VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:29
1 - 4-l
Data: 05-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 4-l I Półfinał koni 4-letnich, art. 7 RRZK
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1FERRARI K (140)KrzysztofPRASEK08,38,375,32
   KWPN / NED / S / 2010 / - / Bay / Cardento/Capitol I / Wikita K/Corland
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
2LE CORBUSIER (175)ŁukaszTROSZCZYŃSKI08,28,277,25
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Carambole/Cassini I / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
3--5CARMEN P (25)DajanaPAWLICKA (J.1998)08,18,175,75
   HOL / GER / M / 2010 / - / Chestnut / Cascavello/Carolus I / Riana/Colman
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
3--5COLUMBIA (172)KatarzynaBOBROWSKA08,18,178,10
   SP / POL / M / 2010 / - / Dark Bay / Ultimo/Phin Phin / Contessa/Coriano Z
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
3--5CALIF (77)DawidRAKOCZY08,18,178,72
   HOL / GER / S / 2010 / - / Grey / Clinton I/Carolus I / Withney/For Pleasure
   Andreas Kosicki / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
6--10ANIN (180)ŁukaszTROSZCZYŃSKI08,08,073,15
   SP / POL / S / 2010 / - / Black / Indoctro/Capitol I / Anais/Aloube Z
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
6--10EROTYK (72)AndrzejGŁOSKOWSKI08,08,073,57
   SP / POL / S / 2010 / - / Bay / Lexicon/Voltaire / Erotyka/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KJ Agro-Handel Śrem
6--10FAMEUS OLT (139)KrzysztofPRASEK08,08,075,72
   KWPN / NED / S / 2010 / - / Dark Bay / Indoctro/Capitol I / Kamalve/G.Ramiro Z
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
6--10FLINSTONE UTOPIA (5)AgataSZMALEC08,08,076,81
   KWPN / BEL / G / 2010 / - / Bay / Pierrot/Concorde / Halmeta Utopia/Belisar
   - / Marek Szweda
    KJ Profit Orzesze
6--10CARTOSI MELLONI (13)WojciechWOJCIANIEC08,08,077,60
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Catoki/Cambridge / Tilba-Tilba/Cassini I
   - / Pro-Fur-Rarm Equipment
    bpk
11--13FUN RISK L (98)ŁukaszKRAJEWSKI07,97,971,87
   KWPN / NED / M / 2010 / - / Bay / Upgrade/Heartbreaker / All Risk B/Numero Uno
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11--13PERFECTO (9)KrzysztofMAZUR07,97,974,53
   SP / POL / S / 2010 / - / Bay / Domel/Lagrain / Progis/Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski, Krzystof Mazur
    SKJ Legia Kozielska Warszawa
11--13KABALTIC-A (39)ŁukaszAPPEL07,97,977,50
   BWP / BEL / S / 2010 / - / Bay / Corland/Cor De La Bryere / Enka-Chin-A/Chin Chin
   - / Wanda Szmyt
    bpk
14--16FINLANDIA (49)ŁukaszBRZÓSKA07,87,866,80
   SP / POL / M / 2010 / - / Grey / Mars/Avero / Flower P/Winning Mood Van De A
   Edyta Bednarz / Edyta Bednarz
    KJ Miralex Jakubowo
14--16HYDRON (119)DawidCZARNECKI07,87,873,90
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Colox Cup/Con Capitol / Higiena/Golden Boy
   SK Reczna / SO Starogard Gdański
    KJ SO Starogard Gdański
14--16COLUMBUS I G (132)AleksandraLUSINA07,87,880,13
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Carrico/Catoki / U-Columbia/Cassini
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
17--20PALOMA (41)SzymonSTASIAK (J.1998)07,67,674,60
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Bankiet/Landos / Panama/Profesor
   Mieczysław Przybył / Robert Cofalski
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
17--20LORD OF THE RING KG (162)MagdalenaZIAJKOWSKA07,67,676,29
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Vandamme/Quidam / Larysa K/Graf Top
   Grzegorz Komin / Magdalena Ziajkowska
    KJ Hippca Polonia Słupno
17--20SINGAPURE (186)AgataGIL07,67,682,77
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Vandamme/Guidam / Simone/Corland
   Antoni Dahlke / Wojcieh Dahlke
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
17--20DAMARA (185)AgataGIL07,67,685,69
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Emar / Durette Z
   GR Dąbki Roman Barlik / Wojciech Kamiński
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
21--22INDEPENDENT (86)MichałTYSZKO07,57,568,39
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Ibisco/ / Emmely/Calypso I
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
21--22CASALLETTO (48)ŁukaszBRZÓSKA07,57,573,95
   HOL / GER / G / 2010 / - / Bay / Casquetto/Casall / Utopia IX/Caretino
   - / Anna Słodkiewicz
    KJ Miralex Jakubowo
23--24KARUSO (68)MieszkoDĄBROWSKI07,47,470,73
   WLKP / POL / G / 2010 / - / Bay / Pengo/Hipovit / Kora/Kurant
   Hodowla Roślin Szalejewo Sp. z o. o. / Jacek Jakubczak
    KJ B M Kobylin
23--24PRINZ PATON (11)AgnieszkaKOTWA-GRUDZIŃSKA07,47,475,20
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Cottonclub/Cantus / Pretty Women/Gracieux
   Jan Szpak / Agnieszka Kotwa-Grudzińska
    KJ Hippica Polonia Słupno
25COMMON SENSE (163)IzabelaZMYSŁOWSKA07,37,371,64
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Larron/Lancer II / Cortina/Aviano
   Mariusz Grzybowski / Izabela Zmysłowska
    JKS Tornado Szczecin
26SUN PAULA (134)AleksandraLUSINA0,57,67,181,23
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Pauillac De Meia Lua/Jalisco B / Skrobia/Banita
   Adam Plata / Adam Plata
    KJ Bonin
27OVER GROUP IDRYS (144)MagdalenaPRASEK0,57,57,073,69
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Turbud Quirinus/Pavarotti Van / Iliada/Czad
   Adam Omen / Interhorse - Magdalena Prasek
    bpk
28--29FREDORA (34)EwelinaPOLSKA0,57,46,967,64
   KWPN / POL / M / 2010 / - / Black / Baanbreker HBC/Vaandrager HBC / Tandora/Heineke
   Leszek Adamwicz / Jerzy Korona
    WKJ Lublin
28--29KALIPSO VAN DE NOORHEUVEL (120)NataliaCZERNIK0,57,46,973,37
   BWP / BEL / G / 2010 / - / Bay / Nabab De Reve/Quidam De Reve / Philadelphia Z/Papillon Rouge
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
30KENTUKY'S PICOBELLO (87)JoannaROSICKA0,57,26,771,41
   BWP / BEL / S / 2010 / - / Grey / Mr Blue/ / Copy Picobello Z/Cartiago Z
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
31GALILEO (125)JanKUREK0,57,06,567,84
   WLKP / POL / G / 2010 / - / Bay / Placido/Animo / Gejsza/Limal
   Dariusz Gronowski / Dariusz Gronowski
    bpk
32LUNA (173)KatarzynaBOBROWSKA1,97,55,697,21
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Ukato/Stakkato / Lansada/Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
89
Startowało koni
32
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Adam Jończyk, Janusz Bobik

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:31
2 - 5-l
Data: 05-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 5-l I Półfinał koni 5-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--32BELLISSIMA L (100)ŁukaszKRAJEWSKI068,36
   WLKP / POL / M / 2009 / - / Bay / Marino/Zeoliet / Belgia/Colorado
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--32CALOMA MELLONI (16)WojciechWOJCIANIEC071,68
   HOL / GER / M / 2009 / - / Grey / Cavalier (Mister)/Maykel / La Paloma/Lancer III
   - / Pro-Fur-Farm Equipment
    bpk
1--32CATOKI (55)MartinROZYNEK (J.1998)072,02
   WESTF / POl / G / 2009 / - / Bay / Catoki/Cambridge / Coca Cola/Careletto B
   Montis Sp. z o.o. / Przemysław Rozynek
    KJ Profil Piła
1--32BORNEO (70)MaciejPEKANIEC072,38
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Placido/Animo / Baronesse Piccadil/Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Witold Szydełko
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--32CARRERA L (99)ŁukaszKRAJEWSKI072,57
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Cascall/Catoki / Coquette/Cockpit
   Kirsten Kaltenhauser / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--32LARIFARI (66)MieszkoDĄBROWSKI072,63
   HOL / GER / G / 2009 / - / Bay / Larimar/Lavall II / Shacira/Carolus I
   - / Wioletta Kosicka
    KJ B M Kobylin
1--32CALATIN (157)MaksymilianWECHTA072,71
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Calato/Capitol I / Pilotin/Esteban
   Ryszard Kosicki / Natali Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
1--32ALCAPONE (52)ŁukaszBRZÓSKA073,77
   WLKP / POL / S / 2009 / - / Bay / Contender Son/Contender / Aida/Correro
   Ewa Hauer / Ewa Hauer
    KJ Miralex Jakubowo
1--32KENZO L (109)MarcinBĘTKOWSKI074,75
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Cassini II/Capitol I / Theresa V/Acobat II
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--32MAGNUS S (187)BorysKRAMER075,07
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Rubikon K/Gin Tonic Star / Miss Monroe/Landor S
   Kazimierz Skrzypczyński / Andrzej Kramer
    BKS Kłos Budzyń
1--32LA CASA (181)ŁukaszTROSZCZYŃSKI075,31
   SP / POL / M / 2009 / - / Bay / Clinton/Corrado I / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
1--32FADO (153)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA075,35
   SP / POL / G / 2009 / - / Chestnut / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rue / Fairy Twing/Enjoy Plan
   Sławomir Grzelczyk / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
1--32NACORD MELLONI (17)WojciechWOJCIANIEC075,53
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Nabab De Reve/Quidam De Revel / Oberlina/Acord II
   - / Grzegorz Mieleńczuk
    bpk
1--32ULIVAN (19)AgataDAHLKE075,73
   SP / POL / G / 2009 / - / Bay / Vandamme/Guidam / Ulinela/Sir Neel
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos
1--32CHAPEAU BAS (92)SławomirUCHWAT075,76
   HAN / GER / S / 2009 / - / Bay / Chacco-Blue/Chambertin / Firenze/Ferragamo
   Johannes zur Lage / Marta Roszkiewicz-Heizer
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1--32QUINTUS (7)BartoszGAUZA075,77
   WESTS / POL / G / 2009 / - / Grey / Quidam De Revel/Jalisco B / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
    WTK Hermanów
1--32GALLA (94)KatarzynaUCHWAT075,87
   HAN / GER / M / 2009 / - / Bay / Graf Grannus/Grannus / Ragazza/Rabino
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1--32VERONA L (104)LeszekGRAMZA076,31
   HOL / GER / M / 2009 / - / Bay / Quintero/Quantum / Ola Primavera/Lordanos
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--32CLINTERO Z (36)ŁukaszAPPEL076,69
   ZANG / BEL / S / 2009 / - / Grey / Clinton/Corrado I / Paulette/Cantero
   - / Wanda Szmyt
    bpk
1--32EXTRA DOLLARS (40)ŁukaszAPPEL076,73
   KWPN / HOL / S / 2009 / - / Bay / Dollat De La Pierre/Quidam De / Tempttion/Andiamo
   - / Wand Szmyt
    bpk
1--32CATLIN (179)ŁukaszTROSZCZYŃSKI076,90
   SP / POL / M / 2009 / - / Dark Bay / Ulisses/Karandasj / Catosale/Capucino
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
1--32PRESTIGE (148)StanisławPRZEDPEŁSKI077,36
   SP / POL / G / 2009 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Pretty Woman/Gracieux
   Jan Szpak / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
1--32DON CHELLANO'S P (152)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA078,78
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Chellano's Boy DZ/Chellano Z / Dejlandia P/Landos II
   Witold Polowczyk / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
1--32EAZY BOY (121)EwaDYŻEWSKA078,79
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Bay / Zurich/Berlin / Veroniek/Faldo
   - / Petr Luczyk
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1--32EINSTEIN (97)JakubPODGÓRNY079,14
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Grey / Clinton I/Corrado I / Jelle Fomia/Nimmerdor
   - / Svatava Zaplatilova
    SKJ Maneż Żelichów
1--32DIMPLE (90)MateuszTYSZKO079,16
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Diarado/Diamant De Semilly / Queen De Revel/Quidam`s Rubi
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    Tuszyński KJ Garbówek
1--32ESTORIL FORTUNA (117)SławomirANDRUCHÓW079,40
   KWPN / NED / S / 2009 / - / Bay / Harley VDL/Heartbreaker K / Varea Fortuna/Indoctro
   - / Dorota Zieniewicz
    bpk
1--32VANILLA (21)WojciechDAHLKE080,57
   HAN / POL / M / 2009 / - / Bay / Now or Never/Voltaire / Cualite/Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
    Budzyński KS Kłos
1--32CARDOZO Z (38)ŁukaszAPPEL080,82
   ZANG / BEL / S / 2009 / - / Grey / Clinton/Corrado I / Marthago/Carthago Z
   - / Wanda Szmyt
    bpk
1--32CLANDOR (91)MateuszTYSZKO081,47
   OLD / POL / G / 2009 / - / Grey / Clearway/Capitol I / Alpenlerche/Albatros
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    Tuszyński KJ Garbówek
1--32GALEON (1)TomaszPATRON081,57
   SP / POL / G / 2009 / - / Bay / Lord Z/Lord / Gama/Garantie
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Bernard Tuwalski
    Tuszyski KJ Garbówek
1--32ELVIS (54)WojciechDAHLKE082,59
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Bay / Wietvot/Guidam / Simone/Corland
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos
33--38MAIK K (126)JanKUREK472,84
   SP / POL / G / 2009 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Maja Vh Scheef Kasteel/Zostara
   - / Robert Pięta
    bpk
33--38ITON (59)JanBOBIK474,34
   SP / POL / G / 2009 / - / Brown / Taunus/Lavendel / Ikea/Turbud Quirinus
   SK Nowielice / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
33--38LARA CROFT (161)MagdalenaZIAJKOWSKA474,53
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Landor S/Landadel / Casalla/Casall
   - / Magdalenia Ziajkowska
    KJ Hippca Polonia Słupno
33--38ARPEGGIO II L (110)MarcinBĘTKOWSKI476,04
   WESTF / GER / S / 2009 / - / Brown / Arpeggio/Acord II / Polyana/Polytraum
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33--38CREDENDO (83)MichałTYSZKO477,75
   HOl / GER / S / 2009 / - / Grey / Clarimo/Clearway / Stella III/Counter
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
33--38LA DAME BLANCHE L (43)ArkadiuszFIMMEL479,73
   HOL / GER / - / 2009 / - / Grey / Cassiano/Cassini I / A-Larika/Lagos
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
39--43AFIRA Z (184)AgataGIL877,62
   ZANG / BEL / M / 2009 / - / Grey / Ami Z/Air Jordan / Czanel Z/Cupido Flamingo
   - / Piotr Szubert
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
39--43CONRALDIK IV (82)HubertŁASZCZ877,66
   HOL / DEN / G / 2009 / - / Grey / Corrado I/Cor De La Bryere / Nerina IV/Heraldik
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
39--43NARCOTIN (93)SławomirUCHWAT878,02
   HOL / GER / G / 2009 / - / Bay / Nekton/Nimmerdor / V-Arcadia/Askari
   - / Józef Buczyński
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
39--43COSMO (51)ŁukaszBRZÓSKA878,39
   HOL / POL / G / 2009 / - / Bay / --/-- / Pretty II/Newton
   - / Jerzy Pawelski
    KJ Miralex Jakubowo
39--43KEEN ON PLEASURE (33)EwelinaPOLSKA881,25
   SP / POll / G / 2009 / - / Chestnut / Euer For Pleasure/Espri / Kamasutra/Lubań
   Ewelina Polska / Ewelina Polska
    WKJ Lublin
44CALASS (50)ŁukaszBRZÓSKA26119,32
   HOL / POL / G / 2009 / - / Grey / Calato/Capitol I / Pergola/Lascadell
   - / Wojciech Kasperski
    KJ Miralex Jakubowo
 EDESSO (122)EwaDYŻEWSKA ELI
   KWPN / NED / M / 2009 / - / Bay / Zahros R/ Sam R / Adesi/Germus R
   - / Ewa Dyżewska
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 COLLY (103)LeszekGRAMZA ELI
   WESTF / GER / G / 2009 / - / Grey / Cornado I/Cornet Obolensky / Polly/Peking
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
46
Ukończyło koni
44
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:33
3 - 6-l
Data: 05-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 6-l I Półfinał koni 6-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--21LUCKY HORSE (27)ŁukaszPIKSA078,61
   SP / POL / S / 2008 / - / Dark Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Layla A/Le Cou Cou
   - / Agata Pytel
    LKS Cwał Poznań
1--21ROMINA L (101)ŁukaszKRAJEWSKI080,51
   WESTF / GER / M / 2008 / - / Grey / Potential/Pablo / Romira/Grossadmiral
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21DURANO W (138)KrzysztofPRASEK080,79
   KWPN / NED / S / 2008 / - / Bay / Vincenzo/Numero Uno / Valanita/Placido
   J. W Van Wessel / Leszek Sasinowski
    bpk
1--21CARLOVILLE S (63)JacekZAGOR080,81
   SP / POL / S / 2008 / - / Brown / Leoville/Elan Le La Cour / Cynthia S/Grand De La Cour
   Stanisław Szurik / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1--21BALLADA (178)ŁukaszTROSZCZYŃSKI080,99
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Lancer III/Landgraf I / Bachantka/Bachus
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
1--21ICARUS DE BEAUTY (105)LeszekGRAMZA082,41
   BWP / BEL / S / 2008 / - / Bay / Cordento/Capitol I / Quibelle De La Cour/Major De L
   Dieryck Hedwig / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21BOCARDIA (142)MagdalenaPRASEK082,73
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Cordial/Colorado / Bojana De Guidam/Guidam De Hen
   SK Nowa Wioska Ewa Janiak / Natalia Kamińska
    bpk
1--21MADŻIL (183)ŁukaszJOŃCZYK083,33
   SP / POL / S / 2008 / - / Chestnut / Dżahil/Luron / Makambi/Maram
   Justyna Jończyk / Wiesław Adam Jończy
    bpk
1--21ULISSES (47)TomaszWÓJTOWICZ083,46
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Rammstein/Rheinsberg / Urabelle/Germus R
   - / Wójtowicz Tomasz
    WKJ Lublin
1--21DAKITO (78)DawidRAKOCZY083,63
   KWPN / NED / G / 2008 / - / Bay / Emmerton/Emilion / Sikita/Ahorn
   G. E. Veenstra / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
1--21CANION (30)DominikaBACH084,39
   SP / POL / S / 2008 / - / Bay / Baldini II/Bachus / Chelsea/Quel Charmeur
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
1--21KONTENDRO (154)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA084,91
   WESTF / GER / G / 2008 / - / Bay / Contendro I/Contender / Kaloe/Spartakus
   Andrzej Herrmann / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
1--21SAQUYLA (127)JanKUREK086,02
   SP / POL / M / 2008 / - / Chestnut / Imequyl/Luron / Saphira/Stolzenberg
   - / GR Dąbki Roman Barlik
    bpk
1--21ROCCO (130)JustynaKUREK086,22
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Ulco/Voltaire / Rawa/Lider
   Jan Krzyżoszczak / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
1--21CENTROPLAST DINAR (73)AndrzejGŁOSKOWSKI086,34
   SP / POL / G / 2008 / - / Dark Bay / Qulester/ / Dixi/Dixan
   PPH Centroplast Sp. z o. o. / Arkadiusz Hamczyk
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21DURANO G (61)MichałZIĘBICKI086,41
   KWPN / NED / S / 2008 / - / Grey / Canturano/Canturo / Zienna G/Indorado
   - / Siewior Kazimiera
    KJK Szary Michałowice
1--21LUCINDA EX ANI 4 (129)JustynaKUREK086,45
   HOL / GER / M / 2008 / - / Bay / Limbus/Landgraf I / Uno/Chello I
   - / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
1--21CASILON B (71)MieszkoDĄBROWSKI086,60
   OLD / GER / G / 2008 / - / Bay / Casiro/Cassini I / May/Colander
   - / Paweł Frąckowiak
    KJ B M Kobylin
1--21CONTI F (45)ArkadiuszFIMMEL086,78
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Quidam F/Quidam De Revel / Carmen/Calypso III
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
1--21ANASTACIA III (37)ŁukaszAPPEL087,46
   HOL / GER / M / 2008 / - / Chestnut / Quidam De Revel/Jalisco B / Heide II/Lavall II
   - / Wanda Szmyt
    bpk
1--21QUINCHELLA (135)JustynaKUREK087,62
   HOL / GER / M / 2008 / - / Bay / Quintero/Quantum / Up To Date IX/Chello I
   Hans Karsten Ingwersen / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
22--29COULTHARD K (8)MarekZIOMEK476,15
   OLD / GER / G / 2008 / - / Bay / Chacco-Blue/Chambertin / Loreley/Lapis Lazuli
   - / Friedrich Kuhlmann
    KJ Agro-Handel Śrem
22--29PACYFIK (115)WiktorSZAŁA (J.1997)477,18
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Charisma 115/Calido I / Palegra/Palegro
   ECO-ABI Ewa Fabińska / Wiktor Szała
    KJ Agro Handel Śrem
22--29CLAQUEUR (15)WojciechWOJCIANIEC478,69
   HOL / GER / S / 2008 / - / Grey / Cayado/Clearway / Umara II/Lordano
   - / Pro-Fur Farm Equipment
    bpk
22--29DORAVELLA (12)JacekGRZYWACZ480,31
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Aravel II/Luron / Doretta Z/Dutch Capitol
   Roman Barlik / Stanisław Malek
    PLJ w Dziemianach
22--29WELTHY (150)DamianRYTYCH484,53
   SP / POL / M / 2008 / - / Grey / Modest/Carbano / Wadera/First Des Termes
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
    Bogusławicki KJ
22--29FARMER (58)JanBOBIK485,60
   SP / POL / S / 2008 / - / Dark Bay / Rovetto/Radiator / Feola sp/Lavendel
   SK Nowielice / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
22--29DONATELLO (95)KatarzynaUCHWAT487,08
   KWPN / BEL / G / 2008 / - / Chestnut / Tangelo Van De Zuuthoeve/Narco / Vichella/Voltaire
   - / Sławomir Uchwat
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
22--29CONTINIA (182)StanisławPRZEDPEŁSKI487,89
   MEKL / GER / M / 2008 / - / Dark Bay / Continue/Contender / Diana/Duros 3471
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
30LIMTENDER (128)JustynaKUREK590,27
   HOL / GER / S / 2008 / - / Dark Bay / Limbus/Landgraf I / Tyrah/Contender
   Davis Gerrish Wendy / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
31SIR KISSOVO (123)KamilGRZELCZYK694,02
   SP / POL / S / 2008 / - / Bay / Kissovo/Starter / Salwa/Lando
   SK Ochaby Sp. z o. o. / Kamil Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
32--33CASTELLO BRANCO (32)JakubJARECKI882,14
   OLD / GER / S / 2008 / - / Bay / Cassin/Cassini I / Politese d`Ete/Italic des Sa
   - / Marta Emirsajłow
    CSJ Coval Bialy Bór
32--33CONTENDROS (145)StanisławPRZEDPEŁSKI8100,78
   HOL / GER / S / 2008 / - / Bay / Contender/Calypso II / N-Libertina/Libertino I
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
34RAF LIDER (4)KlaudiaSUCHOŻEBRSKA16101,99
   WLKP / POL / S / 2008 / - / Bay / Lider/Le Grand / Rafa/Monte Christo
   - / Krzysztof Suchożebrski
    KJ Szwadron Niepołomice
35CANTINI (31)PaulinaRYBARCZYK24119,02
   WEST / GER / S / 2008 / - / Brown / Baldini II/Bachus / Cantina M/Cantanis
   Leszek Śmieszko / Marzena Jankowska-Rybarczyk
    Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
88
Startowało koni
35
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:35
4 - 7-l
Data: 05-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 7-l I Półfinał koni 7-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--15LA PLATA (177)ŁukaszTROSZCZYŃSKI076,75
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Love Soprem/Limbus / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami Sp. z o. o.
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
1--15INKA (143)MagdalenaPRASEK078,38
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Cajero/Caretino / Iliada/Czad
   Adam Olazka / Magdalena Prasek
    bpk
1--15PARCO L (111)MarcinBĘTKOWSKI078,55
   WESTF / GER / G / 2007 / - / Bay / Potential/Pablo / Angie/Arpeggio
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--15WIBARO (124)KamilGRZELCZYK078,74
   SP / POL / G / 2007 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Wiagra/Graf Quidam
   Marian Skop / Bogdan Kuchejda
    Bogusławicki KJ
1--15APLAUZ MIRALEX (53)ŁukaszBRZÓSKA079,09
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Love Soprem/Limbus / Andromeda/Palegro
   Ewa Fabińska / Sławomir Łagun
    KJ Miralex Jakubowo
1--15OKARINO (76)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)079,66
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Pavarotti Van De Helle/Pilot / Obella/Cassini II
   Justyna Kubik / Sylwia Grzegorzewska
    TKJ Garbówek
1--15RISOTTO (149)DamianRYTYCH080,08
   SP / POL / G / 2007 / - / Chestnut / Imequyl/Luron / Rudzianka/Arcus
   Jacek Jagielinski / Jacek Jagieliński
    Bogusławicki KJ
1--15BATON (79)DawidRAKOCZY080,38
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Hiszpanka/Contendus
   - / Stefan Rakoczy
    KJ Profil Piła
1--15DUTCH CINDA ALDA Z (118)AleksandraCEBULAK082,07
   ZANG / BEL / M / 2007 / - / Grey / Dutch Capitol/Capitol / Giralda/Silbersee
   - / Janusz Cebulak
    bpk
1--15HYMNE D'O (74)AndrzejGŁOSKOWSKI082,68
   BWP / BEL / M / 2007 / - / Bay / Bentley VD Heffinck/Upsilon VD / Nostalgie Des Vaux/Genleman Pl
   - / Damienn Manitta
    KJ Agro-Handel Śrem
1--15CATCH ME IF YOU CAN (75)AndrzejGŁOSKOWSKI083,20
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Lord/Lord / Windoctro/Indoctro
   C.H.M. Brans / Gabriel Głusek
    KJ Agro-Handel Śrem
1--15ZIMOWA DAMA (44)ArkadiuszFIMMEL083,53
   SP / POL / M / 2007 / - / Grey / Calico/Cassini I / Zicora/Cala Millor
   Marek Szatkowski / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--15SURRIMO (85)MichałTYSZKO083,95
   HAN / GER / S / 2007 / - / Chestnut / Stakkato/Spartan / Amici/Argentinus
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
1--15CONCHITA (133)AleksandraLUSINA085,33
   KWPN / NED / M / 2007 / - / Grey / Corland/Cor De La Bryere / Mirondine/Hugo
   - / Sylwia Kaczmarek
    KJ Bonin
1--15TZIGANE DE LA COUR (88)MichałTYSZKO086,02
   SF / FRA / G / 2007 / - / Chestnut / Helios de la Cour II/Papilon R / Idane De La Cour/Calypso DHarb
   - / Rafał Jerzy
    Tuszyński KJ Garbówek
16LION (29)DominikaBACH186,55
   SP / POL / G / 2007 / - / Dark Bay / Empire/Embassy I / Linda/Rubin
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
17--25QUINN (164)KrzysztofLUDWICZAK477,29
   HOL / GER / G / 2007 / - / bay / Quick Nick/Quinar / Haamoon/Leonid
   - / GR Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
17--25ROSA BELLA (28)DominikaBACH477,83
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Rosa Fama/Fanimo
   Stefan Kierznowski / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
17--25CHUCK CHIN LE (102)ŁukaszKRAJEWSKI478,84
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Chiquitin La Silla/Chin Chin / Pia Sophie/Silbersee
   M.Schaap / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17--25SINGULORD SAPHIR (158)MaksymilianWECHTA479,29
   HOL / GER / S / 2007 / - / Bay / Singulord Jot/Singularjo II / Toskania/Acord II
   Guido Schroeter / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
17--25VERSACE L (112)MarcinBĘTKOWSKI479,38
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Cajero/Caretino / Versace H/Orame
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17--25CHESTERFIELD (64)JacekZAGOR480,97
   KWPN / NED / S / 2007 / - / Grey / Crusador/Cassini I / Otino/Lux
   E J. Bakhuis / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
17--25CORTAS L (106)LeszekGRAMZA481,47
   WESTF / GER / G / 2007 / - / Bay / Cornado/Cornet Obolensky / Pina/Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17--25COPPERVILLE (20)WojciechDAHLKE482,49
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Vingino/Voltaire / Sarinosa/Monaco
   - / Antoni Dahlke, Alie Wekema
    Budzyński KS Kłos
17--25HENYA DE L'ESPOIR (62)BartoszBAUM483,51
   BWB / BEL / M / 2007 / - / Bay / Cliff/Clearway / Carentia/Caretino
   - / Bajerbaum Grand Horse
    KJ Jeziorki-Osieczna
26ARONIA (151)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA879,34
   OLD / POL / M / 2007 / - / Grey / Argentinus/Argentan / Fantazaja/Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
27COMMA M (60)AgataSZMALEC1386,63
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Vleut/Quick Star / Pleasure M/Pleasant Wing
   - / Marek Szweda
    KJ Profit Orzesze

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
86
Startowało koni
27
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:37
5 - C1
Data: 05-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C1 I Półfinał Mem. Jana K. Dąbrowskiego, art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TRUE LOVE 18 (166)KrzysztofLUDWICZAK061,86
   HOL / GER / M / 2003 / - / Bay / Con Air/Contender / On Y Va/Lascadell
   Gestüt Wolfskrug Ingrid Kern / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
2AMORNIEK (155)MaksymilianWECHTA064,40
   KWPN / NED / S / 2005 / - / Dark Bay / Concetto/Contender / Theaniek/Celano
   M. Vermeulen / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
3WERS (26)GabrielaBIEDKA065,73
   SP / POL / S / 2005 / - / Dark Bay / Szron/Robin Z / Wenera/Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    bpk
4CANCAN (22)WojciechDAHLKE065,84
   HAN / POL / G / 2005 / - / Bay / Come On/Cantus / Grace/Graf Grannus
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
    Budzyński KS Kłos
5AVALANCHE (80)DawidRAKOCZY065,86
   KWPN / NED / G / 2005 / - / Grey / Tjungske/Carthago / Wegrantana/Wendekreis
   J. W. Greve / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
6ANNCHEN 11 (65)KatarzynaWITKOWSKA065,98
   BAW / GER / M / 2006 / - / Bay / Carlando I/Caretello B / Aria Don Diega/Quartier Latin
   Helmut Feigl / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
7LADYKRACHER 8 (84)MichałTYSZKO068,58
   HAN / GER / S / 2002 / - / Bay / Landclassic/Landadel / Beresina/Silvester
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
8DIANA (147)StanisławPRZEDPEŁSKI069,35
   MECK / GER / M / 2002 / - / Bay / Duros/Duralin III / Libertina/Libertino
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
9OBSESJA (137)JarosławPORĘBA069,52
   SP / POL / M / 2003 / - / Bay / Santos/Guidam / Opcja/Cabrol
   Staniław Grygier / Jarosław Poręba
    bpk
10LAKIRA (89)MateuszTYSZKO070,91
   NW / GER / M / 2000 / - / Bay / Lord Pezi/Lacros / Fronde De Valois/Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
11BARTINO (23)DajanaPAWLICKA (J.1998)071,61
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Bay / Ultimo/Phin Phin / N. Itriomf/Julius
   - / Przemysław Pawlicka
    KJ Agro-Handel Śrem
12OLLINO (69)MieszkoDĄBROWSKI071,70
   KWPN / NED / G / 1996 / - / Dark Bay / Karandasj/Fedor / Hullino/Calypso
   - / BM Kobylin Sp. z o.o.
    KJ B M Kobylin
13HUBERTUS (42)SzymonSTASIAK (J.1998)074,31
   SP / POL / G / 1999 / - / Brown / Louis/Landgraf I / Hyrda/Arak
   - / Ewa Janik
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
14BEBETO (24)DajanaPAWLICKA (J.1998)076,75
   KWPN / NED / G / 2006 / - / Grey / Action-Breaker/Heartbreaker / Mera/Fedor
   A. Van Laak / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15COLTRANE (176)ŁukaszTROSZCZYŃSKI077,61
   HOL / GER / G / 2006 / - / Grey / Colman/Carthago / Mylady I/Cascavelle
   Beate Tetens / KS Nad Wigrami Sp. z o. o.
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
16CONTI (171)KatarzynaBOBROWSKA077,85
   HOL / GER / G / 2006 / - / Bay / Contender/Calypso II / Patina IV/Lorentin I
   Joachim Schiedel / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
17QULUMBUS (35)KonradPAWŁOWSKI461,30
   WESTF / GER / G / 2003 / - / Brown / Quinar/Quidam De Ravel / Arkana/Amaretto D I
   - / Małgorzata Pawłowska
    Sopocki KJ
18BOLIWIA (156)MaksymilianWECHTA461,80
   SP / POL / M / 2002 / - / Bay / Elvis/Le Mexico / Brenda/Farn
   Drei W Stud Farm / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
19BELICETTE K (165)KrzysztofLUDWICZAK463,81
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Chestnut / Taloubet K/Galoubet A / Jolanda/Nimmerdor
   - / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
20SANCZO (81)DawidRAKOCZY464,00
   BAD / GER / G / 2005 / - / Chestnut / Chello I/Contender / Sunny/San Juan
   Friedrich Fundis / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
21BANGKOK (2)TomaszPATRON467,94
   HOL / GER / G / 2001 / - / Bay / Lancer II/Landgraf I / Butterfly/Fernando
   - / Ewa Sekuła
    Tuszyski KJ Garbówek
22EFRON (67)MieszkoDĄBROWSKI469,83
   SP / POL / G / 2004 / - / Dark Bay / Avero/Athlet Z / Erotyka/Elmero
   - / Krzysztof Fiks
    KJ B M Kobylin
23ZANZIBAR (168)BartoszGOSZCZYŃSKI472,39
   KWPN / NED / G / 2004 / - / Grey / Silverstone/Champion Du Lys / nn/Grand Canyon
   - / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
24CHE GUEVARA L (108)LeszekGRAMZA473,54
   HOL / GER / S / 2005 / - / Bay / Cassini I/Capitol I / O-Contendra/Contender
   Friedrich Luetkemeier / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25CORANA'S M&M (167)BartoszGOSZCZYŃSKI475,00
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Grey / Entouchable/ / Nikita R/Impuls
   M. C. H. TH. Klein / Joanna Kloss
    KJ Sielanka Warka
26ZUCCA (141)KrzysztofPRASEK475,07
   KWPN / NED / S / 2004 / - / Bay / Padinus/Heartbreaker / Lucca/Voltaire
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
27BEAGLE W V (56)MartinROZYNEK (J.1998)477,85
   KWPN / NED / G / 2006 / - / Chestnut / Indorado/Corrado I / Belfly/Carvallo
   - / Przemysław Rozynek
    KJ Profil Piła
28CLAVIUS (131)AleksandraLUSINA478,09
   HOL / GER / S / 2006 / - / Bay / Caretino/Caletto II / Flanell/Lavall II
   Jens- Hermann Hinrichsen / Artur Gołaś, Aleksandra Lusina
    KJ Bonin
29SENSU STRICTO (96)JakubPODGÓRNY479,98
   HAN / GER / G / 2005 / - / Brown / Stakkato/Spartan / Charlys Sister/Calypso II
   - / Hieronim Łangowski
    SKJ Maneż Żelichów
30SANTISA (57)JanBOBIK866,03
   SP / POL / M / 2006 / - / Grey / Cantanis/Cantus / Samanta/Dido
   SK Nowielice / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
31BALDESSARINI (188)MarcinBĘTKOWSKI867,30
   KWPN / NED / G / 2006 / - / Bay / Contendro II/Contender / Jamira B/Damiro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32BADORETTE (107)LeszekGRAMZA867,37
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Bay / Numero Uno/Libero H / Voila B/Nolisco
   W. Van De Mheen / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
33AUGUST (170)ŁukaszWASILEWSKI872,23
   KWPN / NED / G / 2005 / - / Bay / Lupicor/Lux / Paulien/Karandasj
   - / Szymon Jahn
    bpk
34BALTAZAR DU ROUET (116)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)872,89
   OLD / GER / G / 2003 / - / Chestnut / Baloubet Du Rouet/Galoubet A / Cozetta Z/Continue
   Gestuet Lewitz / Jarosław Skrzyczyński
    KJ Agro-Handel Śrem
35TOLA Z (114)MarcinBĘTKOWSKI874,41
   SP / POL / M / 2005 / - / Bay / Cartree Z/Caretano Z / Toscania/Marino
   Tomasz Bagniewski / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
36BEAURANTE D. D. (169)ŁukaszWASILEWSKI878,42
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Bay / Cantos/Contender / Gurante/G. Ramiro Z
   
    bpk
37TZIGANE DE LA COUR (88)MichałTYSZKO882,01
   SF / FRA / G / 2007 / - / Chestnut / Helios de la Cour II/Papilon R / Idane De La Cour/Calypso DHarb
   - / Rafał Jerzy
    Tuszyński KJ Garbówek
38GOLD LADY F (18)MartynaBRYLL18104,55
   SP / POL / M / 2006 / - / Bay / Leonardo/Loxgraf Go / Grand Lady/Lambada
   - / Krzysztof Bryl
    JUKS Bryllandia w Witaszycach
 CHARDONNAY L (46)BoguszDĄBROWSKI ELI
   OLD / GER / S / 1999 / - / Bay / Contender/Calypso II / Grandessa/Grannus
   - / Tomasz Komsta
    LKJ przy SK Mieczownica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
39
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:39
6 - 4-L
Data: 06-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 4-L II Półfinał koni 4-letnich, art. 7 RRZK
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1FERRARI K (140)KrzysztofPRASEK08,58,585,45
   KWPN / NED / S / 2010 / - / Bay / Cardento/Capitol I / Wikita K/Corland
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
2--5LUNA (173)KatarzynaBOBROWSKA08,28,274,75
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Ukato/Stakkato / Lansada/Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
2--5LE CORBUSIER (175)ŁukaszTROSZCZYŃSKI08,28,279,92
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Carambole/Cassini I / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
2--5COLUMBIA (172)KatarzynaBOBROWSKA08,28,280,83
   SP / POL / M / 2010 / - / Dark Bay / Ultimo/Phin Phin / Contessa/Coriano Z
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
2--5CARTOSI MELLONI (13)WojciechWOJCIANIEC08,28,281,45
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Catoki/Cambridge / Tilba-Tilba/Cassini I
   - / Pro-Fur-Rarm Equipment
    bpk
6--7ANIN (180)ŁukaszTROSZCZYŃSKI08,18,177,73
   SP / POL / S / 2010 / - / Black / Indoctro/Capitol I / Anais/Aloube Z
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
6--7CALIF (77)DawidRAKOCZY08,18,186,30
   HOL / GER / S / 2010 / - / Grey / Clinton I/Carolus I / Withney/For Pleasure
   Andreas Kosicki / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
8--10FUN RISK L (98)ŁukaszKRAJEWSKI08,08,073,63
   KWPN / NED / M / 2010 / - / Bay / Upgrade/Heartbreaker / All Risk B/Numero Uno
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8--10FAMEUS OLT (139)KrzysztofPRASEK08,08,080,78
   KWPN / NED / S / 2010 / - / Dark Bay / Indoctro/Capitol I / Kamalve/G.Ramiro Z
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
8--10CARMEN P (25)DajanaPAWLICKA (J.1998)08,08,083,28
   HOL / GER / M / 2010 / - / Chestnut / Cascavello/Carolus I / Riana/Colman
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
11--13HYDRON (119)DawidCZARNECKI07,97,974,57
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Colox Cup/Con Capitol / Higiena/Golden Boy
   SK Reczna / SO Starogard Gdański
    KJ SO Starogard Gdański
11--13OVER GROUP IDRYS (144)MagdalenaPRASEK07,97,978,21
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Turbud Quirinus/Pavarotti Van / Iliada/Czad
   Adam Omen / Interhorse - Magdalena Prasek
    bpk
11--13KABALTIC-A (39)ŁukaszAPPEL07,97,984,41
   BWP / BEL / S / 2010 / - / Bay / Corland/Cor De La Bryere / Enka-Chin-A/Chin Chin
   - / Wanda Szmyt
    bpk
14--18FINLANDIA (49)ŁukaszBRZÓSKA07,87,878,25
   SP / POL / M / 2010 / - / Grey / Mars/Avero / Flower P/Winning Mood Van De A
   Edyta Bednarz / Edyta Bednarz
    KJ Miralex Jakubowo
14--18FLINSTONE UTOPIA (5)AgataSZMALEC07,87,878,29
   KWPN / BEL / G / 2010 / - / Bay / Pierrot/Concorde / Halmeta Utopia/Belisar
   - / Marek Szweda
    KJ Profit Orzesze
14--18CASALLETTO (48)ŁukaszBRZÓSKA07,87,879,06
   HOL / GER / G / 2010 / - / Bay / Casquetto/Casall / Utopia IX/Caretino
   - / Anna Słodkiewicz
    KJ Miralex Jakubowo
14--18LORD OF THE RING KG (162)MagdalenaZIAJKOWSKA07,87,882,03
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Vandamme/Quidam / Larysa K/Graf Top
   Grzegorz Komin / Magdalena Ziajkowska
    KJ Hippca Polonia Słupno
14--18COLUMBUS I G (132)AleksandraLUSINA07,87,884,83
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Carrico/Catoki / U-Columbia/Cassini
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
19SUN PAULA (134)AleksandraLUSINA0,38,07,791,30
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Pauillac De Meia Lua/Jalisco B / Skrobia/Banita
   Adam Plata / Adam Plata
    KJ Bonin
20KENTUKY'S PICOBELLO (87)JoannaROSICKA07,67,675,64
   BWP / BEL / S / 2010 / - / Grey / Mr Blue/ / Copy Picobello Z/Cartiago Z
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
21PALOMA (41)SzymonSTASIAK (J.1998)07,57,580,24
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Bankiet/Landos / Panama/Profesor
   Mieczysław Przybył / Robert Cofalski
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
22--24FREDORA (34)EwelinaPOLSKA0,57,57,077,54
   KWPN / POL / M / 2010 / - / Black / Baanbreker HBC/Vaandrager HBC / Tandora/Heineke
   Leszek Adamwicz / Jerzy Korona
    WKJ Lublin
22--24EROTYK (72)AndrzejGŁOSKOWSKI0,57,57,078,66
   SP / POL / S / 2010 / - / Bay / Lexicon/Voltaire / Erotyka/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KJ Agro-Handel Śrem
22--24PERFECTO (9)KrzysztofMAZUR0,57,57,082,09
   SP / POL / S / 2010 / - / Bay / Domel/Lagrain / Progis/Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski, Krzystof Mazur
    SKJ Legia Kozielska Warszawa
25--27INDEPENDENT (86)MichałTYSZKO0,57,36,873,51
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Ibisco/ / Emmely/Calypso I
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
25--27KARUSO (68)MieszkoDĄBROWSKI0,57,36,879,25
   WLKP / POL / G / 2010 / - / Bay / Pengo/Hipovit / Kora/Kurant
   Hodowla Roślin Szalejewo Sp. z o. o. / Jacek Jakubczak
    KJ B M Kobylin
25--27DAMARA (185)AgataGIL0,67,46,889,16
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Emar / Durette Z
   GR Dąbki Roman Barlik / Wojciech Kamiński
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
28SINGAPURE (186)AgataGIL0,97,56,692,21
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Vandamme/Guidam / Simone/Corland
   Antoni Dahlke / Wojcieh Dahlke
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
29COMMON SENSE (163)IzabelaZMYSŁOWSKA0,57,06,580,93
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Larron/Lancer II / Cortina/Aviano
   Mariusz Grzybowski / Izabela Zmysłowska
    JKS Tornado Szczecin
30--31GALILEO (125)JanKUREK1,56,55,080,30
   WLKP / POL / G / 2010 / - / Bay / Placido/Animo / Gejsza/Limal
   Dariusz Gronowski / Dariusz Gronowski
    bpk
30--31PRINZ PATON (11)AgnieszkaKOTWA-GRUDZIŃSKA1,86,85,091,24
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Cottonclub/Cantus / Pretty Women/Gracieux
   Jan Szpak / Agnieszka Kotwa-Grudzińska
    KJ Hippica Polonia Słupno
32KALIPSO VAN DE NOORHEUVEL (120)NataliaCZERNIK65,6-0,4108,99
   BWP / BEL / G / 2010 / - / Bay / Nabab De Reve/Quidam De Reve / Philadelphia Z/Papillon Rouge
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
89
Startowało koni
32
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Adam Jończyk, Janusz Bobik

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:41
7 - 5-L
Data: 06-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 5-L II Półfinał koni 5-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--25CALOMA MELLONI (16)WojciechWOJCIANIEC070,63
   HOL / GER / M / 2009 / - / Grey / Cavalier (Mister)/Maykel / La Paloma/Lancer III
   - / Pro-Fur-Farm Equipment
    bpk
1--25BELLISSIMA L (100)ŁukaszKRAJEWSKI070,83
   WLKP / POL / M / 2009 / - / Bay / Marino/Zeoliet / Belgia/Colorado
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--25LARIFARI (66)MieszkoDĄBROWSKI072,82
   HOL / GER / G / 2009 / - / Bay / Larimar/Lavall II / Shacira/Carolus I
   - / Wioletta Kosicka
    KJ B M Kobylin
1--25BORNEO (70)MaciejPEKANIEC072,89
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Placido/Animo / Baronesse Piccadil/Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Witold Szydełko
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--25PRESTIGE (148)StanisławPRZEDPEŁSKI076,65
   SP / POL / G / 2009 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Pretty Woman/Gracieux
   Jan Szpak / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
1--25LARA CROFT (161)MagdalenaZIAJKOWSKA076,65
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Landor S/Landadel / Casalla/Casall
   - / Magdalenia Ziajkowska
    KJ Hippca Polonia Słupno
1--25MAGNUS S (187)BorysKRAMER077,17
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Rubikon K/Gin Tonic Star / Miss Monroe/Landor S
   Kazimierz Skrzypczyński / Andrzej Kramer
    BKS Kłos Budzyń
1--25FADO (153)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA077,45
   SP / POL / G / 2009 / - / Chestnut / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rue / Fairy Twing/Enjoy Plan
   Sławomir Grzelczyk / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
1--25EXTRA DOLLARS (40)ŁukaszAPPEL078,18
   KWPN / HOL / S / 2009 / - / Bay / Dollat De La Pierre/Quidam De / Tempttion/Andiamo
   - / Wand Szmyt
    bpk
1--25CATOKI (55)MartinROZYNEK (J.1998)078,19
   WESTF / POl / G / 2009 / - / Bay / Catoki/Cambridge / Coca Cola/Careletto B
   Montis Sp. z o.o. / Przemysław Rozynek
    KJ Profil Piła
1--25DIMPLE (90)MateuszTYSZKO078,29
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Diarado/Diamant De Semilly / Queen De Revel/Quidam`s Rubi
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    Tuszyński KJ Garbówek
1--25CALATIN (157)MaksymilianWECHTA078,35
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Calato/Capitol I / Pilotin/Esteban
   Ryszard Kosicki / Natali Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
1--25LA CASA (181)ŁukaszTROSZCZYŃSKI078,86
   SP / POL / M / 2009 / - / Bay / Clinton/Corrado I / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
1--25CATLIN (179)ŁukaszTROSZCZYŃSKI079,14
   SP / POL / M / 2009 / - / Dark Bay / Ulisses/Karandasj / Catosale/Capucino
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
1--25CARDOZO Z (38)ŁukaszAPPEL079,25
   ZANG / BEL / S / 2009 / - / Grey / Clinton/Corrado I / Marthago/Carthago Z
   - / Wanda Szmyt
    bpk
1--25GALLA (94)KatarzynaUCHWAT079,92
   HAN / GER / M / 2009 / - / Bay / Graf Grannus/Grannus / Ragazza/Rabino
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1--25ULIVAN (19)AgataDAHLKE080,16
   SP / POL / G / 2009 / - / Bay / Vandamme/Guidam / Ulinela/Sir Neel
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos
1--25COSMO (51)ŁukaszBRZÓSKA080,34
   HOL / POL / G / 2009 / - / Bay / --/-- / Pretty II/Newton
   - / Jerzy Pawelski
    KJ Miralex Jakubowo
1--25CHAPEAU BAS (92)SławomirUCHWAT080,72
   HAN / GER / S / 2009 / - / Bay / Chacco-Blue/Chambertin / Firenze/Ferragamo
   Johannes zur Lage / Marta Roszkiewicz-Heizer
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
1--25DON CHELLANO'S P (152)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA081,24
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Chellano's Boy DZ/Chellano Z / Dejlandia P/Landos II
   Witold Polowczyk / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
1--25VANILLA (21)WojciechDAHLKE081,46
   HAN / POL / M / 2009 / - / Bay / Now or Never/Voltaire / Cualite/Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
    Budzyński KS Kłos
1--25CREDENDO (83)MichałTYSZKO082,52
   HOl / GER / S / 2009 / - / Grey / Clarimo/Clearway / Stella III/Counter
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
1--25CLANDOR (91)MateuszTYSZKO082,99
   OLD / POL / G / 2009 / - / Grey / Clearway/Capitol I / Alpenlerche/Albatros
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    Tuszyński KJ Garbówek
1--25LA DAME BLANCHE L (43)ArkadiuszFIMMEL082,99
   HOL / GER / - / 2009 / - / Grey / Cassiano/Cassini I / A-Larika/Lagos
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
1--25ESTORIL FORTUNA (117)SławomirANDRUCHÓW083,68
   KWPN / NED / S / 2009 / - / Bay / Harley VDL/Heartbreaker K / Varea Fortuna/Indoctro
   - / Dorota Zieniewicz
    bpk
26--28GALEON (1)TomaszPATRON184,28
   SP / POL / G / 2009 / - / Bay / Lord Z/Lord / Gama/Garantie
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Bernard Tuwalski
    Tuszyski KJ Garbówek
26--28NARCOTIN (93)SławomirUCHWAT184,41
   HOL / GER / G / 2009 / - / Bay / Nekton/Nimmerdor / V-Arcadia/Askari
   - / Józef Buczyński
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
26--28ELVIS (54)WojciechDAHLKE187,64
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Bay / Wietvot/Guidam / Simone/Corland
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos
29--38CARRERA L (99)ŁukaszKRAJEWSKI474,08
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Cascall/Catoki / Coquette/Cockpit
   Kirsten Kaltenhauser / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29--38CONRALDIK IV (82)HubertŁASZCZ475,10
   HOL / DEN / G / 2009 / - / Grey / Corrado I/Cor De La Bryere / Nerina IV/Heraldik
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
29--38KENZO L (109)MarcinBĘTKOWSKI476,01
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Cassini II/Capitol I / Theresa V/Acobat II
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29--38MAIK K (126)JanKUREK476,19
   SP / POL / G / 2009 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Maja Vh Scheef Kasteel/Zostara
   - / Robert Pięta
    bpk
29--38NACORD MELLONI (17)WojciechWOJCIANIEC477,38
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Nabab De Reve/Quidam De Revel / Oberlina/Acord II
   - / Grzegorz Mieleńczuk
    bpk
29--38VERONA L (104)LeszekGRAMZA480,46
   HOL / GER / M / 2009 / - / Bay / Quintero/Quantum / Ola Primavera/Lordanos
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
29--38AFIRA Z (184)AgataGIL480,69
   ZANG / BEL / M / 2009 / - / Grey / Ami Z/Air Jordan / Czanel Z/Cupido Flamingo
   - / Piotr Szubert
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
29--38QUINTUS (7)BartoszGAUZA480,99
   WESTS / POL / G / 2009 / - / Grey / Quidam De Revel/Jalisco B / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
    WTK Hermanów
29--38EAZY BOY (121)EwaDYŻEWSKA482,27
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Bay / Zurich/Berlin / Veroniek/Faldo
   - / Petr Luczyk
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
29--38ARPEGGIO II L (110)MarcinBĘTKOWSKI482,75
   WESTF / GER / S / 2009 / - / Brown / Arpeggio/Acord II / Polyana/Polytraum
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39EINSTEIN (97)JakubPODGÓRNY584,50
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Grey / Clinton I/Corrado I / Jelle Fomia/Nimmerdor
   - / Svatava Zaplatilova
    SKJ Maneż Żelichów
40CLINTERO Z (36)ŁukaszAPPEL876,06
   ZANG / BEL / S / 2009 / - / Grey / Clinton/Corrado I / Paulette/Cantero
   - / Wanda Szmyt
    bpk
41KEEN ON PLEASURE (33)EwelinaPOLSKA1193,19
   SP / POll / G / 2009 / - / Chestnut / Euer For Pleasure/Espri / Kamasutra/Lubań
   Ewelina Polska / Ewelina Polska
    WKJ Lublin
42EDESSO (122)EwaDYŻEWSKA1298,89
   KWPN / NED / M / 2009 / - / Bay / Zahros R/ Sam R / Adesi/Germus R
   - / Ewa Dyżewska
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 ALCAPONE (52)ŁukaszBRZÓSKA ELI
   WLKP / POL / S / 2009 / - / Bay / Contender Son/Contender / Aida/Correro
   Ewa Hauer / Ewa Hauer
    KJ Miralex Jakubowo
 COLLY (103)LeszekGRAMZA REZ
   WESTF / GER / G / 2009 / - / Grey / Cornado I/Cornet Obolensky / Polly/Peking
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 CALASS (50)ŁukaszBRZÓSKA REZ
   HOL / POL / G / 2009 / - / Grey / Calato/Capitol I / Pergola/Lascadell
   - / Wojciech Kasperski
    KJ Miralex Jakubowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
45
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:43
8 - 6-L
Data: 06-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 6-L II Półfinał koni 6-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--17CASTELLO BRANCO (32)JakubJARECKI078,12
   OLD / GER / S / 2008 / - / Bay / Cassin/Cassini I / Politese d`Ete/Italic des Sa
   - / Marta Emirsajłow
    CSJ Coval Bialy Bór
1--17BOCARDIA (142)MagdalenaPRASEK078,54
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Cordial/Colorado / Bojana De Guidam/Guidam De Hen
   SK Nowa Wioska Ewa Janiak / Natalia Kamińska
    bpk
1--17BALLADA (178)ŁukaszTROSZCZYŃSKI080,19
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Lancer III/Landgraf I / Bachantka/Bachus
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
1--17KONTENDRO (154)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA080,40
   WESTF / GER / G / 2008 / - / Bay / Contendro I/Contender / Kaloe/Spartakus
   Andrzej Herrmann / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
1--17ROMINA L (101)ŁukaszKRAJEWSKI080,72
   WESTF / GER / M / 2008 / - / Grey / Potential/Pablo / Romira/Grossadmiral
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17DURANO W (138)KrzysztofPRASEK081,30
   KWPN / NED / S / 2008 / - / Bay / Vincenzo/Numero Uno / Valanita/Placido
   J. W Van Wessel / Leszek Sasinowski
    bpk
1--17CLAQUEUR (15)WojciechWOJCIANIEC081,51
   HOL / GER / S / 2008 / - / Grey / Cayado/Clearway / Umara II/Lordano
   - / Pro-Fur Farm Equipment
    bpk
1--17CASILON B (71)MieszkoDĄBROWSKI081,78
   OLD / GER / G / 2008 / - / Bay / Casiro/Cassini I / May/Colander
   - / Paweł Frąckowiak
    KJ B M Kobylin
1--17ICARUS DE BEAUTY (105)LeszekGRAMZA082,73
   BWP / BEL / S / 2008 / - / Bay / Cordento/Capitol I / Quibelle De La Cour/Major De L
   Dieryck Hedwig / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17CONTINIA (182)StanisławPRZEDPEŁSKI083,61
   MEKL / GER / M / 2008 / - / Dark Bay / Continue/Contender / Diana/Duros 3471
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
1--17ANASTACIA III (37)ŁukaszAPPEL084,09
   HOL / GER / M / 2008 / - / Chestnut / Quidam De Revel/Jalisco B / Heide II/Lavall II
   - / Wanda Szmyt
    bpk
1--17CONTI F (45)ArkadiuszFIMMEL084,22
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Quidam F/Quidam De Revel / Carmen/Calypso III
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
1--17SAQUYLA (127)JanKUREK084,27
   SP / POL / M / 2008 / - / Chestnut / Imequyl/Luron / Saphira/Stolzenberg
   - / GR Dąbki Roman Barlik
    bpk
1--17WELTHY (150)DamianRYTYCH084,95
   SP / POL / M / 2008 / - / Grey / Modest/Carbano / Wadera/First Des Termes
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
    Bogusławicki KJ
1--17SIR KISSOVO (123)KamilGRZELCZYK085,12
   SP / POL / S / 2008 / - / Bay / Kissovo/Starter / Salwa/Lando
   SK Ochaby Sp. z o. o. / Kamil Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
1--17LIMTENDER (128)JustynaKUREK085,61
   HOL / GER / S / 2008 / - / Dark Bay / Limbus/Landgraf I / Tyrah/Contender
   Davis Gerrish Wendy / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
1--17CENTROPLAST DINAR (73)AndrzejGŁOSKOWSKI085,84
   SP / POL / G / 2008 / - / Dark Bay / Qulester/ / Dixi/Dixan
   PPH Centroplast Sp. z o. o. / Arkadiusz Hamczyk
    KJ Agro-Handel Śrem
18--28MADŻIL (183)ŁukaszJOŃCZYK478,17
   SP / POL / S / 2008 / - / Chestnut / Dżahil/Luron / Makambi/Maram
   Justyna Jończyk / Wiesław Adam Jończy
    bpk
18--28CANTINI (31)PaulinaRYBARCZYK478,85
   WEST / GER / S / 2008 / - / Brown / Baldini II/Bachus / Cantina M/Cantanis
   Leszek Śmieszko / Marzena Jankowska-Rybarczyk
    Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
18--28CONTENDROS (145)StanisławPRZEDPEŁSKI479,38
   HOL / GER / S / 2008 / - / Bay / Contender/Calypso II / N-Libertina/Libertino I
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
18--28DORAVELLA (12)JacekGRZYWACZ479,39
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Aravel II/Luron / Doretta Z/Dutch Capitol
   Roman Barlik / Stanisław Malek
    PLJ w Dziemianach
18--28LUCINDA EX ANI 4 (129)JustynaKUREK480,33
   HOL / GER / M / 2008 / - / Bay / Limbus/Landgraf I / Uno/Chello I
   - / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
18--28LUCKY HORSE (27)ŁukaszPIKSA480,59
   SP / POL / S / 2008 / - / Dark Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Layla A/Le Cou Cou
   - / Agata Pytel
    LKS Cwał Poznań
18--28ROCCO (130)JustynaKUREK480,70
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Ulco/Voltaire / Rawa/Lider
   Jan Krzyżoszczak / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
18--28CARLOVILLE S (63)JacekZAGOR481,19
   SP / POL / S / 2008 / - / Brown / Leoville/Elan Le La Cour / Cynthia S/Grand De La Cour
   Stanisław Szurik / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
18--28QUINCHELLA (135)JustynaKUREK481,70
   HOL / GER / M / 2008 / - / Bay / Quintero/Quantum / Up To Date IX/Chello I
   Hans Karsten Ingwersen / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
18--28DURANO G (61)MichałZIĘBICKI484,48
   KWPN / NED / S / 2008 / - / Grey / Canturano/Canturo / Zienna G/Indorado
   - / Siewior Kazimiera
    KJK Szary Michałowice
18--28CANION (30)DominikaBACH484,89
   SP / POL / S / 2008 / - / Bay / Baldini II/Bachus / Chelsea/Quel Charmeur
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
29--31PACYFIK (115)WiktorSZAŁA (J.1997)880,50
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Charisma 115/Calido I / Palegra/Palegro
   ECO-ABI Ewa Fabińska / Wiktor Szała
    KJ Agro Handel Śrem
29--31DONATELLO (95)KatarzynaUCHWAT882,97
   KWPN / BEL / G / 2008 / - / Chestnut / Tangelo Van De Zuuthoeve/Narco / Vichella/Voltaire
   - / Sławomir Uchwat
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
29--31COULTHARD K (8)MarekZIOMEK885,73
   OLD / GER / G / 2008 / - / Bay / Chacco-Blue/Chambertin / Loreley/Lapis Lazuli
   - / Friedrich Kuhlmann
    KJ Agro-Handel Śrem
32ULISSES (47)TomaszWÓJTOWICZ1280,63
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Rammstein/Rheinsberg / Urabelle/Germus R
   - / Wójtowicz Tomasz
    WKJ Lublin
33DAKITO (78)DawidRAKOCZY20100,45
   KWPN / NED / G / 2008 / - / Bay / Emmerton/Emilion / Sikita/Ahorn
   G. E. Veenstra / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
86
Startowało koni
33
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:44
9 - 7-L
Data: 06-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 7-L II Półfinał koni 7-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10WIBARO (124)KamilGRZELCZYK072,49
   SP / POL / G / 2007 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Wiagra/Graf Quidam
   Marian Skop / Bogdan Kuchejda
    Bogusławicki KJ
1--10QUINN (164)KrzysztofLUDWICZAK075,17
   HOL / GER / G / 2007 / - / bay / Quick Nick/Quinar / Haamoon/Leonid
   - / GR Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
1--10CHUCK CHIN LE (102)ŁukaszKRAJEWSKI075,58
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Chiquitin La Silla/Chin Chin / Pia Sophie/Silbersee
   M.Schaap / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10OKARINO (76)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)076,18
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Pavarotti Van De Helle/Pilot / Obella/Cassini II
   Justyna Kubik / Sylwia Grzegorzewska
    TKJ Garbówek
1--10COPPERVILLE (20)WojciechDAHLKE078,14
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Vingino/Voltaire / Sarinosa/Monaco
   - / Antoni Dahlke, Alie Wekema
    Budzyński KS Kłos
1--10RISOTTO (149)DamianRYTYCH078,33
   SP / POL / G / 2007 / - / Chestnut / Imequyl/Luron / Rudzianka/Arcus
   Jacek Jagielinski / Jacek Jagieliński
    Bogusławicki KJ
1--10CORTAS L (106)LeszekGRAMZA079,52
   WESTF / GER / G / 2007 / - / Bay / Cornado/Cornet Obolensky / Pina/Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10HYMNE D'O (74)AndrzejGŁOSKOWSKI080,89
   BWP / BEL / M / 2007 / - / Bay / Bentley VD Heffinck/Upsilon VD / Nostalgie Des Vaux/Genleman Pl
   - / Damienn Manitta
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10CATCH ME IF YOU CAN (75)AndrzejGŁOSKOWSKI081,65
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Lord/Lord / Windoctro/Indoctro
   C.H.M. Brans / Gabriel Głusek
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10BATON (79)DawidRAKOCZY082,91
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Hiszpanka/Contendus
   - / Stefan Rakoczy
    KJ Profil Piła
11TZIGANE DE LA COUR (88)MichałTYSZKO289,54
   SF / FRA / G / 2007 / - / Chestnut / Helios de la Cour II/Papilon R / Idane De La Cour/Calypso DHarb
   - / Rafał Jerzy
    Tuszyński KJ Garbówek
12--19ROSA BELLA (28)DominikaBACH475,35
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Rosa Fama/Fanimo
   Stefan Kierznowski / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
12--19COMMA M (60)AgataSZMALEC475,54
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Vleut/Quick Star / Pleasure M/Pleasant Wing
   - / Marek Szweda
    KJ Profit Orzesze
12--19APLAUZ MIRALEX (53)ŁukaszBRZÓSKA476,49
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Love Soprem/Limbus / Andromeda/Palegro
   Ewa Fabińska / Sławomir Łagun
    KJ Miralex Jakubowo
12--19INKA (143)MagdalenaPRASEK477,30
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Cajero/Caretino / Iliada/Czad
   Adam Olazka / Magdalena Prasek
    bpk
12--19PARCO L (111)MarcinBĘTKOWSKI477,84
   WESTF / GER / G / 2007 / - / Bay / Potential/Pablo / Angie/Arpeggio
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
12--19LA PLATA (177)ŁukaszTROSZCZYŃSKI478,16
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Love Soprem/Limbus / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami Sp. z o. o.
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
12--19ARONIA (151)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA479,54
   OLD / POL / M / 2007 / - / Grey / Argentinus/Argentan / Fantazaja/Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
12--19ZIMOWA DAMA (44)ArkadiuszFIMMEL479,80
   SP / POL / M / 2007 / - / Grey / Calico/Cassini I / Zicora/Cala Millor
   Marek Szatkowski / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20--21DUTCH CINDA ALDA Z (118)AleksandraCEBULAK792,10
   ZANG / BEL / M / 2007 / - / Grey / Dutch Capitol/Capitol / Giralda/Silbersee
   - / Janusz Cebulak
    bpk
20--21LION (29)DominikaBACH793,75
   SP / POL / G / 2007 / - / Dark Bay / Empire/Embassy I / Linda/Rubin
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
22VERSACE L (112)MarcinBĘTKOWSKI1194,82
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Cajero/Caretino / Versace H/Orame
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
23--24SINGULORD SAPHIR (158)MaksymilianWECHTA1278,62
   HOL / GER / S / 2007 / - / Bay / Singulord Jot/Singularjo II / Toskania/Acord II
   Guido Schroeter / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
23--24CHESTERFIELD (64)JacekZAGOR1280,29
   KWPN / NED / S / 2007 / - / Grey / Crusador/Cassini I / Otino/Lux
   E J. Bakhuis / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
25HENYA DE L'ESPOIR (62)BartoszBAUM2482,23
   BWB / BEL / M / 2007 / - / Bay / Cliff/Clearway / Carentia/Caretino
   - / Bajerbaum Grand Horse
    KJ Jeziorki-Osieczna
 SURRIMO (85)MichałTYSZKO REZ
   HAN / GER / S / 2007 / - / Chestnut / Stakkato/Spartan / Amici/Argentinus
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
26
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:47
10 - C1
Data: 06-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - C1 II Półfinał Mem. Jana K. Dąbrowskiego, art. 274.5.3
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BELICETTE K (165)KrzysztofLUDWICZAK045,45033,99
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Chestnut / Taloubet K/Galoubet A / Jolanda/Nimmerdor
   - / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
2AVALANCHE (80)DawidRAKOCZY045,02034,43
   KWPN / NED / G / 2005 / - / Grey / Tjungske/Carthago / Wegrantana/Wendekreis
   J. W. Greve / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
3BALDESSARINI (188)MarcinBĘTKOWSKI044,11035,16
   KWPN / NED / G / 2006 / - / Bay / Contendro II/Contender / Jamira B/Damiro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4CANCAN (22)WojciechDAHLKE049,36036,39
   HAN / POL / G / 2005 / - / Bay / Come On/Cantus / Grace/Graf Grannus
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
    Budzyński KS Kłos
5AMORNIEK (155)MaksymilianWECHTA046,85037,26
   KWPN / NED / S / 2005 / - / Dark Bay / Concetto/Contender / Theaniek/Celano
   M. Vermeulen / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
6ZUCCA (141)KrzysztofPRASEK049,70037,37
   KWPN / NED / S / 2004 / - / Bay / Padinus/Heartbreaker / Lucca/Voltaire
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
7OBSESJA (137)JarosławPORĘBA050,04037,55
   SP / POL / M / 2003 / - / Bay / Santos/Guidam / Opcja/Cabrol
   Staniław Grygier / Jarosław Poręba
    bpk
8WERS (26)GabrielaBIEDKA048,24037,98
   SP / POL / S / 2005 / - / Dark Bay / Szron/Robin Z / Wenera/Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    bpk
9DIANA (147)StanisławPRZEDPEŁSKI048,20038,42
   MECK / GER / M / 2002 / - / Bay / Duros/Duralin III / Libertina/Libertino
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
10CONTI (171)KatarzynaBOBROWSKA047,55039,06
   HOL / GER / G / 2006 / - / Bay / Contender/Calypso II / Patina IV/Lorentin I
   Joachim Schiedel / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
11CLAVIUS (131)AleksandraLUSINA051,29039,50
   HOL / GER / S / 2006 / - / Bay / Caretino/Caletto II / Flanell/Lavall II
   Jens- Hermann Hinrichsen / Artur Gołaś, Aleksandra Lusina
    KJ Bonin
12CORANA'S M&M (167)BartoszGOSZCZYŃSKI048,48041,56
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Grey / Entouchable/ / Nikita R/Impuls
   M. C. H. TH. Klein / Joanna Kloss
    KJ Sielanka Warka
13EFRON (67)MieszkoDĄBROWSKI047,77438,78
   SP / POL / G / 2004 / - / Dark Bay / Avero/Athlet Z / Erotyka/Elmero
   - / Krzysztof Fiks
    KJ B M Kobylin
14BEAURANTE D. D. (169)ŁukaszWASILEWSKI045,28438,80
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Bay / Cantos/Contender / Gurante/G. Ramiro Z
   
    bpk
15HUBERTUS (42)SzymonSTASIAK (J.1998)051,40440,33
   SP / POL / G / 1999 / - / Brown / Louis/Landgraf I / Hyrda/Arak
   - / Ewa Janik
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
16LADYKRACHER 8 (84)MichałTYSZKO048,74440,77
   HAN / GER / S / 2002 / - / Bay / Landclassic/Landadel / Beresina/Silvester
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
17BEAGLE W V (56)MartinROZYNEK (J.1998)046,75441,39
   KWPN / NED / G / 2006 / - / Chestnut / Indorado/Corrado I / Belfly/Carvallo
   - / Przemysław Rozynek
    KJ Profil Piła
18BADORETTE (107)LeszekGRAMZA045,62447,31
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Bay / Numero Uno/Libero H / Voila B/Nolisco
   W. Van De Mheen / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
19COLTRANE (176)ŁukaszTROSZCZYŃSKI049,93845,35
   HOL / GER / G / 2006 / - / Grey / Colman/Carthago / Mylady I/Cascavelle
   Beate Tetens / KS Nad Wigrami Sp. z o. o.
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
20AUGUST (170)ŁukaszWASILEWSKI050,191239,59
   KWPN / NED / G / 2005 / - / Bay / Lupicor/Lux / Paulien/Karandasj
   - / Szymon Jahn
    bpk
21QULUMBUS (35)KonradPAWŁOWSKI440,84
   WESTF / GER / G / 2003 / - / Brown / Quinar/Quidam De Ravel / Arkana/Amaretto D I
   - / Małgorzata Pawłowska
    Sopocki KJ
22BOLIWIA (156)MaksymilianWECHTA444,69
   SP / POL / M / 2002 / - / Bay / Elvis/Le Mexico / Brenda/Farn
   Drei W Stud Farm / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
23LAKIRA (89)MateuszTYSZKO447,96
   NW / GER / M / 2000 / - / Bay / Lord Pezi/Lacros / Fronde De Valois/Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
24AVOCADO L (113)MarcinBĘTKOWSKI448,27
   WESTF / GER / G / 2006 / - / Bay / Co-Pilot/Contender / Annelise/Avocado
   Bernd & Karl- Heinz Funke / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25BANGKOK (2)TomaszPATRON448,64
   HOL / GER / G / 2001 / - / Bay / Lancer II/Landgraf I / Butterfly/Fernando
   - / Ewa Sekuła
    Tuszyski KJ Garbówek
26GOLD LADY F (18)MartynaBRYLL449,94
   SP / POL / M / 2006 / - / Bay / Leonardo/Loxgraf Go / Grand Lady/Lambada
   - / Krzysztof Bryl
    JUKS Bryllandia w Witaszycach
27TZIGANE DE LA COUR (88)MichałTYSZKO450,67
   SF / FRA / G / 2007 / - / Chestnut / Helios de la Cour II/Papilon R / Idane De La Cour/Calypso DHarb
   - / Rafał Jerzy
    Tuszyński KJ Garbówek
28BALTAZAR DU ROUET (116)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)450,87
   OLD / GER / G / 2003 / - / Chestnut / Baloubet Du Rouet/Galoubet A / Cozetta Z/Continue
   Gestuet Lewitz / Jarosław Skrzyczyński
    KJ Agro-Handel Śrem
29SENSU STRICTO (96)JakubPODGÓRNY452,97
   HAN / GER / G / 2005 / - / Brown / Stakkato/Spartan / Charlys Sister/Calypso II
   - / Hieronim Łangowski
    SKJ Maneż Żelichów
30CHE GUEVARA L (108)LeszekGRAMZA849,98
   HOL / GER / S / 2005 / - / Bay / Cassini I/Capitol I / O-Contendra/Contender
   Friedrich Luetkemeier / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 ANNCHEN 11 (65)KatarzynaWITKOWSKA ELI
   BAW / GER / M / 2006 / - / Bay / Carlando I/Caretello B / Aria Don Diega/Quartier Latin
   Helmut Feigl / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 OLLINO (69)MieszkoDĄBROWSKI REZ
   KWPN / NED / G / 1996 / - / Dark Bay / Karandasj/Fedor / Hullino/Calypso
   - / BM Kobylin Sp. z o.o.
    KJ B M Kobylin
 CHARDONNAY L (46)BoguszDĄBROWSKI REZ
   OLD / GER / S / 1999 / - / Bay / Contender/Calypso II / Grandessa/Grannus
   - / Tomasz Komsta
    LKJ przy SK Mieczownica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/7
Dystans (m)
350/320
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
60/55
Startowało koni
33
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:48
11 - 4-L
Data: 07-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 4-L Finał koni 4-letnich, art. 7 RRZK
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Nota zaPunktyCzasWynikNota zaPunktyCzasWynikSumaNagroda
Prize
styl Iza błędykońcowystyl Iza błędykońcowyPkt.
1FERRARI K (140)KrzysztofPRASEK8,38,516,88,3078,298,325,12525 PLN
   KWPN / NED / S / 2010 / - / Bay / Cardento/Capitol I / Wikita K/Corland
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
2COLUMBIA (172)KatarzynaBOBROWSKA8,18,216,38,3077,978,324,62025 PLN
   SP / POL / M / 2010 / - / Dark Bay / Ultimo/Phin Phin / Contessa/Coriano Z
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
3LE CORBUSIER (175)ŁukaszTROSZCZYŃSKI8,28,216,48,1077,408,124,51525 PLN
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Carambole/Cassini I / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
4CARTOSI MELLONI (13)WojciechWOJCIANIEC88,216,28,2076,238,224,41025 PLN
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Catoki/Cambridge / Tilba-Tilba/Cassini I
   - / Pro-Fur-Rarm Equipment
    bpk
5ANIN (180)ŁukaszTROSZCZYŃSKI88,116,18,2071,508,224,3825 PLN
   SP / POL / S / 2010 / - / Black / Indoctro/Capitol I / Anais/Aloube Z
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
6--7CALIF (77)DawidRAKOCZY8,18,116,28077,81824,2525 PLN
   HOL / GER / S / 2010 / - / Grey / Clinton I/Carolus I / Withney/For Pleasure
   Andreas Kosicki / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
6--7CARMEN P (25)DajanaPAWLICKA (J.1998)8,1816,18,1078,278,124,2525 PLN
   HOL / GER / M / 2010 / - / Chestnut / Cascavello/Carolus I / Riana/Colman
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
8FAMEUS OLT (139)KrzysztofPRASEK88168078,52824,0225 PLN
   KWPN / NED / S / 2010 / - / Dark Bay / Indoctro/Capitol I / Kamalve/G.Ramiro Z
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
9FUN RISK L (98)ŁukaszKRAJEWSKI7,9815,98076,52823,9
   KWPN / NED / M / 2010 / - / Bay / Upgrade/Heartbreaker / All Risk B/Numero Uno
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10FLINSTONE UTOPIA (5)AgataSZMALEC87,815,87,9073,477,923,7
   KWPN / BEL / G / 2010 / - / Bay / Pierrot/Concorde / Halmeta Utopia/Belisar
   - / Marek Szweda
    KJ Profit Orzesze
11HYDRON (119)DawidCZARNECKI7,87,915,77,8074,057,823,5
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Colox Cup/Con Capitol / Higiena/Golden Boy
   SK Reczna / SO Starogard Gdański
    KJ SO Starogard Gdański
12LORD OF THE RING KG (162)MagdalenaZIAJKOWSKA7,67,815,47,9074,487,923,3
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Vandamme/Quidam / Larysa K/Graf Top
   Grzegorz Komin / Magdalena Ziajkowska
    KJ Hippca Polonia Słupno
13CASALLETTO (48)ŁukaszBRZÓSKA7,57,815,37,9075,107,923,2
   HOL / GER / G / 2010 / - / Bay / Casquetto/Casall / Utopia IX/Caretino
   - / Anna Słodkiewicz
    KJ Miralex Jakubowo
14--16FINLANDIA (49)ŁukaszBRZÓSKA7,87,815,67,80,572,187,322,9
   SP / POL / M / 2010 / - / Grey / Mars/Avero / Flower P/Winning Mood Van De A
   Edyta Bednarz / Edyta Bednarz
    KJ Miralex Jakubowo
14--16OVER GROUP IDRYS (144)MagdalenaPRASEK77,914,98074,88822,9
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Turbud Quirinus/Pavarotti Van / Iliada/Czad
   Adam Omen / Interhorse - Magdalena Prasek
    bpk
14--16SUN PAULA (134)AleksandraLUSINA7,17,714,88,1076,168,122,9
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Pauillac De Meia Lua/Jalisco B / Skrobia/Banita
   Adam Plata / Adam Plata
    KJ Bonin
17EROTYK (72)AndrzejGŁOSKOWSKI87157,8076,627,822,8
   SP / POL / S / 2010 / - / Bay / Lexicon/Voltaire / Erotyka/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KJ Agro-Handel Śrem
18KABALTIC-A (39)ŁukaszAPPEL7,97,915,87,30,579,096,822,6
   BWP / BEL / S / 2010 / - / Bay / Corland/Cor De La Bryere / Enka-Chin-A/Chin Chin
   - / Wanda Szmyt
    bpk
19KENTUKY'S PICOBELLO (87)JoannaROSICKA6,77,614,37,9074,967,922,2
   BWP / BEL / S / 2010 / - / Grey / Mr Blue/ / Copy Picobello Z/Cartiago Z
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
20--21PALOMA (41)SzymonSTASIAK (J.1998)7,67,515,17,50,571,86722,1
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Bankiet/Landos / Panama/Profesor
   Mieczysław Przybył / Robert Cofalski
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
20--21SINGAPURE (186)AgataGIL7,66,614,280,183,127,922,1
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Vandamme/Guidam / Simone/Corland
   Antoni Dahlke / Wojcieh Dahlke
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
22LUNA (173)KatarzynaBOBROWSKA5,68,213,88,2075,768,222
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Ukato/Stakkato / Lansada/Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
23KARUSO (68)MieszkoDĄBROWSKI7,46,814,27,6072,457,621,8
   WLKP / POL / G / 2010 / - / Bay / Pengo/Hipovit / Kora/Kurant
   Hodowla Roślin Szalejewo Sp. z o. o. / Jacek Jakubczak
    KJ B M Kobylin
24FREDORA (34)EwelinaPOLSKA6,9713,97,8072,077,821,7
   KWPN / POL / M / 2010 / - / Black / Baanbreker HBC/Vaandrager HBC / Tandora/Heineke
   Leszek Adamwicz / Jerzy Korona
    WKJ Lublin
25COMMON SENSE (163)IzabelaZMYSŁOWSKA7,36,513,87,5074,017,521,3
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Larron/Lancer II / Cortina/Aviano
   Mariusz Grzybowski / Izabela Zmysłowska
    JKS Tornado Szczecin
26INDEPENDENT (86)MichałTYSZKO7,56,814,36,7173,475,720
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Ibisco/ / Emmely/Calypso I
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
27PRINZ PATON (11)AgnieszkaKOTWA-GRUDZIŃSKA7,4512,47,5075,817,519,9
   SP / POL / G / 2010 / - / Bay / Cottonclub/Cantus / Pretty Women/Gracieux
   Jan Szpak / Agnieszka Kotwa-Grudzińska
    KJ Hippica Polonia Słupno
28COLUMBUS I G (132)AleksandraLUSINA7,87,815,6WYC15,6
   HOL / GER / S / 2010 / - / Bay / Carrico/Catoki / U-Columbia/Cassini
   - / Andrzej Gołaś
    KJ Bonin
29PERFECTO (9)KrzysztofMAZUR7,9714,9REZ14,9
   SP / POL / S / 2010 / - / Bay / Domel/Lagrain / Progis/Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski, Krzystof Mazur
    SKJ Legia Kozielska Warszawa
30DAMARA (185)AgataGIL7,66,814,4WYC14,4
   SP / POL / M / 2010 / - / Bay / Emar / Durette Z
   GR Dąbki Roman Barlik / Wojciech Kamiński
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
31GALILEO (125)JanKUREK6,5511,511,5
   WLKP / POL / G / 2010 / - / Bay / Placido/Animo / Gejsza/Limal
   Dariusz Gronowski / Dariusz Gronowski
    bpk
32KALIPSO VAN DE NOORHEUVEL (120)NataliaCZERNIK6,9-0,46,56,5
   BWP / BEL / G / 2010 / - / Bay / Nabab De Reve/Quidam De Reve / Philadelphia Z/Papillon Rouge
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83
Startowało koni
32
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant


Sędzia oceniający styl:

Adam Jończyk, Janusz Bobik

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:50
12 - 5-L
Data: 07-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 5-L Finał koni 5-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1FADO (153)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA000084,8500027,692500 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / Chestnut / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rue / Fairy Twing/Enjoy Plan
   Sławomir Grzelczyk / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
2DIMPLE (90)MateuszTYSZKO000086,8900028,232000 PLN
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Diarado/Diamant De Semilly / Queen De Revel/Quidam`s Rubi
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    Tuszyński KJ Garbówek
3CATOKI (55)MartinROZYNEK (J.1998)000084,6700031,931500 PLN
   WESTF / POl / G / 2009 / - / Bay / Catoki/Cambridge / Coca Cola/Careletto B
   Montis Sp. z o.o. / Przemysław Rozynek
    KJ Profil Piła
4CHAPEAU BAS (92)SławomirUCHWAT000086,7700032,231000 PLN
   HAN / GER / S / 2009 / - / Bay / Chacco-Blue/Chambertin / Firenze/Ferragamo
   Johannes zur Lage / Marta Roszkiewicz-Heizer
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
5GALLA (94)KatarzynaUCHWAT000088,9400032,84800 PLN
   HAN / GER / M / 2009 / - / Bay / Graf Grannus/Grannus / Ragazza/Rabino
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
6MAGNUS S (187)BorysKRAMER000081,3500033,18600 PLN
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Rubikon K/Gin Tonic Star / Miss Monroe/Landor S
   Kazimierz Skrzypczyński / Andrzej Kramer
    BKS Kłos Budzyń
7BORNEO (70)MaciejPEKANIEC000080,3700428,65400 PLN
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Placido/Animo / Baronesse Piccadil/Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Witold Szydełko
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8CATLIN (179)ŁukaszTROSZCZYŃSKI000085,7700431,12200 PLN
   SP / POL / M / 2009 / - / Dark Bay / Ulisses/Karandasj / Catosale/Capucino
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
9CARDOZO Z (38)ŁukaszAPPEL000089,9100431,6092 PLN
   ZANG / BEL / S / 2009 / - / Grey / Clinton/Corrado I / Marthago/Carthago Z
   - / Wanda Szmyt
    bpk
10EXTRA DOLLARS (40)ŁukaszAPPEL000088,5900432,0492 PLN
   KWPN / HOL / S / 2009 / - / Bay / Dollat De La Pierre/Quidam De / Tempttion/Andiamo
   - / Wand Szmyt
    bpk
11ESTORIL FORTUNA (117)SławomirANDRUCHÓW000191,74192 PLN
   KWPN / NED / S / 2009 / - / Bay / Harley VDL/Heartbreaker K / Varea Fortuna/Indoctro
   - / Dorota Zieniewicz
    bpk
12ELVIS (54)WojciechDAHLKE011294,23392 PLN
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Bay / Wietvot/Guidam / Simone/Corland
   - / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos
13--19DON CHELLANO'S P (152)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA000487,644
   SP / POL / S / 2009 / - / Bay / Chellano's Boy DZ/Chellano Z / Dejlandia P/Landos II
   Witold Polowczyk / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
13--19CLANDOR (91)MateuszTYSZKO000487,344
   OLD / POL / G / 2009 / - / Grey / Clearway/Capitol I / Alpenlerche/Albatros
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    Tuszyński KJ Garbówek
13--19LA CASA (181)ŁukaszTROSZCZYŃSKI000484,174
   SP / POL / M / 2009 / - / Bay / Clinton/Corrado I / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / SK Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
13--19CALOMA MELLONI (16)WojciechWOJCIANIEC000481,544
   HOL / GER / M / 2009 / - / Grey / Cavalier (Mister)/Maykel / La Paloma/Lancer III
   - / Pro-Fur-Farm Equipment
    bpk
13--19PRESTIGE (148)StanisławPRZEDPEŁSKI000484,774
   SP / POL / G / 2009 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Pretty Woman/Gracieux
   Jan Szpak / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
13--19LARIFARI (66)MieszkoDĄBROWSKI000484,124
   HOL / GER / G / 2009 / - / Bay / Larimar/Lavall II / Shacira/Carolus I
   - / Wioletta Kosicka
    KJ B M Kobylin
13--19CALATIN (157)MaksymilianWECHTA000484,164
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Calato/Capitol I / Pilotin/Esteban
   Ryszard Kosicki / Natali Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
20VANILLA (21)WojciechDAHLKE000591,355
   HAN / POL / M / 2009 / - / Bay / Now or Never/Voltaire / Cualite/Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
    Budzyński KS Kłos
21EAZY BOY (121)EwaDYŻEWSKA044297,016
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Bay / Zurich/Berlin / Veroniek/Faldo
   - / Petr Luczyk
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
22--25BELLISSIMA L (100)ŁukaszKRAJEWSKI000883,698
   WLKP / POL / M / 2009 / - / Bay / Marino/Zeoliet / Belgia/Colorado
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22--25CARRERA L (99)ŁukaszKRAJEWSKI044486,438
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Cascall/Catoki / Coquette/Cockpit
   Kirsten Kaltenhauser / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22--25VERONA L (104)LeszekGRAMZA044485,648
   HOL / GER / M / 2009 / - / Bay / Quintero/Quantum / Ola Primavera/Lordanos
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22--25QUINTUS (7)BartoszGAUZA044486,208
   WESTS / POL / G / 2009 / - / Grey / Quidam De Revel/Jalisco B / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
    WTK Hermanów
26ULIVAN (19)AgataDAHLKE000990,259
   SP / POL / G / 2009 / - / Bay / Vandamme/Guidam / Ulinela/Sir Neel
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
    Budzyński KS Kłos
27--28KENZO L (109)MarcinBĘTKOWSKI044887,3412
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Cassini II/Capitol I / Theresa V/Acobat II
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
27--28LARA CROFT (161)MagdalenaZIAJKOWSKA404880,2312
   OLD / GER / M / 2009 / - / Bay / Landor S/Landadel / Casalla/Casall
   - / Magdalenia Ziajkowska
    KJ Hippca Polonia Słupno
29GALEON (1)TomaszPATRON0111393,2714
   SP / POL / G / 2009 / - / Bay / Lord Z/Lord / Gama/Garantie
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Bernard Tuwalski
    Tuszyski KJ Garbówek
30CREDENDO (83)MichałTYSZKO4041391,7017
   HOl / GER / S / 2009 / - / Grey / Clarimo/Clearway / Stella III/Counter
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
31--32NACORD MELLONI (17)WojciechWOJCIANIEC044 REZ
   HOL / GER / S / 2009 / - / Bay / Nabab De Reve/Quidam De Revel / Oberlina/Acord II
   - / Grzegorz Mieleńczuk
    bpk
31--32LA DAME BLANCHE L (43)ArkadiuszFIMMEL404 REZ
   HOL / GER / - / 2009 / - / Grey / Cassiano/Cassini I / A-Larika/Lagos
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
33EINSTEIN (97)JakubPODGÓRNY055
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Grey / Clinton I/Corrado I / Jelle Fomia/Nimmerdor
   - / Svatava Zaplatilova
    SKJ Maneż Żelichów
34--37CLINTERO Z (36)ŁukaszAPPEL088
   ZANG / BEL / S / 2009 / - / Grey / Clinton/Corrado I / Paulette/Cantero
   - / Wanda Szmyt
    bpk
34--37MAIK K (126)JanKUREK448
   SP / POL / G / 2009 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Maja Vh Scheef Kasteel/Zostara
   - / Robert Pięta
    bpk
34--37ARPEGGIO II L (110)MarcinBĘTKOWSKI448
   WESTF / GER / S / 2009 / - / Brown / Arpeggio/Acord II / Polyana/Polytraum
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34--37COSMO (51)ŁukaszBRZÓSKA808
   HOL / POL / G / 2009 / - / Bay / --/-- / Pretty II/Newton
   - / Jerzy Pawelski
    KJ Miralex Jakubowo
38NARCOTIN (93)SławomirUCHWAT819
   HOL / GER / G / 2009 / - / Bay / Nekton/Nimmerdor / V-Arcadia/Askari
   - / Józef Buczyński
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
39--40AFIRA Z (184)AgataGIL8412
   ZANG / BEL / M / 2009 / - / Grey / Ami Z/Air Jordan / Czanel Z/Cupido Flamingo
   - / Piotr Szubert
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
39--40CONRALDIK IV (82)HubertŁASZCZ8412
   HOL / DEN / G / 2009 / - / Grey / Corrado I/Cor De La Bryere / Nerina IV/Heraldik
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
41KEEN ON PLEASURE (33)EwelinaPOLSKA81119
   SP / POll / G / 2009 / - / Chestnut / Euer For Pleasure/Espri / Kamasutra/Lubań
   Ewelina Polska / Ewelina Polska
    WKJ Lublin
42ALCAPONE (52)ŁukaszBRZÓSKA02222
   WLKP / POL / S / 2009 / - / Bay / Contender Son/Contender / Aida/Correro
   Ewa Hauer / Ewa Hauer
    KJ Miralex Jakubowo
43--44EDESSO (122)EwaDYŻEWSKA361248
   KWPN / NED / M / 2009 / - / Bay / Zahros R/ Sam R / Adesi/Germus R
   - / Ewa Dyżewska
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
43--44CALASS (50)ŁukaszBRZÓSKA262248
   HOL / POL / G / 2009 / - / Grey / Calato/Capitol I / Pergola/Lascadell
   - / Wojciech Kasperski
    KJ Miralex Jakubowo
45ITON (59)JanBOBIK4WYC
   SP / POL / G / 2009 / - / Brown / Taunus/Lavendel / Ikea/Turbud Quirinus
   SK Nowielice / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
45
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:52
13 - 6-L
Data: 07-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 6-L Finał koni 6-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1CENTROPLAST DINAR (73)AndrzejGŁOSKOWSKI000088,2000031,242500 PLN
   SP / POL / G / 2008 / - / Dark Bay / Qulester/ / Dixi/Dixan
   PPH Centroplast Sp. z o. o. / Arkadiusz Hamczyk
    KJ Agro-Handel Śrem
2DURANO W (138)KrzysztofPRASEK000083,8500032,692000 PLN
   KWPN / NED / S / 2008 / - / Bay / Vincenzo/Numero Uno / Valanita/Placido
   J. W Van Wessel / Leszek Sasinowski
    bpk
3ANASTACIA III (37)ŁukaszAPPEL000085,9900430,691500 PLN
   HOL / GER / M / 2008 / - / Chestnut / Quidam De Revel/Jalisco B / Heide II/Lavall II
   - / Wanda Szmyt
    bpk
4ROMINA L (101)ŁukaszKRAJEWSKI000086,9900432,381000 PLN
   WESTF / GER / M / 2008 / - / Grey / Potential/Pablo / Romira/Grossadmiral
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5SAQUYLA (127)JanKUREK000087,6200433,97800 PLN
   SP / POL / M / 2008 / - / Chestnut / Imequyl/Luron / Saphira/Stolzenberg
   - / GR Dąbki Roman Barlik
    bpk
6--9ICARUS DE BEAUTY (105)LeszekGRAMZA000484,744350 PLN
   BWP / BEL / S / 2008 / - / Bay / Cordento/Capitol I / Quibelle De La Cour/Major De L
   Dieryck Hedwig / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6--9KONTENDRO (154)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA000484,764350 PLN
   WESTF / GER / G / 2008 / - / Bay / Contendro I/Contender / Kaloe/Spartakus
   Andrzej Herrmann / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
6--9CASILON B (71)MieszkoDĄBROWSKI000488,024350 PLN
   OLD / GER / G / 2008 / - / Bay / Casiro/Cassini I / May/Colander
   - / Paweł Frąckowiak
    KJ B M Kobylin
6--9CANION (30)DominikaBACH044087,094350 PLN
   SP / POL / S / 2008 / - / Bay / Baldini II/Bachus / Chelsea/Quel Charmeur
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
10--11QUINCHELLA (135)JustynaKUREK044190,925
   HOL / GER / M / 2008 / - / Bay / Quintero/Quantum / Up To Date IX/Chello I
   Hans Karsten Ingwersen / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
10--11LUCINDA EX ANI 4 (129)JustynaKUREK044190,545
   HOL / GER / M / 2008 / - / Bay / Limbus/Landgraf I / Uno/Chello I
   - / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
12--14BALLADA (178)ŁukaszTROSZCZYŃSKI000889,388
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Lancer III/Landgraf I / Bachantka/Bachus
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
12--14MADŻIL (183)ŁukaszJOŃCZYK044486,988
   SP / POL / S / 2008 / - / Chestnut / Dżahil/Luron / Makambi/Maram
   Justyna Jończyk / Wiesław Adam Jończy
    bpk
12--14DORAVELLA (12)JacekGRZYWACZ448088,358
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Aravel II/Luron / Doretta Z/Dutch Capitol
   Roman Barlik / Stanisław Malek
    PLJ w Dziemianach
15CONTI F (45)ArkadiuszFIMMEL000991,679
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Quidam F/Quidam De Revel / Carmen/Calypso III
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
16--17BOCARDIA (142)MagdalenaPRASEK0001198,8811
   SP / POL / M / 2008 / - / Bay / Cordial/Colorado / Bojana De Guidam/Guidam De Hen
   SK Nowa Wioska Ewa Janiak / Natalia Kamińska
    bpk
16--17DURANO G (61)MichałZIĘBICKI044798,2711
   KWPN / NED / S / 2008 / - / Grey / Canturano/Canturo / Zienna G/Indorado
   - / Siewior Kazimiera
    KJK Szary Michałowice
18CLAQUEUR (15)WojciechWOJCIANIEC404889,2512
   HOL / GER / S / 2008 / - / Grey / Cayado/Clearway / Umara II/Lordano
   - / Pro-Fur Farm Equipment
    bpk
19--20ROCCO (130)JustynaKUREK044992,2713
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Ulco/Voltaire / Rawa/Lider
   Jan Krzyżoszczak / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
19--20CARLOVILLE S (63)JacekZAGOR044990,1813
   SP / POL / S / 2008 / - / Brown / Leoville/Elan Le La Cour / Cynthia S/Grand De La Cour
   Stanisław Szurik / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
21--22LIMTENDER (128)JustynaKUREK5051094,3515
   HOL / GER / S / 2008 / - / Dark Bay / Limbus/Landgraf I / Tyrah/Contender
   Davis Gerrish Wendy / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
21--22SIR KISSOVO (123)KamilGRZELCZYK606993,7015
   SP / POL / S / 2008 / - / Bay / Kissovo/Starter / Salwa/Lando
   SK Ochaby Sp. z o. o. / Kamil Grzelczyk
    Bogusławicki KJ
23CASTELLO BRANCO (32)JakubJARECKI808886,4116
   OLD / GER / S / 2008 / - / Bay / Cassin/Cassini I / Politese d`Ete/Italic des Sa
   - / Marta Emirsajłow
    CSJ Coval Bialy Bór
24CONTINIA (182)StanisławPRZEDPEŁSKI4041494,7118
   MEKL / GER / M / 2008 / - / Dark Bay / Continue/Contender / Diana/Duros 3471
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
25LUCKY HORSE (27)ŁukaszPIKSA04417107,0721
   SP / POL / S / 2008 / - / Dark Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Layla A/Le Cou Cou
   - / Agata Pytel
    LKS Cwał Poznań
26WELTHY (150)DamianRYTYCH404 ELI
   SP / POL / M / 2008 / - / Grey / Modest/Carbano / Wadera/First Des Termes
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
    Bogusławicki KJ
27--31ULISSES (47)TomaszWÓJTOWICZ01212
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Rammstein/Rheinsberg / Urabelle/Germus R
   - / Wójtowicz Tomasz
    WKJ Lublin
27--31COULTHARD K (8)MarekZIOMEK4812
   OLD / GER / G / 2008 / - / Bay / Chacco-Blue/Chambertin / Loreley/Lapis Lazuli
   - / Friedrich Kuhlmann
    KJ Agro-Handel Śrem
27--31PACYFIK (115)WiktorSZAŁA (J.1997)4812
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Charisma 115/Calido I / Palegra/Palegro
   ECO-ABI Ewa Fabińska / Wiktor Szała
    KJ Agro Handel Śrem
27--31DONATELLO (95)KatarzynaUCHWAT4812
   KWPN / BEL / G / 2008 / - / Chestnut / Tangelo Van De Zuuthoeve/Narco / Vichella/Voltaire
   - / Sławomir Uchwat
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
27--31CONTENDROS (145)StanisławPRZEDPEŁSKI8412
   HOL / GER / S / 2008 / - / Bay / Contender/Calypso II / N-Libertina/Libertino I
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
32DAKITO (78)DawidRAKOCZY02020
   KWPN / NED / G / 2008 / - / Bay / Emmerton/Emilion / Sikita/Ahorn
   G. E. Veenstra / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
33CANTINI (31)PaulinaRYBARCZYK24428
   WEST / GER / S / 2008 / - / Brown / Baldini II/Bachus / Cantina M/Cantanis
   Leszek Śmieszko / Marzena Jankowska-Rybarczyk
    Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
34FARMER (58)JanBOBIK4WYC
   SP / POL / S / 2008 / - / Dark Bay / Rovetto/Radiator / Feola sp/Lavendel
   SK Nowielice / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
35RAF LIDER (4)KlaudiaSUCHOŻEBRSKA16WYC
   WLKP / POL / S / 2008 / - / Bay / Lider/Le Grand / Rafa/Monte Christo
   - / Krzysztof Suchożebrski
    KJ Szwadron Niepołomice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90
Startowało koni
35
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:54
14 - 7-L
Data: 07-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 7-L Finał koni 7-letnich, art. 238.1.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
IIISumaI NawrótSumaII NawrótWynikRozgrywkaNagroda
Prize
Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.Czas
1HYMNE D'O (74)AndrzejGŁOSKOWSKI000082,1000044,662525 PLN
   BWP / BEL / M / 2007 / - / Bay / Bentley VD Heffinck/Upsilon VD / Nostalgie Des Vaux/Genleman Pl
   - / Damienn Manitta
    KJ Agro-Handel Śrem
2WIBARO (124)KamilGRZELCZYK000076,6600832,872025 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / Grey / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Wiagra/Graf Quidam
   Marian Skop / Bogdan Kuchejda
    Bogusławicki KJ
3CATCH ME IF YOU CAN (75)AndrzejGŁOSKOWSKI000083,2800835,681525 PLN
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Lord/Lord / Windoctro/Indoctro
   C.H.M. Brans / Gabriel Głusek
    KJ Agro-Handel Śrem
4--7BATON (79)DawidRAKOCZY000481,794725 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Hiszpanka/Contendus
   - / Stefan Rakoczy
    KJ Profil Piła
4--7COPPERVILLE (20)WojciechDAHLKE404081,654725 PLN
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Vingino/Voltaire / Sarinosa/Monaco
   - / Antoni Dahlke, Alie Wekema
    Budzyński KS Kłos
4--7ZIMOWA DAMA (44)ArkadiuszFIMMEL044081,354725 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / Grey / Calico/Cassini I / Zicora/Cala Millor
   Marek Szatkowski / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
8DUTCH CINDA ALDA Z (118)AleksandraCEBULAK077082,787725 PLN
   ZANG / BEL / M / 2007 / - / Grey / Dutch Capitol/Capitol / Giralda/Silbersee
   - / Janusz Cebulak
    bpk
9--14RISOTTO (149)DamianRYTYCH000882,668225 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / Chestnut / Imequyl/Luron / Rudzianka/Arcus
   Jacek Jagielinski / Jacek Jagieliński
    Bogusławicki KJ
9--14PARCO L (111)MarcinBĘTKOWSKI044482,988
   WESTF / GER / G / 2007 / - / Bay / Potential/Pablo / Angie/Arpeggio
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9--14INKA (143)MagdalenaPRASEK044478,748
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Cajero/Caretino / Iliada/Czad
   Adam Olazka / Magdalena Prasek
    bpk
9--14QUINN (164)KrzysztofLUDWICZAK404477,388
   HOL / GER / G / 2007 / - / bay / Quick Nick/Quinar / Haamoon/Leonid
   - / GR Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
9--14LA PLATA (177)ŁukaszTROSZCZYŃSKI044481,498
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Love Soprem/Limbus / La Paloma/Palegro
   Eco-Abi Ewa Fabińska / KS Nad Wigrami Sp. z o. o.
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
9--14CORTAS L (106)LeszekGRAMZA404478,738
   WESTF / GER / G / 2007 / - / Bay / Cornado/Cornet Obolensky / Pina/Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15TZIGANE DE LA COUR (88)MichałTYSZKO022986,6911
   SF / FRA / G / 2007 / - / Chestnut / Helios de la Cour II/Papilon R / Idane De La Cour/Calypso DHarb
   - / Rafał Jerzy
    Tuszyński KJ Garbówek
16LION (29)DominikaBACH178480,8112
   SP / POL / G / 2007 / - / Dark Bay / Empire/Embassy I / Linda/Rubin
   - / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
17--19APLAUZ MIRALEX (53)ŁukaszBRZÓSKA0441280,5116
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Love Soprem/Limbus / Andromeda/Palegro
   Ewa Fabińska / Sławomir Łagun
    KJ Miralex Jakubowo
17--19CHUCK CHIN LE (102)ŁukaszKRAJEWSKI4041298,4516
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Chiquitin La Silla/Chin Chin / Pia Sophie/Silbersee
   M.Schaap / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17--19CHESTERFIELD (64)JacekZAGOR41216081,3116
   KWPN / NED / S / 2007 / - / Grey / Crusador/Cassini I / Otino/Lux
   E J. Bakhuis / Roman Ferenc
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20ARONIA (151)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA8412877,9220
   OLD / POL / M / 2007 / - / Grey / Argentinus/Argentan / Fantazaja/Hajfong
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    FKJ Zbyszko
21ROSA BELLA (28)DominikaBACH4481677,4524
   SP / POL / M / 2007 / - / Bay / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rou / Rosa Fama/Fanimo
   Stefan Kierznowski / Mirosław Bach
    Sopocki KJ
22SINGULORD SAPHIR (158)MaksymilianWECHTA412161282,5928
   HOL / GER / S / 2007 / - / Bay / Singulord Jot/Singularjo II / Toskania/Acord II
   Guido Schroeter / Wechta Sp. z o. o.
    KJ Wechta Rosnówko
23COMMA M (60)AgataSZMALEC134171785,9834
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Bay / Vleut/Quick Star / Pleasure M/Pleasant Wing
   - / Marek Szweda
    KJ Profit Orzesze
4--7OKARINO (76)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)000475,58
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Pavarotti Van De Helle/Pilot / Obella/Cassini II
   Justyna Kubik / Sylwia Grzegorzewska
    TKJ Garbówek
24VERSACE L (112)MarcinBĘTKOWSKI41115 ELI
   SP / POL / G / 2007 / - / Bay / Cajero/Caretino / Versace H/Orame
   Jan Ludwiczak / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25HENYA DE L'ESPOIR (62)BartoszBAUM42428WYC
   BWB / BEL / M / 2007 / - / Bay / Cliff/Clearway / Carentia/Caretino
   - / Bajerbaum Grand Horse
    KJ Jeziorki-Osieczna
26SURRIMO (85)MichałTYSZKO03434
   HAN / GER / S / 2007 / - / Chestnut / Stakkato/Spartan / Amici/Argentinus
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
27CONCHITA (133)AleksandraLUSINA0WYC
   KWPN / NED / M / 2007 / - / Grey / Corland/Cor De La Bryere / Mirondine/Hugo
   - / Sylwia Kaczmarek
    KJ Bonin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84/60
Startowało koni
27
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:56
15 - CC
Data: 07-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - CC Finał Mem. Jana K. Dąbrowskiego, art. 273.2.2 (3.3) (4.3)
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótSumaNagroda
Prize
Pkt.CzasPkt.Czas
1AVOCADO L (113)MarcinBĘTKOWSKI081,67048,670
   WESTF / GER / G / 2006 / - / Bay / Co-Pilot/Contender / Annelise/Avocado
   Bernd & Karl- Heinz Funke / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
2AVALANCHE (80)DawidRAKOCZY080,78049,080
   KWPN / NED / G / 2005 / - / Grey / Tjungske/Carthago / Wegrantana/Wendekreis
   J. W. Greve / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
3ZUCCA (141)KrzysztofPRASEK083,01050,990
   KWPN / NED / S / 2004 / - / Bay / Padinus/Heartbreaker / Lucca/Voltaire
   - / Leszek Sasinowski
    bpk
4CLAVIUS (131)AleksandraLUSINA079,53051,100
   HOL / GER / S / 2006 / - / Bay / Caretino/Caletto II / Flanell/Lavall II
   Jens- Hermann Hinrichsen / Artur Gołaś, Aleksandra Lusina
    KJ Bonin
5OBSESJA (137)JarosławPORĘBA083,69057,930
   SP / POL / M / 2003 / - / Bay / Santos/Guidam / Opcja/Cabrol
   Staniław Grygier / Jarosław Poręba
    bpk
6LAKIRA (89)MateuszTYSZKO477,45045,684
   NW / GER / M / 2000 / - / Bay / Lord Pezi/Lacros / Fronde De Valois/Laeken
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
7ZANZIBAR (168)BartoszGOSZCZYŃSKI080,35452,964
   KWPN / NED / G / 2004 / - / Grey / Silverstone/Champion Du Lys / nn/Grand Canyon
   - / Jan Waga
    KJ Sielanka Warka
8BOLIWIA (156)MaksymilianWECHTA475,37443,878
   SP / POL / M / 2002 / - / Bay / Elvis/Le Mexico / Brenda/Farn
   Drei W Stud Farm / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
9HUBERTUS (42)SzymonSTASIAK (J.1998)081,81855,598
   SP / POL / G / 1999 / - / Brown / Louis/Landgraf I / Hyrda/Arak
   - / Ewa Janik
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
10AUGUST (170)ŁukaszWASILEWSKI475,44846,4512
   KWPN / NED / G / 2005 / - / Bay / Lupicor/Lux / Paulien/Karandasj
   - / Szymon Jahn
    bpk
11EFRON (67)MieszkoDĄBROWSKI478,52
   SP / POL / G / 2004 / - / Dark Bay / Avero/Athlet Z / Erotyka/Elmero
   - / Krzysztof Fiks
    KJ B M Kobylin
12BALDESSARINI (188)MarcinBĘTKOWSKI478,70
   KWPN / NED / G / 2006 / - / Bay / Contendro II/Contender / Jamira B/Damiro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13WERS (26)GabrielaBIEDKA478,97
   SP / POL / S / 2005 / - / Dark Bay / Szron/Robin Z / Wenera/Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    bpk
14CONTI (171)KatarzynaBOBROWSKA482,39
   HOL / GER / G / 2006 / - / Bay / Contender/Calypso II / Patina IV/Lorentin I
   Joachim Schiedel / KS Nad Wigrami
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
15CORANA'S M&M (167)BartoszGOSZCZYŃSKI483,86
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Grey / Entouchable/ / Nikita R/Impuls
   M. C. H. TH. Klein / Joanna Kloss
    KJ Sielanka Warka
16CANCAN (22)WojciechDAHLKE584,90
   HAN / POL / G / 2005 / - / Bay / Come On/Cantus / Grace/Graf Grannus
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
    Budzyński KS Kłos
17BEAGLE W V (56)MartinROZYNEK (J.1998)878,42
   KWPN / NED / G / 2006 / - / Chestnut / Indorado/Corrado I / Belfly/Carvallo
   - / Przemysław Rozynek
    KJ Profil Piła
18LADYKRACHER 8 (84)MichałTYSZKO881,56
   HAN / GER / S / 2002 / - / Bay / Landclassic/Landadel / Beresina/Silvester
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
19CHE GUEVARA L (108)LeszekGRAMZA985,43
   HOL / GER / S / 2005 / - / Bay / Cassini I/Capitol I / O-Contendra/Contender
   Friedrich Luetkemeier / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
20COLTRANE (176)ŁukaszTROSZCZYŃSKI985,99
   HOL / GER / G / 2006 / - / Grey / Colman/Carthago / Mylady I/Cascavelle
   Beate Tetens / KS Nad Wigrami Sp. z o. o.
    KS Nad Wigrami Mikołajewo
21BALTAZAR DU ROUET (116)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)986,99
   OLD / GER / G / 2003 / - / Chestnut / Baloubet Du Rouet/Galoubet A / Cozetta Z/Continue
   Gestuet Lewitz / Jarosław Skrzyczyński
    KJ Agro-Handel Śrem
22SURRIMO (85)MichałTYSZKO9102,07
   HAN / GER / S / 2007 / - / Chestnut / Stakkato/Spartan / Amici/Argentinus
   - / Anna Tyszko
    Tuszyński KJ Garbówek
23BELICETTE K (165)KrzysztofLUDWICZAK1274,77
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Chestnut / Taloubet K/Galoubet A / Jolanda/Nimmerdor
   - / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
24TRUE LOVE 18 (166)KrzysztofLUDWICZAK1277,58
   HOL / GER / M / 2003 / - / Bay / Con Air/Contender / On Y Va/Lascadell
   Gestüt Wolfskrug Ingrid Kern / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA Turek
25BADORETTE (107)LeszekGRAMZA1277,77
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Bay / Numero Uno/Libero H / Voila B/Nolisco
   W. Van De Mheen / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
26BEAURANTE D. D. (169)ŁukaszWASILEWSKI1281,01
   KWPN / NED / M / 2006 / - / Bay / Cantos/Contender / Gurante/G. Ramiro Z
   
    bpk
27DIANA (147)StanisławPRZEDPEŁSKI1281,80
   MECK / GER / M / 2002 / - / Bay / Duros/Duralin III / Libertina/Libertino
   - / Roman Siwek
    KS Contendros Barlinek
28SENSU STRICTO (96)JakubPODGÓRNY1386,95
   HAN / GER / G / 2005 / - / Brown / Stakkato/Spartan / Charlys Sister/Calypso II
   - / Hieronim Łangowski
    SKJ Maneż Żelichów
29AMORNIEK (155)MaksymilianWECHTA2081,33
   KWPN / NED / S / 2005 / - / Dark Bay / Concetto/Contender / Theaniek/Celano
   M. Vermeulen / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
 ANNCHEN 11 (65)KatarzynaWITKOWSKA ELI
   BAW / GER / M / 2006 / - / Bay / Carlando I/Caretello B / Aria Don Diega/Quartier Latin
   Helmut Feigl / KJ Gołębin Stary
    KJ Gołębin Stary
 QULUMBUS (35)KonradPAWŁOWSKI ELI
   WESTF / GER / G / 2003 / - / Brown / Quinar/Quidam De Ravel / Arkana/Amaretto D I
   - / Małgorzata Pawłowska
    Sopocki KJ
 SANCZO (81)DawidRAKOCZY REZ
   BAD / GER / G / 2005 / - / Chestnut / Chello I/Contender / Sunny/San Juan
   Friedrich Fundis / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/8
Liczba skoków (Jumps)
15/9
Dystans (m)
490/360
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
84/62
Startowało koni
32
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, XX Mem. Jana Kantego Dąbrowskiego

Olsza, 05-07 września 2014 r.
Wydruk: 07-09-2014 19:32:58
16 - 5,6,7-L
Data: 07-09-2014
www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 5,6,7-L Konkurs pocieszenia dla koni 5, 6 i 7 - letnich, art. 238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NARCOTIN (93)SławomirUCHWAT082,68800 PLN
   HOL / GER / G / 2009 / - / Bay / Nekton/Nimmerdor / V-Arcadia/Askari
   - / Józef Buczyński
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2ARPEGGIO II L (110)MarcinBĘTKOWSKI084,89700 PLN
   WESTF / GER / S / 2009 / - / Brown / Arpeggio/Acord II / Polyana/Polytraum
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
3CONRALDIK IV (82)HubertŁASZCZ486,13500 PLN
   HOL / DEN / G / 2009 / - / Grey / Corrado I/Cor De La Bryere / Nerina IV/Heraldik
   - / Jerzy Cerba
    KJ Profil Piła
4EINSTEIN (97)JakubPODGÓRNY694,57400 PLN
   KWPN / NED / G / 2009 / - / Grey / Clinton I/Corrado I / Jelle Fomia/Nimmerdor
   - / Svatava Zaplatilova
    SKJ Maneż Żelichów
5AFIRA Z (184)AgataGIL694,63300 PLN
   ZANG / BEL / M / 2009 / - / Grey / Ami Z/Air Jordan / Czanel Z/Cupido Flamingo
   - / Piotr Szubert
    JKS Gosthorze Krosno Odrzańskie
6KEEN ON PLEASURE (33)EwelinaPOLSKA886,04200 PLN
   SP / POll / G / 2009 / - / Chestnut / Euer For Pleasure/Espri / Kamasutra/Lubań
   Ewelina Polska / Ewelina Polska
    WKJ Lublin
7DONATELLO (95)KatarzynaUCHWAT989,55150 PLN
   KWPN / BEL / G / 2008 / - / Chestnut / Tangelo Van De Zuuthoeve/Narco / Vichella/Voltaire
   - / Sławomir Uchwat
    JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
8CANTINI (31)PaulinaRYBARCZYK1281,63100 PLN
   WEST / GER / S / 2008 / - / Brown / Baldini II/Bachus / Cantina M/Cantanis
   Leszek Śmieszko / Marzena Jankowska-Rybarczyk
    Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
9ULISSES (47)TomaszWÓJTOWICZ1288,96
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Rammstein/Rheinsberg / Urabelle/Germus R
   - / Wójtowicz Tomasz
    WKJ Lublin
10EDESSO (122)EwaDYŻEWSKA16101,64
   KWPN / NED / M / 2009 / - / Bay / Zahros R/ Sam R / Adesi/Germus R
   - / Ewa Dyżewska
    LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11PACYFIK (115)WiktorSZAŁA (J.1997)1789,16
   SP / POL / G / 2008 / - / Bay / Charisma 115/Calido I / Palegra/Palegro
   ECO-ABI Ewa Fabińska / Wiktor Szała
    KJ Agro Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
15
Dystans (m)
515
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
89
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Olszak
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com