HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:49
1/50 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm na styl jeźdźca
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)3,061,50
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
2POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)3,565,85
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
 GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań
 JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)bo65,50
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
 HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005)bo70,19
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
 FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005)bo76,31
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:50
2/60 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)1,549,53
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2BONI (9)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)2,051,96
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
3POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)2,058,56
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
4BONI (9)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)2,065,11
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
5ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007)2,550,75
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
6MELODIA (45)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004)2,561,04
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski
7KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,055,43
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
8ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005)3,065,78
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań
9CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)3,563,41
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
10JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)3,564,39
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
 ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007) bo52,58
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
 HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005) bo57,53
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
 FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005) bo58,80
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006) bo59,11
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
 NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001) bo60,32
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
 GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:51
3/70 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)1,549,91
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004)2,552,02
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
3FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005)2,554,03
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
4NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)2,558,30
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
5PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)3,552,70
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
6ARIS (32)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)3,557,45
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
7MELODIA (45)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004)3,558,70
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski
8RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003)3,560,31
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
 NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001) bo54,98
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
 KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo55,11
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
 TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) bo58,91
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
 BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006) bo59,63
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
 TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
 RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
 SNOOPY (48)AleksandraSTANIEK (JM.2001) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKJ Abaris Iwno
 SNOOPY (48)OliwiaPLEŚNIEROWICZ (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:52
4/80 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1,561,64
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
2PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)1,562,90
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)1,567,09
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
4JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004)2,054,38
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
5BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004)2,055,46
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
6NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)2,058,37
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
7BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)2,063,12
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
8TOTU (49)NataliaMITUKIEWICZ (JM.2001)2,554,59
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
9EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)2,563,98
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
10APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002)3,053,20
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
11TOTU (49)NataliaMITUKIEWICZ (JM.2001)3,055,01
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
12PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)3,059,39
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
13SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)3,061,70
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
14BE MY (56)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,062,61
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
15ARIS (32)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)3,064,69
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
16TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)3,557,53
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
17SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)3,568,12
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
18ATLANTIC MAGIC KUC (43)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,572,54
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
 MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003) bo51,37
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
 FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005) bo54,40
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
 APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004) bo57,44
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
 GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003) bo58,79
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
 ELIF (13)HannaBASZNIAK (JM.2004) bo60,36
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
 DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo64,43
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
 JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
375
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:54
5/90 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)060,80
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
2PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)1,556,59
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1,560,74
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
4FIESTA EWITA (46)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)2,053,44
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
5CHAGAL (50)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)2,055,79
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
6TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)2,055,97
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
7ORLIT (37)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)2,555,21
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
8GANGES (91)MajaHENDRYS (JM.2003)2,555,28
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
9PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)2,558,94
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
10ERYK PONYSPORT (31)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)2,564,69
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
11EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)2,566,84
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
12MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)3,553,20
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
13EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)3,559,96
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
14ATLANTIC MAGIC KUC (43)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,561,78
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
15BE MY (56)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,562,00
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
16GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)3,563,16
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
 CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003) bo52,49
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
 APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002) bo52,73
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
 CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003) bo54,53
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
 APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004) bo55,16
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
 RAHIB (3)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003) bo61,21
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Dębiec / Rewia
   - / Dariusz Matuszewski
KJ Osadkowski
 BIRMA (67)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000) bo61,41
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
 FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) bo62,07
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
 NIMBUS (77)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000) bo62,22
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
 DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo64,25
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
 CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA bo69,10
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
 CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA bo69,13
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
 ROLEX 2 (8)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005) bo78,38
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
 ELIF (13)HannaBASZNIAK (JM.2004) bo87,77
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
 NEKTARYNKA (78)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000) bo95,85
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
 BIBA (16)ZosiaPACHURA (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
375
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:55
6/100 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SHADOW KUC (61)MaximilianPARKITNY1,562,34
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
2ERYK PONYSPORT (31)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)1,565,57
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
3FIESTA EWITA (46)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)2,055,86
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
4BIBA (16)ZosiaPACHURA (JM.2003)2,057,33
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
5RAHIB (3)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)2,058,58
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Dębiec / Rewia
   - / Dariusz Matuszewski
KJ Osadkowski
6ANNOUSCHKA 10 (87)AleksandraOSUCH (JM.2004)2,061,27
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
7GANGES (91)MajaHENDRYS (JM.2003)2,554,99
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
8TORERO (51)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)2,556,19
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
9ANNOUSCHKA 10 (87)AleksandraOSUCH (JM.2004)2,556,31
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
10BEN HUR (29)JuliaSZOPA (JM.2003)3,058,76
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
11ROLEX 2 (8)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)3,063,43
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
12NEKTARYNKA (78)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)3,063,70
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
13SHADOW KUC (61)MaximilianPARKITNY3,0066,00
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
 BEN HUR (29)JuliaSZOPA (JM.2003) bo41,89
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 ORLIT (37)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002) bo58,34
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
 WAGABUNDA PONY SPORT (68)MikołajBARAŃSKI (JM.2003) bo68,27
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
 WAGABUNDA PONY SPORT (68)MikołajBARAŃSKI (JM.2003) bo102,38
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
375
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:56
7/110 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROXANA Z (18)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)3,560,27
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:57
8/120 cm
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 120 cm na styl jeźdźca
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 ROXANA Z (18)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998) bo60,08
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:58
9/L
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L DK dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FALCON (69)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)070,18
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
1CYPRIANO (70)LauraBARAŃSKA (JM.2004)072,18
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
1CAVALLO 71 (23)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)069,44
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
1VAGANT (34)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)071,29
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
1ANCONA (44)DominikaGARDAS (JM.2001)072,45
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
1WILIANA (58)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)060,54
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
1SOPRAN (60)MaximilianPARKITNY072,38
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
1CORIWAY (66)FilipLASKOWSKI070,97
   HOL / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CONNOR / ULANA G
   GERICKE HANS-HERMANN / WIESŁAW LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
1CYPRIANO (70)LauraBARAŃSKA (JM.2004)071,36
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
10STRUNA (21)OliwiaSYDOW467,56
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
11FIGARO (22)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)1665,21
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:27:59
10/P
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIZBONA (20)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)061,38
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / POL 009640088706 / kasztanowata / Al metro P / Lama
   brak / Drazkiewicz
LKJ Abaria Iwno
2CONTENDROS LIVE (30)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)071,45
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
3SOPRAN (60)MaximilianPARKITNY071,52
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
4ANCONA (44)DominikaGARDAS (JM.2001)072,52
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
5CALIPPA (27)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)072,70
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
5ELENZA (83)MichalinaKRUSZONA (J.1998)072,70
   KWPN / FRA / Klacz / 2009 / 528003200903598 / gniada / Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski
   nn / Dorota Kruszona
KJ Podkowa Gruszczyn
7VAGANT (34)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)460,30
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
8HUBER DREAM L (35)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)465,26
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
9WILIANA (58)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)465,70
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
10ERICE (52)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)469,36
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
11CORIWAY (66)FilipLASKOWSKI470,09
   HOL / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CONNOR / ULANA G
   GERICKE HANS-HERMANN / WIESŁAW LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
12STRUNA (21)OliwiaSYDOW471,38
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
13CAVALLO 71 (23)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)472,45
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
14CHAMBERLY (17)ZuzannaZMUDA (J.1998)679,00
   OLD / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Chamberland / Latitia
   brak / Piotr Zmuda
LKS Cwał Poznań
15FALCON (69)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)870,58
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
16FIGARO (22)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)872,06
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
 GODECJA (95)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002) REZ
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:28:00
11/N
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIOR V (5)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)073,83
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / ciemnogniada / INDOCTRO / CAPITOL I / LESLIE / GARANCO
   - / Hubert Kierznowski
SKJ KIETLÓW
2LATURNUS STAR (4)KacperNIEWIADOMSKI (JM.2002)466,95
   Hanowerska / POL / Wałach / 2004 / - / - / Litas Star / Letta
   -- / Aleksandra Maliszewska
WKJ Lublin
3LIZBONA (20)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)467,85
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / POL 009640088706 / kasztanowata / Al metro P / Lama
   brak / Drazkiewicz
LKJ Abaria Iwno
4NEVER MIND 22 (6)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)468,57
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   - / Sawicki Przemysław
SKJ KIETLÓW
5FALENTINO (36)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)471,09
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
6FOCUS (10)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)473,59
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640056906 / gniada / Cantanis / Cantus / Fuzja / Landos
   - / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
7ELENZA (83)MichalinaKRUSZONA (J.1998)574,89
   KWPN / FRA / Klacz / 2009 / 528003200903598 / gniada / Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski
   nn / Dorota Kruszona
KJ Podkowa Gruszczyn
8HUBER DREAM L (35)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)867,25
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
9CONTENDROS LIVE (30)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)871,39
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 11.03.2016 22:28:01
12/C
Data: 11.03.2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEVER MIND 22 (6)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)468,90
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   - / Sawicki Przemysław
SKJ KIETLÓW
2DIOR V (5)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)471,52
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / ciemnogniada / INDOCTRO / CAPITOL I / LESLIE / GARANCO
   - / Hubert Kierznowski
SKJ KIETLÓW
3PREYDENT II W (11)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)1271,30
   SP / POL / Wałach / 2004 / 124 / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
4FALENTINO (36)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)1271,79
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:38
1/50 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm na styl jeźdźca
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)3,061,50
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
2POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)3,565,85
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
 JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) bo65,50
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
 HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005) bo70,19
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
 FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005) bo76,31
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:39
2/60 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)1,549,53
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2BONI (9)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)2,051,96
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
3POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)2,058,56
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
4BONI (9)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)2,065,11
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
5ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007)2,550,75
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
6MELODIA (45)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004)2,561,04
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski
7KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,055,43
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
8ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005)3,065,78
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań
9CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)3,563,41
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
10JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)3,564,39
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
 ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007) bo52,58
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
 HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005) bo57,53
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
 FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005) bo58,80
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006) bo59,11
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
 NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001) bo60,32
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
 GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:40
3/70 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)1,549,91
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004)2,552,02
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
3FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005)2,554,03
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
4NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)2,558,30
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
5PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)3,552,70
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
6ARIS (32)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)3,557,45
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
7MELODIA (45)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004)3,558,70
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski
8RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003)3,560,31
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
 NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001) bo54,98
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
 KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo55,11
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
 TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) bo58,91
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
 BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006) bo59,63
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
 SNOOPY (48)OliwiaPLEŚNIEROWICZ (Mł.2005) bo
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKS Cwał Poznań
 TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
 SNOOPY (48)AleksandraSTANIEK (JM.2001) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKJ Abaris Iwno
 RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003) REZ
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:42
4/80 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1,561,64
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
2PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)1,562,90
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)1,567,09
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
4JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004)2,054,38
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
5BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004)2,055,46
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
6NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)2,058,37
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
7BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)2,063,12
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
8TOTU (49)NataliaMITUKIEWICZ (JM.2001)2,554,59
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
9EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)2,563,98
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
10APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002)3,053,20
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
11TOTU (49)NataliaMITUKIEWICZ (JM.2001)3,055,01
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
12PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)3,059,39
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
13SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)3,061,70
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
14BE MY (56)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,062,61
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
15ARIS (32)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)3,064,69
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
16TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)3,557,53
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
17SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)3,568,12
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
18ATLANTIC MAGIC KUC (43)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,572,54
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
 MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003) bo51,37
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
 FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005) bo54,40
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
 APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004) bo57,44
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
 GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003) bo58,79
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
 ELIF (13)HannaBASZNIAK (JM.2004) bo60,36
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
 DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo64,43
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
 JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
375
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:43
5/90 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)1,556,59
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
2EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1,560,74
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
3FIESTA EWITA (46)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)2,053,44
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
4CHAGAL (50)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)2,055,79
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
5TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)2,055,97
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
6ERYK PONYSPORT (31)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)2,064,69
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
7ORLIT (37)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)2,555,21
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
8GANGES (91)MajaHENDRYS (JM.2003)2,555,28
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
9PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)2,558,94
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
10EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)2,566,84
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
11MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)3,553,20
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
12EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)3,559,96
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
13ATLANTIC MAGIC KUC (43)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,561,78
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
14BE MY (56)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,562,00
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
15GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)3,563,16
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
 CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003) bo52,49
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
 APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002) bo52,73
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
 CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003) bo54,53
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
 APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004) bo55,16
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
 FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) bo60,80
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
 RAHIB (3)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003) bo61,21
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Dębiec / Rewia
   - / Dariusz Matuszewski
KJ Osadkowski
 BIRMA (67)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000) bo61,41
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
 FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) bo62,07
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
 NIMBUS (77)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000) bo62,22
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
 DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo64,25
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
 CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA bo69,10
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
 CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA bo69,13
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
 ROLEX 2 (8)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005) bo78,38
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
 ELIF (13)HannaBASZNIAK (JM.2004) bo87,77
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
 NEKTARYNKA (78)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000) bo95,85
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
 BIBA (16)ZosiaPACHURA (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
375
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:44
6/100 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SHADOW KUC (61)MaximilianPARKITNY1,562,34
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
2ERYK PONYSPORT (31)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)1,565,57
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
3FIESTA EWITA (46)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)2,055,86
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
4BIBA (16)ZosiaPACHURA (JM.2003)2,057,33
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
5RAHIB (3)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)2,058,58
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Dębiec / Rewia
   - / Dariusz Matuszewski
KJ Osadkowski
6ANNOUSCHKA 10 (87)AleksandraOSUCH (JM.2004)2,061,27
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
7GANGES (91)MajaHENDRYS (JM.2003)2,554,99
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
8TORERO (51)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)2,556,19
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
9ANNOUSCHKA 10 (87)AleksandraOSUCH (JM.2004)2,556,31
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
10BEN HUR (29)JuliaSZOPA (JM.2003)3,058,76
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
11ROLEX 2 (8)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)3,063,43
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
12NEKTARYNKA (78)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)3,063,70
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
13SHADOW KUC (61)MaximilianPARKITNY3,066,00
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
 BEN HUR (29)JuliaSZOPA (JM.2003) bo41,89
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 ORLIT (37)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002) bo58,34
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
 WAGABUNDA PONY SPORT (68)MikołajBARAŃSKI (JM.2003) bo68,27
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
 WAGABUNDA PONY SPORT (68)MikołajBARAŃSKI (JM.2003) bo102,38
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
375
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:45
7/110 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROXANA Z (18)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)3,560,27
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:46
8/120 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 120 cm na styl jeźdźca
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 ROXANA Z (18)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998) bo60,08
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:47
9/L
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L DK dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FALCON (69)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)070,18
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
1CYPRIANO (70)LauraBARAŃSKA (JM.2004)072,18
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
1CAVALLO 71 (23)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)069,44
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
1VAGANT (34)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)071,29
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
1ANCONA (44)DominikaGARDAS (JM.2001)072,45
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
1WILIANA (58)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)060,54
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
1SOPRAN (60)MaximilianPARKITNY072,38
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
1CORIWAY (66)FilipLASKOWSKI070,97
   HOL / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CONNOR / ULANA G
   GERICKE HANS-HERMANN / WIESŁAW LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
1CYPRIANO (70)LauraBARAŃSKA (JM.2004)071,36
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
10STRUNA (21)OliwiaSYDOW467,56
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
11FIGARO (22)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)1665,21
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:48
10/P
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIZBONA (20)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)061,38
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / POL 009640088706 / kasztanowata / Al metro P / Lama
   brak / Drazkiewicz
LKJ Abaria Iwno
2CONTENDROS LIVE (30)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)071,45
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
3SOPRAN (60)MaximilianPARKITNY071,52
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
4ANCONA (44)DominikaGARDAS (JM.2001)072,52
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
5CALIPPA (27)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)072,70
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
5ELENZA (83)MichalinaKRUSZONA (J.1998)072,70
   KWPN / FRA / Klacz / 2009 / 528003200903598 / gniada / Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski
   nn / Dorota Kruszona
KJ Podkowa Gruszczyn
7VAGANT (34)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)460,30
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
8HUBER DREAM L (35)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)465,26
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
9WILIANA (58)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)465,70
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
10ERICE (52)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)469,36
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
11CORIWAY (66)FilipLASKOWSKI470,09
   HOL / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CONNOR / ULANA G
   GERICKE HANS-HERMANN / WIESŁAW LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
12STRUNA (21)OliwiaSYDOW471,38
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
13CAVALLO 71 (23)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)472,45
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
14CHAMBERLY (17)ZuzannaZMUDA (J.1998)679,00
   OLD / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Chamberland / Latitia
   brak / Piotr Zmuda
LKS Cwał Poznań
15FALCON (69)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)870,58
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
16FIGARO (22)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)872,06
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
 GODECJA (95)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002) REZ
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:49
11/N
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIOR V (5)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)073,83
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / ciemnogniada / INDOCTRO / CAPITOL I / LESLIE / GARANCO
   - / Hubert Kierznowski
SKJ KIETLÓW
2LATURNUS STAR (4)KacperNIEWIADOMSKI (JM.2002)466,95
   Hanowerska / POL / Wałach / 2004 / - / - / Litas Star / Letta
   -- / Aleksandra Maliszewska
WKJ Lublin
3LIZBONA (20)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)467,85
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / POL 009640088706 / kasztanowata / Al metro P / Lama
   brak / Drazkiewicz
LKJ Abaria Iwno
4NEVER MIND 22 (6)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)468,57
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   - / Sawicki Przemysław
SKJ KIETLÓW
5FALENTINO (36)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)471,09
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
6FOCUS (10)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)473,59
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640056906 / gniada / Cantanis / Cantus / Fuzja / Landos
   - / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
7ELENZA (83)MichalinaKRUSZONA (J.1998)574,89
   KWPN / FRA / Klacz / 2009 / 528003200903598 / gniada / Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski
   nn / Dorota Kruszona
KJ Podkowa Gruszczyn
8HUBER DREAM L (35)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)867,25
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
9CONTENDROS LIVE (30)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)871,39
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:50
12/C
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEVER MIND 22 (6)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)468,90
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   - / Sawicki Przemysław
SKJ KIETLÓW
2DIOR V (5)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)471,52
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / ciemnogniada / INDOCTRO / CAPITOL I / LESLIE / GARANCO
   - / Hubert Kierznowski
SKJ KIETLÓW
3PREYDENT II W (11)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999)1271,30
   SP / POL / Wałach / 2004 / 124 / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
4FALENTINO (36)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)1271,79
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:51
13/L
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L DK na styl jeźdźca
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ANCONA (44)DominikaGARDAS (JM.2001)1,566,59
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
2STRUNA (21)OliwiaSYDOW2,059,25
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
3ERICE (52)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)2,064,08
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
4CORIWAY (66)FilipLASKOWSKI2,064,99
   HOL / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CONNOR / ULANA G
   GERICKE HANS-HERMANN / WIESŁAW LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
5CYPRIANO (70)LauraBARAŃSKA (JM.2004)2,563,37
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki
6VAGANT (34)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)2,564,61
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
7FALCON (69)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)3,059,98
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
8WILIANA (58)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)3,555,75
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
 FIGARO (22)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002) bo63,50
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
 SOPRAN (60)MaximilianPARKITNY bo63,73
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
 CYPRIANO (70)LauraBARAŃSKA (JM.2004) bo64,52
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
AGRO-AVES Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:52
14/P
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P DK na styl jeźdźca
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SOPRAN (60)MaximilianPARKITNY1,564,18
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
2ANCONA (44)DominikaGARDAS (JM.2001)1,566,81
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
3FALCON (69)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)2,061,06
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
4CORIWAY (66)FilipLASKOWSKI2,067,06
   HOL / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CONNOR / ULANA G
   GERICKE HANS-HERMANN / WIESŁAW LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
5ELENZA (83)MichalinaKRUSZONA (J.1998)2,562,25
   KWPN / FRA / Klacz / 2009 / 528003200903598 / gniada / Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski
   nn / Dorota Kruszona
KJ Podkowa Gruszczyn
6VAGANT (34)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)2,566,68
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
7CAVALLO 71 (23)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)3,561,73
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
8CHAMBERLY (17)ZuzannaZMUDA (J.1998)3,562,27
   OLD / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Chamberland / Latitia
   brak / Piotr Zmuda
LKS Cwał Poznań
9LIZBONA (20)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)3,564,43
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / POL 009640088706 / kasztanowata / Al metro P / Lama
   brak / Drazkiewicz
LKJ Abaria Iwno
10HUBER DREAM L (35)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)3,565,38
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
11CONTENDROS LIVE (30)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)3,565,82
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
 STRUNA (21)OliwiaSYDOW bo57,53
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610160905 / gniada / BISKWIT / STERCZYNA
   IRENA NABIAŁEK / STEFAN KIERZNOWSKI
LKJ ABARIA IWNO
 FIGARO (22)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002) bo63,33
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
 CHAMBERLY (17)ZuzannaZMUDA (J.1998) bo71,30
   OLD / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Chamberland / Latitia
   brak / Piotr Zmuda
LKS Cwał Poznań
 GODECJA (95)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002) bo91,26
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno
 WILIANA (58)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)bo54,88
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:53
15/N
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N DK na styl jeźdźca
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ELENZA (83)MichalinaKRUSZONA (J.1998)2,064,09
   KWPN / FRA / Klacz / 2009 / 528003200903598 / gniada / Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski
   nn / Dorota Kruszona
KJ Podkowa Gruszczyn
2NEVER MIND 22 (6)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)2,065,63
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   - / Sawicki Przemysław
SKJ KIETLÓW
3DIOR V (5)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)2,564,41
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / ciemnogniada / INDOCTRO / CAPITOL I / LESLIE / GARANCO
   - / Hubert Kierznowski
SKJ KIETLÓW
4FALENTINO (36)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)2,571,33
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
5CONTENDROS LIVE (30)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)3,065,48
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
6T STAR Z (14)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)3,067,88
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / Tomasz Klein
JKS Przybyszewo
 HUBER DREAM L (35)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002) bo63,11
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
 LIZBONA (20)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998) bo66,75
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / POL 009640088706 / kasztanowata / Al metro P / Lama
   brak / Drazkiewicz
LKJ Abaria Iwno
 CALIPPA (27)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002) bo67,59
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
 LATURNUS STAR (4)KacperNIEWIADOMSKI (JM.2002) bo80,03
   Hanowerska / POL / Wałach / 2004 / - / - / Litas Star / Letta
   -- / Aleksandra Maliszewska
WKJ Lublin
 CAVALLO 71 (23)BarbaraGRONOWSKA (J.1998) bo80,85
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
 GODECJA (95)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002) bo98,01
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 12045 / - / QAAMIRO / GARDENIA
   Stadnina koni Racot / Racot
LKJ Abaria Iwno
 J-LAWINA (26)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999) ELI
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / ARAVEL II / J-LIGIA
   - / ANNA TWARDOWSKA
LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:54
16/C
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - C DK na styl jeźdźca
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIOR V (5)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)2,065,04
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / ciemnogniada / INDOCTRO / CAPITOL I / LESLIE / GARANCO
   - / Hubert Kierznowski
SKJ KIETLÓW
2FALENTINO (36)GniewkoJACHIMOWICZ (JM.2002)3,566,12
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
 PREYDENT II W (11)JagodaNIEWIADOMSKA (J.1999) bo61,99
   SP / POL / Wałach / 2004 / 124 / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Marek Niewiadomski
WKJ Lublin
 NEVER MIND 22 (6)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003) bo65,96
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   - / Sawicki Przemysław
SKJ KIETLÓW
 CALIPPA (27)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002) bo70,94
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
 J-LAWINA (26)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999) bo105,53
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / ARAVEL II / J-LIGIA
   - / ANNA TWARDOWSKA
LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:55
17/50 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 50 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)066,75
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
1HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005)065,03
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
1CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)057,73
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
1POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)064,47
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
1FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005)064,22
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
6GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005)478,71
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko
7BONI (9)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)685,69
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
8ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005)29144,04
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:56
18/60 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SNOOPY (48)OliwiaPLEŚNIEROWICZ (Mł.2005)060,95
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKS Cwał Poznań
1ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007)052,77
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
1GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005)065,12
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko
1JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)065,18
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
1SNOOPY (48)AleksandraSTANIEK (JM.2001)061,84
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKJ Abaris Iwno
1POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)062,12
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
1CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)058,40
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
1HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005)065,38
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
1ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005)073,17
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań
1PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)062,97
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
11BONI (9)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)1274,54
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
11KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)1278,08
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
 FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:57
19/70 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 70 cm dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WRÓŻKA PONY SPORT (74)OlgaSKROBACZ (JM.2003)043,96023,05
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NICO-K / WERWA
   Olga Skrobacz / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus Swoszowice
2BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)043,37024,13
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
3NOKIA (19)JagodaBOROWSKA (JM.2004)046,65028,91
   KUC / POL / Klacz / 2010 / 616013520073610 / gniada / Pietrek / Nala
   Szyling Kazimierz / Izabela Górska
JKS Tornado
4NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001)043,07033,04
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
5RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003)051,98033,44
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
6PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)044,01035,12
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
7TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)053,15141,61
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
8ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007)041,54 ELI
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
9FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005)044,86 ELI
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
10KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)447,54
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
11BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004)1256,05
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70/70
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
320/200
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
64/40 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:58
20/80 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WRÓŻKA PONY SPORT (74)OlgaSKROBACZ (JM.2003)042,75023,00
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NICO-K / WERWA
   Olga Skrobacz / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus Swoszowice
2SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)044,28023,23
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
3BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)043,07024,59
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
4GARBONOS (93)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)044,39025,98
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
5APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004)044,11026,42
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
6BE MY (56)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)045,97026,45
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
7GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)049,80027,32
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
8PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)045,86027,42
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
9PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)044,40029,04
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
10EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)049,34029,55
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
11TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)050,64139,84
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
12NOKIA (19)JagodaBOROWSKA (JM.2004)047,24430,29
   KUC / POL / Klacz / 2010 / 616013520073610 / gniada / Pietrek / Nala
   Szyling Kazimierz / Izabela Górska
JKS Tornado
13MELODIA (45)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004)049,41746,58
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski
14APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002)441,40
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
15NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001)444,25
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
16NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)445,08
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
17JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004)445,12
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
18FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005)446,19
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
19BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)449,02
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
20RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003)847,98
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
21BLUSTAR (96)JoannaZAWADKA (JM.2004)1467,99
   Typ Km / POL / Ogier / 1998 / POL999670038998 / kara / nn / nn
   nn / Marian Gomółkiewicz
KJ Picador
 BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80/80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
320/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/37 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:23:59
21/90 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)045,80024,13
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
2FIESTA EWITA (46)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)045,44024,47
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
3D`APRIL (75)OlgaSKROBACZ (JM.2003)045,21024,71
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / NICO-K / DORA
   Olga Skrobacz / TOMASZ SKROBACZ
WLKS Krakus Swoszowice
4SZOGUN (92)MajaHENDRYS (JM.2003)043,93026,05
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
5APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002)043,78028,54
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
6EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)045,83028,76
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
7PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)046,77029,92
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
8PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)045,65030,91
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
9CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)045,57031,39
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
10GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)049,76032,95
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
11ERYK PONYSPORT (31)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)053,55034,82
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
12BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)047,90035,53
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
13DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)053,00138,02
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
14SULIMA (88)AleksandraOSUCH (JM.2004)043,65424,67
   KUC / POL / Klacz / 1995 / - / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   nn / Olga Barszczewska
KJ Podkowa Gruszczyn
15BIRMA (67)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000)046,74425,48
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
16EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)050,98427,72
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
17APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004)045,89429,82
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
18NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)043,13431,98
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
19CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA047,83433,65
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
20BEN HUR (29)JuliaSZOPA (JM.2003)048,77435,73
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
21FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)048,36953,79
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
22TOTU (49)NataliaMITUKIEWICZ (JM.2001)045,171857,65
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
23ATLANTIC MAGIC KUC (43)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)045,16 ELI
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
24MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)442,40
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
25BIBA (16)ZosiaPACHURA (JM.2003)444,57
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
26GANGES (91)MajaHENDRYS (JM.2003)444,80
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
27ORLIT (37)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)447,99
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
28TORERO (51)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)448,64
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
29EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)449,22
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
30JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004)449,27
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
31NEKTARYNKA (78)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)450,01
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
32ROLEX 2 (8)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)1065,61
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
33TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)1378,26
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
 BLUSTAR (96)JoannaZAWADKA (JM.2004) ELI
   Typ Km / POL / Ogier / 1998 / POL999670038998 / kara / nn / nn
   nn / Marian Gomółkiewicz
KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90/90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
320/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/37 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:24:00
22/100 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - 100 cm zwykły art.238.2.1
(Competition No 22)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEKTARYNKA (78)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)069,92
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
2D`APRIL (75)OlgaSKROBACZ (JM.2003)072,18
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / NICO-K / DORA
   Olga Skrobacz / TOMASZ SKROBACZ
WLKS Krakus Swoszowice
3BIBA (16)ZosiaPACHURA (JM.2003)072,20
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
4ERYK PONYSPORT (31)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)180,28
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
5WAGABUNDA PONY SPORT (68)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)389,23
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
6FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)389,72
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
7GANGES (91)MajaHENDRYS (JM.2003)470,94
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
8NIMBUS (77)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)471,45
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
9MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)477,09
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
10SHADOW KUC (61)MaximilianPARKITNY490,76
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
11ANNOUSCHKA 10 (87)AleksandraOSUCH (JM.2004)580,17
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
12NEMO (94)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000)786,32
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
13CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA788,07
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
14FIESTA EWITA (46)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)865,60
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
15TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)979,40
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
16CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003)995,14
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
17HAJ WAJ HAJ (15)KacperNIEWIADOMSKI (JM.2002)996,96
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616013570080904 / gniada / ADRIAN / GOLDWEVERS JOLIEN
   jABŁONSKA BATTEK BOŻENA / Krzysztof Antoniak
WKJ Lublin
18RAHIB (3)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)1084,85
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Dębiec / Rewia
   - / Dariusz Matuszewski
KJ Osadkowski
19ROLEX 2 (8)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)1186,88
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
20ORLIT (37)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)1277,84
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
21DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)1396,37
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
22EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1587,12
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
 BIRMA (67)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
 EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:24:01
23/110 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1
(Competition No 23)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HAJ WAJ HAJ (15)ZuzannaANTONIAK (JM.2001)071,76
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616013570080904 / gniada / ADRIAN / GOLDWEVERS JOLIEN
   jABŁONSKA BATTEK BOŻENA / Krzysztof Antoniak
KJ Biały Las Przybylscy
2WAGABUNDA PONY SPORT (68)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)082,55
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
3RAHIB (3)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003)483,98
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Dębiec / Rewia
   - / Dariusz Matuszewski
KJ Osadkowski
4NIMBUS (77)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000)1279,96
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
5SHADOW KUC (61)MaximilianPARKITNY30122,46
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 12-03-2016 21:24:02
24/120 cm
Data: 12-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - 120 cm zwykły art.238.2.1
(Competition No 24)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROXANA Z (18)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)186,16
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 13-03-2016 17:45:50
1/50 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm na styl jeźdźca
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)3,061,50
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
2POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)3,565,85
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
 JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) bo65,50
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
 HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005) bo70,19
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
 FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005) bo76,31
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 13-03-2016 17:45:51
2/60 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)1,549,53
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2BONI (9)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)2,051,96
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
3POKER (71)MaggieMISZTAL (Mł.2006)2,058,56
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
4BONI (9)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)2,065,11
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
5ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007)2,550,75
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
6MELODIA (45)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004)2,561,04
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski
7KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,055,43
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
8ARAN (25)AnastazjaFROŁOW (Mł.2005)3,065,78
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL999611091698 / gniada / nn / nn
   nieznany / Anna Szewczuk
LKS Cwał Poznań
9CALINECZKA (54)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)3,563,41
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
10JUNIOR (2)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)3,564,39
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
 ALF (90)MariaKARNABAL (Mł.2007) bo52,58
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
 HUGO (53)UrszulaPOGODZIŃSKA (Mł.2005) bo57,53
   KUC / POL / Wałach / 1999 / POL999611125699 / ciemnogniada / nn / nn
   nieznany / Andrzej Grącki
LKS Cwał Poznań
 FREJKA (40)PolaGUMIENNA (Mł.2005) bo58,80
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
 PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006) bo59,11
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
 NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001) bo60,32
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
 GRAWITACJA (33)OliviaTOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1993 / - / - / X / X
    X / X
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 13-03-2016 17:45:52
3/70 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARKAROLA (24)NataliaSYDOW (Mł.2005)1,549,91
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004)2,552,02
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
3FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005)2,554,03
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
4NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)2,558,30
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
5PEPA (47)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)3,552,70
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
6ARIS (32)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)3,557,45
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
7MELODIA (45)ZofiaCIECHOLEWSKA (JM.2004)3,558,70
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski
8RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003)3,560,31
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
 NARINA S (28)PaulinaLASKOWSKA (JM.2001) bo54,98
   Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2005 / DE441410620805 / - / NANTANO / DORINA
   - / MARTA KOWALSKA
KJ CAVALLINO
 KAR LIVIA B (55)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo55,11
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
 TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) bo58,91
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
 BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006) bo59,63
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
 SNOOPY (48)OliwiaPLEŚNIEROWICZ (Mł.2005) bo
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKS Cwał Poznań
 TANGO (1)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
 SNOOPY (48)AleksandraSTANIEK (JM.2001) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Stokrotka
   Salix sp. z o.o. / Robert Pleśnierowicz
LKJ Abaris Iwno
 RATINA L (39)MariaWAWRZYNIAK (JM.2003) REZ
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / - / Alibaba / RULETKA
   G. JACHIMOWICZ / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 13-03-2016 17:45:53
4/80 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1,561,64
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
2PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)1,562,90
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)1,567,09
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
4JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004)2,054,38
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
5BELLO (85)DominikaHENZEL (JM.2004)2,055,46
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013660006103 / kasztanowata / Amor / H- S Jason / Blanka / Chardas
   nn / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
6NOKIA (38)ZofiaWAWRZYNIAK (JM.2001)2,058,37
   OO / POL / Klacz / 1999 / POL990000001136 / - / Camus/ / Nowina/
   - / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
7BRAVE HEART 8 (82)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)2,063,12
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
8TOTU (49)NataliaMITUKIEWICZ (JM.2001)2,554,59
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
9EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)2,563,98
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
10APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002)3,053,20
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
11TOTU (49)NataliaMITUKIEWICZ (JM.2001)3,055,01
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
12PASJONATA PARYS (62)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)3,059,39
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
13SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)3,061,70
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
14BE MY (56)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,062,61
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
15ARIS (32)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)3,064,69
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
16TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)3,557,53
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
17SZAMAN (41)JuliaBISKUP (JM.2003)3,568,12
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
18ATLANTIC MAGIC KUC (43)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,572,54
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
 MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003) bo51,37
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
 FIGARO (86)JuliaWALOREK (Mł.2005) bo54,40
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
 APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004) bo57,44
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
 GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003) bo58,79
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
 ELIF (13)HannaBASZNIAK (JM.2004) bo60,36
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
 DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo64,43
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
 JACOB (89)AleksandraOSUCH (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
375
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
70 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 11-13 marzec 2016
Wydruk: 13-03-2016 17:45:55
5/90 cm
Data: 11-03-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)1,556,59
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
2EQUINE (73)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1,560,74
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 12082 / siwa / NN / NN
   NNN / Joanna Łaszkiewicz
BPK
3FIESTA EWITA (46)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)2,053,44
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
4CHAGAL (50)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)2,055,79
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
5TOUAREG (42)DariaSOWA (JM.2001)2,055,97
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
6ERYK PONYSPORT (31)MajaMARCHWICKA (Mł.2005)2,064,69
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
7ORLIT (37)PaulinaGŁOWACZ (JM.2002)2,555,21
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
8GANGES (91)MajaHENDRYS (JM.2003)2,555,28
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
9PASJONATA AMIGO (64)AgataKAMIŃSKA (JM.2004)2,558,94
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
10EQUUS (7)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)2,566,84
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
11MIRAŻ (59)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)3,553,20
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał Poznań
12EGZORCYSTA (81)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)3,559,96
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
13ATLANTIC MAGIC KUC (43)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,561,78
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
14BE MY (56)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,562,00
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
15GALA GB (72)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)3,563,16
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
BPK
 CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003) bo52,49
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
 APASJONATA AUREUS (65)LauraTRALEWICZ-PIELAK (JM.2002) bo52,73
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
 CINAMON (79)DominikaSIUDZIŃSKA (JM.2003) bo54,53
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał
 APASJONATA CON AMORE (84)DominikaHENZEL (JM.2004) bo55,16
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
 FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) bo60,80
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
 RAHIB (3)EmiliaCHMIELOWSKA (JM.2003) bo61,21
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Dębiec / Rewia
   - / Dariusz Matuszewski
KJ Osadkowski
 BIRMA (67)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000) bo61,41
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
 FINISZ (63)AgataKAMIŃSKA (JM.2004) bo62,07
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
 NIMBUS (77)MałgorzataZUBRYCKA (J.2000) bo62,22
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
 DOKTOR (57)GabrielaKOZŁOWSKA (JM.2004) bo64,25
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
 CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA bo69,10
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
 CAREN (76)JoannaZIĘTKOWSKA bo69,13
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / Arktos / Celina
   Agnieszka Szczepańska / Marta Stołowska-Lubońska
KJ Podkowa Gruszczyn
 ROLEX 2 (8)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005) bo78,38
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak