HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:29 PM
R1/LL
Data: 20-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R1 - LL Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1
(Competition No R1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--4HIPOLITA (230)PrzemysławROGOWSKI056,35
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10355 / kaszt. / Maram / Heksa\ Arak
   - / Józef Walat
    JUKS Mieczewo
1--4DAGLEZJA (170)AleksandraRUSZKIEWICZ057,30
   sp / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Landos II / Desiree
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
1--4DAGLEZJA (170)AleksandraRUSZKIEWICZ058,81
   sp / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Landos II / Desiree
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
1--4HRABIANKA C (68)OliwiaKORECKA065,19
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Stalon / Hrabina C
   - / Oliwia Korecka
    KS Chojnów
5--7KASZMIR (255)GabrielaBIEDKA462,78
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
5--7FUKS (143)MajaSTASIK464,01
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
5--7FREEZEL B (277)TomaszPATRON464,82
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
8FUKS (143)MajaSTASIK1270,51
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
9MARIGOLD (124)BoguszDĄBROWSKI2068,70
   sp / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Alcatraz / Marina
   - / SK Mieczownica
    LKJ Mieczownica
 FREEZEL B (277)TomaszPATRONElim.
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:29 PM
R2/L
Data: 20-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R2 - L Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1
(Competition No R2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--19RASZKA (148)KatarzynaNAGÓRKA053,00
   Ukr / UKR / mare / 2001 / - / siwa / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
1--19REMBRAND (219)PatrycjaDUDZIUK056,18
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / 427270143900 / gn. / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Olmet ostsped
1--19DAGLEZJA (170)AleksandraRUSZKIEWICZ056,19
   sp / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Landos II / Desiree
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
1--19NAWIS (251)JanMOSSAKOWSKI057,19
   
   
    SJ Baborówko
1--19KENTUCKY'S PICOBELLO (201)MateuszTYSZKO057,48
   bwp / Belgia / ogier / 2010 / - / - / Copy Picobello / Mr Blue
   - / Joanna Rosicka
    Tuszyński KJ Garbówek
1--19CORCOVADO (278)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)058,40
   HOLSZT / GER / gelding / 2006 / - / - / Contender / Rebe
   - / Roma Rosicka
    SK Michalscy
1--19CORCOVADO (278)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)059,64
   HOLSZT / GER / gelding / 2006 / - / - / Contender / Rebe
   - / Roma Rosicka
    SK Michalscy
1--19CUBUS (204)MateuszTYSZKO060,03
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--19MORENA (26)BeataSZUMIŃSKA060,63
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
1--19C (187)GabrielaBIEDKA061,21
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
1--19DICAPRIO (261)AntoniCHŁAPOWSKI061,49
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--19MALAWALETTOP (216)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA062,38
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
1--19RODERYK (231)AgnieszkaKOWALCZYK062,54
   
   
    JUKS Mieczewo
1--19DONAU (260)AntoniCHŁAPOWSKI062,81
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--19DUKATI (215)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA063,34
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
1--19FREEZEL B (277)TomaszPATRON065,37
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--19VITESSE (181)MichałKLATKIEWICZ065,49
   han / Polska / klacz / 2010 / - / c.gniada / Now or Never / Graw
   - / Marta Roszkiewicz - Heizer
    LKS "Sokół" SJ Kunowo
1--19VITESSE (181)MichałKLATKIEWICZ065,51
   han / Polska / klacz / 2010 / - / c.gniada / Now or Never / Graw
   - / Marta Roszkiewicz - Heizer
    LKS "Sokół" SJ Kunowo
1--19MJT ARON DU TALUS (197)MichałTYSZKO068,41
   sf / Francja / ogier / 2010 / - / gniada / Orlando / Amici
   
    Tuszyński KJ Garbówek
20MTJ CARNAVALL (196)MichałTYSZKO172,28
   hol / Holandia / ogier / 2010 / - / sowa / Casall / Oklahoma
   
    Tuszyński KJ Garbówek
21--23LENOX (59)DominikaSTAWCZYK455,31
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Cantanis / Luna
   - / Dominika Stawczyk
    KS Chojnów
21--23FERLINA (214)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA462,12
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
21--23HRABIANKA C (68)OliwiaKORECKA464,77
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Stalon / Hrabina C
   - / Oliwia Korecka
    KS Chojnów
24--27MARIGOLD (124)BoguszDĄBROWSKI862,12
   sp / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Alcatraz / Marina
   - / SK Mieczownica
    LKJ Mieczownica
24--27KASZMIR (255)GabrielaBIEDKA862,15
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
24--27MORENA (26)BeataSZUMIŃSKA862,64
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
24--27HRABIANKA C (68)OliwiaKORECKA864,87
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Stalon / Hrabina C
   - / Oliwia Korecka
    KS Chojnów
28DJOSER (272)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)974,74
   
   
    CH Jaszkowo
29DICAPRIO (261)AntoniCHŁAPOWSKI1077,28
   
   
    KJ CH Jaszkowo
30DJOSER (272)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)1999,47
   
   
    CH Jaszkowo
 HIPOLITA (230)PrzemysławROGOWSKIElim.
   Wlkp. / POL / mare / 2002 / 10355 / kaszt. / Maram / Heksa\ Arak
   - / Józef Walat
    JUKS Mieczewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:31 PM
R3/P
Data: 20-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R3 - P Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3.
(Competition No R3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CHERY GOLD D (48)BłażejGILLA045,62020,31150 PLN
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
2RAMON (259)WiktoriaBEDYŃSKA (JM.2001)046,61022,09100 PLN
   kuc / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
3KONTENDRO (217)SamantaFORLINI046,01023,2850 PLN
   
   
    BPK
4VEJOTTIE (144)JuliaBIEGANOWSKA046,70023,57
   KWPN / NED / - / 2002 / - / - / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
5NAWIS (251)JanMOSSAKOWSKI045,52024,58
   
   
    SJ Baborówko
6PEARL NIGHT (75)DominikaRESZUTA044,42024,75
   sp / Polska / klacz / 2009 / - / siwa / Night Carry / P. Veronique
   - / Dariusz Reszuta
    SKJ Sopot
7MONTANA C (280)AndrzejGŁOSKOWSKI050,03026,22
   
   
    Agro-Handel Śrem
8LITTLE KEMM (70)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)052,28026,38
   Maklenb. / GER / gelding / 2001 / 427270141601 / kaszt. / Lord Kemm / Dibursa\ Dietar
   - / Mateusz Michalski
    KJ Partynice
9CALVI (162)TomaszPATRON047,56026,49
   xx / Polska / wałach / 2009 / - / gniada / Zarewitz / Cavanasta
   
    Tuszyński KJ Garbówek
10TINTA (22)RobertHESTKOWSKI046,73027,45
   sp / polska / klacz / 2000 / - / gniada / Elwis / Tina/Tin rocco
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
11JANE VON ROTHERATH (57)AleksandraWIĘCKOWSKA053,72028,02
   bwp / Belgia / klacz / 2009 / - / gniada
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
12MAJA (84)BarbaraKOLLAR048,41029,62
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
13VERONA L (109)LeszekGRAMZA047,39030,49
   HOL / GER / klacz / 2009 / - / GN / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14CZARDZIL (232)IwonaSITOWSKA050,89031,04
   
   
    KJ Lotus
15MJT ARON DU TALUS (197)MichałTYSZKO055,82031,44
   sf / Francja / ogier / 2010 / - / gniada / Orlando / Amici
   
    Tuszyński KJ Garbówek
16CHRISTIANO I L (104)ŁukaszKRAJEWSKI051,25031,63
   westf. / GER / gelding / 2008 / DE 441410105308 / gn. / Christiano / Phoenix ST\ Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17VIVA (182)HannaROSZKIEWICZ045,03032,46
   han / Polska / klacz / 2009 / - / sk.gniada / Now or Never / Carbid
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
18REMBRAND (219)PatrycjaDUDZIUK046,74033,70
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / 427270143900 / gn. / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Olmet ostsped
19KALISTER (163)HenrykPOLEDNIA050,28420,27
   SP / POL / stallion / 2004 / 10445 / kara / Liguster / Kariera\ Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
20ALHAMBRA (66)KarolinaCHIMKOWSKA050,45420,63
   SP / POL / mare / 2002 / 008975 / gn. / Castilio / Artemida\Jesion
   - / Zygmunt Chimkowski
    KS Chojnów
21LOLA (265)AntoniCHŁAPOWSKI046,92420,96
   
   
    KJ CH Jaszkowo
22PACYFIK (116)WiktorSZAŁA (J.1997)045,66421,39
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23BEATRICCI-G (270)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)050,16423,74
   - / - / mare / 2005 / - / - / Bedford / Gipola\ Guido
   
    CH Jaszkowo
24LENOX (59)DominikaSTAWCZYK047,13425,77
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Cantanis / Luna
   - / Dominika Stawczyk
    KS Chojnów
25GREEN DAY (281)AnnaBĄK (JM.2000)058,75426,10
   wlkp / - / ogier / 2007 / 11752 / gniady / Maximus / Greta po Hartland
   
    Stowarzyszenie KS Chojnów
26MILTON - K (180)MateuszGÓRSKI049,37428,58
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / 09263 / kaszt. / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    KJ Miralex Jakubowo
27DUKATI (215)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA050,51430,85
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
28KENZO L (105)ŁukaszKRAJEWSKI050,14431,08
   hol. / Ger / ogier / 2009 / - / gn. / Cassini II / Theresa/Acobat II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29IBERIA (101)MajaDUDEK (J.1998)050,182381,31
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   - / Maja Dudek
    OSK Michalscy
30TURBUD CONSUL (164)HenrykPOLEDNIA045,46Rez.
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / c.gniada / Con Capitol / Staranda
   - / Henryk Polenda
    KJ Turbud Brzeg
31RASZKA (148)KatarzynaNAGÓRKA443,16
   Ukr / UKR / mare / 2001 / - / siwa / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
32COLLY (140)AndrzejGŁOSKOWSKI448,14
   west. / Niemcy / wałach / 2009 / - / siwa / Cornado I / Polly
   - / Jan Ludwiczak
    Agro-Handel Śrem
33FERLINA (214)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA448,62
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
34CARMEN (43)NataliaKUŹMA448,69
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
35KENTUCKY'S PICOBELLO (201)MateuszTYSZKO448,80
   bwp / Belgia / ogier / 2010 / - / - / Copy Picobello / Mr Blue
   - / Joanna Rosicka
    Tuszyński KJ Garbówek
36A CAPELLA (67)MichałKRZEMIEŃ449,52
   SP / POL / mare / 2006 / 11403 / gn. / Pluspunkt / Ava\ Carnute
   - / Cyberbajt Sp zo.o.
    Bez Przynależności Klubowej
37CUBUS (204)MateuszTYSZKO449,83
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
38DAGOBERT (69)WojciechSTASIUK450,15
   kwpn / - / wałach / 2008 / - / gniada / Wittinger / Mira
   - / Robert Stasiuk
    WKJ Lublin
39FIORUCCI (90)MonikaGRUNDKOWSKA (J.1998)450,55
   - / Niemcy / wałach / 2009 / - / -
   
    WLKS Krakus Kraków
40MALAWALETTOP (216)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA450,76
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
41C (187)GabrielaBIEDKA453,76
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
42LORD (5)KonradPAWŁOWSKI455,27
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Landino / Lora
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
43MTJ CARNAVALL (196)MichałTYSZKO456,72
   hol / Holandia / ogier / 2010 / - / sowa / Casall / Oklahoma
   
    Tuszyński KJ Garbówek
44RAINBOLL (263)AntoniCHŁAPOWSKI457,67
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
45BAD BOY (252)JanMOSSAKOWSKI462,45
   SP / POL / stallion / 2007 / 11734 / siwa / Maram / Bornea\ Tioman Island
   - / Grzelczyk Sławomir
    SJ Baborówko
46CONCORDE (271)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)851,37
   
   
    CH Jaszkowo
47FICTION (279)MichałTYSZKO855,19
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
48AMIEKE (266)AntoniCHŁAPOWSKI879,40
   
   
    KJ CH Jaszkowo
49CHAMPIER (256)MarekPAWLUCZUK1244,33
   
   
    JKS U Robsonów
50CONTI (21)RobertHESTKOWSKI1260,38
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Dionizos / Contendra/Contender
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
51CHACCO - RED (262)AntoniCHŁAPOWSKI2496,87
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
 STALINO 3 (93)MikołajKOWNACKIElim.
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniady / Stakkato Gold / Talina
   - / Michał Kownacki
    Bez Przynależności Klubowej
 RODERYK (231)AgnieszkaKOWALCZYKElim.
   
   
    JUKS Mieczewo
 INDI (55)DawidKUBIAKElim.
   sp / - / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Inez
   - / Rogulski Marek
    Sobieski Jumping Team

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/41 s
Startowało koni
54
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:32 PM
1/N
Data: 20-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - N Zwykły "Mała Runda"- MR (RD) - seria B - Tabela A, Art. 238.2.
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LA STRADA (207)MariaBAEHR (JM.2002)464,02
   
   
    KJ Agro-Handel
2ARONIA (211)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)465,46
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
3DEZDEMONA (210)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)865,33
   sp / Polska / klacz / 2004 / - / kasztan / Turbud Elwis / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
4RAMON (259)WiktoriaBEDYŃSKA (JM.2001)1374,26
   kuc / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:33 PM
2/N
Data: 20-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N Zwykły "Mała Runda"- MR (RO) - seria A - Tabela A, Art. 238.2.
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AZALIA (151)JanNIEŚCIOR-KREISCHE051,31500 PLN
   sp / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Regiel / Ambrozja
   - / A. Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
2COPIENE Z (156)StanisławPRZEDPEŁSKI053,54350 PLN
   - / - / klacz / 2009 / - / gniada / Copain Z / Vicky W Z
   - / DiM S.A.
    JKS DiM Sp.zo.o.
3VEJOTTIE (144)JuliaBIEGANOWSKA054,44300 PLN
   KWPN / NED / - / 2002 / - / - / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
4ALHAMBRA (66)KarolinaCHIMKOWSKA055,88250 PLN
   SP / POL / mare / 2002 / 008975 / gn. / Castilio / Artemida\Jesion
   - / Zygmunt Chimkowski
    KS Chojnów
5KASANDRA (62)MichałKUBIAK056,10200 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Kamena\ Alagos
   - / Adam Drózd
    Sobieski Jumping Team
6CONTESSA 183 (79)ŁukaszBRZÓSKA058,17150 PLN
   oldenburg / Niemcy / klacz / 2007 / - / gniada / Contemdro I / Vorbuch 2
   - / Eddy Verbeeck
    TPS KJ Miralex Jakubowo
7LANDOS 0027 (115)WiktorSZAŁA (J.1997)059,03100 PLN
   Old. / GER / gelding / 2000 / 433331513600 / gn. / Lord Pezi / Dorians Suesse\ Dorian
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8JAMAICA VAN'T VALKENHOF (258)GrzegorzKUBIAK059,8450 PLN
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
9KONTENDRO (217)SamantaFORLINI061,2620 PLN
   
   
    BPK
10CON SUERTE (31)HannaCZURA062,5820 PLN
   han. / Niemcy / wałach / 2007 / - / sk.gn. / Converter / Faghira
   - / Urszula Czura
    bpk
11GENEWA (146)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)064,0320 PLN
   sp / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Vittorio / Gama Kolorów
   - / Krystian Sarnowski
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
12JUDSON (149)JanNIEŚCIOR-KREISCHE065,2020 PLN
   Małop. / POL / gelding / 2005 / 11266 / c.gn. / Saganek / Judyta\ Judex
   - / Aneta Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
13CALAMITY JANE (159)TomaszPATRON065,3720 PLN
   old / Polska / klacz / 2007 / - / kaszt / Carenzo / Fleur/Feragamo
   
    Tuszyński KJ Garbówek
14QUENTIN (27)DobrosławaJANASIK065,9120 PLN
   sp / Polska / wałach / 1997 / - / gniada / Turbud Quirinus / Aranda
   - / Justyna Wróbel
    KJ Trachy
15CARMEN (95)DariaWICHOWSKA066,5020 PLN
   SP / POL / mare / 2006 / 11425 / siwa / Helanis / Calida\ Counter
   - / Wojciech Strzębała
    Bez przynależności klubowej
16RAVELLA (283)ZuzannaŻYGOWSKA066,5320 PLN
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
17UITMUNTEND K (129)MartaSAWICKA (J.1999)066,6620 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / 01.11580 / gn. / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Andrzej Opłatek
    Bez Przynależności Klubowej
18BINGO (33)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA066,8920 PLN
   Trak. / ROS / gelding / 2000 / - / - / Horalas / Brazilija
   - / Zbigniew Płatos
    KJ Trachy Gliwice
19ARONIA (211)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)067,2020 PLN
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
20CARMEN (43)NataliaKUŹMA067,3620 PLN
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
21COLINA L (108)LeszekGRAMZA067,3720 PLN
   westf. / GER / mare / 2007 / DE441411333607 / gn. / Quinta Real / C'est La Vie\ Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22FIORUCCI (90)MonikaGRUNDKOWSKA (J.1998)067,4120 PLN
   - / Niemcy / wałach / 2009 / - / -
   
    WLKS Krakus Kraków
23QUININE DE LA VAULX (238)NikolMAKULIK067,7920 PLN
   
   
    KJ Trachy Gliwice
24CONIKA Z (44)MajaPOPIÓŁ068,1220 PLN
   - / Belgia / klacz / 2007 / - / siwa / Contefino / Nolia Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
25CZAPLA (32)HannaCZURA068,6320 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 11679 / gn. / Landjonker S / Czanda\ Lavendel
   - / Urszula Czura
    bpk
26QUITY (98)AleksandraBOLKO (JM.2001)069,04
   hanower / Ger / klacz / 2006 / - / gniada / Quidam's Rubin / Fergie
   - / Paweł Bolko
    KJ CH Jaszkowo
27--28CALVI (162)TomaszPATRON069,91
   xx / Polska / wałach / 2009 / - / gniada / Zarewitz / Cavanasta
   
    Tuszyński KJ Garbówek
27--28CANION (166)DominikaBACH069,91
   SP / POL / ogier / 2008 / - / gniady / Baldini II / Chelsea/ Quatro B
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
29LORD (5)KonradPAWŁOWSKI070,58
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Landino / Lora
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
30COLLY (140)AndrzejGŁOSKOWSKI171,36
   west. / Niemcy / wałach / 2009 / - / siwa / Cornado I / Polly
   - / Jan Ludwiczak
    Agro-Handel Śrem
31SANTA BAJOU K (123)BoguszDĄBROWSKI171,41
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Santa Cruz
   - / Ciechoński
    LKJ Mieczownica
32DRAGON (97)AleksandraBOLKO (JM.2001)172,10
   SP / POL / gelding / 2001 / 08141 / gn. / Elvis / Dygresja\ Kasjan
   - / Paulina Januszewska
    KJ CH Jaszkowo
33BAILANDO (37)JuliaMIESZCZAK172,30
   Wlkp / Polska / ogier / 2008 / - / kasztan / Aravel II / Bossa Nova
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
34AS KIER (199)MichałTYSZKO173,24
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    Tuszyński KJ Garbówek
35CASABLANCA (135)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)173,90
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Caballo d'Altier / Conca
   - / Andrzej Kubik
    kj Agro Awest Gajewniki
36CONTENDER BOY (220)MariuszKĄKOL174,77
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / 421000202204 / gn. / Contender / Paola T\ Narew
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
37CAMPARI (107)ŁukaszKRAJEWSKI277,25
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38HEROS (102)IwonaSITOWSKA457,78
   SP / POL / wałach / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus
39DAMBIS-J (58)AleksandraMADEJ461,54
   SP / Polska / ogier / 2004 / - / kasztan / Qumball BWP / Dambarta xx po Miami Prince xx
   - / Grażyna Madej
    KJ Strzała Krubiczew
40TURBUD CONSUL (164)HenrykPOLEDNIA463,57
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / c.gniada / Con Capitol / Staranda
   - / Henryk Polenda
    KJ Turbud Brzeg
41KALISTER (163)HenrykPOLEDNIA463,83
   SP / POL / stallion / 2004 / 10445 / kara / Liguster / Kariera\ Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
42VIVA (182)HannaROSZKIEWICZ464,92
   han / Polska / klacz / 2009 / - / sk.gniada / Now or Never / Carbid
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
43--44DEZDEMONA (210)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)466,60
   sp / Polska / klacz / 2004 / - / kasztan / Turbud Elwis / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
43--44GINA VANT ZOERVELT (39)NataliaKUŹMA466,60
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztan / Bambino vant Zoervelt / Gejsza
   
    OSK Michalscy Trzebnica
45G' SEMIR PG (158)AleksandraMIAZGA466,61
   sp / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Spartakus / Grace/Graf Granus
   
    BPK
46FADO (212)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA467,38
   Sp / Polska / wałach / 2009 / - / Kasztan / Bajou de Rouet / Fairy Twig
   - / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
47CASALLETTO (81)ŁukaszBRZÓSKA467,77
   hol / Niemcy / wałach / 2010 / - / gniady / Casquetto / Utopia IX
   - / Anna Słodkiewicz
    TPS KJ Miralex Jakubowo
48CAPPONE (117)KarolinaGODOŚ (J.1997)467,91
   KWPN / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Untouchable / L. Coradin
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
    KJ Royal Opole
49SPARTAN L (73)DariuszRESZUTA468,99
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    Sopocki KJ
50--51SAVONA (206)MateuszTYSZKO469,17
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
50--51LIGHTNING 100 (60)MichałPIĄTKOWSKI469,17
   hol / Niemcy / wałach / 2008 / - / gniada / Landos / Popstar/Carpaccio
   - / Procima Spółka z.o.o
    KJ Strzała Krubiczew
52CANDY KISS (160)TomaszPATRON469,18
   old / Polska / klacz / 2007 / - / kara / Carenzo / Lotte /Levantos
   
    Tuszyński KJ Garbówek
53B.Z.N (45)MajaPOPIÓŁ470,18
   kwpn / Holandia / wałach / 2006 / - / gniady / Cantos / Telrite
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
54LIZA (171)JuliaBIERNACZYK470,75
   wlkp / Polska / klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Asceta / Latorośl
   - / Andrzej Biernaczyk
    KJ OLmet Ostsped Ostrów Wlkp.
55CHIN CHIN 25 (152)JanNIEŚCIOR-KREISCHE571,88
   KWPN / NED / gelding / 2001 / 01.10498 / kaszt. / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    MUKJ Kosow Gołaszyn
56VOLVOX (83)ŁukaszBRZÓSKA572,88
   HANN / GER / gelding / 2007 / - / - / Now or Never / Cestla Vie\ Calido
   
    TPS KJ Miralex Jakubowo
57CARTOGRAN'S KISS (127)JuliaDOERING573,20
   - / - / ogier / 2006 / - / kasztan / Cartogran / Celeste Z
   
    KJ Trachy Gliwice
58LA DAME BLANCHE L (209)ArkadiuszFIMMEL573,38
   - / - / klacz / 2009 / - / siwa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
59BRANDO (40)EwaKOCON573,57
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / sk.gniady / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocon
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
60LITTLE KEMM (70)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)574,70
   Maklenb. / GER / gelding / 2001 / 427270141601 / kaszt. / Lord Kemm / Dibursa\ Dietar
   - / Mateusz Michalski
    KJ Partynice
61EINSTEIN L (112)MarcinBĘTKOWSKI675,19
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
62TANGO R (3)KonradPAWŁOWSKI675,56
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / skarogniada / Karbon / Tiramisu
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
63WIARUS (145)JuliaBIEGANOWSKA675,58
   
   
    JKS Tornado Szczecin
64ASHFORD 4 (221)MariuszKĄKOL781,59
   
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
65GRANDEZA (222)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)859,83
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
66GASTON 2 (18)KlaudiaGÓRCZYŃSKA864,02
   słowacka gorącokrwista / Słowacja / wałach / 2002 / - / siwa / Grantast 26 / Ghanam
   - / Marek Strzyż
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp
67PACYFIK (116)WiktorSZAŁA (J.1997)864,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
68PEARL NIGHT (75)DominikaRESZUTA865,29
   sp / Polska / klacz / 2009 / - / siwa / Night Carry / P. Veronique
   - / Dariusz Reszuta
    SKJ Sopot
69PERSJUSZ (150)JanNIEŚCIOR-KREISCHE866,76
   sp / Polska / wałach / 2002 / - / gniada / Szron / Persja
   - / A. Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
70ROYBOSS (118)KarolinaGODOŚ (J.1997)867,68
   westfalska / Polska / wałach / 2006 / - / gniady / Rabiatos Z / Dalmina
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
    KJ Royal Opole
71EXPLOSIEF (82)ŁukaszBRZÓSKA869,28
   kwpn / Holandia / wałach / 2008 / - / gniady / Indoktro / -
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Jakubowo
72RATINO (157)PatrycjaBIERNACKA971,85
   sp / PL / ogier / 2006 / - / c.gn / La Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
73VERONA L (109)LeszekGRAMZA971,92
   HOL / GER / klacz / 2009 / - / GN / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
74ARTINUS (86)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)989,70
   SP / - / ogier / 2005 / - / gn / Landjonker S / Arabeska
   
    KJ Agro-Handel Śrem
75TINTA (22)RobertHESTKOWSKI1179,20
   sp / polska / klacz / 2000 / - / gniada / Elwis / Tina/Tin rocco
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
76CHAMPIER (256)MarekPAWLUCZUK1261,76
   
   
    JKS U Robsonów
77HERMA (125)JudytaKOCZOROWSKA1270,35
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / siwa / Cantanis / Hańcz
   - / Judyta Koczorowska
    LKJ przy SK Mieczownica
78VICTOR (264)AntoniCHŁAPOWSKI1286,18
   SP / POL / gelding / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Vida Loca
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
79BORNFEE (237)NikolMAKULIK1371,70
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08508 / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee\ Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
80GREEN DAY (281)AnnaBĄK (JM.2000)1372,64
   wlkp / - / ogier / 2007 / 11752 / gniady / Maximus / Greta po Hartland
   
    Stowarzyszenie KS Chojnów
81NIRMETTE (12)MartynaRYNKIEWICZ1386,99
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
82INDI (55)DawidKUBIAK1390,20
   sp / - / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Inez
   - / Rogulski Marek
    Sobieski Jumping Team
83NOTARIS (23)RobertHESTKOWSKI1477,49
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Quirinus / Nelba
   - / robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
84LIBELIUS (177)TomaszOLSZEWSKI1582,85
   sp / Polska / walach / 2008 / - / gniada / Lorio / Libella
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
85DAGOBERT (69)WojciechSTASIUK2483,62
   kwpn / - / wałach / 2008 / - / gniada / Wittinger / Mira
   - / Robert Stasiuk
    WKJ Lublin
86GRAND CORIDA (147)KevinNAGÓRKA (JM.2000)2587,75
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Corleone Z / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ "Trachy" Gliwice
87STALINO 3 (93)MikołajKOWNACKI2885,88
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniady / Stakkato Gold / Talina
   - / Michał Kownacki
    Bez Przynależności Klubowej
88BAD BOY (252)JanMOSSAKOWSKI28100,10
   SP / POL / stallion / 2007 / 11734 / siwa / Maram / Bornea\ Tioman Island
   - / Grzelczyk Sławomir
    SJ Baborówko
89KENZO L (105)ŁukaszKRAJEWSKI28132,61
   hol. / Ger / ogier / 2009 / - / gn. / Cassini II / Theresa/Acobat II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 TANGO DU ROUET (65)GrzegorzKUBIAKElim.
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztan / Baloubet du Rouet / Topless/Quantum
   - / Agnieszka Nowakowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 IBERIA (101)MajaDUDEK (J.1998)Elim.
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   - / Maja Dudek
    OSK Michalscy
 CHRISTIANO I L (104)ŁukaszKRAJEWSKIElim.
   westf. / GER / gelding / 2008 / DE 441410105308 / gn. / Christiano / Phoenix ST\ Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 CONTI (21)RobertHESTKOWSKIElim.
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Dionizos / Contendra/Contender
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
 BILA (29)SzymonSTASIAK (J.1998)Rez.
   SP / POL / mare / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa
   - / Szymon Stasiak
    Olmet-Osped
 JANE VON ROTHERATH (57)AleksandraWIĘCKOWSKARez.
   bwp / Belgia / klacz / 2009 / - / gniada
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
 CHERY GOLD D (48)BłażejGILLARez.
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
 APOLLO S (176)KarolinaSĘKALSKARez.
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 52800305.05434 / gn. / Indoctro / Ratharina\ Libero H
   
   
 FICTION (279)MichałTYSZKORez.
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
98
Ukończyło koni
89
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:35 PM
3/C
Data: 20-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C Zwykły "Średnia Runda"- ŚR - Tabela A, Art. 238.2.1.
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SCYPION (13)WeronikaWILSKA050,99700 PLN
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / gniada / Baloubet du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    Sopocki Klub Jeździecki
2BANDŻI (165)DawidWOJCIECHOWSKI052,40550 PLN
   - / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Corde Star / Bogini
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
3M. CARANO (15)WeronikaWILSKA054,44450 PLN
   SP / GER / stallion / 2002 / 421000610602 / siwa / Carano / Montana VI\ Caletto I
   - / Weronika Wilska
    Sopocki Klub Jeździecki
4GRACJA (10)PaulinaENDRASZKA058,80300 PLN
   wlkp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / NN / NN
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
5BARBIE (35)MarekPAWLUCZUK059,04250 PLN
   sp / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
6HEROS (102)IwonaSITOWSKA060,49200 PLN
   SP / POL / wałach / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus
7CHIN CHIN 25 (152)JanNIEŚCIOR-KREISCHE061,85150 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2001 / 01.10498 / kaszt. / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    MUKJ Kosow Gołaszyn
8MARIKOSA (92)JanCHRZANOWSKI062,17100 PLN
   Sella Italiana / Włochy / klacz / 2005 / - / c.kasztan / Avenir / Zogulana
   - / Andrzej Błażejewski
    Bez przynależności klubowej SLA
9ZAMELUS W (8)PaulinaENDRASZKA062,3630 PLN
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.07591 / gn. / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
10CASABLANCA (213)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA062,4530 PLN
   old / - / klacz / 2007 / - / - / Contendro / Artemida
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
11RAVELLA (283)ZuzannaŻYGOWSKA062,9130 PLN
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
12PASCAVELLO J (71)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)063,8430 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / Gniada / Novum / Pepita
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
13SPARTAN L (73)DariuszRESZUTA064,0430 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    Sopocki KJ
14QULIBET (6)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)064,0630 PLN
   - / - / wałach / 2003 / - / skarogniady / Quinar / Najade II
   - / Olimpia Wołodkowicz
    Bez przynależności klubowej
15CHUCK-CHIN L.E. (106)ŁukaszKRAJEWSKI064,4930 PLN
   hol. / NED / gelding / 2007 / 528003000704635 / gn. / Chiquitin la Silla / Pia Sophie\ Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
16CHELESA BLUE (103)JoannaMARCINIAK (J.1997)064,7730 PLN
   old / Niemcy / klacz / 2005 / - / kasztan / Chacco Blue / Stutbuch
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
17GRANIT (7)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)065,4530 PLN
   SP / POL / stallion / 2001 / - / gniady / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Olimpia Wołodkowicz
    Bez przynależności klubowej
18BALTAZAR DU RUET (87)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)065,6230 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19VERONA (168)NikolMAKULIK065,9430 PLN
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.09855 / kaszt. / Tangelo Van De Zuuth / Hemellien S\ Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
20TANGO R (3)KonradPAWŁOWSKI066,3930 PLN
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / skarogniada / Karbon / Tiramisu
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
21PARNASSUS (136)AndrzejGŁOSKOWSKI067,0430 PLN
   - / - / ogier / - / - / gn
   - / Piotr Wilczewski
    Agro-Handel Śrem
22AS KIER (199)MichałTYSZKO067,6630 PLN
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    Tuszyński KJ Garbówek
23SURRIMO (198)MichałTYSZKO068,2930 PLN
   HANN / - / ogier / 2007 / - / kasztan / Stakkato han./ Spartan han. / Amici han./ Argentinus han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
24OKARINO (132)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)068,6430 PLN
   SP / POL / gelding / 2007 / - / - / Pavarotti vdn de Helle / Obella
   - / Sylwia Grzegorzewska
    kj Agro Awest Gajewniki
25ASHFORD 4 (221)MariuszKĄKOL169,19
   
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
26RODRIGO (96)DariaWICHOWSKA171,23
   sp / Polska / ogier / 2002 / - / gniady / Elvis / Rocca Rosalie
   - / Ewelina Turczyn
    Bez przynależności klubowej
27KANELLE Z (137)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)453,32
   zanger. / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubiak
    kj Agro Awest Gajewniki
28NELA (11)MartynaRYNKIEWICZ458,49
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
29ZAZOU SZUMAWA (25)BeataSZUMIŃSKA459,70
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.03262 / c.gn. / Cantos / Tomke H\ Nairobi
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
30AARON 340 (61)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)459,92
   niem sport / Niemcy / wałach / 2004 / - / gniada / Askari / Fenja/Furinos
   
    KJ Strzała Krubiczew
31LIGHTNING 100 (60)MichałPIĄTKOWSKI460,32
   hol / Niemcy / wałach / 2008 / - / gniada / Landos / Popstar/Carpaccio
   - / Procima Spółka z.o.o
    KJ Strzała Krubiczew
32SAGA (91)JanCHRZANOWSKI460,94
   sp / Polska / klacz / 2005 / - / kasztan / Fly High / Salwa
   - / Jan Chrzanowski
    Bez przynależności klubowej SLA
33CHARMANTE Z (223)BeataSZUBER461,18
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
34KASANDRA (62)GabrielaDRÓZD461,61
   SP / POL / mare / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Kamena\ Alagos
   - / Adam Drózd
    KJ Aldragho Piaseczno
35--36AZALIA (151)JanNIEŚCIOR-KREISCHE463,07
   sp / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Regiel / Ambrozja
   - / A. Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
35--36ROMEO DES VAUX (141)AndrzejGŁOSKOWSKI463,07
   SF / FRA / stallion / 2005 / - / - / Qredo de Paulstra / Gloria\ Quidam de Revel
   - / A. Kramer
    Agro-Handel Śrem
37DHAHA (88)MonikaGRUNDKOWSKA (J.1998)464,10
   
   
    WLKS Krakus Kraków
38QUININE DE LA VAULX (238)NikolMAKULIK464,43
   
   
    KJ Trachy Gliwice
39CHE GUEVARA L (111)MarcinBĘTKOWSKI465,09
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / 421000633305 / gn. / Cassini I / Contendra\ Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
40UITMUNTEND K (129)MartaSAWICKA (J.1999)466,23
   KWPN / NED / gelding / 2001 / 01.11580 / gn. / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Andrzej Opłatek
    Bez Przynależności Klubowej
41DR. JONES (155)StanisławPRZEDPEŁSKI466,33
   kwpn / Holandia / wałach / 2008 / - / siwa / Vingino / Zolavsca Fortuna
   - / DiM S.A.
    JKS DiM Sp.zo.o.
42CANION (166)DominikaBACH466,99
   SP / POL / ogier / 2008 / - / gniady / Baldini II / Chelsea/ Quatro B
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
43CONTENDER BOY (220)MariuszKĄKOL467,26
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / 421000202204 / gn. / Contender / Paola T\ Narew
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
44GALAKTYKA (53)MichałKUBIAK468,20
   sp / Polska / klacz / 2009 / - / kara / Clinton / Gama/Palegro
   - / Grzegorz Kubiak
    Sobieski Jumping Team
45CAMPARI (107)ŁukaszKRAJEWSKI468,32
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46CARTOGRAN'S KISS (127)JuliaDOERING571,09
   - / - / ogier / 2006 / - / kasztan / Cartogran / Celeste Z
   
    KJ Trachy Gliwice
47LION (167)DominikaBACH571,92
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / Linda
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
48CENTROPLAST DINAR (134)AndrzejGŁOSKOWSKI572,56
   - / - / wałach / - / - / gniada
   - / Arkadiusz Chamczyk
    Agro-Handel Śrem
49BADORETTE (110)LeszekGRAMZA777,85
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.02999 / gn. / Numero Uno / Voila B\ Nolisco
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
50LADY VON BAYERN (14)WeronikaWILSKA858,77
   OLD. / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Ludwig von Bayer / Petite II
   - / Krzysztof Wilski
    Sopocki Klub Jeździecki
51CHAVALL 2 (122)MariaKACZYNA859,58
   hol. / Niemcy / wałach / 2003 / - / gniady / Chalan / I-Lavinia
   - / Marta Kuczyna
    KJ Trachy Gliwice
52LORD OF FAME (121)MariaKACZYNA859,71
   old / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniada / Lord Siclau / Miss Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
53HELP ME BOY DU PETITE VIVIER (257)GrzegorzKUBIAK861,10
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
54BARTINO (76)DajanaPAWLICKA (J.1998)861,52
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
55TANGO DU ROUET (65)GrzegorzKUBIAK862,64
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztan / Baloubet du Rouet / Topless/Quantum
   - / Agnieszka Nowakowska
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
56CALAMITY JANE (159)TomaszPATRON862,68
   old / Polska / klacz / 2007 / - / kaszt / Carenzo / Fleur/Feragamo
   
    Tuszyński KJ Garbówek
57LILI MARLENE (85)JuliaKLINGE (J.1998)864,41
   sp / - / klacz / 2008 / - / kasztana / Maram / Liliana/Nobody
   
    KJ " Podkowa " Gruszczyn
58UNIQUE (224)BeataSZUBER866,34
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
59GILEA (100)JarosławPORĘBA866,62
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Ludger / Galsma
   - / Jarosław Poręba
    Karkonowski KJ
60CASABLANCA (135)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)970,41
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Caballo d'Altier / Conca
   - / Andrzej Kubik
    kj Agro Awest Gajewniki
61DUSSELDORF (169)AgataARENDT985,18
   baw / DE / wałach / 2004 / - / gniada / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ "Trachy" Gliwice
62RATINO (157)AndrzejGŁOSKOWSKI1193,81
   sp / PL / ogier / 2006 / - / c.gn / La Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    Agro-Handel Śrem
63BE MY LOVER (51)GrzegorzKUBIAK1261,50
   OLD. / GER / klacz / 2004 / - / gniada / Baloubet du Rouet / Quadrophenia de L\.Eau
   - / Michał Krzemień
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
64NIRMETTE (12)MartynaRYNKIEWICZ1262,90
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
65LAUDERDALE (1)ZuzannaŻYGOWSKA1263,16
   hol. / Niemcy / ogier / 2004 / - / gniada / Lancer II / P-Hawaii
   - / Sławomir Żygowski
    Pomorska Liga Jeździecka
66DAMBIS-J (58)AleksandraMADEJ1263,61
   SP / Polska / ogier / 2004 / - / kasztan / Qumball BWP / Dambarta xx po Miami Prince xx
   - / Grażyna Madej
    KJ Strzała Krubiczew
67CZAPLA (32)HannaCZURA1284,72
   SP / POL / mare / 2005 / 11679 / gn. / Landjonker S / Czanda\ Lavendel
   - / Urszula Czura
    bpk
68GRANDEZA (222)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)1657,37
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
69CALIPSO DU MESNIL (36)JuliaMIESZCZAK1666,79
   SP / POL / gelding / 2004 / 10683 / gn. / Galisco Du Mesnil / Caranba\ Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
70CON SUERTE (31)HannaCZURA1684,26
   han. / Niemcy / wałach / 2007 / - / sk.gn. / Converter / Faghira
   - / Urszula Czura
    bpk
71CONIKA Z (44)MajaPOPIÓŁ1684,86
   - / Belgia / klacz / 2007 / - / siwa / Contefino / Nolia Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
72WIARUS (145)JuliaBIEGANOWSKA1873,52
   
   
    JKS Tornado Szczecin
73GENEWA (146)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)2063,22
   sp / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Vittorio / Gama Kolorów
   - / Krystian Sarnowski
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
74BAILANDO (37)JuliaMIESZCZAK2292,15
   Wlkp / Polska / ogier / 2008 / - / kasztan / Aravel II / Bossa Nova
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
75NOTARIS (23)RobertHESTKOWSKI2863,23
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Quirinus / Nelba
   - / robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
 ASESOR (52)MichałKUBIAKElim.
   SP / - / ogier / 2004 / - / kasztan / Sir Neel KWPN / Andora po Faust Z
   - / Grzegorz kubiak i Anna Jones
    Sobieski Jumping Team
 BRANDO (40)EwaKOCONElim.
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / sk.gniady / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocon
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
 G' SEMIR PG (158)AleksandraMIAZGAElim.
   sp / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Spartakus / Grace/Graf Granus
   
    BPK
 RITUS (126)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)Elim.
   HANN / GER / gelding / 1997 / 07448 / gn. / Ritual / Granessa\ Grannus
   
    KJ Trachy Gliwice
 BORNFEE (237)NikolMAKULIKElim.
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08508 / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee\ Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
 ARTINUS (86)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)Elim.
   SP / - / ogier / 2005 / - / gn / Landjonker S / Arabeska
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 CAMI S.Z (46)MajaPOPIÓŁElim.
   zangersheide / Belgia / klacz / 2001 / - / kasztan / Caretano Z / Nutriv De Rialfo
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
 SAVONA (206)MateuszTYSZKOElim.
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
 GINA VANT ZOERVELT (39)NataliaKUŹMAElim.
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztan / Bambino vant Zoervelt / Gejsza
   
    OSK Michalscy Trzebnica
 OUEEN (9)PaulinaENDRASZKAElim.
   sp / Polska / klacz / 2000 / - / gniada / Turbud Quirinus / Cybrola
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
 B.Z.N (45)MajaPOPIÓŁElim.
   kwpn / Holandia / wałach / 2006 / - / gniady / Cantos / Telrite
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
 ARKADIA (64)MarieJANEKOVIC (JM.2000)Elim.
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Luron / Arabeska/Arcus
   - / Borno Janekovic
    Stowarzyszenie KS Chojnów
 FADO (212)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKAElim.
   Sp / Polska / wałach / 2009 / - / Kasztan / Bajou de Rouet / Fairy Twig
   - / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
 RODIAL (47)BłażejGILLAElim.
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
 CONVERSE 3 (154)StanisławPRZEDPEŁSKIElim.
   westf. / Niemcy / wałach / 2006 / - / siwa / Colbert GTI / Oilly
   - / DiM S.A.
    JKS DiM Sp.zo.o.
 URODA (225)IgaTOKARSKARez.
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
 PERSJUSZ (150)JanNIEŚCIOR-KREISCHERez.
   sp / Polska / wałach / 2002 / - / gniada / Szron / Persja
   - / A. Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
 JUDSON (149)JanNIEŚCIOR-KREISCHERez.
   Małop. / POL / gelding / 2005 / 11266 / c.gn. / Saganek / Judyta\ Judex
   - / Aneta Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
93
Ukończyło koni
75
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:37 PM
4/CC
Data: 20-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC Dwufazowy "Duża Runda" - DR- Tabela A, Art. 274.5.3.
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BADORETTE (110)LeszekGRAMZA041,60026,182000 PLN
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.02999 / gn. / Numero Uno / Voila B\ Nolisco
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2HYMNE D\.O (131)AndrzejGŁOSKOWSKI045,24026,191500 PLN
   BWP / BEL / mare / 2007 / - / - / Bentley vd Heffinck / Nostalgie des Vaux
   - / Damien Manitta
    Agro-Handel Śrem
3ZIMOWA DAMA (184)ArkadiuszFIMMEL043,95026,281000 PLN
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4BANDŻI (165)DawidWOJCIECHOWSKI042,92027,60600 PLN
   - / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Corde Star / Bogini
   - / Dawid Wojciechowski
    KJ Agro-Handel Śrem
5M. CARANO (15)WeronikaWILSKA045,83027,66300 PLN
   SP / GER / stallion / 2002 / 421000610602 / siwa / Carano / Montana VI\ Caletto I
   - / Weronika Wilska
    Sopocki Klub Jeździecki
6SCYPION (13)WeronikaWILSKA040.89027,78200 PLN
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / gniada / Baloubet du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    Sopocki Klub Jeździecki
7BARBIE (35)MarekPAWLUCZUK042,72027,86100 PLN
   sp / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
8WERS (218)GabrielaBIEDKA043,51028,03100 PLN
   SP / POL / gelding / 2005 / 10623 / gn. / Szron / Wenera\ Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    Bez przynależności klubowej WIE
9DENETOR (49)GrzegorzKUBIAK044,20029,2960 PLN
   SP / POL / stallion / 2004 / - / - / Romualdo / Darola
   - / AGROFOOD S.A. Mariusz Trojan
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
10BANGKOK (161)TomaszPATRON044,70030,5260 PLN
   Holszt. / GER / gelding / 2001 / 08014 / gn. / Lancer III / Butterfly\ Fernando
   - / Ewa Sekuła
    Tuszyński KJ Garbówek
11AVOCADO L (113)MarcinBĘTKOWSKI045,53030,7160 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2006 / 441410885406 / gn. / Co-Pilot / Anneliese\ Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12VERONA (168)NikolMAKULIK044,64032,4960 PLN
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.09855 / kaszt. / Tangelo Van De Zuuth / Hemellien S\ Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
13BEBETO (77)DajanaPAWLICKA (J.1998)043,34033,6060 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 528003 06.07357 / siwa / Action-Breaker / Mera\ Fedor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14ZAZOU SZUMAWA (25)BeataSZUMIŃSKA045,88037,3560 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.03262 / c.gn. / Cantos / Tomke H\ Nairobi
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
15GOLDIK GIRL (56)AleksandraWIĘCKOWSKA048,65039,33
   OLD. / GER / mare / 2003 / 433331385303 / gn. / Grandeur / Waikiki\ Lancado
   - / Magdalena Duszczyk
    Bez przynależności klubowej MAZ
16TORPEDO DES FORETS (133)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)047,60039,78
   SF / FRA / mare / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des Forets
   - / Damien Manitta
    kj Agro Awest Gajewniki
17STAKUDO MIRALEX (80)ŁukaszBRZÓSKA040,73426,13
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   - / Sławomir Łagun
    TPS KJ Miralex Jakubowo
18RODIAL (47)BłażejGILLA043,17430,15
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
19CHAVALL 2 (122)MariaKACZYNA044,53436,20
   hol. / Niemcy / wałach / 2003 / - / gniady / Chalan / I-Lavinia
   - / Marta Kuczyna
    KJ Trachy Gliwice
20NICOLETTE L (28)SzymonSTASIAK (J.1998)045,47436,39
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / skarogniady / Chardonnay L / Nadin L
   - / Hubert Urbański
    Olmet-Osped
21CHAPEAU 10 (153)StanisławPRZEDPEŁSKI042,88438,28
   os / Niemcy / klacz / 2006 / - / kasztan / Chacco Blue / Depardienne
   - / DiM S.A.
    JKS DiM Sp.zo.o.
22CARMEN (178)TomaszOLSZEWSKI041,78829,01
   SP / POL / mare / 2001 / 10742 / siwa / Elvis / Calanda\ Leandro
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
23OKARINO (132)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)044,131157,53
   SP / POL / gelding / 2007 / - / - / Pavarotti vdn de Helle / Obella
   - / Sylwia Grzegorzewska
    kj Agro Awest Gajewniki
24QULUMBUS (4)KonradPAWŁOWSKI440,63
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411821703 / sk.gn. / Quinar / Arkana\ Amaretto DI
   - / Arpav sp. z o.o.
    Sopocki KJ
25CHARMANTE Z (223)BeataSZUBER440,73
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
26LAKIRA (203)MateuszTYSZKO442,11
   Niem. wierzch. / GER / mare / 2000 / 410101385400 / gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois\ Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
27LORD OF FAME (121)MariaKACZYNA442,65
   old / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniada / Lord Siclau / Miss Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
28SAGA (91)JanCHRZANOWSKI442,89
   sp / Polska / klacz / 2005 / - / kasztan / Fly High / Salwa
   - / Jan Chrzanowski
    Bez przynależności klubowej SLA
29CASABLANCA (213)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA443,14
   old / - / klacz / 2007 / - / - / Contendro / Artemida
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
30PASCAVELLO J (71)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)443,83
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / Gniada / Novum / Pepita
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
31OBSESJA (99)JarosławPORĘBA444,14
   SP / POL / mare / 2003 / 10291 / gn. / Santos / Opcja\ Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    Karkonowski KJ
32ZAMELUS W (8)PaulinaENDRASZKA444,46
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.07591 / gn. / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
33CASINO L (114)MarcinBĘTKOWSKI444,71
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / 421000171505 / gn. / Cassiano / Othilda\ Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34PARNASSUS (136)AndrzejGŁOSKOWSKI444,89
   - / - / ogier / - / - / gn
   - / Piotr Wilczewski
    Agro-Handel Śrem
35UNIQUE (224)BeataSZUBER445,18
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
36SANTA BAJOU K (123)BoguszDĄBROWSKI446,89
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Santa Cruz
   - / Ciechoński
    LKJ Mieczownica
37DUSSELDORF (169)AgataARENDT447,01
   baw / DE / wałach / 2004 / - / gniada / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ "Trachy" Gliwice
38CHUCK-CHIN L.E. (106)ŁukaszKRAJEWSKI448,09
   hol. / NED / gelding / 2007 / 528003000704635 / gn. / Chiquitin la Silla / Pia Sophie\ Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39SURRIMO (198)MichałTYSZKO448,45
   HANN / - / ogier / 2007 / - / kasztan / Stakkato han./ Spartan han. / Amici han./ Argentinus han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
40LION (167)DominikaBACH448,76
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / Linda
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
41ARKADIA (74)DominikaRESZUTA841,04
   hol / Niemcy / klacz / 1997 / - / siwa / Arcus / Hwraii
   - / Małgorzata Reszuta
    SKJ Sopot
42LADY VON BAYERN (14)WeronikaWILSKA841,60
   OLD. / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Ludwig von Bayer / Petite II
   - / Krzysztof Wilski
    Sopocki Klub Jeździecki
43RONIN (72)DariuszRESZUTA844,10
   sp / Polska / wałach / 1994 / - / gniada / Helanis / Regina
   - / Dariusz Reszuta
    Sopocki KJ
44MARIKOSA (92)JanCHRZANOWSKI844,28
   Sella Italiana / Włochy / klacz / 2005 / - / c.kasztan / Avenir / Zogulana
   - / Andrzej Błażejewski
    Bez przynależności klubowej SLA
45GRACJA (10)PaulinaENDRASZKA845,12
   wlkp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / NN / NN
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
46GRANIT (7)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)845,80
   SP / POL / stallion / 2001 / - / gniady / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Olimpia Wołodkowicz
    Bez przynależności klubowej
47QULIBET (6)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)848,04
   - / - / wałach / 2003 / - / skarogniady / Quinar / Najade II
   - / Olimpia Wołodkowicz
    Bez przynależności klubowej
48RODRIGO (96)DariaWICHOWSKA853,11
   sp / Polska / ogier / 2002 / - / gniady / Elvis / Rocca Rosalie
   - / Ewelina Turczyn
    Bez przynależności klubowej
49OCEANE DU LIBAIRE (78)ŁukaszBRZÓSKA1245,54
   S.F. / FRA / mare / 2002 / 02022608M / kaszt. / Diaman De L Abbaye / Koberone Du Libaire\ Oberon
   - / Łukasz Brzóska
    TPS KJ Miralex Jakubowo
50HEKTOR (226)IgaTOKARSKA1645,22
   SP / POL / gelding / 1997 / 06335 / c.gn. / Qumball / Hippika\Hipowit
   - / B. Szubert i P.Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
51URODA (225)IgaTOKARSKA2855,18
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
 OUEEN (9)PaulinaENDRASZKARez.
   sp / Polska / klacz / 2000 / - / gniada / Turbud Quirinus / Cybrola
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
 ANGELA DE LA CRUZ (50)GrzegorzKUBIAKRez.
   kwpn / Holandia / klacz / 2005 / - / gniada / Numero Uno / Zandoria/Zandor
   - / Edmund Lazarewicz
    Sobieski Jumping Team Gdańsk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/5
Liczba skoków (Jumps)
8/6
Dystans (m)
300/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/48 s
Startowało koni
53
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:38 PM
R4/LL
Data: 21-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R4 - LL Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1
(Competition No R4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8NEMO (249)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)050,82
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--8DAGLEZJA (170)AleksandraRUSZKIEWICZ051,89
   sp / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Landos II / Desiree
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
1--8DIAVISTO (233)MieszkoDĄBROWSKI056,37
   
   
    KJ BM Kobylin
1--8DIAVISTO (233)MieszkoDĄBROWSKI056,72
   
   
    KJ BM Kobylin
1--8FUKS (143)MajaSTASIK059,42
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
1--8FUKS (143)MajaSTASIK059,91
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
1--8KATRONA (120)WeronikaFRĄCKOWIAK063,27
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
1--8KATRONA (120)WeronikaFRĄCKOWIAK05788
   
   
    Bez Przynależności Klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:39 PM
R5/L
Data: 21-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R5 - L Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1
(Competition No R5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--36BOLD PRINZ (227)PatrycjaOSIECKA050,40
   
   
   
1--36CHERRY BOY (228)AgnieszkaNOWAK051,26
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--36CANALETTO II (128)NataliaSAWICKA (JM.2002)051,95
   SP / POL / wałach / 2001 / - / siwa / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
    Bez Przynależnośxi Klubowej
1--36RASZKA (148)KatarzynaNAGÓRKA053,85
   Ukr / UKR / mare / 2001 / - / siwa / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
1--36NEMO (249)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)054,09
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--36EL MARIACHI (290)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)054,19
   oo / POL / gelding / 2004 / - / - / Wachlarz / E Matina\ Pepton
   - / Andrzej Możyszek
    LKJ Abaria Iwno
1--36HARALD (254)JoannaKOPANIA055,08
   sp / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Biskwit / Hara
   - / Joanna Kopania
    KJ Rancho Poznań
1--36DAGLEZJA (170)AleksandraRUSZKIEWICZ055,09
   sp / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Landos II / Desiree
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
1--36CALIPPA (291)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)055,52
   SP / POL / mare / 2001 / - / gn. / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
    LKJ Abaria Iwno
1--36DAGLEZJA (170)AleksandraRUSZKIEWICZ055,99
   sp / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Landos II / Desiree
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
1--36DURAVELLA (244)AleksandraRĘKOSIEWICZ056,05
   
   
    Fundacja Kaczyna
1--36CALIPPA (291)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)056,88
   SP / POL / mare / 2001 / - / gn. / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
    LKJ Abaria Iwno
1--36SAPHIR (241)JanKUREK057,13
   
   
    Fundacja Kaczyna
1--36DURAVELLA (244)AleksandraRĘKOSIEWICZ057,17
   
   
    Fundacja Kaczyna
1--36CLEMENS (246)KlaudiaBEGIER057,73
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
1--36VALENTICA (239)JoannaTOMASZEWSKA057,77
   
   
    KJ Rancho Poznań
1--36BACARDI VEL BALIA (194)PaulinaPAWELCZAK057,82
   SP / POL / mare / 2001 / 08772 / kara / Largo / Bajka\ Borodino
   - / Sylwia Pawelczak
    BPK
1--36KENTUCKY'S PICOBELLO (201)JoannaROSICKA058,14
   bwp / Belgia / ogier / 2010 / - / - / Copy Picobello / Mr Blue
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--36SAPHIR (241)JanKUREK058,46
   
   
    Fundacja Kaczyna
1--36LENOX (59)DominikaSTAWCZYK058,60
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Cantanis / Luna
   - / Dominika Stawczyk
    KS Chojnów
1--36VALENTICA (239)JoannaTOMASZEWSKA058,86
   
   
    KJ Rancho Poznań
1--36DONAU (260)AntoniCHŁAPOWSKI059,13
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--36REMBRAND (219)PatrycjaDUDZIUK059,33
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / 427270143900 / gn. / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Olmet ostsped
1--36BACARDI VEL BALIA (194)PaulinaPAWELCZAK059,72
   SP / POL / mare / 2001 / 08772 / kara / Largo / Bajka\ Borodino
   - / Sylwia Pawelczak
    BPK
1--36CASSINI BOMB (245)IgaWESOŁOWSKA059,87
   Meklemburg / Niemcy / wałach / 2008 / - / gniady / Cassgo / Ariella
   - / Iga Wesołowska
    Fundacja Kaczyna z kulturą na Ty
1--36CUBUS (204)MateuszTYSZKO060,63
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--36OTELLO (17)AgnieszkaKOS061,57
   
   
    KJ Moskit Kalisz
1--36FINEZJA (243)JanKUREK063,33
   
   
    Fundacja Kaczyna
1--36DUKATI (215)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA064,04
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
1--36HRABIANKA C (68)OliwiaKORECKA064,22
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Stalon / Hrabina C
   - / Oliwia Korecka
    KS Chojnów
1--36CHACCO - RED (262)AntoniCHŁAPOWSKI064,285
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--36C (187)GabrielaBIEDKA064,41
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
1--36MALAWALETTOP (216)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA066,89
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
1--36MJT ARON DU TALUS (197)MichałTYSZKO067,10
   sf / Francja / ogier / 2010 / - / gniada / Orlando / Amici
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--36FREEZEL B (277)TomaszPATRON067,11
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
1--36MTJ CARNAVALL (196)MichałTYSZKO069,52
   hol / Holandia / ogier / 2010 / - / sowa / Casall / Oklahoma
   
    Tuszyński KJ Garbówek
37--48BISHAMON (119)WeronikaFRĄCKOWIAK449,37
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
37--48BOLD PRINZ (227)PatrycjaOSIECKA453,01
   
   
   
37--48HRABIANKA C (68)OliwiaKORECKA457,52
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Stalon / Hrabina C
   - / Oliwia Korecka
    KS Chojnów
37--48MORENA (26)BeataSZUMIŃSKA460,53
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
37--48FINEZJA (243)JanKUREK461,46
   
   
    Fundacja Kaczyna
37--48MICHNIGHT (240)JanKUREK461,72
   
   
    Fundacja Kaczyna
37--48FERLINA (214)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA462,50
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
37--48KASZMIR (255)GabrielaBIEDKA462,73
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
37--48CORCOVADO (278)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)464,21
   HOLSZT / GER / gelding / 2006 / - / - / Contender / Rebe
   - / Roma Rosicka
    SK Michalscy
37--48VITESSE (181)MichałKLATKIEWICZ464,43
   han / Polska / klacz / 2010 / - / c.gniada / Now or Never / Graw
   - / Marta Roszkiewicz - Heizer
    LKS "Sokół" SJ Kunowo
37--48FREEZEL B (277)TomaszPATRON465,67
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
37--48DICAPRIO (261)AntoniCHŁAPOWSKI469,08
   
   
    KJ CH Jaszkowo
49DJOSER (272)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)780,53
   
   
    CH Jaszkowo
50--51HARALD (254)JoannaKOPANIA854,75
   sp / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Biskwit / Hara
   - / Joanna Kopania
    KJ Rancho Poznań
50--51BISHAMON (119)WeronikaFRĄCKOWIAK858,05
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
52MICHNIGHT (240)JanKUREK1078,17
   
   
    Fundacja Kaczyna
53TITTANAS PLIUS (267)JoannaSKRZYPCZAK (J.1997)1788,11
   HANN / - / - / 2005 / - / - / Techas / Bachrama\ Charitonas
   
    KJ CH Jaszkowo
54TANGO DU ROUET (65)AleksandraNOWAKOWSKA21106,98
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztan / Baloubet du Rouet / Topless/Quantum
   - / Agnieszka Nowakowska
    KS Chojnów
 MORENA (26)BeataSZUMIŃSKAElim.
   
   
    KJ Szumawa Bobrowiec
 EL MARIACHI (290)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)Elim.
   oo / POL / gelding / 2004 / - / - / Wachlarz / E Matina\ Pepton
   - / Andrzej Możyszek
    LKJ Abaria Iwno
 MARIGOLD (124)BoguszDĄBROWSKIRez.
   sp / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Alcatraz / Marina
   - / SK Mieczownica
    LKJ Mieczownica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
57
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:40 PM
R6/P
Data: 21-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R6 - P Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1
(Competition No R6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1B.Z.N (45)MajaPOPIÓŁ048,69300 PLN
   kwpn / Holandia / wałach / 2006 / - / gniady / Cantos / Telrite
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
2LOLA (265)AntoniCHŁAPOWSKI048,81200 PLN
   
   
    KJ CH Jaszkowo
3TURBUD CONSUL (164)HenrykPOLEDNIA048,93100 PLN
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / c.gniada / Con Capitol / Staranda
   - / Henryk Polenda
    KJ Turbud Brzeg
4CONCORDE (271)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)049,84
   
   
    CH Jaszkowo
5SEMINO 5 (268)JoannaSKRZYPCZAK (J.1997)050,85
   Old. / GER / gelding / 2006 / DE 418180128406 / sk.gn. / Stalypso / Celline\ Couleur - Rubin
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
6BEATRICCI-G (270)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)052,17
   - / - / mare / 2005 / - / - / Bedford / Gipola\ Guido
   
    CH Jaszkowo
7CHERRY BOY (228)AgnieszkaNOWAK053,27
   
   
    LKS Cwał Poznań
8CANTON (229)AgnieszkaNOWAK054,53
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    LKS Cwał Poznań
9CLEMENS (246)KlaudiaBEGIER054,65
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
10WALEZO-STAR (250)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)054,86
   HANN / GER / stallion / 2004 / - / - / Weltano / Gwendeline\ Golfclub
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
11A CAPELLA (67)MichałKRZEMIEŃ055,21
   SP / POL / mare / 2006 / 11403 / gn. / Pluspunkt / Ava\ Carnute
   - / Cyberbajt Sp zo.o.
    Bez Przynależności Klubowej
12RAINBOLL (263)AntoniCHŁAPOWSKI055,22
   HOLSZT / GER / gelding / 2003 / DE421000164403 / gn. / Ramiros Sohn II / Dinant II/ Lancer I
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
13RAMON (259)WiktoriaBEDYŃSKA (JM.2001)055,35
   kuc / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
14PACYFIK (116)WiktorSZAŁA (J.1997)055,52
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
15CANALETTO II (128)NataliaSAWICKA (JM.2002)056,55
   SP / POL / wałach / 2001 / - / siwa / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
    Bez Przynależnośxi Klubowej
16INDI (55)DawidKUBIAK056,56
   sp / - / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Inez
   - / Rogulski Marek
    Sobieski Jumping Team
17ZANDO M (24)ArturMOKSIEWICZ056,66
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.01481 / gn. / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    BPK
18CASSINI BOMB (245)IgaWESOŁOWSKA056,77
   Meklemburg / Niemcy / wałach / 2008 / - / gniady / Cassgo / Ariella
   - / Iga Wesołowska
    Fundacja Kaczyna z kulturą na Ty
19LENOX (59)DominikaSTAWCZYK056,99
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Cantanis / Luna
   - / Dominika Stawczyk
    KS Chojnów
20DE LUNA (288)RobertRATAJCZAK059,18
   hanower / Niemcy / klacz / 2007 / - / kasztan / St. Moritz / Giovanna
   - / Robart Ratajczak
    Bez Przynależności Klubowej
21FERLINA (214)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA059,31
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
22MALAWALETTOP (216)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA059,96
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
23FIORUCCI (90)MonikaGRUNDKOWSKA (J.1998)060,64
   - / Niemcy / wałach / 2009 / - / -
   
    WLKS Krakus Kraków
24LIBELIUS (177)TomaszOLSZEWSKI061,56
   sp / Polska / walach / 2008 / - / gniada / Lorio / Libella
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
25DUKATI (215)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA062,30
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
26DAGOBERT (69)WojciechSTASIUK062,64
   kwpn / - / wałach / 2008 / - / gniada / Wittinger / Mira
   - / Robert Stasiuk
    WKJ Lublin
27CUBUS (204)MateuszTYSZKO062,86
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
28C (187)GabrielaBIEDKA063,08
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
29FERGAMO (247)ŁukaszPIKSA064,29
   
   
    LKS Cwał Poznań
30TANGO DU ROUET (65)AleksandraNOWAKOWSKA065,81
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztan / Baloubet du Rouet / Topless/Quantum
   - / Agnieszka Nowakowska
    KS Chojnów
31LORD (5)KonradPAWŁOWSKI067,44
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Landino / Lora
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
32MTJ CARNAVALL (196)MichałTYSZKO067,73
   hol / Holandia / ogier / 2010 / - / sowa / Casall / Oklahoma
   
    Tuszyński KJ Garbówek
33RASZKA (148)KatarzynaNAGÓRKA450,33
   Ukr / UKR / mare / 2001 / - / siwa / Rubin / Galicja\ Harem
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
34DOMINATOR (253)JoannaKOPANIA455,86
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / 616007610213005 / gn. / Sir Neel / Doba\ Skuter
   
    KJ Rancho Poznań
35KENTUCKY'S PICOBELLO (201)JoannaROSICKA459,74
   bwp / Belgia / ogier / 2010 / - / - / Copy Picobello / Mr Blue
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
36AMIEKE (266)AntoniCHŁAPOWSKI460,05
   
   
    KJ CH Jaszkowo
37KENZO L (105)ŁukaszKRAJEWSKI462,60
   hol. / Ger / ogier / 2009 / - / gn. / Cassini II / Theresa/Acobat II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
38GRAND CORIDA (147)KevinNAGÓRKA (JM.2000)462,86
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Corleone Z / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ "Trachy" Gliwice
39MONTANA C (280)AndrzejGŁOSKOWSKI463,02
   
   
    Agro-Handel Śrem
40JANE VON ROTHERATH (57)AleksandraWIĘCKOWSKA465,23
   bwp / Belgia / klacz / 2009 / - / gniada
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
41FICTION (279)MichałTYSZKO466,33
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
42MJT ARON DU TALUS (197)MichałTYSZKO466,47
   sf / Francja / ogier / 2010 / - / gniada / Orlando / Amici
   
    Tuszyński KJ Garbówek
43SAVONA (206)MateuszTYSZKO468,13
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
44VITESSE (181)MichałKLATKIEWICZ859,14
   han / Polska / klacz / 2010 / - / c.gniada / Now or Never / Graw
   - / Marta Roszkiewicz - Heizer
    LKS "Sokół" SJ Kunowo
45CORCOVADO (278)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)860,98
   HOLSZT / GER / gelding / 2006 / - / - / Contender / Rebe
   - / Roma Rosicka
    SK Michalscy
46GREEN DAY (281)AnnaBĄK (JM.2000)862,07
   wlkp / - / ogier / 2007 / 11752 / gniady / Maximus / Greta po Hartland
   
    Stowarzyszenie KS Chojnów
47OTELLO (17)AgnieszkaKOS863,06
   
   
    KJ Moskit Kalisz
48REMBRAND (219)PatrycjaDUDZIUK1076,97
   Mecklenburger / GER / gelding / 2000 / 427270143900 / gn. / Romulus / Cindy II\ Carprilli
   - / Antoni Chłapowski
    KJ Olmet ostsped
49IBERIA (101)MajaDUDEK (J.1998)13104,38
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   - / Maja Dudek
    OSK Michalscy
50STALINO 3 (93)MikołajKOWNACKI1659,24
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniady / Stakkato Gold / Talina
   - / Michał Kownacki
    Bez Przynależności Klubowej
51MAJA (84)BarbaraKOLLAR2292,16
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
 KONTENDRO (217)SamantaFORLINIElim.
   
   
    BPK
 MILTON - K (180)MateuszGÓRSKIElim.
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / 09263 / kaszt. / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    KJ Miralex Jakubowo
 BAILANDO (37)JuliaMIESZCZAKRez.
   Wlkp / Polska / ogier / 2008 / - / kasztan / Aravel II / Bossa Nova
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
54
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:42 PM
5/N
Data: 21-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N Zwykły "Mała Runda"- MR (RD) - seria B - Tabela A, Art. 238.2.
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LA STRADA (207)MariaBAEHR (JM.2002)056,47
   
   
    KJ Agro-Handel
2QUITY (98)AleksandraBOLKO (JM.2001)059,87
   hanower / Ger / klacz / 2006 / - / gniada / Quidam's Rubin / Fergie
   - / Paweł Bolko
    KJ CH Jaszkowo
3DEZDEMONA (210)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)455,62
   sp / Polska / klacz / 2004 / - / kasztan / Turbud Elwis / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
4ARONIA (211)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)457,13
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
5RAMON (259)WiktoriaBEDYŃSKA (JM.2001)857,51
   kuc / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:42 PM
6/N
Data: 21-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N Zwykły "Mała Runda"- MR (RO) - seria A - Tabela A, Art. 238.2.
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1VEJOTTIE (144)JuliaBIEGANOWSKA050,04500 PLN
   KWPN / NED / - / 2002 / - / - / Faldo / Pejottie\ Calvados
   - / Julia Bieganowska
    JKS Tornado Szczecin
2NIRMETTE (12)MartynaRYNKIEWICZ051,29350 PLN
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
3JUDSON (149)JanNIEŚCIOR-KREISCHE052,84300 PLN
   Małop. / POL / gelding / 2005 / 11266 / c.gn. / Saganek / Judyta\ Judex
   - / Aneta Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
4DAMBIS-J (58)AleksandraMADEJ053,15250 PLN
   SP / Polska / ogier / 2004 / - / kasztan / Qumball BWP / Dambarta xx po Miami Prince xx
   - / Grażyna Madej
    KJ Strzała Krubiczew
5GRANDEZA (222)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)053,28200 PLN
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
6TANGO R (3)KonradPAWŁOWSKI053,44150 PLN
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / skarogniada / Karbon / Tiramisu
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
7VICTOR (264)AntoniCHŁAPOWSKI054,17100 PLN
   SP / POL / gelding / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Vida Loca
   - / Antoni Chłapowski
    KJ CH Jaszkowo
8RAVELLA (283)ZuzannaŻYGOWSKA054,6750 PLN
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
9MILTON - K (180)ŁukaszBRZÓSKA054,9220 PLN
   Wlkp. / POL / gelding / 1998 / 09263 / kaszt. / Oder / Modra\Dalen
   Marek Klaczyński / Julia Danielewska
    TPS KJ Miralex Jakubowo
10WIARUS (145)JuliaBIEGANOWSKA055,6920 PLN
   
   
    JKS Tornado Szczecin
11TINTA (22)RobertHESTKOWSKI055,9920 PLN
   sp / polska / klacz / 2000 / - / gniada / Elwis / Tina/Tin rocco
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
12QUENTIN (27)DobrosławaJANASIK056,3720 PLN
   sp / Polska / wałach / 1997 / - / gniada / Turbud Quirinus / Aranda
   - / Justyna Wróbel
    KJ Trachy
13BRANDO (40)EwaKOCON057,0620 PLN
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / sk.gniady / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocon
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
14PEARL NIGHT (75)DominikaRESZUTA057,1020 PLN
   sp / Polska / klacz / 2009 / - / siwa / Night Carry / P. Veronique
   - / Dariusz Reszuta
    SKJ Sopot
15DEZDEMONA (210)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)057,4920 PLN
   sp / Polska / klacz / 2004 / - / kasztan / Turbud Elwis / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
16GASTON 2 (18)KlaudiaGÓRCZYŃSKA057,8020 PLN
   słowacka gorącokrwista / Słowacja / wałach / 2002 / - / siwa / Grantast 26 / Ghanam
   - / Marek Strzyż
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp
17ARONIA (211)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)058,7320 PLN
   OLD / - / klacz / 2007 / - / - / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ ,,Zbyszko"
18BINGO (33)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA058,8020 PLN
   Trak. / ROS / gelding / 2000 / - / - / Horalas / Brazilija
   - / Zbigniew Płatos
    KJ Trachy Gliwice
19KASANDRA (62)GabrielaDRÓZD058,8320 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Kamena\ Alagos
   - / Adam Drózd
    KJ Aldragho Piaseczno
20CAPPONE (117)KarolinaGODOŚ (J.1997)059,10
   KWPN / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Untouchable / L. Coradin
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
    KJ Royal Opole
21KENZO L (105)ŁukaszKRAJEWSKI059,46
   hol. / Ger / ogier / 2009 / - / gn. / Cassini II / Theresa/Acobat II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22CARMEN (95)DariaWICHOWSKA059,53
   SP / POL / mare / 2006 / 11425 / siwa / Helanis / Calida\ Counter
   - / Wojciech Strzębała
    Bez przynależności klubowej
23CALVI (162)TomaszPATRON059,86
   xx / Polska / wałach / 2009 / - / gniada / Zarewitz / Cavanasta
   
    Tuszyński KJ Garbówek
24QUININE DE LA VAULX (238)NikolMAKULIK060,01
   
   
    KJ Trachy Gliwice
25PERSJUSZ (150)JanNIEŚCIOR-KREISCHE060,17
   sp / Polska / wałach / 2002 / - / gniada / Szron / Persja
   - / A. Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
26CASALLETTO (81)ŁukaszBRZÓSKA060,62
   hol / Niemcy / wałach / 2010 / - / gniady / Casquetto / Utopia IX
   - / Anna Słodkiewicz
    TPS KJ Miralex Jakubowo
27COLLY (140)AndrzejGŁOSKOWSKI061,19
   west. / Niemcy / wałach / 2009 / - / siwa / Cornado I / Polly
   - / Jan Ludwiczak
    Agro-Handel Śrem
28LA DAME BLANCHE L (209)ArkadiuszFIMMEL062,75
   - / - / klacz / 2009 / - / siwa
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29BILA (29)SzymonSTASIAK (J.1998)447,27
   SP / POL / mare / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa
   - / Szymon Stasiak
    Olmet-Osped
30TURBUD CONSUL (164)HenrykPOLEDNIA451,15
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / c.gniada / Con Capitol / Staranda
   - / Henryk Polenda
    KJ Turbud Brzeg
31CHAMPIER (256)MarekPAWLUCZUK452,79
   
   
    JKS U Robsonów
32COPIENE Z (156)StanisławPRZEDPEŁSKI453,23
   - / - / klacz / 2009 / - / gniada / Copain Z / Vicky W Z
   - / DiM S.A.
    JKS DiM Sp.zo.o.
33CANTON (229)AgnieszkaNOWAK453,48
   Holszt. / GER / gelding / 2006 / DE 421000178206 / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł CHudziak
    LKS Cwał Poznań
34LIZA (171)JuliaBIERNACZYK454,06
   wlkp / Polska / klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Asceta / Latorośl
   - / Andrzej Biernaczyk
    KJ OLmet Ostsped Ostrów Wlkp.
35KALISTER (163)HenrykPOLEDNIA455,04
   SP / POL / stallion / 2004 / 10445 / kara / Liguster / Kariera\ Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
36G' SEMIR PG (158)AleksandraMIAZGA457,34
   sp / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Spartakus / Grace/Graf Granus
   
    BPK
37VIVA (182)HannaROSZKIEWICZ458,20
   han / Polska / klacz / 2009 / - / sk.gniada / Now or Never / Carbid
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
38ROYBOSS (118)KarolinaGODOŚ (J.1997)458,21
   westfalska / Polska / wałach / 2006 / - / gniady / Rabiatos Z / Dalmina
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
    KJ Royal Opole
39DE LUNA (288)RobertRATAJCZAK458,41
   hanower / Niemcy / klacz / 2007 / - / kasztan / St. Moritz / Giovanna
   - / Robart Ratajczak
    Bez Przynależności Klubowej
40APOLLO S (176)KarolinaSĘKALSKA458,71
   KWPN / NED / gelding / 2005 / 52800305.05434 / gn. / Indoctro / Ratharina\ Libero H
   
   
41ARTINUS (86)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)458,97
   SP / - / ogier / 2005 / - / gn / Landjonker S / Arabeska
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42EINSTEIN L (112)MarcinBĘTKOWSKI460,41
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
43LITTLE KEMM (70)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)460,79
   Maklenb. / GER / gelding / 2001 / 427270141601 / kaszt. / Lord Kemm / Dibursa\ Dietar
   - / Mateusz Michalski
    KJ Partynice
44EXPLOSIEF (82)BarbaraKOLLAR462,78
   kwpn / Holandia / wałach / 2008 / - / gniady / Indoktro / -
   - / Łukasz Brzóska
    KJ Kalumet Boszkowo
45BORNFEE (237)NikolMAKULIK463,49
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08508 / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee\ Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
46CHRISTIANO I L (104)ŁukaszKRAJEWSKI463,79
   westf. / GER / gelding / 2008 / DE 441410105308 / gn. / Christiano / Phoenix ST\ Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
47GINA VANT ZOERVELT (39)NataliaKUŹMA469,30
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztan / Bambino vant Zoervelt / Gejsza
   
    OSK Michalscy Trzebnica
48CANDY KISS (160)TomaszPATRON678,97
   old / Polska / klacz / 2007 / - / kara / Carenzo / Lotte /Levantos
   
    Tuszyński KJ Garbówek
49--50ALHAMBRA (66)KarolinaCHIMKOWSKA852,70
   SP / POL / mare / 2002 / 008975 / gn. / Castilio / Artemida\Jesion
   - / Zygmunt Chimkowski
    KS Chojnów
49--50CANASTER (282)PawełCHUDZIAK852,70
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
51INDI (55)DawidKUBIAK855,24
   sp / - / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Inez
   - / Rogulski Marek
    Sobieski Jumping Team
52JAMAICA VAN'T VALKENHOF (258)GrzegorzKUBIAK855,53
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
53PACYFIK (116)WiktorSZAŁA (J.1997)855,57
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
54ZANDO M (24)ArturMOKSIEWICZ856,05
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 528003 04.01481 / gn. / Placido / Nalette\ Goodwilll
   
    BPK
55HERMA (125)JudytaKOCZOROWSKA857,38
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / siwa / Cantanis / Hańcz
   - / Judyta Koczorowska
    LKJ przy SK Mieczownica
56CARMEN (43)NataliaKUŹMA859,69
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
57GRAND CORIDA (147)KevinNAGÓRKA (JM.2000)860,72
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Corleone Z / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ "Trachy" Gliwice
58SAVONA (206)MateuszTYSZKO861,65
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
59DAGOBERT (69)WojciechSTASIUK862,49
   kwpn / - / wałach / 2008 / - / gniada / Wittinger / Mira
   - / Robert Stasiuk
    WKJ Lublin
60NOTARIS (23)RobertHESTKOWSKI869,52
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Quirinus / Nelba
   - / robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
61DOMINATOR (253)JoannaKOPANIA973,31
   Wlkp. / POL / gelding / 2005 / 616007610213005 / gn. / Sir Neel / Doba\ Skuter
   
    KJ Rancho Poznań
62BASTYLIA (16)MarekSTRZYŻ1076,61
   SP / POL / mare / 2000 / 11431 / c.gn. / Carolus I / Brenna\ Elektor
   
    Olmet-Osped
63LIBELIUS (177)TomaszOLSZEWSKI1079,87
   sp / Polska / walach / 2008 / - / gniada / Lorio / Libella
   - / Adam Olszewski
    GLKS Osielsko
64CHERY GOLD D (48)BłażejGILLA1249,52
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
65CALAMITY JANE (159)TomaszPATRON1254,65
   old / Polska / klacz / 2007 / - / kaszt / Carenzo / Fleur/Feragamo
   
    Tuszyński KJ Garbówek
66LORD (5)KonradPAWŁOWSKI1259,88
   sp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Landino / Lora
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
67STALINO 3 (93)MikołajKOWNACKI1259,89
   old. / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniady / Stakkato Gold / Talina
   - / Michał Kownacki
    Bez Przynależności Klubowej
68RATINO (157)PatrycjaBIERNACKA1264,19
   sp / PL / ogier / 2006 / - / c.gn / La Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
69KONTENDRO (217)SamantaFORLINI1286,73
   
   
    BPK
70FIORUCCI (90)MonikaGRUNDKOWSKA (J.1998)1479,66
   - / Niemcy / wałach / 2009 / - / -
   
    WLKS Krakus Kraków
71GREEN DAY (281)AnnaBĄK (JM.2000)1659,56
   wlkp / - / ogier / 2007 / 11752 / gniady / Maximus / Greta po Hartland
   
    Stowarzyszenie KS Chojnów
72VERONA L (109)LeszekGRAMZA1665,02
   HOL / GER / klacz / 2009 / - / GN / Quintum / Ola Primavera
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
73FICTION (279)MichałTYSZKO1667,30
   
   
    Tuszyński KJ Garbówek
74JANE VON ROTHERATH (57)AleksandraWIĘCKOWSKA2085,49
   bwp / Belgia / klacz / 2009 / - / gniada
   
    Bez przynależności klubowej MAZ
 B.Z.N (45)MajaPOPIÓŁElim.
   kwpn / Holandia / wałach / 2006 / - / gniady / Cantos / Telrite
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
75
Ukończyło koni
74
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:44 PM
7/C
Data: 21-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C Dwufazowy "Średnia Runda" - ŚR- Tabela A, Art. 274.5.3.
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BARTINO (76)DajanaPAWLICKA (J.1998)045,06029,43700 PLN
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.08318 / gn. / Ultimo / N.Jtriomf\ Julius
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2TANGO R (3)KonradPAWŁOWSKI048,12030,13550 PLN
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / skarogniada / Karbon / Tiramisu
   - / Arpav Sp zo.o.
    Sopocki KJ
3LILI MARLENE (85)JuliaKLINGE (J.1998)047,74030,15450 PLN
   sp / - / klacz / 2008 / - / kasztana / Maram / Liliana/Nobody
   
    KJ " Podkowa " Gruszczyn
4CHARMANTE Z (223)BeataSZUBER045,76030,74300 PLN
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
5LORD OF FAME (121)MariaKACZYNA045,39031,34250 PLN
   old / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniada / Lord Siclau / Miss Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
6CONVERSE 3 (154)StanisławPRZEDPEŁSKI047,51031,54200 PLN
   westf. / Niemcy / wałach / 2006 / - / siwa / Colbert GTI / Oilly
   - / DiM S.A.
    JKS DiM Sp.zo.o.
7ASESOR (52)MichałKUBIAK048,10031,67150 PLN
   SP / - / ogier / 2004 / - / kasztan / Sir Neel KWPN / Andora po Faust Z
   - / Grzegorz kubiak i Anna Jones
    Sobieski Jumping Team
8LIGHTNING 100 (60)MichałPIĄTKOWSKI047,88032,42100 PLN
   hol / Niemcy / wałach / 2008 / - / gniada / Landos / Popstar/Carpaccio
   - / Procima Spółka z.o.o
    KJ Strzała Krubiczew
9LION (167)DominikaBACH053,01032,5630 PLN
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / Linda
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
10SPARTAN L (73)DariuszRESZUTA049,05033,0630 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2007 / DE441411462407 / siwa / Stakkato Gold / Romira\ Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    Sopocki KJ
11QUITY (98)AleksandraBOLKO (JM.2001)048,05033,1730 PLN
   hanower / Ger / klacz / 2006 / - / gniada / Quidam's Rubin / Fergie
   - / Paweł Bolko
    KJ CH Jaszkowo
12GALAKTYKA (53)MichałKUBIAK054,67033,4230 PLN
   sp / Polska / klacz / 2009 / - / kara / Clinton / Gama/Palegro
   - / Grzegorz Kubiak
    Sobieski Jumping Team
13QUININE DE LA VAULX (238)NikolMAKULIK048,50033,8830 PLN
   
   
    KJ Trachy Gliwice
14DR. JONES (155)StanisławPRZEDPEŁSKI048,00034,6330 PLN
   kwpn / Holandia / wałach / 2008 / - / siwa / Vingino / Zolavsca Fortuna
   - / DiM S.A.
    JKS DiM Sp.zo.o.
15ZAZOU SZUMAWA (25)BeataSZUMIŃSKA045,90035,7830 PLN
   KWPN / NED / gelding / 2004 / 04.03262 / c.gn. / Cantos / Tomke H\ Nairobi
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
16VIVA (182)HannaROSZKIEWICZ050,30038,9630 PLN
   han / Polska / klacz / 2009 / - / sk.gniada / Now or Never / Carbid
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS,,Sokół" SJ Kunowo
17CZAPLA (32)HannaCZURA049,23039,2530 PLN
   SP / POL / mare / 2005 / 11679 / gn. / Landjonker S / Czanda\ Lavendel
   - / Urszula Czura
    bpk
18BADORETTE (110)LeszekGRAMZA049,52040,5330 PLN
   KWPN / NED / mare / 2006 / 528003 06.02999 / gn. / Numero Uno / Voila B\ Nolisco
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19CASABLANCA (135)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)053,20042,1930 PLN
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Caballo d'Altier / Conca
   - / Andrzej Kubik
    kj Agro Awest Gajewniki
20SCYPION (13)WeronikaWILSKA045,50427,3030 PLN
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / gniada / Baloubet du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    Sopocki Klub Jeździecki
21HEROS (102)IwonaSITOWSKA044,72428,6530 PLN
   SP / POL / wałach / 2007 / 11572 / gn. / Bajou Du Rouet / Hipnoza\ Cantanis
   - / E. Suszek, D. Cwalina
    KJ Lotus
22CHUCK-CHIN L.E. (106)ŁukaszKRAJEWSKI052,61430,25
   hol. / NED / gelding / 2007 / 528003000704635 / gn. / Chiquitin la Silla / Pia Sophie\ Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23RAVELLA (283)ZuzannaŻYGOWSKA047,51433,66
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
24CARMEN (95)DariaWICHOWSKA048,79434,03
   SP / POL / mare / 2006 / 11425 / siwa / Helanis / Calida\ Counter
   - / Wojciech Strzębała
    Bez przynależności klubowej
25CAMPARI (107)ŁukaszKRAJEWSKI049,81436,99
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
26RATINO (157)AndrzejGŁOSKOWSKI053,62437,80
   sp / PL / ogier / 2006 / - / c.gn / La Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    Agro-Handel Śrem
27KANELLE Z (137)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)052,15438,41
   zanger. / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubiak
    kj Agro Awest Gajewniki
28WIARUS (145)JuliaBIEGANOWSKA050,26442,12
   
   
    JKS Tornado Szczecin
29GRACJA (10)PaulinaENDRASZKA047,24828,01
   wlkp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / NN / NN
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
30CHIN CHIN 25 (152)JanNIEŚCIOR-KREISCHE046,87833,91
   KWPN / NED / gelding / 2001 / 01.10498 / kaszt. / Phin Phin / Liomf\ Goodtimes
   - / Anna Tyszko
    MUKJ Kosow Gołaszyn
31GILEA (100)JarosławPORĘBA049,35839,81
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Ludger / Galsma
   - / Jarosław Poręba
    Karkonowski KJ
32KASANDRA (62)GabrielaDRÓZD049,401235,68
   SP / POL / mare / 2005 / 616009640000405 / siwa / Cavallo / Kamena\ Alagos
   - / Adam Drózd
    KJ Aldragho Piaseczno
33DAMBIS-J (58)AleksandraMADEJ046,381238,24
   SP / Polska / ogier / 2004 / - / kasztan / Qumball BWP / Dambarta xx po Miami Prince xx
   - / Grażyna Madej
    KJ Strzała Krubiczew
34RITUS (126)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)049,04Rez.
   HANN / GER / gelding / 1997 / 07448 / gn. / Ritual / Granessa\ Grannus
   
    KJ Trachy Gliwice
35CARTOGRAN'S KISS (127)JuliaDOERING050,07Rez.
   - / - / ogier / 2006 / - / kasztan / Cartogran / Celeste Z
   
    KJ Trachy Gliwice
36GRANDEZA (222)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)445,89
   SP / POL / mare / 2006 / 11602 / gn. / Etos / Gaskonia\ Warus
   
    KJ Bachmat Wrocław
37GENEWA (146)ZuzannaTWARDOWSKA (J.1999)446,32
   sp / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Vittorio / Gama Kolorów
   - / Krystian Sarnowski
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
38NELA (11)MartynaRYNKIEWICZ447,03
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
39COLINA L (108)LeszekGRAMZA447,07
   westf. / GER / mare / 2007 / DE441411333607 / gn. / Quinta Real / C'est La Vie\ Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
40DHAHA (88)MonikaGRUNDKOWSKA (J.1998)447,69
   
   
    WLKS Krakus Kraków
41AZALIA (151)JanNIEŚCIOR-KREISCHE447,74
   sp / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Regiel / Ambrozja
   - / A. Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
42AARON 340 (61)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)448,45
   niem sport / Niemcy / wałach / 2004 / - / gniada / Askari / Fenja/Furinos
   
    KJ Strzała Krubiczew
43CHAVALL 2 (122)MariaKACZYNA448,53
   hol. / Niemcy / wałach / 2003 / - / gniady / Chalan / I-Lavinia
   - / Marta Kuczyna
    KJ Trachy Gliwice
44CHRISTIANO I L (104)ŁukaszKRAJEWSKI448,58
   westf. / GER / gelding / 2008 / DE 441410105308 / gn. / Christiano / Phoenix ST\ Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
45ROMEO DES VAUX (141)AndrzejGŁOSKOWSKI448,63
   SF / FRA / stallion / 2005 / - / - / Qredo de Paulstra / Gloria\ Quidam de Revel
   - / A. Kramer
    Agro-Handel Śrem
46UITMUNTEND K (129)MartaSAWICKA (J.1999)448,71
   KWPN / NED / gelding / 2001 / 01.11580 / gn. / Cruising / Nathalie\ Contender
   - / Andrzej Opłatek
    Bez Przynależności Klubowej
47CONIKA Z (44)MajaPOPIÓŁ449,52
   - / Belgia / klacz / 2007 / - / siwa / Contefino / Nolia Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
48BALTAZAR DU RUET (87)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)449,90
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
49UNIQUE (224)BeataSZUBER450,38
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
50JUDSON (149)JanNIEŚCIOR-KREISCHE450,58
   Małop. / POL / gelding / 2005 / 11266 / c.gn. / Saganek / Judyta\ Judex
   - / Aneta Ostrowska
    MUKJ Kosow Gołaszyn
51BRANDO (40)EwaKOCON451,33
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / sk.gniady / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocon
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
52CATCH ME IF YOU CAN. (130)AndrzejGŁOSKOWSKI452,10
   KWPN / NED / gelding / 2007 / 528003000703993 / gn. / Lord Z / Windoctro\ Indoctro
   
    Agro-Handel Śrem
53CENTROPLAST DINAR (134)AndrzejGŁOSKOWSKI452,70
   - / - / wałach / - / - / gniada
   - / Arkadiusz Chamczyk
    Agro-Handel Śrem
54CANDY KISS (160)TomaszPATRON454,02
   old / Polska / klacz / 2007 / - / kara / Carenzo / Lotte /Levantos
   
    Tuszyński KJ Garbówek
55CONTENDER BOY (220)MariuszKĄKOL454,55
   Holszt. / GER / stallion / 2004 / 421000202204 / gn. / Contender / Paola T\ Narew
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
56NIRMETTE (12)MartynaRYNKIEWICZ849,43
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
57CALVI (162)TomaszPATRON850,34
   xx / Polska / wałach / 2009 / - / gniada / Zarewitz / Cavanasta
   
    Tuszyński KJ Garbówek
58ALHAMBRA (66)DawidKUBIAK850,54
   SP / POL / mare / 2002 / 008975 / gn. / Castilio / Artemida\Jesion
   - / Zygmunt Chimkowski
    Sobieski Jumping Team
59DRAGON (97)AleksandraBOLKO (JM.2001)851,24
   SP / POL / gelding / 2001 / 08141 / gn. / Elvis / Dygresja\ Kasjan
   - / Paulina Januszewska
    KJ CH Jaszkowo
60CANION (166)DominikaBACH851,33
   SP / POL / ogier / 2008 / - / gniady / Baldini II / Chelsea/ Quatro B
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
61SANTA BAJOU K (123)BoguszDĄBROWSKI851,40
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / siwa / Bajou du Rouet / Santa Cruz
   - / Ciechoński
    LKJ Mieczownica
62RODRIGO (96)DariaWICHOWSKA852,84
   sp / Polska / ogier / 2002 / - / gniady / Elvis / Rocca Rosalie
   - / Ewelina Turczyn
    Bez przynależności klubowej
63RONIN (72)DominikaRESZUTA959,01
   sp / Polska / wałach / 1994 / - / gniada / Helanis / Regina
   - / Dariusz Reszuta
    SKJ Sopot
64VOLVOX (83)BarbaraKOLLAR1063,36
   HANN / GER / gelding / 2007 / - / - / Now or Never / Cestla Vie\ Calido
   
    KJ Kalumet Boszkowo
65URODA (225)IgaTOKARSKA1247,56
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
66CON SUERTE (31)HannaCZURA1248,27
   han. / Niemcy / wałach / 2007 / - / sk.gn. / Converter / Faghira
   - / Urszula Czura
    bpk
67G' SEMIR PG (158)AleksandraMIAZGA1249,44
   sp / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Spartakus / Grace/Graf Granus
   
    BPK
68CHE GUEVARA L (111)MarcinBĘTKOWSKI1254,18
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / 421000633305 / gn. / Cassini I / Contendra\ Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
69ASHFORD 4 (221)MariuszKĄKOL1268,76
   
   
    KJ "Olmet-Ostsped" Ostrów Wlkp.
70TINTA (22)RobertHESTKOWSKI1359,90
   sp / polska / klacz / 2000 / - / gniada / Elwis / Tina/Tin rocco
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
71ARTINUS (86)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)1374,91
   SP / - / ogier / 2005 / - / gn / Landjonker S / Arabeska
   
    KJ Agro-Handel Śrem
72AS KIER (199)MichałTYSZKO1463,69
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    Tuszyński KJ Garbówek
73LAUDERDALE (1)ZuzannaŻYGOWSKA1564,17
   hol. / Niemcy / ogier / 2004 / - / gniada / Lancer II / P-Hawaii
   - / Sławomir Żygowski
    Pomorska Liga Jeździecka
74CANASTER (282)PawełCHUDZIAK1646,32
   HANN / GER / gelding / 2006 / DE 481810267106 / gn. / Quintto de B / Walaen
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
75OUEEN (9)PaulinaENDRASZKA1668,57
   sp / Polska / klacz / 2000 / - / gniada / Turbud Quirinus / Cybrola
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
76NOTARIS (23)RobertHESTKOWSKI2048,13
   Wlkp. / POL / gelding / 1999 / - / - / Quirinus / Nelba
   - / robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
77HERMA (125)JudytaKOCZOROWSKA2050,08
   sp / Polska / klacz / 2006 / - / siwa / Cantanis / Hańcz
   - / Judyta Koczorowska
    LKJ przy SK Mieczownica
 BASTYLIA (16)MarekSTRZYŻElim.
   SP / POL / mare / 2000 / 11431 / c.gn. / Carolus I / Brenna\ Elektor
   
    Olmet-Osped
 CAMI S.Z (46)MajaPOPIÓŁElim.
   zangersheide / Belgia / klacz / 2001 / - / kasztan / Caretano Z / Nutriv De Rialfo
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
 KALISTER (163)HenrykPOLEDNIAElim.
   SP / POL / stallion / 2004 / 10445 / kara / Liguster / Kariera\ Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
 CHAMPIER (256)MarekPAWLUCZUKRez.
   
   
    JKS U Robsonów
 LANDOS 0027 (115)WiktorSZAŁA (J.1997)Rez.
   Old. / GER / gelding / 2000 / 433331513600 / gn. / Lord Pezi / Dorians Suesse\ Dorian
   
    KJ Agro-Handel Śrem
 CALAMITY JANE (159)TomaszPATRONRez.
   old / Polska / klacz / 2007 / - / kaszt / Carenzo / Fleur/Feragamo
   
    Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/45 s
Startowało koni
83
Ukończyło koni
77
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:46 PM
8/CC
Data: 21-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC Zwykły "Duża Runda"- DR - Tabela A, Art. 238.2.1.
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASINO L (114)MarcinBĘTKOWSKI054,552000 PLN
   HOLSZT. / GER / stallion / 2005 / 421000171505 / gn. / Cassiano / Othilda\ Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2TORPEDO DES FORETS (133)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)056,181500 PLN
   SF / FRA / mare / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des Forets
   - / Damien Manitta
    kj Agro Awest Gajewniki
3PARNASSUS (136)AndrzejGŁOSKOWSKI056,921000 PLN
   - / - / ogier / - / - / gn
   - / Piotr Wilczewski
    Agro-Handel Śrem
4BE MY LOVER (51)GrzegorzKUBIAK057,95600 PLN
   OLD. / GER / klacz / 2004 / - / gniada / Baloubet du Rouet / Quadrophenia de L\.Eau
   - / Michał Krzemień
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
5QULUMBUS (4)KonradPAWŁOWSKI059,53300 PLN
   Westf. / GER / gelding / 2003 / 441411821703 / sk.gn. / Quinar / Arkana\ Amaretto DI
   - / Arpav sp. z o.o.
    Sopocki KJ
6LAKIRA (203)MateuszTYSZKO059,94200 PLN
   Niem. wierzch. / GER / mare / 2000 / 410101385400 / gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois\ Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
7VERONA (168)NikolMAKULIK065,93100 PLN
   KWPN / NED / mare / 2002 / 02.09855 / kaszt. / Tangelo Van De Zuuth / Hemellien S\ Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
8OBSESJA (99)JarosławPORĘBA066,88100 PLN
   SP / POL / mare / 2003 / 10291 / gn. / Santos / Opcja\ Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    Karkonowski KJ
9M. CARANO (15)WeronikaWILSKA454,9460 PLN
   SP / GER / stallion / 2002 / 421000610602 / siwa / Carano / Montana VI\ Caletto I
   - / Weronika Wilska
    Sopocki Klub Jeździecki
10BARBIE (35)MarekPAWLUCZUK455,2760 PLN
   sp / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
11LADY VON BAYERN (14)WeronikaWILSKA455,7860 PLN
   OLD. / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Ludwig von Bayer / Petite II
   - / Krzysztof Wilski
    Sopocki Klub Jeździecki
12ANGELA DE LA CRUZ (50)GrzegorzKUBIAK457,86
   kwpn / Holandia / klacz / 2005 / - / gniada / Numero Uno / Zandoria/Zandor
   - / Edmund Lazarewicz
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
13AVOCADO L (113)MarcinBĘTKOWSKI458,01
   Westf. / GER / gelding / 2006 / 441410885406 / gn. / Co-Pilot / Anneliese\ Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
14LORD OF FAME (121)MariaKACZYNA459,24
   old / Niemcy / wałach / 2005 / - / gniada / Lord Siclau / Miss Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
15HYMNE D\.O (131)AndrzejGŁOSKOWSKI460,64
   BWP / BEL / mare / 2007 / - / - / Bentley vd Heffinck / Nostalgie des Vaux
   - / Damien Manitta
    Agro-Handel Śrem
16ARKADIA (74)DominikaRESZUTA461,43
   hol / Niemcy / klacz / 1997 / - / siwa / Arcus / Hwraii
   - / Małgorzata Reszuta
    SKJ Sopot
17SURRIMO (198)MichałTYSZKO462,09
   HANN / - / ogier / 2007 / - / kasztan / Stakkato han./ Spartan han. / Amici han./ Argentinus han.
   
    Tuszyński KJ Garbówek
18RONIN (72)DariuszRESZUTA462,24
   sp / Polska / wałach / 1994 / - / gniada / Helanis / Regina
   - / Dariusz Reszuta
    Sopocki KJ
19OKARINO (132)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)462,51
   SP / POL / gelding / 2007 / - / - / Pavarotti vdn de Helle / Obella
   - / Sylwia Grzegorzewska
    kj Agro Awest Gajewniki
20BEBETO (77)DajanaPAWLICKA (J.1998)462,99
   KWPN / NED / gelding / 2006 / 528003 06.07357 / siwa / Action-Breaker / Mera\ Fedor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21CASABLANCA (213)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA464,29
   old / - / klacz / 2007 / - / - / Contendro / Artemida
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ " Zbyszko"
22ZAMELUS W (8)PaulinaENDRASZKA464,99
   KWPN / NED / stallion / 2004 / 04.07591 / gn. / Namelus R / Geranda\ Astronaut
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
23CATCH ME IF YOU CAN. (130)AndrzejGŁOSKOWSKI465,32
   KWPN / NED / gelding / 2007 / 528003000703993 / gn. / Lord Z / Windoctro\ Indoctro
   
    Agro-Handel Śrem
24CALIPSO DU MESNIL (36)JuliaMIESZCZAK465,50
   SP / POL / gelding / 2004 / 10683 / gn. / Galisco Du Mesnil / Caranba\ Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    Bez przynależności klubowej DOS
25ZIMOWA DAMA (184)ArkadiuszFIMMEL465,95
   SP / POL / mare / 2007 / POL009670180107 / siwa / Calico / Zicora\ Cala Millor
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26LION (167)DominikaBACH466,97
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / c.gniada / Empire / Linda
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
27DUSSELDORF (169)AgataARENDT469,08
   baw / DE / wałach / 2004 / - / gniada / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ "Trachy" Gliwice
28RODRIGO (96)DariaWICHOWSKA470,96
   sp / Polska / ogier / 2002 / - / gniady / Elvis / Rocca Rosalie
   - / Ewelina Turczyn
    Bez przynależności klubowej
29SCYPION (13)WeronikaWILSKA858,43
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / gniada / Baloubet du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    Sopocki Klub Jeździecki
30CHAVALL 2 (122)MariaKACZYNA863,52
   hol. / Niemcy / wałach / 2003 / - / gniady / Chalan / I-Lavinia
   - / Marta Kuczyna
    KJ Trachy Gliwice
31QULIBET (6)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)977,73
   - / - / wałach / 2003 / - / skarogniady / Quinar / Najade II
   - / Olimpia Wołodkowicz
    Bez przynależności klubowej
32NICOLETTE L (28)SzymonSTASIAK (J.1998)1261,80
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / skarogniady / Chardonnay L / Nadin L
   - / Hubert Urbański
    Olmet-Osped
33UNIQUE (224)BeataSZUBER1270,33
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
34RODIAL (47)BłażejGILLA1661,06
   
   
    Pomorska Liga Jeździecka
35GRACJA (10)PaulinaENDRASZKA2063,44
   wlkp / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / NN / NN
   - / Ewa Endraszka
    Sopocki Klub Jeździecki
36URODA (225)IgaTOKARSKA2873,84
   
   
    KJ Bachmat Wrocław
 BANGKOK (161)TomaszPATRONElim.
   Holszt. / GER / gelding / 2001 / 08014 / gn. / Lancer III / Butterfly\ Fernando
   - / Ewa Sekuła
    Tuszyński KJ Garbówek
 AS KIER (199)MichałTYSZKOElim.
   OLD. / GER / stallion / 2005 / 433330400705 / kaszt. / Argentinus / Edelweiss\ Plaisir D Amour
   
    Tuszyński KJ Garbówek
 HELP ME BOY DU PETITE VIVIER (257)GrzegorzKUBIAKElim.
   
   
    Sobieski Jumping Team Gdańsk
 GRANIT (7)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)Rez.
   SP / POL / stallion / 2001 / - / gniady / Maram / Gwadiana\Czubaryk
   - / Olimpia Wołodkowicz
    Bez przynależności klubowej
 STAKUDO MIRALEX (80)ŁukaszBRZÓSKARez.
   HANN / GER / stallion / 2005 / 431318801805 / gn. / Satisfaction I / Elvita\ Escudo
   - / Sławomir Łagun
    TPS KJ Miralex Jakubowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
41
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:47 PM
R7/LL
Data: 22-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R7 - LL Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1
(Competition No R7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--4TITTANAS PLIUS (267)JoannaSKRZYPCZAK (J.1997)049,49
   HANN / - / - / 2005 / - / - / Techas / Bachrama\ Charitonas
   
    KJ CH Jaszkowo
1--4NEMO (249)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)050,28
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--4DJOSER (272)MarcinMAĆKOWIAK (J.1999)058,55
   
   
    CH Jaszkowo
1--4FUKS (143)MajaSTASIK062,11
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
5FUKS (143)MajaSTASIK463,19
   
   
    Bez Przynależności Klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO-B3* Eliminacje Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jaszkowo, 20-22.03.2015
Wydruk: 23-03-2015 12:07:48 PM
R8/L
Data: 22-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr R8 - L Dokładności bez rozgrywki , Art. 238.1.1
(Competition No R8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16BACARDI VEL BALIA (194)PaulinaPAWELCZAK049,67
   SP / POL / mare / 2001 / 08772 / kara / Largo / Bajka\ Borodino
   - / Sylwia Pawelczak
    BPK
1--16NEMO (249)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)050,17
   
   
    KJ CH Jaszkowo
1--16CHERRY BOY (228)AgnieszkaNOWAK050,33
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--16BOLD PRINZ (227)PatrycjaOSIECKA050,66
   
   
   
1--16BISHAMON (119)WeronikaFRĄCKOWIAK050,74
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
1--16CANALETTO II (128)NataliaSAWICKA (JM.2002)051,22
   SP / POL / wałach / 2001 / - / siwa / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
    Bez Przynależnośxi Klubowej
1--16BOLD PRINZ (227)PatrycjaOSIECKA052,56
   
   
   
1--16CHACCO - RED (262)AntoniCHŁAPOWSKI054,08
   Westf. / GER / gelding / 2006 / DE 441411243806 / kaszt. / Chacco-Blue / Granita\ Grannus
   - / Antoni CHłapowski
    KJ CH Jaszkowo
1--16RODERYK (231)AgnieszkaKOWALCZYK054,39
   
   
    JUKS Mieczewo
1--16FERLINA (214)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA055,14
   
   
    Fundacja KJ " Zbyszko"
1--16HRABIANKA C (68)OliwiaKORECKA056,47
   sp / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Stalon / Hrabina C
   - / Oliwia Korecka
    KS Chojnów
1--16KATRONA (120)WeronikaFRĄCKOWIAK057,26
   
   
    Bez Przynależności Klubowej
1--16TANGO DU ROUET (65)AleksandraNOWAKOWSKA057,29
   sp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztan / Baloubet du Rouet / Topless/Quantum
   - / Agnieszka Nowakowska
    KS Chojnów
1--16DIAVISTO (233)MieszkoDĄBROWSKI058,38
   
   
    KJ BM Kobylin
1--16DIAVISTO (233)MieszkoDĄBROWSKI058,42
   
   
    KJ BM Kobylin
1--16C (187)GabrielaBIEDKA060,09
   
   
    Bez przynależności klubowej WIE
17--21OTELLO (17)MarekSTRZYŻ449,55
   
   
    JKS Moskit Kalisz
17--21GROSS MONTANO STAR (287)AngelikaBUGAJSKA (JM.2001)452,55
   
   
    KJ CH Jaszkowo
17--21HARALD (254)JoannaKOPANIA4</