Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:21
r1/LL
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r1 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No r1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6PRINCESA (68)ZuzannaBUKOWSKA (J.1999)057,68
   - / POL / M / 2008 / - / - / Landos II / -
   
    BPK
1--6BOLIWIA (66)MarcelHOFMAN061,05
   MŁP / POL / M / 1999 / - / gn. / Ros / Bastylia
   
   
1--6ATAMAN (11)JakubCZARNOTA061,38
   SP / POL / G / 2008 / - / gn.
   - / Marzena Czarnota
   
1--6CLINTARA (26)TomaszGAŁCZYŃSKI067,10
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--6COMPEIA (27)TomaszGAŁCZYŃSKI068,10
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--6QUENTIN TARANTINO (8)JanCHRZANOWSKI070,04
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / gn. / Canoso / Carthaga
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
7DUBAJLA (16)FelixKRUPPA172,38
   - / - / M / 2010 / - / kaszt.
   
    KJ Zbyszko
8--11PRINCESA (68)ZuzannaBUKOWSKA (J.1999)458,22
   - / POL / M / 2008 / - / - / Landos II / -
   
    BPK
8--11G-CENTURION (82)MarikaKWAŚNIEWSKA462,55
   
   
    KJ Zagorów
8--11BOLIWIA (66)MarcelHOFMAN463,17
   MŁP / POL / M / 1999 / - / gn. / Ros / Bastylia
   
   
8--11COMPEIA (27)TomaszGAŁCZYŃSKI466,92
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
12--13ATAMAN (11)JakubCZARNOTA780,50
   SP / POL / G / 2008 / - / gn.
   - / Marzena Czarnota
   
12--13LAMPART (89)KatarzynaPRZEZAK780,98
   XO / POL / S / 2002 / - / - / Arcus / Lambda
   SK Walewice / Iga Biedka
    CH Jaszkowo
14--15G-CENTURION (82)MarikaKWAŚNIEWSKA865,44
   
   
    KJ Zagorów
14--15QUENTIN TARANTINO (8)JanCHRZANOWSKI886,27
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / gn. / Canoso / Carthaga
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
16CLINTARA (26)TomaszGAŁCZYŃSKI1095,10
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
 KOKAINA (38)KamilNIESTRAWSKI eli
   - / POL / - / - / - / -
   
    KJ Jeziorki Osieczna
 KOKAINA (38)KamilNIESTRAWSKIdys
   - / POL / - / - / - / -
   
    KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:22
r2/L
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r2 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No r2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8FULEDA (83)OliwiaSZCZEPAŃSKA055,16
   WLKP / POL / M / 2005 / - / gn. / Lasko / Frabosa
   - / Sebastian Szczepański
    KJ Dilmar
1--8BUGI (10)PaulinaKOZAKIEWICZ061,29
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
1--8GALIA (90)MagdalenaMAJCHRZAK (J.1997)061,82
   SP / POL / M / 2006 / - / - / Erebus / Godeta
   - / Daria Kobiernik
    SKJ Sopot
1--8EL DŻAMA (73)DariaKOBIERNIK066,08
   - / - / M / 2009 / - / - / Maram / El Dżaha/Dżahil
   
    ZKJ Przylep Lotnisko
1--8DUBAJLA (16)FelixKRUPPA067,80
   - / - / M / 2010 / - / kaszt.
   
    KJ Zbyszko
1--8CLEMENS (88)ŁukaszPIKSA071,15
   
   
    LKJ Cwał Poznań
1--8STACHATO (6)JanCHRZANOWSKI071,24
   OLDEN / GER / S / 2010 / - / gn. / Stalypso / -
   - / Stanisław Bielski
    BPK
1--8QUITE (33)DominikaLUTY071,84
   WESTF / - / G / 2010 / - / siwa / Quite Capitol / Ladz Jump II/Lancer III
   - / Iwona Kruszyńska
    SK Kruszyńscy
9--12GIMBALL (45)MartaTELAK458,93
   SP / POL / G / 2005 / - / kaszt. / Qumball / Gitane de Furnes
   - / Marta Telak
    BPK
9--12AMIGO L (56)PaulaKORTYLEWSKA467,68
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
9--12QUITE (33)DominikaLUTY469,51
   WESTF / - / G / 2010 / - / siwa / Quite Capitol / Ladz Jump II/Lancer III
   - / Iwona Kruszyńska
    SK Kruszyńscy
9--12PACO (72)DariaKOBIERNIK470,77
   SP / POL / S / 1999 / - / - / Nidar / Panama/Parys
   - / Remigiusz Makowski
    ZKJ Przylep Lotnisko
13PRINCESA (68)ZuzannaBUKOWSKA (J.1999)859,28
   - / POL / M / 2008 / - / - / Landos II / -
   
    BPK
14IZOLLA (9)IzabelaOPALSKA976,00
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
    BPK
15MALFOY (44)MartaTELAK2056,30
   WLKP / POL / G / 2004 / - / siwa / Folio / Magia
   - / Hanna Telak
    BPK
 ROHAN (99)JuliaMILEWSKAeli
   
   
    AKJ Trójmiasto
 PACO (72)DariaKOBIERNIKrez
   SP / POL / S / 1999 / - / - / Nidar / Panama/Parys
   - / Remigiusz Makowski
    ZKJ Przylep Lotnisko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:23
r3/L
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r3 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No r3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 LAMPART (89)KatarzynaPRZEZAK zal61,10
   XO / POL / S / 2002 / - / - / Arcus / Lambda
   SK Walewice / Iga Biedka
    CH Jaszkowo
 AZUBI S (46)MartynaNOWACZYK zal65,24
   HOLSZT / GER / G / 1993 / - / siwa / Alobat 1 / Z Coco Chanel
   - / Stanisław Figlerowicz
    KJ Zagórów
 NIKIFOR (1)JuliaMILEWSKA zal70,25
   
   
    AKJ Trójmiasto
 CLEMENS (88)KlaudiaBEGIER zal75,04
   
   
    BPK
 EL DŻAMA (73)PolaBIRGERbo54,87
   - / - / M / 2009 / - / - / Maram / El Dżaha/Dżahil
   
    BPK
 IZOLLA (9)IzabelaOPALSKAbo60,86
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
    BPK
 IZOLLA (9)IzabelaOPALSKAbo62,14
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
    BPK
 BUGI (10)PaulinaKOZAKIEWICZbo64,09
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
 BUGI (10)PaulinaKOZAKIEWICZbo65,99
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
 RODRIGO (58)MargaRUDNO-RUDZIŃSKAbo78,82
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
   
 RODRIGO (58)MargaRUDNO-RUDZIŃSKAbo94,29
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
   
 LAMPART (89)KatarzynaPRZEZAKeli
   XO / POL / S / 2002 / - / - / Arcus / Lambda
   SK Walewice / Iga Biedka
    CH Jaszkowo
 EL DŻAMA (73)PolaBIRGEReli
   - / - / M / 2009 / - / - / Maram / El Dżaha/Dżahil
   
    BPK
 WANESSA (18)JuliaGANCZYKeli
   
   
    Bogusławicki Klub Jeździecki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:24
r4/L1
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r4 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No r4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--12GRAD (23)JustynaŁOPATO058,72
   MŁP / POL / S / 2009 / - / siwa / Devin du Maury / Grawitacja
   - / Krzysztof Łopato
   
1--12PRETTY CENTO (24)JustynaŁOPATO063,11
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Cento / Pretty Silvia
   - / Krzysztof Łopato
   
1--12GINGER 827 (22)WeronikaŁOPATO063,49
   HOLST / GER / M / 2007 / - / kaszt. / Cartani / G-Chiara
   - / Krzysztof Łopato
   
1--12REWERS (62)WłodzimierzBORTLISZ064,51
   
   
    KS Centaurus Kisielin
1--12RUTYNA (42)HannaCZEKAŁA070,16
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
1--12ORAWA (40)EwaNIESTRAWSKA071,01
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--12ASTRO (29)MariaSZMIDT073,28
   HANN / GER / S / 2007 / - / c.gn. / Atlantus As / -
   - / Artur Urbaniak
    OSK Michalscy
1--12CLEMENS (88)KlaudiaBEGIER073,79
   
   
    BPK
1--12AHMAR SAPHIR (28)TomaszGAŁCZYŃSKI074,17
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--12DREAM OF LOVE (69)KamilNIESTRAWSKI074,39
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--12AHMAR SAPHIR (28)TomaszGAŁCZYŃSKI074,93
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--12ASTRO (29)MariaSZMIDT075,17
   HANN / GER / S / 2007 / - / c.gn. / Atlantus As / -
   - / Artur Urbaniak
    OSK Michalscy
13--17ELIPSA (75)GabrielaZAPOTOCZNA459,31
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / Elwira/Wielnad
   - / R. Zapotoczny
    BPK
13--17MALFOY (44)MartaTELAK461,03
   WLKP / POL / G / 2004 / - / siwa / Folio / Magia
   - / Hanna Telak
    BPK
13--17OLMAR (74)MagdalenaMAJCHRZAK (J.1997)466,49
   - / - / G / 2009 / - / - / Maram / Olivia/Elvis
   
    SKJ Sopot
13--17KASHMIR VH MEIERHOF (63)WłodzimierzBORTLISZ469,88
   
   
    KS Centaurus Kisielin
13--17OLMAR (74)MagdalenaMAJCHRZAK (J.1997)471,95
   - / - / G / 2009 / - / - / Maram / Olivia/Elvis
   
    SKJ Sopot
18--19GINGER 827 (22)WeronikaŁOPATO577,23
   HOLST / GER / M / 2007 / - / kaszt. / Cartani / G-Chiara
   - / Krzysztof Łopato
   
18--19PRETTY CENTO (24)JustynaŁOPATO579,42
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Cento / Pretty Silvia
   - / Krzysztof Łopato
   
20REWIA (37)KamilNIESTRAWSKI683,48
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
21LE DUC (85)DominikKRAWCZYK784,23
   OLDEN / GER / S / 1996 / - / gniada / Leopardoc / Cortina/Columbus
   - / Romuald Hałabuda
    KJ Kalumet Boszkowo
22--24AMIGO L (56)PaulaKORTYLEWSKA870,24
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
22--24GIMBALL (45)MartaTELAK873,68
   SP / POL / G / 2005 / - / kaszt. / Qumball / Gitane de Furnes
   - / Marta Telak
    BPK
22--24GARUS (32)DominikaLUTY875,60
   SP / POL / G / 2009 / - / c.gn. / Guffi / Gracja/Grajcar
   - / Przemysław Kruszyński
    SK Kruszyńscy
25GARUS (32)DominikaLUTY1394,64
   SP / POL / G / 2009 / - / c.gn. / Guffi / Gracja/Grajcar
   - / Przemysław Kruszyński
    SK Kruszyńscy
 HAJDA (15)FelixKRUPPAeli
   - / - / M / 2010 / - / siwa
   
    KJ Zbyszko
 ROHAN (99)JuliaMILEWSKAeli
   
   
    AKJ Trójmiasto

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:25
r5/P
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r5 - P zwykły
(Competition No r5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZARNULA (5)PaulinaGRYCIAK048,73300 PLN
   
   
    JKS Amico Mołdawin
2REWERS (62)WłodzimierzBORTLISZ054,99200 PLN
   
   
    KS Centaurus Kisielin
3CAREWNA (4)EwaPODHAJNA055,33100 PLN
   
   
    JKS Amico Mołdawin
4WIGRA (61)MateuszKOWALCZYK056,24
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
5CIN CIN (39)EwaNIESTRAWSKA056,82
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
6TRAWIATA (57)EdytaKONIECZNA057,94
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
7REWIA (37)KamilNIESTRAWSKI058,21
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
8DE LUNA (94)RobertRATAJCZAK059,31
   HANN / GER / M / 2007 / - / kaszt. / St. Moritz / Giovanna
   - / Robert Ratajczak
    BPK
9KATRONA (30)JoannaPOCIECHA-OCHAB062,77
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bambino van't Zargvliet / Katania/Turbud Quirinus
   - / Joanna Pociecha-Ochab
    OSK Michalscy Trzebnica
10HAJDA (15)FelixKRUPPA062,90
   - / - / M / 2010 / - / siwa
   
    KJ Zbyszko
11ORAWA (40)EwaNIESTRAWSKA063,40
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
12PRINCVERO P (25)TomaszGAŁCZYŃSKI063,75
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
13KASHMIR VH MEIERHOF (63)WłodzimierzBORTLISZ067,56
   
   
    KS Centaurus Kisielin
14QUINAR II (84)DominikKRAWCZYK068,93
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
15LUDWIG (86)DominikKRAWCZYK170,27
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
16ARCO 08 (7)JanCHRZANOWSKI170,35
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
17LINSABELLE ROUGE (87)ŁukaszPIKSA276,69
   
   
    LKJ Cwał Poznań
18TIRAMISU (76)GabrielaZAPOTOCZNA448,49
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    BPK
19GRAD (23)JustynaŁOPATO450,72
   MŁP / POL / S / 2009 / - / siwa / Devin du Maury / Grawitacja
   - / Krzysztof Łopato
   
20ELIPSA (75)GabrielaZAPOTOCZNA453,43
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Ludger / Elwira/Wielnad
   - / R. Zapotoczny
    BPK
21KLIF (21)GrażynaHUCZ454,41
    / Cantanis / Fantazja
   
    KJ Largo
22VRATISLAVIA (34)DominikaLUTY454,52
   
   
    SK Kruszyńscy
23FULEDA (83)OliwiaSZCZEPAŃSKA457,96
   WLKP / POL / M / 2005 / - / gn. / Lasko / Frabosa
   - / Sebastian Szczepański
    KJ Dilmar
24LE DUC (85)DominikKRAWCZYK463,05
   OLDEN / GER / S / 1996 / - / gniada / Leopardoc / Cortina/Columbus
   - / Romuald Hałabuda
    KJ Kalumet Boszkowo
25DREAM OF LOVE (69)KamilNIESTRAWSKI857,65
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
26RAMZES (100)KarolinaWALIGÓRA860,09
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Spartacus / Rapsodia
   - / Karolina Waligóra
    JKS Przybyszewo
27KARUZO (50)MateuszSTABISZEWSKI972,19
   - / POL / G / 2008 / - / gniada / Placido / Koka
   - / Wiesław Stabiszewski
    BPK
28STACHATO (6)JanCHRZANOWSKI972,36
   OLDEN / GER / S / 2010 / - / gn. / Stalypso / -
   - / Stanisław Bielski
    BPK
29RUTYNA (42)HannaCZEKAŁA1075,90
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
30NIKIFOR (1)JuliaMILEWSKA1476,09
   
   
    AKJ Trójmiasto

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:26
r6/N
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r6 - N zwykły
(Competition No r6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZARNULA (5)PaulinaGRYCIAK049,04350 PLN
   
   
    JKS Amico Mołdawin
2PRINCVERO P (25)TomaszGAŁCZYŃSKI053,94250 PLN
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
3KLIF (21)GrażynaHUCZ054,70150 PLN
    / Cantanis / Fantazja
   
    KJ Largo
4CIN CIN (39)EwaNIESTRAWSKA057,86
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
5VRATISLAVIA (34)DominikaLUTY059,45
   
   
    SK Kruszyńscy
6ABEL TASMANN (31)JoannaPOCIECHA-OCHAB063,82
   KWPN / NED / G / 2005 / - / kaszt. / Teneriffe VDL / Nibalia/Nimmerdor
   - / Tomasz Ochab
    OSK Michalscy Trzebnica
7KATRONA (30)JoannaPOCIECHA-OCHAB064,65
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bambino van't Zargvliet / Katania/Turbud Quirinus
   - / Joanna Pociecha-Ochab
    OSK Michalscy Trzebnica
8TIRAMISU (76)GabrielaZAPOTOCZNA447,91
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Ludger / Tzigane
   - / Robert Zapotoczny
    BPK
9DE LUNA (94)RobertRATAJCZAK457,28
   HANN / GER / M / 2007 / - / kaszt. / St. Moritz / Giovanna
   - / Robert Ratajczak
    BPK
10WIGRA (61)MateuszKOWALCZYK457,99
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
11CAREWNA (4)EwaPODHAJNA458,82
   
   
    JKS Amico Mołdawin
12ROLEX (17)FelixKRUPPA464,94
   
   
    KJ Zbyszko
13KARUZO (50)MateuszSTABISZEWSKI467,59
   - / POL / G / 2008 / - / gniada / Placido / Koka
   - / Wiesław Stabiszewski
    BPK
14LUDWIG (86)DominikKRAWCZYK468,53
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
15QUINAR II (84)DominikKRAWCZYK468,72
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
16ARCO 08 (7)JanCHRZANOWSKI674,35
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
17LINSABELLE ROUGE (87)ŁukaszPIKSA777,52
   
   
    LKJ Cwał Poznań
18TRAWIATA (57)EdytaKONIECZNA858,61
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
19RAMZES (100)KarolinaWALIGÓRA1264,45
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Spartacus / Rapsodia
   - / Karolina Waligóra
    JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:27
r7/LL
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r7 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No r7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8KORSARZ (19)PatrycjaULIASZ057,40
   WLKP / POL / G / 2002 / - / c. gn. / Le Voltaire / Kometa/Berkel
   - / Robert Uliasz
    Gołaszyn Kosówka
1--8CALIDO C (47)WeronikaORŁOWSKA058,91
   SP / POL / G / 2006 / - / gn. / Quidam F / Czeczenia
   - / Elżbieta Tomaszewska
    KJ Artium Swarzędz
1--8QUENTIN TARANTINO (8)JanCHRZANOWSKI062,55
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / gn. / Canoso / Carthaga
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
1--8QUENTIN TARANTINO (8)JanCHRZANOWSKI065,25
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / gn. / Canoso / Carthaga
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
1--8CLINTARA (26)TomaszGAŁCZYŃSKI068,21
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--8CLINTARA (26)TomaszGAŁCZYŃSKI069,23
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--8BOLIWIA (66)MarcelHOFMAN070,64
   MŁP / POL / M / 1999 / - / gn. / Ros / Bastylia
   
   
1--8GALA (41)MariaLANGNER071,29
   
   - / Maria Langner
    KJ Jeziorki Osieczna
9--13NOWICJUSZ (20)MartynaDYDKO458,09
   
   
    Gołaszyn Kosówka
9--13CALIDO C (47)WeronikaORŁOWSKA459,44
   SP / POL / G / 2006 / - / gn. / Quidam F / Czeczenia
   - / Elżbieta Tomaszewska
    KJ Artium Swarzędz
9--13KAMIRA (52)DanielWIELICZKO464,57
   SP / POL / M / 2008 / - / gniada / Quamiro / Kora/Roland
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK
9--13BOLIWIA (66)MarcelHOFMAN466,97
   MŁP / POL / M / 1999 / - / gn. / Ros / Bastylia
   
   
9--13SAPHIR (12)ZofiaDZIEWOLSKA470,32
   SP / POL / G / 2010 / - / siwa / Tjungske / Saphira
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
14ARNAT (13)ZofiaDZIEWOLSKA579,59
   WLKP / POL / G / 2010 / - / kaszt. / Turbud Quirinus / Arabeska
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
15GALA (41)MariaLANGNER681,94
   
   - / Maria Langner
    KJ Jeziorki Osieczna
16--18NOWICJUSZ (20)KamilaBUGAJ857,44
   
   
    Gołaszyn Kosówka
16--18INWAZJA (79)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)863,74
   SP / POL / M / 2000 / - / - / Contender Son / Igraszka
   - / Stanisław Grygier
    SKJ Tradycja Siedlnica
16--18INWAZJA (79)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)863,93
   SP / POL / M / 2000 / - / - / Contender Son / Igraszka
   - / Stanisław Grygier
    SKJ Tradycja Siedlnica
19ARNAT (13)ZofiaDZIEWOLSKA2192,24
   WLKP / POL / G / 2010 / - / kaszt. / Turbud Quirinus / Arabeska
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
20--21KAMIRA (52)DanielWIELICZKO23116,39
   SP / POL / M / 2008 / - / gniada / Quamiro / Kora/Roland
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK
20--21SAPHIR (12)ZofiaDZIEWOLSKA23117,12
   SP / POL / G / 2010 / - / siwa / Tjungske / Saphira
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
22ATAMAN (11)JakubCZARNOTA2681,97
   SP / POL / G / 2008 / - / gn.
   - / Marzena Czarnota
   
 ATAMAN (11)JakubCZARNOTAeli
   SP / POL / G / 2008 / - / gn.
   - / Marzena Czarnota
   
 FAVERA (53)DanielWIELICZKOeli
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Avero / Funny/Florestan
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:28
r8/L
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r8 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No r8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6KORSARZ (19)PatrycjaULIASZ054,41
   WLKP / POL / G / 2002 / - / c. gn. / Le Voltaire / Kometa/Berkel
   - / Robert Uliasz
    Gołaszyn Kosówka
1--6PRINCESA (68)ZuzannaBUKOWSKA (J.1999)057,26
   - / POL / M / 2008 / - / - / Landos II / -
   
    BPK
1--6REMBRAND (105)PatrycjaDUDZIUK060,09
   - / - / G / 2000 / - / -
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
1--6BERA (49)JarosławPORĘBA061,17
   
   
    BPK
1--6DUBAJLA (16)FelixKRUPPA066,62
   - / - / M / 2010 / - / kaszt.
   
    KJ Zbyszko
1--6AMIGO L (56)PaulaKORTYLEWSKA070,62
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
7--11PRINCESA (68)ZuzannaBUKOWSKA (J.1999)455,99
   - / POL / M / 2008 / - / - / Landos II / -
   
    BPK
7--11RODRIGO (58)MargaRUDNO-RUDZIŃSKA464,53
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
   
7--11GARUS (32)DominikaLUTY466,82
   SP / POL / G / 2009 / - / c.gn. / Guffi / Gracja/Grajcar
   - / Przemysław Kruszyński
    SK Kruszyńscy
7--11COMPEIA (27)TomaszGAŁCZYŃSKI467,14
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
7--11FAVERA (53)DanielWIELICZKO469,64
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Avero / Funny/Florestan
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK
12CONGO AK (70)DariaURBANIAK577,84
   SP / POL / S / 2010 / - / gn. / Cotendus / Czunita K
   - / Daria Urbaniak
    KJ Kietlów
13--14GALA (41)MariaLANGNER866,50
   
   - / Maria Langner
    KJ Jeziorki Osieczna
13--14COMPEIA (27)TomaszGAŁCZYŃSKI891,70
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
15MALFOY (44)MartaTELAK1251,86
   WLKP / POL / G / 2004 / - / siwa / Folio / Magia
   - / Hanna Telak
    BPK
 ROHAN (99)JuliaMILEWSKAeli
   
   
    AKJ Trójmiasto
 WANESSA (18)FelixKRUPPAeli
   
   
    KJ Zbyszko
 LAMPART (89)KatarzynaPRZEZAKeli
   XO / POL / S / 2002 / - / - / Arcus / Lambda
   SK Walewice / Iga Biedka
    CH Jaszkowo
 ROHAN (99)JuliaMILEWSKAeli
   
   
    AKJ Trójmiasto
 LAMPART (89)KatarzynaPRZEZAKeli
   XO / POL / S / 2002 / - / - / Arcus / Lambda
   SK Walewice / Iga Biedka
    CH Jaszkowo
 WIKING (43)VanessaNOWACZYKrez
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Cajero / Wendarinn/Lake Bid
   Maciej Grygier / Aneta Stachowska
    KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:29
r9/L
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r9 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No r9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 GINA (93)NataliaBOROWIAK zal55,01
   
   
    KJ Michałówka
 BACARDI VEL BALIA (81)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001) zal64,40
   SP / POL / M / 2001 / - / kara / Largo / Bajka/Borodino
   - / Ewelina Derda
   
 RODRIGO (58)MargaRUDNO-RUDZIŃSKA zal
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
   
 BISHAMON (35)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)bo61,56
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    BPK
 BISHAMON (35)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)bo61,87
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    BPK
 GINA (93)NataliaBOROWIAKbo81,84
   
   
    KJ Michałówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:30
r10/L1
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r10 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No r10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8GRAD (23)JustynaŁOPATO055,88
   MŁP / POL / S / 2009 / - / siwa / Devin du Maury / Grawitacja
   - / Krzysztof Łopato
   
1--8WIANKA (92)NataliaSINKIEWICZ058,89
   WLKP / POL / M / 1997 / - / - / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    LKS Cwał Poznań
1--8GIMBALL (45)MartaTELAK059,41
   SP / POL / G / 2005 / - / kaszt. / Qumball / Gitane de Furnes
   - / Marta Telak
    BPK
1--8PRETTY CENTO (24)JustynaŁOPATO060,04
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Cento / Pretty Silvia
   - / Krzysztof Łopato
   
1--8HAJDA (15)FelixKRUPPA063,59
   - / - / M / 2010 / - / siwa
   
    KJ Zbyszko
1--8ORAWA (40)EwaNIESTRAWSKA064,42
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
1--8QUITE (33)DominikaLUTY068,47
   WESTF / - / G / 2010 / - / siwa / Quite Capitol / Ladz Jump II/Lancer III
   - / Iwona Kruszyńska
    SK Kruszyńscy
1--8AHMAR SAPHIR (28)TomaszGAŁCZYŃSKI069,26
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
9--11GINA (93)NataliaBOROWIAK456,64
   
   
    KJ Michałówka
9--11COCO CHANEL (48)JarosławPORĘBA462,40
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Contendus / Czunita
   - / Jacek Kuśnierczak
    BPK
9--11DUBAJLA (16)FelixKRUPPA466,28
   - / - / M / 2010 / - / kaszt.
   
    KJ Zbyszko
12--14RUTYNA (42)HannaCZEKAŁA862,06
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
12--14BERA (49)JarosławPORĘBA868,69
   
   
    BPK
12--14AMIGO L (56)PaulaKORTYLEWSKA868,81
   
   
    KJ Jeziorki Osieczna
15--16MALFOY (44)MartaTELAK1666,63
   WLKP / POL / G / 2004 / - / siwa / Folio / Magia
   - / Hanna Telak
    BPK
15--16GROSZEK (91)NataliaSINKIEWICZ1671,50
   KUC / - / - / - / - / - / NN / NN
   - / Natalia Dreszer
    LKS Cwał Poznań
17NIKIFOR (1)JuliaMILEWSKA2493,70
   
   
    AKJ Trójmiasto
 CLEMENS (88)KlaudiaBEGIEReli
   
   
    BPK
 JACKSON (67)OliwiaMALIŃSKAeli
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Candiavold / Janis
   - / Malińska
   
 GINGER 827 (22)WeronikaŁOPATOeli
   HOLST / GER / M / 2007 / - / kaszt. / Cartani / G-Chiara
   - / Krzysztof Łopato
   
 CONGO AK (70)DariaURBANIAKeli
   SP / POL / S / 2010 / - / gn. / Cotendus / Czunita K
   - / Daria Urbaniak
    KJ Kietlów
 JACKSON (67)OliwiaMALIŃSKAeli
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Candiavold / Janis
   - / Malińska
   
 GROSZEK (91)NataliaSINKIEWICZeli
   KUC / - / - / - / - / - / NN / NN
   - / Natalia Dreszer
    LKS Cwał Poznań
 ASTRO (29)MariaSZMIDTrez
   HANN / GER / S / 2007 / - / c.gn. / Atlantus As / -
   - / Artur Urbaniak
    OSK Michalscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:31
r11/P
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r11 - P zwykły
(Competition No r11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZARNULA (5)PaulinaGRYCIAK043,69300 PLN
   
   
    JKS Amico Mołdawin
2KALISTER (64)HenrykPOLEDNIA048,38200 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera/Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
3REWIA (37)KamilNIESTRAWSKI048,71100 PLN
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
4TURBUD CONSUL (65)HenrykPOLEDNIA049,21
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / c.gn. / Con Capitol / Staranda
   - / Justyna Mrózek
    KJ Turbud Brzeg
5FULEDA (83)OliwiaSZCZEPAŃSKA050,37
   WLKP / POL / M / 2005 / - / gn. / Lasko / Frabosa
   - / Sebastian Szczepański
    KJ Dilmar
6LOLIPOP (59)JakubWINTER051,07
   HANN / GER / G / 2003 / - / gn. / Landjager / Guinnes
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
7PRETTY CENTO (24)JustynaŁOPATO052,87
   OLDEN / GER / M / 2002 / - / gn. / Cento / Pretty Silvia
   - / Krzysztof Łopato
   
8HAJDA (15)FelixKRUPPA053,35
   - / - / M / 2010 / - / siwa
   
    KJ Zbyszko
9WIANKA (92)NataliaSINKIEWICZ054,88
   WLKP / POL / M / 1997 / - / - / Skaleń / Wiktoria
   - / Andrzej Rakowski
    LKS Cwał Poznań
10REMBRAND (105)PatrycjaDUDZIUK055,33
   - / - / G / 2000 / - / -
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
11CIN CIN (39)EwaNIESTRAWSKA056,08
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
12STACHATO (6)JanCHRZANOWSKI056,66
   OLDEN / GER / S / 2010 / - / gn. / Stalypso / -
   - / Stanisław Bielski
    BPK
13KATRONA (30)JoannaPOCIECHA-OCHAB056,72
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bambino van't Zargvliet / Katania/Turbud Quirinus
   - / Joanna Pociecha-Ochab
    OSK Michalscy Trzebnica
14DE LUNA (94)RobertRATAJCZAK057,14
   HANN / GER / M / 2007 / - / kaszt. / St. Moritz / Giovanna
   - / Robert Ratajczak
    BPK
15KARUZO (50)MateuszSTABISZEWSKI057,92
   - / POL / G / 2008 / - / gniada / Placido / Koka
   - / Wiesław Stabiszewski
    BPK
16AHMAR SAPHIR (28)TomaszGAŁCZYŃSKI060,15
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
17QUITE (33)DominikaLUTY060,34
   WESTF / - / G / 2010 / - / siwa / Quite Capitol / Ladz Jump II/Lancer III
   - / Iwona Kruszyńska
    SK Kruszyńscy
18CLEMENS (88)KlaudiaBEGIER063,69
   
   
    BPK
19QUANTERO (97)TomaszKLEIN446,23
   
   
    JKS Przybyszewo
20CAREWNA (4)EwaPODHAJNA448,74
   
   
    JKS Amico Mołdawin
21GRAD (23)JustynaŁOPATO449,74
   MŁP / POL / S / 2009 / - / siwa / Devin du Maury / Grawitacja
   - / Krzysztof Łopato
   
22COCO CHANEL (48)JarosławPORĘBA451,88
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Contendus / Czunita
   - / Jacek Kuśnierczak
    BPK
23GIMBALL (45)MartaTELAK452,23
   SP / POL / G / 2005 / - / kaszt. / Qumball / Gitane de Furnes
   - / Marta Telak
    BPK
24GINGER 827 (22)WeronikaŁOPATO453,82
   HOLST / GER / M / 2007 / - / kaszt. / Cartani / G-Chiara
   - / Krzysztof Łopato
   
25DREAM OF LOVE (69)KamilNIESTRAWSKI453,93
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
26TRAWIATA (57)EdytaKONIECZNA455,64
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
27ARCO 08 (7)JanCHRZANOWSKI456,21
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
28LACOSTA (96)OlafKLEIN (J.1999)456,71
   
   
    JKS Przybyszewo
29ORAWA (40)EwaNIESTRAWSKA458,35
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Placido / Opcja/Cabrol
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
30LINSABELLE ROUGE (87)ŁukaszPIKSA458,54
   
   
    LKJ Cwał Poznań
31CONTENDER BOY (104)MariuszKĄKOL459,89
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Contender / Paola T/Narew
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
32GARUS (32)DominikaLUTY460,76
   SP / POL / G / 2009 / - / c.gn. / Guffi / Gracja/Grajcar
   - / Przemysław Kruszyński
    SK Kruszyńscy
33KLIF (21)GrażynaHUCZ850,16
    / Cantanis / Fantazja
   
    KJ Largo
34NIKIFOR (1)JuliaMILEWSKA850,84
   
   
    AKJ Trójmiasto
35ASHFORD 4 (103)MariuszKĄKOL861,26
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / dark bay / Ars Vivendi / Petite
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
36RUTYNA (42)HannaCZEKAŁA1176,91
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Rycerz / Rata/Orkisz
   - / Magdalena Czekała
    KJ Jeziorki Osieczna
37RAMZES (100)KarolinaWALIGÓRA1253,44
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Spartacus / Rapsodia
   - / Karolina Waligóra
    JKS Przybyszewo
38CADILLAC (60)PaulinaBURDYKA1277,86
   
   
    KJ Bachmat

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:32
r12/N
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r12 - N zwykły
(Competition No r12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LOLIPOP (59)JakubWINTER044,92350 PLN
   HANN / GER / G / 2003 / - / gn. / Landjager / Guinnes
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
2PRINCVERO P (25)TomaszGAŁCZYŃSKI048,86250 PLN
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
3ROLEX (17)FelixKRUPPA049,97150 PLN
   
   
    KJ Zbyszko
4VRATISLAVIA (34)DominikaLUTY051,22
   
   
    SK Kruszyńscy
5ABEL TASMANN (31)JoannaPOCIECHA-OCHAB053,76
   KWPN / NED / G / 2005 / - / kaszt. / Teneriffe VDL / Nibalia/Nimmerdor
   - / Tomasz Ochab
    OSK Michalscy Trzebnica
6REWIA (37)KamilNIESTRAWSKI054,22
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
7DE LUNA (94)RobertRATAJCZAK055,20
   HANN / GER / M / 2007 / - / kaszt. / St. Moritz / Giovanna
   - / Robert Ratajczak
    BPK
8LACOSTA (96)OlafKLEIN (J.1999)055,65
   
   
    JKS Przybyszewo
9CONTENDER BOY (104)MariuszKĄKOL059,59
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Contender / Paola T/Narew
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
10CZARNULA (5)PaulinaGRYCIAK443,66
   
   
    JKS Amico Mołdawin
11TURBUD CONSUL (65)HenrykPOLEDNIA446,30
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / c.gn. / Con Capitol / Staranda
   - / Justyna Mrózek
    KJ Turbud Brzeg
12QUANTERO (97)TomaszKLEIN451,60
   
   
    JKS Przybyszewo
13CIN CIN (39)EwaNIESTRAWSKA452,02
   SP / POL / G / 2008 / - / siwa / Chellano's Boy D Z / Czeremcha/Chef Supreme
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
14CAREWNA (4)EwaPODHAJNA453,23
   
   
    JKS Amico Mołdawin
15KARUZO (50)MateuszSTABISZEWSKI455,41
   - / POL / G / 2008 / - / gniada / Placido / Koka
   - / Wiesław Stabiszewski
    BPK
16DREAM OF LOVE (69)KamilNIESTRAWSKI455,73
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
    KJ Jeziorki Osieczna
17KATRONA (30)JoannaPOCIECHA-OCHAB458,18
   WLKP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bambino van't Zargvliet / Katania/Turbud Quirinus
   - / Joanna Pociecha-Ochab
    OSK Michalscy Trzebnica
18ARCO 08 (7)JanCHRZANOWSKI458,36
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
19ASHFORD 4 (103)MariuszKĄKOL458,98
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / dark bay / Ars Vivendi / Petite
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
20FULEDA (83)OliwiaSZCZEPAŃSKA851,19
   WLKP / POL / M / 2005 / - / gn. / Lasko / Frabosa
   - / Sebastian Szczepański
    KJ Dilmar
21RAMZES (100)KarolinaWALIGÓRA853,22
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Spartacus / Rapsodia
   - / Karolina Waligóra
    JKS Przybyszewo
22TRAWIATA (57)EdytaKONIECZNA854,86
   SP / POL / - / 2005 / - / -
   - / Monika Konieczna
    KJ Jeziorki Osieczna
23LINSABELLE ROUGE (87)ŁukaszPIKSA1782,45
   
   
    LKJ Cwał Poznań
24CADILLAC (60)PaulinaBURDYKA2893,09
   
   
    KJ Bachmat
 KLIF (21)GrażynaHUCZeli
    / Cantanis / Fantazja
   
    KJ Largo
 KALISTER (64)HenrykPOLEDNIAeli
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera/Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:33
r13/LL
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r13 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No r13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--4ROHAN (99)JuliaMILEWSKA051,51
   
   
    AKJ Trójmiasto
1--4ARNAT (13)ZofiaDZIEWOLSKA052,83
   WLKP / POL / G / 2010 / - / kaszt. / Turbud Quirinus / Arabeska
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
1--4HAJLA (54)DanielWIELICZKO066,86
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Chippendale Z / Hossa/Zodiak
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK
1--4ARNAT (13)ZofiaDZIEWOLSKA068,42
   WLKP / POL / G / 2010 / - / kaszt. / Turbud Quirinus / Arabeska
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
5--6BOLIWIA (66)MarcelHOFMAN465,10
   MŁP / POL / M / 1999 / - / gn. / Ros / Bastylia
   
   
5--6HAJLA (54)DanielWIELICZKO468,24
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Chippendale Z / Hossa/Zodiak
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK
7--9TWOJA ADELE (77)WiktoriaŁOZOWSKA1253,56
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
7--9ATAMAN (11)JakubCZARNOTA1263,56
   SP / POL / G / 2008 / - / gn.
   - / Marzena Czarnota
   
7--9QUENTIN TARANTINO (8)JanCHRZANOWSKI1281,32
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / gn. / Canoso / Carthaga
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
10SAPHIR (12)ZofiaDZIEWOLSKA1890,40
   SP / POL / G / 2010 / - / siwa / Tjungske / Saphira
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
11TWOJA ADELE (77)WiktoriaŁOZOWSKA1979,32
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
 SAPHIR (12)ZofiaDZIEWOLSKAeli
   SP / POL / G / 2010 / - / siwa / Tjungske / Saphira
   - / Patrycja Dziewolska
    LKJ Abaria Iwno
 LAMPART (89)KatarzynaPRZEZAKeli
   XO / POL / S / 2002 / - / - / Arcus / Lambda
   SK Walewice / Iga Biedka
    CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:34
r14/L
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r14 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No r14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--7BACARDI VEL BALIA (81)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)049,19
   SP / POL / M / 2001 / - / kara / Largo / Bajka/Borodino
   - / Ewelina Derda
   
1--7OLIMPIA DE QUIDAM (51)HubertTABAKA055,38
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--7FAVERA (53)DanielWIELICZKO055,66
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Avero / Funny/Florestan
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK
1--7OLIMPIC LADY (78)WiktoriaŁOZOWSKA057,77
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--7OLIMPIA DE QUIDAM (51)HubertTABAKA058,25
   
   
    LKJ Abaria Iwno
1--7OLIMPIC LADY (78)WiktoriaŁOZOWSKA059,92
   
   
    SKJ Tradycja Siedlnica
1--7RODRIGO (58)MargaRUDNO-RUDZIŃSKA060,78
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Daria Wichowska
   
8JACKSON (67)DariaWICHOWSKA169,42
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Candiavold / Janis
   - / Malińska
    BPK
9--10BACARDI VEL BALIA (81)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)448,32
   SP / POL / M / 2001 / - / kara / Largo / Bajka/Borodino
   - / Ewelina Derda
   
9--10FAVERA (53)DanielWIELICZKO460,01
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Avero / Funny/Florestan
   Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
    BPK
11MALFOY (44)MartaTELAK1255,34
   WLKP / POL / G / 2004 / - / siwa / Folio / Magia
   - / Hanna Telak
    BPK
12WANESSA (18)FelixKRUPPA2081,71
   
   
    KJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:35
r15/L
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r15 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No r15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 BUGI (10)PaulinaKOZAKIEWICZ zal60,35
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
 BISHAMON (35)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000) zal64,06
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Fellogen / Bona Dea
   - / Katarzyna Frąckowiak
    BPK
 BUGI (10)PaulinaKOZAKIEWICZbo64,06
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
 IZOLLA (9)IzabelaOPALSKAeli
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
    BPK
 IZOLLA (9)IzabelaOPALSKAeli
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:35
r16/L1
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r16 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No r16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JACKSON (67)DariaWICHOWSKA865,70
   SP / POL / G / 2010 / - / gn. / Candiavold / Janis
   - / Malińska
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:36
r17/P
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r17 - P zwykły
(Competition No r17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TURBUD CONSUL (65)HenrykPOLEDNIA050,34300 PLN
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / c.gn. / Con Capitol / Staranda
   - / Justyna Mrózek
    KJ Turbud Brzeg
2LOLIPOP (59)JakubWINTER051,25200 PLN
   HANN / GER / G / 2003 / - / gn. / Landjager / Guinnes
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
3GIMBALL (45)MartaTELAK053,50100 PLN
   SP / POL / G / 2005 / - / kaszt. / Qumball / Gitane de Furnes
   - / Marta Telak
    BPK
4CLARUS (101)TadeuszPEŁESZUK055,25
   HOLST / GER / S / 2005 / - / gn. / Contender / E-Larissa/Langraf I
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno
5QUANTERO (97)TomaszKLEIN055,63
   
   
    JKS Przybyszewo
6HAJDA (15)FelixKRUPPA055,98
   - / - / M / 2010 / - / siwa
   
    KJ Zbyszko
7KALISTER (64)HenrykPOLEDNIA059,71
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera/Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
8LACOSTA (96)OlafKLEIN (J.1999)061,30
   
   
    JKS Przybyszewo
9WIGRA (61)MateuszKOWALCZYK469,49
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
10CLEMENS (88)KlaudiaBEGIER677,76
   
   
    BPK
11NIKIFOR (1)JuliaMILEWSKA866,51
   
   
    AKJ Trójmiasto

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 17:08:36
r18/N
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r18 - N zwykły
(Competition No r18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZARNULA (5)PaulinaGRYCIAK052,04350 PLN
   
   
    JKS Amico Mołdawin
2CAREWNA (4)EwaPODHAJNA059,43250 PLN
   
   
    JKS Amico Mołdawin
3KARUZO (50)MateuszSTABISZEWSKI064,88150 PLN
   - / POL / G / 2008 / - / gniada / Placido / Koka
   - / Wiesław Stabiszewski
    BPK
4WIGRA (61)MateuszKOWALCZYK452,83
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
5LOLIPOP (59)JakubWINTER454,62
   HANN / GER / G / 2003 / - / gn. / Landjager / Guinnes
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
6QUANTERO (97)TomaszKLEIN461,01
   
   
    JKS Przybyszewo
7TURBUD CONSUL (65)HenrykPOLEDNIA850,66
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / c.gn. / Con Capitol / Staranda
   - / Justyna Mrózek
    KJ Turbud Brzeg
8RAMZES (100)KarolinaWALIGÓRA860,67
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Spartacus / Rapsodia
   - / Karolina Waligóra
    JKS Przybyszewo
9KALISTER (64)HenrykPOLEDNIA862,49
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera/Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
10LACOSTA (96)OlafKLEIN (J.1999)863,23
   
   
    JKS Przybyszewo
11LINSABELLE ROUGE (87)ŁukaszPIKSA866,97
   
   
    LKJ Cwał Poznań
12CLARUS (101)TadeuszPEŁESZUK2692,74
   HOLST / GER / S / 2005 / - / gn. / Contender / E-Larissa/Langraf I
   - / Tadeusz Pełeszuk
    LZS Lech Gniezno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com