HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:23
1/N
Data: 19-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N Mała Runda - dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CASSIA DE LYS L (4)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,63022,60350 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
2BUBKA Z (44)MaciejGOŁĄBEK046,43022,81300 PLN
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Balougran Z / Vedet Van Meerveld
   Duchamps,Guy / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
3COPIENE Z (17)MagdalenaWYPYCH046,69023,07250 PLN
   Zangersheide / BEL / Klacz / 2009 / - / gniada / Copain Z / Vicky W Z
   Zangersheide / DiM S.A.
JKS DIM
4FLOYD (26)ŁukaszWASILEWSKI052,08023,19200 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / 528003201003444 / kasztanowata / Casall/ Caretino / Texas M/ Indoctro
   Holandia / Łukasz Wasilewski
KJ Canexdog Przybyszewo
5VERSACE H (21)HannaOSIEKA (J.1998)051,64023,63150 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
6LUKRECJA (28)KarinaWOŹNIAK (J.1999)049,89025,13100 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
7FARGITA (30) OlgaSOROKINA049,80025,2150 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
8ATŁAS (57)KrzysztofMAZUR048,69025,6150 PLN
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / - / Luron/ / Alga/
   Aldona Jabłońska-Klimczak / Aldona Jabłońska-Klimczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
9CHALLENGER B. (63)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,35027,0917 PLN
   KWPN / NED / - / 2007 / - / - / Chacco Blue / Zagnelle
   
KJ Agro-Handel Śrem
10CHIMEQUYL (23)DariaKOBIERNIK048,30027,4817 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
11TIRAMISU (22)GabrielaZAPOTOCZNA046,09028,0917 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger / Tzigane de Grand-Bevange
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
SKJ Tradycja
12QUINTUS (58)KrzysztofMAZUR051,97028,57
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Quidam de Revel / Jung Pampona
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
13CHOCO LADY (31) OlgaSOROKINA050,99030,43
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
14GRAND QUIDAM (62) AndreiSHALOHIN053,46031,16
   
   
FKJ Zbyszko
15WINCHESTER (24)DariaKOBIERNIK053,75033,92
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Qulester/ / Winona/ Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
16AUGUST (27)BognaSASIADEK044,12424,87
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupikor/ Lux / Paulien/ Karandasj
   Holandia / Bogna Sasiadek
KJ Canexdog Przybyszewo
17LOLIPOP (55)JakubWINTER044,05425,09
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
18DON JOUAN (8)NawojkaKIECOŃ048,65425,41
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / N
   Holandia / Rinaldo Kiecoń
LUKS Nysa Gubin
19ESPRIT (56)IzabelaMATYSIAK047,73425,94
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
20ZANZIBAR T (43)MaciejGOŁĄBEK050,98427,04
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 528003 04.09379 / - / Chin Chin / Jaretty
   G.Talsma / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
21LASER (66)MonikaJOHN046,12427,06
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
22LANDOS 0027 (25)WiktorSZAŁA050,60429,42
   OLDBG / GER / Wałach / 2000 / DE433331513600 / gniada / Lord Pezi/ / Dorians Duesse/
   Niemcy / Wiktor Szała
KJ Agro-Handel Śrem
23COMPASS (65)DominikKRAWCZYK054,17432,27
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
24BARBADOS (53)AnnaMIŚKIEWICZ051,94831,22
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
25ENKLAWA W (7)JuliaWIECZOREK (J.2000)047,95 ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / 12614 / gniada / eskudo / enigma w
   rinaldo kiecon / iwona wieczorek
luks nysa gubin
26CORINA (29) OlgaSOROKINA054,11 REZ
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
27RAMZES (12)KarolinaWALIGÓRA449,12
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
28EXIT REMO (54)MalwinaPRZYŚLIWSKA449,31
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / - / San Remo / Phantastia
   Holandia / DIM S.A.
JKS DIM
29ILONUS (1)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)449,58
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2004 / POL 009 64 00195 04 / gniada / TURBUD QUIRINUS / ILONA
   MICHALSKI MATEUSZ / MICHALSKI MATEUSZ
KJ Partynice
30TENERIFE L (46)DawidSKIBA449,99
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610036509 / ciemnogniada / Gayall/ Luron / Tola Z/ Cartree Z
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
31KILPATRICK ROYAL (18)MagdalenaWYPYCH450,59
   IRL / IRL / Wałach / 2007 / - / siwa / Concorde / Kilpatrick Miss Cruise
   Joan J Dolan / DIM S.A.
JKS DIM
32CHRISTIANO I L (47)DawidSKIBA663,99
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / DE441410105308 / gniada / Christiano/ Coriano / Phoenix ST/ Phönix
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
33DARTAGO Z (38)BartłomiejWŁODARSKI852,05
   Zangersheide / POL / Ogier / 2010 / - / - / Diamant Z / C. Fabrinia Z
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
34DIGISPORT CORADA (6)WiktoriaMRUGALA (J.2000)1166,27
   OLD / DEU / Klacz / 2004 / - / gniada / corland / lagrana
   niemcy / jaroslaw sekula
luks nysa gubin
35CONVERSE 3 (19)MalwinaPRZYŚLIWSKA1980,40
   WEST / GER / Wałach / 2008 / - / - / Colbert GTI / Oilily
   Niemcy / DIM S.A.
JKS DIM
36COCA SZUMAWA (35)BeataSZUMIŃSKA2367,17
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
37MAGNUS (42)AleksandraCZERSKA (JM.2001)2798,78
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009610014608 / ciemnogniada / Wery Good / Multum in Parvo
   Radowski Julian / Katarzyna Czerska
bpk
38IBERIA (20)MajaDUDEK (J.1998)3094,14
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   Damian Wechta / Maja Dudek
OSK Michalscy
 BRETANIA (52)AnnaMIŚKIEWICZ ELI
   SP / POL / Klacz / 2007 / 11782 / ciemnogniada / SEIGON / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
 DIRMAN (5)ZofiaKOZIOL (JM.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / ever for plasure / doreen
   marek niewiadomski / pawel koziol
wkj lublin sj fidelius

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/180
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/34 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:25
2/C
Data: 19-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSIA DE LYS L (4)JarosławSKRZYCZYŃSKI056,37800 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
2TIRAMISU (22)DariaKOBIERNIK058,79650 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger / Tzigane de Grand-Bevange
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
ZKJ Przylep
3ABEL TASMAN (10)JoannaPOCIECHA-OCHAB062,88500 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030508357 / kasztanowata / Tenerife VDL / Nibalia/Nimmerdor
   Holandia / Tomasz Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
4ZANZIBAR T (43)MaciejGOŁĄBEK064,38350 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 528003 04.09379 / - / Chin Chin / Jaretty
   G.Talsma / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
5CHALLENGER B. (63)JarosławSKRZYCZYŃSKI065,02250 PLN
   KWPN / NED / - / 2007 / - / - / Chacco Blue / Zagnelle
   
KJ Agro-Handel Śrem
6CHIMEQUYL (23)DariaKOBIERNIK065,68150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
7CORINA (29) OlgaSOROKINA066,18100 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
8WINCHESTER (24)DariaKOBIERNIK068,2650 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Qulester/ / Winona/ Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
9QUINTUS (58)KrzysztofMAZUR068,63
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Quidam de Revel / Jung Pampona
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
10SILVER HINE (3)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,94
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
11ZOWEJA (39)KrzysztofLUDWICZAK071,38
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / BURGGRAAF / LUCIA
   HOLANDIA / GOSPODARSTWO ROLNE ANDRZEJ OPŁATEK
KJ HEAA
12DON JOUAN (8)NawojkaKIECOŃ464,15
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / N
   Holandia / Rinaldo Kiecoń
LUKS Nysa Gubin
13FLOYD (26)ŁukaszWASILEWSKI464,87
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / 528003201003444 / kasztanowata / Casall/ Caretino / Texas M/ Indoctro
   Holandia / Łukasz Wasilewski
KJ Canexdog Przybyszewo
14BURBON (37)PiotrSAWICKI465,62
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
KJ okoły
15LUKRECJA (28)KarinaWOŹNIAK (J.1999)466,95
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
16ELANO (59)KrzysztofMAZUR467,27
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
17CHOCO LADY (31) OlgaSOROKINA469,39
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
18CHARYZMA W (9)NawojkaKIECOŃ852,83
   PZHK / POL / Klacz / 2008 / - / - / Largo / N
   Rinaldo Kiecoń / Rinaldo Kiecon
LUKS Nysa Gubin
19ILONUS (1)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)868,56
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2004 / POL 009 64 00195 04 / gniada / TURBUD QUIRINUS / ILONA
   MICHALSKI MATEUSZ / MICHALSKI MATEUSZ
KJ Partynice
20FARGITA (30) OlgaSOROKINA870,59
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
21ESPRIT (56)IzabelaMATYSIAK1264,85
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
22REWIZJON (32) AndreiSHALOHIN1273,07
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
23AUGUST (27)BognaSASIADEK1658,82
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupikor/ Lux / Paulien/ Karandasj
   Holandia / Bogna Sasiadek
KJ Canexdog Przybyszewo
24BARBADOS (53)AnnaMIŚKIEWICZ2073,34
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
 DARTAGO Z (38)BartłomiejWŁODARSKI ELI
   Zangersheide / POL / Ogier / 2010 / - / - / Diamant Z / C. Fabrinia Z
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
 BUBKA Z (44)MaciejGOŁĄBEK REZ
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Balougran Z / Vedet Van Meerveld
   Duchamps,Guy / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:26
3/CC
Data: 19-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - CC Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ABEL TASMAN (10)JoannaPOCIECHA-OCHAB049,50026,051200 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030508357 / kasztanowata / Tenerife VDL / Nibalia/Nimmerdor
   Holandia / Tomasz Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
2QUINN 17 (40)KrzysztofLUDWICZAK052,03027,09800 PLN
   Holszt / GER / Wałach / 2007 / DE421000108807 / gniada / QUICK NICK / HAAMOON
   NIEMCY / GOSPODARSTWO ROLNE ANDRZEJ OPŁATEK
KJ HEAA
3CAREWICZ (34) AndreiSHALOHIN049,07028,27600 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo/Cascavelle / Cyntia/Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
4NO LIMIT (41)KrzysztofLUDWICZAK053,25028,89400 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / - / Nintender / Namelus R / Fortuna / Cordalme
   Niemcy / Andrzej Opłatek
KJ HEAA
5ALLILAH (60)KrzysztofMAZUR049,01031,67300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
6CHARYZMA W (9)NawojkaKIECOŃ447,88200 PLN
   PZHK / POL / Klacz / 2008 / - / - / Largo / N
   Rinaldo Kiecoń / Rinaldo Kiecon
LUKS Nysa Gubin
7CHE GUEVARA L (48)DawidSKIBA449,12150 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2005 / DE421000633305 / gniada / Cassini I / Capitol I / O-Contendra/ Contender
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
8CASSIUS 76 (36)PiotrSAWICKI850,96100 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
KJ okoły
9REWIZJON (32) AndreiSHALOHIN1652,80
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
290/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
54/37 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:27
4/N
Data: 20-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - N Mała Runda - zwykły art. 238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COPIENE Z (17)MagdalenaWYPYCH057,55350 PLN
   Zangersheide / BEL / Klacz / 2009 / - / gniada / Copain Z / Vicky W Z
   Zangersheide / DiM S.A.
JKS DIM
2ESPRIT (56)IzabelaMATYSIAK058,07300 PLN
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
3BUBKA Z (44)MaciejGOŁĄBEK058,97250 PLN
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Balougran Z / Vedet Van Meerveld
   Duchamps,Guy / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
4ZANZIBAR T (43)MaciejGOŁĄBEK061,61200 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 528003 04.09379 / - / Chin Chin / Jaretty
   G.Talsma / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
5FARGITA (30) OlgaSOROKINA062,58150 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
6WINCHESTER (24)DariaKOBIERNIK064,17100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Qulester/ / Winona/ Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
7LOLIPOP (55)JakubWINTER064,4550 PLN
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
8KILPATRICK ROYAL (18)MagdalenaWYPYCH064,8450 PLN
   IRL / IRL / Wałach / 2007 / - / siwa / Concorde / Kilpatrick Miss Cruise
   Joan J Dolan / DIM S.A.
JKS DIM
9LUKRECJA (28)KarinaWOŹNIAK (J.1999)067,1625 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
10ELANO (59)KrzysztofMAZUR067,5025 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
11CONVERSE 3 (19)MalwinaPRZYŚLIWSKA067,81
   WEST / GER / Wałach / 2008 / - / - / Colbert GTI / Oilily
   Niemcy / DIM S.A.
JKS DIM
12AMARILLUS (69)DawidSKIBA068,13
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030511870 / siwa / Larino/ / Vickyminka A./Voltaire
   Holandia / Wiktor Szała
KJ "Agro-Handel" Śrem
13RAMZES (12)KarolinaWALIGÓRA069,99
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
14CHOCO LADY (31) OlgaSOROKINA072,68
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
15ILONUS (1)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)072,77
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2004 / POL 009 64 00195 04 / gniada / TURBUD QUIRINUS / ILONA
   MICHALSKI MATEUSZ / MICHALSKI MATEUSZ
KJ Partynice
16COMPASS (65)DominikKRAWCZYK077,05
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
17DIGISPORT CORADA (6)WiktoriaMRUGALA (J.2000)460,81
   OLD / DEU / Klacz / 2004 / - / gniada / corland / lagrana
   niemcy / jaroslaw sekula
luks nysa gubin
18ENKLAWA W (7)JuliaWIECZOREK (J.2000)462,26
   SP / POL / Klacz / 2008 / 12614 / gniada / eskudo / enigma w
   rinaldo kiecon / iwona wieczorek
luks nysa gubin
19LASER (66)MonikaJOHN464,99
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
20EXIT REMO (54)MalwinaPRZYŚLIWSKA466,14
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / - / San Remo / Phantastia
   Holandia / DIM S.A.
JKS DIM
21WIGRA (49)MateuszKOWALCZYK466,19
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Landor / Wenus
   - / Mateusz Kowalczyk
bpk
22LANDOS 0027 (25)WiktorSZAŁA466,78
   OLDBG / GER / Wałach / 2000 / DE433331513600 / gniada / Lord Pezi/ / Dorians Duesse/
   Niemcy / Wiktor Szała
KJ Agro-Handel Śrem
23TIRAMISU (22)GabrielaZAPOTOCZNA470,10
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger / Tzigane de Grand-Bevange
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
SKJ Tradycja
24COCA SZUMAWA (35)BeataSZUMIŃSKA473,21
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
25CONPEIA (68)TomaszGAŁCZYŃSKI475,99
   Westfalska / POL / Wałach / 2009 / - / - / Contendro I / Casiopeia po Coronado
   Niemcy / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
26CORINA (29) OlgaSOROKINA686,89
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
27TENERIFE L (46)DawidSKIBA863,22
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610036509 / ciemnogniada / Gayall/ Luron / Tola Z/ Cartree Z
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
28DARTAGO Z (38)BartłomiejWŁODARSKI867,52
   Zangersheide / POL / Ogier / 2010 / - / - / Diamant Z / C. Fabrinia Z
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
29CHRISTIANO I L (47)DawidSKIBA875,50
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / DE441410105308 / gniada / Christiano/ Coriano / Phoenix ST/ Phönix
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
30CHARYZMA (71)KamilNIESTRAWSKI1270,21
   SP / POL / Klacz / 2010 / DE421000045609 / gniada / Marino / Czarnuszka
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
31VERSACE H (21)HannaOSIEKA (J.1998)1272,58
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
32MAGNUS (42)AleksandraCZERSKA (JM.2001)1275,04
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009610014608 / ciemnogniada / Wery Good / Multum in Parvo
   Radowski Julian / Katarzyna Czerska
bpk
33GRAND QUIDAM (62) AndreiSHALOHIN1279,15
   
   
FKJ Zbyszko
34BARBADOS (53)AnnaMIŚKIEWICZ1989,35
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
 IBERIA (20)MajaDUDEK (J.1998) ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   Damian Wechta / Maja Dudek
OSK Michalscy
 DIRMAN (5)ZofiaKOZIOL (JM.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / ever for plasure / doreen
   marek niewiadomski / pawel koziol
wkj lublin sj fidelius
 ORAWA (72)EwaNIESTRAWSKA ELI
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Luppe / Orgia/Genius
   - / Wiktoria Frąckowiak
KJ Jeziorki Osieczna
 OTELLO (72)MarekSTRZYŻ REZ
   SP / POL / S / 2000 / - / siwa / Winner / Osnowa
   - / Łukasz Brzóska
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:28
5/C
Data: 20-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CHE GUEVARA L (48)DawidSKIBA051,42024,16800 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2005 / DE421000633305 / gniada / Cassini I / Capitol I / O-Contendra/ Contender
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
2SILVER HINE (3)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,80024,75650 PLN
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
3CHIMEQUYL (23)DariaKOBIERNIK052,34024,93500 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
4DIGISPORT CORADA (6)WiktoriaMRUGALA (J.2000)049,38025,02350 PLN
   OLD / DEU / Klacz / 2004 / - / gniada / corland / lagrana
   niemcy / jaroslaw sekula
luks nysa gubin
5NO LIMIT (41)KrzysztofLUDWICZAK055,45026,01250 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / - / Nintender / Namelus R / Fortuna / Cordalme
   Niemcy / Andrzej Opłatek
KJ HEAA
6CHALLENGER B. (63)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,76026,07150 PLN
   KWPN / NED / - / 2007 / - / - / Chacco Blue / Zagnelle
   
KJ Agro-Handel Śrem
7CHOCO LADY (31) OlgaSOROKINA051,40026,16100 PLN
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
8BURBON (37)PiotrSAWICKI052,83028,1950 PLN
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
KJ okoły
9CORINA (29) OlgaSOROKINA049,38424,68
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
10LUKRECJA (28)KarinaWOŹNIAK (J.1999)050,49426,36
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
11DON JOUAN (8)NawojkaKIECOŃ049,65427,11
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / N
   Holandia / Rinaldo Kiecoń
LUKS Nysa Gubin
12FLOYD (26)ŁukaszWASILEWSKI054,59427,14
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / 528003201003444 / kasztanowata / Casall/ Caretino / Texas M/ Indoctro
   Holandia / Łukasz Wasilewski
KJ Canexdog Przybyszewo
13TIRAMISU (22)DariaKOBIERNIK047,68851,85
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger / Tzigane de Grand-Bevange
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
ZKJ Przylep
14LOLIPOP (55)JakubWINTER448,42
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
15BUBKA Z (44)MaciejGOŁĄBEK450,04
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Balougran Z / Vedet Van Meerveld
   Duchamps,Guy / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
16CASSIA DE LYS L (4)JarosławSKRZYCZYŃSKI451,84
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
17ATŁAS (57)KrzysztofMAZUR454,95
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / - / Luron/ / Alga/
   Aldona Jabłońska-Klimczak / Aldona Jabłońska-Klimczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
18QUINTUS (58)KrzysztofMAZUR455,53
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Quidam de Revel / Jung Pampona
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
19REWIZJON (32) AndreiSHALOHIN456,38
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
20BARBADOS (53)AnnaMIŚKIEWICZ854,37
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
21ZANZIBAR T (43)MaciejGOŁĄBEK854,72
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 528003 04.09379 / - / Chin Chin / Jaretty
   G.Talsma / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
22ILONUS (1)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)857,25
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2004 / POL 009 64 00195 04 / gniada / TURBUD QUIRINUS / ILONA
   MICHALSKI MATEUSZ / MICHALSKI MATEUSZ
KJ Partynice
23AUGUST (27)BognaSASIADEK1246,88
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupikor/ Lux / Paulien/ Karandasj
   Holandia / Bogna Sasiadek
KJ Canexdog Przybyszewo
24FARGITA (30) OlgaSOROKINA1652,62
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
25TENERIFE L (46)DawidSKIBA2386,46
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009610036509 / ciemnogniada / Gayall/ Luron / Tola Z/ Cartree Z
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
 ESPRIT (56)IzabelaMATYSIAK ELI
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
 WINCHESTER (24)DariaKOBIERNIK REZ
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Qulester/ / Winona/ Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/36 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:29
6/CC
Data: 20-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALLILAH (60)KrzysztofMAZUR465,131200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
2QUINN 17 (40)KrzysztofLUDWICZAK469,27800 PLN
   Holszt / GER / Wałach / 2007 / DE421000108807 / gniada / QUICK NICK / HAAMOON
   NIEMCY / GOSPODARSTWO ROLNE ANDRZEJ OPŁATEK
KJ HEAA
3CASSIUS 76 (36)PiotrSAWICKI469,28600 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
KJ okoły
4ZOWEJA (39)KrzysztofLUDWICZAK867,90400 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / BURGGRAAF / LUCIA
   HOLANDIA / GOSPODARSTWO ROLNE ANDRZEJ OPŁATEK
KJ HEAA
5AUGUST (73)ŁukaszWASILEWSKI1264,38300 PLN
   KWPN / NED / Gelding / 2005 / 5280030503290 / Bay / Lupicor (KWPN) / Paulien (KWPN)/Karandasj
   B. Massink / Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
KJ Canexdog Przybyszewo
6ABEL TASMAN (10)JoannaPOCIECHA-OCHAB1267,14200 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030508357 / kasztanowata / Tenerife VDL / Nibalia/Nimmerdor
   Holandia / Tomasz Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
7CHARYZMA W (9)NawojkaKIECOŃ1656,48150 PLN
   PZHK / POL / Klacz / 2008 / - / - / Largo / N
   Rinaldo Kiecoń / Rinaldo Kiecon
LUKS Nysa Gubin
8REWIZJON (32) AndreiSHALOHIN1667,27100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:30
7/N
Data: 21-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N Finał Małej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1TIRAMISU (22)GabrielaZAPOTOCZNA039,68027,82350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger / Tzigane de Grand-Bevange
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
SKJ Tradycja
2FARGITA (30) OlgaSOROKINA040,94030,07300 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
3WINCHESTER (24)DariaKOBIERNIK041,36030,12250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Qulester/ / Winona/ Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
4VERSACE H (21)HannaOSIEKA (J.1998)040,06031,49200 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
5LANDOS 0027 (25)WiktorSZAŁA041,41034,13150 PLN
   OLDBG / GER / Wałach / 2000 / DE433331513600 / gniada / Lord Pezi/ / Dorians Duesse/
   Niemcy / Wiktor Szała
KJ Agro-Handel Śrem
6COMPASS (65)DominikKRAWCZYK043,50034,46100 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
7COCA SZUMAWA (35)BeataSZUMIŃSKA039,61037,3150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
8CHARYZMA (71)KamilNIESTRAWSKI040,421153,3950 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / DE421000045609 / gniada / Marino / Czarnuszka
   Ewa Niestrawska / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
9LASER (66)MonikaJOHN038,25 ELI
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10ENKLAWA W (7)JuliaWIECZOREK (J.2000)039,50 ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / 12614 / gniada / eskudo / enigma w
   rinaldo kiecon / iwona wieczorek
luks nysa gubin
11AMARILLUS (69)DawidSKIBA438,86
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030511870 / siwa / Larino/ / Vickyminka A./Voltaire
   Holandia / Wiktor Szała
KJ "Agro-Handel" Śrem
12CONVERSE 3 (19)MalwinaPRZYŚLIWSKA439,77
   WEST / GER / Wałach / 2008 / - / - / Colbert GTI / Oilily
   Niemcy / DIM S.A.
JKS DIM
13BUBKA Z (44)MaciejGOŁĄBEK441,30
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Balougran Z / Vedet Van Meerveld
   Duchamps,Guy / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
14ESPRIT (56)IzabelaMATYSIAK441,61
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
15QUINTUS (58)KrzysztofMAZUR443,06
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Quidam de Revel / Jung Pampona
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
16GRAND QUIDAM (62) AndreiSHALOHIN446,02
   
   
FKJ Zbyszko
17CHRISTIANO I L (47)DawidSKIBA840,59
   WESTF / GER / Wałach / 2008 / DE441410105308 / gniada / Christiano/ Coriano / Phoenix ST/ Phönix
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
18KILPATRICK ROYAL (18)MagdalenaWYPYCH840,60
   IRL / IRL / Wałach / 2007 / - / siwa / Concorde / Kilpatrick Miss Cruise
   Joan J Dolan / DIM S.A.
JKS DIM
19DARTAGO Z (38)BartłomiejWŁODARSKI842,91
   Zangersheide / POL / Ogier / 2010 / - / - / Diamant Z / C. Fabrinia Z
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
KJ Młyńska Struga
20BARBADOS (53)AnnaMIŚKIEWICZ844,16
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
21CONPEIA (68)TomaszGAŁCZYŃSKI952,34
   Westfalska / POL / Wałach / 2009 / - / - / Contendro I / Casiopeia po Coronado
   Niemcy / Mateusz Michalski
OSK Michalscy Trzebnica
22RAMZES (12)KarolinaWALIGÓRA1559,03
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
23MAGNUS (42)AleksandraCZERSKA (JM.2001)1641,62
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009610014608 / ciemnogniada / Wery Good / Multum in Parvo
   Radowski Julian / Katarzyna Czerska
bpk
 EXIT REMO (54)MalwinaPRZYŚLIWSKA ELI
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / - / San Remo / Phantastia
   Holandia / DIM S.A.
JKS DIM
 OTELLO (72)MarekSTRZYŻ ELI
   SP / POL / S / 2000 / - / siwa / Winner / Osnowa
   - / Łukasz Brzóska
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
270/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
50/41 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:32
8/C
Data: 21-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SILVER HINE (3)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,10025,73900 PLN
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
2CHIMEQUYL (23)DariaKOBIERNIK049,64028,22750 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
3CORINA (29) OlgaSOROKINA048,01028,32600 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
4DIGISPORT CORADA (6)WiktoriaMRUGALA (J.2000)049,86030,05400 PLN
   OLD / DEU / Klacz / 2004 / - / gniada / corland / lagrana
   niemcy / jaroslaw sekula
luks nysa gubin
5CHOCO LADY (31) OlgaSOROKINA051,27031,58300 PLN
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
6ATŁAS (57)KrzysztofMAZUR054,47031,97200 PLN
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / - / Luron/ / Alga/
   Aldona Jabłońska-Klimczak / Aldona Jabłońska-Klimczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
7CASSIA DE LYS L (4)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,53426,55100 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
8LUKRECJA (28)KarinaWOŹNIAK (J.1999)049,12430,63100 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / POL007600301407 / gniada / Divisor / Legumina
   SK Liski / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
9ELANO (59)KrzysztofMAZUR051,01432,44
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
10CHALLENGER B. (63)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,68829,17
   KWPN / NED / - / 2007 / - / - / Chacco Blue / Zagnelle
   
KJ Agro-Handel Śrem
11FLOYD (26)ŁukaszWASILEWSKI052,95831,18
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / 528003201003444 / kasztanowata / Casall/ Caretino / Texas M/ Indoctro
   Holandia / Łukasz Wasilewski
KJ Canexdog Przybyszewo
12DON JOUAN (8)NawojkaKIECOŃ449,47
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / N
   Holandia / Rinaldo Kiecoń
LUKS Nysa Gubin
13ILONUS (1)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)452,13
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2004 / POL 009 64 00195 04 / gniada / TURBUD QUIRINUS / ILONA
   MICHALSKI MATEUSZ / MICHALSKI MATEUSZ
KJ Partynice
14BURBON (37)PiotrSAWICKI452,95
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
KJ okoły
15REWIZJON (32) AndreiSHALOHIN453,69
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
16LOLIPOP (55)JakubWINTER849,76
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
17ZANZIBAR T (43)MaciejGOŁĄBEK1259,31
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 528003 04.09379 / - / Chin Chin / Jaretty
   G.Talsma / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
330/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/43 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B1*

Leszno, 19-21 luty 2016
Wydruk: 21-02-2016 15:00:33
9/CC
Data: 21-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - CC Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1QUINN 17 (40)KrzysztofLUDWICZAK073,19032,462400 PLN
   Holszt / GER / Wałach / 2007 / DE421000108807 / gniada / QUICK NICK / HAAMOON
   NIEMCY / GOSPODARSTWO ROLNE ANDRZEJ OPŁATEK
KJ HEAA
2CAREWICZ (34) AndreiSHALOHIN071,65037,391600 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo/Cascavelle / Cyntia/Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
3CASSIUS 76 (36)PiotrSAWICKI075,19039,701200 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
KJ okoły
4CHE GUEVARA L (48)DawidSKIBA070,86434,02800 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2005 / DE421000633305 / gniada / Cassini I / Capitol I / O-Contendra/ Contender
   Niemcy / Jan Ludwiczak
KJ "Agro-Handel" Śrem
5NO LIMIT (41)KrzysztofLUDWICZAK076,41434,24550 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / - / Nintender / Namelus R / Fortuna / Cordalme
   Niemcy / Andrzej Opłatek
KJ HEAA
6ABEL TASMAN (10)JoannaPOCIECHA-OCHAB473,58450 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030508357 / kasztanowata / Tenerife VDL / Nibalia/Nimmerdor
   Holandia / Tomasz Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
7ALLILAH (60)KrzysztofMAZUR475,82350 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
8CHARYZMA W (9)NawojkaKIECOŃ2071,33250 PLN
   PZHK / POL / Klacz / 2008 / - / - / Largo / N
   Rinaldo Kiecoń / Rinaldo Kiecon
LUKS Nysa Gubin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
450/240
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
78/42 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com