ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:40
1R/LL/60
07:30
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1R - LL/60 Konkurs zwykły TOWARZYSKI art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
(Competition No 1R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZIKO (215)KatarzynaPIELA (J.2000)050,20
   SP. / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger han. / Czejenka sp.
   Sylwester Kosiński / "ELAY" Sławomir Piela
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki"
2SIGMA (114)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)056,41
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Analog/ / Sinez/
   SK Udórz / Arkadiusz Dratwiński
Jurajski LKJ Udórz
3WEKSA (97)AnnaMAKULSKA1076,22
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / gniada
   - / Anna Makulska
bpk
4KASAFI (76)DominikaPOLIWODA (JM.2002)1179,23
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670088809 / gniada / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage
   Tomasz Gałczyński / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
5KASAFI (76)MagdalenaKOWALSKA1994,02
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670088809 / gniada / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage
   Tomasz Gałczyński / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
 SIGMA (114)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)a058,54
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Analog/ / Sinez/
   SK Udórz / Arkadiusz Dratwiński
Jurajski LKJ Udórz
 WEKSA (97)AnnaMAKULSKAa061,77
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / gniada
   - / Anna Makulska
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:41
2R/LL/80
07:50
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2R - LL/80 Konkurs zwykły TOWARZYSKI art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
(Competition No 2R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WIGOR (120)AleksandraZARĘBA (JM.2004)047,19
   MK / POL / Wałach / 2006 / - / bułana / Grafos/ / Wineta/
   Tadeusz Ziajkowski / Aleksandra Żbikowska
KJ Łąck
2CZIKO (215)KatarzynaPIELA (J.2000)047,33
   SP. / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger han. / Czejenka sp.
   Sylwester Kosiński / "ELAY" Sławomir Piela
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki"
3HUGO (24)RoxanaGAJDZIK (JM.2001)049,15
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009690012908 / gniada / Grando/ / Astra/
   Adam Maras / Lidia Gajdzik
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
4BED BOY (124)KatarzynaSENDALSKA053,25
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331040409 / siwa / Burberry / Balou Du Rouet / Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
   - / Katarzyna Sendalska
Tuszyński KJ Garbówek
5CYPRYS (123)MagdalenaPOLCZYK053,85
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa
   - / Magdalena Polczyk
Tuszyński KJ Garbówek
6CARRERA G (17)MateuszGARGAŚ054,30
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 616007610090811 / gniada / Cruzeiro L / / Tara / Cenzus
   Marian Juszczak / Mateusz Gargaś
St. KS KJK Szary Michałowice
7ZENO-S (32)OlgaŁABUDZIK (JM.2003)055,00
   OLD / GER / Wałach / 1997 / DE333330143397 / kasztanowata / Zeus / Arlequin / Burschikose / Grannus
   - / Anna Szary
St. KS KJK Szary Michałowice
8HERCULES (108)AleksandraRYT058,73
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Clavius/ / Heraja/
   Violetta Nojman / Violetta Nojmann
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
9PRIMA (221)LauraBARAŃSKA (JM.2004)059,71
   KUC / POL / Klacz / 2004 / POL013611065704 / kasztanowata / Yekus / Yedams Claus / Perła / Magot
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
10WILLIE (211)PawełKALICIŃSKI059,96
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / gniada / Cola / Wortuna
   Adam Sosnowski / Paweł Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
11COFFEE 23 (181)DominikaSZOTEK (J.2000)060,13
   HOL / NLD / Wałach / 2011 / - / gniada / contender / quidam de revel
   x / szotek
KJ Trachy Sośnicowice
12BABY LOVE (103)JagodaDYGA (J.1998)063,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / nn/nn / nn/nn
   - / Małgorzata Dyga
KJ Leśna Wola
13LIBRETTO (154)ŁukaszKRUK064,98
   MŁP / POL / Wałach / 2009 / 616006590055909 / gniada / Drop / Vis Versa / La Scala / Grey
   SS Walewice / Ewa Majkowska
Kielecki KJ
14MOULIN ROUGE (150)ZbigniewPŁATOS065,08
   OLD / GER / Wałach / 2011 / DE418180200711 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Inspiration / Incolor
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Zbigniew Płatos
KJ Galop Kozienice
15DARMA (102)WiktoriaHOJDA (JM.2001)066,97
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009670113910 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dania / Adrian
   Jacek Mierzwiński / Sergiej Hojda
KJ Leśna Wola
16SARAGOSS (98)MaciejSTOPA170,81
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Boeckmann`s Looping/ / Saragossa/
   SK Udórz / Andrzej Szewczyk
bpk
17DANTE ALIGHIERI (16)MałgorzataĆWIKŁO273,33
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007510058412 / kasztanowata / Cssillo / Cassini I / Demeter / Czarownik
   Gerard Grutza / Gerard Grutza
WLKS Krakus
18GINO GOMEZ G (202)WiktoriaWAJDA (J.2000)450,13
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ever for Pleasure / Galla G
   - / Wajda Izabela
KJK Elizar
19BLOODY MARY (11)AleksandraJĘDRAS (J.1999)455,85
   CZE / CZE / Klacz / 2009 / - / gniada / colato / blanka/ballast
   czechy / Robert Jędras
KJK Szary Michałowice
 GINO GOMEZ G (202)WiktoriaWAJDA (J.2000)a059,80
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ever for Pleasure / Galla G
   - / Wajda Izabela
KJK Elizar
 MOULIN ROUGE (150)ZbigniewPŁATOSa064,43
   OLD / GER / Wałach / 2011 / DE418180200711 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Inspiration / Incolor
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Zbigniew Płatos
KJ Galop Kozienice
 SARAGOSS (98)MaciejSTOPAa064,83
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Boeckmann`s Looping/ / Saragossa/
   SK Udórz / Andrzej Szewczyk
bpk
 CARRERA G (17)MateuszGARGAŚaO53,89
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 616007610090811 / gniada / Cruzeiro L / / Tara / Cenzus
   Marian Juszczak / Mateusz Gargaś
St. KS KJK Szary Michałowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:44
3R/L
08:45
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3R - L Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
(Competition No 3R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KALIBRA WONA (23)MartynaPAWLAS045,08
   MŁP / POL / Klacz / 2004 / POL006670080104 / gniada / Bolivar / Rahman / Karina / nn
   Janusz Gałązka / Martyna Pawlas
JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
2WIGOR (120)AleksandraZARĘBA (JM.2004)047,37
   MK / POL / Wałach / 2006 / - / bułana / Grafos/ / Wineta/
   Tadeusz Ziajkowski / Aleksandra Żbikowska
KJ Łąck
3REDAKTA (205)AleksandraKOŚCIELNA049,55
   Czes.gorac. / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Rock'n Roll / Rasso / Elida-K / Ermitaż
   - / -
KJK Elizar
4HUGO (24)RoxanaGAJDZIK (JM.2001)050,93
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009690012908 / gniada / Grando/ / Astra/
   Adam Maras / Lidia Gajdzik
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
5SARMATA II (61)BartoszKUT053,04
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009630122908 / gniada / Analog / Lando / Sala / Cordial
   Zbigniew Kut / Zbigniew Kut
UKJ Lalin
6BRUSSELS DU DOMAINE Z (222)AnnaOLEŚ053,66
   
   
Soymar Horse Team
7BED BOY (124)KatarzynaSENDALSKA054,07
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331040409 / siwa / Burberry / Balou Du Rouet / Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
   - / Katarzyna Sendalska
Tuszyński KJ Garbówek
8DARMA (102)WiktoriaHOJDA (JM.2001)054,94
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009670113910 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dania / Adrian
   Jacek Mierzwiński / Sergiej Hojda
KJ Leśna Wola
9CYPRYS (123)MagdalenaPOLCZYK054,99
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa
   - / Magdalena Polczyk
Tuszyński KJ Garbówek
10CAFE AU LAIT (69)NataliaZARĘBSKA (JM.2001)055,33
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000711123 / gniada / Ol Metta / Flipper D Elle / Daphne / Voltaire
   E. J. Bakhuis / Katarzyna Zarębska
St. KS KJK Szary Michałowice
11ZENO-S (32)OlgaŁABUDZIK (JM.2003)055,58
   OLD / GER / Wałach / 1997 / DE333330143397 / kasztanowata / Zeus / Arlequin / Burschikose / Grannus
   - / Anna Szary
St. KS KJK Szary Michałowice
12OBORA'S RAGAZZA (68)JuliaHNAT (J.1999)055,74
   WARM / POL / Klacz / 2009 / 121078209 / ciemnogniada / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Rush On / Nekoma
   Johann Frischeis / Grażyna Pawłowska
St. KS KJK Szary Michałowice
13DEBATA II (223)JuliaKANIA (J.2000)056,42
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540009908 / gniada / Campari M/ / Demeter/Czarownik
   Waldemar Duda / Ewa Binasik Hapkiewicz
UKS Akademia Jeździectwa
14TELLUR (96)EwaSOJKA056,57
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / kasztanowata / Donzini/ / Tessa/
   - / Ewa Sojka
bpk
15DARK CARETINO (51)AnnaROMANIAK056,68
   WESTF / GER / Wałach / 2003 / DE421000320504 / gniada / Caretino / Caletto I I / Dark Moon / Daenenkoenig
   Alexandra Pape / Anna Romaniak
LKJ przy SK Ochaby
16BLOODY MARY (11)AleksandraJĘDRAS (J.1999)057,94
   CZE / CZE / Klacz / 2009 / - / gniada / colato / blanka/ballast
   czechy / Robert Jędras
KJK Szary Michałowice
17CHARLOTTE (119)EwaZIMNY058,10
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690058710 / gniada / Le Voltaire / / Fontana / Salazar
   - / Logomat S. C.
St. KS KJK Szary Michałowice
18RAVAGE (65)RadkaKUREKOVÁ058,25
   Slovak Warmblood / SVK / Klacz / 2011 / - / gniada / Rektor/ / La Granna/
   Feka Trans s.r.o. / Feka Trans s.r.o.
Cold Lake Horses Huncovce
19CYPRIANO (220)LauraBARAŃSKA (JM.2004)058,66
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
St. Agro-Aves Gajewniki
20GUUS VAN'T KATTENBOS (213)PawełKALICIŃSKI059,07
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / - / - / Zirocco Blue VDL / Civanta K-P
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
21RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL (159)KajaSOSNOWSKA059,33
   NRPS / POL / Wałach / 2002 / NRA02051202 / kasztanowata / Rubiquil / Rubinstein I / Baccara / Bright Speed
   Karol Niemczuk / Karol Niemczuk i Kaja Sosnowska
Kielecki KJ
22LACONIEK Z (109)AleksandraRYT059,77
   ZANG / NED / Wałach / 2011 / 056015Z55 / gniada / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
23VALENTINE (18)DamianZMOREK060,06
   WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now or Never M / Cocco / Cornet Obolensky
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
24FALCON (218)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)060,16
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009590013105 / gniada / Concorde / Cor De La Bryere / Bella - Canta R / Darco
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
25CHAMPION DE NIGHT (28)SławomirSZLACHTA060,68
   
   
KJ Equistro Wierzawice
26FLAVIO (14)KrzysztofLEŚNIAK060,91
   HAN / GER / Wałach / 2007 / DE431316817707 / gniada / Fighting Alpha / Landjonker / Funny / For Pleasure
   - / Marek Grzyżdżyk
WLKS Krakus
27WILLIE (211)PawełKALICIŃSKI061,05
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / gniada / Cola / Wortuna
   Adam Sosnowski / Paweł Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
28CASSINIA (229)PawełPIĄTKOWSKI061,36
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Cassini II/ Capitol I / Bonita/Cabrol Amicol
   Malgorzata Siergiej / Pawel Piatkowski
KJ Equus Węgrzce
29WAGABUNDA PONY SPORT (219)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)061,98
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
30LORD OF THE DANCE III (91)MagdalenaBARTOLEWSKA (J.1998)062,16
   HAN / GER / Wałach / 2006 / DE431310521706 / gniada / Lordanos / Landos / Lady Sunshine / Landsieger I
   Gerd Janssen / Wojciech Bartolewski
Tuszyński KJ Garbówek
31CORBIN (184)JanZWINGER (J.2000)063,46
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
32CHIRON (106)GrzegorzFABER064,04
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331370208 / gniada / Chico's Boy / / Vulana L / Emilion
   - / Adam Kiążek
KJK Fabrex
33KOLA (125)JakubDOŁHUN (J.1999)066,16
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl
   SK Widzów / Jarosław Dołhun
KJ Łąck
34COFFEE 23 (181)DominikaSZOTEK (J.2000)274,22
   HOL / NLD / Wałach / 2011 / - / gniada / contender / quidam de revel
   x / szotek
KJ Trachy Sośnicowice
35ALIBI (115)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)452,79
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / POL006540045706 / gniada / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak
   SK Udórz / SK Udórz
Jurajski LKJ Udórz
36SUMIRA (79)PaulinaJANOWSKA453,89
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009540053809 / gniada / Hetman / Trawant / Sumienna / Szron
   SK Udorz / Paulina Janowska
Jurajski LKJ w Udorzu
37AROMAT (126)JakubDOŁHUN (J.1999)455,17
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / 616007600156206 / kasztanowata / Helanis / Cantanis / Adina / Pan Franek
   - / Klaudia Bulzacka
KJ Łąck
38CHARLOTTE (119)EwaZIMNY456,44
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690058710 / gniada / Le Voltaire / / Fontana / Salazar
   - / Logomat S. C.
St. KS KJK Szary Michałowice
39NIKE (100)KatarzynaBULA456,72
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540098606 / gniada / Sprint / Trawant / Nel / Hipovit
   Leszek Pilarski / Katarzyna Bula
bpk
40PALOMA (112)AleksandraRYT456,75
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540048608 / ciemnogniada / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers
   Szczepan Prokopowicz / Szczepan Prokopowicz
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
41BOLERO (230)PawełPIĄTKOWSKI457,68
   
   
KJ Equus Węgrzce
42ROSARIO (216)IwonaDOMIN458,22
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / 616006690031408 / kasztanowata / Mag / Empik / Rodezja / Hetman
   Henryk Kleinert / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze
43ALBERJIM (92)PrzemysławTRAWIŃSKI458,94
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009540057011 / gniada / Analog / Lando / Alberina / Jim
   Karol Micuła / Przemysław Trawiński
Jurajski LKJ w Udorzu
44SAMIRO (111)AleksandraRYT459,79
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540140411 / gniada / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
45CORTEZ (183)JanZWINGER (J.2000)460,28
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
46DANTE ALIGHIERI (16)MałgorzataĆWIKŁO460,70
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007510058412 / kasztanowata / Cssillo / Cassini I / Demeter / Czarownik
   Gerard Grutza / Gerard Grutza
WLKS Krakus
47CALINE Z (67)RadkaKUREKOVÁ461,35
   ZANG / SVK / Klacz / 2010 / - / gniada / Consulent Z/ / Pandora/
   Feka Trans s.r.o. / Feka Trans s.r.o.
Cold Lake Horses Huncovce
48Q DE REVEL (146)KlaudiaWOLSZCZAK463,34
   HOL / POL / Wałach / 2010 / DE421000524310 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco B / O-Samona / Carthago
   Klaudia Wolszczak / Klaudia Wolszczak
KJ Galop Kozienice
49DON DE AVERINO P (140)KrzysztofMAZUR464,39
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009610056508 / siwa / Avero / Athlet Z / Dunka / Davidoff
   Witold Polowczyk / Cezary Kliczewski
St. KJ Legia Kozielska
50BABY LOVE (103)JagodaDYGA (J.1998)464,58
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / nn/nn / nn/nn
   - / Małgorzata Dyga
KJ Leśna Wola
51GO-GO G (186)JanZWINGER (J.2000)465,96
   
   
staj zwinger
52CONNERY (27)JuliaMARGLEWSKA466,79
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada
   
53QUANTONO (226)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)466,95
   
   
St. Agro-Aves Gajewniki
54WHY VALENTINE (180)JakubBOCHENEK467,49
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540100405 / ciemnogniada / Arcus / / Wibracja / Genius
   Anna Wyroślak / Tuban Jakub Bochenek
SKS KJK Szary Michałowice
55CAIRO AK (142)JacekKUŚNIERCZAK468,03
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
56CONTENTO (58)ŁukaszSORDYL482,98
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411589710 / kasztanowata / Calido / Cantus / Jung Laissez Faire / For Pleasure
   Montis Sp. z o. o. / Nowostyl Mirosław Sordyl
WLKS Krakus
57CARA VIENNA (217)IwonaDOMIN676,72
   Hannover / GER / Klacz / 2008 / DE431311201808 / siwa / Calido / Cantus / Wanda / Werther
   - / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze
58MY LORD (160)KarolNIEMCZUK862,95
   WESTF / POL / Ogier / 2012 / DE441410044613 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Atlanta Z / Atlantus Z
   Karol Niemczuk / Karol Niemczuk
Kielecki KJ
59RASZKA (145)DominikaSZOTEK (J.2000)866,65
   Uk. Wierzch. / UKR / Klacz / 2001 / POL014540092401 / siwa / Rubin / Renommee / Galicja / Harem
   - / Leszek Szotek
KJ Trachy Sośnicowice
60LIBRETTO (154)ŁukaszKRUK1073,13
   MŁP / POL / Wałach / 2009 / 616006590055909 / gniada / Drop / Vis Versa / La Scala / Grey
   SS Walewice / Ewa Majkowska
Kielecki KJ
61BARBAROS (75)WeronikaPOLIWODA (JM.2002)1369,44
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610192509 / gniada / Markies V / Quidam / Barbara / Dżamir
   Sebastian Jach / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
 PRIMA (221)LauraBARAŃSKA (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2004 / POL013611065704 / kasztanowata / Yekus / Yedams Claus / Perła / Magot
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
 HERMES (64)ŁukaszKUT ELI
   - / - / - / 2011 / - / -
   
UKJ Lalin
 REDAKTA (205)AleksandraKOŚCIELNAa050,33
   Czes.gorac. / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Rock'n Roll / Rasso / Elida-K / Ermitaż
   - / -
KJK Elizar
 ALIBI (115)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)a053,84
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / POL006540045706 / gniada / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak
   SK Udórz / SK Udórz
Jurajski LKJ Udórz
 RAVAGE (65)RadkaKUREKOVÁa059,14
   Slovak Warmblood / SVK / Klacz / 2011 / - / gniada / Rektor/ / La Granna/
   Feka Trans s.r.o. / Feka Trans s.r.o.
Cold Lake Horses Huncovce
 HERMES (64)ŁukaszKUTa059,53
   - / - / - / 2011 / - / -
   
UKJ Lalin
 CONNERY (27)JuliaMARGLEWSKAa066,04
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada
   
 WHY VALENTINE (180)JakubBOCHENEKa1257,59
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540100405 / ciemnogniada / Arcus / / Wibracja / Genius
   Anna Wyroślak / Tuban Jakub Bochenek
SKS KJK Szary Michałowice
 MY LORD (160)KarolNIEMCZUKa1666,83
   WESTF / POL / Ogier / 2012 / DE441410044613 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Atlanta Z / Atlantus Z
   Karol Niemczuk / Karol Niemczuk
Kielecki KJ
 SUMIRA (79)PaulinaJANOWSKAa455,45
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009540053809 / gniada / Hetman / Trawant / Sumienna / Szron
   SK Udorz / Paulina Janowska
Jurajski LKJ w Udorzu
 ALBERJIM (92)PrzemysławTRAWIŃSKIa456,45
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009540057011 / gniada / Analog / Lando / Alberina / Jim
   Karol Micuła / Przemysław Trawiński
Jurajski LKJ w Udorzu
 DON DE AVERINO P (140)KrzysztofMAZURa463,39
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009610056508 / siwa / Avero / Athlet Z / Dunka / Davidoff
   Witold Polowczyk / Cezary Kliczewski
St. KJ Legia Kozielska
 BARBAROS (75)WeronikaPOLIWODA (JM.2002)a467,64
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610192509 / gniada / Markies V / Quidam / Barbara / Dżamir
   Sebastian Jach / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
74
Ukończyło koni
61
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:47
4R/P
11:00
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4R - P Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
(Competition No 4R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KALIBRA WONA (23)MartynaPAWLAS049,62
   MŁP / POL / Klacz / 2004 / POL006670080104 / gniada / Bolivar / Rahman / Karina / nn
   Janusz Gałązka / Martyna Pawlas
JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
2LADY-S (206)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)052,75
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
3SINGULORD CARO (60)AleksandraRYT053,45
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000490808 / gniada / Singulord Jot / Singularjo II / Eileen XIV / Carolus I
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
4GOLDEN BOY - BUBKA (55)AleksandraNOWAK (JM.2001)054,50
   TRAK / POL / Wałach / 2000 / 616007660764800 / ciemnogniada / Bielick 14 / Baksan 124 / Burda / Razriad
   L. L. Łoszakow / Piotr Nowak
St. KS KJK Szary Michałowice
5LIMIT 57 (232)KatarzynaKUCHEJDA055,99
   WEST / GER / G / 2003 / - / Bay / Lissabon/Lordanos / Picola/Phantom
   - / Paweł Piątkowski
KJ Equus Węgrzce
6NIKE (100)KatarzynaBULA056,40
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540098606 / gniada / Sprint / Trawant / Nel / Hipovit
   Leszek Pilarski / Katarzyna Bula
bpk
7LADYKRACHER 8 (110)MateuszTYSZKO056,43
   HAN / GER / Ogier / 2002 / DE431316552402 / gniada / Landclassic / Landadel / Beresina / Silvester
   - / Magdalena Matyszczak
Tuszyński KJ Garbówek
8CHACCO-TWO (63)ŁukaszKUT056,79
   OLD / GER / Wałach / 2009 / DE418184089909 / siwa / Chacco-Blue / Chambertin / Casablanca / Capitan Paul I
   - / Łukasz Kut
UKJ Lalin
9CANDO (233)KatarzynaKUCHEJDA057,62
   HOL / GER / G / 2000 / - / Bay / Candillo/Cassini I / Bassia/Corleone
   - / Paweł Piątkowski
KJ Equus Węgrzce
10AKORD (121)PaulaGRZESIEK (J.2000)057,70
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
11CAFE AU LAIT (69)NataliaZARĘBSKA (JM.2001)057,89
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000711123 / gniada / Ol Metta / Flipper D Elle / Daphne / Voltaire
   E. J. Bakhuis / Katarzyna Zarębska
St. KS KJK Szary Michałowice
12QUANTICO (87)AnielaSZLUFIK (JM.2002)057,95
   HAN / GER / Klacz / 2005 / DE431310318205 / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela Szlufik
Tuszyński KJ Garbówek
13VANILLA (189)NatalieKREISLOVA (J.2000)057,99
   CZE / POL / Klacz / 2000 / - / - / nn/nn / nn/nn
   
KJ Opava Katerinky
14KARMEL (176)PatrycjaŻACHOWSKA058,30
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007520018403 / kasztanowata / Maram / Aram / Karmen / Berkel
   Tomasz Gąsiorek / Piotr Żachowski
KJ Profit
15FIDELIO (54)GabrielaSOMPOL058,40
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431314802808 / gniada / For Edition / Forsyth / Escalora / Escudo I
   Oskar Wiese / Katarzyna Sompol
bpk
16VALENTINE (18)DamianZMOREK058,48
   WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now or Never M / Cocco / Cornet Obolensky
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
17RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL (159)KajaSOSNOWSKA058,67
   NRPS / POL / Wałach / 2002 / NRA02051202 / kasztanowata / Rubiquil / Rubinstein I / Baccara / Bright Speed
   Karol Niemczuk / Karol Niemczuk i Kaja Sosnowska
Kielecki KJ
18PALOMA (112)AleksandraRYT058,71
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540048608 / ciemnogniada / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers
   Szczepan Prokopowicz / Szczepan Prokopowicz
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
19KOLA (125)JakubDOŁHUN (J.1999)059,19
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl
   SK Widzów / Jarosław Dołhun
KJ Łąck
20FALCON (218)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)060,28
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009590013105 / gniada / Concorde / Cor De La Bryere / Bella - Canta R / Darco
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
21GUUS VAN'T KATTENBOS (213)PawełKALICIŃSKI060,63
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / - / - / Zirocco Blue VDL / Civanta K-P
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
22FAMATA B (212)PawełKALICIŃSKI060,82
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Lucky Boy / Tamata / Nijinski
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
23FOKUS (99)IzabellaKISIELOWSKA (J.1999)060,98
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009640024810 / gniada / Calato Kama / Calato / Feola / Lavendel
   SK Nowielice / Ilona Palka- Kisielowska
bpk
24CARANJA (26)AleksandraDĄBKOWSKA061,40
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000220511 / gniada / Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino
   Heiko Kaeding / -
KU AZS Politechniki Warszawskiej
25CHAMPION DE NIGHT (28)SławomirSZLACHTA061,90
   
   
KJ Equistro Wierzawice
26CYPRIANO (220)LauraBARAŃSKA (JM.2004)061,97
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
St. Agro-Aves Gajewniki
27LACONIEK Z (109)AleksandraRYT062,03
   ZANG / NED / Wałach / 2011 / 056015Z55 / gniada / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
28CORTEZ (183)JanZWINGER (J.2000)062,11
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
29CALINE Z (67)RadkaKUREKOVÁ062,23
   ZANG / SVK / Klacz / 2010 / - / gniada / Consulent Z/ / Pandora/
   Feka Trans s.r.o. / Feka Trans s.r.o.
Cold Lake Horses Huncovce
30CORBIN (184)JanZWINGER (J.2000)063,89
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
31A'LUMINAR MF (94)MarekWACŁAWIK064,92
   HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000595010 / gniada / Larimar/ Lavall II / Quanta/ Quidam's Rubin
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
32GRANVILLE K (105)WiktoriaLIS065,03
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610090709 / ciemnogniada / Camirez / Con Capitol / Grenada / Granulit
   - / Wiktoria Lis
bpk
33DOLORES N (118)KarolinaPINDUR-ANTOSZ065,08
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610061810 / ciemnogniada / Liberatto P / Corofini / Donna Louisa P / Louis
   Katarzyna Niedźwiecka / Karolina Pindur-Antosz
St. KS KJK Szary Michałowice
33WAGABUNDA PONY SPORT (219)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)065,08
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
35JOGA (224)MateuszTYSZKO065,57
   
   
Tuszyński KJ Garbówek
36CORRIDA (20)DamianZMOREK066,94
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000176009 / gniada / Corrido / Contender / Jill III / Landgraf I
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
37CHOUETTE Z (187)DamianRYTYCH067,10
   ZANG / BEL / Klacz / 2010 / 056015Z55706810 / gniada / Casado v't Gelutt Z / Cadence van't Gelutt Z / Quartz van't Hulsbos / Latano I
   J. Melchior / R. Jagieliński
BKJ
38CHACCO BOY 7 (15)KrzysztofLEŚNIAK067,12
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411519510 / gniada / Chacco Blue / Chambertin / Karediama / Andiamo Z
   Paul Schockemohle / Krzysztof Leśniak
WLKS Krakus
39TORNADO II (203)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)453,04
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
40ERATO (30)SławomirSZLACHTA453,84
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660798408 / gniada / Lando / Landadel / Effi / Coronado
   
KJ Equistro Wierzawice
41PEGAS (113)MarcelinaMATYSZCZAK457,24
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / 616014630196401 / kasztanowata / Glamur / / Professia /
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
42VENDY H (192)EvaPAVLIKOVA (J.2000)457,27
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
43SAMIRO (111)AleksandraRYT458,70
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540140411 / gniada / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
44AROMAT (126)JakubDOŁHUN (J.1999)458,71
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / 616007600156206 / kasztanowata / Helanis / Cantanis / Adina / Pan Franek
   - / Klaudia Bulzacka
KJ Łąck
45CARA VIENNA (217)IwonaDOMIN459,12
   Hannover / GER / Klacz / 2008 / DE431311201808 / siwa / Calido / Cantus / Wanda / Werther
   - / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze
46VALENTINO C (39)LucieKRAMPTOVA (J.2000)459,14
   CWB / CZE / Wałach / 2009 / - / gniada
   
Staj Zwinger
47LAURENCJA (152)KacperMRÓZ (J.1999)459,32
   OLD / POL / Klacz / 2007 / DE433331562007 / kasztanowata / Stalon / / Lisa / Hades
   Zbigniew Płatos / Waldemar Mróz
KJ Galop Kozienice
48GIGI (193)DianaSOMMEROVA (J.2000)459,78
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
49TELLUR (96)EwaSOJKA460,56
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / kasztanowata / Donzini/ / Tessa/
   - / Ewa Sojka
bpk
50BRUSSELS DU DOMAINE Z (222)AnnaOLEŚ460,74
   
   
Soymar Horse Team
50CHICOLO (149)RafałMICHALAK460,74
   OLD / POL / Ogier / 2006 / DE433330560806 / ciemnogniada / Chicos Boy / Carpaccio / Quinesse / Grannox
   Zbigniew Płatos / Zbigniew Płatos
KJ Galop Kozienice
52LAUSSANNE 65 (135)NataliaKOZIAROWSKA461,53
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000108011 / gniada / Larimar / Lavall II / S-Cantana / Caretino
   - / Natalia Koziarowska
WLKS Krakus
53CHIRON (106)GrzegorzFABER461,99
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331370208 / gniada / Chico's Boy / / Vulana L / Emilion
   - / Adam Kiążek
KJK Fabrex
54CAIRO AK (142)JacekKUŚNIERCZAK462,37
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
55LORD OF THE DANCE III (91)MagdalenaBARTOLEWSKA (J.1998)462,51
   HAN / GER / Wałach / 2006 / DE431310521706 / gniada / Lordanos / Landos / Lady Sunshine / Landsieger I
   Gerd Janssen / Wojciech Bartolewski
Tuszyński KJ Garbówek
56FLAVIO (14)KrzysztofLEŚNIAK462,88
   HAN / GER / Wałach / 2007 / DE431316817707 / gniada / Fighting Alpha / Landjonker / Funny / For Pleasure
   - / Marek Grzyżdżyk
WLKS Krakus
57Q DE REVEL (146)KlaudiaWOLSZCZAK463,20
   HOL / POL / Wałach / 2010 / DE421000524310 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco B / O-Samona / Carthago
   Klaudia Wolszczak / Klaudia Wolszczak
KJ Galop Kozienice
58GO-GO G (186)JanZWINGER (J.2000)465,01
   
   
staj zwinger
59CENDRILLON (66)RadkaKUREKOVÁ466,21
   Slowak Warmblood / SVK / Klacz / 2007 / - / gniada / Unknown/ / La Granna/
   Feka Trans s.r.o. / Ingrid Plučinská
Cold Lake Horses Huncovce
60RAF LIDER (153)KlaudiaSUCHOŻEBRSKA469,01
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / POL007610061908 / gniada / Lider / Le Grand / Rafa / Monte Christo
   Mirosław Kozański / Krzysztof Suchożebrski
KJ Szwadron Jazdy RP
61ATLANTA (234)KatarzynaKUCHEJDA470,89
   
   
KJ Equus Węgrzce
62DEBATA II (223)JuliaKANIA (J.2000)471,43
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540009908 / gniada / Campari M/ / Demeter/Czarownik
   Waldemar Duda / Ewa Binasik Hapkiewicz
UKS Akademia Jeździectwa
63TORINO (158)KajaSOSNOWSKA574,79
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009580214906 / gniada / Acorino / Acorado / Tercja- Toyota / Berlin Bej
   Kaja Sosnowska / Kaja Sosnowska
Kielecki KJ
64ROXY (204)MagdalenaKOŚCIELNA859,43
   Czeski Gorącokrwisty / CZE / Klacz / 2007 / - / - / Rock'n Roll / Cita
   - / Aleksandra Kościelna
KJK Elizar
65CONTENTO (58)ŁukaszSORDYL860,10
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411589710 / kasztanowata / Calido / Cantus / Jung Laissez Faire / For Pleasure
   Montis Sp. z o. o. / Nowostyl Mirosław Sordyl
WLKS Krakus
66SARMATA II (61)BartoszKUT864,18
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009630122908 / gniada / Analog / Lando / Sala / Cordial
   Zbigniew Kut / Zbigniew Kut
UKJ Lalin
67QUANTONO (226)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)864,99
   
   
St. Agro-Aves Gajewniki
68AMBASADOR (84)DominikSŁODCZYK865,16
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540102411 / siwa / De Quidams / Quidam'S Rubin / Ambasada / Dolus
   Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
KJ Zbrosławice
69OBORA'S RAGAZZA (68)JuliaHNAT (J.1999)1079,00
   WARM / POL / Klacz / 2009 / 121078209 / ciemnogniada / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Rush On / Nekoma
   Johann Frischeis / Grażyna Pawłowska
St. KS KJK Szary Michałowice
70CAYENNE (164)AlicjaCIARCZYŃSKA1183,95
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009540145210 / kara / Desant / Lando / Cudna / Index
   Patrycja Siedlaczek / Mateusz Mokrzyś
St. SKJ Bobrowy Staw
71RASZKA (145)DominikaSZOTEK (J.2000)1670,26
   Uk. Wierzch. / UKR / Klacz / 2001 / POL014540092401 / siwa / Rubin / Renommee / Galicja / Harem
   - / Leszek Szotek
KJ Trachy Sośnicowice
72BOLERO (230)PawełPIĄTKOWSKI2071,42
   
   
KJ Equus Węgrzce
73ROSARIO (216)IwonaDOMIN2279,24
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / 616006690031408 / kasztanowata / Mag / Empik / Rodezja / Hetman
   Henryk Kleinert / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
73
Ukończyło koni
73
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:50
1/N
13:30
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N Mała Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VIVE LE ROI (56)DominikSŁODCZYK050,71400 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Vandamme / Vamelia HBC
   Stefan Kierznowski / Stefan Kierznowski
KJ Zbrosławice
2LARINA (21)GrzegorzNOWAK051,96300 PLN
   NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito v.d.Paardenwinning
   D. Schaper / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
3CARRUSO (37)VeronikaJELINKOVA (J.2000)052,40200 PLN
   CWB / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada
   
bpk
4REMUS (191)NatalieKREISLOVA (J.2000)052,59100 PLN
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
5ERATO (30)SławomirSZLACHTA053,04100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / POL009660798408 / gniada / Lando / Landadel / Effi / Coronado
   
KJ Equistro Wierzawice
6M CANTORI S (72)KrzysztofRETKA053,16100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
7DIMPLE (139)MartaBACZYŃSKA - NOWAK055,68100 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2009 / DE418180155809 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Queen De Revel / Quidam`s Rubin
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Marta Baczyńska- Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
8DARK CHERRY (13)KrzysztofLEŚNIAK055,8550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610216209 / gniada / Cherry Cordial / Cordial / Dalia Z / Dutch Capitol
   Miśkiewicz / Krzysztof Leśniak
WLKS Krakus
9EVITA 13 (86)NinaKALOČOVÁ055,9515 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / - / gniada / Ukato/nn / nn/nn
   
JK Velká Polom
10E-BLUE (197)KarelLAMICH (J.2000)056,4915 PLN
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
11WIOLA 19 (88)OliwiaSZUSTKOWSKA (J.1999)057,4015 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000148806 / gniada / Caretano / Caretino / Legende IX / Coriano
   Otto Boje Schoof / Marzenna Szustkowska
bpk
12TORNADO II (203)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)058,4615 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
13RUMINKA HF ALKAPET (182)AdelaBURIANOVA (J.2000)058,7515 PLN
   CZE / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
14LECHITA (104)WiktoriaLIS059,1415 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540074301 / siwa / Renommee / Ramiro Z / Lady / Lit
   - / Wiktoria Lis
bpk
15VANILLA (189)NatalieKREISLOVA (J.2000)060,2315 PLN
   CZE / POL / Klacz / 2000 / - / - / nn/nn / nn/nn
   
KJ Opava Katerinky
16BALOU (155)LudwikaHRABSKA (JM.2001)060,3315 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Emilion / Pandora / Lincoln
   - / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
17CHACCO (231)PawełPIĄTKOWSKI061,5915 PLN
   HANN / GER / Gelding / 2006 / DE431310645306 / Bay / CHACCO-BLUE / Dorfmaedel/Dorian
   WILKING, HEINZ, BADBERGEN (GER) / Pawel Piatkowski
KJ Equus Węgrzce
18VALENTINO C (39)LucieKRAMPTOVA (J.2000)061,7815 PLN
   CWB / CZE / Wałach / 2009 / - / gniada
   
Staj Zwinger
19FOKUS (99)IzabellaKISIELOWSKA (J.1999)062,3715 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009640024810 / gniada / Calato Kama / Calato / Feola / Lavendel
   SK Nowielice / Ilona Palka- Kisielowska
bpk
20COCO CHANEL K (144)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)062,6615 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009610009906 / gniada / Contendus / Contender / Czunita K / Gin Tonic Star
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
21DO IT (138)MartaBACZYŃSKA - NOWAK062,98
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000812106 / gniada / Ultimo / Phin Phin / Nora / Argus
   A. J. Klijntjes / Marta Baczyńska-Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
22CASSIANO (49)MichałZIĘBICKI063,32
   OLD / POL / Wałach / 2010 / DE418181684910 / siwa / Cassini II / Capitol I / Saragossa / Leonardo
   Michał Ziębicki / Katarzyna Kieljan Mączka
St. KS KJK Szary Michałowice
23GRANVILLE K (105)WiktoriaLIS064,64
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610090709 / ciemnogniada / Camirez / Con Capitol / Grenada / Granulit
   - / Wiktoria Lis
bpk
24ENRICO (134)AdamKAŹMIERCZAK065,11
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Adam Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
25COMIENZO (22)GrzegorzNOWAK065,35
   HOL / GER / Wałach / 2009 / DE421000513409 / siwa / Cornet Obolensky / Clinton / Verona XI / Cassini II
   Roland Nowee / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
26CARANJA (26)AleksandraDĄBKOWSKA066,01
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000220511 / gniada / Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino
   Heiko Kaeding / -
KU AZS Politechniki Warszawskiej
27CHACCO-TO (185)JanZWINGER (J.2000)066,03
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
28CORRIDA (20)DamianZMOREK067,86
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000176009 / gniada / Corrido / Contender / Jill III / Landgraf I
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
29A'LUMINAR MF (94)MarekWACŁAWIK068,10
   HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000595010 / gniada / Larimar/ Lavall II / Quanta/ Quidam's Rubin
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
30CENDRILLON (66)RadkaKUREKOVÁ068,44
   Slowak Warmblood / SVK / Klacz / 2007 / - / gniada / Unknown/ / La Granna/
   Feka Trans s.r.o. / Ingrid Plučinská
Cold Lake Horses Huncovce
31AKIRA (45)AnnaSZARY-ZIĘBICKA070,65
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030504893 / ciemnogniada / Namelus R / Concorde / Hedwig / Linards
   Tom Rijken / Patryk Włodarczyk
St. KS KJK Szary Michałowice
32JOGA (224)MateuszTYSZKO072,36
   
   
Tuszyński KJ Garbówek
33ROZALIE (40)MarketaREHAKOVA (J.2000)457,20
   
   
Chotebuz
34MANA (38)KlaraDOSTALOVA (J.2000)457,69
   CWB / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada
   
bpk
35FALL RIVER BLUE (4)LucieSTRANDLOVA (J.2000)458,87
   CZ / CZE / Wałach / 2005 / - / gniada / rrr / rrr
   rrr / rr
yyy
36QUANTICO (87)AnielaSZLUFIK (JM.2002)460,45
   HAN / GER / Klacz / 2005 / DE431310318205 / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela Szlufik
Tuszyński KJ Garbówek
37TORINO (158)KajaSOSNOWSKA460,81
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009580214906 / gniada / Acorino / Acorado / Tercja- Toyota / Berlin Bej
   Kaja Sosnowska / Kaja Sosnowska
Kielecki KJ
38GIGI (193)DianaSOMMEROVA (J.2000)463,44
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
39CEROLIDO (107)GrzegorzFABER464,15
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo
   - / Adam Książek
KJK Fabrex
40QUI GIGI (132)JanCHRZANOWSKI464,23
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE433330394907 / gniada / Quidam`s Rubin / Quidam De Revel / Hagranja / Grannus
   Sprehe / Andrzej Błażejewski
KJ Ślęża
41FAMATA B (212)PawełKALICIŃSKI464,83
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Lucky Boy / Tamata / Nijinski
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
42CHICOLO (149)RafałMICHALAK465,03
   OLD / POL / Ogier / 2006 / DE433330560806 / ciemnogniada / Chicos Boy / Carpaccio / Quinesse / Grannox
   Zbigniew Płatos / Zbigniew Płatos
KJ Galop Kozienice
43BACHELOR LAD (122)KlaudiaBULZACKA (J.1998)465,39
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   - / Mirosław Cecuga
Tuszyński KJ Garbówek
44DOLORES N (118)KarolinaPINDUR-ANTOSZ466,98
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610061810 / ciemnogniada / Liberatto P / Corofini / Donna Louisa P / Louis
   Katarzyna Niedźwiecka / Karolina Pindur-Antosz
St. KS KJK Szary Michałowice
45ROXY (204)MagdalenaKOŚCIELNA470,13
   Czeski Gorącokrwisty / CZE / Klacz / 2007 / - / - / Rock'n Roll / Cita
   - / Aleksandra Kościelna
KJK Elizar
46BAILANDO (3)JuliaMIESZCZAK471,06
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / - / - / Aravell II / Bossa Nova
   Krzysztof Lik / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
47RAF LIDER (153)KlaudiaSUCHOŻEBRSKA575,87
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / POL007610061908 / gniada / Lider / Le Grand / Rafa / Monte Christo
   Mirosław Kozański / Krzysztof Suchożebrski
KJ Szwadron Jazdy RP
48PEGAS (113)MarcelinaMATYSZCZAK855,84
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / 616014630196401 / kasztanowata / Glamur / / Professia /
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
49LADY-S (206)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)856,07
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
50GRANDEZA (78)OlgaSKROBACZ (JM.2003)858,64
   HOL / POL / Klacz / 2006 / POL009690070806 / gniada / Etos / Lascadell / Gaskonia / Warus
   Olga Skrobacz / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus
51CANDO (233)KatarzynaKUCHEJDA859,35
   HOL / GER / G / 2000 / - / Bay / Candillo/Cassini I / Bassia/Corleone
   - / Paweł Piątkowski
KJ Equus Węgrzce
52ŁAWNIK (93)MarekWACŁAWIK862,97
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006590217010 / gniada / Huzar / Jalienny / Łysica / Top Gun
   SK Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
53NABUCHO DU SEREIN (70)KatarzynaORDYS863,12
   XO / FRA / Ogier / 2001 / 01318846W / siwa / Ryon D Anzex / Massondo / Gaydge Palmaroux / Vassal Du Defey
   - / Katarzyna Ordys
Śląska Akademia Jeździecka
54VENDY H (192)EvaPAVLIKOVA (J.2000)863,41
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
55CHACCO STAR (196)KarelLAMICH (J.2000)865,51
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
56AMBASADOR (84)DominikSŁODCZYK865,56
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540102411 / siwa / De Quidams / Quidam'S Rubin / Ambasada / Dolus
   Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
KJ Zbrosławice
57SINGULORD CARO (60)AleksandraRYT865,94
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000490808 / gniada / Singulord Jot / Singularjo II / Eileen XIV / Carolus I
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
58ELDORADO (8)TanaHATALOVA (J.2000)868,02
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / MANHATTAN PROJECT / ELMODA
   Babiś Józef / Bartosz Dolny
pension fontana
59HANTERKA (31)MajaPIOTROWSKA976,32
   OLD / POL / Klacz / 2005 / DE418181111005 / ciemnogniada / Corvallo / Coriano / Highvellya / Highvalley
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Paweł Piotrowski
KJ Equistro Wierzawice
60CAYENNE (164)MarekWACŁAWIK1078,82
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009540145210 / kara / Desant / Lando / Cudna / Index
   Patrycja Siedlaczek / Mateusz Mokrzyś
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
61DAYTON (19)DamianZMOREK1080,48
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
62RIVALDO KG (71)MałgorzataGAWRYLUK1258,57
   SP / POL / Wałach / 2006 / 616009610254406 / gniada / Landjonker S / Landjonker / Rosocha / Dularus
   Grzegorz Komin / Paweł Gawryluk
KJ Aldragho Piaseczno
63CHACCO-TWO (63)ŁukaszKUT1263,05
   OLD / GER / Wałach / 2009 / DE418184089909 / siwa / Chacco-Blue / Chambertin / Casablanca / Capitan Paul I
   - / Łukasz Kut
UKJ Lalin
64AIN'T MISBEHAVIN (151)KacperMRÓZ (J.1999)1263,62
   
   
KJ Galop Kozienice
65LAURENCJA (152)KacperMRÓZ (J.1999)1270,01
   OLD / POL / Klacz / 2007 / DE433331562007 / kasztanowata / Stalon / / Lisa / Hades
   Zbigniew Płatos / Waldemar Mróz
KJ Galop Kozienice
66FIDELIO (54)GabrielaSOMPOL1273,64
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431314802808 / gniada / For Edition / Forsyth / Escalora / Escudo I
   Oskar Wiese / Katarzyna Sompol
bpk
67CHAFIR (179)KatarzynaKIELJAN-MĄCZKA1480,49
   HAN / PRI / Wałach / 2008 / DE431319845508 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Firenze / Ferragamo
   Marta Roszkiewicz / Katarzyna Kieljan Mączka
jks pogórze glinik zaborowski
68LANA MAYAMI (77)MagdalenaKOWALSKA1663,42
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Caibuttas / Castillo
   - / Mayami Magdalena Kowalska
KJ Trachy Sośnicowice
69FALLONE WV (33)MichaelaMZIKOVA (J.2000)1881,92
   CWB / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada
   
Staj Zwinger
70ATLANTA (234)KatarzynaKUCHEJDA1897,98
   
   
KJ Equus Węgrzce
71AKORD (121)PaulaGRZESIEK (J.2000)2192,06
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
72LADYKRACHER 8 (110)MateuszTYSZKO3097,94
   HAN / GER / Ogier / 2002 / DE431316552402 / gniada / Landclassic / Landadel / Beresina / Silvester
   - / Magdalena Matyszczak
Tuszyński KJ Garbówek
73CHOUETTE Z (187)DamianRYTYCH3598,95
   ZANG / BEL / Klacz / 2010 / 056015Z55706810 / gniada / Casado v't Gelutt Z / Cadence van't Gelutt Z / Quartz van't Hulsbos / Latano I
   J. Melchior / R. Jagieliński
BKJ
 KARMEL (176)PatrycjaŻACHOWSKA ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007520018403 / kasztanowata / Maram / Aram / Karmen / Berkel
   Tomasz Gąsiorek / Piotr Żachowski
KJ Profit
 ZENDER (161)KamilaDERLATKA ELI
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film
 GOMAR (147)JoannaROHM ELI
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009690071410 / kasztanowata / Maram / Aram / Godella / Luron
   SK Prudnik / ROHM Property
KJ Galop Kozienice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
76
Ukończyło koni
73
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:54
2/C
16:10
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C Średnia Runda A konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1RISOTTO (188)DamianRYTYCH054,16025,31650 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590047507 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
BKJ
2CEROLIDO (107)GrzegorzFABER053,87026,87500 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo
   - / Adam Książek
KJK Fabrex
3WONTENDRA (116)MałgorzataKRZECZOWSKA054,62029,10400 PLN
   HAN / POL / Klacz / 2004 / DE431314208704 / gniada / Contendro I / Contender / Acora / Acord II
   - / Zdzisław Krzeczowski
St. KS KJK Szary Michałowice
4DO IT (138)MartaBACZYŃSKA - NOWAK052,81029,85300 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000812106 / gniada / Ultimo / Phin Phin / Nora / Argus
   A. J. Klijntjes / Marta Baczyńska-Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
5ENRICO (134)AdamKAŹMIERCZAK051,12031,76200 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Adam Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
6DIMPLE (139)MartaBACZYŃSKA - NOWAK048,02424,43150 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2009 / DE418180155809 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Queen De Revel / Quidam`s Rubin
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Marta Baczyńska- Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
7EMAR (167)AnnaSEROKA (J.1998)049,22426,55100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616009530412004 / kasztanowata / Maram / Aram / Ethel / Luron
   Justyna Jończyk / Krzysztof Seroka
KS Master Film Piaseczno
8TREND (44)ZdenekZILA (J.2000)054,78427,9850 PLN
   ZANG / POL / Ogier / 2000 / - / biała
   
Chotebuz
9CON CHIRA (117)MałgorzataKRZECZOWSKA052,81428,1340 PLN
   Niem. Sporotwa / POL / Klacz / 2009 / DE456570094109 / gniada / Convoi / Contender / Saphira / Saccor
   Reinhard Jaworski / Małgorzata Krzeczowska
St. KS KJK Szary Michałowice
10WIOLA 19 (88)OliwiaSZUSTKOWSKA (J.1999)050,23428,8640 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000148806 / gniada / Caretano / Caretino / Legende IX / Coriano
   Otto Boje Schoof / Marzenna Szustkowska
bpk
11DAYTON (19)DamianZMOREK052,82429,4240 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
12GINA GINELLI B (41)MarketaREHAKOVA (J.2000)051,39431,0140 PLN
   SP / POL / Klacz / 2000 / - / ciemnogniada
   
Chotebuz
13ŁAWNIK (93)MarekWACŁAWIK053,02431,15
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006590217010 / gniada / Huzar / Jalienny / Łysica / Top Gun
   SK Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
14CALOU (43)ZdenekZILA (J.2000)049,951151,58
   XX / POL / Klacz / 2000 / - / biała
   
Chotebuz
15SPELLBOUND (194)DianaSOMMEROVA (J.2000)447,79
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
16HANTERKA (31)MajaPIOTROWSKA449,81
   OLD / POL / Klacz / 2005 / DE418181111005 / ciemnogniada / Corvallo / Coriano / Highvellya / Highvalley
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Paweł Piotrowski
KJ Equistro Wierzawice
17COMIENZO (22)GrzegorzNOWAK450,27
   HOL / GER / Wałach / 2009 / DE421000513409 / siwa / Cornet Obolensky / Clinton / Verona XI / Cassini II
   Roland Nowee / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
18COCO CHANEL K (144)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)450,68
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009610009906 / gniada / Contendus / Contender / Czunita K / Gin Tonic Star
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
19JACAMPO (85)NinaKALOČOVÁ450,75
   Czech Warmblood / CZE / Wałach / 2007 / - / biała / Al Campo/ / Janeta/
   Pavel Kaluža / Libor Kaloč
JK Velká Polom
20TAROLA D (208)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)451,84
   KWPN / CZE / Klacz / 2000 / 0002366 / ciemnogniada / Salamon / Darco / Karola / Bernstein
   - / Skrzypiec Iwona
KJK Elizar
21BACHELOR LAD (122)KlaudiaBULZACKA (J.1998)452,01
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   - / Mirosław Cecuga
Tuszyński KJ Garbówek
22POLAR (228)JiriHRUSKA452,82
   
   
JK Opava Katerinky
23ATOS (190)NatalieKREISLOVA (J.2000)453,45
   CZ / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
24CALANTINO (9)TanaHATALOVA (J.2000)453,94
   Holsztyński / GER / Wałach / 2010 / - / - / Cardino / Kismet
   Linse Burkhardt / Aleksandra Mudry
pension fontana
25QUITA DU DOMAINE Z (1)GerardGRUTZA454,40
   ZANG / POL / Klacz / 2004 / Z620404 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Gret Palucca / Coriolan
   - / Gerard Grutza
KJ Zbrosławice
26CLEARVILLE (89)OliwiaSZUSTKOWSKA (J.1999)454,88
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000118307 / gniada / Clearway / Capitol I / Telma / Lancer II
   - / Marzenna Szustkowska
bpk
27DESAND (101)MaciejSTOPA457,29
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009570101609 / ciemnogniada / Desant / Lando / Dewiza De Revel / Quidam De Revel
   Jacek Soska / Maciej Stopa
bpk
28EVERDI (74)KrzysztofRETKA457,49
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200913462 / siwa / Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I
   E. Guadiano / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
29EXTRA DOLLARS (166)AnnaSEROKA (J.1998)460,83
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200912965 / gniada / Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel / Temptation / Andiamo
   H. Kwant / Anna Seroka
KS Master Film Piaseczno
30DIRTY HARRY (130)JuliaMICHALSKA (J.1998)773,57
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / 528003000806369 / gniada / Lord Z / Lord / Wilanda / Emilion
   - / Tomasz Michalski
bpk
31LARINA (21)GrzegorzNOWAK847,39
   NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito v.d.Paardenwinning
   D. Schaper / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
32ULTIMO DE CARMEL Z (34)MichaelaMZIKOVA (J.2000)847,98
   SP / POL / Klacz / 2000 / - / gniada
   
Staj Zwinger
33CHACCO (231)PawełPIĄTKOWSKI850,90
   HANN / GER / Gelding / 2006 / DE431310645306 / Bay / CHACCO-BLUE / Dorfmaedel/Dorian
   WILKING, HEINZ, BADBERGEN (GER) / Pawel Piatkowski
KJ Equus Węgrzce
34DARCO J (62)BartoszKUT851,19
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000802829 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Roko / Iroko
   - / Elżbieta Penar
UKJ Lalin
35M CANTORI S (72)KrzysztofRETKA853,53
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
36ELDORADO (8)TanaHATALOVA (J.2000)853,85
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / MANHATTAN PROJECT / ELMODA
   Babiś Józef / Bartosz Dolny
pension fontana
37CASSIANO (49)MichałZIĘBICKI860,34
   OLD / POL / Wałach / 2010 / DE418181684910 / siwa / Cassini II / Capitol I / Saragossa / Leonardo
   Michał Ziębicki / Katarzyna Kieljan Mączka
St. KS KJK Szary Michałowice
38ZENDER (161)KamilaDERLATKA1248,37
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film
39GEWINER (148)JoannaROHM1253,68
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009630262407 / gniada / Acorino / Acorado / Groteska / Dresk
   Alicja Jagodzińska / ROHM Property
KJ Galop Kozienice
40LANA MAYAMI (77)MagdalenaKOWALSKA1254,94
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Caibuttas / Castillo
   - / Mayami Magdalena Kowalska
KJ Trachy Sośnicowice
41VIVE LE ROI (56)DominikSŁODCZYK1256,06
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Vandamme / Vamelia HBC
   Stefan Kierznowski / Stefan Kierznowski
KJ Zbrosławice
42BAILANDO (3)JuliaMIESZCZAK1258,65
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / - / - / Aravell II / Bossa Nova
   Krzysztof Lik / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
43CHAFIR (179)KatarzynaKIELJAN-MĄCZKA1868,83
   HAN / PRI / Wałach / 2008 / DE431319845508 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Firenze / Ferragamo
   Marta Roszkiewicz / Katarzyna Kieljan Mączka
jks pogórze glinik zaborowski
 URIAS (90)GabrielGŁUSEK ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / 0105809 / gniada / Indoctro / Capitol I / Ebilithya / Ramiro Z
   Albert Zoer / Gabriel Głusek
St. J Poster Warszawa
 ORLANDA (198)JiriHRUSKA ELI
   CZ / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
JK Opava Katerinky
 BUENA UTOPIA (195)VladisovaHUMPLIKOVA (J.2000) REZ
   CZE / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
370/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/43 s
Startowało koni
46
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:56
3/C1
17:40
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C1 Średnia Runda B konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ARISTO Z (200)JiriHRUSKA050,92024,20800 PLN
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / kasztanowata / xx / x
   x / x
JK Opava Katerinky
2TOKAJER 8 (25)AleksandraDĄBKOWSKA050,07027,43650 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2008 / DE418180171608 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Axina / Acord II
   Reiner Hassman / Jacek Kosow
KU AZS Politechniki Warszawskiej
3CADEAU DU DESTIN (7)DagmaraPIĘTKA052,78028,64500 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2008 / - / gniada / Calato / Capitol I / Odessa IX / Leandro
   - / Leszek Piętka
SKS KJK Szary Michałowice
4EVERDI (74)KrzysztofRETKA057,02029,84350 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200913462 / siwa / Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I
   E. Guadiano / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
5DOMINIKA B (42)ZdenekZILA (J.2000)052,82423,47250 PLN
   ZANG / POL / Ogier / 2000 / - / gniada
   
Chotebuz
6BACARA VDV (127)KatarzynaTRZOS056,63427,67200 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / 5280030612470 / ciemnogniada / Contendro II / Contender / Platieni V / Let's Go V
   E. Van Der Vaart / Robert Trzos
St. KS KJK Szary Michałowice
7DESAND (101)MaciejSTOPA053,53428,59100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009570101609 / ciemnogniada / Desant / Lando / Dewiza De Revel / Quidam De Revel
   Jacek Soska / Maciej Stopa
bpk
8POETIN (209)JuliaCIEŚLAR447,64100 PLN
   WESTF / POL / Klacz / 2008 / DE441410972208 / gniada / Piano II / Pilot / Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
   - / Jan Cieślar
KJK Elizar
9ORINOKO W (143)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)450,04
   SP / POL / Wałach / 2000 / POL009630017100 / kasztanowata / Leandro / Lenz / Ossa / Przedwit XIII 4
   SK Stubno / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
9BUENA UTOPIA (195)VladisovaHUMPLIKOVA (J.2000)450,04
   CZE / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
11ROZALIE (40)MarketaREHAKOVA (J.2000)450,51
   
   
Chotebuz
12BEAURIVAGE N (210)PawełKALICIŃSKI453,00
   KWPN / NED / Ogier / 2006 / 5280030600130 / gniada / Quidam De Revel / Jalisco B / Minula N / Ramiro Z
   - / Paweł Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
13ANTINA (12)NataliaKOZIAROWSKA456,23
   HOL / GER / Klacz / 2008 / DE421000355608 / gniada / Cassini II / Capitol I / Traviata III / Lancer II
   Feldhaus Henrike / Natalia Koziarowska
WLKS Krakus
14ENDEMIT (163)AlicjaCIARCZYŃSKA852,45
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009640045505 / gniada / Nurjev / Guidam / Egida / Austin
   - / Joanna Ciarczyńska
St. SKJ Bobrowy Staw
15SEAQUEST (57)DominikSŁODCZYK855,17
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123208 / gniada / Qulester / Quinar / Seniora Carnute / Carnute
   SK Ochaby Sp. z o. o. / Iwona Robotycka-Leńczuk
KJ Zbrosławice
16DARCO J (62)BartoszKUT1251,01
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000802829 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Roko / Iroko
   - / Elżbieta Penar
UKJ Lalin
17ORLANDA (198)JiriHRUSKA1650,80
   CZ / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
JK Opava Katerinky

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
370/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/43 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:58
4/CC
18:45
(2016-08-19)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2 .1 (wys. 140 cm)
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIGARO (165)JoannaTŁUSZCZ054,171000 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009670048206 / gniada / Caretino K / Caretino / Fiorella / Elvis
   - / Jarosław Tłuszcz
St. KS KJK Szary Michałowice
2ACORADIA (201)JiriHRUSKA054,73750 PLN
   CZE / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada / xx / xx
   xx / xx
JK Opava Katerinky
3SEAQUEST (57)DominikSŁODCZYK057,31600 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123208 / gniada / Qulester / Quinar / Seniora Carnute / Carnute
   SK Ochaby Sp. z o. o. / Iwona Robotycka-Leńczuk
KJ Zbrosławice
4FOREVER (36)VeronikaJELINKOVA (J.2000)057,94500 PLN
   CWB / CZE / Ogier / 2000 / - / gniada
   
bpk
5CAPTAIN (178)ZuzannaGOWIN060,83400 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000701074 / gniada / Unaniem / Numero Uno / Symphonie / Mermus R
   H. De Roover / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
6FLY AWAY VAN HET HAVERHOF (225)AgnieszkaCECUGA062,02300 PLN
   BWP / BEL / G / 2005 / - / Bay / Cardento/Capitol I / Anouk/Kashmir Van Schuttershof
   Philip Gysbechts / Firma Sezam-Instal Sp. j.
LKJ Ostroga Opole
7TOKAJER 8 (25)AleksandraDĄBKOWSKA065,04200 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2008 / DE418180171608 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Axina / Acord II
   Reiner Hassman / Jacek Kosow
KU AZS Politechniki Warszawskiej
8CLEARVILLE (89)OliwiaSZUSTKOWSKA (J.1999)065,10100 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000118307 / gniada / Clearway / Capitol I / Telma / Lancer II
   - / Marzenna Szustkowska
bpk
9ANTINA (12)NataliaKOZIAROWSKA459,85
   HOL / GER / Klacz / 2008 / DE421000355608 / gniada / Cassini II / Capitol I / Traviata III / Lancer II
   Feldhaus Henrike / Natalia Koziarowska
WLKS Krakus
10DURANO G (53)MichałZIĘBICKI461,01
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000813564 / siwa / Canturano / Canturo / Zienna G / Indorado
   Stoeterij Gaesbeek / Kazimiera Siewior
St. KS KJK Szary Michałowice
11CALANTINO (9)TanaHATALOVA (J.2000)463,11
   Holsztyński / GER / Wałach / 2010 / - / - / Cardino / Kismet
   Linse Burkhardt / Aleksandra Mudry
pension fontana
12QUITA DU DOMAINE Z (1)GerardGRUTZA464,47
   ZANG / POL / Klacz / 2004 / Z620404 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Gret Palucca / Coriolan
   - / Gerard Grutza
KJ Zbrosławice
13RISOTTO (188)DamianRYTYCH467,87
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590047507 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
BKJ
14CARINA 6 (6)LucieSTRANDLOVA (J.2000)860,85
   CZE / CZE / Ogier / 2005 / - / gniada / rrr / rrr
   rrr / rrr
yyy
15SAGA (131)JanCHRZANOWSKI862,39
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610025205 / kasztanowata / Fly High / For Pleasure / Salwa / Lexus
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
KJ Ślęża
16POLAR (228)JiriHRUSKA862,96
   
   
JK Opava Katerinky
17JEEFREY (162)JuliaPOSCHAUKO (J.1999)864,15
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009530260706 / gniada / Day Dream II "S" / Mason / Jennifer / Lord Sherry
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska Warszawa
18SOMETHING SPECIAL (52)MichałZIĘBICKI865,56
   WARM / CZE / Wałach / 2009 / 040017011175709 / kasztanowata / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Ornella / Griseldi L
   Obora Gestut / Anna Szary-Ziębicka
St. KS KJK Szary Michałowice
19EXTRA DOLLARS (166)AnnaSEROKA (J.1998)873,88
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200912965 / gniada / Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel / Temptation / Andiamo
   H. Kwant / Anna Seroka
KS Master Film Piaseczno
20CAVARELLI (133)JanCHRZANOWSKI1264,23
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE433331527007 / siwa / Coupe De Coeur / Calido / Lavarell / Contender
   Sprehe / Andrzej Błażejewski i Jan Chrzanowski
KJ Ślęża
21ENDEMIT (163)AlicjaCIARCZYŃSKA1266,60
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009640045505 / gniada / Nurjev / Guidam / Egida / Austin
   - / Joanna Ciarczyńska
St. SKJ Bobrowy Staw
 BEAU MOLGA (214)PawełKALICIŃSKI ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Quidam de Revel / Timolga S / Voltaire
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
 NORTON (47)AnnaSZARY-ZIĘBICKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009660370207 / gniada / Love Affair / Lauries Crusador / Nixe / Grosso Z
   Remigiusz Makowski / Aleksandra Szary
St. KS KJK Szary Michałowice
 DIRTY HARRY (130)JuliaMICHALSKA (J.1998) REZ
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / 528003000806369 / gniada / Lord Z / Lord / Wilanda / Emilion
   - / Tomasz Michalski
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:49:59
5R/LL/60
07:30
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5R - LL/60 Konkurs zwykły TOWARZYSKI art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
(Competition No 5R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZIKO (215)KatarzynaPIELA (J.2000)055,70
   SP. / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger han. / Czejenka sp.
   Sylwester Kosiński / "ELAY" Sławomir Piela
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki"
2SIGMA (114)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)057,30
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Analog/ / Sinez/
   SK Udórz / Arkadiusz Dratwiński
Jurajski LKJ Udórz
3WEKSA (97)AnnaMAKULSKA069,99
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / gniada
   - / Anna Makulska
bpk
4KASAFI (76)DominikaPOLIWODA (JM.2002)574,10
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670088809 / gniada / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage
   Tomasz Gałczyński / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
 WEKSA (97)AnnaMAKULSKAa061,13
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / gniada
   - / Anna Makulska
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:01
6R/LL/80
07:45
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6R - LL/80 Konkurs zwykły TOWARZYSKI art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
(Competition No 6R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CYPRYS (123)MagdalenaPOLCZYK048,34
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa
   - / Magdalena Polczyk
Tuszyński KJ Garbówek
2GEJZER (236)FranciszkaTRZCIŃSKA (JM.2001)048,90
   - / - / G / - / - / -
   
SKS KJK Szary Michałowice
3JARISA (29)KamilaMUSIELAK053,92
   MŁP / POL / Klacz / 2006 / POL006550154706 / siwa / Euroboss/ / Japonia/
   Małgorzata Jóźwicka / Kamila Musielak
St. KJ KJK Szary Michałowice
4CARRERA G (17)MateuszGARGAŚ054,94
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 616007610090811 / gniada / Cruzeiro L / / Tara / Cenzus
   Marian Juszczak / Mateusz Gargaś
St. KS KJK Szary Michałowice
5SIGMA (114)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)055,08
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Analog/ / Sinez/
   SK Udórz / Arkadiusz Dratwiński
Jurajski LKJ Udórz
6ZENO-S (32)OlgaŁABUDZIK (JM.2003)057,12
   OLD / GER / Wałach / 1997 / DE333330143397 / kasztanowata / Zeus / Arlequin / Burschikose / Grannus
   - / Anna Szary
St. KS KJK Szary Michałowice
7MOULIN ROUGE (150)ZbigniewPŁATOS063,95
   OLD / GER / Wałach / 2011 / DE418180200711 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Inspiration / Incolor
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Zbigniew Płatos
KJ Galop Kozienice
8LIBERO BOY (235)AnnaSZARY-ZIĘBICKA070,55
   
   
St. KS KJK Szary Michałowice
9CZIKO (215)KatarzynaPIELA (J.2000)448,77
   SP. / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger han. / Czejenka sp.
   Sylwester Kosiński / "ELAY" Sławomir Piela
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki"
10WIGOR (120)AleksandraZARĘBA (JM.2004)457,50
   MK / POL / Wałach / 2006 / - / bułana / Grafos/ / Wineta/
   Tadeusz Ziajkowski / Aleksandra Żbikowska
KJ Łąck
11HERCULES (108)AleksandraRYT463,43
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Clavius/ / Heraja/
   Violetta Nojman / Violetta Nojmann
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
12PRIMA (221)LauraBARAŃSKA (JM.2004)781,02
   KUC / POL / Klacz / 2004 / POL013611065704 / kasztanowata / Yekus / Yedams Claus / Perła / Magot
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
13SARAGOSS (98)MaciejSTOPA783,66
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Boeckmann`s Looping/ / Saragossa/
   SK Udórz / Andrzej Szewczyk
bpk
14HUGO (24)RoxanaGAJDZIK (JM.2001)845,59
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009690012908 / gniada / Grando/ / Astra/
   Adam Maras / Lidia Gajdzik
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
15KASAFI (76)DominikaPOLIWODA (JM.2002)887,05
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670088809 / gniada / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage
   Tomasz Gałczyński / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
 GEJZER (236)FranciszkaTRZCIŃSKA (JM.2001)a053,12
   - / - / G / - / - / -
   
SKS KJK Szary Michałowice
 CARRERA G (17)MateuszGARGAŚa054,06
   WLKP / POL / Klacz / 2011 / 616007610090811 / gniada / Cruzeiro L / / Tara / Cenzus
   Marian Juszczak / Mateusz Gargaś
St. KS KJK Szary Michałowice
 JARISA (29)KamilaMUSIELAKa057,14
   MŁP / POL / Klacz / 2006 / POL006550154706 / siwa / Euroboss/ / Japonia/
   Małgorzata Jóźwicka / Kamila Musielak
St. KJ KJK Szary Michałowice
 HERCULES (108)AleksandraRYTa061,65
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Clavius/ / Heraja/
   Violetta Nojman / Violetta Nojmann
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
 SARAGOSS (98)MaciejSTOPAa064,23
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Boeckmann`s Looping/ / Saragossa/
   SK Udórz / Andrzej Szewczyk
bpk
 LIBERO BOY (235)AnnaSZARY-ZIĘBICKAa070,42
   
   
St. KS KJK Szary Michałowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:03
7R/L
08:30
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7R - L Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
(Competition No 7R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KALIBRA WONA (23)MartynaPAWLAS047,21
   MŁP / POL / Klacz / 2004 / POL006670080104 / gniada / Bolivar / Rahman / Karina / nn
   Janusz Gałązka / Martyna Pawlas
JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
2WIGOR (120)AleksandraZARĘBA (JM.2004)047,76
   MK / POL / Wałach / 2006 / - / bułana / Grafos/ / Wineta/
   Tadeusz Ziajkowski / Aleksandra Żbikowska
KJ Łąck
3CYPRYS (123)MagdalenaPOLCZYK048,86
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa
   - / Magdalena Polczyk
Tuszyński KJ Garbówek
4LADY-S (206)IwonaSKRZYPIEC049,99
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
5AROMAT (126)JakubDOŁHUN (J.1999)050,68
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / 616007600156206 / kasztanowata / Helanis / Cantanis / Adina / Pan Franek
   - / Klaudia Bulzacka
KJ Łąck
6RASZKA (145)DominikaSZOTEK (J.2000)051,00
   Uk. Wierzch. / UKR / Klacz / 2001 / POL014540092401 / siwa / Rubin / Renommee / Galicja / Harem
   - / Leszek Szotek
KJ Trachy Sośnicowice
7CAIRO AK (142)JacekKUŚNIERCZAK054,29
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
8CARA VIENNA (217)IwonaDOMIN055,06
   Hannover / GER / Klacz / 2008 / DE431311201808 / siwa / Calido / Cantus / Wanda / Werther
   - / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze
9CHAMPION DE NIGHT (28)SławomirSZLACHTA055,44
   
   
KJ Equistro Wierzawice
10OBORA'S RAGAZZA (68)JuliaHNAT (J.1999)056,39
   WARM / POL / Klacz / 2009 / 121078209 / ciemnogniada / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Rush On / Nekoma
   Johann Frischeis / Grażyna Pawłowska
St. KS KJK Szary Michałowice
11DARMA (102)WiktoriaHOJDA (JM.2001)056,64
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009670113910 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dania / Adrian
   Jacek Mierzwiński / Sergiej Hojda
KJ Leśna Wola
12ZENO-S (32)OlgaŁABUDZIK (JM.2003)057,56
   OLD / GER / Wałach / 1997 / DE333330143397 / kasztanowata / Zeus / Arlequin / Burschikose / Grannus
   - / Anna Szary
St. KS KJK Szary Michałowice
13NIKE (100)KatarzynaBULA057,65
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540098606 / gniada / Sprint / Trawant / Nel / Hipovit
   Leszek Pilarski / Katarzyna Bula
bpk
14BLOODY MARY (11)AleksandraJĘDRAS (J.1999)058,14
   CZE / CZE / Klacz / 2009 / - / gniada / colato / blanka/ballast
   czechy / Robert Jędras
KJK Szary Michałowice
15CASSINIA (229)PawełPIĄTKOWSKI060,62
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Cassini II/ Capitol I / Bonita/Cabrol Amicol
   Malgorzata Siergiej / Pawel Piatkowski
KJ Equus Węgrzce
16CHARLOTTE (119)EwaZIMNY060,95
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690058710 / gniada / Le Voltaire / / Fontana / Salazar
   - / Logomat S. C.
St. KS KJK Szary Michałowice
17HERMES (64)ŁukaszKUT061,08
   - / - / - / 2011 / - / -
   
UKJ Lalin
18SAMIRO (111)AleksandraRYT061,98
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540140411 / gniada / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
19CHIRON (106)GrzegorzFABER062,97
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331370208 / gniada / Chico's Boy / / Vulana L / Emilion
   - / Adam Kiążek
KJK Fabrex
20PALOMA (112)AleksandraRYT064,07
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540048608 / ciemnogniada / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers
   Szczepan Prokopowicz / Szczepan Prokopowicz
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
21TELLUR (96)EwaSOJKA064,67
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / kasztanowata / Donzini/ / Tessa/
   - / Ewa Sojka
bpk
22DANTE ALIGHIERI (16)MałgorzataĆWIKŁO064,99
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007510058412 / kasztanowata / Cssillo / Cassini I / Demeter / Czarownik
   Gerard Grutza / Gerard Grutza
WLKS Krakus
23WILLIE (211)PawełKALICIŃSKI065,06
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / gniada / Cola / Wortuna
   Adam Sosnowski / Paweł Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
24COFFEE 23 (181)DominikaSZOTEK (J.2000)066,64
   HOL / NLD / Wałach / 2011 / - / gniada / contender / quidam de revel
   x / szotek
KJ Trachy Sośnicowice
25BABY LOVE (103)JagodaDYGA (J.1998)067,70
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / nn/nn / nn/nn
   - / Małgorzata Dyga
KJ Leśna Wola
26MOULIN ROUGE (150)ZbigniewPŁATOS068,08
   OLD / GER / Wałach / 2011 / DE418180200711 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Inspiration / Incolor
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Zbigniew Płatos
KJ Galop Kozienice
27LIBRETTO (154)ŁukaszKRUK068,34
   MŁP / POL / Wałach / 2009 / 616006590055909 / gniada / Drop / Vis Versa / La Scala / Grey
   SS Walewice / Ewa Majkowska
Kielecki KJ
28BARBAROS (75)WeronikaPOLIWODA (JM.2002)451,44
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610192509 / gniada / Markies V / Quidam / Barbara / Dżamir
   Sebastian Jach / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
29CAFE AU LAIT (69)NataliaZARĘBSKA (JM.2001)453,82
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000711123 / gniada / Ol Metta / Flipper D Elle / Daphne / Voltaire
   E. J. Bakhuis / Katarzyna Zarębska
St. KS KJK Szary Michałowice
30GINO GOMEZ G (202)WiktoriaWAJDA (J.2000)455,08
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ever for Pleasure / Galla G
   - / Wajda Izabela
KJK Elizar
31ROSARIO (216)IwonaDOMIN455,96
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / 616006690031408 / kasztanowata / Mag / Empik / Rodezja / Hetman
   Henryk Kleinert / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze
32KOLA (125)JakubDOŁHUN (J.1999)457,55
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl
   SK Widzów / Jarosław Dołhun
KJ Łąck
33RAVAGE (65)RadkaKUREKOVÁ460,73
   Slovak Warmblood / SVK / Klacz / 2011 / - / gniada / Rektor/ / La Granna/
   Feka Trans s.r.o. / Feka Trans s.r.o.
Cold Lake Horses Huncovce
34BOLERO (230)PawełPIĄTKOWSKI464,43
   
   
KJ Equus Węgrzce
35GO-GO G (186)JanZWINGER (J.2000)466,24
   
   
staj zwinger
36ALBERJIM (92)PrzemysławTRAWIŃSKI467,65
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009540057011 / gniada / Analog / Lando / Alberina / Jim
   Karol Micuła / Przemysław Trawiński
Jurajski LKJ w Udorzu
37BED BOY (124)KatarzynaSENDALSKA473,87
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331040409 / siwa / Burberry / Balou Du Rouet / Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
   - / Katarzyna Sendalska
Tuszyński KJ Garbówek
38SUMIRA (79)PaulinaJANOWSKA855,20
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009540053809 / gniada / Hetman / Trawant / Sumienna / Szron
   SK Udorz / Paulina Janowska
Jurajski LKJ w Udorzu
39REDAKTA (205)AleksandraKOŚCIELNA859,70
   Czes.gorac. / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Rock'n Roll / Rasso / Elida-K / Ermitaż
   - / -
KJK Elizar
40WHY VALENTINE (180)JakubBOCHENEK860,44
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540100405 / ciemnogniada / Arcus / / Wibracja / Genius
   Anna Wyroślak / Tuban Jakub Bochenek
SKS KJK Szary Michałowice
41DARK CARETINO (51)AnnaROMANIAK976,95
   WESTF / GER / Wałach / 2003 / DE421000320504 / gniada / Caretino / Caletto I I / Dark Moon / Daenenkoenig
   Alexandra Pape / Anna Romaniak
LKJ przy SK Ochaby
42CONNERY (27)JuliaMARGLEWSKA1078,83
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada
   
43HUGO (24)RoxanaGAJDZIK (JM.2001)1251,70
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009690012908 / gniada / Grando/ / Astra/
   Adam Maras / Lidia Gajdzik
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
44ALIBI (115)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)1251,97
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / POL006540045706 / gniada / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak
   SK Udórz / SK Udórz
Jurajski LKJ Udórz
45MY LORD (160)KarolNIEMCZUK2069,48
   WESTF / POL / Ogier / 2012 / DE441410044613 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Atlanta Z / Atlantus Z
   Karol Niemczuk / Karol Niemczuk
Kielecki KJ
46PRIMA (221)LauraBARAŃSKA (JM.2004)26128,95
   KUC / POL / Klacz / 2004 / POL013611065704 / kasztanowata / Yekus / Yedams Claus / Perła / Magot
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
 ALIBI (115)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)a050,92
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / POL006540045706 / gniada / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak
   SK Udórz / SK Udórz
Jurajski LKJ Udórz
 LADY-S (206)IwonaSKRZYPIECa054,33
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
 GINO GOMEZ G (202)WiktoriaWAJDA (J.2000)a054,81
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Ever for Pleasure / Galla G
   - / Wajda Izabela
KJK Elizar
 SUMIRA (79)PaulinaJANOWSKAa058,07
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009540053809 / gniada / Hetman / Trawant / Sumienna / Szron
   SK Udorz / Paulina Janowska
Jurajski LKJ w Udorzu
 BLOODY MARY (11)AleksandraJĘDRAS (J.1999)a058,49
   CZE / CZE / Klacz / 2009 / - / gniada / colato / blanka/ballast
   czechy / Robert Jędras
KJK Szary Michałowice
 WHY VALENTINE (180)JakubBOCHENEKa058,82
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540100405 / ciemnogniada / Arcus / / Wibracja / Genius
   Anna Wyroślak / Tuban Jakub Bochenek
SKS KJK Szary Michałowice
 ALBERJIM (92)PrzemysławTRAWIŃSKIa062,79
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009540057011 / gniada / Analog / Lando / Alberina / Jim
   Karol Micuła / Przemysław Trawiński
Jurajski LKJ w Udorzu
 BARBAROS (75)WeronikaPOLIWODA (JM.2002)a063,30
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610192509 / gniada / Markies V / Quidam / Barbara / Dżamir
   Sebastian Jach / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
 WILLIE (211)PawełKALICIŃSKIa065,19
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / gniada / Cola / Wortuna
   Adam Sosnowski / Paweł Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
 HERMES (64)ŁukaszKUTa067,34
   - / - / - / 2011 / - / -
   
UKJ Lalin
 BABY LOVE (103)JagodaDYGA (J.1998)a070,19
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / nn/nn / nn/nn
   - / Małgorzata Dyga
KJ Leśna Wola
 MY LORD (160)KarolNIEMCZUKa2068,17
   WESTF / POL / Ogier / 2012 / DE441410044613 / siwa / Mylord Carthago / Carthago / Atlanta Z / Atlantus Z
   Karol Niemczuk / Karol Niemczuk
Kielecki KJ
 COFFEE 23 (181)DominikaSZOTEK (J.2000)a458,59
   HOL / NLD / Wałach / 2011 / - / gniada / contender / quidam de revel
   x / szotek
KJ Trachy Sośnicowice
 DARMA (102)WiktoriaHOJDA (JM.2001)a458,78
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009670113910 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dania / Adrian
   Jacek Mierzwiński / Sergiej Hojda
KJ Leśna Wola
 DARK CARETINO (51)AnnaROMANIAKa460,11
   WESTF / GER / Wałach / 2003 / DE421000320504 / gniada / Caretino / Caletto I I / Dark Moon / Daenenkoenig
   Alexandra Pape / Anna Romaniak
LKJ przy SK Ochaby
 CHARLOTTE (119)EwaZIMNYa460,24
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690058710 / gniada / Le Voltaire / / Fontana / Salazar
   - / Logomat S. C.
St. KS KJK Szary Michałowice
 GO-GO G (186)JanZWINGER (J.2000)a467,70
   
   
staj zwinger
 LIBRETTO (154)ŁukaszKRUKa468,25
   MŁP / POL / Wałach / 2009 / 616006590055909 / gniada / Drop / Vis Versa / La Scala / Grey
   SS Walewice / Ewa Majkowska
Kielecki KJ
 CONNERY (27)JuliaMARGLEWSKAa473,83
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
65
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:06
8R/P
10:45
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8R - P Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
(Competition No 8R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AMBASADOR (84)DominikSŁODCZYK055,74020,00
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540102411 / siwa / De Quidams / Quidam'S Rubin / Ambasada / Dolus
   Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
KJ Zbrosławice
2TORNADO II (203)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)049,02020,09
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
3CORTEZ (183)JanZWINGER (J.2000)051,15021,09
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
4CAIRO AK (142)JacekKUŚNIERCZAK049,22023,48
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009610140610 / gniada / Epsom Gesmaray / Jalisco B / Coco Chanel K / Contendus
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
5FALLONE WV (33)MichaelaMZIKOVA (J.2000)049,07024,27
   CWB / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada
   
Staj Zwinger
6KOLA (125)JakubDOŁHUN (J.1999)046,74024,74
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009540044809 / gniada / Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute / Kolia / Imequyl
   SK Widzów / Jarosław Dołhun
KJ Łąck
7CORRIDA (20)DamianZMOREK054,23025,01
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000176009 / gniada / Corrido / Contender / Jill III / Landgraf I
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
8KARMEL (176)PatrycjaŻACHOWSKA050,14025,15
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007520018403 / kasztanowata / Maram / Aram / Karmen / Berkel
   Tomasz Gąsiorek / Piotr Żachowski
KJ Profit
9CHAMPION DE NIGHT (28)SławomirSZLACHTA051,81025,25
   
   
KJ Equistro Wierzawice
10RAF LIDER (153)KlaudiaSUCHOŻEBRSKA051,73026,60
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / POL007610061908 / gniada / Lider / Le Grand / Rafa / Monte Christo
   Mirosław Kozański / Krzysztof Suchożebrski
KJ Szwadron Jazdy RP
11ATLANTA (234)KatarzynaKUCHEJDA048,54028,13
   
   
KJ Equus Węgrzce
12PALOMA (112)AleksandraRYT049,74028,15
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540048608 / ciemnogniada / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers
   Szczepan Prokopowicz / Szczepan Prokopowicz
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
13KENZO (80)KrzysztofWIDZYK048,44028,41
   
   
JKS Kasztanka Żywiec
14CORBIN (184)JanZWINGER (J.2000)054,34029,07
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
15DOLORES N (118)KarolinaPINDUR-ANTOSZ050,54029,32
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610061810 / ciemnogniada / Liberatto P / Corofini / Donna Louisa P / Louis
   Katarzyna Niedźwiecka / Karolina Pindur-Antosz
St. KS KJK Szary Michałowice
16Q DE REVEL (146)KlaudiaWOLSZCZAK054,42031,33
   HOL / POL / Wałach / 2010 / DE421000524310 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco B / O-Samona / Carthago
   Klaudia Wolszczak / Klaudia Wolszczak
KJ Galop Kozienice
17SHUTTER'S DIAMOND (48)AleksandraSZARY056,84033,86
   CZE / CZE / Wałach / 2011 / - / gniada / Sir Shutterfly / Silvio I / Crime / Calypso II / Cor de la Bryere
   Gestut Obora / Anna Szary-Ziębicka
St. KS KJK Szary Michałowice
18KALIBRA WONA (23)MartynaPAWLAS040,59422,06
   MŁP / POL / Klacz / 2004 / POL006670080104 / gniada / Bolivar / Rahman / Karina / nn
   Janusz Gałązka / Martyna Pawlas
JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
19FLAVIO (14)KrzysztofLEŚNIAK050,78422,28
   HAN / GER / Wałach / 2007 / DE431316817707 / gniada / Fighting Alpha / Landjonker / Funny / For Pleasure
   - / Marek Grzyżdżyk
WLKS Krakus
20VALENTINE (18)DamianZMOREK052,11423,47
   WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now or Never M / Cocco / Cornet Obolensky
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
21CALINE Z (67)RadkaKUREKOVÁ049,50425,66
   ZANG / SVK / Klacz / 2010 / - / gniada / Consulent Z/ / Pandora/
   Feka Trans s.r.o. / Feka Trans s.r.o.
Cold Lake Horses Huncovce
22LIMIT 57 (232)KatarzynaKUCHEJDA047,05425,69
   WEST / GER / G / 2003 / - / Bay / Lissabon/Lordanos / Picola/Phantom
   - / Paweł Piątkowski
KJ Equus Węgrzce
23CHIRON (106)GrzegorzFABER056,07426,02
   OLD / GER / Wałach / 2008 / DE433331370208 / gniada / Chico's Boy / / Vulana L / Emilion
   - / Adam Kiążek
KJK Fabrex
24LORD OF THE DANCE III (91)MagdalenaBARTOLEWSKA (J.1998)053,28427,15
   HAN / GER / Wałach / 2006 / DE431310521706 / gniada / Lordanos / Landos / Lady Sunshine / Landsieger I
   Gerd Janssen / Wojciech Bartolewski
Tuszyński KJ Garbówek
25OBORA'S RAGAZZA (68)JuliaHNAT (J.1999)046,98427,68
   WARM / POL / Klacz / 2009 / 121078209 / ciemnogniada / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Rush On / Nekoma
   Johann Frischeis / Grażyna Pawłowska
St. KS KJK Szary Michałowice
26CHOUETTE Z (187)DamianRYTYCH057,63427,90
   ZANG / BEL / Klacz / 2010 / 056015Z55706810 / gniada / Casado v't Gelutt Z / Cadence van't Gelutt Z / Quartz van't Hulsbos / Latano I
   J. Melchior / R. Jagieliński
BKJ
27CARA VIENNA (217)IwonaDOMIN049,63428,62
   Hannover / GER / Klacz / 2008 / DE431311201808 / siwa / Calido / Cantus / Wanda / Werther
   - / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze
28CHACCO-TWO (63)ŁukaszKUT049,30429,31
   OLD / GER / Wałach / 2009 / DE418184089909 / siwa / Chacco-Blue / Chambertin / Casablanca / Capitan Paul I
   - / Łukasz Kut
UKJ Lalin
29SARMATA II (61)BartoszKUT049,22429,45
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009630122908 / gniada / Analog / Lando / Sala / Cordial
   Zbigniew Kut / Zbigniew Kut
UKJ Lalin
30GRANVILLE K (105)WiktoriaLIS052,77437,27
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610090709 / ciemnogniada / Camirez / Con Capitol / Grenada / Granulit
   - / Wiktoria Lis
bpk
31AROMAT (126)JakubDOŁHUN (J.1999)046,38440,54
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / 616007600156206 / kasztanowata / Helanis / Cantanis / Adina / Pan Franek
   - / Klaudia Bulzacka
KJ Łąck
32RIVALDO KG (71)MałgorzataGAWRYLUK045,14 REZ
   SP / POL / Wałach / 2006 / 616009610254406 / gniada / Landjonker S / Landjonker / Rosocha / Dularus
   Grzegorz Komin / Paweł Gawryluk
KJ Aldragho Piaseczno
33FOKUS (99)IzabellaKISIELOWSKA (J.1999)052,41 REZ
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009640024810 / gniada / Calato Kama / Calato / Feola / Lavendel
   SK Nowielice / Ilona Palka- Kisielowska
bpk
34NIKE (100)KatarzynaBULA447,34
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540098606 / gniada / Sprint / Trawant / Nel / Hipovit
   Leszek Pilarski / Katarzyna Bula
bpk
35RAVAGE (65)RadkaKUREKOVÁ448,74
   Slovak Warmblood / SVK / Klacz / 2011 / - / gniada / Rektor/ / La Granna/
   Feka Trans s.r.o. / Feka Trans s.r.o.
Cold Lake Horses Huncovce
36BOLERO (230)PawełPIĄTKOWSKI449,21
   
   
KJ Equus Węgrzce
37ROXY (204)MagdalenaKOŚCIELNA449,72
   Czeski Gorącokrwisty / CZE / Klacz / 2007 / - / - / Rock'n Roll / Cita
   - / Aleksandra Kościelna
KJK Elizar
38DEBATA II (223)JuliaKANIA (J.2000)450,61
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540009908 / gniada / Campari M/ / Demeter/Czarownik
   Waldemar Duda / Ewa Binasik Hapkiewicz
UKS Akademia Jeździectwa
39TELLUR (96)EwaSOJKA451,48
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / kasztanowata / Donzini/ / Tessa/
   - / Ewa Sojka
bpk
40JOGA (224)MateuszTYSZKO451,51
   
   
Tuszyński KJ Garbówek
41LAUSSANNE 65 (135)NataliaKOZIAROWSKA451,62
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000108011 / gniada / Larimar / Lavall II / S-Cantana / Caretino
   - / Natalia Koziarowska
WLKS Krakus
42FAMATA B (212)PawełKALICIŃSKI452,64
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Lucky Boy / Tamata / Nijinski
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
43GUUS VAN'T KATTENBOS (213)PawełKALICIŃSKI453,64
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / - / - / Zirocco Blue VDL / Civanta K-P
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
44CYPRIANO (220)LauraBARAŃSKA (JM.2004)454,48
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   Laskowska Gizela / Lidia Baranska
St. Agro-Aves Gajewniki
45LACONIEK Z (109)AleksandraRYT670,47
   ZANG / NED / Wałach / 2011 / 056015Z55 / gniada / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
46WAGABUNDA PONY SPORT (219)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)774,25
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
47GOMAR (147)JoannaROHM776,38
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009690071410 / kasztanowata / Maram / Aram / Godella / Luron
   SK Prudnik / ROHM Property
KJ Galop Kozienice
48CAFE AU LAIT (69)NataliaZARĘBSKA (JM.2001)847,49
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000711123 / gniada / Ol Metta / Flipper D Elle / Daphne / Voltaire
   E. J. Bakhuis / Katarzyna Zarębska
St. KS KJK Szary Michałowice
49ROSARIO (216)IwonaDOMIN847,84
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / 616006690031408 / kasztanowata / Mag / Empik / Rodezja / Hetman
   Henryk Kleinert / Femis Sp. z o.o.
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki" Międzyrzecze
50CANDO (233)KatarzynaKUCHEJDA847,93
   HOL / GER / G / 2000 / - / Bay / Candillo/Cassini I / Bassia/Corleone
   - / Paweł Piątkowski
KJ Equus Węgrzce
51BRUSSELS DU DOMAINE Z (222)AnnaOLEŚ848,01
   
   
Soymar Horse Team
52REDAKTA (205)MagdalenaKOŚCIELNA849,08
   Czes.gorac. / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Rock'n Roll / Rasso / Elida-K / Ermitaż
   - / -
KJK Elizar
53RASZKA (145)DominikaSZOTEK (J.2000)849,62
   Uk. Wierzch. / UKR / Klacz / 2001 / POL014540092401 / siwa / Rubin / Renommee / Galicja / Harem
   - / Leszek Szotek
KJ Trachy Sośnicowice
54CONTENTO (58)ŁukaszSORDYL852,06
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411589710 / kasztanowata / Calido / Cantus / Jung Laissez Faire / For Pleasure
   Montis Sp. z o. o. / Nowostyl Mirosław Sordyl
WLKS Krakus
55SAMIRO (111)AleksandraRYT852,19
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540140411 / gniada / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
56QUANTONO (226)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)854,82
   
   
St. Agro-Aves Gajewniki
57H-CARETANO (10)JustynaBISAGA (J.1999)856,74
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 / 10761 / gniada / Carry Son / Hańcza
   Kazimierz Bartkowiak / Barbara Bisaga
KJ Facimiech
58GOLDEN BOY - BUBKA (55)AleksandraNOWAK (JM.2001)860,92
   TRAK / POL / Wałach / 2000 / 616007660764800 / ciemnogniada / Bielick 14 / Baksan 124 / Burda / Razriad
   L. L. Łoszakow / Piotr Nowak
St. KS KJK Szary Michałowice
59AKORD (121)PaulaGRZESIEK (J.2000)1990,67
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
 BED BOY (124)KatarzynaSENDALSKA ELI
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331040409 / siwa / Burberry / Balou Du Rouet / Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
   - / Katarzyna Sendalska
Tuszyński KJ Garbówek
 CAYENNE (164)AlicjaCIARCZYŃSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009540145210 / kara / Desant / Lando / Cudna / Index
   Patrycja Siedlaczek / Mateusz Mokrzyś
St. SKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
380/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
66/43 s
Startowało koni
61
Ukończyło koni
59
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:09
5/N
13:00
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1VIVE LE ROI (56)DominikSŁODCZYK046,99027,68400 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Vandamme / Vamelia HBC
   Stefan Kierznowski / Stefan Kierznowski
KJ Zbrosławice
2LARINA (21)GrzegorzNOWAK043,79028,79300 PLN
   NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito v.d.Paardenwinning
   D. Schaper / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
3DAYTON (19)DamianZMOREK045,84029,33200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
4M CANTORI S (72)KrzysztofRETKA047,81031,07100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
5RUMINKA HF ALKAPET (182)AdelaBURIANOVA (J.2000)043,79031,65100 PLN
   CZE / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
6BALOU (155)LudwikaHRABSKA (JM.2001)044,51033,16100 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Emilion / Pandora / Lincoln
   - / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
7NABUCHO DU SEREIN (70)KatarzynaORDYS046,33033,62100 PLN
   XO / FRA / Ogier / 2001 / 01318846W / siwa / Ryon D Anzex / Massondo / Gaydge Palmaroux / Vassal Du Defey
   - / Katarzyna Ordys
Śląska Akademia Jeździecka
8CHACCO BOY 7 (15)KrzysztofLEŚNIAK052,27034,0050 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2010 / DE441411519510 / gniada / Chacco Blue / Chambertin / Karediama / Andiamo Z
   Paul Schockemohle / Krzysztof Leśniak
WLKS Krakus
9LAURENCJA (152)KacperMRÓZ (J.1999)044,99036,1420 PLN
   OLD / POL / Klacz / 2007 / DE433331562007 / kasztanowata / Stalon / / Lisa / Hades
   Zbigniew Płatos / Waldemar Mróz
KJ Galop Kozienice
10COMIENZO (22)GrzegorzNOWAK046,82039,8920 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2009 / DE421000513409 / siwa / Cornet Obolensky / Clinton / Verona XI / Cassini II
   Roland Nowee / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
11GUUS VAN'T KATTENBOS (213)PawełKALICIŃSKI047,33041,0720 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / - / - / Zirocco Blue VDL / Civanta K-P
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
12CARANJA (26)AleksandraDĄBKOWSKA047,12042,8320 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2011 / DE421000220511 / gniada / Cartani / Carthago / Ortega I / Caretino
   Heiko Kaeding / -
KU AZS Politechniki Warszawskiej
13ROCKY (46)AnnaSZARY-ZIĘBICKA046,20044,2520 PLN
   
   
St. KS KJK Szary Michałowice
14A'LUMINAR MF (94)MarekWACŁAWIK049,90145,7120 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000595010 / gniada / Larimar/ Lavall II / Quanta/ Quidam's Rubin
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
15CHAFIR (179)KatarzynaKIELJAN-MĄCZKA046,63146,0120 PLN
   HAN / PRI / Wałach / 2008 / DE431319845508 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Firenze / Ferragamo
   Marta Roszkiewicz / Katarzyna Kieljan Mączka
jks pogórze glinik zaborowski
16GRANVILLE K (105)WiktoriaLIS047,53146,1620 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610090709 / ciemnogniada / Camirez / Con Capitol / Grenada / Granulit
   - / Wiktoria Lis
bpk
17LADYKRACHER 8 (110)MateuszTYSZKO043,95428,30
   HAN / GER / Ogier / 2002 / DE431316552402 / gniada / Landclassic / Landadel / Beresina / Silvester
   - / Magdalena Matyszczak
Tuszyński KJ Garbówek
18JOGA (224)MateuszTYSZKO047,35431,76
   
   
Tuszyński KJ Garbówek
19CORRIDA (20)DamianZMOREK047,74439,94
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000176009 / gniada / Corrido / Contender / Jill III / Landgraf I
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
20CHACCO-TO (185)JanZWINGER (J.2000)045,28443,45
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
staj zwinger
21CENDRILLON (66)RadkaKUREKOVÁ044,64444,71
   Slowak Warmblood / SVK / Klacz / 2007 / - / gniada / Unknown/ / La Granna/
   Feka Trans s.r.o. / Ingrid Plučinská
Cold Lake Horses Huncovce
22FIDELIO (54)GabrielaSOMPOL045,84839,06
   HAN / GER / Wałach / 2008 / DE431314802808 / gniada / For Edition / Forsyth / Escalora / Escudo I
   Oskar Wiese / Katarzyna Sompol
bpk
23LANA MAYAMI (77)MagdalenaKOWALSKA046,52843,66
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Caibuttas / Castillo
   - / Mayami Magdalena Kowalska
KJ Trachy Sośnicowice
24VANILLA (189)NatalieKREISLOVA (J.2000)044,441969,93
   CZE / POL / Klacz / 2000 / - / - / nn/nn / nn/nn
   
KJ Opava Katerinky
25ZENDER (161)KamilaDERLATKA441,11
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film
26CANDO (233)KatarzynaKUCHEJDA441,42
   HOL / GER / G / 2000 / - / Bay / Candillo/Cassini I / Bassia/Corleone
   - / Paweł Piątkowski
KJ Equus Węgrzce
27ATLANTA (234)KatarzynaKUCHEJDA442,29
   
   
KJ Equus Węgrzce
28RIVALDO KG (71)MałgorzataGAWRYLUK442,34
   SP / POL / Wałach / 2006 / 616009610254406 / gniada / Landjonker S / Landjonker / Rosocha / Dularus
   Grzegorz Komin / Paweł Gawryluk
KJ Aldragho Piaseczno
29FALCON (218)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)443,36
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009590013105 / gniada / Concorde / Cor De La Bryere / Bella - Canta R / Darco
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
30GIGI (193)DianaSOMMEROVA (J.2000)443,52
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
31TORNADO II (203)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)443,89
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
32LECHITA (104)WiktoriaLIS444,10
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540074301 / siwa / Renommee / Ramiro Z / Lady / Lit
   - / Wiktoria Lis
bpk
33FOKUS (99)IzabellaKISIELOWSKA (J.1999)445,00
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009640024810 / gniada / Calato Kama / Calato / Feola / Lavendel
   SK Nowielice / Ilona Palka- Kisielowska
bpk
34LANDLIEBE JO WE (207)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)445,27
   Westfalska / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Landlob / Findra
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
35ROXY (204)MagdalenaKOŚCIELNA445,99
   Czeski Gorącokrwisty / CZE / Klacz / 2007 / - / - / Rock'n Roll / Cita
   - / Aleksandra Kościelna
KJK Elizar
36LORD OF THE DANCE III (91)MagdalenaBARTOLEWSKA (J.1998)448,15
   HAN / GER / Wałach / 2006 / DE431310521706 / gniada / Lordanos / Landos / Lady Sunshine / Landsieger I
   Gerd Janssen / Wojciech Bartolewski
Tuszyński KJ Garbówek
37SINGULORD CARO (60)AleksandraRYT448,32
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000490808 / gniada / Singulord Jot / Singularjo II / Eileen XIV / Carolus I
   Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
38KENZO (80)KrzysztofWIDZYK449,73
   
   
JKS Kasztanka Żywiec
39CHOUETTE Z (187)DamianRYTYCH449,97
   ZANG / BEL / Klacz / 2010 / 056015Z55706810 / gniada / Casado v't Gelutt Z / Cadence van't Gelutt Z / Quartz van't Hulsbos / Latano I
   J. Melchior / R. Jagieliński
BKJ
40AKIRA (45)AnnaSZARY-ZIĘBICKA451,13
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030504893 / ciemnogniada / Namelus R / Concorde / Hedwig / Linards
   Tom Rijken / Patryk Włodarczyk
St. KS KJK Szary Michałowice
41RAF LIDER (153)KlaudiaSUCHOŻEBRSKA667,16
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / POL007610061908 / gniada / Lider / Le Grand / Rafa / Monte Christo
   Mirosław Kozański / Krzysztof Suchożebrski
KJ Szwadron Jazdy RP
42CHACCO (231)PawełPIĄTKOWSKI841,23
   HANN / GER / Gelding / 2006 / DE431310645306 / Bay / CHACCO-BLUE / Dorfmaedel/Dorian
   WILKING, HEINZ, BADBERGEN (GER) / Pawel Piatkowski
KJ Equus Węgrzce
43CHACCO-TWO (63)ŁukaszKUT843,43
   OLD / GER / Wałach / 2009 / DE418184089909 / siwa / Chacco-Blue / Chambertin / Casablanca / Capitan Paul I
   - / Łukasz Kut
UKJ Lalin
44EVITA 13 (86)NinaKALOČOVÁ845,61
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / - / gniada / Ukato/nn / nn/nn
   
JK Velká Polom
45VALENTINE (18)DamianZMOREK846,38
   WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now or Never M / Cocco / Cornet Obolensky
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
46CHICOLO (149)RafałMICHALAK850,33
   OLD / POL / Ogier / 2006 / DE433330560806 / ciemnogniada / Chicos Boy / Carpaccio / Quinesse / Grannox
   Zbigniew Płatos / Zbigniew Płatos
KJ Galop Kozienice
47CAYENNE (164)MarekWACŁAWIK963,59
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009540145210 / kara / Desant / Lando / Cudna / Index
   Patrycja Siedlaczek / Mateusz Mokrzyś
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
48VENDY H (192)EvaPAVLIKOVA (J.2000)1244,52
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
49AIN'T MISBEHAVIN (151)KacperMRÓZ (J.1999)1246,11
   
   
KJ Galop Kozienice
50BRUSSELS DU DOMAINE Z (222)AnnaOLEŚ1246,82
   
   
Soymar Horse Team
51AMBASADOR (84)DominikSŁODCZYK1249,82
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009540102411 / siwa / De Quidams / Quidam'S Rubin / Ambasada / Dolus
   Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
KJ Zbrosławice
52DOLORES N (118)KarolinaPINDUR-ANTOSZ1250,39
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610061810 / ciemnogniada / Liberatto P / Corofini / Donna Louisa P / Louis
   Katarzyna Niedźwiecka / Karolina Pindur-Antosz
St. KS KJK Szary Michałowice
53PEGAS (113)MarcelinaMATYSZCZAK1250,44
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / 616014630196401 / kasztanowata / Glamur / / Professia /
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
54HANTERKA (31)MajaPIOTROWSKA1255,49
   OLD / POL / Klacz / 2005 / DE418181111005 / ciemnogniada / Corvallo / Coriano / Highvellya / Highvalley
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Paweł Piotrowski
KJ Equistro Wierzawice
55SARMATA II (61)BartoszKUT1258,03
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009630122908 / gniada / Analog / Lando / Sala / Cordial
   Zbigniew Kut / Zbigniew Kut
UKJ Lalin
56CONTENTO (58)ŁukaszSORDYL1364,34
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411589710 / kasztanowata / Calido / Cantus / Jung Laissez Faire / For Pleasure
   Montis Sp. z o. o. / Nowostyl Mirosław Sordyl
WLKS Krakus
57VALENTINO C (39)LucieKRAMPTOVA (J.2000)1572,67
   CWB / CZE / Wałach / 2009 / - / gniada
   
Staj Zwinger
58AKORD (121)PaulaGRZESIEK (J.2000)2090,09
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009590142410 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Armenia / Ever For Pleasure
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
Tuszyński KJ Garbówek
59H-CARETANO (10)JustynaBISAGA (J.1999)2282,17
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 / 10761 / gniada / Carry Son / Hańcza
   Kazimierz Bartkowiak / Barbara Bisaga
KJ Facimiech
 DEBATA II (223)JuliaKANIA (J.2000) ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007540009908 / gniada / Campari M/ / Demeter/Czarownik
   Waldemar Duda / Ewa Binasik Hapkiewicz
UKS Akademia Jeździectwa
 GOMAR (147)JoannaROHM ELI
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009690071410 / kasztanowata / Maram / Aram / Godella / Luron
   SK Prudnik / ROHM Property
KJ Galop Kozienice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
360/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
62/45 s
Startowało koni
61
Ukończyło koni
59
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:12
6/C
15:35
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C Średnia Runda A konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIMPLE (139)MartaBACZYŃSKA - NOWAK061,40650 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2009 / DE418180155809 / gniada / Diarado / Diamant De Semilly / Queen De Revel / Quidam`s Rubin
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Marta Baczyńska- Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
2DESAND (101)MaciejSTOPA069,15500 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009570101609 / ciemnogniada / Desant / Lando / Dewiza De Revel / Quidam De Revel
   Jacek Soska / Maciej Stopa
bpk
3ŁAWNIK (93)MarekWACŁAWIK069,41400 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2010 / 616006590217010 / gniada / Huzar / Jalienny / Łysica / Top Gun
   SK Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
4DARK CHERRY (13)KrzysztofLEŚNIAK069,88300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610216209 / gniada / Cherry Cordial / Cordial / Dalia Z / Dutch Capitol
   Miśkiewicz / Krzysztof Leśniak
WLKS Krakus
5LARINA (21)GrzegorzNOWAK070,67200 PLN
   NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito v.d.Paardenwinning
   D. Schaper / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
6COCO CHANEL K (144)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)073,22150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009610009906 / gniada / Contendus / Contender / Czunita K / Gin Tonic Star
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
7FALL RIVER BLUE (4)LucieSTRANDLOVA (J.2000)073,96100 PLN
   CZ / CZE / Wałach / 2005 / - / gniada / rrr / rrr
   rrr / rr
yyy
8EVERDI (74)KrzysztofRETKA074,81100 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200913462 / siwa / Verdi / Quidam De Revel / NN 210023796 / Cassini I
   E. Guadiano / Sławomir Miąsko
St. Warszawski KJ
9BACHELOR LAD (122)KlaudiaBULZACKA (J.1998)075,66100 PLN
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   - / Mirosław Cecuga
Tuszyński KJ Garbówek
10CEROLIDO (107)GrzegorzFABER076,36
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo
   - / Adam Książek
KJK Fabrex
11RISOTTO (188)DamianRYTYCH463,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590047507 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
BKJ
12MANA (38)KlaraDOSTALOVA (J.2000)467,97
   CWB / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada
   
bpk
13WIOLA 19 (88)OliwiaSZUSTKOWSKA (J.1999)471,28
   HOL / GER / Klacz / 2006 / DE421000148806 / gniada / Caretano / Caretino / Legende IX / Coriano
   Otto Boje Schoof / Marzenna Szustkowska
bpk
14REMUS (191)NatalieKREISLOVA (J.2000)869,32
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
15NORTON (47)AnnaSZARY-ZIĘBICKA873,00
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009660370207 / gniada / Love Affair / Lauries Crusador / Nixe / Grosso Z
   Remigiusz Makowski / Aleksandra Szary
St. KS KJK Szary Michałowice
16ELDORADO (8)TanaHATALOVA (J.2000)873,33
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / MANHATTAN PROJECT / ELMODA
   Babiś Józef / Bartosz Dolny
pension fontana
17COMIENZO (22)GrzegorzNOWAK873,52
   HOL / GER / Wałach / 2009 / DE421000513409 / siwa / Cornet Obolensky / Clinton / Verona XI / Cassini II
   Roland Nowee / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
18E-BLUE (197)KarelLAMICH (J.2000)873,79
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
19LANDLIEBE JO WE (207)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)873,95
   Westfalska / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Landlob / Findra
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
20ENRICO (134)AdamKAŹMIERCZAK875,68
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Adam Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
21M CANTORI S (72)KrzysztofRETKA876,29
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616007660793610 / kara / Campari "M" / Carprilli / Magia / Roland
   Jadwiga Łoś / Jadwiga Łoś
St. Warszawski KJ
22URIAS (90)GabrielGŁUSEK1084,67
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / 0105809 / gniada / Indoctro / Capitol I / Ebilithya / Ramiro Z
   Albert Zoer / Gabriel Głusek
St. J Poster Warszawa
23DAYTON (19)DamianZMOREK1099,06
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado
   - / Lesław Sarachman
FKJK Zatoka
24TREND (44)ZdenekZILA (J.2000)10102,15
   ZANG / POL / Ogier / 2000 / - / biała
   
Chotebuz
25SPELLBOUND (194)DianaSOMMEROVA (J.2000)1267,77
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
26TAROLA D (208)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)1270,13
   KWPN / CZE / Klacz / 2000 / 0002366 / ciemnogniada / Salamon / Darco / Karola / Bernstein
   - / Skrzypiec Iwona
KJK Elizar
27CARRUSO (37)VeronikaJELINKOVA (J.2000)1274,41
   CWB / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada
   
bpk
28HANTERKA (31)MajaPIOTROWSKA1276,13
   OLD / POL / Klacz / 2005 / DE418181111005 / ciemnogniada / Corvallo / Coriano / Highvellya / Highvalley
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Paweł Piotrowski
KJ Equistro Wierzawice
29CHACCO STAR (196)KarelLAMICH (J.2000)1277,22
   CZE / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
30QUI GIGI (132)JanCHRZANOWSKI1396,55
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE433330394907 / gniada / Quidam`s Rubin / Quidam De Revel / Hagranja / Grannus
   Sprehe / Andrzej Błażejewski
KJ Ślęża
31ZENDER (161)KamilaDERLATKA1664,95
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030408450 / kasztanowata / Calvados / Uriel / Lorien / Goodwill
   - / Paweł Derlatka
KS Master Film
32PEGAS (113)MarcelinaMATYSZCZAK2582,53
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / 616014630196401 / kasztanowata / Glamur / / Professia /
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
33LANA MAYAMI (77)MagdalenaKOWALSKA4285,94
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Landgraf I / Caibuttas / Castillo
   - / Mayami Magdalena Kowalska
KJ Trachy Sośnicowice
 CHAFIR (179)KatarzynaKIELJAN-MĄCZKA ELI
   HAN / PRI / Wałach / 2008 / DE431319845508 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Firenze / Ferragamo
   Marta Roszkiewicz / Katarzyna Kieljan Mączka
jks pogórze glinik zaborowski
 BAILANDO (3)JuliaMIESZCZAK REZ
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / - / - / Aravell II / Bossa Nova
   Krzysztof Lik / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
 GEWINER (148)JoannaROHM REZ
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009630262407 / gniada / Acorino / Acorado / Groteska / Dresk
   Alicja Jagodzińska / ROHM Property
KJ Galop Kozienice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:14
7/C1
16:45
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C1 Średnia Runda B konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ACORADIA (201)JiriHRUSKA061,93800 PLN
   CZE / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada / xx / xx
   xx / xx
JK Opava Katerinky
2CALOU (43)ZdenekZILA (J.2000)064,93650 PLN
   XX / POL / Klacz / 2000 / - / biała
   
Chotebuz
3BEAURIVAGE N (210)PawełKALICIŃSKI065,09500 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2006 / 5280030600130 / gniada / Quidam De Revel / Jalisco B / Minula N / Ramiro Z
   - / Paweł Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
4BACARA VDV (127)KatarzynaTRZOS179,55350 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / 5280030612470 / ciemnogniada / Contendro II / Contender / Platieni V / Let's Go V
   E. Van Der Vaart / Robert Trzos
St. KS KJK Szary Michałowice
5EMAR (167)AnnaSEROKA (J.1998)465,44250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616009530412004 / kasztanowata / Maram / Aram / Ethel / Luron
   Justyna Jończyk / Krzysztof Seroka
KS Master Film Piaseczno
6ULTIMO DE CARMEL Z (34)MichaelaMZIKOVA (J.2000)468,06200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2000 / - / gniada
   
Staj Zwinger
7JACAMPO (85)NinaKALOČOVÁ468,69100 PLN
   Czech Warmblood / CZE / Wałach / 2007 / - / biała / Al Campo/ / Janeta/
   Pavel Kaluža / Libor Kaloč
JK Velká Polom
8ATOS (190)NatalieKREISLOVA (J.2000)472,23100 PLN
   CZ / CZE / Wałach / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
9ENDEMIT (163)AlicjaCIARCZYŃSKA473,17
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009640045505 / gniada / Nurjev / Guidam / Egida / Austin
   - / Joanna Ciarczyńska
St. SKJ Bobrowy Staw
10BACHELOR LAD (122)KlaudiaBULZACKA (J.1998)477,97
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414005064060 / gniada / Ars Vivendi / Acord II / Tullahyland Lyllie / Ruffo
   - / Mirosław Cecuga
Tuszyński KJ Garbówek
11GINA GINELLI B (41)MarketaREHAKOVA (J.2000)867,73
   SP / POL / Klacz / 2000 / - / ciemnogniada
   
Chotebuz
12COCO CHANEL K (144)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)872,94
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009610009906 / gniada / Contendus / Contender / Czunita K / Gin Tonic Star
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
13LUISSOME D'ESPOIRE (48)AleksandraSZARY873,31
   HAN / POL / Wałach / 2008 / DE431319650808 / siwa / Linton / Lican / Goldalm / Sandro
   Mirosław Szary / Mirosław Szary
St. KS KJK Szary Michałowice
14ENRICO (134)AdamKAŹMIERCZAK876,17
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / 528003200911549 / kasztanowata / Veneur / Indoctro / Lydwien / Casanova
   - / Adam Kaźmierczak
KJ Leśna Wola
15DO IT (138)MartaBACZYŃSKA - NOWAK1190,48
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000812106 / gniada / Ultimo / Phin Phin / Nora / Argus
   A. J. Klijntjes / Marta Baczyńska-Nowak
Tuszyński KJ Garbówek
16CADEAU DU DESTIN (7)DagmaraPIĘTKA1590,68
   HOL / GER / Ogier / 2008 / - / gniada / Calato / Capitol I / Odessa IX / Leandro
   - / Leszek Piętka
SKS KJK Szary Michałowice
 DESAND (101)MaciejSTOPA REZ
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009570101609 / ciemnogniada / Desant / Lando / Dewiza De Revel / Quidam De Revel
   Jacek Soska / Maciej Stopa
bpk
 VIVE LE ROI (56)DominikSŁODCZYK REZ
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Vandamme / Vamelia HBC
   Stefan Kierznowski / Stefan Kierznowski
KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:16
8/CC
18:00
(2016-08-20)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARINA 6 (6)LucieSTRANDLOVA (J.2000)061,191000 PLN
   CZE / CZE / Ogier / 2005 / - / gniada / rrr / rrr
   rrr / rrr
yyy
2POETIN (209)JuliaCIEŚLAR061,59750 PLN
   WESTF / POL / Klacz / 2008 / DE441410972208 / gniada / Piano II / Pilot / Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
   - / Jan Cieślar
KJK Elizar
3BEAU MOLGA (214)PawełKALICIŃSKI064,62600 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Quidam de Revel / Timolga S / Voltaire
   Holandia / Piotr Kaliciński
Stowarzyszenie Warszawski KJ
4DOMINIKA B (42)ZdenekZILA (J.2000)065,44500 PLN
   ZANG / POL / Ogier / 2000 / - / gniada
   
Chotebuz
5ARISTO Z (200)JiriHRUSKA065,58400 PLN
   CZE / CZE / Wałach / 2000 / - / kasztanowata / xx / x
   x / x
JK Opava Katerinky
6CAVARELLI (133)JanCHRZANOWSKI066,51300 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2007 / DE433331527007 / siwa / Coupe De Coeur / Calido / Lavarell / Contender
   Sprehe / Andrzej Błażejewski i Jan Chrzanowski
KJ Ślęża
7CAPTAIN (178)ZuzannaGOWIN066,91200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000701074 / gniada / Unaniem / Numero Uno / Symphonie / Mermus R
   H. De Roover / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
8SAGA (131)JanCHRZANOWSKI067,17100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610025205 / kasztanowata / Fly High / For Pleasure / Salwa / Lexus
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
KJ Ślęża
9EXTRA DOLLARS (166)AnnaSEROKA (J.1998)071,06
   KWPN / NED / Ogier / 2009 / 528003200912965 / gniada / Dollar De La Pierre (Tlalloc la Silla) / Quidam De Revel / Temptation / Andiamo
   H. Kwant / Anna Seroka
KS Master Film Piaseczno
10FOREVER (36)VeronikaJELINKOVA (J.2000)462,84
   CWB / CZE / Ogier / 2000 / - / gniada
   
bpk
11BUENA UTOPIA (195)VladisovaHUMPLIKOVA (J.2000)464,52
   CZE / CZE / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
KJ Opava Katerinky
12ENDEMIT (163)AlicjaCIARCZYŃSKA465,56
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009640045505 / gniada / Nurjev / Guidam / Egida / Austin
   - / Joanna Ciarczyńska
St. SKJ Bobrowy Staw
13FLY AWAY VAN HET HAVERHOF (225)AgnieszkaCECUGA465,58
   BWP / BEL / G / 2005 / - / Bay / Cardento/Capitol I / Anouk/Kashmir Van Schuttershof
   Philip Gysbechts / Firma Sezam-Instal Sp. j.
LKJ Ostroga Opole
14ORINOKO W (143)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)465,99
   SP / POL / Wałach / 2000 / POL009630017100 / kasztanowata / Leandro / Lenz / Ossa / Przedwit XIII 4
   SK Stubno / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
15TOKAJER 8 (25)AleksandraDĄBKOWSKA466,89
   OLD / GER / Klacz / 2008 / DE418180171608 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Axina / Acord II
   Reiner Hassman / Jacek Kosow
KU AZS Politechniki Warszawskiej
16ANTINA (12)NataliaKOZIAROWSKA467,15
   HOL / GER / Klacz / 2008 / DE421000355608 / gniada / Cassini II / Capitol I / Traviata III / Lancer II
   Feldhaus Henrike / Natalia Koziarowska
WLKS Krakus
17JEEFREY (162)JuliaPOSCHAUKO (J.1999)864,69
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009530260706 / gniada / Day Dream II "S" / Mason / Jennifer / Lord Sherry
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska Warszawa
18POLAR (228)JiriHRUSKA865,83
   
   
JK Opava Katerinky
19QUITA DU DOMAINE Z (1)GerardGRUTZA867,65
   ZANG / POL / Klacz / 2004 / Z620404 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Gret Palucca / Coriolan
   - / Gerard Grutza
KJ Zbrosławice
20RISOTTO (188)DamianRYTYCH871,78
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590047507 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
BKJ
21SEAQUEST (57)DominikSŁODCZYK1260,07
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123208 / gniada / Qulester / Quinar / Seniora Carnute / Carnute
   SK Ochaby Sp. z o. o. / Iwona Robotycka-Leńczuk
KJ Zbrosławice
22CLEARVILLE (89)OliwiaSZUSTKOWSKA (J.1999)1275,75
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000118307 / gniada / Clearway / Capitol I / Telma / Lancer II
   - / Marzenna Szustkowska
bpk
23ROZALIE (40)MarketaREHAKOVA (J.2000)1380,68
   
   
Chotebuz
24ORLANDA (198)JiriHRUSKA1670,69
   CZ / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / x / x
   x / x
JK Opava Katerinky
25CALANTINO (9)TanaHATALOVA (J.2000)1780,57
   Holsztyński / GER / Wałach / 2010 / - / - / Cardino / Kismet
   Linse Burkhardt / Aleksandra Mudry
pension fontana
26DIRTY HARRY (130)JuliaMICHALSKA (J.1998)2070,00
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / 528003000806369 / gniada / Lord Z / Lord / Wilanda / Emilion
   - / Tomasz Michalski
bpk
 DARCO J (62)BartoszKUT ELI
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000802829 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Roko / Iroko
   - / Elżbieta Penar
UKJ Lalin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:17
10R/LL
08:00
(2016-08-21)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10R - LL Konkurs zwykły TOWARZYSKI art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
(Competition No 10R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZIKO (215)KatarzynaPIELA (J.2000)047,17
   SP. / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Ludger han. / Czejenka sp.
   Sylwester Kosiński / "ELAY" Sławomir Piela
Jeździecki Klub Sportowy "Czanki"
2PRIMA (221)LauraBARAŃSKA (JM.2004)054,24
   KUC / POL / Klacz / 2004 / POL013611065704 / kasztanowata / Yekus / Yedams Claus / Perła / Magot
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
3SARAGOSS (98)MaciejSTOPA068,22
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Boeckmann`s Looping/ / Saragossa/
   SK Udórz / Andrzej Szewczyk
bpk
4KASAFI (76)DominikaPOLIWODA (JM.2002)468,38
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670088809 / gniada / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage
   Tomasz Gałczyński / Agata Poliwoda
KJ Trachy Sośnicowice
5WEKSA (97)AnnaMAKULSKA681,69
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / gniada
   - / Anna Makulska
bpk
6SIGMA (114)EmiliaDRATWIŃSKA (JM.2002)1264,77
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Analog/ / Sinez/
   SK Udórz / Arkadiusz Dratwiński
Jurajski LKJ Udórz
 GEJZER (236)FranciszkaTRZCIŃSKA (JM.2001) REZ
   - / - / G / - / - / -
   
SKS KJK Szary Michałowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jacek Wisłocki
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-2* i ZR Michałowice

Michałowice, 19-21.08.2016
Wydruk: 2016-08-21 16:50:19
11R/L
08:15
(2016-08-21)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11R - L Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
(Competition No 11R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BLOODY MARY (11)AleksandraJĘDRAS (J.1999)058,29
   CZE / CZE / Klacz / 2009 / - / gniada / colato / blanka/ballast
   czechy / Robert Jędras
KJK Szary Michałowice
2CASSINIA (229)PawełPIĄTKOWSKI061,51
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Cassini II/ Capitol I / Bonita/Cabrol Amicol
   Malgorzata Siergiej / Pawel Piatkowski
KJ Equus Węgrzce
3ALBERJIM (92)PrzemysławTRAWIŃSKI062,08
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009540057011 / gniada / Analog / Lando / Alberina / Jim
   Karol Micuła / Przemysław Trawiński
Jurajski LKJ w Udorzu
4CHARLOTTE (119)EwaZIMNY062,27
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690058710 / gniada / Le Voltaire / / Fontana / Salazar
   - / Logomat S. C.
St. KS KJK Szary Michałowice
5SUMIRA (79)PaulinaJANOWSKA062,38
   SP / POL / Klacz / 2009 / POL009540053809 / gniada / Hetman / Trawant / Sumienna / Szron
   SK Udorz / Paulina Janowska
Jurajski LKJ w Udorzu
6DARMA (102)WiktoriaHOJDA (JM.2001)063,65
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009670113910 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Dania / Adrian
   Jacek Mierzwiński / Sergiej Hojda
KJ Leśna Wola
7DANTE ALIGHIERI (16)MałgorzataĆWIKŁO067,62
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007510058412 / kasztanowata / Cssillo / Cassini I / Demeter / Czarownik
   Gerard Grutza / Gerard Grutza
WLKS Krakus
8HERMES (64)ŁukaszKUT070,73
   - / - / - / 2011 / - / -
   
UKJ Lalin