ZO-B2* Gałkowo
Gałkowo, 26-28 czerwca 2015

WYNIKI KOŃCOWE

1 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK (26-06-2015)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1NEWTON JP ZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk08,08,074,22
2--4CASSIANA SCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem07,97,976,99
2--4MAESTROPasik MonikaLKJ Gałkowo07,97,981,40
2--4CALANDRIATomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka07,97,982,44
5--8ARGENTINA ZTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka07,87,879,99
5--8ALEXWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko07,87,883,00
5--8CELTIC BOYKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko07,87,883,04
5--8C VELASQUEZTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo07,87,885,47
9G-SHOCKCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo0,27,87,687,19
10LAMBI IIRębisz AnnaLKJ Gałkowo0,57,97,484,22
11FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko0,57,87,384,12
12CASVELLETomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka0,57,26,785,19
13--14OTELLOGodek TomaszLKJ Gałkowo17,46,481,00
13--14PARTYZANTGodek TomaszLKJ Gałkowo1,07,46,481,41
15MEFISTOGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka1,57,05,583,72
16CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek2,27,25,092,99


2 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK (26-06-2015)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1--2HYDRONCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek08,08,072,42
1--2AFGHANLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek08,08,081,94
3--4ANINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,975,02
3--4WESTFALIABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo07,97,978,91
5--6VENUSTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka07,87,876,75
5--6CORRIDA-JWoźniak KarinaFKJ Zbyszko07,87,876,85
7--8CARRERASSkwara PaulinaKJ Welt Opypy0,57,87,371,76
7--8ANARION D'OZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk0,57,87,377,32
9--10CLIVIAZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin0,57,67,174,73
9--10ALCARINA IITomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka0,57,67,182,16
11LE CORBUSIERCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo0,67,67,083,99
12STREISANDLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek0,57,46,979,56
13--14FANTASTIC GRHejger MartaJKS Narew Różan1,07,46,472,99
13--14FLASHZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn1,07,46,475,64
15FINLANDIABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo1,07,06,076,47
16SHILINGAkelis DariusLTU2,06,84,879,77
17EROTYKCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo2,97,24,3101,05


3 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK (26-06-2015)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1--3DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo08,28,271,67
1--3VIVARoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo08,28,272,85
1--3QUINTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko08,28,276,64
4CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz08,18,177,65
5--7VANILLARoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo08,08,077,40
5--7IZALCONadolny-Zawadowicz ZuzannaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach08,08,078,41
5--7ALCZENTOMatysiak IrenaSCSJ Coval Biały Bór08,08,080,53
8CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice07,97,977,52
9LUCARębisz AnnaLKJ Gałkowo07,87,874,70
10ITONBobik JanLKS Dragon Nowielice07,57,572,84
11EXTRA DOLLARSSeroka AnnaKJ Aldragho Piaseczno0,57,87,381,75
12MARAVELJończyk Łukaszbpk0,57,67,172,66
13FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo0,77,46,784,02
14CORISKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko17,56,577,16
15CYGANICKALemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki1,27,26,084,99
16CALATINRybarczyk PaulinaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach2,17,65,593,19


4 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 (26-06-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CIROBANTAHejger MartaJKS Narew Różan048,62300 PLN
2DRAGONBembenek JoannaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego052,12200 PLN
3J-LAWINAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn052,20100 PLN
4CZANDRAWięcek AnnaAromer052,80100 PLN
5A CAPELLAKrzemień MichałBPK053,4150 PLN
6SILVER BOYNietubyć Zofia (J.1997)KJ Bajardo054,7850 PLN
7HIPOIDASHestkowski RobertJeździecki Klub Sportowy u Robsonów055,2150 PLN
8PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar055,2350 PLN
9STAVROSMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy055,4720 PLN
10THE NEIGHBOURLach Agatabpk056,2720 PLN
11BILLY BOY W ZLemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki058,9820 PLN
12LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki Klub Jeździecki059,0320 PLN
13TANGO RPawłowski KonradSopocki KJ059,6020 PLN
14TOKAJER 8Dąbkowska AleksandraKlub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej060,1820 PLN
15AXEL ROSEWięcek AnnaAromer062,64
16FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo062,94
17LACROSSELyskovka ValerijKJ Indeco Szarek063,16
18ROBESPIERESkwara PaulinaKJ Welt Opypy064,96
19SINGULORD SAPHIRKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko066,78
20C ALPACZINO ZKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów068,10
21CHARLENEWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko069,10
22CASALLETTOBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo069,77
23JAKADI NON STOPTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo172,55
24CARGOPrzedpełska AntoniaSJ Poster173,06
25VIGORZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn175,82
26CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec382,74
27RELISAkelis DariusLTU450,71
28ROTEMASAkelis DariusLTU453,47
29ALCESLipińska AnnaFKJ ZBYSZKO453,56
30CORINASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO456,47
31MEGGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka457,35
32PACINORegucka Julia (JM.2001)KS nad Wigrami Mikołajewo462,43
33EMARSeroka AnnaKJ Aldragho Piaseczno462,55
34CHERY GOLD DGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka463,68
35QUICK SIGHTEDKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów464,79
36GORDONGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka467,06
37CONTESSA 183Brzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo468,92
38LADY CANTABąk AnnaKS Chojnów469,25
39LORDPawłowski KonradSopocki KJ469,40
40JULIO PALEGRO IILorkowska Katarzyna (JM.2000)bpk470,45
41LA CALIDADVinckier Jan677,53
42GINESGospodarczyk PawełLKJ Gałkowo855,62
43ASESORKubiak MichałSobieski Jumping Team Gdańsk856,67
44WAITAKIPawluczuk MarekJKS u Robsonów859,68
45BASTIONFludra AgataSTOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"861,11
46ZENDERDerlatka KamilaAldragho Piaseczno863,58
47BALLADAKrzemiński Jarosławbpk1180,17
48RIVALDO KGGawryluk MałgorzataAldragho Piaseczno1261,02
49EXITORuprecht MateuszWelt Opypy1267,57
50ESCORIALFlorkiewicz AgataKS Chojnów1391,63
51REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"1773,68
52IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS "U Robsonów"2188,38
 ZAVIRA AElminowski PiotrDom Koni Lazar ELI
 AL AWARBalcer Monika (J.1998)KJ Aromer Józefin REZ
 LA VAWETTALach Agatabpk REZ


5 - C - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 (26-06-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CANTURO IHejger MartaJKS Narew Różan048,97024,581000 PLN
2ROTEMASAkelis DariusLTU050,14025,59750 PLN
3MADŻILJończyk Łukaszbpk051,47025,68450 PLN
4HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz050,56026,10250 PLN
5DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka048,99026,26150 PLN
6CASPAR MSLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek054,74026,32100 PLN
7GRACJAEndraszka PaulinaSopocki Klub Jeździecki053,66026,42100 PLN
8VAILLANTEUrbonas ValdasLankupiai051,29026,44100 PLN
9LA VAWETTAJończyk Łukaszbpk048,16026,9830 PLN
10ALCESLipińska AnnaFKJ ZBYSZKO045,75027,8230 PLN
11ONBEKENDShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO051,33027,8330 PLN
12STAVROSMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy049,75029,1030 PLN
13CANCANRoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo049,32029,9530 PLN
14TOKAJER 8Dąbkowska AleksandraKlub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej052,64030,8030 PLN
15COLTRANETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo054,30030,9630 PLN
16CAREWICZShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO053,62031,0530 PLN
17DELAY BTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka053,08031,0830 PLN
18A CAPELLAKrzemień MichałBPK049,07425,0130 PLN
19ASTURIAWiśniewska AleksandraKlub Jeździecki Hippica Polonia051,64426,47
20ASESORKubiak MichałSobieski Jumping Team Gdańsk049,53426,52
21BILLY BOY W ZLemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki053,93428,90
22DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo050,78432,61
23J-LAWINAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn050,11639,65
24FOCUSPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań049,04825,49
25LIGHTNING 100Piątkowski MichałKJ Strzała Krubiczew051,32828,24
26LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki Klub Jeździecki048,29832,40
27DA VINCIKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów053,65832,96
28DISTHEENLemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki054,68849,27
29QUINCHELLAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko048,97951,18
30KASANDRADrózd GabrielaKJ Aldragho Piaseczno049,011227,79
31SILVER BOYNietubyć Zofia (J.1997)KJ Bajardo049,57 ELI
32CALINGKAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec050,17 REZ
33LUCKY HORSEPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań049,25REZ
34CIROBANTAHejger MartaJKS Narew Różan446,02
35RELISAkelis DariusLTU447,65
36WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"449,72
37CZANDRAWięcek AnnaAromer450,37
38PICCOLORuprecht MateuszWelt Opypy450,51
39MEGGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka450,57
40GINESGospodarczyk PawełLKJ Gałkowo451,31
41QUICK SIGHTEDKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów451,43
42JERICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy451,58
43RODIALGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka451,71
44Landliebe Jo WeSiergiej LudmiłaKJ Salio Biesiekierz Rudny451,81
45GORDONGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka451,96
46GREAT PLEASURE IISkwara PaulinaKJ Welt Opypy452,34
47GALAKTYKAKubiak MichałSobieski Jumping Team Gdańsk452,41
48TANGO RPawłowski KonradSopocki KJ452,45
49CANTINIRybarczyk PaulinaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach452,82
50CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn452,98
51EPOKASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO453,06
52CALIDOSSiergiej LudmiłaKJ Salio Biesiekierz Rudny453,43
53ANGELA DE LA CRUZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk453,50
54AL AWARBalcer Monika (J.1998)KJ Aromer Józefin453,77
55LIMTENDERKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko453,97
56CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice454,79
57EXITORuprecht MateuszWelt Opypy553,42
58VIGORZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn556,58
59CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec557,97
60WAITAKIPawluczuk MarekJKS u Robsonów558,54
61ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo846,34
62LUCARębisz AnnaLKJ Gałkowo848,84
63CORINASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO849,94
64SPARTAN LJończyk Łukaszbpk850,53
65ITONBobik JanLKS Dragon Nowielice851,67
66LACROSSELyskovka ValerijKJ Indeco Szarek853,42
67C ALPACZINO ZKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów853,78
68DAMBIS-JMadej AleksandraKJ Strzała Krubiczew1164,27
69ZAVIRA AElminowski PiotrDom Koni Lazar1357,58
 DRAGONBembenek JoannaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego REZ


6 - CC - DR, zwykły art. 238.2.1 (26-06-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka057,521200 PLN
2KEMBALLKalinowski CezaryStrzała krubiczew058,341000 PLN
3CASPAR MSLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek058,85600 PLN
4TINTAHestkowski RobertJeździecki Klub Sportowy u Robsonów059,82400 PLN
5CAREWICZShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO060,95300 PLN
6CORIANO'S ASSWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko062,20200 PLN
7SKYLINEStrzałkowska JaninaKJ Strzała Krubiczew062,46100 PLN
8CALINGKAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec062,78100 PLN
9CANCANRoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo064,2940 PLN
10COLTRANETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo065,9240 PLN
11CAESAR-ALemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki067,7140 PLN
12SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice458,70
13ALPENLERCHEJończyk Łukaszbpk459,44
14HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz459,66
15LIGHTNING 100Piątkowski MichałKJ Strzała Krubiczew459,78
16FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice461,31
17CLAYTONStrzałkowska JaninaKJ Strzała Krubiczew462,04
18--19DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo463,29
18--19NIRMETTERynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ Gałkowo463,29
20JERICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy463,68
21GRACJAEndraszka PaulinaSopocki Klub Jeździecki464,23
22WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"464,26
23CANTURO IHejger MartaJKS Narew Różan464,83
24BE MY LOVERKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk465,06
25GREAT PLEASURE IISkwara PaulinaKJ Welt Opypy465,50
26CELTIA IIWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko466,06
27ANGELA DE LA CRUZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk466,26
28RODIALGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka466,66
29DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo469,31
30ASTURIAWiśniewska AleksandraKlub Jeździecki Hippica Polonia470,95
31CANTINIRybarczyk PaulinaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach572,52
32KASANDRADrózd GabrielaKJ Aldragho Piaseczno859,79
33SPARTAN LJończyk Łukaszbpk860,87
34DOLOMITZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn862,27
35ONBEKENDShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO863,41
36FOCUSPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań863,63
37EPOKASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO864,10
38VAILLANTEUrbonas ValdasLankupiai1263,02
39CRUSORTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka1265,68
40DA VINCIKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów1269,48
41ZAMELUS WEndraszka PaulinaSopocki Klub Jeździecki1669,80
 DAMBIS-JMadej AleksandraKJ Strzała Krubiczew ELI
 QUINTUS 93Wechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko ELI


6A - Businnes Class Cup (26-06-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie039,58
2BASTIONFludra AgataSTOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"039,99
3COMMON SENSEZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin041,44
4MAGDAMaruda Dominikabpk042,60
5BALLADAKrzemiński Jarosławbpk048,83
6DAISY EWITAJurjewicz Ignacybpk049,67
7SYRIUSZKuliszewska Zofia (J.1999)bpk440,89
8OTELLOBednarz Edytabpk446,58
9JazzWitkowski Krzysztof449,94
10DALANDA ZWojtera ZdzisławKJ Uniglob Gozdów563,27
11LADY CANTAPachnik AleksandraKS Chojnów665,88
12NOVELLA PPTomaszewicz Alicjabpk1273,22
 HARFASikora KamilSopocki KJ ELI


7 - P1 - 5-latki - Eliminacje do MPMK (27-06-2015)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1WESTFALIABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo08,28,275,48
2CARRERASSkwara PaulinaKJ Welt Opypy08,08,069,38
3--4VENUSTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka07,97,973,13
3--4CORRIDA-JWoźniak KarinaFKJ Zbyszko07,97,974,24
5ANINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo0,57,97,474,28
6--7FINLANDIABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo0,57,87,370,80
6--7LE CORBUSIERCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo0,57,87,376,21
8AFGHANLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek0,67,97,379,37
9--11ANARION D'OZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk0,57,67,168,66
9--11FLASHZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn0,57,67,169,61
9--11CLIVIAZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin0,57,67,169,98
12ALCARINA IITomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka0,57,57,076,99
13HYDRONCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek0,57,46,970,98
14STREISANDLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek2,06,04,075,84
15EROTYKCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo7,36,4-0,9116,99
 SHILINGAkelis DariusLTUELIELIELIELI
 FANTASTIC GRHejger MartaJKS Narew RóżanELIELIELIELI


8 - N1 - 6-latki - Eliminacje do MPMK (27-06-2015)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz08,38,378,83
2VIVARoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo08,28,267,11
3--4EXTRA DOLLARSSeroka AnnaKJ Aldragho Piaseczno08,08,073,78
3--4ALCZENTOMatysiak IrenaSCSJ Coval Biały Bór08,08,075,97
5--6LUCARębisz AnnaLKJ Gałkowo07,97,970,25
5--6JAKADI NON STOPTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,978,48
7DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo07,87,870,61
8--10FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo0,57,87,368,17
8--10QUINTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko0,57,87,371,42
8--10CORISKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko0,57,87,372,70
11--12MARAVELJończyk Łukaszbpk0,57,67,169,85
11--12CALATINRybarczyk PaulinaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach0,57,67,176,06
13VANILLARoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo17,46,472,25
14IZALCONadolny-Zawadowicz ZuzannaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach3,36,83,592,69
15CYGANICKALemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki7,66,8- 0,8129,57


9 - N - MR, dwufazowy art. 274.5.3 (27-06-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1RELISAkelis DariusLTU045,82023,37300 PLN
2CORINASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO049,90024,88200 PLN
3ZAVIRA AElminowski PiotrDom Koni Lazar044,87024,99100 PLN
4ALCESLipińska AnnaFKJ ZBYSZKO044,48025,75100 PLN
5LA VAWETTALach Agatabpk040,99027,9460 PLN
6LACROSSELyskovka ValerijKJ Indeco Szarek054,00028,0860 PLN
7BASTIONFludra AgataSTOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"046,97028,1160 PLN
8ROBESPIERESkwara PaulinaKJ Welt Opypy054,45028,2660 PLN
9THE NEIGHBOURLach Agatabpk046,81030,1260 PLN
10AXEL ROSEWięcek AnnaAromer048,26030,21
11ESCORIALFlorkiewicz AgataKS Chojnów054,14033,74
12CONTESSA 183Brzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo047,69424,59
13CASALLETTOBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo052,17425,46
14ZENDERDerlatka KamilaAldragho Piaseczno044,48426,58
15LADY CANTABąk AnnaKS Chojnów050,17430,47
16LORDPawłowski KonradSopocki KJ051,52431,38
17BALLADAKrzemiński Jarosławbpk050,03745,92
18DRAGONBembenek JoannaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego045,73824,82
19TANGO RPawłowski KonradSopocki KJ050,35851,65
20DAMBIS-JMadej AleksandraKJ Strzała Krubiczew046,51 REZ
21LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki Klub Jeździecki046,86 REZ
22ALPENLERCHEKobierska ZuzannaKS Garo Zaborów155,01
23C ALPACZINO ZKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów157,17
24WAITAKIPawluczuk MarekJKS u Robsonów443,44
25--26CIROBANTAHejger MartaJKS Narew Różan445,51
25--26FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo445,51
27GINESGospodarczyk PawełLKJ Gałkowo446,41
28HYDRONCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek449,29
29PACINORegucka Julia (JM.2001)KS nad Wigrami Mikołajewo449,35
30EROTYKCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo452,81
31PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar662,79
32RIVALDO KGGawryluk MałgorzataAldragho Piaseczno662,97
33MEGGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka848,54
34CARGOPrzedpełska AntoniaSJ Poster973,95
35REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"1250,53
36JULIO PALEGRO IILorkowska Katarzyna (JM.2000)bpk1251,47


10 - C - ŚR, zwykły art. 238.2.1 (27-06-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SPARTAN LJończyk Łukaszbpk049,661200 PLN
2DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka050,271000 PLN
3QUINCHELLAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko050,32600 PLN
4VIGORZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn051,49400 PLN
5CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn051,71300 PLN
6ZAVIRA AElminowski PiotrDom Koni Lazar053,35200 PLN
7GALAKTYKAKubiak MichałSobieski Jumping Team Gdańsk053,84100 PLN
8CALIDOSSiergiej LudmiłaKJ Salio Biesiekierz Rudny053,88100 PLN
9DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo055,1940 PLN
10LIMTENDERKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko055,6340 PLN
11SINGULORD SAPHIRKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko058,9140 PLN
12DISTHEENLemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki059,3640 PLN
13CHARLENEWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko059,3940 PLN
14CORINASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO059,8040 PLN
15LUCKY HORSEPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań061,0840 PLN
16LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki Klub Jeździecki061,67
17LACROSSELyskovka ValerijKJ Indeco Szarek065,09
18PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar065,12
19DELAY BTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka067,03
20DA VINCIKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów067,73
21LA CALIDADVinckier Jan276,47
22ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo449,36
23RELISAkelis DariusLTU451,39
24J-LAWINAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn453,66
25ONBEKENDShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO454,19
26STAVROSMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy456,24
27SILVER BOYNietubyć Zofia (J.1997)KJ Bajardo456,79
28ALCESLipińska AnnaFKJ ZBYSZKO457,70
29HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz458,27
30DRAGONBembenek JoannaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego458,93
31WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"460,74
32BILLY BOY W ZLemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki461,06
33MEGGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka461,19
34CZANDRAWięcek AnnaAromer461,40
35QUINTUS 93Wechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko462,34
36CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice464,88
37ALPENLERCHEKobierska ZuzannaKS Garo Zaborów465,01
38HIPOIDASHestkowski RobertJeździecki Klub Sportowy u Robsonów465,24
39C ALPACZINO ZKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów469,28
40Landliebe Jo WeSiergiej LudmiłaKJ Salio Biesiekierz Rudny851,67
41ROTEMASAkelis DariusLTU853,53
42CANTURO IHejger MartaJKS Narew Różan855,15
43ASESORKubiak MichałSobieski Jumping Team Gdańsk856,82
44GORDONGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka858,86
45GINESGospodarczyk PawełLKJ Gałkowo860,03
46ITONBobik JanLKS Dragon Nowielice860,73
47PICCOLORuprecht MateuszWelt Opypy865,58
48TANGO RPawłowski KonradSopocki KJ989,47
49EXITORuprecht MateuszWelt Opypy1181,03
50CALATINRybarczyk PaulinaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach1478,29
51AL AWARBalcer Monika (J.1998)KJ Aromer Józefin1478,58
52CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec1494,28
53REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"1663,67
 LUCARębisz AnnaLKJ Gałkowo ELI
 DAMBIS-JMadej AleksandraKJ Strzała Krubiczew ELI
 CARGOPrzedpełska AntoniaSJ Poster ELI
 WAITAKIPawluczuk MarekJKS u Robsonów REZ


11 - CC - DR, dwufazowy art. 274.5.3 (27-06-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CALINGKAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec052,40026,262000 PLN
2DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo054,13026,361400 PLN
3KEMBALLKalinowski CezaryStrzała krubiczew052,84026,681200 PLN
4DOLOMITZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn052,44027,32850 PLN
5RODIALGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka047,71028,66600 PLN
6SKYLINEStrzałkowska JaninaKJ Strzała Krubiczew050,42029,47500 PLN
7DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka052,62029,64400 PLN
8JERICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy052,80030,12300 PLN
9CAESAR-ALemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki057,21030,46125 PLN
10CAREWICZShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO054,45030,84125 PLN
11CANCANRoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo052,14032,98
12QUINTUS 93Wechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko053,95033,49
13SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice048,90426,76
14FOCUSPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań052,80430,03
15SPARTAN LJończyk Łukaszbpk053,24435,34
16ONBEKENDShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO052,73831,99
17VAILLANTEUrbonas ValdasLankupiai053,05832,16
18LIGHTNING 100Piątkowski MichałKJ Strzała Krubiczew049,50 ELI
19FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice452,64
20GREAT PLEASURE IISkwara PaulinaKJ Welt Opypy452,70
21DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo453,61
22MADŻILJończyk Łukaszbpk454,58
23CANTINIRybarczyk PaulinaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach454,66
24COLTRANETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo455,70
25CRUSORTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka456,02
26DA VINCIKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów457,86
27GRACJAEndraszka PaulinaSopocki Klub Jeździecki850,74
28CASPAR MSLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek854,13
29ANGELA DE LA CRUZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk854,63
30TOKAJER 8Dąbkowska AleksandraKlub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej857,22
31EPOKASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO1064,16
32CLAYTONStrzałkowska JaninaKJ Strzała Krubiczew1168,12
33KASANDRADrózd GabrielaKJ Aldragho Piaseczno1249,45
34BE MY LOVERKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk1257,91
35ASTURIAWiśniewska AleksandraKlub Jeździecki Hippica Polonia2369,31
 TINTAHestkowski RobertJeździecki Klub Sportowy u Robsonów ELI
 CELTIA IIWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko ELI
 WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów" ELI


12 - L - 4-latki - Eliminacje do MPMK (28-06-2015)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko08,18,179,08
2--5G-SHOCKCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo08,08,076,51
2--5CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek08,08,077,73
2--5CALANDRIATomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka08,08,078,54
2--5CASVELLETomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka08,08,081,24
6--7PARTYZANTGodek TomaszLKJ Gałkowo07,87,873,70
6--7ALEXWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko07,87,880,98
8LAMBI IIRębisz AnnaLKJ Gałkowo0,57,87,375,86
9ARGENTINA ZTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka0,57,67,178,83
10--11CASSIANA SCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem0,57,57,075,54
10--11NEWTON JP ZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk0,57,57,077,79
12--13CELTIC BOYKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko0,57,46,979,01
12--13C VELASQUEZTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo0,57,46,980,00
14--15MAESTROPasik MonikaLKJ Gałkowo17,46,480,56
14--15OTELLOGodek TomaszLKJ Gałkowo17,46,481,38
16MEFISTORezmer WiktoriaPomorska Liga Jeździecka1,57,05,580,67


13 - N - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni (28-06-2015)
    Nota zaPunktyWynikNota zaPunktyWynikSuma
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub styl Iza błędyCzaskońcowystyl Iza błędyCzaskońcowyPkt.Nagroda
1WESTFALIABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo7,98,216,18,3079,468,324,4670 PLN
2VENUSTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka7,87,915,78,4076,498,424,1470 PLN
3ANINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo7,97,415,38,2080,198,223,5310 PLN
4HYDRONCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek8,06,914,98,1076,618,123,0200 PLN
5CORRIDA-JWoźniak KarinaFKJ Zbyszko7,87,915,77,60,573,427,122,8100 PLN
6CLIVIAZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin7,17,114,28,2073,638,222,4100 PLN
7LE CORBUSIERCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo7,07,314,38,0080,578,022,3100 PLN
8ALCARINA IITomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka7,17,014,18,0080,468,022,150 PLN
9ANARION D'OZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk7,37,114,47,60,580,607,121,5
10FLASHZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn6,47,113,57,9076,587,921,4
11FINLANDIABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo6,07,413,47,8077,277,821,2
12STREISANDLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek6,94,010,97,61,384,076,317,2
13CARRERASSkwara PaulinaKJ Welt Opypy7,38,015,3ELIELIELI15,3
14AFGHANLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek8,07,315,3ELIELIELI15,3
15EROTYKCichanowicz AgnieszkaKS Nad Wigrami Mikołajewo4,3-0,93,47,23,6106,963,67,0
16SHILINGAkelis DariusLTU4,8ELI4,85,05,399,43-0,34,5
17FANTASTIC GRHejger MartaJKS Narew Różan6,4ELI6,4BOBO120,68BOBO


14 - C - 6-latki - Finał Rundy Młodych Koni (28-06-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz062,43028,931020 PLN
2LUCARębisz AnnaLKJ Gałkowo060,32427,24770 PLN
3VIVARoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo056,44429,00460 PLN
4ITONBobik JanLKS Dragon Nowielice461,63260 PLN
5DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo462,12160 PLN
6IZALCONadolny-Zawadowicz ZuzannaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach774,48110 PLN
7VANILLARoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo864,94110 PLN
8EXTRA DOLLARSSeroka AnnaKJ Aldragho Piaseczno865,26110 PLN
9ALCZENTOMatysiak IrenaSCSJ Coval Biały Bór1260,78
 QUINTMANKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko ELI
 JAKADI NON STOPTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo ELI


16 - CC1/CC1 - Grand Prix, dwunawrotowy art. 273.(2.2)(3.3)(4.3) (28-06-2015)
    I NawrótI NawrótII NawrótII Nawrót
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Pkt.CzasPkt.CzasSumaNagroda
1QUINTUS 93Wechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko079,78166,3914000 PLN
2CALINGKAKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec480,35056,5842400 PLN
3ANGELA DE LA CRUZKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk482,42058,2941400 PLN
4DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo482,33059,9841000 PLN
5BE MY LOVERKubiak GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk480,61455,488960 PLN
6KEMBALLKalinowski CezaryStrzała krubiczew080,25965,329760 PLN
7GREAT PLEASURE IISkwara PaulinaKJ Welt Opypy484,49565,719600 PLN
8ZAMELUS WEndraszka PaulinaSopocki Klub Jeździecki484,55670,3510500 PLN
9FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice483,56858,9212190 PLN
10SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice876,31853,5616190 PLN
11DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka880,49
12COLTRANETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo883,87
13CASPAR MSLyskovka ValerijKJ Indeco Szarek885,12
14DA VINCIKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów987,47
15CAESAR-ALemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki988,05
16DOLOMITZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn988,22
17CORIANO'S ASSWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko10109,53
18CAREWICZShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO1283,30
19RODIALGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka1285,69
20EPOKASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO1680,76
21FOCUSPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań1682,39
22ASTURIAWiśniewska AleksandraKlub Jeździecki Hippica Polonia2486,10
 DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo REZ
 ALPENLERCHEJończyk Łukaszbpk REZ
 GRACJAEndraszka PaulinaSopocki Klub Jeździecki REZ
 SPARTAN LJończyk Łukaszbpk REZ


17 - N - MR, zwykły art. 238.2.1 (28-06-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CONTESSA 183Brzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo053,00300 PLN
2CORINASorokina OlgaFKJ ZBYSZKO054,99200 PLN
3THE NEIGHBOURLach Agatabpk057,73100 PLN
4CORISKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko058,51100 PLN
5CASALLETTOBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo059,1575 PLN
6LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki Klub Jeździecki059,3375 PLN
7ROBESPIERESkwara PaulinaKJ Welt Opypy066,1175 PLN
8CALERO ZKozanecka AleksandraKJ Szumawa Bobrowiec381,9675 PLN
9FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo453,99
10PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar457,55
11EMARSeroka AnnaKJ Aldragho Piaseczno463,71
12CIROBANTAHejger MartaJKS Narew Różan466,64
13CHARLENEWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko470,49
14ESCORIALFlorkiewicz AgataKS Chojnów471,48
15BALLADAKrzemiński Jarosławbpk782,25
16ALCESLipińska AnnaFKJ ZBYSZKO860,39
17IRGIZPawluczuk MarekJKS u Robsonów972,51
18LORDPawłowski KonradSopocki KJ975,92
19MARAVELJończyk Łukaszbpk1250,26
20BASTIONFludra AgataSTOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"1266,59
21RIVALDO KGGawryluk MałgorzataAldragho Piaseczno1267,85
22JULIO PALEGRO IILorkowska Katarzyna (JM.2000)bpk1479,34
23LADY CANTABąk AnnaKS Chojnów31114,94
 ZENDERDerlatka KamilaAldragho Piaseczno ELI
 PACINORegucka Julia (JM.2001)KS nad Wigrami Mikołajewo ELI
 CARGOPrzedpełska AntoniaSJ Poster REZ
 DAMBIS-JMadej AleksandraKJ Strzała Krubiczew REZ
 WAITAKIPawluczuk MarekJKS u Robsonów REZ


15 - C1 - ŚR, dwufazowy art. 274.5.3 (28-06-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1QUINCHELLAWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko057,43025,491600 PLN
2VIGORZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn062,79025,891100 PLN
3KASANDRADrózd GabrielaKJ Aldragho Piaseczno057,61026,21900 PLN
4HIMALAJUSOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz059,29026,34550 PLN
5LIMTENDERKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko062,51026,50300 PLN
6CELTIA IIWechta MaksymilianKJ Wechta Rosnówko059,61026,97200 PLN
7LUCKY HORSEPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań060,80028,45150 PLN
8CANCANRoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo060,50029,80100 PLN
9TOKAJER 8Dąbkowska AleksandraKlub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej063,70029,8750 PLN
10HIPOIDASHestkowski RobertJeździecki Klub Sportowy u Robsonów058,55030,5550 PLN
11ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo058,42422,7550 PLN
12DISTHEENLemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki064,33425,3350 PLN
13CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn059,84425,9550 PLN
14SINGULORD SAPHIRKoszucka MałgorzataKJ Wechta Rosnówko061,84427,27
15LIGHTNING 100Piątkowski MichałKJ Strzała Krubiczew057,20428,27
16BILLY BOY W ZLemański MichałKJ Agro-Aves Gajewniki062,82428,62
17GALAKTYKAKubiak MichałSobieski Jumping Team Gdańsk059,57827,90
18CANTINIRybarczyk PaulinaPomorska Liga Jeździecka w Dziemianach061,30833,29
19RELISAkelis DariusLTU057,29935,50
20DELAY BTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka166,19
21LA CALIDADVinckier Jan166,81
22PICCOLORuprecht MateuszWelt Opypy458,75
23GINESGospodarczyk PawełLKJ Gałkowo458,83
24MEGGrzywacz JacekPomorska Liga Jeździecka459,25
25CANTURO IHejger MartaJKS Narew Różan459,32
26--27CALIDOSSiergiej LudmiłaKJ Salio Biesiekierz Rudny459,49
26--27MADŻILJończyk Łukaszbpk459,49
28JERICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy460,93
29CZANDRAWięcek AnnaAromer462,16
30STAVROSMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy462,47
31CRUSORTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka462,97
32C ALPACZINO ZKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów670,16
33DRAGONBembenek JoannaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego857,61
34Landliebe Jo WeSiergiej LudmiłaKJ Salio Biesiekierz Rudny858,24
35ROTEMASAkelis DariusLTU860,52
36LACROSSELyskovka ValerijKJ Indeco Szarek861,50
37EXITORuprecht MateuszWelt Opypy861,52
38J-LAWINAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn863,06
39GORDONGilla BłażejPomorska Liga Jeździecka864,96
40SILVER BOYNietubyć Zofia (J.1997)KJ Bajardo1177,67
41TINTAHestkowski RobertJeździecki Klub Sportowy u Robsonów1257,62
42CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice1264,68
43ONBEKENDShalohin AndreiFKJ ZBYSZKO1280,73
44ZAVIRA AElminowski PiotrDom Koni Lazar1369,38
45TANGO RPawłowski KonradSopocki KJ1574,41
46REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"1575,10
 AL AWARBalcer Monika (J.1998)KJ Aromer Józefin ELI
 WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów" ELI
 ASESORKubiak MichałSobieski Jumping Team Gdańsk REZ


9A - Businnnes Class Cup (27-06-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NOVELLA PPTomaszewicz Alicjabpk044,55
2BASTIONFludra AgataSTOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"047,11
3RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie048,49
4SYRIUSZKuliszewska Zofia (J.1999)bpk050,58
5JazzWitkowski Krzysztof051,55
6COMMON SENSEZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin051,62
7FEUERFEE 15Adamiak DominikaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów052,60
8CONTIAdamiak DominikaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów054,97
9DAISY EWITAJurjewicz Ignacybpk058,31
10OTELLOBednarz Edytabpk059,82
11LADY CANTAPachnik AleksandraKS Chojnów061,81
12MAGDAMaruda Dominikabpk453,46
13DALANDA ZWojtera ZdzisławKJ Uniglob Gozdów461,56
14HARFASikora KamilSopocki KJ465,12
15TANIECBąk AnnaKS Chojnów468,50
 Johny BravoŁęszczak Marta ELI


16A - Businnnes Class Cup (28-06-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NOVELLA PPTomaszewicz Alicjabpk043,99
2SYRIUSZKuliszewska Zofia (J.1999)bpk047,42
3CONTIAdamiak DominikaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów049,13
4RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie050,13
5DAISY EWITAJurjewicz Ignacybpk052,26
6OTELLOBednarz Edytabpk057,83
7FEUERFEE 15Adamiak DominikaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów449,20
8COMMON SENSEZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin455,23
9A CAPELLAPachnik AleksandraKS Chojnów567,67
10DALANDA ZWojtera ZdzisławKJ Uniglob Gozdów672,16
11HARFASikora KamilSopocki KJ777,66
12MAGDAMaruda Dominikabpk855,16
 JazzWitkowski Krzysztof ELI
 Johny BravoŁęszczak Marta REZ



HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com