ZO-B2* (CSN)
Olsza, 20-22 czerwca 2014 r.

WYNIKI KOŃCOWE

1 - P - Z Jokerem TPPŻ (Art.: 269.5) (20-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1IllinoiceGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice6550,30
2AsconiaSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem6550,52
3TissotGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem6551,14
4DakitoRakoczy DawidKJ Profil Piła6551,45
5EschnapurKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach6551,51
6Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6551,60
7RoccoKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko6551,62
8Christiano I LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem6551,66
9Please FittaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem6551,86
10SakeCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno6553,29
11HerbFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem6553,34
12Hollywood Star WKiszkurno Dominika (J.1996)Zielonogórski KJ Przylep Lotnisko6553,36
13Digisport LavianoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem6554,16
14DuravellaKurek Janbpk6555,33
15Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo6556,08
16CasalinaRogowski WaldemarHEAA Turek6559,34
17ŁunaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica6559,53
18CarusoRogowski WaldemarHEAA Turek6560,56
19Cartina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem6562,22
20Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem6564,57
21ZamiraKowalski RyszardWTK Hermanów6564,71
22Tabun W MBiernacka PatrycjaTKJ Garbówek6567,38
23SurrimoTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek6568,19
24DimpleTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek6568,99
25Centroplast DinarGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem6571,01
26LoverWłodarczyk Patryk (J.1998)Tuszyński KJ Garbówek6574,21
27Clear To Jump St Gyvan ZRorbach KlaudiaTuszyński KJ Grabówek6575,11
28LimarKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach6361,90
29IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo6255,14
30Casarina LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem6261,23
31KonstelacjaKowalak MartynaLKS Cwał Poznań6266,61
32Tasman 8Michalski MaciejKJ Aromer Józefin6163,22
33MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem5567,44
34CascarettoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem5571,71
35LeonidasPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań5571,85
36Kenzo LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem5573,37
37Ares 0119Pytel JuliaCH Jaszkowo5576,90
38ComodoPiechowiak FilipKJ Sokół Damasławek5279,45
39Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4790,18
40Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4573,96
41HermaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica2557,02
42Black JackGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice2558,77
43Di CaprioTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek2559,63
44Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem2564,79
45StakkataKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko2570,84
46AromatBulzacka KlaudiaTuszyński KJ Garbówek2174,54
47QuintusGauza BartoszWTK Hermanów1966,29
48My Honey FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach1676,39
49CaravellaKurek Janbpk1465,95
 SangalVon Werner Sophie (JM.2001)bpk ELI
 De LunaRatajczak Robertbpk ELI
 FalconBarańska MarcelinaTKJ Garbówek ELI
 MeteorVon Mauberg Konstancja (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa ELI


2 - N - Zwykły TPPŻ (Art.: 238.2.1) (20-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1TissotGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem056,35
2BatonRakoczy DawidKJ Profil Piła058,84
3AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem060,05
4Christiano I LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem060,99
5IllinoiceGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice061,93
6IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo063,84
7StakkataKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko064,72
8Clear CapGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica070,13
9Icarus De BeautyGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem070,94
10HermaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica071,31
11Aaron 340Piątkowski Stanisław (JM.1999)SKJ Trawers Warszawa072,71
12ArinosPiechowiak FilipKJ Sokół Damasławek073,08
13SurrimoTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek073,77
14DragonBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo075,30
15CarusoRogowski WaldemarHEAA Turek075,35
16Kenzo LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem075,97
17Cartina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem076,14
18LimarKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach077,47
19My Honey FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach078,68
20Clear To Jump St Gyvan ZRorbach KlaudiaTuszyński KJ Grabówek184,11
21Centroplast DinarGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem285,07
22CendiamoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem285,45
23DakitoRakoczy DawidKJ Profil Piła458,76
24DominikaBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem462,60
25ŁunaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica463,80
26Hollywood Star WKiszkurno Dominika (J.1996)Zielonogórski KJ Przylep Lotnisko465,05
27Please FittaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem466,43
28DuravellaKurek Janbpk467,68
29Black JackGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice469,42
30PacyfikSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem473,16
31MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem475,42
32QuintanaCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem476,03
33Digisport LavianoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem476,34
34QuintusGauza BartoszWTK Hermanów477,17
35Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo477,61
36Tasman 8Michalski MaciejKJ Aromer Józefin477,65
37Di CaprioTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek478,71
38AronGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem581,04
39AlvaroKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko581,37
40FalconGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem582,61
41RoccoKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko863,34
42CaravellaKurek Janbpk864,14
43KonstelacjaKowalak MartynaLKS Cwał Poznań876,87
44SakeCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno981,44
45Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem981,59
46CasalinaRogowski WaldemarHEAA Turek1397,20
47DimpleTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek1397,70
48Landos 0027Szała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem1589,31
49MeteorVon Mauberg Konstancja (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa2199,91
50Tabun W MBiernacka PatrycjaTKJ Garbówek28112,95
 QuityBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo ELI
 SangalVon Werner Sophie (JM.2001)bpk ELI
 ZamiraKowalski RyszardWTK Hermanów ELI
 EschnapurKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach ELI
 HerbFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem ELI
 Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem REZ


3A - N - Mała runda A(RO), szybkości (Art.: 263) (20-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk55,280810 PLN
2ArinosPiechowiak FilipKJ Sokół Damasławek56,310610 PLN
3ArtedeuszCegiełko Iga (J.1997)Polski Polo Klub Warszawa60,210410 PLN
4AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła60,220310 PLN
5Kolorado WBuchcar Weronika (J.1996)JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim61,190260 PLN
6HimalajusOjczenasz Angelikabpk61,560210 PLN
7Spartan LReszuta Dominika (JM.1999)63,780160 PLN
8FalentinoTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek66,304120 PLN
9Quidams NoblesseTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek67,000110 PLN
10Clear CapGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica69,380
11DragonBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo69,870
12HaristelloSosnowska AgnieszkaKoniński KJ Sawanna72,060
13Aaron 340Piątkowski Stanisław (JM.1999)SKJ Trawers Warszawa73,190
14Domingo SLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek74,100
15Carthaga 3Rogowski WaldemarHEAA Turek74,560
16Saros SStevnert NataliaKJ Aromer Józefin75,048
17Lord Of FameTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek75,530
18CalandaKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko78,018
19QuinchellaKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko78,570
20ClintonGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica79,750
21PegasMatyszczak Marcelina (J.1996)KJ Aromer Józefin80,420
22MozartMich Anna (J.1997)Kielecki KJ80,520
23Romina LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem81,260
24QuinnLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek81,720
25Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem82,930
26Singulord SaphirKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko83,270
27Tzigane De La CourTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek85,174
28Gold Lady FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach87,814
29PacyfikSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem95,130
30Colina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem100,910
31QuityBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo108,270
32Irydion LOrkisz Helena (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa108,550
 Lady Lou 94Piksa ŁukaszLKS Cwał Poznań ELI
 FenicjankaGrzegorzewski Adam (J.1998)TKJ Garbówek REZ


4 - C - I Półfinał Grand Prix Wielkopolski, zwykły (Art.: 238.2.1) (20-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk065,46
2FenicjankaGrzegorzewski Adam (J.1998)TKJ Garbówek065,97
3Cami S ZKostrzewski Hubertbpk067,57
4HimalajusOjczenasz Angelikabpk067,88
5CoppervilleDahlke WojciechBudzyński KS Kłos068,97
6IssosGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem070,02
7QuinnLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek071,13
8Hymne D'OGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem071,60
9Contenance ABadowski Patryk (J.1997)KJ Bobrowy Staw071,88
10Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem072,03
11Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem072,17
12Lord Of FameTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek073,06
13Cash ManTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek073,60
14ClintonGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica073,83
15Tzigane De La CourTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek074,98
16EscalonaGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica075,65
17BongoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem075,82
18HektorBadowski Patryk (J.1997)KJ Bobrowy Staw076,57
19UriasGłusek Gabrielbpk077,64
20BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem468,06
21GayallKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem469,90
22Ladykracher 8Tyszko MichałTuszyński KJ Garbówek470,65
23Chuck Chin LEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem472,46
24BatonRakoczy DawidKJ Profil Piła474,25
25WersBiedka Gabrielabpk474,31
26Zanzibar TGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice474,51
27Bubka ZGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice475,10
28QuitokiSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem475,50
29Watson DCegiełko Iga (J.1997)Polski Polo Klub Warszawa579,81
30Happy Boy II LKaliszuk PiotrZielonogrski KJ Przylep Lotnisko580,58
31Chardonnay LDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica582,79
32Hippica Koh-I-NoorKostrzewski Zbigniewbpk788,28
33Boogie WoogieMatelski Marcinbpk789,02
34SequyllaKurek Janbpk866,11
35Radomir HKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem871,10
36AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła873,13
37FocusPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań874,65
38CalandaKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko875,86
39QuinchellaKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko979,62
40Singulord SaphirKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko979,92
41RoninReszuta DariuszSopocki KJ1085,55
42--43HaristelloSosnowska AgnieszkaKoniński KJ Sawanna1190,68
42--43ArtinusBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem1190,68
44CronosKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem11106,15
45Domingo SLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek1273,49
46Conti FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem1677,24
47Kolorado WBuchcar Weronika (J.1996)JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim2197,40
 Hippica AndiamoKostrzewski Zbigniewbpk ELI
 MozartMich Anna (J.1997)Kielecki KJ ELI
 Premier ChoixKostrzewski Hubertbpk REZ


5 - C1 - I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich, zwykły (Art.: 238.2.1) (20-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Premier ChoixKostrzewski Hubertbpk065,62
2LakiraTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek067,66
3Graf PiloxBadowska Kamila (J.1997)KJ Bobrowy Staw068,99
4Cassini Van HamondSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem069,35
5Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem070,66
6BartinoPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem071,64
7Ladykracher 8Tyszko MichałTuszyński KJ Garbówek072,29
8WersBiedka Gabrielabpk072,39
9CanosoGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem073,15
10RoxavelGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem073,50
11Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem073,96
12Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem073,97
13Cash ManTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek075,22
14EscatoGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica180,41
15WeltdameKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem470,12
16Cami S ZKostrzewski Hubertbpk470,43
17BaldessariniBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem471,11
18Belycette KLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek471,38
19Bubka ZGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice472,53
20DilmarWójcik RenataKJ Młyńska Struga474,13
21Bijzonder SGauza BartoszWTK Hermanów475,18
22BebetoPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem475,50
23PabloGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica475,56
24King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem475,63
25Zanzibar TGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice580,15
26LukrecjaTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek874,43
27Quidams NoblesseTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek877,52
28QuilibetDahlke WojciechBudzyński KS Kłos878,55
29Hippica Koh-I-NoorKostrzewski Zbigniewbpk892,24
30Hippica AndiamoKostrzewski Zbigniewbpk12110,08
31RoninReszuta DariuszSopocki KJ1588,46


6 - P - Szybkości TPPŻ (Art.: 239) (21-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1QuitokiSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem53,990
2RoccoKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko54,190
3Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem54,590
4IllinoiceGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice54,780
5TissotGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem54,860
6DominikaBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem55,274
7Digisport LavianoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem55,800
8IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo56,480
9CaravellaKurek Janbpk57,990
10DakitoRakoczy DawidKJ Profil Piła58,210
11ŁunaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica59,414
12DuravellaKurek Janbpk60,208
13Hollywood Star WKiszkurno Dominika (J.1996)Zielonogórski KJ Przylep Lotnisko60,720
14AsconiaSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem60,858
15Christiano I LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem61,434
16KonstelacjaKowalak MartynaLKS Cwał Poznań62,110
17LimarKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach62,160
18SangalVon Werner Sophie (JM.2001)bpk62,868
19Ares 0119Pytel JuliaCH Jaszkowo63,940
20SakeCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno64,150
21Lili MarleneKlinge Julia (J.1998)KJ Podkowa Gruszczyn65,020
22FalconBarańska MarcelinaTKJ Garbówek65,320
23AromatBulzacka KlaudiaTuszyński KJ Garbówek65,500
24HermaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica65,664
25Please FittaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem66,100
26Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem66,160
27Balou BoyPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek66,630
28Spartan LReszuta Dominika (JM.1999)66,970
29Tasman 8Michalski MaciejKJ Aromer Józefin67,980
30LoverWłodarczyk Patryk (J.1998)Tuszyński KJ Garbówek69,750
31CasalinaRogowski WaldemarHEAA Turek70,150
32QuityBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo70,380
33LeonidasPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań70,470
34Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem70,970
35Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem71,140
36Cartina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem71,404
37Carthaga 3Rogowski WaldemarHEAA Turek71,460
38EschnapurKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach71,474
39Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo71,590
40Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem72,084
41MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem72,414
42My Honey FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach72,504
43Landos 0027Szała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem72,730
44NumerusRakoczy DawidKJ Profil Piła74,590
45QuintusGauza BartoszWTK Hermanów74,650
46Casarina LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem75,1712
47MeteorVon Mauberg Konstancja (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa78,228
48Black JackGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice78,760
49Kenzo LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem79,504
50Centroplast DinarGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem86,034
51AlvaroKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko92,860
52ComodoPiechowiak FilipKJ Sokół Damasławek98,120
 HerbFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem ELI
 De LunaRatajczak Robertbpk ELI


7 - N - Dwufazowy TPPŻ (Art.: 274.5.3) (21-06-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Aaron 340Piątkowski Stanisław (JM.1999)SKJ Trawers Warszawa045,64026,21
2Christiano I LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem051,68026,37
3TissotGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem050,29026,49
4BatonRakoczy DawidKJ Profil Piła050,67028,31
5Digisport LavianoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem050,07028,35
6SakeCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno047,98029,84
7StakkataKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko054,05030,76
8IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo049,07030,84
9QuintanaCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem051,59030,89
10AlvaroKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko056,75030,99
11Irydion LOrkisz Helena (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa049,18031,97
12Di CaprioTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek047,75031,99
13EschnapurKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach051,68032,31
14CasalinaRogowski WaldemarHEAA Turek048,79033,37
15ClintonGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica058,90033,39
16LimarKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach052,86035,98
17QuityBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo052,13036,97
18DragonBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo057,05038,07
19SurrimoTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek054,83038,47
20AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem050,69428,53
21KonstelacjaKowalak MartynaLKS Cwał Poznań044,03432,06
22Clear CapGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica054,62432,36
23DimpleTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek050,94432,72
24Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem050,20437,08
25IllinoiceGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice046,89437,53
26MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem051,25437,66
27GayallKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem050,56443,58
28Tasman 8Michalski MaciejKJ Aromer Józefin046,93444,09
29ArtedeuszCegiełko Iga (J.1997)Polski Polo Klub Warszawa050,13828,25
30DakitoRakoczy DawidKJ Profil Piła053,59831,32
31Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem051,961055,52
32PegasMatyszczak Marcelina (J.1996)KJ Aromer Józefin047,071455,50
33ŁunaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica445,75
34Landos 0027Szała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem447,42
35SangalVon Werner Sophie (JM.2001)bpk447,49
36DominikaBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem448,28
37DuravellaKurek Janbpk448,56
38HermaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica448,75
39Please FittaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem448,96
40Hollywood Star WKiszkurno Dominika (J.1996)Zielonogórski KJ Przylep Lotnisko449,52
41RoccoKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko450,18
42Black JackGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice450,37
43Balou BoyPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek450,64
44MeteorVon Mauberg Konstancja (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa451,24
45Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem452,54
46Carthaga 3Rogowski WaldemarHEAA Turek452,61
47Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem452,69
48QuintusGauza BartoszWTK Hermanów453,85
49Centroplast DinarGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem454,04
50Tabun W MBiernacka PatrycjaTKJ Garbówek456,40
51Kenzo LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem459,00
52PacyfikSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem461,22
53ArinosPiechowiak FilipKJ Sokół Damasławek848,65
54QuitokiSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem850,57
55Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo850,59
56De LunaRatajczak Robertbpk850,71
57My Honey FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach854,49
58Clear To Jump St Gyvan ZRorbach KlaudiaTuszyński KJ Grabówek969,29
59CaravellaKurek Janbpk1071,28
 LoverWłodarczyk Patryk (J.1998)Tuszyński KJ Garbówek ELI
 Saros SStevnert NataliaKJ Aromer Józefin ELI
 ZamiraKowalski RyszardWTK Hermanów ELI


8A - N - Mała runda A(RO), dwufazowy (Art.: 274.5.3) (21-06-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk049,05021,38800 PLN
2Aaron 340Piątkowski Stanisław (JM.1999)SKJ Trawers Warszawa055,81022,64600 PLN
3Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem058,64023,93400 PLN
4RegielStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem054,82023,96300 PLN
5ArtedeuszCegiełko Iga (J.1997)Polski Polo Klub Warszawa055,38024,60250 PLN
6Kolorado WBuchcar Weronika (J.1996)JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim057,33024,76200 PLN
7Lili MarleneKlinge Julia (J.1998)KJ Podkowa Gruszczyn054,80025,40150 PLN
8QuintanaCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem057,38026,12100 PLN
9FalentinoTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek054,87026,1680 PLN
10QuinchellaKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko063,38026,4470 PLN
11PegasMatyszczak Marcelina (J.1996)KJ Aromer Józefin055,38027,6350 PLN
12Saros SStevnert NataliaKJ Aromer Józefin055,45027,76
13HaristelloSosnowska AgnieszkaKoniński KJ Sawanna059,71029,21
14CascarettoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem062,05029,24
15Zanzibar TGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice058,90029,38
16Singulord SaphirKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko062,10029,48
17Domingo SLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek059,55030,37
18Conti FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem063,82031,02
19DimpleTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek062,37031,04
20Spartan LReszuta Dominika (JM.1999)056,26032,25
21Gold Lady FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach058,73032,53
22Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem064,77039,31
23StakkataKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko056,29427,12
24Romina LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem062,80430,38
25Colina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem057,77431,21
26CarusoRogowski WaldemarHEAA Turek058,50441,15
27NumerusRakoczy DawidKJ Profil Piła063,97651,45
39--40Clear CapGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica064,76ELI
28PacyfikSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem452,39
29ArinosPiechowiak FilipKJ Sokół Damasławek453,74
30Icarus De BeautyGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem457,69
31Tabun W MBiernacka PatrycjaTKJ Garbówek458,47
32AronGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem462,13
33FalconGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem465,12
34DragonBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo465,88
35Irydion LOrkisz Helena (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa858,96
36Tzigane De La CourTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek863,06
37Di CaprioTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek868,26
38Clear To Jump St Gyvan ZRorbach KlaudiaTuszyński KJ Grabówek1076,56
 ArtinusBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem ELI
 Lady Lou 94Piksa ŁukaszLKS Cwał Poznań REZ


9 - C1 - II Półfinał Grand Prix Wielkopolski, zwykły (Art.: 238.2.1) (21-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Chardonnay LDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica063,92
2BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem064,07
3FenicjankaGrzegorzewski Adam (J.1998)TKJ Garbówek065,77
4HektorBadowski Patryk (J.1997)KJ Bobrowy Staw067,32
5IssosGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem067,41
6HimalajusOjczenasz Angelikabpk069,77
7Chuck Chin LEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem070,14
8EscalonaGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica071,08
9MozartMich Anna (J.1997)Kielecki KJ071,67
10CronosKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem071,83
11BongoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem071,99
12QuinnLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek072,16
13Singulord SaphirKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko072,57
14CoppervilleDahlke WojciechBudzyński KS Kłos073,09
15Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk461,31
16Lord Of FameTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek465,84
17SequyllaKurek Janbpk466,19
18FalentinoTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek468,05
19Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem468,09
20Boogie WoogieMatelski Marcinbpk468,35
21Domingo SLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek468,65
22Contenance ABadowski Patryk (J.1997)KJ Bobrowy Staw469,37
23FocusPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań470,00
24AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła470,15
25ClintonGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica471,66
26Cami S ZKostrzewski Hubertbpk579,50
27Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem681,26
28UriasGłusek Gabrielbpk870,91
29Watson DCegiełko Iga (J.1997)Polski Polo Klub Warszawa888,91
30Tzigane De La CourTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek977,14
31Hymne D'OGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem1081,09
32Kolorado WBuchcar Weronika (J.1996)JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim1187,45
33ArtinusBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem1269,09
34CascarettoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem1272,82
35Hippica AndiamoKostrzewski Zbigniewbpk1496,11
36RoninReszuta DariuszSopocki KJ1881,82
 Radomir HKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem ELI
 Happy Boy II LKaliszuk PiotrZielonogrski KJ Przylep Lotnisko ELI
 Quidams NoblesseTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek ELI
 Zanzibar TGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice REZ
 Premier ChoixKostrzewski Hubertbpk REZ
 Bubka ZGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice REZ


10 - CC - II Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich zwykły (Art.: 238.2.1) (21-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LakiraTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek076,69
2Premier ChoixKostrzewski Hubertbpk077,12
3Cassini Van HamondSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem077,53
4Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem078,54
5QuilibetDahlke WojciechBudzyński KS Kłos080,01
6Bijzonder SGauza BartoszWTK Hermanów080,54
7CanosoGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem080,62
8Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem080,81
9Cash ManTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek286,01
10EscatoGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica288,68
11Graf PiloxBadowska Kamila (J.1997)KJ Bobrowy Staw477,32
12BaldessariniBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem477,80
13LukrecjaTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek478,12
14RoxavelGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem478,70
15Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem581,22
16King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem581,66
17Boogie WoogieMatelski Marcinbpk581,92
18PabloGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica582,96
19Belycette KLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek877,21
20BartinoPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem877,70
21BebetoPawlicka Dajana (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem982,16
22DilmarWójcik RenataKJ Młyńska Struga983,66
23Hippica Koh-I-NoorKostrzewski Zbigniewbpk999,22
24Ladykracher 8Tyszko MichałTuszyński KJ Garbówek1086,16
25WersBiedka Gabrielabpk1278,40
26WeltdameKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem2597,93
 Quidams NoblesseTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek REZ


11 - N - Zwykły TPPŻ (Art.: 238.2.1) (22-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1TissotGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem056,13
2Aaron 340Piątkowski Stanisław (JM.1999)SKJ Trawers Warszawa056,85
3Please FittaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem058,17
4StakkataKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko059,91
5Digisport LavianoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem060,79
6IllinoiceGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice060,99
7BatonRakoczy DawidKJ Profil Piła061,44
8Christiano I LKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem061,81
9Centroplast DinarGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem063,75
10Clear CapGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica067,35
11Tasman 8Michalski MaciejKJ Aromer Józefin068,22
12DimpleTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek069,76
13EschnapurKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach070,66
14Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem075,98
15SurrimoTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek077,01
16QuityBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo077,33
17GayallKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem459,24
18CalandaKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko459,78
19AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła459,92
20PacyfikSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem462,51
21SakeCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno463,94
22DominikaBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem464,98
23DuravellaKurek Janbpk465,14
24Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo465,15
25IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo465,54
26CasalinaRogowski WaldemarHEAA Turek472,07
27CarusoRogowski WaldemarHEAA Turek472,93
28QuintanaCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem473,60
29Black JackGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice474,33
30Balou BoyPołczyńska ZofiaKJ Sokół Damasławek475,45
31QuintusGauza BartoszWTK Hermanów476,19
32ŁunaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica863,99
33KonstelacjaKowalak MartynaLKS Cwał Poznań866,28
34ArinosPiechowiak FilipKJ Sokół Damasławek866,88
35Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem871,20
36CaravellaKurek Janbpk872,54
37AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem873,54
38LimarKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach873,67
39MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem876,01
40Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem1187,92
41MeteorVon Mauberg Konstancja (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa1267,50
42Landos 0027Szała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem1272,99
43Ares 0119Pytel JuliaCH Jaszkowo1292,35
44Kenzo LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem1898,89
45LoverWłodarczyk Patryk (J.1998)Tuszyński KJ Garbówek2077,28
46LeonidasPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań2386,30
 Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem ELI
 De LunaRatajczak Robertbpk ELI
 SangalVon Werner Sophie (JM.2001)bpk ELI
 HermaKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica ELI
 My Honey FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach ELI


12A - N1 - Finał Małej Ryndy A(RO), zwykły (Art.: 238.2.1) (22-06-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1WeltdameKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem057,361700 PLN
2QuinchellaKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko061,811300 PLN
3EscatoGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica061,891000 PLN
4PegasMatyszczak Marcelina (J.1996)KJ Aromer Józefin062,58650 PLN
5--6Bubka ZGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice069,06400 PLN
5--6Domingo SLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek069,06400 PLN
7Radomir HKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem069,41200 PLN
8Lord Of FameTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek070,59150 PLN
9Colina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem073,61100 PLN
10Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem076,52100 PLN
11CascarettoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem077,65
12AronGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem180,38
13Hymne D'OGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem282,95
14Quidams NoblesseTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek460,14
15RegielStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem462,25
16ArtedeuszCegiełko Iga (J.1997)Polski Polo Klub Warszawa464,65
17RoccoKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko465,51
18Icarus De BeautyGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem474,94
19DragonBolko Aleksandra (JM.2001)KJ Centrum Hipiki Jaszkowo476,12
20Gold Lady FBryll MartynaJUKS Bryllandia w Witaszycach579,10
21Lili MarleneKlinge Julia (J.1998)KJ Podkowa Gruszczyn863,57
22Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem864,77
23QuitokiSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem866,04
24Carthaga 3Rogowski WaldemarHEAA Turek874,06
25Zanzibar TGołąbek MaciejKJ Bonanza Jędrzychowice876,89
26Conti FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem877,77
27FalconGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem978,32
28Irydion LOrkisz Helena (JM.1999)Polski Polo Klub Warszawa1083,98
29Tabun W MBiernacka PatrycjaTKJ Garbówek1186,37
30Romina LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1277,30
31HaristelloSosnowska AgnieszkaKoniński KJ Sawanna1291,13
32Kolorado WBuchcar Weronika (J.1996)JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim1379,13
33ClintonGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica1397,73
34Spartan LReszuta Dominika (JM.1999)1668,19
35Saros SStevnert NataliaKJ Aromer Józefin1882,27
36Di CaprioTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek1882,53
37AlvaroKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko29114,03
38DakitoRakoczy DawidKJ Profil Piła3498,75


13 - C1 - Finał Grand Prix Wielkopolski, dwunawrotowy (Art.: 237) (22-06-2014)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1FenicjankaGrzegorzewski Adam (J.1998)TKJ Garbówek000065,880045,480029,155000 PLN
2CoppervilleDahlke WojciechBudzyński KS Kłos000072,210054,040034,633500 PLN
3HimalajusOjczenasz Angelikabpk000070,980049,980035,242500 PLN
4HektorBadowski Patryk (J.1997)KJ Bobrowy Staw000071,190049,840831,952000 PLN
5EscalonaGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica000072,370449,7241500 PLN
6Chuck Chin LEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem404174,275052,335800 PLN
7--9BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem000466,184445,618235 PLN
7--9Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem044072,714446,858235 PLN
7--9QuinnLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek000870,318051,158235 PLN
10--11BongoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem000574,595451,199
10--11Cami S ZKostrzewski Hubertbpk055069,655447,089
12CronosKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem808073,078451,5312
13IssosGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem000469,1841166,3015
14Chardonnay LDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica505680,8711 ELI
15Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk044866,2612
16--17Cash ManTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek0441185,2415
16--17Tzigane De La CourTyszko MichałTuszyński KJ Garbówek099678,2615
18FocusPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań8412472,5616
19Watson DCegiełko Iga (J.1997)Polski Polo Klub Warszawa5813873,6021
20SequyllaKurek Janbpk84121078,6022
21ArtinusBembenik Olimpia (J.1998)KJ Agro-Handel Śrem111223469,3127
22--23Hippica AndiamoKostrzewski Zbigniewbpk714211096,6431
22--23MozartMich Anna (J.1997)Kielecki KJ31031072,7231
24RoninReszuta DariuszSopocki KJ1018282071,5548
UriasGłusek Gabrielbpk088 ELI
Singulord SaphirKurek JustynaKJ Wechta Rosnówko808 ELI
Boogie WoogieMatelski Marcinbpk7411 ELI


14 - CC1 - Finał Grand Prix Nadziei Olimpijskich, dwunawrotowy (Art.: 237) (22-06-2014)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1CanosoGłoskowski AndrzejKJ Agro-Handel Śrem000076,030058,280040,107025 PLN
2Cassini Van HamondSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem000072,820058,610040,654325 PLN
3Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem000072,340056,060840,543025 PLN
4LakiraTyszko MateuszTuszyński KJ Garbówek000071,350454,5442525 PLN
5Graf PiloxBadowska Kamila (J.1997)KJ Bobrowy Staw044474,298058,0581525 PLN
6King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem000979,659057,719825 PLN
7BaldessariniBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem044069,864856,2912625 PLN
8Bijzonder SGauza BartoszWTK Hermanów404580,319460,6113525 PLN
9WersBiedka Gabrielabpk01212073,9112853,5020
10PabloGozdek KrzysztofKJ Jumping Team Brynica123682,989 ELI
11Premier ChoixKostrzewski Hubertbpk0001675,7616
12Belycette KLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek4812475,9716
13DilmarWójcik RenataKJ Młyńska Struga4913477,1517
14Ladykracher 8Tyszko MichałTuszyński KJ Garbówek01010876,7618
QuilibetDahlke WojciechBudzyński KS Kłos808 REZ
Hippica Koh-I-NoorKostrzewski Zbigniewbpk8917 ELI



www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.9 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com