CSI3*-W CEL FINAL Cavaliada Warszawa 2015
Warszawa, 12-15 marca 2015 r.

WYNIKI KOŃCOWE

1 - 130 - Small Round, art.: 238.2.1, Table A, against the clock (12-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Cleveland 20Schober PhillippGER, 055,752500 PLN
2Quaddro 4Kölz MichaelGER, 055,842000 PLN
3Anastacia IIIAppel ŁukaszPOL, bpk056,171500 PLN
4QuinchellaVinckier JanBEL, 057,061000 PLN
5Lady Von BayernWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ057,57700 PLN
6HarryKowalczyk Franciszek (JM.2000)POL, KJ Chrobry Warszawa061,09550 PLN
7TrafficKlettenberg GunnarEST, 063,71400 PLN
8FarmerBobik JanPOL, LKS Dragon Nowielice064,77300 PLN
9TorinoDominauskaite GabrieleLTU, 064,90300 PLN
10UriasGłusek GabrielPOL, bpk067,19250 PLN
11AmstrongFerenstein-Kraśko KarolinaPOL, LKJ Gałkowo069,83250 PLN
12Domingo S Ex Tip Top 28Opłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek071,63250 PLN
13ClaytonStrzałkowska Janina (J.1998)POL, KJ Strzała Krubiczew072,93100 PLN
14QueenOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice073,72100 PLN
15CamparoBricis GirtsLAT, 078,03100 PLN
16BacaraPetraitis MatasLTU, 078,50100 PLN
17JericoMarcinkowski MichałPOL, KJ Welt Opypy079,90
18Chillando-BlueKoza ŁukaszPOL, KJ Trachy Gliwice080,24
19BenitoWięcek AnnaPOL, KJ Aromer Józefin080,46
20ApartKaźmierczak MichałPOL, KJ Leśna Wola Głogów Młp.081,16
21Djembe Van Het ShaarbroekOkła KrzysztofPOL, Kielecki KJ081,61
22Curley Sue 39Opatrny AlesCZE, 183,87
23PusztaPrzeździęg Julia (JM.2000)POL, Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko454,37
24For A Dream WMMulder WesleyNED, 459,27
25Zwingdoc VPill ReinEST, 465,48
26PedroLovas SandraNOR, 467,14
27Espresso 22Jurkowski PawełPOL, bpk470,25
28For Me 18Jurkowski PawełPOL, bpk472,12
29Ilove You BeaumontKubiak DawidPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk472,31
30Help Me Boy Du Petit VivierChrzanowski LisaPOL, bpk473,67
31Conrad 100Beletskiy VladimirRUS, 474,22
32AugustSąsiadek BognaPOL, bpk475,42
33InkaPrasek MagdalenaPOL, bpk478,83
34KorolekSimonia NataliaRUS, 479,99
35DavideWasilewski ŁukaszPOL, bpk481,12
36DoravellaGrzywacz JacekPOL, PLJ w Dziemianach860,49
37ArkadiaJanekovic Marie (JM.2000)POL, KJ Chojnów864,99
38DanPasik MonikaPOL, LKJ Gałkowo865,67
39LangoPavlytcheva OlgaBLR, 866,52
40AFP'S Chantal 261Plath AndreGER, GER866,86
41Anta MonikaPasik MonikaPOL, LKJ Gałkowo869,97
42Wise GuyGoddard JenniferUSA, 871,43
43CancanRoszkiewicz HannaPOL, LKS Sokół SJ Kunowo Duszniki Wlkp.876,70
44ScypionWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ877,69
45Celtia IIKurek JustynaPOL, KJ Wechta Rosnówko878,27
46EratoSzlachta SławomirPOL, KJ Equistro Wierzewice880,78
47NelaRynkiewicz Martyna (J.1999)POL, LKJ Gałkowo881,02
48Iceberg STKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów881,48
49ConkolibriLovas SandraNOR, 982,09
50SkarbiecOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice998,18
51Halifax Van De HeffinckNowakowska Zuzanna (J.1998)POL, KS Centurion Zaręby998,93
52Dorella HBCWasilewski ŁukaszPOL, bpk1260,34
53KamelotTrojańczyk KatarzynaPOL, SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola1262,15
54BatmanJończyk ŁukaszPOL, bpk1263,20
55FrancesccoBretfeld MandyGER, 1269,94
56CandorChentkowski TomaszPOL, KJ Welt Opypy1270,40
57HemisBazyl MichałPOL, JKS Karolina Mińsk Mazowiecki1273,18
58Cassito Del DiabloLyskovka ValerijBLR, KJ Indeco Szarek1671,61
59CalandaMichalska Julia (J.1998)POL, bpk1674,40
60JeefreyPoschauko Julia (J.1999)POL, SKJ Legia Kozielska Warszawa1784,89
61EpokaSorokina OlgaKGZ, Fundacja KJ Zbyszko2075,09
 DianaCzarnecki DawidPOL, KJ SO Starogard Gdański ELI
 Sandro Star 5Malinin VitaliyRUS, ELI
 ContendrosCzarnecki DawidPOL, KJ SO Starogard Gdański REZ


2 - 140 - Middle Round, art.: 274.5.3, Two phases against the clock (12-03-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Horse Gym's KiraHassmann FelixGER, 038,78024,482500 PLN
2AresPsiuk GrzegorzPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk040,52026,082000 PLN
4Windsor NLNeergaard Martin DinesenDEN, 042,49027,601500 PLN
5--6Zandigo T SSchober PhillippGER, 039,49027,951000 PLN
5--6Carmello De Paep ZAppel ŁukaszPOL, bpk040,51027,95625 PLN
7Light My Fire 7Opłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek040,12028,27625 PLN
8CalingkaKozanecka AleksandraPOL, KJ Szumawa Bobrowiec041,45029,05400 PLN
9Cinven CRHess ChristianGER, 040,85029,62300 PLN
10El CampOpłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek041,62030,97300 PLN
11CaylesHassmann FelixGER, 042,77031,08250 PLN
12CherowaPlath AndreGER, GER038,88032,12250 PLN
13Harley's Hero VTPuck GerfriedAUT, 043,20032,24250 PLN
14Stakudo MiralexBrzóska ŁukaszPOL, bpk038,99425,53100 PLN
15Castigo Della CacciaMarschall MarcelGER, 038,95425,93100 PLN
16BosphorusDemirsoy DerinTUR, 044,01428,47100 PLN
17Challenger 37Chechina OlgaRUS, 043,49430,66100 PLN
18CarewiczShalohin AndreiKGZ, KJ Zbyszko Wiączyń Dolny043,07431,42
19BettebaliaKlettenberg GunnarEST, 040,89431,43
20ArkelGowin ZuzannaPOL, KJ Metpol Grodziec039,39432,49
21GriffoneBeletskiy VladimirRUS, 040,43434,42
22Caspar MSLyskovka ValerijBLR, KJ Indeco Szarek041,85828,50
23RPM CanturadoHess ChristianGER, 043,74840,66
24WoodyKaźmierczak MichałPOL, KJ Leśna Wola Głogów Młp.044,48 REZ
25ZorroGoszczyński BartoszPOL, KJ Sielanka Warka438,88
26A BrokPill ReinEST, 439,21
27Calimera 36Radomska MajaPOL, bpk439,57
28BarichelaPetraitis KristupasLTU, 439,80
29DimequyaMiśkiewicz TomaszPOL, Kaszubskie SPSK440,46
30Withney 350Kiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem440,73
31Poli Loli LLudwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek440,79
32WinnetouStrzałkowski AntoniPOL, KJ Strzała Krubiczew441,13
33QuinteraSzlachta SławomirPOL, KJ Equistro Wierzewice441,66
34AmorniekVinckier JanBEL, 442,02
35KlenSimonia NataliaRUS, 442,16
36Con QuickVarna AndisLAT, 442,43
37CarkorettoKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów442,65
38CarlordBricis GirtsLAT, 442,77
39A New PresidentLudwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek442,86
40ColinaCzernik NataliaPOL, KJ Wechta Rosnówko442,87
41AdelheidChechina OlgaRUS, 443,24
42Bagazza MKubiak DawidPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk443,49
43BerlinaOpatrny AlesCZE, 443,59
44UniqueGoddard JenniferUSA, 443,94
45ColinoDemirsoy DerinTUR, 444,85
46CasablancaSłuszniak-Marchwicka AleksandraPOL, FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny839,92
47Pearl 80Siarkiewicz KlaudiaPOL, SKJ Trawers Warszawa840,84
48Aplauz MiralexBrzóska ŁukaszPOL, bpk841,57
49M CaranoWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ841,92
50CendiamoSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem842,06
51Caprini 3Siarkiewicz KlaudiaPOL, SKJ Trawers Warszawa843,05
52A Kind Of Magic WMMulder WesleyNED, 843,14
53ContadorNeergaard Martin DinesenDEN, 843,86
54Adoctro ZeldenrustPuck GerfriedAUT, 844,16
55CaligulaNeretnieks KristapsLAT, 845,22
56PotomakKalicińska UrszulaPOL, Warszawski KJ1239,40
57Osadkowski DarpolOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice1240,80
58For Feeling StarGutkauskas DanieliusLTU, 1241,42
59SantisaBobik JanPOL, LKS Dragon Nowielice1638,92
 WinstonMalinin VitaliyRUS, ELI
 WeltdameKiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem ELI


3 - 145 - Big Round, 1st Comp. of CEL Final-FEI World CupTM, Speed comp., art.: 239 Table C (12-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Quickstep DBraig MarcelGER, 54,5505000 PLN
2InfernoSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem55,1604000 PLN
3Harry KDemirsoy DerinTUR, 56,1103000 PLN
4Ladina 56Neergaard Martin DinesenDEN, 57,7002000 PLN
5AFP'S Cosmic BluePlath AndreGER, GER57,9401400 PLN
6Poker FacePuck GerfriedAUT, 57,9501100 PLN
7LordanoPetraitis KristupasLTU, 58,460800 PLN
8Fenia Van KlapscheutMarschall MarcelGER, 58,670600 PLN
9UrbaneKiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem59,224600 PLN
10Rocketman 2Beletskiy VladimirRUS, 59,474500 PLN
11Quinn 17Ludwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek59,990500 PLN
12AcovaroOpatrny AlesCZE, 61,194500 PLN
13Wavantos VD RenvillehoeveWasilewski ŁukaszPOL, bpk62,178
14Bijou BeKoza ŁukaszPOL, KJ Trachy Gliwice62,520
15Alina 465Schober PhillippGER, 63,908
16Coriano's AssVinckier JanBEL, 63,980
17KS CoradinaVarna AndisLAT, 64,284
18Quite DonaldsonAppel ŁukaszPOL, bpk64,658
19Wienna KHess ChristianGER, 65,164
20Emilia Jolie JBBricis GirtsLAT, 66,774
21Que Pasa 5Lis AleksandrBLR, 67,574
22Emperio Van'T RoosakkerGowin ZuzannaPOL, KJ Metpol Grodziec67,638
23Lascar 41Chechina OlgaRUS, 68,380
24FST DipylonKölz MichaelGER, 69,138
25Um DiaboOkła KrzysztofPOL, Kielecki KJ69,954
26Contre AttaqueJurkowski PawełPOL, bpk70,114
27ZanzibarGoszczyński BartoszPOL, KJ Sielanka Warka72,994
28GardemarinSimonia NataliaRUS, 73,204
29Lance SKlettenberg GunnarEST, 73,988
30CarlGutkauskas DanieliusLTU, 75,838
31Lucky Lord 20Goddard JenniferUSA, 76,000
32CasscareNeretnieks KristapsLAT, 76,4712
33Viper W ZSłowińska MarikaPOL, SK Ciekocinko80,088
34Horse Gym's Quali QuantiHassmann FelixGER, 80,1116
35Soli Deo GlorijaPetraitis MatasLTU, 80,8812
36ChromasGaigalas KostasLTU, 86,3312
37UmeunigMulder WesleyNED, 90,8812


4 - 170 - Puissance, art.: 262,2 (12-03-2015)
    KonkursRozgrywkiRozgrywkiRozgrywkiRozgrywki
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Punktypkt.Ipkt.IIpkt.IIIpkt.IVNagroda
1Denver ZKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów000010500 PLN
2FrancesccoBretfeld MandyGER, 00046300 PLN
3WeltdameKiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem0044800 PLN
5--7CendiamoSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem043000 PLN
5--7ZanzibarGoszczyński BartoszPOL, KJ Sielanka Warka041350 PLN
5--7AFP'S Chantal 261Plath AndreGER, GER041350 PLN
8--9A BrokPill ReinEST, 41350 PLN
8--9For Me 18Jurkowski PawełPOL, bpk4675 PLN
 Adoctro ZeldenrustPuck GerfriedAUT, ELI675 PLN


5 - 140 - Middle Round, art.: 238.2.1, Table A, against the clock (13-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1AresPsiuk GrzegorzPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk052,502500 PLN
2Carmello De Paep ZAppel ŁukaszPOL, bpk055,612000 PLN
3Windsor NLNeergaard Martin DinesenDEN, 056,101500 PLN
4CarlordBricis GirtsLAT, 057,291000 PLN
5Ladina 56Neergaard Martin DinesenDEN, 057,69700 PLN
6AFP'S Chantal 261Plath AndreGER, GER058,14550 PLN
7GardemarinSimonia NataliaRUS, 058,43400 PLN
8PedroLovas SandraNOR, 058,86300 PLN
9WeltdameKiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem059,97300 PLN
10UmeunigMulder WesleyNED, 060,06250 PLN
11CherowaPlath AndreGER, GER060,13250 PLN
12AdelheidChechina OlgaRUS, 060,31250 PLN
13Wienna KHess ChristianGER, 060,32100 PLN
14Zandigo T SSchober PhillippGER, 060,48100 PLN
15BettebaliaKlettenberg GunnarEST, 060,74100 PLN
16DimequyaMiśkiewicz TomaszPOL, Kaszubskie SPSK060,89100 PLN
17WinstonMalinin VitaliyRUS, 061,73
18Cinven CRHess ChristianGER, 062,64
19Caspar MSLyskovka ValerijBLR, KJ Indeco Szarek062,82
20TrafficKlettenberg GunnarEST, 064,95
21CasscareNeretnieks KristapsLAT, 068,28
22ColinoDemirsoy DerinTUR, 069,33
23Poker FacePuck GerfriedAUT, 070,36
24CaligulaNeretnieks KristapsLAT, 070,50
25Stakudo MiralexBrzóska ŁukaszPOL, bpk454,86
26Castigo Della CacciaMarschall MarcelGER, 455,67
27Light My Fire 7Opłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek456,90
28A BrokPill ReinEST, 461,30
29FST DipylonKölz MichaelGER, 461,49
30Con QuickVarna AndisLAT, 461,88
31CarewiczShalohin AndreiKGZ, KJ Zbyszko Wiączyń Dolny462,22
32Osadkowski DarpolOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice462,30
33SantisaBobik JanPOL, LKS Dragon Nowielice462,47
34AmorniekVinckier JanBEL, 462,48
35ArkelGowin ZuzannaPOL, KJ Metpol Grodziec462,51
36Quinn 17Ludwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek462,54
37Challenger 37Chechina OlgaRUS, 462,87
38ZanzibarGoszczyński BartoszPOL, KJ Sielanka Warka464,22
39Aplauz MiralexBrzóska ŁukaszPOL, bpk464,48
40BarichelaPetraitis KristupasLTU, 465,50
41Adoctro ZeldenrustPuck GerfriedAUT, 466,08
42QuinteraSzlachta SławomirPOL, KJ Equistro Wierzewice467,26
43UniqueGoddard JenniferUSA, 467,88
44Dorella HBCWasilewski ŁukaszPOL, bpk468,24
45Caprini 3Siarkiewicz KlaudiaPOL, SKJ Trawers Warszawa576,29
46AcovaroOpatrny AlesCZE, 679,70
47Poli Loli LLudwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek856,13
48CalingkaKozanecka AleksandraPOL, KJ Szumawa Bobrowiec857,00
49BosphorusDemirsoy DerinTUR, 858,25
50Withney 350Kiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem860,65
51PotomakKalicińska UrszulaPOL, Warszawski KJ861,15
52CasablancaSłuszniak-Marchwicka AleksandraPOL, FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny861,28
53Conrad 100Beletskiy VladimirRUS, 862,52
54Viper W ZSłowińska MarikaPOL, SK Ciekocinko863,56
55CarkorettoKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów865,25
56Pearl 80Siarkiewicz KlaudiaPOL, SKJ Trawers Warszawa865,29
57DianaCzarnecki DawidPOL, KJ SO Starogard Gdański866,22
58ColinaCzernik NataliaPOL, KJ Wechta Rosnówko873,24
59Horse Gym's Quali QuantiHassmann FelixGER, 1257,20
60WinnetouStrzałkowski AntoniPOL, KJ Strzała Krubiczew1258,35
61For Feeling StarGutkauskas DanieliusLTU, 1265,23
62M CaranoWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ1269,32
 Sandro Star 5Malinin VitaliyRUS, ELI


6 - 150 - Big Round, 2nd Comp. of CEL Final-FEI World CupTM, Table A, art.: 238.2.2 (13-03-2015)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1UndercontractMarschall MarcelGER, 063,55034,4724500 PLN
2Lance SKlettenberg GunnarEST, 066,98036,5519600 PLN
3Coriano's AssVinckier JanBEL, 065,06036,6514700 PLN
4ContadorNeergaard Martin DinesenDEN, 069,57040,059800 PLN
5Que Pasa 5Lis AleksandrBLR, 070,77440,666860 PLN
6AFP'S Cosmic BluePlath AndreGER, GER066,21440,815390 PLN
7Bagazza MKubiak DawidPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk069,59442,813920 PLN
8Crazy QuickSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem065,32834,372940 PLN
9Quickstep DBraig MarcelGER, 064,461237,462940 PLN
10FST CalzadaKölz MichaelGER, 462,072450 PLN
11CaramsinNeretnieks KristapsLAT, 462,732450 PLN
12Harry KDemirsoy DerinTUR, 463,022450 PLN
13CaylesHassmann FelixGER, 464,35
14LordanoPetraitis KristupasLTU, 464,67
15Wavantos VD RenvillehoeveWasilewski ŁukaszPOL, bpk464,97
16Soli Deo GlorijaPetraitis MatasLTU, 465,46
17Banjo BoyKoza PaulinaPOL, KJ Trachy Gliwice466,00
18ZagatoSłowińska MarikaPOL, SK Ciekocinko466,41
19El CampOpłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek466,90
20KS CoradinaVarna AndisLAT, 467,40
21Lascar 41Chechina OlgaRUS, 467,61
22A Kind Of Magic WMMulder WesleyNED, 467,72
23KlenSimonia NataliaRUS, 469,34
24Emperio Van'T RoosakkerGowin ZuzannaPOL, KJ Metpol Grodziec862,25
25Um DiaboOkła KrzysztofPOL, Kielecki KJ862,96
26Alina 465Schober PhillippGER, 863,24
27CarlGutkauskas DanieliusLTU, 863,58
28UrbaneKiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem864,04
29Calimera 36Radomska MajaPOL, bpk864,80
30Emilia Jolie JBBricis GirtsLAT, 865,42
31CivisMiśkiewicz TomaszPOL, Kaszubskie SPSK866,11
32Bijou BeKoza ŁukaszPOL, KJ Trachy Gliwice866,38
33BerlinaOpatrny AlesCZE, 869,62
34Contre AttaqueJurkowski PawełPOL, bpk869,86
35ZorroGoszczyński BartoszPOL, KJ Sielanka Warka1261,34
36A New PresidentLudwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek1265,82
37GriffoneBeletskiy VladimirRUS, 1265,95
38Quite DonaldsonAppel ŁukaszPOL, bpk1266,96
39WoodyKaźmierczak MichałPOL, KJ Leśna Wola Głogów Młp.1268,56
40Denver ZKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów1664,55
41ChromasGaigalas KostasLTU, 2068,38
 RPM CanturadoHess ChristianGER, ELI
 Lucky Lord 20Goddard JenniferUSA, ELI
 Harley's Hero VTPuck GerfriedAUT, REZ


7 - 125 - KNOCK-OUT, art.: 272, Table A, against the clock (13-03-2015)
    Etap IEtap IEtap IIEtap IIEtap IIIEtap IIIEtap IVEtap IVMiejsce
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyPrzech.PunktyPrzech.PunktyPrzech.PunktyPrzech.RęczneNagroda
1For A Dream WMMulder WesleyNED, 0YES0YES1YES0YES15500 PLN
2ArkadiaJanekovic Marie (JM.2000)POL, KJ Chojnów0YES0YES0YES2NO23500 PLN
3--4Quaddro 4Kölz MichaelGER, 0YES0YES1NO3-42500 PLN
3--4Dorella HBCWasilewski ŁukaszPOL, bpk0YES0YES3NO3-42500 PLN
5--8Stakudo MiralexBrzóska ŁukaszPOL, bpk0YES1NO5-81000 PLN
5--8Lady Von BayernWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ0YES2NO5-81000 PLN
5--8BacaraPetraitis MatasLTU, 0YES0NO5-81000 PLN
5--8Espresso 22Jurkowski PawełPOL, bpk0YES1NO5-81000 PLN
9--16CancanRoszkiewicz HannaPOL, LKS Sokół SJ Kunowo Duszniki Wlkp.0NO9-161000 PLN
9--16Celtia IIKurek JustynaPOL, KJ Wechta Rosnówko1NO9-161000 PLN
9--16TorinoDominauskaite GabrieleLTU, 1NO9-161000 PLN
9--16Help Me Boy Du Petit VivierChrzanowski LisaPOL, bpk1NO9-161000 PLN
9--16AugustSąsiadek BognaPOL, bpk1NO9-161000 PLN
9--16DanPasik MonikaPOL, LKJ Gałkowo1NO9-161000 PLN
9--16UriasGłusek GabrielPOL, bpk4NO9-161000 PLN
9--16FarmerBobik JanPOL, LKS Dragon Nowielice0NO9-161000 PLN


8 - 130 - Small Round, art.: 274.5.3, Two phases against the clock (14-03-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Anastacia IIIAppel ŁukaszPOL, bpk045,86021,302500 PLN
2For A Dream WMMulder WesleyNED, 045,98023,162000 PLN
3BatmanJończyk ŁukaszPOL, bpk047,99023,231500 PLN
4ApartKaźmierczak MichałPOL, KJ Leśna Wola Głogów Młp.050,19023,671000 PLN
5Djembe Van Het ShaarbroekOkła KrzysztofPOL, Kielecki KJ047,00024,23700 PLN
6CancanRoszkiewicz HannaPOL, LKS Sokół SJ Kunowo Duszniki Wlkp.046,48024,82550 PLN
7FrancesccoBretfeld MandyGER, 046,35026,37400 PLN
8Ilove You BeaumontKubiak DawidPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk046,81026,65300 PLN
9FarmerBobik JanPOL, LKS Dragon Nowielice048,22027,37300 PLN
10InkaPrasek MagdalenaPOL, bpk045,92028,72250 PLN
11KorolekSimonia NataliaRUS, 047,44029,84250 PLN
12Lady Von BayernWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ044,80422,95250 PLN
13CendiamoSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem047,99423,38100 PLN
14DanPasik MonikaPOL, LKJ Gałkowo050,31423,50100 PLN
15Anta MonikaPasik MonikaPOL, LKJ Gałkowo045,58423,59100 PLN
16CamparoBricis GirtsLAT, 050,06423,60
17Espresso 22Jurkowski PawełPOL, bpk048,19425,20
18Domingo S Ex Tip Top 28Opłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek048,44426,25
19SkarbiecOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice046,85427,28
20QueenOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice047,12428,38
21Chillando-BlueKoza ŁukaszPOL, KJ Trachy Gliwice048,73643,41
22ConkolibriLovas SandraNOR, 049,73830,90
23Sandro Star 5Malinin VitaliyRUS, 045,27838,13
24Zwingdoc VPill ReinEST, 049,85838,74
25AugustSąsiadek BognaPOL, bpk045,681230,06
26PusztaPrzeździęg Julia (JM.2000)POL, Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko043,621231,09
27DavideWasilewski ŁukaszPOL, bpk048,411235,14
28KamelotTrojańczyk KatarzynaPOL, SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola445,34
29Quaddro 4Kölz MichaelGER, 445,45
30DoravellaGrzywacz JacekPOL, PLJ w Dziemianach446,44
31EpokaSorokina OlgaKGZ, Fundacja KJ Zbyszko446,58
32NelaRynkiewicz Martyna (J.1999)POL, LKJ Gałkowo446,59
33BenitoWięcek AnnaPOL, KJ Aromer Józefin446,69
34LangoPavlytcheva OlgaBLR, 447,52
35HemisBazyl MichałPOL, JKS Karolina Mińsk Mazowiecki447,54
36WinstonMalinin VitaliyRUS, 448,00
37Halifax Van De HeffinckNowakowska Zuzanna (J.1998)POL, KS Centurion Zaręby448,13
38QuinchellaVinckier JanBEL, 448,37
39Iceberg STKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów448,78
40For Me 18Jurkowski PawełPOL, bpk449,26
41EratoSzlachta SławomirPOL, KJ Equistro Wierzewice449,53
42BacaraPetraitis MatasLTU, 449,57
43TorinoDominauskaite GabrieleLTU, 450,69
44Rocketman 2Beletskiy VladimirRUS, 450,75
45AmstrongFerenstein-Kraśko KarolinaPOL, LKJ Gałkowo451,36
46ClaytonStrzałkowska Janina (J.1998)POL, KJ Strzała Krubiczew662,62
47ArkadiaJanekovic Marie (JM.2000)POL, KJ Chojnów843,97
48ScypionWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ845,64
49JericoMarcinkowski MichałPOL, KJ Welt Opypy845,80
50HarryKowalczyk Franciszek (JM.2000)POL, KJ Chrobry Warszawa846,67
51Help Me Boy Du Petit VivierChrzanowski LisaPOL, bpk847,32
52ContendrosCzarnecki DawidPOL, KJ SO Starogard Gdański849,76
53Wise GuyGoddard JenniferUSA, 850,56
54Celtia IIKurek JustynaPOL, KJ Wechta Rosnówko851,47
55JeefreyPoschauko Julia (J.1999)POL, SKJ Legia Kozielska Warszawa1246,29
56Cleveland 20Schober PhillippGER, 1392,75
57Cassito Del DiabloLyskovka ValerijBLR, KJ Indeco Szarek1967,71
 UriasGłusek GabrielPOL, bpk REZ
 ZorroGoszczyński BartoszPOL, KJ Sielanka Warka REZ


9 - 145 - Middle Round, art.: 238.2.2, against the clock with one jump off (14-03-2015)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1El CampOpłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek073,49035,2210000 PLN
2Quinn 17Ludwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek073,14036,778000 PLN
3CalingkaKozanecka AleksandraPOL, KJ Szumawa Bobrowiec072,41037,066000 PLN
4Wienna KHess ChristianGER, 073,58039,134000 PLN
5Horse Gym's Quali QuantiHassmann FelixGER, 072,26435,122800 PLN
6ColinoDemirsoy DerinTUR, 071,85435,872200 PLN
7Aplauz MiralexBrzóska ŁukaszPOL, bpk073,20442,061600 PLN
8InfernoSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem075,40747,161200 PLN
9PotomakKalicińska UrszulaPOL, Warszawski KJ068,85 REZ1200 PLN
10Fenia Van KlapscheutMarschall MarcelGER, 472,451000 PLN
11WeltdameKiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem472,941000 PLN
12Harley's Hero VTPuck GerfriedAUT, 473,171000 PLN
13ArkelGowin ZuzannaPOL, KJ Metpol Grodziec473,34
14M CaranoWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ473,87
15CarkorettoKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów474,53
16Windsor NLNeergaard Martin DinesenDEN, 474,71
17UniqueGoddard JenniferUSA, 475,55
18WoodyKaźmierczak MichałPOL, KJ Leśna Wola Głogów Młp.477,32
19Caprini 3Siarkiewicz KlaudiaPOL, SKJ Trawers Warszawa478,74
20WinnetouStrzałkowski AntoniPOL, KJ Strzała Krubiczew871,29
21AFP'S Chantal 261Plath AndreGER, GER871,43
22Viper W ZSłowińska MarikaPOL, SK Ciekocinko871,53
23Carmello De Paep ZAppel ŁukaszPOL, bpk872,28
24CaligulaNeretnieks KristapsLAT, 874,35
25BerlinaOpatrny AlesCZE, 874,36
26CarewiczShalohin AndreiKGZ, KJ Zbyszko Wiączyń Dolny875,58
27Caspar MSLyskovka ValerijBLR, KJ Indeco Szarek876,06
28Conrad 100Beletskiy VladimirRUS, 1275,13
29BettebaliaKlettenberg GunnarEST, 1276,86
30CasablancaSłuszniak-Marchwicka AleksandraPOL, FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny1674,20
31Challenger 37Chechina OlgaRUS, 1798,65
32QuinteraSzlachta SławomirPOL, KJ Equistro Wierzewice2393,03
 Con QuickVarna AndisLAT, REZ
 Osadkowski DarpolOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice REZ


10 - 145 - Speed with Music, Table C, art.: 239 (14-03-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Horse Gym's KiraHassmann FelixGER, 51,42025000 PLN
2Alina 465Schober PhillippGER, 52,82020000 PLN
3FST CalzadaKölz MichaelGER, 53,92415000 PLN
4Cinven CRHess ChristianGER, 54,17010000 PLN
5Castigo Della CacciaMarschall MarcelGER, 57,4147000 PLN
6AdelheidChechina OlgaRUS, 58,4305500 PLN
7AresPsiuk GrzegorzPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk58,5044000 PLN
8BarichelaPetraitis KristupasLTU, 58,8443000 PLN
9SantisaBobik JanPOL, LKS Dragon Nowielice59,5043000 PLN
10Light My Fire 7Opłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek59,6342500 PLN
11Curley Sue 39Opatrny AlesCZE, 60,8102500 PLN
12Ladina 56Neergaard Martin DinesenDEN, 61,2782500 PLN
13UmeunigMulder WesleyNED, 62,034
14BosphorusDemirsoy DerinTUR, 64,168
15Poli Loli LLudwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek65,8512
16Dorella HBCWasilewski ŁukaszPOL, bpk66,354
17For Feeling StarGutkauskas DanieliusLTU, 67,720
18A BrokPill ReinEST, 69,320
19Stakudo MiralexBrzóska ŁukaszPOL, bpk71,008
20CasscareNeretnieks KristapsLAT, 71,2012
21Withney 350Kiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem71,674
22PedroLovas SandraNOR, 72,1912
23GriffoneBeletskiy VladimirRUS, 72,908
24GardemarinSimonia NataliaRUS, 74,654
25AmorniekVinckier JanBEL, 75,7524
26ColinaCzernik NataliaPOL, KJ Wechta Rosnówko81,7012
27Lucky Lord 20Goddard JenniferUSA, 82,194
28CarlordBricis GirtsLAT, 84,4912
29DianaCzarnecki DawidPOL, KJ SO Starogard Gdański87,0920
30Pearl 80Siarkiewicz KlaudiaPOL, SKJ Trawers Warszawa90,1116
 CherowaPlath AndreGER, GER ELI
 Adoctro ZeldenrustPuck GerfriedAUT, ELI
 DimequyaMiśkiewicz TomaszPOL, Kaszubskie SPSK REZ


11 - 135 - Small Round Final, art.: 274.5.3, Two phases against the clock (15-03-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Anastacia IIIAppel ŁukaszPOL, bpk045,00022,113750 PLN
2Quaddro 4Kölz MichaelGER, 046,70022,263000 PLN
3Cleveland 20Schober PhillippGER, 047,09022,812250 PLN
4For A Dream WMMulder WesleyNED, 050,06024,321500 PLN
5ClaytonStrzałkowska Janina (J.1998)POL, KJ Strzała Krubiczew047,43024,721050 PLN
6Iceberg STKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów050,02025,25825 PLN
7BatmanJończyk ŁukaszPOL, bpk050,83025,43600 PLN
8Wise GuyGoddard JenniferUSA, 046,48026,05450 PLN
9CendiamoSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem050,78026,36450 PLN
10TrafficKlettenberg GunnarEST, 052,54028,44375 PLN
11JericoMarcinkowski MichałPOL, KJ Welt Opypy047,84028,60375 PLN
12Espresso 22Jurkowski PawełPOL, bpk048,33028,77375 PLN
13BenitoWięcek AnnaPOL, KJ Aromer Józefin047,83029,31100 PLN
14DoravellaGrzywacz JacekPOL, PLJ w Dziemianach048,55423,81100 PLN
15QuinchellaVinckier JanBEL, 049,57424,39
16CancanRoszkiewicz HannaPOL, LKS Sokół SJ Kunowo Duszniki Wlkp.047,88425,78
17CamparoBricis GirtsLAT, 050,17426,91
18DavideWasilewski ŁukaszPOL, bpk050,05426,93
19Djembe Van Het ShaarbroekOkła KrzysztofPOL, Kielecki KJ048,69427,91
20ScypionWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ046,72428,73
21Anta MonikaPasik MonikaPOL, LKJ Gałkowo045,53429,34
22QueenOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice045,06430,30
23HemisBazyl MichałPOL, JKS Karolina Mińsk Mazowiecki046,32539,92
24SkarbiecOlszewska AgnieszkaPOL, KJ Osadkowski Sp. z o. o. Jakubowice045,15540,63
25Lady Von BayernWilska WeronikaPOL, Sopocki KJ048,31827,60
26For Me 18Jurkowski PawełPOL, bpk048,68830,96
27HarryKowalczyk Franciszek (JM.2000)POL, KJ Chrobry Warszawa047,531339,28
28LangoPavlytcheva OlgaBLR, 052,731442,99
29KamelotTrojańczyk KatarzynaPOL, SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola044,74 ELI
30PusztaPrzeździęg Julia (JM.2000)POL, Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko046,12 ELI
31TorinoDominauskaite GabrieleLTU, 050,45 ELI
32ArkadiaJanekovic Marie (JM.2000)POL, KJ Chojnów444,87
33InkaPrasek MagdalenaPOL, bpk445,10
34AugustSąsiadek BognaPOL, bpk448,03
35EpokaSorokina OlgaKGZ, Fundacja KJ Zbyszko448,43
36Chillando-BlueKoza ŁukaszPOL, KJ Trachy Gliwice449,32
37Zwingdoc VPill ReinEST, 449,35
38ContendrosCzarnecki DawidPOL, KJ SO Starogard Gdański449,85
39Domingo S Ex Tip Top 28Opłatek Andrzej (J.1997)POL, KJ HEAA Turek449,93
40Halifax Van De HeffinckNowakowska Zuzanna (J.1998)POL, KS Centurion Zaręby450,19
41AmstrongFerenstein-Kraśko KarolinaPOL, LKJ Gałkowo450,80
42ConkolibriLovas SandraNOR, 452,11
43NelaRynkiewicz Martyna (J.1999)POL, LKJ Gałkowo452,92
44EratoSzlachta SławomirPOL, KJ Equistro Wierzewice846,44
45Cassito Del DiabloLyskovka ValerijBLR, KJ Indeco Szarek847,91
46BacaraPetraitis MatasLTU, 848,56
47Ilove You BeaumontKubiak DawidPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk848,86
48FarmerBobik JanPOL, LKS Dragon Nowielice849,47
49JeefreyPoschauko Julia (J.1999)POL, SKJ Legia Kozielska Warszawa1246,68
50Help Me Boy Du Petit VivierChrzanowski LisaPOL, bpk1249,11
51DanPasik MonikaPOL, LKJ Gałkowo1249,39
52Celtia IIKurek JustynaPOL, KJ Wechta Rosnówko1249,90
53FrancesccoBretfeld MandyGER, 1250,16
54UriasGłusek GabrielPOL, bpk2048,35


12 - 155 - Big Round Grand Prix - 3rd comp. of CEL Final-FEI Wotld CupTM, art.: 238.2.2 (15-03-2015)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CaramsinNeretnieks KristapsLAT, 066,77038,4830000 PLN
2FST DipylonKölz MichaelGER, 067,24038,7324000 PLN
3UrbaneKiecoń MściwojPOL, KJ Agro-Handel Śrem064,27039,4518000 PLN
4Crazy QuickSkrzyczyński JarosławPOL, KJ Agro-Handel Śrem067,65042,9012000 PLN
5UndercontractMarschall MarcelGER, 066,51439,728400 PLN
6AFP'S Cosmic BluePlath AndreGER, GER068,76442,826600 PLN
7Rocketman 2Beletskiy VladimirRUS, 067,051243,274800 PLN
8CivisMiśkiewicz TomaszPOL, Kaszubskie SPSK064,911243,913600 PLN
9Que Pasa 5Lis AleksandrBLR, 171,103600 PLN
10ContadorNeergaard Martin DinesenDEN, 171,463000 PLN
11Bagazza MKubiak DawidPOL, Sobieski Jumping Team Gdańsk172,023000 PLN
12KlenSimonia NataliaRUS, 173,233000 PLN
13Wavantos VD RenvillehoeveWasilewski ŁukaszPOL, bpk463,61
14--15Harry KDemirsoy DerinTUR, 465,40
14--15CaylesHassmann FelixGER, 465,40
16Banjo BoyKoza PaulinaPOL, KJ Trachy Gliwice466,16
17Quickstep DBraig MarcelGER, 466,34
18Um DiaboOkła KrzysztofPOL, Kielecki KJ467,21
19KS CoradinaVarna AndisLAT, 468,42
20AcovaroOpatrny AlesCZE, 469,01
21Poker FacePuck GerfriedAUT, 469,56
22Lascar 41Chechina OlgaRUS, 469,73
23Coriano's AssVinckier JanBEL, 864,99
24Zandigo T SSchober PhillippGER, 865,39
25LordanoPetraitis KristupasLTU, 866,51
26ZagatoSłowińska MarikaPOL, SK Ciekocinko867,33
27ChromasGaigalas KostasLTU, 973,02
28CarlGutkauskas DanieliusLTU, 1265,48
29Emperio Van'T RoosakkerGowin ZuzannaPOL, KJ Metpol Grodziec1265,94
30Denver ZKierznowski HubertPOL, KJ Kietlów1266,46
31Emilia Jolie JBBricis GirtsLAT, 1266,98
32Calimera 36Radomska MajaPOL, bpk1386,94
33ZanzibarGoszczyński BartoszPOL, KJ Sielanka Warka1666,40
 Soli Deo GlorijaPetraitis MatasLTU, REZ
 Contre AttaqueJurkowski PawełPOL, bpk REZ
 A Kind Of Magic WMMulder WesleyNED, REZ
 Lance SKlettenberg GunnarEST, REZ
 A New PresidentLudwiczak KrzysztofPOL, KJ HEAA Turek REZ
 Bijou BeKoza ŁukaszPOL, KJ Trachy Gliwice REZ
 Quite DonaldsonAppel ŁukaszPOL, bpk REZ



www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com