HZO-B2 V Eliminacja HPP oraz ZR i ZT
KJK Szary Michałowice, 10-13.03.2016

WYNIKI KOŃCOWE

1 - 130 - Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) (10-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PREMIER CHOIXKostrzewski Hubertbpk056,06650 PLN
2PER NIGHTJończyk Łukaszbpk059,39400 PLN
3LA VAWETTAJończyk Łukaszbpk059,65300 PLN
4CORINASorokina OlgaFKJ Zbyszko059,72200 PLN
5URIASGłusek GabrielSJ Poster060,00100 PLN
6POETINCieślar JuliaKJK Elizar060,13100 PLN
7CHICO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk060,48100 PLN
8CORLANDS BLUEDrozd Beniamin (J.1998)KJ Leśna Wola060,90100 PLN
9LUKRECJAWoźniak Karina (J.1999)FKJ Zbyszko061,8420 PLN
10ZAZOU SZUMAWAGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki061,9520 PLN
11BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew062,1520 PLN
12ARDITO WWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi063,0020 PLN
13QUITOKILehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.063,6620 PLN
14CHOCO LADYSorokina OlgaFKJ Zbyszko063,7720 PLN
15BEBETOPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem064,00
16WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team065,35
17CREDENDOTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek066,32
18HELIOS VAN DE NOORDHEUVELSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice066,63
19SOMETHING SPECIALZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice066,84
20COMET 235Szmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki067,15
21ZAGATOSłowińska MarikaStadnina Koni Ciekocinko067,32
22REWIZJONShalohin AndreiFKJ Zbyszko067,77
23DO ITTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek068,06
24CHIRONPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk457,55
25CLINTEROKoziarowski JarosławWLKS Krakus458,66
26WINNETOUStrzałkowska Janina (J.1998)KJ Strzała Krubiczew459,24
27VIVE LE ROISłodczyk DominikKJ Zbrosławice460,84
28BACARA VDVTrzos KatarzynaSKS KJK Szary Michałowice461,75
29AKIRATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek462,89
30DISCOVER-SKalicińska UrszulaWarszawski KJ463,18
31CABOPrasek Krzysztofbpk463,49
32BANGKOK GNPażucha WojciechKJ Metpol Grodziec464,48
33TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (JM.2001)bpk466,50
34HIPPICA ANDIAMOKostrzewski Hubertbpk467,21
35CAMPINO 467Matuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy467,41
36CAMPARIPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem468,69
37KANNELLE ZGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki571,10
38WIOLA 19Tyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek574,04
39CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn855,93
40SZAFIR MBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne860,59
41ILONUSMatuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy860,97
42CYANDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda861,80
43CHAMP DE LUXWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi868,10
44LEON QMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew1179,66
45CONCERTONurkowska AgnieszkaKJ Avanti1181,67
46JACAMPOKaločová NinaJK Velká Polom1261,41
47LALAZłocki KrzysztofKJK Fabrex Stanisław Dolny1261,83
48CHESTERFIELDZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn1268,49
49COSTELLOKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice1475,32
50CHANEL VAN TER MOUDESzmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki1668,83
51TABUN WMGrzelczyk KamilBogusławicki KJ1683,60
52CHEKKER WCiba GloriaKJ Aromer Józefin2189,44
 CATCH ME IF YOU CANGłusek GabrielSJ Poster ELI
 CZORT RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team ELI
 CLEARVILLESzustkowska Oliwia (J.1999)bpk ELI
 CARETINA SHOSTAKOVLehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. ELI


2 - 135 - Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) (10-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ANTINAKoziarowska NataliaWLKS Krakus059,21650 PLN
2POETINCieślar JuliaKJK Elizar060,09400 PLN
3ARDITO WWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi060,99300 PLN
4NORTONSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice061,70175 PLN
4CATLINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami061,70175 PLN
6CHICO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk062,61100 PLN
7DHAHAGrundkowska Monika (J.1998)WLKS Krakus Kraków062,86100 PLN
8COCAINE BLUERajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti063,72100 PLN
9HIPPICA KOH I NOORKostrzewski Zbigniewbpk065,82
10SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice456,55
11CLAYTONStrzałkowska Janina (J.1998)KJ Strzała Krubiczew458,80
12SANTIAGO 7Rokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków459,38
13BEAURIVAGE NKaliciński PawełWarszawski KJ460,50
14ABE K. M.Pribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov460,51
15CABOPrasek Krzysztofbpk460,87
16CAMILLO SONOrnat AlbertSKS KJK Szary Michałowice461,44
17ASERBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne462,87
18BACARA VDVTrzos KatarzynaSKS KJK Szary Michałowice463,19
19LEON QMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew858,12
20QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice1179,89
21CORINASorokina OlgaFKJ Zbyszko1256,71
22SANTIAGORajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti1494,62
23CAMPINO 467Matuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy1582,13
24ILONUSMatuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy2187,11
 CZORT RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team ELI


1R - LL/60 - konkurs zwykły - Towarzyski, wys. 60 cm (art. 238.2.1) (11-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1HENDICAPKłapińska Laura (JM.2003)bpk00,00
2FRANKENHOEH'S MY LORDKłapińska Laura (JM.2003)bpk040,89
3BOLIVERCaunerová Erika (JM.2003)JK Reitgroup Pribula Prešov043,33
4YARISPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov048,06
5TAGEŚmiałek Janina (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice055,56
6MYSZAWalczak Zuzanna (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice166,93
7PEDROTrzcińska Franciszka (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice443,02
8NUMBER ONEPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice565,50
 NUMBER ONEPotocki AntoniSKS KJK Szary MichałowiceA040,79


2R - LL/80 - konkurs zwykły - Towarzyski, wys. 80 cm (art. 238.2.1) (11-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FRANKENHOEH'S MY LORDKłapińska Laura (JM.2003)bpk042,13
2WHY VALENTINEBochenek JakubSKS KJK Szary Michałowice042,25
3CHARDONNAY LKomsta Alicja (JM.2003)bpk043,15
4BLOODY MARYJędras Aleksandra (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice044,31
5CARRERA GGargaś MateuszSKS KJK Szary Michałowice044,36
6BOLIVERCaunerová Erika (JM.2003)JK Reitgroup Pribula Prešov044,91
7CHERUBINPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov046,29
8UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGENSzmytka Antoni (J.2000)agro-aves047,94
9ZENO-SŁabudzik Olga (JM.2003)SKS KJK Szary Michałowice049,01
10CABALLO HGagaryn Aleksandra (J.1999)AKJ Trójmiasto049,37
11ROSARIODomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze051,45
12GOLDENGrzelczyk KamilBogusławicki KJ052,46
13CARA VIENNADomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze055,53
14POLONIAMorawski MaksymilianKJ Strzała055,95
15GALAMorawski MaksymilianKJ Strzała058,20
16WERBENA KGDoraczyńska NataliaSJ Poster058,88
17MYSZAWalczak Zuzanna (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice062,85
18HENDICAPKłapińska Laura (JM.2003)bpk442,01
19YARISPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov448,41
20PEDROTrzcińska Franciszka (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice669,24
21TAGEŚmiałek Janina (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice1173,58
 PEDROTrzcińska Franciszka (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice AELI
 DARK CARETINORomaniak AnnaLKJ Ochaby ELI
 NUMBER ONEPotocki AntoniSKS KJK Szary MichałowiceA42,67
 BOLIVERCaunerová Erika (JM.2003)JK Reitgroup Pribula PrešovA045,91
 UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGENSzmytka Antoni (J.2000)agro-avesA048,34
 YARISPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula PrešovA052,31
 GOLDENGrzelczyk KamilBogusławicki KJA055,11
 DARK CARETINORomaniak AnnaLKJ OchabyA774,17


3R - L - konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) (11-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHARDONNAY LKomsta Alicja (JM.2003)bpk043,70
2BLOODY MARYJędras Aleksandra (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice046,56
3CA IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto046,73
4MAKUBA 21Płatek Oliwia (JM.2004)Kielecki KJ048,21
5ZGODAGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar048,41
6TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)KJK Elizar048,69
7CLARABELLA COLEPrasek Magdalenabpk049,09
8CONTENDRA LA MIAKochanikova ŻanetaJK Parkur Team Slavoj Pressow049,72
9BINGOCieślar JuliaKJK Elizar050,21
10CASANOVAKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice051,23
11TOPAZMigdalska ZofiaWarszawski KJ051,46
12KILANDRO KKozielska MagdalenaKJ Vena Rogoźnik051,60
13FOR EVER YOUNGZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno052,80
14SHUTTER'S DIAMONDSzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice053,87
15CALIKORKrzyżosiak Jakubbpk054,98
16CARA VIENNADomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze055,25
17TOPAZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik055,51
18ELDORENUS ZKaliciński PawełWarszawski KJ055,82
19ZIRUSA HMichalska Zuzanna (J.1998)JKS Equita055,83
20REXONEA PTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek055,90
21CHERUBINPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov056,16
22DARKSzut Julia (J.2000)JKS Hanna056,18
23DAINGEANN PADDY PRIDEPrasek Krzysztofbpk056,26
24CLINTELLALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy056,27
25CLINSMANN JUNIOR BRokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków056,39
26COLLIN-MKoziarowska NataliaWLKS Krakus056,71
27CHOUETTE ZRytych DamianBogusławicki KJ057,19
28AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice057,50
29FRIZZEL BPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek058,49
30INSOMNIALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy058,69
31CONTI DU ROUETPrasek Krzysztofbpk058,99
32IRTYSZWójtowicz TomaszWKJ Lublin059,40
33POLONIAMorawski MaksymilianKJ Strzała063,84
34CARRERA GGargaś MateuszSKS KJK Szary Michałowice446,56
35WHY VALENTINEBochenek JakubSKS KJK Szary Michałowice448,40
36ROSARIODomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze453,41
37CYNAMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto454,22
38QUATTRA HIPPICAKostrzewski Maciejbpk455,70
39MELLOW CATOKIUrbańska MalwinaWKJ Warszawa456,99
40MINOZ - EŚmietanka Aleksandra (JM.2001)KJ Galop Kozienice459,38
41WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto460,80
42EVERTSrokosz JarosławWLKS Krakus461,33
43GALAMorawski MaksymilianKJ Strzała463,96
44DAGLEZJARuszkiewicz Aleksandra (JM.2002)bpk464,10
45CHACCO BOY 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus465,55
46ROSSMARYKłapińska Monikabpk849,55
47WERBENA KGDoraczyńska NataliaSJ Poster857,86
48CARA VIENNADomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze867,16
49CABALLO HGagaryn Aleksandra (J.1999)AKJ Trójmiasto1248,63
50AIN'T MISBEHAVINMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice1254,48
51IMPERIO SR ZPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice1478,93
52QUIDAMOSZdrzalik MalwinaKJ Galop Kozienice1895,18
 BLOODY MARYJędras Aleksandra (J.1999)SKS KJK Szary MichałowiceA046,27
 ROSSMARYKłapińska MonikabpkA048,18
 WERBENA KGDoraczyńska NataliaSJ PosterA055,00
 FOR EVER YOUNGZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia SłupnoA055,28
 AMBASADORSłodczyk DominikKJ ZbrosławiceA055,90
 TOPAZWielgórska PaulinaKJ Vena RogoźnikA056,24
 IRTYSZWójtowicz TomaszWKJ LublinA057,27
 L'COLANTOSUrbańska MalwinaWKJ WarszawaA058,34
 WHY VALENTINEBochenek JakubSKS KJK Szary MichałowiceA447,95
 MAKUBA 21Płatek Oliwia (JM.2004)Kielecki KJA449,91
 ROSARIODomin IwonaJKS Czanki MiędzyrzeczeA451,88
 QUATTRA HIPPICAKostrzewski MaciejbpkA453,80
 DAGLEZJARuszkiewicz Aleksandra (JM.2002)bpkA847,45
 DAINGEANN PADDY PRIDEPrasek KrzysztofbpkA858,69


4R - P - konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) (11-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ZGODAGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar054,31
2KOLATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek054,74
3CA IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto055,43
4CATCH ME IF YOU CANGłusek GabrielSJ Poster055,56
5SUBIEKTKomsta Alicja (JM.2003)bpk056,56
6REMEMBER KGMillan Natasza (JM.2001)WLKS Krakus056,61
7OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice056,68
8CALVIPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek057,12
9BINGOCieślar JuliaKJK Elizar057,19
10ENJOY BLUE DIAMONDSiarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ057,28
11ARIE D. D. HMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice057,34
12CONTENDRA LA MIAKochanikova ŻanetaJK Parkur Team Slavoj Pressow057,51
13LADY-SSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar057,54
14BELLONAGrochowina Izabela (Mł.2015)UKS KJK Stary Młyn057,63
15THE NEIGHBOURLach Agatabpk057,67
16FALERIOPribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov057,73
17CARABELLOSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice058,00
18CARUSOSzupieńko Julia (J.1998)KJ Avanti058,69
19NEVER LOSEKrupa NataliaSJ Poster058,87
20INSOMNIALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy058,97
21WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto059,13
22CON CHIRAOrnat AlbertSKS KJK Szary Michałowice059,27
23CAMAROPondo BarbaraKJ Strzała Krubiczew059,46
24ELUE VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew059,69
25CLINSMANN JUNIOR BRokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków059,87
26GALEONTuwalska Edyta (Mł.2015)KJ Szumawa Bobrowiec060,06
27KILANDRO KKozielska MagdalenaKJ Vena Rogoźnik060,36
28SHAMANKARomanko KatarzynaWLKS Krakus060,45
29CARLO 7Koziarowska NataliaWLKS Krakus060,97
30GUESSZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice061,03
31ZIRUSA HMichalska Zuzanna (J.1998)JKS Equita061,13
32ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy061,31
33SHUTTER'S DIAMONDSzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice061,32
34CARINTENDERKoziarowski JarosławWLKS Krakus061,54
35REXONEA PTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek062,83
36ELWICA DNBado Gabriela (JM.2001)bpk062,85
37L'COLANTOSUrbańska MalwinaWKJ Warszawa063,03
38FRIZZEL BPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek063,29
39CALIKORKrzyżosiak Jakubbpk064,78
40CASINO PPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem065,53
41SOPRANO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk065,70
42ELDORENUS ZKaliciński PawełWarszawski KJ066,12
43GRAND QUIDAMShalohin AndreiFKJ Zbyszko068,93
44CLINTORD'S SON MGozdek Krzysztofbpk071,70
45TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)KJK Elizar453,25
46ERGOS GGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar455,56
47EVERTSrokosz JarosławWLKS Krakus456,33
48COSA CHEGodoś KarolinaKJ Royal457,76
49CONTENDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda457,99
50CYNAMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto459,21
51TOPAZMigdalska ZofiaWarszawski KJ459,42
52DOLORES NPindur-Antosz KarolinaSKS KJK Szary Michałowice459,72
53CASANOVAKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice460,12
54AIR QUINTA ZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik463,87
55BALTAZAR DU ROUETŻołądkiewicz Maciej (J.1998)KJ Bonin464,21
56FADINA PPNajdzionek Szymon (J.2000)KJ Facimiech465,54
57AUGUSTINWolszczak KlaudiaKJ Galop Kozienice469,85
58QUIDAMOSZdrzalik MalwinaKJ Galop Kozienice572,53
59CHACCO BOY 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus573,37
60CARLA 113Siarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ678,32
61CLINTELLALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy781,90
62CONTI DU ROUETPrasek Krzysztofbpk783,38
63IMPERIO SR ZPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice854,11
64REDAKTACieślar JuliaKJK Elizar858,62
65QUITELuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy859,74
66DARKSzut Julia (J.2000)JKS Hanna862,12
67MINOZ - EŚmietanka Aleksandra (JM.2001)KJ Galop Kozienice866,08
68MELLOW CATOKIUrbańska MalwinaWKJ Warszawa866,41
69CHOUETTE ZRytych DamianBogusławicki KJ867,03
70AIN'T MISBEHAVINMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice1258,18
71CHAMPERELLE MGozdek Krzysztofbpk12102,94
72CZORT RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team1580,82
73CLARABELLA COLEPrasek Magdalenabpk1685,46
 IRYDION LOrkisz Helena (J.1999)Polski Polo Klub REZ


3 - 120 - Mała Runda, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) (11-03-2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BURSZTYNZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn041,46021,51300 PLN
2EBONYKaločová NinaJK Velká Polom040,64022,83200 PLN
3CAMPUSLeśniak KrzysztofWLKS Krakus046,61023,52150 PLN
4SILVER STARLehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.043,99023,92100 PLN
5CYANDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda043,64024,0650 PLN
6QUITYKrzyżosiak Jakubbpk044,04024,1050 PLN
7COSA CHEGodoś KarolinaKJ Royal041,05024,2550 PLN
8CARMEN PPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem045,45024,4750 PLN
9REMEMBER KGMillan Natasza (JM.2001)WLKS Krakus039,29025,0410 PLN
10QUINTAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang042,53025,1210 PLN
11DARK CHERRYLeśniak KrzysztofWLKS Krakus047,53025,1510 PLN
12CHIVAS REGALKrzyżosiak Jakubbpk043,32025,2810 PLN
13LARA CROFTZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno043,62025,3910 PLN
14ARIE D. D. HMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice040,84025,9210 PLN
15CHAMP DE LUXWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi046,33026,2210 PLN
16KOLATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek040,53026,2510 PLN
17CAPPONEGodoś KarolinaKJ Royal045,37026,6610 PLN
18CATCH ME IF YOU CANGłusek GabrielSJ Poster040,89026,7410 PLN
19SHAMANKARomanko KatarzynaWLKS Krakus043,40027,4010 PLN
20SZAMAN HIPPICAKostrzewski Zbigniewbpk041,89027,6510 PLN
21FIORUCCIGrundkowska Monika (J.1998)WLKS Krakus Kraków045,10028,5210 PLN
22GWINEA BISSAURytych DamianBogusławicki KJ044,08029,4110 PLN
23CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec046,01030,3610 PLN
24CALYDORUrbańska MalwinaWKJ Warszawa045,29030,53
25BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew044,16031,28
26RUBINRytych DamianBogusławicki KJ045,82031,28
27OBORA'S INVITTESzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice045,74032,59
28CARLO 7Koziarowska NataliaWLKS Krakus043,73032,85
29CASINO PPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem046,57034,52
30VIPER W ZSłowińska MarikaStadnina Koni Ciekocinko046,65035,22
31LAVIANOOrnat AlbertSKS KJK Szary Michałowice044,71036,32
32WIOLA 19Szustkowska Oliwia (J.1999)bpk048,80036,51
33FARGITASorokina OlgaFKJ Zbyszko042,57426,24
34CARUSOSzupieńko Julia (J.1998)KJ Avanti040,01427,35
35REDAKTACieślar JuliaKJK Elizar042,07428,64
36EVITA 13Kaločová NinaJK Velká Polom040,79429,10
37JENNIFER IITroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami047,69429,49
38OBORA'S STAR SPLASHSzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice041,18430,38
39TAROLA DSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar044,77430,55
40CARABELLOSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice040,75430,63
41CHAMPERELLE MGozdek Krzysztofbpk048,96431,04
42GRAND QUIDAMShalohin AndreiFKJ Zbyszko048,80437,21
43DANCING SONG VD CUMULNajdzionek Szymon (J.2000)KJ Facimiech042,86544,26
44ULISSESWójtowicz TomaszWKJ Lublin044,24827,74
45CASSIANOZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice041,62829,82
46CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ Avanti044,15830,17
47ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy041,93830,62
48CALVIPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek040,24831,27
49OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice041,69833,24
50LOLITAKrzemień MichałKJ Facimiech047,82 ELI
51LADY-SSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar041,70 REZ
52VANILLAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang446,616,04
53ELUE VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew441,67
54CADEU DU DESTINPiętka DagmaraSKS KJK Szary Michałowice442,36
55QUITELuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy443,36
56OVER GROUP IDRYSPrasek Magdalenabpk443,68
57GALEONTuwalska Edyta (Mł.2015)KJ Szumawa Bobrowiec443,77
58FRED - FLINSTONEKoziarowski JarosławWLKS Krakus444,10
59CONTENDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda444,12
60AIR QUINTA ZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik444,33
61NEVER LOSEKrupa NataliaSJ Poster444,36
62ZENDERDerlatka KamilaKS Master Film Wicza Góra445,36
63SOPRANO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk446,27
63BALTAZAR DU ROUETŻołądkiewicz Maciej (J.1998)KJ Bonin446,27
65LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno446,86
66FALERIOPribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov447,28
67BEAU DU SANCYGrutza GerardKJ Zbrosławice447,46
68BABILON DBorisová LuciaJK Reitgroup Pribula Prešov448,01
69CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice448,02
70SUBIEKTKomsta Alicja (JM.2003)bpk453,67
71MAKADIKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice658,42
72WILKEBado Gabriela (JM.2001)bpk660,58
73CHEKKER WCiba GloriaKJ Aromer Józefin842,59
74BELLONAGrochowina Izabela (Mł.2015)UKS KJK Stary Młyn844,28
75NABUCHO DU SEREINOrdys KatarzynaŚląska Akademia Jeździecka844,99
76VIVE LE ROIKucias AngelikaKJ Zbrosławice845,61
77ERICSSONSzmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki845,76
78CLINTORD'S SON MGozdek Krzysztofbpk852,88
79CARETINA SHOSTAKOVLehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.1771,87
80CLEARVILLESzustkowska Oliwia (J.1999)bpk1874,77
81FIDELIOSompol Gabrielabpk1978,20
82HEAWY METALPłatek Rafał (Mł.2015)Kielecki KJ2043,31
 LORD OF FAMEKaczyna MariaKJ Trachy Gliwice ELI
 AUGUSTINWolszczak KlaudiaKJ Galop Kozienice ELI
 CAMAROPondo BarbaraKJ Strzała Krubiczew ELI
 ENJOY BLUE DIAMONDSiarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ ELI
 ERGOS GGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar REZ


4 - 130 - Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) (11-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DARK CHERRYLeśniak KrzysztofWLKS Krakus052,27650 PLN
2LA CARELAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang053,28400 PLN
3JACAMPOKaločová NinaJK Velká Polom055,08300 PLN
4CABALLOSzychulska Karolina (J.1998)JK S-R Michelin055,95200 PLN
5LARA CROFTZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno056,28100 PLN
6ILONUSMatuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy056,40100 PLN
7PER NIGHTJończyk Łukaszbpk056,86100 PLN
8LA VAWETTAJończyk Łukaszbpk057,07100 PLN
9HELIOS VAN DE NOORDHEUVELSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice057,1420 PLN
10TAROLA DSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar057,9620 PLN
11TORPEDO DES FORETSGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki059,0320 PLN
12LAVIANOOrnat AlbertSKS KJK Szary Michałowice059,1920 PLN
13FIORUCCIGrundkowska Monika (J.1998)WLKS Krakus Kraków060,8120 PLN
14TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (JM.2001)bpk060,9520 PLN
15WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team061,3420 PLN
16HIPPICA ANDIAMOKostrzewski Hubertbpk061,7620 PLN
17BEBETOPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem062,41
18QUITOKILehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.062,63
19CORLANDS BLUEDrozd Beniamin (J.1998)KJ Leśna Wola066,78
20QUINTAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang454,26
21CADEU DU DESTINPiętka DagmaraSKS KJK Szary Michałowice454,99
22OVER GROUP IDRYSPrasek Magdalenabpk455,57
23EMARSeroka Anna (J.1998)KJ Aldragho Piaseczno456,45
24CAPPONEGodoś KarolinaKJ Royal457,48
25CAPTAINGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec458,66
26CREDENDOTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek459,17
27CHOCO LADYSorokina OlgaFKJ Zbyszko459,66
28ZAGATOSłowińska MarikaStadnina Koni Ciekocinko460,42
29CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice460,58
30EXTRA DOLLARSSeroka Anna (J.1998)KJ Aldragho Piaseczno460,81
31SOMETHING SPECIALZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice461,13
32BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew461,67
33JENNIFER IITroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami461,93
34POETINCieślar JuliaKJK Elizar465,57
35COSTELLOKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice854,15
36LUKRECJAWoźniak Karina (J.1999)FKJ Zbyszko855,35
37CHIVAS REGALKrzyżosiak Jakubbpk856,71
38SZAFIR MBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne856,78
39FARGITASorokina OlgaFKJ Zbyszko857,01
40RUBINRytych DamianBogusławicki KJ858,29
41ULISSESWójtowicz TomaszWKJ Lublin861,11
42VANILLAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang861,99
43DO ITTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek862,57
44LALAZłocki KrzysztofKJK Fabrex Stanisław Dolny1257,74
45CABOPrasek Krzysztofbpk1257,87
46GWINEA BISSAURytych DamianBogusławicki KJ1258,09
47CHANEL VAN TER MOUDESzmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki1258,69
48COMET 235Szmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki1260,85
49DIRTY HARRYMichalska Julia (J.1998)bpk1277,38
50CLEARVILLESzustkowska Oliwia (J.1999)bpk1659,94
51CHEKKER WCiba GloriaKJ Aromer Józefin1669,70
52TABUN WMGrzelczyk KamilBogusławicki KJ1780,30
 CHESTERFIELDZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI
 QUITYKrzyżosiak Jakubbpk ELI
 LORD OF FAMEKaczyna MariaKJ Trachy Gliwice ELI
 AKIRATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek ELI
 FIDELIOSompol Gabrielabpk ELI
 CHAMP DE LUXWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi REZ
 CLINTEROKoziarowski JarosławWLKS Krakus REZ
 CARETINA SHOSTAKOVLehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o. REZ
 VIVE LE ROIKucias AngelikaKJ Zbrosławice REZ
 CAMPUSLeśniak KrzysztofWLKS Krakus REZ
 CONCERTONurkowska AgnieszkaKJ Avanti REZ


5 - 135 - Średnia Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) (11-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice053,26650 PLN
2CAMPARIPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem059,14400 PLN
3CHICO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk059,18300 PLN
4POETINCieślar JuliaKJK Elizar059,27200 PLN
5SANTIAGO 7Rokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków059,43100 PLN
6ZAZOU SZUMAWAGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki061,52100 PLN
7WIBAROGrzelczyk KamilBogusławicki KJ063,82100 PLN
8BANGKOK GNPażucha WojciechKJ Metpol Grodziec064,05100 PLN
9NIRMETTERynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ w Gałkowie456,0850 PLN
10CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus456,11
11WINNETOUStrzałkowska Janina (J.1998)KJ Strzała Krubiczew456,64
12ASESORSzychulska Karolina (J.1998)JK S-R Michelin458,17
13LEON QMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew458,34
14BEAURIVAGE NKaliciński PawełWarszawski KJ458,36
15DISCOVER-SKalicińska UrszulaWarszawski KJ459,62
16CYANDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda459,82
17COMET 235Szmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki460,00
18ARDITO WWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi461,83
19CATLINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami462,38
20SANTIAGORajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti462,70
21CAMPINO 467Matuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy462,71
22CABALLOSzychulska Karolina (J.1998)JK S-R Michelin463,13
23CORINASorokina OlgaFKJ Zbyszko464,19
24REWIZJONShalohin AndreiFKJ Zbyszko464,77
25DIRTY HARRYMichalska Julia (J.1998)bpk465,64
26TBI DÜSSELDORFArendt Agata (J.1998)KJ Trachy Sośnicowice857,45
27QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice858,93
28LUISSOME D'ESPOIRESzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice859,74
29ILONUSMatuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy860,40
30CHIRONPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk861,85
31ASERBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne861,93
32ABE K. M.Pribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov861,96
33CHANEL VAN TER MOUDESzmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki862,29
34COSTELLOKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice1377,23
35LA CARELAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang1584,74
 CABOPrasek Krzysztofbpk REZ


6 - 140 - Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) (11-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus056,171000 PLN
2FIGAROTłuszcz JoannaSKS KJK Szary Michałowice059,17600 PLN
3DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami061,05450 PLN
4ABE K. M.Pribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov062,98300 PLN
5HIPPICA KOH I NOORKostrzewski Zbigniewbpk063,15150 PLN
6PEARL 80Siarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ063,90150 PLN
7SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice454,57150 PLN
8RISOTTORytych DamianBogusławicki KJ456,15150 PLN
9POTOMAKKaliciński PawełWarszawski KJ457,9150 PLN
10SUEDWINDS AMANDAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec459,01
11NORTONSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice459,17
12PASS AWAYWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik460,66
13CHICO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk460,70
14LORDANAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang460,80
15DHAHAGrundkowska Monika (J.1998)WLKS Krakus Kraków461,17
16COCAINE BLUERajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti461,47
17CAREWICZShalohin AndreiFKJ Zbyszko463,07
18CAMILLO SONOrnat AlbertSKS KJK Szary Michałowice463,79
19KANNELLE ZGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki855,38
20LAKIRATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek856,47
21CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn858,49
22ATIQUAKrzyżosiak Jakubbpk858,93
23HEARTBREAKER 5Ziębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice861,49
24BACARA VDVTrzos KatarzynaSKS KJK Szary Michałowice861,75
25DETROIT CLKalicińska UrszulaWarszawski KJ862,14
26LA PLATATroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami862,74
27ANTINAKoziarowska NataliaWLKS Krakus974,85
28CLAYTONStrzałkowska Janina (J.1998)KJ Strzała Krubiczew1255,99
29QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice1257,81
30VIGORZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn1262,90
31DURANO GZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice1479,31
32TBI DÜSSELDORFArendt Agata (J.1998)KJ Trachy Sośnicowice2457,80
 PREMIER CHOIXKostrzewski Hubertbpk ELI
 CAPTAINGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec ELI
 CHELSEA-BLUEMarciniak JoannaKJ Metpol Grodziec REZ


5R - LL/60 - konkurs zwykły - Towarzyski wys. 60 cm (art. 238.2.1) (12-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SUMTABoduch Wiktoria (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice042,77
2NUMBER ONEPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice050,08
3TAGEŚmiałek Janina (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice051,96
4BOLIVERCaunerová Erika (JM.2003)JK Reitgroup Pribula Prešov444,52
5PEDROTrzcińska Franciszka (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice569,43
 SUMTABoduch Wiktoria (JM.2001)SKS KJK Szary MichałowiceA041,95


6R - LL/80 - konkurs zwykły - Towarzyski wys. 80 cm (art. 238.2.1) (12-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ZENO-SŁabudzik Olga (JM.2003)SKS KJK Szary Michałowice044,42
2BINGOBugla BartoszKJK Elizar044,58
3UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGENSzmytka Antoni (J.2000)agro-aves045,77
4BOLIVERCaunerová Erika (JM.2003)JK Reitgroup Pribula Prešov045,80
5ROSARIODomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze051,47
6CARA VIENNADomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze052,72
7DARK CARETINORomaniak AnnaLKJ Ochaby053,71
8H-ELDORADOJaniszek Bartosz (J.1999)SJ Mar - Rom055,08
9MARPHY MBałut AnnaKJK Szary Michałowice056,50
10MYSZAWalczak Zuzanna (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice060,72
11WHY VALENTINEBochenek JakubSKS KJK Szary Michałowice443,47
12HENDICAPKłapińska Laura (JM.2003)bpk444,24
13NUMBER ONEPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice446,26
14HIDALGOJaniszek Aleksandra (J.1998)SJ Mar-Rom447,91
15BATUTBykowska WeronikaSJ Mar-Rom447,96
16GOLDENGrzelczyk KamilBogusławicki KJ454,33
17PEDROTrzcińska Franciszka (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice1993,49
 LAGUNAKoza Wikoria (JM.2003)WLKS Krakus ELI
 TAGEŚmiałek Janina (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice ELI
 FRANKENHOEH'S MY LORDKłapińska Laura (JM.2003)bpk ELI
 UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGENSzmytka Antoni (J.2000)agro-avesA045,45
 HENDICAPKłapińska Laura (JM.2003)bpkA047,58
 HIDALGOJaniszek Aleksandra (J.1998)SJ Mar-RomA050,78
 LAGUNAKoza Wikoria (JM.2003)WLKS KrakusA051,35
 MARPHY MBałut AnnaKJK Szary MichałowiceA053,37
 GOLDENGrzelczyk KamilBogusławicki KJA053,87
 DARK CARETINORomaniak AnnaLKJ OchabyA055,48
 MYSZAWalczak Zuzanna (J.2000)UKS KJK Stary Młyn WilczkowiceA062,01
 NUMBER ONEPotocki AntoniSKS KJK Szary MichałowiceA444,28
 BOLIVERCaunerová Erika (JM.2003)JK Reitgroup Pribula PrešovA449,79


7R - L - konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) (12-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PAŁASZJaniszek Bartosz (J.1999)SJ Mar - Rom041,74
2CHARDONNAY LKomsta Alicja (JM.2003)bpk042,17
3MINOZ - EŚmietanka Aleksandra (JM.2001)KJ Galop Kozienice044,79
4MAKUBA 21Płatek Oliwia (JM.2004)Kielecki KJ044,94
5CLARABELLA COLEPrasek Magdalenabpk045,91
6BLOODY MARYJędras Aleksandra (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice046,65
7CUMAPopławska JulitaJKS HANNA048,87
8DAGLEZJARuszkiewicz Aleksandra (JM.2002)bpk049,01
9CALIKORKrzyżosiak Jakubbpk051,38
10WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto051,40
11CASANOVAKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice051,54
12CLINSMANN JUNIOR BRokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków051,55
13IRYDION LOrkisz Helena (J.1999)Polski Polo Klub051,92
14CAFE AU LAITZarębska Natalia (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice052,42
15KILANDRO KKozielska MagdalenaKJ Vena Rogoźnik052,56
16TOPAZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik053,37
17COLLIN-MKoziarowska NataliaWLKS Krakus053,98
18H-ELDORADOJaniszek Bartosz (J.1999)SJ Mar - Rom054,41
19L'COLANTOSUrbańska MalwinaWKJ Warszawa055,11
20CHACCO BOY 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus055,76
21QUATTRA HIPPICAKostrzewski Maciejbpk056,68
22POLONIAMorawski MaksymilianKJ Strzała056,92
23DAINGEANN PADDY PRIDEPrasek Krzysztofbpk057,18
24MELLOW CATOKIUrbańska MalwinaWKJ Warszawa057,32
25TURBUD ALL RISKDawidowicz ArturKJ Marma057,87
26CA IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto444,25
27WHY VALENTINEBochenek JakubSKS KJK Szary Michałowice446,28
28BINGOBugla BartoszKJK Elizar447,86
29ERGOS GGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar448,62
30ROSARIODomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze449,66
31TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)KJK Elizar449,91
32AIN'T MISBEHAVINMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice450,77
33CYNAMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto451,08
34CHERUBINPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov451,41
35IRTYSZWójtowicz TomaszWKJ Lublin452,64
36DARKSzut Julia (J.2000)JKS Hanna453,70
37AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice454,42
38YARISPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov455,56
39WERBENA KGDoraczyńska NataliaSJ Poster455,58
40CONTI DU ROUETPrasek Krzysztofbpk461,28
41IMPERIO SR ZPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice463,56
42CARA VIENNADomin IwonaJKS Czanki Międzyrzecze464,41
43BATUTBykowska WeronikaSJ Mar-Rom844,28
44CABALLO HGagaryn Aleksandra (J.1999)AKJ Trójmiasto854,93
45GALAMorawski MaksymilianKJ Strzała1089,13
46EVERTSrokosz JarosławWLKS Krakus1658,21
 CARRERA GGargaś MateuszSKS KJK Szary Michałowice AELI
 ROSSMARYKłapińska Monikabpk ELI
 ROSSMARYKłapińska Monikabpk ELI
 CARRERA GGargaś MateuszSKS KJK Szary Michałowice ELI
 BARPełka Magdalena (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice ELI
 BINGOBugla BartoszKJK ElizarA046,07
 CUMAPopławska JulitaJKS HANNAA049,08
 BARPełka Magdalena (J.1999)SKS KJK Szary MichałowiceA050,16
 IRTYSZWójtowicz TomaszWKJ LublinA054,41
 DAINGEANN PADDY PRIDEPrasek KrzysztofbpkA054,77
 CABALLO HGagaryn Aleksandra (J.1999)AKJ TrójmiastoA1256,42
 MAKUBA 21Płatek Oliwia (JM.2004)Kielecki KJA442,94
 CAFE AU LAITZarębska Natalia (JM.2001)SKS KJK Szary MichałowiceA447,20
 ROSARIODomin IwonaJKS Czanki MiędzyrzeczeA450,01
 CARA VIENNADomin IwonaJKS Czanki MiędzyrzeczeA451,16
 WERBENA KGDoraczyńska NataliaSJ PosterA452,75
 WHY VALENTINEBochenek JakubSKS KJK Szary MichałowiceA846,51
 BATUTBykowska WeronikaSJ Mar-RomA848,04
 BLOODY MARYJędras Aleksandra (J.1999)SKS KJK Szary MichałowiceA866,25


8R - P - konkurs dwufazowy - wys. 110 cm (art. 274.5.3) (12-03-2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ZGODAGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar036,95022,19
2VIVALDIKościelniak NataliaWLKS Krakus036,63025,23
3CONTENDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda041,13026,67
4GALEONTuwalska Edyta (Mł.2015)KJ Szumawa Bobrowiec042,45026,96
5LADY-SSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar038,63027,40
6ELDORENUS ZKaliciński PawełWarszawski KJ041,54028,06
7FALERIOPribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov039,59029,73
8CHACCO BOY 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus045,01030,39
9CHAMPERELLE MGozdek Krzysztofbpk044,56030,44
10DOLORES NPindur-Antosz KarolinaSKS KJK Szary Michałowice039,68030,76
11INSOMNIALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy039,44031,74
12NEWADAKiewrel Agnieszka (JM.2002)WLKS Krakus041,53031,98
13ENJOY BLUE DIAMONDSiarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ042,54032,71
14ZIRUSA HMichalska Zuzanna (J.1998)JKS Equita038,78032,82
15KOLATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek040,36033,19
16FRIZZEL BPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek043,79033,30
17OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice037,56033,35
18KILANDRO KKozielska MagdalenaKJ Vena Rogoźnik038,96033,74
19CHOUETTE ZRytych DamianBogusławicki KJ044,37034,07
20ELWICA DNBado Gabriela (JM.2001)bpk041,36034,40
21AIR QUINTA ZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik041,46034,56
22TOPAZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik042,16035,17
23DARKSzut Julia (J.2000)JKS Hanna042,37035,47
24CONTI DU ROUETPrasek Krzysztofbpk041,86035,94
25SOPRANO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk044,71037,20
26REXONEA PTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek041,65037,65
27GRAND QUIDAMShalohin AndreiFKJ Zbyszko044,48038,12
28L'COLANTOSUrbańska MalwinaWKJ Warszawa052,16038,64
29REDAKTACieślar JuliaKJK Elizar037,68429,64
30ELUE VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew038,29432,28
31AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice041,48434,12
32CLINSMANN JUNIOR BRokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków039,36436,29
33CONTENDRA LA MIAKochanikova ŻanetaJK Parkur Team Slavoj Pressow038,54438,84
34IMPERIO SR ZPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice037,65443,15
35SHUTTER'S DIAMONDSzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice040,49545,41
36CARINTENDERKoziarowski JarosławWLKS Krakus040,14649,57
37GUESSZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice042,58651,77
38QUATTRA HIPPICAKostrzewski Maciejbpk048,56857,44
39TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)KJK Elizar039,661252,32
40IRYDION LOrkisz Helena (J.1999)Polski Polo Klub038,32 ELI
41MELLOW CATOKIUrbańska MalwinaWKJ Warszawa043,03 ELI
42QUARZITOS ET GRANITOSSowiński MariuszSKS KJK Szary Michałowice039,07 REZ
43CZORT RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team041,94 REZ
44CAYENE HIPPICAKubaczka PiotrSKJ Mustang Jaworzno443,382,59
45PAŁASZJaniszek Bartosz (J.1999)SJ Mar - Rom436,784,73
46BALTAZAR DU ROUETŻołądkiewicz Maciej (J.1998)KJ Bonin441,245,58
47CHARDONNAY LKomsta Alicja (JM.2003)bpk437,06
48CLINTELLALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy440,22
49CALIKORKrzyżosiak Jakubbpk440,81
50AUGUSTINWolszczak KlaudiaKJ Galop Kozienice441,18
51CASANOVAKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice441,30
52FOR EVER YOUNGZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno443,29
53MINOZ - EŚmietanka Aleksandra (JM.2001)KJ Galop Kozienice443,68
54FADINA PPNajdzionek Szymon (J.2000)KJ Facimiech444,78
55TURBUD ALL RISKDawidowicz ArturKJ Marma445,51
56WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto446,43
57CLINTORD'S SON MGozdek Krzysztofbpk447,03
58CA IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto654,12
59SUBIEKTKomsta Alicja (JM.2003)bpk758,08
60CYNAMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto838,36
61CATCH ME IF YOU CANGłusek GabrielSJ Poster839,67
62TOPAZMigdalska ZofiaWarszawski KJ841,23
63POLONIAMorawski MaksymilianKJ Strzała844,41
64QUIDAMOSZdrzalik MalwinaKJ Galop Kozienice864,35
65CLARABELLA COLEPrasek Magdalenabpk950,27
66EVERTSrokosz JarosławWLKS Krakus1161,55
67AIN'T MISBEHAVINMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice1238,59
68CHERUBINPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov1239,07
69DAGLEZJARuszkiewicz Aleksandra (JM.2002)bpk1350,89
70GALAMorawski MaksymilianKJ Strzała1382,28
71CAMAROMorawski MaksymilianKJ Strzała2897,68


7 - 120 - Mała Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) (12-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CARMEN PPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem046,07300 PLN
2EMARSeroka Anna (J.1998)KJ Aldragho Piaseczno046,73200 PLN
3EVITA 13Kaločová NinaJK Velká Polom048,42150 PLN
4CAMPUSLeśniak KrzysztofWLKS Krakus048,99100 PLN
5VIVALDIKościelniak NataliaWLKS Krakus049,5050 PLN
6ARIE D. D. HMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice049,7350 PLN
7ULISSESWójtowicz TomaszWKJ Lublin049,9150 PLN
8COSA CHEGodoś KarolinaKJ Royal050,0650 PLN
9BELLONAGrochowina Izabela (Mł.2015)UKS KJK Stary Młyn050,3610 PLN
10ARONIAGłowacka Wiktoria (JM.2001)Fundacja KJ Zbyszko050,8410 PLN
11FARGITASorokina OlgaFKJ Zbyszko051,8210 PLN
12KOLATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek052,0010 PLN
13CADEU DU DESTINPiętka DagmaraSKS KJK Szary Michałowice052,1710 PLN
14CHIVAS REGALKrzyżosiak Jakubbpk052,5110 PLN
15CARABELLOSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice052,6010 PLN
16CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ Avanti052,7210 PLN
17ZIRUSA HMichalska Zuzanna (J.1998)JKS Equita052,7310 PLN
18BABILON DBorisová LuciaJK Reitgroup Pribula Prešov052,9510 PLN
19CAPPONEGodoś KarolinaKJ Royal053,0410 PLN
20LARA CROFTZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno053,1410 PLN
21WILKEBado Gabriela (JM.2001)bpk053,1710 PLN
22NEWADAKiewrel Agnieszka (JM.2002)WLKS Krakus053,3010 PLN
23RUBINRytych DamianBogusławicki KJ053,4110 PLN
24CALYDORUrbańska MalwinaWKJ Warszawa053,6610 PLN
25FIDELIOSompol Gabrielabpk053,72
26VANILLAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang053,80
27CHAMPERELLE MGozdek Krzysztofbpk053,85
28TAROLA DSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar054,01
29CAYENE HIPPICAKubaczka PiotrSKJ Mustang Jaworzno054,34
30CAMAROMorawski MaksymilianKJ Strzała054,38
31CONTENDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda054,57
32CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec054,70
33CARLO 7Koziarowska NataliaWLKS Krakus054,91
34DANCING SONG VD CUMULNajdzionek Szymon (J.2000)KJ Facimiech054,94
35CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice055,08
36FRIZZEL BPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek055,28
37OBORA'S INVITTESzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice055,68
38GWINEA BISSAURytych DamianBogusławicki KJ055,99
39FIORUCCIGrundkowska Monika (J.1998)WLKS Krakus Kraków056,55
40VIPER W ZSłowińska MarikaStadnina Koni Ciekocinko056,62
41CASINO PPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem057,36
42SOPRANO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk057,57
43FRED - FLINSTONEKoziarowski JarosławWLKS Krakus058,03
44SILVER STARLehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.444,63
45CALVIPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek446,86
46OVER GROUP IDRYSPrasek Magdalenabpk449,61
47CATCH ME IF YOU CANGłusek GabrielSJ Poster449,63
48ELUE VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew449,75
49REDAKTACieślar JuliaKJK Elizar450,22
50NEVER LOSEKrupa NataliaSJ Poster451,46
51CONTENDRA LA MIAKochanikova ŻanetaJK Parkur Team Slavoj Pressow451,70
52CARUSOSzupieńko Julia (J.1998)KJ Avanti452,29
53SZAMAN HIPPICAKostrzewski Zbigniewbpk452,37
54CASSIANOZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice452,38
55BEAU DU SANCYGrutza GerardKJ Zbrosławice452,43
56CARINTENDERKoziarowski JarosławWLKS Krakus453,03
57BALTAZAR DU ROUETŻołądkiewicz Maciej (J.1998)KJ Bonin453,10
58QUITELuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy453,18
59REXONEA PTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek454,41
60JENNIFER IITroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami455,10
61GALEONTuwalska Edyta (Mł.2015)KJ Szumawa Bobrowiec455,80
62CLEARVILLESzustkowska Oliwia (J.1999)bpk456,91
63GRAND QUIDAMShalohin AndreiFKJ Zbyszko460,39
64LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno461,33
65QUITYKrzyżosiak Jakubbpk466,68
66QUIDAMOSZdrzalik MalwinaKJ Galop Kozienice673,64
67AKIRATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek779,08
68REMEMBER KGMillan Natasza (JM.2001)WLKS Krakus849,34
69BURSZTYNZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn849,51
70ERICSSONSzmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki850,19
71SHAMANKARomanko KatarzynaWLKS Krakus850,20
72NABUCHO DU SEREINOrdys KatarzynaŚląska Akademia Jeździecka852,43
73LADY-SSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar853,03
74ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy853,60
75AIR QUINTA ZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik854,94
76CHAMP DE LUXWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi855,93
77ZENDERDerlatka KamilaKS Master Film Wicza Góra860,51
78CLINTORD'S SON MGozdek Krzysztofbpk865,22
79MAKADIKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice1177,14
80AUGUSTINWolszczak KlaudiaKJ Galop Kozienice1250,75
81HEAWY METALPłatek Rafał (Mł.2015)Kielecki KJ1251,14
82EXTRA DOLLARSSeroka Anna (J.1998)KJ Aldragho Piaseczno1251,26
83VIVE LE ROIKucias AngelikaKJ Zbrosławice1265,33
84CONCERTONurkowska AgnieszkaKJ Avanti1476,47
85OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice1660,04
86CZORT RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team1788,60
87WIOLA 19Szustkowska Oliwia (J.1999)bpk1994,44
88FALERIOPribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov3090,28
 LOLITAKrzemień MichałKJ Facimiech ELI
 LORD OF FAMEKaczyna MariaKJ Trachy Gliwice ELI
 EBONYKaločová NinaJK Velká Polom REZ
 SUBIEKTKomsta Alicja (JM.2003)bpk REZ
 ENJOY BLUE DIAMONDSiarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ REZ
 THE NEIGHBOURLach Agatabpk REZ
 ELDORENUS ZKaliciński PawełWarszawski KJ REZ


8 - 135 - Finał Średniej Rundy, konkurs zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) (12-03-2016)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BEAURIVAGE NKaliciński PawełWarszawski KJ059,05038,351300 PLN
2ARDITO WWójcik KrzysztofKJ Facimiech Wielkie Drogi062,68041,021000 PLN
3ZAGATOSłowińska MarikaStadnina Koni Ciekocinko061,72043,28600 PLN
4KANNELLE ZGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki062,90043,58400 PLN
5BANGKOK GNPażucha WojciechKJ Metpol Grodziec062,88045,11200 PLN
6CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn059,86437,59200 PLN
7CORINASorokina OlgaFKJ Zbyszko061,93445,95150 PLN
8NORTONSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice061,77449,68150 PLN
9DO ITTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek066,78556,53
10PER NIGHTJończyk Łukaszbpk062,781242,62
11LEON QMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew061,301259,28
12LUISSOME D'ESPOIRESzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice461,68
13WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team462,52
14ABE K. M.Pribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov463,46
15POETINCieślar JuliaKJK Elizar465,84
16REWIZJONShalohin AndreiFKJ Zbyszko466,36
17DISCOVER-SKalicińska UrszulaWarszawski KJ859,79
18ILONUSMatuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy859,84
19CABOPrasek Krzysztofbpk860,94
20CHANEL VAN TER MOUDESzmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki861,05
21CREDENDOTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek862,39
22CHIRONPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk863,08
23QUINTAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang1259,01
24LALAZłocki KrzysztofKJK Fabrex Stanisław Dolny1662,00
25SOMETHING SPECIALZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice1684,83
26TABUN WMGrzelczyk KamilBogusławicki KJ2064,22
27JACAMPOKaločová NinaJK Velká Polom2171,64
 HIPPICA ANDIAMOKostrzewski Hubertbpk REZ
 URIASGłusek GabrielSJ Poster REZ


9 - 140 - Duża Runda, konkurs zwykły (art. 238.2.1) (12-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LORDANAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang059,071000 PLN
2FIGAROTłuszcz JoannaSKS KJK Szary Michałowice059,10600 PLN
3DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami059,26450 PLN
4SUEDWINDS AMANDAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec060,53300 PLN
5CAPTAINGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec062,55175 PLN
6HEARTBREAKER 5Ziębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice062,59175 PLN
7SANTIAGORajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti065,07150 PLN
8CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus457,85150 PLN
9SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice458,11
10ANTINAKoziarowska NataliaWLKS Krakus461,31
11DETROIT CLKalicińska UrszulaWarszawski KJ462,48
12WIBAROGrzelczyk KamilBogusławicki KJ462,58
13CHELSEA-BLUEMarciniak JoannaKJ Metpol Grodziec463,79
14DURANO GZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice465,30
15PASS AWAYWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik466,18
16VIGORZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn855,13
17LA PLATATroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami858,97
18LAKIRATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek859,68
19RISOTTORytych DamianBogusławicki KJ860,56
20CAREWICZShalohin AndreiFKJ Zbyszko860,68
21ATIQUAKrzyżosiak Jakubbpk861,61
22LA CARELAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang862,98
23CATLINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami864,14
24TORPEDO DES FORETSGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki865,67
25PEARL 80Siarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ1579,96
26NIRMETTERynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ w Gałkowie1580,92
27TBI DÜSSELDORFArendt Agata (J.1998)KJ Trachy Sośnicowice1658,59
28DIRTY HARRYMichalska Julia (J.1998)bpk2063,40
29ULISSESWójtowicz TomaszWKJ Lublin2275,04
 ASESORSzychulska Karolina (J.1998)JK S-R Michelin ELI
 PREMIER CHOIXKostrzewski Hubertbpk ELI


9R - LL/60 - konkurs zwykły - Towarzyski - wys. 60 cm (art. 238.2.1) (13-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FRANKENHOEH'S MY LORDKłapińska Laura (JM.2003)bpk040,08
2TAGEŚmiałek Janina (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice053,43
3PEDROTrzcińska Franciszka (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice447,71
4SUMTABoduch Wiktoria (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice461,51


10R - LL/80 - konkurs zwykły - Towarzyski - wys. 80 cm (art. 238.2.1) (13-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1YARISPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov042,04
2UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGENSzmytka Antoni (J.2000)agro-aves042,30
3BOLIVERCaunerová Erika (JM.2003)JK Reitgroup Pribula Prešov043,19
4HIDALGOJaniszek Aleksandra (J.1998)SJ Mar-Rom043,70
5HENDICAPKłapińska Laura (JM.2003)bpk044,42
6ZENO-SŁabudzik Olga (JM.2003)SKS KJK Szary Michałowice046,21
7NUMBER ONEPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice046,92
8DARK CARETINORomaniak AnnaLKJ Ochaby048,72
9LAGUNAKoza Wikoria (JM.2003)WLKS Krakus051,45
10GOLDENGrzelczyk KamilBogusławicki KJ051,73
11MARPHY MBałut AnnaKJK Szary Michałowice052,65
12MYSZAWalczak Zuzanna (J.2000)UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice060,18
13CARRERA GGargaś MateuszSKS KJK Szary Michałowice459,68


11R - L - konkurs zwykły - wys. 100 cm (art. 238.2.1) (13-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MAKUBA 21Płatek Oliwia (JM.2004)Kielecki KJ041,75
2MINOZ - EŚmietanka Aleksandra (JM.2001)KJ Galop Kozienice043,95
3CAFE AU LAITZarębska Natalia (JM.2001)SKS KJK Szary Michałowice046,25
4BINGOBugla BartoszKJK Elizar047,15
5ERGOS GGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar047,91
6WHY VALENTINEBochenek JakubSKS KJK Szary Michałowice048,70
7WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto049,51
8TORNADO IIStęchły Anna (J.1999)KJK Elizar050,31
9WERBENA KGDoraczyńska NataliaSJ Poster052,43
10H-ELDORADOJaniszek Bartosz (J.1999)SJ Mar - Rom053,62
11COLLIN-MKoziarowska NataliaWLKS Krakus054,22
12IRTYSZWójtowicz TomaszWKJ Lublin055,95
13CUMAPopławska JulitaJKS HANNA057,43
14CYNAMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto058,70
15CHARDONNAY LKomsta Alicja (JM.2003)bpk445,17
16BATUTBykowska WeronikaSJ Mar-Rom449,06
17BLOODY MARYJędras Aleksandra (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice566,10
18CABALLO HGagaryn Aleksandra (J.1999)AKJ Trójmiasto851,25
19CHERUBINPribulova KatarinaJK Reitgroup Pribula Prešov1069,64
20DAINGEANN PADDY PRIDEPrasek Krzysztofbpk1257,66
 GALAMorawski MaksymilianKJ Strzała ELI


12R - P - konkurs zwykły - wys. 110 cm (art. 238.2.1) (13-03-2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CONTENDRA LA MIAKochanikova ŻanetaJK Parkur Team Slavoj Pressow050,91
2SUBIEKTKomsta Alicja (JM.2003)bpk051,91
3CLARABELLA COLEPrasek Magdalenabpk055,02
4IRYDION LOrkisz Helena (J.1999)Polski Polo Klub055,92
5FALERIOPribula MilanJK Reitgroup Pribula Prešov056,58
6OBORA'S RAGAZZAHnat Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice057,13
7CHACCO BOY 7Leśniak KrzysztofWLKS Krakus057,26
8CLINTELLALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy059,87
9SHUTTER'S DIAMONDSzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice060,45
10TOPAZMigdalska ZofiaWarszawski KJ060,52
11AMBASADORSłodczyk DominikKJ Zbrosławice060,73
12CARINTENDERKoziarowski JarosławWLKS Krakus061,58
12CLINSMANN JUNIOR BRokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków061,58
14ZIRUSA HMichalska Zuzanna (J.1998)JKS Equita061,81
15TOPAZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik063,62
16L'COLANTOSUrbańska MalwinaWKJ Warszawa064,14
17FRIZZEL BPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek064,30
18FADINA PPNajdzionek Szymon (J.2000)KJ Facimiech064,97
19ZGODAGawałek Julia (JM.2001)KJK Elizar450,39
20THE NEIGHBOURLach Agatabpk454,03
21DARKSzut Julia (J.2000)JKS Hanna458,34
22INSOMNIALuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy458,98
23DOLORES NPindur-Antosz KarolinaSKS KJK Szary Michałowice459,77
24TURBUD ALL RISKDawidowicz ArturKJ Marma461,59
25CHOUETTE ZRytych DamianBogusławicki KJ462,69
26CAYENE HIPPICAKubaczka PiotrSKJ Mustang Jaworzno463,82
27CON CHIRAOrnat AlbertSKS KJK Szary Michałowice464,11
28ELDORENUS ZKaliciński PawełWarszawski KJ464,15
29FOR EVER YOUNGZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno464,32
30MELLOW CATOKIUrbańska MalwinaWKJ Warszawa464,42
31QUATTRA HIPPICAKostrzewski Maciejbpk464,79
32GUESSZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice465,48
33CALIKORKrzyżosiak Jakubbpk470,41
34IMPERIO SR ZPotocki AntoniSKS KJK Szary Michałowice573,73
35EVERTSrokosz JarosławWLKS Krakus676,30
36QUIDAMOSZdrzalik MalwinaKJ Galop Kozienice677,80
37KILANDRO KKozielska MagdalenaKJ Vena Rogoźnik678,59
38CA IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto856,78
39AIN'T MISBEHAVINMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice861,60
40PAŁASZJaniszek Bartosz (J.1999)SJ Mar - Rom863,85
 CONCERTONurkowska AgnieszkaKJ Avanti ELI
 QUARZITOS ET GRANITOSSowiński MariuszSKS KJK Szary Michałowice ELI
 DAGLEZJARuszkiewicz Aleksandra (JM.2002)bpk ELI


10 - 125 - Finał Małej Rundy, konkurs dwufazowy (art. 274.5.3) (13-03-2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BURSZTYNZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn041,72021,56650 PLN
2QUITYKrzyżosiak Jakubbpk039,69021,66400 PLN
3CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ Avanti042,04022,46300 PLN
4ERICSSONSzmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki039,34022,58200 PLN
5EBONYKaločová NinaJK Velká Polom039,69022,69100 PLN
6CHIVAS REGALKrzyżosiak Jakubbpk039,41022,75100 PLN
7SILVER STARLehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.040,93022,95100 PLN
8FARGITASorokina OlgaFKJ Zbyszko039,25023,08100 PLN
9LADY-SSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar037,71023,6920 PLN
10FIORUCCIGrundkowska Monika (J.1998)WLKS Krakus Kraków043,28023,8720 PLN
11CARLO 7Koziarowska NataliaWLKS Krakus041,29024,0620 PLN
12CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec042,14024,1320 PLN
13CADEU DU DESTINPiętka DagmaraSKS KJK Szary Michałowice040,21024,4020 PLN
14SOPRANO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk046,61026,3020 PLN
15JENNIFER IITroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami044,27028,3020 PLN
16VIPER W ZSłowińska MarikaStadnina Koni Ciekocinko044,27030,4820 PLN
17BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew044,99031,3020 PLN
18LA CARELAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang039,88419,14
19DARK CHERRYLeśniak KrzysztofWLKS Krakus042,29422,33
20CAMPUSLeśniak KrzysztofWLKS Krakus043,12423,08
21CARMEN PPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem039,92423,11
22TAROLA DSkrzypiec Agata (JM.2001)KJK Elizar040,38423,64
23NABUCHO DU SEREINOrdys KatarzynaŚląska Akademia Jeździecka040,27424,09
24RUBINRytych DamianBogusławicki KJ038,97424,76
25GALEONTuwalska Edyta (Mł.2015)KJ Szumawa Bobrowiec042,34425,09
26WILKEBado Gabriela (JM.2001)bpk039,55425,57
27MAKADIKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice039,82426,24
28OVER GROUP IDRYSPrasek Magdalenabpk041,38426,73
29WIOLA 19Szustkowska Oliwia (J.1999)bpk042,01430,07
30CHAMPERELLE MGozdek Krzysztofbpk043,34431,05
31CAPPONEGodoś KarolinaKJ Royal040,57433,81
32NEWADAKiewrel Agnieszka (JM.2002)WLKS Krakus041,57541,27
33CLEARVILLESzustkowska Oliwia (J.1999)bpk042,81542,93
34CASSIANOZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice041,85824,50
35CARUSOSzupieńko Julia (J.1998)KJ Avanti039,47828,06
36CLINTEROKoziarowski JarosławWLKS Krakus038,87837,41
37VIVALDIKościelniak NataliaWLKS Krakus038,31941,83
38CALVIPatron TomaszTuszyński KJ Garbówek040,65944,93
39ELUE VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew437,06
40ARIE D. D. HMróz Kacper (J.1999)KJ Galop Kozienice437,76
41EVITA 13Kaločová NinaJK Velká Polom438,76
42KOLATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek439,11
43BELLONAGrochowina Izabela (Mł.2015)UKS KJK Stary Młyn439,53
44DANCING SONG VD CUMULNajdzionek Szymon (J.2000)KJ Facimiech439,59
45AUGUSTINWolszczak KlaudiaKJ Galop Kozienice439,75
46SZAMAN HIPPICAKostrzewski Zbigniewbpk439,92
47CONTENDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda440,39
48OBORA'S STAR SPLASHSzary AleksandraSKS KJK Szary Michałowice440,49
49CARABELLOSzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice440,70
50BEAU DU SANCYGrutza GerardKJ Zbrosławice440,75
51CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice440,99
52ARABESQUE DE RAVELGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki441,39
53AKIRATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek441,44
54GWINEA BISSAURytych DamianBogusławicki KJ441,74
55AIR QUINTA ZWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik442,78
56CASINO PPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem442,82
57VANILLAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang444,21
58FRED - FLINSTONEKoziarowski JarosławWLKS Krakus445,43
59CLINTORD'S SON MGozdek Krzysztofbpk446,67
60CATCH ME IF YOU CANGłusek GabrielSJ Poster837,76
61REDAKTACieślar JuliaKJK Elizar839,31
62HEAWY METALPłatek Rafał (Mł.2015)Kielecki KJ840,06
63ELWICA DNBado Gabriela (JM.2001)bpk842,40
64GRAND QUIDAMShalohin AndreiFKJ Zbyszko842,64
65BABILON DBorisová LuciaJK Reitgroup Pribula Prešov842,93
66OBORA'S INVITTESzary-Ziębicka AnnaSKS KJK Szary Michałowice843,16
 ENJOY BLUE DIAMONDSiarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ ELI
 CHESTERFIELDZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn REZ


11 - 125 - HPP Open, konkurs zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) (13-03-2016)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasUwagiNagroda
1LUKRECJAWoźniak Karina (J.1999)FKJ Zbyszko061,56031,41P650 PLN
2COSA CHEGodoś KarolinaKJ Royal065,60428,68P400 PLN
3LA VAWETTALach Agatabpk063,00435,63P300 PLN
4CHEKKER WCiba GloriaKJ Aromer Józefin060,93830,58P200 PLN
5ULISSESWójtowicz TomaszWKJ Lublin064,01837,29P150 PLN
6CALYDORUrbańska MalwinaWKJ Warszawa462,92P100 PLN
7BALTAZAR DU ROUETŻołądkiewicz Maciej (J.1998)KJ Bonin464,24P100 PLN
8FIDELIOSompol Gabrielabpk464,68P100 PLN
9CHOCO LADYSorokina OlgaFKJ Zbyszko465,01P
10LARA CROFTZiajkowska MagdalenaSKF KJ Hippica Polonia Słupno466,60P
11SHAMANKARomanko KatarzynaWLKS Krakus467,04P
12REMEMBER KGMillan Natasza (JM.2001)WLKS Krakus859,99P
13NEVER LOSEKrupa NataliaSJ Poster862,95P
14QUITELuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy867,06P
15VIVE LE ROIKucias AngelikaKJ Zbrosławice867,10P
16CAMAROMorawski MaksymilianKJ Strzała1494,39P
 ZENDERDerlatka KamilaKS Master Film Wicza Góra ELIP


12 - 135/140 - HPP J i MJ, konkurs zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) (13-03-2016)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasUwagiNagroda
1BEBETOPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem063,70037,68JP1500 PLN
2QUITOKILehmann Dalia (JM.2001)Lehmann Sport Horses Sp. z o. o.063,86037,83JP1200 PLN
3CORLANDS BLUEDrozd Beniamin (J.1998)KJ Leśna Wola062,65038,80JP800 PLN
4COMET 235Szmytka Michalina (J.1998)Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki064,65041,20JP600 PLN
5DETROIT CLKalicińska UrszulaWarszawski KJ065,12438,12MJ300 PLN
6CHELSEA-BLUEMarciniak JoannaKJ Metpol Grodziec065,81439,48MJ250 PLN
7SANTIAGO 7Rokita Kamila (J.1998)WLKS Krakus Kraków061,63840,52JP250 PLN
8TOULOUSE SAINT AMOURBado Gabriela (JM.2001)bpk065,42844,15JP100 PLN
9CAMPINO 467Matuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy271,51JP
10ARONIAGłowacka Wiktoria (JM.2001)Fundacja KJ Zbyszko459,40JP
11WINNETOUStrzałkowska Janina (J.1998)KJ Strzała Krubiczew462,67JP
12CLAYTONStrzałkowska Janina (J.1998)KJ Strzała Krubiczew464,51MJ
13DHAHAGrundkowska Monika (J.1998)WLKS Krakus Kraków465,43JP
14DIRTY HARRYMichalska Julia (J.1998)bpk570,42JP
15BACARA VDVTrzos KatarzynaSKS KJK Szary Michałowice862,66MJ
16SEAQUESTSłodczyk DominikKJ Zbrosławice863,49MJ
17NIRMETTERynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ w Gałkowie881,45JP
18EXTRA DOLLARSSeroka Anna (J.1998)KJ Aldragho Piaseczno967,41JP
19CAMPARIPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem968,68J
20CYANDRAMilczarek Nina (J.2000)SJ Napoleońska Zagroda1071,10JP
21TBI DÜSSELDORFArendt Agata (J.1998)KJ Trachy Sośnicowice1074,25MJ
22CABALLOSzychulska Karolina (J.1998)JK S-R Michelin1265,91JP
23ZAZOU SZUMAWAGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki1384,48MJ
24ASERBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne1578,14JP
25COSTELLOKapcia Julia (J.1999)SKS KJK Szary Michałowice2479,28JP
 CAMILLO SONOrnat AlbertSKS KJK Szary Michałowice REZMJ


13 - 145 - Grand Prix, HPP, konkurs zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) (13-03-2016)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasUwagiNagroda
1LORDANAKlus Marek (J.2000)Stajnia Mustang067,96035,57P5000 PLN
2HEARTBREAKER 5Ziębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice070,95043,69X3500 PLN
3STUNTMAN 10Szczepanik EwelinaTuszyński KJ Garbówek071,70437,91X2500 PLN
4CAPTAINGowin ZuzannaKJ Metpol Grodziec070,74438,58P1500 PLN
5SUEDWINDS AMANDAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec068,30WYCP1000 PLN
6FIGAROTłuszcz JoannaSKS KJK Szary Michałowice467,49P600 PLN
7CHICO HIPPICAKostrzewski Maciejbpk468,76P450 PLN
8WIBAROGrzelczyk KamilBogusławicki KJ469,54P450 PLN
9VIGORZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn469,70P
10LA PLATATroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami470,70X
11CAREWICZShalohin AndreiFKJ Zbyszko471,40P
12CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus867,79P
13POTOMAKKaliciński PawełWarszawski KJ869,68P
14DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami870,93P
15ATIQUAKrzyżosiak Jakubbpk870,94P
16TORPEDO DES FORETSGrzegorzewski Adam (J.1998)St. Agro Aves Gajewniki872,08P
17PEARL 80Siarkiewicz KlaudiaWarszawski KJ975,26P
18DURANO GZiębicki MichałSKS KJK Szary Michałowice1272,56P
19PABLO ISzczepanik EwelinaTuszyński KJ Garbówek12104,99P
20QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice1670,88P
21PASS AWAYWielgórska PaulinaKJ Vena Rogoźnik1672,33P
22RISOTTORytych DamianBogusławicki KJ2066,41P
23LAKIRATyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek2471,36P
 HIPPICA KOH I NOORKostrzewski Zbigniewbpk ELIP
 COCAINE BLUERajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti REZP



HUBERTUS 2.1.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com