Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) + Zawody Regionalne + Eliminacje MPMK w skokach przez przeszkody
Jakubowice, 11-13.07.2014

WYNIKI KOŃCOWE

R1 - L - (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (11-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--59GRENADIERZimny EwaKJK Szary044,91
1--59KENTUKY'S PICOBELLORosicka JoannaJKS Rafi045,77
1--59DELEKTAPowolna ŻanetaForan Klub046,69
1--59ULANA SMalik Zuzanna (JM.2000)BPK047,53
1--59CLAASBrattli VivianKJK Szary048,08
1--59LAURUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ049,62
1--59MAREABaczyńska - Nowak MartaBPK050,10
1--59ULANA SMalik Zuzanna (JM.2000)BPK050,31
1--59OSADKOWSKI ASHVILLEWeska PaulinaKJ Osadkowski050,34
1--59FIONAGóra KatarzynaBPK050,43
1--59QUARZITOS OF GRANITSowiński MariuszKJ SZARY050,55
1--59CHARYZMANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna050,83
1--59SZTALUGASłowikowska Maja (J.1997)BPK050,90
1--59LONTARKobylec Karolina (J.1998)BPK050,93
1--59FELAGóra KatarzynaBPK051,30
1--59CZARAWolniewicz AnnaLKS Orzeł051,66
1--59WELWETPieśniak Hanna (JM.2001)BPK051,72
1--59CIN CINNiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna052,07
1--59STACHATOZelent Nikola052,21
1--59BE CLEARZelent Nikola052,35
1--59MALTANiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna052,71
1--59GLORIAFedorowicz KarolinaBPK052,88
1--59WELWETPieśniak Hanna (JM.2001)BPK053,18
1--59ANDREA RANDINASłowikowska Maja (J.1997)BPK053,31
1--59ROWENTABukalska Katarzyna (J.1998)BPK053,80
1--59CHARYZMANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna053,93
1--59CZARAWolniewicz AnnaLKS Orzeł054,63
1--59IDRYSPrasek MagdalenaBPK055,20
1--59GRANVILLE KLis WiktoriaKlub KJ Fart055,27
1--59LORD IIWojtyczka WaldemarJKS Desant055,34
1--59SAVONAMacherzyńska KatarzynaTKJ Garbówek055,62
1--59CORISKoszucka MałgorzataOSK Michalscy Trzebnica055,62
1--59LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaKJ Hippica Polonia055,97
1--59GRANVILLE KLis WiktoriaKlub KJ Fart056,26
1--59BRANDENBURGMazur MichalinaBPK056,77
1--59AMULETTEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski056,95
1--59ROSSA NOVAPinocy MagdalenaJKS Desant056,97
1--59BOLONIASołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo057,04
1--59FERRARI KPrasek KrzysztofBPK057,21
1--59BE CLEARZelent Nikola057,29
1--59CHICOWARA IIWielgórska PaulinaKJ VENA057,36
1--59FUN RISK LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel057,41
1--59KENTUKY'S PICOBELLORosicka JoannaJKS Rafi057,41
1--59BRANDENBURGMazur MichalinaBPK057,48
1--59VENUS ŁTyszko MateuszTKJ Grabówek057,48
1--59CHICANTA JMMaciejewska JustynaKJ Korys057,73
1--59OBORA'S OFFICERSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary058,26
1--59FAMEUS OLTPrasek KrzysztofBPK058,39
1--59SELENIAChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo058,42
1--59GALEONPatron TomaszTKJ Grabówek059,47
1--59LA DAME BLANCHE LFimmel ArkadiuszAgro Handel059,47
1--59AHMAR SAPHIRGałczyński TomaszOSK Michalscy059,96
1--59AMULETTEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski060,22
1--59INDEPENDENTTyszko MichałTKJ Grabówek060,68
1--59BRODWAYSłodczyk DominikKJ Zbrosławice060,78
1--59IBERIADudek MajaOSK Michalscy Trzebnica061,25
1--59ABRAXIS 4 REX ZGrosz BartoszLKJ Moszna061,49
1--59BRODWAYSłodczyk DominikKJ Zbrosławice069,33
1--59ORAWANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna075,04
60--61APOLLOSękalska KarolinaBPK162,22
60--61INDEPENDENTTyszko MichałTKJ Grabówek164,70
62VOLTACIABeahr Zofia373,60
63--73ANDREA RANDINASłowikowska Maja (J.1997)BPK447,02
63--73COMBAS MOSELYFlis MałgorzataKJ Arat (dzj)448,43
63--73ORAWANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna453,30
63--73FUN RISK LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel453,73
63--73POWER PRINZChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo453,94
63--73ROWENTABukalska Katarzyna (J.1998)BPK454,07
63--73STACHATOZelent Nikola454,26
63--73COMBAS MOSELYFlis MałgorzataKJ Arat (dzj)454,46
63--73CANTONNowak AgnieszkaLudowy Klub Sportowy Cwał458,78
63--73CHICOWARA IIWielgórska PaulinaKJ VENA458,85
63--73ELAN DE PASSIONWitczak DominikaBPK459,19
74IBERIADudek MajaOSK Michalscy Trzebnica565,80
75ASTROSzmidt MariaOSK Michalscy Trzebnica669,13
76SELENIAChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo773,90
77--78MALTANiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna853,10
77--78CHICANTA JMMaciejewska JustynaKJ Korys857,86
79ILWANDEROGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica1170,85


R2 - P - (110) zwykły art. 238.2.1 (11-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1IZOLAKlein TomaszJKS Przybyszewo048,77
2LORD ODER IICiarczyńska AlicjaBobrowy Staw Wa-wa050,21
3NARNIAKrzyżosiak JakubBPK051,02
4MAREABaczyńska - Nowak MartaBPK051,32
5GRENADIERZimny EwaKJK Szary055,80
6GAMBLE BROWN SUGAR 2Maciejewska JustynaKJ Korys057,37
7OSADKOWSKI ASHVILLEWeska PaulinaKJ Osadkowski058,89
8OBORA'S RAGAZZASzary-Ziębicka AnnaKJK Szary060,18
9CORINJO ZHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec061,70
10CLAASBrattli VivianKJK Szary061,74
11SZTALUGASłowikowska Maja (J.1997)BPK062,70
12AMETYSCichecka JuliaLKJ Ostroga Opole063,10
13LAURUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ063,26
14ONCE AGAINMorsztyn PiotrKJ Osadkowski063,58
15ESTERA WKamińska MagdaKJ Avanti064,89
16DOMINATORKopania JoannaKJ Rancho064,94
17LOVERWłodarczyk PatrykTKJ Garbówek065,53
18CONCORDIA JGałczyński TomaszOSK Michalscy067,19
19CIN CINNiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna067,61
20CASSALINAOpłatek AndrzejHEAA Turek169,09
21GINA VAN'T ZOERVELTKuźma NataliaOSK Michalscy Trzebnica169,91
22OBORA'S OFFICERSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary171,11
23QUITIBolko AleksandraKJ Centrum Hipiki172,29
24BOLONIASołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo172,85
25CLEAR TO JUMP ST GYVAN ZRorbach KlaudiaTKJ Garbówek172,99
26ROSSA NOVAPinocy MagdalenaJKS Desant273,65
27ABRAXIS 4 REX ZGrosz BartoszLKJ Moszna273,68
28T.T.LeonidasPiksa ŁukaszLKS CWAŁ275,27
29VOLTACIABeahr Zofia377,54
30CORISKoszucka MałgorzataOSK Michalscy Trzebnica377,81
31LORD IIWojtyczka WaldemarJKS Desant456
32QUENTINJanasik DobrosławaKJ Picador457,63
33IMPATICORoubickova AnnaCzechy459,69
34CAN'T HOLD USTyszko MichałTKJ Grabówek462,11
35OBORA'S INVITTESzary-Ziębicka AnnaKJK Szary464,71
36LONTARKobylec Karolina (J.1998)BPK465,54
37VENUS ŁTyszko MateuszTKJ Grabówek465,97
38POWER PRINZChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo467,64
39BOLIVAR LGramza LeszekKJ Agro Handel467,76
40KONTINAKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko481,65
41CYGANICKAJanuszewska PaulinaŁódzki Klub Jeździecki569,22
42CANTONNowak AgnieszkaLudowy Klub Sportowy Cwał570,6
43LARA CROFTZiajkowska MagdalenaKJ Hippica Polonia586,98
44ASTROSzmidt MariaOSK Michalscy Trzebnica587,62
45MR.ULCOStreczeń Alicja (J.1997)KJ Osadkowski673,14
46WANTOZ SStopa MaciejBPK675,08
47APOLLOSękalska KarolinaBPK675,99
48SAVONAMacherzyńska KatarzynaTKJ Garbówek778,23
49EMPIREHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec779,76
50DELEKTAPowolna ŻanetaForan Klub867,30
51DESANDStopa MaciejBPK882,43
52ILWANDEROGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica970,56
53DIGISPORT FISICELLARosicka JoannaJKS Rafi987,50
54CATHARSISMorsztyn MonikaKJ Osadkowski1297,28
55ELAN DE PASSIONWitczak DominikaBPK1371,35
56GRANDOKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko13102,11
57LA DAME BLANCHE LFimmel ArkadiuszAgro Handel1492,14
58AKBAR ANGELGałczyński TomaszOSK Michalscy1577,28
59GLORIAFedorowicz KarolinaBPK1580,35
60CREDENDOTyszko MichałTKJ Grabówek1994,68
61OSADKOWSKI ESTERStreczeń Alicja (J.1997)KJ Osadkowski20100,32
 SOPRANKlein OlafJKS Przybyszewoeli


1A - N - Mała Runda Seria A- otwarta, zwykły art. 238.2.1 (11-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHARDONNAY LDąbrowski BoguszLKJ PRZY SK Mieczownica045,06500 PLN
2NARNIAKrzyżosiak JakubBPK046,24350 PLN
3MARIKOSAChrzanowski JanBPK048,14250 PLN
4BEAURANTEWasilewski ŁukaszBPK048,72150 PLN
5TIRAMISUKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko049,00100 PLN
6CASCARETTOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel049,9280 PLN
7--8ATIQUAKrzyżosiak JakubBPK050,4150 PLN
7--8HIPPICA QUERREROKostrzewski MaciejBPK050,4150 PLN
9TYPIERDahlke AgataBKS Kłos050,4420 PLN
10ARONCiarczyńska AlicjaBobrowy Staw Wa-wa050,5320 PLN
11INKAPrasek MagdalenaBPK051,0220 PLN
12LORD ODER IICiarczyńska AlicjaBobrowy Staw Wa-wa051,9220 PLN
13WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko052,1020 PLN
14ROTEXMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska052,1420 PLN
15GOSTERAKumorek TomaszKJS Szwadrom Barda053,6220 PLN
16QUI GIGI.Chrzanowski JanBPK053,8720 PLN
17OBORA'S HENNESSYSzary AleksandraKJK Szary053,9020 PLN
18ZALAMEROSołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo053,9420 PLN
19KRONOSSzpak IgaBPK054,1320 PLN
20NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanBPK054,1920 PLN
21OBORA'S RAGAZZASzary-Ziębicka AnnaKJK Szary054,3220 PLN
22CASSINAKostrzewski MaciejBPK054,3920 PLN
23ULA BAJOU-KSzpak IgaBPK055,1520 PLN
24POETINZmorek DamianKJ Zbrosławice055,63
25CALAMITY JANEPatron TomaszTKJ Grabówek057,17
26JACAMPOKalocova NinaCzechy057,23
27NO LIMITRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI057,41
28LECHITALis WiktoriaKlub KJ Fart057,69
29BRAZILCavour NataliaLKJ Ostroga Opole057,70
30ŁUNAKoczorowska JudytaLKJ PRZY SK Mieczownica057,93
31CHICO HIPPICAKostrzewski MaciejBPK058,94
32GOLD LADY FBryll MartynaJUKS Bryllandia058,98
33HERMAKoczorowska JudytaLKJ PRZY SK Mieczownica059,02
34UPTOWN GIRLKuczerawy TomaszLKJ Platan059,42
35ARES 0119Piksa ŁukaszLKS CWAŁ059,43
36GAMBLE BROWN SUGAR 2Maciejewska JustynaKJ Korys059,66
37HIPPICA BERGAMOLipińska MagdalenaBPK059,89
38LEMANOS WMSzafran KlaudiaOSK Michalscy060,02
39MY HONEY FBryll MartynaJUKS Bryllandia060,61
40DANDYMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska061,15
41OBORA'S INVITTESzary-Ziębicka AnnaKJK Szary061,28
42QUENTINJanasik DobrosławaKJ Picador061,59
43CANDY KISSPatron TomaszTKJ Grabówek061,60
44CAN'T HOLD USTyszko MichałTKJ Grabówek061,78
45ESTERA WKamińska MagdaKJ Avanti062,00
46DOMINGO SOpłatek AndrzejHEAA Turek062,53
47KARUZOStabiszewski MateuszBPK062,54
48OSADKOWSKI BORODINOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski062,60
49CORINJO ZHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec062,67
50GRANDOKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko062,93
51OSADKOWSKI KEY LEENAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski063,22
52QUITIBolko AleksandraKJ Centrum Hipiki063,26
53QITANA VDV ZRoszkowska KatarzynaKJ Strzała063,87
54--55Quiro 5Grosz BartoszLKJ Moszna063,96
54--55AMETYSCichecka JuliaLKJ Ostroga Opole063,96
56ATŁASMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska064,52
57FAROGUEStopa MaciejBPK064,64
58QUITA DU DOMINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice064,99
59ADRIATYKKuflińska KarolinaKJ Lansada065,31
60D'UTOPIE BMajka ŁucjaKJ Strzała065,36
61CARLUCINOWielgórska PaulinaKJ VENA065,38
62COLINODahlke AgataBKS Kłos065,61
63LIMTENDERKurek JustynaKJ Wechta066,61
64LUCINDAKurek JustynaKJ Wechta066,70
65CENDIAMOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel167,69
66SURRIMOTyszko MichałTKJ Grabówek168,63
67VIDA LOCABiczysko BeataOSK Michalscy Trzebnica170,42
68QUINCHELLAKurek JustynaKJ Wechta170,76
69EMARELLOKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko170,86
70KALISTERPolednia HenrykKJ Turbud273,84
71ROCCOKurek JustynaKJ Wechta274,62
72PRIAMRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI448,34
73SOPRANKlein TomaszJKS Przybyszewo448,82
74SARAH -LLudvik JakubCzechy449,52
75CANTANIS SONGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica453,05
76LEDA NAJA WWojtyczka WaldemarJKS Desant455,09
77DUSSELDORFArendt AgataKJ Trachy457,85
78VICE VANDAMMEMatławski PiotrBPK461,43
79CONTIFimmel ArkadiuszAgro Handel462,77
80LOVERWłodarczyk PatrykTKJ Garbówek463,90
81D-JANHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec464,24
82CLEAR TO JUMP ST GYVAN ZRorbach KlaudiaTKJ Garbówek567,57
83DOMINATORKopania JoannaKJ Rancho859,29
84DEMETERGrutza GerardKJ Zbrosławice863,49
85DIGISPORT FISICELLARosicka JoannaJKS Rafi864,35
86KATRONAPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy880,77
87LORD OF FAMETyszko MateuszTKJ Grabówek882,11
88CRAZY RAYMatuszewska Monika (J.1996)KJ Partynice986,49
89BAILANDOMieszczak JuliaBPK1490,62
90TURBUD CONSULPolednia HenrykKJ Turbud2098,90
 AKTIWPolak AleksandraKJ Osadkowskieli
 WANTOZ SStopa MaciejBPKrez


2 - P1 - RMK 5-latki, z oceną stylu konia (11-07-2014)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1--10DIMPLETyszko MateuszTKJ Grabówek08,38,371,58
1--10CREDENDOTyszko MichałTKJ Grabówek08,28,274,27
1--10CASQUINMorsztyn MonikaKJ Osadkowski08,18,171,02
1--10ARPEGGIO II LBętkowski MarcinAgro Handel08,18,171,61
1--10AKBAR ANGELGałczyński TomaszOSK Michalscy08,08,069,57
1--10VERONA LGramza LeszekKJ Agro Handel08,08,074,25
1--10BELLISIMA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,97,970,68
1--10CARRERA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,97,972,41
1--10LARA CROFTZiajkowska MagdalenaKJ Hippica Polonia07,67,670,21
1--10JANGCY LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,57,570,16
11--12CASCARETTOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel0,57,97,472,54
11--12ULIVANDahlke AgataBKS Kłos0,57,97,473,88
13NACORD MELLONIWojcianiec WojciechBPK0,68,07,476,80
14BOLIVAR LGramza LeszekKJ Agro Handel0,57,77,270,04
15--16CALLOMA MELLONIWojcianiec WojciechBPK0,57,67,167,71
15--16CASSALINAOpłatek AndrzejHEAA Turek0,57,67,168,22
17DESANDStopa MaciejBPK0,67,77,176,69
18--19CYGANICKAJanuszewska PaulinaŁódzki Klub Jeździecki0,57,5772,51
18--19KENZO LBętkowski MarcinAgro Handel0,57,36,875,44
20CARRAVAGIOKurek JustynaKJ Wechta17,36,373,26
21KONTINAKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko1,37,46,178,14
22GALEONPatron TomaszTKJ Grabówek25,53,575,61


3 - N1 - RMK 6-latki, z oceną stylu konia (11-07-2014)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1DURANO WPrasek KrzysztofBPK08,58,572,68
2QUITOKISkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel08,48,471,99
3--4BOCARDIAPrasek MagdalenaBPK08,28,271,06
3--4ROMINA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel08,28,271,22
5CARLUCINOWielgórska PaulinaKJ VENA0,18,38,276,66
6--7LUISSOME D'ESPOIRESzary AleksandraKJK Szary08,18,171,34
6--7DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec08,18,173,74
8DURANO GZiębicki MichałKJK Szary08,08,071,52
9--10EMARELLOKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko07,97,971,23
9--10JURANDAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski07,97,971,66
11LUCINDAKurek JustynaKJ Wechta07,87,873,74
12ICARUS DE BEAUTYGramza LeszekKJ Agro Handel0,58,07,570,57
13--14ROCCOKurek JustynaKJ Wechta0,57,97,469,64
13--14QUINCHELLAKurek JustynaKJ Wechta0,57,97,471,14
15CARLOVILLEZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin0,57,87,370,06
16--17DOMINGO SOpłatek AndrzejHEAA Turek0,57,67,170,06
16--17CHIMEQUYLKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko0,57,67,170,08
18--20POETINZmorek DamianKJ Zbrosławice0,57,57,066,77
18--20D'UTOPIE BMajka ŁucjaKJ Strzała0,57,57,071,25
18--20FAROGUEStopa MaciejBPK0,57,57,071,90
21ULA BAJOU-KSzpak IgaBPK0,57,46,964,10
22ATIQUAKrzyżosiak JakubBPK17,26,176,92
23NO LIMITRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI1,56,85,276,83
24Quiro 5Grosz BartoszLKJ Moszna1,76,75,082,56
 KARUZOStabiszewski MateuszBPKeli
 LIMTENDERKurek JustynaKJ Wechtarez


4 - C - Średnia Runda, zwykły art. 238.2.1 (11-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1WODKA-POLKAKamińska MagdaKJ Avanti056,55800 PLN
2WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko057,48600 PLN
3MAESTRO DIVE ZSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel057,81400 PLN
4KING CORNET LSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel058,78300 PLN
5TOLA ZBętkowski MarcinAgro Handel059,68200 PLN
6TIRAMISUKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko060,04100 PLN
7NICOLEKrzyżosiak JakubBPK060,4150 PLN
8TRUE LOVEOpłatek AndrzejHEAA Turek060,4950 PLN
9KAUCELudvik JakubCzechy060,5426 PLN
10SALVATOR MZmorek DamianKJ Zbrosławice060,7126 PLN
11BANGKOKPatron TomaszTKJ Grabówek061,8826 PLN
12LADY'S LOVERCavour NataliaLKJ Ostroga Opole062,5326 PLN
13CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław062,7826 PLN
14TRITOP 2Rajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI063,9126 PLN
15URUGWAJSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław064,3826 PLN
16PREMIER CHOIXKostrzewski HubertBPK064,7526 PLN
17UCAYALIKuczerawy TomaszLKJ Platan064,9026 PLN
18NORTONSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary064,9126 PLN
19RENAISCITASzturmowicz MagdalenaBPK065,5226 PLN
20DURANO GZiębicki MichałKJK Szary066,0826 PLN
21ASERSzrajer HerbertKielecki Klub Jeździecki066,1726 PLN
22ABEL TASMANPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy066,5426 PLN
23CARETINO KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄB066,7326 PLN
24PERŁA RWielgórska PaulinaKJ VENA066,7826 PLN
25CALATO KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄB066,90
26ALLILAHMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska068,16
27ZAIROKamińska MagdaKJ Avanti068,37
28BADORETTEGramza LeszekKJ Agro Handel068,71
29ZAGATOSłowińska MarikaSK Ciekocinko069,13
30LORD OF FAMETyszko MateuszTKJ Grabówek070,68
31QITANA VDV ZRoszkowska KatarzynaKJ Strzała070,94
32ILONUSGałczyński TomaszOSK Michalscy070,99
33WERSBiedka GabrielaBPK071,01
34CRAZY RAYMatuszewska Monika (J.1996)KJ Partynice071,42
35QUE SERANDOKamińska MagdaKJ Avanti172,26
36SURRIMOTyszko MichałTKJ Grabówek172,36
37CASSINAKostrzewski MaciejBPK172,38
38QUINTERAWielgórska PaulinaKJ VENA172,41
39CENDIAMOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel172,48
40CHICO HIPPICAKostrzewski MaciejBPK172,50
41LEMANOS WMSzafran KlaudiaOSK Michalscy172,54
42VIPER WZSłowińska MarikaSK Ciekocinko172,68
43QUINNLudwiczak KrzysztofHEAA Turek172,93
44HIPPICA KOH-I-NOORKostrzewski ZbigniewBPK173,27
45TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Grabówek173,46
46ROTEXMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska174,12
47HIPPICA ANDIAMOKostrzewski ZbigniewBPK277,89
48NITROXWojcianiec WojciechBPK459,13
49IBIXKuśmierkowska KamilaMKS DĄB460,85
50PRIAMRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI461,49
51CAMI S ZKostrzewski HubertBPK462,04
52SAGAChrzanowski JanBPK463,72
53CUPIDOWasilewski ŁukaszBPK464,27
54HIPPICA QUERREROKostrzewski MaciejBPK464,85
55FOLKLORE 13Grosz BartoszLKJ Moszna466,04
56CZUMEN KMatławski PiotrBPK466,90
57BURSZTYNZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin467,26
58VICE VANDAMMEMatławski PiotrBPK467,79
59CONCERTONurkowska AgnieszkaKJ AVANTI468,50
60TYPIERDahlke AgataBKS Kłos469,52
61KRONOSSzpak IgaBPK469,92
62ZAPATEROSołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo470,37
63DUSSELDORFArendt AgataKJ Trachy470,54
64FOCUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ471,27
65POLI LOLI LLudwiczak KrzysztofHEAA Turek471,83
66--67HIPPICA BERGAMOLipińska MagdalenaBPK572,19
66--67WELEZWIGGYMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska572,19
68CLEAR CUPGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica572,90
69QUITA DU DOMINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice573,44
70PARCO LBętkowski MarcinAgro Handel574,62
71SUNRISESołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo575,09
72VANDAMMEDahlke AgataBKS Kłos575,10
73KATRONAPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy677,02
74BEAURANTEWasilewski ŁukaszBPK679,27
75CHESTERFIELDZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin782,77
76KAMELOTTrojańczyk KatarzynaSSKJ Bobrowy Staw862,00
77CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ AVANTI862,85
78GOSTERAKumorek TomaszKJS Szwadrom Barda867,20
79URODATokarska IgaKJ Bachmat Wrocław868,95
80CALAMITY JANEPatron TomaszTKJ Grabówek870,12
81ARAKORNWasilewski ŁukaszBPK871,62
82CRISTOBAL V/D KOOLDRIESĆwikło MałgorzataWLKS Krakus885,68
83CANDY KISSPatron TomaszTKJ Grabówek972,32
84ADRIATYKKuflińska KarolinaKJ Lansada974,55
85VIDA LOCABiczysko BeataOSK Michalscy Trzebnica1078,32
86AUGUSTWasilewski ŁukaszBPK1182,35
87AIDAStabiszewski MateuszBPK1477,43
88URIASGłusek GabrielBPK1597,26
89CALIPSO DU MESNILMieszczak JuliaBPK1879,24
 CASSINI KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄBeli
 ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszAgro Handeleli
 DOLOMITZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanineli
 QUI GIGI.Chrzanowski JanBPKeli
 COLINODahlke AgataBKS Kłosrez


5 - CC - Duża Runda, dwufazowy art. 274.5.3 (11-07-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1POLI LOLI LLudwiczak KrzysztofHEAA Turek051,76031,491000 PLN
2INFERNOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel052,95031,51800 PLN
3BALDESSARINIBętkowski MarcinAgro Handel053,26033,55600 PLN
4A NEW PRESIDENTLudwiczak KrzysztofHEAA Turek053,69034,96500 PLN
5HEARTBREAKER 5Ziębicki MichałKJK Szary054,74037,06300 PLN
6BELICETTE KLudwiczak KrzysztofHEAA Turek056,17037,57100 PLN
7QUO VADISWojcianiec WojciechBPK055,69038,23100 PLN
8OBSESJAPoręba JarosławBPK054,49038,5950 PLN
9ILONUSGałczyński TomaszOSK Michalscy052,47041,3335 PLN
10QUINTERAWielgórska PaulinaKJ VENA053,75041,7835 PLN
11CARETINO KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄB051,56042,6235 PLN
12QUE SERANDOKamińska MagdaKJ Avanti056,52043,9235 PLN
13VANDAMMEDahlke AgataBKS Kłos056,67047,4335 PLN
14QUINNLudwiczak KrzysztofHEAA Turek055,31434,2635 PLN
15LAKIRATyszko MateuszTKJ Grabówek050,19434,8835 PLN
16WERSBiedka GabrielaBPK053,18436,52
17CHE GUEVARA LGramza LeszekKJ Agro Handel056,85439,01
18PERŁA RWielgórska PaulinaKJ VENA054,31441,61
19TRITOP 2Rajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI054,55443,21
20HELIOS VAN DE NOORDHEVELSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary052,88445,35
21PABLO IGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica054,07834,88
22BANDOLERO HGałczyński TomaszOSK Michalscy053,79834,94
23URUGWAJSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław052,46840,92
24CUPIDOWasilewski ŁukaszBPK055,441238,29
25PREMIER CHOIXKostrzewski HubertBPK049,91rez
26HIPPICA KOH-I-NOORKostrzewski ZbigniewBPK055,22rez
27CHESTERFIELDZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin055,89rez
28GRACJAKrzyżosiak JakubBPK447,37
29CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław448,89
30BANGKOKPatron TomaszTKJ Grabówek449,86
31SAGAChrzanowski JanBPK450,31
32URODATokarska IgaKJ Bachmat Wrocław451,25
33RENAISCITASzturmowicz MagdalenaBPK451,81
34DE QUIDAMSSłodczyk DominikKJ Zbrosławice451,86
35ZAIROKamińska MagdaKJ Avanti452,25
36CONCERTONurkowska AgnieszkaKJ AVANTI452,49
37NICOLEKrzyżosiak JakubBPK452,62
38LIGHT MY FIREOpłatek AndrzejHEAA Turek453,13
39WAREX PLEASUREOrnat AlbertKJK Szary453,44
40ARKELGowin ZuzannaKJ Metpol454,23
41TORADO 2Kurek JustynaKJ Wechta454,63
42PABLOGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica457,44
43FOLKLORE 13Grosz BartoszLKJ Moszna849,73
44SALVATOR MZmorek DamianKJ Zbrosławice850,03
45WODKA-POLKAKamińska MagdaKJ Avanti851,04
46NEXICAKuczerawy TomaszLKJ Platan852,48
47ASERSzrajer HerbertKielecki Klub Jeździecki853,17
48CZUMEN KMatławski PiotrBPK853,32
49SUNRISESołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo855,82
50TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Grabówek855,83
51URIASGłusek GabrielBPK2054,17
52AUGUSTWasilewski ŁukaszBPK2455,65
 CRISTOBAL V/D KOOLDRIESĆwikło MałgorzataWLKS Krakuselim
 HIPPICA ANDIAMOKostrzewski ZbigniewBPKelim
 DOLOMITZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślaninrez
 CAMI S ZKostrzewski HubertBPKrez


R3 - L - (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (12-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--26WELWETPieśniak Hanna (JM.2001)BPK053,14
1--26POWER PRINZChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo056,91
1--26ROWENTABukalska Katarzyna (J.1998)BPK056,97
1--26EWEREST NWylęga ŁukaszKJ Jumping Team057,30
1--26WELWETPieśniak Hanna (JM.2001)BPK057,71
1--26COMBAS MOSELYFlis MałgorzataKJ Arat (dzj)058,38
1--26ANDREA RANDINASłowikowska Maja (J.1997)BPK058,74
1--26ROSSA NOVAPinocy MagdalenaJKS Desant059,47
1--26CHARYZMANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna059,48
1--26MALTANiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna059,64
1--26CIN CINNiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna059,74
1--26SAVONAMacherzyńska KatarzynaTKJ Garbówek060,00
1--26ELAN DE PASSIONWitczak DominikaBPK060,32
1--26GRANVILLE KLis WiktoriaKlub KJ Fart060,41
1--26GRANVILLE KLis WiktoriaKlub KJ Fart060,44
1--26LONTARKobylec Karolina (J.1998)BPK060,81
1--26GILEARajewska-Poręba BeataBPK061,62
1--26BOLEROGabor AleksandraPicador061,99
1--26LESTERWójcik PatrycjaKJ ROYAL062,38
1--26GLORIAFedorowicz KarolinaBPK063,06
1--26BOLEROGabor AleksandraPicador063,25
1--26BRANDENBURGMazur MichalinaBPK063,51
1--26KRUSZYNKADziała KatarzynaKJ Stajnia Krzyżanowice063,52
1--26BRANDENBURGMazur MichalinaBPK063,97
1--26CADILLACBurdyka PaulinaKJ Bachmat064,32
1--26LESTERWójcik PatrycjaKJ ROYAL064,43
27--32CHOPARDPopławska WiktoriaJKS Hanna165,01
27--32Ł.QUIRIDUS DE ROUETMierzwiński JacekKS Pegaz165,44
27--32OBORA'S OFFICERSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary165,45
27--32VOLTACIABeahr Zofia167,39
27--32BE CLEARZelent Nikola168,36
27--32LA DAME BLANCHE LFimmel ArkadiuszAgro Handel168,70
33--34ANDREA RANDINASłowikowska Maja (J.1997)BPK270,05
33--34LAURUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ272,17
35IBERIADudek MajaOSK Michalscy Trzebnica375,94
36--45QUARZITOS OF GRANITSowiński MariuszKJ SZARY455,86
36--45LOMBI QUEENNabiałczyk Natalia (JM.1999)LKJ Ostroga456,65
36--45WALENCJAFrydel WeronikaKJ ROYAL456,88
36--45ROWENTABukalska Katarzyna (J.1998)BPK457,88
36--45MAREABaczyńska - Nowak MartaBPK458,03
36--45ORAWANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna459,44
36--45COMBAS MOSELYFlis MałgorzataKJ Arat (dzj)460,30
36--45SELENIAChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo460,92
36--45ORVALLORemisz HalinaKJ ROYAL461,99
36--45LOMBI QUEENNabiałczyk Natalia (JM.1999)LKJ Ostroga463,71
46--49STACHATOZelent Nikola566,21
46--49IMPASJaniszewska PaulinaKJ Picador567,51
46--49ASTROSzmidt MariaOSK Michalscy Trzebnica568,09
46--49CHICOWARA IIWielgórska PaulinaKJ VENA569,00
50CHOPARDPopławska WiktoriaJKS Hanna685,23
51--53QUARZITOS OF GRANITSowiński MariuszKJ SZARY774,58
51--53BRODWAYSłodczyk DominikKJ Zbrosławice774,90
51--53WHYOMI RPZBoruch EwelinaKS PEGAZ775,86
54--58MARICANTA PWylęga ŁukaszKJ Jumping Team859,28
54--58MARICANTA PWylęga ŁukaszKJ Jumping Team860,15
54--58SELENIAChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo861,92
54--58KRUSZYNKADziała KatarzynaKJ Stajnia Krzyżanowice863,07
54--58BE CLEARZelent Nikola864,08
59LORD IIWojtyczka WaldemarJKS Desant966,12
60--61CHICOWARA IIWielgórska PaulinaKJ VENA1071,21
60--61AMULETTEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski1086,19
62ORVALLORemisz HalinaKJ ROYAL1279,70
63--65IMPASJaniszewska PaulinaKJ Picador1366,01
63--65ULANA SMalik Zuzanna (JM.2000)BPK1381,28
63--65WALENCJAFrydel WeronikaKJ ROYAL1387,95
66CADILLACBurdyka PaulinaKJ Bachmat27121,34
67WHYOMI RPZBoruch EwelinaKS PEGAZ3293,68
 WISH WRosiak EwaKS Pegazeli
 CZARAWolniewicz AnnaLKS Orzełelim
 WISH WRosiak EwaKS Pegazelim


R4 - P - (110) o wzrastającym stopniu trudności z jockerem art.269.5 (12-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LAURUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ4444,25
2TIRAMISUZapotoczna GabrielaBPK4445,88
3QUENTINJanasik DobrosławaKJ Picador4447,77
4CONCORDIA JGałczyński TomaszOSK Michalscy4449,11
5PUERTO RICOMiśkiewicz AnnaKJ Picador4449,67
6CANTONNowak AgnieszkaLudowy Klub Sportowy Cwał4449,92
7CINDERELLAMaciejewska JustynaKJ Korys4450,31
8DOMINATORKopania JoannaKJ Rancho4450,83
9ESTERA WKamińska MagdaKJ Avanti4453,00
10ONCE AGAINMorsztyn PiotrKJ Osadkowski4453,96
11GLORIAFedorowicz KarolinaBPK4454,21
12EMPIREHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec4454,70
13CASSALINAOpłatek AndrzejHEAA Turek4458,05
14OBORA'S OFFICERSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary4361,57
15CYGANICKAJanuszewska PaulinaŁódzki Klub Jeździecki4362,16
16SAVONAMacherzyńska KatarzynaTKJ Garbówek4363,74
17LORD IIWojtyczka WaldemarJKS Desant4145,79
18KALISTERPolednia HenrykKJ Turbud4055,34
19CAN'T HOLD USTyszko MichałTKJ Grabówek3949,39
20NEVILLEMolenda NataliaKJ Stajnia3847,28
21ULANA SMalik Zuzanna (JM.2000)BPK3865,52
22DELEKTAPowolna ŻanetaForan Klub3744,64
23APOLLOSękalska KarolinaBPK3756,01
24Ł.QUIRIDUS DE ROUETMierzwiński JacekKS Pegaz3464,44
25POWER PRINZChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo3247,59
26LA DAME BLANCHE LFimmel ArkadiuszAgro Handel3166,79
27IBERIADudek MajaOSK Michalscy Trzebnica3176,05
28VOLTACIABeahr Zofia3066,62
29BOLONIASołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo3068,81
30EWEREST NWylęga ŁukaszKJ Jumping Team2954,49
31AMETYSCichecka JuliaLKJ Ostroga Opole2970,92
32ILWANDEROGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica2754,90
33MALTANiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna2659,69
34CIN CINNiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna2676,29
35ORAWANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna2559,63
36ELAN DE PASSIONWitczak DominikaBPK2279,33
37VENUS ŁTyszko MateuszTKJ Grabówek2179,36
38LUCINDAKurek JustynaKJ Wechta1691,46
39ABRAXIS 4 REX ZGrosz BartoszLKJ Moszna13101,76
40LONTARKobylec Karolina (J.1998)BPK1246,89
41GILEARajewska-Poręba BeataBPK1252,33
42T.T.LeonidasPiksa ŁukaszLKS CWAŁ1162,32
43LOVERWłodarczyk PatrykTKJ Garbówek855,52
44MAREABaczyńska - Nowak MartaBPK760,76
45DIGISPORT FISICELLARosicka JoannaJKS Rafi555,33
46ROSSA NOVAPinocy MagdalenaJKS Desant568,26
47WANTOZ SStopa MaciejBPK576,68
 TURBUD CONSULPolednia HenrykKJ Turbudeli
 CZARAWolniewicz AnnaLKS Orzełeli
 GALEONPatron TomaszTKJ Grabówekrez
 D-JANHartman SławomirKJ Lotar Biskupiecrez


6A - N - Mała Runda Seria A- otwarta, dwufazowy art. 274.5.3 (12-07-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BEAURANTEWasilewski ŁukaszBPK060,17022,20500 PLN
2INKAPrasek MagdalenaBPK053,72023,06350 PLN
3LORD ODER IICiarczyńska AlicjaBobrowy Staw Wa-wa050,52023,09250 PLN
4SOPRANKlein TomaszJKS Przybyszewo054,63023,33150 PLN
5GOLD LADY FBryll MartynaJUKS Bryllandia058,63024,21100 PLN
6ZALAMEROSołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo052,73025,1180 PLN
7FIGAROMarciniak Anna056,74025,3050 PLN
8ROCCOKurek JustynaKJ Wechta057,54025,4550 PLN
9CANTANIS SONGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica058,51025,5016 PLN
10OBORA'S RAGAZZASzary-Ziębicka AnnaKJK Szary053,00026,1916 PLN
11UPTOWN GIRLKuczerawy TomaszLKJ Platan054,46026,3416 PLN
12ESTERA WKamińska MagdaKJ Avanti055,60026,9816 PLN
13ROTEXMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska058,46028,1916 PLN
14TIRAMISUZapotoczna GabrielaBPK048,29028,7616 PLN
15CASSIUSSawicki PiotrLagro Sp.z o.o.057,39029,3316 PLN
16CENDIAMOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel057,77029,75
17CABOSawicki PiotrLagro Sp.z o.o.063,57030,75
18AMETYSCichecka JuliaLKJ Ostroga Opole053,46031,93
19Quiro 5Grosz BartoszLKJ Moszna061,39034,25
20NARNIAKrzyżosiak JakubBPK054,83422,30
21CHICO HIPPICAKostrzewski MaciejBPK056,59426,00
22ARES 0119Piksa ŁukaszLKS CWAŁ053,85426,05
23LIBERATTO PWylęga ŁukaszKJ Jumping Team053,34426,48
24QUI GIGI.Chrzanowski JanBPK054,93426,96
25PHILADELPHIA 64Sawicki PiotrLagro Sp.z o.o.061,00428,25
26ILWANDEROGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica060,03430,75
27DIGISPORT FISICELLARosicka JoannaJKS Rafi059,33432,82
28DANDYMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska058,30639,15
29LEDA NAJA WWojtyczka WaldemarJKS Desant051,10639,55
30HIPPICA BERGAMOLipińska MagdalenaBPK051,31824,88
31CALAMITY JANEPatron TomaszTKJ Grabówek058,08
32ABRAXIS 4 REX ZGrosz BartoszLKJ Moszna164,05
33ATIQUAKrzyżosiak JakubBPK164,89
34KALISTERPolednia HenrykKJ Turbud448,03
35MARIKOSAChrzanowski JanBPK449,00
36PUERTO RICOMiśkiewicz AnnaKJ Picador450,00
37ŁUNAKoczorowska JudytaLKJ PRZY SK Mieczownica450,18
38DOMINGO SOpłatek AndrzejHEAA Turek450,76
39CANTONNowak AgnieszkaLudowy Klub Sportowy Cwał452,00
40HERMAKoczorowska JudytaLKJ PRZY SK Mieczownica452,49
41--42DOMINATORKopania JoannaKJ Rancho453,97
41--42BRAZILCavour NataliaLKJ Ostroga Opole453,97
43CINDERELLAMaciejewska JustynaKJ Korys454,88
44MY HONEY FBryll MartynaJUKS Bryllandia456,25
45KARUZOStabiszewski MateuszBPK458,29
46TURBUD CONSULPolednia HenrykKJ Turbud458,30
47LOVERWłodarczyk PatrykTKJ Garbówek458,67
48COLINODahlke AgataBKS Kłos458,84
49QUITIMaciejewska JustynaKJ Korys458,97
50ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszAgro Handel462,43
51AUGUSTSąsiadek Bogna462,48
52LECHITALis WiktoriaKlub KJ Fart849,83
53QUENTINJanasik DobrosławaKJ Picador851,36
54CLEAR TO JUMP ST GYVAN ZRorbach KlaudiaTKJ Garbówek856,91
55OBORA'S INVITTESzary-Ziębicka AnnaKJK Szary860,67
56BAILANDOMieszczak JuliaBPK878,25
57IZOLAKlein TomaszJKS Przybyszewo1257,18
58CATHARSISMorsztyn MonikaKJ Osadkowski1277,45
 CANDY KISSPatron TomaszTKJ Grabówekrez
 WANTOZ SStopa MaciejBPKrez


R5 - L1 - (105) elim MPMK 4 latków – z oceną stylu konia (1 przejazd) (12-07-2014)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1FAMEUS OLTPrasek KrzysztofBPK08,58,572,62
2--3FERRARI KPrasek KrzysztofBPK08,18,185,44
2--3AHMAR SAPHIRGałczyński TomaszOSK Michalscy08,18,187,15
4LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaKJ Hippica Polonia08,08,087,13
5FUN RISK LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,87,884,74
6BRODWAYSłodczyk DominikKJ Zbrosławice0,27,97,792,30
7AMULETTEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski0,17,67,591,09
8HAJDAKruppa FelixKJ Zbyszko0,57,87,387,45
9IDRYSPrasek MagdalenaBPK0,57,06,587,14
10INDEPENDENTTyszko MichałTKJ Grabówek0,77,16,492,27
11CHARYZMANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna0,56,86,381,77
12KENTUKY'S PICOBELLORosicka JoannaJKS Rafi2,47,95,5104,35
13STACHATOZelent Nikola1,55,5488,30
14CHICANTA JMKlein TomaszJKS Przybyszewo4,27,73,5122,32


7 - P1 - RMK 5-latki, z oceną stylu konia (12-07-2014)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1--2NACORD MELLONIWojcianiec WojciechBPK08,28,280,00
1--2DIMPLETyszko MateuszTKJ Grabówek08,28,281,91
3CASQUINMorsztyn MonikaKJ Osadkowski08,18,180,50
4--6CALLOMA MELLONIWojcianiec WojciechBPK08,08,076,18
4--6CREDENDOTyszko MichałTKJ Grabówek08,08,083,48
4--6DESANDStopa MaciejBPK08,08,085,10
7--8CARRERA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,97,982,09
7--8KONTINAKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko07,97,983,84
9--11CASSALINAOpłatek AndrzejHEAA Turek07,87,877,00
9--11LARA CROFTZiajkowska MagdalenaKJ Hippica Polonia07,87,879,94
9--11KENZO LBętkowski MarcinAgro Handel07,87,883,53
12AKBAR ANGELGałczyński TomaszOSK Michalscy0,57,87,381,90
13--16ARPEGGIO II LBętkowski MarcinAgro Handel0,57,77,280,26
13--16CYGANICKAJanuszewska PaulinaŁódzki Klub Jeździecki0,57,77,282,76
13--16CASCARETTOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel0,57,77,286,46
13--16VERONA LGramza LeszekKJ Agro Handel0,57,77,287,82
17--18JANGCY LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel0,57,67,181,82
17--18BELLISIMA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel0,57,67,182,40
19--20CARRAVAGIOKurek JustynaKJ Wechta0,57,57,083,34
19--20GALEONPatron TomaszTKJ Grabówek0,57,57,089,93
21ULIVANDahlke AgataBKS Kłos0,57,26,784,99
22BOLIVAR LGramza LeszekKJ Agro Handel17,36,383,42


8 - N1 - RMK 6-latki, z oceną stylu konia (12-07-2014)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1QUITOKISkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel08,58,583,35
2--5DURANO GZiębicki MichałKJK Szary08,18,175,09
2--5CHIMEQUYLKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko08,18,180,96
2--5CARLOVILLEZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin08,18,182,37
2--5CARLUCINOWielgórska PaulinaKJ VENA08,18,187,12
6--7ICARUS DE BEAUTYGramza LeszekKJ Agro Handel08,08,078,02
6--7BOCARDIAPrasek MagdalenaBPK08,08,082,93
8--10LUISSOME D'ESPOIRESzary AleksandraKJK Szary07,97,979,11
8--10FAROGUEStopa MaciejBPK07,97,981,27
8--10NO LIMITRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI07,97,981,71
11EMARELLOKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko07,87,881,85
12LIMTENDERKurek JustynaKJ Wechta0,58,07,588,34
13--14DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec0,57,77,280,68
13--14QUINCHELLAKurek JustynaKJ Wechta0,57,77,285,50
15--18POETINZmorek DamianKJ Zbrosławice0,57,67,175,97
15--18JURANDAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski0,57,67,177,18
15--18ATIQUAKrzyżosiak JakubBPK0,57,67,189,40
15--18CABOSawicki PiotrLagro Sp.z o.o.0,57,67,192,11
19--20ULA BAJOU-KSzpak IgaBPK0,57,57,076,52
19--20DOMINGO SOpłatek AndrzejHEAA Turek0,57,57,078,29
21D'UTOPIE BMajka ŁucjaKJ Strzała0,57,36,883,43


9 - C - Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.3 (12-07-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1POLI LOLI LLudwiczak KrzysztofHEAA Turek036,05019,50800 PLN
2KAMELOTTrojańczyk KatarzynaSSKJ Bobrowy Staw036,70019,56600 PLN
3CHESTERFIELDZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin037,86019,64400 PLN
4ARAKORNWasilewski ŁukaszBPK036,73019,86300 PLN
5FOCUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ036,39020,95200 PLN
6NICOLEKrzyżosiak JakubBPK036,31021,06100 PLN
7ZAGATOSłowińska MarikaSK Ciekocinko034,73021,2150 PLN
8DURANO WPrasek KrzysztofBPK038,20021,5150 PLN
9TOLA ZBętkowski MarcinAgro Handel037,05022,0326 PLN
10CASSINI KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄB036,50023,1326 PLN
11CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław032,66023,1426 PLN
12ALLILAHMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska036,42023,6426 PLN
13LIBERATTO PWylęga ŁukaszKJ Jumping Team035,62023,8326 PLN
14SURRIMOTyszko MichałTKJ Grabówek039,11024,2026 PLN
15WASSINISawicki PiotrLagro Sp.z o.o.038,35026,4726 PLN
16CORINJO ZHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec038,86027,1626 PLN
17LORD OF FAMETyszko MateuszTKJ Grabówek036,07027,2026 PLN
18HIPPICA BERGAMOLipińska MagdalenaBPK034,58027,3326 PLN
19CALAMITY JANEPatron TomaszTKJ Grabówek036,26027,54
20CHELESA BLUEMarciniak JoannaKJ Metpol035,71028,88
21CLEAR CUPGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica040,50131,8
22BURSZTYNZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin034,47419,72
23ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszAgro Handel039,21420,37
24NITROXWojcianiec WojciechBPK034,82420,53
25WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko035,76420,94
26DUSSELDORFArendt AgataKJ Trachy035,70422,01
27CENDIAMOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel037,75422,89
28CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ AVANTI036,08423,15
29QUINCHELLAKurek JustynaKJ Wechta037,76423,82
30WELEZWIGGYMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska037,07423,90
31URUGWAJSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław036,95424,21
32TYPIERDahlke AgataBKS Kłos035,70424,55
33ZAIROKamińska MagdaKJ Avanti036,59426,00
34ATŁASMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska037,13530,76
35NARNIAKrzyżosiak JakubBPK033,30819,87
36VICE VANDAMMEMatławski PiotrBPK036,34820,02
37AIDAStabiszewski MateuszBPK034,01824,48
38QITANA VDV ZRoszkowska KatarzynaKJ Strzała037,84826,99
39ARONCiarczyńska AlicjaBobrowy Staw Wa-wa432,29
40CALATO KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄB433,97
41AUGUSTSąsiadek Bogna435,37
42DOLOMITZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin435,68
43ZAPATEROSołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo435,72
44BEAURANTEWasilewski ŁukaszBPK436,96
45CASSIUSSawicki PiotrLagro Sp.z o.o.437,17
46CHICO HIPPICAKostrzewski MaciejBPK437,60
47GOSTERAKumorek TomaszKJS Szwadrom Barda437,70
48TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Grabówek437,72
49ADRIATYKKuflińska KarolinaKJ Lansada437,80
50PERŁA RWielgórska PaulinaKJ VENA438,52
51COLINODahlke AgataBKS Kłos438,65
52NO LIMITRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI438,91
53PHILADELPHIA 64Sawicki PiotrLagro Sp.z o.o.439,45
54CHARDONNAY LDąbrowski BoguszLKJ PRZY SK Mieczownica750,83
55LADY'S LOVERCavour NataliaLKJ Ostroga Opole833,17
56IBIXKuśmierkowska KamilaMKS DĄB833,97
57CALIPSO DU MESNILMieszczak JuliaBPK834,59
58URIASGłusek GabrielBPK835,84
59NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanBPK839,95
60HIPPICA QUERREROKostrzewski MaciejBPK840,58
61CASH MANTyszko MateuszTKJ Grabówek1046,22
62URODATokarska IgaKJ Bachmat Wrocław1048,28
63CANDY KISSPatron TomaszTKJ Grabówek1237,04
64CANTANIS SONGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica1239,89
65KATRONAPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy1262,91
66WODKA-POLKAKamińska MagdaKJ Avanti1448,91
67FOLKLORE 13Grosz BartoszLKJ Moszna1553,12
68HIPPICA ANDIAMOKostrzewski ZbigniewBPK1759,74
69FIGAROMarciniak Anna1853,11
 KRONOSSzpak IgaBPKelim


10 - CC - Duża Runda, zwykły art. 238.2.1 (12-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1PREMIER CHOIXKostrzewski HubertBPK044,841000 PLN
2INFERNOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel048,28800 PLN
3LIGHT MY FIREOpłatek AndrzejHEAA Turek049,00600 PLN
4A NEW PRESIDENTLudwiczak KrzysztofHEAA Turek049,96500 PLN
5QUO VADISWojcianiec WojciechBPK051,57300 PLN
6ZAIROKamińska MagdaKJ Avanti055,73100 PLN
7SUNRISESołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo056,76100 PLN
8VIPER WZSłowińska MarikaSK Ciekocinko056,9450 PLN
9BANDOLERO HGałczyński TomaszOSK Michalscy057,0635 PLN
10CHE GUEVARA LGramza LeszekKJ Agro Handel058,0835 PLN
11ARAKORNWasilewski ŁukaszBPK448,8335 PLN
12PABLO IGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica449,23
13ARKELGowin ZuzannaKJ Metpol452,91
14GRACJAKrzyżosiak JakubBPK453,10
15MAESTRO DIVE ZSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel453,63
16HELIOS VAN DE NOORDHEVELSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary456,23
17WERSBiedka GabrielaBPK456,28
18HIPPICA KOH-I-NOORKostrzewski ZbigniewBPK459,83
19TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Grabówek461,03
20BELICETTE KLudwiczak KrzysztofHEAA Turek848,17
21LAKIRATyszko MateuszTKJ Grabówek852,16
22CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław853,89
23BALDESSARINIBętkowski MarcinAgro Handel854,81
24PABLOGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica854,83
25RENAISCITASzturmowicz MagdalenaBPK855,52
26WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko855,60
27CAMI S ZKostrzewski HubertBPK1250,06
28SAGAChrzanowski JanBPK1252,51
29ASERSzrajer HerbertKielecki Klub Jeździecki1258,55
30TRITOP 2Rajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI1259,05
31QUINTERAWielgórska PaulinaKJ VENA1259,73
32QUITA DU DOMINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice1262,48
33BANGKOKPatron TomaszTKJ Grabówek1653,96
34OBSESJAPoręba JarosławBPK1657,51
35URUGWAJSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław1659,21
36CUPIDOWasilewski ŁukaszBPK1662,60
37KAUCELudvik JakubCzechy2048,87
38URODATokarska IgaKJ Bachmat Wrocław2453,69
 TORADO 2Kurek JustynaKJ Wechtaelim
 CARETINO KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄBelim
 FOLKLORE 13Grosz BartoszLKJ Mosznaelim
 VANDAMMEDahlke AgataBKS Kłoselim
 CZUMEN KMatławski PiotrBPKrez


R6 - L - (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (13-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--4WELWETPieśniak Hanna (JM.2001)BPK062,44
1--4ROWENTABukalska Katarzyna (J.1998)BPK062,93
1--4CHICOWARA IIWielgórska PaulinaKJ VENA073,57
1--4ASTROSzmidt MariaOSK Michalscy Trzebnica074,91
5--8ANDREA RANDINASłowikowska Maja (J.1997)BPK466,14
5--8BRANDENBURGMazur MichalinaBPK473,53
5--8MALTANiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna473,71
5--8CADILLACBurdyka PaulinaKJ Bachmat480,17
9--12SELENIAChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo866,12
9--12GRANVILLE KLis WiktoriaKlub KJ Fart866,17
9--12ORAWANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna867,10
9--12BE CLEARZelent Nikola871,11
13--15INDIANOKisilewicz AndrzejKJ PICADOR1272,04
13--15CORISKoszucka MałgorzataOSK Michalscy Trzebnica1280,14
13--15CZARAWolniewicz AnnaLKS Orzeł1282,00


R7 - P - (110) zwykły art. 238.2.1 (13-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LAURUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ059,97
2OSADKOWSKI ASHVILLEWeska PaulinaKJ Osadkowski060,45
3ULANA SMalik Zuzanna (JM.2000)BPK062,23
4IZOLAChrzanowski JanBPK063,30
5SZTALUGASłowikowska Maja (J.1997)BPK064,16
6SAVONAMacherzyńska KatarzynaTKJ Garbówek066,74
7CONCORDIA JGałczyński TomaszOSK Michalscy067,72
8OBORA'S OFFICERSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary068,34
9CIN CINNiestrawska EwaKJ Jeziorki Osieczna069,18
10CLAASBrattli VivianKJK Szary069,33
11GILEARajewska-Poręba BeataBPK070,05
12LA DAME BLANCHE LFimmel ArkadiuszAgro Handel070,34
13CHOPARDPopławska WiktoriaJKS Hanna072,89
14GLORIAFedorowicz KarolinaBPK460,16
15LONTARKobylec Karolina (J.1998)BPK460,24
16MAREABaczyńska - Nowak MartaBPK461,04
17DELEKTAPowolna ŻanetaForan Klub461,62
18T.T.LeonidasPiksa ŁukaszLKS CWAŁ474,76
19ROSSA NOVAPinocy MagdalenaJKS Desant578,44
20BOLONIASołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo580,00
21POWER PRINZChudziak PawełKJ Idmar Krajkowo581,74
22EMPIREHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec860,92
23IMPATICORoubickova AnnaCzechy863,00
24APOLLOSękalska KarolinaBPK863,04
25GRENADIERZimny EwaKJK Szary864,62
26ELAN DE PASSIONWitczak DominikaBPK866,54
27EWEREST NWylęga ŁukaszKJ Jumping Team872,36
28AKTIWOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski872,75
29LORD IIWojtyczka WaldemarJKS Desant1257,58
30VOLTACIABeahr Zofia13111,98
31IBERIADudek MajaOSK Michalscy Trzebnica13112,97
 LANCELOTKisilewicz AleksandraKJ PICADOReli
 MR.ULCOStreczeń Alicja (J.1997)KJ Osadkowskieli


12A - N - Finał Małej Rundy,RO Seria A- otwarta, zwykły art. 238.2.1 (13-07-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MARIKOSAChrzanowski JanBPK061,31500 PLN
2NARNIAKrzyżosiak JakubBPK062,31350 PLN
3GOSTERAKumorek TomaszKJS Szwadrom Barda063,45250 PLN
4QUINCHELLAKurek JustynaKJ Wechta063,83150 PLN
5POETINZmorek DamianKJ Zbrosławice064,73100 PLN
6INKAPrasek MagdalenaBPK066,4580 PLN
7ZALAMEROSołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo067,3050 PLN
8BRAZILCavour NataliaLKJ Ostroga Opole067,8250 PLN
9ARES 0119Piksa ŁukaszLKS CWAŁ068,0316 PLN
10OBORA'S HENNESSYSzary AleksandraKJK Szary068,7216 PLN
11ATŁASMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska070,3516 PLN
12HIPPICA BERGAMOLipińska MagdalenaBPK070,6316 PLN
13QUI GIGI.Chrzanowski JanBPK072,0716 PLN
14ULA BAJOU-KSzpak IgaBPK072,2716 PLN
15DANDYMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska073,7116 PLN
16AMETYSCichecka JuliaLKJ Ostroga Opole075,6316 PLN
17D'UTOPIE BMajka ŁucjaKJ Strzała075,8416 PLN
18DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec076,27
19QITANA VDV ZRoszkowska KatarzynaKJ Strzała079,28
20CORINJO ZHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec079,31
21ONCE AGAINMorsztyn PiotrKJ Osadkowski080,23
22CANDY KISSPatron TomaszTKJ Grabówek080,48
23QUITIBolko AleksandraKJ Centrum Hipiki080,85
24CATHARSISMorsztyn MonikaKJ Osadkowski085,24
25ULIVANDahlke AgataBKS Kłos089,48
26ARONCiarczyńska AlicjaBobrowy Staw Wa-wa464,35
27OBORA'S RAGAZZASzary-Ziębicka AnnaKJK Szary465,54
28SARAH -LLudvik JakubCzechy465,55
29TURBUD CONSULPolednia HenrykKJ Turbud470,13
30LORD ODER IICiarczyńska AlicjaBobrowy Staw Wa-wa471,78
31QUENTINJanasik DobrosławaKJ Picador471,89
32ŁUNAKoczorowska JudytaLKJ PRZY SK Mieczownica472,98
33JACAMPOKalocova NinaCzechy473,59
34ROTEXMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska474,88
35LECHITALis WiktoriaKlub KJ Fart475,35
36DOMINGO SOpłatek AndrzejHEAA Turek476,78
37OBORA'S INVITTESzary-Ziębicka AnnaKJK Szary476,79
38ROCCOKurek JustynaKJ Wechta477,47
39AUGUSTSąsiadek Bogna478,60
40UPTOWN GIRLKuczerawy TomaszLKJ Platan478,61
41CALAMITY JANEPatron TomaszTKJ Grabówek478,66
42ESTERA WKamińska MagdaKJ Avanti479,90
43BAILANDOMieszczak JuliaBPK480,73
44GINA VAN'T ZOERVELTKuźma NataliaOSK Michalscy Trzebnica481,63
45CINDERELLAMaciejewska JustynaKJ Korys482,34
46CANTANIS SONGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica482,56
47KARUZOStabiszewski MateuszBPK483,08
48TIRAMISUZapotoczna GabrielaBPK485,09
49OSADKOWSKI KEY LEENAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski485,80
50ILWANDEROGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica486,36
51CLEAR TO JUMP ST GYVAN ZRorbach KlaudiaTKJ Garbówek6100,11
52COLINODahlke AgataBKS Kłos7104,43
53GOLD LADY FBryll MartynaJUKS Bryllandia863,24
54MY HONEY FBryll MartynaJUKS Bryllandia864,95
55CONTIFimmel ArkadiuszAgro Handel877,91
56DIGISPORT FISICELLARosicka JoannaJKS Rafi879,91
57LOVERWłodarczyk PatrykTKJ Garbówek879,96
58GAMBLE BROWN SUGAR 2Maciejewska JustynaKJ Korys889,88
59Quiro 5Grosz BartoszLKJ Moszna892,17
60HERMAKoczorowska JudytaLKJ PRZY SK Mieczownica1277,03
61CANTONNowak AgnieszkaLudowy Klub Sportowy Cwał1280,50
62LEDA NAJA WWojtyczka WaldemarJKS Desant1396,92
63OSADKOWSKI BORODINOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski25125,43
 SOPRANKlein TomaszJKS Przybyszewoeli
 BEAURANTESąsiadek Bognarez
 DEMETERGrutza GerardKJ Zbrosławicerez
 KALISTERPolednia HenrykKJ Turbudrez


R8 - L1 - (105) elim MPMK 4 latków – z oceną stylu konia (1 przejazd) (13-07-2014)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1KENTUKY'S PICOBELLORosicka JoannaJKS Rafi08,18,175,53
2--3FERRARI KPrasek KrzysztofBPK08,08,072,88
2--3BRODWAYSłodczyk DominikKJ Zbrosławice08,08,076,95
4HAJDAKruppa FelixKJ Zbyszko07,97,981,31
5--7LORD OF THE RING KGZiajkowska MagdalenaKJ Hippica Polonia07,87,874,97
5--7CHICANTA JMKlein TomaszJKS Przybyszewo07,87,877,02
5--7FUN RISK LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,87,877,84
8FAMEUS OLTPrasek KrzysztofBPK0,57,97,478,97
9IDRYSPrasek MagdalenaBPK0,57,67,176,02
10AHMAR SAPHIRGałczyński TomaszOSK Michalscy0,57,57,076,72
11INDEPENDENTTyszko MichałTKJ Grabówek17,16,183,48
12AMULETTEOlszewska AgnieszkaKJ Osadkowski0,56,35,874,91
13STACHATOKlein TomaszJKS Przybyszewo16,75,777,54
14CHARYZMANiestrawski KamilKJ Jeziorki Osieczna1,56,04,576,07


13 - N - FRMK 5-latki, z oceną stylu konia (13-07-2014)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1NACORD MELLONIWojcianiec WojciechBPK08,38,374,96
2CARRAVAGIOKurek JustynaKJ Wechta08,28,279,31
3--4ARPEGGIO II LBętkowski MarcinAgro Handel08,18,173,69
3--4DESANDStopa MaciejBPK08,18,174,82
5--7CALLOMA MELLONIWojcianiec WojciechBPK08,08,070,22
5--7VERONA LGramza LeszekKJ Agro Handel08,08,079,24
5--7CASCARETTOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel08,08,082,03
8--9CASQUINMorsztyn PiotrKJ Osadkowski07,97,974,45
8--9CARRERA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,97,975,34
10--12CASSALINAOpłatek AndrzejHEAA Turek07,87,870,21
10--12BELLISIMA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel07,87,873,11
10--12LARA CROFTZiajkowska MagdalenaKJ Hippica Polonia07,87,874,13
13--14DIMPLETyszko MateuszTKJ Grabówek0,57,77,272,02
13--14CREDENDOTyszko MichałTKJ Grabówek0,57,77,277,99
15JANGCY LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel0,57,67,173,31
16KENZO LBętkowski MarcinAgro Handel16,45,474,48
17CYGANICKAJanuszewska PaulinaŁódzki Klub Jeździecki3,57,03,5102,28
 BOLIVAR LGramza LeszekKJ Agro Handeleli
 GALEONPatron TomaszTKJ Grabówekrez
 KONTINAKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotniskorez


14 - C - FRMK 6-latki, dwufazowy art. 274.5.3 (13-07-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1QUITOKISkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel056,00029,76700 PLN
2DURANO WPrasek KrzysztofBPK054,48030,29550 PLN
3JURANDAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski054,71031,31350 PLN
4CHIMEQUYLKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko054,85034,37200 PLN
5CARLOVILLEZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin058,79429,32140 PLN
6ROMINA LKrajewski ŁukaszJK Agro Handel057,44837,4880 PLN
7BOCARDIAPrasek MagdalenaBPK454,6160 PLN
8FAROGUEStopa MaciejBPK457,6550 PLN
9EMARELLOKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotnisko458,10
10CARLUCINOWielgórska PaulinaKJ VENA459,35
11NO LIMITRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI460,16
12ICARUS DE BEAUTYGramza LeszekKJ Agro Handel854,79
13LUISSOME D'ESPOIRESzary AleksandraKJK Szary856,89
14LIMTENDERKurek JustynaKJ Wechta862,28
15DURANO GZiębicki MichałKJK Szary1263,03


15 - C1 - FŚR, dwufazowy art. 274.5.3 (13-07-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1MAESTRO DIVE ZSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel056,57028,401600 PLN
2NITROXWojcianiec WojciechBPK056,63028,401200 PLN
3NICOLEKrzyżosiak JakubBPK061,04028,95800 PLN
4QUINNLudwiczak KrzysztofHEAA Turek056,80029,43600 PLN
5WASSINISawicki PiotrLagro Sp.z o.o.060,27032,20400 PLN
6ALLILAHMazur KrzysztofKJ Legia Kozielska058,18033,31300 PLN
7OBSESJAPoręba JarosławBPK058,34034,13250 PLN
8VANDAMMEDahlke AgataBKS Kłos061,53036,44100 PLN
9ZAGATOSłowińska MarikaSK Ciekocinko053,94037,1153 PLN
10ASERSzrajer HerbertKielecki Klub Jeździecki056,63038,8353 PLN
11ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszAgro Handel057,51429,7453 PLN
12CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław054,01431,4453 PLN
13UCAYALIKuczerawy TomaszLKJ Platan051,53431,4553 PLN
14PERŁA RWielgórska PaulinaKJ VENA057,69431,9853 PLN
15SURRIMOTyszko MichałTKJ Grabówek060,09432,3953 PLN
16LORD OF FAMETyszko MateuszTKJ Grabówek055,25433,1753 PLN
17CASH MANTyszko MateuszTKJ Grabówek057,82434,1153 PLN
18NORTONSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary057,87437,0553 PLN
19CLEAR CUPGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica060,56440,2153 PLN
20SAGAChrzanowski JanBPK051,19828,9153 PLN
21BURSZTYNZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin055,40830,06
22HIPPICA ANDIAMOKostrzewski ZbigniewBPK060,45838,35
23CHICO HIPPICAKostrzewski MaciejBPK059,301048,88
24CARETINO KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄB054,711863,07
25BADORETTEGramza LeszekKJ Agro Handel452,17
26KAUCELudvik JakubCzechy453,12
27TRUE LOVEOpłatek AndrzejHEAA Turek453,95
48PRIAMRajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI454,97
28CHARDONNAY LDąbrowski BoguszLKJ PRZY SK Mieczownica455,16
29KAMELOTTrojańczyk KatarzynaSSKJ Bobrowy Staw455,81
30PARCO LBętkowski MarcinAgro Handel456,48
31FOCUSPiksa ŁukaszLKS CWAŁ457,50
32ZAPATEROSołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo457,64
33TORADO 2Kurek JustynaKJ Wechta457,88
34BELICETTE KLudwiczak KrzysztofHEAA Turek459,51
35CHESTERFIELDZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślanin459,82
36CASSIUSSawicki PiotrLagro Sp.z o.o.460,22
37KATRONAPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy460,56
38URUGWAJSzuber BeataKJ Bachmat Wrocław460,91
39ATIQUAKrzyżosiak JakubBPK460,95
40PHILADELPHIA 64Sawicki PiotrLagro Sp.z o.o.461,07
41QUITA DU DOMINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice461,74
42QUINTERAWielgórska PaulinaKJ VENA461,83
43TYPIERDahlke AgataBKS Kłos462,57
44CONCERTONurkowska AgnieszkaKJ AVANTI570,67
45IBIXKuśmierkowska KamilaMKS DĄB850,17
46LADY'S LOVERCavour NataliaLKJ Ostroga Opole852,46
47DUSSELDORFArendt AgataKJ Trachy853,53
49CORNVILLENurkowska AgnieszkaKJ AVANTI856,05
50HELIOS VAN DE NOORDHEVELSzary-Ziębicka AnnaKJK Szary856,69
51CRAZY RAYMatuszewska Monika (J.1996)KJ Partynice856,76
52RENAISCITASzturmowicz MagdalenaBPK856,92
53NOUGATINO V.G.Z.Chrzanowski JanBPK858,88
54TOLA ZBętkowski MarcinAgro Handel860,01
55CALIPSO DU MESNILMieszczak JuliaBPK861,88
56CABOSawicki PiotrLagro Sp.z o.o.863,57
57CENDIAMOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel864,08
58TRITOP 2Rajtar- Wojciechowska KlaudiaKJ AVANTI1177,30
59SALVATOR MZmorek DamianKJ Zbrosławice1253,07
60LIBERATTO PWylęga ŁukaszKJ Jumping Team1255,00
61HIPPICA QUERREROKostrzewski MaciejBPK1258,31
62ZAIROKamińska MagdaKJ Avanti1261,52
63WODKA-POLKAKamińska MagdaKJ Avanti1261,82
64ADRIATYKKuflińska KarolinaKJ Lansada1472,96
65URODATokarska IgaKJ Bachmat Wrocław1655,67
66VICE VANDAMMEMatławski PiotrBPK2168,08
 FOLKLORE 13Grosz BartoszLKJ Mosznaeli
 LEMANOS WMSzafran KlaudiaOSK Michalscyeli
 URIASGłusek GabrielBPKeli
 KRONOSSzpak IgaBPKeli
 WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep-Lotniskoeli
 CRISTOBAL V/D KOOLDRIESĆwikło MałgorzataWLKS Krakuseli
 VIDA LOCABiczysko BeataOSK Michalscy Trzebnicaeli
 CASSINI KAMAKuśmierkowska KamilaMKS DĄBeli
 DOLOMITZagor JacekLudowy Klub Sportowy Nadwiślaninrez
 CAMI S ZKostrzewski HubertBPKrez
 CASSINAKostrzewski MaciejBPKrez
 WELEZWIGGYMazur KrzysztofKJ Legia Kozielskarez
 AIDAStabiszewski MateuszBPKrez


16 - CC1/CC1 - Grand Prix Jakubowic CC1/CC1 dwunawrotowy art. 273.3.1 (13-07-2014)
    I NawrótI NawrótII NawrótII Nawrót
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Pkt.CzasPkt.CzasSumaNagroda
1INFERNOSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel083,13045,8204000 PLN
2ARKELGowin ZuzannaKJ Metpol082,80445,7242700 PLN
3KING CORNET LSkrzyczyński JarosławKJ Agro Handel479,88046,5641500 PLN
4QUE SERANDOKamińska MagdaKJ Avanti087,11457,104900 PLN
5PREMIER CHOIXKostrzewski HubertBPK080,37843,418750 PLN
6BALDESSARINIBętkowski MarcinAgro Handel081,90849,018450 PLN
7ARAKORNWasilewski ŁukaszBPK081,36849,638350 PLN
8NEXICAKuczerawy TomaszLKJ Platan481,93451,228250 PLN
9CUPIDOWasilewski ŁukaszBPK481,34454,238
10BANGKOKPatron TomaszTKJ Grabówek480,85852,1212
11HEARTBREAKER 5Ziębicki MichałKJK Szary482,41
12A NEW PRESIDENTLudwiczak KrzysztofHEAA Turek482,72
13LIGHT MY FIREOpłatek AndrzejHEAA Turek483,34
14PABLOGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica485,84
15GRACJAKrzyżosiak JakubBPK485,87
16PABLO IGozdek KrzysztofKJ JUMPING Team Brynica489,00
17LAKIRATyszko MateuszTKJ Grabówek878,66
18WERSBiedka GabrielaBPK882,40
19VIPER WZSłowińska MarikaSK Ciekocinko885,02
20QUO VADISWojcianiec WojciechBPK888,45
21POLI LOLI LLudwiczak KrzysztofHEAA Turek1281,08
22DE QUIDAMSSłodczyk DominikKJ Zbrosławice1281,57
23BANDOLERO HGałczyński TomaszOSK Michalscy1289,93
24TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Grabówek1290,56
25SUNRISESołtysiak WeronikaJKS Przybyszewo17111,62
26CZUMEN KMatławski PiotrBPK2088,70
 HIPPICA KOH-I-NOORKostrzewski ZbigniewBPKeli
 EVISTO 2Klein OlafJKS Przybyszewoeli
 CHE GUEVARA LGramza LeszekKJ Agro Handelrez
 ILONUSGałczyński TomaszOSK Michalscyrez



HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com