Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:46
r1 - LL
Data: 10-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r1 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No r1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--4AMULETTE (16)AgnieszkaOLSZEWSKA063,78
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
1--4WERNER W (8)MariannaKLIMCZAK (Mł.2004)065,50
   
   
    KJ Largo
1--4AMULETTE (16)AgnieszkaOLSZEWSKA066,74
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
1--4WASUAN (15)AgnieszkaOLSZEWSKA069,70
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
5WERNER W (8)MariannaKLIMCZAK (Mł.2004)174,34
   
   
    KJ Largo
6WASUAN (15)AgnieszkaOLSZEWSKA862,27
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:47
r2 - L
Data: 10-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r2 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No r2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5SILVER STAR (50)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,36
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
1--5SILVER STAR (50)JarosławSKRZYCZYŃSKI063,65
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
1--5LORD LUDGER (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,44
   - / - / - / 2010 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--5EGON BLUE (39)HubertKIERZNOWSKI067,36
   
   
    KJ Kietlów
1--5LORD LUDGER (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI068,84
   - / - / - / 2010 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6LANOSO (37)HubertKIERZNOWSKI887,88
   
   
    KJ Kietlów
7LANOSO (37)HubertKIERZNOWSKI2294,42
   
   
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:47
r4 - L1
Data: 10-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r4 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No r4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2SARINA 240 (56)DaliaLEHMANN (JM.2001)076,03
   HOLST / GER / M / 2002 / - / siwa / Lasino / Freche Deern
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
1--2CLIF (9)GrażynaHUCZ081,47
   - / - / M / - / - / -
   
    KJ Largo
 MR. ULCO (21)AlicjaSTRECZENeli
   SP / POL / G / - / - / gniada / Ulco / Missy Quin
   - / Attis P.P.Rol
    KJ Osadkowski Jakubowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
3
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:48
r5 - P
Data: 10-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r5 - P zwykły
(Competition No r5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SABAT (52)WiktoriaŁOZOWSKA053,68300 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / siwa / Balisco II / Salwa
   - / Wiktoria Łozowska
    SKJ Tradycja Siedlnica
2ARTHAGO 4 (40)HubertKIERZNOWSKI059,66200 PLN
   - / NED / G / 2005 / - / siwa
   
    KJ Kietlów
3LAMBADA (55)DaliaLEHMANN (JM.2001)063,11100 PLN
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
4CHANTILLY (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,77
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
5SILVER SHINE (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI071,25
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6BOLONIA (7)WeronikaSOŁTYSIAK074,87
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    JKS Przybyszewo
7SKARBIEC (18)AgnieszkaOLSZEWSKA075,14
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Lando / Siejka/Flirt
   - / Attis P.P.Rol
    KJ Osadkowski Jakubowice
8SARINA 240 (56)DaliaLEHMANN (JM.2001)460,29
   HOLST / GER / M / 2002 / - / siwa / Lasino / Freche Deern
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
9ANBAJ DU ROUET (24)JacekKUŚNIERCZAK463,61
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
10EGON BLUE (39)HubertKIERZNOWSKI478,38
   
   
    KJ Kietlów
11AKTIW (22)AleksandraPOLAK480,60
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice
12CLIF (9)GrażynaHUCZ863,94
   - / - / M / - / - / -
   
    KJ Largo
13QUEEN (17)AgnieszkaOLSZEWSKA13100,42
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI/Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
14KANTUS (10)AgataFLUDRA1674,63
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bolero De Revel / Kanasta
   - / Agata Fludra
    KJ Legia Kozielska
 GOOD LUCK (53)WiktoriaŁOZOWSKAeli
   HANN / GER / G / 2004 / - / gn. / Gloster / Lacrotina
   
    SKJ Tradycja Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
15
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:48
r6 - N
Data: 10-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r6 - N zwykły
(Competition No r6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CENDIAMO (46)JarosławSKRZYCZYŃSKI057,75350 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
2OSADKOWSKI BORODIN (20)AgnieszkaOLSZEWSKA076,02250 PLN
   KWPN / NED / S / 2006 / - / grey / King Colibri / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
3OSADKOWSKI DARPOL (19)AgnieszkaOLSZEWSKA079,70150 PLN
   SP / POL / G / - / - / gn. / Caprioland / Damy Sobie Rade
   - / Attis P.P Rol
    KJ Osadkowski Jakubowice
4SABAT (52)WiktoriaŁOZOWSKA455,47
   SP / POL / G / 2004 / - / siwa / Balisco II / Salwa
   - / Wiktoria Łozowska
    SKJ Tradycja Siedlnica
5ARTHAGO 4 (40)HubertKIERZNOWSKI458,35
   - / NED / G / 2005 / - / siwa
   
    KJ Kietlów
6SILVER SHINE (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI463,57
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
7LAMBADA (55)DaliaLEHMANN (JM.2001)465,41
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
8BOLONIA (7)WeronikaSOŁTYSIAK478,57
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    JKS Przybyszewo
9KANTUS (10)AgataFLUDRA859,48
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bolero De Revel / Kanasta
   - / Agata Fludra
    KJ Legia Kozielska
10ANBAJ DU ROUET (24)JacekKUŚNIERCZAK864,73
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
11SYLVIUSZ M (45)NataliaDRAŃCZAREK868,75
   SP / POL / G / 2004 / - / - / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
12CHANTILLY (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI1657,05
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13GOOD LUCK (53)WiktoriaŁOZOWSKA1678,27
   HANN / GER / G / 2004 / - / gn. / Gloster / Lacrotina
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
14AKTIW (22)AleksandraPOLAK1887,99
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:49
r7 - LL
Data: 11-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r7 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No r7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3WASUAN (15)AgnieszkaOLSZEWSKA058,85
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
1--3WIKING (26)VanessaNOWACZYK059,27
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Wendarinn/Lake Bid
   Maciej Grygier / Aneta Stachowska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--3WERNER W (8)MariannaKLIMCZAK (Mł.2004)060,77
   
   
    KJ Largo
4--5SKIP (30)JuliaSZWAŁEK161,28
   WLKP / POL / S / 1995 / - / gn. / Pigmalion / Skada/Alamanach
   - / Paula Kortylewska
    KJ Jeziorki Osieczna
4--5WERNER W (8)MariannaKLIMCZAK (Mł.2004)161,90
   
   
    KJ Largo
6SKIP (30)JuliaSZWAŁEK268,55
   WLKP / POL / S / 1995 / - / gn. / Pigmalion / Skada/Alamanach
   - / Paula Kortylewska
    KJ Jeziorki Osieczna
7--9AMULETTE (16)AgnieszkaOLSZEWSKA458,22
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
7--9WASUAN (15)AgnieszkaOLSZEWSKA459,13
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
7--9AMULETTE (16)AgnieszkaOLSZEWSKA460,53
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
10WIKING (26)VanessaNOWACZYK2091,01
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Wendarinn/Lake Bid
   Maciej Grygier / Aneta Stachowska
    KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:49
r8 - L
Data: 11-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r8 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No r8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EL MARIACHI (60)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)049,94
   
   
    LKJ Abaria Iwno
2WERNER W (8)MariannaKLIMCZAK (Mł.2004)463,49
   
   
    KJ Largo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:50
r9 - L
Data: 11-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r9 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No r9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 BALADE Z (41)ŁukaszBORYSOW zal59,94
   ZANGER / - / M / 2004 / - / -
   
    BPK
 GULIANA I (6)AgnieszkaZAWIEJAbo57,83
   
   
    BPK
 GULIANA I (6)AgnieszkaZAWIEJAbo62,61
   
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:50
r10 - L1
Data: 11-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r10 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No r10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8EL MARIACHI (60)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)056,53
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--8BAKŁAJ (3)JacekKOZAK059,93
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--8ORAWA (29)KamilNIESTRAWSKI062,85
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--8CHARYZMA (28)KamilNIESTRAWSKI063,01
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--8ORAWA (29)KamilNIESTRAWSKI063,16
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--8CIN CIN (27)EwaNIESTRAWSKA063,21
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--8CAROSA Z (59)HubertKIERZNOWSKI067,02
   
   
    KJ Kietlów
1--8DZRINA (58)HubertKIERZNOWSKI070,62
   
   
    KJ Kietlów
9--11WENDARINN (42)MartynaPASZKOWSKA458,11
   KWPN / NED / M / 2003 / - / siwa / Lake Bid / Lactharinn/No Ski
   - / Martyna Paszkowska
    KJ Jeziorki Osieczna
9--11CHARYZMA (28)KamilNIESTRAWSKI462,20
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
9--11ARES (44)JuliaPYTEL465,74
   SP / POL / S / 2004 / - / - / Cantanis / -
   - / Henryk Eron
    CH Jaszkowo
12TRAWIATA (23)EdytaKONIECZNA (J.1996)971,35
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:51
r11 - P
Data: 11-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r11 - P zwykły
(Competition No r11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZENDIE (32)StanisławNOWAKOWSKI057,19300 PLN
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Hemmingway / Larissa
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
2HALIMERO (31)StanisławNOWAKOWSKI057,68200 PLN
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Castilio / Heroina
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
3HOLANDIA (2)AnnaBORTNIK057,98100 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / gn. / Sofix / Halna
   - / Dorota Inkielman
    SKJ Trawers Warszawa
4CIN CIN (27)EwaNIESTRAWSKA060,69
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
5CASILON B (62)MiłoszFRĄCKOWIAK062,07
   OLDEN / GER / S / 2008 / - / gn. / May / Casiro I
   - / Paweł Frąckowiak
    UKJ Leśny Dwór Pakówka
6OSADKOWSKI BORODIN (20)AgnieszkaOLSZEWSKA063,23
   KWPN / NED / S / 2006 / - / grey / King Colibri / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
7SARINA 240 (56)DaliaLEHMANN (JM.2001)064,53
   HOLST / GER / M / 2002 / - / siwa / Lasino / Freche Deern
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
8CLEMENS (43)ŁukaszPIKSA172,04
   
   
    LKJ Cwał Poznań
9CAROSA Z (59)HubertKIERZNOWSKI459,49
   
   
    KJ Kietlów
10ANBAJ DU ROUET (24)JacekKUŚNIERCZAK460,08
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
11BAKŁAJ (3)JacekKOZAK461,26
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
12CASSAL DAUGHTER (54)DaliaLEHMANN (JM.2001)461,33
   - / - / M / - / - / -
   
    Lehmann Sport Horses
13KANTUS (10)AgataFLUDRA461,93
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bolero De Revel / Kanasta
   - / Agata Fludra
    KJ Legia Kozielska
14ARES (44)JuliaPYTEL575,26
   SP / POL / S / 2004 / - / - / Cantanis / -
   - / Henryk Eron
    CH Jaszkowo
15TRAWIATA (23)EdytaKONIECZNA (J.1996)858,66
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
16CLIF (9)GrażynaHUCZ861,20
   - / - / M / - / - / -
   
    KJ Largo
17BIG LORD (57)HubertKIERZNOWSKI863,76
   
   
    KJ Kietlów
18DZRINA (58)HubertKIERZNOWSKI1375,50
   
   
    KJ Kietlów
19AKTIW (22)AleksandraPOLAK1686,48
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice
 WENDARINN (42)MartynaPASZKOWSKAeli
   KWPN / NED / M / 2003 / - / siwa / Lake Bid / Lactharinn/No Ski
   - / Martyna Paszkowska
    KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
20
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:51
r12 - N
Data: 11-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r12 - N zwykły
(Competition No r12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BIG LORD (57)HubertKIERZNOWSKI061,70350 PLN
   
   
    KJ Kietlów
2CASILON B (62)MiłoszFRĄCKOWIAK062,47250 PLN
   OLDEN / GER / S / 2008 / - / gn. / May / Casiro I
   - / Paweł Frąckowiak
    UKJ Leśny Dwór Pakówka
3OSADKOWSKI DARPOL (19)AgnieszkaOLSZEWSKA065,84150 PLN
   SP / POL / G / - / - / gn. / Caprioland / Damy Sobie Rade
   - / Attis P.P Rol
    KJ Osadkowski Jakubowice
4HOLANDIA (2)AnnaBORTNIK457,76
   SP / POL / M / 2005 / - / gn. / Sofix / Halna
   - / Dorota Inkielman
    SKJ Trawers Warszawa
5SYLVIUSZ M (45)NataliaDRAŃCZAREK457,90
   SP / POL / G / 2004 / - / - / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
6CLIF (9)GrażynaHUCZ464,82
   - / - / M / - / - / -
   
    KJ Largo
7CLEMENS (43)ŁukaszPIKSA466,99
   
   
    LKJ Cwał Poznań
8ZENDIE (32)StanisławNOWAKOWSKI856,37
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Hemmingway / Larissa
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
9ANBAJ DU ROUET (24)JacekKUŚNIERCZAK863,64
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
10OSADKOWSKI BORODIN (20)AgnieszkaOLSZEWSKA1268,23
   KWPN / NED / S / 2006 / - / grey / King Colibri / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
11KANTUS (10)AgataFLUDRA1272,00
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bolero De Revel / Kanasta
   - / Agata Fludra
    KJ Legia Kozielska
 HALIMERO (31)StanisławNOWAKOWSKIrez
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Castilio / Heroina
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:52
r13 - LL
Data: 12-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r13 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No r13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WASUAN (15)AgnieszkaOLSZEWSKA068,10
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:52
r14 - L
Data: 12-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r14 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No r14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AMULETTE (16)AgnieszkaOLSZEWSKA065,56
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
2RUSŁAN (63)BronisławZAJDEL472,12
   SP / POL / S / 2005 / 11026 / c.gn. / El Bundy / Rubież
   - / KJ Gołębin Stary
    Bonanza Jędrzychowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:52
r15 - L
Data: 12-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r15 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No r15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 GULIANA I (6)AgnieszkaZAWIEJAbo57,53
   
   
    BPK
 GULIANA I (6)AgnieszkaZAWIEJAeli
   
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
2
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:53
r16 - L1
Data: 12-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r16 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No r16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2FLORENCJA (65)PatrycjaSOKÓŁ065,62
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / In Camera / Fryga
   - / Elżbieta Sokół
    LKJ Abaria Iwno
1--2ARES (44)JuliaPYTEL068,58
   SP / POL / S / 2004 / - / - / Cantanis / -
   - / Henryk Eron
    CH Jaszkowo
3CALYPSO (64)BronisławZAJDEL871,57
   DS / GER / G / 2007 / - / gn. / Mill Reef / Carisma
   - / Jan Gołąbek
    Bonanza Jędrzychowice
 RUSŁAN (63)BronisławZAJDELeli
   SP / POL / S / 2005 / 11026 / c.gn. / El Bundy / Rubież
   - / KJ Gołębin Stary
    Bonanza Jędrzychowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:53
r17 - P
Data: 12-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r17 - P zwykły
(Competition No r17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSAL DAUGHTER (54)DaliaLEHMANN (JM.2001)056,92300 PLN
   - / - / M / - / - / -
   
    Lehmann Sport Horses
2HOLANDIA (2)AnnaBORTNIK058,77200 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / gn. / Sofix / Halna
   - / Dorota Inkielman
    SKJ Trawers Warszawa
3ZENDIE (32)StanisławNOWAKOWSKI062,04100 PLN
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Hemmingway / Larissa
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
4AKTIW (22)AleksandraPOLAK062,60
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice
5FLORENCJA (65)PatrycjaSOKÓŁ063,04
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / In Camera / Fryga
   - / Elżbieta Sokół
    LKJ Abaria Iwno
6ARES (44)JuliaPYTEL065,93
   SP / POL / S / 2004 / - / - / Cantanis / -
   - / Henryk Eron
    CH Jaszkowo
7SARINA 240 (56)DaliaLEHMANN (JM.2001)066,08
   HOLST / GER / M / 2002 / - / siwa / Lasino / Freche Deern
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
8OSADKOWSKI BORODIN (20)AgnieszkaOLSZEWSKA461,04
   KWPN / NED / S / 2006 / - / grey / King Colibri / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
9CALYPSO (64)BronisławZAJDEL870,63
   DS / GER / G / 2007 / - / gn. / Mill Reef / Carisma
   - / Jan Gołąbek
    Bonanza Jędrzychowice
10BAKŁAJ (3)JacekKOZAK1262,81
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
11CLEMENS (43)AgataFLUDRA1288,18
   
   
    KJ Legia Kozielska
12HALIMERO (31)StanisławNOWAKOWSKI2062,28
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Castilio / Heroina
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 10 - 12 październik 2014
Wydruk: 12-10-2014 16:35:54
r18 - N
Data: 12-10-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r18 - N zwykły
(Competition No r18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUEEN (17)AgnieszkaOLSZEWSKA059,86350 PLN
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI/Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
2SKARBIEC (18)AgnieszkaOLSZEWSKA063,87250 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Lando / Siejka/Flirt
   - / Attis P.P.Rol
    KJ Osadkowski Jakubowice
3SYLVIUSZ M (45)NataliaDRAŃCZAREK458,79150 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / - / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
4HOLANDIA (2)AnnaBORTNIK858,52
   SP / POL / M / 2005 / - / gn. / Sofix / Halna
   - / Dorota Inkielman
    SKJ Trawers Warszawa
5KANTUS (10)AgataFLUDRA862,07
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bolero De Revel / Kanasta
   - / Agata Fludra
    KJ Legia Kozielska
6BAKŁAJ (3)JacekKOZAK1657,38
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
 HALIMERO (31)StanisławNOWAKOWSKIrez
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Castilio / Heroina
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica
 CLEMENS (43)AgataFLUDRArez
   
   
    KJ Legia Kozielska
 ZENDIE (32)StanisławNOWAKOWSKIrez
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Hemmingway / Larissa
   - / Stanisław Nowakowski
    SKJ Tradycja Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
9
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com