VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:47
r1 - LL
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r1 - LL regionalny - (do 90) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9FIN WAL (295)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)054,32
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Maksymilian Morawska
    BPK
1--9BUGI (271)PaulinaKOZAKIEWICZ058,15
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
1--9KASZMIR (173)PatrycjaMARKOWSKA061,35
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Kalifornia
   - / Julita Markowska
    KJ Galop Kozienice
1--9CHERRY BOY (222)AgnieszkaNOWAK061,44
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--9EL DŻAMA (219)PolaBIRGER062,39
   
   
    BPK
1--9PAQUERETTE (348)JanŻUROWSKI062,73
   
   
    Stragona Strzagom
1--9CRUELLA DE MON (115)AgataRAKOWSKA064,68
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / Cristo / Romina II
   - / Joanna Siech-Rakowska
    JKS Tornado Szczecin
1--9PRINCVERO P (54)AleksandraMETNER (J.1997)066,01
   
   
    OSK Michalscy
1--9ASTRO (55)MariaSZMIDT066,47
   HANN / GER / S / 2007 / - / c.gn. / Atlantus As / -
   - / Artur Urbaniak
    OSK Michalscy
10--12CELENTANA (3)PiotrFRAGSTEIN169,56
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Levistano / Cyferka
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
10--12CHUPALINO :-) (205)JustynaKUREK169,78
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
10--12ASTRO (55)MariaSZMIDT170,42
   HANN / GER / S / 2007 / - / c.gn. / Atlantus As / -
   - / Artur Urbaniak
    OSK Michalscy
13COOLMAN (285)EwaDYŻEWSKA272,14
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
14--15CANTELLA (66)AngelikaPODGÓRNA465,48
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Cancara / D-Capita
   - / Angelika Podgórna
    KJ Czahary Pogorzelica
14--15CANTELLA (66)AngelikaPODGÓRNA466,08
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Cancara / D-Capita
   - / Angelika Podgórna
    KJ Czahary Pogorzelica
16PRINCVERO P (54)AleksandraMETNER (J.1997)862,27
   
   
    OSK Michalscy
17CHUPALINO :-) (205)JustynaKUREK1088,83
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
18COOLMAN (285)EwaDYŻEWSKA1193,69
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
19FAMARA ES (196)ZofiaPOŁCZYŃSKA1576,67
   KWPN / NED / M / 2010 / - / c.gn. / Gigolo Van De Padenborre / Bamara
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek
20FAMARA ES (196)ZofiaPOŁCZYŃSKA2289,99
   KWPN / NED / M / 2010 / - / c.gn. / Gigolo Van De Padenborre / Bamara
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
20
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:48
r2 - L
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r2 - L regionalny - (100) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--20SIR ARGENTINUS (336)ZofiaKRZESZEWSKA062,41
   SP / POL / - / 2008 / - / - / Argentinus / Sokorya/Le Voltaire
   Marek Jóźwiakowski / Marek Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
1--20DASTIFF (75)DariaWICHOWSKA062,79
   
   
    BPK
1--20QUICKY DU VERGER (340)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)063,20
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
1--20CRUELLA DE MON (115)AgataRAKOWSKA063,69
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / Cristo / Romina II
   - / Joanna Siech-Rakowska
    JKS Tornado Szczecin
1--20RAPORT (144)MarcinSZABLUK064,14
   WLKP / POL / G / 2007 / - / gn. / Lascadell / Rajala
   - / Brepr WP
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1--20ULANOS (31)ZofiaKRZESZEWSKA064,96
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Lordanos / Urielle/Silvio I
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
1--20FARGITA (57)EwaMAZUROWSKA065,18
   KWPN / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Afellay / Urgita
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--20ULANOS (31)ZofiaKRZESZEWSKA065,55
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Lordanos / Urielle/Silvio I
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
1--20DIELEILA (109)MagdalenaGUT066,00
   SP / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Caliifax / D Nadia
   - / ITL Learnet Remigiusz Rydz
    KJ Zbrosławice
1--20NEVERS (2)PiotrFRAGSTEIN066,07
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Chap / Cyrena
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
1--20ILWITA (78)AleksandraPILATOWICZ066,50
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Wiwat / Iluzja
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
1--20IL DE PINS VAN DORPERHAIDE (259)KatarzynaBAWŁOWICZ066,64
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camilla De Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
1--20FARGITA (57)EwaMAZUROWSKA066,68
   KWPN / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Afellay / Urgita
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--20EL DŻAMA (219)DariaKOBIERNIK068,55
   
   
    ZKJ Przylep Lotnisko
1--20CORINA (61)AndreySHALOHIN069,09
   WESTF / GER / M / 2008 / - / gn. / Cosmo-Polit / La Donna
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--20LASER (14)ŁukaszPIKSA069,76
   
   
    LKJ Cwał Poznań
1--20GOLDEN WIND (52)MonikaMATUSZEWSKA (J.1996)070,29
   OLDEN / FRA / G / 2003 / - / gn. / Gwalarn ar Park / Joyeuse Saincrit
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
1--20CARLO R (34)MartinROZYNEK070,80
   
   
    KJ Profil Piła
1--20PERFECTO (139)KrzysztofMAZUR071,03
   SP / POL / S / 2010 / - / gn. / Domel / Progis
   - / Zenon Brzozowski i Krzysztof Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1--20KASZMIR (173)PatrycjaMARKOWSKA071,97
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Kalifornia
   - / Julita Markowska
    KJ Galop Kozienice
21--22QUINTMAN (203)JustynaKUREK173,40
   - / - / S / 2009 / - / c.gn. / Quintero / /Lordano
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
21--22CIA MALICA (29)SzymonTĘCZA173,61
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Caretino / Vivien IV/Crist
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
23--31FIN WAL (295)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)453,58
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Maksymilian Morawska
    BPK
23--31CHERRY BOY (222)AgnieszkaNOWAK464,19
   
   
    LKS Cwał Poznań
23--31BINGO (183)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA465,17
   TRAK / LTU / G / 2001 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / KJ Trachy
    KJ Trachy
23--31PERYL L (112)AgnieszkaSOSNOWSKA465,40
   WLKP / POL / G / 2010 / - / gn. / Placido / Berda
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Savanna Konin
23--31BUGI (271)PaulinaKOZAKIEWICZ465,49
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
23--31GLORIA (229)KarolinaFEDOROWICZ466,45
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Grando / Gaja
   - / Katarzyna Szydłowska
   
23--31CHOCO LADY (58)SewerynMURDZIA467,05
   NIEM / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Chap / Cyrena
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
23--31BISHAMON (74)DariaWICHOWSKA468,24
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    BPK
23--31TOPAZ (108)MatyldaKASNER (JM.2001)469,24
   BAY / - / G / 2000 / - / -
   - / Jarvo Olar
    KJ Folwark Wenus Suszki
32POLANDOR (16)ŁukaszPIKSA572,81
   
   
    LKJ Cwał Poznań
33--34SIR ARGENTINUS (336)ZofiaKRZESZEWSKA860,32
   SP / POL / - / 2008 / - / - / Argentinus / Sokorya/Le Voltaire
   Marek Jóźwiakowski / Marek Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
33--34BUGI (271)PaulinaKOZAKIEWICZ863,81
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
35--37CARLO R (34)MartinROZYNEK972,27
   
   
    KJ Profil Piła
35--37PERYL L (112)AgnieszkaSOSNOWSKA972,37
   WLKP / POL / G / 2010 / - / gn. / Placido / Berda
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Savanna Konin
35--37OLMAR (220)DariaKOBIERNIK975,74
   
   
    ZKJ Przylep Lotnisko
38LASER (14)ŁukaszPIKSA1093,27
   
   
    LKJ Cwał Poznań
39CELENTANA (3)PiotrFRAGSTEIN1267,11
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Levistano / Cyferka
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
40LUCKY (338)NawojkaKIECOŃ1476,80
   - / - / G / - / - / gniada
   - / Katarzyna Trocińska
    LUKS Nysa Gubin
41PAQUERETTE (348)JanŻUROWSKI2797,21
   
   
    Stragona Strzagom
 LUCKY (338)NawojkaKIECOŃeli
   - / - / G / - / - / gniada
   - / Katarzyna Trocińska
    LUKS Nysa Gubin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72
Startowało koni
42
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:49
r3 - L1
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r3 - L1 regionalny - (105) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--10SZALEJ (291)AleksandraPAPROCKA069,42
   SP / POL / G / 1997 / - / kaszt. / Louis / Salamanka
   - / Alojzy Ryt
    JKS Elcon Szczecin
1--10ELIPSA (221)GabrielaZAPOTOCZNA070,51
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / -
   - / R. Zapotoczny
    BPK
1--10NENIA (79)AleksandraPILATOWICZ070,77
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
1--10CORVETTE W (177)HubertPOLOWCZYK075,88
   KWPN / NED / M / 2007 / - / gn. / Lord Z / Ivette S
   - / Hubert Polowczyk
    JKS Salio
1--10SILVER STAR (255)JarosławSKRZYCZYŃSKI078,02
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10SILVER STAR (255)JarosławSKRZYCZYŃSKI078,25
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
1--10HARDON (143)KrzysztofMAZUR078,84
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Harwest / Donna
   - / Brepr WP
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
1--10NESMA (5)KarolinaFRAGSTEIN079,35
   SP / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Maram / /Elvis
   - / Karolina Fregstein
    UKS "Podkowa" Moryń
1--10BOCCACCIO (152)MieszkoDĄBROWSKI079,63
   HOLST / GER / S / 2010 / - / c.gn. / Baulet De Rouet / -
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
1--10HOSSA J (288)SandraIRMER080,02
   - / - / M / - / - / -
   
    JKS Elcon Szczecin
11--12DIGISPORT CAPITALNY (287)EwaDYŻEWSKA185,99
   - / - / S / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
11--12ROYAL CASSIN (258)JakubPODGÓRNY186,81
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Quaide Cassin / Rafa
   - / Agnieszka Kaczmarek
    KJ Czahary Pogorzelica
13--14CORRIS (213)MałgorzataKOSZUCKA289,39
   - / - / G / - / - / -
   
    OSK Michalscy Trzebnica
13--14JAMAL VAN ORTI (178)HubertPOLOWCZYK289,76
   BWP / BEL / G / 2009 / - / kara / Toulon / Beau Reve Van Orti
   - / Katarzyna Bawłowicz
    JKS Salio
15--20SZTALUGA (162)MajaSŁOWIKOWSKA464,15
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Graf Quidam / Szansa
   - / Robert Płaneta
    BPK
15--20DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (286)EwaDYŻEWSKA478,39
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
15--20CHICOLO (19)RafałMICHALAK479,36
   
   
    KJ Galop Kozienice
15--20KASTOR G (290)JoannaNOWICKA482,64
   
   
    JKS Elcon Szczecin
15--20G ' ZEUS (246)AgataKUJAWA483,34
   
   
    LZS Lech Gniezno
15--20QUINTMAN (203)JustynaKUREK483,63
   - / - / S / 2009 / - / c.gn. / Quintero / /Lordano
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
21CARRAVAGGIO (201)JustynaKUREK586,91
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Lord Liberator / Cabora/Quamiro
   Damian Wechta / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
22ROYAL CASSIN (258)JakubPODGÓRNY688,99
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Quaide Cassin / Rafa
   - / Agnieszka Kaczmarek
    KJ Czahary Pogorzelica
23--24CHICOVARA II (167)MagdaKOZIELSKA882,51
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Cordamme / Nanny
   - / Kamil Dubiel
    KJ Vena Rogoźnik
23--24FOLLOW ME (289)SandraIRMER897,76
   BRAND / GER / M / 2007 / - / gn. / Fly High / Drosselklang II`
   - / Andrzej Lemański
    JKS Elcon Szczecin
25SUSINA DEL CETONA (56)EwaMAZUROWSKA986,81
   ITAL / ITA / M / 2004 / - / gn. / Rigoletto / Bon Bon del Cetona
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
26--27RAPORT (144)MarcinSZABLUK1088,12
   WLKP / POL / G / 2007 / - / gn. / Lascadell / Rajala
   - / Brepr WP
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
26--27OLMAR (220)DariaKOBIERNIK1090,05
   
   
    ZKJ Przylep Lotnisko
28IBERIA (292)MajaDUDEK (J.1998)16113,25
   
   
    OSK Michalscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
28
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:50
r4 - P
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r4 - P regionalny - (110) zwykły
(Competition No r4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1IDALIS (40)KarolinaCESARCZYK057,38300 PLN
   SP / POL / S / 2003 / - / kara / Qumball / Iberia
   - / Karolina Cesarczyk
    LKS Dragon Nowielice
2VEJOTTIE (7)JuliaBIEGANOWSKA060,77200 PLN
   - / - / M / - / - / -
   
    Tornado Szczecin
3ALCES (347)AnnaLIPIŃSKA061,87100 PLN
   
   
    KJ Zbyszko
4KASANDRA M S (182)DobrosławaJANASIK062,15
   SP / POL / M / 2003 / - / kaszt. / Santiego / Katalonia
   
    KJ Picador Wrocław
5NOTA (110)MagdalenaGUT062,46
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Contender Son / Nitoloma
   - / Wiktor Larkowski
    KJ Zbrosławice
6SZTALUGA (162)MajaSŁOWIKOWSKA067,98
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Graf Quidam / Szansa
   - / Robert Płaneta
    BPK
7BINGO (183)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA069,28
   TRAK / LTU / G / 2001 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / KJ Trachy
    KJ Trachy
8KONTENDRO (302)SamantaFORLINI069,56
   WEST / - / G / 2008 / - / gn. / Contendro / Kaole
   - / Stanisław Marchwicki
    BPK
9DOLLAR GIRL H (62)AndreySHALOHIN069,60
   KWPN / NED / M / 2008 / - / siwa / Wizzerd / Levejoy-B
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
10QUICKY DU VERGER (340)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)070,50
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
11LUKRECJA (346)KarinaWOŹNIAK070,57
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Divisor / Legumina/Hamlet Go
   - / Zbigniew Kruk
    KJ Zbyszko
12BONUS (59)SewerynMURDZIA070,72
   WLKP / POL / S / 2009 / - / kaszt. / Markies V / Baretka
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
13HOSSA J (288)SandraIRMER071,21
   - / - / M / - / - / -
   
    JKS Elcon Szczecin
14CENTUCKY 2 (260)KatarzynaBAWŁOWICZ071,75
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Captain Paul / Landjunker
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
15CARRERA SJ (341)BartoszGOSZCZYŃSKI071,81
   HOLST / GER / M / 2007 / - / gn. / Quidamo / Casarina L
   - / Stanisław Janowski
    KJ Sielanka Warka
16SUNDAY (45)EwelinaDERDA071,85
   HOLST / GER / M / 2002 / - / gn. / Conteur / Naomi XXXXII/Corrado I
   - / Martyna Ptak
    KKJ Sawanna
17NEKTON PLUS (41)KarolinaCESARCZYK072,79
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Now Or Never / Amona
   - / Karolina Cesarczyk
    LKS Dragon Nowielice
18GINA VAN'T ZORGVLIET (180)NataliaKUŹMA072,95
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
19ADORADO (216)DariaKOBIERNIK073,83
   KWPN / BEL / S / 2005 / - / siwa / Indorado / Voraya/Indoctro
   - / Robert Zapotoczny
    ZKJ Przylep Lotnisko
20LENOX (278)WiktoriaMRUGAŁA074,47
   
   
    LUKS Nysa Gubin
21KROTON (1)PiotrFRAGSTEIN074,80
   DSP / POL / G / 2009 / - / sk.gn. / Carinjo / Krymka
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
22VERONA (10)JuliaBIEGANOWSKA074,95
   SP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Quirinus / Valencia
   - / Malwina Bieganowska
    Tornado Szczecin
23IMPATICO (150)AnnaROUBICKOVA075,48
   
   
    JK Velka Polon
24EINSTEIN (73)FilipLEWICKI (JM.2001)075,52
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ "Czahary" Pogorzelica
25KASTOR G (290)JoannaNOWICKA076,75
   
   
    JKS Elcon Szczecin
26KONTINA (217)DariaKOBIERNIK076,87
   - / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
27GOLDEN WIND (52)MonikaMATUSZEWSKA (J.1996)077,33
   OLDEN / FRA / G / 2003 / - / gn. / Gwalarn ar Park / Joyeuse Saincrit
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
28QUIDAMOS (136)MalwinaZDRZALIK077,57
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Galop Kozienice
29CASALL DAUGHTER (351)DaliaLEHMANN (JM.2001)078,55
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Casall / La Toya I/Lennon
   - / Maciej Lehmann
    Lehmann Sport Horses
30BALOU BOY (195)ZofiaPOŁCZYŃSKA078,74
   BAW / GER / G / 2006 / - / kaszt. / Balou Du Rouet / Zadora
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek
31DIGISPORT CAPITALNY (287)EwaDYŻEWSKA079,11
   - / - / S / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
32DIGISPORT FISICELLA (325)JoannaROSICKA079,15
   HOLST / GER / M / 2005 / - / c.gn. / For Pleasure / K-tiziana/Tin Rocco
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33BOLONIA (308)WeronikaSOŁTYSIAK079,68
   SP / POL / M / 2009 / - / sk.gn. / Maaik / Barsa/Castiglione L
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
34CORINA (61)AndreySHALOHIN079,72
   WESTF / GER / M / 2008 / - / gn. / Cosmo-Polit / La Donna
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
35DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (286)EwaDYŻEWSKA079,81
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
36MAXIMA (261)MartaMSZYCA (J.1997)079,97
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Massimo / Nicorinne S
   - / Mirosława Mszyca
    KJ Partynice Wrocław
37ANABELL (322)JoannaROSICKA080,13
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
38VIVA (174)HannaROSZKIEWICZ080,41
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
39ARTANI-CORDE (328)MichałTYSZKO080,53
   - / GER / G / - / - / gn. / Artanis / -
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
40DIGISPORT LAVIANO (323)JoannaROSICKA080,90
   - / GER / G / - / - / gn.
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
41CATHARSIS (314)PiotrMORSZTYN081,17
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Carenzo / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
42CON CALIPPO (8)JuliaBIEGANOWSKA081,29
   
   
    Tornado Szczecin
43ALASKA (319)PiotrMORSZTYN083,38
   WLKP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Ulisses / Avista/Elvis
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
44WALKOWER (276)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)083,45
   - / - / G / - / - / -
   
    ZKJ Przylep
45CARRAVAGGIO (201)JustynaKUREK083,72
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Lord Liberator / Cabora/Quamiro
   Damian Wechta / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
46CHANTILLY (253)JarosławSKRZYCZYŃSKI083,96
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
47DIGISPORT COLOMBIANA (67)JakubPODGÓRNY184,06
   OS / GER / M / 2008 / - / gn. / Contendro I / -
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Czahary Pogorzelica
48ANBAJ DU ROUET (77)JacekKUŚNIERCZAK184,27
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
49CISSALL (107)PiotrSAWICKI184,38
   
   
    Largo S.A.
50CHICOVARA II (167)MagdaKOZIELSKA184,45
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Cordamme / Nanny
   - / Kamil Dubiel
    KJ Vena Rogoźnik
51TAJLANDIA (142)KrzysztofMAZUR184,51
   WLKP / POL / M / 2009 / - / gn. / Landor / Trojanka
   - / Adam Mróz
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
52BAILANDO (198)JuliaMIESZCZAK184,82
   WLKP / POL / S / 2008 / - / kaszt. / Aravel II / Bossa Nova
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
53CASCARETTO (254)JarosławSKRZYCZYŃSKI185,65
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Cascari / Havima
   - / M. i T. SIergiej
    KJ Agro-Handel Śrem
54WIZARES DTE (106)PiotrSAWICKI185,78
   SP / POL / S / 2003 / - / gn. / - / Wizja
   
    Largo S.A.
55IBERIA (292)MajaDUDEK (J.1998)186,49
   
   
    OSK Michalscy
56BRANDO (224)EwaKOCOŃ187,87
   SP / POL / G / 2006 / - / c.gn. / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocoń
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
57NENIA (79)AleksandraPILATOWICZ461,30
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
58NESMA (5)KarolinaFRAGSTEIN466,72
   SP / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Maram / /Elvis
   - / Karolina Fregstein
    UKS "Podkowa" Moryń
59ZANDO M (294)ArturMOKSIEWICZ470,64
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    BPK
60ROKSY BAJA KG (60)SewerynMURDZIA473,72
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Bajou du Rouet / Roksana KG
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
61ALANIA (65)AngelikaPODGÓRNA474,90
   OS / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendro I / Atlanta
   - / Angelika Podgórna
    KJ Czahary Pogorzelica
62ATLANTA (151)MieszkoDĄBROWSKI480,89
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Caretino / Shacira/Carolus I
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
63CLEVER CHAP (68)JacekFLISIAK481,70
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Cristo / Tabbi
   - / Jacek Flisiak
    JKS Maneż Żelichów
64CHICOLO (19)RafałMICHALAK481,76
   
   
    KJ Galop Kozienice
65DECARIDONN (344)WojciechKUKOWSKI483,33
   
   
    Equus Szczecin
66LITTLE KEMM (51)MagdalenaMATUSZEWSKA (JM.1999)483,61
   MEKLE / GER / G / 2001 / - / kaszt. / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
67CANTON (223)AgnieszkaNOWAK584,07
   HOLST / GER / G / 2006 / - / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
68CORRIS (213)MałgorzataKOSZUCKA584,53
   - / - / G / - / - / -
   
    OSK Michalscy Trzebnica
69JAMAL VAN ORTI (178)HubertPOLOWCZYK585,04
   BWP / BEL / G / 2009 / - / kara / Toulon / Beau Reve Van Orti
   - / Katarzyna Bawłowicz
    JKS Salio
70EDESSO (116)EwaDYŻEWSKA689,61
   KWPN / NED / G / 2009 / - / gn. / Zahros R / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    JK Opava Katerinky
71CORVETTE W (177)HubertPOLOWCZYK689,62
   KWPN / NED / M / 2007 / - / gn. / Lord Z / Ivette S
   - / Hubert Polowczyk
    JKS Salio
72ISELINE VAN DORPERHIDE (37)KatarzynaBAWŁOWICZ689,90
   BWP / BEL / M / 2008 / - / siwa / Cabrio van Heffinck / Romina C/Darco
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
73CARETINA SHOSTAKOV (256)JarosławSKRZYCZYŃSKI865,68
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Caretino / Sir Shostakov
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
74HARDON (143)KrzysztofMAZUR871,86
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Harwest / Donna
   - / Brepr WP
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
75ARCO 08 (264)JanCHRZANOWSKI877,87
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
76SZALEJ (291)AleksandraPAPROCKA878,66
   SP / POL / G / 1997 / - / kaszt. / Louis / Salamanka
   - / Alojzy Ryt
    JKS Elcon Szczecin
77DON JUAN HBC (273)NawojkaKIECOŃ882,02
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LUKS Nysa Gubin
78IL DE PINS VAN DORPERHAIDE (259)KatarzynaBAWŁOWICZ882,12
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camilla De Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
79GLORIA (229)KarolinaFEDOROWICZ883,04
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Grando / Gaja
   - / Katarzyna Szydłowska
   
80ILOTTA (6)PiotrFRAGSTEIN896,92
   SP / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Otill / Ilizja
   - / Piotr Fragstein
    UKS "Podkowa" Moryń
81POLANDOR (16)ŁukaszPIKSA984,80
   
   
    LKJ Cwał Poznań
82ARES (300)ŁukaszPIKSA1091,18
   SP / POL / G / 2004 / - / - / Cantanis / -
   - / Henryk Eron
    LKJ Cwał Poznań
83EMARELLO (215)DariaKOBIERNIK1195,58
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Maram / Emanuelle/Luron
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
84ELIPSA (221)GabrielaZAPOTOCZNA1283,72
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / -
   - / R. Zapotoczny
    BPK
85CITIZEN (321)JoannaROSICKA1298,18
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Contender / Casarina L/Calido L
   - / Katarzyna Balcerzak
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
86CIA MALICA (29)SzymonTĘCZA1387,59
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Caretino / Vivien IV/Crist
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
87G ' ZEUS (246)AgataKUJAWA1488,23
   
   
    LZS Lech Gniezno
88ANACONDA C.C. (194)AnitaHUMINIŁOWICZ (J.1996)1592,80
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gniada / Aralimbo / Kathleen/Kanudos
   - / Monika Huminiłowicz
    KJ Czahary Pogorzelica
89SILVER SHINE (252)JarosławSKRZYCZYŃSKI22104,88
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
90FOLLOW ME (289)SandraIRMER22121,09
   BRAND / GER / M / 2007 / - / gn. / Fly High / Drosselklang II`
   - / Andrzej Lemański
    JKS Elcon Szczecin
 SUSINA DEL CETONA (56)EwaMAZUROWSKArez
   ITAL / ITA / M / 2004 / - / gn. / Rigoletto / Bon Bon del Cetona
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
91
Ukończyło koni
90
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:53
r5 - N
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r5 - N regionalny - (120) zwykły
(Competition No r5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SUBIEKT (72)FilipLEWICKI (JM.2001)050,98350 PLN
   - / - / - / 2000 / - / -
   
    KJ "Czahary" Pogorzelica
2CARETINA SHOSTAKOV (256)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,75250 PLN
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Caretino / Sir Shostakov
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
3VEJOTTIE (7)JuliaBIEGANOWSKA056,36150 PLN
   - / - / M / - / - / -
   
    Tornado Szczecin
4CUBA LIBRE (343)BartoszGOSZCZYŃSKI061,33
   HANN / GER / M / 1999 / - / - / Campari M / -
   - / JJ Horse Training
    KJ Sielanka Warka
5QUIDAMOS (136)MalwinaZDRZALIK061,92
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Galop Kozienice
6DOLLAR GIRL H (62)AndreySHALOHIN061,97
   KWPN / NED / M / 2008 / - / siwa / Wizzerd / Levejoy-B
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
7SYLVIUSZ M (330)NataliaDRAŃCZAREK062,08
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
8EMARELLO (215)DariaKOBIERNIK062,77
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Maram / Emanuelle/Luron
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
9ALEGORIA (39)NinaWĄSIK062,78
   NN / NN / M / 2004 / - / gn. / NN / NN
   - / Robert Wąsik
    KS Cortina Kaczenice
10NARNIA (179)AgnieszkaGABORSKA062,88
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Quamiro / Nanelie
   - / Barbara Mierzwińska
    BPK
11CARRERA SJ (341)BartoszGOSZCZYŃSKI063,32
   HOLST / GER / M / 2007 / - / gn. / Quidamo / Casarina L
   - / Stanisław Janowski
    KJ Sielanka Warka
12CARRY WAY (26)ŁukaszAPPEL063,74
   HOLST / GER / S / 2009 / - / gn. / Caretino / Tamara V
   - / Wanda Szmyt
    BPK
13PUERTO RICO (90)AnnaMIŚKIEWICZ064,72
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
14ADORADO (216)DariaKOBIERNIK065,99
   KWPN / BEL / S / 2005 / - / siwa / Indorado / Voraya/Indoctro
   - / Robert Zapotoczny
    ZKJ Przylep Lotnisko
15CANTON (223)AgnieszkaNOWAK066,04
   HOLST / GER / G / 2006 / - / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
16ONCE AGAIN (320)PiotrMORSZTYN066,05
   SP / - / S / 2008 / - / gn. / Oder / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
17TORADO 2 (214)MałgorzataKOSZUCKA066,87
   KWPN / HOL / S / 2000 / - / - / Its Morado / Lalinda
   - / Damian Wechta
    OSK Michalscy Trzebnica
18CHARLENE (210)MaksymilianWECHTA068,69
   HOLST / GER / M / 2008 / - / siwa / Clarimo / Raja II/Lancer II
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
19ALVARO (208)MaksymilianWECHTA069,11
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
20OSADKOWSKI KEY LEENA (317)PiotrMORSZTYN069,50
   WLKP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Lasko / Kolonia/Le Bon
   - / Attis P.P. Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski
21DANDY (141)KrzysztofMAZUR069,66
   KWPN / NED / S / 2008 / - / kaszt. / Douglas / Wendy V/Indoctro
   - / Robert Stasiuk
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
22BONGO (247)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,92
   WLKP / POL / G / 2006 / - / gn. / Chef Supreme / Bogota
   - / Jarosław Skrzyczyński
    KJ Agro-Handel Śrem
23LITTLE KEMM (51)MagdalenaMATUSZEWSKA (JM.1999)070,07
   MEKLE / GER / G / 2001 / - / kaszt. / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
24ELGREY (293)AgataSIELCZAK070,27
   WLKP / POL / G / 2004 / - / sk.gn. / Grey / Elegantka
   - / R.W. Sielczak
    Bractwo Konne sw. Marcina w Strykowie
25KONTINA (217)DariaKOBIERNIK070,44
   - / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
26CALATIN (17)ŁukaszPIKSA071,41
   HOLST / GER / S / 2009 / - / sk.gn. / Calato / Pilotin/Esteban
   
    LKJ Cwał Poznań
27WALKOWER (276)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)072,39
   - / - / G / - / - / -
   
    ZKJ Przylep
28LA CALIDAD (209)MaksymilianWECHTA072,77
   HOLST / GER / S / 2008 / - / - / Lancer II / /Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
29BRANDO (224)EwaKOCOŃ073,18
   SP / POL / G / 2006 / - / c.gn. / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocoń
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
30LACROSSE (313)WaleryŁYSKOWKA455,96
   HOLST / GER / G / 2006 / - / gn. / Contender / La Belle
   - / Michał Szadkowski
    Fund. na Rzecz Sportu Jeździeckiego Indeco Szarek
31ZANDO M (294)ArturMOKSIEWICZ459,79
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    BPK
32NEKTON PLUS (41)KarolinaCESARCZYK464,15
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Now Or Never / Amona
   - / Karolina Cesarczyk
    LKS Dragon Nowielice
33LUKRECJA (346)KarinaWOŹNIAK464,34
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Divisor / Legumina/Hamlet Go
   - / Zbigniew Kruk
    KJ Zbyszko
34LENOX (278)WiktoriaMRUGAŁA465,15
   
   
    LUKS Nysa Gubin
35NAKITA (70)MałgorzataCISZEK-LEWICKA465,61
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ "Czahary" Pogorzelica
36SUNDAY (45)EwelinaDERDA466,12
   HOLST / GER / M / 2002 / - / gn. / Conteur / Naomi XXXXII/Corrado I
   - / Martyna Ptak
    KKJ Sawanna
37BALOU BOY (195)ZofiaPOŁCZYŃSKA466,76
   BAW / GER / G / 2006 / - / kaszt. / Balou Du Rouet / Zadora
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek
38CENTUCKY 2 (260)KatarzynaBAWŁOWICZ468,43
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Captain Paul / Landjunker
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
39SILVER SHINE (252)JarosławSKRZYCZYŃSKI469,57
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40DUKE W (342)BartoszGOSZCZYŃSKI470,38
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ Sielanka Warka
41CORNEL (185)BartoszBAUM471,80
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
42CARQUCINO (164)PaulinaWIELGÓRSKA472,08
   OLDEN / GER / S / 2008 / - / sk.gn. / Carlucci / Staranda
   - / Kamil Dubiel
    KJ Vena Rogoźnik
43LA DAME BLANCHE L (121)ArkadiuszFIMMEL472,24
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cassiano / A-Larika
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44DON JUAN HBC (273)NawojkaKIECOŃ472,34
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LUKS Nysa Gubin
45QUIRO 5 (306)BartoszGROSZ473,72
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / gn. / Quidam's Rubin / Winanda/Landor S
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna
46ARTANI-CORDE (328)MichałTYSZKO474,10
   - / GER / G / - / - / gn. / Artanis / -
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
47TIP TOP Q (172)AdriannaKACZMAREK474,68
   SP / POL / G / 2006 / - / gniada / Quidam de Revel / Tina/Tin Roco
   - / Adrianna Kaczmarek
    KJ Galop Kozienice
48ISELINE VAN DORPERHIDE (37)KatarzynaBAWŁOWICZ576,17
   BWP / BEL / M / 2008 / - / siwa / Cabrio van Heffinck / Romina C/Darco
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
49ALCES (347)AnnaLIPIŃSKA855,30
   
   
    KJ Zbyszko
50BAILANDO (198)JuliaMIESZCZAK861,39
   WLKP / POL / S / 2008 / - / kaszt. / Aravel II / Bossa Nova
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
51IDALIS (40)KarolinaCESARCZYK862,94
   SP / POL / S / 2003 / - / kara / Qumball / Iberia
   - / Karolina Cesarczyk
    LKS Dragon Nowielice
52LARIFARI (153)MieszkoDĄBROWSKI865,60
   HOLST / GER / G / 2009 / - / gn. / Larimar / Shacira/Carolus I
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
53MAXIMA (261)MartaMSZYCA (J.1997)867,48
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Massimo / Nicorinne S
   - / Mirosława Mszyca
    KJ Partynice Wrocław
54GINA VAN'T ZORGVLIET (180)NataliaKUŹMA867,60
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
55DIGISPORT FISICELLA (325)JoannaROSICKA869,02
   HOLST / GER / M / 2005 / - / c.gn. / For Pleasure / K-tiziana/Tin Rocco
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
56ANACONDA C.C. (194)AnitaHUMINIŁOWICZ (J.1996)869,39
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gniada / Aralimbo / Kathleen/Kanudos
   - / Monika Huminiłowicz
    KJ Czahary Pogorzelica
57BOLERO (91)AnnaMIŚKIEWICZ869,52
   SP / POL / G / 2006 / - / kasztan / Talent / Karima
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
58ANBAJ DU ROUET (77)JacekKUŚNIERCZAK870,81
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
59FOLKLORE 13 (307)BartoszGROSZ889,89
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gniada / Lamentos / Fonata/Qatro B
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna
60CLINTERO Z (345)ŁukaszAPPEL1266,29
   
   
    BPK
61ATLANTA (151)MieszkoDĄBROWSKI1269,53
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Caretino / Shacira/Carolus I
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
62CHANTILLY (253)JarosławSKRZYCZYŃSKI1273,22
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
63BARBADOS (89)AnnaMIŚKIEWICZ1672,56
   SP / POL / G / 2009 / - / kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
64ANABELL (322)JoannaROSICKA2593,64
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 DIGISPORT COLOMBIANA (67)JakubPODGÓRNYeli
   OS / GER / M / 2008 / - / gn. / Contendro I / -
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Czahary Pogorzelica
 CLEVER CHAP (68)JacekFLISIAKeli
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Cristo / Tabbi
   - / Jacek Flisiak
    JKS Maneż Żelichów
 DIGISPORT LAVIANO (323)JoannaROSICKArez
   - / GER / G / - / - / gn.
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
 CITIZEN (321)JoannaROSICKArez
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Contender / Casarina L/Calido L
   - / Katarzyna Balcerzak
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
68
Ukończyło koni
64
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:54
1 - L1
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L1 Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki - art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5CLIVIA (114)IzabelaZMYSŁOWSKA064,87200 PLN
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Clinton I / Revenna II
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Tornado Szczecin
1--5NEVERS (2)PiotrFRAGSTEIN065,99200 PLN
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Chap / Cyrena
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
1--5CHOCO LADY (58)SewerynMURDZIA066,66200 PLN
   NIEM / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Chap / Cyrena
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--5FUN RISK L (123)ŁukaszKRAJEWSKI068,34200 PLN
   - / - / - / 2010 / - / - / Upgrade / All Risk B/Numero Uno
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--5DIELEILA (109)MagdalenaGUT069,56200 PLN
   SP / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Caliifax / D Nadia
   - / ITL Learnet Remigiusz Rydz
    KJ Zbrosławice
6--9ILWITA (78)AleksandraPILATOWICZ465,51
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Wiwat / Iluzja
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
6--9BOCCACCIO (152)MieszkoDĄBROWSKI468,14
   HOLST / GER / S / 2010 / - / c.gn. / Baulet De Rouet / -
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
6--9FLORIS NITA (24)ŁukaszAPPEL470,41
   KWPN / NED / G / 2010 / - / gn. / Harley VDL / Anna-Nita
   - / Wanda Szmyt
    BPK
6--9ONASIS (43)JanBOBIK470,70
   SP / POL / S / 2010 / - / kaszt. / Calato Kama / Omonia
   - / Ryszard Gardyjas
    LKS Dragon Nowielice
10CUMARU (94)WaleryŁYSKOWKA682,29
   OLDEN / GER / S / 2010 / - / siwa / Cornet Obolensky / Wynona W
   - / Michał Szadkowski
    Fund. na Rzecz Sportu Jeździeckiego Indeco Szarek
11--13COFERTINA (324)JoannaROSICKA867,83
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn.
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
11--13CAMIROS Z (23)ŁukaszAPPEL868,36
   ZANGE / BEL / S / 2010 / - / gn. / Candillo Z / Raina Z
   - / Wanda Szmyt
    BPK
11--13FICTION (327)MichałTYSZKO872,84
   KWPN / NED / G / 2010 / - / siwa
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:55
2 - N
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki - art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--14PASCAL S (133)LudmiłaSIERGIEJ061,3670 PLN
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    KJ Salio
1--14VERONA L (130)LeszekGRAMZA063,3570 PLN
   HOL / GER / M / 2009 / - / gn. / Quintero / Ola Primavera/Lordanos
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--14QUINTUS (184)BartoszGAUZA065,1570 PLN
   WEST / POL / G / 2009 / - / siwa / Quidam de Ravel / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
    WTK Hermanów
1--14ALANIA (65)AngelikaPODGÓRNA065,5670 PLN
   OS / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendro I / Atlanta
   - / Angelika Podgórna
    KJ Czahary Pogorzelica
1--14BELLISIMA L (124)ŁukaszKRAJEWSKI065,7270 PLN
   - / - / - / 2009 / - / - / Marino / Belgia/Colorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--14ROKSY BAJA KG (60)SewerynMURDZIA065,9470 PLN
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Bajou du Rouet / Roksana KG
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--14LARIFARI (153)MieszkoDĄBROWSKI066,0370 PLN
   HOLST / GER / G / 2009 / - / gn. / Larimar / Shacira/Carolus I
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
1--14VIVA (174)HannaROSZKIEWICZ066,4570 PLN
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
1--14EDESSO (116)EwaDYŻEWSKA066,6970 PLN
   KWPN / NED / G / 2009 / - / gn. / Zahros R / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    JK Opava Katerinky
1--14BOLONIA (308)WeronikaSOŁTYSIAK066,8370 PLN
   SP / POL / M / 2009 / - / sk.gn. / Maaik / Barsa/Castiglione L
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
1--14ILOTTA (6)PiotrFRAGSTEIN067,0370 PLN
   SP / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Otill / Ilizja
   - / Piotr Fragstein
    UKS "Podkowa" Moryń
1--14ITON (42)JanBOBIK067,1170 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Taunus / Ikea
   - / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
1--14CASQUIN (315)PiotrMORSZTYN067,4270 PLN
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ Osadkowski
1--14ARPEGGIO II L (129)MarcinBĘTKOWSKI069,0370 PLN
   WESTF / GER / S / 2009 / - / sk. gn. / Arpeggio / Polyana/Polytraum
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15--18KROTON (1)PiotrFRAGSTEIN466,79
   DSP / POL / G / 2009 / - / sk.gn. / Carinjo / Krymka
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
15--18KENZO L (128)MarcinBĘTKOWSKI466,97
   HOLST / GER / S / 2009 / - / gn. / Cassini II / Theresa/Acobat II
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15--18CHACCO AMICOR (44)JanBOBIK468,99
   OLDEN / GER / S / 2009 / - / kaszt. / Chaco Blue / Quickcent
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
15--18CATOKI (35)MartinROZYNEK472,65
   WEST / GER / G / 2009 / - / gn. / Catoki / Coca-Cola
   - / Przemysław Rozynek
    KJ Profil Piła
19--21PUERTO RICO (90)AnnaMIŚKIEWICZ866,48
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
19--21BONUS (59)SewerynMURDZIA869,09
   WLKP / POL / S / 2009 / - / kaszt. / Markies V / Baretka
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
19--21BARBADOS (89)AnnaMIŚKIEWICZ871,34
   SP / POL / G / 2009 / - / kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
22LOVEEN MONET (168)ZdenekZILA1267,00
   - / - / M / 2009 / - / -
   
    JK Chotebuz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:56
3 - C
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C I półfinał HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki - art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7ICARUS DE BEAUTY (131)LeszekGRAMZA063,51140 PLN
   BWP / BEL / S / 2008 / - / gn. / Cardento / Quibelle De La Cour
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--7JURANDA (318)PiotrMORSZTYN067,24140 PLN
   PZHK / POL / M / 2008 / - / c.kaszt. / Endos / Jurata/Grin
   - / Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zoo
    KJ Osadkowski
1--7QUINTELLA (250)JarosławSKRZYCZYŃSKI067,48140 PLN
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--7QUINCHELLA (211)MaksymilianWECHTA068,79140 PLN
   HOLST / GER / M / 2008 / - / c.gn. / Quintero / Up To Date IX/Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
    KJ Wechta Rosnówko
1--7ROMINA L (125)ŁukaszKRAJEWSKI069,49140 PLN
   WEST / GER / M / 2008 / - / siwa / Potential / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--7CORRADO X (69)MałgorzataCISZEK-LEWICKA071,21140 PLN
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ "Czahary" Pogorzelica
1--7CABO (103)PiotrSAWICKI071,31140 PLN
   MEKLE / GER / S / 2008 / - / gn. / Concerto / Colatta
   - / Largo
    Largo S.A.
8--13COULTHARD K (46)MarekZIOMEK461,61
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / gn. / Chacco Blue / Loreley
   - / Friedrich Kuhlmann
    KJ Agro-Handel Śrem
8--13CALIDOS (132)LudmiłaSIERGIEJ464,92
   HOL / GER / S / 2008 / - / siwa / Calido I / Komtess VI
   - / Łukasz Wyszkowski
    KJ Salio
8--13NAKITA (70)MałgorzataCISZEK-LEWICKA469,10
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ "Czahary" Pogorzelica
8--13QUITOKI (249)JarosławSKRZYCZYŃSKI470,10
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Catoki / Taquitta
   - / Joanna Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
8--13LIMTENDER (202)JustynaKUREK472,59
   HOLST / GER / S / 2008 / - / sk.gn. / Limbus / Tyrah
   - / Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
8--13QUIRO 5 (306)BartoszGROSZ475,24
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / gn. / Quidam's Rubin / Winanda/Landor S
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna
14LUCKY HORSE (15)ŁukaszPIKSA867,41
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LKJ Cwał Poznań
15DOMINKA B (169)ZdenekZILA1395,09
   - / - / S / 2008 / - / -
   
    JK Chotebuz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:56
4 - P1
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P1 Mała Runda - seria B (RD) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EINSTEIN (73)FilipLEWICKI (JM.2001)476,09
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ "Czahary" Pogorzelica
2DEZDEMONA (303)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)687,14
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Turbud Elwis I / Damesa
   - / Małgorzata Filipska
    Fundacja KJ Zbyszko
3GRAND CORRIDA (82)KevinNAGÓRKA (JM.2000)863,28
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:57
5 - N
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASCAL S (133)LudmiłaSIERGIEJ061,97250 PLN
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    KJ Salio
2DIOGENES BH (38)KatarzynaBAWŁOWICZ063,17200 PLN
   SP / POL / G / 2006 / - / kara / Elf / Demeter/Jakobin
   - / Zhanna Bendz
    KS Cortina Kaczenice
3KASANDRA M S (182)DobrosławaJANASIK065,30150 PLN
   SP / POL / M / 2003 / - / kaszt. / Santiego / Katalonia
   
    KJ Picador Wrocław
4COOL BOY 16 (279)DaliaLEHMANN (JM.2001)067,42100 PLN
   HANN / GER / G / 2003 / - / gniada / Contendro / Comtess/Cavalier
   - / Joanna Lehman
    Lehmann Sport Horses
5CASSITO DEL DIABLO (96)WaleryŁYSKOWKA068,4780 PLN
   HOLST / GER / S / 2007 / - / siwa / Cassini I / Kaily-Milo
   - / Michał Szadkowski
    Fund. na Rzecz Sportu Jeździeckiego Indeco Szarek
6CALIDOS (132)LudmiłaSIERGIEJ068,7460 PLN
   HOL / GER / S / 2008 / - / siwa / Calido I / Komtess VI
   - / Łukasz Wyszkowski
    KJ Salio
7ARENA (111)WiktorLARKOWSKI068,8950 PLN
   SP / POL / M / 2002 / - / kaszt. / Donald / Aronia
   - / Magdalena Gut
    KJ Zbrosławice
8CHRONOS 27 (280)DaliaLEHMANN (JM.2001)070,1040 PLN
   HOLST / GER / G / 2004 / - / c. gn. / Chello / Ostara/Zarewitsch
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
9PIRLO (117)BarbaraPEŁKA070,1520 PLN
   HANN / GER / G / 2005 / - / gn. / Abke / Air Dream
   - / Barbara Pełka
    Bractwo Konne św. Marcina
10JERICO (191)MichałMARCINKOWSKI070,3120 PLN
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Wieland / Jennifer
   - / Remigiusz Makowski
    KJ Welt Opypy
11ALEGORIA (39)NinaWĄSIK070,4220 PLN
   NN / NN / M / 2004 / - / gn. / NN / NN
   - / Robert Wąsik
    KS Cortina Kaczenice
12WIARUS (9)JuliaBIEGANOWSKA070,83
   - / - / S / - / - / -
   
    Tornado Szczecin
13ZENO S (161)MajaSŁOWIKOWSKA071,50
   OLDEN / GER / G / 1997 / - / kaszt. / Zeus / Burschikose/Grannus
   - / KJK Szary Krakow Michalowice
    BPK
14ZULINE (127)ŁukaszKRAJEWSKI077,83
   KWPN / NED / M / 2004 / - / - / Phin Phin / Juline
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
15CARQUCINO (164)PaulinaWIELGÓRSKA079,63
   OLDEN / GER / S / 2008 / - / sk.gn. / Carlucci / Staranda
   - / Kamil Dubiel
    KJ Vena Rogoźnik
16GILEA (84)JarosławPORĘBA461,55
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Ludger / Gajzma
   - / Jarosław Poręba
    BPK
17LACROSSE (313)WaleryŁYSKOWKA463,70
   HOLST / GER / G / 2006 / - / gn. / Contender / La Belle
   - / Michał Szadkowski
    Fund. na Rzecz Sportu Jeździeckiego Indeco Szarek
18PUSZTA (275)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)467,47
   SP / POL / M / 2004 / - / siwa / NN / Polana/Arion
   - / Agnieszka Przeździęg
    ZKJ Przylep
19LUPINO 17 (71)MałgorzataCISZEK-LEWICKA467,71
   OLDEN / GER / S / 2005 / - / kaszt. / Lupicor / Pironja/Argentinus
   - / Witold Dzik
    KJ "Czahary" Pogorzelica
20QUENTIN (181)DobrosławaJANASIK467,81
   SP / POL / G / 1997 / - / gn. / Turbud Quirinus / Aranda
   - / Justyna Wróbel
    KJ Picador Wrocław
21EBONY (149)NinaKALOCOVA467,99
   
   
    JK Velka Polon
22PASCAVELLO J (50)MagdalenaMATUSZEWSKA (JM.1999)469,89
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Novum / Pepita
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
23C.FOREVER CLINTON (30)SzymonTĘCZA470,16
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Clinton I / Finlandia/Maram
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
24ESPRIT (160)IzabelaMATYSIAK470,28
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
25CZAPLA (12)HannaCZURA470,50
   SP / POL / M / 2005 / - / gniada / Landjonker S / Czanda/Lavendel
   - / Urszula Czura
    BPK
26KONTENDRO (302)SamantaFORLINI472,11
   WEST / - / G / 2008 / - / gn. / Contendro / Kaole
   - / Stanisław Marchwicki
    BPK
27CON SUERTE (11)HannaCZURA472,49
   - / - / G / - / - / -
   
    BPK
28ELGREY (293)AgataSIELCZAK476,89
   WLKP / POL / G / 2004 / - / sk.gn. / Grey / Elegantka
   - / R.W. Sielczak
    Bractwo Konne sw. Marcina w Strykowie
29CHESTILLO (337)EwelinaSZCZEPANIK791,01
   HANN / GER / S / 2004 / - / gniada / Chasseur / Granita
   - / Dariusz Michalak
    BPK
30COCO CHANEL (76)JacekKUŚNIERCZAK862,39
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Contendus / Czunita
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
31HOLLYWOOD STAR "W" (47)DominikaKISZKURNO (J.1996)868,15
   WLKP / POL / M / 2008 / - / siwa / Eskudo / Harfa
   - / Dariusz Kiszkurno
    ZKJ Przylep
32CORAL (146)WiesławNOWAK872,56
   SP / POL / G / 2006 / - / gn. / Walor / Celesta
   
    Stragona Strzagom
33NERMA (81)PiotrTOKARCZYK873,40
   SP / POL / M / 2002 / - / kasztan / Maram / Newis/Elvis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
34NOTA (110)MagdalenaGUT876,36
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Contender Son / Nitoloma
   - / Wiktor Larkowski
    KJ Zbrosławice
35AS KIER (53)IreneuszKONDRATOWICZ877,65
   OLDEN / GER / S / 2005 / - / kasztan / Argentinus / Edelweis
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
36OPIUM DE LA ROSE (263)JanCHRZANOWSKI880,91
   SP / POL / G / 2007 / - / kaszt.
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
37NECORDIA (80)PiotrTOKARCZYK881,90
   SP / POL / M / 2004 / - / kasztan / Cordial / Newis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
38TIP TOP Q (172)AdriannaKACZMAREK1295,80
   SP / POL / G / 2006 / - / gniada / Quidam de Revel / Tina/Tin Roco
   - / Adrianna Kaczmarek
    KJ Galop Kozienice
39KALISTER (192)HenrykPOLEDNIA1383,11
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
40HARISTELLO (113)AgnieszkaSOSNOWSKA1385,55
   SP / POL / G / 2004 / - / siwa / Avero II / Hinka
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Savanna Konin
41GRAND CORRIDA (82)KevinNAGÓRKA (JM.2000)1666,85
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
42LAMBADA (339)DaliaLEHMANN (JM.2001)1990,38
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G/Capitol I
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
43DEZDEMONA (303)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)2285,99
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Turbud Elwis I / Damesa
   - / Małgorzata Filipska
    Fundacja KJ Zbyszko
 TIRAMISU (218)GabrielaZAPOTOCZNArez
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
44
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:46:58
6 - C
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PUSZTA (275)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)051,02500 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / siwa / NN / Polana/Arion
   - / Agnieszka Przeździęg
    ZKJ Przylep
2CRAZY IN LOVE (189)TomaszCHENTKOWSKI051,56350 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / siwa / Spartakus / Coco Chanel
   - / Remigiusz Makowski
    KJ Welt Opypy
3ARONIA (304)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA051,92300 PLN
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / siwa / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko
4ZIMOWA DAMA (119)ArkadiuszFIMMEL052,18250 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / Calico / -
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
5TIRAMISU (218)DariaKOBIERNIK052,24200 PLN
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    ZKJ Przylep Lotnisko
6CASABLANCA (305)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA052,70150 PLN
   OLD / POL / M / 2007 / - / gn. / Contendro I / Artemida
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko
7MAESTRO DIVE Z (248)JarosławSKRZYCZYŃSKI053,46100 PLN
   ZANGER / BEL / S / 2007 / - / siwa / Mr. Blue / Quinta
   - / Yaser Hemi i W.Sawczuk
    KJ Agro-Handel Śrem
8LANDLIEBE JO WE (176)HubertPOLOWCZYK054,0750 PLN
   WEST / GER / M / 2007 / - / gn. / Landlob / Findra
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
9CASSITO DEL DIABLO (96)WaleryŁYSKOWKA054,6120 PLN
   HOLST / GER / S / 2007 / - / siwa / Cassini I / Kaily-Milo
   - / Michał Szadkowski
    Fund. na Rzecz Sportu Jeździeckiego Indeco Szarek
10ANASTAZJA III (27)ŁukaszAPPEL055,0720 PLN
   KWPN / GER / M / 2008 / - / kaszt. / Quidam De Revel / Heide I
   - / Wanda Szmyt
    BPK
11EL BANDOLERO (171)ZdenekZILA055,1420 PLN
   - / - / S / 2004 / - / -
   
    JK Chotebuz
12JERICO (191)MichałMARCINKOWSKI055,6620 PLN
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Wieland / Jennifer
   - / Remigiusz Makowski
    KJ Welt Opypy
13ALLILAH (137)KrzysztofMAZUR057,4420 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure / Astra/Asta
   - / Remigiusz Makowski
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
14CARONIMO (157)KlaudiaSIARKIEWICZ057,6620 PLN
   HOLST / GER / S / 1999 / - / gn. / Carolus / Arizona II/Landgraf I
   - / Netal SA
    SKJ Trawers Warszawa
15LUPINO 17 (71)MałgorzataCISZEK-LEWICKA057,7720 PLN
   OLDEN / GER / S / 2005 / - / kaszt. / Lupicor / Pironja/Argentinus
   - / Witold Dzik
    KJ "Czahary" Pogorzelica
16ZAZOU SZUMAWA (312)BeataSZUMIŃSKA058,11
   KWPN / NED / G / 2004 / - / sk. gn. / Cantos / Tomke H/Nairobi
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
17C.FOREVER CLINTON (30)SzymonTĘCZA058,20
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Clinton I / Finlandia/Maram
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
18CHARYZMA W (272)NawojkaKIECOŃ059,07
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Largo / Chaltura/Jurand
   - / Nawojka Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
19CZAPLA (12)HannaCZURA061,06
   SP / POL / M / 2005 / - / gniada / Landjonker S / Czanda/Lavendel
   - / Urszula Czura
    BPK
20ESPRIT (160)IzabelaMATYSIAK061,16
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
21HENYA DE L'ESPORT (187)BartoszBAUM063,69
   BWP / BEL / M / 2007 / - / gn. / Cliff / Caretina/Caretino
   Catherine Van Den Daele / Bajerbaum Grand Horse Baum SP.J.
    KJ Jeziorki Osieczna
22PHILADELPHIA 53 (104)PiotrSAWICKI063,82
   WESTF / GER / M / 2006 / - / gn. / Philiphin / Coletta
   - / Largo
    Largo S.A.
23CANCAN (175)HannaROSZKIEWICZ064,05
   HAN / POL / G / 2005 / - / gn. / Come On / Grace/Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół Kunowo
24PASCAVELLO J (50)MagdalenaMATUSZEWSKA (JM.1999)064,16
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Novum / Pepita
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
25SURRIMO (326)MichałTYSZKO064,58
   OLDEN / GER / S / 2007 / - / kasztan / Stacatto / Amici
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
26RODRIGO (262)DariaWICHOWSKA064,77
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
    BPK
27COCO CHANEL (76)JacekKUŚNIERCZAK064,99
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Contendus / Czunita
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
28MICHAEL ANGELO F (120)ArkadiuszFIMMEL065,19
   SP / POL / S / 2007 / - / c.gn. / Bajou Du Rouet / Miss Carnute F
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
29ARENA (111)WiktorLARKOWSKI065,26
   SP / POL / M / 2002 / - / kaszt. / Donald / Aronia
   - / Magdalena Gut
    KJ Zbrosławice
30WIARUS (9)JuliaBIEGANOWSKA065,47
   - / - / S / - / - / -
   
    Tornado Szczecin
31WIBARO (33)KamilGRZELCZYK066,26
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Wiagra
   - / Bogdan Kuchejda
    BKJ Bogusławice
32ATŁAS (138)KrzysztofMAZUR066,72
   SP / POL / S / 2004 / - / kaszt. / Luron / Alga
   - / Aldona Jabłońska-Klimczak
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
33LINUS 217 (186)BartoszBAUM066,80
   REN / GER / G / 2006 / - / kaszt. / Lord Lancer / Granni Smith
   - / Bajerbaum Grand Horse
    KJ Jeziorki Osieczna
34CHUCK-CHIN L.E. (126)ŁukaszKRAJEWSKI067,17
   HOLST / NED / G / 2007 / - / gniada / Chiquitin La Silla / Pia Sophie/Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35CENDIAMO (251)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,48
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36EFRON (118)MieszkoDĄBROWSKI452,53
   SP / POL / G / 2004 / - / c. gn. / Avero / Erotyka
   - / Krzysztof Fiks
    KJ BM Kobylin
37CALOU (170)ZdenekZILA458,55
   - / - / M / 2007 / - / -
   
    JK Chotebuz
38ESCALONA (86)EwelinaSZCZEPANIK460,18
   HANN / GER / M / 2001 / - / sk.gn. / Escudo I / Cherry Bomb
   - / Dariusz Michalak
    BPK
39--40HARISTELLO (113)AgnieszkaSOSNOWSKA460,93
   SP / POL / G / 2004 / - / siwa / Avero II / Hinka
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Savanna Konin
39--40ESCATO (85)EwelinaSZCZEPANIK460,93
   HANN / GER / S / 2004 / - / kara / Escudo I / Dakota/Dorian
   - / Anna Michalak
    BPK
41PIRLO (117)BarbaraPEŁKA461,11
   HANN / GER / G / 2005 / - / gn. / Abke / Air Dream
   - / Barbara Pełka
    Bractwo Konne św. Marcina
42GOLD LADY F (48)MartynaBRYLL461,72
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Leonardo / Grand Lady
   - / Krzysztof Bryll
    JUKS Bryllandia w Witaszycach
43NECORDIA (80)PiotrTOKARCZYK462,89
   SP / POL / M / 2004 / - / kasztan / Cordial / Newis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
44CON SUERTE (11)HannaCZURA464,32
   - / - / G / - / - / -
   
    BPK
45ROZALIE (147)MarketaREHAKOVA464,84
   
   
    JK Kvatro Ekostatek Velk a nad Velickou
46CELTIA II (204)JustynaKUREK465,03
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bajou Du Rouet / Carranda
   
    KJ Wechta Rosnówko
47AS KIER (53)IreneuszKONDRATOWICZ465,25
   OLDEN / GER / S / 2005 / - / kasztan / Argentinus / Edelweis
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
48CLEARCAP (225)RadosławZALEWSKI465,93
   HOLST / GER / G / 2004 / - / siwa / Clearway / Power Lady/Capo
   - / Dariusz Michalak
    Stowarzyszenie " Warszawski Klub Jeździecki "
49CHRONOS 27 (280)DaliaLEHMANN (JM.2001)466,34
   HOLST / GER / G / 2004 / - / c. gn. / Chello / Ostara/Zarewitsch
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
50CANDOR (188)TomaszCHENTKOWSKI469,53
   HANN / GER / S / 2006 / - / gn.w siw. / Calido / Lagune
   - / Remigiusz Makowski
    KJ Welt Opypy
51FULL PLEASURE (36)KatarzynaBAWŁOWICZ677,03
   HANN / GER / G / 2004 / - / kaszt. / Full House / Fritzi/For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
52DUSSELDORF (13)AgataARENDT856,75
   BAW / GER / G / 2004 / - / gn. / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
53NERMA (81)PiotrTOKARCZYK859,58
   SP / POL / M / 2002 / - / kasztan / Maram / Newis/Elvis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
54CORAL (146)WiesławNOWAK860,95
   SP / POL / G / 2006 / - / gn. / Walor / Celesta
   
    Stragona Strzagom
55GINA GINELI - B (148)MarketaREHAKOVA861,98
   
   
    JK Kvatro Ekostatek Velk a nad Velickou
56COOL BOY 16 (279)DaliaLEHMANN (JM.2001)869,46
   HANN / GER / G / 2003 / - / gniada / Contendro / Comtess/Cavalier
   - / Joanna Lehman
    Lehmann Sport Horses
57CRAZY RAY (49)MonikaMATUSZEWSKA (J.1996)1263,23
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / gn. / Gesmaray / Capella
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
58BOLERO (91)AnnaMIŚKIEWICZ1264,07
   SP / POL / G / 2006 / - / kasztan / Talent / Karima
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
59CALIPSO DU MESNIL (197)JuliaMIESZCZAK1661,99
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Galisco Du Mensil / Caramba/Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
60KALISTER (192)HenrykPOLEDNIA1892,06
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
60
Ukończyło koni
60
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:00
7 - CC
Data: 14-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WIBARO (33)KamilGRZELCZYK054,041200 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Wiagra
   - / Bogdan Kuchejda
    BKJ Bogusławice
2CARMELLO DE PAEP Z (28)ŁukaszAPPEL058,17800 PLN
   ZANGER / BEL / S / 2006 / - / c.gn. / Calvaro / Charade Z
   - / Dorota Zieniewicz
    BPK
3PEARL 80 (158)KlaudiaSIARKIEWICZ063,67600 PLN
   RHEIN / GER / M / 2005 / - / siwa / Prado / Piroschka/Phantom
   - / Klaudia Siarkiewicz
    SKJ Trawers Warszawa
4PHENIX (105)PiotrSAWICKI072,77450 PLN
   WESTF / GER / G / 2003 / - / gn. / Pilgrim / Holsatia X/Landgraf I
   - / Grzegorz Jankielewicz
    Largo S.A.
5PONITA 18 (199)RadosławZALEWSKI073,21300 PLN
   KWPN / NED / M / 2001 / - / sk.gn. / Emilion / Donate/Widor
   - / Dariusz Michalak
    Stowarzyszenie " Warszawski Klub Jeździecki "
6FULL PLEASURE (36)KatarzynaBAWŁOWICZ074,82200 PLN
   HANN / GER / G / 2004 / - / kaszt. / Full House / Fritzi/For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
7CANCAN (175)HannaROSZKIEWICZ076,14150 PLN
   HAN / POL / G / 2005 / - / gn. / Come On / Grace/Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół Kunowo
8CHARYZMA W (272)NawojkaKIECOŃ457,88100 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Largo / Chaltura/Jurand
   - / Nawojka Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
9PERŁA R (165)PaulinaWIELGÓRSKA461,47
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Fair Play / Persefona R
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
10OBSESJA (83)JarosławPORĘBA463,91
   SP / POL / M / 2003 / 10291 / gniada / Santos / Opcja/Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    BPK
11PABLO I (87)RadosławZALEWSKI465,59
   OLDEN / GER / G / 2004 / - / kara / Pik Labionica / Ondra/Cor de Brillant
   - / Anna Michalak
    Stowarzyszenie " Warszawski Klub Jeździecki "
12CAPRINI 3 (156)KlaudiaSIARKIEWICZ471,61
   ZWEIB / GER / G / 2001 / - / gn. / Cento / Lalic/Lord Calando
   - / Gestüt Dobel/Horst Karcher
    SKJ Trawers Warszawa
13SURRIMO (326)MichałTYSZKO473,50
   OLDEN / GER / S / 2007 / - / kasztan / Stacatto / Amici
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
14EFRON (118)MieszkoDĄBROWSKI473,53
   SP / POL / G / 2004 / - / c. gn. / Avero / Erotyka
   - / Krzysztof Fiks
    KJ BM Kobylin
15RODRIGO (262)DariaWICHOWSKA475,39
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
    BPK
16ZAPATERO (310)WeronikaSOŁTYSIAK579,26
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
17CORIANOS ASS (207)MaksymilianWECHTA861,86
   HOLST / GER / S / 2006 / - / bay / Coriano / Domina II/Landgraf I
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
18CALIPSO DU MESNIL (197)JuliaMIESZCZAK872,93
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Galisco Du Mensil / Caramba/Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
19CELTIA II (204)JustynaKUREK874,94
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bajou Du Rouet / Carranda
   
    KJ Wechta Rosnówko
20TZIGANE DE LA COUR (329)MichałTYSZKO981,87
   SF / FRA / G / 2007 / - / kaszt. / Helios de la Cour II / Idane de la Cour
   - / Rafał Jerzy
    TKJ "Garbówek" Garbów
21POLKA (145)WiesławNOWAK1256,41
   SP / POL / M / 2005 / - / siwa / Walor / Polana
   - / Krystyna Nowak
    Stragona Strzagom
22CENDIAMO (251)JarosławSKRZYCZYŃSKI1482,87
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23DUSSELDORF (13)AgataARENDT1666,87
   BAW / GER / G / 2004 / - / gn. / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
24QUINTERA (163)PaulinaWIELGÓRSKA1673,93
   HANN / GER / M / 2006 / - / sk.gn. / Quidam's Rubin / Cara
   - / Kamil Dubiel
    KJ Vena Rogoźnik

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
24
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:01
r6 - LL
Data: 15-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r6 - LL regionalny - (do 90) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16DASTIFF (75)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)043,58
   
   
    LKS Orzeł Lizawice
1--16EL DŻAMA (219)PolaBIRGER043,63
   
   
    BPK
1--16ROYAL (331)EsteraCIEŚLA044,42
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Velvet Rose / Rata/Orkisz
   - / Estera Cieśla
    KJ Jeziorki Osieczna
1--16BISHAMON (74)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)047,93
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    LKS Orzeł Lizawice
1--16KIARA VOLTAIRE (265)KlaudiaHAŁOŃ049,45
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Le Voltair / Karina
   - / Danuta Hałoń
    BPK
1--16ATLANTIC MAGIC (266)KatarzynaHAŁOŃ050,13
   KUC CONN / IRL / S / 2004 / - / siwa / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Danuta Hałoń
    BPK
1--16BISHAMON (74)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)050,19
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    LKS Orzeł Lizawice
1--16KIARA VOLTAIRE (265)KlaudiaHAŁOŃ050,56
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Le Voltair / Karina
   - / Danuta Hałoń
    BPK
1--16KASZMIR (173)PatrycjaMARKOWSKA051,03
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Kalifornia
   - / Julita Markowska
    KJ Galop Kozienice
1--16COOLMAN (285)EwaDYŻEWSKA052,49
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
1--16SKIP (236)JuliaSZWAŁEK053,03
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--16COOLMAN (285)EwaDYŻEWSKA053,25
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
1--16CHUPALINO :-) (205)JustynaKUREK055,50
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
1--16QUITE (99)DominikaLUTY057,95
   WESTF / - / G / 2010 / - / siwa / Quite Capitol / Ladz Jump II/Lancer III
   - / Iwona Kruszyńska
    OSK Michalscy Trzebnica
1--16QUITE (99)DominikaLUTY059,63
   WESTF / - / G / 2010 / - / siwa / Quite Capitol / Ladz Jump II/Lancer III
   - / Iwona Kruszyńska
    OSK Michalscy Trzebnica
1--16EL DŻAMA (219)PolaBIRGER065,74
   
   
    BPK
17--23DASTIFF (75)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)442,70
   
   
    LKS Orzeł Lizawice
17--23PAQUERETTE (348)JanŻUROWSKI444,48
   
   
    Stragona Strzagom
17--23MESSALINA P (270)IzabellaOPALSKA447,34
   SP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Corleone / Mojra
   - / Katarzyna Opalska
    BPK
17--23JAMAJSKI KWIAT (268)MikołajKOWNACKI448,26
   MŁP / POL / M / 2007 / - / gn. / Dalet / Jarka
   - / Anna Chrzanowska
    KJ Victor
17--23ATLANTIC MAGIC (266)KatarzynaHAŁOŃ451,08
   KUC CONN / IRL / S / 2004 / - / siwa / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Danuta Hałoń
    BPK
17--23FAMARA ES (196)ZofiaPOŁCZYŃSKA452,31
   KWPN / NED / M / 2010 / - / c.gn. / Gigolo Van De Padenborre / Bamara
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek
17--23FAMARA ES (196)ZofiaPOŁCZYŃSKA453,53
   KWPN / NED / M / 2010 / - / c.gn. / Gigolo Van De Padenborre / Bamara
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek
24SKIP (236)JuliaSZWAŁEK568,48
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
25CHUPALINO :-) (205)JustynaKUREK22105,96
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
 AMBER NIGHT (353)PaulinaLATUSeli
   
   
   
 AMBER NIGHT (353)PaulinaLATUSeli
   
   
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
27
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:02
r7 - L
Data: 15-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r7 - L regionalny - (100) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--21ATHLETICO (267)JuliaKUŹMIŃSKA045,96
   MŁP / POL / G / 2004 / - / gn.
   - / Julia Kuźmińska
   
1--21FIN WAL (295)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)048,02
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Maksymilian Morawska
    BPK
1--21MESSALINA P (270)IzabellaOPALSKA048,37
   SP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Corleone / Mojra
   - / Katarzyna Opalska
    BPK
1--21NORMAN (241)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)048,46
   
   
    BPK
1--21FIN WAL (295)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)049,38
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Maksymilian Morawska
    BPK
1--21ORAWA (233)EwaNIESTRAWSKA051,98
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--21RIVIERA (235)AgnieszkaAPOLINARSKA052,61
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--21REBUS (22)AlicjaMAŚLANA053,91
   
   
    PKJ Beryl Mortęgi
1--21KASZMIR (173)PatrycjaMARKOWSKA054,48
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Kalifornia
   - / Julita Markowska
    KJ Galop Kozienice
1--21CAROSA Z (332)AleksandraKIERZNOWSKA054,90
   
   
    KJ Kietlów
1--21ULANOS (31)ZofiaKRZESZEWSKA055,05
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Lordanos / Urielle/Silvio I
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
1--21CHERRY BOY (222)AgnieszkaNOWAK055,43
   
   
    LKS Cwał Poznań
1--21CAMPUS (242)AleksanderLIBERA055,78
   
   
    KJ Cwał Poznań
1--21BIG LORD (333)AleksandraKIERZNOWSKA055,95
   
   
    KJ Kietlów
1--21CELENTANA (3)PiotrFRAGSTEIN056,30
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Levistano / Cyferka
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
1--21CARLO R (34)MartinROZYNEK056,57
   
   
    KJ Profil Piła
1--21LUCKY (338)NawojkaKIECOŃ058,31
   - / - / G / - / - / gniada
   - / Katarzyna Trocińska
    LUKS Nysa Gubin
1--21ILWITA (78)AleksandraPILATOWICZ059,71
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Wiwat / Iluzja
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
1--21CANTELLA (66)AngelikaPODGÓRNA061,33
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Cancara / D-Capita
   - / Angelika Podgórna
    KJ Czahary Pogorzelica
1--21ASTRO (55)MariaSZMIDT061,44
   HANN / GER / S / 2007 / - / c.gn. / Atlantus As / -
   - / Artur Urbaniak
    OSK Michalscy
1--21ADORADO (216)GabrielaZAPOTOCZNA063,38
   KWPN / BEL / S / 2005 / - / siwa / Indorado / Voraya/Indoctro
   - / Robert Zapotoczny
    BPK
22--30ROYAL (331)EsteraCIEŚLA450,60
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Velvet Rose / Rata/Orkisz
   - / Estera Cieśla
    KJ Jeziorki Osieczna
22--30CAROSA Z (332)AleksandraKIERZNOWSKA452,89
   
   
    KJ Kietlów
22--30PAQUERETTE (348)JanŻUROWSKI452,91
   
   
    Stragona Strzagom
22--30ULANOS (31)ZofiaKRZESZEWSKA454,51
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Lordanos / Urielle/Silvio I
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
22--30CHERRY BOY (222)AgnieszkaNOWAK454,92
   
   
    LKS Cwał Poznań
22--30NEVERS (2)PiotrFRAGSTEIN456,75
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Chap / Cyrena
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
22--30ROYAL (331)EsteraCIEŚLA460,24
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Velvet Rose / Rata/Orkisz
   - / Estera Cieśla
    KJ Jeziorki Osieczna
22--30GARUS (100)DominikaLUTY462,42
   SP / POL / G / 2009 / - / c.gn. / Guffi / Gracja/Grajcar
   - / Przemysław Kruszyński
    OSK Michalscy Trzebnica
22--30SIR ARGENTINUS (336)ZofiaKRZESZEWSKA464,29
   SP / POL / - / 2008 / - / - / Argentinus / Sokorya/Le Voltaire
   Marek Jóźwiakowski / Marek Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
31--33MESSALINA P (270)IzabellaOPALSKA845,28
   SP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Corleone / Mojra
   - / Katarzyna Opalska
    BPK
31--33BUGI (271)PaulinaKOZAKIEWICZ853,08
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
31--33CANTELLA (66)AngelikaPODGÓRNA861,29
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Cancara / D-Capita
   - / Angelika Podgórna
    KJ Czahary Pogorzelica
34--35BUGI (271)PaulinaKOZAKIEWICZ1074,73
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
34--35ADORADO (216)GabrielaZAPOTOCZNA1090,08
   KWPN / BEL / S / 2005 / - / siwa / Indorado / Voraya/Indoctro
   - / Robert Zapotoczny
    BPK
36TOPAZ (108)MatyldaKASNER (JM.2001)1176,79
   BAY / - / G / 2000 / - / -
   - / Jarvo Olar
    KJ Folwark Wenus Suszki
37--38JAMAJSKI KWIAT (268)MikołajKOWNACKI1258,99
   MŁP / POL / M / 2007 / - / gn. / Dalet / Jarka
   - / Anna Chrzanowska
    KJ Victor
37--38JAMAJSKI KWIAT (268)MikołajKOWNACKI1266,27
   MŁP / POL / M / 2007 / - / gn. / Dalet / Jarka
   - / Anna Chrzanowska
    KJ Victor
39CELENTANA (3)PiotrFRAGSTEIN26103,76
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Levistano / Cyferka
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
 PERYL L (112)AgnieszkaSOSNOWSKAeli
   WLKP / POL / G / 2010 / - / gn. / Placido / Berda
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Savanna Konin
 PERYL L (112)AgnieszkaSOSNOWSKAeli
   WLKP / POL / G / 2010 / - / gn. / Placido / Berda
   - / Agnieszka Sosnowska
    KKJ Savanna Konin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
41
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:03
r8 - L1
Data: 15-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r8 - L1 regionalny - (105) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--25RIVIERA (235)AgnieszkaAPOLINARSKA051,48
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25ILLADKA (299)AntoninaKUBIAK051,88
   
   
    JKS Cwał Poznań
1--25REBUS (22)AlicjaMAŚLANA052,13
   
   
    PKJ Beryl Mortęgi
1--25ORAWA (233)EwaNIESTRAWSKA052,90
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25ELIPSA (221)GabrielaZAPOTOCZNA053,08
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / -
   - / R. Zapotoczny
    BPK
1--25G ' ZEUS (246)AgataKUJAWA053,15
   
   
    LZS Lech Gniezno
1--25ORAWA (233)EwaNIESTRAWSKA053,20
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25GLORIA (229)KarolinaFEDOROWICZ053,38
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Grando / Gaja
   - / Katarzyna Szydłowska
   
1--25CHARYZMA (230)KamilNIESTRAWSKI054,14
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25VRATISLAVIA (350)DominikaLUTY054,86
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--25TRAWIATA (301)EdytaKONIECZNA (J.1996)054,87
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25CRUELLA DE MON (115)AgataRAKOWSKA055,25
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / Cristo / Romina II
   - / Joanna Siech-Rakowska
    JKS Tornado Szczecin
1--25DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (286)EwaDYŻEWSKA056,27
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
1--25RIVIERA (235)AgnieszkaAPOLINARSKA056,51
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25CORINA (61)AndreySHALOHIN057,50
   WESTF / GER / M / 2008 / - / gn. / Cosmo-Polit / La Donna
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--25LASER (14)ŁukaszPIKSA059,14
   
   
    LKJ Cwał Poznań
1--25CARLO R (34)MartinROZYNEK059,99
   
   
    KJ Profil Piła
1--25SILVER STAR (255)JarosławSKRZYCZYŃSKI060,02
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
1--25COFERTINA (324)JoannaROSICKA060,05
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn.
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--25ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (269)MikołajKOWNACKI061,36
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    KJ Victor
1--25SUSINA DEL CETONA (56)EwaMAZUROWSKA061,55
   ITAL / ITA / M / 2004 / - / gn. / Rigoletto / Bon Bon del Cetona
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--25OLMAR (220)DariaKOBIERNIK061,66
   
   
    ZKJ Przylep Lotnisko
1--25POLANDOR (16)ŁukaszPIKSA061,92
   
   
    LKJ Cwał Poznań
1--25QUINTMAN (203)JustynaKUREK063,05
   - / - / S / 2009 / - / c.gn. / Quintero / /Lordano
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
1--25ROYAL CASSIN (258)JakubPODGÓRNY063,68
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Quaide Cassin / Rafa
   - / Agnieszka Kaczmarek
    KJ Czahary Pogorzelica
26--33CHARYZMA (230)KamilNIESTRAWSKI452,35
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
26--33ATHLETICO (267)JuliaKUŹMIŃSKA453,54
   MŁP / POL / G / 2004 / - / gn.
   - / Julia Kuźmińska
   
26--33LASER (14)ŁukaszPIKSA456,07
   
   
    LKJ Cwał Poznań
26--33REWIA (231)KamilNIESTRAWSKI457,67
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
26--33GARUS (100)DominikaLUTY460,24
   SP / POL / G / 2009 / - / c.gn. / Guffi / Gracja/Grajcar
   - / Przemysław Kruszyński
    OSK Michalscy Trzebnica
26--33ASTRO (55)MariaSZMIDT461,65
   HANN / GER / S / 2007 / - / c.gn. / Atlantus As / -
   - / Artur Urbaniak
    OSK Michalscy
26--33ROYAL CASSIN (258)JakubPODGÓRNY461,91
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Quaide Cassin / Rafa
   - / Agnieszka Kaczmarek
    KJ Czahary Pogorzelica
26--33CIA MALICA (29)SzymonTĘCZA465,71
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Caretino / Vivien IV/Crist
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
34JAMAL VAN ORTI (178)HubertPOLOWCZYK567,39
   BWP / BEL / G / 2009 / - / kara / Toulon / Beau Reve Van Orti
   - / Katarzyna Bawłowicz
    JKS Salio
35--39BUGI (271)PaulinaKOZAKIEWICZ851,09
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
35--39RAPORT (144)MarcinSZABLUK851,73
   WLKP / POL / G / 2007 / - / gn. / Lascadell / Rajala
   - / Brepr WP
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
35--39RUTYNA (234)HannaCZEKAŁA854,14
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
35--39ATHLETICO (267)JuliaKUŹMIŃSKA854,75
   MŁP / POL / G / 2004 / - / gn.
   - / Julia Kuźmińska
   
35--39PERFECTO (139)KrzysztofMAZUR858,24
   SP / POL / S / 2010 / - / gn. / Domel / Progis
   - / Zenon Brzozowski i Krzysztof Mazur
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
 KASZMIR (173)PatrycjaMARKOWSKAeli
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Kalifornia
   - / Julita Markowska
    KJ Galop Kozienice
 CHICOLO (19)RafałMICHALAKeli
   
   
    KJ Galop Kozienice
 FOLLOW ME (289)AleksandraPAPROCKAeli
   BRAND / GER / M / 2007 / - / gn. / Fly High / Drosselklang II`
   - / Andrzej Lemański
    JKS Elcon Szczecin
 FOLLOW ME (289)AleksandraPAPROCKAeli
   BRAND / GER / M / 2007 / - / gn. / Fly High / Drosselklang II`
   - / Andrzej Lemański
    JKS Elcon Szczecin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67
Startowało koni
43
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:04
r9 - P
Data: 15-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r9 - P regionalny - (110) zwykły
(Competition No r9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALCES (347)AnnaLIPIŃSKA049,89300 PLN
   
   
    KJ Zbyszko
2SZTALUGA (162)MajaSŁOWIKOWSKA053,75200 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Graf Quidam / Szansa
   - / Robert Płaneta
    BPK
3NESMA (5)KarolinaFRAGSTEIN054,06100 PLN
   SP / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Maram / /Elvis
   - / Karolina Fregstein
    UKS "Podkowa" Moryń
4LUKRECJA (346)KarinaWOŹNIAK054,70
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Divisor / Legumina/Hamlet Go
   - / Zbigniew Kruk
    KJ Zbyszko
5ILLADKA (299)AntoninaKUBIAK056,99
   
   
    JKS Cwał Poznań
6QUIDAMOS (136)MalwinaZDRZALIK057,36
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Galop Kozienice
7ZANDO M (294)ArturMOKSIEWICZ058,41
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    BPK
8CORVETTE W (177)HubertPOLOWCZYK058,42
   KWPN / NED / M / 2007 / - / gn. / Lord Z / Ivette S
   - / Hubert Polowczyk
    JKS Salio
9WIGRA (238)MateuszKOWALCZYK058,58
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
10HOSSA J (288)SandraIRMER058,89
   - / - / M / - / - / -
   
    JKS Elcon Szczecin
11KROTON (1)PiotrFRAGSTEIN059,24
   DSP / POL / G / 2009 / - / sk.gn. / Carinjo / Krymka
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
12PLEASE FITTA (284)AgataMIZGIER059,44
   XX / - / G / 2003 / - / siwa / Quercus Du Maury / Ambre De Fitta
   - / Santoni Horses Aneta Doruch
    LKJ Abaria Iwno
13KONTENDRO (302)SamantaFORLINI060,11
   WEST / - / G / 2008 / - / gn. / Contendro / Kaole
   - / Stanisław Marchwicki
    BPK
14VERONA (10)JuliaBIEGANOWSKA060,41
   SP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Quirinus / Valencia
   - / Malwina Bieganowska
    Tornado Szczecin
15VRATISLAVIA (350)DominikaLUTY061,46
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
16CALIPPA (245)WiktoriaWITCZAK (J.1996)061,67
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
    KJ Kietlów
17KASTOR G (290)JoannaNOWICKA061,78
   
   
    JKS Elcon Szczecin
18KONSTELACJA (243)MartynaKOWALAK061,79
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Landjonker S / Kropla
   - / Magdalena Kowalak
    KJ Cwał Poznań
19CHANTILLY (253)JarosławSKRZYCZYŃSKI061,88
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20ANACONDA C.C. (194)AnitaHUMINIŁOWICZ (J.1996)061,96
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gniada / Aralimbo / Kathleen/Kanudos
   - / Monika Huminiłowicz
    KJ Czahary Pogorzelica
21KONTINA (217)DariaKOBIERNIK061,99
   - / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
22HARDON (143)KrzysztofMAZUR062,15
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Harwest / Donna
   - / Brepr WP
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
23CASALL DAUGHTER (351)DaliaLEHMANN (JM.2001)062,19
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Casall / La Toya I/Lennon
   - / Maciej Lehmann
    Lehmann Sport Horses
24ATLANTA (151)MieszkoDĄBROWSKI062,31
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Caretino / Shacira/Carolus I
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
25LADY S (257)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)062,98
   
   
   
26BALOUBET.K (239)DamianBRZÓZKA064,46
   
   
    BPK
27DIGISPORT CAPITALNY (287)EwaDYŻEWSKA064,68
   - / - / S / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
28DIGISPORT CAMILLE DE DIAMANT (286)EwaDYŻEWSKA064,71
   - / - / G / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
29QUANDANEL (240)DamianBRZÓZKA065,46
   
   
    BPK
30SILVER SHINE (252)JarosławSKRZYCZYŃSKI065,53
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
31GOLDEN WIND (52)MonikaMATUSZEWSKA (J.1996)065,65
   OLDEN / FRA / G / 2003 / - / gn. / Gwalarn ar Park / Joyeuse Saincrit
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
32TAJLANDIA (142)KrzysztofMAZUR065,77
   WLKP / POL / M / 2009 / - / gn. / Landor / Trojanka
   - / Adam Mróz
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
33ARES (300)ŁukaszPIKSA066,05
   SP / POL / G / 2004 / - / - / Cantanis / -
   - / Henryk Eron
    LKJ Cwał Poznań
34WALKOWER (276)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)066,65
   - / - / G / - / - / -
   
    ZKJ Przylep
35ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (269)MikołajKOWNACKI067,01
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    KJ Victor
36CORINA (61)AndreySHALOHIN067,06
   WESTF / GER / M / 2008 / - / gn. / Cosmo-Polit / La Donna
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
37DIGISPORT LAVIANO (323)JoannaROSICKA068,12
   - / GER / G / - / - / gn.
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
38CISSALL (107)PiotrSAWICKI068,17
   
   
    Largo S.A.
39ANABELL (322)JoannaROSICKA068,35
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
40CHICOVARA II (167)MagdaKOZIELSKA068,80
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Cordamme / Nanny
   - / Kamil Dubiel
    KJ Vena Rogoźnik
41OLMAR (220)DariaKOBIERNIK069,04
   
   
    ZKJ Przylep Lotnisko
42IL DE PINS VAN DORPERHAIDE (259)KatarzynaBAWŁOWICZ069,56
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camilla De Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
43ARTANI-CORDE (328)MichałTYSZKO069,97
   - / GER / G / - / - / gn. / Artanis / -
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
44CARRAVAGGIO (201)JustynaKUREK070,60
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Lord Liberator / Cabora/Quamiro
   Damian Wechta / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
45VALENCIA (335)HubertKIERZNOWSKI171,16
   
   
    KJ Kietlów
46JAMAL VAN ORTI (178)HubertPOLOWCZYK171,17
   BWP / BEL / G / 2009 / - / kara / Toulon / Beau Reve Van Orti
   - / Katarzyna Bawłowicz
    JKS Salio
47CIA MALICA (29)SzymonTĘCZA172,29
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Caretino / Vivien IV/Crist
   - / Stanisław Jóźwiakowski
    KJ Sokół Damasławek
48CORRIS (213)MałgorzataKOSZUCKA172,66
   - / - / G / - / - / -
   
    OSK Michalscy Trzebnica
49CATHARSIS (314)PiotrMORSZTYN172,93
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Carenzo / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
50ISELINE VAN DORPERHIDE (37)KatarzynaBAWŁOWICZ174,99
   BWP / BEL / M / 2008 / - / siwa / Cabrio van Heffinck / Romina C/Darco
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
51SIR ARGENTINUS (336)ZofiaKRZESZEWSKA454,51
   SP / POL / - / 2008 / - / - / Argentinus / Sokorya/Le Voltaire
   Marek Jóźwiakowski / Marek Jóźwiakowski
    KJ Sokół Domasławek
52QUICKY DU VERGER (340)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)457,26
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
53ANBAJ DU ROUET (77)JacekKUŚNIERCZAK457,57
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
54CENTUCKY 2 (260)KatarzynaBAWŁOWICZ457,74
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Captain Paul / Landjunker
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
55LENOX (278)WiktoriaMRUGAŁA458,18
   
   
    LUKS Nysa Gubin
56RUTYNA (234)HannaCZEKAŁA458,63
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
57EINSTEIN (73)FilipLEWICKI (JM.2001)461,44
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ "Czahary" Pogorzelica
58CABORA (101)DominikaLUTY461,57
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Quamiro / Carrera/Corrado
   - / Iwona Kruszyńska
    OSK Michalscy Trzebnica
59BINGO (183)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA463,35
   TRAK / LTU / G / 2001 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / KJ Trachy
    KJ Trachy
60CITIZEN (321)JoannaROSICKA465,09
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Contender / Casarina L/Calido L
   - / Katarzyna Balcerzak
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
61SUSINA DEL CETONA (56)EwaMAZUROWSKA465,17
   ITAL / ITA / M / 2004 / - / gn. / Rigoletto / Bon Bon del Cetona
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
62CON CALIPPO (8)JuliaBIEGANOWSKA465,29
   
   
    Tornado Szczecin
63DON JUAN HBC (273)NawojkaKIECOŃ466,64
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LUKS Nysa Gubin
64SZALEJ (291)MartynaPAPROCKA467,56
   SP / POL / G / 1997 / - / kaszt. / Louis / Salamanka
   - / Alojzy Ryt
    JKS Elcom Szczecin
65BALOU BOY (195)ZofiaPOŁCZYŃSKA468,79
   BAW / GER / G / 2006 / - / kaszt. / Balou Du Rouet / Zadora
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek
66NENIA (79)AleksandraPILATOWICZ468,80
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
67BOLONIA (308)WeronikaSOŁTYSIAK468,87
   SP / POL / M / 2009 / - / sk.gn. / Maaik / Barsa/Castiglione L
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
68DIGISPORT COLOMBIANA (67)JakubPODGÓRNY469,38
   OS / GER / M / 2008 / - / gn. / Contendro I / -
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Czahary Pogorzelica
69DIGISPORT FISICELLA (325)JoannaROSICKA470,83
   HOLST / GER / M / 2005 / - / c.gn. / For Pleasure / K-tiziana/Tin Rocco
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
70ESCHNAPUR (20)JoannaKRZYŻOSTANIAK676,22
   - / - / G / 2000 / - / - / Escudo I / Rabs Muecke
   
    PKJ Beryl Mortęgi
71DERINA (334)HubertKIERZNOWSKI781,27
   
   
    KJ Kietlów
72GLORIA (229)KarolinaFEDOROWICZ854,39
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Grando / Gaja
   - / Katarzyna Szydłowska
   
73NORMAN (241)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)858,37
   
   
    BPK
74REWIA (231)KamilNIESTRAWSKI863,47
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
75LIMAR (21)JoannaKRZYŻOSTANIAK863,94
   
   
    PKJ Beryl Mortęgi
76CANTON (223)AgnieszkaNOWAK864,74
   HOLST / GER / G / 2006 / - / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
77ARCO 08 (264)JanCHRZANOWSKI866,39
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
78CHICOLO (19)RafałMICHALAK866,99
   
   
    KJ Galop Kozienice
79IBERIA (292)MajaDUDEK (J.1998)867,99
   
   
    OSK Michalscy
80OLIMP KG (244)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW868,88
   SP / POL / G / 2003 / - / - / Lumpi / Oklahoma
   - / Marek Charliński
    KJ Hubertus Lusowo
81WIZARES DTE (106)PiotrSAWICKI886,44
   SP / POL / S / 2003 / - / gn. / - / Wizja
   
    Largo S.A.
82CLEVER CHAP (68)JacekFLISIAK990,99
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Cristo / Tabbi
   - / Jacek Flisiak
    JKS Maneż Żelichów
83ELIPSA (221)GabrielaZAPOTOCZNA1077,00
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / -
   - / R. Zapotoczny
    BPK
84BIG LORD (333)AleksandraKIERZNOWSKA1180,89
   
   
    KJ Kietlów
85POLANDOR (16)ŁukaszPIKSA1269,67
   
   
    LKJ Cwał Poznań
86G ' ZEUS (246)AgataKUJAWA1478,76
   
   
    LZS Lech Gniezno
87TRAWIATA (301)EdytaKONIECZNA (J.1996)2782,85
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
 CIN CIN (232)EwaNIESTRAWSKAeli
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
 CAMPUS (242)AleksanderLIBERAeli
   
   
    KJ Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
89
Ukończyło koni
87
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:07
r10 - N
Data: 15-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r10 - N regionalny - (120) zwykły
(Competition No r10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SZTALUGA (162)MajaSŁOWIKOWSKA054,62350 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Graf Quidam / Szansa
   - / Robert Płaneta
    BPK
2VEJOTTIE (7)JuliaBIEGANOWSKA055,16250 PLN
   - / - / M / - / - / -
   
    Tornado Szczecin
3EMARELLO (215)DariaKOBIERNIK055,39150 PLN
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Maram / Emanuelle/Luron
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
4LALLIJA (283)AgataMIZGIER055,66
   WEST / GER / M / 2002 / - / gn. / Lacantus / Dessina/Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
5SUNDAY (45)EwelinaDERDA056,30
   HOLST / GER / M / 2002 / - / gn. / Conteur / Naomi XXXXII/Corrado I
   - / Martyna Ptak
    KKJ Sawanna
6CLINTERO Z (345)ŁukaszAPPEL058,06
   
   
    BPK
7CUBA LIBRE (343)BartoszGOSZCZYŃSKI059,14
   HANN / GER / M / 1999 / - / - / Campari M / -
   - / JJ Horse Training
    KJ Sielanka Warka
8WIGRA (238)MateuszKOWALCZYK059,36
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
9PUERTO RICO (90)AnnaMIŚKIEWICZ059,68
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
10TIRAMISU (218)GabrielaZAPOTOCZNA060,44
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    BPK
11ALEGORIA (39)NinaWĄSIK060,87
   NN / NN / M / 2004 / - / gn. / NN / NN
   - / Robert Wąsik
    KS Cortina Kaczenice
12NARNIA (179)AgnieszkaGABORSKA061,17
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Quamiro / Nanelie
   - / Barbara Mierzwińska
    BPK
13CARRERA SJ (341)BartoszGOSZCZYŃSKI061,72
   HOLST / GER / M / 2007 / - / gn. / Quidamo / Casarina L
   - / Stanisław Janowski
    KJ Sielanka Warka
14PLEASE FITTA (284)AgataMIZGIER062,87
   XX / - / G / 2003 / - / siwa / Quercus Du Maury / Ambre De Fitta
   - / Santoni Horses Aneta Doruch
    LKJ Abaria Iwno
15BASZA (298)KatarzynaMASTALERZ063,29
   SP / POL / G / - / - / - / Luron / Birma/Elvis
   - / Magdalena Grześkowiak
    KJ Cwał Poznań
16SZALEJ (291)MartynaPAPROCKA063,67
   SP / POL / G / 1997 / - / kaszt. / Louis / Salamanka
   - / Alojzy Ryt
    JKS Elcom Szczecin
17OSADKOWSKI KEY LEENA (317)PiotrMORSZTYN063,75
   WLKP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Lasko / Kolonia/Le Bon
   - / Attis P.P. Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski
18CHARLENE (210)MaksymilianWECHTA064,14
   HOLST / GER / M / 2008 / - / siwa / Clarimo / Raja II/Lancer II
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
19DON JUAN HBC (273)NawojkaKIECOŃ065,38
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LUKS Nysa Gubin
20CARRY WAY (26)ŁukaszAPPEL065,49
   HOLST / GER / S / 2009 / - / gn. / Caretino / Tamara V
   - / Wanda Szmyt
    BPK
21--22ALVARO (208)MaksymilianWECHTA065,99
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
21--22CHANTILLY (253)JarosławSKRZYCZYŃSKI065,99
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23DANDY (141)KrzysztofMAZUR066,70
   KWPN / NED / S / 2008 / - / kaszt. / Douglas / Wendy V/Indoctro
   - / Robert Stasiuk
    Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
24IBERIA (292)MajaDUDEK (J.1998)066,74
   
   
    OSK Michalscy
25WALKOWER (276)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)066,95
   - / - / G / - / - / -
   
    ZKJ Przylep
26ELGREY (293)AgataSIELCZAK066,98
   WLKP / POL / G / 2004 / - / sk.gn. / Grey / Elegantka
   - / R.W. Sielczak
    Bractwo Konne sw. Marcina w Strykowie
27CALATIN (17)ŁukaszPIKSA067,05
   HOLST / GER / S / 2009 / - / sk.gn. / Calato / Pilotin/Esteban
   
    LKJ Cwał Poznań
28CANTON (223)AgnieszkaNOWAK067,32
   HOLST / GER / G / 2006 / - / siwa / Canto / Sina V
   - / Paweł Chudziak
    LKS Cwał Poznań
29BRANDO (224)EwaKOCOŃ067,43
   SP / POL / G / 2006 / - / c.gn. / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocoń
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
30DIGISPORT LAVIANO (323)JoannaROSICKA067,73
   - / GER / G / - / - / gn.
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
31BARBADOS (89)AnnaMIŚKIEWICZ068,03
   SP / POL / G / 2009 / - / kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
32DUKE W (342)BartoszGOSZCZYŃSKI068,13
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ Sielanka Warka
33LIMAR (21)JoannaKRZYŻOSTANIAK068,15
   
   
    PKJ Beryl Mortęgi
34LITTLE KEMM (51)MagdalenaMATUSZEWSKA (JM.1999)068,39
   MEKLE / GER / G / 2001 / - / kaszt. / Lord Kemm / Dibursa/Dietar
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
35ALASKA (319)PiotrMORSZTYN070,64
   WLKP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Ulisses / Avista/Elvis
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
36LA CALIDAD (209)MaksymilianWECHTA171,02
   HOLST / GER / S / 2008 / - / - / Lancer II / /Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
37ISELINE VAN DORPERHIDE (37)KatarzynaBAWŁOWICZ171,66
   BWP / BEL / M / 2008 / - / siwa / Cabrio van Heffinck / Romina C/Darco
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
38LA DAME BLANCHE L (121)ArkadiuszFIMMEL172,14
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cassiano / A-Larika
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39ALCES (347)AnnaLIPIŃSKA452,59
   
   
    KJ Zbyszko
40LUKRECJA (346)KarinaWOŹNIAK453,45
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Divisor / Legumina/Hamlet Go
   - / Zbigniew Kruk
    KJ Zbyszko
41NESMA (5)KarolinaFRAGSTEIN455,67
   SP / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Maram / /Elvis
   - / Karolina Fregstein
    UKS "Podkowa" Moryń
42NENIA (79)AleksandraPILATOWICZ457,24
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
43LENOX (278)WiktoriaMRUGAŁA457,54
   
   
    LUKS Nysa Gubin
44KASTOR G (290)JoannaNOWICKA458,35
   
   
    JKS Elcon Szczecin
45--46ILOTTA (6)PiotrFRAGSTEIN459,21
   SP / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Otill / Ilizja
   - / Piotr Fragstein
    UKS "Podkowa" Moryń
45--46BALOUBET.K (239)DamianBRZÓZKA459,21
   
   
    BPK
47ANACONDA C.C. (194)AnitaHUMINIŁOWICZ (J.1996)460,46
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gniada / Aralimbo / Kathleen/Kanudos
   - / Monika Huminiłowicz
    KJ Czahary Pogorzelica
48TORADO 2 (214)MałgorzataKOSZUCKA461,79
   KWPN / HOL / S / 2000 / - / - / Its Morado / Lalinda
   - / Damian Wechta
    OSK Michalscy Trzebnica
49GINA VAN'T ZORGVLIET (180)NataliaKUŹMA462,83
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
50TIP TOP Q (172)AdriannaKACZMAREK463,44
   SP / POL / G / 2006 / - / gniada / Quidam de Revel / Tina/Tin Roco
   - / Adrianna Kaczmarek
    KJ Galop Kozienice
51VERONA (10)JuliaBIEGANOWSKA463,95
   SP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Quirinus / Valencia
   - / Malwina Bieganowska
    Tornado Szczecin
52KONTINA (217)DariaKOBIERNIK464,03
   - / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
53MAXIMA (261)MartaMSZYCA (J.1997)464,07
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Massimo / Nicorinne S
   - / Mirosława Mszyca
    KJ Partynice Wrocław
54IMPATICO (150)AnnaROUBICKOVA465,52
   
   
    JK Velka Polon
55DERINA (334)HubertKIERZNOWSKI467,04
   
   
    KJ Kietlów
56ATLANTA (151)MieszkoDĄBROWSKI467,32
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Caretino / Shacira/Carolus I
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
57ANABELL (322)JoannaROSICKA467,54
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sykuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
58IL DE PINS VAN DORPERHAIDE (259)KatarzynaBAWŁOWICZ467,77
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camilla De Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
59ONCE AGAIN (320)PiotrMORSZTYN467,80
   SP / - / S / 2008 / - / gn. / Oder / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
60ARTANI-CORDE (328)MichałTYSZKO468,38
   - / GER / G / - / - / gn. / Artanis / -
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
61BONGO (247)JarosławSKRZYCZYŃSKI468,49
   WLKP / POL / G / 2006 / - / gn. / Chef Supreme / Bogota
   - / Jarosław Skrzyczyński
    KJ Agro-Handel Śrem
62ZANDO M (294)ArturMOKSIEWICZ468,79
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    BPK
63DIGISPORT FISICELLA (325)JoannaROSICKA470,06
   HOLST / GER / M / 2005 / - / c.gn. / For Pleasure / K-tiziana/Tin Rocco
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
64BALOU BOY (195)ZofiaPOŁCZYŃSKA470,44
   BAW / GER / G / 2006 / - / kaszt. / Balou Du Rouet / Zadora
   - / Zofia Połczyńska
    KJ "Sokół" Damasławek
65DIGISPORT COLOMBIANA (67)JakubPODGÓRNY571,36
   OS / GER / M / 2008 / - / gn. / Contendro I / -
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Czahary Pogorzelica
66QUIRO 5 (306)BartoszGROSZ572,91
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / gn. / Quidam's Rubin / Winanda/Landor S
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna
67QUIDAMOS (136)MalwinaZDRZALIK675,25
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Galop Kozienice
68CARETINA SHOSTAKOV (256)JarosławSKRZYCZYŃSKI854,21
   HOLST / GER / M / 2009 / - / gn. / Caretino / Sir Shostakov
   - / Maciej Lehmann
    KJ Agro-Handel Śrem
69DOLLAR GIRL H (62)AndreySHALOHIN857,26
   KWPN / NED / M / 2008 / - / siwa / Wizzerd / Levejoy-B
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
70HOSSA J (288)SandraIRMER861,27
   - / - / M / - / - / -
   
    JKS Elcon Szczecin
71KONSTELACJA (243)MartynaKOWALAK861,57
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Landjonker S / Kropla
   - / Magdalena Kowalak
    KJ Cwał Poznań
72CALIPPA (245)WiktoriaWITCZAK (J.1996)861,73
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
    KJ Kietlów
73CORVETTE W (177)HubertPOLOWCZYK862,28
   KWPN / NED / M / 2007 / - / gn. / Lord Z / Ivette S
   - / Hubert Polowczyk
    JKS Salio
74CENTUCKY 2 (260)KatarzynaBAWŁOWICZ862,93
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Captain Paul / Landjunker
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
75CITIZEN (321)JoannaROSICKA863,33
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Contender / Casarina L/Calido L
   - / Katarzyna Balcerzak
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
76ANBAJ DU ROUET (77)JacekKUŚNIERCZAK864,98
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Bajou du Rouet / Andora
   - / Jacek Kuśnierczak
    JUKS Mieczewo
77CATHARSIS (314)PiotrMORSZTYN865,51
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Carenzo / -
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
78CABORA (101)DominikaLUTY866,56
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Quamiro / Carrera/Corrado
   - / Iwona Kruszyńska
    OSK Michalscy Trzebnica
79DIGISPORT CAPITALNY (287)EwaDYŻEWSKA867,07
   - / - / S / - / - / -
   
    JK Opava Katerinky
80CASCARETTO (254)JarosławSKRZYCZYŃSKI867,59
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Cascari / Havima
   - / M. i T. SIergiej
    KJ Agro-Handel Śrem
81OPIUM DE LA ROSE (263)JanCHRZANOWSKI868,08
   SP / POL / G / 2007 / - / kaszt.
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
82SILVER SHINE (252)JarosławSKRZYCZYŃSKI868,12
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
83CHICOVARA II (167)MagdaKOZIELSKA868,95
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Cordamme / Nanny
   - / Kamil Dubiel
    KJ Vena Rogoźnik
84CON CALIPPO (8)JuliaBIEGANOWSKA869,36
   
   
    Tornado Szczecin
85VALENCIA (335)HubertKIERZNOWSKI885,05
   
   
    KJ Kietlów
86ESCHNAPUR (20)JoannaKRZYŻOSTANIAK885,18
   - / - / G / 2000 / - / - / Escudo I / Rabs Muecke
   
    PKJ Beryl Mortęgi
87CLEVER CHAP (68)JacekFLISIAK2188,22
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Cristo / Tabbi
   - / Jacek Flisiak
    JKS Maneż Żelichów
88OLIMP KG (244)AgnieszkaBOGUCKA-SYDOW2499,22
   SP / POL / G / 2003 / - / - / Lumpi / Oklahoma
   - / Marek Charliński
    KJ Hubertus Lusowo
 FOLKLORE 13 (307)BartoszGROSZeli
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gniada / Lamentos / Fonata/Qatro B
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71
Startowało koni
89
Ukończyło koni
88
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:09
8 - L1
Data: 15-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L1 Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki - art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9FARGITA (57)EwaMAZUROWSKA057,22110 PLN
   KWPN / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Afellay / Urgita
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--9CUMARU (94)WaleryŁYSKOWKA057,41110 PLN
   OLDEN / GER / S / 2010 / - / siwa / Cornet Obolensky / Wynona W
   - / Michał Szadkowski
    Fund. na Rzecz Sportu Jeździeckiego Indeco Szarek
1--9DIELEILA (109)MagdalenaGUT058,96110 PLN
   SP / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Caliifax / D Nadia
   - / ITL Learnet Remigiusz Rydz
    KJ Zbrosławice
1--9NEVERS (2)PiotrFRAGSTEIN059,04110 PLN
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Chap / Cyrena
   - / SK Bielin
    UKS "Podkowa" Moryń
1--9CLIVIA (114)IzabelaZMYSŁOWSKA060,34110 PLN
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Clinton I / Revenna II
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Tornado Szczecin
1--9FUN RISK L (123)ŁukaszKRAJEWSKI063,14110 PLN
   - / - / - / 2010 / - / - / Upgrade / All Risk B/Numero Uno
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--9BOCCACCIO (152)MieszkoDĄBROWSKI063,18110 PLN
   HOLST / GER / S / 2010 / - / c.gn. / Baulet De Rouet / -
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
1--9FLORIS NITA (24)ŁukaszAPPEL065,34110 PLN
   KWPN / NED / G / 2010 / - / gn. / Harley VDL / Anna-Nita
   - / Wanda Szmyt
    BPK
1--9FICTION (327)MichałTYSZKO068,95110 PLN
   KWPN / NED / G / 2010 / - / siwa
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
10--12ONASIS (43)JanBOBIK460,53
   SP / POL / S / 2010 / - / kaszt. / Calato Kama / Omonia
   - / Ryszard Gardyjas
    LKS Dragon Nowielice
10--12ILWITA (78)AleksandraPILATOWICZ462,17
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Wiwat / Iluzja
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
10--12CAMIROS Z (23)ŁukaszAPPEL463,57
   ZANGE / BEL / S / 2010 / - / gn. / Candillo Z / Raina Z
   - / Wanda Szmyt
    BPK
13CHOCO LADY (58)SewerynMURDZIA862,50
   NIEM / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Chap / Cyrena
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
14COFERTINA (324)JoannaROSICKA1378,21
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn.
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


HZO - Jolanta Raczak / HZR - Ryszard Kwaczyński
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VI Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - FINAŁ - HZO-B3*/ Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 14-16 listopad 2014
Wydruk: 16-11-2014 20:47:10
9 - N
Data: 15-11-2014
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - N Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki - art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--14PASCAL S (133)LudmiłaSIERGIEJ053,6170 PLN
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    KJ Salio
1--14EDESSO (116)EwaDYŻEWSKA057,4670 PLN
   KWPN / NED / G / 2009 / - / gn. / Zahros R / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    JK Opava Katerinky
1--14PUERTO RICO (90)AnnaMIŚKIEWICZ058,9670 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
1--14LARIFARI (153)MieszkoDĄBROWSKI059,8670 PLN
   HOLST / GER / G / 2009 / - / gn. / Larimar / Shacira/Carolus I
   - / Andreas Kosicki
    KJ BM Kobylin
1--14ITON (42)JanBOBIK061,2070 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Taunus / Ikea
   - / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
1--14CASQUIN (315)MonikaMORSZTYN061,3970 PLN
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ Osadkowski
1--14VERONA L (130)LeszekGRAMZA061,6170 PLN
   HOL / GER / M / 2009 / - / gn. / Quintero / Ola Primavera/Lordanos
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
1--14QUINTUS (184)BartoszGAUZA062,0970 PLN
   WEST / POL / G / 2009 / - / siwa / Quidam de Ravel / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
    WTK Hermanów
1--14VIVA (174)HannaROSZKIEWICZ062,0970 PLN
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
1--14BELLISIMA L (124)ŁukaszKRAJEWSKI062,1370 PLN
   - / - / - / 2009 / - / - / Marino / Belgia/Colorado
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--14CATOKI (35)MartinROZYNEK062,1770 PLN