HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:47
1/LL
Data: 19-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZAMBUŁ G (31)MateuszWOJCIECHOWSKI059,25
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / MARINO / CZERWONA PANTERA
   Gościniak Jerzy / Grycz Anna
KJ Agro-Handel Śrem
1ORTON L (65)DawidSKIBA059,09
   - / - / S / 2011 / - / sk.gn. / Hirtentaz / Zita VIII/Canto
   - / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1CELADINE (52)DominikaLUTY064,39
   Westf. / POL / Klacz / 2011 / - / - / CONTENDRO II / CALLAS
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
4DART FALCON (10)DariaKOBIERNIK460,21
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Falbrus / Diana
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena Anioł -Adamczyk
ZKJ Przylep
4CHIVA (40)DariaKOBIERNIK459,65
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Falbrus / Chilla
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena anioł- Adamczyk
ZKJ Przylep
4ORTON L (65)DawidSKIBA463,48
   - / - / S / 2011 / - / sk.gn. / Hirtentaz / Zita VIII/Canto
   - / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
4CHIVA (40)DariaKOBIERNIK462,05
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Falbrus / Chilla
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena anioł- Adamczyk
ZKJ Przylep
4CARYZMA MK (20)NawojkaKIECOŃ459,96
   OLD / GER / Klacz / 2012 / de418182532912 / gniada / casiro1 / tarion
   christiane kuhn / rinaldo kiecon artur moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
4SECRET WEAPON L (54)DawidSKIBA461,37
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201109504 / gniada / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
10CZAMBUŁ G (31)MateuszWOJCIECHOWSKI775,60
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / MARINO / CZERWONA PANTERA
   Gościniak Jerzy / Grycz Anna
KJ Agro-Handel Śrem
11CELADINE (52)DominikaLUTY15110,21
   Westf. / POL / Klacz / 2011 / - / - / CONTENDRO II / CALLAS
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
 DART FALCON (10)DariaKOBIERNIK REZ
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Falbrus / Diana
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena Anioł -Adamczyk
ZKJ Przylep

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:48
2/L
Data: 19-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SECRET WEAPON L (54)DawidSKIBA061,31
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201109504 / gniada / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1CLINTELLA (51)DominikaLUTY062,33
   Westf. / POL / Klacz / 2009 / - / - / CLINTON / MARENA
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
1CHUCK NORRIS (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)062,65
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
1GALOUBET (60)KrzysztofMAZUR064,61
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
1BOCARDIA (9)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)056,20
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
1LA SCALA (14)JarosławSKRZYCZYŃSKI059,86
   Oldenburg / POL / Klacz / 2011 / - / - / CANABIS / LA VAWETTA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
KJ Agro-Handel Śrem
1BOCARDIA (9)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)057,16
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
1ARAN L (53)DawidSKIBA060,14
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1ARAN L (53)DawidSKIBA058,27
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
10INSOMNIA (50)DominikaLUTY168,96
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / - / CONTENDOR / IBERIA
   MATEUSZ MICHALSKI / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
11CARYZMA MK (20)NawojkaKIECOŃ461,01
   OLD / GER / Klacz / 2012 / de418182532912 / gniada / casiro1 / tarion
   christiane kuhn / rinaldo kiecon artur moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
11CHUCK NORRIS (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)465,29
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
11CHABER-WM (41)KarolinaKAMIONKA (J.1998)462,51
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
11CLINTELLA (51)DominikaLUTY461,83
   Westf. / POL / Klacz / 2009 / - / - / CLINTON / MARENA
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
15WALENCJA (25)JoannaPOCIECHA-OCHAB569,49
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
16INSOMNIA (50)DominikaLUTY969,56
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / - / CONTENDOR / IBERIA
   MATEUSZ MICHALSKI / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
17WALENCJA (25)JoannaPOCIECHA-OCHAB1281,68
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
17LA SCALA (14)JarosławSKRZYCZYŃSKI1262,96
   Oldenburg / POL / Klacz / 2011 / - / - / CANABIS / LA VAWETTA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:49
3/L1
Data: 19-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GOLD QUATERBACK (13)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,22
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2003 / - / - / QUATERMAN / GRACJA
   STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA / STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA
KJ Agro-Handel Śrem
1NUMERUS (49)KrzysztofLUDWICZAK063,86
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / - / - / NUMERO UNO / COGGE
   MONTIS Sp. z o.o. / KRZYSZTOF LUDWICZAK
KJ HEAA
1QUAMAR (12)JarosławSKRZYCZYŃSKI063,63
   Hannover / POL / Klacz / 2011 / - / - / Quite / Brak
   Niemcy / Katarzyna Skrzyczyńska
KJ Agro-Handel Śrem
1HANTA (15)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,80
   Oldenburg / POL / Klacz / 2010 / - / - / COULEUR ROUGE / HATARIA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
KJ Agro-Handel Śrem
5AMARILLUS (64)DawidSKIBA167,67
   KWPN / NED / G / 2005 / - / - / Iarino / -
   - / Jerzy Cerba
KJ "Agro-Handel" Śrem
6IDEAL GIRL (39)DariaKOBIERNIK463,61
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Iluzja po Cisoń xx
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
6TEKILA (46)AleksandraCZERSKA (JM.2001)463,05
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009580311109 / gniada / Player / Tifany
   Ewa Bosek / Katarzyna Czerska
bpk
6CHABER-WM (41)KarolinaKAMIONKA (J.1998)461,30
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
9GROM (22)MarekZIOMEK865,47
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
10CROS BLUE (61)KrzysztofMAZUR1368,23
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
11ARCHIMEDES (67)DominikaLUTY1578,30
   - / - / G / 2005 / - / kaszt.
   
SK Kruszyńscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:50
4/P
Data: 19-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHRISTIANO I L (63)DawidSKIBA048,40150 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / DE441410105308 / gniada / Christiano/ Coriano / Phoenix ST/ Phönix
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
2TENERIFE L (62)DawidSKIBA048,44125 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610036509 / ciemnogniada / Gayall/ Luron / Tola Z/ Cartree Z
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
3TEKILA (46)AleksandraCZERSKA (JM.2001)049,6950 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009580311109 / gniada / Player / Tifany
   Ewa Bosek / Katarzyna Czerska
bpk
4LASER (38)MonikaJOHN050,0725 PLN
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
5IBERIA (7)MajaDUDEK (J.1998)054,38
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   Damian Wechta / Maja Dudek
OSK Michalscy
6PATAGONIA (57)AnnaMIŚKIEWICZ054,39
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
7ENKLAWA W (21)JuliaWIECZOREK (J.2000)055,91
   SP / POL / Klacz / 2008 / 12614 / gniada / eskudo / enigma w
   rinaldo kiecon / iwona wieczorek
luks nysa gubin
8KILPATRICK ROYAL (58)MagdalenaWYPYCH056,42
   IRL / IRL / Wałach / 2007 / - / siwa / Concorde / Kilpatrick Miss Cruise
   Joan J Dolan / DIM S.A.
JKS DIM
9COPIENE Z (33)MagdalenaWYPYCH056,73
   Zangersheide / BEL / Klacz / 2009 / - / gniada / Copain Z / Vicky W Z
   Zangersheide / DiM S.A.
JKS DIM
10QUAMAR (12)JarosławSKRZYCZYŃSKI057,96
   Hannover / POL / Klacz / 2011 / - / - / Quite / Brak
   Niemcy / Katarzyna Skrzyczyńska
KJ Agro-Handel Śrem
11LANDOS (66)WiktorSZAŁA058,44
   
   
KJ Agro-Handel Śrem
12CALUETTE (11)JarosławSKRZYCZYŃSKI058,78
   Oldenburg / POL / Klacz / 2009 / - / - / Cento / Brak
   Brak / Krzysztof Dyrek
KJ Agro-Handel Śrem
13AMARILLUS (64)DawidSKIBA059,66
   KWPN / NED / G / 2005 / - / - / Iarino / -
   - / Jerzy Cerba
KJ "Agro-Handel" Śrem
14COMPASS (37)DominikKRAWCZYK061,68
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
15NUMERUS (49)KrzysztofLUDWICZAK062,19
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / - / - / NUMERO UNO / COGGE
   MONTIS Sp. z o.o. / KRZYSZTOF LUDWICZAK
KJ HEAA
16GRAND QUIDAM (68) AndreiSHALOHIN062,59
   
   
FKJ Zbyszko
17DIRMAN (19)ZofiaKOZIOL (JM.2001)450,06
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / ever for plasure / doreen
   marek niewiadomski / pawel koziol
wkj lublin sj fidelius
18GOLD QUATERBACK (13)JarosławSKRZYCZYŃSKI456,91
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2003 / - / - / QUATERMAN / GRACJA
   STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA / STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA
KJ Agro-Handel Śrem
19GROM (22)MarekZIOMEK459,10
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
20VERSACE H (45)HannaOSIEKA (J.1998)459,47
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
21WIGO (59)KrzysztofMAZUR460,89
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
22EXIT REMO (48)MalwinaPRZYŚLIWSKA564,99
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / - / San Remo / Phantastia
   Holandia / DIM S.A.
JKS DIM
23HANTA (15)JarosławSKRZYCZYŃSKI858,55
   Oldenburg / POL / Klacz / 2010 / - / - / COULEUR ROUGE / HATARIA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
KJ Agro-Handel Śrem
24IDEAL GIRL (39)DariaKOBIERNIK858,84
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Iluzja po Cisoń xx
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
25BRETANIA (56)AnnaMIŚKIEWICZ1869,78
   SP / POL / Klacz / 2007 / 11782 / ciemnogniada / SEIGON / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:52
5/LL
Data: 20-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PIROMAN (81)KamilNIESTRAWSKI064,07
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
KJ Jeziorki-Osieczna
1ONDIN'E (82)KamilNIESTRAWSKI063,76
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
1CHIVA (40)DariaKOBIERNIK063,56
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Falbrus / Chilla
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena anioł- Adamczyk
ZKJ Przylep
1ELIF (24)HannaBASZNIAK (JM.2004)059,34
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
1CHIVA (40)DariaKOBIERNIK062,48
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Falbrus / Chilla
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena anioł- Adamczyk
ZKJ Przylep
1ELIF (24)HannaBASZNIAK (JM.2004)061,11
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
1CARYZMA MK (20)NawojkaKIECOŃ063,03
   OLD / GER / Klacz / 2012 / de418182532912 / gniada / casiro1 / tarion
   christiane kuhn / rinaldo kiecon artur moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
1WHITE HUNTER (74)JakubSZELANGIEWICZ071,36
   
   
KJ Cwał Poznań
9DART FALCON (10)DariaKOBIERNIK466,72
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Falbrus / Diana
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena Anioł -Adamczyk
ZKJ Przylep
9HUSH HUSH (6)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)463,22
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica
9HUSH HUSH (6)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)463,24
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica
9BURBON (73)JakubSZELANGIEWICZ468,31
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
KJ Cwał Poznań
9SHIRI (86)VanessaNOWACZYK462,99
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / BARD / SHANTI KIN/LANDOS
   NATALIA CEGIEŁKA / KAMILA nOWACZYK
KJ Jeziorki Osieczna
9ISGAAR (69)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)465,16
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM
9OBRA AL (85)AlicjaCZARNECKA461,74
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / CARETINO K / OLILIE/SIRDE VERNEUIL
   KINAS ALAN / SANDRA OLICHWER
KJ Jeziorki-Osieczna
16LUCKY LUKE (79)EwaNIESTRAWSKA785,74
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki Osieczna
17LUCKY LUKE (79)EwaNIESTRAWSKA993,12
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki Osieczna
17SHIRI (86)VanessaNOWACZYK976,74
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / BARD / SHANTI KIN/LANDOS
   NATALIA CEGIEŁKA / KAMILA nOWACZYK
KJ Jeziorki Osieczna
 DART FALCON (10)DariaKOBIERNIK REZ
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Falbrus / Diana
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena Anioł -Adamczyk
ZKJ Przylep

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:53
6/L
Data: 20-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ISGAAR (69)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)055,78
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM
1CHUCK NORRIS (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)068,14
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
1CHABER-WM (41)KarolinaKAMIONKA (J.1998)067,37
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
1OBRA AL (85)AlicjaCZARNECKA058,48
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / CARETINO K / OLILIE/SIRDE VERNEUIL
   KINAS ALAN / SANDRA OLICHWER
KJ Jeziorki-Osieczna
1PIROMAN (81)KamilNIESTRAWSKI062,76
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
KJ Jeziorki-Osieczna
1OBRA AL (85)AlicjaCZARNECKA062,26
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / CARETINO K / OLILIE/SIRDE VERNEUIL
   KINAS ALAN / SANDRA OLICHWER
KJ Jeziorki-Osieczna
1ONDIN'E (82)KamilNIESTRAWSKI061,10
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
1LUCKY STAR (75)JakubSZELANGIEWICZ070,30
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
KJ Cwał Poznań
1CELADINE (52)DominikaLUTY069,78
   Westf. / POL / Klacz / 2011 / - / - / CONTENDRO II / CALLAS
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
1INSOMNIA (50)DominikaLUTY070,72
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / - / CONTENDOR / IBERIA
   MATEUSZ MICHALSKI / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
1QUITE LASSY (2)MonikaMATUSZEWSKA074,19
   Westfalska / POL / Klacz / 2010 / DE 441411588410 / gniada / QUITE CAPITOL / LASSY
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
1CARYZMA MK (20)NawojkaKIECOŃ059,47
   OLD / GER / Klacz / 2012 / de418182532912 / gniada / casiro1 / tarion
   christiane kuhn / rinaldo kiecon artur moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
1WIGO (59)KrzysztofMAZUR071,32
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1SECRET WEAPON L (54)DawidSKIBA068,52
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201109504 / gniada / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
15BURBON (73)JakubSZELANGIEWICZ468,70
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
KJ Cwał Poznań
15QUITE LASSY (2)MonikaMATUSZEWSKA472,15
   Westfalska / POL / Klacz / 2010 / DE 441411588410 / gniada / QUITE CAPITOL / LASSY
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
15SUPER SURPRICE (4)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)465,43
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / - / Sanvaro / Andrea Gold
   Gestuet Lewitz / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
15SHIRI (86)VanessaNOWACZYK464,81
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / BARD / SHANTI KIN/LANDOS
   NATALIA CEGIEŁKA / KAMILA nOWACZYK
KJ Jeziorki Osieczna
15WHITE HUNTER (74)JakubSZELANGIEWICZ473,97
   
   
KJ Cwał Poznań
15SECRET WEAPON L (54)DawidSKIBA467,77
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201109504 / gniada / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
15COPIENE Z (70)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)457,31
   Z / BEL / M / 2009 / - / gn. / Copain Z / Vicky W Z
   - / DiM SA
JKS DIM
22NINA (76)JakubSZELANGIEWICZ578,59
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Sir Neel / Nimfa
   
KJ Cwał Poznań
23LUCKY STAR (75)JakubSZELANGIEWICZ786,03
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
KJ Cwał Poznań
24ORTON L (65)DawidSKIBA871,18
   - / - / S / 2011 / - / sk.gn. / Hirtentaz / Zita VIII/Canto
   - / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
24ORTON L (65)DawidSKIBA870,97
   - / - / S / 2011 / - / sk.gn. / Hirtentaz / Zita VIII/Canto
   - / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:54
7/L1
Data: 20-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CERES (83)KamilNIESTRAWSKI062,57
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / brak / gniada / Marino / Czarnuszka/ Royal Court
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
1ARAN L (53)DawidSKIBA062,41
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
1EKWADOR (35)JoannaJANKOWSKA057,36
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1ALOUBETTA (28)NataliaKACZMAREK060,40
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Arlin/Aloube Z
   KJ Wechta / Natalia Kaczmarek
CH Jaszkowo
1BOCARDIA (9)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)062,77
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
1CLINTARA (44)TomaszGAŁCZYŃSKI067,27
   Westfalska / POL / Klacz / 2009 / - / - / Clinton / Cancara
   MontisSp.zo.o. / Magdalena Kras
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1CHUCK NORRIS (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)070,98
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
1SUPER SURPRICE (4)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)069,69
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / - / Sanvaro / Andrea Gold
   Gestuet Lewitz / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
9IDEAL GIRL (39)DariaKOBIERNIK281,00
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Iluzja po Cisoń xx
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
10CHABER-WM (41)KarolinaKAMIONKA (J.1998)467,48
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
10BOCARDIA (9)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)471,27
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
10KOKAINA (34)JoannaJANKOWSKA458,93
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
10NUMERUS (49)KrzysztofLUDWICZAK469,73
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / - / - / NUMERO UNO / COGGE
   MONTIS Sp. z o.o. / KRZYSZTOF LUDWICZAK
KJ HEAA
10CROS BLUE (61)KrzysztofMAZUR472,27
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
10PATAGONIA (57)AnnaMIŚKIEWICZ463,85
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
10POKEMON (27)NataliaKACZMAREK471,34
   HOL / POL / Wałach / 2003 / - / gniada / Paramount / Classic
   - / E. Gładecka
CH Jaszkowo
17GROM (22)MarekZIOMEK869,53
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
17NINA (76)JakubSZELANGIEWICZ866,15
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Sir Neel / Nimfa
   
KJ Cwał Poznań
17INSOMNIA (50)DominikaLUTY870,05
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / - / CONTENDOR / IBERIA
   MATEUSZ MICHALSKI / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
20CASPIAN (3)MonikaMATUSZEWSKA11102,20
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
 WALENCJA (25)JoannaPOCIECHA-OCHAB ELI
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
 CELADINE (52)DominikaLUTY REZ
   Westf. / POL / Klacz / 2011 / - / - / CONTENDRO II / CALLAS
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:55
8/P
Data: 20-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHRISTIANO I L (63)DawidSKIBA052,56150 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / DE441410105308 / gniada / Christiano/ Coriano / Phoenix ST/ Phönix
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
2EKWADOR (35)JoannaJANKOWSKA053,27125 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
3DARTAGO Z (78)BartłomiejWŁODARSKI055,9350 PLN
   Zangersheide / POL / Ogier / 2010 / - / - / Diamant Z / C. Fabrinia Z
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
4DIRMAN (19)ZofiaKOZIOL (JM.2001)056,9925 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / ever for plasure / doreen
   marek niewiadomski / pawel koziol
wkj lublin sj fidelius
5EXIT REMO (48)MalwinaPRZYŚLIWSKA059,80
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / - / San Remo / Phantastia
   Holandia / DIM S.A.
JKS DIM
6ENKLAWA W (21)JuliaWIECZOREK (J.2000)061,21
   SP / POL / Klacz / 2008 / 12614 / gniada / eskudo / enigma w
   rinaldo kiecon / iwona wieczorek
luks nysa gubin
7CHARYZMA (84)KamilNIESTRAWSKI062,09
   SP / POL / Klacz / 2010 / DE421000045609 / gniada / Marino / Czarnuszka
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
8PATAGONIA (57)AnnaMIŚKIEWICZ063,69
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
9CERES (83)KamilNIESTRAWSKI063,89
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / brak / gniada / Marino / Czarnuszka/ Royal Court
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
10AMARILLUS (64)DawidSKIBA064,24
   KWPN / NED / G / 2005 / - / - / Iarino / -
   - / Jerzy Cerba
KJ "Agro-Handel" Śrem
11CLINTARA (44)TomaszGAŁCZYŃSKI064,36
   Westfalska / POL / Klacz / 2009 / - / - / Clinton / Cancara
   MontisSp.zo.o. / Magdalena Kras
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
12VERSACE H (45)HannaOSIEKA (J.1998)066,39
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
13CONVERSE 3 (77)MalwinaPRZYŚLIWSKA066,73
   WESTF / GER / G / 2008 / - / siwa / Colbert GTI / Rodney
   - / DIM SA
KJ Picador Wrocław
14CONPEIA (71)TomaszGAŁCZYŃSKI068,05
   Westfalska / POL / Wałach / 2009 / - / - / Contendro I / Casiopeia po Coronado
   Niemcy / Mateusz Michalski
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
15GALOUBET (60)KrzysztofMAZUR068,90
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
16NUMERUS (49)KrzysztofLUDWICZAK069,51
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / - / - / NUMERO UNO / COGGE
   MONTIS Sp. z o.o. / KRZYSZTOF LUDWICZAK
KJ HEAA
17ALOUBETTA (28)NataliaKACZMAREK457,98
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Arlin/Aloube Z
   KJ Wechta / Natalia Kaczmarek
CH Jaszkowo
18ORAWA (80)EwaNIESTRAWSKA458,54
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Luppe / Orgia/Genius
   - / Wiktoria Frąckowiak
KJ Jeziorki Osieczna
19OTELLO (87)MarekSTRZYŻ462,23
   SP / POL / S / 2000 / - / siwa / Winner / Osnowa
   - / Łukasz Brzóska
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
20IDEAL GIRL (39)DariaKOBIERNIK782,12
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Iluzja po Cisoń xx
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
21KOKAINA (34)JoannaJANKOWSKA858,88
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
22POKEMON (27)NataliaKACZMAREK861,52
   HOL / POL / Wałach / 2003 / - / gniada / Paramount / Classic
   - / E. Gładecka
CH Jaszkowo
23KILPATRICK ROYAL (58)MagdalenaWYPYCH861,55
   IRL / IRL / Wałach / 2007 / - / siwa / Concorde / Kilpatrick Miss Cruise
   Joan J Dolan / DIM S.A.
JKS DIM
24GROM (22)MarekZIOMEK864,92
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
25GRAND QUIDAM (68) AndreiSHALOHIN973,60
   
   
FKJ Zbyszko
26COCA SZUMAWA (72)BeataSZUMIŃSKA988,29
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
27IBERIA (7)MajaDUDEK (J.1998)1076,97
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   Damian Wechta / Maja Dudek
OSK Michalscy
28TEKILA (46)AleksandraCZERSKA (JM.2001)1266,27
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009580311109 / gniada / Player / Tifany
   Ewa Bosek / Katarzyna Czerska
bpk
29CASPIAN (3)MonikaMATUSZEWSKA12102,23
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
30ARAN L (53)DawidSKIBA1598,92
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
 CLINTELLA (51)DominikaLUTY ELI
   Westf. / POL / Klacz / 2009 / - / - / CLINTON / MARENA
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:57
9/LL
Data: 21-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KORAB (18)AleksandraZACHARA060,28
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / Rammstein / Katania
   Jan Tomasz Procajło / Aleksandra Zachara
OSK Michalscy Trzebnica
1ISGAAR (69)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)048,34
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM
1DART FALCON (10)DariaKOBIERNIK064,00
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Falbrus / Diana
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena Anioł -Adamczyk
ZKJ Przylep
4CHIVA (40)DariaKOBIERNIK857,92
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Falbrus / Chilla
   Magdalena Anioł - Adamczyk / Magdalena anioł- Adamczyk
ZKJ Przylep
4LUCKY LUKE (79)EwaNIESTRAWSKA881,24
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki Osieczna
6KORAB (18)AleksandraZACHARA983,39
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / Rammstein / Katania
   Jan Tomasz Procajło / Aleksandra Zachara
OSK Michalscy Trzebnica
7LUCKY LUKE (79)EwaNIESTRAWSKA2792,73
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:58
10/L
Data: 21-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ISGAAR (69)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)049,42
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM
1COPIENE Z (70)NataliaSTEFAŃSKA (JM.2004)048,73
   Z / BEL / M / 2009 / - / gn. / Copain Z / Vicky W Z
   - / DiM SA
JKS DIM
1PIROMAN (81)KamilNIESTRAWSKI058,34
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
KJ Jeziorki-Osieczna
1QUITE LASSY (2)MonikaMATUSZEWSKA062,80
   Westfalska / POL / Klacz / 2010 / DE 441411588410 / gniada / QUITE CAPITOL / LASSY
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
1ONDIN'E (82)KamilNIESTRAWSKI060,03
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
1CARYZMA MK (20)NawojkaKIECOŃ061,38
   OLD / GER / Klacz / 2012 / de418182532912 / gniada / casiro1 / tarion
   christiane kuhn / rinaldo kiecon artur moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
7WALENCJA (25)JoannaPOCIECHA-OCHAB169,66
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
7WALENCJA (25)JoannaPOCIECHA-OCHAB169,34
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
7MARKIZA (17)BłażejSUCH167,78
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
10PIROMAN (81)KamilNIESTRAWSKI459,97
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
KJ Jeziorki-Osieczna
11QUITE LASSY (2)MonikaMATUSZEWSKA567,10
   Westfalska / POL / Klacz / 2010 / DE 441411588410 / gniada / QUITE CAPITOL / LASSY
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
12MARKIZA (17)BłażejSUCH866,48
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
12SECRET WEAPON L (54)DawidSKIBA861,13
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201109504 / gniada / Bubalu VDL / Acobada / Acobat II
   Holandia / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
12ONDIN'E (82)KamilNIESTRAWSKI858,76
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
15ORTON L (65)DawidSKIBA1262,05
   - / - / S / 2011 / - / sk.gn. / Hirtentaz / Zita VIII/Canto
   - / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:58:59
11/L1
Data: 21-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ORAWA (80)EwaNIESTRAWSKA055,95
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Luppe / Orgia/Genius
   - / Wiktoria Frąckowiak
KJ Jeziorki Osieczna
1CLINTARA (44)TomaszGAŁCZYŃSKI061,50
   Westfalska / POL / Klacz / 2009 / - / - / Clinton / Cancara
   MontisSp.zo.o. / Magdalena Kras
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
3CROS BLUE (61)KrzysztofMAZUR169,00
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
4CLINTELLA (51)DominikaLUTY461,51
   Westf. / POL / Klacz / 2009 / - / - / CLINTON / MARENA
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
4FANTASTIC FRIEDA (36)JoannaPAWLAK456,52
   HANN / DEU / Klacz / 2009 / DE 431314001909 / ciemnogniada / For Edition/ / Pirola/
   Sonja und Klaus Jungclaus / Jan Auffarth
KJ Jaroszówka
4CASPIAN (3)MonikaMATUSZEWSKA466,02
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
7ARAN L (53)DawidSKIBA860,50
   Holst. / GER / Wałach / 2011 / DE421000114111 / gniada / Connor/Cassal / Maritza I / Ritual
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
7CHUCK NORRIS (8)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)865,20
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
7CHABER-WM (41)KarolinaKAMIONKA (J.1998)860,29
   DSP / PER / Wałach / 2009 / - / - / Frederick / Chabrowska - WM
   Wojciech Majewski / Dariusz Kamionka
ZKS Drzonków
7GROM (22)MarekZIOMEK864,97
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
11BOCARDIA (9)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)2496,00
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy HZO-B1*)

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 13:59:00
12/P
Data: 21-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIRMAN (19)ZofiaKOZIOL (JM.2001)045,74150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / ever for plasure / doreen
   marek niewiadomski / pawel koziol
wkj lublin sj fidelius
2FANTASTIC FRIEDA (36)JoannaPAWLAK050,37125 PLN
   HANN / DEU / Klacz / 2009 / DE 431314001909 / ciemnogniada / For Edition/ / Pirola/
   Sonja und Klaus Jungclaus / Jan Auffarth
KJ Jaroszówka
3IDEAL GIRL (39)DariaKOBIERNIK054,3250 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2009 / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Iluzja po Cisoń xx
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
4ORAWA (80)EwaNIESTRAWSKA056,7225 PLN
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Luppe / Orgia/Genius
   - / Wiktoria Frąckowiak
KJ Jeziorki Osieczna
5GALOUBET (60)KrzysztofMAZUR058,48
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
6NUMERUS (49)KrzysztofLUDWICZAK058,76
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / - / - / NUMERO UNO / COGGE
   MONTIS Sp. z o.o. / KRZYSZTOF LUDWICZAK
KJ HEAA
7CASPIAN (3)MonikaMATUSZEWSKA063,51
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
KJ Partynice
8PATAGONIA (57)AnnaMIŚKIEWICZ448,51
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
9CONPEIA (71)TomaszGAŁCZYŃSKI455,52
   Westfalska / POL / Wałach / 2009 / - / - / Contendro I / Casiopeia po Coronado
   Niemcy / Mateusz Michalski
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
10CHARYZMA (84)KamilNIESTRAWSKI455,81
   SP / POL / Klacz / 2010 / DE421000045609 / gniada / Marino / Czarnuszka
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
11WIGO (59)KrzysztofMAZUR461,25
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
12OTELLO (87)MarekSTRZYŻ849,90
   SP / POL / S / 2000 / - / siwa / Winner / Osnowa
   - / Łukasz Brzóska
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
13GROM (22)MarekZIOMEK853,29
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
14INSOMNIA (50)DominikaLUTY859,41
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / - / CONTENDOR / IBERIA
   MATEUSZ MICHALSKI / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
15CLINTARA (44)TomaszGAŁCZYŃSKI970,05
   Westfalska / POL / Klacz / 2009 / - / - / Clinton / Cancara
   MontisSp.zo.o. / Magdalena Kras
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
16TEKILA (46)AleksandraCZERSKA (JM.2001)1263,46
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009580311109 / gniada / Player / Tifany
   Ewa Bosek / Katarzyna Czerska
bpk
 IBERIA (7)MajaDUDEK (J.1998) ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   Damian Wechta / Maja Dudek
OSK Michalscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com