VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:23
1/L1
Data: 08-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L1 Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MISS LOXGRAFINA (135)AnnaMIŚKIEWICZ072,8688 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
2CASUS BELLI (134)WiesławNOWAK074,3288 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
3G-STAR (103)MarekLEWICKI074,6488 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 528003201102716 / kara / Indoctro / Zolinda
   ... / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
4QANTAS (93)MichałKLATKIEWICZ075,1188 PLN
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
5FIBONACCI S (31)MałgorzataKOSZUCKA076,0088 PLN
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Po Candillo
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
6VINCI (92)MichałKLATKIEWICZ076,0388 PLN
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Now or Never/ / Loree/Laurion/Wandervogel
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
7QUENTIN TARANTINO AB (78)JanCHRZANOWSKI076,6488 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2011 / - / - / Canoso / Mia I
   SPREHE / Andrzej Błażejewski
BPK
8DIAVISTO (111)MieszkoDĄBROWSKI076,8288 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000402411 / ciemnogniada / Diarado/ Diamant D.SE. / Urte/ Levisto
   Dr. Andreas Kosicki / Wojciech Matyla
KJ BM Kobylin
9CALIKOR (40)JakubKRZYŻOSIAK077,0288 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / .
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
10VALENZIA (91)MichałKLATKIEWICZ077,5888 PLN
   HAN / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Now Or Never/Voltaire / Cha Cha/Calido/Carbid
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
11ROSSA (49)AleksandraCHOTNICKA077,9988 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Condender Son/Contender / Rachella/Charisma 115
   - / Wiktoria Trzebniak
KS Chojnów
12QUICKLENSKY (117)ŁukaszBRZÓSKA078,1088 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2011 / DE441410603511 / gniada / Quick Fire/ Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
13FORTUNA (118)ŁukaszBRZÓSKA078,3988 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Romario / Flower P
   Edyta Bednarz / Edyta Bednarz
KJ Miralex Jakubowo
14MY ZEAL MELLONI (68)HubertPOLOWCZYK078,8588 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000551011 / siwa / Mylord Cartha/ Carthago / Zoldika/ Acolord
   0 / 0
JKS Salio
15CAIERO (89)DajanaPAWLICKA080,0488 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
16GALOUBET (128)KrzysztofMAZUR082,9988 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
KJ Legia Kozielska
17TULLAMORE DEW (98)JakubPODGÓRNY083,6988 PLN
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
18COCO (140)KarolinaKUFLIŃSKA471,43
   Holsztyn / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
19CATTICK (15)AlinaCELMEROWSKA474,64
   OS / GER / Ogier / 2011 / - / ciemnogniada / Cattoki's Cannon / Lady Lewitz
   Niemcy / Janusz Paprocki
bpk
20CASABLANCA (90)DajanaPAWLICKA476,04
   Holsteiner Warmblut / GER / Klacz / 2011 / DE421000138811 / - / CASSIN / MONA II
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
21GUIDO B (80)IzabelaVINCKIER480,29
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 52800320110182 / siwa / Vingino / Zelina
   Holandia / Jan Vinckier
JKS Tornado Szczecin
22DARING QUEEN (124)JoannaROSICKA483,05
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
23PHILADELPHIA (8)MarekLEWICKI797,35
   HANN / POL / Klacz / 2011 / - / - / PERIGUEUX / CHAREN
   G.Gerken / Carla Bianchi
KJ Czahary Pogorzelica
24NEWTON JP Z (51)GrzegorzKUBIAK879,47
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab de Reve / Quidam de Revel / Piminisou / Popcorn
   Belgia / Monika Chrzanowski
Sobieski Jumping Team
25ALEX (32)MałgorzataKOSZUCKA1997,73
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
89 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:25
2/N
Data: 08-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARIKA (75)JoannaMACZUGA078,2788 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009590215410 / siwa / Cantanis / Cantus / Milady/ Czuwaj
   SK Walewice / Joanna Maczuga
KS Cortina Kaczenice
2CLASSIC DREAM (3)WiesławNOWAK079,1588 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2010 / DE455870013710 / kasztanowata / Colestus / Wicky/Inster Graditz
   Niemcy / Nicolaas Maria Nouwen
LKS Stragona
3KENTUCKY'S PICOBELLO (125)JoannaROSICKA081,5488 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue/ Couperus / Copy Picobello Z/ Carthago Z
   Picobello stables / Joanna Rosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
4WESTFALIA (116)ŁukaszBRZÓSKA081,8288 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616 009 64 00200 10 / - / Quaide Cassin po Cassini I / Wisła po Izjum
   Sławomir Łagun / Sławomir Łagun
KJ Miralex Jakubowo
5CHERRY BOY (56)JoannaROSICKA082,1288 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Chanel
   Sk Racot / Agnieszka Nowak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
6COFERTINA (126)JoannaROSICKA082,5788 PLN
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
7CHERRY TANIA (4)WiesławNOWAK083,1588 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Klacz / 2010 / DE456571006510 / kasztanowata / Cellestial / Con Tania/Con Capitol
   Niemcy / Nicolaas Maria Nouwen
LKS Stragona
8BOCCACCIO (110)MieszkoDĄBROWSKI084,0188 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
9CHANSONETTE DE REVEL (55)GrzegorzKUBIAK084,0288 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Quidam de Revel sf / Galoubet A sf / Czata xx / Life and Liberty xx
   Polska / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team
10SZULER (50)AleksandraCHOTNICKA084,0488 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / gniada / Luron KWPN / Guidam sf / Szaki sp / Kissovo sf
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KS Chojnów
11COLIN CASSAL A (105)MarekLEWICKI084,1288 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Casquetto/ / Winthera/
   ... / Józef Walat
KJ Czahary Pogorzelica
12QUIDAMS STAR MELLONI (71)HubertPOLOWCZYK085,1588 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000577910 / gniada / Quidam de Revel/ Jalisco B / Taki / Chello I
   0 / Robert Grzegorz MIeleńczuk
JKS Salio
13QUVEE PRESTIGE (28)MałgorzataKOSZUCKA085,4988 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2010 / - / - / Quidam de Revel / Jalisco B / U2 II / Cento
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
14PERFECTO (130)KrzysztofMAZUR086,0388 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009520004510 / gniada / Domel/ Lagrain / Progis/ Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski/ Krzysztof Mazur
KJ Legia Kozielska
15ANARION D'OZ (54)GrzegorzKUBIAK086,9988 PLN
   SF / FRA / Ogier / 2010 / 25000110424492E / gniada / Kannan/Voltair / Tiwele D'Oz/Calvaro
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team
16RODRIGO CASSIN (97)JakubPODGÓRNY087,3588 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
KJ Czahary Pogorzelica
17AFGHAN (24)RobertWILCZEWSKI088,7088 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Arpeggio / Whitney
   Klaus Scherenberg / Michał Szadkowski
BPK MAZ
18COCA SZUMAWA (113)BeataSZUMIŃSKA477,85
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
19LORD LUDGER (38)JakubKRZYŻOSIAK485,07
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Ludger / Leda
   Monika Kłapinska / Monika Kłapinska
bpk
20CARMEN P (88)DajanaPAWLICKA485,30
   HOLST / GER / Klacz / 2010 / DE 421000114210 / kasztanowata / Cascavello/ Carolus I / Riana/ Colman
   Piotr Pawlicki / Piotr Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
21CASALLETTO (119)ŁukaszBRZÓSKA486,68
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   Niemcy / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
22STREISAND (23)RobertWILCZEWSKI488,13
   OLD / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / Silhouette
   John Gillen / Michał Szadkowski
BPK MAZ
23SARCUS (53)GrzegorzKUBIAK489,35
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / Arcus xx / Cross xx / Skania Robinia sp / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
Sobieski Jumping Team
24CHACCO DOR (101)PiotrKALISZUK493,42
   Oldenburska / GER / Ogier / 2010 / 418184074310 / gniada / Chacco Blue / Ethylari
   Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH / ZKJ / Piotr Kaliszuk
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:26
3/C
Data: 08-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAIK K (27)JanKUREK073,86182 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Bajou du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   ... / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna
2GALAKTYKA (43)MichałKUBIAK080,56182 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / kara / Clinton/Corrado I / Gala/Palegro
   SK Nad Wigrami / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
3COURTNEY 11 (95)KatarzynaBAWŁOWICZ080,84182 PLN
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
4LARIFARI (109)MieszkoDĄBROWSKI081,89182 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
5QUINTMAN (34)MałgorzataKOSZUCKA082,17182 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Quintero / po Lordano
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
6CARETINA SHOSTAKOV (85)JarosławSKRZYCZYŃSKI082,37182 PLN
   Holsteiner / POL / Klacz / 2009 / - / - / CARETINO / HEISSA
   DIRK HOTZE / JOANNA LEHMANN
KJ Agro-Handel Śrem
7CASSIA DE LYS L (84)JarosławSKRZYCZYŃSKI082,75182 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
8NUMBER ONE 28 (29)MałgorzataKOSZUCKA083,02182 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2009 / - / - / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
9ELANO (129)KrzysztofMAZUR083,33182 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Legia Kozielska
10VANILLA (79)JanVINCKIER085,81182 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318307409 / gniada / Now or NeverM / Voltaire / Cualite/ Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
KJ Wechta
11CHACCLANA (83)JarosławSKRZYCZYŃSKI091,21182 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHACCO-BLUE / RAMILANA
   Gestut Lewitz / KRZYSZTOF DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
12SILVER HINE (82)JarosławSKRZYCZYŃSKI483,43
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
13JAMAICA VAN'T VALKENHOF (41)LisaCHRZANOWSKI489,33
   BWP / BEL / Klacz / 2009 / - / gniada / Nonstop BWP / Darco BWP / Euforie BWP / Lambada van Berkenbroeck BWP
   Belgia / Monika Chrzanowski
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:28
4/CC
Data: 08-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC Duża Runda - zwykły art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTI (144)JarosławSKRZYCZYŃSKI065,032400 PLN
   HOLST / GER / G / 2006 / - / gn. / Contender / Patina IV
   - / KS Nad Wigrami
KJ Agro-Handel Śrem
2CON JUAN (100)PiotrKALISZUK066,301500 PLN
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730842305 / ciemnogniada / Cor De Brillant / Zara
   Jo-L / ZKJ / Piotr Kaliszuk
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
3GRAND ROBIN (6)TomaszKLEIN069,751000 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
4ALLILAH (131)KrzysztofMAZUR076,13800 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
KJ Legia Kozielska
5ZAPATERO (143)WeronikaSOŁTYSIAK078,34700 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
6TORPEDO DES FORETS (137)AdamGRZEGORZEWSKI080,54500 PLN
   SF / POL / Klacz / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des forets
   Francja / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
7CORRADO X (106)MałgorzataCISZEK-LEWICKA080,88300 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Corrado I/ / Baroness X/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
8NICOLE (36)JakubKRZYŻOSIAK462,84200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / nn / nn
   Jakub Krzyżosiak / Jakub Krzyżosiak
bpk
9OKARINO (138)AdamGRZEGORZEWSKI466,01
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Pavarotti van de helle / Obella
   Andrzej Kubik / Sylwia Grzegorzewska
Agro aves gajewniki
10FULL PLEASURE (96)KatarzynaBAWŁOWICZ466,08
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
11CHASSOT (7)TomaszKLEIN468,64
   Westfale / POL / Ogier / 2005 / - / - / Chacco-Blue / Pilot's Rendezvous
   Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft
JKS Przybyszewo
12SAGA (76)JanCHRZANOWSKI470,56
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
BPK
13CASPAR MS (26)RobertWILCZEWSKI478,20
   HOL / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carpaccio / Paloma R
   Schulz Monika / Michał Szadkowski
BPK MAZ
14AL GRAN LAND P (69)HubertPOLOWCZYK866,70
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009610152706 / gniada / Landos II/ Lord / Aloette P/ Grandioso
   0 / 0
JKS Salio
15CAVARELLI (77)JanCHRZANOWSKI878,16
   OLD / POL / Wałach / 2007 / - / - / COUPE DE COEUR / LAVARELL
   SPREHE / ANDRZEJ BŁAŻEJEWSKI/JAN CHRZANOWSKI
BPK
 ZAZOU SZUMAWA (112)BeataSZUMIŃSKA ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Cantos / Tomke H
   Hbc / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:29
5/L1
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L1 Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COCO (140)KarolinaKUFLIŃSKA067,5168 PLN
   Holsztyn / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
2CASUS BELLI (134)WiesławNOWAK069,6168 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
3PHILADELPHIA (8)MarekLEWICKI069,6268 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2011 / - / - / PERIGUEUX / CHAREN
   G.Gerken / Carla Bianchi
KJ Czahary Pogorzelica
4MISS LOXGRAFINA (135)AnnaMIŚKIEWICZ070,7468 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
5VALENZIA (91)MichałKLATKIEWICZ070,8368 PLN
   HAN / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Now Or Never/Voltaire / Cha Cha/Calido/Carbid
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
6G-STAR (103)MarekLEWICKI071,4368 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 528003201102716 / kara / Indoctro / Zolinda
   ... / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
7QUENTIN TARANTINO AB (78)JanCHRZANOWSKI072,3268 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2011 / - / - / Canoso / Mia I
   SPREHE / Andrzej Błażejewski
BPK
8DIAVISTO (111)MieszkoDĄBROWSKI072,7268 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000402411 / ciemnogniada / Diarado/ Diamant D.SE. / Urte/ Levisto
   Dr. Andreas Kosicki / Wojciech Matyla
KJ BM Kobylin
9CATTICK (15)AlinaCELMEROWSKA073,2268 PLN
   OS / GER / Ogier / 2011 / - / ciemnogniada / Cattoki's Cannon / Lady Lewitz
   Niemcy / Janusz Paprocki
bpk
10FORTUNA (118)ŁukaszBRZÓSKA073,4968 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Romario / Flower P
   Edyta Bednarz / Edyta Bednarz
KJ Miralex Jakubowo
11CAIERO (89)DajanaPAWLICKA073,7968 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
12FIBONACCI S (31)MałgorzataKOSZUCKA074,1468 PLN
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Po Candillo
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
13MY ZEAL MELLONI (68)HubertPOLOWCZYK074,2468 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000551011 / siwa / Mylord Cartha/ Carthago / Zoldika/ Acolord
   0 / 0
JKS Salio
14QANTAS (93)MichałKLATKIEWICZ074,5268 PLN
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
15QUICKLENSKY (117)ŁukaszBRZÓSKA074,5568 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2011 / DE441410603511 / gniada / Quick Fire/ Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
16VINCI (92)MichałKLATKIEWICZ075,0868 PLN
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Now or Never/ / Loree/Laurion/Wandervogel
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
17NEWTON JP Z (51)GrzegorzKUBIAK076,1868 PLN
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab de Reve / Quidam de Revel / Piminisou / Popcorn
   Belgia / Monika Chrzanowski
Sobieski Jumping Team
18DARING QUEEN (124)JoannaROSICKA076,3168 PLN
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
19TULLAMORE DEW (98)JakubPODGÓRNY077,2068 PLN
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
20CALIKOR (40)JakubKRZYŻOSIAK077,2468 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / .
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
21ROSSA (49)AleksandraCHOTNICKA077,5368 PLN
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Condender Son/Contender / Rachella/Charisma 115
   - / Wiktoria Trzebniak
KS Chojnów
22GALOUBET (128)KrzysztofMAZUR078,5168 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
KJ Legia Kozielska
23CASABLANCA (90)DajanaPAWLICKA472,66
   Holsteiner Warmblut / GER / Klacz / 2011 / DE421000138811 / - / CASSIN / MONA II
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
24GUIDO B (80)IzabelaVINCKIER473,22
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 52800320110182 / siwa / Vingino / Zelina
   Holandia / Jan Vinckier
JKS Tornado Szczecin
25ALEX (32)MałgorzataKOSZUCKA475,06
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:31
6/N
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N Mała Runda - zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOCCACCIO (110)MieszkoDĄBROWSKI056,75350 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
2LARIFARI (109)MieszkoDĄBROWSKI056,90300 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
3QUITY (39)JakubKRZYŻOSIAK058,93250 PLN
   HAN / POL / Klacz / 2006 / - / - / Quidams Rubin / Fergie
   - / Paweł Bolko
bpk
4ASESOR (60)KarolinaSZYCHULSKA059,15200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / x / gniada / Almanzor L / Asturia
   x / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
5CONTRA MELLONI (65)HubertPOLOWCZYK062,61150 PLN
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
JKS Salio
6ZALAMERO (142)WeronikaSOŁTYSIAK063,16100 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
7ASKADOR MELLONI (66)HubertPOLOWCZYK066,1250 PLN
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / - / ASKARI / FRANSIS
   0 / 0
JKS Salio
8AVE LURON (13)BartoszGOSZCZYŃSKI067,6250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Luron/ / Avianica/
   Stadnina koni nad Wigrami / Bartosz Goszczyński
Stow. Sielanka Warka
9QUICKY DU VERGER (21)KacperMOKSIEWICZ068,70
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
10ASESOR (45)MarieJANEKOVIC068,74
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / kasztanowata / Sir Neel/Darco / Andora/Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
Stowarzyszenie KS Chojnów
11AFIRA Z (14)BartoszGOSZCZYŃSKI073,84
   ZANG / POL / Klacz / 2009 / - / - / - / -
   - / -
Stow. Sielanka Warka
12IMPERIAL (57)MichałJÓSKOWIAK073,89
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
13ISELINE VAN DORPERHEIDE (94)KatarzynaBAWŁOWICZ075,25
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
14COULTHARD K (2)MarekZIOMEK078,60
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / gniada / Chacco-Blue / Loreley
   Friedrich Kuhlmann / Friedrich Kuhlmann
KJ Agro-Handel Śrem
15TALOUSIMONICA K Z (16)MarcinPAKUŁA078,65
   KWPN / NLD / Klacz / 2010 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi III
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
16ALVARO (145)MałgorzataKOSZUCKA080,02
   - / - / S / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
17CESANA (115)EwaTYPAŃSKA187,60
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2002 / 103CG67 / gniada / Caretino / Inselgraefin
   Niemcy / Ewa Typańska
Elcon Szczecin
18DURAVELLA (22)JanKUREK470,79
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Aravel II / Durette Z
   Roman Barlik / Barbara Rękosiewicz
Fundacja Kaczyna
19GINA VAN' ZOERVELT (37)JakubKRZYŻOSIAK471,01
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino vant Zoergvielt / Gejsza
   Mateusz Michalski / Natalia Kuźma
bpk
20CASTA DIVA 4 (72)AdriannaJENDROŚKA472,27
   Oldenburski Koń Skokowy / GER / Klacz / 2008 / - / siwa / Stalypso / Canela
   Jan Sprehe / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
21CABALLO (58)KarolinaSZYCHULSKA479,20
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
22BARBADOS (123)AnnaMIŚKIEWICZ479,64
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
23ZANDO M (150)KacperMOKSIEWICZ870,81
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
24IRYDION L (132)HelenaORKISZ18107,44
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / gniada / Castiglione L / Ida L
   KJ Alexander-Elizówka / Jacek Orkisz
Polski Polo Klub
 PUERTO RICO (122)AnnaMIŚKIEWICZ ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:32
7/N
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WESTFALIA (116)ŁukaszBRZÓSKA072,8288 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616 009 64 00200 10 / - / Quaide Cassin po Cassini I / Wisła po Izjum
   Sławomir Łagun / Sławomir Łagun
KJ Miralex Jakubowo
2SILVER STAR (146)DaliaLEHMANN (JM.2001)072,8788 PLN
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
Lehmann Sport Horses
3CLASSIC DREAM (3)WiesławNOWAK074,3588 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2010 / DE455870013710 / kasztanowata / Colestus / Wicky/Inster Graditz
   Niemcy / Nicolaas Maria Nouwen
LKS Stragona
4KENTUCKY'S PICOBELLO (125)JoannaROSICKA074,6888 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue/ Couperus / Copy Picobello Z/ Carthago Z
   Picobello stables / Joanna Rosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
5BOCCACCIO (110)MieszkoDĄBROWSKI076,0488 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
6CHERRY BOY (56)JoannaROSICKA076,6288 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Chanel
   Sk Racot / Agnieszka Nowak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
7CASALLETTO (119)ŁukaszBRZÓSKA077,1288 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   Niemcy / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
8QUIDAMS STAR MELLONI (71)HubertPOLOWCZYK078,1688 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000577910 / gniada / Quidam de Revel/ Jalisco B / Taki / Chello I
   0 / Robert Grzegorz MIeleńczuk
JKS Salio
9CHACCO DOR (101)PiotrKALISZUK079,9588 PLN
   Oldenburska / GER / Ogier / 2010 / 418184074310 / gniada / Chacco Blue / Ethylari
   Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH / ZKJ / Piotr Kaliszuk
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
10RODRIGO CASSIN (97)JakubPODGÓRNY079,9888 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
KJ Czahary Pogorzelica
11QUVEE PRESTIGE (28)MałgorzataKOSZUCKA080,0488 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2010 / - / - / Quidam de Revel / Jalisco B / U2 II / Cento
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
12CHANSONETTE DE REVEL (55)GrzegorzKUBIAK080,6488 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Quidam de Revel sf / Galoubet A sf / Czata xx / Life and Liberty xx
   Polska / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team
13SARCUS (53)GrzegorzKUBIAK080,7388 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / Arcus xx / Cross xx / Skania Robinia sp / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
Sobieski Jumping Team
14SZULER (50)AleksandraCHOTNICKA080,9888 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / gniada / Luron KWPN / Guidam sf / Szaki sp / Kissovo sf
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KS Chojnów
15AFGHAN (24)RobertWILCZEWSKI081,2388 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Arpeggio / Whitney
   Klaus Scherenberg / Michał Szadkowski
BPK MAZ
16LORD LUDGER (38)JakubKRZYŻOSIAK081,3088 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Ludger / Leda
   Monika Kłapinska / Monika Kłapinska
bpk
17CARMEN P (88)DajanaPAWLICKA083,2588 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2010 / DE 421000114210 / kasztanowata / Cascavello/ Carolus I / Riana/ Colman
   Piotr Pawlicki / Piotr Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
18COCA SZUMAWA (113)BeataSZUMIŃSKA470,84
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
19PERFECTO (130)KrzysztofMAZUR480,08
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009520004510 / gniada / Domel/ Lagrain / Progis/ Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski/ Krzysztof Mazur
KJ Legia Kozielska
20ANARION D'OZ (54)GrzegorzKUBIAK480,75
   SF / FRA / Ogier / 2010 / 25000110424492E / gniada / Kannan/Voltair / Tiwele D'Oz/Calvaro
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team
21STREISAND (23)RobertWILCZEWSKI481,50
   OLD / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / Silhouette
   John Gillen / Michał Szadkowski
BPK MAZ
22COLIN CASSAL A (105)MarekLEWICKI481,56
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Casquetto/ / Winthera/
   ... / Józef Walat
KJ Czahary Pogorzelica
23COFERTINA (126)JoannaROSICKA876,69
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
24MARIKA (75)JoannaMACZUGA886,63
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009590215410 / siwa / Cantanis / Cantus / Milady/ Czuwaj
   SK Walewice / Joanna Maczuga
KS Cortina Kaczenice
25CHERRY TANIA (4)WiesławNOWAK27127,09
   Niemiecka Sportowa / GER / Klacz / 2010 / DE456571006510 / kasztanowata / Cellestial / Con Tania/Con Capitol
   Niemcy / Nicolaas Maria Nouwen
LKS Stragona

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:34
8/C
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAIK K (27)JanKUREK076,39222 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Bajou du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   ... / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna
2ELANO (129)KrzysztofMAZUR076,47222 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Legia Kozielska
3VANILLA (79)JanVINCKIER077,01222 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318307409 / gniada / Now or NeverM / Voltaire / Cualite/ Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
KJ Wechta
4CHACCLANA (83)JarosławSKRZYCZYŃSKI077,52222 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHACCO-BLUE / RAMILANA
   Gestut Lewitz / KRZYSZTOF DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
5CARETINA SHOSTAKOV (85)JarosławSKRZYCZYŃSKI079,10222 PLN
   Holsteiner / POL / Klacz / 2009 / - / - / CARETINO / HEISSA
   DIRK HOTZE / JOANNA LEHMANN
KJ Agro-Handel Śrem
6QUINTMAN (34)MałgorzataKOSZUCKA079,49222 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Quintero / po Lordano
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
7SILVER HINE (82)JarosławSKRZYCZYŃSKI080,64222 PLN
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
8NUMBER ONE 28 (29)MałgorzataKOSZUCKA080,76222 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2009 / - / - / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
9GALAKTYKA (43)MichałKUBIAK080,89222 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / kara / Clinton/Corrado I / Gala/Palegro
   SK Nad Wigrami / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
10COURTNEY 11 (95)KatarzynaBAWŁOWICZ474,48
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
11LARIFARI (109)MieszkoDĄBROWSKI475,73
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
12CASSIA DE LYS L (84)JarosławSKRZYCZYŃSKI476,38
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
13JAMAICA VAN'T VALKENHOF (41)LisaCHRZANOWSKI479,27
   BWP / BEL / Klacz / 2009 / - / gniada / Nonstop BWP / Darco BWP / Euforie BWP / Lambada van Berkenbroeck BWP
   Belgia / Monika Chrzanowski
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:35
9/C
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DURAVELLA (22)JanKUREK058,80450 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Aravel II / Durette Z
   Roman Barlik / Barbara Rękosiewicz
Fundacja Kaczyna
2BARTINO (87)DajanaPAWLICKA062,81350 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / NED:52800306.08318 / gniada / Ultimo/ Phin Phin / N.Itriomf/ Julius
   Piotr Pawlicki / Przemysław Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
3CUERLY SUE (25)RobertWILCZEWSKI063,10300 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
BPK MAZ
4ELEAR (52)GrzegorzKUBIAK063,12250 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / 616009660340405 / gniada / Nabucco ex Nulan sp / Czad sp / Elba sp / Elvis sf
   Ryszard Łagowski / Anna Jones
Sobieski Jumping Team
5LINSABELLE ROUGE (5)OlafKLEIN068,74200 PLN
   OLDBG / POL / Klacz / 2008 / DE418181324608 / gniada / Linton / Lican / Jessabelle de Baugy/ Papillon Rouge
   Gestuet Lewitz / Barbara Klein
JKS Przybyszewo
6HELP ME BOY DU PETITE VIVIER (42)LisaCHRZANOWSKI074,11150 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / - / siwa / Blue Boy BWP / Poor Boy BWP / Trust Me du Petite Vivier BWP / Nonstop BWP
   Belgia / Monika Chrzanowski
BPK
7ZORRO (12)BartoszGOSZCZYŃSKI074,54100 PLN
   WESTF / DEU / Wałach / 2004 / - / - / LARINO / PIA
   PETER BRACKHUES / GER POELS HORSES
Stow. Sielanka Warka
8TALOUSIMONICA K Z (16)MarcinPAKUŁA075,4450 PLN
   KWPN / NLD / Klacz / 2010 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi III
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
9CABALLO (58)KarolinaSZYCHULSKA075,46
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
10BALOUCA DU ROUET Z (17)MarcinPAKUŁA075,48
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / - / - / Baloubet du Rouet / po Hanno
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
11SUNRISE (141)WeronikaSOŁTYSIAK076,01
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
12LANCOME (121)KatarzynaLASKOWSKA079,38
   SP / POL / Ogier / 2006 / 10887 / ciemnogniada / Cajero / Losita 2
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
13OKARINO (138)AdamGRZEGORZEWSKI185,09
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Pavarotti van de helle / Obella
   Andrzej Kubik / Sylwia Grzegorzewska
Agro aves gajewniki
14ARTINUS (59)JarosławSKRZYCZYŃSKI458,71
   SP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Landjonker S / Arabeska
   J.Skrzyczyński / Olimpia Bembenik
KJ Agro-Handel Śrem
15QUITY (39)JakubKRZYŻOSIAK470,23
   HAN / POL / Klacz / 2006 / - / - / Quidams Rubin / Fergie
   - / Paweł Bolko
bpk
16LUCKY HORSE (11)ŁukaszPIKSA478,51
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Bajou du rouet / .
   . / .
.
17URIEL (120)KatarzynaLASKOWSKA478,79
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2004 / DE421000104104 / gniada / Catoki / Lena W
   Sandra Wehlert / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
18ARKADIA (44)MarieJANEKOVIC582,33
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Luron / Guidam / Arabeska / Arcus xx
   Grzegorz Kubiak / Borno Janekovic
Stowarzyszenie KS Chojnów
19CADAKKA (102)SławomirKLÓSKA583,27
   HAN / GER / Klacz / 2007 / DE431310708907 / gniada / Cardenio / Stakkora
   Paul Schockemohle / Paul Schockemohle
SG Nickel
20WITHNEY (108)MieszkoDĄBROWSKI868,62
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / DE421000287606 104HM82 / gniada / For Pleasure / Furioso II / Tequilla I / Cento
   N / Wioletta Kosicka
KJ BM Kobylin
21LOLIPOP (35)JakubWINTER871,18
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
22GINA VAN' ZOERVELT (37)JakubKRZYŻOSIAK1277,27
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino vant Zoergvielt / Gejsza
   Mateusz Michalski / Natalia Kuźma
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:37
10/C1
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - C1 Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KANNALLE Z (136)AdamGRZEGORZEWSKI059,561000 PLN
   Z / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kannan / Signora
   Belgia / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
2QUINTELLA (86)JarosławSKRZYCZYŃSKI060,75800 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sanvaro / Brak
   Brak / Mariola Dyrek
KJ Agro-Handel Śrem
3LIMTENDER (33)MałgorzataKOSZUCKA065,56600 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2008 / - / - / Limtender / po Contender
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
4AARON 340 (46)StanisławPIĄTKOWSKI069,74400 PLN
   Niem.sport. / DEU / Wałach / 2004 / - / gniada / Askari / Acord II / Fenja / Furinos
   Niemcy / Procima sp.z.o.o.
KJ Strzała Krubiczew
5LOLIPOP (35)JakubWINTER070,01350 PLN
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
6GOLDIK GIRL (148)AleksandraWIĘCKOWSKA073,28250 PLN
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Grandeur / Waikiki
   - / Magdalena Duszczyk
BPK
7SUNRISE (141)WeronikaSOŁTYSIAK074,79150 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
8BALTAZAR DU ROUET (61)OlimpiaBEMBENIK076,14100 PLN
    OLD. / POL / Wałach / 2003 / - / - / Baloubet Du Rouet / Cozette Z
   J.Skrzyczyński / Olimpia Bembenik
Agro-Handel Śrem
9LANCOME (121)KatarzynaLASKOWSKA081,64
   SP / POL / Ogier / 2006 / 10887 / ciemnogniada / Cajero / Losita 2
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
10POLKA (133)WiesławNOWAK460,13
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009670057805 / siwa / Walor / Polana/Poncz
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS Stragona
11NAKITA (107)MałgorzataCISZEK-LEWICKA464,23
   BAW / GER / Klacz / 2008 / DE481810035408 / gniada / Nintender/ / La Traviata/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
12ZORRO (12)BartoszGOSZCZYŃSKI470,48
   WESTF / DEU / Wałach / 2004 / - / - / LARINO / PIA
   PETER BRACKHUES / GER POELS HORSES
Stow. Sielanka Warka
13TRUE LOVE 18 (149)WaldemarROGOWSKI471,53
   HOLST / GER / M / 2003 / - / c. gn. / Con Air / On Y Va/Lascadell
   - / Andrzej Opłatek
KJ HEAA
14WITHNEY (108)MieszkoDĄBROWSKI471,88
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / DE421000287606 104HM82 / gniada / For Pleasure / Furioso II / Tequilla I / Cento
   N / Wioletta Kosicka
KJ BM Kobylin
15JEEFREY (99)JuliaPOSCHAUKO473,58
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
16CASABLANCA (139)AdamGRZEGORZEWSKI585,73
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Caballo D'Altaire / Conca
   Andrzej Kubik / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
17URIEL (120)KatarzynaLASKOWSKA11108,17
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2004 / DE421000104104 / gniada / Catoki / Lena W
   Sandra Wehlert / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
18LIGHTNING 100 (47)MichałPIĄTKOWSKI1271,93
   HOL / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / Landos/Lord / Popstar/Carpaccio
    Niemcy / Procima Sp.z o. o.
KJ Strzała Krubiczew

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:39
11/N
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N Mała Runda - zwykły art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ASESOR (60)KarolinaSZYCHULSKA061,24350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / x / gniada / Almanzor L / Asturia
   x / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
2CONTRA MELLONI (65)HubertPOLOWCZYK064,76300 PLN
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
JKS Salio
3COULTHARD K (2)MarekZIOMEK066,28250 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / gniada / Chacco-Blue / Loreley
   Friedrich Kuhlmann / Friedrich Kuhlmann
KJ Agro-Handel Śrem
4ASKADOR MELLONI (66)HubertPOLOWCZYK068,06200 PLN
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / - / ASKARI / FRANSIS
   0 / 0
JKS Salio
5CANALETTO II (64)NataliaSAWICKA070,42150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / 08763 / siwa / Celiik / Carmen
   Stanisław Jasiński / Marta Sawicka
SKJ Kietlów
6ISELINE VAN DORPERHEIDE (94)KatarzynaBAWŁOWICZ071,63100 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
7CESANA (115)EwaTYPAŃSKA073,4350 PLN
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2002 / 103CG67 / gniada / Caretino / Inselgraefin
   Niemcy / Ewa Typańska
Elcon Szczecin
8AFIRA Z (14)BartoszGOSZCZYŃSKI074,3650 PLN
   ZANG / POL / Klacz / 2009 / - / - / - / -
   - / -
Stow. Sielanka Warka
9TALOUSIMONICA K Z (16)MarcinPAKUŁA074,52
   KWPN / NLD / Klacz / 2010 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi III
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
10ZANDO M (150)KacperMOKSIEWICZ469,73
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
11GINA VAN' ZOERVELT (37)JakubKRZYŻOSIAK470,32
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino vant Zoergvielt / Gejsza
   Mateusz Michalski / Natalia Kuźma
bpk
12CANASTER (1)PawełCHUDZIAK475,38
   BAW / POL / Wałach / 2006 / - / - / Quinto de B / Wale
   Niemcy / Paweł Chudziak
KS Idmar Krajkowo
13BARBADOS (123)AnnaMIŚKIEWICZ481,22
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
14IRYDION L (132)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)481,80
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / gniada / Castiglione L / Ida L
   KJ Alexander-Elizówka / Jacek Orkisz
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15CASTA DIVA 4 (72)AdriannaJENDROŚKA871,38
   Oldenburski Koń Skokowy / GER / Klacz / 2008 / - / siwa / Stalypso / Canela
   Jan Sprehe / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
16QUICKY DU VERGER (21)KacperMOKSIEWICZ1194,09
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
17ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (147)MikołajKOWNACKI1277,23
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
BPK
18PUERTO RICO (122)AnnaMIŚKIEWICZ1280,54
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:40
12/N1
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - N1 Eliminacja HPL 5 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASALLETTO (119)ŁukaszBRZÓSKA075,13154 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   Niemcy / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
2CLASSIC DREAM (3)WiesławNOWAK076,23154 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2010 / DE455870013710 / kasztanowata / Colestus / Wicky/Inster Graditz
   Niemcy / Nicolaas Maria Nouwen
LKS Stragona
3COLIN CASSAL A (105)MarekLEWICKI076,54154 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Casquetto/ / Winthera/
   ... / Józef Walat
KJ Czahary Pogorzelica
4KENTUCKY'S PICOBELLO (125)JoannaROSICKA076,61154 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue/ Couperus / Copy Picobello Z/ Carthago Z
   Picobello stables / Joanna Rosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
5CHERRY BOY (56)JoannaROSICKA077,08154 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Chanel
   Sk Racot / Agnieszka Nowak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
6CHERRY TANIA (4)WiesławNOWAK077,12154 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Klacz / 2010 / DE456571006510 / kasztanowata / Cellestial / Con Tania/Con Capitol
   Niemcy / Nicolaas Maria Nouwen
LKS Stragona
7SARCUS (53)GrzegorzKUBIAK077,27154 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / Arcus xx / Cross xx / Skania Robinia sp / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
Sobieski Jumping Team
8STREISAND (23)RobertWILCZEWSKI077,83154 PLN
   OLD / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / Silhouette
   John Gillen / Michał Szadkowski
BPK MAZ
9BOCCACCIO (110)MieszkoDĄBROWSKI077,94154 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
10QUIDAMS STAR MELLONI (71)HubertPOLOWCZYK078,62154 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000577910 / gniada / Quidam de Revel/ Jalisco B / Taki / Chello I
   0 / Robert Grzegorz MIeleńczuk
JKS Salio
11RODRIGO CASSIN (97)JakubPODGÓRNY078,94154 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
KJ Czahary Pogorzelica
12CARMEN P (88)DajanaPAWLICKA079,64154 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2010 / DE 421000114210 / kasztanowata / Cascavello/ Carolus I / Riana/ Colman
   Piotr Pawlicki / Piotr Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
13PERFECTO (130)KrzysztofMAZUR079,82154 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009520004510 / gniada / Domel/ Lagrain / Progis/ Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski/ Krzysztof Mazur
KJ Legia Kozielska
14MARIKA (75)JoannaMACZUGA470,94
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009590215410 / siwa / Cantanis / Cantus / Milady/ Czuwaj
   SK Walewice / Joanna Maczuga
KS Cortina Kaczenice
15SILVER STAR (146)DaliaLEHMANN (JM.2001)473,05
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
Lehmann Sport Horses
16COFERTINA (126)JoannaROSICKA475,26
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
17WESTFALIA (116)ŁukaszBRZÓSKA477,61
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616 009 64 00200 10 / - / Quaide Cassin po Cassini I / Wisła po Izjum
   Sławomir Łagun / Sławomir Łagun
KJ Miralex Jakubowo
18LORD LUDGER (38)JakubKRZYŻOSIAK480,30
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Ludger / Leda
   Monika Kłapinska / Monika Kłapinska
bpk
19ANARION D'OZ (54)GrzegorzKUBIAK481,10
   SF / FRA / Ogier / 2010 / 25000110424492E / gniada / Kannan/Voltair / Tiwele D'Oz/Calvaro
   - / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team
20CHANSONETTE DE REVEL (55)GrzegorzKUBIAK481,17
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Quidam de Revel sf / Galoubet A sf / Czata xx / Life and Liberty xx
   Polska / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team
21CHACCO DOR (101)PiotrKALISZUK482,27
   Oldenburska / GER / Ogier / 2010 / 418184074310 / gniada / Chacco Blue / Ethylari
   Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH / ZKJ / Piotr Kaliszuk
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
22AFGHAN (24)RobertWILCZEWSKI484,33
   Westf. / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Arpeggio / Whitney
   Klaus Scherenberg / Michał Szadkowski
BPK MAZ
23QUVEE PRESTIGE (28)MałgorzataKOSZUCKA985,81
   HOL. / POL / Ogier / 2010 / - / - / Quidam de Revel / Jalisco B / U2 II / Cento
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
24SZULER (50)AleksandraCHOTNICKA14107,61
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / gniada / Luron KWPN / Guidam sf / Szaki sp / Kissovo sf
   SK Ochaby / Grzegorz Kubiak
KS Chojnów
 COCA SZUMAWA (113)BeataSZUMIŃSKA REZ
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:42
13/C1
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - C1 Eliminacja HPL 6 lat - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASSIA DE LYS L (84)JarosławSKRZYCZYŃSKI072,92250 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
2NUMBER ONE 28 (29)MałgorzataKOSZUCKA077,25250 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2009 / - / - / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
3LARIFARI (109)MieszkoDĄBROWSKI077,93250 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
4ELANO (129)KrzysztofMAZUR078,30250 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Legia Kozielska
5QUINTMAN (34)MałgorzataKOSZUCKA078,37250 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Quintero / po Lordano
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
6SILVER HINE (82)JarosławSKRZYCZYŃSKI078,64250 PLN
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
7CHACCLANA (83)JarosławSKRZYCZYŃSKI080,07250 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHACCO-BLUE / RAMILANA
   Gestut Lewitz / KRZYSZTOF DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
8GALAKTYKA (43)MichałKUBIAK080,67250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / kara / Clinton/Corrado I / Gala/Palegro
   SK Nad Wigrami / Grzegorz Kubiak
Sobieski Jumping Team Gdańsk
9MAIK K (27)JanKUREK470,49
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Bajou du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   ... / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna
10COURTNEY 11 (95)KatarzynaBAWŁOWICZ476,37
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
11VANILLA (79)JanVINCKIER478,16
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318307409 / gniada / Now or NeverM / Voltaire / Cualite/ Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
KJ Wechta
12CARETINA SHOSTAKOV (85)JarosławSKRZYCZYŃSKI478,39
   Holsteiner / POL / Klacz / 2009 / - / - / CARETINO / HEISSA
   DIRK HOTZE / JOANNA LEHMANN
KJ Agro-Handel Śrem
13JAMAICA VAN'T VALKENHOF (41)LisaCHRZANOWSKI1787,97
   BWP / BEL / Klacz / 2009 / - / gniada / Nonstop BWP / Darco BWP / Euforie BWP / Lambada van Berkenbroeck BWP
   Belgia / Monika Chrzanowski
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:43
14/C
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - C Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARTINO (87)DajanaPAWLICKA058,67450 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / NED:52800306.08318 / gniada / Ultimo/ Phin Phin / N.Itriomf/ Julius
   Piotr Pawlicki / Przemysław Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
2ELEAR (52)GrzegorzKUBIAK064,05350 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / 616009660340405 / gniada / Nabucco ex Nulan sp / Czad sp / Elba sp / Elvis sf
   Ryszard Łagowski / Anna Jones
Sobieski Jumping Team
3AVE LURON (13)BartoszGOSZCZYŃSKI066,84300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Luron/ / Avianica/
   Stadnina koni nad Wigrami / Bartosz Goszczyński
Stow. Sielanka Warka
4HELP ME BOY DU PETITE VIVIER (42)LisaCHRZANOWSKI067,35250 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / - / siwa / Blue Boy BWP / Poor Boy BWP / Trust Me du Petite Vivier BWP / Nonstop BWP
   Belgia / Monika Chrzanowski
BPK
5ASESOR (45)MarieJANEKOVIC069,98200 PLN
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / kasztanowata / Sir Neel/Darco / Andora/Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
Stowarzyszenie KS Chojnów
6CADAKKA (102)SławomirKLÓSKA078,97150 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2007 / DE431310708907 / gniada / Cardenio / Stakkora
   Paul Schockemohle / Paul Schockemohle
SG Nickel
7QUITY (39)JakubKRZYŻOSIAK466,66100 PLN
   HAN / POL / Klacz / 2006 / - / - / Quidams Rubin / Fergie
   - / Paweł Bolko
bpk
8ALVARO (145)MałgorzataKOSZUCKA474,1950 PLN
   - / - / S / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
9TALOUSIMONICA K Z (16)MarcinPAKUŁA476,44
   KWPN / NLD / Klacz / 2010 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi III
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
10UITMUNTEND K (63)MartaSAWICKA476,59
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / POL 40376 / gniada / Cruising / Nathalie
   Holandia / Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
SKJ Kietlów
11WITHNEY (108)MieszkoDĄBROWSKI860,36
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / DE421000287606 104HM82 / gniada / For Pleasure / Furioso II / Tequilla I / Cento
   N / Wioletta Kosicka
KJ BM Kobylin
12LINSABELLE ROUGE (5)OlafKLEIN869,89
   OLDBG / POL / Klacz / 2008 / DE418181324608 / gniada / Linton / Lican / Jessabelle de Baugy/ Papillon Rouge
   Gestuet Lewitz / Barbara Klein
JKS Przybyszewo
13BALOUCA DU ROUET Z (17)MarcinPAKUŁA874,84
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / - / - / Baloubet du Rouet / po Hanno
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
14ARTINUS (59)JarosławSKRZYCZYŃSKI1273,70
   SP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Landjonker S / Arabeska
   J.Skrzyczyński / Olimpia Bembenik
KJ Agro-Handel Śrem
15IMPERIAL (57)MichałJÓSKOWIAK1385,06
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
16CANASTER (1)PawełCHUDZIAK2483,97
   BAW / POL / Wałach / 2006 / - / - / Quinto de B / Wale
   Niemcy / Paweł Chudziak
KS Idmar Krajkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:44
15/C1
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - C1 Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIMTENDER (33)MałgorzataKOSZUCKA061,291000 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2008 / - / - / Limtender / po Contender
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
2CABALLO (58)KarolinaSZYCHULSKA072,42800 PLN
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
3SUNRISE (141)WeronikaSOŁTYSIAK075,14600 PLN
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
4LUCKY HORSE (11)ŁukaszPIKSA075,36400 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Bajou du rouet / .
   . / .
.
5CASABLANCA (139)AdamGRZEGORZEWSKI079,59350 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Caballo D'Altaire / Conca
   Andrzej Kubik / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
6ZAZOU SZUMAWA (112)BeataSZUMIŃSKA461,98250 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Cantos / Tomke H
   Hbc / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
7CUERLY SUE (25)RobertWILCZEWSKI462,09150 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
BPK MAZ
8NAKITA (107)MałgorzataCISZEK-LEWICKA466,09100 PLN
   BAW / GER / Klacz / 2008 / DE481810035408 / gniada / Nintender/ / La Traviata/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
9QUINTELLA (86)JarosławSKRZYCZYŃSKI467,22
   Oldenburg / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sanvaro / Brak
   Brak / Mariola Dyrek
KJ Agro-Handel Śrem
10LIGHTNING 100 (47)MichałPIĄTKOWSKI866,14
   HOL / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / Landos/Lord / Popstar/Carpaccio
    Niemcy / Procima Sp.z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
11LOLIPOP (35)JakubWINTER873,03
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
12AARON 340 (46)StanisławPIĄTKOWSKI884,78
   Niem.sport. / DEU / Wałach / 2004 / - / gniada / Askari / Acord II / Fenja / Furinos
   Niemcy / Procima sp.z.o.o.
KJ Strzała Krubiczew
13POLKA (133)WiesławNOWAK1262,74
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009670057805 / siwa / Walor / Polana/Poncz
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS Stragona
14ARKADIA (44)MarieJANEKOVIC1269,90
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Luron / Guidam / Arabeska / Arcus xx
   Grzegorz Kubiak / Borno Janekovic
Stowarzyszenie KS Chojnów
15LINSABELLE ROUGE (5)OlafKLEIN1271,29
   OLDBG / POL / Klacz / 2008 / DE418181324608 / gniada / Linton / Lican / Jessabelle de Baugy/ Papillon Rouge
   Gestuet Lewitz / Barbara Klein
JKS Przybyszewo
16WITHNEY (108)MieszkoDĄBROWSKI1672,70
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / DE421000287606 104HM82 / gniada / For Pleasure / Furioso II / Tequilla I / Cento
   N / Wioletta Kosicka
KJ BM Kobylin
17JEEFREY (99)JuliaPOSCHAUKO1890,53
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
 BALTAZAR DU ROUET (61)OlimpiaBEMBENIK ELI
    OLD. / POL / Wałach / 2003 / - / - / Baloubet Du Rouet / Cozette Z
   J.Skrzyczyński / Olimpia Bembenik
Agro-Handel Śrem
 UITMUNTEND K (63)MartaSAWICKA REZ
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / POL 40376 / gniada / Cruising / Nathalie
   Holandia / Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
SKJ Kietlów
 KANNALLE Z (136)AdamGRZEGORZEWSKI REZ
   Z / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kannan / Signora
   Belgia / Damien Manitta
Agro aves gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:46
16/CC/CC/CC1
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - CC/CC/CC1 Duża Runda - dwufazowy art.274.5.32.1
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1OKARINO (138)AdamGRZEGORZEWSKI050,63028,583000 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Pavarotti van de helle / Obella
   Andrzej Kubik / Sylwia Grzegorzewska
Agro aves gajewniki
2FULL PLEASURE (96)KatarzynaBAWŁOWICZ047,80029,292000 PLN
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
3NICOLE (36)JakubKRZYŻOSIAK052,09030,371500 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / nn / nn
   Jakub Krzyżosiak / Jakub Krzyżosiak
bpk
4CON JUAN (100)PiotrKALISZUK050,22031,971000 PLN
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730842305 / ciemnogniada / Cor De Brillant / Zara
   Jo-L / ZKJ / Piotr Kaliszuk
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
5ALLILAH (131)KrzysztofMAZUR052,24032,15800 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
KJ Legia Kozielska
6AL GRAN LAND P (69)HubertPOLOWCZYK050,30433,94700 PLN
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009610152706 / gniada / Landos II/ Lord / Aloette P/ Grandioso
   0 / 0
JKS Salio
7CAVARELLI (77)JanCHRZANOWSKI051,571240,87400 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2007 / - / - / COUPE DE COEUR / LAVARELL
   SPREHE / ANDRZEJ BŁAŻEJEWSKI/JAN CHRZANOWSKI
BPK
8SAGA (76)JanCHRZANOWSKI448,60200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
BPK
9ZAZOU SZUMAWA (112)BeataSZUMIŃSKA449,31
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Cantos / Tomke H
   Hbc / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
10ZORRO (12)BartoszGOSZCZYŃSKI450,17
   WESTF / DEU / Wałach / 2004 / - / - / LARINO / PIA
   PETER BRACKHUES / GER POELS HORSES
Stow. Sielanka Warka
11CASPAR MS (26)RobertWILCZEWSKI450,90
   HOL / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carpaccio / Paloma R
   Schulz Monika / Michał Szadkowski
BPK MAZ
12SUNRISE (141)WeronikaSOŁTYSIAK451,57
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
13GOLDIK GIRL (148)AleksandraWIĘCKOWSKA452,54
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Grandeur / Waikiki
   - / Magdalena Duszczyk
BPK
14ZAPATERO (143)WeronikaSOŁTYSIAK453,00
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
15CONTI (144)JarosławSKRZYCZYŃSKI453,37
   HOLST / GER / G / 2006 / - / gn. / Contender / Patina IV
   - / KS Nad Wigrami
KJ Agro-Handel Śrem
16CORRADO X (106)MałgorzataCISZEK-LEWICKA453,70
   HOL / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Corrado I/ / Baroness X/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
17GRAND ROBIN (6)TomaszKLEIN456,28
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
18CHASSOT (7)TomaszKLEIN459,17
   Westfale / POL / Ogier / 2005 / - / - / Chacco-Blue / Pilot's Rendezvous
   Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft
JKS Przybyszewo
19TRUE LOVE 18 (149)WaldemarROGOWSKI851,44
   HOLST / GER / M / 2003 / - / c. gn. / Con Air / On Y Va/Lascadell
   - / Andrzej Opłatek
KJ HEAA
20TORPEDO DES FORETS (137)AdamGRZEGORZEWSKI853,81
   SF / POL / Klacz / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des forets
   Francja / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
21LANCOME (121)KatarzynaLASKOWSKA1066,11
   SP / POL / Ogier / 2006 / 10887 / ciemnogniada / Cajero / Losita 2
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
22DENVER Z (151)HubertKIERZNOWSKI1257,83
   ZANG / NED / G / 2004 / - / c. kaszt. / Dutch Capitol / Kina B/Boreas
   - / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
23URIEL (120)KatarzynaLASKOWSKA1395,85
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2004 / DE421000104104 / gniada / Catoki / Lena W
   Sandra Wehlert / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/145
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
330/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/43 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:48
17/N1
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - N1 Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ASESOR (60)KarolinaSZYCHULSKA051,49027,45450 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / x / gniada / Almanzor L / Asturia
   x / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
2LARIFARI (109)MieszkoDĄBROWSKI049,62028,19350 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
3ZALAMERO (142)WeronikaSOŁTYSIAK050,96030,70300 PLN
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Cobra AES / Zwiggy/Nimmerdor
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
4ISELINE VAN DORPERHEIDE (94)KatarzynaBAWŁOWICZ050,87031,01250 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
5COULTHARD K (2)MarekZIOMEK050,63032,16200 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / gniada / Chacco-Blue / Loreley
   Friedrich Kuhlmann / Friedrich Kuhlmann
KJ Agro-Handel Śrem
6IMPERIAL (57)MichałJÓSKOWIAK054,31033,49150 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
7BOCCACCIO (110)MieszkoDĄBROWSKI052,15426,87100 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
8CESANA (115)EwaTYPAŃSKA054,95435,0850 PLN
   Holsztyńska / GER / Klacz / 2002 / 103CG67 / gniada / Caretino / Inselgraefin
   Niemcy / Ewa Typańska
Elcon Szczecin
9IRYDION L (132)HelenaORKISZ449,60
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / gniada / Castiglione L / Ida L
   KJ Alexander-Elizówka / Jacek Orkisz
Polski Polo Klub
10ZANDO M (150)KacperMOKSIEWICZ449,79
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
11CANALETTO II (64)NataliaSAWICKA451,77
   SP / POL / Wałach / 2001 / 08763 / siwa / Celiik / Carmen
   Stanisław Jasiński / Marta Sawicka
SKJ Kietlów
12CASTA DIVA 4 (72)AdriannaJENDROŚKA452,68
   Oldenburski Koń Skokowy / GER / Klacz / 2008 / - / siwa / Stalypso / Canela
   Jan Sprehe / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
13GINA VAN' ZOERVELT (37)JakubKRZYŻOSIAK454,20
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino vant Zoergvielt / Gejsza
   Mateusz Michalski / Natalia Kuźma
bpk
14AFIRA Z (14)BartoszGOSZCZYŃSKI455,93
   ZANG / POL / Klacz / 2009 / - / - / - / -
   - / -
Stow. Sielanka Warka
15ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (147)MikołajKOWNACKI853,73
   SP / POL / M / 2007 / - / gn. / Cantanis / Abraxa Z Plus S
   - / Jan Chrzanowski
BPK
16ASKADOR MELLONI (66)HubertPOLOWCZYK856,10
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / - / ASKARI / FRANSIS
   0 / 0
JKS Salio
17CONTRA MELLONI (65)HubertPOLOWCZYK856,95
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
JKS Salio
 QUICKY DU VERGER (21)KacperMOKSIEWICZ ELI
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125/125
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
10/4
Dystans (m)
340/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
63/45 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:49
18/L1
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L1 Eliminacja HPL 4 lata - dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASABLANCA (90)DajanaPAWLICKA063,48133 PLN
   Holsteiner Warmblut / GER / Klacz / 2011 / DE421000138811 / - / CASSIN / MONA II
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
2CAIERO (89)DajanaPAWLICKA064,32133 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
3PHILADELPHIA (8)MarekLEWICKI064,79133 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2011 / - / - / PERIGUEUX / CHAREN
   G.Gerken / Carla Bianchi
KJ Czahary Pogorzelica
4CASUS BELLI (134)WiesławNOWAK065,20133 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
5G-STAR (103)MarekLEWICKI065,52133 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 528003201102716 / kara / Indoctro / Zolinda
   ... / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
6FIBONACCI S (31)MałgorzataKOSZUCKA065,72133 PLN
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Po Candillo
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
7GUIDO B (80)IzabelaVINCKIER066,51133 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 52800320110182 / siwa / Vingino / Zelina
   Holandia / Jan Vinckier
JKS Tornado Szczecin
8TULLAMORE DEW (98)JakubPODGÓRNY066,96133 PLN
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
9QUENTIN TARANTINO AB (78)JanCHRZANOWSKI067,76133 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2011 / - / - / Canoso / Mia I
   SPREHE / Andrzej Błażejewski
BPK
10CALIKOR (40)JakubKRZYŻOSIAK067,91133 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / .
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
11QANTAS (93)MichałKLATKIEWICZ068,58133 PLN
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
12QUICKLENSKY (117)ŁukaszBRZÓSKA068,75133 PLN
   WESTF / GER / Wałach / 2011 / DE441410603511 / gniada / Quick Fire/ Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
13DARING QUEEN (124)JoannaROSICKA070,10133 PLN
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
14GALOUBET (128)KrzysztofMAZUR070,65133 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
KJ Legia Kozielska
15VALENZIA (91)MichałKLATKIEWICZ072,20133 PLN
   HAN / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Now Or Never/Voltaire / Cha Cha/Calido/Carbid
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
16VINCI (92)MichałKLATKIEWICZ177,48
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Now or Never/ / Loree/Laurion/Wandervogel
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
17FORTUNA (118)ŁukaszBRZÓSKA467,68
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Romario / Flower P
   Edyta Bednarz / Edyta Bednarz
KJ Miralex Jakubowo
18DIAVISTO (111)MieszkoDĄBROWSKI468,84
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000402411 / ciemnogniada / Diarado/ Diamant D.SE. / Urte/ Levisto
   Dr. Andreas Kosicki / Wojciech Matyla
KJ BM Kobylin
19ALEX (32)MałgorzataKOSZUCKA469,96
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
20ROSSA (49)AleksandraCHOTNICKA470,25
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Condender Son/Contender / Rachella/Charisma 115
   - / Wiktoria Trzebniak
KS Chojnów
21MY ZEAL MELLONI (68)HubertPOLOWCZYK472,21
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000551011 / siwa / Mylord Cartha/ Carthago / Zoldika/ Acolord
   0 / 0
JKS Salio
22MISS LOXGRAFINA (135)AnnaMIŚKIEWICZ577,66
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
23NEWTON JP Z (51)GrzegorzKUBIAK872,09
   Z / BEL / Ogier / 2011 / 056015Z55612011 / siwa / Nabab de Reve / Quidam de Revel / Piminisou / Popcorn
   Belgia / Monika Chrzanowski
Sobieski Jumping Team
24CATTICK (15)AlinaCELMEROWSKA1078,54
   OS / GER / Ogier / 2011 / - / ciemnogniada / Cattoki's Cannon / Lady Lewitz
   Niemcy / Janusz Paprocki
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:51
19/C
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - C Średnia Runda 1 (130) - zwykły art.238.2.1
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUITY (39)JakubKRZYŻOSIAK061,83750 PLN
   HAN / POL / Klacz / 2006 / - / - / Quidams Rubin / Fergie
   - / Paweł Bolko
bpk
2BARTINO (87)DajanaPAWLICKA061,95550 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / NED:52800306.08318 / gniada / Ultimo/ Phin Phin / N.Itriomf/ Julius
   Piotr Pawlicki / Przemysław Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
3ELEAR (52)GrzegorzKUBIAK065,18450 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / 616009660340405 / gniada / Nabucco ex Nulan sp / Czad sp / Elba sp / Elvis sf
   Ryszard Łagowski / Anna Jones
Sobieski Jumping Team
4TALOUSIMONICA K Z (16)MarcinPAKUŁA070,98350 PLN
   KWPN / NLD / Klacz / 2010 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi III
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
5UITMUNTEND K (63)MartaSAWICKA470,41250 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / POL 40376 / gniada / Cruising / Nathalie
   Holandia / Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
SKJ Kietlów
6ASESOR (45)MarieJANEKOVIC472,70150 PLN
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / kasztanowata / Sir Neel/Darco / Andora/Faust Z
   Grzegorz Kubiak / Grzegorz Kubiak & Anna Jones
Stowarzyszenie KS Chojnów
7ALVARO (145)MałgorzataKOSZUCKA590,14100 PLN
   - / - / S / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
8ARTINUS (59)JarosławSKRZYCZYŃSKI858,09100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Landjonker S / Arabeska
   J.Skrzyczyński / Olimpia Bembenik
KJ Agro-Handel Śrem
9BALOUCA DU ROUET Z (17)MarcinPAKUŁA869,50
   Zangersheide / NLD / Wałach / 2007 / - / - / Baloubet du Rouet / po Hanno
   Kees Claver / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
10LINSABELLE ROUGE (5)OlafKLEIN872,03
   OLDBG / POL / Klacz / 2008 / DE418181324608 / gniada / Linton / Lican / Jessabelle de Baugy/ Papillon Rouge
   Gestuet Lewitz / Barbara Klein
JKS Przybyszewo
11URIEL (120)KatarzynaLASKOWSKA10112,16
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2004 / DE421000104104 / gniada / Catoki / Lena W
   Sandra Wehlert / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
 HELP ME BOY DU PETITE VIVIER (42)LisaCHRZANOWSKI ELI
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / - / siwa / Blue Boy BWP / Poor Boy BWP / Trust Me du Petite Vivier BWP / Nonstop BWP
   Belgia / Monika Chrzanowski
BPK
 CANASTER (1)PawełCHUDZIAK ELI
   BAW / POL / Wałach / 2006 / - / - / Quinto de B / Wale
   Niemcy / Paweł Chudziak
KS Idmar Krajkowo
 AVE LURON (13)BartoszGOSZCZYŃSKI REZ
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Luron/ / Avianica/
   Stadnina koni nad Wigrami / Bartosz Goszczyński
Stow. Sielanka Warka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
89 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:52
20/C1
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - C1 Średnia Runda 2 (135) - zwykły art.238.2.1
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUINTELLA (86)JarosławSKRZYCZYŃSKI055,891500 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2008 / - / - / Sanvaro / Brak
   Brak / Mariola Dyrek
KJ Agro-Handel Śrem
2LIMTENDER (33)MałgorzataKOSZUCKA056,191200 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2008 / - / - / Limtender / po Contender
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
3CASABLANCA (139)AdamGRZEGORZEWSKI058,881000 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Caballo D'Altaire / Conca
   Andrzej Kubik / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
4AARON 340 (46)StanisławPIĄTKOWSKI059,17700 PLN
   Niem.sport. / DEU / Wałach / 2004 / - / gniada / Askari / Acord II / Fenja / Furinos
   Niemcy / Procima sp.z.o.o.
KJ Strzała Krubiczew
5LIGHTNING 100 (47)MichałPIĄTKOWSKI064,63500 PLN
   HOL / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / Landos/Lord / Popstar/Carpaccio
    Niemcy / Procima Sp.z o. o.
KJ Strzała Krubiczew
6NAKITA (107)MałgorzataCISZEK-LEWICKA065,75400 PLN
   BAW / GER / Klacz / 2008 / DE481810035408 / gniada / Nintender/ / La Traviata/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
7KANNALLE Z (136)AdamGRZEGORZEWSKI453,34200 PLN
   Z / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kannan / Signora
   Belgia / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
8LUCKY HORSE (11)ŁukaszPIKSA464,02100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Bajou du rouet / .
   . / .
.
9JEEFREY (99)JuliaPOSCHAUKO474,68
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
10POLKA (133)WiesławNOWAK860,84
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009670057805 / siwa / Walor / Polana/Poncz
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS Stragona
11CUERLY SUE (25)RobertWILCZEWSKI862,90
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
BPK MAZ
12LOLIPOP (35)JakubWINTER875,61
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
13WITHNEY (108)MieszkoDĄBROWSKI1266,46
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / DE421000287606 104HM82 / gniada / For Pleasure / Furioso II / Tequilla I / Cento
   N / Wioletta Kosicka
KJ BM Kobylin
14TRUE LOVE 18 (149)WaldemarROGOWSKI1268,59
   HOLST / GER / M / 2003 / - / c. gn. / Con Air / On Y Va/Lascadell
   - / Andrzej Opłatek
KJ HEAA
15ARKADIA (44)MarieJANEKOVIC1271,08
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Luron / Guidam / Arabeska / Arcus xx
   Grzegorz Kubiak / Borno Janekovic
Stowarzyszenie KS Chojnów
16CABALLO (58)KarolinaSZYCHULSKA1281,97
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
17BALTAZAR DU ROUET (61)OlimpiaBEMBENIK1670,66
    OLD. / POL / Wałach / 2003 / - / - / Baloubet Du Rouet / Cozette Z
   J.Skrzyczyński / Olimpia Bembenik
Agro-Handel Śrem
 SUNRISE (141)WeronikaSOŁTYSIAK REZ
   SP / POL / M / 2005 / - / kaszt. / Santos / Victoria/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
89 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni oraz Halowy Puchar Leszna*

Leszno, 8-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 13:54:54
21/CC1/CC1/CS
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - CC1/CC1/CS GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CAVARELLI (77)JanCHRZANOWSKI066,80041,905500 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2007 / - / - / COUPE DE COEUR / LAVARELL
   SPREHE / ANDRZEJ BŁAŻEJEWSKI/JAN CHRZANOWSKI
BPK
2OKARINO (138)AdamGRZEGORZEWSKI063,00433,044000 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Pavarotti van de helle / Obella
   Andrzej Kubik / Sylwia Grzegorzewska
Agro aves gajewniki
3CORRADO X (106)MałgorzataCISZEK-LEWICKA066,09439,643000 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Corrado I/ / Baroness X/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
4CASPAR MS (26)RobertWILCZEWSKI063,74835,772500 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carpaccio / Paloma R
   Schulz Monika / Michał Szadkowski
BPK MAZ
5AL GRAN LAND P (69)HubertPOLOWCZYK461,762000 PLN
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009610152706 / gniada / Landos II/ Lord / Aloette P/ Grandioso
   0 / 0
JKS Salio
6NICOLE (36)JakubKRZYŻOSIAK462,631500 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / nn / nn
   Jakub Krzyżosiak / Jakub Krzyżosiak
bpk
7DENVER Z (151)HubertKIERZNOWSKI463,43800 PLN
   ZANG / NED / G / 2004 / - / c. kaszt. / Dutch Capitol / Kina B/Boreas
   - / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
8TORPEDO DES FORETS (137)AdamGRZEGORZEWSKI464,28700 PLN
   SF / POL / Klacz / 2007 / - / - / Arthur V / Flower des forets
   Francja / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
9ALLILAH (131)KrzysztofMAZUR464,52
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
KJ Legia Kozielska
10ZAPATERO (143)WeronikaSOŁTYSIAK465,54
   KWPN / NED / G / 2004 / - / kara / Karandasj / Taira/Heartbreaker
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
11CON JUAN (100)PiotrKALISZUK465,84
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730842305 / ciemnogniada / Cor De Brillant / Zara
   Jo-L / ZKJ / Piotr Kaliszuk
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
12CONTI (144)JarosławSKRZYCZYŃSKI466,38
   HOLST / GER / G / 2006 / - / gn. / Contender / Patina IV
   - / KS Nad Wigrami
KJ Agro-Handel Śrem
13CHASSOT (7)TomaszKLEIN473,91
   Westfale / POL / Ogier / 2005 / - / - / Chacco-Blue / Pilot's Rendezvous
   Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft
JKS Przybyszewo
14FULL PLEASURE (96)KatarzynaBAWŁOWICZ861,46
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
15SAGA (76)JanCHRZANOWSKI862,42
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
BPK
16ZORRO (12)BartoszGOSZCZYŃSKI865,07
   WESTF / DEU / Wałach / 2004 / - / - / LARINO / PIA
   PETER BRACKHUES / GER POELS HORSES
Stow. Sielanka Warka
17GOLDIK GIRL (148)AleksandraWIĘCKOWSKA1267,40
   OLDEN / GER / M / 2003 / - / gn. / Grandeur / Waikiki
   - / Magdalena Duszczyk
BPK
 ZAZOU SZUMAWA (112)BeataSZUMIŃSKA ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / - / - / Cantos / Tomke H
   Hbc / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
 LANCOME (121)KatarzynaLASKOWSKA ELI
   SP / POL / Ogier / 2006 / 10887 / ciemnogniada / Cajero / Losita 2
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
 GRAND ROBIN (6)TomaszKLEIN REZ
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145/145
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/7
Liczba skoków (Jumps)
13/8
Dystans (m)
430/240
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
74/42 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com