Finał Jump Off Hipodrom dla klasy LL
Hipodrom Sopot, 14-15.03.2015

WYNIKI KOŃCOWE

1 - MiniLL - Dokładności TOWARZYSKI 238.1.1 (14-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--17POKERMisztal Maggie (Mł.2005)BPK042,88
1--17POKERMisztal Maggie (Mł.2005)BPK044,93
1--17RAVANAPestilenz Oliwia046,24
1--17PROMETEUSZKopko JustynaBPK POM053,35
1--17MGIEŁKATelej Marcel (JM.2003)BPK054,36
1--17PEPITAKowalska Anna (JM.2003)KJ AS Dream054,77
1--17TULIPANBrzezińska BarbaraBPK POM057,70
1--17SONATALezner Julia (Mł.2006)BPK061,23
1--17KAMENAHRotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto061,35
1--17TULIPANBrzezińska BarbaraBPK POM061,39
1--17CORLEONE GRANDEPawłowski JarosławKlub Jeździecki Walor Sp. z o.o.061,99
1--17KAKTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka062,45
1--17FERRARIWysocka AnetaSopocki Klub Jeździecki063,32
1--17CORLEONE GRANDEPawłowski JarosławKlub Jeździecki Walor Sp. z o.o.063,55
1--17HORNMOOR`S JASPERZiółkowska Aniela (Mł.2005)KJ AS Dream064,63
1--17HORNMOOR`S JASPERZiółkowska Aniela (Mł.2005)KJ AS Dream064,90
18SONATALezner Julia (Mł.2006)BPK167,87
19--21PROMETEUSZKopko JustynaBPK POM452,99
19--21CHIN CHAMPMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko456,80
19--21KAMENAHRotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto461,16
22GALICJANKABegger Martyna (JM.2002)KJ AS Dream774,52
23CHIN CHAMPMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko967,71
24CARERRAKosiróg Adrianna1886,18
 BELLACybula Matylda (Mł.2004)KJ AS Dream ELI
 BELLACybula Matylda (Mł.2004)KJ AS Dream ELI
 WIZARD COLORADO SLitwin IzabelaGTH Gdynia ELI
 WIZARD COLORADO SLitwin IzabelaGTH Gdynia ELI
 RAVANAKrause Kinga (Mł.2004)BPK ELI
 GALICJANKABegger Martyna (JM.2002)KJ AS Dream ELI


2 - LL - Dokładności z trafieniem TOWARZYSKI 238.1.1 (14-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasRóżnicaNagroda
1RAMBORudnicka Weronika (J.1998)Pomorska Liga Jeździecka060,080,08
2SANTHOS 9Kulczycka JoannaSopocki Klub Jeździecki059,840,16
3JEŻYNKAHochschulz SandraBPK059,820,18
4SAPERCzinczol MaciejAKJ Trójmiasto059,760,24
5GRABIECKowalska NataliaBPK LUB059,550,45
6BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)Klub Jeździecki Młyńska Struga059,480,52
7CAREFINACzarnecka Zuzanna (JM.2000)Pomorska Liga Jeździecka058,851,15
8NEWISTOCydejko Natalia (J.1999)PSJK058,811,19
9SANTHOS 9Kulczycka JoannaSopocki Klub Jeździecki058,641,36
10KAKTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka061,551,55
11OFALOJakubiec Paulina (J.1999)PSJK058,011,99
12OFALOJakubiec Paulina (J.1999)PSJK057,962,04
13ERBAS DAYWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka057,902,10
14HAIIROJędrzejczyk Martyna062,222,22
15KANIA FOR PLEASURESosnowska Jessica (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka062,252,25
16NEWISTOCydejko Natalia (J.1999)PSJK057,412,59
17HAIIROJędrzejczyk Martyna062,872,87
18DANTENarloch WiktoriaPomorska Liga Jeździecka056,933,07
19WAAIKAKowalik Janina (JM.2000)OSK Lipce063,703,70
20CABALLO HKazana Jagoda (JM.2001)AKJ Trójmiasto056,113,89
21PORTOSFalkiewicz FilipPomorska Liga Jeździecka055,914,09
22NOORMANSzczepańska Zofia (JM.2001)BPK055,854,15
CELINACender Weronika (JM.2002)Pomorska Liga Jeździecka055,024,98
23GHANA DI LIBEROMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko054,815,19
24MERRY JANERybczyńska NinaPomorska Liga Jeździecka054,485,52
25MERRY JANERybczyńska NinaPomorska Liga Jeździecka054,335,67
26GIRO DE LA LUNAMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko053,596,41
27LWIE SERCETykarska AleksandraHarcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk052,987,02
28MARITZAOrłowski MarcinPomorska Liga Jeździecka052,897,11
29CARERRAŻaczek Marta049,6110,39
30DANTENarloch WiktoriaPomorska Liga Jeździecka074,2514,25
31MANTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka161,441,44
32LUMINATRezmer AgnieszkaKJ Stado Ogierów158,101,90
33MANTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka162,412,41
34DIVAHKot Milena (JM.2002)AKJ Trójmiasto157,522,48
35CORALWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka156,113,89
36PORTOSFalkiewicz FilipPomorska Liga Jeździecka155,864,14
37DIVAHKot Milena (JM.2002)AKJ Trójmiasto155,414,49
38LIRYKSzczepańska Zofia (JM.2001)BPK155,054,95
39CORALWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka154,995,01
40RAMBORudnicka Weronika (J.1998)Pomorska Liga Jeździecka154,695,31
41PEPITAKowalska Anna (JM.2003)KJ AS Dream254,195,81
42CABALLO HKazana Jagoda (JM.2001)AKJ Trójmiasto253,936,07
43ERBAS DAYWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka251,838,17
44CAMELOTSzymankiewicz Maja (JM.2000)Pomorska Liga Jezdziecka269,209,20
45NICKY BOY SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga355,804,20
46OKTAWAStrąk Aleksandra (J.1998)Harcerski KJ Lotna Słupsk370,6210,62
47JASKIERWróblewski BogdanVitaSport Brachlewo472,6012,60
48KILIMANJARO TSJachlewska KatarzynaSopocki Klub Jeździecki473,4113,41
49KILIMANJARO TSJachlewska KatarzynaSopocki Klub Jeździecki677,7217,72
50GHANA DI LIBEROMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko691,3431,34
51ESTERALuzano JuliaPomorska Liga Jeździecka696,8736,87
52NICKY BOY SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga888,4428,44
 CICEROLuzano JuliaPomorska Liga Jeździecka ELI
 JEŻYNKAHochschulz SandraBPK ELI
 CICEROLuzano JuliaPomorska Liga Jeździecka ELI
 JASKIERWróblewski BogdanVitaSport Brachlewo ELI
 ESTERALuzano JuliaPomorska Liga Jeździecka ELI
 GIRO DE LA LUNAMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko ELI
 MARITZAOrłowski MarcinPomorska Liga Jeździecka ELI


3 - L - LICENCYJNY 238.1.1 (14-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1GRACJA ROrłowska MariannaPomorska Liga Jeździecka267,49
2HELVETIAKrasucka Julia (J.1999)BPK POM3,557,29
3GEJSZAChojnowska Paulina (JM.2000)SKJ Zastawno3,559,60
4BAGIER IKunysz Oliwia (J.1997)Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk3,563,26
5HELVETIAKrasucka Julia (J.1999)BPK POM458,77
6CELINACender Weronika (JM.2002)Pomorska Liga Jeździecka470.12
7WAAIKAKowalik Janina (JM.2000)OSK Lipce470,94
 ROMANTIC PRINCESSZmarzła Weronika (JM.2001)KJ Pegaz Reda b.o.56,66
 LUNARISKowalik Agnieszka (J.1999)OSK Lipce b.o.65,12
 BAGIER IKunysz Oliwia (J.1997)Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk b.o.81,75
 LUNARISKowalik Agnieszka (J.1999)OSK Lipce b.o.
 KALIGRAFIABlokus Ania (J.1999)Pomorska Liga Jeździecka ELI
 BIZETMikołuć Anna (JM.2000)BPK ELI
 KALIGRAFIABlokus Ania (J.1999)Pomorska Liga Jeździecka ELI
 BIZETMikołuć Anna (JM.2000)BPK ELI
 ROMANTIC PRINCESSZmarzła Weronika (JM.2001)KJ Pegaz Reda ELI
 LUMINATRezmer AgnieszkaKJ Stado Ogierów ELI
 OKTAWAStrąk Aleksandra (J.1998)Harcerski KJ Lotna Słupsk ELI


4 - L - Dwufazowy 274.5.3 (14-03-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1RADONStatkiewicz Paulina (J.1997)Ludowy Klub Sportowy " Nadwiślanin "042,75037,67200 PLN
2WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto043,14039,25160 PLN
3CELINKARybczyńska NinaPomorska Liga Jeździecka042,11040,40120 PLN
4BONOKopko JustynaBPK POM046,50041,7480 PLN
5TIMIANKowalska NataliaBPK LUB049,16145,7660 PLN
6DRAGONWasiołek DariaPomorska Liga Jeździecka045,76145,7840 PLN
7MON SCHERI CWnuczko MarcinBPK POM046,22146,9430 PLN
8CA-IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto045,30439,0620 PLN
9CAFE NOIREPałucka MartaSopocki Klub Jeździecki045,21442,9020 PLN
10GEJSZAChojnowska Paulina (JM.2000)SKJ Zastawno042,60455,71
11GENTILLEBurzyński WitoldSKJ Zastawno039,32457,11
12DONHUANRacka AgnieszkaSopocki Klub Jeździecki049,32546,53
13HELIOS 155Goetel MałgorzataGTH Gdynia045,43751,39
14ORCHIDEAIskierko MajaSopocki Klub Jeździecki045,82767,07
15TONIAPuścikowski MarcinBPK050,251881,90
16SAPERCzinczol MaciejAKJ Trójmiasto047,95 ELI
17BRANDO GRANDReszuta Maura (J.1997)Sopocki Klub Jeździecki049,27 ELI
18CALICOSTGórska AnnaSopocki Klub Jeździecki047,97 REZ
19BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)Klub Jeździecki Młyńska Struga049,04 REZ
20CALEVO ISłupczyński DariuszKJ Rakowiec-Kwidzyn049,28ELI
21KORTISKurek Agata (J.1999)KJ Pegaz Reda440,75
22CAMELOTSzymankiewicz Maja (JM.2000)Pomorska Liga Jezdziecka445,91
23CYPRPawlik Agnieszka (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka446,73
24NIKIFORMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto447,15
25NOORMANSzczepańska Zofia (JM.2001)BPK447,64
26GRABIECKowalska NataliaBPK LUB448,05
27LWIE SERCETykarska AleksandraHarcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk762,72
28CAREFINACzarnecka Zuzanna (JM.2000)Pomorska Liga Jeździecka1163,61
29ALASKAĆwiklińska Agata (J.1998)AKJ Trójmiasto1963,90
 KARIKATykarska AleksandraHarcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk ELI
 LIRYKSzczepańska Zofia (JM.2001)BPK ELI
 ALASKAĆwiklińska Agata (J.1998)AKJ Trójmiasto T/ELI
 ORCHIDEAIskierko MajaSopocki Klub JeździeckiT/048,08
 HELIOS 155Goetel MałgorzataGTH GdyniaT/1162,57
 TONIAPuścikowski MarcinBPKT/450,19
 KORTISKurek Agata (J.1999)KJ Pegaz RedaT/840,27


5 - P - Zwykły 238.2.1 (14-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CELINKARybczyńska NinaPomorska Liga Jeździecka043,32180 PLN
2DRAGONWasiołek DariaPomorska Liga Jeździecka050,33150 PLN
3MON SCHERI CWnuczko MarcinBPK POM050,42120 PLN
4CAFE NOIREPałucka MartaSopocki Klub Jeździecki050,9180 PLN
5NIKIFORMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto052,1460 PLN
6CALEVO ISłupczyński DariuszKJ Rakowiec-Kwidzyn054,5240 PLN
7KANIA FOR PLEASURESosnowska Jessica (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka450,22
8TIMIANKowalska NataliaBPK LUB450,88
9DONHUANRacka AgnieszkaSopocki Klub Jeździecki451,63
10DUX DAYRacka AgnieszkaSopocki Klub Jeździecki451,94
11LORDPawłowski KonradSopocki Klub Jeździecki452,69
12BRANDO GRANDReszuta Maura (J.1997)Sopocki Klub Jeździecki455,57
13NEMOKaszubska ZofiaSopocki Klub Jeździecki461,02
14CALICOSTGórska AnnaSopocki Klub Jeździecki861,88
15KARIKATykarska AleksandraHarcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk865,06
16RADONStatkiewicz Paulina (J.1997)Ludowy Klub Sportowy " Nadwiślanin "1267,23
17WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto1267,96
18CA-IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto1980,37
 CYPRPawlik Agnieszka (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka ELI
 GENTILLEBurzyński WitoldSKJ Zastawno ELI
 BONOKopko JustynaBPK POM ELI


6 - MiniLL - Dokładności TOWARZYSKI 238.1.1 (15-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--10POKERMisztal Maggie (Mł.2005)BPK040,87
1--10POKERMisztal Maggie (Mł.2005)BPK044,38
1--10CYNAMONOkon KingaBPK POM050,92
1--10HORNMOOR`S JASPERZiółkowska Aniela (Mł.2005)KJ AS Dream056,79
1--10KAKTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka059,47
1--10PEPITAKowalska Anna (JM.2003)KJ AS Dream059,59
1--10HORNMOOR`S JASPERZiółkowska Aniela (Mł.2005)KJ AS Dream061,77
1--10WIZARD COLORADO SLitwin IzabelaGTH Gdynia062,65
1--10TULIPANBrzezińska BarbaraBPK POM063,96
1--10GIRO DE LA LUNAMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko064,28
11TULIPANBrzezińska BarbaraBPK POM269,66
12--13CYNAMONOkon KingaBPK POM566,88
12--13WIZARD COLORADO SLitwin IzabelaGTH Gdynia567,29
14KAKTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka774,81
15GIRO DE LA LUNAMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko878,36
16GALICJANKABegger Martyna (JM.2002)KJ AS Dream1989,08
 BELLACybula Matylda (Mł.2004)KJ AS Dream ELI
 BELLACybula Matylda (Mł.2004)KJ AS Dream REZ


7 - LL - Dokładności z trafieniem TOWARZYSKI 238.1.1 (15-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasRóżnicaNagroda
1HAIIROJędrzejczyk Martyna065,000,00
2SANTHOS 9Kulczycka JoannaSopocki Klub Jeździecki065,080,08
3RAMBORudnicka Weronika (J.1998)Pomorska Liga Jeździecka065,120,12
4MANTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka065,480,48
5LIRYKSzczepańska Zofia (JM.2001)BPK066,111,11
6KANIA FOR PLEASURESosnowska Jessica (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka063,091,91
7PORTOSFalkiewicz FilipPomorska Liga Jeździecka062,682,32
8EVIANOSiwiec ArturSopocki Klub Jeździecki067,732,73
9GHANA DI LIBEROMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko067,822,82
10WAAIKAKowalik Janina (JM.2000)OSK Lipce061,623,38
11RAMBORudnicka Weronika (J.1998)Pomorska Liga Jeździecka061,493,51
12PORTOSFalkiewicz FilipPomorska Liga Jeździecka061,143,86
13MANTUSLost Dorota (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka068,953,95
14GHANA DI LIBEROMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko059,865,14
15CHIN CHAMPMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko059,815,19
16KAMENAHRotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto059,685,32
17MARITZAOrłowski MarcinPomorska Liga Jeździecka059,505,50
18GRACJANAGodziądkowska Dagmara059,015,99
19NICKY BOY SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga058,806,20
20CASINA SBlock Magdalena (J.1997)GTH Gdynia053,6111,39
21EVIANOSiwiec ArturSopocki Klub Jeździecki166,071,07
22SANTHOS 9Kulczycka JoannaSopocki Klub Jeździecki166,391,39
23CORLEONE GRANDEPawłowski JarosławKlub Jeździecki Walor Sp. z o.o.166,961,96
24CORALWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka162,892,11
25NICKY BOY SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga162,422,58
26HAIIROJędrzejczyk Martyna161,793,21
27OFALOCyperska Iza (JM.2001)PSJK161,283,72
28GRACJANAGodziądkowska Dagmara159,465,54
29DOMENAHyrdel KlaudiaBPK158,876,13
30CAMELOTSzymankiewicz Maja (JM.2000)Pomorska Liga Jezdziecka158,646,36
31CICEROLuzano JuliaPomorska Liga Jeździecka156,908,10
32CICEROLuzano JuliaPomorska Liga Jeździecka156,438,57
33MARITZAOrłowski MarcinPomorska Liga Jeździecka154,1710,83
34GALICJANKABegger Martyna (JM.2002)KJ AS Dream262,772,23
35PEPITAKowalska Anna (JM.2003)KJ AS Dream259,755,25
36OFALOCyperska Iza (JM.2001)PSJK270,875,87
37DOMENAHyrdel KlaudiaBPK256,938,07
38CORALWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka255,989,02
39LIRYKSzczepańska Zofia (JM.2001)BPK285,6820,68
40CASINA SBlock Magdalena (J.1997)GTH Gdynia359,465,54
41CHIN CHAMPMazurowska EwaStadnina Koni Ciekocinko374,269,26
42CORLEONE GRANDEPawłowski JarosławKlub Jeździecki Walor Sp. z o.o.382,7717,77
43CAREFINACzarnecka Zuzanna (JM.2000)Pomorska Liga Jeździecka394,9429,94
44ERBAS DAYWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka460,444,56
45KLASYKAKopko JustynaBPK POM474,989,98
46KAMENAHRotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto477,0312,03
47KILIMANJARO TSJachlewska KatarzynaSopocki Klub Jeździecki566,331,33
48KILIMANJARO TSJachlewska KatarzynaSopocki Klub Jeździecki662,402,60


8 - L - Dwufazowy 274.5.3 (15-03-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1MON SCHERI CWnuczko MarcinBPK POM050,39030,58200 PLN
2BRANDO GRANDReszuta Maura (J.1997)Sopocki Klub Jeździecki054,10032,49140 PLN
3DONHUANRacka AgnieszkaSopocki Klub Jeździecki047,52033,19120 PLN
4CALEVO ISłupczyński DariuszKJ Rakowiec-Kwidzyn055,24033,68100 PLN
5GEJSZAChojnowska Paulina (JM.2000)SKJ Zastawno049,64033,7580 PLN
6CALICOSTGórska AnnaSopocki Klub Jeździecki056,41035,2150 PLN
7MERRY JANERybczyńska NinaPomorska Liga Jeździecka047,78035,8050 PLN
8RADONStatkiewicz Paulina (J.1997)Ludowy Klub Sportowy " Nadwiślanin "047,15036,1840 PLN
9NIKIFORMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto050,42037,8430 PLN
10KLASYKAKopko JustynaBPK POM048,77039,2130 PLN
11LUNARISKowalik Agnieszka (J.1999)OSK Lipce054,82143,9930 PLN
12WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto048,08541,4330 PLN
13CHATANGABurzyńska AgnieszkaSportowy Klub Jeździecki Zastawno053,23834,22
14MERCIKulikowski FilipBPK POM053,72856,55
15CELINKARybczyńska NinaPomorska Liga Jeździecka447,14
16LANDCASTERMakutunowicz Weronika (JM.2000)BPK449,74
17CAMELOTSzymankiewicz Maja (JM.2000)Pomorska Liga Jezdziecka450,65
18CA-IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto452,07
19WHITE QUEENLuranc - Iskierko IwonaSopocki Klub Jeździecki453,85
20TONIAPuścikowski MarcinBPK453,99
21HRAFINA MSzwęch Patrycja (J.1999)BPK WMA457,75
22BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)Klub Jeździecki Młyńska Struga459,63
23CYPRPawlik Agnieszka (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka769,24
24WAAIKAKowalik Janina (JM.2000)OSK Lipce1064,17
25ESTERALuzano JuliaPomorska Liga Jeździecka1067,42
26ERBAS DAYWilkowska MagdalenaPomorska Liga Jeździecka1253,74
27DIVAHKot Milena (JM.2002)AKJ Trójmiasto1257,49
28CABALLO HKazana Jagoda (JM.2001)AKJ Trójmiasto1570,79
29ALASKAĆwiklińska Agata (J.1998)AKJ Trójmiasto1776,51
30HELIOS 155Goetel MałgorzataGTH Gdynia24105,78
 NOORMANSzczepańska Zofia (JM.2001)BPK ELI
 CAREFINACzarnecka Zuzanna (JM.2000)Pomorska Liga Jeździecka ELI
 GEJSZAChojnowska Paulina (JM.2000)SKJ ZastawnoT/ ELI
 HELIOS 155Goetel MałgorzataGTH GdyniaT/048,65
 MERCIKulikowski FilipBPK POMT/052,69
 CABALLO HKazana Jagoda (JM.2001)AKJ TrójmiastoT/053,21
 LUNARISKowalik Agnieszka (J.1999)OSK LipceT/059,82
 NOORMANSzczepańska Zofia (JM.2001)BPKT/161,95
 BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)Klub Jeździecki Młyńska StrugaT/3098,09
 MERRY JANERybczyńska NinaPomorska Liga JeździeckaT/447,67
 ESTERALuzano JuliaPomorska Liga JeździeckaT/447,99
 DIVAHKot Milena (JM.2002)AKJ TrójmiastoT/449,94
 WHITE QUEENLuranc - Iskierko IwonaSopocki Klub JeździeckiT/450,36
 TONIAPuścikowski MarcinBPKT/848,71
 ALASKAĆwiklińska Agata (J.1998)AKJ TrójmiastoT/857,11


9 - P - Zwykły 238.2.1 (15-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CAFE NOIREPałucka MartaSopocki Klub Jeździecki061,12180 PLN
2KANIA FOR PLEASURESosnowska Jessica (J.1997)Pomorska Liga Jeździecka066,58140 PLN
3BRANDO GRANDReszuta Maura (J.1997)Sopocki Klub Jeździecki067,13110 PLN
4PIRAMKotowska JustynaSCSJ Coval Biały Bór074,8470 PLN
5CHATANGABurzyńska AgnieszkaSportowy Klub Jeździecki Zastawno077,2870 PLN
6CELINKARybczyńska NinaPomorska Liga Jeździecka455,48
7LEONARDOLaskowska Emilia (J.1999)Pomorska Liga Jeździecka458,58
8MON SCHERI CWnuczko MarcinBPK POM462,32
9NEMOKaszubska ZofiaSopocki Klub Jeździecki462,39
10LANDCASTERMakutunowicz Weronika (JM.2000)BPK464,28
11WENDHETTARotter Alicja (JM.2001)AKJ Trójmiasto472,30
12RADONStatkiewicz Paulina (J.1997)Ludowy Klub Sportowy " Nadwiślanin "858,50
13CALICOSTGórska AnnaSopocki Klub Jeździecki877,92
14DONHUANRacka AgnieszkaSopocki Klub Jeździecki1279,00
15HRAFINA MSzwęch Patrycja (J.1999)BPK WMA1680,82
 CA-IRAHRąbca AgnieszkaAKJ Trójmiasto ELI
 CALEVO ISłupczyński DariuszKJ Rakowiec-Kwidzyn ELI
 DUX DAYRacka AgnieszkaSopocki Klub Jeździecki ELI
 NIKIFORMilewska Julia (J.1999)AKJ Trójmiasto ELI



HUBERTUS 2.0.0.10 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com