Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:29
2/LL
Data: 30-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - LL (do 90) towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--19FOUR ROSES (166)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)040,96
   czeski gorącokrwisty / Czechy / Klacz / 2003 / - / Gniada / Silvio II / Runa
   - / Jan Cieślar
    BPK
1--19GRETA (5)MichalinaSZMUC041,23
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Kasztan / Paser / Gramma
   - / Rafał Szmuc
    KJ Korys Przygorzele
1--19ARCO (55)IwonaKRASZEWSKA- GODOŚ042,24
   
   
    KJ Royal
1--19LE DUC (164)MichalinaMAZUR044,17
   
   
    BPK
1--19TIM TAM (9)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)044,27
   kuc / - / - / 1999 / - / -
   
    BPK
1--19SONNY BOY M (128)JoannaMARCINIAK044,35
   Old / - / Wałach / 2009 / - / Kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
1--19POEMAT 2 (16)KamilaKYRCZ044,74
   WLKP / POLSKA / OGIER / 2006 / POL007540012106 / GNIADA / WARUS / POETYKA
   - / Kamila Kyrcz
    BPK
1--19ROLLER COASTER (51)DominikaRACZKOWSKA044,87
   
   
   
1--19ERA (185)PatrycjaSKIBA044,95
   
   
   
1--19LORI (17)DawidŁAKOMY045,05
   SP / Polska / klacz / 2002 / - / Gniada / Lord Star/Lord / Lato/Lascadell
   
   
1--19ZORRA (18)DawidŁAKOMY045,25
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Skarogniada / Carry Son / Zamira
   - / Niedźwiecki
   
1--19ARCO (55)IwonaKRASZEWSKA- GODOŚ045,82
   
   
    KJ Royal
1--19GRETA (5)MichalinaSZMUC046,28
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Kasztan / Paser / Gramma
   - / Rafał Szmuc
    KJ Korys Przygorzele
1--19ERA (185)PatrycjaSKIBA047,23
   
   
   
1--19RYOKO (200)KatarzynaBOMBA047,51
   
   
   
1--19LAMIA- W (87)JacekGURBIEL049,55
   SP / Polska / Klacz / 2011 / - / C.gniada / Alvarez 17 / Lotty
   
    KJ Picador
1--19KRUTYNIA (24)NataliaBADURA050,01
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
    LKJ Lewada
1--19KRUTYNIA (24)AleksandraKINECKA051,49
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
    KJ Picador
1--19ATILAN (89)KarolinaKACZOR052,05
   
   
   
20MARPHY M (48)AnnaBAŁUT159,16
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Landcordek / Milka
   - / Anna Bułat
    KJK Szary Michałowice
21--25POEMAT 2 (16)KamilaKYRCZ443,81
   WLKP / POLSKA / OGIER / 2006 / POL007540012106 / GNIADA / WARUS / POETYKA
   - / Kamila Kyrcz
    BPK
21--25VICTORY FEY (202)JakubJĘDRUCH447,37
   
   
   
21--25SONNY BOY M (128)JoannaMARCINIAK448,77
   Old / - / Wałach / 2009 / - / Kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
21--25CANTINO (50)OliwiaKOSMOL (JM.2003)449,21
   
   
   
21--25CANTINO (50)OliwiaKOSMOL (JM.2003)455,93
   
   
   
26--28LAMIA- W (87)JacekGURBIEL850,78
   SP / Polska / Klacz / 2011 / - / C.gniada / Alvarez 17 / Lotty
   
    KJ Picador
26--28DUMKA (219)AgnieszkaMIERZWIŃSKA857,32
   
   
    KS Pegaz Chwałowice
26--28ATILAN (89)KarolinaKACZOR870,89
   
   
   
29DUMKA (219)AgnieszkaMIERZWIŃSKA1252,64
   
   
    KS Pegaz Chwałowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
337
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
58 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:30
3/L
Data: 30-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--63LORD LIBERATOR (35)MarikaLEWKOWICZ041,25
   Holsztyn / Niemcy / Ogier / 1998 / - / Siwa / Littorio / Halla XVII
   - / Piotr Dumański
   
1--63ZGODA (13)AnnaSTĘCHŁY043,47
   SP / Polska / Klacz / 1997 / - / Gniada / Sofix/Fanimo / Zaduma/ Ali Bej
   
    KJK Gzel
1--63ATHLETICO (119)JuliaKUŹMIŃSKA043,51
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Gniada
   - / Julia Kuźmińska
    BPK
1--63CANTINO (50)OliwiaKOSMOL (JM.2003)043,51
   
   
   
1--63LE DUC (164)MichalinaMAZUR043,63
   
   
    BPK
1--63OTIS (60)AleksandraSZPRINGIEL043,63
   
   
    KJ Royal
1--63CSAKO (66)PaulinaJANISZEWSKA043,68
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Gniada / Dalton De Malais / Csinzano
   - / Agata Janiszewska
    KJ Picador
1--63COSA CHE (56)KarolinaGODOŚ043,83
   
   
    KJ ROYAL
1--63AMULETTE (134)AgnieszkaOLSZEWSKA044,40
   SP / - / Gniada / - / - / Klacz / Night Carry Hol. / Aida Hl Sp/Pink Floyd HL
   - / Agnieszka Olszewska
    KJ Osadkowski
1--63LADY S (154)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)044,81
   Słowa. Gorąc.Krwisty / Słowacja / Klacz / 2005 / - / Gniada / Lady's Lower / Sisi
   - / Iwona Skrzypiec
    BPK
1--63PATAGONIA (67)JarosławSKRZYCZYŃSKI044,93
   Wlkp / Polska / Klacz / 2010 / 616007670117910 / Gniada / Abraxis-Z-Plus-S / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Agro Handel
1--63GAŁGANEK (27)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)045,13
   Małopolska / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
    BPK
1--63NIRVANA (43)KarolinaKUŁAGA (JM.2000)045,34
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Lover Boy / New Star/Jankes
   - / Mariusz Kułaga
    Profit Orzesze
1--63GAŁGANEK (27)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)045,57
   Małopolska / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
    BPK
1--63DARK (216)JuliaSZUT (JM.2000)045,59
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Qumball / Dracena
   - / Julia Szut
    KJ Picador
1--63DORIS DAY (171)AnnaBONDZIUL (J.1998)045,69
   
   
    KJ Olmet-Ostsped
1--63SOMARA (109)ElżbietaGERSTEL045,72
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Kasztan / Maram/Aram / Sodża/Dżahil
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63FOUR ROSES (166)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)046,27
   czeski gorącokrwisty / Czechy / Klacz / 2003 / - / Gniada / Silvio II / Runa
   - / Jan Cieślar
    BPK
1--63LE DUC (164)MichalinaMAZUR046,29
   
   
    BPK
1--63NORMA (212)PrzemysławCZEKAJ046,30
   - / Polska / Klacz / 2002 / - / Gniada / Empik / Naganka
   - / Agnieszka Czekaj
    KJ Okoły
1--63LALKA- W (86)EwelinaBORUCH046,43
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Kara / Qumball / Lotty
   - / Marek Rosiak
    KS PEGAZ
1--63BOLERO (63)AleksandraGABOR (J.1998)046,73
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Kasztan / Talent / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
1--63DAMASCUS S (118)JolantaORYŃSKA046,76
   SP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada
   - / Mirosław Stanisz
    Kielecki Klub Jeździecki
1--63TOPAZ (2)MatyldaKASNER (JM.2001)047,46
   kuc / - / Wałach / 2009 / - / Siwa / Ludger / Tajga
   
    KJ Okoły
1--63ICE COFFE (75)EwaKEMPIŃSKA047,65
   wlk. / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Conus b / Izera
   
    BPK
1--63DARK (216)JuliaSZUT (JM.2000)047,74
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Qumball / Dracena
   - / Julia Szut
    KJ Picador
1--63POETIN (165)JuliaCIEŚLAR047,85
   Westf / Niemcy / Klacz / 2008 / - / C.gniada / Piano II/Pilot / Falkenhof's Lady Paradox/Lands
   
    BPK
1--63DAMA BANKIETOWA N (104)ŁukaszWYLĘGA048,07
   SP / Polska / Klacz / 2008 / POL 009610238208 / Gniada / Bankiet / Donna Louisa
   - / Łukasz Wylega
    KJ Jumping Team
1--63CARUSO (198)KlaudiaRAJTAR- WOJCIECHOWSKA048,33
   
   
    KJ AVANTI
1--63CORNVILLE (46)ArethaKOŁODZIEJCZYK048,49
   HOL / Niemcy / Ogier / 2006 / - / Gniada / Contender / S-Landdiva
   - / Tomasz Mikołajczyk
    KJK Szary Michałowice
1--63SZALONY CHICCO (61)KrzysztofGOZDEK049,19
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009540116509 / Gniada / Chicago Z / Szalona Quenn/Quidam de Revel
   - / Anna Szklarska
    KJ Jumping Team Brynica
1--63ROXY (152)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)049,20
   Czes.gorąca / Czechy / Klacz / 2007 / - / Gniada / Rock'n Roll/Rasso / Cita/Voven
   - / Aleksandra Kościelna
    BPK
1--63ROWENTA (191)AleksandraSKIBA049,21
   SP / Polska / Klacz / 1993 / - / C.gniada / Bober / Roma
   
   
1--63FLINSTONE UTOPIA (42)MarekSZWEDA049,27
   KWPN / Belgia / Wałach / 2010 / - / Gniada / Pierrot/Concorde / Halmeta Utopia/H.Alme Z
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
1--63CONSTANCE (155)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)049,30
   
   
    BPK
1--63CONSTANCE (155)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)049,39
   
   
    BPK
1--63ZUZA (150)MajaSZEWCZYK (JM.2002)049,64
   WLKP / Polska / Klacz / 2005 / - / Gniada / Rywal / NN
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
1--63DREAMY M (157)MagdaKAMIŃSKA049,84
   - / Polska / Klacz / 2000 / - / Gniada / nn / nn
   - / Magda Kamińska
    KJ Avanti
1--63DEJA VU (40)DorotaOKOPIEŃ049,91
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Scott / Delicja
   - / Dorota Okopień
    Profit Orzesze
1--63MALAQUIDA (163)MonikaJENDRO049,97
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Gniada / Lando / Mantyla
   
   
1--63FOUR ROSES (166)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)050,17
   czeski gorącokrwisty / Czechy / Klacz / 2003 / - / Gniada / Silvio II / Runa
   - / Jan Cieślar
    BPK
1--63CALL OF DUTY (126)JoannaMARCINIAK050,28
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Siwa / Calido I / Fatima
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
1--63DOLORES (34)JaśminaDMYSZEWICZ050,46
   
   
   
1--63EVITTO I (145)GregorBENSMANN050,57
   - / - / Wałach / 2010 / - / - / Conus B / Emmily/Landsieger I
   PPR Attis / PPR Attis
   
1--63LALKA- W (86)EwelinaBORUCH050,58
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Kara / Qumball / Lotty
   - / Marek Rosiak
    KS PEGAZ
1--63CORNVILLE (46)ArethaKOŁODZIEJCZYK050,99
   HOL / Niemcy / Ogier / 2006 / - / Gniada / Contender / S-Landdiva
   - / Tomasz Mikołajczyk
    KJK Szary Michałowice
1--63JACKSON (85)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)050,99
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Candiavdo / Janis
   - / Oliwia Malińska
    BPK
1--63SZALONY CHICCO (61)KrzysztofGOZDEK051,07
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009540116509 / Gniada / Chicago Z / Szalona Quenn/Quidam de Revel
   - / Anna Szklarska
    KJ Jumping Team Brynica
1--63WASUAN (133)AgnieszkaOLSZEWSKA051,33
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / C.gniada / Guffi / Winett/Weinberg
   Mateusz Michalski / PPR Attis
    KJ Osadkowski
1--63RYOKO (200)KatarzynaBOMBA051,33
   
   
   
1--63JACKSON (85)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)051,73
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Candiavdo / Janis
   - / Oliwia Malińska
    BPK
1--63BRANDENBURG (161)AgataKIMEL051,94
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Siwa / Rabiat II Turbud Z/Rabiat Z / Bonezja/Louis
   
   
1--63CLINTARA (78)MagdalenaKRAS051,99
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--63KATRONA (3)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)052,17
   
   
   
1--63DANTE S (92)KrzysztofGOZDEK052,94
   niem.sport. / Niemcy / Wałach / 2010 / - / sk.gniada / Diarado/Diamant De Semilly / Georgina Plus S/Louis
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63QUENTIN TARANTINO AB (122)JanCHRZANOWSKI053,05
   Old / Niemcy / Ogier / 2011 / - / Gniada / Canoso / Mia I
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
1--63TURBUD ALL RISK (23)ArturDAWIDOWICZ053,23
   KWPN / Holandia / Ogier / 2005 / - / C.Gniada / Cartier v/d Heffinck / Raphaela Ross
   - / Artur Dawidowicz
    KJ MARMA
1--63TURBUD ALL RISK (23)ArturDAWIDOWICZ053,59
   KWPN / Holandia / Ogier / 2005 / - / C.Gniada / Cartier v/d Heffinck / Raphaela Ross
   - / Artur Dawidowicz
    KJ MARMA
1--63WASUAN (133)AgnieszkaOLSZEWSKA053,79
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / C.gniada / Guffi / Winett/Weinberg
   Mateusz Michalski / PPR Attis
    KJ Osadkowski
1--63WERBEL (151)MajaSZEWCZYK (JM.2002)054,33
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / CMN Gniada / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
1--63QUENTIN TARANTINO AB (122)JanCHRZANOWSKI054,94
   Old / Niemcy / Ogier / 2011 / - / Gniada / Canoso / Mia I
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
1--63LEAP STAR (213)WiesławPIECHA055,87
   - / - / Wałach / 2003 / - / Kasztan / Long Star / Zofia/Zaandam
   
    JKS Equi Verso
1--63AVIGAIL (93)KrzysztofGOZDEK056,81
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--68SOMARA (109)ElżbietaGERSTEL157,11
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Kasztan / Maram/Aram / Sodża/Dżahil
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--68ERUDYTA (91)KrzysztofGOZDEK157,13
   SP / Polska / Ogier / 2006 / - / Siwa / Erebus/ Contender / Equesta Chariee SJ/Kwartet
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--68BANKIET (107)MartaWYLĘGA157,87
   WLKP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada / Landos / Bogota
   - / SO Gniezno
    KJ Jumping Team Brynica
64--68CEZANE (90)MarcinBIAŁY158,42
   hol / Niemcy / Wałach / 2009 / - / Sk.gniada / Clarimo / First Caletta
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--68TIM TAM (9)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)159,15
   kuc / - / - / 1999 / - / -
   
    BPK
69--71ERUDYTA (91)KrzysztofGOZDEK367,58
   SP / Polska / Ogier / 2006 / - / Siwa / Erebus/ Contender / Equesta Chariee SJ/Kwartet
   
    KJ Jumping Team Brynica
69--71AVIGAIL (93)KrzysztofGOZDEK368,32
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
69--71ODA (7)JustynaCIERPISZ368,66
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Kasztan / Lusito / Ortega
   - / Justyna Cierpisz
    BPK
72-90--91LORD LIBERATOR (35)MarikaLEWKOWICZ439,96
   Holsztyn / Niemcy / Ogier / 1998 / - / Siwa / Littorio / Halla XVII
   - / Piotr Dumański
   
72-90--91BUGI (112)PaulinaKOZAKIEWICZ (J.1997)443,53
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Kasztan / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
72-90--91BAZALT (64)LenaŻYGADŁO (JM.2001)444,12
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / gniady / Mabant / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
72-90--91SKŁADNIA (62)AnnaSZKLARSKA444,56
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
72-90--91BISHAMON (4)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)445,15
   
   
   
72-90--91GRACJA (95)PatrycjaTRZECIAK446,15
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
72-90--91BUGI (112)PaulinaKOZAKIEWICZ (J.1997)446,95
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Kasztan / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
72-90--91EVITTO I (145)GregorBENSMANN447,32
   - / - / Wałach / 2010 / - / - / Conus B / Emmily/Landsieger I
   PPR Attis / PPR Attis
   
72-90--91GRACJA (95)PatrycjaTRZECIAK448,68
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
72-90--91ENDURO (114)AnnaBIAŁEK448,83
   Old / Niemcy / Ogier / 2009 / - / Gniada / In Camera / Carthaga
   - / Anna Białek
   
72-90--91CALL OF DUTY (126)JoannaMARCINIAK449,09
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Siwa / Calido I / Fatima
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
72-90--91DREAMY M (157)MagdaKAMIŃSKA449,27
   - / Polska / Klacz / 2000 / - / Gniada / nn / nn
   - / Magda Kamińska
    KJ Avanti
72-90--91TRINITI (97)MartaGARBOWSKA (JM.2000)449,35
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Candiavolo / Trixi de Schoenefeld
   - / Garbowska Violeta
    LKJ Ostroga
72-90--91CHOCOMO (28)MagdalenaWYPYCH449,84
   Westf / Niemcy / Wałach / 2004 / - / Kasztan / Cordial Medoc / Auxerre
   - / Mirosław Wypych
    LKJ Platan
72-90--91ROLLER COASTER (51)DominikaRACZKOWSKA450,22
   
   
   
72-90--91GRAAL (26)AnnaGUMOWSKA450,24
   SP / Polska / Ogier / 1999 / - / Gniada / Le Voltaire / Gryfina
   - / Anna Gumowska
   
72-90--91LATINA (31)MagdalenaWYGRAŁA452,88
   - / Polska / - / - / - / Siwa / - / Lizbona
   
    KJ Olmet-Ostsped
72-90--91CLINTORD'SON M (124)AnnaMARCINIAK454,06
   Old / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
72-90--91AURUS (108)MonikaKNOPPEK455,37
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / Siwa / Szron sp/ Robin II Z han. / Aura sp/ Gawlik wlkp.
   - / Monika Knoppek
    KJ Jumping Team Brynica
72-90--91AURUS (108)MonikaKNOPPEK455,37
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / Siwa / Szron sp/ Robin II Z han. / Aura sp/ Gawlik wlkp.
   - / Monika Knoppek
    KJ Jumping Team Brynica
92ZUZA (150)MajaSZEWCZYK (JM.2002)558,93
   WLKP / Polska / Klacz / 2005 / - / Gniada / Rywal / NN
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
93--94OTIS (60)AleksandraSZPRINGIEL844,39
   
   
    KJ Royal
93--94KATRONA (3)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)870,90
   
   
   
95ROLLER COASTER (51)DominikaRACZKOWSKA1246,31
   
   
   
96CSAKO (66)PaulinaJANISZEWSKA1669,41
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Gniada / Dalton De Malais / Csinzano
   - / Agata Janiszewska
    KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
331
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
57 s
Startowało koni
96
Ukończyło koni
96
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:31
4/L1
Data: 30-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L1 (100) licencyjny
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LESTER (53)AgnieszkaWRZEŚNIEWSKA2,555,81
   sp / Polska / wałach / 1997 / POL009690007897 / siwa / Louis / Lady
   - / Iwona Kraszewska - Godoś
    KJ Royal
2BINGO (8)BartoszBUGLA3,054,14
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Siwy / nn / nn
   - / Bartosz Bugla
    KJ Zbrosławice
3SKŁADNIA (62)AnnaSZKLARSKA3,554,65
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
4SKŁADNIA (62)AnnaSZKLARSKA3,554,83
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
5VICTORY FEY (202)JakubJĘDRUCH3,556,92
   
   
   
6MARPHY M (48)AnnaBAŁUT3,559,29
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Landcordek / Milka
   - / Anna Bułat
    KJK Szary Michałowice
7ROWENTA (191)AleksandraSKIBA3,559,88
   SP / Polska / Klacz / 1993 / - / C.gniada / Bober / Roma
   
   
8MARPHY M (48)AnnaBAŁUT3,560,90
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Landcordek / Milka
   - / Anna Bułat
    KJK Szary Michałowice
9ZORRA (18)DawidŁAKOMY3,565,23
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Skarogniada / Carry Son / Zamira
   - / Niedźwiecki
   
10GRAAL (26)AnnaGUMOWSKA3,565,77
   SP / Polska / Ogier / 1999 / - / Gniada / Le Voltaire / Gryfina
   - / Anna Gumowska
   
 BRANDENBURG (161)AgataKIMELbo
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Siwa / Rabiat II Turbud Z/Rabiat Z / Bonezja/Louis
   
   
 TOPAZ (49)ŻanetaCIELUCHbo
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Turkus / Iskra
   - / Żaneta Cieluch
    KJ Korys Przygorzele
 BRANDENBURG (161)AgataKIMELbo
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Siwa / Rabiat II Turbud Z/Rabiat Z / Bonezja/Louis
   
   
 TOPAZ (49)ŻanetaCIELUCHbo
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Turkus / Iskra
   - / Żaneta Cieluch
    KJ Korys Przygorzele
 BINGO (8)BartoszBUGLAbo
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Siwy / nn / nn
   - / Bartosz Bugla
    KJ Zbrosławice
 LOTOS (37)KarolinaGĄSIORbo
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Gniada / Martel / -
   - / Izabela Krężelewska
   
 VICTORY FEY (202)JakubJĘDRUCHbo
   
   
   
 LOTOS (37)KarolinaGĄSIORbo
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Gniada / Martel / -
   - / Izabela Krężelewska
   
 NORMA (212)PrzemysławCZEKAJbo
   - / Polska / Klacz / 2002 / - / Gniada / Empik / Naganka
   - / Agnieszka Czekaj
    KJ Okoły
 LOTOS (209)MartynaBRYKbo
   
   
   
 ATHLETICO (119)JuliaKUŹMIŃSKAbo
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Gniada
   - / Julia Kuźmińska
    BPK
 LOTOS (209)MartynaBRYKbo
   
   
   
 NORMA (212)PrzemysławCZEKAJbo
   - / Polska / Klacz / 2002 / - / Gniada / Empik / Naganka
   - / Agnieszka Czekaj
    KJ Okoły
 LORI (17)DawidŁAKOMYbo
   SP / Polska / klacz / 2002 / - / Gniada / Lord Star/Lord / Lato/Lascadell
   
   
 LESTER (53)AgnieszkaWRZEŚNIEWSKAeli
   sp / Polska / wałach / 1997 / POL009690007897 / siwa / Louis / Lady
   - / Iwona Kraszewska - Godoś
    KJ Royal

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
392
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
68 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki


Sędzia oceniający styl:

Marek Marczak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:32
5/P
Data: 30-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P (110) o wzrast. stopn. trudności z Jokerem art.269.5
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COMMA M (222)MarekSZWEDA4432,44
   KWPN / Holandia / Wałach / - / - / Gniada / Vleut/Quick Star / Pleasure M
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
2SIBILLA (141)AlicjaSTRECZEŃ (J.1997)4432,82
   SP / - / KLACZ / 2002 / POL009540043902 / GNIADA / TRAVANT H O/RIGOLETTO / SIEJKA/FLIRT
   
    KJ Osadkowski
3COSA CHE (56)KarolinaGODOŚ4432,88
   
   
    KJ ROYAL
4BEAU DE SANCYP (207)GerardGRUTZA4434,05
   
   
    KJ Zbrosławice
5GLORIA (52)KarolinaFEDOROWICZ4434,23
   Polski koń szlachetny połkrwi / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Grando / Gaja/Liberado
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
    KJ Korys Przygorzele
6CASSIA DELYS L (196)JarosławSKRZYCZYŃSKI4434,61
   
   
    KJ Agro Handel
7BOSCH II (11)JuliaCIEŚLAR4434,72
   m / - / Wałach / - / - / Gniada / Sir Laryks/Laryks / Bonitacja/Arcus
   
    BPK
8WERBEL (151)MajaSZEWCZYK (JM.2002)4435,61
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / CMN Gniada / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
9GINA VAN'T ZOERVELT (88)NataliaKUŹMA4435,91
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztan / Bambino Vant Zoergvielt / Gejsza
   
    OSK Michalscy Trzebnica
10AKTIW (143)AleksandraPOLAK4436,75
   WLKP / - / WAŁACH / 2007 / POL007670130807 / GNIADA / LIDER/LE GRAND III / AUSTRIA/ASTER
   
    KJ Osadkowski
11NARNIA (22)AgnieszkaGABORSKA4437,48
   SP / - / Klacz / 2007 / - / Gniada / Quamiro/Quidam De Revel / Nanelle/Lauriston
   - / Ewa Gaborska
   
12CORCOVADO (79)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)4437,6
   
   
    OSK Michalscy
13LIZBONA (32)KonradSTEFAŃSKI4438,23
   - / Polska / Klacz / - / - / - / Mangan / Laszkari
   - / Magdalena Wygrala
    KJ OLMET- OstSped
14POETIN (165)JuliaCIEŚLAR4438,52
   Westf / Niemcy / Klacz / 2008 / - / C.gniada / Piano II/Pilot / Falkenhof's Lady Paradox/Lands
   
    BPK
15NIRVANA (43)KarolinaKUŁAGA (JM.2000)4438,59
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Lover Boy / New Star/Jankes
   - / Mariusz Kułaga
    Profit Orzesze
16LADY S (154)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)4438,63
   Słowa. Gorąc.Krwisty / Słowacja / Klacz / 2005 / - / Gniada / Lady's Lower / Sisi
   - / Iwona Skrzypiec
    BPK
17FLINSTONE UTOPIA (42)MarekSZWEDA4438,72
   KWPN / Belgia / Wałach / 2010 / - / Gniada / Pierrot/Concorde / Halmeta Utopia/H.Alme Z
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
18CICHY (39)PiotrSPENDEL4438,82
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Savage / Cicha Toń
   - / Barbara Król
    KJ Profit Orzesze
19OSADKOWSKI ASHVILLE (140)PaulinaWESKA4439,29
   KWPN / - / Wałach / 2005 / - / gniada / Lando/Lancier / Taylor O/Lux
   
    KJ Osadkowski
20RAMZES (132)KarolinaWALIGÓRA4439,7
   
   
    JKS Przybyszewo
21ICE COFFE (75)EwaKEMPIŃSKA4439,91
   wlk. / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Conus b / Izera
   
    BPK
22AMIGO L (170)PaulaKORTYLEWSKA4440,00
   
   
   
23ROXY (152)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)4440,03
   Czes.gorąca / Czechy / Klacz / 2007 / - / Gniada / Rock'n Roll/Rasso / Cita/Voven
   - / Aleksandra Kościelna
    BPK
24STACHATO (217)JanCHRZANOWSKI4440,44
   OLD / Niemcy / Ogier / 2010 / - / Gniada / Stalypso / Georginia/Cointreau
   - / Stanisław Bielski
    BPK
25CHACCLANA (194)JarosławSKRZYCZYŃSKI4441,27
   
   
    KJ Agro Handel
26MILORD (201)AlicjaPIOTROWSKA BURDA4441,89
   SP / - / Wałach / 2207 / - / Sk.gniada / Corleone Z/Coriall Z / Marsylia/Mass
   
    KJ Zbrosławice
27NEWA (29)HannaPAWELSKA4442,02
   WLKP / - / Klacz / 2001 / - / Gniada / Armin / Narew/Nimos
   
    LKJ Platan
28DORIS DAY (171)AnnaBONDZIUL (J.1998)4442,05
   
   
    KJ Olmet-Ostsped
29GLADIATOR 200 (130)KatarzynaSZYMKÓW4442,25
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Siwa / Cotton Club / Gloria
   
    KJ Dragon Nowielice
30DAMASCUS S (118)JolantaORYŃSKA4442,47
   SP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada
   - / Mirosław Stanisz
    Kielecki Klub Jeździecki
31BONGO (197)JarosławSKRZYCZYŃSKI4442,83
   WLKP / - / Wałach / 2006 / - / C.gniada / Chef Supreme / Bogota/Elmero
   
    KJ Agro Handel
32STACOLLUE (192)JarosławSKRZYCZYŃSKI4443,46
   
   
    KJ Agro Handel
33STALINO 3 (115)MikołajKOWNACKI (J.1997)4443,81
   Old / Niemcy / Wałach / 2005 / - / Gniada / Stakkato / -
   
    BPK
34EWEREST N (106)MartaWYLĘGA4444,20
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009610049709 / Gniada / Faust Z / Erina
   - / Łukasz Wylega
    KJ Jumping Team Brynica
35CARENZA (206)GerardGRUTZA4445,54
   
   
    KJ Zbrosławice
36SCARLETT (156)AnnaELBL (J.1998)4445,61
   
   
    KJ Koński Gaj Tanowo
37VIVE LE ROI (181)DominikSŁODCZYK4445,80
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
    KJ Zbrosławice
38IBERIA (80)MajaDUDEK (J.1998)4448,07
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   
    OSK Michalscy Trzebnica
39SEMA (179)AleksandraGŁOWACZ4448,20
   
   
   
40DAMA BANKIETOWA N (104)ŁukaszWYLĘGA4241,18
   SP / Polska / Klacz / 2008 / POL 009610238208 / Gniada / Bankiet / Donna Louisa
   - / Łukasz Wylega
    KJ Jumping Team
41SILVER SHINE (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI4138,37
   
   
    KJ Agro Handel
42CHOCOMO (28)MagdalenaWYPYCH4145,79
   Westf / Niemcy / Wałach / 2004 / - / Kasztan / Cordial Medoc / Auxerre
   - / Mirosław Wypych
    LKJ Platan
43CRAZY RAY (129)MonikaMATUSZEWSKA4046,24
   Old / Niemcy / Wałach / 2004 / - / Gniada / Gesmaray / Capella
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
44DOLORES (34)JaśminaDMYSZEWICZ3940,53
   
   
   
45ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (111)MikołajKOWNACKI (J.1997)3945,77
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cantanis / -
   
    BPK
46ZGODA (13)AnnaSTĘCHŁY3837,60
   SP / Polska / Klacz / 1997 / - / Gniada / Sofix/Fanimo / Zaduma/ Ali Bej
   
    KJK Gzel
47TRINITI (97)MartaGARBOWSKA (JM.2000)3839,15
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Candiavolo / Trixi de Schoenefeld
   - / Garbowska Violeta
    LKJ Ostroga
48LATINA (31)MagdalenaWYGRAŁA3855,25
   - / Polska / - / - / - / Siwa / - / Lizbona
   
    KJ Olmet-Ostsped
49PATAGONIA (67)JarosławSKRZYCZYŃSKI3732,48
   Wlkp / Polska / Klacz / 2010 / 616007670117910 / Gniada / Abraxis-Z-Plus-S / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Agro Handel
50DANTE S (92)KrzysztofGOZDEK3738,56
   niem.sport. / Niemcy / Wałach / 2010 / - / sk.gniada / Diarado/Diamant De Semilly / Georgina Plus S/Louis
   
    KJ Jumping Team Brynica
51BISHAMON (4)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)3739,27
   
   
   
52CEZANE (90)MarcinBIAŁY3740,46
   hol / Niemcy / Wałach / 2009 / - / Sk.gniada / Clarimo / First Caletta
   
    KJ Jumping Team Brynica
53EL DARWIN (38)PiotrSPENDEL3742,40
   Han / Polska / Wałach / 2005 / - / Kasztan / Escudo I / Celine
   - / Piotr Spendel
    KJ Profit Orzesze
54TOPAZ (2)MatyldaKASNER (JM.2001)3746,27
   kuc / - / Wałach / 2009 / - / Siwa / Ludger / Tajga
   
    KJ Okoły
55CHICA (98)MajaRADOMSKA3640,43
   holsztyńska / Niemcy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
56AMULETTE (134)AgnieszkaOLSZEWSKA3642,50
   SP / - / Gniada / - / - / Klacz / Night Carry Hol. / Aida Hl Sp/Pink Floyd HL
   - / Agnieszka Olszewska
    KJ Osadkowski
57COCA (147)BeataSZUMIŃSKA3642,95
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
58CLINTARA (78)MagdalenaKRAS3649,51
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
59LONG TIME AGO (25)JuliaDUTKA3666,25
   Han / Niemcy / Klacz / 2003 / - / Siwa / Long Star / Grand Prix
   - / Julia Dutka
    KJ Hubert
60CHIVAS REGAL (30)MalwinaPRZYŚLIWSKA3569,90
   KWPN / Holandia / Klacz / 2007 / - / C.gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazelly
   - / Katarzyna Stępień-Idzikowska
    LKJ Platan
61HARLEKIN (139)PaulinaWESKA3444,16
   
   
    KJ Osadkowski
62CARUSO (198)KlaudiaRAJTAR- WOJCIECHOWSKA2841,40
   
   
    KJ AVANTI
63BESTSELLER (36)IzabelaKRĘŻELEWSKA2846,39
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Capriland / Bejla/Leadman
   
    BPK
64CLINTORD'SON M (124)AnnaMARCINIAK2867,61
   Old / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
65BAZALT (64)LenaŻYGADŁO (JM.2001)2339,88
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / gniady / Mabant / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
66LEAP STAR (213)WiesławPIECHA2045,25
   - / - / Wałach / 2003 / - / Kasztan / Long Star / Zofia/Zaandam
   
    JKS Equi Verso
67REDAKTA (153)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)1234,67
   Czeski Gorąc.Krwisty / Czechy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Rock'n Roll / Elida - K
   - / Aleksandra Koscielna
    BPK
68BANKIET (107)MartaWYLĘGA1245,19
   WLKP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada / Landos / Bogota
   - / SO Gniezno
    KJ Jumping Team Brynica
69ENDURO (114)AnnaBIAŁEK559,01
   Old / Niemcy / Ogier / 2009 / - / Gniada / In Camera / Carthaga
   - / Anna Białek
   
 BOLERO (63)AleksandraGABOR (J.1998)-140,34
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Kasztan / Talent / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
 DEJA VU (40)DorotaOKOPIEŃ-555,26
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Scott / Delicja
   - / Dorota Okopień
    Profit Orzesze
 ABRAXIS 4 REX Z (73)BartoszGROSZ-985,46
   SP / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniady / Rex Z/Rebel II Z / Abraxa LadyPlus / Elvis
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna
 SZTALUGA (203)MajaSŁOWIKOWSKA (J.1997)eli
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Kasztan / Graf Quidah / Szansa
   
    BPK
 ODA (7)JustynaCIERPISZeli
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Kasztan / Lusito / Ortega
   - / Justyna Cierpisz
    BPK
 MALAQUIDA (163)MonikaJENDROeli
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Gniada / Lando / Mantyla
   
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
297
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
51 s
Startowało koni
75
Ukończyło koni
69
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:33
6/N
Data: 30-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N (120) zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CENTESSA (159)MagdaKAMIŃSKA045,73500 PLN
   Han / Niemcy / Klacz / 2007 / - / Kara / C-Indoctro/Capitol I / Sally/Stakkato
   - / Dariusz Szupieńko
    KJ Avanti
2VAGANT (218)JoannaMARCINIAK048,37300 PLN
   Kwpn / Holandia / wałach / 2002 / POL40542 / kasztan / Cantos / Pavanta
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
3VIVE LE ROI (181)DominikSŁODCZYK048,48150 PLN
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
    KJ Zbrosławice
4CHACCLANA (194)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,05100 PLN
   
   
    KJ Agro Handel
5COCAINE BLUE (199)KlaudiaRAJTAR- WOJCIECHOWSKA049,10
   
   
    KJ AVANTI
6MARIKOSA (121)JanCHRZANOWSKI049,43
   Sella Italiana / Włochy / Klacz / 2005 / DE418180188303 / Kasztan / Avenir / Mira
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
7LECHITA (20)WiktoriaLIS049,85
   polski koń szlachetny półkrwi / Polska / Wałach / 2001 / - / Siwa / Renommee / Lady
   - / Wiktoria Lis
    BPK
8ZALAMERO (167)WeronikaSOŁTYSIAK051,17
   KWPN / Holandia / Wałach / 2004 / - / Kara / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
9BARTEK (189)TomaszKUCZERAWY052,69
   
   
    LKJ Platan
10--11CAPPONE (57)KarolinaGODOŚ053,39
   KWPN / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Untouchable / L. Coradin
   - / Iwona Kraszewska - Godoś
    KJ ROYAL
10--11CONCERTO (47)AgnieszkaNURKOWSKA053,39
   Old / Niemcy / Wałach / 2005 / - / Gniada / Concetto / Los Angeles
   - / Zbigniew Nurkowski
    KJ AVANTI
12OSADKOWSKI ASHVILLE (140)PaulinaWESKA053,44
   KWPN / - / Wałach / 2005 / - / gniada / Lando/Lancier / Taylor O/Lux
   
    KJ Osadkowski
13CHIVAS REGAL (30)MalwinaPRZYŚLIWSKA055,91
   KWPN / Holandia / Klacz / 2007 / - / C.gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazelly
   - / Katarzyna Stępień-Idzikowska
    LKJ Platan
14CARMEN (116)DariaWICHOWSKA055,98
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Siwa / Helanis / -
   
    BPK
15WALL STREET G (160)MagdaKAMIŃSKA056,13
   KWPN / Holandia / Wałach / 2003 / - / Gniada / Havanna / Indoctro
   - / Magda Kamińska
    KJ Avanti
16CRISTOBAL V/D KOOLDRIES (204)MałgorzataĆWIKŁO056,33
   BWP / Belgia / Ogier / 2002 / - / Kasztan / Calvados / Veleda V/D Kooldries
   
    WLKS Krakus
17NARNIA (22)AgnieszkaGABORSKA056,44
   SP / - / Klacz / 2007 / - / Gniada / Quamiro/Quidam De Revel / Nanelle/Lauriston
   - / Ewa Gaborska
   
18LIBERATTO P (105)ŁukaszWYLĘGA058,52
   SP / Polska / Ogier / 2002 / POL 009611040102 / Kara / Corofini / Loretta P/Alberto
   - / Łukasz Wylęga
    KJ Jumping Team
19COCA (147)BeataSZUMIŃSKA059,53
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
20CRAZY RAY (129)MonikaMATUSZEWSKA059,58
   Old / Niemcy / Wałach / 2004 / - / Gniada / Gesmaray / Capella
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
21RAMZES (132)KarolinaWALIGÓRA062,20
   
   
    JKS Przybyszewo
22MAESTRO DIVE Z (195)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,25
   Z / - / Ogier / 2007 / - / Siwa / MR Blue/Couperus / Quinta/Chin Chin
   
    KJ Agro Handel
23BANGKOK GN (14)WojciechPAŻUCHA062,37
   Oldenburg / Niemcy / Ogier / 2006 / - / Gniady / Balou du Ruet / Ashley
   - / Bernd Hoerner
    Klub Sportowy Pegaz
24STACOLLUE (192)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,38
   
   
    KJ Agro Handel
25DESAND (94)MaciejSTOPA164,97
   SP / - / Wałach / 2009 / - / c.gniada / Desant sp / Dewiza De Revel/Quidam De Reve
   Jacek Soska / Maciej Stopa
    BPK
26LEMANOS WM (117)DariaWICHOWSKA165,04
   SP / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniada / Landcordek / Lemanska WM
   
    BPK
27BOSCH II (11)JuliaCIEŚLAR446,43
   m / - / Wałach / - / - / Gniada / Sir Laryks/Laryks / Bonitacja/Arcus
   
    BPK
28CATHARSIS (184)DominikSŁODCZYK447,64
   OLD / - / KLACZ / 2007 / DE433331209707 / GNIADA / CARENZO/ CALIDO / ASKANIA/ATHLET Z
   
    KJ Zbrosławice
29GLORIA (52)KarolinaFEDOROWICZ449,45
   Polski koń szlachetny połkrwi / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Grando / Gaja/Liberado
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
    KJ Korys Przygorzele
30ERGOS G (12)JuliaCIEŚLAR450,16
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Siwa / Maram/Aram / Eurydyka G/Lumpi
   
    BPK
31AKTIW (143)AleksandraPOLAK451,80
   WLKP / - / WAŁACH / 2007 / POL007670130807 / GNIADA / LIDER/LE GRAND III / AUSTRIA/ASTER
   
    KJ Osadkowski
32CICHY (39)PiotrSPENDEL452,54
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Savage / Cicha Toń
   - / Barbara Król
    KJ Profit Orzesze
33VYKARLOS (127)AnnaMARCINIAK454,34
   KWPN / Holandia / Wałach / 2002 / - / Gniada / Numer Uno / Vykarla
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
34EL DARWIN (38)PiotrSPENDEL454,75
   Han / Polska / Wałach / 2005 / - / Kasztan / Escudo I / Celine
   - / Piotr Spendel
    KJ Profit Orzesze
35PUERTO RICO (69)AnnaMIŚKIEWICZ455,09
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
36QUITA DU DOMINE Z (205)GerardGRUTZA455,54
   Zangerscheide / Belgia / Klacz / 2004 / - / Ganida / Quantum / Gret Palucca
   - / Gerard Grutza
    KJ Zbrosławice
37CASSIA DELYS L (196)JarosławSKRZYCZYŃSKI455,97
   
   
    KJ Agro Handel
38NEWA (29)HannaPAWELSKA456,65
   WLKP / - / Klacz / 2001 / - / Gniada / Armin / Narew/Nimos
   
    LKJ Platan
39SCARLETT (156)AnnaELBL (J.1998)457,07
   
   
    KJ Koński Gaj Tanowo
40BARBADOS (68)AnnaMIŚKIEWICZ457,49
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
41COMMA M (222)MarekSZWEDA460,02
   KWPN / Holandia / Wałach / - / - / Gniada / Vleut/Quick Star / Pleasure M
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
42SILVER SHINE (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI461,08
   
   
    KJ Agro Handel
43KENIA (142)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)461,93
   wlkp / Polska / klacz / 2002 / POOL007670052502 / gniada / MABANT / KARIMA
   
    KJ Osadkowski
44BESTSELLER (36)IzabelaKRĘŻELEWSKA462,32
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Capriland / Bejla/Leadman
   
    BPK
45CLAAS (45)WiesławPIECHA567,83
   hol / Niemcy / wałach / 2001 / - / siwa / Coronado / Cosima
   - / Wiesław Piecha
    JKS Equi Verso
46FOLKLORE 13 (74)BartoszGROSZ671,50
   Oldenburska / Niemcy / Klacz / 2003 / - / Gniady / Lamentos ( Lancer 3 ) / Fonata po Quatro B
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna
47UCAYALI (190)TomaszKUCZERAWY773,15
   SP / - / Klacz / 2002 / - / Kasztan / Qumbal/Kimball / Uraca V D Haydehoe/Esprit De C
   
    LKJ Platan
48DEBATA II (77)EwaBINASIK - HAPKIEWICZ853,75
   WLKP / Polska / Klacz / 2008 / - / GNIADA / CAMPARI M/CARPRILLI / DEMETER/CZAROWNIK
   
    KJ Zbrosławice
49CORCOVADO (79)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)854,75
   
   
    OSK Michalscy
50GINA VAN'T ZOERVELT (88)NataliaKUŹMA854,78
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztan / Bambino Vant Zoergvielt / Gejsza
   
    OSK Michalscy Trzebnica
51STACHATO (217)JanCHRZANOWSKI857,86
   OLD / Niemcy / Ogier / 2010 / - / Gniada / Stalypso / Georginia/Cointreau
   - / Stanisław Bielski
    BPK
52CHICA (98)MajaRADOMSKA858,13
   holsztyńska / Niemcy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
53AMIGO L (170)PaulaKORTYLEWSKA859,43
   
   
   
54GLADIATOR 200 (130)KatarzynaSZYMKÓW860,04
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Siwa / Cotton Club / Gloria
   
    KJ Dragon Nowielice
55REDAKTA (153)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)1250,25
   Czeski Gorąc.Krwisty / Czechy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Rock'n Roll / Elida - K
   - / Aleksandra Koscielna
    BPK
56HARLEKIN (139)PaulinaWESKA1258,82
   
   
    KJ Osadkowski
57EWEREST N (106)MartaWYLĘGA1259,08
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009610049709 / Gniada / Faust Z / Erina
   - / Łukasz Wylega
    KJ Jumping Team Brynica
58KARUZO (180)MateuszSTABISZEWSKI1259,78
   WLKP / Polska / Wałach / 2008 / - / Gniady / Placido / Koka
   - / Wiesław Stabiszewski
    BPK
59ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (111)MikołajKOWNACKI (J.1997)1261,33
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cantanis / -
   
    BPK
60BORNFEE (183)DominikSŁODCZYK1380,33
   KWPN / Holandia / Klacz / 2006 / - / Kasztan / Valentino D D H/Contendro I / Hornfee/Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Zbrosławice
61LIZBONA (32)KonradSTEFAŃSKI1655,39
   - / Polska / Klacz / - / - / - / Mangan / Laszkari
   - / Magdalena Wygrala
    KJ OLMET- OstSped
62STALINO 3 (115)MikołajKOWNACKI (J.1997)1971,08
   Old / Niemcy / Wałach / 2005 / - / Gniada / Stakkato / -
   
    BPK
63MILORD (201)AlicjaPIOTROWSKA BURDA26102,92
   SP / - / Wałach / 2207 / - / Sk.gniada / Corleone Z/Coriall Z / Marsylia/Mass
   
    KJ Zbrosławice
 IBERIA (80)MajaDUDEK (J.1998)eli
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   
    OSK Michalscy Trzebnica
 SEMA (179)AleksandraGŁOWACZrez
   
   
   
 SEAQUEST (182)DominikSŁODCZYKrez
   
   
    KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
369
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64 s
Startowało koni
66
Ukończyło koni
63
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:34
7/C
Data: 30-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C (130) zwykły o Nagrodę Grupy Azoty art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SEAQUEST (182)DominikSŁODCZYK052,05700 PLN
   
   
    KJ Zbrosławice
2ZAPATERO (168)WeronikaSOŁTYSIAK053,93500 PLN
   KWPN / Holandia / Wałach / 2004 / - / Kara / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
3WALL STREET G (160)MagdaKAMIŃSKA056,14300 PLN
   KWPN / Holandia / Wałach / 2003 / - / Gniada / Havanna / Indoctro
   - / Magda Kamińska
    KJ Avanti
4BANGKOK GN (14)WojciechPAŻUCHA058,17150 PLN
   Oldenburg / Niemcy / Ogier / 2006 / - / Gniady / Balou du Ruet / Ashley
   - / Bernd Hoerner
    Klub Sportowy Pegaz
5COCAINE BLUE (199)KlaudiaRAJTAR- WOJCIECHOWSKA058,99
   
   
    KJ AVANTI
6CAPPONE (57)KarolinaGODOŚ059,19
   KWPN / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Untouchable / L. Coradin
   - / Iwona Kraszewska - Godoś
    KJ ROYAL
7OSADKOWSKI BORODIN (135)AgnieszkaOLSZEWSKA060,55
   KWPN / - / ogier / 2006 / 103FB72 / siwa / King Kolibri/ Kolibri / Renette/ Julio Mariner
   
    KJ Osadkowski
8SUNRISE (169)WeronikaSOŁTYSIAK061,07
   SP / Polska / Klacz / 2005 / - / Kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
9QUEEN (136)AgnieszkaOLSZEWSKA061,46
   SP / - / Klacz / 2000 / POL009530052500 / GNIADA / TURBUD QUIRINUS/PAVAROTTI VIDE / CYBROLA/CABROL
   
    KJ Osadkowski
10CALIMERA 36 (99)MajaRADOMSKA061,55
   Holsztyńska / Niemcy / klacz / 2005 / - / gniada / Calato / La Mirage
   - / Mirosław Radomski
    BPK
11CRISTOBAL V/D KOOLDRIES (204)MałgorzataĆWIKŁO062,23
   BWP / Belgia / Ogier / 2002 / - / Kasztan / Calvados / Veleda V/D Kooldries
   
    WLKS Krakus
12CLAAS (45)WiesławPIECHA064,54
   hol / Niemcy / wałach / 2001 / - / siwa / Coronado / Cosima
   - / Wiesław Piecha
    JKS Equi Verso
13LITTLE KEMM (149)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)169,52
   Mekl. / - / Wałach / 2001 / - / Kasztan / Lord Kemm/Landadel / Dibursa/ Dietar
   
    KJ Partynice
14WODKA-POLKA (162)MagdaKAMIŃSKA455,31
   HOL / Niemcy / Klacz / 2006 / - / Gniada / Candillo / Perhabs
   - / Józef Kamiński
    KJ Avanti
15ERGOS G (12)JuliaCIEŚLAR456,86
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Siwa / Maram/Aram / Eurydyka G/Lumpi
   
    BPK
16VAGANT (218)JoannaMARCINIAK456,93
   Kwpn / Holandia / wałach / 2002 / POL40542 / kasztan / Cantos / Pavanta
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
17CAVARELLI (110)JanCHRZANOWSKI458,22
   Old / Niemcy / Wałach / 2007 / - / Siwa / Coupe De Cour / Grace
   
    BPK
18DESAND (94)MaciejSTOPA461,10
   SP / - / Wałach / 2009 / - / c.gniada / Desant sp / Dewiza De Revel/Quidam De Reve
   Jacek Soska / Maciej Stopa
    BPK
19DEBATA II (77)EwaBINASIK - HAPKIEWICZ461,32
   WLKP / Polska / Klacz / 2008 / - / GNIADA / CAMPARI M/CARPRILLI / DEMETER/CZAROWNIK
   
    KJ Zbrosławice
20LEMANOS WM (117)DariaWICHOWSKA469,79
   SP / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniada / Landcordek / Lemanska WM
   
    BPK
21PASCAVELLO J (148)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)567,97
   SP / - / Wałach / 2004 / - / Gniada / Novum/Louis / Pepita/Popcorn
   
    KJ Partynice
22ZAIRO (158)MagdaKAMIŃSKA672,68
   Czeski typ pokrewny / Czechy / Wałach / 2007 / - / Siwa / All my Dreams / Zonance
   - / Magdalena Kamińska
    KJ Avanti
23VYKARLOS (127)AnnaMARCINIAK778,31
   KWPN / Holandia / Wałach / 2002 / - / Gniada / Numer Uno / Vykarla
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
24MAESTRO DIVE Z (195)JarosławSKRZYCZYŃSKI850,28
   Z / - / Ogier / 2007 / - / Siwa / MR Blue/Couperus / Quinta/Chin Chin
   
    KJ Agro Handel
25QUITA DU DOMINE Z (205)GerardGRUTZA853,19
   Zangerscheide / Belgia / Klacz / 2004 / - / Ganida / Quantum / Gret Palucca
   - / Gerard Grutza
    KJ Zbrosławice
26CENTESSA (159)MagdaKAMIŃSKA855,08
   Han / Niemcy / Klacz / 2007 / - / Kara / C-Indoctro/Capitol I / Sally/Stakkato
   - / Dariusz Szupieńko
    KJ Avanti
27CONCERTO (47)AgnieszkaNURKOWSKA1258,21
   Old / Niemcy / Wałach / 2005 / - / Gniada / Concetto / Los Angeles
   - / Zbigniew Nurkowski
    KJ AVANTI
28CATHARSIS (184)DominikSŁODCZYK1260,05
   OLD / - / KLACZ / 2007 / DE433331209707 / GNIADA / CARENZO/ CALIDO / ASKANIA/ATHLET Z
   
    KJ Zbrosławice
29MARIKOSA (121)JanCHRZANOWSKI1260,87
   Sella Italiana / Włochy / Klacz / 2005 / DE418180188303 / Kasztan / Avenir / Mira
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
30KENIA (142)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)2063,13
   wlkp / Polska / klacz / 2002 / POOL007670052502 / gniada / MABANT / KARIMA
   
    KJ Osadkowski
31BARBADOS (68)AnnaMIŚKIEWICZ2066,88
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
 CARMEN (116)DariaWICHOWSKAeli
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Siwa / Helanis / -
   
    BPK
 PUERTO RICO (69)AnnaMIŚKIEWICZeli
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
 BORNFEE (183)DominikSŁODCZYKrez
   KWPN / Holandia / Klacz / 2006 / - / Kasztan / Valentino D D H/Contendro I / Hornfee/Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
386
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:35
1/mini LL
Data: 30-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - mini LL (do 70) towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13WUDU (172)SandraMĘTEL038,31
   WLKP / - / WAŁACH / 2001 / POL007530007501 / KARA / IGNAC/IGNAM / WENUS/ ORANGE BAY
   
    SJK Jakubus
1--13ERA (185)AngelikaSKIBA041,67
   
   
    BPK
1--13FORTUNA (100)JoannaLEWICKA042,65
   
   
   
1--13CHICALIDA (138)AgnieszkaOLSZEWSKA044,05
   
   
    KJ Osadkowski
1--13BRANDO (221)RomaKULA045,86
   
   
   
1--13DONNA AGATHA (144)GregorBENSMANN045,86
   
   
   
1--13BRANDO (221)RomaKULA047,78
   
   
   
1--13SCADA (137)AgnieszkaOLSZEWSKA048,06
   
   
    KJ Osadkowski
1--13RIO NEGRO (146)MariaADAMIETZ049,73
   - / Polska / Wałach / - / - / Kasztan
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol Grodziec
1--13TEOŚ (177)InezGĄSZCZAK050,15
   
   
    SJK Jakubus
1--13CZCIONKA (175)JakubCICHOCKI051,91
   Kuc / - / Klacz / 2001 / - / - / Esauł / Czarna/nn
   Paweł Falkiewicz / PPR Attis
    SJK Jakubus
1--13RIO NEGRO (146)MariaADAMIETZ055,10
   - / Polska / Wałach / - / - / Kasztan
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol Grodziec
14CZCIONKA (175)JakubCICHOCKI159,06
   Kuc / - / Klacz / 2001 / - / - / Esauł / Czarna/nn
   Paweł Falkiewicz / PPR Attis
    SJK Jakubus
15--26ATENA (123)JakubŻMIGRODZKI432,90
   
   
   
15--26BAJKA (82)JustynaGACZKOWSKA440,80
   
   
    KJ Royal
15--26DALTON (59)MałgorzataDUDA444,09
   
   
    KJ Royal
15--26CHICALIDA (138)AgnieszkaOLSZEWSKA445,72
   
   
    KJ Osadkowski
15--26TEOŚ (177)InezGĄSZCZAK446,77
   
   
    SJK Jakubus
15--26FLORYDA (215)EmiliaPIETRZAK447,39
   
   
   
15--26SCADA (137)AgnieszkaOLSZEWSKA448,18
   
   
    KJ Osadkowski
15--26FLORYDA (215)EmiliaPIETRZAK448,85
   
   
   
15--26MONZA (186)JustynaKŁODNICKA450,11
   
   
   
15--26BAJKA (82)JustynaGACZKOWSKA451,29
   
   
    KJ Royal
15--26ERO (176)OliwiaDEBERT451,85
   
   
    SKJ Jakubus
15--26DONATELLA Q (187)NataliaMAJEWSKA452,77
   
   
   
27FORTUNA (100)JoannaLEWICKA767,40
   
   
   
28--29MONZA (186)ZuzannaMAJEWSKA847,54
   
   
   
28--29ERO (176)OliwiaDEBERT848,96
   
   
    SKJ Jakubus
30DONNA AGATHA (144)GregorBENSMANN959,12
   
   
   
31ATENA (123)JakubŻMIGRODZKI1254,54
   
   
   
33--34KADOGAN (173)JuliaCICHOCKA2488,32
   - / - / Wałach / 2007 / - / - / Acorino / Katania/Huk
   PPR Attis / Jan Tomasz Procaiło
    SJK Jakubus
33--34DALTON (59)MałgorzataDUDA24105,76
   
   
    KJ Royal
 DONATELLA Q (187)AnnaJARMUŁKOWICZeli
   
   
   
 KADOGAN (173)JuliaCICHOCKArez
   - / - / Wałach / 2007 / - / - / Acorino / Katania/Huk
   PPR Attis / Jan Tomasz Procaiło
    SJK Jakubus

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
337
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
58 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:35
9/LL
Data: 31-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - LL (do 90) towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8CANTINO (50)OliwiaKOSMOL (JM.2003)049,86
   
   
   
1--8ERA (185)AngelikaSKIBA053,08
   
   
    BPK
1--8ERA (185)PatrycjaSKIBA054,48
   
   
   
1--8KRUTYNIA (24)AleksandraKINECKA055,89
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
    KJ Picador
1--8ROLLER COASTER (51)DominikaRACZKOWSKA056,67
   
   
   
1--8MONZA (186)ZuzannaMAJEWSKA057,15
   
   
   
1--8KRUTYNIA (24)AleksandraKINECKA058,11
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
    KJ Picador
1--8LAMIA- W (87)JacekGURBIEL059,09
   SP / Polska / Klacz / 2011 / - / C.gniada / Alvarez 17 / Lotty
   
    KJ Picador
9--12ATENA (123)JakubŻMIGRODZKI445,93
   
   
   
9--12ARCO (55)IwonaKRASZEWSKA- GODOŚ446,69
   
   
    KJ Royal
9--12SONNY BOY M (128)JoannaMARCINIAK455,16
   Old / - / Wałach / 2009 / - / Kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
9--12SONNY BOY M (128)JoannaMARCINIAK457,88
   Old / - / Wałach / 2009 / - / Kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
13DALTON (59)MałgorzataDUDA963,06
   
   
    KJ Royal
14DONATELLA Q (187)NataliaMAJEWSKA21112,56
   
   
   
15--16DONATELLA Q (187)NataliaMAJEWSKA2493,06
   
   
   
15--16LAMIA- W (87)JacekGURBIEL2493,89
   SP / Polska / Klacz / 2011 / - / C.gniada / Alvarez 17 / Lotty
   
    KJ Picador
 MONZA (186)JustynaKŁODNICKAeli
   
   
   
 DALTON (59)MałgorzataDUDAeli
   
   
    KJ Royal
 GRETA (5)MichalinaSZMUCeli
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Kasztan / Paser / Gramma
   - / Rafał Szmuc
    KJ Korys Przygorzele

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
357
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
62 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:36
10/L
Data: 31-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L (100) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--63BINGO (8)BartoszBUGLA042,43
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Siwy / nn / nn
   - / Bartosz Bugla
    KJ Zbrosławice
1--63LORI (17)DawidŁAKOMY042,98
   SP / Polska / klacz / 2002 / - / Gniada / Lord Star/Lord / Lato/Lascadell
   
   
1--63ZGODA (13)AnnaSTĘCHŁY044,43
   SP / Polska / Klacz / 1997 / - / Gniada / Sofix/Fanimo / Zaduma/ Ali Bej
   
    KJK Gzel
1--63LOMBI QUEEN (65)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)044,48
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Qumbal / Lombardia
   - / Tomasz Nabiałczyk
    KJ Picador
1--63SKŁADNIA (62)AnnaSZKLARSKA046,49
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63VICTORY FEY (202)JakubJĘDRUCH046,63
   
   
   
1--63BAZALT (64)LenaŻYGADŁO (JM.2001)047,06
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / gniady / Mabant / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
1--63CANTINO (50)OliwiaKOSMOL (JM.2003)047,22
   
   
   
1--63GRACJA (95)PatrycjaTRZECIAK047,39
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63CHIVAS REGAL (30)KarolinaIDZIKOWSKA047,43
   KWPN / Holandia / Klacz / 2007 / - / C.gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazelly
   - / Katarzyna Stępień-Idzikowska
   
1--63ATILAN (89)KarolinaKACZOR047,54
   
   
   
1--63NIRVANA (43)KarolinaKUŁAGA (JM.2000)047,59
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Lover Boy / New Star/Jankes
   - / Mariusz Kułaga
    Profit Orzesze
1--63FOUR ROSES (166)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)047,62
   czeski gorącokrwisty / Czechy / Klacz / 2003 / - / Gniada / Silvio II / Runa
   - / Jan Cieślar
    BPK
1--63SKŁADNIA (62)AnnaSZKLARSKA047,69
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63ARCO (55)IwonaKRASZEWSKA- GODOŚ047,81
   
   
    KJ Royal
1--63ROWENTA (191)AleksandraSKIBA048,18
   SP / Polska / Klacz / 1993 / - / C.gniada / Bober / Roma
   
   
1--63DORIS DAY (171)AnnaBONDZIUL (J.1998)048,36
   
   
    KJ Olmet-Ostsped
1--63BISHAMON (4)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)048,97
   
   
   
1--63DOLORES (34)JaśminaDMYSZEWICZ049,00
   
   
   
1--63ATHLETICO (119)JuliaKUŹMIŃSKA049,12
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Gniada
   - / Julia Kuźmińska
    BPK
1--63BUGI (112)PaulinaKOZAKIEWICZ (J.1997)049,16
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Kasztan / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
1--63ATILAN (89)KarolinaKACZOR049,50
   
   
   
1--63CHIVAS REGAL (30)KarolinaIDZIKOWSKA049,97
   KWPN / Holandia / Klacz / 2007 / - / C.gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazelly
   - / Katarzyna Stępień-Idzikowska
   
1--63LALKA- W (86)EwelinaBORUCH050,06
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Kara / Qumball / Lotty
   - / Marek Rosiak
    KS PEGAZ
1--63GAŁGANEK (27)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)050,06
   Małopolska / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
    BPK
1--63BRANDENBURG (161)AgataKIMEL050,17
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Siwa / Rabiat II Turbud Z/Rabiat Z / Bonezja/Louis
   
   
1--63LE DUC (164)MichalinaMAZUR050,22
   
   
    BPK
1--63NEVER (210)JacekMIERZWIŃSKI050,66
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Alvarez 17 / Narnia/Quamiro
   - / Jacek Mierzwiński
    KS Pegaz
1--63RYOKO (200)KatarzynaBOMBA050,69
   
   
   
1--63MALAQUIDA (163)MonikaJENDRO050,72
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Gniada / Lando / Mantyla
   
   
1--63LORD LIBERATOR (35)MarikaLEWKOWICZ050,83
   Holsztyn / Niemcy / Ogier / 1998 / - / Siwa / Littorio / Halla XVII
   - / Piotr Dumański
   
1--63AURUS (108)MonikaKNOPPEK051,11
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / Siwa / Szron sp/ Robin II Z han. / Aura sp/ Gawlik wlkp.
   - / Monika Knoppek
    KJ Jumping Team Brynica
1--63DEJA VU (40)DorotaOKOPIEŃ051,35
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Scott / Delicja
   - / Dorota Okopień
    Profit Orzesze
1--63TRINITI (97)MartaGARBOWSKA (JM.2000)051,35
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Candiavolo / Trixi de Schoenefeld
   - / Garbowska Violeta
    LKJ Ostroga
1--63WERBEL (151)MajaSZEWCZYK (JM.2002)051,57
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / CMN Gniada / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
1--63DREAMY M (157)MagdaKAMIŃSKA051,63
   - / Polska / Klacz / 2000 / - / Gniada / nn / nn
   - / Magda Kamińska
    KJ Avanti
1--63SZALONY CHICCO (61)KrzysztofGOZDEK051,71
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009540116509 / Gniada / Chicago Z / Szalona Quenn/Quidam de Revel
   - / Anna Szklarska
    KJ Jumping Team Brynica
1--63RYOKO (200)KatarzynaBOMBA051,74
   
   
   
1--63CORNVILLE (46)ArethaKOŁODZIEJCZYK051,82
   HOL / Niemcy / Ogier / 2006 / - / Gniada / Contender / S-Landdiva
   - / Tomasz Mikołajczyk
    KJK Szary Michałowice
1--63LESTER (53)AgnieszkaWRZEŚNIEWSKA052,10
   sp / Polska / wałach / 1997 / POL009690007897 / siwa / Louis / Lady
   - / Iwona Kraszewska - Godoś
    KJ Royal
1--63CORNVILLE (46)ArethaKOŁODZIEJCZYK052,40
   HOL / Niemcy / Ogier / 2006 / - / Gniada / Contender / S-Landdiva
   - / Tomasz Mikołajczyk
    KJK Szary Michałowice
1--63CONSTANCE (155)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)052,54
   
   
    BPK
1--63DREAMY M (157)MagdaKAMIŃSKA052,56
   - / Polska / Klacz / 2000 / - / Gniada / nn / nn
   - / Magda Kamińska
    KJ Avanti
1--63NEMIROFF (211)JacekMIERZWIŃSKI052,73
   Sp / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Lasko / Nanellie/Lauriston
   - / Jacek Mierzwiński
    KS Pegaz
1--63CONSTANCE (155)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)052,79
   
   
    BPK
1--63CEZANE (90)MarcinBIAŁY052,84
   hol / Niemcy / Wałach / 2009 / - / Sk.gniada / Clarimo / First Caletta
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63CALL OF DUTY (126)JoannaMARCINIAK052,96
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Siwa / Calido I / Fatima
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
1--63QUENTIN TARANTINO AB (122)JanCHRZANOWSKI053,03
   Old / Niemcy / Ogier / 2011 / - / Gniada / Canoso / Mia I
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
1--63LATINA (31)MagdalenaWYGRAŁA053,12
   - / Polska / - / - / - / Siwa / - / Lizbona
   
    KJ Olmet-Ostsped
1--63KATRONA (3)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)053,24
   
   
   
1--63SZALONY CHICCO (61)KrzysztofGOZDEK053,29
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009540116509 / Gniada / Chicago Z / Szalona Quenn/Quidam de Revel
   - / Anna Szklarska
    KJ Jumping Team Brynica
1--63DAMASCUS S (118)JolantaORYŃSKA053,34
   SP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada
   - / Mirosław Stanisz
    Kielecki Klub Jeździecki
1--63CLINTARA (78)MagdalenaKRAS053,43
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
1--63FLINSTONE UTOPIA (42)MarekSZWEDA053,50
   KWPN / Belgia / Wałach / 2010 / - / Gniada / Pierrot/Concorde / Halmeta Utopia/H.Alme Z
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
1--63LEAP STAR (213)WiesławPIECHA054,94
   - / - / Wałach / 2003 / - / Kasztan / Long Star / Zofia/Zaandam
   
    JKS Equi Verso
1--63TOPAZ (2)MatyldaKASNER (JM.2001)055,28
   kuc / - / Wałach / 2009 / - / Siwa / Ludger / Tajga
   
    KJ Okoły
1--63ERUDYTA (91)KrzysztofGOZDEK055,74
   SP / Polska / Ogier / 2006 / - / Siwa / Erebus/ Contender / Equesta Chariee SJ/Kwartet
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63TURBUD ALL RISK (23)ArturDAWIDOWICZ056,06
   KWPN / Holandia / Ogier / 2005 / - / C.Gniada / Cartier v/d Heffinck / Raphaela Ross
   - / Artur Dawidowicz
    KJ MARMA
1--63DANTE S (92)KrzysztofGOZDEK056,11
   niem.sport. / Niemcy / Wałach / 2010 / - / sk.gniada / Diarado/Diamant De Semilly / Georgina Plus S/Louis
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63WASUAN (133)AgnieszkaOLSZEWSKA057,27
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / C.gniada / Guffi / Winett/Weinberg
   Mateusz Michalski / PPR Attis
    KJ Osadkowski
1--63CLINTORD'SON M (124)AnnaMARCINIAK058,80
   Old / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
1--63AVIGAIL (93)KrzysztofGOZDEK060,28
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
1--63JACKSON (85)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)060,46
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Candiavdo / Janis
   - / Oliwia Malińska
    BPK
64--98OTIS (60)AleksandraSZPRINGIEL444,36
   
   
    KJ Royal
64--98LOTOS (37)KarolinaGĄSIOR444,71
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Gniada / Martel / -
   - / Izabela Krężelewska
   
64--98CSAKO (66)PaulinaJANISZEWSKA445,28
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Gniada / Dalton De Malais / Csinzano
   - / Agata Janiszewska
    KJ Picador
64--98FOUR ROSES (166)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)446,50
   czeski gorącokrwisty / Czechy / Klacz / 2003 / - / Gniada / Silvio II / Runa
   - / Jan Cieślar
    BPK
64--98BOLERO (63)AleksandraGABOR (J.1998)447,20
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Kasztan / Talent / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
64--98SOMARA (109)ElżbietaGERSTEL447,46
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Kasztan / Maram/Aram / Sodża/Dżahil
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--98CANTINO (50)OliwiaKOSMOL (JM.2003)447,66
   
   
   
64--98ZORRA (18)DawidŁAKOMY447,99
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Skarogniada / Carry Son / Zamira
   - / Niedźwiecki
   
64--98LORD LIBERATOR (35)MarikaLEWKOWICZ448,06
   Holsztyn / Niemcy / Ogier / 1998 / - / Siwa / Littorio / Halla XVII
   - / Piotr Dumański
   
64--98BUGI (112)PaulinaKOZAKIEWICZ (J.1997)448,16
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Kasztan / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   
64--98ROLLER COASTER (51)DominikaRACZKOWSKA448,19
   
   
   
64--98LALKA- W (86)EwelinaBORUCH448,69
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Kara / Qumball / Lotty
   - / Marek Rosiak
    KS PEGAZ
64--98ROXY (152)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)448,94
   Czes.gorąca / Czechy / Klacz / 2007 / - / Gniada / Rock'n Roll/Rasso / Cita/Voven
   - / Aleksandra Kościelna
    BPK
64--98EVITTO I (145)GregorBENSMANN449,28
   - / - / Wałach / 2010 / - / - / Conus B / Emmily/Landsieger I
   PPR Attis / PPR Attis
   
64--98AMULETTE (134)AgnieszkaOLSZEWSKA449,33
   SP / - / Gniada / - / - / Klacz / Night Carry Hol. / Aida Hl Sp/Pink Floyd HL
   - / Agnieszka Olszewska
    KJ Osadkowski
64--98GRACJA (95)PatrycjaTRZECIAK449,34
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--98URACA II (188)TomaszKUCZERAWY449,47
   
   
    LKJ Platan
64--98TIM TAM (9)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)449,54
   kuc / - / - / 1999 / - / -
   
    BPK
64--98TOPAZ (49)ŻanetaCIELUCH449,73
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Turkus / Iskra
   - / Żaneta Cieluch
    KJ Korys Przygorzele
64--98ICE COFFE (75)EwaKEMPIŃSKA451,21
   wlk. / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Conus b / Izera
   
    BPK
64--98ZUZA (150)MajaSZEWCZYK (JM.2002)451,78
   WLKP / Polska / Klacz / 2005 / - / Gniada / Rywal / NN
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
64--98LESTER (53)AgnieszkaWRZEŚNIEWSKA451,99
   sp / Polska / wałach / 1997 / POL009690007897 / siwa / Louis / Lady
   - / Iwona Kraszewska - Godoś
    KJ Royal
64--98SOMARA (109)ElżbietaGERSTEL452,35
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Kasztan / Maram/Aram / Sodża/Dżahil
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--98GRAAL (26)AnnaGUMOWSKA453,19
   SP / Polska / Ogier / 1999 / - / Gniada / Le Voltaire / Gryfina
   - / Anna Gumowska
   
64--98MARPHY M (48)AnnaBAŁUT453,41
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Landcordek / Milka
   - / Anna Bułat
    KJK Szary Michałowice
64--98ENDURO (114)AnnaBIAŁEK454,62
   Old / Niemcy / Ogier / 2009 / - / Gniada / In Camera / Carthaga
   - / Anna Białek
   
64--98WASUAN (133)AgnieszkaOLSZEWSKA455,06
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / C.gniada / Guffi / Winett/Weinberg
   Mateusz Michalski / PPR Attis
    KJ Osadkowski
64--98QUENTIN TARANTINO AB (122)JanCHRZANOWSKI455,21
   Old / Niemcy / Ogier / 2011 / - / Gniada / Canoso / Mia I
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
64--98TURBUD ALL RISK (23)ArturDAWIDOWICZ457,20
   KWPN / Holandia / Ogier / 2005 / - / C.Gniada / Cartier v/d Heffinck / Raphaela Ross
   - / Artur Dawidowicz
    KJ MARMA
64--98AVIGAIL (93)KrzysztofGOZDEK459,75
   
   
    KJ Jumping Team Brynica
64--98VICTORY FEY (202)JakubJĘDRUCH461,59
   
   
   
64--98ZUZA (150)MajaSZEWCZYK (JM.2002)461,84
   WLKP / Polska / Klacz / 2005 / - / Gniada / Rywal / NN
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
64--98CSAKO (66)PaulinaJANISZEWSKA462,20
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Gniada / Dalton De Malais / Csinzano
   - / Agata Janiszewska
    KJ Picador
64--98JACKSON (85)OliwiaMALIŃSKA (J.1999)462,41
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Candiavdo / Janis
   - / Oliwia Malińska
    BPK
64--98TIM TAM (9)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)4
   kuc / - / - / 1999 / - / -
   
    BPK
99--106OTIS (60)AleksandraSZPRINGIEL843,93
   
   
    KJ Royal
99--106POEMAT 2 (16)KamilaKYRCZ846,78
   WLKP / POLSKA / OGIER / 2006 / POL007540012106 / GNIADA / WARUS / POETYKA
   - / Kamila Kyrcz
    BPK
99--106URACA II (188)TomaszKUCZERAWY848,47
   
   
    LKJ Platan
99--106LE DUC (164)MichalinaMAZUR849,30
   
   
    BPK
99--106EVITTO I (145)GregorBENSMANN849,81
   - / - / Wałach / 2010 / - / - / Conus B / Emmily/Landsieger I
   PPR Attis / PPR Attis
   
99--106ROLLER COASTER (51)DominikaRACZKOWSKA852,99
   
   
   
99--106MARPHY M (48)AnnaBAŁUT853,18
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Landcordek / Milka
   - / Anna Bułat
    KJK Szary Michałowice
99--106CALL OF DUTY (126)JoannaMARCINIAK855,56
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Siwa / Calido I / Fatima
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
107--108POEMAT 2 (16)KamilaKYRCZ966,36
   WLKP / POLSKA / OGIER / 2006 / POL007540012106 / GNIADA / WARUS / POETYKA
   - / Kamila Kyrcz
    BPK
107--108CLINTORD'SON M (124)AnnaMARCINIAK981,36
   Old / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Clintord I / Politesse D'ete
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
109ERUDYTA (91)KrzysztofGOZDEK1173,96
   SP / Polska / Ogier / 2006 / - / Siwa / Erebus/ Contender / Equesta Chariee SJ/Kwartet
   
    KJ Jumping Team Brynica
110--113TOPAZ (49)ŻanetaCIELUCH1245,88
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Turkus / Iskra
   - / Żaneta Cieluch
    KJ Korys Przygorzele
110--113ATHLETICO (119)JuliaKUŹMIŃSKA1247,31
   SP / Polska / Wałach / 2004 / - / Gniada
   - / Julia Kuźmińska
    BPK
110--113LOTOS (37)KarolinaGĄSIOR1275,52
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Gniada / Martel / -
   - / Izabela Krężelewska
   
110--113AURUS (108)MonikaKNOPPEK1276,42
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / Siwa / Szron sp/ Robin II Z han. / Aura sp/ Gawlik wlkp.
   - / Monika Knoppek
    KJ Jumping Team Brynica
114ROWENTA (191)AleksandraSKIBA1363,48
   SP / Polska / Klacz / 1993 / - / C.gniada / Bober / Roma
   
   
 GAŁGANEK (27)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)eli
   Małopolska / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
    BPK
 BRANDENBURG (161)AgataKIMELrez
   SP / Polska / Wałach / 2000 / - / Siwa / Rabiat II Turbud Z/Rabiat Z / Bonezja/Louis
   
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
365
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
116
Ukończyło koni
114
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:37
11/P
Data: 31-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - P (110) dwufazowy 274.5.3
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1VIVE LE ROI (181)DominikSŁODCZYK050,75019,44
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
    KJ Zbrosławice
2SILVER SHINE (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI050,38020,21
   
   
    KJ Agro Handel
3LOMBI QUEEN (65)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)042,59020,33
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Qumbal / Lombardia
   - / Tomasz Nabiałczyk
    KJ Picador
4OSADKOWSKI ASHVILLE (140)PaulinaWESKA054,51020,51
   KWPN / - / Wałach / 2005 / - / gniada / Lando/Lancier / Taylor O/Lux
   
    KJ Osadkowski
5GLORIA (52)KarolinaFEDOROWICZ046,81020,60
   Polski koń szlachetny połkrwi / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Grando / Gaja/Liberado
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
    KJ Korys Przygorzele
6WERBEL (151)MajaSZEWCZYK (JM.2002)044,33020,64
   SP / Polska / Wałach / 2003 / - / CMN Gniada / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
    KJ Metpol
7NIRVANA (43)KarolinaKUŁAGA (JM.2000)043,79020,73
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Lover Boy / New Star/Jankes
   - / Mariusz Kułaga
    Profit Orzesze
8SZTALUGA (203)MajaSŁOWIKOWSKA (J.1997)046,23021,84
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Kasztan / Graf Quidah / Szansa
   
    BPK
9ZGODA (13)AnnaSTĘCHŁY047,82021,87
   SP / Polska / Klacz / 1997 / - / Gniada / Sofix/Fanimo / Zaduma/ Ali Bej
   
    KJK Gzel
10BEAU DE SANCYP (207)GerardGRUTZA049,60021,97
   
   
    KJ Zbrosławice
11STENTOR D (10)StanisławaGAWAŁEK042,66022,09
   KWPN / - / Wałach / 1999 / - / - / Great Pleasure/Grannus / Helleminka/Bruin
   
    BPK
12COSA CHE (56)KarolinaGODOŚ045,25022,18
   
   
    KJ ROYAL
13POETIN (165)JuliaCIEŚLAR045,43022,41
   Westf / Niemcy / Klacz / 2008 / - / C.gniada / Piano II/Pilot / Falkenhof's Lady Paradox/Lands
   
    BPK
14AKTIW (143)AleksandraPOLAK045,70022,58
   WLKP / - / WAŁACH / 2007 / POL007670130807 / GNIADA / LIDER/LE GRAND III / AUSTRIA/ASTER
   
    KJ Osadkowski
15CEZANE (90)MarcinBIAŁY053,74022,62
   hol / Niemcy / Wałach / 2009 / - / Sk.gniada / Clarimo / First Caletta
   
    KJ Jumping Team Brynica
16LADY S (154)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)047,44022,70
   Słowa. Gorąc.Krwisty / Słowacja / Klacz / 2005 / - / Gniada / Lady's Lower / Sisi
   - / Iwona Skrzypiec
    BPK
17SCARLETT (156)AnnaELBL (J.1998)049,25023,41
   
   
    KJ Koński Gaj Tanowo
18TOPAZ (2)MatyldaKASNER (JM.2001)049,13023,52
   kuc / - / Wałach / 2009 / - / Siwa / Ludger / Tajga
   
    KJ Okoły
19DANTE S (92)KrzysztofGOZDEK052,23023,58
   niem.sport. / Niemcy / Wałach / 2010 / - / sk.gniada / Diarado/Diamant De Semilly / Georgina Plus S/Louis
   
    KJ Jumping Team Brynica
20CARUSO (198)KlaudiaRAJTAR- WOJCIECHOWSKA048,53023,74
   
   
    KJ AVANTI
21COCA (147)BeataSZUMIŃSKA045,83024,19
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
22BANKIET (107)MartaWYLĘGA055,42024,31
   WLKP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada / Landos / Bogota
   - / SO Gniezno
    KJ Jumping Team Brynica
23NEMIROFF (211)JacekMIERZWIŃSKI053,78024,79
   Sp / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Lasko / Nanellie/Lauriston
   - / Jacek Mierzwiński
    KS Pegaz
24MALAQUIDA (163)MonikaJENDRO047,53025,18
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Gniada / Lando / Mantyla
   
   
25CORCOVADO (79)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)046,49025,28
   
   
    OSK Michalscy
26DORIS DAY (171)AnnaBONDZIUL (J.1998)048,37025,32
   
   
    KJ Olmet-Ostsped
27BONGO (197)JarosławSKRZYCZYŃSKI051,65025,99
   WLKP / - / Wałach / 2006 / - / C.gniada / Chef Supreme / Bogota/Elmero
   
    KJ Agro Handel
28STACOLLUE (192)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,76027,00
   
   
    KJ Agro Handel
29CHOCOMO (28)MagdalenaWYPYCH051,38027,74
   Westf / Niemcy / Wałach / 2004 / - / Kasztan / Cordial Medoc / Auxerre
   - / Mirosław Wypych
    LKJ Platan
30DOLORES (34)JaśminaDMYSZEWICZ051,00029,15
   
   
   
31CARENZA (206)GerardGRUTZA052,47423,60
   
   
    KJ Zbrosławice
32PUERTO RICO (69)AnnaMIŚKIEWICZ050,39424,24
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Le Voltaire / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
33CLINTARA (78)MagdalenaKRAS052,06424,32
   
   
    OSK Michalscy Trzebnica
34CICHY (39)PiotrSPENDEL043,16426,52
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Savage / Cicha Toń
   - / Barbara Król
    KJ Profit Orzesze
35SIBILLA (141)AlicjaSTRECZEŃ (J.1997)039,85443,92
   SP / - / KLACZ / 2002 / POL009540043902 / GNIADA / TRAVANT H O/RIGOLETTO / SIEJKA/FLIRT
   
    KJ Osadkowski
36LONG TIME AGO (25)JuliaDUTKA052,92530,74
   Han / Niemcy / Klacz / 2003 / - / Siwa / Long Star / Grand Prix
   - / Julia Dutka
    KJ Hubert
37BOSCH II (11)JuliaCIEŚLAR044,67532,28
   m / - / Wałach / - / - / Gniada / Sir Laryks/Laryks / Bonitacja/Arcus
   
    BPK
38TRINITI (97)MartaGARBOWSKA (JM.2000)047,05739,19
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Candiavolo / Trixi de Schoenefeld
   - / Garbowska Violeta
    LKJ Ostroga
39BINGO (8)BartoszBUGLA043,81820,78
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Siwy / nn / nn
   - / Bartosz Bugla
    KJ Zbrosławice
40AMULETTE (134)AgnieszkaOLSZEWSKA052,60eli
   SP / - / Gniada / - / - / Klacz / Night Carry Hol. / Aida Hl Sp/Pink Floyd HL
   - / Agnieszka Olszewska
    KJ Osadkowski
41HARLEKIN (139)PaulinaWESKA156,08
   
   
    KJ Osadkowski
42FLINSTONE UTOPIA (42)MarekSZWEDA156,69
   KWPN / Belgia / Wałach / 2010 / - / Gniada / Pierrot/Concorde / Halmeta Utopia/H.Alme Z
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
43EWEREST N (106)MartaWYLĘGA260,81
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009610049709 / Gniada / Faust Z / Erina
   - / Łukasz Wylega
    KJ Jumping Team Brynica
44REDAKTA (153)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)446,07
   Czeski Gorąc.Krwisty / Czechy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Rock'n Roll / Elida - K
   - / Aleksandra Koscielna
    BPK
45NEVER (210)JacekMIERZWIŃSKI448,46
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / Alvarez 17 / Narnia/Quamiro
   - / Jacek Mierzwiński
    KS Pegaz
46PATAGONIA (67)JarosławSKRZYCZYŃSKI449,34
   Wlkp / Polska / Klacz / 2010 / 616007670117910 / Gniada / Abraxis-Z-Plus-S / Platyna
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Agro Handel
47STALINO 3 (115)MikołajKOWNACKI (J.1997)450,73
   Old / Niemcy / Wałach / 2005 / - / Gniada / Stakkato / -
   
    BPK
48ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (111)MikołajKOWNACKI (J.1997)451,42
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cantanis / -
   
    BPK
49BARBADOS (68)AnnaMIŚKIEWICZ452,31
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
50BISHAMON (4)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)453,40
   
   
   
51GLADIATOR 200 (130)KatarzynaSZYMKÓW453,45
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Siwa / Cotton Club / Gloria
   
    KJ Dragon Nowielice
52ENDURO (114)AnnaBIAŁEK455,70
   Old / Niemcy / Ogier / 2009 / - / Gniada / In Camera / Carthaga
   - / Anna Białek
   
53LEAP STAR (213)WiesławPIECHA455,99
   - / - / Wałach / 2003 / - / Kasztan / Long Star / Zofia/Zaandam
   
    JKS Equi Verso
54ICE COFFE (75)EwaKEMPIŃSKA660,34
   wlk. / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Conus b / Izera
   
    BPK
55BAZALT (64)LenaŻYGADŁO (JM.2001)846,12
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / gniady / Mabant / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
56BOLERO (63)AleksandraGABOR (J.1998)852,25
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Kasztan / Talent / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
57CHICA (98)MajaRADOMSKA869,82
   holsztyńska / Niemcy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
58LATINA (31)MagdalenaWYGRAŁA869,90
   - / Polska / - / - / - / Siwa / - / Lizbona
   
    KJ Olmet-Ostsped
59MILORD (201)AlicjaPIOTROWSKA BURDA869,92
   SP / - / Wałach / 2207 / - / Sk.gniada / Corleone Z/Coriall Z / Marsylia/Mass
   
    KJ Zbrosławice
60DAMASCUS S (118)JolantaORYŃSKA957,31
   SP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada
   - / Mirosław Stanisz
    Kielecki Klub Jeździecki
61EL DARWIN (38)PiotrSPENDEL1060,63
   Han / Polska / Wałach / 2005 / - / Kasztan / Escudo I / Celine
   - / Piotr Spendel
    KJ Profit Orzesze
62COMMA M (222)MarekSZWEDA1062,66
   KWPN / Holandia / Wałach / - / - / Gniada / Vleut/Quick Star / Pleasure M
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
63LIZBONA (32)KonradSTEFAŃSKI1356,75
   - / Polska / Klacz / - / - / - / Mangan / Laszkari
   - / Magdalena Wygrala
    KJ OLMET- OstSped
64AMIGO L (170)PaulaKORTYLEWSKA1652,55
   
   
   
65BESTSELLER (36)IzabelaKRĘŻELEWSKA2487
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Capriland / Bejla/Leadman
   
    BPK
 DEJA VU (40)DorotaOKOPIEŃeli
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Gniada / Scott / Delicja
   - / Dorota Okopień
    Profit Orzesze
 KATRONA (3)WeronikaFRĄCKOWIAK (JM.2000)eli
   
   
   
 IBERIA (80)MajaDUDEK (J.1998)eli
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   
    OSK Michalscy Trzebnica
 ROXY (152)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)eli
   Czes.gorąca / Czechy / Klacz / 2007 / - / Gniada / Rock'n Roll/Rasso / Cita/Voven
   - / Aleksandra Kościelna
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
324/173
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
56/30 s
Startowało koni
69
Ukończyło koni
65
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:38
12/N
Data: 31-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - N (120) zwykły art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CENTESSA (159)MagdaKAMIŃSKA047,94500 PLN
   Han / Niemcy / Klacz / 2007 / - / Kara / C-Indoctro/Capitol I / Sally/Stakkato
   - / Dariusz Szupieńko
    KJ Avanti
2CASSIA DELYS L (196)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,88300 PLN
   
   
    KJ Agro Handel
3VIVE LE ROI (181)DominikSŁODCZYK053,67150 PLN
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
    KJ Zbrosławice
4ZALAMERO (167)WeronikaSOŁTYSIAK054,20100 PLN
   KWPN / Holandia / Wałach / 2004 / - / Kara / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
5LECHITA (20)WiktoriaLIS054,32
   polski koń szlachetny półkrwi / Polska / Wałach / 2001 / - / Siwa / Renommee / Lady
   - / Wiktoria Lis
    BPK
6AKTIW (143)AleksandraPOLAK055,91
   WLKP / - / WAŁACH / 2007 / POL007670130807 / GNIADA / LIDER/LE GRAND III / AUSTRIA/ASTER
   
    KJ Osadkowski
7GINA VAN'T ZOERVELT (88)NataliaKUŹMA056,00
   sp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztan / Bambino Vant Zoergvielt / Gejsza
   
    OSK Michalscy Trzebnica
8NARNIA (22)AgnieszkaGABORSKA056,91
   SP / - / Klacz / 2007 / - / Gniada / Quamiro/Quidam De Revel / Nanelle/Lauriston
   - / Ewa Gaborska
   
9BEAU DE SANCYP (207)GerardGRUTZA057,18
   
   
    KJ Zbrosławice
10POETIN (165)JuliaCIEŚLAR058,21
   Westf / Niemcy / Klacz / 2008 / - / C.gniada / Piano II/Pilot / Falkenhof's Lady Paradox/Lands
   
    BPK
11CHICA (98)MajaRADOMSKA059,33
   holsztyńska / Niemcy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cachas / Heldin II
   - / Mirosław Radomski
    BPK
12COCA (147)BeataSZUMIŃSKA059,36
   
   
    KJ Agro-Handel Śrem
13REDAKTA (153)MagdalenaKOŚCIELNA (J.1997)059,46
   Czeski Gorąc.Krwisty / Czechy / Klacz / 2008 / - / Gniada / Rock'n Roll / Elida - K
   - / Aleksandra Koscielna
    BPK
14COSA CHE (56)KarolinaGODOŚ059,71
   
   
    KJ ROYAL
15SCARLETT (156)AnnaELBL (J.1998)060,07
   
   
    KJ Koński Gaj Tanowo
16DAMA BANKIETOWA N (104)ŁukaszWYLĘGA060,10
   SP / Polska / Klacz / 2008 / POL 009610238208 / Gniada / Bankiet / Donna Louisa
   - / Łukasz Wylega
    KJ Jumping Team
17OSADKOWSKI ASHVILLE (140)PaulinaWESKA060,11
   KWPN / - / Wałach / 2005 / - / gniada / Lando/Lancier / Taylor O/Lux
   
    KJ Osadkowski
18FOLKLORE 13 (74)BartoszGROSZ063,29
   Oldenburska / Niemcy / Klacz / 2003 / - / Gniady / Lamentos ( Lancer 3 ) / Fonata po Quatro B
   - / Zygfryd Grosz
    LKJ Moszna
19CARENZA (206)GerardGRUTZA064,28
   
   
    KJ Zbrosławice
20COMMA M (222)MarekSZWEDA065,62
   KWPN / Holandia / Wałach / - / - / Gniada / Vleut/Quick Star / Pleasure M
   - / Marek Szweda
    Profit Orzesze
21EWEREST N (106)MartaWYLĘGA066,20
   SP / Polska / Wałach / 2009 / 616009610049709 / Gniada / Faust Z / Erina
   - / Łukasz Wylega
    KJ Jumping Team Brynica
22SILVER SHINE (193)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,59
   
   
    KJ Agro Handel
23STACOLLUE (192)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,84
   
   
    KJ Agro Handel
24BORNFEE (183)DominikSŁODCZYK447,80
   KWPN / Holandia / Klacz / 2006 / - / Kasztan / Valentino D D H/Contendro I / Hornfee/Zuidhorn
   - / Roman Makulik
    KJ Zbrosławice
25BOSCH II (11)JuliaCIEŚLAR456,68
   m / - / Wałach / - / - / Gniada / Sir Laryks/Laryks / Bonitacja/Arcus
   
    BPK
26EL DARWIN (38)PiotrSPENDEL456,75
   Han / Polska / Wałach / 2005 / - / Kasztan / Escudo I / Celine
   - / Piotr Spendel
    KJ Profit Orzesze
27CICHY (39)PiotrSPENDEL456,77
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Savage / Cicha Toń
   - / Barbara Król
    KJ Profit Orzesze
28LADY S (154)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)459,74
   Słowa. Gorąc.Krwisty / Słowacja / Klacz / 2005 / - / Gniada / Lady's Lower / Sisi
   - / Iwona Skrzypiec
    BPK
29NEWA (29)HannaPAWELSKA462,40
   WLKP / - / Klacz / 2001 / - / Gniada / Armin / Narew/Nimos
   
    LKJ Platan
30CARUSO (198)KlaudiaRAJTAR- WOJCIECHOWSKA463,04
   
   
    KJ AVANTI
31ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (111)MikołajKOWNACKI (J.1997)466,67
   SP / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Cantanis / -
   
    BPK
32AMIGO L (170)PaulaKORTYLEWSKA468,57
   
   
   
33GLADIATOR 200 (130)KatarzynaSZYMKÓW468,77
   SP / Polska / Wałach / 2007 / - / Siwa / Cotton Club / Gloria
   
    KJ Dragon Nowielice
34GLORIA (52)KarolinaFEDOROWICZ576,02
   Polski koń szlachetny połkrwi / Polska / Klacz / 2008 / - / Gniada / Grando / Gaja/Liberado
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
    KJ Korys Przygorzele
35RAMZES (132)KarolinaWALIGÓRA860,26
   
   
    JKS Przybyszewo
36STALINO 3 (115)MikołajKOWNACKI (J.1997)862,25
   Old / Niemcy / Wałach / 2005 / - / Gniada / Stakkato / -
   
    BPK
37MILORD (201)AlicjaPIOTROWSKA BURDA862,54
   SP / - / Wałach / 2207 / - / Sk.gniada / Corleone Z/Coriall Z / Marsylia/Mass
   
    KJ Zbrosławice
38BARBADOS (68)AnnaMIŚKIEWICZ865,39
   SP / Polska / Wałach / 2009 / - / Kasztan / West / Balanga
   - / Anna Miśkiewicz
    KJ Picador
39KARUZO (180)MateuszSTABISZEWSKI866,94
   WLKP / Polska / Wałach / 2008 / - / Gniady / Placido / Koka
   - / Wiesław Stabiszewski
    BPK
40STACHATO (217)JanCHRZANOWSKI868,03
   OLD / Niemcy / Ogier / 2010 / - / Gniada / Stalypso / Georginia/Cointreau
   - / Stanisław Bielski
    BPK
41STENTOR D (10)StanisławaGAWAŁEK869,94
   KWPN / - / Wałach / 1999 / - / - / Great Pleasure/Grannus / Helleminka/Bruin
   
    BPK
42HARLEKIN (139)PaulinaWESKA1264,14
   
   
    KJ Osadkowski
43BESTSELLER (36)IzabelaKRĘŻELEWSKA1477,64
   SP / Polska / Wałach / 2006 / - / Gniada / Capriland / Bejla/Leadman
   
    BPK
44IBERIA (80)MajaDUDEK (J.1998)1583,87
   SP / Polska / Klacz / 2007 / - / Siwa / Bajou Du Rouet / Izolda
   
    OSK Michalscy Trzebnica
45CORCOVADO (79)EwelinaŚLUSARCZYK (J.1997)1660,04
   
   
    OSK Michalscy
46BANKIET (107)MartaWYLĘGA16104,00
   WLKP / Polska / Ogier / 2002 / - / Gniada / Landos / Bogota
   - / SO Gniezno
    KJ Jumping Team Brynica
 SZTALUGA (203)MajaSŁOWIKOWSKA (J.1997)eli
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Kasztan / Graf Quidah / Szansa
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
421
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
73 s
Startowało koni
47
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:39
13/C
Data: 31-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - C (130) dwunawrotowy o Nagrodę Gurpy Azoty art.273.3.3.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótSumaNagroda
Prize
Pkt.CzasPkt.Czas
1ZAIRO (158)MagdaKAMIŃSKA067,30036,3801000 PLN
   Czeski typ pokrewny / Czechy / Wałach / 2007 / - / Siwa / All my Dreams / Zonance
   - / Magdalena Kamińska
    KJ Avanti
2VAGANT (218)JoannaMARCINIAK067,08037,600600 PLN
   Kwpn / Holandia / wałach / 2002 / POL40542 / kasztan / Cantos / Pavanta
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
3SKARBIEC (224)AgnieszkaOLSZEWSKA064,16037,620400 PLN
   SP / - / OGIER / 2004 / 616009540048804 / KASZTAN / LANDO/ LANDADEL / SIEJKA/ FLIRT
   
    KJ Osadkowski
4MAESTRO DIVE Z (195)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,76037,710250 PLN
   Z / - / Ogier / 2007 / - / Siwa / MR Blue/Couperus / Quinta/Chin Chin
   
    KJ Agro Handel
5SUNRISE (169)WeronikaSOŁTYSIAK068,52038,680
   SP / Polska / Klacz / 2005 / - / Kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
6CALIMERA 36 (99)MajaRADOMSKA067,52038,800
   Holsztyńska / Niemcy / klacz / 2005 / - / gniada / Calato / La Mirage
   - / Mirosław Radomski
    BPK
7COCAINE BLUE (199)KlaudiaRAJTAR- WOJCIECHOWSKA067,88038,860
   
   
    KJ AVANTI
8CHACCLANA (194)JarosławSKRZYCZYŃSKI073,02038,870
   
   
    KJ Agro Handel
9SAGA (120)JanCHRZANOWSKI070,44038,960
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / kasztanowata / FLY HIGH / SALWA
   - / Jan Chrzanowski
    BPK
10MARIKOSA (121)JanCHRZANOWSKI069,36039,750
   Sella Italiana / Włochy / Klacz / 2005 / DE418180188303 / Kasztan / Avenir / Mira
   - / Andrzej Błażejewski
    BPK
11PASCAVELLO J (148)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)072,45040,640
   SP / - / Wałach / 2004 / - / Gniada / Novum/Louis / Pepita/Popcorn
   
    KJ Partynice
12CAPPONE (57)KarolinaGODOŚ067,54047,430
   KWPN / Holandia / wałach / 2007 / - / kasztan / Untouchable / L. Coradin
   - / Iwona Kraszewska - Godoś
    KJ ROYAL
13OSADKOWSKI BORODIN (135)AgnieszkaOLSZEWSKA070,57048,720
   KWPN / - / ogier / 2006 / 103FB72 / siwa / King Kolibri/ Kolibri / Renette/ Julio Mariner
   
    KJ Osadkowski
14CONCERTO (47)AgnieszkaNURKOWSKA067,86444,364
   Old / Niemcy / Wałach / 2005 / - / Gniada / Concetto / Los Angeles
   - / Zbigniew Nurkowski
    KJ AVANTI
15VYKARLOS (127)AnnaMARCINIAK073,54446,284
   KWPN / Holandia / Wałach / 2002 / - / Gniada / Numer Uno / Vykarla
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol
16LEMANOS WM (117)DariaWICHOWSKA078,30760,547
   SP / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniada / Landcordek / Lemanska WM
   
    BPK
17AMETYS (96)JuliaCICHECKA069,271058,7310
   CS / Czechy / klacz / 2005 / - / kasztan / Arras / Amareta
   - / Marek Cichecki
    LKJ Ostroga Opole
18WODKA-POLKA (162)MagdaKAMIŃSKA466,04
   HOL / Niemcy / Klacz / 2006 / - / Gniada / Candillo / Perhabs
   - / Józef Kamiński
    KJ Avanti
19LIBERATTO P (105)ŁukaszWYLĘGA468,41
   SP / Polska / Ogier / 2002 / POL 009611040102 / Kara / Corofini / Loretta P/Alberto
   - / Łukasz Wylęga
    KJ Jumping Team
20ZAPATERO (168)WeronikaSOŁTYSIAK468,95
   KWPN / Holandia / Wałach / 2004 / - / Kara / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   - / Jan Sołtysiak
    JKS Przybyszewo
21KENIA (142)WeronikaKORZENIOWSKA (JM.2000)469,54
   wlkp / Polska / klacz / 2002 / POOL007670052502 / gniada / MABANT / KARIMA
   
    KJ Osadkowski
22WALL STREET G (160)MagdaKAMIŃSKA469,98
   KWPN / Holandia / Wałach / 2003 / - / Gniada / Havanna / Indoctro
   - / Magda Kamińska
    KJ Avanti
23QUITA DU DOMINE Z (205)GerardGRUTZA472,61
   Zangerscheide / Belgia / Klacz / 2004 / - / Ganida / Quantum / Gret Palucca
   - / Gerard Grutza
    KJ Zbrosławice
24CRAZY RAY (129)MonikaMATUSZEWSKA478,13
   Old / Niemcy / Wałach / 2004 / - / Gniada / Gesmaray / Capella
   - / Dariusz Matuszewski
    KJ Partynice
25CRISTOBAL V/D KOOLDRIES (204)MałgorzataĆWIKŁO488,47
   BWP / Belgia / Ogier / 2002 / - / Kasztan / Calvados / Veleda V/D Kooldries
   
    WLKS Krakus
26BANGKOK GN (14)WojciechPAŻUCHA980,63
   Oldenburg / Niemcy / Ogier / 2006 / - / Gniady / Balou du Ruet / Ashley
   - / Bernd Hoerner
    Klub Sportowy Pegaz
27QUEEN (136)AgnieszkaOLSZEWSKA1086,93
   SP / - / Klacz / 2000 / POL009530052500 / GNIADA / TURBUD QUIRINUS/PAVAROTTI VIDE / CYBROLA/CABROL
   
    KJ Osadkowski
28UCAYALI (190)TomaszKUCZERAWY1264,07
   SP / - / Klacz / 2002 / - / Kasztan / Qumbal/Kimball / Uraca V D Haydehoe/Esprit De C
   
    LKJ Platan
29BARTEK (189)TomaszKUCZERAWY1267,07
   
   
    LKJ Platan
30ERGOS G (12)JuliaCIEŚLAR2066,72
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Siwa / Maram/Aram / Eurydyka G/Lumpi
   
    BPK
 LITTLE KEMM (149)MagdalenaMATUSZEWSKA (J.1999)eli
   Mekl. / - / Wałach / 2001 / - / Kasztan / Lord Kemm/Landadel / Dibursa/ Dietar
   
    KJ Partynice
 CLAAS (45)WiesławPIECHAeli
   hol / Niemcy / wałach / 2001 / - / siwa / Coronado / Cosima
   - / Wiesław Piecha
    JKS Equi Verso
 SEAQUEST (182)DominikSŁODCZYKrez
   
   
    KJ Zbrosławice
 DESAND (94)MaciejSTOPArez
   SP / - / Wałach / 2009 / - / c.gniada / Desant sp / Dewiza De Revel/Quidam De Reve
   Jacek Soska / Maciej Stopa
    BPK
 DEBATA II (77)EwaBINASIK - HAPKIEWICZrez
   WLKP / Polska / Klacz / 2008 / - / GNIADA / CAMPARI M/CARPRILLI / DEMETER/CZAROWNIK
   
    KJ Zbrosławice
 CAVARELLI (110)JanCHRZANOWSKIrez
   Old / Niemcy / Wałach / 2007 / - / Siwa / Coupe De Cour / Grace
   
    BPK
 CATHARSIS (184)DominikSŁODCZYKrez
   OLD / - / KLACZ / 2007 / DE433331209707 / GNIADA / CARENZO/ CALIDO / ASKANIA/ATHLET Z
   
    KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/8
Liczba skoków (Jumps)
13/9
Dystans (m)
460/302
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
79/52 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 30.05-31.05.2015
Wydruk: 31-05-2015 19:42:40
8/mini LL
Data: 31-05-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - mini LL (do 70) towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--21CZCIONKA (175)MajaWOJCIECHOWSKA045,02
   Kuc / - / Klacz / 2001 / - / - / Esauł / Czarna/nn
   Paweł Falkiewicz / PPR Attis
    SJK Jakubus
1--21BRANDO (221)RomaKULA047,17
   
   
   
1--21CZCIONKA (175)MajaWOJCIECHOWSKA047,46
   Kuc / - / Klacz / 2001 / - / - / Esauł / Czarna/nn
   Paweł Falkiewicz / PPR Attis
    SJK Jakubus
1--21FLORYDA (215)EmiliaPIETRZAK047,84
   
   
   
1--21FORTUNA (100)JoannaLEWICKA048,40
   
   
   
1--21KADOGAN (173)NikolaGRUSZECKA048,90
   - / - / Wałach / 2007 / - / - / Acorino / Katania/Huk
   PPR Attis / Jan Tomasz Procaiło
    SJK Jakubus
1--21BRANDO (221)RomaKULA048,90
   
   
   
1--21FLORYDA (215)EmiliaPIETRZAK050,50
   
   
   
1--21DONNA AGATHA (144)AgnieszkaOLSZEWSKA052,09
   
   
    KJ Osadkowski
1--21WUDU (172)AnnaWIŚNIEWSKA - RAK052,61
   WLKP / - / WAŁACH / 2001 / POL007530007501 / KARA / IGNAC/IGNAM / WENUS/ ORANGE BAY
   
    SJK Jakubus
1--21RIO NEGRO (146)MariaADAMIETZ053,55
   - / Polska / Wałach / - / - / Kasztan
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol Grodziec
1--21WUDU (172)AnnaWIŚNIEWSKA - RAK053,96
   WLKP / - / WAŁACH / 2001 / POL007530007501 / KARA / IGNAC/IGNAM / WENUS/ ORANGE BAY
   
    SJK Jakubus
1--21RIO NEGRO (146)MariaADAMIETZ054,60
   - / Polska / Wałach / - / - / Kasztan
   - / Józef Marciniak
    KJ Metpol Grodziec
1--21PRERIA (174)MagdalenaKONIECZNA055,25
   - / - / Klacz / 2002 / - / - / Nemelles / Polana/Arion
   PPR Attis / Stefan Kierznowski
    SJK Jakubus
1--21FIGARO (81)BarbaraADAMIETZ057,03
   Wetsf / Niemcy / Wałach / 2001 / - / Kara / Ferragmo / Desiree
   - / Rajmund Adamietz
    KJ Metpol Grodziec
1--21BIRMA (214)MajaKAŹMIERCZAK057,19
   - / Polska / Klacz / 2000 / - / Gniada / Reval / Bałta
   - / Iwona Kaźmierczak
    BPK
1--21FIGARO (81)BarbaraADAMIETZ057,87
   Wetsf / Niemcy / Wałach / 2001 / - / Kara / Ferragmo / Desiree
   - / Rajmund Adamietz
    KJ Metpol Grodziec
1--21SCADA (137)AgnieszkaOLSZEWSKA058,41
   
   
    KJ Osadkowski
1--21CHICALIDA (138)AgnieszkaOLSZEWSKA058,51
   
   
    KJ Osadkowski
1--21FORTUNA (100)JoannaLEWICKA059,16
   
   
   
1--21CHICALIDA (138)AgnieszkaOLSZEWSKA059,60
   
   
    KJ Osadkowski
22--28ATENA (123)JakubŻMIGRODZKI440,37
   
   
   
22--28BAJKA (82)JustynaGACZKOWSKA448,89
   
   
    KJ Royal
22--28ATENA (123)JakubŻMIGRODZKI449,07
   
   
   
22--28DONNA AGATHA (144)AgnieszkaOLSZEWSKA452,54
   
   
    KJ Osadkowski
22--28BIRMA (214)MajaKAŹMIERCZAK453,78
   - / Polska / Klacz / 2000 / - / Gniada / Reval / Bałta
   - / Iwona Kaźmierczak
    BPK
22--28BAJKA (82)JustynaGACZKOWSKA458,59
   
   
    KJ Royal
22--28SCADA (137)AgnieszkaOLSZEWSKA460,52
   
   
    KJ Osadkowski
29LEOŚ (223)LiliannaSMOLINSKA1276,03
   
   
    SJK Jakubus
30KADOGAN (173)NikolaGRUSZECKA1676,75
   - / - / Wałach / 2007 / - / - / Acorino / Katania/Huk
   PPR Attis / Jan Tomasz Procaiło
    SJK Jakubus
 GRETA (5)MichalinaSZMUCeli
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Kasztan / Paser / Gramma
   - / Rafał Szmuc
    KJ Korys Przygorzele
 GRETA (5)MichalinaSZMUCeli
   SP / Polska / Klacz / 2003 / - / Kasztan / Paser / Gramma
   - / Rafał Szmuc
    KJ Korys Przygorzele
 PRERIA (174)MagdalenaKONIECZNAeli
   - / - / Klacz / 2002 / - / - / Nemelles / Polana/Arion
   PPR Attis / Stefan Kierznowski
    SJK Jakubus
 LEOŚ (223)LiliannaSMOLINSKAeli
   
   
    SJK Jakubus

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
357
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
62 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com