Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Wózki paletowe od PROMAG w sklepie tm24.pl

Anna Kaczmarczyk 2019-03-27 0 komentarzy
Wpis

Oferta dostępna na stronie tm24.pl obejmuje przede wszystkim wózki paletowe PROMAG. Firma PROMAG to lider rozwiązań intralogistycznych na polskim rynku, o ugruntowanej pozycji i przeszło 30-letnim stażu. Przekłada się to na doświadczenie i innowacyjne podejście, które gwarantuje najwyższą jakość i funkcjonalność przy zachowaniu wysoce satysfakcjonującej żywotności. 

Rozbudowany katalog obejmuje wiele modeli, które różnią się ze względu na parametry, jak i przeznaczenie. Znajdują się w nim zarówno uniwersalne podstawowe modele, które łączą w sobie uniwersalność, solidne wykonanie i bardzo atrakcyjną cenę, jak i zaawansowane propozycje od dodatkowej funkcjonalności.

Standardowo, każda konstrukcja zapewnia maksymalną ergonomię, duży udźwig i łatwość w sterowaniu i konserwacji. Niektóre z proponowanych wózków dzięki zaimplementowaniu mechanizmu nożycowego, sprawdzają się doskonale jako podnośniki stanowiskowe (również w wersji elektrycznej). W asortymencie znajdują się także wózki przeznaczone do pracy w agresywnym i wymagającym środowisku - dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej i wzmocnionej konstrukcji gotowe do pracy w bardzo trudnych warunkach (jak np. bardzo niskie temperatury).

Produkty PROMAG odznaczają się niezawodnością i solidnością. Ponadto, nawet najbardziej podstawowe wózki wyposażone są w szereg systemów, które zapewniają bezpieczeństwo i znacząco podnoszą komfort pracy użytkowników. Dzięki dużej rozpiętości dostępnych udźwigów, wymiarów i dodatkowych elementów, z pewnością znajdą Państwo wózek idealnie dopasowany do potrzeb.

Skomentuj wpis