Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:06
r1/LL
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r1 - LL regionalny - (do 90) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9PAQUERETTE (188)JanŻUROWSKI060,55
   
   
    LKS Stragona Strzagom
1--9ACHILLES (202)AleksandraKISILEWICZ061,13
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
1--9ACHILLES (202)AleksandraKISILEWICZ062,41
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
1--9DAGLEZJA (242)AleksandraRUSZKIEWICZ064,44
   - / POL / M / 2001 / - / gn. / Landos II / Desiree
   - / Joanna Rajtarowski
    BPK
1--9DAGLEZJA (242)AleksandraRUSZKIEWICZ066,72
   - / POL / M / 2001 / - / gn. / Landos II / Desiree
   - / Joanna Rajtarowski
    BPK
1--9MORENA (219)BeataSZUMIŃSKA073,55
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
1--9FOKUS (118)IzabellaKISIELOWSKA074,30
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Calato Kama / Feola
   - / Ilona Pałka-Kisielewska
   
1--9KACPER (249)DamianBRZÓZKA077,25
   
   
    BPK
1--9JEREMIASZ (167)MateuszTYSZKO078,16
   MŁP / POL / S / 2010 / - / kaszt. / Top Gun / Jej Wysokość
   - / Sonia Szczęsny
    TKJ "Garbówek" Garbów
10--12CONQUISTA (140)MajaRADOMSKA180,55
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Quirado / Princess IV
   - / Mirosław Radomski
    BPK
10--12CONQUISTA (140)MajaRADOMSKA181,23
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Quirado / Princess IV
   - / Mirosław Radomski
    BPK
10--12IMPAS (1)PaulinaJANISZEWSKA183,93
   SP / POL / G / 2006 / - / c. kaszt. / Aral / Izolda
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
13KACPER (249)DamianBRZÓZKA287,21
   
   
    BPK
14ROTA (9)EwaMULIK390,29
   WLKP / POL / M / 2009 / - / siwa / Castilio / Romania
   
    BPK
15--16ARMANI (203)MartaKOSZCZYC474,41
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
15--16SWEET EMPIRE (227)WitoldBIENIEK477,98
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Jantar Stryków
17ARMANI (203)MartaKOSZCZYC581,11
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
18CUBUS (262)MateuszTYSZKO687,15
   OLDEN / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Cento / Hanterka
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
19CLINTORD'S SON M (238)AnnaMARCINIAK894,86
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
20FOKUS (118)IzabellaKISIELOWSKA982,15
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Calato Kama / Feola
   - / Ilona Pałka-Kisielewska
   
21CLINTORD'S SON M (238)AnnaMARCINIAK10101,57
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
 CALIDO C (260)WeronikaORŁOWSKAeli
   SP / POL / G / 2006 / - / gn. / Quidam F / Czeczenia
   - / Elżbieta Tomaszewska
    KJ Artium Swarzędz
 CALIDO C (260)WeronikaORŁOWSKAeli
   SP / POL / G / 2006 / - / gn. / Quidam F / Czeczenia
   - / Elżbieta Tomaszewska
    KJ Artium Swarzędz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:07
r2/L
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r2 - L regionalny - (100) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--18ACHILLES (202)AleksandraKISILEWICZ060,03
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
1--18DIMPLE (168)MartaBACZYŃSKA-NOWAK069,00
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Diarado / Queen De Revel
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    BPK
1--18PATAGONIA (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,66
   WLKP / POL / M / 2012 / - / gn. / Abraxis-Z Plus S / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18DIGISPORT CONTENDRIX (28)MściwojKIECOŃ072,91
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18SWEET EMPIRE (227)WitoldBIENIEK073,23
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Jantar Stryków
1--18VOLTAIRE DES MOITIERS (239)KatarzynaBAWŁOWICZ073,26
   SF / FRA / G / 2009 / - / gn. / Quartz Adelheid Z / Douce des Moitiers
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
1--18CONGO AK (245)DariaURBANIAK073,29
   SP / POL / S / 2010 / - / gn. / Cotendus / Czunita K
   - / Daria Urbaniak
    KJ Kietlów
1--18DESAND (117)MaciejSTOPA074,62
   SP / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Desant / Dewiza de Revel
   - / Maciej Stopa
   
1--18VOLTAIRE DES MOITIERS (239)KatarzynaBAWŁOWICZ075,13
   SF / FRA / G / 2009 / - / gn. / Quartz Adelheid Z / Douce des Moitiers
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
1--18CASINO P (94)DajanaPAWLICKA (J.1998)075,29
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18JUST CHERRY (7)AleksandraWIŚNIEWSKA075,39
   SP / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Iluzjon / Jejmościanka
   - / Aleksandra Wiśniewska
    Hippica Polonia Słupno
1--18CUBUS (262)MateuszTYSZKO075,50
   OLDEN / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Cento / Hanterka
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
1--18FIN WAL (127)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)075,75
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Iwona Bułkowska
    BPK
1--18BOLD PRINZ (246)PawełCHUDZIAK076,60
   - / POL / G / 2009 / - / -
   
    KS Idmar Krajkowo
1--18SIENA (283)JoannaOLEJNICZAK077,24
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Segowia
   - / Joanna Olejniczak
    WTK Hermanów
1--18D 'UTOPIE B (8)ŁucjaMAJKA078,10
   KWPN / NED / M / 2008 / - / kaszt. / Utopie / Kendy
   - / Majka Łucja
    KJ Strzała Krubiczew
1--18BOLD PRINZ (246)PawełCHUDZIAK078,97
   - / POL / G / 2009 / - / -
   
    KS Idmar Krajkowo
1--18CAYENNE (195)HannaOSIEKA079,65
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cancara / Taipei
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
19--21MJT ARON DU TALUS (155)MichałTYSZKO180,37
   SF / FRA / S / 2010 / - / gn. / Orlando / Sonora du Talus
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
19--21D 'UTOPIE B (8)ŁucjaMAJKA180,40
   KWPN / NED / M / 2008 / - / kaszt. / Utopie / Kendy
   - / Majka Łucja
    KJ Strzała Krubiczew
19--21DOMINO (90)DajanaPAWLICKA (J.1998)180,63
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22MJT CARNAVALL (154)MichałTYSZKO285,71
   HOLST / GER / S / 2010 / - / siwa / Casall / Oklahoma
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
23--27MAREA (169)MartaBACZYŃSKA-NOWAK464,85
   WLKP / POL / M / 2004 / - / gn. / Lumpi / Majolika/Kerman
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    BPK
23--27FIN WAL (127)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)470,81
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Iwona Bułkowska
    BPK
23--27DIGISPORT CRESUS (27)MściwojKIECOŃ472,58
   - / - / S / 2010 / - / sk. gn. / Casall / -
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
23--27CARMEN P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)472,68
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
23--27BOLERO (3)AleksandraGABOR479,00
   SP / POL / G / 2006 / - / kasztan / Talent / Karima
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
28--29ELKANAN (204)MałgorzataBRODZIAK580,08
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
28--29JACKONDER (32)PaulinaKOPACZ (J.1998)583,22
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Contendor / Jagoda
   - / Donata Kopacz
    LUKS Nysa Gubin
30ELKANAN (204)MałgorzataBRODZIAK684,60
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
31ROTA (9)EwaMULIK791,98
   WLKP / POL / M / 2009 / - / siwa / Castilio / Romania
   
    BPK
32--33CONGO AK (245)DariaURBANIAK872,53
   SP / POL / S / 2010 / - / gn. / Cotendus / Czunita K
   - / Daria Urbaniak
    KJ Kietlów
32--33MORENA (219)BeataSZUMIŃSKA877,56
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
34IMPAS (1)PaulinaJANISZEWSKA981,36
   SP / POL / G / 2006 / - / c. kaszt. / Aral / Izolda
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
35--36PAQUERETTE (188)JanŻUROWSKI1085,28
   
   
    LKS Stragona Strzagom
35--36EL DŻAMA (20)PolaBIRGER10100,76
   - / - / M / 2009 / - / - / Maram / El Dżaha/Dżahil
   
    BPK
37ARMANI (203)MartaKOSZCZYC1188,63
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
38CAYENNE (195)HannaOSIEKA16108,68
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cancara / Taipei
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
39JEREMIASZ (167)MateuszTYSZKO20111,35
   MŁP / POL / S / 2010 / - / kaszt. / Top Gun / Jej Wysokość
   - / Sonia Szczęsny
    TKJ "Garbówek" Garbów
 DAGLEZJA (242)AleksandraRUSZKIEWICZeli
   - / POL / M / 2001 / - / gn. / Landos II / Desiree
   - / Joanna Rajtarowski
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:08
r3/L1
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r3 - L1 regionalny - (105) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6C-LANDCASTER (205)JacekGURBIEL066,52
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
1--6LITANOS STAR (194)HannaOSIEKA075,22
   HANN / GER / G / 2004 / - / gn. / Litas-Star / Andoga MDM/Athletico
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
1--6PATAGONIA (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI077,47
   WLKP / POL / M / 2012 / - / gn. / Abraxis-Z Plus S / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
1--6CAUSE I CAN (270)DaliaLEHMANN (JM.2001)078,65
   
   
    Lehmann Sport Horses
1--6HOLLANDIA (293)AdriannaJENDROSKA080,69
   
   
    KJ Korys Przygorzele
1--6QUEEN (177)WaldemarROGOWSKI083,26
   
   
    KJ HEAA
7--13MJT ARON DU TALUS (155)MichałTYSZKO185,53
   SF / FRA / S / 2010 / - / gn. / Orlando / Sonora du Talus
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
7--13CLIVIA (67)IzabelaZMYSŁOWSKA186,23
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Clinton I / Revenna II
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Tornado Szczecin
7--13JUST CHERRY (7)AleksandraWIŚNIEWSKA186,41
   SP / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Iluzjon / Jejmościanka
   - / Aleksandra Wiśniewska
    Hippica Polonia Słupno
7--13FERRARI K (114)MarekWACŁAWIK186,51
   KWPN / NED / S / 2010 / - / gn. / Cardento / Wikita K/Corland
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
7--13COFERTINA (161)JoannaROSICKA187,39
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
7--13ELKANAN (204)MałgorzataBRODZIAK187,64
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
7--13MJT CARNAVALL (154)MichałTYSZKO187,88
   HOLST / GER / S / 2010 / - / siwa / Casall / Oklahoma
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
14--16ELIPSA (22)GabrielaZAPOTOCZNA471,17
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / Elwira/Wielnad
   - / R. Zapotoczny
    BPK
14--16KALIPSO V/D NOORDHEUVEL (121)NataliaCZERNIK473,08
   BWP / BEL / G / 2010 / - / sk.gn. / Nabab de Reve / Philadelphia Z/Papillon Rouge
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
14--16GINA VAN'T ZORGVLIET (86)NataliaKUŹMA476,69
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
17IL DE PINS VAN DORPERHEIDE (176)KatarzynaBAWŁOWICZ793,64
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camille de Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
18--20FEMONT COOLMEN (304)SabinaSCHREIBEROVA876,26
   
   
    Sportowa Stajnia Equirex
18--20BOLERO (3)AleksandraGABOR876,54
   SP / POL / G / 2006 / - / kasztan / Talent / Karima
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
18--20JAKUZA (258)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)876,62
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
21SILVIO SON (189)MariuszŁUPKOWSKI16100,80
   
   
    JKS Jaroszówka
 ADORADO (21)GabrielaZAPOTOCZNArez
   KWPN / BEL / S / 2005 / - / siwa / Indorado / Voraya/Indoctro
   - / Robert Zapotoczny
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:09
r4/P
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r4 - P regionalny - (110) zwykły
(Competition No r4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANDO M (225)ArturMOKSIEWICZ052,85300 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    LUKS "Nysa" Gubin
2DOMINO (90)DajanaPAWLICKA (J.1998)053,24200 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3EL DŻAMA (20)DariaKOBIERNIK058,36100 PLN
   - / - / M / 2009 / - / - / Maram / El Dżaha/Dżahil
   
    ZKJ Przylep Lotnisko
4INTRYGA (23)MściwojKIECOŃ059,30
   WEST / POL / M / 2009 / - / siwa / Iluzjon / Pretty Centa
   - / Donata Kopacz
    KJ Agro-Handel Śrem
5LANDOS 0027 (47)WiktorSZAŁA (J.1997)066,02
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
6DIGISPORT CRESUS (27)MściwojKIECOŃ066,31
   - / - / S / 2010 / - / sk. gn. / Casall / -
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
7QUICKY DU VERGER (224)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)067,33
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
8DIMPLE (168)MartaBACZYŃSKA-NOWAK069,17
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Diarado / Queen De Revel
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    BPK
9HOLLANDIA (293)AdriannaJENDROSKA070,41
   
   
    KJ Korys Przygorzele
10DIGISPORT CONTENDRIX (28)MściwojKIECOŃ070,72
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
11ELIPSA (22)GabrielaZAPOTOCZNA071,02
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / Elwira/Wielnad
   - / R. Zapotoczny
    BPK
12ROZMARYN (253)ArturSPOLOWICZ071,95
   
   
    KJ Jaroszówka
13CARMEN P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)072,97
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
14DAKOTA N (113)MarekWACŁAWIK073,51
   KWPN / NED / S / 2008 / - / gniada / Colandro / Trienta HZ
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
15VIVA (68)HannaROSZKIEWICZ073,77
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
16DESAND (117)MaciejSTOPA073,88
   SP / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Desant / Dewiza de Revel
   - / Maciej Stopa
   
17GRUBIANIN (254)ArturSPOLOWICZ076,48
   
   
    KJ Jaroszówka
18CAUSE I CAN (270)DaliaLEHMANN (JM.2001)076,68
   
   
    Lehmann Sport Horses
19SIENA (283)JoannaOLEJNICZAK076,93
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Segowia
   - / Joanna Olejniczak
    WTK Hermanów
20LAMBADA (268)DaliaLEHMANN (JM.2001)077,10
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G/Capitol I
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
21CURZIA CSG (122)ZofiaKULISZEWSKA077,21
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara/Cantus
   - / Joanna Kuliszewska
    BPK
22CHICA (139)MajaRADOMSKA078,81
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
23SINDBAD (100)MariaBAEHR079,51
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Banita / Sisi Queen
   - / Jan Baehr
    KJ Agro-Handel Śrem
24QUITANA VDL Z (34)ŁucjaMAJKA079,84
   ZANG / NED / M / 2007 / - / c. gn. / Quasimodo Z / Jewel X
   - / Katarzyna Roszkowska
    KJ Strzała Krubiczew
25ROCCO (305)JustynaKUREK080,39
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Ulco / Rawa
   
    KJ Wechta Rosnówko
26COFERTINA (161)JoannaROSICKA080,67
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
27QUITOKI (269)DaliaLEHMANN (JM.2001)080,69
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Catoki / Taquitta
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
28LA STRADA L (101)MariaBAEHR081,16
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
    KJ Agro-Handel Śrem
29ARTANI-CORDE (157)MichałTYSZKO083,15
   HOLST / GER / G / - / - / gn. / Artani / Zanessa
   - / Magdalena Matyszczak
    TKJ "Garbówek" Garbów
30ANABELL (162)JoannaROSICKA084,02
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
31FAMEUS OLT (115)MarekWACŁAWIK084,97
   KWPN / NED / S / 2010 / - / gn. / Indoctro / Kamalve/Ramiro Z
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
32DIGISPORT LAVIANO (160)JoannaROSICKA185,90
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
33QUEEN (177)WaldemarROGOWSKI186,04
   
   
    KJ HEAA
34JAKADI NON STOP (120)NataliaCZERNIK188,23
   BWP / BEL / G / 2009 / - / gn. / Non Stop / Orchidee van Wittenstein
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
35CADILLAC (252)PaulinaBURDYKA290,54
   
   
    KJ Bachmat
36CASINO P (94)DajanaPAWLICKA (J.1998)292,40
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
37PACYFIK (48)WiktorSZAŁA (J.1997)462,35
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Charisma 115 / Palegra/Palegro
   - / Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
    KJ Agro-Handel Śrem
38C-LANDCASTER (205)JacekGURBIEL466,80
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
39FERRARI K (114)MarekWACŁAWIK473,25
   KWPN / NED / S / 2010 / - / gn. / Cardento / Wikita K/Corland
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
40SHAKIRA (99)ZofiaBAEHR (J.1998)478,68
   - / POL / M / 2005 / - / sk. gn.
   - / Jan Baehr
    KJ Agro-Handel Śrem
41SAVONA (166)MateuszTYSZKO498,47
   SP / POL / M / 2006 / - / c. gn. / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
42CORIS (59)MałgorzataKOSZUCKA585,96
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
43JACKONDER (32)PaulinaKOPACZ (J.1998)588,94
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Contendor / Jagoda
   - / Donata Kopacz
    LUKS Nysa Gubin
44IL DE PINS VAN DORPERHEIDE (176)KatarzynaBAWŁOWICZ690,65
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camille de Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
45CORRADINO (206)ZbigniewKOSTRZEWSKI796,06
   
   
    SJK Kraków Krzywopłoty
46SILVIO SON (189)MariuszŁUPKOWSKI796,52
   
   
    JKS Jaroszówka
47JAKUZA (258)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)866,77
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
48FEMONT COOLMEN (304)SabinaSCHREIBEROVA873,50
   
   
    Sportowa Stajnia Equirex
49MAREA (169)MartaBACZYŃSKA-NOWAK1271,75
   WLKP / POL / M / 2004 / - / gn. / Lumpi / Majolika/Kerman
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    BPK
50KALIPSO V/D NOORDHEUVEL (121)NataliaCZERNIK1672,04
   BWP / BEL / G / 2010 / - / sk.gn. / Nabab de Reve / Philadelphia Z/Papillon Rouge
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
51RAMZES (307)KarolinaWALIGÓRA1681,25
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
    JKS Przybyszewo
 GRANDO (123)KarolinaKUFLIŃSKAeli
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Georgika
   - / Jolanta Kuflińska
    KJ Lansada
 GINA VAN'T ZORGVLIET (86)NataliaKUŹMAeli
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
53
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:11
1/P1
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - P1 Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NENIA (106)AleksandraPILATOWICZ046,49250 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
2WISSA (107)AleksandraPILATOWICZ050,20200 PLN
   SP / POL / M / 2009 / - / c. gn. / Sword / Wizna
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
3DIOGENES BH (175)KatarzynaBAWŁOWICZ052,01150 PLN
   SP / POL / G / 2006 / - / kara / Elf / Demeter/Jakobin
   - / Zhanna Bendz
    KS Cortina Kaczenice
4TIRAMISU (19)GabrielaZAPOTOCZNA052,37100 PLN
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    BPK
5WIGRA (288)MateuszKOWALCZYK052,7280 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
6PUERTO RICO (50)AnnaMIŚKIEWICZ055,0760 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
7CZUDYNO DE REM Z (302)KajaKORBALEWSKA (J.1999)055,8450 PLN
   Z / - / G / 2008 / - / siwa / Cap Kenndy / Dyne
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
8WIMELLA (105)AleksandraPILATOWICZ057,6550 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Imequyl / Wiki
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
9JANGCY L (10)PaulinaMACIEJEWSKA057,8912 PLN
   WESTF / GER / M / 2009 / - / gn. / Pontifex / Ponita/Polydor
   - / Olimpia Maciejewska
    ZKS Drzonków
10CHESTILLO (151)EwelinaSZCZEPANIK058,2412 PLN
   HANN / GER / S / 2004 / - / gniada / Chasseur / Granita
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
11BINGO (144)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA058,4312 PLN
   TRAK / LTU / G / 2000 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / Iwona Strzałkowska-Jarocka
    KJ Trachy
12BILL CLEAR SR (299)TomaszKLEIN058,4712 PLN
   
   
    JKS Przybyszewo
13GRUBIANIN (254)ArturSPOLOWICZ058,6012 PLN
   
   
    KJ Jaroszówka
14CANASTER (207)PawełCHUDZIAK059,53
   BAW / GER / G / 2006 / - / sk.gn. / Quinto de B / Wale
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
15RICO (53)IzabelaMATYSIAK059,59
   SP / POL / S / 2005 / - / - / Cantanis / Riviera
   - / Izabela Matysiak
    KJ Jeziorki Osieczna
16CASALINA (180)WaldemarROGOWSKI059,81
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
17IMPERIAL (116)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)060,92
   WLKP / POL / G / 2009 / - / gn. / Quamiro / Izana
   - / Zbigniew Kosiński
    SKJ Tradycja Siedlnica
18ROZMARYN (253)ArturSPOLOWICZ061,49
   
   
    KJ Jaroszówka
19EAZY BOY (221)EwaDYŻEWSKA061,77
   KWPN / NED / S / 2009 / - / siwa / Eurocommerce Zurich / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    Sportowa Stajnia Equirex
20SHAKIRA (99)ZofiaBAEHR (J.1998)061,88
   - / POL / M / 2005 / - / sk. gn.
   - / Jan Baehr
    KJ Agro-Handel Śrem
21GOLD CARETINO (54)DanielWIELICZKO062,01
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Caretino K / Galacja/Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
22CARUSO (281)WaldemarROGOWSKI062,95
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
23DIGISPORT CAPITALNY (222)EwaDYŻEWSKA064,01
   HOLST / GER / S / 2009 / - / siwa / Clinton / -
   - / Jarosław Sekuła
    Sportowa Stajnia Equirex
24SIKORSKY II WM (137)KevinNAGÓRKA (JM.2000)064,38
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
25CARGUCINO (145)PaulinaWIELGÓRSKA064,85
   OLD / GER / S / 2008 / - / gn. / Carqucci / Staranda
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
26PASS AWAY (147)PaulinaWIELGÓRSKA064,86
   OLDEN / GER / M / 2006 / - / siwa / Larino / Lutine Rouge
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
27CADILLAC (252)PaulinaBURDYKA065,04
   
   
    KJ Bachmat
28CARTHAGA (178)WaldemarROGOWSKI065,72
   
   
    KJ HEAA
29SILVER SHINE (211)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,42
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30ISELINE VAN DORPERHIDE (174)KatarzynaBAWŁOWICZ067,48
   BWP / BEL / M / 2008 / - / siwa / Cabrio van Heffinck / Romina C/Darco
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
31LUCIER (102)PiotrTOKARCZYK455,70
   AA / POL / S / 2009 / - / siwa / Ramadan / Luczia
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
32MERRA (289)JakubSALEK456,79
   - / - / - / 2002 / - / - / Rytm / Messa
   
   
33DIGISPORT CORADA (31)WiktoriaMRUGAŁA (JM.2000)457,61
   OLDEN / GER / M / 2005 / - / gn. / Corland / Lagrana/Landor S
   - / Jarosław Sekuła
    LUKS Nysa Gubin
34LORD ODER II (142)AlicjaCIARCZYŃSKA (J.1997)457,62
   SP / POL / G / 2003 / - / kaszt. / Oder / Lebioda/Ogar
   - / Joanna Ciarczyńska
    KJ Bobrowy Staw
35CZAKIR (14)MagdalenaMAJCHRZAK (J.1997)458,26
   SP / POL / G / 2002 / - / - / Baryton / Czamara/Rankor
   - / Magdalena Majchrzak
    SKJ Sopot
36LA STRADA L (101)MariaBAEHR458,40
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
    KJ Agro-Handel Śrem
37SINDBAD (100)MariaBAEHR459,84
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Banita / Sisi Queen
   - / Jan Baehr
    KJ Agro-Handel Śrem
38BARBADOS (49)AnnaMIŚKIEWICZ461,49
   SP / POL / G / 2009 / - / kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
39BORNFEE (297)NikolMAKULIK464,30
   KWPN / NED / M / 2006 / - / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
40COMPASS (295)DominikKRAWCZYK465,21
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
41KONTINA (15)DariaKOBIERNIK571,18
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen/Silver
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
42CORRADINO (206)ZbigniewKOSTRZEWSKI675,86
   
   
    SJK Kraków Krzywopłoty
43COSTA DIVA 4 (301)TomaszKLEIN848,29
   
   
    JKS Przybyszewo
44GRANDO (123)KarolinaKUFLIŃSKA857,17
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Georgika
   - / Jolanta Kuflińska
    KJ Lansada
45LEIGA KG (309)ArkadiuszFIMMEL860,16
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
46RAMZES (307)KarolinaWALIGÓRA862,25
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
    JKS Przybyszewo
47CHANTILLY (209)JarosławSKRZYCZYŃSKI971,59
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48EDESSO (220)EwaDYŻEWSKA971,60
   KWPN / NED / G / 2009 / - / gn. / Zahros R / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    Sportowa Stajnia Equirex
49ILVANDERO (150)EwelinaSZCZEPANIK1491,73
   WLKP / POL / S / 2009 / - / siwa / Avero / Iliada
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
50LITANOS STAR (194)HannaOSIEKA1771,37
   HANN / GER / G / 2004 / - / gn. / Litas-Star / Andoga MDM/Athletico
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
 CAMERINO 4 (300)OlafKLEIN (J.1999)rez
   HOLST / GER / G / 2001 / - / - / Carthago / Lobelie/Coriano
   - / Gestuet Sprehe
    JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
51
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:12
2a/N
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2a - N Mała Runda - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 2a)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PUSZTA (82)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)051,13300 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / siwa / NN / Polana/Arion
   - / Agnieszka Przeździęg
    ZKJ Przylep
2WIGRA (288)MateuszKOWALCZYK053,37250 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
3CANASTER (207)PawełCHUDZIAK054,23200 PLN
   BAW / GER / G / 2006 / - / sk.gn. / Quinto de B / Wale
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
4PACYFIK (48)WiktorSZAŁA (J.1997)054,50150 PLN
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Charisma 115 / Palegra/Palegro
   - / Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
    KJ Agro-Handel Śrem
5DOBLANET (271)BartoszGOSZCZYŃSKI056,11100 PLN
   KWPN / NED / M / 2008 / - / kaszt. / Warrant / Oblanet/Celano
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Sielanka Warka
6CHICO HIPPICA (6)MaciejKOSTRZEWSKI056,1480 PLN
   OS / GER / G / 2007 / - / grey / Centadel / Carnute Girl/Carnute
   - / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
7PUERTO RICO (50)AnnaMIŚKIEWICZ056,5660 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
8ADRIATYK (124)KarolinaKUFLIŃSKA057,5750 PLN
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Le Voltaire / Afryka
   - / Tadeusz Kufliński
    KJ Lansada
9BINGO (144)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA057,6215 PLN
   TRAK / LTU / G / 2000 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / Iwona Strzałkowska-Jarocka
    KJ Trachy
10KONSTELACJA (74)MartynaKOWALAK057,6615 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Landjonker S / Kropla
   - / Magdalena Kowalak
    KJ Cwał Poznań
11CONIKA Z (132)MajaPOPIÓŁ (J.1997)057,6715 PLN
   Z / BEL / M / 2007 / - / siwa / Contefino / Noika Rouge/Papillon Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
12VIVA (68)HannaROSZKIEWICZ057,8715 PLN
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
13NARNIA (87)AgnieszkaGABORSKA058,0715 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Quamiro / Nanelie
   - / Barbara Mierzwińska
    BPK
14RICO (53)IzabelaMATYSIAK058,8815 PLN
   SP / POL / S / 2005 / - / - / Cantanis / Riviera
   - / Izabela Matysiak
    KJ Jeziorki Osieczna
15INTRYGA (23)MściwojKIECOŃ059,2715 PLN
   WEST / POL / M / 2009 / - / siwa / Iluzjon / Pretty Centa
   - / Donata Kopacz
    KJ Agro-Handel Śrem
16BRONCO VAN DE VELDMOLEN (72)MaciejCHARLIŃSKI059,32
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
    LKJ "Abaria" Iwno
17IMPERIAL (116)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)059,97
   WLKP / POL / G / 2009 / - / gn. / Quamiro / Izana
   - / Zbigniew Kosiński
    SKJ Tradycja Siedlnica
18DIGISPORT CAPITALNY (222)EwaDYŻEWSKA060,16
   HOLST / GER / S / 2009 / - / siwa / Clinton / -
   - / Jarosław Sekuła
    Sportowa Stajnia Equirex
19CASALINA (180)WaldemarROGOWSKI061,33
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
20ARPEGGIO II L (39)MarcinBĘTKOWSKI061,58
   WESTF / GER / S / 2009 / - / sk. gn. / Arpeggio / Polyana/Polytraum
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21BORNFEE (297)NikolMAKULIK062,80
   KWPN / NED / M / 2006 / - / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
22GOLD CARETINO (54)DanielWIELICZKO063,47
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Caretino K / Galacja/Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
23BILL CLEAR SR (299)TomaszKLEIN064,28
   
   
    JKS Przybyszewo
24DIGISPORT FISICELLA (159)JoannaROSICKA064,79
   HOLST / GER / M / 2005 / - / c.gn. / For Pleasure / K-tiziana/Tin Rocco
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
25PASS AWAY (147)PaulinaWIELGÓRSKA064,84
   OLDEN / GER / M / 2006 / - / siwa / Larino / Lutine Rouge
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
26CARGUCINO (145)PaulinaWIELGÓRSKA065,45
   OLD / GER / S / 2008 / - / gn. / Carqucci / Staranda
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
27BRANDO (85)EwaKOCOŃ066,54
   SP / POL / G / 2006 / - / c.gn. / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocoń
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
28DIGISPORT CORADA (31)WiktoriaMRUGAŁA (JM.2000)066,89
   OLDEN / GER / M / 2005 / - / gn. / Corland / Lagrana/Landor S
   - / Jarosław Sekuła
    LUKS Nysa Gubin
29SILVER SHINE (211)JarosławSKRZYCZYŃSKI067,20
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
30CHARLENE (62)JanVINCKIER068,77
   HOLST / GER / M / 2008 / - / siwa / Clarimo / Raja II/Lancer II
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
31ISELINE VAN DORPERHIDE (174)KatarzynaBAWŁOWICZ070,26
   BWP / BEL / M / 2008 / - / siwa / Cabrio van Heffinck / Romina C/Darco
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
32CHANTILLY (209)JarosławSKRZYCZYŃSKI171,52
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
33NENIA (106)AleksandraPILATOWICZ449,40
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
34DON JUAN HBC (30)NawojkaKIECOŃ455,68
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LUKS Nysa Gubin
35CZAKIR (14)MagdalenaMAJCHRZAK (J.1997)456,04
   SP / POL / G / 2002 / - / - / Baryton / Czamara/Rankor
   - / Magdalena Majchrzak
    SKJ Sopot
36BIG LORD (196)HubertKIERZNOWSKI460,12
   - / NED / G / - / - / gn.
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
37CZUDYNO DE REM Z (302)KajaKORBALEWSKA (J.1999)460,43
   Z / - / G / 2008 / - / siwa / Cap Kenndy / Dyne
   - / Łukasz Wasilewski
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
38ATLANTA (79)MartaGRUDZIEŃ461,69
   KWPN / NED / G / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    WKJ Warszawa
39QUITANA VDL Z (34)ŁucjaMAJKA462,78
   ZANG / NED / M / 2007 / - / c. gn. / Quasimodo Z / Jewel X
   - / Katarzyna Roszkowska
    KJ Strzała Krubiczew
40CAMPARI EX URUGUAY 19 (275)ŁukaszKRAJEWSKI463,64
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Up To Date / May Fair/Falco
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41LEIGA KG (309)ArkadiuszFIMMEL464,09
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
42BAILANDO (84)JuliaMIESZCZAK465,55
   WLKP / POL / S / 2008 / - / kaszt. / Aravel II / Bossa Nova/Carbano
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
43ILVANDERO (150)EwelinaSZCZEPANIK466,76
   WLKP / POL / S / 2009 / - / siwa / Avero / Iliada
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
44COSTA DIVA 4 (301)TomaszKLEIN467,54
   
   
    JKS Przybyszewo
45DAVIDE (11)ŁukaszWASILEWSKI470,83
    / Colman / -
   - / Ł Wasilewski i B. Sąsiadek
    KJ Canex Dog Przybyszewo
46ALVARO (64)JanVINCKIER781,43
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
47LORD ODER II (142)AlicjaCIARCZYŃSKA (J.1997)854,09
   SP / POL / G / 2003 / - / kaszt. / Oder / Lebioda/Ogar
   - / Joanna Ciarczyńska
    KJ Bobrowy Staw
48MAXIMA (75)MartaMSZYCA (J.1997)857,27
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Massimo / Nicorinne S
   - / Mirosława Mszyca
    KJ Partynice Wrocław
49LUCIER (102)PiotrTOKARCZYK858,93
   AA / POL / S / 2009 / - / siwa / Ramadan / Luczia
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
50WIMELLA (105)AleksandraPILATOWICZ860,13
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Imequyl / Wiki
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
51UPTOWN GIRL (78)TomaszKUCZERAWY861,26
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Quamiro / Ucayali
   - / Bolesław Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
52CARUSO (281)WaldemarROGOWSKI862,13
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
53KONTINA (15)DariaKOBIERNIK865,36
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen/Silver
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
54JANGCY L (10)PaulinaMACIEJEWSKA1078,92
   WESTF / GER / M / 2009 / - / gn. / Pontifex / Ponita/Polydor
   - / Olimpia Maciejewska
    ZKS Drzonków
55EAZY BOY (221)EwaDYŻEWSKA1284,10
   KWPN / NED / S / 2009 / - / siwa / Eurocommerce Zurich / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    Sportowa Stajnia Equirex
56SIKORSKY II WM (137)KevinNAGÓRKA (JM.2000)1374,94
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
 INTUICJA KOPACZ (33)PaulinaKOPACZ (J.1998)eli
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Turbud Elvis / Irlandia/Inkinatus
   - / Piotr Kopacz
    LUKS Nysa Gubin
 COMPASS (295)DominikKRAWCZYKrez
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
58
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:14
2b/N
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2b - N Mała Runda - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 2b)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1B.Z.N (133)MajaPOPIÓŁ (J.1997)048,08300 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Cantos / Telrite/Lux
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
2NECORDIA (103)PiotrTOKARCZYK049,02250 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / kasztan / Cordial / Newis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
3ESPRIT (52)IzabelaMATYSIAK049,79200 PLN
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
4LASER (296)DominikKRAWCZYK050,74150 PLN
   SP / POL / G / 2003 / - / gniada / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
5ZANDO M (225)ArturMOKSIEWICZ051,73100 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    LUKS "Nysa" Gubin
6DIOGENES BH (175)KatarzynaBAWŁOWICZ053,2580 PLN
   SP / POL / G / 2006 / - / kara / Elf / Demeter/Jakobin
   - / Zhanna Bendz
    KS Cortina Kaczenice
7LANDOS 0027 (47)WiktorSZAŁA (J.1997)053,6360 PLN
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
8ETOILE (186)WiesławNOWAK054,1450 PLN
   
   
    LKS Stragona Strzagom
9LANTINO 25 (298)TomaszKLEIN054,5218 PLN
   
   
    JKS Przybyszewo
10CHRISTIANO I L (24)MściwojKIECOŃ056,7418 PLN
   WESTF / GER / G / 2008 / - / gn. / Christiano / Phoenix St/Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
11DIGER (290)TinaSALKOVA056,9718 PLN
   
   
   
12EDESSO (220)EwaDYŻEWSKA058,1118 PLN
   KWPN / NED / G / 2009 / - / gn. / Zahros R / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    Sportowa Stajnia Equirex
13QUICKY DU VERGER (224)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)058,4518 PLN
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
14WINCHESTER (18)DariaKOBIERNIK058,6218 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Qulester / Winona/Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
15ICBERG (198)HubertKIERZNOWSKI058,85
   - / BEL / S / 2008 / - / gn.
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
16ZORRO (273)BartoszGOSZCZYŃSKI059,08
   KWPN / NED / G / 2004 / - / c. gn. / Quattro / Tinka
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Sielanka Warka
17CANCAN (69)HannaROSZKIEWICZ059,54
   HAN / POL / G / 2005 / - / gn. / Come On / Grace/Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół Kunowo
18CAVARELLI (229)JanCHRZANOWSKI059,60
   OLDEN / GER / G / 2007 / - / siwa / Coupe De Coeur / Lavarell
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
19GRAND CORRIDA (136)KevinNAGÓRKA (JM.2000)059,65
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
20COLINA L (43)LeszekGRAMZA059,72
   WESTF / GER / M / 2007 / - / gn. / Quinta Real / C'Est La Vie/Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
21ARTINUS (125)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)059,76
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Landjonker S / Arabeska/Arcus
   - / Olimpia Bembenik
    KJ Agro-Handel Śrem
22DUSSELDORF (243)AgataARENDT060,09
   BAW / GER / G / 2004 / - / gn. / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
23COOLINA (148)PaulinaWIELGÓRSKA060,34
   HANN / GER / M / 2001 / - / sk. gn. / Contendro / Hellen BB
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
24ZULINE (42)ŁukaszKRAJEWSKI060,85
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Phin Phin / Juline/Burggraaf
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
25CUBA LIBRE (272)BartoszGOSZCZYŃSKI061,07
   HANN / GER / M / 1999 / - / - / Campari M / -
   - / JJ Horse Training
    KJ Sielanka Warka
26DIGISPORT LAVIANO (160)JoannaROSICKA062,04
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
27BARBADOS (49)AnnaMIŚKIEWICZ062,70
   SP / POL / G / 2009 / - / kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
28ANABELL (162)JoannaROSICKA062,82
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
29CARMEN (234)DariaWICHOWSKA063,46
   SP / POL / M / 2006 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Daria Wichowska
    BPK
30QUINCHELLA (61)JanVINCKIER063,89
   HOLST / GER / M / 2008 / - / c.gn. / Quintero / Up To Date IX/Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
    KJ Wechta Rosnówko
31CARTHAGA (178)WaldemarROGOWSKI064,93
   
   
    KJ HEAA
32VYKARLOS (192)AnnaMARCINIAK065,26
   KWPN / NED / G / 2002 / - / gn. / Numer Uno / Vykarla
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
33VALENCJA (201)HubertKIERZNOWSKI065,82
   - / - / M / 2003 / - / gn.
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
34CORIS (59)MałgorzataKOSZUCKA065,88
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
35QUINTELLA (210)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,84
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
36LA CALIDAD (63)JanVINCKIER070,34
   HOLST / GER / S / 2008 / - / - / Lancer II / /Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
37QUINT MAN (57)JustynaKUREK070,95
   HOLST / GER / S / 2009 / - / gn. / Quintero / Luzie II/Lordano
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
38LA DAME BLANCHE L (95)ArkadiuszFIMMEL070,98
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cassiano / A-Larika
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
39NERMA (104)PiotrTOKARCZYK451,68
   SP / POL / M / 2002 / - / kasztan / Maram / Newis/Elvis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
40WISSA (107)AleksandraPILATOWICZ452,55
   SP / POL / M / 2009 / - / c. gn. / Sword / Wizna
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
41ERICSSON (226)MichalinaSZMYTKA457,37
   SP / POL / G / 2006 / - / sk. gn. / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
42DON CORELLI P (240)DawidWOJCIECHOWSKI459,24
   SP / POL / S / 2007 / - / siwa / Correro / Dunka/Davidoff
   - / Witold Dorynek
    KJ Agro-Handel Śrem
43ENDEMIT (143)AlicjaCIARCZYŃSKA (J.1997)459,72
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Nurjev / Egida
   
    KJ Bobrowy Staw
44JAKADI NON STOP (120)NataliaCZERNIK460,35
   BWP / BEL / G / 2009 / - / gn. / Non Stop / Orchidee van Wittenstein
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
45EMARELLO (16)DariaKOBIERNIK460,54
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Maram / Emanuelle/Luron
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
46SAVONA (166)MateuszTYSZKO463,29
   SP / POL / M / 2006 / - / c. gn. / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
47CHESTILLO (151)EwelinaSZCZEPANIK463,76
   HANN / GER / S / 2004 / - / gniada / Chasseur / Granita
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
48CHRONOS 27 (267)DaliaLEHMANN (JM.2001)463,81
   HOLST / GER / G / 2004 / - / c. gn. / Chello / Ostara/Zarewitsch
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
49ROVETTO (228)WitoldBIENIEK862,35
   OLDEN / GER / S / 2002 / - / gn. / Radiator / Semiramis/Aldatus
   - / TRAX Sp. z o.o.
    KJ Jantar Stryków
50ARTANI-CORDE (157)MichałTYSZKO865,35
   HOLST / GER / G / - / - / gn. / Artani / Zanessa
   - / Magdalena Matyszczak
    TKJ "Garbówek" Garbów
51COCORRADO (134)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)887,01
   OLD / GER / S / 2006 / - / siwa / Corrado I / Cina Z/Caretano Z
   - / Tadeusz Koza
    SSKJ Bobrowy Staw
52AVOCADO L (38)MarcinBĘTKOWSKI1092,12
   WEST / GER / G / 2006 / - / gn. / Co-Pilot / Annelise/Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
 ARON (141)AlicjaCIARCZYŃSKA (J.1997)eli
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Imeqyul / Aronia/Dixieland
   - / Joanna Ciarczyńska
    KJ Bobrowy Staw
 CURZIA CSG (122)ZofiaKULISZEWSKAeli
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara/Cantus
   - / Joanna Kuliszewska
    BPK
 CHICA (139)MajaRADOMSKAeli
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
 QUENTIN (181)DobrosławaJANASIKeli
   SP / POL / G / 1997 / - / gn. / Turbud Quirinus / Aranda
   - / Justyna Wróbel
    KJ Trachy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
56
Ukończyło koni
52
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:16
3/C
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BANDŻI (241)DawidWOJCIECHOWSKI052,11600 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Corde Star / Bogini
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
2MAESTRO DIVE Z (303)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,79500 PLN
   ZANGER / BEL / S / 2007 / - / siwa / Mr. Blue / Quinta
   - / Yaser Hemi i W.Sawczuk
    KJ Agro-Handel Śrem
3TOLA Z (37)MarcinBĘTKOWSKI053,30400 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / gn. / Cartree Z / Toscania/Marino
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
4CHARYZMA W (29)NawojkaKIECOŃ054,06300 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Largo / Chaltura/Jurand
   - / Nawojka Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
5COULTHARD K (213)MarekZIOMEK054,50200 PLN
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / gn. / Chacco Blue / Loreley
   - / Friedrich Kuhlmann
    KJ Agro-Handel Śrem
6LALLIJA (193)AgataMIZGIER054,60150 PLN
   WEST / GER / M / 2002 / - / gn. / Lacantus / Dessina/Debutant
   - / Katarzyna Mizgier
    LKJ Abaria Iwno
7CHIMEQUYL (17)DariaKOBIERNIK054,81100 PLN
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Imequyl / Czana/Balon
   Jacek Bondaruk / Daria Kobiernik, Bartłomiej Woźniak
    ZKJ Przylep Lotnisko
8MARIKOSA (231)JanCHRZANOWSKI057,2150 PLN
   SI / ITA / M / 2005 / - / c.kaszt. / Avenir / Zogulana/Ascot des Ifs
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
9BALDESSARINI (36)MarcinBĘTKOWSKI057,3425 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gniada / Contendro I / Jamira B/Damiro
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
10CHICO HIPPICA (6)MaciejKOSTRZEWSKI057,7225 PLN
   OS / GER / G / 2007 / - / grey / Centadel / Carnute Girl/Carnute
   - / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
11VERSACE H (89)PiotrKALISZUK059,5125 PLN
   KWPN / NED / M / 2002 / - / siwa / Orame / Night In Gale/Indorado
   - / Jan Ludwiczak
    ZKJ Przylep
12BEBETO (92)DajanaPAWLICKA (J.1998)059,5525 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / siwa / Action-Breaker / Mera/Fedor
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
13LANTINO 25 (298)TomaszKLEIN059,9325 PLN
   
   
    JKS Przybyszewo
14DURANO W (112)MarekWACŁAWIK060,2225 PLN
   KWPN / NED / S / 2008 / - / gniada / Vincenzo / Valanita/Placido
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
15FULL PLEASURE (173)KatarzynaBAWŁOWICZ060,2925 PLN
   HANN / GER / G / 2004 / - / kaszt. / Full House / Fritzi/For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
16DIGISPORT CALILSTA (26)MściwojKIECOŃ060,3825 PLN
   HANN / GER / M / 2007 / - / gn. / Contendro I / Erle/Espri
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
17WITNEY 350 (25)MściwojKIECOŃ060,3925 PLN
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / For Pleasure / Tequilla I/Cento
   - / Wioletta Kosicka
    KJ Agro-Handel Śrem
18COOLINA (148)PaulinaWIELGÓRSKA060,7225 PLN
   HANN / GER / M / 2001 / - / sk. gn. / Contendro / Hellen BB
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
19NECORDIA (103)PiotrTOKARCZYK060,9125 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / kasztan / Cordial / Newis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
20KONSTELACJA (74)MartynaKOWALAK061,2325 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Landjonker S / Kropla
   - / Magdalena Kowalak
    KJ Cwał Poznań
21ZAZOU SZUMAWA (218)BeataSZUMIŃSKA061,6525 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / sk. gn. / Cantos / Tomke H/Nairobi
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
22CAMI-S Z (131)MajaPOPIÓŁ (J.1997)061,7825 PLN
   ZANGER / BEL / M / 2001 / - / kaszt. / Caretano Z / Nutriv De Rialfo
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
23CASH MAN (164)MateuszTYSZKO062,2325 PLN
   HOLST / GER / S / 2005 / - / siwa / Cassini I / Glocke/Ahorn Z
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
24B.Z.N (133)MajaPOPIÓŁ (J.1997)062,46
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Cantos / Telrite/Lux
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
25AS KIER (51)IreneuszKONDRATOWICZ062,60
   OLDEN / GER / S / 2005 / - / kasztan / Argentinus / Edelweis
   - / Ireneusz Kondratowicz
    LKS Cwał Poznań
26STUNTMAN 10 (153)EwelinaSZCZEPANIK062,99
   HANN / GER / G / 2005 / - / sk. gn. / Silvio I / Silver Dream/Singular Joter
   - / Dariusz & Anna Michalak
    TKJ Garbówek
27--28CELTIA II (58)JustynaKUREK063,01
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bajou Du Rouet / Carranda
   
    KJ Wechta Rosnówko
27--28CORIANOS ASS (66)JanVINCKIER063,01
   HOLST / GER / S / 2006 / - / bay / Coriano / Domina II/Landgraf I
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
29ENDEMIT (143)AlicjaCIARCZYŃSKA (J.1997)064,14
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Nurjev / Egida
   
    KJ Bobrowy Staw
30SURRIMO (156)MichałTYSZKO064,20
   OLDEN / GER / S / 2007 / - / kasztan / Stacatto / Amici
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
31BADORETTE (44)LeszekGRAMZA064,42
   KWPN / NED / M / 2006 / - / gn. / Numero Uno / Voila B/Nolisco
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
32CALIMERA 36 (138)MajaRADOMSKA064,54
   HOLST / GER / M / 2005 / - / gn. / Calato / La Mirage
   - / Mirosław Radomski
    BPK
33DUSSELDORF (243)AgataARENDT065,55
   BAW / GER / G / 2004 / - / gn. / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
34ZORRO (273)BartoszGOSZCZYŃSKI065,57
   KWPN / NED / G / 2004 / - / c. gn. / Quattro / Tinka
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Sielanka Warka
35CHELSEA BLUE (191)JoannaMARCINIAK (J.1997)066,28
   OLDEN / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
36PERŁA R (146)PaulinaWIELGÓRSKA066,39
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Fair Play / Persefona R
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
37AMORNIEK (65)JanVINCKIER066,53
   KWPN / NED / S / 2005 / - / c.gn. / Concetto / Theaniek/Celano
   - / Jaroslaw Sekula
    KJ Wechta Rosnówko
38HIPPICA KOH I NOOR (4)ZbigniewKOSTRZEWSKI066,73
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / gn. / Kannan / Canta SZ/Coriano
   - / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
39CHUCK-CHIN L.E. (41)ŁukaszKRAJEWSKI066,77
   HOLST / NED / G / 2007 / - / gniada / Chiquitin La Silla / Pia Sophie/Silbersee
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
40QUINTELLA (210)JarosławSKRZYCZYŃSKI067,79
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41VAGANT (190)JoannaMARCINIAK (J.1997)068,58
   KWPN / NED / G / 2002 / - / gn. / Cantos / Pavanta/Iroko
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
42DIGISPORT FISICELLA (159)JoannaROSICKA068,68
   HOLST / GER / M / 2005 / - / c.gn. / For Pleasure / K-tiziana/Tin Rocco
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
43CASINO L (35)MarcinBĘTKOWSKI069,79
   HOLST / GER / S / 2005 / - / gn. / Cassiano / Othilda/Contender
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
44RODRIGO (235)DariaWICHOWSKA070,96
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
    BPK
45BALTAZAR DU ROUET (126)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)072,20
   OLDEN / GER / G / 2003 / - / kaszt. / Baloube du Rouet / Cozzette Z/Continue
   - / Olimpia Bembenik
    KJ Agro-Handel Śrem
46DAVIDE (11)ŁukaszWASILEWSKI073,13
    / Colman / -
   - / Ł Wasilewski i B. Sąsiadek
    KJ Canex Dog Przybyszewo
47CENDIAMO (208)JarosławSKRZYCZYŃSKI281,95
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48PUSZTA (82)JuliaPRZEŹDZIĘG (JM.2000)455,56
   SP / POL / M / 2004 / - / siwa / NN / Polana/Arion
   - / Agnieszka Przeździęg
    ZKJ Przylep
49SAGA (230)JanCHRZANOWSKI456,26
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Fly High / Salwa/Lexus
   - / Piotr Morsztyn
    BPK
50NERMA (104)PiotrTOKARCZYK459,63
   SP / POL / M / 2002 / - / kasztan / Maram / Newis/Elvis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
51ETOILE (186)WiesławNOWAK460,45
   
   
    LKS Stragona Strzagom
52MICHAEL ANGELO F (98)ArkadiuszFIMMEL461,30
   SP / POL / S / 2007 / - / c.gn. / Bajou Du Rouet / Miss Carnute F
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
53VERONA (214)NikolMAKULIK461,59
   KWPN / NED / M / 2002 / - / kaszt. / Tangelovan de zuuthoeve / Hemellien S/Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
54RITUS (135)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)462,04
   HANN / GER / G / 1997 / - / - / Ritual / Granessa
   - / Wechta SA
    SSKJ Bobrowy Staw
55GRAND CORRIDA (136)KevinNAGÓRKA (JM.2000)463,27
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
56DON JUAN HBC (30)NawojkaKIECOŃ463,49
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LUKS Nysa Gubin
57CARMEN (234)DariaWICHOWSKA464,28
   SP / POL / M / 2006 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Daria Wichowska
    BPK
58CAVARELLI (229)JanCHRZANOWSKI464,49
   OLDEN / GER / G / 2007 / - / siwa / Coupe De Coeur / Lavarell
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
59LASER (296)DominikKRAWCZYK464,77
   SP / POL / G / 2003 / - / gniada / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
60ROMINA L (40)ŁukaszKRAJEWSKI464,94
   WEST / GER / M / 2008 / - / siwa / Potential / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
61AUGUST (13)BognaSĄSIADEK465,00
   KWPN / NED / G / 2005 / - / gniada / Lupicor / Paulien/Karandasj
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
    KJ Canex Dog Przybyszewo
62CANCAN (69)HannaROSZKIEWICZ465,28
   HAN / POL / G / 2005 / - / gn. / Come On / Grace/Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół Kunowo
63ERICSSON (226)MichalinaSZMYTKA465,78
   SP / POL / G / 2006 / - / sk. gn. / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
64ROVETTO (228)WitoldBIENIEK467,55
   OLDEN / GER / S / 2002 / - / gn. / Radiator / Semiramis/Aldatus
   - / TRAX Sp. z o.o.
    KJ Jantar Stryków
65CHRONOS 27 (267)DaliaLEHMANN (JM.2001)467,79
   HOLST / GER / G / 2004 / - / c. gn. / Chello / Ostara/Zarewitsch
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
66TORADO 2 (60)MałgorzataKOSZUCKA468,88
   KWPN / HOL / S / 2000 / - / - / Its Morado / Lalinda
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
67CORTAS L (45)LeszekGRAMZA468,93
   WEST / GER / G / 2007 / - / gniada / Cornado / Pina/Polydor
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
68CARKORETTO (197)HubertKIERZNOWSKI470,53
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Arko III / Tum Tum Retto/Carland
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
69BRANDO (85)EwaKOCOŃ470,73
   SP / POL / G / 2006 / - / c.gn. / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocoń
    Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ
70VYKARLOS (192)AnnaMARCINIAK473,55
   KWPN / NED / G / 2002 / - / gn. / Numer Uno / Vykarla
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
71DORELLA HBC (12)ŁukaszWASILEWSKI860,41
   KWPN / NED / M / 2008 / - / kaszt. / Wittinger VDL / Vorella/Cantos
   - / Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
    KJ Canex Dog Przybyszewo
72ESPRIT (52)IzabelaMATYSIAK862,16
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
73TRUE LOVE 18 (179)WaldemarROGOWSKI863,49
   HOLST / GER / M / 2003 / - / c. gn. / Con Air / On Y Va/Lascadell
   - / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA
74BIG LORD (196)HubertKIERZNOWSKI864,75
   - / NED / G / - / - / gn.
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
75CALIPSO DU MESNIL (83)JuliaMIESZCZAK865,39
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Galisco Du Mensil / Caramba/Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
76VALENCJA (201)HubertKIERZNOWSKI866,25
   - / - / M / 2003 / - / gn.
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
77ICBERG (198)HubertKIERZNOWSKI867,05
   - / BEL / S / 2008 / - / gn.
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
78BAILANDO (84)JuliaMIESZCZAK867,11
   WLKP / POL / S / 2008 / - / kaszt. / Aravel II / Bossa Nova/Carbano
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
79TIRAMISU (19)DariaKOBIERNIK867,22
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    ZKJ Przylep Lotnisko
80CHRISTIANO I L (24)MściwojKIECOŃ1261,15
   WESTF / GER / G / 2008 / - / gn. / Christiano / Phoenix St/Phoenix
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
81EMARELLO (16)DariaKOBIERNIK1265,34
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Maram / Emanuelle/Luron
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
82DON CORELLI P (240)DawidWOJCIECHOWSKI1271,11
   SP / POL / S / 2007 / - / siwa / Correro / Dunka/Davidoff
   - / Witold Dorynek
    KJ Agro-Handel Śrem
83BRONCO VAN DE VELDMOLEN (72)MaciejCHARLIŃSKI1391,79
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
    LKJ "Abaria" Iwno
84ATLANTA (79)MartaGRUDZIEŃ1582,33
   KWPN / NED / G / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    WKJ Warszawa
85HIPPICA ANDIAMO (5)ZbigniewKOSTRZEWSKI1598,97
   OLDEN / GER / S / 2002 / - / - / Andiamo Z / Wonnige/Contender
   - / Edyta Kostrzewska
    SJK Kraków Krzywopłoty
86ARON (141)MateuszTYSZKO1790,21
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Imeqyul / Aronia/Dixieland
   - / Joanna Ciarczyńska
    TKJ "Garbówek" Garbów
 CONIKA Z (132)MajaPOPIÓŁ (J.1997)eli
   Z / BEL / M / 2007 / - / siwa / Contefino / Noika Rouge/Papillon Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
 UCAYALI (77)TomaszKUCZERAWYeli
   SP / POL / M / 2002 / - / kaszt. / Qumball / Uraca vd Heydehoek
   - / Bolesław Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
 COCORRADO (134)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)eli
   OLD / GER / S / 2006 / - / siwa / Corrado I / Cina Z/Caretano Z
   - / Tadeusz Koza
    SSKJ Bobrowy Staw
 ADRIATYK (124)KarolinaKUFLIŃSKAeli
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Le Voltaire / Afryka
   - / Tadeusz Kufliński
    KJ Lansada
 INTUICJA KOPACZ (33)PaulinaKOPACZ (J.1998)rez
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Turbud Elvis / Irlandia/Inkinatus
   - / Piotr Kopacz
    LUKS Nysa Gubin
 DENVER Z (277)HubertKIERZNOWSKIrez
   ZANG / NED / G / 2004 / - / c. kaszt. / Dutch Capitol / Kina B/Boreas
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
92
Ukończyło koni
86
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:18
4/CC
Data: 13-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAKIRA (163)MateuszTYSZKO054,101000 PLN
   OLDEN / GER / M / 2000 / - / c. gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
2CON JUAN (88)PiotrKALISZUK055,99800 PLN
   WURT / GER / G / 2005 / - / gn. / Cor de Brillant / Zara/Zeus
   - / Jan Ludwiczak i Krzysztof Kaliszuk
    ZKJ Przylep
3BANDŻI (241)DawidWOJCIECHOWSKI056,71600 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Corde Star / Bogini
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
4ZUCCA (111)MarekWACŁAWIK056,98450 PLN
   KWPN / NED / S / 2004 / - / gn. / Padinus / Lucca/Voltaire
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
5AVOCADO L (38)MarcinBĘTKOWSKI057,82350 PLN
   WEST / GER / G / 2006 / - / gn. / Co-Pilot / Annelise/Avocado
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
6SAGA (230)JanCHRZANOWSKI058,45250 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Fly High / Salwa/Lexus
   - / Piotr Morsztyn
    BPK
7WITNEY 350 (25)MściwojKIECOŃ059,13150 PLN
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / For Pleasure / Tequilla I/Cento
   - / Wioletta Kosicka
    KJ Agro-Handel Śrem
8ZIMOWA DAMA (96)ArkadiuszFIMMEL059,70100 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / Calico / -
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
9VAGANT (190)JoannaMARCINIAK (J.1997)066,0450 PLN
   KWPN / NED / G / 2002 / - / gn. / Cantos / Pavanta/Iroko
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
10RITUS (135)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)066,70
   HANN / GER / G / 1997 / - / - / Ritual / Granessa
   - / Wechta SA
    SSKJ Bobrowy Staw
11CAMI-S Z (131)MajaPOPIÓŁ (J.1997)067,22
   ZANGER / BEL / M / 2001 / - / kaszt. / Caretano Z / Nutriv De Rialfo
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
12SURRIMO (156)MichałTYSZKO069,48
   OLDEN / GER / S / 2007 / - / kasztan / Stacatto / Amici
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
13CHELSEA BLUE (191)JoannaMARCINIAK (J.1997)071,41
   OLDEN / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
14DIGISPORT CALILSTA (26)MściwojKIECOŃ456,85
   HANN / GER / M / 2007 / - / gn. / Contendro I / Erle/Espri
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
15POLKA (185)WiesławNOWAK459,44
   SP / POL / M / 2005 / - / siwa / Walor / Polana
   - / Krystyna Nowak
    LKS Stragona Strzagom
16DORELLA HBC (12)ŁukaszWASILEWSKI459,56
   KWPN / NED / M / 2008 / - / kaszt. / Wittinger VDL / Vorella/Cantos
   - / Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
    KJ Canex Dog Przybyszewo
17VERONA (214)NikolMAKULIK459,98
   KWPN / NED / M / 2002 / - / kaszt. / Tangelovan de zuuthoeve / Hemellien S/Notaris
   - / Jolanta Makulik
    KJ Trachy Gliwice
18STUNTMAN 10 (153)EwelinaSZCZEPANIK463,68
   HANN / GER / G / 2005 / - / sk. gn. / Silvio I / Silver Dream/Singular Joter
   - / Dariusz & Anna Michalak
    TKJ Garbówek
19DENVER Z (277)HubertKIERZNOWSKI464,98
   ZANG / NED / G / 2004 / - / c. kaszt. / Dutch Capitol / Kina B/Boreas
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
20FULL PLEASURE (173)KatarzynaBAWŁOWICZ465,04
   HANN / GER / G / 2004 / - / kaszt. / Full House / Fritzi/For Pleasure
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
21PERŁA R (146)PaulinaWIELGÓRSKA466,24
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Fair Play / Persefona R
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
22CALIPSO DU MESNIL (83)JuliaMIESZCZAK467,87
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Galisco Du Mensil / Caramba/Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
23TRUE LOVE 18 (179)WaldemarROGOWSKI468,45
   HOLST / GER / M / 2003 / - / c. gn. / Con Air / On Y Va/Lascadell
   - / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA
24PABLO I (149)EwelinaSZCZEPANIK468,71
   OLDEN / GER / G / 2004 / - / kara / Pik Labionica / Ondra/Cor de Brillant
   - / Anna Michalak
    TKJ Garbówek
25RODRIGO (235)DariaWICHOWSKA470,60
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
    BPK
26TZIGANE DE LA COUR (158)MichałTYSZKO475,59
   SF / FRA / G / 2007 / - / kaszt. / Helios de la Cour II / Idane de la Cour
   - / Rafał Jerzy
    TKJ "Garbówek" Garbów
27MARIKOSA (231)JanCHRZANOWSKI865,68
   SI / ITA / M / 2005 / - / c.kaszt. / Avenir / Zogulana/Ascot des Ifs
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
28CASH MAN (164)MateuszTYSZKO867,86
   HOLST / GER / S / 2005 / - / siwa / Cassini I / Glocke/Ahorn Z
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
29CHARYZMA W (29)NawojkaKIECOŃ1256,72
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Largo / Chaltura/Jurand
   - / Nawojka Kiecoń
    LUKS Nysa Gubin
30PONITA 18 (306)EwelinaSZCZEPANIK1265,16
   KWPN / NED / M / 2001 / - / sk.gn. / Emilion / Donate/Widor
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
31COLINA (119)NataliaCZERNIK1266,08
   HOLST / GER / M / 2006 / - / siwa / Clearway / Estha/Cor de la Bryere
   - / Wechta Sp. z o.o. SKA
    KJ Wechta Rosnówko
32WINCHESTER (18)DariaKOBIERNIK1482,67
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Qulester / Winona/Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
 HIPPICA KOH I NOOR (4)ZbigniewKOSTRZEWSKIrez
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / gn. / Kannan / Canta SZ/Coriano
   - / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:20
r5/LL
Data: 14-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r5 - LL regionalny - (do 90) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--14IZOLLA (237)IzabellaOPALSKA055,92
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
    BPK
1--14DAGLEZJA (242)AleksandraRUSZKIEWICZ056,81
   - / POL / M / 2001 / - / gn. / Landos II / Desiree
   - / Joanna Rajtarowski
    BPK
1--14DAGLEZJA (242)AleksandraRUSZKIEWICZ057,44
   - / POL / M / 2001 / - / gn. / Landos II / Desiree
   - / Joanna Rajtarowski
    BPK
1--14ARMANI (203)MartaKOSZCZYC060,34
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
1--14FOKUS (118)IzabellaKISIELOWSKA061,04
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Calato Kama / Feola
   - / Ilona Pałka-Kisielewska
   
1--14WIKING (316)VanessaNOWACZYK061,34
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Wendarinn/Lake Bid
   Maciej Grygier / Aneta Stachowska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--14CONQUISTA (140)MajaRADOMSKA062,86
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Quirado / Princess IV
   - / Mirosław Radomski
    BPK
1--14INWAZJA (259)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)063,24
   SP / POL / M / 2000 / - / - / Contender Son / Igraszka
   - / Stanisław Grygier
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--14FOKUS (118)IzabellaKISIELOWSKA063,25
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Calato Kama / Feola
   - / Ilona Pałka-Kisielewska
   
1--14WIKING (316)VanessaNOWACZYK064,16
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Wendarinn/Lake Bid
   Maciej Grygier / Aneta Stachowska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--14PAQUERETTE (188)JanŻUROWSKI064,52
   
   
    LKS Stragona Strzagom
1--14AMIGO L (276)PaulaKORTYLEWSKA065,72
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--14PAQUERETTE (188)JanŻUROWSKI066,96
   
   
    LKS Stragona Strzagom
1--14INWAZJA (259)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)067,79
   SP / POL / M / 2000 / - / - / Contender Son / Igraszka
   - / Stanisław Grygier
    SKJ Tradycja Siedlnica
15RE JULIAN (261)SandraZŁAKOWSKA459,61
   
   
   
16GALA (314)MariaLANGNER885,21
   
   - / Maria Langner
    KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:21
r6/L
Data: 14-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r6 - L regionalny - (100) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--24KASANDRA (256)KingaKUNEFAŁ055,65
   
   
    KS Centaurus
1--24BOLD PRINZ (246)PatrycjaOSIECKA057,74
   - / POL / G / 2009 / - / -
   
    Cwał Poznań
1--24AMIGO L (276)PaulaKORTYLEWSKA058,37
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
1--24EL DŻAMA (20)PolaBIRGER058,82
   - / - / M / 2009 / - / - / Maram / El Dżaha/Dżahil
   
    BPK
1--24RE JULIAN (261)SandraZŁAKOWSKA058,90
   
   
   
1--24FIN WAL (127)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)059,88
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Iwona Bułkowska
    BPK
1--24LALKA W (263)EwelinaBORUCH061,24
   SP / POL / M / 2007 / - / kara / Qumbal / Lotty Lux/Limes
   - / Marek Rosiak
    KS Pegaz Chwałowice
1--24PRYMUS (266)JacekMIERZWIŃSKI061,83
   SP / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Rabiates Turbud Z / Prima/Bidon
   
    KS Pegaz Chwałowice
1--24ARMANI (203)MartaKOSZCZYC061,86
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
1--24LALKA W (263)EwelinaBORUCH062,01
   SP / POL / M / 2007 / - / kara / Qumbal / Lotty Lux/Limes
   - / Marek Rosiak
    KS Pegaz Chwałowice
1--24LORD PHOENIX K (282)MarekZIOMEK062,40
   OLDEN / GER / - / 2011 / - / - / Lordanos / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24IMPAS (1)PaulinaJANISZEWSKA062,42
   SP / POL / G / 2006 / - / c. kaszt. / Aral / Izolda
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
1--24LAWINA W (264)JacekMIERZWIŃSKI063,42
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Alvarez / Lotty Lux/Limes
   - / Agnieszka Borkowska
    KS Pegaz Chwałowice
1--24PAQUERETTE (188)JanŻUROWSKI063,85
   
   
    LKS Stragona Strzagom
1--24ORDYNAT (182)JoannaSKIBIŃSKA065,80
   WLKP / POL / S / 1994 / - / -
   
    ZKS Drzonków
1--24PRYMUS (266)JacekMIERZWIŃSKI066,37
   SP / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Rabiates Turbud Z / Prima/Bidon
   
    KS Pegaz Chwałowice
1--24CAYENNE (195)HannaOSIEKA067,09
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cancara / Taipei
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
1--24LORD PHOENIX K (282)MarekZIOMEK067,16
   OLDEN / GER / - / 2011 / - / - / Lordanos / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--24JEREMIASZ (167)MateuszTYSZKO067,85
   MŁP / POL / S / 2010 / - / kaszt. / Top Gun / Jej Wysokość
   - / Sonia Szczęsny
    TKJ "Garbówek" Garbów
1--24GALA (314)MariaLANGNER068,28
   
   - / Maria Langner
    KJ Jeziorki Osieczna
1--24MJT CARNAVALL (154)MichałTYSZKO069,06
   HOLST / GER / S / 2010 / - / siwa / Casall / Oklahoma
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
1--24ROTA (9)EwaMULIK069,11
   WLKP / POL / M / 2009 / - / siwa / Castilio / Romania
   
    BPK
1--24CLINTORD'S SON M (238)AnnaMARCINIAK070,67
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
1--24MJT ARON DU TALUS (155)MichałTYSZKO071,53
   SF / FRA / S / 2010 / - / gn. / Orlando / Sonora du Talus
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
25DOLMED MARKIZ (255)IzabelaKRĘŻELEWSKA172,80
   
   
    BPK
26--35MORENA (219)BeataSZUMIŃSKA456,83
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
26--35BOLERO (3)AleksandraGABOR457,14
   SP / POL / G / 2006 / - / kasztan / Talent / Karima
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
26--35ARMANI (203)MartaKOSZCZYC461,24
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
26--35IZOLLA (237)IzabellaOPALSKA461,35
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
    BPK
26--35BISHAMON (216)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)461,79
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    BPK
26--35DAGLEZJA (242)AgataARENDT462,08
   - / POL / M / 2001 / - / gn. / Landos II / Desiree
   - / Joanna Rajtarowski
    KJ Trachy Gliwice
26--35BUGI (236)PaulinaKOZAKIEWICZ462,34
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
26--35BUGI (236)PaulinaKOZAKIEWICZ462,42
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
26--35CONQUISTA (140)MajaRADOMSKA464,09
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Quirado / Princess IV
   - / Mirosław Radomski
    BPK
26--35JACKSON (217)OliwiaMALIŃSKA466,88
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Candiavold / Janis
   - / Malińska
   
36--39RE JULIAN (261)SandraZŁAKOWSKA860,51
   
   
   
36--39WIKING (316)VanessaNOWACZYK863,44
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Wendarinn/Lake Bid
   Maciej Grygier / Aneta Stachowska
    KJ Jeziorki Osieczna
36--39JEREMIASZ (167)MateuszTYSZKO871,82
   MŁP / POL / S / 2010 / - / kaszt. / Top Gun / Jej Wysokość
   - / Sonia Szczęsny
    TKJ "Garbówek" Garbów
36--39BOLD PRINZ (246)PatrycjaOSIECKA883,86
   - / POL / G / 2009 / - / -
   
    Cwał Poznań
40--41CLINTORD'S SON M (238)AnnaMARCINIAK972,91
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
40--41MORENA (219)BeataSZUMIŃSKA973,42
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
42IMPAS (1)PaulinaJANISZEWSKA1261,88
   SP / POL / G / 2006 / - / c. kaszt. / Aral / Izolda
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:22
r7/L1
Data: 14-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r7 - L1 regionalny - (105) dokładności bez rozgrywki
(Competition No r7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--25QUESEGO (250)DamianBRZÓZKA065,40
   
   
    BPK
1--25KASANDRA (256)KingaKUNEFAŁ067,15
   
   
    KS Centaurus
1--25HOLLANDIA (293)AdriannaJENDROSKA067,50
   
   
    KJ Korys Przygorzele
1--25ELIPSA (22)GabrielaZAPOTOCZNA069,66
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / Elwira/Wielnad
   - / R. Zapotoczny
    BPK
1--25CAROSA Z (278)AleksandraKIERZNOWSKA071,23
   
   
    KJ Kietlów
1--25FIN WAL (127)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)071,41
   SP / POL / S / 2001 / - / kasztanowata / Faust Z / Finlandia/Blagier
   - / Iwona Bułkowska
    BPK
1--25TRAWIATA (274)EdytaKONIECZNA071,60
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25VOLTAIRE DES MOITIERS (239)KatarzynaBAWŁOWICZ072,23
   SF / FRA / G / 2009 / - / gn. / Quartz Adelheid Z / Douce des Moitiers
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
1--25CIN CIN (312)EwaNIESTRAWSKA072,50
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25SWEET EMPIRE (227)WitoldBIENIEK072,72
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Jantar Stryków
1--25PATAGONIA (2)JarosławSKRZYCZYŃSKI074,17
   WLKP / POL / M / 2012 / - / gn. / Abraxis-Z Plus S / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
1--25IMPAS (1)PaulinaJANISZEWSKA074,50
   SP / POL / G / 2006 / - / c. kaszt. / Aral / Izolda
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
1--25IL DE PINS VAN DORPERHEIDE (176)KatarzynaBAWŁOWICZ075,33
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camille de Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
1--25KASHMIR VH MEIERHOF (257)WłodzimierzBORTLISZ075,57
   
   
    KS Centaurus Kisielin
1--25CAUSE I CAN (270)DaliaLEHMANN (JM.2001)075,93
   
   
    Lehmann Sport Horses
1--25JACKONDER (32)NawojkaKIECOŃ076,04
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Contendor / Jagoda
   - / Donata Kopacz
    LUKS Nysa Gubin
1--25CUBUS (262)MateuszTYSZKO076,93
   OLDEN / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Cento / Hanterka
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
1--25CONTENDUS (71)AleksanderLIBERA077,01
   MEKLE / GER / G / 2002 / - / - / Convoy / Doalda/Donnergr
   - / Mateusz Michalski
    KJ Cwał Poznań
1--25CARMEN P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)078,33
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
1--25RUTYNA (315)HannaCZEKAŁA078,46
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25LANOSO (291)HubertKIERZNOWSKI078,84
   
   
    KJ Kietlów
1--25REWIA (311)KamilNIESTRAWSKI081,41
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--25CONDI (292)HubertKIERZNOWSKI082,15
   
   
    KJ Kietlów
1--25ELKANAN (204)MałgorzataBRODZIAK082,28
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
1--25ROTA (9)EwaMULIK083,49
   WLKP / POL / M / 2009 / - / siwa / Castilio / Romania
   
    BPK
26--27LUDWIK (318)DominikKRAWCZYK186,69
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
26--27JUST CHERRY (7)AleksandraWIŚNIEWSKA186,72
   SP / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Iluzjon / Jejmościanka
   - / Aleksandra Wiśniewska
    Hippica Polonia Słupno
28--36ORAWA (313)EwaNIESTRAWSKA462,33
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
28--36ACHILLES (202)AleksandraKISILEWICZ463,19
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
28--36ARAGANO (280)AleksandraKIERZNOWSKA469,73
   DRP / GER / S / 2003 / - / gn. / Aragon N / Laura
   - / Aleksandra Kierznowska
    KJ Kietlów
28--36DERINA (279)AleksandraKIERZNOWSKA470,92
   
   
    KJ Kietlów
28--36BOLERO (3)AleksandraGABOR471,06
   SP / POL / G / 2006 / - / kasztan / Talent / Karima
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
28--36VOLTAIRE DES MOITIERS (239)KatarzynaBAWŁOWICZ471,76
   SF / FRA / G / 2009 / - / gn. / Quartz Adelheid Z / Douce des Moitiers
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
28--36SIENA (283)JoannaOLEJNICZAK472,65
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Segowia
   - / Joanna Olejniczak
    WTK Hermanów
28--36BUGI (236)PaulinaKOZAKIEWICZ474,29
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
28--36CUBUS (262)MateuszTYSZKO477,10
   OLDEN / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Cento / Hanterka
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
37ELKANAN (204)MałgorzataBRODZIAK688,39
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
38--42FEMONT COOLMEN (304)SabinaSCHREIBEROVA869,71
   
   
    Sportowa Stajnia Equirex
38--42BISHAMON (216)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)870,73
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    BPK
38--42BOLERO (3)AleksandraGABOR870,81
   SP / POL / G / 2006 / - / kasztan / Talent / Karima
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
38--42EL DŻAMA (20)PolaBIRGER872,54
   - / - / M / 2009 / - / - / Maram / El Dżaha/Dżahil
   
    BPK
38--42CAYENNE (195)HannaOSIEKA882,84
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cancara / Taipei
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
43SILVIO SON (189)MariuszŁUPKOWSKI984,90
   
   
    JKS Jaroszówka
44QUEEN (177)WaldemarROGOWSKI10104,99
   
   
    KJ HEAA
45JACKSON (217)OliwiaMALIŃSKA18104,44
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Candiavold / Janis
   - / Malińska
   
 SEDONIA (247)PawełSTASZCZAKeli
   KWPN / NED / M / 1999 / - / - / Darco / Dekade II/Schampus
   - / Bartosz Goszczyński
    LKJ "Abaria" Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
46
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:24
r8/P
Data: 14-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r8 - P regionalny - (110) zwykły
(Competition No r8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1IRTYSZ (183)JoannaSKIBIŃSKA057,58300 PLN
   - / - / S / 2006 / - / - / Bonaparte / Ifianessa/Askar
   - / SK Mieczownica
    ZKS Drzonków
2ACHILLES (202)AleksandraKISILEWICZ059,60200 PLN
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador
3DOMINO (90)DajanaPAWLICKA (J.1998)060,56100 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
4GINA VAN'T ZORGVLIET (86)NataliaKUŹMA061,14
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
5ARTANI-CORDE (157)MichałTYSZKO061,48
   HOLST / GER / G / - / - / gn. / Artani / Zanessa
   - / Magdalena Matyszczak
    TKJ "Garbówek" Garbów
6ELIPSA (22)GabrielaZAPOTOCZNA064,27
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / Elwira/Wielnad
   - / R. Zapotoczny
    BPK
7DESAND (117)MaciejSTOPA066,44
   SP / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Desant / Dewiza de Revel
   - / Maciej Stopa
   
8ORDYNAT (182)JoannaSKIBIŃSKA068,99
   WLKP / POL / S / 1994 / - / -
   
    ZKS Drzonków
9DERINA (279)AleksandraKIERZNOWSKA069,96
   
   
    KJ Kietlów
10LAMBADA (268)DaliaLEHMANN (JM.2001)070,44
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G/Capitol I
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
11TRAWIATA (274)EdytaKONIECZNA071,29
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
12DIGISPORT CRESUS (27)MściwojKIECOŃ071,92
   - / - / S / 2010 / - / sk. gn. / Casall / -
   - / Jarosław Sekuła
    KJ Agro-Handel Śrem
13CHICA (139)MajaRADOMSKA072,41
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
14D 'UTOPIE B (8)ŁucjaMAJKA074,54
   KWPN / NED / M / 2008 / - / kaszt. / Utopie / Kendy
   - / Majka Łucja
    KJ Strzała Krubiczew
15DIMPLE (168)MartaBACZYŃSKA-NOWAK075,49
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Diarado / Queen De Revel
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    BPK
16CARMEN P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)075,57
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
17CLIVIA (67)IzabelaZMYSŁOWSKA077,32
   HOLST / POL / M / 2010 / - / siwa / Clinton I / Revenna II
   - / Małgorzata Siergiej
    JKS Tornado Szczecin
18LA STRADA L (101)MariaBAEHR077,58
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
    KJ Agro-Handel Śrem
19LUDWIK (318)DominikKRAWCZYK078,33
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
20FAMEUS OLT (115)MarekWACŁAWIK079,19
   KWPN / NED / S / 2010 / - / gn. / Indoctro / Kamalve/Ramiro Z
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
21FERRARI K (114)MarekWACŁAWIK080,30
   KWPN / NED / S / 2010 / - / gn. / Cardento / Wikita K/Corland
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
22CASALLETTO (287)ŁukaszBRZÓSKA080,81
   HOLST / GER / G / 2010 / - / gn. / Casquetto / -
   - / Anna Słodkiewicz
    BPK
23MJT ARON DU TALUS (155)MichałTYSZKO081,33
   SF / FRA / S / 2010 / - / gn. / Orlando / Sonora du Talus
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
24SAVONA (166)MateuszTYSZKO082,49
   SP / POL / M / 2006 / - / c. gn. / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
25SWEET EMPIRE (227)WitoldBIENIEK083,84
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Jantar Stryków
26WOLF (286)ŁukaszBRZÓSKA086,63
   
   - / Anna Słodkiewicz
    BPK
27CASINO P (94)DajanaPAWLICKA (J.1998)184,13
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
28CONDI (292)HubertKIERZNOWSKI187,52
   
   
    KJ Kietlów
29SIENA (283)JoannaOLEJNICZAK454,85
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Segowia
   - / Joanna Olejniczak
    WTK Hermanów
30HOLLANDIA (293)AdriannaJENDROSKA464,31
   
   
    KJ Korys Przygorzele
31SINDBAD (100)MariaBAEHR465,33
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Banita / Sisi Queen
   - / Jan Baehr
    KJ Agro-Handel Śrem
32CAUSE I CAN (270)DaliaLEHMANN (JM.2001)470,90
   
   
    Lehmann Sport Horses
33LITANOS STAR (194)HannaOSIEKA470,94
   HANN / GER / G / 2004 / - / gn. / Litas-Star / Andoga MDM/Athletico
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
34JACKONDER (32)NawojkaKIECOŃ472,23
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Contendor / Jagoda
   - / Donata Kopacz
    LUKS Nysa Gubin
35STALINO 3 (232)MikołajKOWNACKI472,66
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Stakkato Gold / Talina
   - / Michał Kownacki
    BPK
36FEMONT COOLMEN (304)SabinaSCHREIBEROVA472,87
   
   
    Sportowa Stajnia Equirex
37CIN CIN (312)EwaNIESTRAWSKA473,94
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
38KASHMIR VH MEIERHOF (257)WłodzimierzBORTLISZ474,22
   
   
    KS Centaurus Kisielin
39MAREA (169)MartaBACZYŃSKA-NOWAK474,80
   WLKP / POL / M / 2004 / - / gn. / Lumpi / Majolika/Kerman
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    BPK
40DIGISPORT CONTENDRIX (28)MściwojKIECOŃ475,09
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
41ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (233)MikołajKOWNACKI475,53
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
42IL DE PINS VAN DORPERHEIDE (176)KatarzynaBAWŁOWICZ475,68
   BWP / BEL / M / 2008 / - / gn. / Nabab De Reve / Camille de Wulf Selection
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
43LANOSO (291)HubertKIERZNOWSKI478,20
   
   
    KJ Kietlów
44DAKOTA N (113)MarekWACŁAWIK478,46
   KWPN / NED / S / 2008 / - / gniada / Colandro / Trienta HZ
   - / Leszek Sasinowski
    Hippica Polonia Słupno
45COMPASS (295)DominikKRAWCZYK483,87
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
46JUST CHERRY (7)AleksandraWIŚNIEWSKA484,04
   SP / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Iluzjon / Jejmościanka
   - / Aleksandra Wiśniewska
    Hippica Polonia Słupno
47MJT CARNAVALL (154)MichałTYSZKO689,74
   HOLST / GER / S / 2010 / - / siwa / Casall / Oklahoma
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
48QUESEGO (250)DamianBRZÓZKA865,35
   
   
    BPK
49ARAGANO (280)AleksandraKIERZNOWSKA870,67
   DRP / GER / S / 2003 / - / gn. / Aragon N / Laura
   - / Aleksandra Kierznowska
    KJ Kietlów
50CONTENDUS (71)AleksanderLIBERA876,97
   MEKLE / GER / G / 2002 / - / - / Convoy / Doalda/Donnergr
   - / Mateusz Michalski
    KJ Cwał Poznań
51REWIA (311)KamilNIESTRAWSKI1195,42
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
52CAROSA Z (278)AleksandraKIERZNOWSKA1385,87
   
   
    KJ Kietlów
53COFERTINA (161)JoannaROSICKA15107,99
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
54DOLMED MARKIZ (255)IzabelaKRĘŻELEWSKA2585,88
   
   
    BPK
 SILVIO SON (189)MariuszŁUPKOWSKIeli
   
   
    JKS Jaroszówka
 QUEEN (177)WaldemarROGOWSKIeli
   
   
    KJ HEAA
 LAWINA W (264)JacekMIERZWIŃSKIeli
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Alvarez / Lotty Lux/Limes
   - / Agnieszka Borkowska
    KS Pegaz Chwałowice
 GRANDO (123)KarolinaKUFLIŃSKAeli
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Georgika
   - / Jolanta Kuflińska
    KJ Lansada
 RUTYNA (315)HannaCZEKAŁAeli
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
 ORAWA (313)EwaNIESTRAWSKAeli
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
60
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:25
5/P1
Data: 14-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P1 Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NENIA (106)AleksandraPILATOWICZ047,83250 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
2ARON (141)MateuszTYSZKO048,17200 PLN
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Imeqyul / Aronia/Dixieland
   - / Joanna Ciarczyńska
    TKJ "Garbówek" Garbów
3DESAND (117)MaciejSTOPA052,54150 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / c. gn. / Desant / Dewiza de Revel
   - / Maciej Stopa
   
4QUITANA VDL Z (34)ŁucjaMAJKA054,49100 PLN
   ZANG / NED / M / 2007 / - / c. gn. / Quasimodo Z / Jewel X
   - / Katarzyna Roszkowska
    KJ Strzała Krubiczew
5GOLD CARETINO (54)DanielWIELICZKO056,5180 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Caretino K / Galacja/Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
6WIMELLA (105)AleksandraPILATOWICZ059,5660 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Imequyl / Wiki
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
7ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (233)MikołajKOWNACKI060,6850 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
8RICO (53)IzabelaMATYSIAK062,8450 PLN
   SP / POL / S / 2005 / - / - / Cantanis / Riviera
   - / Izabela Matysiak
    KJ Jeziorki Osieczna
9CURZIA CSG (122)ZofiaKULISZEWSKA063,5115 PLN
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara/Cantus
   - / Joanna Kuliszewska
    BPK
10CHICA (139)MajaRADOMSKA063,6415 PLN
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
11--12LA STRADA L (101)MariaBAEHR064,9915 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
    KJ Agro-Handel Śrem
11--12ARPEGGIO II L (39)MarcinBĘTKOWSKI064,9915 PLN
   WESTF / GER / S / 2009 / - / sk. gn. / Arpeggio / Polyana/Polytraum
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
13KONTINA (15)DariaKOBIERNIK065,07
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen/Silver
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
14CARUSO (281)WaldemarROGOWSKI065,88
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
15ANABELL (162)JoannaROSICKA065,89
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
16BARBADOS (49)AnnaMIŚKIEWICZ067,29
   SP / POL / G / 2009 / - / kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
17CORRADINO (206)JarosławSKRZYCZYŃSKI070,88
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
18CHANTILLY (209)JarosławSKRZYCZYŃSKI173,44
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
19SILVER SHINE (211)JarosławSKRZYCZYŃSKI174,23
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20LORD ODER II (142)AlicjaCIARCZYŃSKA (J.1997)451,93
   SP / POL / G / 2003 / - / kaszt. / Oder / Lebioda/Ogar
   - / Joanna Ciarczyńska
    KJ Bobrowy Staw
21WISSA (107)AleksandraPILATOWICZ453,82
   SP / POL / M / 2009 / - / c. gn. / Sword / Wizna
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
22SIKORSKY II WM (137)KevinNAGÓRKA (JM.2000)454,98
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
23CZAKIR (14)MagdalenaMAJCHRZAK (J.1997)458,62
   SP / POL / G / 2002 / - / - / Baryton / Czamara/Rankor
   - / Magdalena Majchrzak
    SKJ Sopot
24ROCCO (305)JustynaKUREK458,76
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Ulco / Rawa
   
    KJ Wechta Rosnówko
25MERRA (289)JakubSALEK459,43
   - / - / - / 2002 / - / - / Rytm / Messa
   
   
26C-LANDCASTER (205)JacekGURBIEL461,28
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
27JANGCY L (10)PaulinaMACIEJEWSKA462,84
   WESTF / GER / M / 2009 / - / gn. / Pontifex / Ponita/Polydor
   - / Olimpia Maciejewska
    ZKS Drzonków
28CASALINA (180)WaldemarROGOWSKI463,25
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
29SINDBAD (100)MariaBAEHR464,47
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Banita / Sisi Queen
   - / Jan Baehr
    KJ Agro-Handel Śrem
30COSTA DIVA 4 (301)OlafKLEIN (J.1999)464,82
   
   
    JKS Przybyszewo
31DIGISPORT LAVIANO (160)JoannaROSICKA466,80
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
32RAMZES (307)KarolinaWALIGÓRA467,11
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
    JKS Przybyszewo
33COMPASS (295)DominikKRAWCZYK573,63
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
34CAMERINO 4 (300)OlafKLEIN (J.1999)781,35
   HOLST / GER / G / 2001 / - / - / Carthago / Lobelie/Coriano
   - / Gestuet Sprehe
    JKS Przybyszewo
35COFERTINA (161)JoannaROSICKA869,81
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
36LITANOS STAR (194)HannaOSIEKA1180,05
   HANN / GER / G / 2004 / - / gn. / Litas-Star / Andoga MDM/Athletico
   - / Hanna Osieka
    KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
37LUCIER (102)PiotrTOKARCZYK1263,59
   AA / POL / S / 2009 / - / siwa / Ramadan / Luczia
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
38PUERTO RICO (50)AnnaMIŚKIEWICZ1264,19
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
39STALINO 3 (232)MikołajKOWNACKI1667,15
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Stakkato Gold / Talina
   - / Michał Kownacki
    BPK
40KALIPSO V/D NOORDHEUVEL (121)NataliaCZERNIK1686,44
   BWP / BEL / G / 2010 / - / sk.gn. / Nabab de Reve / Philadelphia Z/Papillon Rouge
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
41BINGO (144)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA2190,79
   TRAK / LTU / G / 2000 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / Iwona Strzałkowska-Jarocka
    KJ Trachy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
41
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jolanta Raczak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B1* + zawody regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 13-15 luty 2015
Wydruk: 15-02-2015 18:14:27
6/N
Data: 14-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N Mała Runda - seria B (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHICO HIPPICA (6)MaciejKOSTRZEWSKI051,42300 PLN
   OS / GER / G / 2007 / - / grey / Centadel / Carnute Girl/Carnute
   - / Zbigniew Kostrzewski
    SJK Kraków Krzywopłoty
2GILEA (172)JarosławPORĘBA051,45250 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Ludger / Gajzma
   - / Jarosław Poręba
    BPK
3NECORDIA (103)PiotrTOKARCZYK051,72200 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / kasztan / Cordial / Newis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
4DIOGENES BH (175)KatarzynaBAWŁOWICZ053,06150 PLN
   SP / POL / G / 2006 / - / kara / Elf / Demeter/Jakobin
   - / Zhanna Bendz
    KS Cortina Kaczenice
5BOLIWAR (81)MagdalenaĆWIK053,09100 PLN
   SP / POL / S / 2005 / - / siwa / Landor / Bonezja/Luis
   - / Ireneusz Ćwik
    BPK
6KONSTELACJA (74)MartynaKOWALAK053,8080 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Landjonker S / Kropla
   - / Magdalena Kowalak
    KJ Cwał Poznań
7BILL CLEAR SR (299)TomaszKLEIN053,8560 PLN
   
   
    JKS Przybyszewo
8DON JUAN HBC (30)NawojkaKIECOŃ055,4950 PLN
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    LUKS Nysa Gubin
9QUITANA VDL Z (34)ŁucjaMAJKA055,5513 PLN
   ZANG / NED / M / 2007 / - / c. gn. / Quasimodo Z / Jewel X
   - / Katarzyna Roszkowska
    KJ Strzała Krubiczew
10NERMA (104)PiotrTOKARCZYK055,5613 PLN
   SP / POL / M / 2002 / - / kasztan / Maram / Newis/Elvis
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
11QUENTIN (181)DobrosławaJANASIK056,1513 PLN
   SP / POL / G / 1997 / - / gn. / Turbud Quirinus / Aranda
   - / Justyna Wróbel
    KJ Trachy
12GOLD CARETINO (54)DanielWIELICZKO056,2913 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Caretino K / Galacja/Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
13ERICSSON (226)MichalinaSZMYTKA058,0513 PLN
   SP / POL / G / 2006 / - / sk. gn. / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    Agro-Aves Gajewniki
14EDESSO (220)EwaDYŻEWSKA058,4613 PLN
   KWPN / NED / G / 2009 / - / gn. / Zahros R / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    Sportowa Stajnia Equirex
15LANDOS 0027 (47)WiktorSZAŁA (J.1997)058,9713 PLN
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
16ZULINE (42)ŁukaszKRAJEWSKI059,0113 PLN
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Phin Phin / Juline/Burggraaf
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
17COLINA L (43)LeszekGRAMZA059,0513 PLN
   WESTF / GER / M / 2007 / - / gn. / Quinta Real / C'Est La Vie/Collin L
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
18B.Z.N (133)MajaPOPIÓŁ (J.1997)059,8713 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Cantos / Telrite/Lux
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
19QUITOKI (269)DaliaLEHMANN (JM.2001)059,8913 PLN
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Catoki / Taquitta
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
20CHESTILLO (151)EwelinaSZCZEPANIK060,0013 PLN
   HANN / GER / S / 2004 / - / gniada / Chasseur / Granita
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
21WIMELLA (105)AleksandraPILATOWICZ060,5613 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Imequyl / Wiki
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
22CHRONOS 27 (267)DaliaLEHMANN (JM.2001)060,7013 PLN
   HOLST / GER / G / 2004 / - / c. gn. / Chello / Ostara/Zarewitsch
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
23CONIKA Z (132)MajaPOPIÓŁ (J.1997)061,4113 PLN
   Z / BEL / M / 2007 / - / siwa / Contefino / Noika Rouge/Papillon Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
24DIGISPORT CAPITALNY (222)EwaDYŻEWSKA061,42
   HOLST / GER / S / 2009 / - / siwa / Clinton / -
   - / Jarosław Sekuła
    Sportowa Stajnia Equirex
25VIVA (68)HannaROSZKIEWICZ061,69
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
26CAMERINO 4 (300)OlafKLEIN (J.1999)061,99
   HOLST / GER / G / 2001 / - / - / Carthago / Lobelie/Coriano
   - / Gestuet Sprehe
    JKS Przybyszewo
27CARMEN (234)DariaWICHOWSKA062,21
   SP / POL / M / 2006 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Daria Wichowska
    BPK
28PUERTO RICO (50)AnnaMIŚKIEWICZ062,53
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
29BIJZONDER S (80)BartoszGAUZA062,66
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Abke / Utoloma S/Libero H
   - / Monika Gauza
    WTK Hermanów
30IMPERIAL (116)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)062,82
   WLKP / POL / G / 2009 / - / gn. / Quamiro / Izana
   - / Zbigniew Kosiński
    SKJ Tradycja Siedlnica
31RICO (53)IzabelaMATYSIAK063,29
   SP / POL / S / 2005 / - / - / Cantanis / Riviera
   - / Izabela Matysiak
    KJ Jeziorki Osieczna
32LEVIS F (110)JuliaJAKUBOWSKA064,25
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Leonardo / Grand Leydy
   - / Julia Jakubowska
    KJ Agro-Handel Śrem
33CAMPARI EX URUGUAY 19 (275)ŁukaszKRAJEWSKI064,37
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Up To Date / May Fair/Falco
   
    KJ Agro-Handel Śrem
34ARPEGGIO II L (39)MarcinBĘTKOWSKI064,66
   WESTF / GER / S / 2009 / - / sk. gn. / Arpeggio / Polyana/Polytraum
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35CASALINA (180)WaldemarROGOWSKI065,02
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
36QUINT MAN (57)JustynaKUREK065,37
   HOLST / GER / S / 2009 / - / gn. / Quintero / Luzie II/Lordano
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
37LEJGA KG (319)ArkadiuszFIMMEL066,28
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn.
   - / Jan Baehr
    KJ Agro-Handel Śrem
38PASS AWAY (147)PaulinaWIELGÓRSKA066,35
   OLDEN / GER / M / 2006 / - / siwa / Larino / Lutine Rouge
   - / Paulina Wielgórska
    KJ Vena Rogoźnik
39CASINO P (94)DajanaPAWLICKA (J.1998)066,95
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40JAKADI NON STOP (120)NataliaCZERNIK066,99
   BWP / BEL / G / 2009 / - / gn. / Non Stop / Orchidee van Wittenstein
   - / Natalia Czernik
    KJ Wechta Rosnówko
41CORIS (59)MałgorzataKOSZUCKA068,01
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
42DIGISPORT FISICELLA (159)JoannaROSICKA071,56
   HOLST / GER / M / 2005 / - / c.gn. / For Pleasure / K-tiziana/Tin Rocco
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
43CHANTILLY (209)JarosławSKRZYCZYŃSKI071,62
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
44ARTANI-CORDE (157)MichałTYSZKO172,55
   HOLST / GER / G / - / - / gn. / Artani / Zanessa
   - / Magdalena Matyszczak
    TKJ "Garbówek" Garbów
45CHARLENE (62)JanVINCKIER172,61
   HOLST / GER / M / 2008 / - / siwa / Clarimo / Raja II/Lancer II
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
46VYKARLOS (192)AnnaMARCINIAK173,32
   KWPN / NED / G / 2002 / - / gn. / Numer Uno / Vykarla
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
47QUINTELLA (210)JarosławSKRZYCZYŃSKI173,45
   - / - / - / 2008 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
48GRAND CORRIDA (136)KevinNAGÓRKA (JM.2000)450,43
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
49ESPRIT (52)IzabelaMATYSIAK450,89
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
50SIKORSKY II WM (137)KevinNAGÓRKA (JM.2000)452,92
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
51NENIA (106)AleksandraPILATOWICZ453,42
   SP / POL / M / 2007 / - / gniada / Imequyl / Nena
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
52INTUICJA KOPACZ (33)MściwojKIECOŃ453,74
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Turbud Elvis / Irlandia/Inkinatus
   - / Piotr Kopacz
    KJ Agro-Handel Śrem
53PACYFIK (48)WiktorSZAŁA (J.1997)455,30
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Charisma 115 / Palegra/Palegro
   - / Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
    KJ Agro-Handel Śrem
54CANASTER (207)PawełCHUDZIAK457,25
   BAW / GER / G / 2006 / - / sk.gn. / Quinto de B / Wale
   - / Paweł Chudziak
    KS Idmar Krajkowo
55WISSA (107)AleksandraPILATOWICZ457,49
   SP / POL / M / 2009 / - / c. gn. / Sword / Wizna
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
56INTRYGA (23)MściwojKIECOŃ457,68
   WEST / POL / M / 2009 / - / siwa / Iluzjon / Pretty Centa
   - / Donata Kopacz
    KJ Agro-Handel Śrem
57DOBLANET (271)BartoszGOSZCZYŃSKI458,97
   KWPN / NED / M / 2008 / - / kaszt. / Warrant / Oblanet/Celano
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Sielanka Warka
58UPTOWN GIRL (78)TomaszKUCZERAWY459,57
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Quamiro / Ucayali
   - / Bolesław Kuczerawy
    LKJ Platan Wrocław
59CZAKIR (14)MagdalenaMAJCHRZAK (J.1997)460,49
   SP / POL / G / 2002 / - / - / Baryton / Czamara/Rankor
   - / Magdalena Majchrzak
    SKJ Sopot
60ARON (141)AlicjaCIARCZYŃSKA (J.1997)460,86
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Imeqyul / Aronia/Dixieland
   - / Joanna Ciarczyńska
    KJ Bobrowy Staw
61SAVONA (166)MateuszTYSZKO461,33
   SP / POL / M / 2006 / - / c. gn. / Cordial / Sumienna
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
62DIMPLE (168)MartaBACZYŃSKA-NOWAK463,03
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Diarado / Queen De Revel
   - / Marta Baczyńska-Nowak
    BPK
63BRONCO VAN DE VELDMOLEN (72)MaciejCHARLIŃSKI463,46
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
    LKJ "Abaria" Iwno
64LUCIER (102)PiotrTOKARCZYK464,26
   AA / POL / S / 2009 / - / siwa / Ramadan / Luczia
   - / SK Prudnik
    LKJ Olimp Prudnik
65NARNIA (87)AgnieszkaGABORSKA464,56
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Quamiro / Nanelie
   - / Barbara Mierzwińska
    BPK
66BARBADOS (49)AnnaMIŚKIEWICZ464,85
   SP / POL / G / 2009 / - / kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
67ATLANTA (79)MartaGRUDZIEŃ464,95
   KWPN / NED / G / 2005 / - / - / Calvados / Sarina B
   
    WKJ Warszawa
68DIGISPORT CORADA (31)WiktoriaMRUGAŁA (JM.2000)465,88
   OLDEN / GER / M / 2005 / - / gn. / Corland / Lagrana/Landor S
   - / Jarosław Sekuła
    LUKS Nysa Gubin
69EMARELLO (16)DariaKOBIERNIK466,08
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Maram / Emanuelle/Luron
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
    ZKJ Przylep Lotnisko
70RAMZES (307)KarolinaWALIGÓRA466,42
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
    JKS Przybyszewo
71ILVANDERO (150)EwelinaSZCZEPANIK466,95
   WLKP / POL / S / 2009 / - / siwa / Avero / Iliada
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
72CARTHAGA (178)WaldemarROGOWSKI467,46
   
   
    KJ HEAA
73CARUSO (281)WaldemarROGOWSKI467,56
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
74KONTINA (15)DariaKOBIERNIK468,79
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Contendor / Karmen/Silver
   Mieczysław Czarny / Mieczysław Czarny
    ZKJ Przylep Lotnisko
75ANABELL (162)JoannaROSICKA469,49
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
76LA DAME BLANCHE L (95)ArkadiuszFIMMEL469,73
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cassiano / A-Larika
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
77ISELINE VAN DORPERHIDE (174)KatarzynaBAWŁOWICZ469,75
   BWP / BEL / M / 2008 / - / siwa / Cabrio van Heffinck / Romina C/Darco
   - / Katarzyna Bawłowicz
    KS Cortina Kaczenice
78COSTA DIVA 4 (301)OlafKLEIN (J.1999)470,77
   
   
    JKS Przybyszewo
79ETOILE (186)WiesławNOWAK572,80
   
   
    LKS Stragona Strzagom
80EAZY BOY (221)EwaDYŻEWSKA780,22
   KWPN / NED / S / 2009 / - / siwa / Eurocommerce Zurich / -
   - / Ewa Aleksandra Dyżewska
    Sportowa Stajnia Equirex
81C-LANDCASTER (205)JacekGURBIEL862,25
   - / - / G / - / - / -
   
    KJ Picador Wrocław
82COCORRADO (134)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)866,44
   OLD / GER / S / 2006 / - / siwa / Corrado I / Cina Z/Caretano Z
   - / Tadeusz Koza
    SSKJ Bobrowy Staw
83LA CALIDAD (63)JanVINCKIER887,99
   HOLST / GER / S / 2008 / - / - / Lancer II / /Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
84DIGISPORT LAVIANO (160)JoannaROSICKA972,90
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
85BORNFEE (297)NikolMAKULIK1183,58
   KWPN / NED / M / 2006 / - / kaszt. / Valentino DDH / Hornfee
   - / Roman Makulik
    KJ Trachy Gliwice
86MAXIMA (75)MartaMSZYCA (J.1997)1263,55
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Massimo / Nicorinne S
   - / Mirosława Mszyca
    KJ Partynice Wrocław
87SILVER SHINE (211)JarosławSKRZYCZYŃSKI1476,64
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ Agro-Handel Śrem
88JANGCY L (10)PaulinaMACIEJEWSKA1489,75
   WESTF / GER / M / 2009 / - / gn. / Pontifex / Ponita/Polydor
   - / Olimpia Maciejewska
    ZKS Drzonków
89CURZIA CSG (122)ZofiaKULISZEWSKA24100,53
   KWPN / NED / M / 2007 / - / siwa / Edison / Cantara/Cantus
   - / Joanna Kuliszewska
    BPK
 BINGO (144)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKAeli
   TRAK / LTU / G / 2000 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / Iwona Strzałkowska-Jarocka
    KJ Trachy
 TIRAMISU (19)GabrielaZAPOTOCZNAeli
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    BPK
 SHAKIRA (99)ZofiaBAEHR (J.1998)