HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:09
1/65 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 65 cm I Półfinał gr. A1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RAMIRO (79)MartynaUFNAL (Mł.2007)049,07
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
KJ Hippica Polonia
2ALF (172)MariaKARNABAL (Mł.2007)049,67
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
3FRANKENHOEH’S MYLORD (92)LauraKŁAPIŃSKA (Mł.2005)051,58
   Welsh Pony / POL / Ogier / 2004 / - / - / Den Bramels Baye / Ayubowans Imke
   Holandia / Monika Kłapińska
Small Cherry
4ALBERT (93)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)055,11
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / NN / NN
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
JUKS Bryllandia
5JARY (105)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)055,22
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1999 / - / siwa / H-Sjason / Mulaj
   NN / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
6PEPA (141)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)057,12
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
7HARFIARZ (33)MarcelinaSŁABY (Mł.2005)057,30
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 1993 / POL 013660072893 / izabelowata / Grafos / Harfa
   Akademia Rolnicza w Lublinie RZD Felin / Natalia Słaby
Kielecki Klub Jeździecki
8ORLIK (135)IgaBORS (Mł.2005)059,48
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / NN / NN
   NN / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
9KLAUSINKA (120)AntoninaPOHL (Mł.2006)063,93
   KUC / POL / Klacz / 1997 / POL999530043397 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
bpk
10DENIS (83)AlicjaMARKIEWICZ (Mł.2005)450,50
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Santara Denis Boy / Pamina
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
bez przynależności klubowej
11CALINECZKA (175)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)460,30
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
12KISS ME W (21)MajaPOPRAWA (Mł.2005)464,63
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013610052109 / gniada / Alibaba / Kejs
   Katarzyna Woźniak / Marika Iwanek
KJ Hufnal
13MANGO (65)WiktoriaVON MAUBERG (Mł.2007)466,45
   Kuc Felinski / POL / Wałach / 2010 / - / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grzeskowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo
14TANGGARDS FREJA (42)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005)576,90
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
15POKER (131)MaggieMISZTAL (Mł.2006)682,63
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
16HELGA (147)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)787,39
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
17FERRARI (165)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)863,73
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 09219 / srokata / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
KJ Zbyszko
 ALMA (34)LenaPACYNA (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2001 / POL 999 61 11985 01 / siwa / NN / NN
   nieznany / Anna Pacyna
KJ HUFNAL
 JUNIOR (101)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
 MITHRYL (39)KonstancjaPRZYBYLSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2003 / KO 16100 / kasztanowata / Piorun/Marco Polo / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka - Nowak
Dworek Okuniew
 MAZGAJ (104)MarcelMODELEWSKI (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
STAJNIA MODELEWSCY
 FREJKA (41)PolaGUMIENNA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 PASJONATA LOTAR (146)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:10
2/80 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 80 cm I Półfinał gr. B
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FILIP (72)JagnaGRABOWSKA (JM.2004)057,84
   KUC / POL / Ogier / 1992 / - / - / Epos / Filia
   AR Lublin / Beata Grabowska
KU AZS UW
2PASJONATA AMIGO (151)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)058,11
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3MELODIA (90)HannaPADALAK (JM.2003)058,37
   KUC / POL / Klacz / 2011 / POL 616013530059811 / gniada / Hornmoor's Davey / Mżawka
   Filip Falkiewicz / Filip Falkiewicz
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
4SZAMAN (47)JuliaBISKUP (JM.2003)058,81
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
5JACOB (171)AleksandraOSUCH (JM.2004)060,43
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
6GARBONOS (68)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)454,96
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
7HESTIA (52)FilipPYREK (JM.2004)455,25
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
8APASJONATA CON AMORE (167)DominikaHENZEL (JM.2004)457,87
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
9CYRANO (119)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)461,74
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL999530272004 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
10MARINA (2)KajaDOLŻAN (JM.2004)861,50
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / ___ / ___
   ____ / ____
KJ Wiktorowo
 SUGAR BOY (136)FranciszekJURZAK (JM.2003) ELI
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / 616013661616609 / - / Wolling's Dante / Skellorn Sugar Plum
   Marzena Jurzak / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
 IGOR (121)Sylvain JakubARQUIER (JM.2002) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2007 / K013770 / srokata / Iwan / Bisia
   Lipka Michal / Dorota Szeferska - Arquier
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
 PASJONATA PARYS (150)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) ELI
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
 LUKRECJA (29)KarolinaBAR (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / Lukas / Gwiazdka
   Artur Bar / Artur Bar
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 MELODIA (31)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:11
3/80 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 80 cm I Półfinał gr. A2
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (58)NataliaSYDOW (Mł.2005)060,87
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2EROZJA (75)MarcelinaJACKOWIAK064,99
   Deutsche Reit Pony / POL / Klacz / 2006 / - / - / Jambo / Eroika
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
Fundacja Kaczyna
3FIGARO (168)JuliaWALOREK (Mł.2005)066,63
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
4MON CHERIE PP (139)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)067,28
   DRP / POL / Klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Prinz / Willoway Miss Minx
   Procima Sp. z o.o. / Agnieszka Roganowska
KJ Kaja Grzybowo
5EGZORCYSTA (164)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)069,54
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
6EQUUS (56)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)070,58
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
7BRAVE HEART 8 (166)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)071,86
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
8ARIS (107)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)072,32
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
9ROLEX 2 (55)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)073,17
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
10TANGO (100)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)177,44
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
11GARGAMEL GB (160)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)462,31
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
12PCHEŁKA (76)JuliaPIĘTA463,98
   Heflinger / POL / Klacz / 2005 / - / - / Filip / Pralinka
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna
13ERYK PONYSPORT (106)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)471,82
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
14MIDORI (59)NataliaSYDOW (Mł.2005)1259,48
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
 BEŁT (81)AlicjaMARKIEWICZ (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / gniada / Wulkan / Beauty 455
   Maria Król / Arkadiusz Krupiński
bez przynależności klubowej
 RAMONA (15)KajaHIPSZ (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2001 / 11337 / gniada / Elamor / Rakieta
   POL / Robert Dzierżanowski
Jeździecki Klub Sportowy Equita
 AGADIR (140)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:12
4/90 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 90 cm I Półfinał gr. C
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WOLF'S MORITZ "V" (174)JuliaDUNST (JM.2003)063,75
   DRP / POL / Wałach / 2007 / DE434340050807 / siwa / Corado / Constantin / Mona / Brillant
   nn / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
2SULIMA (169)AleksandraOSUCH (JM.2004)064,03
   KUC / POL / Klacz / 1995 / - / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   nn / Olga Barszczewska
KJ Podkowa Gruszczyn
3ATLANTIC MAGIC KUC (98)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)067,26
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
4BE MY (144)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)068,93
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
5MROCZEK (176)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)069,10
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
6MARINELLO (80)WiktoriaKRÓL (JM.2001)070,38
   DRP / GER / Ogier / 2001 / - / - / Magic Main / Sanny
   Maria Król / Wiktoria Król
bzk
7KALI (118)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)071,72
   KUC / POL / Wałach / 2006 / POL013530136706 / kasztanowata / PSIK / KLAUSINKA
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
8FAKIR (54)LiwiaGAWROŃSKA (JM.2004)457,17
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 2006 / 013570063006 / gniada / El Djazair / Furia
   Agata Piąstka / Aleksandra Paciora
KJK Pod Żubrem Niepołomice
9MAKS (73)Gabriela NataliaGRZYMAŁA (JM.2003)464,99
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Maja
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
BPK
10FAZA AS (30)ŻanetaZWIERZYNSKA (JM.2002)465,38
   Kuc Felinski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Fanta
   Polska / Piotr Zwierzynski
Aromer
11EROIKA (87)MartynaFEDEŃCZAK (Mł.2005)467,18
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
12D`APRIL (113)OlgaSKROBACZ (JM.2003)467,66
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / NICO-K / DORA
   Olga Skrobacz / TOMASZ SKROBACZ
WLKS Krakus Swoszowice
13SZOGUN (173)MajaHENDRYS (JM.2003)468,04
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
14KHAMARO I (159)MagdalenaWCISŁO (JM.2004)468,47
   KUC / POL / Ogier / 1998 / - / - / Khamaro / Sandra
   Wcisło / Beata Wcisło
Largo Sp. z o.o.
15NANDO SUPER (123)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)470,74
   Koń Mały / POL / Ogier / 2005 / - / - / NANDO / NICOLETTE II
   PIOTR SIĘBOR / KRZYSZTOF DUDKIEWICZ
Ciechanowski KJ
16NEKTARYNKA (163)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)471,17
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
17GALA GB (129)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)472,35
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
FKJ Zbyszko
18BIRMA (154)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000)472,80
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
19DONALD (4)NadiaSOBIECKA (JM.2003)473,40
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 11863 / bułana / nn / nn
   POL / Kinga Leszek-Karwańska
Jeździecki Klub Sportowy Equita
20LOTOS (67)JuliaBERBEŚ (JM.2001)473,50
   SP / POL / Wałach / 2003 / 11877 / siwa / NN / NN
   Joanna Seemann / Czesława Leśna Berbeś
Klub Sportowy Faruk
21BABET (11)MajaROŚ (JM.2001)574,26
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
22APASJONATA AUREUS (161)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002)1377,44
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
23POKUSA (53)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003)1583,80
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / Filip / Piosenka
   Nieznany / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
 KOKAINA (82)JuliaKRUK (JM.2004) ELI
   Ponysport / POL / Klacz / 2006 / POL / siwa / Niko / Klisza
   Barbara Guniewicz / Aneta Gondzik-Polimeni
BPK
 KLIWIA (91)HannaPADALAK (JM.2003) ELI
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2002 / POL 013520075902 / siwa / Falk / Kirsten
   Bedlińscy Urszula i Zbigniew / Hanna i Maria Padalak
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
 MILCROFT VIVA (28)KarolinaKARCZEWSKA (JM.2004) ELI
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / - / - / CWRTYCADNO CARADOG / MILLCROFT DAHLIA
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 TOTU (13)NataliaMITUKIEICZ (JM.2001) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:14
5/100 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 100 cm I Półfinał gr. D bis
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MANCHESTER 0012 (138)JuliaZIÓŁKOWSKA (JM.2002)058,11
   DRP / GER / Wałach / 2001 / DE410100383201 / kasztanowata / MONARCH / BRICA HANSEGARD
   Jacek Ziółkowski / Jacek Ziółkowski
Largo Sp. z o.o.
2NOVELLA PP (27)AlicjaTOMASZEWICZ (JM.2003)058,71
   Kuc Wierzchowy / GER / Klacz / 2003 / - / gniada / Cocky Dundee / Nasma PP
   Kapella / Kapella
BPK-MAZ
3BOSS (74)JoannaZAWADKA (JM.2004)061,29
   Małopolska / POL / Ogier / 1994 / - / kasztanowata / Bonaparte / Meta
   Anna Zając / Marian Gomółkiewicz
KJ Picador
4TAMBURYNEK (86)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)062,84
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
5CHARLIES BOOMERANG (137)FranciszekJURZAK (JM.2003)065,06
   Kuc Walijski / GER / Wałach / 2008 / - / - / Thers Billy Bud / Lamona
   Niemcy / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
6ZUZA (70)MajaSZEWCZYK (JM.2002)065,98
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Rywal / NN
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
7MAKUBA 21 (37)OliwiaPŁATEK (JM.2004)066,31
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
8ORLIT (46)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)066,66
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
9SHADOW KUC (149)MaximilianPARKITNY066,92
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
10MALAGA (99)JuliaKANIA (J.2000)460,80
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616013661923807 / bułana / Grafos / Graszka
   Sosiński Stanisław / Alicja Kania
UKS Akademia Jeździectwa
11ANNOUSCHKA 10 (170)AleksandraOSUCH (JM.2004)464,69
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
12CZINGIS CHAN (57)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)465,30
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL 007 61 02393 07 / gniada / Hufiec / Czuła
   bd / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
13GANGES (125)MajaHENDRYS (JM.2003)465,42
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
14RAHIB (18)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)471,59
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / - / NN / NN
   NN / Emilia Chmielowska
KJ Osadkowski
15FINISZ (152)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)471,75
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
16WAGABUNDA PONY SPORT (108)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)577,15
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
17BEN HUR (7)JuliaSZOPA (JM.2003)577,26
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
18CHAGAL (10)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)577,67
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
19ISGAAR (117)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)678,81
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM Sp. Z o.o.
20TORERO (12)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)861,19
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
21CHAMPION FOREST (50)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)872,34
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / Nur/ / Chanell/
   Marzena Chociej / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
22WRANGLER FOREST (49)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)1182,46
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Figaro/ Bolero / Windroows/
   Marzena Chociej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
23NIMBUS (162)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)1269,12
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
24DOKTOR (96)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)1391,49
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
25NEMO (69)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000)1584,87
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
26AROGANT (89)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)1983,82
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
 TOUAREG (97)DariaSOWA (JM.2001) ELI
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
 FIESTA EWITA (85)MatyldaDUBINIAK (JM.2003) ELI
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:15
6/110 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 110 cm I Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MADAM W (78)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)059,96
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2SALLUST S (130)MartynaZIELIŃSKA (JM.2002)063,07
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwińsk
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
3HEAWY METAL (36)OliwiaPŁATEK (JM.2004)063,15
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640089507 / ciemnogniada / Baskir / Castilio / Hana / Cantanis
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
4ANABELLA (51)FilipPYREK (JM.2004)063,78
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
5GOLDIKA (103)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)065,63
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
6ERICE (9)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)065,99
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
7DUKAT (48)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)072,40
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / srokata / nn / nn
   nn / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
8MEGI (153)KarolinaŁYŚ (JM.2002)455,71
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / 12448 / kara / NN / NN
   Polska / Monika Łyś
KJ Facimiech
9BAGIER III (133)MariaADAMIETZ (JM.2003)459,15
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
10FALCON (109)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)462,23
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
11LEGION (177)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)462,24
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
12LUNA (158)JemmaJONES (JM.2003)462,73
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / UKATO / LANSADA
   ECO ABI Ewa Fabińska / ANNA JONES
bez przynależności klubowej
13CASTELLO BRANCO (64)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)463,21
   OLD / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Cassin / Politese d'Ete
   
LKS Dragon Nowielice
14SALMINA W (16)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)464,78
   SP / POL / Klacz / 2001 / 09631 / gniada / LANDOS / TURBUD SONATA
   PIOTR WILCZEWSKI / EWA HAUER
JKS Narew Różan
15CAROLINA 42 (60)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)465,38
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
16DOLORES (132)MariaADAMIETZ (JM.2003)466,48
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
17SOPRAN (148)MaximilianPARKITNY467,28
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
18LIMBO (157)WeronikaROGALSKA (JM.2003)467,35
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
19ULIVAN (38)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)468,50
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610196209 / gniada / Vandamme / Ulinela
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
JKS FER Więckowice
20HRABIANKA C (180)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)470,57
   
   
Ciechanowski KJ
21LEDA NAJA W (77)PaulinaMUSIAŁ (JM.2002)678,73
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
22FORMOSA (179)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)680,88
   OLD / - / M / 2007 / - / Siwa / Faust Z / Australi
   T.M.Siergiej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
23KOLIA EWITA (84)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)863,29
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
24QUANTICO (14)AnielaSZLUFIK (JM.2002)865,73
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
25U-COFFI (102)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)865,78
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
26FIGARO (61)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)866,11
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
27LAMIROS (63)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)867,47
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Chardonnay L / Lizystrata
   
LKS Dragon Nowielice
28KARMEN (155)MariaGONCIAREK (JM.2002)867,69
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
29VAGANT (45)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)1184,96
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
 BINGO (178)ZuzannaJAROCKA (JM.2003) ELI
   Trakeńska / POL / Wałach / 2000 / - / - / Horalas / Brazilija
   Nemuno Zirgynas / Iwona Strzałkowska-Jarocka
KJ Trachy Gliwice
 SWEET NOISE-M (143)MajaFRIEDMAN (JM.2003) ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
 HARLEY (3)AureliaVON MAUBERG (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
KJ Aromer
 COSTA BRAVA (114)FranciszekJURZAK (JM.2003) ELI
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2002 / - / - / Le Grand ||| / Candela
   Wójcik Natalia / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
 CASH FLOW 21 (8)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002) REZ
   HOL / GER / Klacz / 2002 / DE421000327502 / - / Cashandcarry / Eibe
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:16
7/115 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 115 cm I Półfinał gr. D
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BON PARIS KL (20)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (JM.2001)064,83
   Typ Szlach. / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Bambino van't Zorgvielt / Budur
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:17
8/115 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 115 cm I Półfinał gr. E
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARTEDEUSZ (128)WiktoriaDZIUBA (J.2000)067,79
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
2HARRON (88)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)459,94
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
3OSTIANA (142)AleksandraKAWA (JM.2001)463,03
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640025810 / gniada / Madison / Oaza
   Stadnina koni Nowielice / Aleksandra Kawa
KJ Facimiech
4ROXANA Z (32)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)463,22
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo
5DOMINIKANA T (35)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)856,84
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
6JUTA (66)JuliaBERBEŚ (JM.2001)862,32
   SP / POL / Klacz / 2003 / 12480 / gniada / Aravel Waro po Luron / Jaksa po Len
   Hieronim Bogdanowicz / Marta Polaczek-Bigaj
Klub Sportowy Faruk
7DERWISZ (6)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)867,68
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / - / Ulisses / Dewiza
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
8ORCHIDEA (5)MartaWOLIŃSKA (J.1998)873,40
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Regiel / Okapi
   Polska / Milena Kowalczyk
xxx
9ARAGONIT (40)HannaJACHIMOWICZ1262,03
   MP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Regiel / Argentyna
   xx / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:18
9/120 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GILEA (115)JulianaSUSKA (JM.2003)060,51
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / LUDGER / GAISMA
   KOSIŃSKI SYLWESER / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów
2CIROBANTA (17)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)062,89
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos/Cantos / Wirobanta/Indoctro
   E. Kuijer / Sebastian Wilczewski
JKS Narew Różan
3WERBEL (71)MajaSZEWCZYK (JM.2002)063,10
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / ciemnogniada / Walim / Werka
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
4TROK K (112)AgnieszkaKIEWREL (JM.2002)063,62
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / caretino k / titina
   marek kubacki / Ryszard kiewrel
WLKS Krakus
5FALENTINO (43)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)063,91
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
6DIOR V. (127)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)065,30
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
7LA STRADA L (25)MariaBAEHR (JM.2002)068,73
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   - / Grazyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
8CALIPPA (124)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)464,48
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
9NEVER MIND 22 (126)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)466,70
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   XXX / PRZEMYSŁAW SAWICKI
SKJ KIETLÓW
10SHAKIRA L (24)MariaBAEHR (JM.2002)468,68
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
11NEWADA (111)AgnieszkaKIEWREL (JM.2002)679,72
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007640024205 / gniada / Cavallo / Corrado I / Nerina / Imperatyw
   Wiesława Pacan / Ryszard Kiewrel
WLKS Krakus
12BILA (62)AnnaSTASIAK (JM.2004)854,68
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009610080906 / kara / Corrado Son/ Corrado I / Balsa/ Markies V
   Hubert Urbański / Szymon Stasiak
KJ Olmet Osped Ostrów Wlkp
13ZANDO M (23)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)1184,73
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
14ABISAL-BS (94)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)1263,41
   Niem.sport / GER / Ogier / 2009 / DE455870050409 / kasztanowata / Acorus / Rivera
   Ludwig Ebermann / Bogumił Skaziak
Karkonoski Klub Jeździecki
15KURTYNIA HAVBEK (156)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)1376,58
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
16HUBER DREAM L (44)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)1664,26
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
 QUICKY DU VERGER (22)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002) ELI
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
 LAVIANO (134)VivianBRATTLI (JM.2002) ELI
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000163307 / gniada / Landjunge / Landgraf I / Tellus / Calido I
   - / Norpol Inge Brattli
KJK Szary Michałowice
 ALOUBETTE (116)JulianaSUSKA (JM.2003) REZ
   Oldenburger Springpferd / GER / Klacz / 2006 / - / - / ARMITAGE / LEONIE
   NIEMCY / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:19
10/85 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 85 cm II Półfinał gr. B
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1APASJONATA CON AMORE (167)DominikaHENZEL (JM.2004)061,00
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
2PASJONATA AMIGO (151)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)061,66
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3JACOB (171)AleksandraOSUCH (JM.2004)063,12
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
4SZAMAN (47)JuliaBISKUP (JM.2003)069,37
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
5MELODIA (90)HannaPADALAK (JM.2003)463,40
   KUC / POL / Klacz / 2011 / POL 616013530059811 / gniada / Hornmoor's Davey / Mżawka
   Filip Falkiewicz / Filip Falkiewicz
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
6GARBONOS (68)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)466,00
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
7HESTIA (52)FilipPYREK (JM.2004)472,99
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
8CYRANO (119)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)873,69
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL999530272004 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
9FILIP (72)JagnaGRABOWSKA (JM.2004)1791,13
   KUC / POL / Ogier / 1992 / - / - / Epos / Filia
   AR Lublin / Beata Grabowska
KU AZS UW
 MARINA (2)KajaDOLŻAN (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / ___ / ___
   ____ / ____
KJ Wiktorowo
 SUGAR BOY (136)FranciszekJURZAK (JM.2003) ELI
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / 616013661616609 / - / Wolling's Dante / Skellorn Sugar Plum
   Marzena Jurzak / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
 IGOR (121)Sylvain JakubARQUIER (JM.2002) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2007 / K013770 / srokata / Iwan / Bisia
   Lipka Michal / Dorota Szeferska - Arquier
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
 LUKRECJA (29)KarolinaBAR (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / Lukas / Gwiazdka
   Artur Bar / Artur Bar
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
 PASJONATA PARYS (150)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) ELI
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:20
10a/110 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10a - 110 cm II Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 10a)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LEGION (177)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)056,91
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
2BAGIER III (133)MariaADAMIETZ (JM.2003)058,22
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
3LEDA NAJA W (77)PaulinaMUSIAŁ (JM.2002)058,44
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
4GOLDIKA (103)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)059,33
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
5FORMOSA (179)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)061,13
   OLD / - / M / 2007 / - / Siwa / Faust Z / Australi
   T.M.Siergiej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
6QUANTICO (14)AnielaSZLUFIK (JM.2002)061,62
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
7SALLUST S (130)MartynaZIELIŃSKA (JM.2002)062,96
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwińsk
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
8KARMEN (155)MariaGONCIAREK (JM.2002)064,89
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
9CAROLINA 42 (60)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)066,04
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
10LUNA (158)JemmaJONES (JM.2003)066,23
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / UKATO / LANSADA
   ECO ABI Ewa Fabińska / ANNA JONES
bez przynależności klubowej
11SOPRAN (148)MaximilianPARKITNY066,31
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
12MEGI (153)KarolinaŁYŚ (JM.2002)457,13
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / 12448 / kara / NN / NN
   Polska / Monika Łyś
KJ Facimiech
13HEAWY METAL (36)OliwiaPŁATEK (JM.2004)457,77
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640089507 / ciemnogniada / Baskir / Castilio / Hana / Cantanis
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
14LAMIROS (63)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)458,83
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Chardonnay L / Lizystrata
   
LKS Dragon Nowielice
15DOLORES (132)MariaADAMIETZ (JM.2003)460,01
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
16DUKAT (48)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)461,67
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / srokata / nn / nn
   nn / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
17CASTELLO BRANCO (64)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)461,84
   OLD / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Cassin / Politese d'Ete
   
LKS Dragon Nowielice
18SALMINA W (16)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)461,99
   SP / POL / Klacz / 2001 / 09631 / gniada / LANDOS / TURBUD SONATA
   PIOTR WILCZEWSKI / EWA HAUER
JKS Narew Różan
19ANABELLA (51)FilipPYREK (JM.2004)462,10
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
20FIGARO (61)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)463,23
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
21SWEET NOISE-M (143)MajaFRIEDMAN (JM.2003)473,07
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
22CASH FLOW 21 (8)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)859,79
   HOL / GER / Klacz / 2002 / DE421000327502 / - / Cashandcarry / Eibe
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
23FALCON (109)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)864,08
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
24ULIVAN (38)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)865,59
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610196209 / gniada / Vandamme / Ulinela
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
JKS FER Więckowice
25ERICE (9)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)866,58
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
26VAGANT (45)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)873,05
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
27HRABIANKA C (180)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)1259,60
   
   
Ciechanowski KJ
28MADAM W (78)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)1266,77
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
29KOLIA EWITA (84)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)1272,30
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
30U-COFFI (102)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)1658,90
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
 HARLEY (3)AureliaVON MAUBERG (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
KJ Aromer
 COSTA BRAVA (114)FranciszekJURZAK (JM.2003) ELI
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2002 / - / - / Le Grand ||| / Candela
   Wójcik Natalia / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
 BINGO (178)ZuzannaJAROCKA (JM.2003) ELI
   Trakeńska / POL / Wałach / 2000 / - / - / Horalas / Brazilija
   Nemuno Zirgynas / Iwona Strzałkowska-Jarocka
KJ Trachy Gliwice
 LIMBO (157)WeronikaROGALSKA (JM.2003) ELI
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:22
11/65 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 65 cm II Półfinał gr. A1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HELGA (147)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)062,68
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
2RAMIRO (79)MartynaUFNAL (Mł.2007)065,65
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
KJ Hippica Polonia
3ALBERT (93)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)070,86
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / NN / NN
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
JUKS Bryllandia
4ALF (172)MariaKARNABAL (Mł.2007)070,87
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
5JARY (105)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)072,46
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1999 / - / siwa / H-Sjason / Mulaj
   NN / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
6HARFIARZ (33)MarcelinaSŁABY (Mł.2005)073,18
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 1993 / POL 013660072893 / izabelowata / Grafos / Harfa
   Akademia Rolnicza w Lublinie RZD Felin / Natalia Słaby
Kielecki Klub Jeździecki
7FRANKENHOEH’S MYLORD (92)LauraKŁAPIŃSKA (Mł.2005)074,10
   Welsh Pony / POL / Ogier / 2004 / - / - / Den Bramels Baye / Ayubowans Imke
   Holandia / Monika Kłapińska
Small Cherry
8FERRARI (165)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)074,23
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 09219 / srokata / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
KJ Zbyszko
9KLAUSINKA (120)AntoninaPOHL (Mł.2006)077,51
   KUC / POL / Klacz / 1997 / POL999530043397 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
bpk
10POKER (131)MaggieMISZTAL (Mł.2006)078,27
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
11MANGO (65)WiktoriaVON MAUBERG (Mł.2007)081,42
   Kuc Felinski / POL / Wałach / 2010 / - / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grzeskowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo
12PEPA (141)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)472,20
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
13DENIS (83)AlicjaMARKIEWICZ (Mł.2005)472,98
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Santara Denis Boy / Pamina
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
bez przynależności klubowej
14CALINECZKA (175)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)474,87
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
15ORLIK (135)IgaBORS (Mł.2005)476,29
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / NN / NN
   NN / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
16MITHRYL (39)KonstancjaPRZYBYLSKA (Mł.2005)477,41
   KUC / POL / Wałach / 2003 / KO 16100 / kasztanowata / Piorun/Marco Polo / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka - Nowak
Dworek Okuniew
17JUNIOR (101)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)481,03
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
18KISS ME W (21)MajaPOPRAWA (Mł.2005)482,56
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013610052109 / gniada / Alibaba / Kejs
   Katarzyna Woźniak / Marika Iwanek
KJ Hufnal
19PASJONATA LOTAR (146)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)897,70
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
 TANGGARDS FREJA (42)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
 ALMA (34)LenaPACYNA (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2001 / POL 999 61 11985 01 / siwa / NN / NN
   nieznany / Anna Pacyna
KJ HUFNAL
 MAZGAJ (104)MarcelMODELEWSKI (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
STAJNIA MODELEWSCY
 FREJKA (41)PolaGUMIENNA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
425
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:23
12/95 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 95 cm II Półfinał gr. C
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FAKIR (54)LiwiaGAWROŃSKA (JM.2004)067,94
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 2006 / 013570063006 / gniada / El Djazair / Furia
   Agata Piąstka / Aleksandra Paciora
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2EROIKA (87)MartynaFEDEŃCZAK (Mł.2005)074,45
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
3NEKTARYNKA (163)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)078,94
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
4BE MY (144)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)179,66
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
5MARINELLO (80)WiktoriaKRÓL (JM.2001)181,28
   DRP / GER / Ogier / 2001 / - / - / Magic Main / Sanny
   Maria Król / Wiktoria Król
bzk
6LOTOS (67)JuliaBERBEŚ (JM.2001)285,63
   SP / POL / Wałach / 2003 / 11877 / siwa / NN / NN
   Joanna Seemann / Czesława Leśna Berbeś
Klub Sportowy Faruk
7WOLF'S MORITZ "V" (174)JuliaDUNST (JM.2003)471,40
   DRP / POL / Wałach / 2007 / DE434340050807 / siwa / Corado / Constantin / Mona / Brillant
   nn / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
8KALI (118)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)471,97
   KUC / POL / Wałach / 2006 / POL013530136706 / kasztanowata / PSIK / KLAUSINKA
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
9SZOGUN (173)MajaHENDRYS (JM.2003)473,97
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
10ATLANTIC MAGIC KUC (98)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)474,00
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
11NANDO SUPER (123)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)477,36
   Koń Mały / POL / Ogier / 2005 / - / - / NANDO / NICOLETTE II
   PIOTR SIĘBOR / KRZYSZTOF DUDKIEWICZ
Ciechanowski KJ
12SULIMA (169)AleksandraOSUCH (JM.2004)478,19
   KUC / POL / Klacz / 1995 / - / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   nn / Olga Barszczewska
KJ Podkowa Gruszczyn
13D`APRIL (113)OlgaSKROBACZ (JM.2003)579,10
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / NICO-K / DORA
   Olga Skrobacz / TOMASZ SKROBACZ
WLKS Krakus Swoszowice
14GALA GB (129)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)579,59
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
FKJ Zbyszko
15POKUSA (53)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003)582,92
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / Filip / Piosenka
   Nieznany / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
16MROCZEK (176)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)787,21
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
17FAZA AS (30)ŻanetaZWIERZYNSKA (JM.2002)871,72
   Kuc Felinski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Fanta
   Polska / Piotr Zwierzynski
Aromer
18KHAMARO I (159)MagdalenaWCISŁO (JM.2004)874,73
   KUC / POL / Ogier / 1998 / - / - / Khamaro / Sandra
   Wcisło / Beata Wcisło
Largo Sp. z o.o.
19TOTU (13)NataliaMITUKIEICZ (JM.2001)875,71
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
20BABET (11)MajaROŚ (JM.2001)1382,14
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
21BIRMA (154)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000)1676,89
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
 DONALD (4)NadiaSOBIECKA (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 11863 / bułana / nn / nn
   POL / Kinga Leszek-Karwańska
Jeździecki Klub Sportowy Equita
 MAKS (73)Gabriela NataliaGRZYMAŁA (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Maja
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
BPK
 APASJONATA AUREUS (161)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002) ELI
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
 KOKAINA (82)JuliaKRUK (JM.2004) ELI
   Ponysport / POL / Klacz / 2006 / POL / siwa / Niko / Klisza
   Barbara Guniewicz / Aneta Gondzik-Polimeni
BPK
 MILCROFT VIVA (28)KarolinaKARCZEWSKA (JM.2004) ELI
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / - / - / CWRTYCADNO CARADOG / MILLCROFT DAHLIA
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
425
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:24
13/100 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 100 cm II Półfinał gr. D bis
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RAHIB (18)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)060,01
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / - / NN / NN
   NN / Emilia Chmielowska
KJ Osadkowski
2MANCHESTER 0012 (138)JuliaZIÓŁKOWSKA (JM.2002)066,19
   DRP / GER / Wałach / 2001 / DE410100383201 / kasztanowata / MONARCH / BRICA HANSEGARD
   Jacek Ziółkowski / Jacek Ziółkowski
Largo Sp. z o.o.
3NOVELLA PP (27)AlicjaTOMASZEWICZ (JM.2003)068,95
   Kuc Wierzchowy / GER / Klacz / 2003 / - / gniada / Cocky Dundee / Nasma PP
   Kapella / Kapella
BPK-MAZ
4AROGANT (89)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)069,22
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
5TAMBURYNEK (86)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)071,47
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
6CHARLIES BOOMERANG (137)FranciszekJURZAK (JM.2003)073,39
   Kuc Walijski / GER / Wałach / 2008 / - / - / Thers Billy Bud / Lamona
   Niemcy / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
7ANNOUSCHKA 10 (170)AleksandraOSUCH (JM.2004)075,40
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
8ORLIT (46)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)076,13
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
9MAKUBA 21 (37)OliwiaPŁATEK (JM.2004)080,91
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
10WAGABUNDA PONY SPORT (108)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)081,51
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
11SHADOW KUC (149)MaximilianPARKITNY081,98
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
12GANGES (125)MajaHENDRYS (JM.2003)470,54
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
13NEMO (69)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000)472,73
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
14BOSS (74)JoannaZAWADKA (JM.2004)475,34
   Małopolska / POL / Ogier / 1994 / - / kasztanowata / Bonaparte / Meta
   Anna Zając / Marian Gomółkiewicz
KJ Picador
15MALAGA (99)JuliaKANIA (J.2000)475,51
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616013661923807 / bułana / Grafos / Graszka
   Sosiński Stanisław / Alicja Kania
UKS Akademia Jeździectwa
16TORERO (12)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)478,71
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
17ZUZA (70)MajaSZEWCZYK (JM.2002)481,14
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Rywal / NN
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
18DOKTOR (96)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)484,94
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
19CZINGIS CHAN (57)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)874,54
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL 007 61 02393 07 / gniada / Hufiec / Czuła
   bd / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
20CHAMPION FOREST (50)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)875,31
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / Nur/ / Chanell/
   Marzena Chociej / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
21WRANGLER FOREST (49)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)989,58
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Figaro/ Bolero / Windroows/
   Marzena Chociej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
22NIMBUS (162)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)1196,98
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
23BEN HUR (7)JuliaSZOPA (JM.2003)15111,74
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 FINISZ (152)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) ELI
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
 CHAGAL (10)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
 TOUAREG (97)DariaSOWA (JM.2001) ELI
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
 ISGAAR (117)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004) REZ
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM Sp. Z o.o.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:25
14/85 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 85 cm II Półfinał gr. A2
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (58)NataliaSYDOW (Mł.2005)070,87
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2ARIS (107)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)072,01
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
3PCHEŁKA (76)JuliaPIĘTA072,55
   Heflinger / POL / Klacz / 2005 / - / - / Filip / Pralinka
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna
4GARGAMEL GB (160)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)073,25
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
5AGADIR (140)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)077,94
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo
6ROLEX 2 (55)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)078,03
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
7EQUUS (56)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)078,96
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
8ERYK PONYSPORT (106)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)082,56
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
9TANGO (100)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)474,86
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
10EGZORCYSTA (164)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)476,59
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
11MIDORI (59)NataliaSYDOW (Mł.2005)872,53
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
12BEŁT (81)AlicjaMARKIEWICZ (Mł.2005)872,77
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / gniada / Wulkan / Beauty 455
   Maria Król / Arkadiusz Krupiński
bez przynależności klubowej
13BRAVE HEART 8 (166)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)879,84
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
 RAMONA (15)KajaHIPSZ (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2001 / 11337 / gniada / Elamor / Rakieta
   POL / Robert Dzierżanowski
Jeździecki Klub Sportowy Equita
 FIGARO (168)JuliaWALOREK (Mł.2005) ELI
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
 EROZJA (75)MarcelinaJACKOWIAK ELI
   Deutsche Reit Pony / POL / Klacz / 2006 / - / - / Jambo / Eroika
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
Fundacja Kaczyna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:26
15/115 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 115 cm II Półfinał gr. D
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BON PARIS KL (20)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (JM.2001)487,97
   Typ Szlach. / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Bambino van't Zorgvielt / Budur
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
89 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:27
16/115 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 115 cm II Półfinał gr. E
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DERWISZ (6)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)076,19
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / - / Ulisses / Dewiza
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
2HARRON (88)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)466,02
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
3ROXANA Z (32)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)470,65
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo
4ARTEDEUSZ (128)WiktoriaDZIUBA (J.2000)476,16
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
5ORCHIDEA (5)MartaWOLIŃSKA (J.1998)480,66
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Regiel / Okapi
   Polska / Milena Kowalczyk
xxx
6JUTA (66)JuliaBERBEŚ (JM.2001)868,91
   SP / POL / Klacz / 2003 / 12480 / gniada / Aravel Waro po Luron / Jaksa po Len
   Hieronim Bogdanowicz / Marta Polaczek-Bigaj
Klub Sportowy Faruk
7ARAGONIT (40)HannaJACHIMOWICZ870,38
   MP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Regiel / Argentyna
   xx / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko
8OSTIANA (142)AleksandraKAWA (JM.2001)875,02
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640025810 / gniada / Madison / Oaza
   Stadnina koni Nowielice / Aleksandra Kawa
KJ Facimiech
9DOMINIKANA T (35)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)1263,23
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
465
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
86 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:28
17/120 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 120 cm II Półfinał gr. Dzieci I
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GILEA (115)JulianaSUSKA (JM.2003)067,55
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / LUDGER / GAISMA
   KOSIŃSKI SYLWESER / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów
2WERBEL (71)MajaSZEWCZYK (JM.2002)070,27
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / ciemnogniada / Walim / Werka
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
3TROK K (112)AgnieszkaKIEWREL (JM.2002)073,28
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / caretino k / titina
   marek kubacki / Ryszard kiewrel
WLKS Krakus
4LA STRADA L (25)MariaBAEHR (JM.2002)073,76
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   - / Grazyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
5DIOR V. (127)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)075,08
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
6CALIPPA (124)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)075,30
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
7LAVIANO (134)VivianBRATTLI (JM.2002)469,29
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000163307 / gniada / Landjunge / Landgraf I / Tellus / Calido I
   - / Norpol Inge Brattli
KJK Szary Michałowice
8ZANDO M (23)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)472,28
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
9NEVER MIND 22 (126)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)474,05
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   XXX / PRZEMYSŁAW SAWICKI
SKJ KIETLÓW
10FALENTINO (43)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)474,66
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
11CIROBANTA (17)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)477,49
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos/Cantos / Wirobanta/Indoctro
   E. Kuijer / Sebastian Wilczewski
JKS Narew Różan
12BILA (62)AnnaSTASIAK (JM.2004)868,49
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009610080906 / kara / Corrado Son/ Corrado I / Balsa/ Markies V
   Hubert Urbański / Szymon Stasiak
KJ Olmet Osped Ostrów Wlkp
13NEWADA (111)AgnieszkaKIEWREL (JM.2002)882,84
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007640024205 / gniada / Cavallo / Corrado I / Nerina / Imperatyw
   Wiesława Pacan / Ryszard Kiewrel
WLKS Krakus
14KURTYNIA HAVBEK (156)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)1269,18
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
15HUBER DREAM L (44)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)1272,64
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
16SHAKIRA L (24)MariaBAEHR (JM.2002)1273,14
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
17ABISAL-BS (94)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)1388,42
   Niem.sport / GER / Ogier / 2009 / DE455870050409 / kasztanowata / Acorus / Rivera
   Ludwig Ebermann / Bogumił Skaziak
Karkonoski Klub Jeździecki
18QUICKY DU VERGER (22)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)1788,74
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
 ALOUBETTE (116)JulianaSUSKA (JM.2003) REZ
   Oldenburger Springpferd / GER / Klacz / 2006 / - / - / ARMITAGE / LEONIE
   NIEMCY / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
465
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
86 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:29
17a/85 cm/85 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17a - 85 cm/85 cm Finał gr. B
(Competition No 17a)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzasKońcowyPkt.Czas
1JACOB (171)AleksandraOSUCH (JM.2004)000069,920050,920026,55
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
2SZAMAN (47)JuliaBISKUP (JM.2003)000067,240051,190027,48
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
3APASJONATA CON AMORE (167)DominikaHENZEL (JM.2004)404065,664048,284
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
4PASJONATA AMIGO (151)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)000064,530847,858
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
5MELODIA (90)HannaPADALAK (JM.2003)044069,024448,768
   KUC / POL / Klacz / 2011 / POL 616013530059811 / gniada / Hornmoor's Davey / Mżawka
   Filip Falkiewicz / Filip Falkiewicz
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
6GARBONOS (68)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)448074,658048,768
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
6HESTIA (52)FilipPYREK (JM.2004)448062,278049,878
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
8FILIP (72)JagnaGRABOWSKA (JM.2004)01717479,1221049,7821
   KUC / POL / Ogier / 1992 / - / - / Epos / Filia
   AR Lublin / Beata Grabowska
KU AZS UW
9CYRANO (119)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)48121087,0122852,9430
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL999530272004 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
10MARINA (2)KajaDOLŻAN (JM.2004)82735 ELI
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / ___ / ___
   ____ / ____
KJ Wiktorowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
430/10
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
80/2 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:30
18/115/115 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 115/115 cm Finał gr. Dzieci II
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI Naw.Pkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1SALLUST S (130)MartynaZIELIŃSKA (JM.2002)000067,920049,620
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwińsk
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
2GOLDIKA (103)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)000065,630450,474030,43
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
3FORMOSA (179)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)000463,624048,624031,53
   OLD / - / M / 2007 / - / Siwa / Faust Z / Australi
   T.M.Siergiej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
4LUNA (158)JemmaJONES (JM.2003)404070,144054,844032,56
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / UKATO / LANSADA
   ECO ABI Ewa Fabińska / ANNA JONES
bez przynależności klubowej
5CAROLINA 42 (60)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)404071,054455,488
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
6SOPRAN (148)MaximilianPARKITNY404472,188055,028
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
7QUANTICO (14)AnielaSZLUFIK (JM.2002)808068,248052,158
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
8HEAWY METAL (36)OliwiaPŁATEK (JM.2004)044463,198448,1012
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640089507 / ciemnogniada / Baskir / Castilio / Hana / Cantanis
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
9MEGI (153)KarolinaŁYŚ (JM.2002)448058,358441,8312
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / 12448 / kara / NN / NN
   Polska / Monika Łyś
KJ Facimiech
10LEGION (177)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)404467,718859,6216
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
11ERICE (9)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)088468,4312
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
12BAGIER III (133)MariaADAMIETZ (JM.2003)4041268,4916
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
13KARMEN (155)MariaGONCIAREK (JM.2002)808865,4616
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
13SALMINA W (16)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)448860,3816
   SP / POL / Klacz / 2001 / 09631 / gniada / LANDOS / TURBUD SONATA
   PIOTR WILCZEWSKI / EWA HAUER
JKS Narew Różan
15ULIVAN (38)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)4812476,6916
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610196209 / gniada / Vandamme / Ulinela
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
JKS FER Więckowice
16CASTELLO BRANCO (64)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)4481273,2020
   OLD / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Cassin / Politese d'Ete
   
LKS Dragon Nowielice
17FALCON (109)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)4812868,0820
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
18VAGANT (45)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)11819469,5123
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
19HRABIANKA C (180)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)41216873,0124
   
   
Ciechanowski KJ
20U-COFFI (102)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)81624063,6724
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
21KOLIA EWITA (84)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)81220866,9328
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
22LIMBO (157)WeronikaROGALSKA (JM.2003)42630791,9237
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
23ANABELLA (51)FilipPYREK (JM.2004)044 ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
24LEDA NAJA W (77)PaulinaMUSIAŁ (JM.2002)606 ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
25MADAM W (78)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)01212 ELI
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
26SWEET NOISE-M (143)MajaFRIEDMAN (JM.2003)21425 ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
430
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
220
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
41 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:32
19/70/70 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 70/70 cm Finał gr. A1
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NawPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1FRANKENHOEH’S MYLORD (92)LauraKŁAPIŃSKA (Mł.2005)000060,950043,650025,50
   Welsh Pony / POL / Ogier / 2004 / - / - / Den Bramels Baye / Ayubowans Imke
   Holandia / Monika Kłapińska
Small Cherry
2JARY (105)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)000061,770044,410028,11
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1999 / - / siwa / H-Sjason / Mulaj
   NN / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
3RAMIRO (79)MartynaUFNAL (Mł.2007)000052,700036,800028,55
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
KJ Hippica Polonia
4HARFIARZ (33)MarcelinaSŁABY (Mł.2005)000064,180048,050 ELI
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 1993 / POL 013660072893 / izabelowata / Grafos / Harfa
   Akademia Rolnicza w Lublinie RZD Felin / Natalia Słaby
Kielecki Klub Jeździecki
5KLAUSINKA (120)AntoninaPOHL (Mł.2006)000065,140048,690 ELI
   KUC / POL / Klacz / 1997 / POL999530043397 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
bpk
6ALBERT (93)AnnaKORZENIEWSKA (Mł.2005)000059,670442,624
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / NN / NN
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
JUKS Bryllandia
7POKER (131)MaggieMISZTAL (Mł.2006)606067,216044,646
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
8DENIS (83)AlicjaMARKIEWICZ (Mł.2005)448055,368038,048
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Santara Denis Boy / Pamina
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
bez przynależności klubowej
9ALF (172)MariaKARNABAL (Mł.2007)000860,888038,648
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
10PEPA (141)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)044462,198042,428
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
11MANGO (65)WiktoriaVON MAUBERG (Mł.2007)404469,798044,978
   Kuc Felinski / POL / Wałach / 2010 / - / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grzeskowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo
12ORLIK (135)IgaBORS (Mł.2005)044063,984442,408
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / NN / NN
   NN / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
13KISS ME W (21)MajaPOPRAWA (Mł.2005)448066,838846,1816
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013610052109 / gniada / Alibaba / Kejs
   Katarzyna Woźniak / Marika Iwanek
KJ Hufnal
14HELGA (147)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)707462,4611
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
15CALINECZKA (175)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)448462,4612
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
15FERRARI (165)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)808462,8012
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 09219 / srokata / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
KJ Zbyszko
17MITHRYL (39)KonstancjaPRZYBYLSKA (Mł.2005)18422054,4522
   KUC / POL / Wałach / 2003 / KO 16100 / kasztanowata / Piorun/Marco Polo / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka - Nowak
Dworek Okuniew
17JUNIOR (101)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)18422065,3922
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
19TANGGARDS FREJA (42)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005)51823 ELI
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
200
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
40 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:33
20/95/95 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 95/95 cm Finał gr. C
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NawPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1BE MY (144)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)011065,391046,241036,48
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
2MARINELLO (80)WiktoriaKRÓL (JM.2001)011065,911046,331433,05
   DRP / GER / Ogier / 2001 / - / - / Magic Main / Sanny
   Maria Król / Wiktoria Król
bzk
3SULIMA (169)AleksandraOSUCH (JM.2004)044058,504041,234
   KUC / POL / Klacz / 1995 / - / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   nn / Olga Barszczewska
KJ Podkowa Gruszczyn
4KALI (118)WiktoriaWARKUSZ (JM.2002)044463,468042,958
   KUC / POL / Wałach / 2006 / POL013530136706 / kasztanowata / PSIK / KLAUSINKA
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
5NEKTARYNKA (163)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)404466,908046,558
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
6D`APRIL (113)OlgaSKROBACZ (JM.2003)459065,729046,759
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / NICO-K / DORA
   Olga Skrobacz / TOMASZ SKROBACZ
WLKS Krakus Swoszowice
7GALA GB (129)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)459069,039047,209
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
FKJ Zbyszko
8LOTOS (67)JuliaBERBEŚ (JM.2001)426463,2810046,5010
   SP / POL / Wałach / 2003 / 11877 / siwa / NN / NN
   Joanna Seemann / Czesława Leśna Berbeś
Klub Sportowy Faruk
9MROCZEK (176)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)077467,1511048,7111
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
10EROIKA (87)MartynaFEDEŃCZAK (Mł.2005)404462,058851,3416
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
11ATLANTIC MAGIC KUC (98)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)044862,8912
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
12SZOGUN (173)MajaHENDRYS (JM.2003)448469,3412
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
13KHAMARO I (159)MagdalenaWCISŁO (JM.2004)4812466,0616
   KUC / POL / Ogier / 1998 / - / - / Khamaro / Sandra
   Wcisło / Beata Wcisło
Largo Sp. z o.o.
14FAZA AS (30)ŻanetaZWIERZYNSKA (JM.2002)4812469,6516
   Kuc Felinski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Fanta
   Polska / Piotr Zwierzynski
Aromer
15NANDO SUPER (123)ZofiaDUDKIEWICZ (JM.2003)448870,4016
   Koń Mały / POL / Ogier / 2005 / - / - / NANDO / NICOLETTE II
   PIOTR SIĘBOR / KRZYSZTOF DUDKIEWICZ
Ciechanowski KJ
16BIRMA (154)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000)41620465,3924
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
17MAKS (73)Gabriela NataliaGRZYMAŁA (JM.2003)42630460,7534
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Maja
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
BPK
18TOTU (13)NataliaMITUKIEICZ (JM.2001)25833463,3737
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
19WOLF'S MORITZ "V" (174)JuliaDUNST (JM.2003)044 ELI
   DRP / POL / Wałach / 2007 / DE434340050807 / siwa / Corado / Constantin / Mona / Brillant
   nn / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
19FAKIR (54)LiwiaGAWROŃSKA (JM.2004)404 ELI
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 2006 / 013570063006 / gniada / El Djazair / Furia
   Agata Piąstka / Aleksandra Paciora
KJK Pod Żubrem Niepołomice
21BABET (11)MajaROŚ (JM.2001)51318 ELI
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
22POKUSA (53)DariaKRAWCZYKOWSKA (JM.2003)15520 ELI
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / Filip / Piosenka
   Nieznany / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
23APASJONATA AUREUS (161)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002)132639 ELI
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
200
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
37 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:34
21/85/85 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - 85/85 cm Finał gr. A2
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NawPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1BARKAROLA (58)NataliaSYDOW (Mł.2005)000065,680048,530033,64
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2ERYK PONYSPORT (106)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)000071,690056,180424,96
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
3MON CHERIE PP (139)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)000072,300057,630834,37
   DRP / POL / Klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Prinz / Willoway Miss Minx
   Procima Sp. z o.o. / Agnieszka Roganowska
KJ Kaja Grzybowo
4ROLEX 2 (55)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)000469,104056,584
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
5EGZORCYSTA (164)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)044067,914053,404
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
6TANGO (100)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)145067,185050,515
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
7GARGAMEL GB (160)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)404062,724444,468
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
8PCHEŁKA (76)JuliaPIĘTA404873,1012450,2716
   Heflinger / POL / Klacz / 2005 / - / - / Filip / Pralinka
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna
9BEŁT (81)AlicjaMARKIEWICZ (Mł.2005)22830062,7530450,6834
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / gniada / Wulkan / Beauty 455
   Maria Król / Arkadiusz Krupiński
bez przynależności klubowej
10EROZJA (75)MarcelinaJACKOWIAK01818 ELI
   Deutsche Reit Pony / POL / Klacz / 2006 / - / - / Jambo / Eroika
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
Fundacja Kaczyna
10FIGARO (168)JuliaWALOREK (Mł.2005)01818 ELI
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
220
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
41 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:35
22/105/105 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - 105/105 cm Finał gr. D bis
(Competition No 22)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NawPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1NOVELLA PP (27)AlicjaTOMASZEWICZ (JM.2003)000062,050046,700029,51
   Kuc Wierzchowy / GER / Klacz / 2003 / - / gniada / Cocky Dundee / Nasma PP
   Kapella / Kapella
BPK-MAZ
2CHARLIES BOOMERANG (137)FranciszekJURZAK (JM.2003)000067,930051,780032,76
   Kuc Walijski / GER / Wałach / 2008 / - / - / Thers Billy Bud / Lamona
   Niemcy / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
3SHADOW KUC (149)MaximilianPARKITNY000075,270059,080434,20
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
4TAMBURYNEK (86)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)000069,920054,250832,90
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
5MAKUBA 21 (37)OliwiaPŁATEK (JM.2004)000070,750455,274
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
6MANCHESTER 0012 (138)JuliaZIÓŁKOWSKA (JM.2002)000458,024044,204
   DRP / GER / Wałach / 2001 / DE410100383201 / kasztanowata / MONARCH / BRICA HANSEGARD
   Jacek Ziółkowski / Jacek Ziółkowski
Largo Sp. z o.o.
6ORLIT (46)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)000470,454054,444
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
8RAHIB (18)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)404470,944057,274
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / - / NN / NN
   NN / Emilia Chmielowska
KJ Osadkowski
8ANNOUSCHKA 10 (170)AleksandraOSUCH (JM.2004)404068,314052,514
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
10ZUZA (70)MajaSZEWCZYK (JM.2002)044472,978458,2412
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Rywal / NN
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
11BOSS (74)JoannaZAWADKA (JM.2004)044866,3612
   Małopolska / POL / Ogier / 1994 / - / kasztanowata / Bonaparte / Meta
   Anna Zając / Marian Gomółkiewicz
KJ Picador
12WAGABUNDA PONY SPORT (108)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)505788,9312
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
13GANGES (125)MajaHENDRYS (JM.2003)448463,7312
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
14CZINGIS CHAN (57)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)4812070,7212
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL 007 61 02393 07 / gniada / Hufiec / Czuła
   bd / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
15TORERO (12)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)549469,2013
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
16WRANGLER FOREST (49)OliwiaNIEWIADOMSKA (JM.2002)8816070,0916
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Figaro/ Bolero / Windroows/
   Marzena Chociej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
17BEN HUR (7)JuliaSZOPA (JM.2003)51520178,7921
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
18NEMO (69)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000)15419867,5927
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
19NIMBUS (162)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)1211231271,8035
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
20MALAGA (99)JuliaKANIA (J.2000)448 ELI
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616013661923807 / bułana / Grafos / Graszka
   Sosiński Stanisław / Alicja Kania
UKS Akademia Jeździectwa
21DOKTOR (96)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)13417 ELI
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
22AROGANT (89)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)19019 ELI
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
23ISGAAR (117)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)62531
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM Sp. Z o.o.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
220
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
41 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:36
23/120/120 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - 120/120 cm Finał gr. D
(Competition No 23)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NawPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1BON PARIS KL (20)WiktoriaLESZEK-KARWAŃSKA (JM.2001)0441188,8415054,0215
   Typ Szlach. / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Bambino van't Zorgvielt / Budur
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:37
24/120/120 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - 120/120 cm Finał gr. E
(Competition No 24)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NawPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1ROXANA Z (32)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)448474,2512055,5312
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo
2ARTEDEUSZ (128)WiktoriaDZIUBA (J.2000)044474,428856,2816
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
3OSTIANA (142)AleksandraKAWA (JM.2001)4812068,0912862,2020831,07
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640025810 / gniada / Madison / Oaza
   Stadnina koni Nowielice / Aleksandra Kawa
KJ Facimiech
4DERWISZ (6)FranciszekKOWALCZYK (J.2000)808876,5516458,7320 ELI
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / - / Ulisses / Dewiza
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
5ARAGONIT (40)HannaJACHIMOWICZ12820869,7328054,6528
   MP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Regiel / Argentyna
   xx / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko
6ORCHIDEA (5)MartaWOLIŃSKA (J.1998)84121379,5625458,1529
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Regiel / Okapi
   Polska / Milena Kowalczyk
xxx
7HARRON (88)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)4481663,16241251,5436
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
8JUTA (66)JuliaBERBEŚ (JM.2001)88162066,9336052,5136
   SP / POL / Klacz / 2003 / 12480 / gniada / Aravel Waro po Luron / Jaksa po Len
   Hieronim Bogdanowicz / Marta Polaczek-Bigaj
Klub Sportowy Faruk
9DOMINIKANA T (35)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)81220 ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
200
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
37 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



WYNIKI
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:38
25/125/125 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 25 - 125/125 cm Finał gr. Dzieci I
(Competition No 25)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NawPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1DIOR V. (127)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)000073,940057,250030,86
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
2TROK K (112)AgnieszkaKIEWREL (JM.2002)000072,880058,630429,34
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / caretino k / titina
   marek kubacki / Ryszard kiewrel
WLKS Krakus
3WERBEL (71)MajaSZEWCZYK (JM.2002)000068,990053,210431,41
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / ciemnogniada / Walim / Werka
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
4LA STRADA L (25)MariaBAEHR (JM.2002)000473,524062,084
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   - / Grazyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
5GILEA (115)JulianaSUSKA (JM.2003)000469,584451,678
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / LUDGER / GAISMA
   KOSIŃSKI SYLWESER / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów
6FALENTINO (43)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)044474,118059,968
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
7CIROBANTA (17)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)044463,948848,7316
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos/Cantos / Wirobanta/Indoctro
   E. Kuijer / Sebastian Wilczewski
JKS Narew Różan
8QUICKY DU VERGER (22)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)11415069,8115452,7519
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
9CALIPPA (124)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)404873,0612856,3420
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
10LAVIANO (134)VivianBRATTLI (JM.2002)23427072,2027057,5927
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000163307 / gniada / Landjunge / Landgraf I / Tellus / Calido I
   - / Norpol Inge Brattli
KJK Szary Michałowice
11KURTYNIA HAVBEK (156)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)131225981,9934
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
12ABISAL-BS (94)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)1213251667,3741
   Niem.sport / GER / Ogier / 2009 / DE455870050409 / kasztanowata / Acorus / Rivera
   Ludwig Ebermann / Bogumił Skaziak
Karkonoski Klub Jeździecki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
200
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
37 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA