HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 18.03.2016 21:46:44
1/LL
Data: 18.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CROSSBAR MELLONI (14)HubertPOLOWCZYK053,87
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / xx
JKS Salio
1GARGAMEL GB (72)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)050,37
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
1KOBI (124)PaulaJOACHIMIAK (J.1999)049,89
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2009 / 616 009 52 00961 09 / gniada / BISKWIT / KORA
   GRZEGORZ ORLIŃSKI / TOMASZ JOACHIMIAK
SKJ GRONÓWKA
1GAMBLE (32)DariaKOBIERNIK057,73
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Cardento / Bakkertje
   P.H.M.EN H Bakker / Dariusz Reszuta
ZKJ Przylep
1BLUES BOY Z (133)HubertPOLOWCZYK051,97
   Z / BEL / Ogier / 2012 / - / - / Mr. Blue / Henna/ Contact vd Heffinck
   Belgia / Katarzyna Bawłowicz
JKS Salio
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK057,65
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1CELEBRITY (8)AgnieszkaOLSZEWSKA055,50
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cosido / Bawaria / Castilio
   x / x
KJ Osadkowski sp.z o.o
1ZIRAY L (9)DawidSKIBA056,91
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Chin Champ / Fortuna VI
   xxx / xxx
KJ "Agro-Handel" Śrem
1BON ARCUS (107)RoksanaDANIELEWICZ049,21
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   - / Maria Głowacka
LKS Cwał Poznań
1KOBI (124)PaulaJOACHIMIAK (J.1999)048,49
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2009 / 616 009 52 00961 09 / gniada / BISKWIT / KORA
   GRZEGORZ ORLIŃSKI / TOMASZ JOACHIMIAK
SKJ GRONÓWKA
1GARGAMEL GB (72)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)052,68
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
1CONTAFEE (46)TomaszGAŁCZYŃSKI054,79
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE 441411171411 / kasztanowata / Contendro II / Falkenhof's Landfee
   MontisSp.zo.o. / Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1HARLEY (11)MajaŻEWŁAKOW (J.1998)054,79
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
SKJ Bobrowy Staw
1MARKUS (102)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)051,74
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
1G- BISCUIT (103)TamaraTYBULCZUK (JM.2004)054,99
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
KJ JANTAR STRYKÓW
1MARKUS (102)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)054,37
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
1CHEPETTANO (97)MałgorzataKOSZUCKA056,94
   HOL. / GER / Ogier / 2012 / - / - / Chepetto / Cento / Merry Sue / Calido I
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1G- BISCUIT (103)TamaraTYBULCZUK (JM.2004)054,69
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
KJ JANTAR STRYKÓW
1CAYENNE F (56)JoannaZARAŚ052,37
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610072107 / gniada / Leonardo /Loxgraf Go / Carmen /Calypso III
   Marek Fimmel / Joanna Zaraś
Fundacja Kaczyna
1SHE LUX PERFECT (135)BartoszHUMPICH058,80
   
   
LKS Cwał Poznań
21MROCZEK (60)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)266,90
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
22QUINTERA LIBRA (111)AleksanderLIBERA (J.1998)455,96
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2010 / DE421000546410 / gniada / QUINTERO / W-CARLINA
   BRINKMANN WOLFGANG / IZABELA LIBERA
KJ CWAŁ POZNAŃ
22CHEPETTANO (97)MałgorzataKOSZUCKA459,45
   HOL. / GER / Ogier / 2012 / - / - / Chepetto / Cento / Merry Sue / Calido I
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
22ZOYA LADY J (19)SzymonTAMBORSKI451,98
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
22BLUES BOY Z (133)HubertPOLOWCZYK457,69
   Z / BEL / Ogier / 2012 / - / - / Mr. Blue / Henna/ Contact vd Heffinck
   Belgia / Katarzyna Bawłowicz
JKS Salio
22ZOYA LADY J (19)SzymonTAMBORSKI455,83
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
22CELEBRITY (8)AgnieszkaOLSZEWSKA457,87
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cosido / Bawaria / Castilio
   x / x
KJ Osadkowski sp.z o.o
22BON ARCUS (107)RoksanaDANIELEWICZ449,51
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   - / Maria Głowacka
LKS Cwał Poznań
22HUANA (33)DariaKOBIERNIK453,54
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / ciemnogniada / Emetyt / Hipoteza
   Aleksandra Bucka / Sławomir Panasiuk
ZKJ Przylep
22SHE LUX PERFECT (135)BartoszHUMPICH458,96
   
   
LKS Cwał Poznań
22CROSSBAR MELLONI (14)HubertPOLOWCZYK454,42
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / xx
JKS Salio
22GAMBLE (32)DariaKOBIERNIK456,70
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Cardento / Bakkertje
   P.H.M.EN H Bakker / Dariusz Reszuta
ZKJ Przylep
33ZIRAY L (9)DawidSKIBA856,18
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Chin Champ / Fortuna VI
   xxx / xxx
KJ "Agro-Handel" Śrem
33HUANA (33)DariaKOBIERNIK853,49
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / ciemnogniada / Emetyt / Hipoteza
   Aleksandra Bucka / Sławomir Panasiuk
ZKJ Przylep
35CALLIHALL (96)MałgorzataKOSZUCKA1256,86
   Hol. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
36QUINTERA LIBRA (111)AleksanderLIBERA (J.1998)1777,18
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2010 / DE421000546410 / gniada / QUINTERO / W-CARLINA
   BRINKMANN WOLFGANG / IZABELA LIBERA
KJ CWAŁ POZNAŃ
37CALLIHALL (96)MałgorzataKOSZUCKA3187,02
   Hol. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 18.03.2016 21:46:46
2/L
Data: 18.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTAFEE (46)TomaszGAŁCZYŃSKI055,28
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE 441411171411 / kasztanowata / Contendro II / Falkenhof's Landfee
   MontisSp.zo.o. / Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1EVITTO I (112)PaulinaWESKA053,32
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1SECRET WEAPON L (10)DawidSKIBA057,00
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1LUCKY STAR (5)JakubSZELANGIEWICZ055,15
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1SECRET WEAPON L (10)DawidSKIBA055,52
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1CORRADINO (82)WitoldBIENIEK053,94
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków
1CON CALIPPO (62)MajaSTASIK (JM.2001)057,86
   HOLST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Con Air / Sinfonie II / Calippo
   Niemcy / Julia Bieganowska
Niezrzeszony
1CHICALIDA (114)AgnieszkaOLSZEWSKA053,92
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1GRANDO (99)KarolinaKUFLIŃSKA048,54
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
1CHICALIDA (114)AgnieszkaOLSZEWSKA053,92
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1WAJU KG (57)AgataSTRYJKOWSKA059,80
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610175609 / gniada / BAJOU DU ROUET / WIKTORIA KG
   GRZEGORZ KOMIN / AGATA STRYJKOWSKA
KU AZS PW
1CAYENNE F (56)JoannaZARAŚ054,01
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610072107 / gniada / Leonardo /Loxgraf Go / Carmen /Calypso III
   Marek Fimmel / Joanna Zaraś
Fundacja Kaczyna
1HARLEY (11)MajaŻEWŁAKOW (J.1998)049,65
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
SKJ Bobrowy Staw
1CHUCK NORRIS (3)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)058,23
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
AGRO-HANDEL ŚREM
1DOMINIKANA T (24)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)051,29
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
1KIDIBUL V (130)MaciejŚWICA (JM.2001)053,16
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / - / - / Indorado / Landora/Landor S
   Belgia / Maciej Świca
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
1FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)049,33
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
1BURBON (7)JakubSZELANGIEWICZ058,75
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK058,53
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1WILD HUNTER (6)JakubSZELANGIEWICZ060,23
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1PRETTY GIRL L (93)DawidSKIBA054,22
   WIRT, / GER / Klacz / 2010 / DE473731938310 / gniada / Casscavelle NT / Falkenhof`s Lancer Chanel
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1WILD HUNTER (6)JakubSZELANGIEWICZ058,39
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1LA LOXLEY L (127)PaulinaBYLIŃSKA054,09
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
1PACINO (47)AgnieszkaSOSNOWSKA054,31
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Charisma 115 / Pacynka
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
1JAQUIN (48)OskarMURAWSKI059,28
   Holsteiner / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / Jaquino / E-Anje
   Jaeger Helmut / Sportpferde Kopacz
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1BE OKEY (53)MariaKOZINA (J.2000)059,60
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Quidams Rubin / brak
   pol / Maria Kozina
KJ Salio
1CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)054,68
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
1GIMMICK FIELD (54)AnitaSTAŃCZAK057,21
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Scirocco Blue / brak
   NL / Łukasz Wyszkowski
KJ Salio
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK056,59
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1CATARINA 216 (125)ZofiaDZIEWOLSKA055,73
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
1QANTAS (84)MichałKLATKIEWICZ054,47
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
1EINSTEIN (87)MaciejGOŁĄBEK059,67
   KWPN / DEU / Wałach / 2009 / 528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
   A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
1QANTAS (84)MichałKLATKIEWICZ056,97
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
34WAJU KG (57)AgataSTRYJKOWSKA161,32
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610175609 / gniada / BAJOU DU ROUET / WIKTORIA KG
   GRZEGORZ KOMIN / AGATA STRYJKOWSKA
KU AZS PW
34CHOCCOLISSIMO GOLD (52)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)163,06
   Hannoveraner / GER / Ogier / 2011 / - / kasztanowata / Concetto / Hauptstutbuch Ginette
   Wilfried Gluesing / Olimpia Wołodkowicz
Bez Przynależności Klubowej P O M
36F. ADERMIE (55)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)454,77
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / - / Bustique / Rash R
   Holandia / Rafał Wróblewski
KJ Zbyszko
36CONSTANTIN (39)JoannaROSICKA457,71
   HOL / POL / Ogier / 2011 / - / - / Cassini I / Pilotin
   R.Kosicki / Natalia Czernik
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
36FELIX DE RAVEL (75)JakubPODGÓRNY454,56
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / BOLERO DE RAVEL / FREZJA
   JANUSZ SKORUPA / JANUSZ SKORUPA
KJ Czahary Pogorzelica
36PRETTY GIRL L (93)DawidSKIBA453,93
   WIRT, / GER / Klacz / 2010 / DE473731938310 / gniada / Casscavelle NT / Falkenhof`s Lancer Chanel
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
36CHOCCOLISSIMO GOLD (52)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)459,66
   Hannoveraner / GER / Ogier / 2011 / - / kasztanowata / Concetto / Hauptstutbuch Ginette
   Wilfried Gluesing / Olimpia Wołodkowicz
Bez Przynależności Klubowej P O M
36ANTARI (69)DariaKOBIERNIK455,02
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Contendor / Adara
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
ZKJ Przylep
36FREYA (25)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)452,68
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
Stajnia Modelewscy
36INSPIRATION (139)NawojkaKIECON449,02
   OS / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Incolor / Donna
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
POL
36SCADA (113)AgnieszkaOLSZEWSKA452,59
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
36EVITTO I (112)PaulinaWESKA453,44
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
36BURBON (7)JakubSZELANGIEWICZ455,29
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
47ANBAJ DE ROUET (27)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)853,07
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du rouet / Andora
   Michał Rynowiecki / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
47LUCKY STAR (5)JakubSZELANGIEWICZ855,56
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
49CATARINA 216 (125)ZofiaDZIEWOLSKA995,15
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
49SCADA (113)AgnieszkaOLSZEWSKA977,68
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
51FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)1170,60
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
52U-COFFI (26)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)1571,39
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
52ANTARI (69)DariaKOBIERNIK1569,18
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Contendor / Adara
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
ZKJ Przylep
54FELIX DE RAVEL (75)JakubPODGÓRNY2491,28
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / BOLERO DE RAVEL / FREZJA
   JANUSZ SKORUPA / JANUSZ SKORUPA
KJ Czahary Pogorzelica
 CALLAS (129)WeronikaKOGUT (J.2000) ELI
   Westfalska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Castillo / Oh La La
   Polska / Jacek Kogut
KS Cortina Kaczenice
 CALLAS (129)WeronikaKOGUT (J.2000) REZ
   Westfalska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Castillo / Oh La La
   Polska / Jacek Kogut
KS Cortina Kaczenice
 MROCZEK (60)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003) REZ
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
57
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 18.03.2016 21:46:48
3/L1
Data: 18.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1STRUNA (122)OliwiaSYDOW046,05
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
1QUANTICO (38)AnielaSZLUFIK (JM.2002)049,04
   HOL / DEU / Klacz / 2005 / - / - / Quidam's Rubin / Gondola
   niemcy / Ewelina Derda
BPK
1FENIKS (85)JoannaROSICKA057,96
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1QUIRO 5 (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI055,92
   Oldenburg / GER / Wałach / 2008 / - / - / QUIDAM'S RUBIN / WINANDA
   GERD FASS / ZYGFRYD GROSZ
KJ Agro-Handel Śrem
1JJ AVICII (70)BartoszHUMPICH055,05
   ISH / POL / Wałach / 2010 / 372414005621354 / ciemnogniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
1COCO (12)JoannaROSICKA050,85
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1LIMBO (20)WeronikaROGALSKA (JM.2003)051,23
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
1ALEX (136)MałgorzataKOSZUCKA058,43
   ZANGER / NED / G / 2001 / - / - / Artos Z / Promesse
   - / Stal Thijssen, Baarlo Lb
Klub Jeździecki Wechta
1GIMMICK FIELD (54)AnitaSTAŃCZAK056,41
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Scirocco Blue / brak
   NL / Łukasz Wyszkowski
KJ Salio
1ZULINE (51)JacekMURACZEWSKI053,12
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / - / gniada / Phin Phin / Juline/ Burggaaf
   Berger / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
1DANDY (118)KrzysztofMAZUR055,25
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / Douglas/ / Wendy V/
   Holandia / Robert Stasiuk
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
1CUGAR (13)HubertPOLOWCZYK057,19
   X / POL / S / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS Salio
1SWEET NOISE-M (37)MajaFRIEDMAN (JM.2003)053,71
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
14MANILLA (18)WiktorDZIEMIDOWICZ (J.1999)161,63
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
LUKS Nysa Gubin
14CUGAR (13)HubertPOLOWCZYK161,84
   X / POL / S / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS Salio
16BE OKEY (53)MariaKOZINA (J.2000)458,95
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Quidams Rubin / brak
   pol / Maria Kozina
KJ Salio
16F. ADERMIE (55)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)450,60
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / - / Bustique / Rash R
   Holandia / Rafał Wróblewski
KJ Zbyszko
16CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)455,25
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
16FARAMEE M (64)JuliaBIEGANOWSKA455,40
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / - / siwa / Bugatti VDL (Silverstone x Indoctro) / Aramee(Marlon x Corland)
   Holandia / Julia Bieganowska
Tornado Szczecin
16KIDIBUL V (130)MaciejŚWICA (JM.2001)455,79
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / - / - / Indorado / Landora/Landor S
   Belgia / Maciej Świca
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
16ALCARINA (143)BeniaminTOMASZEWSKI455,91
   
   
KJ Leśna Podkowa Damaszka
16WIGO (115)KrzysztofMAZUR458,29
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
16GRANDO (99)KarolinaKUFLIŃSKA448,08
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
16OLIMPIC LADY (4)WiktoriaŁOZOWSKA452,75
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Placido / Odra
   Jarosław Skrzyczyński / Wiktoria Łozowska
TRADYCJA SIEDLNICA
16ARAN L (94)DawidSKIBA451,38
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
16FIGARO (123)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)448,57
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
16CON CALIPPO (62)MajaSTASIK (JM.2001)458,27
   HOLST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Con Air / Sinfonie II / Calippo
   Niemcy / Julia Bieganowska
Niezrzeszony
16INSPIRATION (139)NawojkaKIECON449,77
   OS / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Incolor / Donna
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
POL
29CHELLO Z (88)MaciejGOŁĄBEK563,94
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / Z-531007 / - / Calvino Z / Chella Chique Z
   Domein Zangersheide / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
30JAQUIN (48)OskarMURAWSKI858,91
   Holsteiner / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / Jaquino / E-Anje
   Jaeger Helmut / Sportpferde Kopacz
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
30FUKS (63)MajaSTASIK (JM.2001)858,69
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Cassini Kama / Fulda
   Polska / Nikodem Stasik
Niezrzeszony
30CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)852,16
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
30TULLAMORE DEW (73)JakubPODGÓRNY858,40
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
30ATLAS BAVARIA SON (61)SewerynSKRZYNIARZ855,21
   WESTF / GER / Wałach / 2005 / DE441411951405 / siwa / Atlas Bavaria / Vandalin
   Peter Nagel-Tornau / Seweryn Skrzyniarz
Niezrzeszony
30AMOR (17)KatarzynaMASTALERZ853,69
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL 009 66 09108 08 / kasztanowata / Empire / Afera
   Marczak Mirosław / Przemysław Starkowski
Ludowy Klub Sportowy Cwał
36CHUCK NORRIS (3)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)27104,32
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
AGRO-HANDEL ŚREM
 TINA (66)AleksanderDUR ELI
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Draem / Talia
   Gałęziowski Władysław / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 18.03.2016 21:46:49
4/P
Data: 18.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZANDRA (142)AnnaWIĘCEK048,71300 PLN
   SP / POL / M / 2003 / - / gniada / Sir Robin / Czarka
   - / Anna Więcek
KJ Aromer Józefin
2CODERMUS (131)RobertWĄSIK052,39250 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / - / - / Odermus R / Calido / Patina / Andiamo
   Holandia / Andrzej Bawłowicz
Cortina Kaczenice
3STRUNA (122)OliwiaSYDOW054,42100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
4TASMAN 8 (71)MaciejMICHALSKI (J.1999)055,6350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL 009 54 00047 01 / ciemnogniada / Rubin / Tanta
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer
5SULLIVAN 54 (65)AdriannaWIŚNIEWSKA056,77
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
6COMBAS MOSELY (95)MałgorzataFLIS056,83
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
7ELIOT (59)KatarzynaSEBASTIAN (J.1999)057,57
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 / 616009680040609 / gniada / Bajou Du Rouet / Elipsa
   Sylwester Kosiński / Joanna Sebastian
SKJ Tradycja Siedlnica
8FREYA (25)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)057,72
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
Stajnia Modelewscy
9QUANTICO (38)AnielaSZLUFIK (JM.2002)058,06
   HOL / DEU / Klacz / 2005 / - / - / Quidam's Rubin / Gondola
   niemcy / Ewelina Derda
BPK
10CACHADILLO (89)BeniaminTOMASZEWSKI058,79
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2011 / - / - / Cachas / Natura
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
11CALANDRIA (90)BeniaminTOMASZEWSKI059,80
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Cebulon Blanc/ / Majola/Just Spectacular
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
12LIMBO (20)WeronikaROGALSKA (JM.2003)059,85
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
13VIVA (16)HannaROSZKIEWICZ060,20
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318309109 / ciemnogniada / Now Or Never M/Voltaire / Caprise/Carbid/Sao Paulo
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
LKS Sokół Kunowo
14CORRADINO (82)WitoldBIENIEK060,41
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków
15RODRIGO CASSIN (76)AngelikiPODGÓRNA060,62
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
LOTUS POZNAŃ
16OLIMPIC LADY (4)WiktoriaŁOZOWSKA061,63
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Placido / Odra
   Jarosław Skrzyczyński / Wiktoria Łozowska
TRADYCJA SIEDLNICA
17QUIRO 5 (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI061,65
   Oldenburg / GER / Wałach / 2008 / - / - / QUIDAM'S RUBIN / WINANDA
   GERD FASS / ZYGFRYD GROSZ
KJ Agro-Handel Śrem
18PACINO (47)AgnieszkaSOSNOWSKA061,79
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Charisma 115 / Pacynka
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
19CHESTER VEN`T GOORT Z (128)PaulinaBYLIŃSKA061,99
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
20CODERMUS (131)NinaWĄSIK062,07
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / - / - / Odermus R / Calido / Patina / Andiamo
   Holandia / Andrzej Bawłowicz
Cortina Kaczenice
21SAPHIR (140)JanKUREK062,47
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Saphira
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
22LASER (31)ŁukaszPIKSA064,13
   . / POL / Wałach / 2009 / - / - / . / .
   . / .
Ludowy Klub Sportowy Cwał
23GALOUBET (116)KrzysztofMAZUR064,86
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
24ROYAL CASSIN (74)JakubPODGÓRNY065,13
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / QUAIDE CASSINI / RAFA
   SKORUPA BARTOSZ / AGNIESZKA KACZMAREK
KJ Czahary Pogorzelica
25CONSTANTIN (39)JoannaROSICKA065,49
   HOL / POL / Ogier / 2011 / - / - / Cassini I / Pilotin
   R.Kosicki / Natalia Czernik
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
26LA STRADA L (134)MariaBAEHR (JM.2001)065,72
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Grażyna Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
27CARLO R (58)MartinROZYNEK (J.1998)066,05
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000110610 / siwa / Carlos DZ/ Cantus / Fidele Deern/ Coriolan
   Niemcy / Przemysław Rozynek
KJ Profil Piła
28FRAPANT (141)ArkadiuszFIMMEL170,22
   
   
KJ Agro-Handel Śrem
29L-KARAT LINETTE (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)450,29
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy
30GOLDIKA (21)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)451,97
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
31ARGENTINA Z (91)BeniaminTOMASZEWSKI457,88
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Day Dream II S/ / Aura/Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
32COCO (12)JoannaROSICKA458,93
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33BALOU SON (41)BeniaminTOMASZEWSKI459,70
   Oldenburska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Roseanne
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
34CLINTARA (100)TomaszGAŁCZYŃSKI461,59
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / - / - / Clinton hol / Cancara
   Montis sp. zo.o. / Andrzej Kras
OSK Michalscy
35FARAMEE M (64)JuliaBIEGANOWSKA462,37
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / - / siwa / Bugatti VDL (Silverstone x Indoctro) / Aramee(Marlon x Corland)
   Holandia / Julia Bieganowska
Tornado Szczecin
36PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ462,42
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
37GODECJA (137)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)463,42
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno
38GOLDMAN S (92)BeniaminTOMASZEWSKI464,62
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 / - / - / Colman / Nadette S
   Holandia / Sławomir Hartman
KJ Leśna Podkowa Damaszka
39TULLAMORE DEW (73)JakubPODGÓRNY464,90
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
40CROS BLUE (117)KrzysztofMAZUR465,50
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
41CHRISTIANO I L (138)DawidSKIBA466,01
   WESTF / GER / G / 2008 / - / gn. / Christiano / Phoenix St/Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
42CHELLO Z (88)MaciejGOŁĄBEK466,09
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / Z-531007 / - / Calvino Z / Chella Chique Z
   Domein Zangersheide / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
43ALEX (136)MałgorzataKOSZUCKA466,13
   ZANGER / NED / G / 2001 / - / - / Artos Z / Promesse
   - / Stal Thijssen, Baarlo Lb
Klub Jeździecki Wechta
44EINSTEIN (87)MaciejGOŁĄBEK569,63
   KWPN / DEU / Wałach / 2009 / 528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
   A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
45SWEET NOISE-M (37)MajaFRIEDMAN (JM.2003)671,47
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
46O'DE CORB (35)ArkadiuszFIMMEL672,33
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
47GOLDEN BOY (101)LudwikaHRABSKA (JM.2001)776,84
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio
48DOMINIKANA T (24)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)850,72
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
49C-KARAT CARTE DOR (23)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)852,86
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
50ATLAS BAVARIA SON (61)SewerynSKRZYNIARZ856,62
   WESTF / GER / Wałach / 2005 / DE441411951405 / siwa / Atlas Bavaria / Vandalin
   Peter Nagel-Tornau / Seweryn Skrzyniarz
Niezrzeszony
51CORTAS L (81)WitoldBIENIEK856,87
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Cornado/ / Pina/
   Hermann Wieseler / Trax Sp. z o.o.
KJ Jantar Stryków
52ANBAJ DE ROUET (27)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)858,46
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du rouet / Andora
   Michał Rynowiecki / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
53ARAN L (94)DawidSKIBA859,84
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
54JJ AVICII (70)BartoszHUMPICH861,13
   ISH / POL / Wałach / 2010 / 372414005621354 / ciemnogniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
55SILVIO SON 56 (106)MariuszŁUPKOWSKI862,16
   Hanoverska / GER / Wałach / 2006 / DE431314505606 / kasztanowata / Silviio1 / Wilja
   Ingrid i Jurgen Bullwinkel / FHU KONAN Grażyna Łupkowska
Jks Jaroszówka
56LA LOXLEY L (127)PaulinaBYLIŃSKA864,24
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
57AMOR (17)KatarzynaMASTALERZ865,02
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL 009 66 09108 08 / kasztanowata / Empire / Afera
   Marczak Mirosław / Przemysław Starkowski
Ludowy Klub Sportowy Cwał
58CAVERANO HIPPICA (15)MateuszTYSZKO1191,18
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   ?? / Sap
Tuszyński KJ Garbówek
59FIGARO (123)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)1259,80
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
60FENIKS (85)JoannaROSICKA1768,88
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 TINA (66)AleksanderDUR ELI
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Draem / Talia
   Gałęziowski Władysław / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
 U-COFFI (26)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
 ZULINE (51)JacekMURACZEWSKI ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / - / gniada / Phin Phin / Juline/ Burggaaf
   Berger / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
 MANILLA (18)WiktorDZIEMIDOWICZ (J.1999) ELI
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
LUKS Nysa Gubin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
64
Ukończyło koni
60
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:24
1/LL
Data: 18-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CROSSBAR MELLONI (14)HubertPOLOWCZYK053,87
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / xx
JKS Salio
1GARGAMEL GB (72)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)050,37
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
1KOBI (124)PaulaJOACHIMIAK (J.1999)049,89
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2009 / 616 009 52 00961 09 / gniada / BISKWIT / KORA
   GRZEGORZ ORLIŃSKI / TOMASZ JOACHIMIAK
SKJ GRONÓWKA
1GAMBLE (32)DariaKOBIERNIK057,73
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Cardento / Bakkertje
   P.H.M.EN H Bakker / Dariusz Reszuta
ZKJ Przylep
1BLUES BOY Z (133)HubertPOLOWCZYK051,97
   Z / BEL / Ogier / 2012 / - / - / Mr. Blue / Henna/ Contact vd Heffinck
   Belgia / Katarzyna Bawłowicz
JKS Salio
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK057,65
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1CELEBRITY (8)AgnieszkaOLSZEWSKA055,50
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cosido / Bawaria / Castilio
   x / x
KJ Osadkowski sp.z o.o
1ZIRAY L (9)DawidSKIBA056,91
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Chin Champ / Fortuna VI
   xxx / xxx
KJ "Agro-Handel" Śrem
1BON ARCUS (107)RoksanaDANIELEWICZ049,21
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   - / Maria Głowacka
LKS Cwał Poznań
1KOBI (124)PaulaJOACHIMIAK (J.1999)048,49
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2009 / 616 009 52 00961 09 / gniada / BISKWIT / KORA
   GRZEGORZ ORLIŃSKI / TOMASZ JOACHIMIAK
SKJ GRONÓWKA
1GARGAMEL GB (72)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)052,68
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
1CONTAFEE (46)TomaszGAŁCZYŃSKI054,79
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE 441411171411 / kasztanowata / Contendro II / Falkenhof's Landfee
   MontisSp.zo.o. / Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1HARLEY (11)MajaŻEWŁAKOW (J.1998)054,79
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
SKJ Bobrowy Staw
1MARKUS (102)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)051,74
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
1G- BISCUIT (103)TamaraTYBULCZUK (JM.2004)054,99
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
KJ JANTAR STRYKÓW
1MARKUS (102)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)054,37
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
1CHEPETTANO (97)MałgorzataKOSZUCKA056,94
   HOL. / GER / Ogier / 2012 / - / - / Chepetto / Cento / Merry Sue / Calido I
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1G- BISCUIT (103)TamaraTYBULCZUK (JM.2004)054,69
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
KJ JANTAR STRYKÓW
1CAYENNE F (56)JoannaZARAŚ052,37
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610072107 / gniada / Leonardo /Loxgraf Go / Carmen /Calypso III
   Marek Fimmel / Joanna Zaraś
Fundacja Kaczyna
1SHE LUX PERFECT (135)BartoszHUMPICH058,80
   
   
LKS Cwał Poznań
21MROCZEK (60)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)266,90
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
22QUINTERA LIBRA (111)AleksanderLIBERA (J.1998)455,96
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2010 / DE421000546410 / gniada / QUINTERO / W-CARLINA
   BRINKMANN WOLFGANG / IZABELA LIBERA
KJ CWAŁ POZNAŃ
22CHEPETTANO (97)MałgorzataKOSZUCKA459,45
   HOL. / GER / Ogier / 2012 / - / - / Chepetto / Cento / Merry Sue / Calido I
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
22ZOYA LADY J (19)SzymonTAMBORSKI451,98
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
22BLUES BOY Z (133)HubertPOLOWCZYK457,69
   Z / BEL / Ogier / 2012 / - / - / Mr. Blue / Henna/ Contact vd Heffinck
   Belgia / Katarzyna Bawłowicz
JKS Salio
22ZOYA LADY J (19)SzymonTAMBORSKI455,83
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
22CELEBRITY (8)AgnieszkaOLSZEWSKA457,87
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cosido / Bawaria / Castilio
   x / x
KJ Osadkowski sp.z o.o
22BON ARCUS (107)RoksanaDANIELEWICZ449,51
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   - / Maria Głowacka
LKS Cwał Poznań
22HUANA (33)DariaKOBIERNIK453,54
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / ciemnogniada / Emetyt / Hipoteza
   Aleksandra Bucka / Sławomir Panasiuk
ZKJ Przylep
22SHE LUX PERFECT (135)BartoszHUMPICH458,96
   
   
LKS Cwał Poznań
22CROSSBAR MELLONI (14)HubertPOLOWCZYK454,42
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / xx
JKS Salio
22GAMBLE (32)DariaKOBIERNIK456,70
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Cardento / Bakkertje
   P.H.M.EN H Bakker / Dariusz Reszuta
ZKJ Przylep
33ZIRAY L (9)DawidSKIBA856,18
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Chin Champ / Fortuna VI
   xxx / xxx
KJ "Agro-Handel" Śrem
33HUANA (33)DariaKOBIERNIK853,49
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / ciemnogniada / Emetyt / Hipoteza
   Aleksandra Bucka / Sławomir Panasiuk
ZKJ Przylep
35CALLIHALL (96)MałgorzataKOSZUCKA1256,86
   Hol. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
36QUINTERA LIBRA (111)AleksanderLIBERA (J.1998)1777,18
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2010 / DE421000546410 / gniada / QUINTERO / W-CARLINA
   BRINKMANN WOLFGANG / IZABELA LIBERA
KJ CWAŁ POZNAŃ
37CALLIHALL (96)MałgorzataKOSZUCKA3187,02
   Hol. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:26
2/L
Data: 18-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTAFEE (46)TomaszGAŁCZYŃSKI055,28
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE 441411171411 / kasztanowata / Contendro II / Falkenhof's Landfee
   MontisSp.zo.o. / Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1EVITTO I (112)PaulinaWESKA053,32
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1SECRET WEAPON L (10)DawidSKIBA057,00
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1LUCKY STAR (5)JakubSZELANGIEWICZ055,15
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1SECRET WEAPON L (10)DawidSKIBA055,52
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1CORRADINO (82)WitoldBIENIEK053,94
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków
1CON CALIPPO (62)MajaSTASIK (JM.2001)057,86
   HOLST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Con Air / Sinfonie II / Calippo
   Niemcy / Julia Bieganowska
Niezrzeszony
1CHICALIDA (114)AgnieszkaOLSZEWSKA053,92
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1GRANDO (99)KarolinaKUFLIŃSKA048,54
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
1CHICALIDA (114)AgnieszkaOLSZEWSKA053,92
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1WAJU KG (57)AgataSTRYJKOWSKA059,80
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610175609 / gniada / BAJOU DU ROUET / WIKTORIA KG
   GRZEGORZ KOMIN / AGATA STRYJKOWSKA
KU AZS PW
1CAYENNE F (56)JoannaZARAŚ054,01
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610072107 / gniada / Leonardo /Loxgraf Go / Carmen /Calypso III
   Marek Fimmel / Joanna Zaraś
Fundacja Kaczyna
1HARLEY (11)MajaŻEWŁAKOW (J.1998)049,65
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
SKJ Bobrowy Staw
1CHUCK NORRIS (3)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)058,23
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
AGRO-HANDEL ŚREM
1DOMINIKANA T (24)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)051,29
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
1KIDIBUL V (130)MaciejŚWICA (JM.2001)053,16
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / - / - / Indorado / Landora/Landor S
   Belgia / Maciej Świca
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
1FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)049,33
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
1BURBON (7)JakubSZELANGIEWICZ058,75
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK058,53
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1WILD HUNTER (6)JakubSZELANGIEWICZ060,23
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1PRETTY GIRL L (93)DawidSKIBA054,22
   WIRT, / GER / Klacz / 2010 / DE473731938310 / gniada / Casscavelle NT / Falkenhof`s Lancer Chanel
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1WILD HUNTER (6)JakubSZELANGIEWICZ058,39
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1LA LOXLEY L (127)PaulinaBYLIŃSKA054,09
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
1PACINO (47)AgnieszkaSOSNOWSKA054,31
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Charisma 115 / Pacynka
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
1JAQUIN (48)OskarMURAWSKI059,28
   Holsteiner / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / Jaquino / E-Anje
   Jaeger Helmut / Sportpferde Kopacz
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1BE OKEY (53)MariaKOZINA (J.2000)059,60
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Quidams Rubin / brak
   pol / Maria Kozina
KJ Salio
1CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)054,68
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
1GIMMICK FIELD (54)AnitaSTAŃCZAK057,21
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Scirocco Blue / brak
   NL / Łukasz Wyszkowski
KJ Salio
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK056,59
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1CATARINA 216 (125)ZofiaDZIEWOLSKA055,73
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
1QANTAS (84)MichałKLATKIEWICZ054,47
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
1EINSTEIN (87)MaciejGOŁĄBEK059,67
   KWPN / DEU / Wałach / 2009 / 528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
   A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
1QANTAS (84)MichałKLATKIEWICZ056,97
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
34WAJU KG (57)AgataSTRYJKOWSKA161,32
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610175609 / gniada / BAJOU DU ROUET / WIKTORIA KG
   GRZEGORZ KOMIN / AGATA STRYJKOWSKA
KU AZS PW
34CHOCCOLISSIMO GOLD (52)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)163,06
   Hannoveraner / GER / Ogier / 2011 / - / kasztanowata / Concetto / Hauptstutbuch Ginette
   Wilfried Gluesing / Olimpia Wołodkowicz
Bez Przynależności Klubowej P O M
36F. ADERMIE (55)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)454,77
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / - / Bustique / Rash R
   Holandia / Rafał Wróblewski
KJ Zbyszko
36CONSTANTIN (39)JoannaROSICKA457,71
   HOL / POL / Ogier / 2011 / - / - / Cassini I / Pilotin
   R.Kosicki / Natalia Czernik
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
36FELIX DE RAVEL (75)JakubPODGÓRNY454,56
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / BOLERO DE RAVEL / FREZJA
   JANUSZ SKORUPA / JANUSZ SKORUPA
KJ Czahary Pogorzelica
36PRETTY GIRL L (93)DawidSKIBA453,93
   WIRT, / GER / Klacz / 2010 / DE473731938310 / gniada / Casscavelle NT / Falkenhof`s Lancer Chanel
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
36CHOCCOLISSIMO GOLD (52)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)459,66
   Hannoveraner / GER / Ogier / 2011 / - / kasztanowata / Concetto / Hauptstutbuch Ginette
   Wilfried Gluesing / Olimpia Wołodkowicz
Bez Przynależności Klubowej P O M
36ANTARI (69)DariaKOBIERNIK455,02
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Contendor / Adara
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
ZKJ Przylep
36FREYA (25)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)452,68
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
Stajnia Modelewscy
36INSPIRATION (139)NawojkaKIECON449,02
   OS / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Incolor / Donna
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
POL
36SCADA (113)AgnieszkaOLSZEWSKA452,59
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
36EVITTO I (112)PaulinaWESKA453,44
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
36BURBON (7)JakubSZELANGIEWICZ455,29
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
47MAIK K (151)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)853,07
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
JUKS Mieczewo
47LUCKY STAR (5)JakubSZELANGIEWICZ855,56
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
49CATARINA 216 (125)ZofiaDZIEWOLSKA995,15
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
49SCADA (113)AgnieszkaOLSZEWSKA977,68
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
51FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)1170,60
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
52U-COFFI (26)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)1571,39
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
52ANTARI (69)DariaKOBIERNIK1569,18
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Contendor / Adara
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
ZKJ Przylep
54FELIX DE RAVEL (75)JakubPODGÓRNY2491,28
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / BOLERO DE RAVEL / FREZJA
   JANUSZ SKORUPA / JANUSZ SKORUPA
KJ Czahary Pogorzelica
 CALLAS (129)WeronikaKOGUT (J.2000) ELI
   Westfalska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Castillo / Oh La La
   Polska / Jacek Kogut
KS Cortina Kaczenice
 CALLAS (129)WeronikaKOGUT (J.2000) REZ
   Westfalska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Castillo / Oh La La
   Polska / Jacek Kogut
KS Cortina Kaczenice
 MROCZEK (60)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003) REZ
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
57
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:28
3/L1
Data: 18-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1STRUNA (122)OliwiaSYDOW046,05
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ "Abaria " Iwno
1QUANTICO (38)AnielaSZLUFIK (JM.2002)049,04
   HOL / DEU / Klacz / 2005 / - / - / Quidam's Rubin / Gondola
   niemcy / Ewelina Derda
BPK
1FENIKS (85)JoannaROSICKA057,96
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1QUIRO 5 (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI055,92
   Oldenburg / GER / Wałach / 2008 / - / - / QUIDAM'S RUBIN / WINANDA
   GERD FASS / ZYGFRYD GROSZ
KJ Agro-Handel Śrem
1JJ AVICII (70)BartoszHUMPICH055,05
   ISH / POL / Wałach / 2010 / 372414005621354 / ciemnogniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
1COCO (12)JoannaROSICKA050,85
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1LIMBO (20)WeronikaROGALSKA (JM.2003)051,23
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
1ALEX (136)MałgorzataKOSZUCKA058,43
   ZANGER / NED / G / 2001 / - / - / Artos Z / Promesse
   - / Stal Thijssen, Baarlo Lb
Klub Jeździecki Wechta
1GIMMICK FIELD (54)AnitaSTAŃCZAK056,41
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Scirocco Blue / brak
   NL / Łukasz Wyszkowski
KJ Salio
1ZULINE (51)JacekMURACZEWSKI053,12
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / - / gniada / Phin Phin / Juline/ Burggaaf
   Berger / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
1DANDY (118)KrzysztofMAZUR055,25
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / Douglas/ / Wendy V/
   Holandia / Robert Stasiuk
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
1CUGAR (13)HubertPOLOWCZYK057,19
   X / POL / S / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS Salio
1SWEET NOISE-M (37)MajaFRIEDMAN (JM.2003)053,71
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
14MANILLA (18)WiktorDZIEMIDOWICZ (J.1999)161,63
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
LUKS Nysa Gubin
14CUGAR (13)HubertPOLOWCZYK161,84
   X / POL / S / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS Salio
16BE OKEY (53)MariaKOZINA (J.2000)458,95
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Quidams Rubin / brak
   pol / Maria Kozina
KJ Salio
16F. ADERMIE (55)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)450,60
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / - / Bustique / Rash R
   Holandia / Rafał Wróblewski
KJ Zbyszko
16CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)455,25
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
16FARAMEE M (64)JuliaBIEGANOWSKA455,40
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / - / siwa / Bugatti VDL (Silverstone x Indoctro) / Aramee(Marlon x Corland)
   Holandia / Julia Bieganowska
Tornado Szczecin
16KIDIBUL V (130)MaciejŚWICA (JM.2001)455,79
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / - / - / Indorado / Landora/Landor S
   Belgia / Maciej Świca
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
16ALCARINA (143)BeniaminTOMASZEWSKI455,91
   
   
KJ Leśna Podkowa Damaszka
16WIGO (115)KrzysztofMAZUR458,29
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
16GRANDO (99)KarolinaKUFLIŃSKA448,08
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
16OLIMPIC LADY (4)WiktoriaŁOZOWSKA452,75
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Placido / Odra
   Jarosław Skrzyczyński / Wiktoria Łozowska
TRADYCJA SIEDLNICA
16ARAN L (94)DawidSKIBA451,38
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
16FIGARO (123)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)448,57
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
16CON CALIPPO (62)MajaSTASIK (JM.2001)458,27
   HOLST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Con Air / Sinfonie II / Calippo
   Niemcy / Julia Bieganowska
Niezrzeszony
16INSPIRATION (139)NawojkaKIECON449,77
   OS / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Incolor / Donna
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
POL
29CHELLO Z (88)MaciejGOŁĄBEK563,94
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / Z-531007 / - / Calvino Z / Chella Chique Z
   Domein Zangersheide / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
30JAQUIN (48)OskarMURAWSKI858,91
   Holsteiner / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / Jaquino / E-Anje
   Jaeger Helmut / Sportpferde Kopacz
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
30FUKS (63)MajaSTASIK (JM.2001)858,69
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Cassini Kama / Fulda
   Polska / Nikodem Stasik
Niezrzeszony
30CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)852,16
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
30TULLAMORE DEW (73)JakubPODGÓRNY858,40
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
30ATLAS BAVARIA SON (61)SewerynSKRZYNIARZ855,21
   WESTF / GER / Wałach / 2005 / DE441411951405 / siwa / Atlas Bavaria / Vandalin
   Peter Nagel-Tornau / Seweryn Skrzyniarz
Niezrzeszony
30AMOR (17)KatarzynaMASTALERZ853,69
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL 009 66 09108 08 / kasztanowata / Empire / Afera
   Marczak Mirosław / Przemysław Starkowski
Ludowy Klub Sportowy Cwał
36CHUCK NORRIS (3)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)27104,32
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
AGRO-HANDEL ŚREM
 TINA (66)AleksanderDUR ELI
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Draem / Talia
   Gałęziowski Władysław / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:29
4/P
Data: 18-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZANDRA (142)AnnaWIĘCEK048,71300 PLN
   SP / POL / M / 2003 / - / gniada / Sir Robin / Czarka
   - / Anna Więcek
KJ Aromer Józefin
2CODERMUS (131)RobertWĄSIK052,39250 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / - / - / Odermus R / Calido / Patina / Andiamo
   Holandia / Andrzej Bawłowicz
Cortina Kaczenice
3STRUNA (122)OliwiaSYDOW054,42100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ "Abaria " Iwno
4TASMAN 8 (71)MaciejMICHALSKI (J.1999)055,6350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL 009 54 00047 01 / ciemnogniada / Rubin / Tanta
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer
5SULLIVAN 54 (65)AdriannaWIŚNIEWSKA056,77
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
6COMBAS MOSELY (95)MałgorzataFLIS056,83
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
7ELIOT (59)KatarzynaSEBASTIAN (J.1999)057,57
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 / 616009680040609 / gniada / Bajou Du Rouet / Elipsa
   Sylwester Kosiński / Joanna Sebastian
SKJ Tradycja Siedlnica
8FREYA (25)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)057,72
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
Stajnia Modelewscy
9QUANTICO (38)AnielaSZLUFIK (JM.2002)058,06
   HOL / DEU / Klacz / 2005 / - / - / Quidam's Rubin / Gondola
   niemcy / Ewelina Derda
BPK
10CACHADILLO (89)BeniaminTOMASZEWSKI058,79
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2011 / - / - / Cachas / Natura
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
11CALANDRIA (90)BeniaminTOMASZEWSKI059,80
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Cebulon Blanc/ / Majola/Just Spectacular
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
12LIMBO (20)WeronikaROGALSKA (JM.2003)059,85
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
13VIVA (16)HannaROSZKIEWICZ060,20
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318309109 / ciemnogniada / Now Or Never M/Voltaire / Caprise/Carbid/Sao Paulo
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
LKS Sokół Kunowo
14CORRADINO (82)WitoldBIENIEK060,41
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków
15RODRIGO CASSIN (76)AngelikiPODGÓRNA060,62
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
LOTUS POZNAŃ
16OLIMPIC LADY (4)WiktoriaŁOZOWSKA061,63
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Placido / Odra
   Jarosław Skrzyczyński / Wiktoria Łozowska
TRADYCJA SIEDLNICA
17QUIRO 5 (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI061,65
   Oldenburg / GER / Wałach / 2008 / - / - / QUIDAM'S RUBIN / WINANDA
   GERD FASS / ZYGFRYD GROSZ
KJ Agro-Handel Śrem
18PACINO (47)AgnieszkaSOSNOWSKA061,79
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Charisma 115 / Pacynka
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
19CHESTER VEN`T GOORT Z (128)PaulinaBYLIŃSKA061,99
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
20CODERMUS (131)NinaWĄSIK062,07
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / - / - / Odermus R / Calido / Patina / Andiamo
   Holandia / Andrzej Bawłowicz
Cortina Kaczenice
21SAPHIR (140)JanKUREK062,47
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Saphira
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
22LASER (31)ŁukaszPIKSA064,13
   . / POL / Wałach / 2009 / - / - / . / .
   . / .
Ludowy Klub Sportowy Cwał
23GALOUBET (116)KrzysztofMAZUR064,86
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
24ROYAL CASSIN (74)JakubPODGÓRNY065,13
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / QUAIDE CASSINI / RAFA
   SKORUPA BARTOSZ / AGNIESZKA KACZMAREK
KJ Czahary Pogorzelica
25CONSTANTIN (39)JoannaROSICKA065,49
   HOL / POL / Ogier / 2011 / - / - / Cassini I / Pilotin
   R.Kosicki / Natalia Czernik
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
26LA STRADA L (134)MariaBAEHR (JM.2001)065,72
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Grażyna Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
27CARLO R (58)MartinROZYNEK (J.1998)066,05
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000110610 / siwa / Carlos DZ/ Cantus / Fidele Deern/ Coriolan
   Niemcy / Przemysław Rozynek
KJ Profil Piła
28FRAPANT (141)ArkadiuszFIMMEL170,22
   
   
KJ Agro-Handel Śrem
29L-KARAT LINETTE (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)450,29
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy
30GOLDIKA (21)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)451,97
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
31ARGENTINA Z (91)BeniaminTOMASZEWSKI457,88
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Day Dream II S/ / Aura/Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
32COCO (12)JoannaROSICKA458,93
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33BALOU SON (41)BeniaminTOMASZEWSKI459,70
   Oldenburska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Roseanne
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
34CLINTARA (100)TomaszGAŁCZYŃSKI461,59
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / - / - / Clinton hol / Cancara
   Montis sp. zo.o. / Andrzej Kras
OSK Michalscy
35FARAMEE M (64)JuliaBIEGANOWSKA462,37
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / - / siwa / Bugatti VDL (Silverstone x Indoctro) / Aramee(Marlon x Corland)
   Holandia / Julia Bieganowska
Tornado Szczecin
36PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ462,42
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
37GODECJA (137)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)463,42
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno
38GOLDMAN S (92)BeniaminTOMASZEWSKI464,62
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 / - / - / Colman / Nadette S
   Holandia / Sławomir Hartman
KJ Leśna Podkowa Damaszka
39TULLAMORE DEW (73)JakubPODGÓRNY464,90
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
40CROS BLUE (117)KrzysztofMAZUR465,50
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
41CHRISTIANO I L (138)DawidSKIBA466,01
   WESTF / GER / G / 2008 / - / gn. / Christiano / Phoenix St/Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
42CHELLO Z (88)MaciejGOŁĄBEK466,09
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / Z-531007 / - / Calvino Z / Chella Chique Z
   Domein Zangersheide / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
43ALEX (136)MałgorzataKOSZUCKA466,13
   ZANGER / NED / G / 2001 / - / - / Artos Z / Promesse
   - / Stal Thijssen, Baarlo Lb
Klub Jeździecki Wechta
44EINSTEIN (87)MaciejGOŁĄBEK569,63
   KWPN / DEU / Wałach / 2009 / 528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
   A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
45SWEET NOISE-M (37)MajaFRIEDMAN (JM.2003)671,47
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
46O'DE CORB (35)ArkadiuszFIMMEL672,33
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
47GOLDEN BOY (101)LudwikaHRABSKA (JM.2001)776,84
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio
48DOMINIKANA T (24)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)850,72
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
49C-KARAT CARTE DOR (23)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)852,86
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
50ATLAS BAVARIA SON (61)SewerynSKRZYNIARZ856,62
   WESTF / GER / Wałach / 2005 / DE441411951405 / siwa / Atlas Bavaria / Vandalin
   Peter Nagel-Tornau / Seweryn Skrzyniarz
Niezrzeszony
51CORTAS L (81)WitoldBIENIEK856,87
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Cornado/ / Pina/
   Hermann Wieseler / Trax Sp. z o.o.
KJ Jantar Stryków
52MAIK K (151)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)858,46
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
JUKS Mieczewo
53ARAN L (94)DawidSKIBA859,84
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
54JJ AVICII (70)BartoszHUMPICH861,13
   ISH / POL / Wałach / 2010 / 372414005621354 / ciemnogniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
55SILVIO SON 56 (106)MariuszŁUPKOWSKI862,16
   Hanoverska / GER / Wałach / 2006 / DE431314505606 / kasztanowata / Silviio1 / Wilja
   Ingrid i Jurgen Bullwinkel / FHU KONAN Grażyna Łupkowska
Jks Jaroszówka
56LA LOXLEY L (127)PaulinaBYLIŃSKA864,24
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
57AMOR (17)KatarzynaMASTALERZ865,02
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL 009 66 09108 08 / kasztanowata / Empire / Afera
   Marczak Mirosław / Przemysław Starkowski
Ludowy Klub Sportowy Cwał
58CAVERANO HIPPICA (15)MateuszTYSZKO1191,18
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   ?? / Sap
Tuszyński KJ Garbówek
59FIGARO (123)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)1259,80
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
60FENIKS (85)JoannaROSICKA1768,88
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 TINA (66)AleksanderDUR ELI
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Draem / Talia
   Gałęziowski Władysław / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
 U-COFFI (26)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
 ZULINE (51)JacekMURACZEWSKI ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / - / gniada / Phin Phin / Juline/ Burggaaf
   Berger / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
 MANILLA (18)WiktorDZIEMIDOWICZ (J.1999) ELI
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
LUKS Nysa Gubin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
64
Ukończyło koni
60
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:31
5/LL
Data: 19-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CELEBRITY (8)AgnieszkaOLSZEWSKA061,26
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cosido / Bawaria / Castilio
   x / x
KJ Osadkowski sp.z o.o
1MARKUS (102)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)059,44
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
1G- BISCUIT (103)TamaraTYBULCZUK (JM.2004)061,32
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
KJ JANTAR STRYKÓW
1MARKUS (102)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)055,69
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
1CHEPETTANO (97)MałgorzataKOSZUCKA063,84
   HOL. / GER / Ogier / 2012 / - / - / Chepetto / Cento / Merry Sue / Calido I
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1HARLEY (11)MajaŻEWŁAKOW (J.1998)055,71
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
SKJ Bobrowy Staw
1MROCZEK (60)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)058,43
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
1GARGAMEL GB (72)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)054,87
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
1QUINTERA LIBRA (111)AleksanderLIBERA (J.1998)058,12
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2010 / DE421000546410 / gniada / QUINTERO / W-CARLINA
   BRINKMANN WOLFGANG / IZABELA LIBERA
KJ CWAŁ POZNAŃ
10MROCZEK (60)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)166,64
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
11KOBI (124)PaulaJOACHIMIAK (J.1999)455,79
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2009 / 616 009 52 00961 09 / gniada / BISKWIT / KORA
   GRZEGORZ ORLIŃSKI / TOMASZ JOACHIMIAK
SKJ GRONÓWKA
11BON ARCUS (107)RoksanaDANIELEWICZ459,60
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   - / Maria Głowacka
LKS Cwał Poznań
11G- BISCUIT (103)TamaraTYBULCZUK (JM.2004)458,57
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
KJ JANTAR STRYKÓW
11BLUES BOY Z (133)HubertPOLOWCZYK462,25
   Z / BEL / Ogier / 2012 / - / - / Mr. Blue / Henna/ Contact vd Heffinck
   Belgia / Katarzyna Bawłowicz
JKS Salio
11CELEBRITY (8)AgnieszkaOLSZEWSKA462,36
   OS / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cosido / Bawaria / Castilio
   x / x
KJ Osadkowski sp.z o.o
16SHE LUX PERFECT (135)BartoszHUMPICH565,82
   
   
LKS Cwał Poznań
16CALLIHALL (96)MałgorzataKOSZUCKA567,70
   Hol. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
16ZIRAY L (9)DawidSKIBA566,03
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Chin Champ / Fortuna VI
   xxx / xxx
KJ "Agro-Handel" Śrem
19ZOYA LADY J (19)SzymonTAMBORSKI855,31
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
19KOBI (124)PaulaJOACHIMIAK (J.1999)853,87
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2009 / 616 009 52 00961 09 / gniada / BISKWIT / KORA
   GRZEGORZ ORLIŃSKI / TOMASZ JOACHIMIAK
SKJ GRONÓWKA
19QUINTERA LIBRA (111)AleksanderLIBERA (J.1998)858,65
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2010 / DE421000546410 / gniada / QUINTERO / W-CARLINA
   BRINKMANN WOLFGANG / IZABELA LIBERA
KJ CWAŁ POZNAŃ
19CALLIHALL (96)MałgorzataKOSZUCKA860,75
   Hol. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
23SHE LUX PERFECT (135)BartoszHUMPICH968,13
   
   
LKS Cwał Poznań
23ZIRAY L (9)DawidSKIBA982,34
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Chin Champ / Fortuna VI
   xxx / xxx
KJ "Agro-Handel" Śrem
25ZOYA LADY J (19)SzymonTAMBORSKI1253,96
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
 CALLAS (129)WeronikaKOGUT (J.2000) ELI
   Westfalska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Castillo / Oh La La
   Polska / Jacek Kogut
KS Cortina Kaczenice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:33
6/L
Data: 19-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GARGAMEL GB (72)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)055,27
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
1CAYENNE F (56)JoannaZARAŚ060,42
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610072107 / gniada / Leonardo /Loxgraf Go / Carmen /Calypso III
   Marek Fimmel / Joanna Zaraś
Fundacja Kaczyna
1FELIX DE RAVEL (75)JakubPODGÓRNY064,06
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / BOLERO DE RAVEL / FREZJA
   JANUSZ SKORUPA / JANUSZ SKORUPA
KJ Czahary Pogorzelica
1ANTARI (69)DariaKOBIERNIK060,72
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Contendor / Adara
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
ZKJ Przylep
1SCADA (113)AgnieszkaOLSZEWSKA058,13
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1BLUES BOY Z (133)HubertPOLOWCZYK063,37
   Z / BEL / Ogier / 2012 / - / - / Mr. Blue / Henna/ Contact vd Heffinck
   Belgia / Katarzyna Bawłowicz
JKS Salio
1WILD HUNTER (6)JakubSZELANGIEWICZ063,91
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1CHICALIDA (114)AgnieszkaOLSZEWSKA060,71
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1CHOCCOLISSIMO GOLD (52)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)064,79
   Hannoveraner / GER / Ogier / 2011 / - / kasztanowata / Concetto / Hauptstutbuch Ginette
   Wilfried Gluesing / Olimpia Wołodkowicz
Bez Przynależności Klubowej P O M
1CHICALIDA (114)AgnieszkaOLSZEWSKA059,41
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1MAIK K (151)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)055,35
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
JUKS Mieczewo
1CROSSBAR MELLONI (14)HubertPOLOWCZYK064,27
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / xx
JKS Salio
1COCO (12)KarolinaKUFLIŃSKA055,84
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
1TINA (66)AleksanderDUR050,59
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Draem / Talia
   Gałęziowski Władysław / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
1CONTAFEE (46)TomaszGAŁCZYŃSKI062,44
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE 441411171411 / kasztanowata / Contendro II / Falkenhof's Landfee
   MontisSp.zo.o. / Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1PRETTY GIRL L (93)DawidSKIBA058,48
   WIRT, / GER / Klacz / 2010 / DE473731938310 / gniada / Casscavelle NT / Falkenhof`s Lancer Chanel
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1SCADA (113)AgnieszkaOLSZEWSKA058,55
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
18KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK167,08
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
18WILD HUNTER (6)JakubSZELANGIEWICZ165,74
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
20INSPIRATION (139)NawojkaKIECON452,91
   OS / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Incolor / Donna
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
POL
20HUANA (33)DariaKOBIERNIK459,82
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / ciemnogniada / Emetyt / Hipoteza
   Aleksandra Bucka / Sławomir Panasiuk
ZKJ Przylep
20GAMBLE (32)DariaKOBIERNIK464,40
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Cardento / Bakkertje
   P.H.M.EN H Bakker / Dariusz Reszuta
ZKJ Przylep
20LUCKY STAR (5)JakubSZELANGIEWICZ461,99
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
20CONTAFEE (46)TomaszGAŁCZYŃSKI463,65
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE 441411171411 / kasztanowata / Contendro II / Falkenhof's Landfee
   MontisSp.zo.o. / Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
20LA LOXLEY L (127)PaulinaBYLIŃSKA459,31
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
20FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)457,43
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
20HARLEY (11)MajaŻEWŁAKOW (J.1998)457,70
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
SKJ Bobrowy Staw
20BURBON (7)JakubSZELANGIEWICZ462,12
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
20U-COFFI (26)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)452,45
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
20BURBON (7)JakubSZELANGIEWICZ462,78
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
20CAYENNE F (56)JoannaZARAŚ459,94
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610072107 / gniada / Leonardo /Loxgraf Go / Carmen /Calypso III
   Marek Fimmel / Joanna Zaraś
Fundacja Kaczyna
20CHOCCOLISSIMO GOLD (52)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)462,73
   Hannoveraner / GER / Ogier / 2011 / - / kasztanowata / Concetto / Hauptstutbuch Ginette
   Wilfried Gluesing / Olimpia Wołodkowicz
Bez Przynależności Klubowej P O M
20PRETTY GIRL L (93)DawidSKIBA460,18
   WIRT, / GER / Klacz / 2010 / DE473731938310 / gniada / Casscavelle NT / Falkenhof`s Lancer Chanel
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
34GAMBLE (32)DariaKOBIERNIK567,87
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Cardento / Bakkertje
   P.H.M.EN H Bakker / Dariusz Reszuta
ZKJ Przylep
34LUCKY STAR (5)JakubSZELANGIEWICZ565,12
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
34CHUCK NORRIS (3)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)566,96
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
AGRO-HANDEL ŚREM
37ANTARI (69)DariaKOBIERNIK864,57
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Contendor / Adara
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
ZKJ Przylep
37CROSSBAR MELLONI (14)HubertPOLOWCZYK863,32
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / xx
JKS Salio
37HUANA (33)DariaKOBIERNIK860,89
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / ciemnogniada / Emetyt / Hipoteza
   Aleksandra Bucka / Sławomir Panasiuk
ZKJ Przylep
40CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)1262,32
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
41FUKS (63)MajaSTASIK (JM.2001)1368,04
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Cassini Kama / Fulda
   Polska / Nikodem Stasik
Niezrzeszony
42CALLAS (129)NinaWĄSIK1485,62
   Westfalska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Castillo / Oh La La
   Polska / Jacek Kogut
Cortina Kaczenice
43FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)1989,23
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
 FELIX DE RAVEL (75)JakubPODGÓRNY ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / BOLERO DE RAVEL / FREZJA
   JANUSZ SKORUPA / JANUSZ SKORUPA
KJ Czahary Pogorzelica
 CON CALIPPO (62)MajaSTASIK (JM.2001) REZ
   HOLST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Con Air / Sinfonie II / Calippo
   Niemcy / Julia Bieganowska
Niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
45
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:35
7/L1
Data: 19-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIMBO (20)WeronikaROGALSKA (JM.2003)055,52
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
1JJ AVICII (70)BartoszHUMPICH056,87
   ISH / POL / Wałach / 2010 / 372414005621354 / ciemnogniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
1L-KARAT LINETTE (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)055,97
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy
1ARAN L (94)DawidSKIBA054,76
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1CASCARETTO (50)MartaDĄBROWSKA063,17
   OLD / POL / Ogier / 2009 / DE418180685109 / gniada / Cascari / Cassini I / Havima / Nurjev
   Malgorzata i Tomasz Siergiej / Marta Dąbrowska
KJ Lotus Poznań
1FREYA (25)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)061,60
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
Stajnia Modelewscy
1U-COFFI (26)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)053,93
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
1FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)052,15
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
1SECRET WEAPON L (10)DawidSKIBA061,76
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1INSPIRATION (139)NawojkaKIECON053,30
   OS / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Incolor / Donna
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
POL
1C-KARAT CARTE DOR (23)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)057,28
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK062,15
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1TINA (66)AleksanderDUR047,91
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Draem / Talia
   Gałęziowski Władysław / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
1GOLDIKA (21)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)059,34
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
1GOLDEN BOY (101)LudwikaHRABSKA (JM.2001)060,91
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio
1PTYŚ (45)KlaudiaBEGIER (J.1999)062,43
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
1CAVERANO HIPPICA (15)MateuszTYSZKO058,04
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   ?? / Sap
Tuszyński KJ Garbówek
1GIMMICK FIELD (54)AnitaSTAŃCZAK062,37
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Scirocco Blue / brak
   NL / Łukasz Wyszkowski
KJ Salio
1SULLIVAN 54 (65)AdriannaWIŚNIEWSKA056,03
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
1GRANDO (99)KarolinaKUFLIŃSKA059,69
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
1EVITTO I (112)PaulinaWESKA059,25
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1ALCARINA (143)BeniaminTOMASZEWSKI060,16
   
   
KJ Leśna Podkowa Damaszka
1CAROLINA 42 (119)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW059,78
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
SKJ Gronówko
1MAGIK (108)KatarzynaCIEŚLIŃSKA (JM.2002)056,82
   KM / POL / Wałach / 2001 / POL013530022101 / bułana / nn/nn / nn/nn
   - / Marta Hasse-Cieślińska
LKS Cwał Poznań
1WAJU KG (57)AgataSTRYJKOWSKA063,66
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610175609 / gniada / BAJOU DU ROUET / WIKTORIA KG
   GRZEGORZ KOMIN / AGATA STRYJKOWSKA
KU AZS PW
1SWEET NOISE-M (37)MajaFRIEDMAN (JM.2003)063,15
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
1QANTAS (84)MichałKLATKIEWICZ064,22
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
1OLIMPIC LADY (4)WiktoriaŁOZOWSKA058,11
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Placido / Odra
   Jarosław Skrzyczyński / Wiktoria Łozowska
TRADYCJA SIEDLNICA
1PACINO (47)AgnieszkaSOSNOWSKA058,93
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Charisma 115 / Pacynka
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
1QUIRO 5 (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI064,51
   Oldenburg / GER / Wałach / 2008 / - / - / QUIDAM'S RUBIN / WINANDA
   GERD FASS / ZYGFRYD GROSZ
KJ Agro-Handel Śrem
1TULLAMORE DEW (73)JakubPODGÓRNY061,56
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
1CASCALA (36)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)061,63
   HOLST / POL / Klacz / 2003 / 421000160203 / gniada / Cassini I / Miss Marpel
   Manfred von Allwoerden / Monika Popławska
JUKS Bryllandia
33CHELLO Z (88)MaciejGOŁĄBEK165,42
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / Z-531007 / - / Calvino Z / Chella Chique Z
   Domein Zangersheide / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
33FENIKS (85)JoannaROSICKA165,05
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33CATARINA 216 (125)ZofiaDZIEWOLSKA167,71
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
36MANILLA (18)WiktorDZIEMIDOWICZ (J.1999)457,79
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
LUKS Nysa Gubin
36STRUNA (122)OliwiaSYDOW451,44
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ "Abaria " Iwno
36KIDIBUL V (130)MaciejŚWICA (JM.2001)459,93
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / - / - / Indorado / Landora/Landor S
   Belgia / Maciej Świca
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
36JAQUIN (48)OskarMURAWSKI462,43
   Holsteiner / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / Jaquino / E-Anje
   Jaeger Helmut / Sportpferde Kopacz
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
36FARAMEE M (64)JuliaBIEGANOWSKA459,01
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / - / siwa / Bugatti VDL (Silverstone x Indoctro) / Aramee(Marlon x Corland)
   Holandia / Julia Bieganowska
Tornado Szczecin
36CON CALIPPO (62)MajaSTASIK (JM.2001)457,56
   HOLST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Con Air / Sinfonie II / Calippo
   Niemcy / Julia Bieganowska
Niezrzeszony
36ZANDO M (145)ArturMOKSIEWICZ455,01
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido/KWPN / Należyte/KWPN
   Artur Moksiewicz / Artur Moksiewi
LUKS Nysa Gubin
36LAMARCK (49)MartaDĄBROWSKA460,38
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / Marta Dabrowska
KJ Lotus Poznań
36CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)463,87
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
36DOMINIKANA T (24)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)455,21
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
36SECRET WEAPON L (10)DawidSKIBA461,20
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
47CHUCK NORRIS (3)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)565,41
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
AGRO-HANDEL ŚREM
48QUANTICO (38)AnielaSZLUFIK (JM.2002)853,39
   HOL / DEU / Klacz / 2005 / - / - / Quidam's Rubin / Gondola
   niemcy / Ewelina Derda
BPK
49CATARINA 216 (125)ZofiaDZIEWOLSKA981,25
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
49F. ADERMIE (55)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)981,37
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / - / Bustique / Rash R
   Holandia / Rafał Wróblewski
KJ Zbyszko
49FUKS (63)MajaSTASIK (JM.2001)965,16
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Cassini Kama / Fulda
   Polska / Nikodem Stasik
Niezrzeszony
52CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)1176,91
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
53AMOR (17)KatarzynaMASTALERZ1262,43
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL 009 66 09108 08 / kasztanowata / Empire / Afera
   Marczak Mirosław / Przemysław Starkowski
Ludowy Klub Sportowy Cwał
53BE OKEY (53)MariaKOZINA (J.2000)1263,35
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Quidams Rubin / brak
   pol / Maria Kozina
KJ Salio
53FIGARO (123)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)1257,37
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
56EINSTEIN (87)MaciejGOŁĄBEK1487,90
   KWPN / DEU / Wałach / 2009 / 528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
   A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
57CORRADINO (82)WitoldBIENIEK22103,57
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
57
Ukończyło koni
57
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:36
8/P
Data: 19-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZANDRA (142)AnnaWIĘCEK046,80300 PLN
   SP / POL / M / 2003 / - / gniada / Sir Robin / Czarka
   - / Anna Więcek
KJ Aromer Józefin
2TASMAN 8 (71)MaciejMICHALSKI (J.1999)048,75250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL 009 54 00047 01 / ciemnogniada / Rubin / Tanta
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer
3C-KARAT CARTE DOR (23)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)049,62100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
4UPENDO (43)MichałRYNOWIECKI052,0650 PLN
   AES / POL / Wałach / 2001 / 01007129 / gniada / Tolano 'T Riethof/ Chin Chin / Nashville/ Concorde
   -- / Michał Rynowiecki
KJ Olmet-Ostsped
5DUCATI (149)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,85
   Oldenburska / DEU / Wałach / 2010 / - / ciemnogniada / DIARADO / Loreley
   Niemcy / Salih Barlas
KJ Agro-Handel Śrem
6ATLAS BAVARIA SON (61)SewerynSKRZYNIARZ053,72
   WESTF / GER / Wałach / 2005 / DE441411951405 / siwa / Atlas Bavaria / Vandalin
   Peter Nagel-Tornau / Seweryn Skrzyniarz
Niezrzeszony
7STRUNA (122)OliwiaSYDOW054,31
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ "Abaria " Iwno
8CLINTARA (100)TomaszGAŁCZYŃSKI056,54
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / - / - / Clinton hol / Cancara
   Montis sp. zo.o. / Andrzej Kras
OSK Michalscy
9FARAMEE M (64)JuliaBIEGANOWSKA058,08
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / - / siwa / Bugatti VDL (Silverstone x Indoctro) / Aramee(Marlon x Corland)
   Holandia / Julia Bieganowska
Tornado Szczecin
10CONTENDER BOY (42)MichałRYNOWIECKI059,05
   HOL. / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Contender / Paola T
   -- / Mariusz Kąkol
KJ Olmet-Ostsped
11ARAN L (94)DawidSKIBA059,43
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
12MAIK K (151)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)059,58
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
JUKS Mieczewo
13ARGENTINA Z (91)BeniaminTOMASZEWSKI062,13
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Day Dream II S/ / Aura/Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
14LIMBO (20)WeronikaROGALSKA (JM.2003)062,29
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
15HANTA (148)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,64
   Oldenburg / POL / Klacz / 2010 / - / - / COULEUR ROUGE / HATARIA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
KJ Agro-Handel Śrem
16SWEET NOISE-M (37)MajaFRIEDMAN (JM.2003)063,55
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
17PTYŚ (45)KlaudiaBEGIER (J.1999)063,67
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
18CHIMEQUYL (146)AleksandraBOLKO (JM.2001)064,05
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Imequyl / Czana/Balon
   Jacek Bondaruk / Daria Kobiernik, Bartłomiej Woźniak
SK Ciekocinko
19LA STRADA L (134)MariaBAEHR (JM.2001)064,72
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Grażyna Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
20ROYAL CASSIN (74)JakubPODGÓRNY064,85
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / QUAIDE CASSINI / RAFA
   SKORUPA BARTOSZ / AGNIESZKA KACZMAREK
KJ Czahary Pogorzelica
21GOLDMAN S (92)BeniaminTOMASZEWSKI065,77
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 / - / - / Colman / Nadette S
   Holandia / Sławomir Hartman
KJ Leśna Podkowa Damaszka
22QUIRO 5 (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI065,85
   Oldenburg / GER / Wałach / 2008 / - / - / QUIDAM'S RUBIN / WINANDA
   GERD FASS / ZYGFRYD GROSZ
KJ Agro-Handel Śrem
23LA LOXLEY L (127)PaulinaBYLIŃSKA066,20
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
24PACINO (47)AgnieszkaSOSNOWSKA066,24
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Charisma 115 / Pacynka
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
25QUAMAR (147)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,52
   HAN. / GER / Klacz / 2011 / - / - / Quaid / Luzy
   - / -
KJ Agro-Handel Śrem
26CASCARETTO (50)MartaDĄBROWSKA066,62
   OLD / POL / Ogier / 2009 / DE418180685109 / gniada / Cascari / Cassini I / Havima / Nurjev
   Malgorzata i Tomasz Siergiej / Marta Dąbrowska
KJ Lotus Poznań
27ALEX (136)MałgorzataKOSZUCKA067,04
   ZANGER / NED / G / 2001 / - / - / Artos Z / Promesse
   - / Stal Thijssen, Baarlo Lb
Klub Jeździecki Wechta
28CHESTER VEN`T GOORT Z (128)PaulinaBYLIŃSKA067,72
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
29CUGAR (13)HubertPOLOWCZYK067,87
   X / POL / S / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS Salio
30CONSTANTIN (39)JoannaROSICKA068,03
   HOL / POL / Ogier / 2011 / - / - / Cassini I / Pilotin
   R.Kosicki / Natalia Czernik
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
31O'DE CORB (35)ArkadiuszFIMMEL273,13
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
32FRAPANT (141)ArkadiuszFIMMEL273,68
   
   
KJ Agro-Handel Śrem
33L-KARAT LINETTE (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)450,93
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy
34GOLDIKA (21)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)452,46
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
35MAGIK (108)KatarzynaCIEŚLIŃSKA (JM.2002)454,35
   KM / POL / Wałach / 2001 / POL013530022101 / bułana / nn/nn / nn/nn
   - / Marta Hasse-Cieślińska
LKS Cwał Poznań
36QUANTICO (38)AnielaSZLUFIK (JM.2002)455,85
   HOL / DEU / Klacz / 2005 / - / - / Quidam's Rubin / Gondola
   niemcy / Ewelina Derda
BPK
37FREYA (25)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)457,45
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
Stajnia Modelewscy
38F. ADERMIE (55)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)458,87
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / - / Bustique / Rash R
   Holandia / Rafał Wróblewski
KJ Zbyszko
39PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ459,01
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
40FIGARO (123)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)459,06
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
41CAROLINA 42 (119)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW459,29
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
SKJ Gronówko
42CACHADILLO (89)BeniaminTOMASZEWSKI459,62
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2011 / - / - / Cachas / Natura
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
43CORRADINO (82)WitoldBIENIEK459,88
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków
44OLIMPIC LADY (4)WiktoriaŁOZOWSKA461,40
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Placido / Odra
   Jarosław Skrzyczyński / Wiktoria Łozowska
TRADYCJA SIEDLNICA
45BALOU SON (41)BeniaminTOMASZEWSKI461,94
   Oldenburska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Roseanne
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
46GRANDO (99)KarolinaKUFLIŃSKA462,05
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
47TULLAMORE DEW (73)JakubPODGÓRNY462,86
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
48CHELLO Z (88)MaciejGOŁĄBEK463,16
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / Z-531007 / - / Calvino Z / Chella Chique Z
   Domein Zangersheide / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
49LAMARCK (49)MartaDĄBROWSKA463,40
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / Marta Dabrowska
KJ Lotus Poznań
50QANTAS (84)MichałKLATKIEWICZ463,71
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
51AMOR (17)KatarzynaMASTALERZ464,40
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL 009 66 09108 08 / kasztanowata / Empire / Afera
   Marczak Mirosław / Przemysław Starkowski
Ludowy Klub Sportowy Cwał
52GALOUBET (116)KrzysztofMAZUR467,57
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
53WIGO (115)KrzysztofMAZUR468,89
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
54WAJU KG (57)AgataSTRYJKOWSKA468,95
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610175609 / gniada / BAJOU DU ROUET / WIKTORIA KG
   GRZEGORZ KOMIN / AGATA STRYJKOWSKA
KU AZS PW
55CROS BLUE (117)KrzysztofMAZUR569,68
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
56FENIKS (85)JoannaROSICKA570,71
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
57CLEVER CHAP (144)JacekFLISIAK571,33
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
JKS Maneż Żelichów
58CASCALA (36)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)673,02
   HOLST / POL / Klacz / 2003 / 421000160203 / gniada / Cassini I / Miss Marpel
   Manfred von Allwoerden / Monika Popławska
JUKS Bryllandia
59DOMINIKANA T (24)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)856,26
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
60GOLDEN BOY (101)LudwikaHRABSKA (JM.2001)861,94
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio
61GODECJA (137)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)862,19
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno
62CALANDRIA (90)BeniaminTOMASZEWSKI862,34
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Cebulon Blanc/ / Majola/Just Spectacular
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
63JJ AVICII (70)BartoszHUMPICH864,40
   ISH / POL / Wałach / 2010 / 372414005621354 / ciemnogniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
64GIMMICK FIELD (54)AnitaSTAŃCZAK865,81
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Scirocco Blue / brak
   NL / Łukasz Wyszkowski
KJ Salio
65RODRIGO CASSIN (76)AleksandraBOLKO (JM.2001)866,05
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
SK Ciekocinko
66JAQUIN (48)OskarMURAWSKI972,36
   Holsteiner / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / Jaquino / E-Anje
   Jaeger Helmut / Sportpferde Kopacz
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
67COCO (12)KarolinaKUFLIŃSKA1074,35
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
68EINSTEIN (87)MaciejGOŁĄBEK1177,60
   KWPN / DEU / Wałach / 2009 / 528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
   A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
69KIDIBUL V (130)MaciejŚWICA (JM.2001)1266,21
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / - / - / Indorado / Landora/Landor S
   Belgia / Maciej Świca
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
70CAVERANO HIPPICA (15)MateuszTYSZKO1284,78
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   ?? / Sap
Tuszyński KJ Garbówek
71ZANDO M (145)ArturMOKSIEWICZ1297,84
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido/KWPN / Należyte/KWPN
   Artur Moksiewicz / Artur Moksiewi
LUKS Nysa Gubin
72MANILLA (18)WiktorDZIEMIDOWICZ (J.1999)1664,41
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
LUKS Nysa Gubin
73EVITTO I (112)PaulinaWESKA1667,58
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
74SULLIVAN 54 (65)AdriannaWIŚNIEWSKA2499,22
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
75BE OKEY (53)MariaKOZINA (J.2000)2585,87
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Quidams Rubin / brak
   pol / Maria Kozina
KJ Salio
76COMBAS MOSELY (95)MałgorzataFLIS37135,35
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
76
Ukończyło koni
76
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:38
9/LL
Data: 20-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MROCZEK (60)MartynaDOBROWOLSKA (JM.2003)051,34
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
1CHEPETTANO (97)MałgorzataKOSZUCKA057,29
   HOL. / GER / Ogier / 2012 / - / - / Chepetto / Cento / Merry Sue / Calido I
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1GARGAMEL GB (72)JuliaMICHALSKA (Mł.2005)050,22
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
1ZIRAY L (9)DawidSKIBA055,50
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Chin Champ / Fortuna VI
   xxx / xxx
KJ "Agro-Handel" Śrem
1ZOYA LADY J (19)SzymonTAMBORSKI051,14
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
1G- BISCUIT (103)TamaraTYBULCZUK (JM.2004)056,37
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
KJ JANTAR STRYKÓW
7SHE LUX PERFECT (135)BartoszHUMPICH162,77
   
   
LKS Cwał Poznań
8CALLIHALL (96)MałgorzataKOSZUCKA458,56
   Hol. / POL / Ogier / 2012 / - / - / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   _ / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
9MARKUS (102)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)667,72
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:39
10/L
Data: 20-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOBI (124)PaulaJOACHIMIAK (J.1999)051,75
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2009 / 616 009 52 00961 09 / gniada / BISKWIT / KORA
   GRZEGORZ ORLIŃSKI / TOMASZ JOACHIMIAK
SKJ GRONÓWKA
1HARLEY (11)MajaŻEWŁAKOW (J.1998)049,87
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
SKJ Bobrowy Staw
1CHOCCOLISSIMO GOLD (52)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)060,15
   Hannoveraner / GER / Ogier / 2011 / - / kasztanowata / Concetto / Hauptstutbuch Ginette
   Wilfried Gluesing / Olimpia Wołodkowicz
Bez Przynależności Klubowej P O M
1PRETTY GIRL L (93)DawidSKIBA058,04
   WIRT, / GER / Klacz / 2010 / DE473731938310 / gniada / Casscavelle NT / Falkenhof`s Lancer Chanel
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1BLUES BOY Z (133)HubertPOLOWCZYK059,01
   Z / BEL / Ogier / 2012 / - / - / Mr. Blue / Henna/ Contact vd Heffinck
   Belgia / Katarzyna Bawłowicz
JKS Salio
1CAROLINA 42 (119)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)058,68
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
1FIGARO (150)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW057,41
   HAN / GER / G / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desiree/DerClou
   - / Józef Marciniak
SKJ Gronówko
8HUANA (33)DariaKOBIERNIK455,63
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / ciemnogniada / Emetyt / Hipoteza
   Aleksandra Bucka / Sławomir Panasiuk
ZKJ Przylep
8CAYENNE F (56)JoannaZARAŚ453,01
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610072107 / gniada / Leonardo /Loxgraf Go / Carmen /Calypso III
   Marek Fimmel / Joanna Zaraś
Fundacja Kaczyna
8CROSSBAR MELLONI (14)HubertPOLOWCZYK460,23
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / xx
JKS Salio
8QUINTERA LIBRA (111)AleksanderLIBERA (J.1998)453,16
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2010 / DE421000546410 / gniada / QUINTERO / W-CARLINA
   BRINKMANN WOLFGANG / IZABELA LIBERA
KJ CWAŁ POZNAŃ
8GAMBLE (32)DariaKOBIERNIK458,66
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Cardento / Bakkertje
   P.H.M.EN H Bakker / Dariusz Reszuta
ZKJ Przylep
8CALLAS (129)NinaWĄSIK452,11
   Westfalska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Castillo / Oh La La
   Polska / Jacek Kogut
Cortina Kaczenice
8FELIX DE RAVEL (75)JakubPODGÓRNY454,79
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / BOLERO DE RAVEL / FREZJA
   JANUSZ SKORUPA / JANUSZ SKORUPA
KJ Czahary Pogorzelica
15CONTAFEE (46)TomaszGAŁCZYŃSKI1186,50
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE 441411171411 / kasztanowata / Contendro II / Falkenhof's Landfee
   MontisSp.zo.o. / Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
16ANTARI (69)DariaKOBIERNIK1587,85
   WLKP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Contendor / Adara
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
ZKJ Przylep
17FIOYALINE (126)MartynaKOWALAK (J.1998)16105,30
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
18BE OKEY (53)MariaKOZINA (J.2000)2092,08
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Quidams Rubin / brak
   pol / Maria Kozina
KJ Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:41
11/L1
Data: 20-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHICALIDA (114)AgnieszkaOLSZEWSKA055,65
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1ARAN L (94)DawidSKIBA054,40
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1CHUCK NORRIS (3)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)060,78
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
AGRO-HANDEL ŚREM
1LAMARCK (49)MartaDĄBROWSKA056,13
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / Marta Dabrowska
KJ Lotus Poznań
1MAGIK (108)KatarzynaCIEŚLIŃSKA (JM.2002)051,56
   KM / POL / Wałach / 2001 / POL013530022101 / bułana / nn/nn / nn/nn
   - / Marta Hasse-Cieślińska
LKS Cwał Poznań
1SECRET WEAPON L (10)DawidSKIBA056,95
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1SCADA (113)AgnieszkaOLSZEWSKA053,95
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1KLAUDIA (29)ŻanetaFRANIK056,92
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Romualdo / Kaliope / Czubaryk
   ___ / ___
Krakowski KJK
1U-COFFI (26)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)046,78
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
1INSPIRATION (139)NawojkaKIECON050,19
   OS / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Incolor / Donna
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
POL
11CHABER-WM (68)KarolinaKAMIONKA (J.1998)455,58
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
11CON CALIPPO (62)MajaSTASIK (JM.2001)454,17
   HOLST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Con Air / Sinfonie II / Calippo
   Niemcy / Julia Bieganowska
Niezrzeszony
11FUKS (63)MajaSTASIK (JM.2001)458,33
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Cassini Kama / Fulda
   Polska / Nikodem Stasik
Niezrzeszony
11CASCALA (36)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)455,71
   HOLST / POL / Klacz / 2003 / 421000160203 / gniada / Cassini I / Miss Marpel
   Manfred von Allwoerden / Monika Popławska
JUKS Bryllandia
15CATARINA 216 (125)ZofiaDZIEWOLSKA1378,64
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 18-20 marzec 2016
Wydruk: 20-03-2016 18:08:42
12/P
Data: 20-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TINA (66)AleksanderDUR051,49300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Draem / Talia
   Gałęziowski Władysław / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
2ARGENTINA Z (91)BeniaminTOMASZEWSKI053,20250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Day Dream II S/ / Aura/Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
3ATLAS BAVARIA SON (61)SewerynSKRZYNIARZ053,63100 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2005 / DE441411951405 / siwa / Atlas Bavaria / Vandalin
   Peter Nagel-Tornau / Seweryn Skrzyniarz
Niezrzeszony
4GRANDO (99)KarolinaKUFLIŃSKA054,3050 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
5FREYA (25)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)054,36
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
Stajnia Modelewscy
6CACHADILLO (89)BeniaminTOMASZEWSKI054,97
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2011 / - / - / Cachas / Natura
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
7LIMBO (20)WeronikaROGALSKA (JM.2003)055,59
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
8F. ADERMIE (55)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)056,26
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / - / Bustique / Rash R
   Holandia / Rafał Wróblewski
KJ Zbyszko
9ANBAJ DE ROUET (27)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)057,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du rouet / Andora
   Michał Rynowiecki / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
10CASCALA (36)KarolinaPORZUCKOWIAK (J.2000)057,76
   HOLST / POL / Klacz / 2003 / 421000160203 / gniada / Cassini I / Miss Marpel
   Manfred von Allwoerden / Monika Popławska
JUKS Bryllandia
11PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ058,32
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
12QUANTICO (38)AnielaSZLUFIK (JM.2002)059,02
   HOL / DEU / Klacz / 2005 / - / - / Quidam's Rubin / Gondola
   niemcy / Ewelina Derda
BPK
13MANILLA (18)WiktorDZIEMIDOWICZ (J.1999)059,28
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
LUKS Nysa Gubin
14QUICKY DU VERGER (152)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)059,71
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS "Nysa" Gubin
15PTYŚ (45)KlaudiaBEGIER (J.1999)061,13
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
16SILVIO SON 56 (106)MariuszŁUPKOWSKI061,74
   Hanoverska / GER / Wałach / 2006 / DE431314505606 / kasztanowata / Silviio1 / Wilja
   Ingrid i Jurgen Bullwinkel / FHU KONAN Grażyna Łupkowska
Jks Jaroszówka
17JJ AVICII (70)BartoszHUMPICH063,79
   ISH / POL / Wałach / 2010 / 372414005621354 / ciemnogniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
18QANTAS (84)MichałKLATKIEWICZ064,03
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
19FARAMEE M (64)JuliaBIEGANOWSKA064,28
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / - / siwa / Bugatti VDL (Silverstone x Indoctro) / Aramee(Marlon x Corland)
   Holandia / Julia Bieganowska
Tornado Szczecin
20GIMMICK FIELD (54)AnitaSTAŃCZAK064,41
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / Scirocco Blue / brak
   NL / Łukasz Wyszkowski
KJ Salio
21CAVERANO HIPPICA (15)MateuszTYSZKO064,75
   OS / POL / Ogier / 2008 / - / gniada / Cassini II / Jessy
   ?? / Sap
Tuszyński KJ Garbówek
22GOLDMAN S (92)BeniaminTOMASZEWSKI064,84
   KWPN / NLD / Wałach / 2011 / - / - / Colman / Nadette S
   Holandia / Sławomir Hartman
KJ Leśna Podkowa Damaszka
23DANDY (118)KrzysztofMAZUR065,79
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / Douglas/ / Wendy V/
   Holandia / Robert Stasiuk
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
24CUGAR (13)HubertPOLOWCZYK067,21
   X / POL / S / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS Salio
25CASCARETTO (50)MartaDĄBROWSKA067,48
   OLD / POL / Ogier / 2009 / DE418180685109 / gniada / Cascari / Cassini I / Havima / Nurjev
   Malgorzata i Tomasz Siergiej / Marta Dąbrowska
KJ Lotus Poznań
26GALOUBET (116)KrzysztofMAZUR068,13
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
27FENIKS (85)JoannaROSICKA069,19
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
28CHESTER VEN`T GOORT Z (128)PaulinaBYLIŃSKA069,41
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
29EINSTEIN (87)MaciejGOŁĄBEK173,00
   KWPN / DEU / Wałach / 2009 / 528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
   A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
30MAGIK (108)KatarzynaCIEŚLIŃSKA (JM.2002)452,66
   KM / POL / Wałach / 2001 / POL013530022101 / bułana / nn/nn / nn/nn
   - / Marta Hasse-Cieślińska
LKS Cwał Poznań
31DOMINIKANA T (24)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)458,68
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
32CALANDRIA (90)BeniaminTOMASZEWSKI460,28
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Cebulon Blanc/ / Majola/Just Spectacular
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
33LA LOXLEY L (127)PaulinaBYLIŃSKA460,74
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
34BALOU SON (41)BeniaminTOMASZEWSKI462,02
   Oldenburska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Roseanne
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
35GODECJA (137)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)462,46
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno
36OLIMPIC LADY (4)WiktoriaŁOZOWSKA462,53
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Placido / Odra
   Jarosław Skrzyczyński / Wiktoria Łozowska
TRADYCJA SIEDLNICA
37TULLAMORE DEW (73)JakubPODGÓRNY463,51
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
38CORRADINO (82)WitoldBIENIEK463,64
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków
39ALEX (136)MałgorzataKOSZUCKA463,84
   ZANGER / NED / G / 2001 / - / - / Artos Z / Promesse
   - / Stal Thijssen, Baarlo Lb
Klub Jeździecki Wechta
40LAMARCK (49)MartaDĄBROWSKA464,05
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / Marta Dabrowska
KJ Lotus Poznań
41MAIK K (151)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)465,18
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
JUKS Mieczewo
42AMOR (17)KatarzynaMASTALERZ470,32
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL 009 66 09108 08 / kasztanowata / Empire / Afera
   Marczak Mirosław / Przemysław Starkowski
Ludowy Klub Sportowy Cwał
43WIGO (115)KrzysztofMAZUR470,85
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
44CROS BLUE (117)KrzysztofMAZUR572,57
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
45COCO (12)KarolinaKUFLIŃSKA573,63
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
46STRUNA (122)OliwiaSYDOW856,32
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ "Abaria " Iwno
47EVITTO I (112)PaulinaWESKA861,24
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
48CLEVER CHAP (144)JacekFLISIAK866,44
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
JKS Maneż Żelichów
49WAJU KG (57)AgataSTRYJKOWSKA867,93
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610175609 / gniada / BAJOU DU ROUET / WIKTORIA KG
   GRZEGORZ KOMIN / AGATA STRYJKOWSKA
KU AZS PW
50COMBAS MOSELY (95)MałgorzataFLIS868,49
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
51SWEET NOISE-M (37)MajaFRIEDMAN (JM.2003)1076,92
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
52KIDIBUL V (130)MaciejŚWICA (JM.2001)1262,88
   BWP / BEL / Wałach / 2010 / - / - / Indorado / Landora/Landor S
   Belgia / Maciej Świca
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
 CONSTANTIN (39)JoannaROSICKA ELI
   HOL / POL / Ogier / 2011 / - / - / Cassini I / Pilotin
   R.Kosicki / Natalia Czernik
JKS Rafi Gorzów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo