Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Jak powinna wyglądać sala konferencyjna?

Maciej Zawadzki 2019-04-01 0 komentarzy
Wpis

Organizacja spotkania czy to biznesowego, czy prywatnego jest możliwa dzięki salom konferencyjnym. Hotel Forum Fitness Spa&Wellness mieszczący się w Lublinie oferuje przestronne, kameralne sale bankietowe oraz konferencyjne. Dostępne są sale konferencyjno-biznesowe na 140 osób, kameralny Vip Room na 12 osób oraz sala widokowa na 50 osób. W największej sali istnieje możliwość, na potrzeby klienta, przygotowania miejsca na użytek kinowy - do 140 osób, szkolny - do 80 osób i konferencyjny - do 70 osób. Największa sala ma 140 metrów kwadratowych i wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Istnieje również możliwość wypożyczenia telewizora z odtwarzaczem DVD i laptopa. Sala konferencyjna musi spełniać oczekiwania klienta. Przeprowadzane spotkania, warsztaty oraz szkolenia muszą być efektywne. Pomieszczenia mają dwa ważne dodatkowe atuty – możliwość zaciemnienia oraz oświetlenie strefowe.

Uczestnicy, którzy przebywają na spotkaniach, mogą również skorzystać z serwisu kawowego oraz z restauracji, która serwuje pyszne dania. Cały obiekt posiada dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego oraz przewodowego Internetu, z możliwością bezpośredniego podpięcia kabla zasilającego. Bardzo istotną kwestią jest fakt, że budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Jak więc powinna wyglądać najlepsza sala konferencyjna w Lublinie? Oprócz dobrego i nowoczesnego wyposażenia, powinna być ustawna, dobrze oświetlona i wygodna. Dodatkowym atutem jest także catering na miejscu spotkania.

Skomentuj wpis