Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:19
r1/L
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r1 - L dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
(Competition No r1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--18KASANDRA (239)KingaKUNEFAŁ060,10
   
   
    KS Centaurus Kisielin
1--18MORENA (237)BeataSZUMIŃSKA060,37
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
1--18CARMEN P (92)DajanaPAWLICKA (J.1998)062,63
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18WASUAN (175)AgnieszkaOLSZEWSKA062,87
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
1--18FARGITA (229)OlgaSOROKINA064,00
   KWPN / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Afellay / Urgita
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--18SILVER STAR (184)DaliaLEHMANN (JM.2001)065,25
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    Lehmann Sport Horses
1--18KENTUCKY'S PICOBELLO (168)JoannaROSICKA065,78
   BWP / BEL / S / 2010 / - / siwa / Mr Blue / Copy Picobello
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--18REWERS (238)WłodzimierzBORTLISZ066,53
   
   
    KS Centaurus Kisielin
1--18QUEEN (211)WaldemarROGOWSKI067,00
   
   
    KJ HEAA
1--18DUCATI (180)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA067,37
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
1--18COMET (150)MichalinaSZMYTKA067,97
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / - / Contendro 1 / Airbeska
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--18COFERTINA (166)JoannaROSICKA068,06
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--18FERLINA (181)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA068,26
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
1--18FALCON (170)MarcelinaBARAŃSKA069,28
   SP / POL / G / - / - / gn.
   - / Marcin Barański
    TKJ Garbówek
1--18HYDRON (256)DawidCZARNECKI069,35
   
   
    KJ Contendros Barlinek
1--18LORD PHOENIX K (41)MarekZIOMEK069,44
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / c.gn. / Lordanos / Phoenix Airline
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--18CHOCO LADY (226)AndreySHALOHIN070,59
   NIEM / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Chap / Cyrena
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--18CLEMENS (208)KlaudiaBEGIER071,32
   
   
    BPK
19FICTION (164)MichałTYSZKO177,72
   KWPN / NED / G / 2010 / - / siwa
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
20--21CLINTORD'S SON M (273)AnnaMARCINIAK278,47
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
20--21AMOULETTE (176)AgnieszkaOLSZEWSKA279,73
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
22--26WASUAN (175)AgnieszkaOLSZEWSKA460,59
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
22--26WATRA (255)DawidCZARNECKI468,81
   
   
    KJ Contendros Barlinek
22--26LORD PHOENIX K (41)MarekZIOMEK468,84
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / c.gn. / Lordanos / Phoenix Airline
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22--26WATRA (255)DawidCZARNECKI469,37
   
   
    KJ Contendros Barlinek
22--26ARA (217)KatarzynaKAŹMIERCZAK471,43
   AP / POL / M / 2010 / - / gn. / Liberado / Arkadia
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
27AMOULETTE (176)AgnieszkaOLSZEWSKA864,55
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
28MORENA (237)BeataSZUMIŃSKA1375,59
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
 MICHNIGHT K (240)JanKUREKeli
   
   
    BPK
 MICHNIGHT K (240)JanKUREKeli
   
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:20
r2/P
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r2 - P zwykły - art.238.2.1
(Competition No r2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TURBUD CONSUL (136)HenrykPOLEDNIA053,83
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / c.gn. / Con Capitol / Staranda
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
2ZANDO M (67)ArturMOKSIEWICZ054,29
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    LUKS "Nysa" Gubin
3CHERY GOLD D (152)BłażejGILLA057,19
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Cordial / Chocolett
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
4KONTENDRO (157)SamantaFORLINI057,49
   WEST / - / G / 2008 / - / gn. / Contendro / Kaole
   - / Stanisław Marchwicki
    BPK
5SPARTAN L (203)DariuszRESZUTA058,66
   WEST / GER / G / 2007 / - / siwa / Stakkato Gold / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    SKJ Sopot
6WATSON D (165)MichałTYSZKO058,91
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Wylder VDL / Ricerole D
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
7GINA VAN'T ZORGVLIET (127)NataliaKUŹMA060,01
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
8NOTARIS (187)RobertHESTKOWSKI063,14
   SP / POL / G / 1999 / - / gn. / Turbud Quirinus / Nelba
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
9CARO (197)MichałKUBIAK063,85
   WESTF / GER / G / 2009 / - / kaszt. / Cassico / First Lady
   - / Grzegorz Kubiak
    Sobieski Jumping Team
10REWERS (238)WłodzimierzBORTLISZ064,47
   
   
    KS Centaurus Kisielin
11PEARL NIGHT (116)DominikaRESZUTA (J.1999)064,53
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Night Carrt / P-Veronique
   
    SKJ Sopot
12AROMAT (79)KlaudiaBULZACKA (J.1998)066,28
   - / - / G / - / - / kaszt.
   - / Klaudia Bulzacka
    TKJ Garbówek
13ANABELL (167)JoannaROSICKA066,95
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
14CARMEN P (92)DajanaPAWLICKA (J.1998)067,25
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
15DERINA (242)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)067,96
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Kojak / Ferina
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
16RATINO (100)PatrycjaBIERNACKA068,62
   SP / POL / S / 2006 / - / gn. / Le Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
17DIGISPORT LAVIANO (169)JoannaROSICKA070,24
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
18DUBARY L (88)AleksandraOSTROWSKA070,56
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Lazcatraz L / Donnerdamme L
   - / Ireneusz Ostrowski
    KJ Jantar Stryków
19DIOR (243)HubertKIERZNOWSKI070,60
   KWPN / NED / S / 2008 / - / c. gn. / Indoctro / -
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
20KALISTER (135)HenrykPOLEDNIA070,88
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera/Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
21FARGITA (229)OlgaSOROKINA071,56
   KWPN / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Afellay / Urgita
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
22HYDRON (256)DawidCZARNECKI072,25
   
   
    KJ Contendros Barlinek
23RAVELLA (202)ZuzannaŻYGOWSKA (J.1997)072,38
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Roxana Waro / Aravel Waro
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
24FALCON (170)MarcelinaBARAŃSKA073,66
   SP / POL / G / - / - / gn.
   - / Marcin Barański
    TKJ Garbówek
25DUCATI (180)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA074,48
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
26SILVER STAR (184)DaliaLEHMANN (JM.2001)074,51
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    Lehmann Sport Horses
27JANE VON ROTHERATH (233)AleksandraWIĘCKOWSKA074,86
   
   
    BPK
28COMET (150)MichalinaSZMYTKA074,93
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / - / Contendro 1 / Airbeska
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
29INDI (231)DawidKUBIAK075,09
   
   
    Sobieski Jumping Team
30AKTIW (178)AleksandraPOLAK075,38
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice
31BIG LORD (241)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)075,75
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Lord Z / Dirmatine
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
32DERINOSSA C (244)HubertKIERZNOWSKI076,25
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Con Air / Tinosa C
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
33COLLY (106)AndrzejGŁOSKOWSKI076,68
   WEST / GER / G / 2009 / - / siwa / Cornado I / Poly/Peking
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34QUEEN (211)WaldemarROGOWSKI076,85
   
   
    KJ HEAA
35CONDI (245)HubertKIERZNOWSKI077,31
   WEST / POL / G / 2009 / - / gn. / Contendro I / Falkenhof's Linaris
   - / Sławomir Hartman
    KJ Kietlów
36WIQUITA (225)AndreySHALOHIN077,43
   SP / POL / M / 2006 / - / c.gn. / Qulester / Willa
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
37LACOSTA (261)OlafKLEIN (J.1999)077,80
   
   
    BPK
38KENTUCKY'S PICOBELLO (168)JoannaROSICKA077,87
   BWP / BEL / S / 2010 / - / siwa / Mr Blue / Copy Picobello
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
39CASINO P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)080,29
   HOLST / GER / G / 2008 / - / siwa / Cassini II / Normandie VI/Concerto II
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40FICTION (164)MichałTYSZKO080,90
   KWPN / NED / G / 2010 / - / siwa
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
41COFERTINA (166)JoannaROSICKA081,39
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
42CHOCO LADY (226)AndreySHALOHIN182,31
   NIEM / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Chap / Cyrena
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
43ARCO 08 (269)TomaszKLEIN459,30
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    JKS Przybyszewo
44BOTTICELLI (66)KarolinaSZYCHULSKA (J.1998)461,76
   KWPN / NED / G / 2006 / - / ciemno gniada / Karandasji / Oselli/Carthago
   - / Tomasz Szychulski
    JKSR Michelin Włocławek
45QUICKY DU VERGER (270)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)464,06
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
46SIKORSKY II WM (76)KevinNAGÓRKA (JM.2000)467,00
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
47TINTA (186)RobertHESTKOWSKI469,83
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Elvis / Tina/Tin Rocco DB
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
48CLEMENS (208)KlaudiaBEGIER471,70
   
   
    BPK
49BOLONIA (258)WeronikaSOŁTYSIAK477,25
   SP / POL / M / 2009 / - / sk.gn. / Maaik / Barsa/Castiglione L
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
50ARA (217)KatarzynaKAŹMIERCZAK480,93
   AP / POL / M / 2010 / - / gn. / Liberado / Arkadia
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
51LIBELIUS (56)TomaszOLSZEWSKI687,67
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Lorio / Libella
   - / Adam Olszewski
    Kujawsko Pomorski KJ
52FERLINA (181)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA876,36
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
53ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (13)MikołajKOWNACKI1265,91
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
54LE DUC (274)DominikKRAWCZYK17100,61
   OLDEN / GER / S / 1996 / - / gniada / Leopardoc / Cortina/Columbus
   - / Romuald Hałabuda
    KJ Kalumet Boszkowo
 KASANDRA (239)KingaKUNEFAŁeli
   
   
    KS Centaurus Kisielin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
55
Ukończyło koni
54
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:22
1a/N
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1a - N Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 1a)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BILA (138)SzymonSTASIAK (J.1998)043,80500 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa/Marlies V
   - / Szymon Stasiak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
2CZAPLA (49)HannaCZURA (J.1998)045,23350 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / gniada / Landjonker S / Czanda/Lavendel
   - / Urszula Czura
    BPK
3CZABRA (5)JanBOBIK046,04300 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Liban / Czara/Czad
   - / SK Nowielice Sp. z o.o.
    LKS Dragon Nowielice
4CONTINIA (53)DawidCZARNECKI046,97250 PLN
   MEKL / POL / M / 2008 / - / c.gn. / Continue / Diana
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
5ESPRIT (4)IzabelaMATYSIAK047,53200 PLN
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
6B.Z.N (37)MajaPOPIÓŁ (J.1997)048,47150 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Cantos / Telrite/Lux
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
7DR. JONES (113)StanisławPRZEDPEŁSKI049,42100 PLN
   KWPn / NED / G / 2008 / - / siwa / Vingino / Zolavsca Fortuna/Casco
   - / Dominika Stefańska
    JKS DiM Sp.z o.o.
8NOTARIS (187)RobertHESTKOWSKI049,8450 PLN
   SP / POL / G / 1999 / - / gn. / Turbud Quirinus / Nelba
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
9ZALAMERO (259)WeronikaSOŁTYSIAK050,1920 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
10QUICKY DU VERGER (270)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)050,5520 PLN
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
11PIRLO (139)BarbaraPEŁKA052,9420 PLN
   HANN / GER / G / 2005 / - / gn. / Abke / Air Dream
   - / Barbara Pełka
    Bractwo Konne św. Marcina
12ARONIA (154)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)053,6820 PLN
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / siwa / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ Zbyszko
13ALEXIS (247)ZydrunasGARBENIS055,9920 PLN
   - / GER / M / 2008 / - / kaszt. / Acolydor / Marleen/Quidam's Rubin
   - / Maxim Shchibrik
   
14AKTIW (178)AleksandraPOLAK058,0720 PLN
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice
15DIGISPORT LAVIANO (169)JoannaROSICKA058,3420 PLN
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
16PEARL NIGHT (116)DominikaRESZUTA (J.1999)058,3620 PLN
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Night Carrt / P-Veronique
   
    SKJ Sopot
17BOLONIA (258)WeronikaSOŁTYSIAK060,37
   SP / POL / M / 2009 / - / sk.gn. / Maaik / Barsa/Castiglione L
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
18GALAKTYKA (196)MichałKUBIAK061,46
   SP / POL / M / 2009 / - / kara / Clinton / Gala
   - / Grzegorz Kubiak
    Sobieski Jumping Team
19IMPERIAL (235)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)062,44
   WLKP / POL / G / 2009 / - / gn. / Quamiro / Izana
   - / Zbigniew Kosiński
    SKJ Tradycja Siedlnica
20LUDWIK (275)DominikKRAWCZYK063,24
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
21COLLY (106)AndrzejGŁOSKOWSKI063,56
   WEST / GER / G / 2009 / - / siwa / Cornado I / Poly/Peking
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22LIBELIUS (56)TomaszOLSZEWSKI063,75
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Lorio / Libella
   - / Adam Olszewski
    Kujawsko Pomorski KJ
23DERINOSSA C (244)HubertKIERZNOWSKI063,78
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Con Air / Tinosa C
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
24BANGKOK GN (68)WojciechPAŻUCHA063,83
   OLDEN / GER / S / 2006 / - / gn. / Balou du Rouet / Ashley
   - / B. Hoerner
    KS Pegaz Chwałowice
25BORNEO (85)PiotrMORSZTYN065,58
   
   
    KJ Osadkowski
26CHARLENE (145)JanVINCKIER169,39
   HOLST / GER / M / 2008 / - / siwa / Clarimo / Raja II/Lancer II
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
27BILL CLEAR SR (264)TomaszKLEIN171,11
   
   
    JKS Przybyszewo
28CARPALANO (253)LaimondasSKERYS377,78
   SATHU / GER / S / 2006 / - / grey / Carpalo / Romance/Pep
   - / Maxim Shchibrik
   
29KONTENDRO (157)SamantaFORLINI448,70
   WEST / - / G / 2008 / - / gn. / Contendro / Kaole
   - / Stanisław Marchwicki
    BPK
30DURAVELLA (189)JanKUREK449,78
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Aravel 2 / Durette Z
   - / Barbara Rękosiewicz
    BPK
31IRYDION L (185)HelenaORKISZ (J.1999)450,73
   SP / POL / S / 2003 / - / gn. / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / Jacek Orkisz
    Polski Polo Klub
32AARON 340 (193)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)451,75
   DS / GER / G / 2004 / - / gn. / Askari / Fenja/Furinos
   - / Procima Sp. z o.o.
    Strzała Krubiczew
33CORINA (223)AndreySHALOHIN453,08
   WESTF / GER / M / 2008 / - / gn. / Cosmo-Polit / La Donna
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
34GINA VAN'T ZORGVLIET (127)NataliaKUŹMA456,77
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
35INDI (231)DawidKUBIAK457,22
   
   
    Sobieski Jumping Team
36SCAMPOLO 28 (78)JuliaKAPCIA (J.1999)457,35
   CZE GOR / SVK / M / 2001 / - / gniada / Scampolo / Lord Inki
   - / Urszula Kapcia
    KJK Szary Michałowice
37RAVELLA (202)ZuzannaŻYGOWSKA (J.1997)457,73
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Roxana Waro / Aravel Waro
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
38BOTTICELLI (66)KarolinaSZYCHULSKA (J.1998)458,48
   KWPN / NED / G / 2006 / - / ciemno gniada / Karandasji / Oselli/Carthago
   - / Tomasz Szychulski
    JKSR Michelin Włocławek
39KALISTER (135)HenrykPOLEDNIA459,72
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera/Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
40CABORA (133)DominikaLUTY459,74
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Quamiro / Carrera/Corrado
   - / Iwona Kruszyńska
    SK Kruszyńscy
41ARCO 08 (269)TomaszKLEIN459,94
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    JKS Przybyszewo
42CORINJO Z (121)SławomirHARTMAN460,10
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Corinjo / Colexa Z
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
43CHIARA (251)LiudasSEILIUS460,63
   WESTF / GER / M / 2008 / - / bay / Captain Fire / Laurina/Levantos I
   - / Maxim Shchibrik
   
44FOKUS (206)ŁukaszPIKSA460,81
   MEKLE / POL / G / 2006 / - / gn.
   - / Roman Siwek
    LKJ Cwał Poznań
45CONTENDER BOY (128)MariuszKĄKOL461,53
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Contender / Paola T/Narew
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
46CASINO P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)462,08
   HOLST / GER / G / 2008 / - / siwa / Cassini II / Normandie VI/Concerto II
   
    KJ Agro-Handel Śrem
47PRESTIGE (55)DawidCZARNECKI462,80
   MEKLE / POL / S / 2009 / - / siwy / Bajou Du Rouet / -
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
48CARTHAGA (212)WaldemarROGOWSKI463,14
   
   
    KJ HEAA
49QUINTMAN (148)JustynaKUREK463,27
   - / - / S / 2009 / - / c.gn. / Quintero / /Lordano
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
50CASABLANCA (109)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)465,86
   SP / POL / M / 2008 / - / gn.
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
51ILVANDERO (61)EwelinaSZCZEPANIK466,10
   WLKP / POL / S / 2009 / - / siwa / Avero / Iliada
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
52WATSON D (165)MichałTYSZKO466,45
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Wylder VDL / Ricerole D
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
53ALASKA (83)PiotrMORSZTYN468,32
   WLKP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Ulisses / Avista/Elvis
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
54SIKORSKY II WM (76)KevinNAGÓRKA (JM.2000)858,23
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
55CHERY GOLD D (152)BłażejGILLA860,13
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Cordial / Chocolett
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
56EMPIRE (118)SławomirHARTMAN860,85
   KWPN / NED / G / 2009 / - / siwa / Cartano / Victory Lady
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
57AROMAT (79)KlaudiaBULZACKA (J.1998)861,76
   - / - / G / - / - / kaszt.
   - / Klaudia Bulzacka
    TKJ Garbówek
58CONDI (245)HubertKIERZNOWSKI865,61
   WEST / POL / G / 2009 / - / gn. / Contendro I / Falkenhof's Linaris
   - / Sławomir Hartman
    KJ Kietlów
59DUBARY L (88)AleksandraOSTROWSKA1253,17
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Lazcatraz L / Donnerdamme L
   - / Ireneusz Ostrowski
    KJ Jantar Stryków
60LACOSTA (261)OlafKLEIN (J.1999)1261,89
   
   
    BPK
61ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (13)MikołajKOWNACKI1662,96
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
62RATINO (100)PatrycjaBIERNACKA2082,73
   SP / POL / S / 2006 / - / gn. / Le Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
62
Ukończyło koni
62
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:23
1b/N
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1b - N Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 1b)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UPENDO (59)MichałRYNOWIECKI045,05500 PLN
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Tolano / Nashville/Concorde
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
2TANGO DU ROUET (272)GrzegorzKUBIAK045,20350 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / kaszt. / Baloubet Du Rouet / Topless/Quantum
   - / Anna Świątkowska
    Sobieski Jumping Team
3NIRMETTE (39)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)045,36300 PLN
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Hetman / Nagarii
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
4CON SUERTE (48)HannaCZURA (J.1998)045,69250 PLN
   HANN / GER / G / 2007 / - / sk.gn. / Converter / Faghira
   - / Urszula Czura
    BPK
5TURBUD CONSUL (136)HenrykPOLEDNIA046,11200 PLN
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / c.gn. / Con Capitol / Staranda
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
6MAIK K (190)JanKUREK047,08150 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
    BPK
7DYLLANO (114)StanisławPRZEDPEŁSKI047,11100 PLN
   KWPN / NED / G / 2008 / - / kara / Whitaker / Syllana
   - / DiM SA
    JKS DiM Sp.z o.o.
8CONTENDROS (52)DawidCZARNECKI047,3750 PLN
   HOLST / GER / S / 2008 / - / gniada / Contender / N-Libertina
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
9LOPEZ (252)LiudasSEILIUS048,0920 PLN
   HANN / GER / S / 2009 / - / bay / Lordanos / Gazelle/Gliuckspilz
   - / Maxim Shchibrik
   
10PASCAVELLO J (50)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)048,2220 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Novum / Pepita
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
11CLANDOR (163)MateuszTYSZKO048,6320 PLN
   OLDEN / GER / G / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenerche
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
12LONDON S (249)ZydrunasGARBENIS048,7020 PLN
   OLDEN / GER / G / 2009 / - / kaszt. / Lordanos / Chirelle/Chin Chin
   - / Uskova Anastasia Vadimovna
   
13LIGHTING 100 (192)MichałPIĄTKOWSKI052,0320 PLN
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Landos / Popstar
   - / Procima Sp. z o.o.
    Strzała Krubiczew
14BIANCO (58)KatarzynaKAŹMIERCZAK052,0720 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Jim / Bibiena/Mazzel
   - / Katarzyna Kaźmierczak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
15TORO (205)TinaSALKOVA052,5520 PLN
   SVK WB / CZE / S / 1998 / - / - / Carthago Z / Tunika / Oltis
   - / Mrs. Kubova
   
16CONFUSION 2 (89)AndrzejLEMAŃSKI053,2120 PLN
   HOLST / GER / S / 2009 / - / gn. / Corrado I / UNA Bella 2/Contender
   - / Andreas Kosicki
    KJ Jantar Stryków
17CARANDO 3 (23)JoannaCZYŻ (J.1997)053,78
   HOLST / GER / G / 2004 / - / gn. / Carano / Gina
   - / Renata Liszka
    KJ Largo
18MAKADI (77)JuliaKAPCIA (J.1999)054,21
   SP / POL / S / 2004 / - / gn. / Mywill / Milena
   - / Urszula Kapcia
    KJK Szary Michałowice
19CHELINO (254)LaimondasSKERYS054,31
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / bay / Casiro I / Kassandra/Landor S
   - / Andrey Rusakov
   
20CONIKA Z (36)MajaPOPIÓŁ (J.1997)054,44
   Z / BEL / M / 2007 / - / siwa / Contefino / Noika Rouge/Papillon Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
21ONCE AGAIN (84)PiotrMORSZTYN054,54
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Oder / Karin/Burggraaf
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
22TINTA (186)RobertHESTKOWSKI055,42
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Elvis / Tina/Tin Rocco DB
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
23DREAM ON (119)SławomirHARTMAN055,63
   KWPN / NED / G / 2008 / - / gn. / Douglas / Arina
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
24LIZA (2)JuliaBIERNACZYK (J.1998)055,87
   WLKP / POL / M / 2003 / - / gn. / Asceta / Latorośl
   - / Andrzej Biernaczyk
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
25UNIQUE (30)BeataSZUBER056,17
   SP / POL / S / 2007 / - / gn. / Guffi / Uroda/Qumball
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
26UITMUNTEND K (70)MartaSAWICKA (J.1999)057,11
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
    BPK
27DIOR (243)HubertKIERZNOWSKI057,75
   KWPN / NED / S / 2008 / - / c. gn. / Indoctro / -
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
28FADO (155)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA057,97
   - / - / - / 2009 / - / -
   - / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
29BINGO (97)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA058,25
   TRAK / LTU / G / 2000 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / Iwona Strzałkowska-Jarocka
    KJ Trachy
30CINCENATI VDL (27)JuliaFILIPOWICZ058,47
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Indoctro / Uopera Vdl
   - / BVH sp. z o.o.
    Largo Sp. zo.o.
31LAUDERDALE (201)ZuzannaŻYGOWSKA (J.1997)059,00
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Lancer II / P-Hawaii
   - / Sławomir Żygowski
    Pomorska Liga Jeździecka
32DEBATA II (21)EwaBINASIK HAPKIEWICZ060,06
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Campari M / Demeter/Czarownik
   - / Ewa Binasik Hapkiewicz
    KJ Zbrosławice
33CARELLE (271)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)060,98
   
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
34LA DAME BLANCHE L (94)ArkadiuszFIMMEL061,46
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cassiano / A-Larika
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
35CALVIN KLEIN (105)AndrzejGŁOSKOWSKI061,64
   - / - / G / - / - / kaszt.
   - / Ola Matusiak
    KJ Agro-Handel Śrem
36CHACCO AMICOR (8)JanBOBIK062,59
   OLDEN / GER / S / 2009 / - / kaszt. / Chaco Blue / Quickcent
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
37ASHFORD 4 (129)MariuszKĄKOL063,38
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / dark bay / Ars Vivendi / Petite
   - / Mariusz Kąkol
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
38QUINAR II (276)DominikKRAWCZYK066,02
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
39LA CALIDAD (142)JanVINCKIER171,27
   HOLST / GER / S / 2008 / - / - / Lancer II / /Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
40SIROKO (1)KajaKORBALEWSKA (J.1999)447,10
   KWPN / NED / G / 1999 / - / kaszt. / Iroko / Miss M
   - / Piotr Stasiak
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
41NICOLETTE L (137)SzymonSTASIAK (J.1998)451,39
   SP / POL / M / 2006 / - / sk.gn. / Chardonnay L / Nadin L/Newton
   - / Hubert Urbański
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
42GRAND CORRIDA (75)KevinNAGÓRKA (JM.2000)452,54
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
43CASSAWA (227)OlgaSOROKINA452,68
   WLKP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Ałtaj / Castella/Cendrus
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
44GRANDEZA (33)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)452,98
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Etos / Gaskonia
   - / Wojciech Wszędybył
    KJ Bachmat Wrocław
45ASESOR (65)KarolinaSZYCHULSKA (J.1998)454,43
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Almanzor L / Asturia
   - / Tomasz Szychulski
    JKSR Michelin Włocławek
46DUSSELDORF (191)AgataARENDT (J.1998)455,99
   BAW / GER / G / 2004 / - / gn. / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
47VRATISLAVIA (134)DominikaLUTY457,81
   SP / POL / M / 2008 / - / kasztan / Chellano's Boy DZ / Venus
   - / Dominika Luty
    SK Kruszyńscy
48ANABELL (167)JoannaROSICKA457,87
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
49ROCCO (147)JustynaKUREK458,83
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Ulco / Rawa
   
    KJ Wechta Rosnówko
50CASQUIN (86)MonikaMORSZTYN459,30
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ Osadkowski
51LANTINO 25 (263)TomaszKLEIN460,75
   
   
    JKS Przybyszewo
52VIVA (98)HannaROSZKIEWICZ461,52
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
53EXPLOSIV (246)ŁukaszBRZÓSKA466,38
   KWPN / NED / G / 2009 / - / sk.gn. / Indoctro / -
   - / Łukasz Brzóska
    Miralex Jakubowo
54QUENTIN (16)DobrosławaJANASIK468,58
   SP / POL / G / 1997 / - / gn. / Turbud Quirinus / Aranda
   - / Justyna Wróbel
    KJ Trachy
55CHAMONIX (209)MarekPAWLUCZUK855,84
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Alcado / Coul Girl
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
56WIQUITA (225)AndreySHALOHIN858,36
   SP / POL / M / 2006 / - / c.gn. / Qulester / Willa
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
57CASALINA (214)WaldemarROGOWSKI858,98
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
58DEZDEMONA (153)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)970,32
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Turbud Elwis I / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ Zbyszko
59SUNRISE (257)WeronikaSOŁTYSIAK988,20
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
60AKIRA (110)PatrykWŁODARCZYK (J.1998)1257,77
   KWPN / NED / M / 2005 / - / gn. / Namelus R / Hedwig/Linards
   - / Andrezj i Patryk Włodarczyk
    TKJ "Garbówek" Garbów
61CAMERINO 4 (262)OlafKLEIN (J.1999)1993,44
   HOLST / GER / G / 2001 / - / - / Carthago / Lobelie/Coriano
   - / Gestuet Sprehe
    BPK
62COCORRADO (71)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)2289,93
   OLD / GER / S / 2006 / - / siwa / Corrado I / Cina Z/Caretano Z
   - / Tadeusz Koza
    SSKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
62
Ukończyło koni
62
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:25
2/N
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N Mała Runda - seria B (RD) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARONIA (154)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)054,42
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / siwa / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ Zbyszko
2BISCHOF L (91)MariaSTANISŁAWIAK (JM.2001)061,93
   HOLST / GER / S / 1997 / - / siwa / Bachus / Verbena/Fernando
   - / Andrzej Lemanski
    KJ Agro Handel Śrem
3SARINA 240 (183)DaliaLEHMANN (JM.2001)454,31
   HOLST / GER / M / 2002 / - / siwa / Lasino / Freche Deern
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
4DEZDEMONA (153)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)456,16
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Turbud Elwis I / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ Zbyszko
5BIG LORD (241)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)1259,15
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Lord Z / Dirmatine
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
 DERINA (242)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)eli
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Kojak / Ferina
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:26
3a/C
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3a - C Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 3a)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ESCALONA (63)EwelinaSZCZEPANIK049,17025,58700 PLN
   HANN / GER / M / 2001 / - / sk.gn. / Escudo I / Cherry Bomb/Calypso II
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
2SAGA (10)JanCHRZANOWSKI048,27027,07550 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Fly High / Salwa/Lexus
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
3AARON 340 (193)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)047,50027,17450 PLN
   DS / GER / G / 2004 / - / gn. / Askari / Fenja/Furinos
   - / Procima Sp. z o.o.
    Strzała Krubiczew
4ATIQUA (125)JakubKRZYŻOSIAK050,42027,62300 PLN
   HOLST / GER / M / 2008 / - / kaszt. / Quantu / Ola Primavera/Lordanos
   - / Wojciech Kasperski
    BPK
5VAGANT (130)JoannaMARCINIAK (J.1997)045,52027,64250 PLN
   KWPN / NED / G / 2002 / - / gn. / Cantos / Pavanta/Iroko
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
6PIRLO (139)BarbaraPEŁKA048,50029,27200 PLN
   HANN / GER / G / 2005 / - / gn. / Abke / Air Dream
   - / Barbara Pełka
    Bractwo Konne św. Marcina
7MAKADI (77)JuliaKAPCIA (J.1999)046,46029,69150 PLN
   SP / POL / S / 2004 / - / gn. / Mywill / Milena
   - / Urszula Kapcia
    KJK Szary Michałowice
8PARNASSUS (104)AndrzejGŁOSKOWSKI049,23030,01100 PLN
   - / - / S / - / - / gn.
   - / Piotr Wilczewski
    KJ Agro-Handel Śrem
9JURANDA (82)PiotrMORSZTYN051,74030,4330 PLN
   PZHK / POL / M / 2008 / - / c.kaszt. / Endos / Jurata/Grin
   - / Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zoo
    KJ Osadkowski
10CARANDO 3 (23)JoannaCZYŻ (J.1997)048,31032,4730 PLN
   HOLST / GER / G / 2004 / - / gn. / Carano / Gina
   - / Renata Liszka
    KJ Largo
11OKARINO (107)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)049,02034,3430 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Pavarotti vd Helle / Obella
   - / Sylwia Grzegorzewska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
12QUIDAMS DIAMOND (221)AntoniSTRZAŁKOWSKI048,91138,8930 PLN
   WEST / GER / S / 2006 / - / black / Quidam's Rubin / Goldlady/Goldstern
   - / Dmitriy Persheev
    KJ Strzała Krubiczew
13B.Z.N (37)MajaPOPIÓŁ (J.1997)042,95427,7730 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Cantos / Telrite/Lux
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
14MAIK K (190)JanKUREK046,26427,8830 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
    BPK
15PASCAVELLO J (50)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)047,44428,3630 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Novum / Pepita
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
16DR. JONES (113)StanisławPRZEDPEŁSKI049,70428,7630 PLN
   KWPn / NED / G / 2008 / - / siwa / Vingino / Zolavsca Fortuna/Casco
   - / Dominika Stefańska
    JKS DiM Sp.z o.o.
17M. CARANO (42)WeronikaWILSKA048,07429,24
   SP / GER / S / 2002 / - / siwa / Carano / Montana VI
   - / Paulina Wilska
    SKJ Sopot
18QULIBET (73)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)051,40430,66
   HOLST / GER / G / 2003 / - / sk.gn. / Quinar / Najade II/Leandro
   - / Olimpia Wolodkowicz
    BPK
19SUNRISE (257)WeronikaSOŁTYSIAK050,59430,92
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
20URODA (31)IgaTOKARSKA046,78828,38
   SP / POL / M / 2001 / - / gn. / Qumball / Ulla van de Heydehoek
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
21CARMEN (14)DariaWICHOWSKA046,18830,18
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Wojciech Strzębała
    BPK
22DUSSELDORF (191)AgataARENDT (J.1998)050,99833,03
   BAW / GER / G / 2004 / - / gn. / Contendro / Chiara
   - / Ireneusz Cela
    KJ Trachy Gliwice
23SKARBIEC (173)AgnieszkaOLSZEWSKA443,40
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Lando / Siejka/Flirt
   - / Attis P.P.Rol
    KJ Osadkowski Jakubowice
24IRYDION L (185)HelenaORKISZ (J.1999)444,08
   SP / POL / S / 2003 / - / gn. / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / Jacek Orkisz
    Polski Polo Klub
25ASESOR (65)KarolinaSZYCHULSKA (J.1998)444,18
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Almanzor L / Asturia
   - / Tomasz Szychulski
    JKSR Michelin Włocławek
26CHARMENTE Z (28)BeataSZUBER445,27
   ZANGER / BEL / M / 2005 / - / siwa / Chippendale Z / Ugini/Orame
   - / Beata Szuber i Jacek Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
27SCYPION (44)WeronikaWILSKA446,58
   SP / POL / S / 2007 / - / gniada / Baloubet Du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    SKJ Sopot
28NIRMETTE (39)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)446,67
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Hetman / Nagarii
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
29AKIRA (110)PatrykWŁODARCZYK (J.1998)446,70
   KWPN / NED / M / 2005 / - / gn. / Namelus R / Hedwig/Linards
   - / Andrezj i Patryk Włodarczyk
    TKJ "Garbówek" Garbów
30CALISTA 28 (24)JuliaFILIPOWICZ446,71
   BAYER / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Que Sera / Castella
   - / BVH sp. z o.o.
    Largo Sp. zo.o.
31BAILANDO (123)JuliaMIESZCZAK449,06
   WLKP / POL / S / 2008 / - / kaszt. / Aravel II / Bossa Nova/Carbano
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
32UITMUNTEND K (70)MartaSAWICKA (J.1999)449,23
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
    BPK
33LINUS 217 (278)BartoszBAUM449,26
   REN / GER / G / 2006 / - / kaszt. / Lord Lancer / Granni Smith
   - / Bajerbaum Grand Horse
    KJ Jeziorki Osieczna
34CONTENDROS (52)DawidCZARNECKI449,34
   HOLST / GER / S / 2008 / - / gniada / Contender / N-Libertina
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
35LASER (277)DominikKRAWCZYK452,11
   SP / POL / G / 2003 / - / gniada / Lider / Izi
   - / Szymon John
    KJ Kalumet Boszkowo
36CARTHAGA (212)WaldemarROGOWSKI452,19
   
   
    KJ HEAA
37ALVARO (143)JanVINCKIER453,33
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
38CAVARELLI (9)JanCHRZANOWSKI453,37
   OLDEN / GER / G / 2007 / - / siwa / Coupe De Coeur / Lavarell
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
39BANGKOK GN (68)WojciechPAŻUCHA453,85
   OLDEN / GER / S / 2006 / - / gn. / Balou du Rouet / Ashley
   - / B. Hoerner
    KS Pegaz Chwałowice
40CENTROPLAST DINAR (103)AndrzejGŁOSKOWSKI458,03
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Qulester / Dixi
   - / Arkadiusz Chamczyk
    KJ Agro-Handel Śrem
41LANTINO 25 (263)TomaszKLEIN558,73
   
   
    JKS Przybyszewo
42CON SUERTE (48)HannaCZURA (J.1998)847,28
   HANN / GER / G / 2007 / - / sk.gn. / Converter / Faghira
   - / Urszula Czura
    BPK
43SIROKO (1)KajaKORBALEWSKA (J.1999)847,52
   KWPN / NED / G / 1999 / - / kaszt. / Iroko / Miss M
   - / Piotr Stasiak
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
44DEBATA II (21)EwaBINASIK HAPKIEWICZ847,78
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Campari M / Demeter/Czarownik
   - / Ewa Binasik Hapkiewicz
    KJ Zbrosławice
45UPENDO (59)MichałRYNOWIECKI848,17
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Tolano / Nashville/Concorde
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
46BILA (138)SzymonSTASIAK (J.1998)848,27
   SP / POL / M / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa/Marlies V
   - / Szymon Stasiak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
47LIGHTING 100 (192)MichałPIĄTKOWSKI849,01
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Landos / Popstar
   - / Procima Sp. z o.o.
    Strzała Krubiczew
48FADO (155)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA849,14
   - / - / - / 2009 / - / -
   - / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
49GALAKTYKA (196)MichałKUBIAK851,32
   SP / POL / M / 2009 / - / kara / Clinton / Gala
   - / Grzegorz Kubiak
    Sobieski Jumping Team
50ILVANDERO (61)EwelinaSZCZEPANIK853,97
   WLKP / POL / S / 2009 / - / siwa / Avero / Iliada
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
51COCORRADO (71)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)854,06
   OLD / GER / S / 2006 / - / siwa / Corrado I / Cina Z/Caretano Z
   - / Tadeusz Koza
    SSKJ Bobrowy Staw
52GRAND CORRIDA (75)KevinNAGÓRKA (JM.2000)857,92
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
53CONIKA Z (36)MajaPOPIÓŁ (J.1997)873,76
   Z / BEL / M / 2007 / - / siwa / Contefino / Noika Rouge/Papillon Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
54DYLLANO (114)StanisławPRZEDPEŁSKI1081,19
   KWPN / NED / G / 2008 / - / kara / Whitaker / Syllana
   - / DiM SA
    JKS DiM Sp.z o.o.
55ARTINUS (266)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)1167,93
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Landjonker S / Arabeska/Arcus
   - / Olimpia Bembenik
    KJ Agro-Handel Śrem
56GOLD CARETINO (34)DanielWIELICZKO1168,32
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Caretino K / Galacja/Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
57DREAM ON (119)SławomirHARTMAN1249,96
   KWPN / NED / G / 2008 / - / gn. / Douglas / Arina
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
58UNIQUE (30)BeataSZUBER1250,80
   SP / POL / S / 2007 / - / gn. / Guffi / Uroda/Qumball
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
59CONTINIA (53)DawidCZARNECKI1358,47
   MEKL / POL / M / 2008 / - / c.gn. / Continue / Diana
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
60ASHFORD 4 (129)MariuszKĄKOL1359,30
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / dark bay / Ars Vivendi / Petite
   - / Mariusz Kąkol
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
 LORD OF FAME (19)MariaKACZYNAeli
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Lord Siclou / Miss Gento/Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
 BIANCO (58)KatarzynaKAŹMIERCZAKeli
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Jim / Bibiena/Mazzel
   - / Katarzyna Kaźmierczak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
 GRANDEZA (33)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)eli
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Etos / Gaskonia
   - / Wojciech Wszędybył
    KJ Bachmat Wrocław
 TORPEDO DES FORETS (108)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)rez
   SF / FRA / M / 2007 / - / gn. / Arthur V / Flower des Forets/Reve d`Elle
   - / Damienn Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
310/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
58/36 s
Startowało koni
64
Ukończyło koni
60
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:28
3b/C
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3b - C Średnia Runda - dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 3b)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PABLO I (60)EwelinaSZCZEPANIK048,89024,84700 PLN
   OLDEN / GER / G / 2004 / - / kara / Pik Labionica / Ondra/Cor de Brillant
   - / Anna Michalak
    TKJ Garbówek
2QUINCHELLA (144)JanVINCKIER050,50024,95550 PLN
   HOLST / GER / M / 2008 / - / c.gn. / Quintero / Up To Date IX/Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
    KJ Wechta Rosnówko
3WIBARO (87)KamilGRZELCZYK045,96025,93450 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Wiagra
   - / Bogdan Kuchejda
    BKJ Bogusławice
4SURRIMO (161)MichałTYSZKO049,86026,07300 PLN
   OLDEN / GER / S / 2007 / - / kasztan / Stacatto / Amici
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
5CAMI-S Z (35)MajaPOPIÓŁ (J.1997)044,31026,13250 PLN
   ZANGER / BEL / M / 2001 / - / kaszt. / Caretano Z / Nutriv De Rialfo
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
6CALIPSO DU MESNIL (122)JuliaMIESZCZAK047,58026,89200 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Galisco Du Mensil / Caramba/Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
7ASER (51)HerbertSZRAJER048,13026,91150 PLN
   SP / POL / S / 2007 / - / c.gn. / Imequyl / Astra
   - / Andrzej Stelmach
    KKJ Kielce
8CARMEN (57)TomaszOLSZEWSKI049,04027,33100 PLN
   SP / POL / M / 2001 / - / siwa / Elvis / Calanda/Leandro
   - / Adam Olszewski
    Kujawsko Pomorski KJ
9TRUE LOVE 18 (213)WaldemarROGOWSKI047,14027,3530 PLN
   HOLST / GER / M / 2003 / - / c. gn. / Con Air / On Y Va/Lascadell
   - / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA
10CASCH M.E. (120)SławomirHARTMAN049,16027,5330 PLN
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Oklund / Wendyane
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
11BARBI (210)MarekPAWLUCZUK045,47027,5530 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / c.gn. / NN / NN
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
12EPOKA (228)OlgaSOROKINA046,54027,9730 PLN
   WLKP / POL / M / 2003 / - / c. kaszt. / Diades / Epika/Blask
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
13WERS (207)GabrielaBIEDKA050,97030,1530 PLN
   SP / POL / G / 2005 / - / c.gn. / Szron / Wenera/Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    BPK
14DARIETE Z (25)JuliaFILIPOWICZ048,15030,5030 PLN
   ZANG / BEL / M / 2007 / - / gniada / Douglas / Jariete
   - / BVH sp. z o.o.
    Largo Sp. zo.o.
15BALTAZAR DU ROUET (267)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)056,08032,8330 PLN
   OLDEN / GER / G / 2003 / - / kaszt. / Baloube du Rouet / Cozzette Z/Continue
   - / Olimpia Bembenik
    KJ Agro-Handel Śrem
16CASABLANCA (109)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)052,49034,4130 PLN
   SP / POL / M / 2008 / - / gn.
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
17DURAVELLA (189)JanKUREK048,44426,75
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Aravel 2 / Durette Z
   - / Barbara Rękosiewicz
    BPK
18GILEA (47)JarosławPORĘBA049,68427,12
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Ludger / Gajzma
   - / Jarosław Poręba
    BPK
19TORADO 2 (219)MałgorzataKOSZUCKA048,21427,15
   KWPN / HOL / S / 2000 / - / - / Its Morado / Lalinda
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
20LEON Q (220)AntoniSTRZAŁKOWSKI052,07428,66
   OLDEN / GER / G / 2007 / - / gn. / Quidam's Rubin / Sprehe All the Best
   - / Piotr Strzałkowski
    KJ Strzała Krubiczew
21GRANIT (74)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)049,54428,86
   SP / POL / S / 2001 / - / gniada / Maram / Gwadiana/Czubaryk
   - / Olimpia Wołodkowicz
    BPK
22DIANA (54)DawidCZARNECKI050,46429,39
   MEKLE / GER / M / 2002 / - / sk.gn. / Duros / Libertina
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
23CONVERSE 3 (112)StanisławPRZEDPEŁSKI049,97430,45
   WESTF / GER / G / 2008 / - / siwa / Colbert GTI / Rodney
   - / DIM SA
    JKS DiM Sp.z o.o.
24AMZES (90)AndrzejLEMAŃSKI048,91430,87
   KWPN / NED / S / 2005 / - / gniada / Indoctro / Linea
   - / Andrzej Lemański
    KJ Jantar Stryków
25DE QUIDAMS (22)DominikSŁODCZYK048,80431,27
   SP / POL / S / 2006 / - / gn. / Quidams Rubin / Devita/Voltaire
   - / Maria Czuchryta
    KJ Zbrosławice
26CANCAN (99)HannaROSZKIEWICZ046,89432,94
   HAN / POL / G / 2005 / - / gn. / Come On / Grace/Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół Kunowo
27CATCH ME IF YOU CAN (101)AndrzejGŁOSKOWSKI052,75434,92
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Lord Z / Windoctro/Indoctro
   - / Gabriel Głusek
    KJ Agro-Handel Śrem
28BILL CLEAR SR (264)TomaszKLEIN057,02436,58
   
   
    JKS Przybyszewo
29RODIAL (151)BłażejGILLA048,21eli
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Cordial / Rosita/Top Gun
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
30ESPRIT (4)IzabelaMATYSIAK444,89
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
31NELA (38)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)445,15
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
32LADY VON BAYERN (45)WeronikaWILSKA445,69
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / gniada / Ludwig Von Bayern / Petite II/Literat
   - / Krzysztof Wilski
    SKJ Sopot
33QUEEN (174)AgnieszkaOLSZEWSKA445,97
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI/Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
34ENYA (279)BartoszBAUM446,68
   OLDEN / POL / M / 2005 / - / gn. / Pazegro / Evita
   - / Jacek Flisiak
    KJ Jeziorki Osieczna
35CASABLANCA (156)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA447,68
   OLD / POL / M / 2007 / - / gn. / Contendro I / Artemida
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
36CHRONOS 27 (182)DaliaLEHMANN (JM.2001)448,44
   HOLST / GER / G / 2004 / - / c. gn. / Chello / Ostara/Zarewitsch
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
37FARMER (7)JanBOBIK449,45
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Rovetto / Feola/Lavendel
   - / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
38MARIKOSA (11)JanCHRZANOWSKI449,82
   SI / ITA / M / 2005 / - / c.kaszt. / Avenir / Zogulana/Ascot des Ifs
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
39RODRIGO (15)DariaWICHOWSKA450,45
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Ewelina Turczyn
    BPK
40NICOLETTE L (137)SzymonSTASIAK (J.1998)450,55
   SP / POL / M / 2006 / - / sk.gn. / Chardonnay L / Nadin L/Newton
   - / Hubert Urbański
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
41GOLDIK GIRL (232)AleksandraWIĘCKOWSKA451,37
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Grandeur / Waikiki
   - / Magdalena Duszczyk
    BPK
42PRESTIGE (55)DawidCZARNECKI452,44
   MEKLE / POL / S / 2009 / - / siwy / Bajou Du Rouet / -
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
43CZAPLA (49)HannaCZURA (J.1998)560,85
   SP / POL / M / 2005 / - / gniada / Landjonker S / Czanda/Lavendel
   - / Urszula Czura
    BPK
44RITUS (72)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)663,62
   HANN / GER / G / 1997 / - / - / Ritual / Granessa
   - / Wechta SA
    SSKJ Bobrowy Staw
45CHAVALL 2 (20)MariaKACZYNA846,03
   HOLST / POL / G / 2003 / - / gn. / Chalan / I-Lavinia
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
46ARKADIA (115)DominikaRESZUTA (J.1999)846,52
   HOLST / GER / M / 1997 / - / grey / Arcus / Hera II/Corleone
   - / Małgorzata Reszuta
    SKJ Sopot
47CARPALANO (253)LaimondasSKERYS847,54
   SATHU / GER / S / 2006 / - / grey / Carpalo / Romance/Pep
   - / Maxim Shchibrik
   
48URUGWAJ (29)BeataSZUBER847,99
   SP / POL / S / 2005 / - / kaszt. / O'key / Uroda/Qumball
   - / Jacek Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
49LA CORRADA 5 (40)MarekZIOMEK848,86
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gn. / Lucordo / Phoenix Airline
   Josef Kuhlmann / Bożena Ziomek
    KJ Agro-Handel Śrem
50BE MY LOVER (200)GrzegorzKUBIAK850,23
   OS / FRA / G / 2004 / - / gn. / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia de L'Eau
   - / Michał Krzemień
    Sobieski Jumping Team
51MICHAEL ANGELO F (96)ArkadiuszFIMMEL870,10
   SP / POL / S / 2007 / - / c.gn. / Bajou Du Rouet / Miss Carnute F
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
52CARTOGRANS KISS (268)JuliaDOERING (J.1999)960,04
   OLDEN / POL / S / 2006 / - / kaszt. / Cartogran / Celeste Z/Canabis
   - / Izabela Doering
    KJ Trachy Gliwice
53OSADKOWSKI KEY LEENA (81)PiotrMORSZTYN1064,55
   WLKP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Lasko / Kolonia/Le Bon
   - / Attis P.P. Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski
54LAUDERDALE (201)ZuzannaŻYGOWSKA (J.1997)1249,02
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Lancer II / P-Hawaii
   - / Sławomir Żygowski
    Pomorska Liga Jeździecka
55CONTENDER BOY (128)MariuszKĄKOL1462,42
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Contender / Paola T/Narew
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
56BANDŻI (171)DawidWOJCIECHOWSKI1567,98
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Corde Star / Bogini
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
57CABORA (133)DominikaLUTY2960,19
   SP / POL / M / 2004 / - / gn. / Quamiro / Carrera/Corrado
   - / Iwona Kruszyńska
    SK Kruszyńscy
 CHELSEA BLUE (131)JoannaMARCINIAK (J.1997)eli
   OLDEN / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
 CLANDOR (163)MateuszTYSZKOeli
   OLDEN / GER / G / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenerche
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
 SCAMPOLO 28 (78)JuliaKAPCIA (J.1999)eli
   CZE GOR / SVK / M / 2001 / - / gniada / Scampolo / Lord Inki
   - / Urszula Kapcia
    KJK Szary Michałowice
 DIGER (204)TinaSALKOVArez
   - / - / G / - / - / -
   
   
 HEKTOR (32)IgaTOKARSKArez
   SP / POL / G / 1997 / - / gn. / Qumball / Hippika
   - / Jacek Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
310/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
58/36 s
Startowało koni
62
Ukończyło koni
57
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:30
4/CC
Data: 27-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC Duża Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1STAKUDO MIRALEX (18)ŁukaszBRZÓSKA057,852000 PLN
   HANN / GER / S / 2005 / - / gn. / Satisfaction I / Elvita
   - / Sławomir Łagun
    Miralex Jakubowo
2CORIANOS ASS (141)JanVINCKIER059,041500 PLN
   HOLST / GER / S / 2006 / - / bay / Coriano / Domina II/Landgraf I
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
3WIBARO (87)KamilGRZELCZYK059,421000 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Wiagra
   - / Bogdan Kuchejda
    BKJ Bogusławice
4ANGELA DE LA CRUZ (198)GrzegorzKUBIAK060,19600 PLN
   KWPN / NED / M / 2005 / - / gn. / Numero Uno / Zandoria Z/Zandor Z
   - / Edmund Lazarewicz
    Sobieski Jumping Team
5BANDŻI (171)DawidWOJCIECHOWSKI061,11300 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Corde Star / Bogini
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
6SCYPION (44)WeronikaWILSKA062,53200 PLN
   SP / POL / S / 2007 / - / gniada / Baloubet Du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    SKJ Sopot
7BEBETO (69)DajanaPAWLICKA (J.1998)063,02100 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / siwa / Action-Breaker / Mera/Fedor
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
8NICOLE (126)JakubKRZYŻOSIAK066,80100 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / NN / NN
   - / Jakub Krzyżosiak
    BPK
9BAGAZZA M (230)DawidKUBIAK067,9260 PLN
   KWPN / NED / M / 2006 / - / gn. / Quidam De Revel / Ragazza
   - / Dawid Kubiak
    Sobieski Jumping Team
10CALISTA 28 (24)JuliaFILIPOWICZ069,3060 PLN
   BAYER / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Que Sera / Castella
   - / BVH sp. z o.o.
    Largo Sp. zo.o.
11CATCH ME IF YOU CAN (101)AndrzejGŁOSKOWSKI070,8960 PLN
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Lord Z / Windoctro/Indoctro
   - / Gabriel Głusek
    KJ Agro-Handel Śrem
12TZIGANE DE LA COUR (160)MichałTYSZKO074,0360 PLN
   SF / FRA / G / 2007 / - / kaszt. / Helios de la Cour II / Idane de la Cour
   - / Rafał Jerzy
    TKJ "Garbówek" Garbów
13WERS (207)GabrielaBIEDKA076,0460 PLN
   SP / POL / G / 2005 / - / c.gn. / Szron / Wenera/Arcus
   SK Ochaby / Paweł Biedka
    BPK
14OKARINO (107)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)076,0660 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Pavarotti vd Helle / Obella
   - / Sylwia Grzegorzewska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15CHAPEAU 10 (111)StanisławPRZEDPEŁSKI076,2360 PLN
   OS / GER / M / 2006 / - / kaszt. / Chacco Blue / Depardienne
   - / DiM SA
    JKS DiM Sp.z o.o.
16CANCAN (99)HannaROSZKIEWICZ076,9660 PLN
   HAN / POL / G / 2005 / - / gn. / Come On / Grace/Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół Kunowo
17RODRIGO (15)DariaWICHOWSKA077,49
   SP / POL / S / 2002 / - / gn. / Elvis / Rocca-Rosalie
   - / Ewelina Turczyn
    BPK
18APLAUZ MIRALEX (17)ŁukaszBRZÓSKA080,41
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Love Supreme / Andromeda
   - / Sławomir Łagun
    Miralex Jakubowo
19STUNTMAN 10 (64)EwelinaSZCZEPANIK083,06
   HANN / GER / G / 2005 / - / sk. gn. / Silvio I / Silver Dream/Singular Joter
   - / Dariusz & Anna Michalak
    TKJ Garbówek
20LAKIRA (162)MateuszTYSZKO459,07
   OLDEN / GER / M / 2000 / - / c. gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
21ZIMOWA DAMA (95)ArkadiuszFIMMEL459,38
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / Calico / -
   - / Adam Jarmuszczak
    KJ Agro-Handel Śrem
22ZAPATERO (260)WeronikaSOŁTYSIAK461,78
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
23CASABLANCA (156)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA462,07
   OLD / POL / M / 2007 / - / gn. / Contendro I / Artemida
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
24TORPEDO DES FORETS (108)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)465,45
   SF / FRA / M / 2007 / - / gn. / Arthur V / Flower des Forets/Reve d`Elle
   - / Damienn Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
25PABLO I (60)EwelinaSZCZEPANIK467,01
   OLDEN / GER / G / 2004 / - / kara / Pik Labionica / Ondra/Cor de Brillant
   - / Anna Michalak
    TKJ Garbówek
26SANTISA (6)JanBOBIK468,24
   SP / POL / M / 2006 / - / siwa / Cantanis / Samanta/Dido
   - / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
27SURRIMO (161)MichałTYSZKO469,60
   OLDEN / GER / S / 2007 / - / kasztan / Stacatto / Amici
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
28DIANA (54)DawidCZARNECKI470,93
   MEKLE / GER / M / 2002 / - / sk.gn. / Duros / Libertina
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
29RODIAL (151)BłażejGILLA472,03
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Cordial / Rosita/Top Gun
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
30CHARMENTE Z (28)BeataSZUBER472,27
   ZANGER / BEL / M / 2005 / - / siwa / Chippendale Z / Ugini/Orame
   - / Beata Szuber i Jacek Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
31OSADKOWSKI DARPOL (172)AgnieszkaOLSZEWSKA473,86
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Caprioland / Damy Sobie Rade/Danish Fort
   - / Attis P.P Rol
    KJ Osadkowski Jakubowice
32LORD OF FAME (19)MariaKACZYNA474,60
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Lord Siclou / Miss Gento/Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
33ASER (51)HerbertSZRAJER474,70
   SP / POL / S / 2007 / - / c.gn. / Imequyl / Astra
   - / Andrzej Stelmach
    KKJ Kielce
34OBSESJA (46)JarosławPORĘBA478,41
   SP / POL / M / 2003 / 10291 / gniada / Santos / Opcja/Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    BPK
35RITUS (72)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)478,74
   HANN / GER / G / 1997 / - / - / Ritual / Granessa
   - / Wechta SA
    SSKJ Bobrowy Staw
36QULIBET (73)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)479,47
   HOLST / GER / G / 2003 / - / sk.gn. / Quinar / Najade II/Leandro
   - / Olimpia Wolodkowicz
    BPK
37HYMNE D'O (102)AndrzejGŁOSKOWSKI482,34
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
38DENETOR (199)GrzegorzKUBIAK587,16
   SP / POL / S / 2004 / 10027 / kaszt. / Romualdo / Darola/Cabrol
   - / Agrofood SA
    Sobieski Jumping Team
39AMORNIEK (140)JanVINCKIER861,47
   KWPN / NED / S / 2005 / - / c.gn. / Concetto / Theaniek/Celano
   - / Jaroslaw Sekula
    KJ Wechta Rosnówko
40ARES (43)WeronikaWILSKA864,66
   SP / POL / S / 1999 / - / kaszt. / Elvis / Ankara
   - / Zbigniew Wilski
    SKJ Sopot
41CAREWICZ (224)AndreySHALOHIN867,66
   SP / POL / S / 2007 / - / sk. gn. / Carinjo / Cyntia/Elliot
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
42RONIN (117)DariuszRESZUTA870,78
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Hallanis / Regina/El Par
   - / Dariusz Reszuta
    SKJ Sopot
43GRANIT (74)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)871,63
   SP / POL / S / 2001 / - / gniada / Maram / Gwadiana/Czubaryk
   - / Olimpia Wołodkowicz
    BPK
44M. CARANO (42)WeronikaWILSKA873,20
   SP / GER / S / 2002 / - / siwa / Carano / Montana VI
   - / Paulina Wilska
    SKJ Sopot
45CELTIA II (146)JustynaKUREK874,26
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Bajou Du Rouet / Carranda
   
    KJ Wechta Rosnówko
46CARMEN (14)DariaWICHOWSKA874,34
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Wojciech Strzębała
    BPK
47SAGA (10)JanCHRZANOWSKI874,54
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Fly High / Salwa/Lexus
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
48TRUE LOVE 18 (213)WaldemarROGOWSKI877,49
   HOLST / GER / M / 2003 / - / c. gn. / Con Air / On Y Va/Lascadell
   - / Andrzej Opłatek
    KJ HEAA
49CAVARELLI (9)JanCHRZANOWSKI879,47
   OLDEN / GER / G / 2007 / - / siwa / Coupe De Coeur / Lavarell
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
50MARIKOSA (11)JanCHRZANOWSKI880,51
   SI / ITA / M / 2005 / - / c.kaszt. / Avenir / Zogulana/Ascot des Ifs
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
51DE QUIDAMS (22)DominikSŁODCZYK1195,31
   SP / POL / S / 2006 / - / gn. / Quidams Rubin / Devita/Voltaire
   - / Maria Czuchryta
    KJ Zbrosławice
52CARMEN (57)TomaszOLSZEWSKI1272,62
   SP / POL / M / 2001 / - / siwa / Elvis / Calanda/Leandro
   - / Adam Olszewski
    Kujawsko Pomorski KJ
53ZAZOU SZUMAWA (236)BeataSZUMIŃSKA1273,11
   KWPN / NED / G / 2004 / - / sk. gn. / Cantos / Tomke H/Nairobi
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
54HEKTOR (32)IgaTOKARSKA1274,49
   SP / POL / G / 1997 / - / gn. / Qumball / Hippika
   - / Jacek Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
55CALIPSO DU MESNIL (122)JuliaMIESZCZAK1275,94
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Galisco Du Mensil / Caramba/Carbid
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
56LEON Q (220)AntoniSTRZAŁKOWSKI1669,32
   OLDEN / GER / G / 2007 / - / gn. / Quidam's Rubin / Sprehe All the Best
   - / Piotr Strzałkowski
    KJ Strzała Krubiczew
 CAMI-S Z (35)MajaPOPIÓŁ (J.1997)eli
   ZANGER / BEL / M / 2001 / - / kaszt. / Caretano Z / Nutriv De Rialfo
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
 URODA (31)IgaTOKARSKArez
   SP / POL / M / 2001 / - / gn. / Qumball / Ulla van de Heydehoek
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
 URUGWAJ (29)BeataSZUBERrez
   SP / POL / S / 2005 / - / kaszt. / O'key / Uroda/Qumball
   - / Jacek Tokarski
    KJ Bachmat Wrocław
 CHAVALL 2 (20)MariaKACZYNArez
   HOLST / POL / G / 2003 / - / gn. / Chalan / I-Lavinia
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
 GRACJA (124)JakubKRZYŻOSIAKrez
   SP / POL / M / 2001 / - / gn. / Robin Z / Gosta/Saturn
   - / Jakub Krzyżosiak
    BPK
 LADY VON BAYERN (45)WeronikaWILSKArez
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / gniada / Ludwig Von Bayern / Petite II/Literat
   - / Krzysztof Wilski
    SKJ Sopot

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
62
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:32
r3/L
Data: 28-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r3 - L dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
(Competition No r3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--20CARMEN P (92)DajanaPAWLICKA (J.1998)045,72
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
1--20LIZBONA (215)KonradSTEFAŃSKI057,39
   SP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Almetto P / Lama
   - / Drążkiewicz
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
1--20FARGITA (229)OlgaSOROKINA058,78
   KWPN / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Afellay / Urgita
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--20LE DUC (274)DominikKRAWCZYK061,18
   OLDEN / GER / S / 1996 / - / gniada / Leopardoc / Cortina/Columbus
   - / Romuald Hałabuda
    KJ Kalumet Boszkowo
1--20KENTUCKY'S PICOBELLO (168)JoannaROSICKA062,13
   BWP / BEL / S / 2010 / - / siwa / Mr Blue / Copy Picobello
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--20MAGNUM (216)AnnaBONDZIUL062,49
   WLKP / POL / M / 2006 / - / kara / Rekrut / Mara
   - / Anna Bondziul
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp
1--20OTELLO (222)AgnieszkaKOS062,81
   SP / POL / S / 2000 / - / siwa / Winner / Osnowa
   - / Łukasz Brzóska
    JKS Moskit Kalisz
1--20TANGO DU ROUET (272)AleksandraNOWAKOWSKA062,99
   SP / POL / G / 2007 / - / kaszt. / Baloubet Du Rouet / Topless/Quantum
   - / Anna Świątkowska
   
1--20COFERTINA (166)JoannaROSICKA063,61
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1--20HYDRON (256)DawidCZARNECKI065,37
   
   
    KJ Contendros Barlinek
1--20LATINA (218)MagdalenaWYGRAŁA066,06
   - / - / M / 2010 / - / siwa
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
1--20FERLINA (181)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA066,09
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
1--20QUEEN (211)WaldemarROGOWSKI067,07
   
   
    KJ HEAA
1--20MORENA (237)BeataSZUMIŃSKA067,49
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
1--20DUCATI (180)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA067,70
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
1--20COMET (150)MichalinaSZMYTKA068,05
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / - / Contendro 1 / Airbeska
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--20CHOCO LADY (226)AndreySHALOHIN068,71
   NIEM / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Chap / Cyrena
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
1--20LORD PHOENIX K (41)MarekZIOMEK069,32
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / c.gn. / Lordanos / Phoenix Airline
   
    KJ Agro-Handel Śrem
1--20MORENA (237)BeataSZUMIŃSKA070,18
   SP / POL / M / 2005 / - / - / Turbud Tempo / Morfina
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
1--20ARA (217)KatarzynaKAŹMIERCZAK070,44
   AP / POL / M / 2010 / - / gn. / Liberado / Arkadia
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
21CLEMENS (208)KlaudiaBEGIER173,78
   
   
    BPK
22CLINTORD'S SON M (273)AnnaMARCINIAK275,47
   SP / POL / G / 2000 / - / gn. / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
23--24LORD PHOENIX K (41)MarekZIOMEK469,42
   OLDEN / GER / S / 2011 / - / c.gn. / Lordanos / Phoenix Airline
   
    KJ Agro-Handel Śrem
23--24WASUAN (175)AgnieszkaOLSZEWSKA469,93
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
25AMOULETTE (176)AgnieszkaOLSZEWSKA988,13
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
26WASUAN (175)AgnieszkaOLSZEWSKA1387,89
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
27MICHNIGHT K (240)JanKUREK1582,02
   
   
    BPK
28MICHNIGHT K (240)JanKUREK1663,64
   
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:33
r4/P
Data: 28-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr r4 - P zwykły - art.238.2.1
(Competition No r4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSAWA (227)OlgaSOROKINA047,40
   WLKP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Ałtaj / Castella/Cendrus
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
2SIKORSKY II WM (76)KevinNAGÓRKA (JM.2000)049,02
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
3CARMEN P (92)DajanaPAWLICKA (J.1998)050,53
   HOLST / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Cascavello / Riana
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
4INDI (231)DawidKUBIAK051,65
   
   
    Sobieski Jumping Team
5WATSON D (165)MichałTYSZKO052,18
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Wylder VDL / Ricerole D
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
6BIG LORD (241)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)052,45
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Lord Z / Dirmatine
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
7WIGRA (234)MateuszKOWALCZYK054,12
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
8KONTENDRO (157)SamantaFORLINI054,40
   WEST / - / G / 2008 / - / gn. / Contendro / Kaole
   - / Stanisław Marchwicki
    BPK
9MAGNUM (216)AnnaBONDZIUL054,75
   WLKP / POL / M / 2006 / - / kara / Rekrut / Mara
   - / Anna Bondziul
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp
10ZANDO M (67)ArturMOKSIEWICZ058,12
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    LUKS "Nysa" Gubin
11LE DUC (274)DominikKRAWCZYK058,68
   OLDEN / GER / S / 1996 / - / gniada / Leopardoc / Cortina/Columbus
   - / Romuald Hałabuda
    KJ Kalumet Boszkowo
12KENTUCKY'S PICOBELLO (168)JoannaROSICKA060,06
   BWP / BEL / S / 2010 / - / siwa / Mr Blue / Copy Picobello
   - / Joanna Rosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
13FALCON (170)MarcelinaBARAŃSKA060,47
   SP / POL / G / - / - / gn.
   - / Marcin Barański
    TKJ Garbówek
14RATINO (100)PatrycjaBIERNACKA061,80
   SP / POL / S / 2006 / - / gn. / Le Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
15BOLONIA (258)WeronikaSOŁTYSIAK062,20
   SP / POL / M / 2009 / - / sk.gn. / Maaik / Barsa/Castiglione L
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
16SILVER STAR (184)DaliaLEHMANN (JM.2001)063,37
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
    Lehmann Sport Horses
17CORINA (223)AndreySHALOHIN064,49
   WESTF / GER / M / 2008 / - / gn. / Cosmo-Polit / La Donna
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
18COFERTINA (166)JoannaROSICKA066,34
   HOLST / GER / M / 2010 / - / gn. / Lordanos / Nefertina
   - / R. i R. Kosicka
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
19AMOULETTE (176)AgnieszkaOLSZEWSKA067,16
   
   
    KJ Osadkowski Jakubowice
20CASINO P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)067,57
   HOLST / GER / G / 2008 / - / siwa / Cassini II / Normandie VI/Concerto II
   
    KJ Agro-Handel Śrem
21DERINOSSA C (244)HubertKIERZNOWSKI067,99
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Con Air / Tinosa C
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
22QUEEN (211)WaldemarROGOWSKI068,30
   
   
    KJ HEAA
23JANE VON ROTHERATH (233)AleksandraWIĘCKOWSKA068,47
   
   
    BPK
24AKTIW (178)AleksandraPOLAK068,61
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice
25DUCATI (180)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA069,12
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
26FICTION (164)MichałTYSZKO069,84
   KWPN / NED / G / 2010 / - / siwa
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
27COMET (150)MichalinaSZMYTKA070,76
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / - / Contendro 1 / Airbeska
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
28WIQUITA (225)AndreySHALOHIN452,22
   SP / POL / M / 2006 / - / c.gn. / Qulester / Willa
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
29TANGO DU ROUET (272)AleksandraNOWAKOWSKA458,49
   SP / POL / G / 2007 / - / kaszt. / Baloubet Du Rouet / Topless/Quantum
   - / Anna Świątkowska
   
30DERINA (242)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)459,19
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Kojak / Ferina
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
31DUBARY L (88)AleksandraOSTROWSKA461,22
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Lazcatraz L / Donnerdamme L
   - / Ireneusz Ostrowski
    KJ Jantar Stryków
32LIBELIUS (56)TomaszOLSZEWSKI462,69
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Lorio / Libella
   - / Adam Olszewski
    Kujawsko Pomorski KJ
33OTELLO (222)AgnieszkaKOS465,80
   SP / POL / S / 2000 / - / siwa / Winner / Osnowa
   - / Łukasz Brzóska
    JKS Moskit Kalisz
34WATRA (255)DawidCZARNECKI465,88
   
   
    KJ Contendros Barlinek
35LIZBONA (215)KonradSTEFAŃSKI466,00
   SP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Almetto P / Lama
   - / Drążkiewicz
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
36HYDRON (256)DawidCZARNECKI467,16
   
   
    KJ Contendros Barlinek
37LACOSTA (261)OlafKLEIN (J.1999)468,55
   
   
    BPK
38LATINA (218)MagdalenaWYGRAŁA468,71
   - / - / M / 2010 / - / siwa
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
39CONDI (245)HubertKIERZNOWSKI469,02
   WEST / POL / G / 2009 / - / gn. / Contendro I / Falkenhof's Linaris
   - / Sławomir Hartman
    KJ Kietlów
40CLEMENS (208)KlaudiaBEGIER470,94
   
   
    BPK
41CARO (197)MichałKUBIAK862,08
   WESTF / GER / G / 2009 / - / kaszt. / Cassico / First Lady
   - / Grzegorz Kubiak
    Sobieski Jumping Team
42FARGITA (229)OlgaSOROKINA862,34
   KWPN / GER / M / 2010 / - / kaszt. / Afellay / Urgita
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
43FERLINA (181)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA867,88
   
   
    KJ Zbyszko Nowosolna
44ARA (217)KatarzynaKAŹMIERCZAK885,52
   AP / POL / M / 2010 / - / gn. / Liberado / Arkadia
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
45CHOCO LADY (226)AndreySHALOHIN973,09
   NIEM / POL / M / 2010 / - / kaszt. / Chap / Cyrena
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
46ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (13)MikołajKOWNACKI974,09
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
46
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:35
5/N
Data: 28-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N Mała Runda - seria A (RO) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BILA (138)SzymonSTASIAK (J.1998)043,99500 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa/Marlies V
   - / Szymon Stasiak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
2CZABRA (5)JanBOBIK045,17350 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Liban / Czara/Czad
   - / SK Nowielice Sp. z o.o.
    LKS Dragon Nowielice
3IRYDION L (185)HelenaORKISZ (J.1999)045,52300 PLN
   SP / POL / S / 2003 / - / gn. / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / Jacek Orkisz
    Polski Polo Klub
4FADO (155)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA046,51250 PLN
   - / - / - / 2009 / - / -
   - / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
5CHAMONIX (209)MarekPAWLUCZUK047,42200 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Alcado / Coul Girl
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
6LONDON S (249)ZydrunasGARBENIS047,84150 PLN
   OLDEN / GER / G / 2009 / - / kaszt. / Lordanos / Chirelle/Chin Chin
   - / Uskova Anastasia Vadimovna
   
7NOTARIS (187)RobertHESTKOWSKI048,27100 PLN
   SP / POL / G / 1999 / - / gn. / Turbud Quirinus / Nelba
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
8ZALAMERO (259)WeronikaSOŁTYSIAK052,1550 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
9WIQUITA (225)AndreySHALOHIN052,2920 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / c.gn. / Qulester / Willa
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
10ARONIA (154)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)052,3720 PLN
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / siwa / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ Zbyszko
11GRANDEZA (33)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)052,7020 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Etos / Gaskonia
   - / Wojciech Wszędybył
    KJ Bachmat Wrocław
12LANTINO 25 (263)TomaszKLEIN052,8320 PLN
   
   
    JKS Przybyszewo
13ZANDO M (67)ArturMOKSIEWICZ052,9120 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
    LUKS "Nysa" Gubin
14CONFUSION 2 (89)AndrzejLEMAŃSKI053,4420 PLN
   HOLST / GER / S / 2009 / - / gn. / Corrado I / UNA Bella 2/Contender
   - / Andreas Kosicki
    KJ Jantar Stryków
15DIGER (204)TinaSALKOVA055,1020 PLN
   - / - / G / - / - / -
   
   
16CINCENATI VDL (27)JuliaFILIPOWICZ055,2220 PLN
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Indoctro / Uopera Vdl
   - / BVH sp. z o.o.
    Largo Sp. zo.o.
17RAVELLA (202)ZuzannaŻYGOWSKA (J.1997)055,2320 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Roxana Waro / Aravel Waro
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
18BOTTICELLI (66)KarolinaSZYCHULSKA (J.1998)055,8420 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / ciemno gniada / Karandasji / Oselli/Carthago
   - / Tomasz Szychulski
    JKSR Michelin Włocławek
19VIVA (98)HannaROSZKIEWICZ056,0620 PLN
   HAN / POL / M / 2009 / - / gn. / Now Or Never / Capris/Carbid
   - / Marta Roszkiewicz-Heizer
    LKS Sokół Kunowo
20CASQUIN (86)MonikaMORSZTYN056,3220 PLN
   - / - / S / 2009 / - / -
   
    KJ Osadkowski
21GINA VAN'T ZORGVLIET (127)NataliaKUŹMA056,5020 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Bambino Van't Zorgvliet / Gejsza/Elvis
   - / Natalia Kuźma
    OSK Michalscy Trzebnica
22WIGRA (234)MateuszKOWALCZYK056,5520 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Landor / Wenus/Halif
   - / Mateusz Kowalczyk
    BPK
23UITMUNTEND K (70)MartaSAWICKA (J.1999)056,8120 PLN
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
    BPK
24ALEXIS (247)ZydrunasGARBENIS057,01
   - / GER / M / 2008 / - / kaszt. / Acolydor / Marleen/Quidam's Rubin
   - / Maxim Shchibrik
   
25UNIQUE (30)BeataSZUBER057,67
   SP / POL / S / 2007 / - / gn. / Guffi / Uroda/Qumball
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
26CLANDOR (163)MateuszTYSZKO058,33
   OLDEN / GER / G / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenerche
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
27ROCCO (147)JustynaKUREK058,42
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Ulco / Rawa
   
    KJ Wechta Rosnówko
28PEARL NIGHT (116)DominikaRESZUTA (J.1999)058,50
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Night Carrt / P-Veronique
   
    SKJ Sopot
29CONIKA Z (36)MajaPOPIÓŁ (J.1997)059,48
   Z / BEL / M / 2007 / - / siwa / Contefino / Noika Rouge/Papillon Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
30DIGISPORT LAVIANO (169)JoannaROSICKA059,59
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
31CASALINA (214)WaldemarROGOWSKI060,21
   - / - / - / 2009 / - / -
   
    KJ HEAA
32EXPLOSIV (246)ŁukaszBRZÓSKA060,45
   KWPN / NED / G / 2009 / - / sk.gn. / Indoctro / -
   - / Łukasz Brzóska
    Miralex Jakubowo
33COLLY (106)AndrzejGŁOSKOWSKI060,62
   WEST / GER / G / 2009 / - / siwa / Cornado I / Poly/Peking
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
34DIOR (243)HubertKIERZNOWSKI061,11
   KWPN / NED / S / 2008 / - / c. gn. / Indoctro / -
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
35IMPERIAL (235)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)062,27
   WLKP / POL / G / 2009 / - / gn. / Quamiro / Izana
   - / Zbigniew Kosiński
    SKJ Tradycja Siedlnica
36CALVIN KLEIN (105)AndrzejGŁOSKOWSKI062,49
   - / - / G / - / - / kaszt.
   - / Ola Matusiak
    KJ Agro-Handel Śrem
37LIBELIUS (56)TomaszOLSZEWSKI062,82
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Lorio / Libella
   - / Adam Olszewski
    Kujawsko Pomorski KJ
38COCORRADO (71)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)063,49
   OLD / GER / S / 2006 / - / siwa / Corrado I / Cina Z/Caretano Z
   - / Tadeusz Koza
    SSKJ Bobrowy Staw
39CASINO P (93)DajanaPAWLICKA (J.1998)063,76
   HOLST / GER / G / 2008 / - / siwa / Cassini II / Normandie VI/Concerto II
   
    KJ Agro-Handel Śrem
40BORNEO (85)PiotrMORSZTYN064,14
   
   
    KJ Osadkowski
41CHACCO AMICOR (8)JanBOBIK064,25
   OLDEN / GER / S / 2009 / - / kaszt. / Chaco Blue / Quickcent
   - / Zdzisław Mikuła
    LKS Dragon Nowielice
42LUDWIK (275)DominikKRAWCZYK064,56
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
43ILVANDERO (61)EwelinaSZCZEPANIK065,30
   WLKP / POL / S / 2009 / - / siwa / Avero / Iliada
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
44ASHFORD 4 (129)MariuszKĄKOL066,17
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / dark bay / Ars Vivendi / Petite
   - / Mariusz Kąkol
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
45CHARLENE (145)JanVINCKIER066,20
   HOLST / GER / M / 2008 / - / siwa / Clarimo / Raja II/Lancer II
   - / Wechta SA
    KJ Wechta Rosnówko
46LA CALIDAD (142)JanVINCKIER173,03
   HOLST / GER / S / 2008 / - / - / Lancer II / /Cassini I
   - / Wechta Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
47LIZA (2)JuliaBIERNACZYK (J.1998)447,62
   WLKP / POL / M / 2003 / - / gn. / Asceta / Latorośl
   - / Andrzej Biernaczyk
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
48LOPEZ (252)LiudasSEILIUS451,43
   HANN / GER / S / 2009 / - / bay / Lordanos / Gazelle/Gliuckspilz
   - / Maxim Shchibrik
   
49CASSAWA (227)OlgaSOROKINA452,37
   WLKP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Ałtaj / Castella/Cendrus
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
50WATSON D (165)MichałTYSZKO454,46
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Wylder VDL / Ricerole D
   
    TKJ "Garbówek" Garbów
51QUENTIN (16)DobrosławaJANASIK454,47
   SP / POL / G / 1997 / - / gn. / Turbud Quirinus / Aranda
   - / Justyna Wróbel
    KJ Trachy
52AKTIW (178)AleksandraPOLAK455,19
   WLKP / POL / S / 2007 / - / gn. / Lider / Austria/Aster
   - / Attis P.P.Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski Jakubowice
53AROMAT (79)KlaudiaBULZACKA (J.1998)455,89
   - / - / G / - / - / kaszt.
   - / Klaudia Bulzacka
    TKJ Garbówek
54ESPRIT (4)IzabelaMATYSIAK456,16
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
55BINGO (97)IwonaSTRZAŁKOWSKA-JAROCKA457,75
   TRAK / LTU / G / 2000 / - / kara / Horalas / Brazilija
   - / Iwona Strzałkowska-Jarocka
    KJ Trachy
56KONTENDRO (157)SamantaFORLINI457,90
   WEST / - / G / 2008 / - / gn. / Contendro / Kaole
   - / Stanisław Marchwicki
    BPK
57QUINTMAN (148)JustynaKUREK458,03
   - / - / S / 2009 / - / c.gn. / Quintero / /Lordano
   - / Wechta SKA
    KJ Wechta Rosnówko
58CORINA (223)AndreySHALOHIN458,59
   WESTF / GER / M / 2008 / - / gn. / Cosmo-Polit / La Donna
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
59ANABELL (167)JoannaROSICKA459,28
   SP / POL / M / 2009 / - / siwa / Liberado / Andora/Aloube Z
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
60TINTA (186)RobertHESTKOWSKI459,68
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Elvis / Tina/Tin Rocco DB
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
61EMPIRE (118)SławomirHARTMAN460,74
   KWPN / NED / G / 2009 / - / siwa / Cartano / Victory Lady
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
62CHIARA (251)LiudasSEILIUS460,79
   WESTF / GER / M / 2008 / - / bay / Captain Fire / Laurina/Levantos I
   - / Maxim Shchibrik
   
63GRAND CORRIDA (75)KevinNAGÓRKA (JM.2000)461,24
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Corleone / Garda
   - / Katarzyna Nagórka
    KJ Trachy Gliwice
64BIANCO (58)KatarzynaKAŹMIERCZAK461,71
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Jim / Bibiena/Mazzel
   - / Katarzyna Kaźmierczak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
65LINSABELLE ROUGE (280)ŁukaszPIKSA462,96
   
   
    LKJ Cwał Poznań
66CORINJO Z (121)SławomirHARTMAN465,42
   SP / POL / G / 2007 / - / gn. / Corinjo / Colexa Z
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
67ARCO 08 (269)TomaszKLEIN465,66
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    JKS Przybyszewo
68LA DAME BLANCHE L (94)ArkadiuszFIMMEL465,68
   HOLST / GER / M / 2009 / - / siwa / Cassiano / A-Larika
   - / Jan Ludwiczak
    KJ Agro-Handel Śrem
69BASTYLIA (3)MarekSTRZYŻ466,03
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Carolus I / Brenna/Elektor
   - / Marek Strzyż
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
70SUNRISE (257)WeronikaSOŁTYSIAK690,89
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
71CAMERINO 4 (262)OlafKLEIN (J.1999)777,26
   HOLST / GER / G / 2001 / - / - / Carthago / Lobelie/Coriano
   - / Gestuet Sprehe
    BPK
72CONTINIA (53)DawidCZARNECKI851,66
   MEKL / POL / M / 2008 / - / c.gn. / Continue / Diana
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
73B.Z.N (37)MajaPOPIÓŁ (J.1997)854,13
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Cantos / Telrite/Lux
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
74DUBARY L (88)AleksandraOSTROWSKA857,60
   SP / POL / G / 2006 / - / siwa / Lazcatraz L / Donnerdamme L
   - / Ireneusz Ostrowski
    KJ Jantar Stryków
75KALISTER (135)HenrykPOLEDNIA859,26
   SP / POL / G / 2004 / - / kara / Liguster / Kariera/Nurjev
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg
76BOLONIA (258)WeronikaSOŁTYSIAK859,73
   SP / POL / M / 2009 / - / sk.gn. / Maaik / Barsa/Castiglione L
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
77CHELINO (254)LaimondasSKERYS860,30
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / bay / Casiro I / Kassandra/Landor S
   - / Andrey Rusakov
   
78DERINOSSA C (244)HubertKIERZNOWSKI862,53
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Con Air / Tinosa C
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
79SIKORSKY II WM (76)KevinNAGÓRKA (JM.2000)862,61
   SP / POL / G / 2005 / - / gn.
   - / Katarzyna Stefaniak
    KJ Trachy Gliwice
80ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (13)MikołajKOWNACKI866,24
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
81FICTION (164)MichałTYSZKO868,67
   KWPN / NED / G / 2010 / - / siwa
   - / Makrum Jumping Team Sp. z o.o.
    TKJ "Garbówek" Garbów
82INDI (231)DawidKUBIAK972,56
   
   
    Sobieski Jumping Team
83FALCON (170)MarcelinaBARAŃSKA1073,13
   SP / POL / G / - / - / gn.
   - / Marcin Barański
    TKJ Garbówek
84CONDI (245)HubertKIERZNOWSKI1876,97
   WEST / POL / G / 2009 / - / gn. / Contendro I / Falkenhof's Linaris
   - / Sławomir Hartman
    KJ Kietlów
85DEZDEMONA (153)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)1994,22
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Turbud Elwis I / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ Zbyszko
86LACOSTA (261)OlafKLEIN (J.1999)2061,42
   
   
    BPK
 RATINO (100)PatrycjaBIERNACKAeli
   SP / POL / S / 2006 / - / gn. / Le Voltaire / Roksana
   - / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
 SPARTAN L (203)DariuszRESZUTAeli
   WEST / GER / G / 2007 / - / siwa / Stakkato Gold / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
    SKJ Sopot
 CHERY GOLD D (152)BłażejGILLArez
   SP / POL / S / 2009 / - / gn. / Cordial / Chocolett
   - / Błażej Gilla
    Pomorska Liga Jeździecka
 UPENDO (59)MichałRYNOWIECKIrez
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Tolano / Nashville/Concorde
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
 QUINAR II (276)DominikKRAWCZYKrez
   
   
    KJ Kalumet Boszkowo
 TURBUD CONSUL (136)HenrykPOLEDNIArez
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / c.gn. / Con Capitol / Staranda
   - / Henryk Polednia
    KJ Turbud Brzeg

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
92
Ukończyło koni
86
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:37
6/N
Data: 28-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N Mała Runda - seria B (RD) - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARONIA (154)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)055,32
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / siwa / Argentinus / Fantazja
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    Fundacja KJ Zbyszko
2BISCHOF L (91)MariaSTANISŁAWIAK (JM.2001)060,64
   HOLST / GER / S / 1997 / - / siwa / Bachus / Verbena/Fernando
   - / Andrzej Lemanski
    KJ Agro Handel Śrem
3BIG LORD (241)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)060,84
   KWPN / NED / G / 2006 / - / gn. / Lord Z / Dirmatine
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
4DERINA (242)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)457,12
   KWPN / NED / M / 2008 / - / gn. / Kojak / Ferina
   - / Hubert Kierznowski
    KJ Kietlów
5DEZDEMONA (153)WiktoriaGŁOWACKA (JM.2001)572,76
   SP / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Turbud Elwis I / Damesa
   - / Wiktoria Głowacka
    Fundacja KJ Zbyszko
6QUICKY DU VERGER (270)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)851,02
   
   
    LUKS "Nysa" Gubin
7SARINA 240 (183)DaliaLEHMANN (JM.2001)857,12
   HOLST / GER / M / 2002 / - / siwa / Lasino / Freche Deern
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:38
7a/C
Data: 28-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7a - C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 7a)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CENTROPLAST DINAR (103)AndrzejGŁOSKOWSKI046,72700 PLN
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Qulester / Dixi
   - / Arkadiusz Chamczyk
    KJ Agro-Handel Śrem
2DURAVELLA (189)JanKUREK050,76550 PLN
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Aravel 2 / Durette Z
   - / Barbara Rękosiewicz
    BPK
3UPENDO (59)MichałRYNOWIECKI051,06450 PLN
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Tolano / Nashville/Concorde
   - / Michał Rynowiecki
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
4LIGHTING 100 (192)MichałPIĄTKOWSKI052,69300 PLN
   HOLST / GER / G / 2008 / - / gn. / Landos / Popstar
   - / Procima Sp. z o.o.
    Strzała Krubiczew
5VAGANT (130)JoannaMARCINIAK (J.1997)052,82250 PLN
   KWPN / NED / G / 2002 / - / gn. / Cantos / Pavanta/Iroko
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
6JURANDA (82)PiotrMORSZTYN054,82200 PLN
   PZHK / POL / M / 2008 / - / c.kaszt. / Endos / Jurata/Grin
   - / Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zoo
    KJ Osadkowski
7BIANCO (58)KatarzynaKAŹMIERCZAK055,39150 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Jim / Bibiena/Mazzel
   - / Katarzyna Kaźmierczak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
8GOLD CARETINO (34)DanielWIELICZKO055,73100 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Caretino K / Galacja/Garantie
   - / Daniel Wieliczko
    BPK
9DR. JONES (113)StanisławPRZEDPEŁSKI055,7630 PLN
   KWPn / NED / G / 2008 / - / siwa / Vingino / Zolavsca Fortuna/Casco
   - / Dominika Stefańska
    JKS DiM Sp.z o.o.
10RONIN (117)DominikaRESZUTA (J.1999)056,9130 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Hallanis / Regina/El Par
   - / Dariusz Reszuta
    SKJ Sopot
11CASCH M.E. (120)SławomirHARTMAN057,2830 PLN
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Oklund / Wendyane
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
12CLANDOR (163)MateuszTYSZKO057,5130 PLN
   OLDEN / GER / G / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenerche
   - / Małgorzata i Tomasz Siergiej
    TKJ "Garbówek" Garbów
13CAMERINO 4 (262)OlafKLEIN (J.1999)059,3630 PLN
   HOLST / GER / G / 2001 / - / - / Carthago / Lobelie/Coriano
   - / Gestuet Sprehe
    BPK
14CASABLANCA (109)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)061,96
   SP / POL / M / 2008 / - / gn.
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15CHAVALL 2 (20)MariaKACZYNA062,62
   HOLST / POL / G / 2003 / - / gn. / Chalan / I-Lavinia
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
16NELA (38)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)446,62
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / Castillo / Nutka
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
17CHAMONIX (209)MarekPAWLUCZUK450,42
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Alcado / Coul Girl
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
18DIGER (204)TinaSALKOVA454,38
   - / - / G / - / - / -
   
   
19BASTYLIA (3)MarekSTRZYŻ454,43
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Carolus I / Brenna/Elektor
   - / Marek Strzyż
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
20MAKADI (77)JuliaKAPCIA (J.1999)455,23
   SP / POL / S / 2004 / - / gn. / Mywill / Milena
   - / Urszula Kapcia
    KJK Szary Michałowice
21CZAPLA (49)HannaCZURA (J.1998)455,28
   SP / POL / M / 2005 / - / gniada / Landjonker S / Czanda/Lavendel
   - / Urszula Czura
    BPK
22CANCAN (99)HannaROSZKIEWICZ455,36
   HAN / POL / G / 2005 / - / gn. / Come On / Grace/Graf Grannus
   - / Roman Roszkiewicz
    LKS Sokół Kunowo
23AARON 340 (193)StanisławPIĄTKOWSKI (J.1999)455,95
   DS / GER / G / 2004 / - / gn. / Askari / Fenja/Furinos
   - / Procima Sp. z o.o.
    Strzała Krubiczew
24UITMUNTEND K (70)MartaSAWICKA (J.1999)457,37
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
    BPK
25UNIQUE (30)BeataSZUBER458,72
   SP / POL / S / 2007 / - / gn. / Guffi / Uroda/Qumball
   - / Beata Szuber
    KJ Bachmat Wrocław
26ILVANDERO (61)EwelinaSZCZEPANIK459,85
   WLKP / POL / S / 2009 / - / siwa / Avero / Iliada
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
27PRESTIGE (55)DawidCZARNECKI460,10
   MEKLE / POL / S / 2009 / - / siwy / Bajou Du Rouet / -
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
28CARTHAGA (212)WaldemarROGOWSKI461,66
   
   
    KJ HEAA
29CARTOGRANS KISS (268)JuliaDOERING (J.1999)462,28
   OLDEN / POL / S / 2006 / - / kaszt. / Cartogran / Celeste Z/Canabis
   - / Izabela Doering
    KJ Trachy Gliwice
30SUNRISE (257)WeronikaSOŁTYSIAK463,40
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
31CHELINO (254)LaimondasSKERYS465,61
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / bay / Casiro I / Kassandra/Landor S
   - / Andrey Rusakov
   
32CONIKA Z (36)MajaPOPIÓŁ (J.1997)676,69
   Z / BEL / M / 2007 / - / siwa / Contefino / Noika Rouge/Papillon Rouge
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
33LADY VON BAYERN (45)WeronikaWILSKA845,20
   OLDEN / POL / M / 2007 / - / gniada / Ludwig Von Bayern / Petite II/Literat
   - / Krzysztof Wilski
    SKJ Sopot
34IRYDION L (185)HelenaORKISZ (J.1999)852,69
   SP / POL / S / 2003 / - / gn. / Castiglione L / Ida L/Lux Z
   - / Jacek Orkisz
    Polski Polo Klub
35RAVELLA (202)ZuzannaŻYGOWSKA (J.1997)854,52
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Roxana Waro / Aravel Waro
   - / Dariusz Miśkiewicz
    Pomorska Liga Jeździecka
36FADO (155)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA854,62
   - / - / - / 2009 / - / -
   - / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
37EPOKA (228)OlgaSOROKINA855,77
   WLKP / POL / M / 2003 / - / c. kaszt. / Diades / Epika/Blask
   - / Zbigniew Kruk
    Fundacja KJ Zbyszko
38ENYA (279)BartoszBAUM857,16
   OLDEN / POL / M / 2005 / - / gn. / Pazegro / Evita
   - / Jacek Flisiak
    KJ Jeziorki Osieczna
39ARCO 08 (269)TomaszKLEIN858,20
   OLDEN / GER / G / 2008 / - / kaszt. / Argentinus / -
   - / Jan Chrzanowski
    JKS Przybyszewo
40LINSABELLE ROUGE (280)ŁukaszPIKSA860,26
   
   
    LKJ Cwał Poznań
41BAILANDO (123)JuliaMIESZCZAK860,52
   WLKP / POL / S / 2008 / - / kaszt. / Aravel II / Bossa Nova/Carbano
   - / Małgorzata Machnio-Mieszczak
    BPK
42ONCE AGAIN (84)PiotrMORSZTYN861,26
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Oder / Karin/Burggraaf
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
43ALVARO (143)JanVINCKIER988,93
   - / - / S / - / - / -
   
    KJ Wechta Rosnówko
44DIGISPORT LAVIANO (169)JoannaROSICKA1177,68
   HOLST / GER / G / 2007 / - / gn. / Landjunge / Tellus
   - / Jarosław Sekuła
    JKS Rafi Gorzów Wlkp.
45ASHFORD 4 (129)MariuszKĄKOL1178,96
   OLDEN / GER / S / 2004 / - / dark bay / Ars Vivendi / Petite
   - / Mariusz Kąkol
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
46ESPRIT (4)IzabelaMATYSIAK1254,96
   HANN / GER / G / 2003 / - / siwa / Espri / Silver Dream
   - / Jakub Winter
    KJ Jeziorki Osieczna
47COCORRADO (71)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)2170,80
   OLD / GER / S / 2006 / - / siwa / Corrado I / Cina Z/Caretano Z
   - / Tadeusz Koza
    SSKJ Bobrowy Staw
48GRANDEZA (33)JagodaWSZĘDYBYŁ (JM.2000)3075,63
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Etos / Gaskonia
   - / Wojciech Wszędybył
    KJ Bachmat Wrocław
 LIZA (2)JuliaBIERNACZYK (J.1998)eli
   WLKP / POL / M / 2003 / - / gn. / Asceta / Latorośl
   - / Andrzej Biernaczyk
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
 BE MY LOVER (200)DawidKUBIAKrez
   OS / FRA / G / 2004 / - / gn. / Baloubet Du Rouet / Quadrophenia de L'Eau
   - / Michał Krzemień
    Sobieski Jumping Team
 BILA (138)SzymonSTASIAK (J.1998)rez
   SP / POL / M / 2006 / - / kara / Corrado Son / Balsa/Marlies V
   - / Szymon Stasiak
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
51
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:40
7b/C
Data: 28-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7b - C Średnia Runda - zwykły - art.238.2.1
(Competition No 7b)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SCYPION (44)WeronikaWILSKA045,55700 PLN
   SP / POL / S / 2007 / - / gniada / Baloubet Du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    SKJ Sopot
2BARBI (210)MarekPAWLUCZUK047,44550 PLN
   SP / POL / M / 2004 / - / c.gn. / NN / NN
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
3CONVERSE 3 (112)StanisławPRZEDPEŁSKI047,75450 PLN
   WESTF / GER / G / 2008 / - / siwa / Colbert GTI / Rodney
   - / DIM SA
    JKS DiM Sp.z o.o.
4ATIQUA (125)JakubKRZYŻOSIAK049,70300 PLN
   HOLST / GER / M / 2008 / - / kaszt. / Quantu / Ola Primavera/Lordanos
   - / Wojciech Kasperski
    BPK
5MAIK K (190)JanKUREK050,73250 PLN
   SP / POL / G / 2009 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   - / Robert Pięta
    BPK
6PASCAVELLO J (50)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)051,76200 PLN
   SP / POL / G / 2004 / - / c.gn. / Novum / Pepita
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
7CAMI-S Z (35)MajaPOPIÓŁ (J.1997)053,71150 PLN
   ZANGER / BEL / M / 2001 / - / kaszt. / Caretano Z / Nutriv De Rialfo
   - / Ireneusz Popiół
    KJ Trachy Gliwice
8CASABLANCA (156)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA054,42100 PLN
   OLD / POL / M / 2007 / - / gn. / Contendro I / Artemida
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
9TORO (205)TinaSALKOVA054,8730 PLN
   SVK WB / CZE / S / 1998 / - / - / Carthago Z / Tunika / Oltis
   - / Mrs. Kubova
   
10RITUS (72)AnastazjaBRONIATOWSKA (J.1999)055,5430 PLN
   HANN / GER / G / 1997 / - / - / Ritual / Granessa
   - / Wechta SA
    SSKJ Bobrowy Staw
11NICOLETTE L (137)SzymonSTASIAK (J.1998)056,6530 PLN
   SP / POL / M / 2006 / - / sk.gn. / Chardonnay L / Nadin L/Newton
   - / Hubert Urbański
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
12LINUS 217 (278)BartoszBAUM058,5030 PLN
   REN / GER / G / 2006 / - / kaszt. / Lord Lancer / Granni Smith
   - / Bajerbaum Grand Horse
    KJ Jeziorki Osieczna
13CONTENDROS (52)DawidCZARNECKI059,7230 PLN
   HOLST / GER / S / 2008 / - / gniada / Contender / N-Libertina
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
14PARNASSUS (104)AndrzejGŁOSKOWSKI060,41
   - / - / S / - / - / gn.
   - / Piotr Wilczewski
    KJ Agro-Handel Śrem
15BANGKOK GN (68)WojciechPAŻUCHA060,68
   OLDEN / GER / S / 2006 / - / gn. / Balou du Rouet / Ashley
   - / B. Hoerner
    KS Pegaz Chwałowice
16QUINCHELLA (144)JanVINCKIER061,89
   HOLST / GER / M / 2008 / - / c.gn. / Quintero / Up To Date IX/Chello I
   - / Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
    KJ Wechta Rosnówko
17OSADKOWSKI KEY LEENA (81)PiotrMORSZTYN062,36
   WLKP / POL / M / 2007 / - / kaszt. / Lasko / Kolonia/Le Bon
   - / Attis P.P. Rol Sp. z o.o.
    KJ Osadkowski
18GALAKTYKA (196)MichałKUBIAK066,15
   SP / POL / M / 2009 / - / kara / Clinton / Gala
   - / Grzegorz Kubiak
    Sobieski Jumping Team
19MICHAEL ANGELO F (96)ArkadiuszFIMMEL450,47
   SP / POL / S / 2007 / - / c.gn. / Bajou Du Rouet / Miss Carnute F
   - / Marek Fimmel
    KJ Agro-Handel Śrem
20LORD OF FAME (19)MariaKACZYNA451,32
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Lord Siclou / Miss Gento/Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
21TORADO 2 (219)MałgorzataKOSZUCKA453,21
   KWPN / HOL / S / 2000 / - / - / Its Morado / Lalinda
   - / Damian Wechta
    KJ Wechta Rosnówko
22CARELLE (271)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)453,34
   
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
23ESCALONA (63)EwelinaSZCZEPANIK453,48
   HANN / GER / M / 2001 / - / sk.gn. / Escudo I / Cherry Bomb/Calypso II
   - / Dariusz Michalak
    TKJ Garbówek
24CHELSEA BLUE (131)JoannaMARCINIAK (J.1997)453,69
   OLDEN / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Chacco-Blue / Cobette/Baloubet du Rouet
   - / Józef Marciniak
    KJ "Metpol" Grodziec
25DARIETE Z (25)JuliaFILIPOWICZ454,29
   ZANG / BEL / M / 2007 / - / gniada / Douglas / Jariete
   - / BVH sp. z o.o.
    Largo Sp. zo.o.
26ASESOR (65)KarolinaSZYCHULSKA (J.1998)454,57
   SP / POL / G / 2005 / - / gn. / Almanzor L / Asturia
   - / Tomasz Szychulski
    JKSR Michelin Włocławek
27QUIDAMS DIAMOND (221)AntoniSTRZAŁKOWSKI454,72
   WEST / GER / S / 2006 / - / black / Quidam's Rubin / Goldlady/Goldstern
   - / Dmitriy Persheev
    KJ Strzała Krubiczew
28FARMER (7)JanBOBIK455,40
   SP / POL / S / 2008 / - / gn. / Rovetto / Feola/Lavendel
   - / SK Nowielice
    LKS Dragon Nowielice
29CHRONOS 27 (182)DaliaLEHMANN (JM.2001)456,45
   HOLST / GER / G / 2004 / - / c. gn. / Chello / Ostara/Zarewitsch
   - / Joanna Lehmann
    Lehmann Sport Horses
30LA CORRADA 5 (40)MarekZIOMEK457,50
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gn. / Lucordo / Phoenix Airline
   Josef Kuhlmann / Bożena Ziomek
    KJ Agro-Handel Śrem
31SIROKO (1)KajaKORBALEWSKA (J.1999)457,60
   KWPN / NED / G / 1999 / - / kaszt. / Iroko / Miss M
   - / Piotr Stasiak
    KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
32CARPALANO (253)LaimondasSKERYS460,24
   SATHU / GER / S / 2006 / - / grey / Carpalo / Romance/Pep
   - / Maxim Shchibrik
   
33ALASKA (83)PiotrMORSZTYN460,80
   WLKP / POL / M / 2008 / - / kaszt. / Ulisses / Avista/Elvis
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski
34ARTINUS (266)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)461,75
   SP / POL / S / 2005 / - / gn. / Landjonker S / Arabeska/Arcus
   - / Olimpia Bembenik
    KJ Agro-Handel Śrem
35LANTINO 25 (263)TomaszKLEIN463,50
   
   
    JKS Przybyszewo
36DYLLANO (114)StanisławPRZEDPEŁSKI846,50
   KWPN / NED / G / 2008 / - / kara / Whitaker / Syllana
   - / DiM SA
    JKS DiM Sp.z o.o.
37NIRMETTE (39)MartynaRYNKIEWICZ (J.1999)849,31
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Hetman / Nagarii
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKJ Gałkowo
38CARANDO 3 (23)JoannaCZYŻ (J.1997)855,92
   HOLST / GER / G / 2004 / - / gn. / Carano / Gina
   - / Renata Liszka
    KJ Largo
39PIRLO (139)BarbaraPEŁKA856,51
   HANN / GER / G / 2005 / - / gn. / Abke / Air Dream
   - / Barbara Pełka
    Bractwo Konne św. Marcina
40DREAM ON (119)SławomirHARTMAN857,98
   KWPN / NED / G / 2008 / - / gn. / Douglas / Arina
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    KJ Lotar Biskupiec
41MARIKOSA (11)JanCHRZANOWSKI858,14
   SI / ITA / M / 2005 / - / c.kaszt. / Avenir / Zogulana/Ascot des Ifs
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
42BILL CLEAR SR (264)TomaszKLEIN867,28
   
   
    JKS Przybyszewo
43CON SUERTE (48)HannaCZURA (J.1998)1255,30
   HANN / GER / G / 2007 / - / sk.gn. / Converter / Faghira
   - / Urszula Czura
    BPK
44LAUDERDALE (201)ZuzannaŻYGOWSKA (J.1997)1257,34
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Lancer II / P-Hawaii
   - / Sławomir Żygowski
    Pomorska Liga Jeździecka
45DEBATA II (21)EwaBINASIK HAPKIEWICZ1257,81
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Campari M / Demeter/Czarownik
   - / Ewa Binasik Hapkiewicz
    KJ Zbrosławice
46GILEA (47)JarosławPORĘBA1656,02
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Ludger / Gajzma
   - / Jarosław Poręba
    BPK
47AKIRA (110)PatrykWŁODARCZYK (J.1998)2855,87
   KWPN / NED / M / 2005 / - / gn. / Namelus R / Hedwig/Linards
   - / Andrezj i Patryk Włodarczyk
    TKJ "Garbówek" Garbów
 CONTENDER BOY (128)MariuszKĄKOLeli
   HOLST / GER / S / 2004 / - / gn. / Contender / Paola T/Narew
   
    KJ Olmet OstSped Ostrów Wlkp.
 ARKADIA (265)MarieJANEKOVIC (JM.2000)eli
   SP / POL / M / 2006 / - / gn. / Luron / Arabeska/Arcus
   - / Grzegorz Kubiak
    KS Chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
49
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZO-B3* - Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Leszno, 27 luty - 1 marzec 2015
Wydruk: 01-03-2015 19:17:41
8/CC
Data: 28-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC Duża Runda - dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CASABLANCA (156)AleksandraSŁUSZNIAK-MARCHWICKA042,54020,952000 PLN
   OLD / POL / M / 2007 / - / gn. / Contendro I / Artemida
   Małgorzata & Tomasz Siergiej / Stanisław Marchwicki
    KJ Zbyszko Nowosolna
2HYMNE D'O (102)AndrzejGŁOSKOWSKI044,98021,161500 PLN
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
3WIBARO (87)KamilGRZELCZYK041,97021,471000 PLN
   SP / POL / G / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Wiagra
   - / Bogdan Kuchejda
    BKJ Bogusławice
4NICOLE (126)JakubKRZYŻOSIAK044,21022,08600 PLN
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / NN / NN
   - / Jakub Krzyżosiak
    BPK
5DIANA (54)DawidCZARNECKI043,16022,12300 PLN
   MEKLE / GER / M / 2002 / - / sk.gn. / Duros / Libertina
   - / Roman Siwek
    KJ Contendros Barlinek
6CALISTA 28 (24)JuliaFILIPOWICZ042,85026,00200 PLN
   BAYER / GER / M / 2005 / - / kaszt. / Que Sera / Castella
   - / BVH sp. z o.o.
    Largo Sp. zo.o.
7OBSESJA (46)JarosławPORĘBA043,96027,38100 PLN
   SP / POL / M / 2003 / 10291 / gniada / Santos / Opcja/Cabrol
   - / Jarosław Poręba
    BPK
8QUEEN (174)AgnieszkaOLSZEWSKA041,46027,51100 PLN
   HOLST / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidam de Revel / Jasmin VI/Acord II
   - / Monika Morsztyn
    KJ Osadkowski Jakubowice
9QULIBET (73)OlimpiaWOŁODKOWICZ (J.1999)044,66028,1360 PLN
   HOLST / GER / G / 2003 / - / sk.gn. / Quinar / Najade II/Leandro
   - / Olimpia Wolodkowicz
    BPK
10ZAZOU SZUMAWA (236)BeataSZUMIŃSKA043,38028,3460 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / sk. gn. / Cantos / Tomke H/Nairobi
   - / Krzysztof Szumiński
    KJ Szumawa Bobrowiec
11TORPEDO DES FORETS (108)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)048,61033,8460 PLN
   SF / FRA / M / 2007 / - / gn. / Arthur V / Flower des Forets/Reve d`Elle
   - / Damienn Manitta
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
12BEBETO (69)DajanaPAWLICKA (J.1998)041,38420,4060 PLN
   KWPN / NED / G / 2006 / - / siwa / Action-Breaker / Mera/Fedor
   - / Piotr Pawlicki
    KJ Agro-Handel Śrem
13LAKIRA (162)MateuszTYSZKO042,27420,5960 PLN
   OLDEN / GER / M / 2000 / - / c. gn. / Lord Pezi / Fronde de Valois
   - / Anna Tyszko
    TKJ "Garbówek" Garbów
14CORIANOS ASS (141)JanVINCKIER041,72420,8660 PLN
   HOLST / GER / S / 2006 / - / bay / Coriano / Domina II/Landgraf I
   - / Quamiro Sp. z o.o.
    KJ Wechta Rosnówko
15BALTAZAR DU ROUET (267)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)046,31421,1960 PLN
   OLDEN / GER / G / 2003 / - / kaszt. / Baloube du Rouet / Cozzette Z/Continue
   - / Olimpia Bembenik
    KJ Agro-Handel Śrem
16BANDŻI (171)DawidWOJCIECHOWSKI044,09421,30
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Corde Star / Bogini
   - / Roman Jackiewicz
    KJ Agro-Handel Śrem
17SCYPION (44)WeronikaWILSKA041,70421,55
   SP / POL / S / 2007 / - / gniada / Baloubet Du Rour / S-Landdiva
   - / Weronika Wilska
    SKJ Sopot
18CATCH ME IF YOU CAN (101)AndrzejGŁOSKOWSKI043,86422,62
   KWPN / NED / G / 2007 / - / gn. / Lord Z / Windoctro/Indoctro
   - / Gabriel Głusek
    KJ Agro-Handel Śrem
19RONIN (117)DariuszRESZUTA042,67422,65
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Hallanis / Regina/El Par
   - / Dariusz Reszuta
    SKJ Sopot
20LORD OF FAME (19)MariaKACZYNA041,41427,49
   OLDEN / GER / G / 2005 / - / gn. / Lord Siclou / Miss Gento/Gento
   - / Maria Kaczyna
    KJ Trachy Gliwice
21CARMEN (14)DariaWICHOWSKA046,40428,66
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Wojciech Strzębała
    BPK
22CHAPEAU 10 (111)StanisławPRZEDPEŁSKI039,31822,57
   OS / GER / M / 2006 / - / kaszt. / Chacco Blue / Depardienne
   - / DiM SA
    JKS DiM Sp.z o.o.
23STUNTMAN 10 (64)EwelinaSZCZEPANIK0