MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:47
1/4-latki
08:00
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 4-latki Konie 4-letnie - Eliminacje MPMK (wys. 100 cm)
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1MAVANDA (10)NataliaZIMNOWODZKA07,97,975,36
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Vandamme / Makabi
   Jończyk / Jończyk
SKJ Bajardo Augustówek
2CORDOBA (81)KrzysztofWIERZBICKI07,97,979,71
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009510342212 / gniada / Spartacus / / Contessa / Carino Z
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
3SENATOR CASSINI II (153)JanKAŁABUN07,87,876,85
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009520039012 / gniada / Cassilio / Cassini I / Sonata N / Landor
   Wojciech Nowak / Jan Kałabun
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
4CADILLAC (100)JacekZAGOR07,87,880,66
   WLKP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Corrado Boy/ / Celyna/
   Adam Mróz / Adam Mróz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
5LATIFA (155)AnetaWYSOCKA07,87,882,98
   HAN / POL / Klacz / 2012 / DE431316967912 / siwa / Diamant De Semilly / / Choya / Calido
   Sandra Piwowarczyk-Bałuk / Horizontal Sp. z o. o.
SK Ciekocinko
6AKR (43)RobertMUSIAŁ07,57,575,39
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007600221212 / gniada / Czarczaf / / Agitacja / Hamlet Go
   SK Liski / P. Mikuć
KJ Stado Kętrzyn
7HERMAN (143)MichałKUBIAK0,37,87,586,95
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / 528003201209826 / ciemnogniada / Think Twice D'ici / Burggraaf / Belle Miranda / Sarantos
   W.A.M. Oude Wesselink / Karolina Gałkowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
8LORDANOS PS (165)TomaszKLEIN0,58,07,588,14
   DSP / GER / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / Lordanos / Landra/Levisto Z
   Hans-Adolf Lembke / Miroslaw Stanisz
JKS Przybyszewo
9DAYTONA 500 (156)AnetaWYSOCKA0,57,77,280,89
   HAN / POL / Klacz / 2012 / DE431316968012 / kasztanowata / Diamant De Semilly / / Quintina / Quintender
   Sandra Piwowarczyk-Bałuk / Horizontal Sp. z o. o.
SK Ciekocinko
10TIRANA (192)AgnieszkaCICHANOWICZ0,57,67,179,05
   - / - / - / 2012 / - / kasztanowta / Quality Time/ / Tinta/
   KS Nad Wigrami / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
11RIANA P (24)EwaMAZUROWSKA0,57,57,075,36
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / CON CALMA / REBELLA
   Witold Polowczyk / Ewa Mazurowska
KJ Strzała Krubiczew
12GRANNUS LAZAR (185)SławomirANDRUCHÓW0,57,46,978,38
   OLD / POL / Klacz / 2012 / DE433331709712 / gniada / Levisonn / Levisto / Granada / Graf Grannus
   Jaroslaw Sekula / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
13CORSIMO (6)MonikaPASIK1,27,56,385,71
   SWB / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Corlensky G / CAF PIPPI LOTTA
   Henryk Bisztyga / monika pasik
LKJ Gałkowo
14ASCOT (7)TomaszGODEK17,06,074,50
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616007600224712 / kasztanowata / Dan / Ada Sara
   Karolina Ferenstein- Kraśko / Karolina Ferenstein- Kraśko
LKJ W GAŁKOWIE
15GANGES (78)JakubJARECKI17,06,083,06
   SP / POL / Wałach / 2012 / 61600951034204 / kara / Spartacus / Indus / Gafa / Faust Z
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Ferenstein, Antoni Pacyński

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:48
2/5-latki
09:00
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 5-latki Konie 5-letnie - Eliminacje MPMK (wys. 115 cm)
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1LAMPEDUSA (80)JakubJARECKI08,08,086,57
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009510353511 / gniada / Spartacus / Galina / Lansada / Lancer III
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2ROSSA (72)AleksandraCHOTNICKA07,97,981,88
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009600253411 / gniada / Contender Son / Contender / Rachella / Charisma 115
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów
3CASVELLE (125)BeniaminTOMASZEWSKI07,97,982,03
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000213711 / gniada / Casall / Caretino / Karett I / Cascavelle
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
4CHIN CHAMPER (29)DawidCZARNECKI07,97,986,59
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000074511 / gniada / Chin Champ / Chin Chin / E-Lanetta / Leuthen I
   - / Anna Garapuczyk
KJ SO Starogard Gdański
5ARGENTINA Z (127)BeniaminTOMASZEWSKI07,87,876,91
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009530021811 / gniada / Day Dream II S / Mason / Aura / Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
6IRTYSZ (60)TomaszWÓJTOWICZ07,57,586,18
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009580593111 / gniada / Palermo / Paradiesfalter / Iza - Boo / Lanjonker S
   Jacek Tokarski / Tomasz Wojtowicz
WKJ Lublin
7CHAMP ACOR (150)AnetaWYSOCKA0,57,57,079,26
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000278311 / siwa / Chin Champ / Chin Chin / Miss Acora F / Acord II
   - / Sandra Piwowarczyk-Bałuk
SK Ciekocinko
8ANKA LAZAR (186)SławomirANDRUCHÓW0,57,57,079,46
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000227711 / siwa / Cachas / Caretino / Why Not II / Quinar
   Hans Karsten Ingwersen / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
9CALANDRIA (126)BeniaminTOMASZEWSKI0,57,57,081,28
   OLD / GER / Klacz / 2011 / DE418180005911 / siwa / Cebulon Blanc / Carthago / Majola / Just Spectacular
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
10DON (163)AnnaRĘBISZ0,57,46,978,17
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009600195711 / gniada / Dan/ / Dosia/
   Monika Pasik / Anna Rębisz
LKJ Gałkowo
11DOLLAR GYM (40)RadosławZALEWSKI0,57,26,784,60
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
12C UTOPIA (83)KrzysztofWIERZBICKI0,57,06,582,01
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009510353911 / kasztanowata / Wizzerd/ / U Cassara/
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
13ECONTERO (190)MartaHEJGER17,26,281,48
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007520031711 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Emi / Zoltan
   Marta Hejger / Marta Hejger
JKS Narew Różan
14LASSINI N (154)JanKAŁABUN2,97,04,198,88
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007520031811 / gniada / Candillo Z / Cassini I / Legenda / Landor
   Wojciech Nowak / Jan Kałabun
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Ferenstein, Antoni Pacyński

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:50
3/6-latki
09:45
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 6-latki Konie 6-letnie - Eliminacje MPMK (wys. 125 cm)
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1ANIN (77)JuliaREGUCKA (JM.2001)08,28,284,89
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009510445410 / kara / Indoctro / Capitol I / Anais / Aloube Z
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2TENOR (79)JakubJARECKI08,08,080,79
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009680087810 / gniada / Sokrates / Corrado I / Tamiza / Landjonker S
   Sylwester Kosiński / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
3COCA SZUMAWA (8)BeataSZUMIŃSKA07,97,972,63
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
4VENUS (120)BeniaminTOMASZEWSKI07,97,977,11
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000505910 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Vendetta / Caretino
   - / Jan Szpak
KJ Leśna Podkowa Damaszka
5ALCARINA II (128)BeniaminTOMASZEWSKI07,47,479,77
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640092010 / gniada / Carry Son / Carry / Alora / Landos
   Urszula Farysej / Judyta Gładysz
KJ Leśna Podkowa Damaszka
6DARC KISS Z (54)MichałLEMAŃSKI0,57,67,183,31
   Z / NED / Ogier / 2010 / 056015Z55834610 / gniada / Darco / Lugano Van La Roche / Fine Kiss / Caletto I
   - / Marta Gawlińska
St. Agro-Aves Gajewniki
7CASE (76)AleksandraWYDROWSKA0,57,57,076,20
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE433330156310 / gniada / Canoso / Catoki / Salina / Silvio I
   Christa Beckmann / Jacek Wydrowski
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
8FOR CAROLINE (5)MonikaPASIK17,06,076,59
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009600269110 / siwa / Norton D'Eole / Cento / Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
   Barbara Smajek-Małyszko / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
9LE CORBUSIER (85)ŁukaszTROSZCZYŃSKI17,06,080,96
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009510445310 / gniada / Carambole / Cassini I / La Paloma / Palegro
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
10CASHTIME (25)EwaMAZUROWSKA2,56,84,399,93
   OLD / DEU / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Cashmoaker / Calido / Cleopatra / Corofino
   Heinz Wolf / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
11HACKMAN (35)RobertWILCZEWSKI4,16,52,4110,17
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / DE433331667510 / gniada / Hickstead / Hamlet / Aida / Almox Prints J
   - / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
 SZULER (64)GrzegorzKUBIAK REZ REZ
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Ferenstein, Antoni Pacyński

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:51
4/N
11:15
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - N Runda Srebrna (Mała) konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SANTANA (91)StasysJASAS053,29300 PLN
   HAN / LTU / Klacz / 2008 / 025330 / gniada / Cisco/ / Svajon?/
   Viktorija Navickait? / Viktorija Navickait?
Bartas
2PRESTIGE (112)WojciechWOJCIANIEC055,10200 PLN
   SP / GER / Ogier / 2009 / 616009640101009 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Pretty Woman / Gracieux
   
bpk
3AL AWAR (42)MonikaBALCER (J.1998)056,94100 PLN
   HAN / GER / Ogier / 2007 / DE431310052007 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Fair Lady / For Pleasure
   - / Edyta Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
4NIRMETTE (135)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)057,84100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530021508 / gniada / Hetman / Cantanis / Nagari / Winds Of Light
   Monika Jackiewicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
5HALOGEN (141)ZuzannaŻUK (J.2000)057,9350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009520126106 / gniada / Lotnik / West / Hortensja / Par
   Gospodarstwo Rolne Marek Uszok / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
6CHUCK-CHIN L. E. (57)BłażejGILLA058,6050 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
7BLACK JACK (18)MaciejGOŁĄBEK058,7550 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / 528003 06.00283 / - / Indorado / Tlita V
   MJ. Verschure / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
8CONQUESTINA (66)MichałKUBIAK059,4150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616007661217209 / kasztanowata / Conquest Boy / Contendro I / Impresja / Jakobin
   - / Karolina Nowak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
9FREJKA (94)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)059,4615 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2004 / POL007600017504 / siwa / Hamlet Go / Turnus / Frakcja / Ogar
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
10PASTORAŁKA (184)PiotrELMINOWSKI (J.1998)060,9015 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 616007600150706 / siwa / Helanis / Cantanis / Pika / Pergamon
   SK Plękit / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
11EL DŻAMARA (142)JakubKUBIAK (J.2000)061,2615 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 00969001110408 / kasztanowata / Maram / Aram / El Dżaha / Dżahil
   SK Pruchna / Bogdan Kubiak
Bogusławicki KJ
12L HETMAN (146)PiotrZIELONKA062,0315 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611151104 / gniada / Lagrain / Landgraf I / Hawidowa / nn
   Michał Gosz / Michał Gosz
JKS Senny
13BASTION (119)AgataFLUDRA062,5915 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590027407 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Barwa / Aran
   - / Agata Fludra
St. KJ Legia Kozielska
14CALVADOS (137)AdrianSTYPUŁKOWSKI064,5015 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670147309 / gniada / Wizjoner / Rytm / Coralie V / Micko Platere
   Natalia Dworniczak / Zbigniew Liszewski
LKJ Gałkowo
15LUPINO 17 (177)IdaTWERDOCHLIB066,2115 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
16ZENDER (149)KamilaDERLATKA066,95
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film Wicza Góra
17HIMERA (21)NataliaŻADZIŁKO066,98
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 / POL007600319007 / ciemnogniada / Contendro I / Havana
   Andrzej Herrmann / Andrzej Herrmann
LKJ Gałkowo
18BOCCACCIO (133)PiotrSAWICKI068,38
   HOL / POL / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida De Revel
   
KJ Okoły
19GRENOBLIS (171)DominikaADAMIAK072,52
   TRAK / LTU / Wałach / 2003 / LTU002520119103 / kasztanowata / Heleris / Elektronas / Glorija / Versal
   UAB Vilniaus Žirgynas / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
20CANION (109)DominikaBACH073,47
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009600321808 / gniada / Baldini II / Bachus / Chelsea / Quel Charmeur
   Pawluczuk / Mirosław Bach
Sopocki KJ
21CHACCO ONE (31)DawidCZARNECKI074,99
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418184010710 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Waronda / Centauer Z / Quick Star
   Paul Schockemohle / -
KJ SO Starogard Gdański
22CONFUSION 2 (131)PiotrSAWICKI075,29
   HOL / POL / Ogier / 2009 / DE421000403709 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Una Bella II / Contender
   
KJ Okoły
23VISCO (89)StasysJASAS075,40
   Eesti Sporthobune / EST / Wałach / 2007 / - / gniada / Verso De Paulstra/ / Sirkeness/
   Andres Ruusmann / Ou Laaneoja
Bartas
24DENZEL WASHINGTON (144)PawełGOSPODARCZYK075,42
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009600371009 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dosia / Marino
   Monika Pasik / Monika Powroznik
LKJ Gałkowo
25LION (108)DominikaBACH075,59
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009600357307 / ciemnogniada / Empire / Embassy I / Linda / Rubin
   Andrzej Felski / Mirosław Bach
Sopocki KJ
26SEPHORA (168)AgnieszkaCICHANOWICZ076,22
   HAN / GER / Klacz / 2010 / DE431310664410 / kara / Sir Shutterfly / Silvio I / Stakkata / Stakkato
   - / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
27ELDORADO W (71)AleksandraCHOTNICKA079,25
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido / Cantus / Silohuit-W / Julio Mariner
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów
28NUBIS (95)DagmaraKACZMARCZYK456,72
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600189303 / kasztanowata / Barasz / Elektor / Nikandra / Dixieland
   SK Rzeczna / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
29SANREMO (90)StasysJASAS457,01
   HAN / LTU / Wałach / 2006 / 001970 / ciemnogniada / Rabiatos Z/ / Svajone/
   Viktorija Navickaite / Viktorija Navickaite
Bartas
30CLANDOR (11)NataliaGIERSZEWSKA (J.1998)457,12
   OS / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche / Albatros
   Małgorzata Siergiej / Gierszewska
SKJ Bajardo Augustówek
31CHIVAS 58 (113)WojciechWOJCIANIEC459,46
   
   
bpk
32SARCUS (63)GrzegorzKUBIAK462,34
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018710 / ciemnogniada / Arcus / Cross / Skania Robinia / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
KJ SO Łąck
33CASSIO (14)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000)464,95
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Cassiano / Panka
   Verband der Zuchter des Holsteiner Pferedes e.V. / TBM Telekom Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
34T-STAR Z (191)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)465,71
   ZANG / BEL / Wałach / 2001 / 87751 / siwa / Tornado / / Quick Star Girl / Quick Star
   - / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
35JAMAL VAN ORTI (44)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK469,50
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
36CHERY GOLD D (58)WiktoriaREZMER470,01
   SP / POL / Ogier / 2009 / POL009530008909 / gniada / Cordial / Colorado / Chocolett / Cheenook
   Błażej Gilla / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
37CASAR 155 (38)RobertWILCZEWSKI470,11
   HOL / GER / Wałach / 2003 / DE421000132103 / siwa / Carpaccio / Caretino / Eila / Rocco
   Michał Szadkowski / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
38ATLANTA I (75)MariaBADOWSKA (J.2000)470,30
   HOL / POL / Klacz / 2008 / DE421000092408 / gniada / Caretino / Caletto II / Shacira / Carolus I
   - / Agnieszka Leska Badowska
SKJ Ponylandia
39TAMIZA (88)TadeušasTRETIAKAS (J.1999)471,09
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009680002007 / gniada / Imbir/ / Tajga/
   Mateusz Cytrytcki / Tadeus Tretiak
Bartas
40BALLADA (70)JarosławKRZEMIŃSKI471,36
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510207908 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Bachantka / Bachus
   SK Nad Wigrami / Jarosław Krzemiński
KJ Szumawa Bobrowiec
41SIR ALVAREZ (122)BeniaminTOMASZEWSKI473,45
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540116309 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Sisi Queen / Quidam de Revel
   SK Ochaby / Krzysztof Łopato
KJ Leśna Podkowa Damaszka
42HACKMAN (35)RobertWILCZEWSKI788,91
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / DE433331667510 / gniada / Hickstead / Hamlet / Aida / Almox Prints J
   - / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
43CIROBANTA (115)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)857,20
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos / Cantos / Wirobanta / Indoctro
   E. Kuijer / Wilczewski
JKS Narew Różan
44HRONOS (50)AnnaULITICHEVA857,22
   Traken / RUS / Ogier / 2001 / - / kara / Otliv / Harry
   - / Stavickyj
Georgenburg
45BEGONIA (105)KajaGÓRECKA (J.1998)862,86
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009520001206 / gniada / Niels / Los Angeles / Bianka / Arak I
   Adam Schmidt / Magdalena Górecka
JKS u Robsonów
46FAMIEBUR B (147)TomaszPAWLICKI868,32
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201006709 / gniada / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Ajanibur B / Creool
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
47SALMINA W (114)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)869,22
   SP / POL / Klacz / 2001 / 616009600152001 / gniada / Landos II / Lord / Turbud Sonata / Louis
   Piotr Wilczewski / Robert Wilczewski
JKS Narew Różan
48ZADYMKA (104)AgnieszkaKARCZ (J.1999)869,23
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009580166907 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Zaduma / Autokrata
   Katarzyna Karcz / Katarzyna Karcz
KJ Janów Podlaski
49IMHOTEP (49)VyacheslavZAYTCEV (J.1998)869,44
   HAN / RUS / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Enfild / Ilava
   Maria Belova / Zaytcev Sergei
Georgenburg
50ZAVIRA A (183)PiotrELMINOWSKI (J.1998)871,71
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
51KARMEN (118)MariaGONCIAREK (JM.2002)1271,97
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009640045707 / gniada / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Maria Gonciarek
St. KJ Legia Kozielska
52LIMONKA (96)DagmaraKACZMARCZYK1273,79
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL007600237706 / kasztanowata / Grey / Cynik / Legumina / Hamlet Go
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
53EASTBRIDGE TAG (129)MariaBELOVA1275,51
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Phin-Phin/ / Utahbridge/
   Holand / Maria Belova
HFSportLINE
54CARO (73)AnnaBĄK (J.2000)1380,43
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441410913409 / kasztanowata / Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern
   - / Anna Pietrzak
St. KS Chojnów
55NELA (136)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)1797,16
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600290707 / siwa / Castillo / Carolus / Nutka / Bumerang
   Ryszard Fabijanowicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
56BIANCO (164)OlafKLEIN (J.1999)19104,77
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611103604 / kasztanowata / Jim / Elvis / Bibiena / Mazzel
   SK Pępowo / Katarzyna Kaźmierczak
JKS Przybyszewo
 ESCORIAL (69)AgataFLORKIEWICZ ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów
 HISZPAN (188)MałgorzataKUPTEL ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510342508 / srokata / Ulisses / Karandasj / Hiszpanka / Noel
   Jan Kłosek / Tatiana Konstańczuk
LKJ Gałkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
58
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:54
4B/N/ZR
13:45
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4B - N/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No 4B)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EL DŻAMARA (142)JakubKUBIAK (J.2000)052,69340 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 00969001110408 / kasztanowata / Maram / Aram / El Dżaha / Dżahil
   SK Pruchna / Bogdan Kubiak
Bogusławicki KJ
2T-STAR Z (191)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)058,52220 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2001 / 87751 / siwa / Tornado / / Quick Star Girl / Quick Star
   - / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
3CACHADILLO (9)BeniaminTOMASZEWSKI058,83180 PLN
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2011 / - / - / Cachas / Natura
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
4NELA (136)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)062,22110 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600290707 / siwa / Castillo / Carolus / Nutka / Bumerang
   Ryszard Fabijanowicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
5BIANCO (164)OlafKLEIN (J.1999)065,8460 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611103604 / kasztanowata / Jim / Elvis / Bibiena / Mazzel
   SK Pępowo / Katarzyna Kaźmierczak
JKS Przybyszewo
6WOLIVIA (28)RadosławZALEWSKI074,6740 PLN
   KWPN / POL / Klacz / 2003 / - / gniada / NOW OR NEVER M / LOLIVIA
   VAN DI JACK / Małgorzata kądzielawa
St. SKJ Bobrowy Staw
7CASSIO (14)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000)458,2630 PLN
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Cassiano / Panka
   Verband der Zuchter des Holsteiner Pferedes e.V. / TBM Telekom Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
8IRYS (1)AlicjaSOROKA463,3520 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Trawers / Grand As / Imulacja / Islam
   Krystian Kliś / Waldemar Soroka
Baskil Rzeczna
9CALVADOS (137)NataliaLISZEWSKA (J.1998)473,02
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670147309 / gniada / Wizjoner / Rytm / Coralie V / Micko Platere
   Natalia Dworniczak / Zbigniew Liszewski
bpk
10FREJKA (94)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)473,87
   WLKP / POL / Klacz / 2004 / POL007600017504 / siwa / Hamlet Go / Turnus / Frakcja / Ogar
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
11CALMARO (140)MichałKUBIAK475,81
   DSP / GER / Wałach / 2010 / DE455870266210 / kasztanowata / Colestus / Cornet Obolensky / Odette / Pesus
   - / Karolina Gałkowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
12KARMEN (118)MariaGONCIAREK (JM.2002)867,38
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009640045707 / gniada / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Maria Gonciarek
St. KJ Legia Kozielska
13ELDORADO W (71)AleksandraCHOTNICKA867,51
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido / Cantus / Silohuit-W / Julio Mariner
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów
14CARO (73)AnnaBĄK (J.2000)870,58
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441410913409 / kasztanowata / Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern
   - / Anna Pietrzak
St. KS Chojnów
15NOTARIS (151)PaulinaTOMASZEWSKA870,67
   SP / POL / Wałach / 1999 / POL009660347899 / gniada / Turbud Quirinus/ / /
   SK Nowielice / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
16LUKIER (2)BłażejGILLA871,58
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009600409808 / gniada / Iloczyn / Lombardo / Lambada / Hipovit
   Karolina Ferenstein-Kraśko / Karolina Ferenstein-Kraśko
Pomorska LJ
17HALOGEN (141)ZuzannaŻUK (J.2000)1266,36
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009520126106 / gniada / Lotnik / West / Hortensja / Par
   Gospodarstwo Rolne Marek Uszok / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
18EASTBRIDGE TAG (129)MariaBELOVA1273,44
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Phin-Phin/ / Utahbridge/
   Holand / Maria Belova
HFSportLINE
19LADY ESPANIOL (30)RadosławZALEWSKI22101,99
   Westfale / GER / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / LORD LANCER / Pajera
   - / krystyna kadzielawa
St. SKJ Bobrowy Staw
 ESCORIAL (69)AgataFLORKIEWICZ ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów
 HISZPAN (188)MałgorzataKUPTEL ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510342508 / srokata / Ulisses / Karandasj / Hiszpanka / Noel
   Jan Kłosek / Tatiana Konstańczuk
LKJ Gałkowo
 SALMINA W (114)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002) REZ
   SP / POL / Klacz / 2001 / 616009600152001 / gniada / Landos II / Lord / Turbud Sonata / Louis
   Piotr Wilczewski / Robert Wilczewski
JKS Narew Różan
 BALLADA (70)JarosławKRZEMIŃSKI REZ
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510207908 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Bachantka / Bachus
   SK Nad Wigrami / Jarosław Krzemiński
KJ Szumawa Bobrowiec
 LIMONKA (96)DagmaraKACZMARCZYK REZ
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL007600237706 / kasztanowata / Grey / Cynik / Legumina / Hamlet Go
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:56
6A/Business
15:00
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6A - Business BUSINESS CLASS CUP (konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości)
(Competition No 6A)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CIROBANTA (115)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)056,30
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos / Cantos / Wirobanta / Indoctro
   E. Kuijer / Wilczewski
JKS Narew Różan
2PARYS (176)AdriannaKIERSKA (J.2000)061,61
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600081104 / siwa / Cooper / Cassini I / Cooper / Cassini I
   Zbigniew Kowalewski / Pawel Maruda
bpk
3KANKAN (178)KatarzynaKUPTEL063,48
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009510168804 / ciemnogniada / Noel / Eszelon II / Kastylia / Kaszmir
   Jan Kłosek / Małgorzata Kuptel
bpk
4LADY ESPANIOL (30)KrystynaKĄDZIELAWA065,39
   Westfale / GER / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / LORD LANCER / Pajera
   - / krystyna kadzielawa
kjk szary michałowice
5ALEX (34)JaninaKARASEK070,77
   SP / POL / Wałach / 2008 / 009600007908 / gniada / Pink Floyd HL / / Andora / Hadrian
   Janina Karasek / Janina Karasek
LKJ Gałkowo
6BANDERAS (139)JacekGAŁKOWSKI072,96
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009640071603 / gniada / Castilio / Cassini I / Bonita / Cabrol
   SK Żelichów / Karolina Gałkowska
KS AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
7SANGAL (174)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)452,21
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013611080504 / ciemnogniada / San Wan / Navajo / Gala / Darino
   - / Piotr Zwierzyński
Aromer Józefin
8GINES (173)DominikaMARUDA452,72
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009661384206 / gniada / Harnaś / First Des Termes / Godiwa / Model
   Zygmunt Wojda / Pawel Maruda
LKJ Gałkowo
9JAZZ (200)KrzysztofWITKOWSKI457,27
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Pink Floyd H L/Pthagoras / Jemioła/Harris Bej
   Karolina Ferenstain / Karolina Ferenstein
10CEZAR (193)AleksandraPACHNIK461,01
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009520093501 / gniada / Aplauz / Cytryna
   Mieczysław Nowak / Magdalena Drewka
KS Chojnów
11IWIANO (53)TomaszMIERZEJEWSKI468,80
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL007640000505 / siwa / Aviano / Avero / Iga / Cekin
   - / Tomasz Mierzejewski
JKS Challenger Chrostowo
12MAGDA (160)ZuzannaSZRAJBER (J.2000)470,21
   SP / POL / Klacz / 1998 / POL000095500825 / kasztanowata / Scorpio / / Misja / Meteor
   Józef Poświat / Zuzanna Szrajber
bpk
13HOKUS (52)TomaszMIERZEJEWSKI865,54
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009600186403 / kasztanowata / Nurjev / Guidam / Hiszpanka / Sofix
   - / Tomasz Mierzejewski
JKS Challenger Chrostowo
14CARAVELLA (51)MartynaMACIĄG (J.1998)871,15
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
 EL GRECCO (182)MariuszOLESIŃSKI ELI
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009640054605 / gniada / Avero / Athlet Z / Echeveria / Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
KJ Aromer Józefin
 GAFA (199)KarolinaSUJECKA ELI
   
   
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:57
6B/K
15:45
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6B - K Kuce
(Competition No 6B)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FAZA AS (175)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)050,28
   Kuc Fel / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
Aromer Józefin
2JOWISZ (45)AmelkaSZCZUPAKOWSKA (Mł.2006)055,25
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Śniegucki / Amelia Szczupakowska
KJ Żarnowo
3LITTLE EAR (197)MajaCWINGELBERG (Mł.2005)060,00
   - / - / ogier / - / - / -
   
ETJ Hadrian
4LITTLE EAR (197)AleksandraMICHNIEWICZ (Mł.2005)064,69
   - / - / ogier / - / - / -
   
ETJ Hadrian
 JONY BRAVO (201)MariaKOZŁOWSKA ELI
   
   
bpk
 PONY BRAVO (195)KlaudiaGAWDZIK ELI
   
   
bpk
 CYKOR (201)AmelkaSZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) REZ
   
   
KJ Żarnowo
 JOWISZ (45)AmelkaSZCZUPAKOWSKA (Mł.2006)t053,80
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Śniegucki / Amelia Szczupakowska
KJ Żarnowo
 OSTOJA (194)MariaKOZŁOWSKAtELI
   
   
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:43:59
5/C
16:30
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C Runda Złota (Średnia) konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ROSA BELLA (107)DominikaBACH054,47028,231000 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009670142607 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Rosa Fama / Fanimo
   - / Mirosław Bach
Sopocki KJ
2CASAR 155 (38)RobertWILCZEWSKI052,24028,69750 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2003 / DE421000132103 / siwa / Carpaccio / Caretino / Eila / Rocco
   Michał Szadkowski / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
3NIRMETTE (135)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)053,17029,42450 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530021508 / gniada / Hetman / Cantanis / Nagari / Winds Of Light
   Monika Jackiewicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
4GRAND ROBIN (166)TomaszKLEIN057,76030,09250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
5DOLLAR DE NUEVO (3)MonikaPASIK054,22030,80150 PLN
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
6ALOUBETTE (61)GrzegorzKUBIAK052,11030,90100 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2006 / DE418180147706 / kasztanowata / Armitage / Argentinus / Leonie / Baloubet Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Biprodrzew S. A.
KJ SO Łąck
7CASSIUS 76 (132)PiotrSAWICKI055,02031,66100 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / Z567106 / gniada / Concorde / Voltaire / Ginella / Grannus
   
KJ Okoły
8LA VAWETTA (13)ŁukaszJOŃCZYK055,10032,92100 PLN
   OLD. / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Ludwig Von Bayern / Bavaria / Castilio
   Małgorzata Siergiej / Agata Lach
BPK (POM)
9CATLIN (86)ŁukaszTROSZCZYŃSKI058,44034,0130 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009510415909 / ciemnogniada / Ulisses / Karandasj / Catosale / Capucino
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
10ZAMELUS W (97)PaulinaENDRASZKA057,64034,0330 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / 5280030407591 / gniada / Namelus R / Concorde / Geranda / Astronaut
   - / Ewa Endraszka
Sopocki KJ
11GOLIATH J&JZ (47)RadosławZALEWSKI056,57034,6130 PLN
   Z / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
St. SKJ Bobrowy Staw
12CHUCK-CHIN L. E. (57)BłażejGILLA055,96037,2930 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
13CLANDOR (11)NataliaGIERSZEWSKA (J.1998)056,83037,7130 PLN
   OS / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche / Albatros
   Małgorzata Siergiej / Gierszewska
SKJ Bajardo Augustówek
14SPARTAN L (12)ŁukaszJOŃCZYK057,41428,15
   WETF. / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Stakkato Gold / Romira / Grossadmiral
   Niemcy / Dariusz Reszuta
BPK (POM)
15ANTA MONIKA (4)MonikaPASIK048,80428,86
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007600180905 / siwa / Pink Floyd H L / Pthagoras Z / Ada Sara / Aragonit
   Karolina Ferenstein-Kraśko / Karolina Ferenstein-Kraśko
LKJ Gałkowo
16ANGELA DE LA CRUZ (187)SławomirANDRUCHÓW055,34431,17
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030506451 / gniada / Numero Uno / Libero H / Zandoria / Zandor
   W.C. Van Dam / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
17VISCO (89)StasysJASAS055,87431,92
   Eesti Sporthobune / EST / Wałach / 2007 / - / gniada / Verso De Paulstra/ / Sirkeness/
   Andres Ruusmann / Ou Laaneoja
Bartas
18CANION (109)DominikaBACH057,21432,57
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009600321808 / gniada / Baldini II / Bachus / Chelsea / Quel Charmeur
   Pawluczuk / Mirosław Bach
Sopocki KJ
19BASTION (119)AgataFLUDRA052,46439,03
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590027407 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Barwa / Aran
   - / Agata Fludra
St. KJ Legia Kozielska
20POLONIA (102)CezaryKALINOWSKI054,63836,58
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009600056600 / ciemnogniada / Marino / Zeoliet / Prelekcja / Dziurawiec
   Andrzej Pohl / Jan Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
21BLANT (26)EwaMAZUROWSKA057,36836,63
   OLD. / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Part de Reve / Burggraaf
   Gestuet Lewitz / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
22DISTHEEN (55)MichałLEMAŃSKI056,39839,54
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000810598 / gniada / Utopie / Jacomar / Tilexta / Voltaire
   - / Michał Lemański
St. Agro-Aves Gajewniki
23BEGONIA (105)KajaGÓRECKA (J.1998)451,44
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009520001206 / gniada / Niels / Los Angeles / Bianka / Arak I
   Adam Schmidt / Magdalena Górecka
JKS u Robsonów
24ZENDER (149)KamilaDERLATKA451,52
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film Wicza Góra
25KASANDRA (67)GabrielaDRÓZD452,01
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno
26AL AWAR (42)MonikaBALCER (J.1998)452,09
   HAN / GER / Ogier / 2007 / DE431310052007 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Fair Lady / For Pleasure
   - / Edyta Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
27PASTORAŁKA (184)PiotrELMINOWSKI (J.1998)452,71
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 616007600150706 / siwa / Helanis / Cantanis / Pika / Pergamon
   SK Plękit / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
28DRAGON (179)JoannaBEMBENEK452,96
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600101503 / gniada / Ignam / Akropol / Darling / Huk
   Uniwersytet Warmińsko-Mazurski / Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
29GENCO KG (148)TomaszPAWLICKI452,99
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009610223608 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Gina KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karolina Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
30ZAVIRA A (183)PiotrELMINOWSKI (J.1998)453,50
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
31PIRLO (189)BarbaraPEŁKA454,24
   HAN / GER / Wałach / 2005 / DE431310034005 / gniada / Abke / Acorado / Air Dream / Aircraft
   Krzysztof Tyszko / Barbara Pełka
JKS Jantar Stryków
32CYGANICKA (56)MichałLEMAŃSKI455,00
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE456570284409 / kara / Olympic Fire / Odermus R / Cyganka / Elliot
   - / Paulina Januszewska
St. Agro-Aves Gajewniki
33CALIDOS (46)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK455,30
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
34AFGHAN (36)RobertWILCZEWSKI456,11
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411101610 / kasztanowata / Arpeggio / Acord II / Whitney / Weinberg
   Klaus Scherenberg / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
35L HETMAN (146)PiotrZIELONKA456,45
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611151104 / gniada / Lagrain / Landgraf I / Hawidowa / nn
   Michał Gosz / Michał Gosz
JKS Senny
36EMAR (159)AnnaSEROKA (J.1998)456,97
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616009530412004 / kasztanowata / Maram / Aram / Ethel / Luron
   Justyna Jończyk / Krzysztof Seroka
KS Master Film Piaseczno
37COX (123)BeniaminTOMASZEWSKI457,15
   HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000006110 / gniada / Conway II / Caretino / Rififi / Carvallo
   - / Jan Szpak
KJ Leśna Podkowa Damaszka
38CHACCO ONE (31)DawidCZARNECKI457,47
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418184010710 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Waronda / Centauer Z / Quick Star
   Paul Schockemohle / -
KJ SO Starogard Gdański
39CUIDAM DE VRENDT (99)JacekZAGOR459,01
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000703489 / kasztanowata / Quidam De Revel / Jalisco B / Visinaa / Lux
   - / Janusz Branicki
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40LANA-F (98)JacekZAGOR462,60
   DV / DEN / Klacz / 2006 / 208333DW0606292 / inna / Linaro/ / Linett/
   - / Agnieszka Wojciechowska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
41QUEL COEUR (180)PrzemysławKALICKI852,04
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433330836508 / gniada / Quintender / Quinar / Lollypop / Landfrieden / Landgraf
   Martin Glosemeyer / Waldemar Kalicki
KJ Bertyn
42UDOLA B (41)NataliaMACIEJEWSKA852,82
   KWPN / NED / Klacz / 2001 / 0104801 / ciemnogniada / Emilion / Wellington / Odola / Indoctro
   A Thj De Boer / Sławomir Maciejewski
JKS Salio Besiekierz Rudny
43BLACK JACK (18)MaciejGOŁĄBEK855,47
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / 528003 06.00283 / - / Indorado / Tlita V
   MJ. Verschure / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
44JAMAL VAN ORTI (44)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK855,54
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
45CHERY GOLD D (58)WiktoriaREZMER855,84
   SP / POL / Ogier / 2009 / POL009530008909 / gniada / Cordial / Colorado / Chocolett / Cheenook
   Błażej Gilla / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
46ULISSES (59)TomaszWÓJTOWICZ858,07
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009580333708 / gniada / Rammstein / Rheinsberg / Urabelle / Germus R
   Krzysztof Ciechonski / Tomasz Wojtowicz
WKJ Lublin
47CONTENDRO WORLD (124)BeniaminTOMASZEWSKI860,05
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411622010 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Rubina / Rotspon
   Elżbieta Mallert / Elżbieta Mallert
KJ Leśna Podkowa Damaszka
48NUBIS (95)DagmaraKACZMARCZYK861,79
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600189303 / kasztanowata / Barasz / Elektor / Nikandra / Dixieland
   SK Rzeczna / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
 EXTRA DOLLARS (158)AnnaSEROKA (J.1998) ELI
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200912965 / gniada / Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel / Temptation / Andiamo
   H. Kwant / Anna Seroka
KS Master Film Piaseczno
 LUPINO 17 (177)IdaTWERDOCHLIB ELI
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
380/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
66/48 s
Startowało koni
50
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:02
6/CC
19:15
(01-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC Runda Diamentowa (Duża) konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUASI DE KERGANE (111)WojciechWOJCIANIEC058,461300 PLN
   SF / BEL / Wałach / 2004 / 25000104363759H / kasztanowata / Elan De La Cour / Vas Y Donc Longan / Guapa De Banville / Arpege Pierreville
   - / Pro Fur Farm Equipment
bpk
2NACCORD MELLONI (110)WojciechWOJCIANIEC060,401000 PLN
   KWPN / GER / Ogier / 2009 / 528003200910699 / ciemnogniada / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Oberlina / Acord II
   - / Robert Grzegorz MIeleńczuk
bpk
3KEMBALL (101)CezaryKALINOWSKI067,95600 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009660709205 / ciemnogniada / Qumball / Kimball / Karbana / Carbano
   Krzysztof Kalinowski / Krzysztof Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
4HIPOIDAS (169)RobertHESTKOWSKI071,33400 PLN
   TRAK / LTU / Ogier / 2006 / LTU002520159706 / gniada / 104QX92 / Hipe / Horalas
   SK Nemunas (Nemuno Stud) / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
5GALAKTYKA (65)MichałKUBIAK074,32300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Clinton / Gama
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Michał Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
6DUKE (121)BeniaminTOMASZEWSKI178,25200 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Phin Phin/ / Wienke/
   Reolf Brill / Beniamin Tomaszewski
KJ Leśna Podkowa Damaszka
7DISTHEEN (55)MichałLEMAŃSKI179,40100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000810598 / gniada / Utopie / Jacomar / Tilexta / Voltaire
   - / Michał Lemański
St. Agro-Aves Gajewniki
8CASPAR MS (37)RobertWILCZEWSKI459,80100 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2004 / DE421000289204 / gniada / Carpaccio / Caretino / Paloma R / Larry
   Monika Schulz / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
9GRAND ROBIN (166)TomaszKLEIN460,38
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
10DOLLAR DE NUEVO (3)MonikaPASIK472,99
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
11EDVINN (92)StasysJASAS473,40
   HAN / LTU / Klacz / 2008 / 017968 / kasztanowata / Bacardi/ / Elis/
   Stasys Jasas / Viktorija Navickaite
Bartas
12ANGELA DE LA CRUZ (187)SławomirANDRUCHÓW473,79
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030506451 / gniada / Numero Uno / Libero H / Zandoria / Zandor
   W.C. Van Dam / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
13L'CALANDO-S (145)TomaszPAWLICKI475,30
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009610188106 / gniada / Carter / Caretino / Lady / Lad
   Szeszycki / Karolina Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
14COLTRANE (87)ŁukaszTROSZCZYŃSKI680,01
   HOL / GER / Wałach / 2006 / DE421000241706 / siwa / Colman / Carthago / Mylady I / Cascavelle
   Beate Tetens / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
15ROSA BELLA (107)DominikaBACH863,42
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009670142607 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Rosa Fama / Fanimo
   - / Mirosław Bach
Sopocki KJ
16WELTDAME (130)PiotrSAWICKI874,84
   HOL / GER / Klacz / 2005 / DE421000681406 / gniada / Contender / Calypso II / Grappa / Lord
   
KJ Okoły
17ELEAR (62)GrzegorzKUBIAK979,37
   SP / POL / Ogier / 2005 / 616009660340405 / gniada / Nabucco Ex Nulan / Czad / Elba / Elvis
   Ryszard Łagowski / Anna Jones
KJ SO Łąck
18ULISSES (59)TomaszWÓJTOWICZ1271,99
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009580333708 / gniada / Rammstein / Rheinsberg / Urabelle / Germus R
   Krzysztof Ciechonski / Tomasz Wojtowicz
WKJ Lublin
19LACROSSE (15)RobertWILCZEWSKI1376,78
   HOL / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Contender / La Belle I / Acord II
   Johannsen Arnold / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
20ZAMELUS W (97)PaulinaENDRASZKA1482,20
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / 5280030407591 / gniada / Namelus R / Concorde / Geranda / Astronaut
   - / Ewa Endraszka
Sopocki KJ
21CALIDOS (46)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK1671,99
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
22CUERLY SUE (16)RobertWILCZEWSKI1674,66
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria / Corleone
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
23BLANT (26)EwaMAZUROWSKA24104,89
   OLD. / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Part de Reve / Burggraaf
   Gestuet Lewitz / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
 VIPER W Z (198)MarikaSŁOWIŃSKA ELI
   Z / NLD / Wałach / 2006 / Z602106 / kara / Vigo Darsouilles / Nabab De Reve / Glad Tidings / Tout Feu Dhex
   A. Waldmann / Marika Słowińska
SK Ciekocinko
 DRAGON (179)JoannaBEMBENEK ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600101503 / gniada / Ignam / Akropol / Darling / Huk
   Uniwersytet Warmińsko-Mazurski / Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:03
7/5-latki
08:00
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 5-latki Konie 5-letnie - Eliminacje MPMK (wys. 115 cm)
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1ANKA LAZAR (186)SławomirANDRUCHÓW08,08,070,98
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000227711 / siwa / Cachas / Caretino / Why Not II / Quinar
   Hans Karsten Ingwersen / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
2CHAMP ACOR (150)AnetaWYSOCKA08,08,072,99
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000278311 / siwa / Chin Champ / Chin Chin / Miss Acora F / Acord II
   - / Sandra Piwowarczyk-Bałuk
SK Ciekocinko
3CHIN CHAMPER (29)DawidCZARNECKI07,97,977,32
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000074511 / gniada / Chin Champ / Chin Chin / E-Lanetta / Leuthen I
   - / Anna Garapuczyk
KJ SO Starogard Gdański
4ROSSA (72)AleksandraCHOTNICKA07,97,977,68
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009600253411 / gniada / Contender Son / Contender / Rachella / Charisma 115
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów
5CASVELLE (125)BeniaminTOMASZEWSKI07,97,980,73
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000213711 / gniada / Casall / Caretino / Karett I / Cascavelle
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
6IRTYSZ (60)TomaszWÓJTOWICZ07,87,873,80
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009580593111 / gniada / Palermo / Paradiesfalter / Iza - Boo / Lanjonker S
   Jacek Tokarski / Tomasz Wojtowicz
WKJ Lublin
7ECONTERO (190)MartaHEJGER0,57,87,371,72
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007520031711 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Emi / Zoltan
   Marta Hejger / Marta Hejger
JKS Narew Różan
8C UTOPIA (83)KrzysztofWIERZBICKI0,57,87,371,98
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009510353911 / kasztanowata / Wizzerd/ / U Cassara/
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
9LASSINI N (154)JanKAŁABUN0,57,87,372,37
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007520031811 / gniada / Candillo Z / Cassini I / Legenda / Landor
   Wojciech Nowak / Jan Kałabun
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
10LAMPEDUSA (80)JakubJARECKI0,57,87,376,21
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009510353511 / gniada / Spartacus / Galina / Lansada / Lancer III
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
11DOLLAR GYM (40)RadosławZALEWSKI0,57,87,376,29
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
12CALANDRIA (126)BeniaminTOMASZEWSKI0,57,87,376,72
   OLD / GER / Klacz / 2011 / DE418180005911 / siwa / Cebulon Blanc / Carthago / Majola / Just Spectacular
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
13ARGENTINA Z (127)BeniaminTOMASZEWSKI0,57,46,974,05
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009530021811 / gniada / Day Dream II S / Mason / Aura / Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
14DON (163)AnnaRĘBISZ1,56,85,369,95
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009600195711 / gniada / Dan/ / Dosia/
   Monika Pasik / Anna Rębisz
LKJ Gałkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Ferenstein, Antoni Pacyński

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:05
8/6-latki
08:45
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 6-latki Konie 6-letnie - Eliminacje MPMK (wys. 125 cm)
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1FOR CAROLINE (5)MonikaPASIK08,18,169,85
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009600269110 / siwa / Norton D'Eole / Cento / Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
   Barbara Smajek-Małyszko / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
2DARC KISS Z (54)MichałLEMAŃSKI08,18,177,15
   Z / NED / Ogier / 2010 / 056015Z55834610 / gniada / Darco / Lugano Van La Roche / Fine Kiss / Caletto I
   - / Marta Gawlińska
St. Agro-Aves Gajewniki
3COCA SZUMAWA (8)BeataSZUMIŃSKA07,97,970,21
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
4VENUS (120)BeniaminTOMASZEWSKI07,97,970,67
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000505910 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Vendetta / Caretino
   - / Jan Szpak
KJ Leśna Podkowa Damaszka
5HACKMAN (35)RobertWILCZEWSKI07,97,978,20
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / DE433331667510 / gniada / Hickstead / Hamlet / Aida / Almox Prints J
   - / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
6SZULER (64)GrzegorzKUBIAK07,87,878,36
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck
7TENOR (79)JakubJARECKI0,57,87,374,11
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009680087810 / gniada / Sokrates / Corrado I / Tamiza / Landjonker S
   Sylwester Kosiński / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
8LE CORBUSIER (85)ŁukaszTROSZCZYŃSKI0,57,87,374,46
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009510445310 / gniada / Carambole / Cassini I / La Paloma / Palegro
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
9CASE (76)AleksandraWYDROWSKA0,57,67,171,31
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE433330156310 / gniada / Canoso / Catoki / Salina / Silvio I
   Christa Beckmann / Jacek Wydrowski
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
10CASHTIME (25)EwaMAZUROWSKA17,26,274,85
   OLD / DEU / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Cashmoaker / Calido / Cleopatra / Corofino
   Heinz Wolf / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
11ALCARINA II (128)BeniaminTOMASZEWSKI17,26,275,42
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640092010 / gniada / Carry Son / Carry / Alora / Landos
   Urszula Farysej / Judyta Gładysz
KJ Leśna Podkowa Damaszka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Ferenstein, Antoni Pacyński

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:06
9/N
09:45
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - N Runda Srebrna (Mała) konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1VISCO (89)StasysJASAS052,71031,85300 PLN
   Eesti Sporthobune / EST / Wałach / 2007 / - / gniada / Verso De Paulstra/ / Sirkeness/
   Andres Ruusmann / Ou Laaneoja
Bartas
2T-STAR Z (191)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)044,99032,94200 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2001 / 87751 / siwa / Tornado / / Quick Star Girl / Quick Star
   - / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
3IMHOTEP (49)VyacheslavZAYTCEV (J.1998)051,74034,11100 PLN
   HAN / RUS / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Enfild / Ilava
   Maria Belova / Zaytcev Sergei
Georgenburg
4BLACK JACK (18)MaciejGOŁĄBEK050,97034,93100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / 528003 06.00283 / - / Indorado / Tlita V
   MJ. Verschure / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
5CALVADOS (137)NataliaLISZEWSKA (J.1998)049,89035,5250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670147309 / gniada / Wizjoner / Rytm / Coralie V / Micko Platere
   Natalia Dworniczak / Zbigniew Liszewski
bpk
6CHUCK-CHIN L. E. (57)BłażejGILLA049,70038,2250 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
7CONQUESTINA (66)MichałKUBIAK047,23039,3850 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616007661217209 / kasztanowata / Conquest Boy / Contendro I / Impresja / Jakobin
   - / Karolina Nowak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
8ESCORIAL (69)AgataFLORKIEWICZ053,03042,3550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów
9DENZEL WASHINGTON (144)PawełGOSPODARCZYK052,62146,5720 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009600371009 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dosia / Marino
   Monika Pasik / Monika Powroznik
LKJ Gałkowo
10LUKIER (2)MonikaPASIK050,55432,0420 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009600409808 / gniada / Iloczyn / Lombardo / Lambada / Hipovit
   Karolina Ferenstein-Kraśko / Karolina Ferenstein-Kraśko
LKJ Gałkowo
11CIROBANTA (115)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)044,54434,1420 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos / Cantos / Wirobanta / Indoctro
   E. Kuijer / Wilczewski
JKS Narew Różan
12NUBIS (95)DagmaraKACZMARCZYK045,82435,0520 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600189303 / kasztanowata / Barasz / Elektor / Nikandra / Dixieland
   SK Rzeczna / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
13L HETMAN (146)PiotrZIELONKA053,01435,5420 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611151104 / gniada / Lagrain / Landgraf I / Hawidowa / nn
   Michał Gosz / Michał Gosz
JKS Senny
14BOCCACCIO (133)PiotrSAWICKI051,18437,15
   HOL / POL / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida De Revel
   
KJ Okoły
15LUPINO 17 (177)IdaTWERDOCHLIB046,75437,27
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
16FREJKA (94)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)044,85438,33
   WLKP / POL / Klacz / 2004 / POL007600017504 / siwa / Hamlet Go / Turnus / Frakcja / Ogar
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
17FAMIEBUR B (147)TomaszPAWLICKI051,58438,53
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201006709 / gniada / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Ajanibur B / Creool
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
18SARCUS (63)GrzegorzKUBIAK053,42440,95
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018710 / ciemnogniada / Arcus / Cross / Skania Robinia / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
KJ SO Łąck
19HIMERA (21)NataliaŻADZIŁKO048,13443,47
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 / POL007600319007 / ciemnogniada / Contendro I / Havana
   Andrzej Herrmann / Andrzej Herrmann
LKJ Gałkowo
20DRAGON (179)JoannaBEMBENEK045,94443,83
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600101503 / gniada / Ignam / Akropol / Darling / Huk
   Uniwersytet Warmińsko-Mazurski / Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
21SIR ALVAREZ (122)BeniaminTOMASZEWSKI048,99444,39
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540116309 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Sisi Queen / Quidam de Revel
   SK Ochaby / Krzysztof Łopato
KJ Leśna Podkowa Damaszka
22CASSIO (14)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000)044,11650,46
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Cassiano / Panka
   Verband der Zuchter des Holsteiner Pferedes e.V. / TBM Telekom Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
23JAMAL VAN ORTI (44)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK048,32834,79
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
24CANTURO I (116)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)047,961065,54
   HOL / GER / Ogier / 2002 / DE421000199502 / gniada / Canturo / Cantus / G-Habima / Ahorn Z
   Joh Boer / Łukasz Wilczewski
JKS Narew Różan
25CARO (73)AnnaBĄK (J.2000)052,262267,44
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441410913409 / kasztanowata / Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern
   - / Anna Pietrzak
St. KS Chojnów
26SALMINA W (114)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)443,87
   SP / POL / Klacz / 2001 / 616009600152001 / gniada / Landos II / Lord / Turbud Sonata / Louis
   Piotr Wilczewski / Robert Wilczewski
JKS Narew Różan
27ATLANTA I (75)MariaBADOWSKA (J.2000)444,08
   HOL / POL / Klacz / 2008 / DE421000092408 / gniada / Caretino / Caletto II / Shacira / Carolus I
   - / Agnieszka Leska Badowska
SKJ Ponylandia
28GRENOBLIS (171)DominikaADAMIAK446,75
   TRAK / LTU / Wałach / 2003 / LTU002520119103 / kasztanowata / Heleris / Elektronas / Glorija / Versal
   UAB Vilniaus Žirgynas / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
29BASTION (119)AgataFLUDRA449,23
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590027407 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Barwa / Aran
   - / Agata Fludra
St. KJ Legia Kozielska
30ANIN (77)JuliaREGUCKA (JM.2001)449,33
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009510445410 / kara / Indoctro / Capitol I / Anais / Aloube Z
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
31EASTBRIDGE TAG (129)MariaBELOVA450,59
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Phin-Phin/ / Utahbridge/
   Holand / Maria Belova
HFSportLINE
32CHERY GOLD D (58)WiktoriaREZMER450,89
   SP / POL / Ogier / 2009 / POL009530008909 / gniada / Cordial / Colorado / Chocolett / Cheenook
   Błażej Gilla / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
33TAMIZA (88)TadeušasTRETIAKAS (J.1999)451,80
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009680002007 / gniada / Imbir/ / Tajga/
   Mateusz Cytrytcki / Tadeus Tretiak
Bartas
34NELA (136)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)457,59
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600290707 / siwa / Castillo / Carolus / Nutka / Bumerang
   Ryszard Fabijanowicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
35ZADYMKA (104)AgnieszkaKARCZ (J.1999)844,58
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009580166907 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Zaduma / Autokrata
   Katarzyna Karcz / Katarzyna Karcz
KJ Janów Podlaski
36BEGONIA (105)KajaGÓRECKA (J.1998)844,64
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009520001206 / gniada / Niels / Los Angeles / Bianka / Arak I
   Adam Schmidt / Magdalena Górecka
JKS u Robsonów
37LIMONKA (96)DagmaraKACZMARCZYK846,78
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL007600237706 / kasztanowata / Grey / Cynik / Legumina / Hamlet Go
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
38HISZPAN (188)MałgorzataKUPTEL847,13
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510342508 / srokata / Ulisses / Karandasj / Hiszpanka / Noel
   Jan Kłosek / Tatiana Konstańczuk
LKJ Gałkowo
39HALOGEN (141)ZuzannaŻUK (J.2000)849,80
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009520126106 / gniada / Lotnik / West / Hortensja / Par
   Gospodarstwo Rolne Marek Uszok / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
40HACKMAN (35)RobertWILCZEWSKI850,60
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / DE433331667510 / gniada / Hickstead / Hamlet / Aida / Almox Prints J
   - / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
41BALLADA (70)JarosławKRZEMIŃSKI851,54
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510207908 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Bachantka / Bachus
   SK Nad Wigrami / Jarosław Krzemiński
KJ Szumawa Bobrowiec
42SEPHORA (168)AgnieszkaCICHANOWICZ853,42
   HAN / GER / Klacz / 2010 / DE431310664410 / kara / Sir Shutterfly / Silvio I / Stakkata / Stakkato
   - / Dominika Adamiak
JKS u Robsonów
43ELDORADO W (71)AleksandraCHOTNICKA853,99
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido / Cantus / Silohuit-W / Julio Mariner
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów
44KARMEN (118)MariaGONCIAREK (JM.2002)856,58
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009640045707 / gniada / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Maria Gonciarek
St. KJ Legia Kozielska
45ZENDER (149)KamilaDERLATKA1246,04
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film Wicza Góra
46CASHTIME (25)EwaMAZUROWSKA1250,05
   OLD / DEU / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Cashmoaker / Calido / Cleopatra / Corofino
   Heinz Wolf / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
47HRONOS (50)AnnaULITICHEVA1253,06
   Traken / RUS / Ogier / 2001 / - / kara / Otliv / Harry
   - / Stavickyj
Georgenburg
48BIANCO (164)OlafKLEIN (J.1999)1975,98
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611103604 / kasztanowata / Jim / Elvis / Bibiena / Mazzel
   SK Pępowo / Katarzyna Kaźmierczak
JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
370/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/45 s
Startowało koni
48
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:09
10/C
12:15
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - C Runda Złota (Średnia) konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ANTA MONIKA (4)MonikaPASIK049,791200 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007600180905 / siwa / Pink Floyd H L / Pthagoras Z / Ada Sara / Aragonit
   Karolina Ferenstein-Kraśko / Karolina Ferenstein-Kraśko
LKJ Gałkowo
2GRAND ROBIN (166)TomaszKLEIN051,111000 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
3ALOUBETTE (61)GrzegorzKUBIAK052,48600 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2006 / DE418180147706 / kasztanowata / Armitage / Argentinus / Leonie / Baloubet Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Biprodrzew S. A.
KJ SO Łąck
4SANTANA (91)StasysJASAS052,70400 PLN
   HAN / LTU / Klacz / 2008 / 025330 / gniada / Cisco/ / Svajon?/
   Viktorija Navickait? / Viktorija Navickait?
Bartas
5KASANDRA (67)GabrielaDRÓZD053,34300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno
6QUEL COEUR (180)PrzemysławKALICKI054,33200 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433330836508 / gniada / Quintender / Quinar / Lollypop / Landfrieden / Landgraf
   Martin Glosemeyer / Waldemar Kalicki
KJ Bertyn
7LA VAWETTA (13)ŁukaszJOŃCZYK055,54100 PLN
   OLD. / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Ludwig Von Bayern / Bavaria / Castilio
   Małgorzata Siergiej / Agata Lach
BPK (POM)
8SANREMO (90)StasysJASAS058,67100 PLN
   HAN / LTU / Wałach / 2006 / 001970 / ciemnogniada / Rabiatos Z/ / Svajone/
   Viktorija Navickaite / Viktorija Navickaite
Bartas
9CHUCK-CHIN L. E. (57)BłażejGILLA058,9040 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
10ASTURIA (162)AleksandraWIŚNIEWSKA061,5840 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009690062205 / ciemnogniada / Seigon / Nobody / Andromeda / Louis
   - / Małgorzata Wiśniewska
KJ Hippica Polonia Słupno
11CHACCO ONE (31)DawidCZARNECKI065,0440 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418184010710 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Waronda / Centauer Z / Quick Star
   Paul Schockemohle / -
KJ SO Starogard Gdański
12CYGANICKA (56)MichałLEMAŃSKI065,1640 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE456570284409 / kara / Olympic Fire / Odermus R / Cyganka / Elliot
   - / Paulina Januszewska
St. Agro-Aves Gajewniki
13EMAR (159)AnnaSEROKA (J.1998)451,9040 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616009530412004 / kasztanowata / Maram / Aram / Ethel / Luron
   Justyna Jończyk / Krzysztof Seroka
KS Master Film Piaseczno
14CANTURO I (116)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)455,85
   HOL / GER / Ogier / 2002 / DE421000199502 / gniada / Canturo / Cantus / G-Habima / Ahorn Z
   Joh Boer / Łukasz Wilczewski
JKS Narew Różan
15PERSJA D (157)JuliaKRAWCZYK (J.2000)456,95
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL007530137106 / kara / Sheridan / Sherlock Holmes / Perta / Rumb
   Dariusz Badaszko / Jarosław Krawczyk
Sopocki KJ
16AL AWAR (42)MonikaBALCER (J.1998)458,45
   HAN / GER / Ogier / 2007 / DE431310052007 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Fair Lady / For Pleasure
   - / Edyta Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
17BASTION (119)AgataFLUDRA460,06
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007590027407 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Barwa / Aran
   - / Agata Fludra
St. KJ Legia Kozielska
18AFGHAN (36)RobertWILCZEWSKI460,85
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411101610 / kasztanowata / Arpeggio / Acord II / Whitney / Weinberg
   Klaus Scherenberg / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
19ZADYMKA (104)AgnieszkaKARCZ (J.1999)461,90
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009580166907 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Zaduma / Autokrata
   Katarzyna Karcz / Katarzyna Karcz
KJ Janów Podlaski
20ZAVIRA A (183)PiotrELMINOWSKI (J.1998)462,17
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
21GENCO KG (148)TomaszPAWLICKI462,95
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009610223608 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Gina KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karolina Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
22BLACK JACK (18)MaciejGOŁĄBEK464,99
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / 528003 06.00283 / - / Indorado / Tlita V
   MJ. Verschure / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
23CONTENDRO WORLD (124)BeniaminTOMASZEWSKI465,16
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411622010 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Rubina / Rotspon
   Elżbieta Mallert / Elżbieta Mallert
KJ Leśna Podkowa Damaszka
24COX (123)BeniaminTOMASZEWSKI467,67
   HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000006110 / gniada / Conway II / Caretino / Rififi / Carvallo
   - / Jan Szpak
KJ Leśna Podkowa Damaszka
25BLANT (26)EwaMAZUROWSKA469,13
   OLD. / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Part de Reve / Burggraaf
   Gestuet Lewitz / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
26EXTRA DOLLARS (158)ŁukaszJOŃCZYK469,56
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200912965 / gniada / Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel / Temptation / Andiamo
   H. Kwant / Anna Seroka
BPK (POM)
27PIRLO (189)BarbaraPEŁKA475,96
   HAN / GER / Wałach / 2005 / DE431310034005 / gniada / Abke / Acorado / Air Dream / Aircraft
   Krzysztof Tyszko / Barbara Pełka
JKS Jantar Stryków
28EDVINN (92)StasysJASAS849,15
   HAN / LTU / Klacz / 2008 / 017968 / kasztanowata / Bacardi/ / Elis/
   Stasys Jasas / Viktorija Navickaite
Bartas
29CIROBANTA (115)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)855,15
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos / Cantos / Wirobanta / Indoctro
   E. Kuijer / Wilczewski
JKS Narew Różan
30CASAR 155 (38)RobertWILCZEWSKI858,68
   HOL / GER / Wałach / 2003 / DE421000132103 / siwa / Carpaccio / Caretino / Eila / Rocco
   Michał Szadkowski / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
31PASTORAŁKA (184)PiotrELMINOWSKI (J.1998)859,93
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 616007600150706 / siwa / Helanis / Cantanis / Pika / Pergamon
   SK Plękit / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
32CALIDOS (46)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK860,15
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
33CLANDOR (11)NataliaGIERSZEWSKA (J.1998)866,29
   OS / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche / Albatros
   Małgorzata Siergiej / Gierszewska
SKJ Bajardo Augustówek
34LION (108)DominikaBACH866,53
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009600357307 / ciemnogniada / Empire / Embassy I / Linda / Rubin
   Andrzej Felski / Mirosław Bach
Sopocki KJ
35SPARTAN L (12)ŁukaszJOŃCZYK868,41
   WETF. / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Stakkato Gold / Romira / Grossadmiral
   Niemcy / Dariusz Reszuta
BPK (POM)
36CONFUSION 2 (131)PiotrSAWICKI868,72
   HOL / POL / Ogier / 2009 / DE421000403709 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Una Bella II / Contender
   
KJ Okoły
37L HETMAN (146)PiotrZIELONKA869,98
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611151104 / gniada / Lagrain / Landgraf I / Hawidowa / nn
   Michał Gosz / Michał Gosz
JKS Senny
38ZENDER (149)KamilaDERLATKA1260,18
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film Wicza Góra
39CHIVAS 58 (113)WojciechWOJCIANIEC1261,54
   
   
bpk
40ANGELA DE LA CRUZ (187)SławomirANDRUCHÓW1262,08
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030506451 / gniada / Numero Uno / Libero H / Zandoria / Zandor
   W.C. Van Dam / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
41JAMAL VAN ORTI (44)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK1267,57
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
42CHERY GOLD D (58)WiktoriaREZMER1268,26
   SP / POL / Ogier / 2009 / POL009530008909 / gniada / Cordial / Colorado / Chocolett / Cheenook
   Błażej Gilla / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
43GOLIATH J&JZ (47)RadosławZALEWSKI1293,99
   Z / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
St. SKJ Bobrowy Staw
44NUBIS (95)DagmaraKACZMARCZYK1381,16
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600189303 / kasztanowata / Barasz / Elektor / Nikandra / Dixieland
   SK Rzeczna / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
45POLONIA (102)CezaryKALINOWSKI1661,59
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009600056600 / ciemnogniada / Marino / Zeoliet / Prelekcja / Dziurawiec
   Andrzej Pohl / Jan Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
 BEGONIA (105)KajaGÓRECKA (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009520001206 / gniada / Niels / Los Angeles / Bianka / Arak I
   Adam Schmidt / Magdalena Górecka
JKS u Robsonów
 LUPINO 17 (177)IdaTWERDOCHLIB ELI
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
 CASSIO (14)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000) ELI
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Cassiano / Panka
   Verband der Zuchter des Holsteiner Pferedes e.V. / TBM Telekom Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
 UDOLA B (41)NataliaMACIEJEWSKA ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2001 / 0104801 / ciemnogniada / Emilion / Wellington / Odola / Indoctro
   A Thj De Boer / Sławomir Maciejewski
JKS Salio Besiekierz Rudny
 DRAGON (179)JoannaBEMBENEK REZ
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600101503 / gniada / Ignam / Akropol / Darling / Huk
   Uniwersytet Warmińsko-Mazurski / Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
 ELDORADO W (71)AleksandraCHOTNICKA REZ
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido / Cantus / Silohuit-W / Julio Mariner
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
51
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:11
9C/Business
14:30
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9C - Business BUSINESS CLASS CUP (konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości)
(Competition No 9C)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SANGAL (174)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)049,63
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013611080504 / ciemnogniada / San Wan / Navajo / Gala / Darino
   - / Piotr Zwierzyński
Aromer Józefin
2IWIANO (53)TomaszMIERZEJEWSKI052,08
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL007640000505 / siwa / Aviano / Avero / Iga / Cekin
   - / Tomasz Mierzejewski
JKS Challenger Chrostowo
3KANKAN (178)KatarzynaKUPTEL052,19
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009510168804 / ciemnogniada / Noel / Eszelon II / Kastylia / Kaszmir
   Jan Kłosek / Małgorzata Kuptel
bpk
4JAZZ (200)KrzysztofWITKOWSKI053,67
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Pink Floyd H L/Pthagoras / Jemioła/Harris Bej
   Karolina Ferenstain / Karolina Ferenstein
5GINES (173)DominikaMARUDA446,46
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009661384206 / gniada / Harnaś / First Des Termes / Godiwa / Model
   Zygmunt Wojda / Pawel Maruda
LKJ Gałkowo
6CEZAR (193)AleksandraPACHNIK453,06
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009520093501 / gniada / Aplauz / Cytryna
   Mieczysław Nowak / Magdalena Drewka
KS Chojnów
7JOWISZ (45)AmelkaSZCZUPAKOWSKA (Mł.2006)453,85
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Śniegucki / Amelia Szczupakowska
KJ Żarnowo
8BANDERAS (139)JacekGAŁKOWSKI457,98
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009640071603 / gniada / Castilio / Cassini I / Bonita / Cabrol
   SK Żelichów / Karolina Gałkowska
KS AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
9EL GRECCO (182)MariuszOLESIŃSKI461,90
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009640054605 / gniada / Avero / Athlet Z / Echeveria / Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
KJ Aromer Józefin
10ALEX (34)JaninaKARASEK575,13
   SP / POL / Wałach / 2008 / 009600007908 / gniada / Pink Floyd HL / / Andora / Hadrian
   Janina Karasek / Janina Karasek
LKJ Gałkowo
11DALIA (210)MaciejFLOREK676,83
   TRAK / POL / M / 2010 / - / Black / Lord Oder I/Oder / Danija/Esauł
   Maciej Pietras / Maciej Pietras
You Can Dance PETIT M
12HOKUS (52)TomaszMIERZEJEWSKI857,54
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009600186403 / kasztanowata / Nurjev / Guidam / Hiszpanka / Sofix
   - / Tomasz Mierzejewski
JKS Challenger Chrostowo
13CARAVELLA (51)MartynaMACIĄG (J.1998)858,81
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
14MAGDA (160)ZuzannaSZRAJBER (J.2000)1270,34
   SP / POL / Klacz / 1998 / POL000095500825 / kasztanowata / Scorpio / / Misja / Meteor
   Józef Poświat / Zuzanna Szrajber
bpk
15PARYS (176)AdriannaKIERSKA (J.2000)1789,80
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600081104 / siwa / Cooper / Cassini I / Cooper / Cassini I
   Zbigniew Kowalewski / Pawel Maruda
bpk
 GAFA (199)KarolinaSUJECKA ELI
   
   
bpk
 CARAVELLA (51)MartynaMACIĄG (J.1998)t057,92
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
 ALEX (34)JaninaKARASEKt060,91
   SP / POL / Wałach / 2008 / 009600007908 / gniada / Pink Floyd HL / / Andora / Hadrian
   Janina Karasek / Janina Karasek
LKJ Gałkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:13
9D/K
15:30
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9D - K Kuce - sztafeta
(Competition No 9D)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
CzasBłędyNagroda
Prize
1FAZA AS (175)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)44,060
   Kuc Fel / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
Aromer Józefin
1NELA (136)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)44,060
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600290707 / siwa / Castillo / Carolus / Nutka / Bumerang
   Ryszard Fabijanowicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
3PRESTIGE (112)WojciechWOJCIANIEC48,650
   SP / GER / Ogier / 2009 / 616009640101009 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Pretty Woman / Gracieux
   
bpk
3JOWISZ (45)AmelkaSZCZUPAKOWSKA (Mł.2006)48,650
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Śniegucki / Amelia Szczupakowska
KJ Żarnowo
5SPARTAN L (12)ŁukaszJOŃCZYK49,010
   WETF. / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Stakkato Gold / Romira / Grossadmiral
   Niemcy / Dariusz Reszuta
BPK (POM)
5JONY BRAVO (201)MariaKOZŁOWSKA49,010
   
   
bpk
7PONY BRAVO (195)KlaudiaGAWDZIK59,530
   
   
bpk
7BIANCO (164)TomaszKLEIN59,530
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611103604 / kasztanowata / Jim / Elvis / Bibiena / Mazzel
   SK Pępowo / Katarzyna Kaźmierczak
JKS Przybyszewo
9LITTLE EAR (197)AleksandraMICHNIEWICZ (Mł.2005)66,414
   - / - / ogier / - / - / -
   
ETJ Hadrian
9CARMEN (202)SławomirANDRUCHÓW66,414
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Helanis / Callida
   Mateusz MIchalski / Wojciech Strzębała
Dom Koni Lazar
 LITTLE EAR (197)MajaCWINGELBERG (Mł.2005) ELI
   - / - / ogier / - / - / -
   
ETJ Hadrian
 SARCUS (63)GrzegorzKUBIAK ELI
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018710 / ciemnogniada / Arcus / Cross / Skania Robinia / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
KJ SO Łąck

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:14
Z/Konkurs specjalny

(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr Z - Konkurs specjalny Próba Terenowa Jaguar i Mistrzowski Test Powożenia o nagrodę firmy LONGINES o puchar firmy Jaguar Land Rover
(Competition No Z)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
CzasBłędyNagroda
Prize
1MARCIN BIERNACKI (207)SylwiaGLIWA112,870
   
   
2PIOTR BRANDT SHARP (203)KingaRUSIN113,410
   
   
3GRZEGORZ MIELEŃCZUK SKUBASPA (205)KamilaSZCZAWIŃSKA113,990
   
   
4KRZYZTOF WITKOWSKI VIRACO (209)JoannaHORODYŃSKA127,660
   
   
5LESZEK PILCH LONGINES (206)NataliaKLIMAS128,610
   Brand manager firmy Longines / - / - / - / - / -
   
6STANISŁAW GOSIEWSKI OVER HORSE (208)MarysiaNIKLIŃSKA144,490
   Over Group / - / - / - / - / -
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:16
11/CC
18:00
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - CC Runda Diamentowa (Duża) konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1EXTRA DOLLARS (158)ŁukaszJOŃCZYK055,37028,082250 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200912965 / gniada / Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel / Temptation / Andiamo
   H. Kwant / Anna Seroka
BPK (POM)
2KEMBALL (101)CezaryKALINOWSKI055,60028,331400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009660709205 / ciemnogniada / Qumball / Kimball / Karbana / Carbano
   Krzysztof Kalinowski / Krzysztof Kalinowski
KJ Strzała Krubiczew
3ANGELA DE LA CRUZ (187)SławomirANDRUCHÓW053,76028,391200 PLN
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030506451 / gniada / Numero Uno / Libero H / Zandoria / Zandor
   W.C. Van Dam / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
4ROSA BELLA (107)DominikaBACH055,00425,84850 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009670142607 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Rosa Fama / Fanimo
   - / Mirosław Bach
Sopocki KJ
5COLTRANE (87)ŁukaszTROSZCZYŃSKI054,56432,91600 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2006 / DE421000241706 / siwa / Colman / Carthago / Mylady I / Cascavelle
   Beate Tetens / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
6DUKE (121)BeniaminTOMASZEWSKI057,93543,74500 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Phin Phin/ / Wienke/
   Reolf Brill / Beniamin Tomaszewski
KJ Leśna Podkowa Damaszka
7NIRMETTE (135)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)450,73400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530021508 / gniada / Hetman / Cantanis / Nagari / Winds Of Light
   Monika Jackiewicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
8CATLIN (86)ŁukaszTROSZCZYŃSKI451,12300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009510415909 / ciemnogniada / Ulisses / Karandasj / Catosale / Capucino
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
9VIPER W Z (198)MarikaSŁOWIŃSKA452,75
   Z / NLD / Wałach / 2006 / Z602106 / kara / Vigo Darsouilles / Nabab De Reve / Glad Tidings / Tout Feu Dhex
   A. Waldmann / Marika Słowińska
SK Ciekocinko
10DOLLAR DE NUEVO (3)MonikaPASIK452,88
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
11LACROSSE (15)RobertWILCZEWSKI453,86
   HOL / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Contender / La Belle I / Acord II
   Johannsen Arnold / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
12WELTDAME (130)PiotrSAWICKI454,32
   HOL / GER / Klacz / 2005 / DE421000681406 / gniada / Contender / Calypso II / Grappa / Lord
   
KJ Okoły
13DISTHEEN (55)MichałLEMAŃSKI456,32
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000810598 / gniada / Utopie / Jacomar / Tilexta / Voltaire
   - / Michał Lemański
St. Agro-Aves Gajewniki
14CANION (109)DominikaBACH458,15
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009600321808 / gniada / Baldini II / Bachus / Chelsea / Quel Charmeur
   Pawluczuk / Mirosław Bach
Sopocki KJ
15CALIDOS (46)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK849,77
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
16CUERLY SUE (16)RobertWILCZEWSKI853,13
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria / Corleone
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
16CASPAR MS (37)RobertWILCZEWSKI853,13
   HOL / GER / Wałach / 2004 / DE421000289204 / gniada / Carpaccio / Caretino / Paloma R / Larry
   Monika Schulz / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
18ALOUBETTE (61)GrzegorzKUBIAK854,78
   OLD / GER / Klacz / 2006 / DE418180147706 / kasztanowata / Armitage / Argentinus / Leonie / Baloubet Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Biprodrzew S. A.
KJ SO Łąck
19LANA-F (98)JacekZAGOR855,65
   DV / DEN / Klacz / 2006 / 208333DW0606292 / inna / Linaro/ / Linett/
   - / Agnieszka Wojciechowska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20ASTURIA (162)AleksandraWIŚNIEWSKA1254,19
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009690062205 / ciemnogniada / Seigon / Nobody / Andromeda / Louis
   - / Małgorzata Wiśniewska
KJ Hippica Polonia Słupno
21ZAMELUS W (97)PaulinaENDRASZKA1257,41
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / 5280030407591 / gniada / Namelus R / Concorde / Geranda / Astronaut
   - / Ewa Endraszka
Sopocki KJ
22CUIDAM DE VRENDT (99)JacekZAGOR1653,39
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000703489 / kasztanowata / Quidam De Revel / Jalisco B / Visinaa / Lux
   - / Janusz Branicki
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 CASSIUS 76 (132)PiotrSAWICKI ELI
   Z / GER / Wałach / 2006 / Z567106 / gniada / Concorde / Voltaire / Ginella / Grannus
   
KJ Okoły
 L'CALANDO-S (145)TomaszPAWLICKI REZ
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009610188106 / gniada / Carter / Caretino / Lady / Lad
   Szeszycki / Karolina Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
 NACCORD MELLONI (110)WojciechWOJCIANIEC REZ
   KWPN / GER / Ogier / 2009 / 528003200910699 / ciemnogniada / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Oberlina / Acord II
   - / Robert Grzegorz MIeleńczuk
bpk
 GRAND ROBIN (166)TomaszKLEIN REZ
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
370/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/43 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:18
9B/N/ZR
19:30
(02-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9B - N/ZR konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
(Competition No 9B)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1COLOMBO (134)TomaszPAWLICKI054,70028,52200 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441413067809 / gniada / Carambole / Cassini I / Apple / Sjapoo
   - / Kamila Swiercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
2HALOGEN (141)ZuzannaŻUK (J.2000)052,15029,57120 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009520126106 / gniada / Lotnik / West / Hortensja / Par
   Gospodarstwo Rolne Marek Uszok / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
3ESCORIAL (69)AgataFLORKIEWICZ056,79031,27100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów
4KARMEN (118)MariaGONCIAREK (JM.2002)051,41031,4560 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009640045707 / gniada / Bolero De Ravel / Bachus / Kanasta / Czandor
   - / Maria Gonciarek
St. KJ Legia Kozielska
5CACHADILLO (9)BeniaminTOMASZEWSKI053,51033,3630 PLN
   Holsztyńska / DEU / Wałach / 2011 / - / - / Cachas / Natura
   Niemcy / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
6BALLADA (70)JarosławKRZEMIŃSKI052,782056,0220 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510207908 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Bachantka / Bachus
   SK Nad Wigrami / Jarosław Krzemiński
KJ Szumawa Bobrowiec
7NOTARIS (151)PaulinaTOMASZEWSKA449,4920 PLN
   SP / POL / Wałach / 1999 / POL009660347899 / gniada / Turbud Quirinus/ / /
   SK Nowielice / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
8EASTBRIDGE TAG (129)MariaBELOVA450,5210 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Phin-Phin/ / Utahbridge/
   Holand / Maria Belova
HFSportLINE
9CALMARO (140)MichałKUBIAK858,53
   DSP / GER / Wałach / 2010 / DE455870266210 / kasztanowata / Colestus / Cornet Obolensky / Odette / Pesus
   - / Karolina Gałkowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
10LADY ESPANIOL (30)KrystynaKĄDZIELAWA1172,48
   Westfale / GER / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / LORD LANCER / Pajera
   - / krystyna kadzielawa
kjk szary michałowice
11VHS ENTWEDER ODER (181)MariuszOLESIŃSKI1257,31
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE418181505207 / gniada / Emilio-Esprit / Eiger I / Fire Moon / For The Moon
   Katarina Geller / Natalia Olesińska
KJ Aromer Józefin
 IRYS (1)AlicjaSOROKA ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Trawers / Grand As / Imulacja / Islam
   Krystian Kliś / Waldemar Soroka
Baskil Rzeczna
 WOLIVIA (28)KrystynaKĄDZIELAWA ELI
   KWPN / POL / Klacz / 2003 / - / gniada / NOW OR NEVER M / LOLIVIA
   VAN DI JACK / Małgorzata kądzielawa
kjk szary michałowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
370/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/43 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:19
12/4-latki
08:00
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 4-latki Konie 4-letnie - Eliminacje MPMK (wys. 100 cm)
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1DAYTONA 500 (156)AnetaWYSOCKA08,58,572,65
   HAN / POL / Klacz / 2012 / DE431316968012 / kasztanowata / Diamant De Semilly / / Quintina / Quintender
   Sandra Piwowarczyk-Bałuk / Horizontal Sp. z o. o.
SK Ciekocinko
2SENATOR CASSINI II (153)JanKAŁABUN08,38,373,03
   SP / POL / Wałach / 2012 / 616009520039012 / gniada / Cassilio / Cassini I / Sonata N / Landor
   Wojciech Nowak / Jan Kałabun
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
3CADILLAC (100)JacekZAGOR08,28,271,99
   WLKP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Corrado Boy/ / Celyna/
   Adam Mróz / Adam Mróz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
4HERMAN (143)MichałKUBIAK08,28,278,44
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / 528003201209826 / ciemnogniada / Think Twice D'ici / Burggraaf / Belle Miranda / Sarantos
   W.A.M. Oude Wesselink / Karolina Gałkowska
Sobieski Jumping Team Gdańsk
5CORDOBA (81)KrzysztofWIERZBICKI07,97,973,30
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009510342212 / gniada / Spartacus / / Contessa / Carino Z
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
6MAVANDA (10)NataliaZIMNOWODZKA07,87,871,10
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Vandamme / Makabi
   Jończyk / Jończyk
SKJ Bajardo Augustówek
7CORSIMO (6)MonikaPASIK0,58,37,873,95
   SWB / POL / Ogier / 2012 / - / kara / Corlensky G / CAF PIPPI LOTTA
   Henryk Bisztyga / monika pasik
LKJ Gałkowo
8TIRANA (192)AgnieszkaCICHANOWICZ0,58,37,875,88
   - / - / - / 2012 / - / kasztanowta / Quality Time/ / Tinta/
   KS Nad Wigrami / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
9LATIFA (155)AnetaWYSOCKA0,57,87,369,91
   HAN / POL / Klacz / 2012 / DE431316967912 / siwa / Diamant De Semilly / / Choya / Calido
   Sandra Piwowarczyk-Bałuk / Horizontal Sp. z o. o.
SK Ciekocinko
10GANGES (78)JakubJARECKI0,57,87,370,94
   SP / POL / Wałach / 2012 / 61600951034204 / kara / Spartacus / Indus / Gafa / Faust Z
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
11GRANNUS LAZAR (185)SławomirANDRUCHÓW0,57,46,972,37
   OLD / POL / Klacz / 2012 / DE433331709712 / gniada / Levisonn / Levisto / Granada / Graf Grannus
   Jaroslaw Sekula / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
12RIANA P (24)EwaMAZUROWSKA17,46,471,10
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / CON CALMA / REBELLA
   Witold Polowczyk / Ewa Mazurowska
KJ Strzała Krubiczew
13AKR (43)RobertMUSIAŁ17,06,071,16
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007600221212 / gniada / Czarczaf / / Agitacja / Hamlet Go
   SK Liski / P. Mikuć
KJ Stado Kętrzyn
 ASCOT (7)TomaszGODEK ELI ELI
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616007600224712 / kasztanowata / Dan / Ada Sara
   Karolina Ferenstein- Kraśko / Karolina Ferenstein- Kraśko
LKJ W GAŁKOWIE

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Ferenstein, Antoni Pacyński

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:21
13/5-latki
09:00
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 5-latki Finał RMK Konie 5-letnie (wys. 120 cm)
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1CHAMP ACOR (150)AnetaWYSOCKA08,38,368,93
   HOL / GER / Wałach / 2011 / DE421000278311 / siwa / Chin Champ / Chin Chin / Miss Acora F / Acord II
   - / Sandra Piwowarczyk-Bałuk
SK Ciekocinko
2C UTOPIA (83)KrzysztofWIERZBICKI08,38,370,55
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009510353911 / kasztanowata / Wizzerd/ / U Cassara/
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
3CHIN CHAMPER (29)DawidCZARNECKI08,08,076,19
   HOL / GER / Ogier / 2011 / DE421000074511 / gniada / Chin Champ / Chin Chin / E-Lanetta / Leuthen I
   - / Anna Garapuczyk
KJ SO Starogard Gdański
4CASVELLE (125)BeniaminTOMASZEWSKI07,87,870,45
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000213711 / gniada / Casall / Caretino / Karett I / Cascavelle
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
5DOLLAR GYM (40)RadosławZALEWSKI07,87,876,67
   HOL / POL / Wałach / 2011 / DE421000530911 / gniada / Dollar D.L.PI / Quidam De Revel / Jeliza / Cascavelle
   ZG Tischner Rainer + Thomas / Natalia Maciejewska
St. SKJ Bobrowy Staw
6LAMPEDUSA (80)JakubJARECKI0,57,87,374,14
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009510353511 / gniada / Spartacus / Galina / Lansada / Lancer III
   SK Nad Wigrami / SK Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
7ROSSA (72)AleksandraCHOTNICKA0,57,67,174,99
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009600253411 / gniada / Contender Son / Contender / Rachella / Charisma 115
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów
8ARGENTINA Z (127)BeniaminTOMASZEWSKI17,06,070,93
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009530021811 / gniada / Day Dream II S / Mason / Aura / Cordial
   Krzysztof Zieliński / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
9CALANDRIA (126)BeniaminTOMASZEWSKI17,06,073,71
   OLD / GER / Klacz / 2011 / DE418180005911 / siwa / Cebulon Blanc / Carthago / Majola / Just Spectacular
   - / Krzysztof Zieliński
KJ Leśna Podkowa Damaszka
10ECONTERO (190)MartaHEJGER1,57,05,572,11
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / 616007520031711 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Emi / Zoltan
   Marta Hejger / Marta Hejger
JKS Narew Różan

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Krzysztof Ferenstein, Antoni Pacyński

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:22
14/6-latki
10:00
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 6-latki Finał RMK Konie 6-letnie konkurs dwufazowy (wys. 130 cm)
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1VENUS (120)BeniaminTOMASZEWSKI051,55043,581000 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000505910 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Vendetta / Caretino
   - / Jan Szpak
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2DARC KISS Z (54)MichałLEMAŃSKI054,85044,21750 PLN
   Z / NED / Ogier / 2010 / 056015Z55834610 / gniada / Darco / Lugano Van La Roche / Fine Kiss / Caletto I
   - / Marta Gawlińska
St. Agro-Aves Gajewniki
3LE CORBUSIER (85)ŁukaszTROSZCZYŃSKI057,69151,47450 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009510445310 / gniada / Carambole / Cassini I / La Paloma / Palegro
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
4TENOR (79)JakubJARECKI050,89548,85250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009680087810 / gniada / Sokrates / Corrado I / Tamiza / Landjonker S
   Sylwester Kosiński / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
5FOR CAROLINE (5)MonikaPASIK450,32150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009600269110 / siwa / Norton D'Eole / Cento / Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
   Barbara Smajek-Małyszko / Maciej Pietras
LKJ Gałkowo
6SZULER (64)GrzegorzKUBIAK455,21100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009540018610 / gniada / Luron / Guidam / Szaki / Kissovo
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KJ SO Łąck

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
370/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/48 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:24
15/C1
10:45
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - C1 Finał Rundy Złotej (Średniej) konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CANION (109)DominikaBACH052,58033,141600 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009600321808 / gniada / Baldini II / Bachus / Chelsea / Quel Charmeur
   Pawluczuk / Mirosław Bach
Sopocki KJ
2CASSIUS 76 (132)PiotrSAWICKI050,08034,441100 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / Z567106 / gniada / Concorde / Voltaire / Ginella / Grannus
   
KJ Okoły
3PIRLO (189)BarbaraPEŁKA050,57034,80900 PLN
   HAN / GER / Wałach / 2005 / DE431310034005 / gniada / Abke / Acorado / Air Dream / Aircraft
   Krzysztof Tyszko / Barbara Pełka
JKS Jantar Stryków
4DUKE (121)BeniaminTOMASZEWSKI050,22035,28550 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Phin Phin/ / Wienke/
   Reolf Brill / Beniamin Tomaszewski
KJ Leśna Podkowa Damaszka
5GOLIATH J&JZ (47)RadosławZALEWSKI051,99037,81300 PLN
   Z / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
St. SKJ Bobrowy Staw
6CHUCK-CHIN L. E. (57)BłażejGILLA049,53039,30200 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2007 / 528003000704635 / gniada / Chiquitin La Silla / Chin Chin / Pia Sophie / Silbersee
   - / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
7CONFUSION 2 (131)PiotrSAWICKI053,78040,63150 PLN
   HOL / POL / Ogier / 2009 / DE421000403709 / gniada / Corrado I / Cor De La Bryere / Una Bella II / Contender
   
KJ Okoły
8EXTRA DOLLARS (158)AnnaSEROKA (J.1998)054,77041,45100 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200912965 / gniada / Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel / Temptation / Andiamo
   H. Kwant / Anna Seroka
KS Master Film Piaseczno
9NIRMETTE (135)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)048,51431,3550 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530021508 / gniada / Hetman / Cantanis / Nagari / Winds Of Light
   Monika Jackiewicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
10CYGANICKA (56)MichałLEMAŃSKI051,89435,1150 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE456570284409 / kara / Olympic Fire / Odermus R / Cyganka / Elliot
   - / Paulina Januszewska
St. Agro-Aves Gajewniki
11PERSJA D (157)JuliaKRAWCZYK (J.2000)053,73435,12
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL007530137106 / kara / Sheridan / Sherlock Holmes / Perta / Rumb
   Dariusz Badaszko / Jarosław Krawczyk
Sopocki KJ
12LUPINO 17 (177)IdaTWERDOCHLIB050,23451,54
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330685105 / kasztanowata / Lupicor / Lux / Pironja / Argentinus
   Hans Jurgen-Witte / Ida Twerdochlib
Sopocki KJ
13EMAR (159)AnnaSEROKA (J.1998)048,38 REZ
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616009530412004 / kasztanowata / Maram / Aram / Ethel / Luron
   Justyna Jończyk / Krzysztof Seroka
KS Master Film Piaseczno
14DRAGON (179)JoannaBEMBENEK444,46
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600101503 / gniada / Ignam / Akropol / Darling / Huk
   Uniwersytet Warmińsko-Mazurski / Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
15CALIDOS (46)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK448,47
   HOL / GER / Ogier / 2008 / DE421000591108 / siwa / Calido I / Cantus / Komtess VI / Cantus
   Claudia Schoenfeld-Fuehr / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
16ZAVIRA A (183)PiotrELMINOWSKI (J.1998)449,78
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
17CUIDAM DE VRENDT (99)JacekZAGOR451,05
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000703489 / kasztanowata / Quidam De Revel / Jalisco B / Visinaa / Lux
   - / Janusz Branicki
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
18CONTENDRO WORLD (124)BeniaminTOMASZEWSKI451,24
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411622010 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Rubina / Rotspon
   Elżbieta Mallert / Elżbieta Mallert
KJ Leśna Podkowa Damaszka
19CHACCO ONE (31)DawidCZARNECKI451,88
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE418184010710 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Waronda / Centauer Z / Quick Star
   Paul Schockemohle / -
KJ SO Starogard Gdański
20LANA-F (98)JacekZAGOR452,14
   DV / DEN / Klacz / 2006 / 208333DW0606292 / inna / Linaro/ / Linett/
   - / Agnieszka Wojciechowska
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
21GENCO KG (148)TomaszPAWLICKI452,56
   SP / POL / Wałach / 2008 / 616009610223608 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Gina KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karolina Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
22AL AWAR (42)MonikaBALCER (J.1998)452,62
   HAN / GER / Ogier / 2007 / DE431310052007 / ciemnogniada / Contendro I / Contender / Fair Lady / For Pleasure
   - / Edyta Balcer
SKJ Bajardo Augustówek
23BLANT (26)EwaMAZUROWSKA453,91
   OLD. / GER / Wałach / 2009 / - / - / Balou du Rouet / Part de Reve / Burggraaf
   Gestuet Lewitz / Piotr Strzałkowski
KJ Strzała Krubiczew
24L HETMAN (146)PiotrZIELONKA455,39
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611151104 / gniada / Lagrain / Landgraf I / Hawidowa / nn
   Michał Gosz / Michał Gosz
JKS Senny
25VISCO (89)StasysJASAS455,42
   Eesti Sporthobune / EST / Wałach / 2007 / - / gniada / Verso De Paulstra/ / Sirkeness/
   Andres Ruusmann / Ou Laaneoja
Bartas
26SPARTAN L (12)ŁukaszJOŃCZYK463,18
   WETF. / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Stakkato Gold / Romira / Grossadmiral
   Niemcy / Dariusz Reszuta
BPK (POM)
27LION (108)DominikaBACH668,68
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009600357307 / ciemnogniada / Empire / Embassy I / Linda / Rubin
   Andrzej Felski / Mirosław Bach
Sopocki KJ
28CASAR 155 (38)RobertWILCZEWSKI848,75
   HOL / GER / Wałach / 2003 / DE421000132103 / siwa / Carpaccio / Caretino / Eila / Rocco
   Michał Szadkowski / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
29ANTA MONIKA (4)MonikaPASIK853,30
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007600180905 / siwa / Pink Floyd H L / Pthagoras Z / Ada Sara / Aragonit
   Karolina Ferenstein-Kraśko / Karolina Ferenstein-Kraśko
LKJ Gałkowo
30BEGONIA (105)StasysJASAS853,90
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009520001206 / gniada / Niels / Los Angeles / Bianka / Arak I
   Adam Schmidt / Magdalena Górecka
Bartas
31QUEL COEUR (180)PrzemysławKALICKI855,64
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433330836508 / gniada / Quintender / Quinar / Lollypop / Landfrieden / Landgraf
   Martin Glosemeyer / Waldemar Kalicki
KJ Bertyn
32SANTANA (91)StasysJASAS862,15
   HAN / LTU / Klacz / 2008 / 025330 / gniada / Cisco/ / Svajon?/
   Viktorija Navickait? / Viktorija Navickait?
Bartas
33LA VAWETTA (13)ŁukaszJOŃCZYK863,10
   OLD. / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Ludwig Von Bayern / Bavaria / Castilio
   Małgorzata Siergiej / Agata Lach
BPK (POM)
34ZADYMKA (104)AgnieszkaKARCZ (J.1999)1262,50
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009580166907 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Zaduma / Autokrata
   Katarzyna Karcz / Katarzyna Karcz
KJ Janów Podlaski
35CANTURO I (116)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)1366,62
   HOL / GER / Ogier / 2002 / DE421000199502 / gniada / Canturo / Cantus / G-Habima / Ahorn Z
   Joh Boer / Łukasz Wilczewski
JKS Narew Różan
36CHERY GOLD D (58)WiktoriaREZMER1654,31
   SP / POL / Ogier / 2009 / POL009530008909 / gniada / Cordial / Colorado / Chocolett / Cheenook
   Błażej Gilla / Błażej Gilla
Pomorska Liga Jeżdziecka w Dziemianach
 UDOLA B (41)NataliaMACIEJEWSKA ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2001 / 0104801 / ciemnogniada / Emilion / Wellington / Odola / Indoctro
   A Thj De Boer / Sławomir Maciejewski
JKS Salio Besiekierz Rudny
 PASTORAŁKA (184)PiotrELMINOWSKI (J.1998) REZ
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / 616007600150706 / siwa / Helanis / Cantanis / Pika / Pergamon
   SK Plękit / Edmund Lazarewicz
Dom Koni Lazar
 ALOUBETTE (61)GrzegorzKUBIAK REZ
   OLD / GER / Klacz / 2006 / DE418180147706 / kasztanowata / Armitage / Argentinus / Leonie / Baloubet Du Rouet
   Gestuet Lewitz / Biprodrzew S. A.
KJ SO Łąck
 KASANDRA (67)GabrielaDRÓZD REZ
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Corrado I / Kamena / Alagos
    Adam Lachowicz / Gabriela Drózd
KJ Aldragho Piaseczno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
10/6
Dystans (m)
370/300
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/52 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:26
16A/Business
12:30
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16A - Business FINAŁ BUSINESS CLASS CUP (konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości)
(Competition No 16A)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SANGAL (174)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)048,34
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013611080504 / ciemnogniada / San Wan / Navajo / Gala / Darino
   - / Piotr Zwierzyński
Aromer Józefin
2KANKAN (178)KatarzynaKUPTEL052,10
   SP / POL / Ogier / 2004 / POL009510168804 / ciemnogniada / Noel / Eszelon II / Kastylia / Kaszmir
   Jan Kłosek / Małgorzata Kuptel
bpk
3CEZAR (193)AleksandraPACHNIK053,22
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009520093501 / gniada / Aplauz / Cytryna
   Mieczysław Nowak / Magdalena Drewka
KS Chojnów
4ALEX (34)JaninaKARASEK054,94
   SP / POL / Wałach / 2008 / 009600007908 / gniada / Pink Floyd HL / / Andora / Hadrian
   Janina Karasek / Janina Karasek
LKJ Gałkowo
5IWIANO (53)TomaszMIERZEJEWSKI055,73
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL007640000505 / siwa / Aviano / Avero / Iga / Cekin
   - / Tomasz Mierzejewski
JKS Challenger Chrostowo
6GAFA (199)KarolinaSUJECKA059,15
   
   
bpk
7MAGDA (160)ZuzannaSZRAJBER (J.2000)059,95
   SP / POL / Klacz / 1998 / POL000095500825 / kasztanowata / Scorpio / / Misja / Meteor
   Józef Poświat / Zuzanna Szrajber
bpk
8BANDERAS (139)JacekGAŁKOWSKI063,99
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009640071603 / gniada / Castilio / Cassini I / Bonita / Cabrol
   SK Żelichów / Karolina Gałkowska
KS AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
9JOWISZ (45)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)455,41
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Śniegucki / Amelia Szczupakowska
JKS Narew Różan
10CARAVELLA (51)MartynaMACIĄG (J.1998)459,25
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610190207 / ciemnogniada / Aravel II / Luron / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Arkadiusz Maciąg
KJ Dworek Okuniew
11GINES (173)DominikaMARUDA465,65
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009661384206 / gniada / Harnaś / First Des Termes / Godiwa / Model
   Zygmunt Wojda / Pawel Maruda
LKJ Gałkowo
12HOKUS (52)TomaszMIERZEJEWSKI858,75
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009600186403 / kasztanowata / Nurjev / Guidam / Hiszpanka / Sofix
   - / Tomasz Mierzejewski
JKS Challenger Chrostowo
13EL GRECCO (182)MariuszOLESIŃSKI862,38
   SP / POL / Ogier / 2005 / POL009640054605 / gniada / Avero / Athlet Z / Echeveria / Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
KJ Aromer Józefin
14JAZZ (200)KrzysztofWITKOWSKI1786,70
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Pink Floyd H L/Pthagoras / Jemioła/Harris Bej
   Karolina Ferenstain / Karolina Ferenstein
15DALIA (210)MaciejFLOREK20100,68
   TRAK / POL / M / 2010 / - / Black / Lord Oder I/Oder / Danija/Esauł
   Maciej Pietras / Maciej Pietras
You Can Dance PETIT M
 PARYS (176)AdriannaKIERSKA (J.2000) ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / POL007600081104 / siwa / Cooper / Cassini I / Cooper / Cassini I
   Zbigniew Kowalewski / Pawel Maruda
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:27
16B/K
13:15
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16B - K Kuce
(Competition No 16B)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FAZA AS (175)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)046,79
   Kuc Fel / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
Aromer Józefin
2JOWISZ (45)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)051,53
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2006 / POL013670007906 / gniada / Strayers Samson / Wester Aikemas Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon
   Śniegucki / Amelia Szczupakowska
JKS Narew Różan
3JONY BRAVO (201)MariaKOZŁOWSKA059,21
   
   
bpk
4PONY BRAVO (195)KlaudiaGAWDZIK066,31
   
   
bpk
 LITTLE EAR (197)AleksandraMICHNIEWICZ (Mł.2005) ELI
   - / - / ogier / - / - / -
   
ETJ Hadrian
 CYKOR (201)AmelkaSZCZUPAKOWSKA (Mł.2006) ELI
   
   
KJ Żarnowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:29
16/CC1
15:30
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - CC1 Grand Prix Finał Rundy Diamnetowej konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3 (wys. 145cm)
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótSumaNagroda
Prize
Pkt.CzasPkt.Czas
1NACCORD MELLONI (110)WojciechWOJCIANIEC075,38051,6604380 PLN
   KWPN / GER / Ogier / 2009 / 528003200910699 / ciemnogniada / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Oberlina / Acord II
   - / Robert Grzegorz MIeleńczuk
bpk
2GRAND ROBIN (166)TomaszKLEIN076,17052,3802400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
3ROSA BELLA (107)DominikaBACH180,91056,0511400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009670142607 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Rosa Fama / Fanimo
   - / Mirosław Bach
Sopocki KJ
4HIPOIDAS (169)RobertHESTKOWSKI181,02061,3711000 PLN
   TRAK / LTU / Ogier / 2006 / LTU002520159706 / gniada / 104QX92 / Hipe / Horalas
   SK Nemunas (Nemuno Stud) / Robert Hestkowski
JKS u Robsonów
5CASPAR MS (37)RobertWILCZEWSKI074,89451,064960 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2004 / DE421000289204 / gniada / Carpaccio / Caretino / Paloma R / Larry
   Monika Schulz / Michał Szadkowski
Fundacja na rzecz sportu Indeco Szarek
6VIPER W Z (198)MarikaSŁOWIŃSKA076,89456,044760 PLN
   Z / NLD / Wałach / 2006 / Z602106 / kara / Vigo Darsouilles / Nabab De Reve / Glad Tidings / Tout Feu Dhex
   A. Waldmann / Marika Słowińska
SK Ciekocinko
7COLTRANE (87)ŁukaszTROSZCZYŃSKI478,31056,064600 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2006 / DE421000241706 / siwa / Colman / Carthago / Mylady I / Cascavelle
   Beate Tetens / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
8ZAMELUS W (97)PaulinaENDRASZKA684,44167,297500 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / 5280030407591 / gniada / Namelus R / Concorde / Geranda / Astronaut
   - / Ewa Endraszka
Sopocki KJ
9ELEAR (62)GrzegorzKUBIAK182,34857,919
   SP / POL / Ogier / 2005 / 616009660340405 / gniada / Nabucco Ex Nulan / Czad / Elba / Elvis
   Ryszard Łagowski / Anna Jones
KJ SO Łąck
10WELTDAME (130)PiotrSAWICKI180,751364,4114
   HOL / GER / Klacz / 2005 / DE421000681406 / gniada / Contender / Calypso II / Grappa / Lord
   
KJ Okoły
11L'CALANDO-S (145)TomaszPAWLICKI878,25
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009610188106 / gniada / Carter / Caretino / Lady / Lad
   Szeszycki / Karolina Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
12EDVINN (92)StasysJASAS980,08
   HAN / LTU / Klacz / 2008 / 017968 / kasztanowata / Bacardi/ / Elis/
   Stasys Jasas / Viktorija Navickaite
Bartas
13ASTURIA (162)AleksandraWIŚNIEWSKA1086,77
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009690062205 / ciemnogniada / Seigon / Nobody / Andromeda / Louis
   - / Małgorzata Wiśniewska
KJ Hippica Polonia Słupno
14CATLIN (86)ŁukaszTROSZCZYŃSKI1276,75
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009510415909 / ciemnogniada / Ulisses / Karandasj / Catosale / Capucino
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
15DOLLAR DE NUEVO (3)MonikaPASIK1278,14
   WESTF / POL / Wałach / 2008 / DE441411221808 / gniada / Dollar Du Murier / Jalisco B / Lola II / Lancer III
   Monty Sp. z o. o. / Anetta Kucharska
LKJ Gałkowo
16GALAKTYKA (65)MichałKUBIAK1278,40
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Clinton / Gama
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Michał Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145/145
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/8
Liczba skoków (Jumps)
15/9
Dystans (m)
490/400
Tempo (m/min)
375/375
Norma czasu (Time allowed)
79/64 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:30
17/N
16:00
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - N Finał Rundy Srebrnej (Małej) konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NUBIS (95)DagmaraKACZMARCZYK048,09400 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600189303 / kasztanowata / Barasz / Elektor / Nikandra / Dixieland
   SK Rzeczna / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
2SALMINA W (114)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)048,75200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2001 / 616009600152001 / gniada / Landos II / Lord / Turbud Sonata / Louis
   Piotr Wilczewski / Robert Wilczewski
JKS Narew Różan
3SANREMO (90)StasysJASAS049,75100 PLN
   HAN / LTU / Wałach / 2006 / 001970 / ciemnogniada / Rabiatos Z/ / Svajone/
   Viktorija Navickaite / Viktorija Navickaite
Bartas
4T-STAR Z (191)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)050,74100 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2001 / 87751 / siwa / Tornado / / Quick Star Girl / Quick Star
   - / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
5NELA (136)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)051,0350 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600290707 / siwa / Castillo / Carolus / Nutka / Bumerang
   Ryszard Fabijanowicz / Wojciech Rynkiewicz
LKJ w Gałkowie
6HRONOS (50)AnnaULITICHEVA051,2250 PLN
   Traken / RUS / Ogier / 2001 / - / kara / Otliv / Harry
   - / Stavickyj
Georgenburg
7EL DŻAMARA (142)JakubKUBIAK (J.2000)051,3050 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 00969001110408 / kasztanowata / Maram / Aram / El Dżaha / Dżahil
   SK Pruchna / Bogdan Kubiak
Bogusławicki KJ
8CLANDOR (11)NataliaGIERSZEWSKA (J.1998)051,3750 PLN
   OS / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche / Albatros
   Małgorzata Siergiej / Gierszewska
SKJ Bajardo Augustówek
9LUKIER (2)MonikaPASIK051,48
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009600409808 / gniada / Iloczyn / Lombardo / Lambada / Hipovit
   Karolina Ferenstein-Kraśko / Karolina Ferenstein-Kraśko
LKJ Gałkowo
10TAMIZA (88)TadeušasTRETIAKAS (J.1999)052,95
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009680002007 / gniada / Imbir/ / Tajga/
   Mateusz Cytrytcki / Tadeus Tretiak
Bartas
11CASSIO (14)AnnaMAŁKOWSKA (J.2000)056,08
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Cassiano / Panka
   Verband der Zuchter des Holsteiner Pferedes e.V. / TBM Telekom Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
12HIMERA (21)NataliaŻADZIŁKO056,96
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 / POL007600319007 / ciemnogniada / Contendro I / Havana
   Andrzej Herrmann / Andrzej Herrmann
LKJ Gałkowo
13ESCORIAL (69)AgataFLORKIEWICZ060,73
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009510414809 / siwa / Clinton / Corrado I / Espoir / Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
St. KS Chojnów
14BOCCACCIO (133)PiotrSAWICKI062,73
   HOL / POL / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet Du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida De Revel
   
KJ Okoły
15CIROBANTA (115)WeronikaWILCZEWSKA (JM.2002)448,31
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos / Cantos / Wirobanta / Indoctro
   E. Kuijer / Wilczewski
JKS Narew Różan
16FREJKA (94)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)450,71
   WLKP / POL / Klacz / 2004 / POL007600017504 / siwa / Hamlet Go / Turnus / Frakcja / Ogar
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
17BLACK JACK (18)MaciejGOŁĄBEK451,73
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / 528003 06.00283 / - / Indorado / Tlita V
   MJ. Verschure / Maciej Gołąbek
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
18JAMAL VAN ORTI (44)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK452,32
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056002W00293017 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
JKS Salio
19HALOGEN (141)ZuzannaŻUK (J.2000)456,18
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009520126106 / gniada / Lotnik / West / Hortensja / Par
   Gospodarstwo Rolne Marek Uszok / Zuzanna Żuk
KJ Bertyn Piastowo
20ELDORADO W (71)AleksandraCHOTNICKA461,34
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido / Cantus / Silohuit-W / Julio Mariner
   - / Wiktoria Trzebniak
St. KS Chojnów
21IMHOTEP (49)VyacheslavZAYTCEV (J.1998)852,72
   HAN / RUS / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Enfild / Ilava
   Maria Belova / Zaytcev Sergei
Georgenburg
22ATLANTA I (75)MariaBADOWSKA (J.2000)857,43
   HOL / POL / Klacz / 2008 / DE421000092408 / gniada / Caretino / Caletto II / Shacira / Carolus I
   - / Agnieszka Leska Badowska
SKJ Ponylandia
23LIMONKA (96)DagmaraKACZMARCZYK858,23
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / POL007600237706 / kasztanowata / Grey / Cynik / Legumina / Hamlet Go
   SK Liski / Sławomir Kaczmarczyk
KJ Kaczmarczyk
24CONQUESTINA (66)MichałKUBIAK859,95
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616007661217209 / kasztanowata / Conquest Boy / Contendro I / Impresja / Jakobin
   - / Karolina Nowak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
25FAMIEBUR B (147)TomaszPAWLICKI860,07
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201006709 / gniada / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Ajanibur B / Creool
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
26DENZEL WASHINGTON (144)PawełGOSPODARCZYK864,88
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009600371009 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dosia / Marino
   Monika Pasik / Monika Powroznik
LKJ Gałkowo
27ANIN (77)JuliaREGUCKA (JM.2001)1182,21
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009510445410 / kara / Indoctro / Capitol I / Anais / Aloube Z
   SK Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
KS Nad Wigrami Mikołajewo
28CARO (73)AnnaBĄK (J.2000)1583,82
   WESTF / GER / Wałach / 2009 / DE441410913409 / kasztanowata / Cassico / Cassini I / Feiner Lady / Feiner Stern
   - / Anna Pietrzak
St. KS Chojnów
29BALLADA (70)JarosławKRZEMIŃSKI1892,57
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009510207908 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Bachantka / Bachus
   SK Nad Wigrami / Jarosław Krzemiński
KJ Szumawa Bobrowiec
 HISZPAN (188)MałgorzataKUPTEL ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510342508 / srokata / Ulisses / Karandasj / Hiszpanka / Noel
   Jan Kłosek / Tatiana Konstańczuk
LKJ Gałkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
MES Gałkowo Masters ZO, Elim MPMK oraz ZR

Gałkowo, 01-03.07.2016
Wydruk: 05-07-2016 15:44:32
17B/N/ZR
17:30
(03-07-2016)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17B - N/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No 17B)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EASTBRIDGE TAG (129)MariaBELOVA063,8660 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Phin-Phin/ / Utahbridge/
   Holand / Maria Belova
HFSportLINE
2IRYS (1)AlicjaSOROKA1581,8140 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Trawers / Grand As / Imulacja / Islam
   Krystian Kliś / Waldemar Soroka
Baskil Rzeczna
3LADY ESPANIOL (30)KrystynaKĄDZIELAWA3599,6620 PLN
   Westfale / GER / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / LORD LANCER / Pajera
   - / krystyna kadzielawa
kjk szary michałowice
 WOLIVIA (28)KrystynaKĄDZIELAWA REZ
   KWPN / POL / Klacz / 2003 / - / gniada / NOW OR NEVER M / LOLIVIA
   VAN DI JACK / Małgorzata kądzielawa
kjk szary michałowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com