VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:37:31
1/L1
Data: 19-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L1 Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALEX (73)MałgorzataKOSZUCKA067,28188 PLN
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1PHILADELPHIA (134)MarekLEWICKI060,32188 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2011 / - / - / PERIGUEUX / CHAREN
   G.Gerken / Carla Bianchi
KJ Czahary Pogorzelica
1G-STAR (133)MarekLEWICKI062,25188 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 528003201102716 / kara / Indoctro / Zolinda
   ... / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
1QUENTIN TARANTINO AB (67)JanCHRZANOWSKI065,91188 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2011 / - / - / Canoso / Mia I
   SPREHE / Andrzej Błażejewski
BPK
1DIAVISTO (125)MieszkoDĄBROWSKI065,77188 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000402411 / ciemnogniada / Diarado/ Diamant D.SE. / Urte/ Levisto
   Dr. Andreas Kosicki / Wojciech Matyla
KJ BM Kobylin
1CASUS BELLI (130)WiesławNOWAK066,71188 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
1CAIERO (74)DajanaPAWLICKA067,31188 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
1TULLAMORE DEW (86)JakubPODGÓRNY064,69188 PLN
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
9GALOUBET (138)KrzysztofMAZUR469,71
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
KJ Legia Kozielska
9QUICKLENSKY (14)ŁukaszBRZÓSKA467,59
   WESTF / GER / Wałach / 2011 / DE441410603511 / gniada / Quick Fire/ Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
9DARING QUEEN (104)JoannaROSICKA470,72
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
9QANTAS (149)MichałKLATKIEWICZ463,27
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
13CELTIC BOY (156)MałgorzataKOSZUCKA576,46
   SP / POL / S / 2011 / - / gn. / Alvaro / Bajou du Rouet
   - / Damian Wechta
Klub Jeździecki Wechta
14VINCI (148)MichałKLATKIEWICZ979,06
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Now or Never/ / Loree/Laurion/Wandervogel
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:37:33
2/N
Data: 19-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KENTUCKY'S PICOBELLO (103)JoannaROSICKA071,57125 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue/ Couperus / Copy Picobello Z/ Carthago Z
   Picobello stables / Joanna Rosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1CASALLETTO (15)ŁukaszBRZÓSKA074,63125 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   Niemcy / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
1CHOCO LADY (54) AndreiSHALOHIN073,40125 PLN
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1WESTFALIA (13)ŁukaszBRZÓSKA071,96125 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616 009 64 00200 10 / - / Quaide Cassin po Cassini I / Wisła po Izjum
   Sławomir Łagun / Sławomir Łagun
KJ Miralex Jakubowo
1CARMEN P (75)DajanaPAWLICKA073,08125 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2010 / DE 421000114210 / kasztanowata / Cascavello/ Carolus I / Riana/ Colman
   Piotr Pawlicki / Piotr Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
1FARGITA (50) OlgaSOROKINA068,22125 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1TREZOR (64)ŁukaszJOŃCZYK071,28125 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
1COFERTINA (105)JoannaROSICKA072,32125 PLN
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1RODRIGO CASSIN (85)JakubPODGÓRNY075,53125 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
KJ Czahary Pogorzelica
1MARIKA (99)JoannaMACZUGA066,61125 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cantanis / Milady
   SK Walewice / Joanna Maczuga
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
1BOCCACCIO (124)MieszkoDĄBROWSKI073,34125 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
1QUVEE PRESTIGE (72)MałgorzataKOSZUCKA075,08125 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2010 / - / - / Quidam de Revel / Jalisco B / U2 II / Cento
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
13PERFECTO (142)KrzysztofMAZUR475,88
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009520004510 / gniada / Domel/ Lagrain / Progis/ Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski/ Krzysztof Mazur
KJ Legia Kozielska
13SARCUS (19)GrzegorzKUBIAK478,07
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / Arcus xx / Cross xx / Skania Robinia sp / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
Sobieski Jumping Team
13LORDANZ (107)IlonaTUROWSKA468,11
   HANN / POL / Wałach / 2010 / DE431316959810 / gniada / Lordanos/ Landos / Gundi/ Goodman
   Ilona Turowska / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec
13CHERRY BOY (106)JoannaROSICKA471,10
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Chanel
   Sk Racot / Agnieszka Nowak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
17COLIN CASSAL A (135)MarekLEWICKI584,24
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Casquetto/ / Winthera/
   ... / Józef Walat
KJ Czahary Pogorzelica
18QUITE (93)DominikaLUTY872,96
   Westf. / GER / Wałach / 2010 / - / - / QUITE CAPITOL / LADY JUMP II
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:37:40
3/C
Data: 19-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHACCLANA (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI074,56167 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHACCO-BLUE / RAMILANA
   Gestut Lewitz / KRZYSZTOF DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
1NUMBER ONE 28 (71)MałgorzataKOSZUCKA077,37167 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2009 / - / - / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1QUINTMAN (70)MałgorzataKOSZUCKA076,78167 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Quintero / po Lordano
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1ALANIA (84)JakubPODGÓRNY078,75167 PLN
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / - / CONTENDRO I / ATLANTA
   MALGORZATA SIERGIEJ / ANGELIKI PODGÓRNA
KJ Czahary Pogorzelica
1MAIK K (57)JanKUREK061,69167 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610201809 / siwa / Bajou du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna
1VANILLA (147)JanVINCKIER071,08167 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318307409 / gniada / Now or NeverM / Voltaire / Cualite/ Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
KJ Wechta
1CASSIA DE LYS L (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI067,89167 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
1LARIFARI (123)MieszkoDĄBROWSKI073,59167 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
1CAMPINO 467 (122)MagdalenaMATUSZEWSKA080,61167 PLN
   WESTF / POL / Wałach / 2009 / DE441411197109 / gniada / Contendro I / Kampina de Acord / Acord II
   Montis Sp z o.o / Matuszewski Dariusz
KJ Partynice
1ELANO (141)KrzysztofMAZUR074,22167 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Legia Kozielska
1CARETINA SHOSTAKOV (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI073,67167 PLN
   Holsteiner / POL / Klacz / 2009 / - / - / CARETINO / HEISSA
   DIRK HOTZE / JOANNA LEHMANN
KJ Agro-Handel Śrem
1SILVER HINE (46)JarosławSKRZYCZYŃSKI073,60167 PLN
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
13COURTNEY 11 (102)KatarzynaBAWŁOWICZ476,49
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
14CHAMP DE LUX (116)AgataSTUDENCKA877,36
   Holsztyn / POL / Wałach / 2009 / - / - / Larimar / Hallo I
   Niemcy / Agata Studencka
Kj Facimiech Wielkie Drogi

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:37:47
6/N
Data: 19-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N Mała Runda – zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TREZOR (64)ŁukaszJOŃCZYK048,14350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
2CORINA (51) OlgaSOROKINA050,27300 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
3ELDORADOS (154)KarolinaFRAGSTEIN051,45250 PLN
   Malopolska / POL / Wałach / 2008 / 12493 / siwa / drops / eureka
   jan zuber / karolina fragstein
uks podkowa moryn
4LA DAME BLANCHE (97)ArkadiuszFIMMEL051,85200 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2009 / DE421000301509 / siwa / Casiano/Cassini I/Capitol I / A-Larika/Lagos/Ladykiller
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
5LA DIVA F (89)HubertPOLOWCZYK052,36150 PLN
   Niem.sport. / POL / Klacz / 2008 / - / - / Le Co Q As / Destemona
   0 / 0
JKS Salio
6QUICKY DU VERGER (38)KacperMOKSIEWICZ053,28100 PLN
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
7GRAND CARISMO (150)ArkadiuszFIMMEL055,3350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lorenso / Grand Lady
   Brak / Natalia Jablonska
KJ Agro-Handel Śrem
8ZALAMERO (4)WeronikaSOŁTYSIAK055,4150 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2004 / - / - / Cobra / Carthago / Zwiggy / Nimmerdor
   _____ / ____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
9THE NEIGHBOUR (62)AgataLACH055,70
   KWPN / NED / Wałach / 2000 / - / - / Madison / Nelissa
   brak / Barbara Dzikowska-Lach
BPK
10BALOU (33)LudwikaHRABSKA056,11
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora
   Holandia / Jacek Hrabski
JKS Salio
11IMPERIAL (58)MichałJÓSKOWIAK056,22
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
12COCA SZUMAWA (56)JarosławSKRZYCZYŃSKI056,36
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Agro-Handel Śrem
13ATŁAS (139)KrzysztofMAZUR056,76
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / - / Luron/ / Alga/
   Aldona Jabłońska-Klimczak / Aldona Jabłońska-Klimczak
KJ Legia Kozielska
14DOLLAR DU ALME (110)OskarMURAWSKI057,07
   Westfalska / GER / Wałach / 2008 / - / - / Dollar Du Mulier / Lady Ship
    N / Agnieszka
ZKJ Przylep - Lotnisko
15LA STRADA L (115)MariaBAEHR057,50
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   Elizówka / Grażyna Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
16QUICK SIGHTED (11)Grzegorz A.KUBIAK058,09
   OLD. / DEU / Wałach / 2005 / DE433300404105 / kasztanowata / Quidams Rubin / Kira Luna
   Niemcy / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
17EVISTO 2 (21)IzabelaOPALSKA058,56
   HAN / GER / Ogier / 1998 / - / - / Escudo / Championara
   Sprehe / Sprehe
Klub Jeździecki Ślęża
18VIVA (114)HannaROSZKIEWICZ058,63
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318309109 / ciemnogniada / Now Or Never M/Voltaire / Caprise/Carbid/Sao Paulo
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
LKS Sokół Kunowo
19INTRYGA (144)OskarMURAWSKI062,76
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / Iluzjon / Luron / Pretty Centa / Cento
   Stadnina Koni Galiny / Donata Kopacz
ZKJ Przylep - Lotnisko
20C ALPACZINO Z (7)Grzegorz A.KUBIAK063,51
   Z / POL / Ogier / 2008 / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Abraxa-Lady-Plus
   pol / Zdzisław Wojtera
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
21OUANTONO (127)PiotrSAWICKI066,22
   S P / POL / Klacz / 2008 / - / - / Candiavolo / Ouitti De schoenefeld
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
BPK
22QUINTUS (140)KrzysztofMAZUR067,01
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Quidam de Revel / Jung Pampona
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
KJ Legia Kozielska
23LARIFARI (123)MieszkoDĄBROWSKI449,03
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
24DURAVELLA (22)JanKUREK451,05
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610219408 / gniada / Aravell 2 / Durette z
   Roman Barlik / Barbara Rękosiewicz
Fundacja Kaczyna
25KENIA (28)WeronikaKORZENIOWSKA452,12
   WLKP / POL / Klacz / 2002 / - / - / MABANT / KARIMA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.zo.o
26ONCE AGAIN (157)PiotrMORSZTYN459,84
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Oder / Espadron / Karin / Burggraaf
   ____ / _____
KJ Osadkowski
27ILOTTA (153)PiotrFRAGSTEIN460,90
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009690134609 / kasztanowata / otill / iluzja
   s.k .prudnik / piotr fragstein
uks podkowa moryn
28CINCENATI VDL (5)StanisławPRZEDPEŁSKI465,17
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000707600 / gniada / Indoctro / Capitol I / Uopera VDL / Raphael
   2 / 1
JKS DiM Sp. z o.o.
29REWIZJON (53) AndreiSHALOHIN465,98
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
30CHACCO DOR (43)PiotrKALISZUK470,73
   OLDBG / GER / Ogier / 2010 / 418184074310 / gniada / Chacco Blue / Ethylari
   Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH / ZKJ / Piotr Kaliszuk
ZKJ Przylep
31CONTRA MELLONI (90)HubertPOLOWCZYK850,83
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
JKS Salio
32CHOCO LADY (54) AndreiSHALOHIN861,77
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:37:49
4/CC
Data: 19-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - CC Duża Runda – zwykły art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARES (40)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,072400 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Cantanis / Arak
   Brak / Henryk Eron
Agro-Handel
2CONTI (42)JarosławSKRZYCZYŃSKI049,401500 PLN
   Holsteiner / POL / Wałach / 2006 / - / - / contender / patina
   brak / brak
KJ Agro-Handel Śrem
3FULL PLEASURE (100)KatarzynaBAWŁOWICZ050,161000 PLN
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
4LIMTENDER (69)MałgorzataKOSZUCKA051,57800 PLN
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2008 / - / - / Limtender / po Contender
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
5POLANSKY (151)TomaszKLEIN052,57700 PLN
   ___ / POL / Wałach / 0000 / - / - / ____ / ____
   ____ / Sprehe Gestuet
JKS Przybyszewo
6CHASSOT (152)TomaszKLEIN053,80500 PLN
   Westfale / POL / Ogier / 2005 / - / - / Chacco-Blue / Pilot's Rendezvous
   Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft
JKS Przybyszewo
7SURRIMO (61)MichałTYSZKO054,22300 PLN
   HANN / GER / Ogier / 2007 / DE431318800707 / kasztanowata / Stakkato / Spartan / Amici / Argentinus
   Elke u. Claudia Tegtmayer / Anna Tyszko
TKJ Garbówek
8ALLILAH (143)KrzysztofMAZUR055,12200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
KJ Legia Kozielska
9CAREWICZ (55) AndreiSHALOHIN055,51
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo/Cascavelle / Cyntia/Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
10AL GRAN LAND P (92)HubertPOLOWCZYK056,80
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009610152706 / gniada / Landos II/ Lord / Aloette P/ Grandioso
   0 / 0
JKS Salio
11SAGA (66)JanCHRZANOWSKI057,39
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
BPK
12CAVARELLI (65)JanCHRZANOWSKI058,62
   OLD / POL / Wałach / 2007 / - / - / COUPE DE COEUR / LAVARELL
   SPREHE / ANDRZEJ BŁAŻEJEWSKI/JAN CHRZANOWSKI
BPK
13OSADKOWSKI BORODIN (26)AgnieszkaOLSZEWSKA059,29
   KWPN / NLD / Wałach / 2006 / - / siwa / KING KOLIBRI / RENETTE
   J.W.GREVE / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
14CORRADO X (136)MałgorzataCISZEK-LEWICKA060,24
   HOL / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Corrado I/ / Baroness X/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
15TZIGANE DE LA COUR (60)MichałTYSZKO068,41
   SF / FRA / Wałach / 2007 / - / - / Helios De La Cour / Idane De La Cour
   francja / Rafał Jerzy
TKJ Garbówek
16ZIMOWA DAMA (98)ArkadiuszFIMMEL450,51
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Calico / Zicora/Calamillor
   Brak / Adam Jarmuszczak
KJ Agro-Handel Śrem
17ZAZOU SZUMAWA (157)JarosławSKRZYCZYŃSKI451,34
   KWPN / POL / Gelding / 2004 / 528003 04.03262 / Bay / Cantos / Tomke H/Nairobi
   H.B.C. STAL BV, NOORDWOLDE FR (NL) / Krzysztof Szuminski
KJ Agro-Handel Śrem
18CRONOS (36)MściwojKIECOŃ452,24
   Oldenburg / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Contrndro 1 / Aleska
   Ger / Mściwoj Kiecoń& Michał Knap
Agro-Handel
19CALISTA 28 (9)StanisławPRZEDPEŁSKI453,66
   BAW. / POL / Klacz / 2005 / - / - / Que Sera / Quattro B / Castella / Weltrang L
   ___ / BVH sp. z o.o.
JKS DiM Sp. z o.o.
20WELTDAME (37)MściwojKIECOŃ454,15
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / - / - / Contender / Grappa
   Ger / Wioletta Kosicka
Agro-Handel
21ELEAR (18)GrzegorzKUBIAK454,49
   SP / POL / Ogier / 2005 / 616009660340405 / gniada / Nabucco ex Nulan sp / Czad sp / Elba sp / Elvis sf
   Ryszard Łagowski / Anna Jones
Sobieski Jumping Team
22QUEEN (24)AgnieszkaOLSZEWSKA455,62
   HOL / GER / Klacz / 2006 / - / gniada / QUIDAM DE REVEL / JASMIN VI
   HANS OTTO KROHN / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
23DANTOS (35)MściwojKIECOŃ458,38
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / Tomke H
   Ned / Mściwoj Kiecoń
Agro-Handel
24DIGITAL (155)BartoszSZEWCZYK465,01
   Szlachetna Półkrew / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden Boy / Dekalina
   KJ Rzeczna / Robert Gawałkiewicz
KJ Strzała Krubiczew
25CON JUAN (108)PiotrKALISZUK470,09
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730842305 / ciemnogniada / Cor De Brillant / Zara
   Jo-L / ZKJ / Piotr Kaliszuk
ZKJ Przylep
26DURAVELLA (22)JanKUREK855,83
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610219408 / gniada / Aravell 2 / Durette z
   Roman Barlik / Barbara Rękosiewicz
Fundacja Kaczyna
27FOCUS (111)ŁukaszPIKSA857,62
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Cantanis / Fuzja
   - / -
Ludowy Klub Sportowy Cwał
28ARDITO W (117)KrzysztofWÓJCIK864,73
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / - / Lancelot/ / Mirea Fortuna/
   Holandia / Agata Studencka
KJ Facimiech Wielkie Drogi

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:37:56
5/L1
Data: 20-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L1 Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CELTIC BOY (156)MałgorzataKOSZUCKA068,83188 PLN
   SP / POL / S / 2011 / - / gn. / Alvaro / Bajou du Rouet
   - / Damian Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1PHILADELPHIA (134)MarekLEWICKI067,97188 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2011 / - / - / PERIGUEUX / CHAREN
   G.Gerken / Carla Bianchi
KJ Czahary Pogorzelica
1DIAVISTO (125)MieszkoDĄBROWSKI067,82188 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000402411 / ciemnogniada / Diarado/ Diamant D.SE. / Urte/ Levisto
   Dr. Andreas Kosicki / Wojciech Matyla
KJ BM Kobylin
1CASSILIASS (146)PaulinaKOPACZ069,78188 PLN
   Holsteiner / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cassiano / Ratina V
   Zenon Koziorzębski / Donata Kopacz
LUKS Nysa Gubin
1CASUS BELLI (130)WiesławNOWAK068,26188 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
1G-STAR (133)MarekLEWICKI069,45188 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 528003201102716 / kara / Indoctro / Zolinda
   ... / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
1TULLAMORE DEW (86)JakubPODGÓRNY069,43188 PLN
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
1QANTAS (149)MichałKLATKIEWICZ066,09188 PLN
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
9DARING QUEEN (104)JoannaROSICKA174,42
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
9ALEX (73)MałgorzataKOSZUCKA173,56
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
11QUENTIN TARANTINO AB (67)JanCHRZANOWSKI470,28
   HOL / GER / Ogier / 2011 / - / - / Canoso / Mia I
   SPREHE / Andrzej Błażejewski
BPK
11GALOUBET (138)KrzysztofMAZUR469,84
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
KJ Legia Kozielska
11CAIERO (74)DajanaPAWLICKA471,46
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
14QUICKLENSKY (14)ŁukaszBRZÓSKA574,10
   WESTF / GER / Wałach / 2011 / DE441410603511 / gniada / Quick Fire/ Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
15VINCI (148)MichałKLATKIEWICZ865,67
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Now or Never/ / Loree/Laurion/Wandervogel
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:02
7/N
Data: 20-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOCCACCIO (124)MieszkoDĄBROWSKI065,45214 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
1CASALLETTO (15)ŁukaszBRZÓSKA067,75214 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   Niemcy / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
1COCA SZUMAWA (56)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,94214 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Agro-Handel Śrem
1CHOCO LADY (54) AndreiSHALOHIN071,91214 PLN
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1CARMEN P (75)DajanaPAWLICKA067,37214 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2010 / DE 421000114210 / kasztanowata / Cascavello/ Carolus I / Riana/ Colman
   Piotr Pawlicki / Piotr Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
1CHERRY BOY (106)JoannaROSICKA067,12214 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Chanel
   Sk Racot / Agnieszka Nowak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1WESTFALIA (13)ŁukaszBRZÓSKA066,70214 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616 009 64 00200 10 / - / Quaide Cassin po Cassini I / Wisła po Izjum
   Sławomir Łagun / Sławomir Łagun
KJ Miralex Jakubowo
8SARCUS (19)GrzegorzKUBIAK172,74
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / Arcus xx / Cross xx / Skania Robinia sp / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
Sobieski Jumping Team
9FARGITA (50) OlgaSOROKINA468,79
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
9LORDANZ (107)IlonaTUROWSKA468,10
   HANN / POL / Wałach / 2010 / DE431316959810 / gniada / Lordanos/ Landos / Gundi/ Goodman
   Ilona Turowska / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec
9QUVEE PRESTIGE (72)MałgorzataKOSZUCKA468,21
   HOL. / POL / Ogier / 2010 / - / - / Quidam de Revel / Jalisco B / U2 II / Cento
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
9MARIKA (99)JoannaMACZUGA463,37
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cantanis / Milady
   SK Walewice / Joanna Maczuga
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
9KENTUCKY'S PICOBELLO (103)JoannaROSICKA467,85
   BWP / BEL / Ogier / 2010 / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue/ Couperus / Copy Picobello Z/ Carthago Z
   Picobello stables / Joanna Rosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
9PERFECTO (142)KrzysztofMAZUR467,30
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009520004510 / gniada / Domel/ Lagrain / Progis/ Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski/ Krzysztof Mazur
KJ Legia Kozielska
9COFERTINA (105)JoannaROSICKA466,74
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
16COLIN CASSAL A (135)MarekLEWICKI574,37
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Casquetto/ / Winthera/
   ... / Józef Walat
KJ Czahary Pogorzelica
17RODRIGO CASSIN (85)JakubPODGÓRNY988,21
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
KJ Czahary Pogorzelica
18QUITE (93)DominikaLUTY1287,29
   Westf. / GER / Wałach / 2010 / - / - / QUITE CAPITOL / LADY JUMP II
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:09
8/C
Data: 20-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAIK K (57)JanKUREK061,97222 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610201809 / siwa / Bajou du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna
1CARETINA SHOSTAKOV (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,41222 PLN
   Holsteiner / POL / Klacz / 2009 / - / - / CARETINO / HEISSA
   DIRK HOTZE / JOANNA LEHMANN
KJ Agro-Handel Śrem
1ELANO (141)KrzysztofMAZUR069,12222 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Legia Kozielska
1VANILLA (147)JanVINCKIER065,73222 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318307409 / gniada / Now or NeverM / Voltaire / Cualite/ Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
KJ Wechta
1ALANIA (84)JakubPODGÓRNY068,44222 PLN
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / - / CONTENDRO I / ATLANTA
   MALGORZATA SIERGIEJ / ANGELIKI PODGÓRNA
KJ Czahary Pogorzelica
1CHACCLANA (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI070,35222 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHACCO-BLUE / RAMILANA
   Gestut Lewitz / KRZYSZTOF DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
1LARIFARI (123)MieszkoDĄBROWSKI064,52222 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
1NUMBER ONE 28 (71)MałgorzataKOSZUCKA068,46222 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2009 / - / - / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1CASSIA DE LYS L (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI068,85222 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
10SILVER HINE (46)JarosławSKRZYCZYŃSKI467,29
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
10CHAMP DE LUX (116)AgataSTUDENCKA469,19
   Holsztyn / POL / Wałach / 2009 / - / - / Larimar / Hallo I
   Niemcy / Agata Studencka
Kj Facimiech Wielkie Drogi
12QUINTMAN (70)MałgorzataKOSZUCKA1182,66
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Quintero / po Lordano
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
13CAMPINO 467 (122)MagdalenaMATUSZEWSKA1271,92
   WESTF / POL / Wałach / 2009 / DE441411197109 / gniada / Contendro I / Kampina de Acord / Acord II
   Montis Sp z o.o / Matuszewski Dariusz
KJ Partynice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:11
9/C
Data: 20-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SKARBIEC (23)AgnieszkaOLSZEWSKA056,19450 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / 10023 / kasztanowata / LANDO / SIEJKA
   SK UDÓRZ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
2LUCKY HORSE (112)ŁukaszPIKSA059,45350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Bajou Du Ruet / Layla A
   Stanisław Hartman / Julia Pytel
Ludowy Klub Sportowy Cwał
3COULTHARD K (39)MarekZIOMEK059,72300 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / gniada / Chacco-Blue / Loreley
   Friedrich Kuhlmann / Friedrich Kuhlmann
KJ Agro-Handel Śrem
4SUNRISE (3)WeronikaSOŁTYSIAK060,77250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / _____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
5NAKITA (87)MałgorzataCISZEK-LEWICKA061,32200 PLN
   BAW / GER / Klacz / 2008 / DE481810035408 / gniada / Nintender/ / La Traviata/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
6ISELINE VAN DORPERHEIDE (101)KatarzynaBAWŁOWICZ061,33150 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
7JURANDA (2)PiotrMORSZTYN061,58100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Endos / Elvis / Jurata / Grin
   ____ / ____
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
8ROMINA L (162)MściwojKIECOŃ062,3850 PLN
   WEST / GER / M / 2008 / - / siwa / Potential / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
9KONNEKT (17)GrzegorzKUBIAK062,5325 PLN
   OLD / DEU / Wałach / 2004 / - / kara / Kannan KWPN / Voltaire KWPN / Silvitaire old / Silvio I old
   Niemcy / Thomas von Werner
Sobieski Jumping Team
10CASTELLA (77)MonikaBECKER063,6025 PLN
   Deutsches Sportpferd / DEU / Klacz / 2009 / - / - / Colorit / Graefin
   Reinhard Dame / Uwe Becker
SKJ Beckerposrt
11ASKADOR MELLONI (91)HubertPOLOWCZYK064,34
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / - / ASKARI / FRANSIS
   0 / 0
JKS Salio
12LA STRADA L (115)MariaBAEHR065,73
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   Elizówka / Grażyna Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
13HOLLYWOOD STAR "W" (94)DominikaKISZKURNO065,84
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Eskudo / Harfa
   Rinaldo Kiecoń / Dominika Kiszkurno
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
14WANNEBE 2 (161)StanislawPRZEDPELSKI066,18
   HOLST / GER / Mare / 2006 / DE 421000130906 / Other / Quick Nick / Evita VI/Lord Calando
   Franck, Hermann / BVH Sp. z o.o.
POL
15DA VINCI (10)Grzegorz A.KUBIAK067,48
   SP / POL / Ogier / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
16DOLLAR DU ALME (110)OskarMURAWSKI069,67
   Westfalska / GER / Wałach / 2008 / - / - / Dollar Du Mulier / Lady Ship
    N / Agnieszka
ZKJ Przylep - Lotnisko
17BALOUCA DU ROUET Z (45)MarcinPAKUŁA069,88
   Z / POL / Wałach / 2007 / - / - / Baloubet du Rouet Z / po Hanno
   Holandia / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
18DIRTY HARRY (96)JuliaMICHALSKA071,14
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lord Z / Wilanda
   KWPN / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
19INTRYGA (144)OskarMURAWSKI071,75
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / Iluzjon / Luron / Pretty Centa / Cento
   Stadnina Koni Galiny / Donata Kopacz
ZKJ Przylep - Lotnisko
20CLEVER CHAP (83)JakubPODGÓRNY172,22
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
KJ Czahary Pogorzelica
21CORIS (68)MałgorzataKOSZUCKA457,30
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Carry Girl po Czandor
   Karol Gmyrek / Małgorzata Koszucka
Klub Jeździecki Wechta
22LA VAWETTA (63)ŁukaszJOŃCZYK461,54
   Olderburska / POL / Klacz / 2007 / - / - / Ludwig von Bayern / Bavaria
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Agata Lach
bpk
23LA DIVA F (89)HubertPOLOWCZYK461,71
   Niem.sport. / POL / Klacz / 2008 / - / - / Le Co Q As / Destemona
   0 / 0
JKS Salio
24OSADKOWSKI KEY LEENA (1)PiotrMORSZTYN462,40
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lasko / Lennon / Kolonia / Le Bon
   ____ / _____
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
25LOLIPOP (131)JakubWINTER462,52
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
26ROVETTO (81)WitoldBIENIEK464,34
   Oldenburska / GER / Ogier / 2002 / - / - / RADIATOR / SEMIRAMIS
   NIEMCY / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
27COURTNEY 11 (102)KatarzynaBAWŁOWICZ467,05
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
28PEGAS (31)MarcelinaMATYSZCZAK467,13
   Ukr.wierzch / POL / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   . / ,
Dworek Okuniew
29BURBON (126)PiotrSAWICKI471,42
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
BPK
30C ALPACZINO Z (7)Grzegorz A.KUBIAK572,13
   Z / POL / Ogier / 2008 / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Abraxa-Lady-Plus
   pol / Zdzisław Wojtera
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
31INTUICJA-KOPACZ (145)PaulinaKOPACZ780,96
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Turbud Elwis I / Elvis / Irlandia / Inkinatus
   Rinaldo Kiecoń / Piotr Kopacz
LUKS Nysa Gubin
32OSADKOWSKI DARPOL (25)AgnieszkaOLSZEWSKA782,11
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / CAPRIOLAND / DAMY SOBIE RADE
   POLSKA / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
33CORINA (51) OlgaSOROKINA863,12
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
34LADYKRACHER 8 (32)MarcelinaMATYSZCZAK865,69
   HAN / POL / Ogier / 2002 / - / - / landclassix / berrsina
   , / ,
Dworek Okuniew
35LA DAME BLANCHE (97)ArkadiuszFIMMEL866,62
   HOLST / GER / Klacz / 2009 / DE421000301509 / siwa / Casiano/Cassini I/Capitol I / A-Larika/Lagos/Ladykiller
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
36QUICK SIGHTED (11)Grzegorz A.KUBIAK866,64
   OLD. / DEU / Wałach / 2005 / DE433300404105 / kasztanowata / Quidams Rubin / Kira Luna
   Niemcy / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
37CANDY S (88)MagdalenaMAJDAN886,33
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092107 / ciemnogniada / Cottonclub / Carmen
   Stanisław Jasiński / Majdan Magdalena
KS Cortina Kaczenice
38GRAND LEVISTO F (159)ArkadiuszFIMMEL1263,61
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610091909 / gniada / Leonadro/Loxgraf Go/Landgraf I / Grand Lady/Lambada/Landgraf I
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
KJ Agro-Handel Śrem
 EPOKA (52) OlgaSOROKINA ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Diades/Le Voltaire / Epika/Blask
   RSP Kotlin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
 CRAZY RAY (121)MonikaMATUSZEWSKA ELI
   OLDBG / GER / Wałach / 2004 / DE 418 180102704 / gniada / Gesmaray / Capella
   Lewitz Gestuet / Dariusz Matuszewski
KJ Partynice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:14
10/C1
Data: 20-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - C1 Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZAZOU SZUMAWA (157)JarosławSKRZYCZYŃSKI054,031000 PLN
   KWPN / POL / Gelding / 2004 / 528003 04.03262 / Bay / Cantos / Tomke H/Nairobi
   H.B.C. STAL BV, NOORDWOLDE FR (NL) / Krzysztof Szuminski
KJ Agro-Handel Śrem
2DARIETE Z (160)StanislawPRZEDPELSKI063,90800 PLN
   ZANG / BEL / Mare / 2007 / Z-513807 / Bay / Douglas / Jariete/Grannus
   Zangersheide / BVH Sp. z o.o.
POL
3ARDITO W (117)KrzysztofWÓJCIK064,45600 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / - / Lancelot/ / Mirea Fortuna/
   Holandia / Agata Studencka
KJ Facimiech Wielkie Drogi
4DA VINCI (10)Grzegorz A.KUBIAK071,17400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
5CASSIUS 76 (128)PiotrSAWICKI072,68350 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
BPK
6ROMINA L (162)MściwojKIECOŃ451,87250 PLN
   WEST / GER / M / 2008 / - / siwa / Potential / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
7NAKITA (87)MałgorzataCISZEK-LEWICKA461,35150 PLN
   BAW / GER / Klacz / 2008 / DE481810035408 / gniada / Nintender/ / La Traviata/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
8QUEEN (24)AgnieszkaOLSZEWSKA461,91100 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 / - / gniada / QUIDAM DE REVEL / JASMIN VI
   HANS OTTO KROHN / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
9EPOKA (52) OlgaSOROKINA464,94
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Diades/Le Voltaire / Epika/Blask
   RSP Kotlin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
10JEEFREY (113)JuliaPOSCHAUKO466,59
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
11LOLIPOP (131)JakubWINTER466,92
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
12TALOUSIMONICA K Z (44)MarcinPAKUŁA466,95
   Z / POL / Klacz / 2006 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi
   Holandia / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
13LA DAME BLANCHE (97)ArkadiuszFIMMEL469,00
   HOLST / GER / Klacz / 2009 / DE421000301509 / siwa / Casiano/Cassini I/Capitol I / A-Larika/Lagos/Ladykiller
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
14GRAND LEVISTO F (159)ArkadiuszFIMMEL471,10
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610091909 / gniada / Leonadro/Loxgraf Go/Landgraf I / Grand Lady/Lambada/Landgraf I
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
KJ Agro-Handel Śrem
15DANTOS (35)MściwojKIECOŃ859,45
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / Tomke H
   Ned / Mściwoj Kiecoń
Agro-Handel
16MALBRON (59)AgataSTRYJKOWSKA864,03
   WLKP / POL / Ogier / 2004 / 616007660031204 / gniada / Luron / Mantyla
   zgodnie z rejestracją w PZJ / Agata Stryjkowska
KU AZS PW
17SUNRISE (3)WeronikaSOŁTYSIAK865,65
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / _____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
18POLKA (129)WiesławNOWAK1259,62
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009670057805 / siwa / Walor / Polana/Poncz
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS Stragona
19HOLLYWOOD STAR "W" (94)DominikaKISZKURNO1267,11
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Eskudo / Harfa
   Rinaldo Kiecoń / Dominika Kiszkurno
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
20HABANERO (76)RadosławZALEWSKI1993,79
   Holsztyn / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Carinjo / Helen II
   Petersen Peter Martin / ABC International Sp z oo
SKJ Beckersport
 KAMELOT (30)KatarzynaTROJAŃCZYK ELI
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Campari M / Katoda
   Kamila Sitak / Katarzyna Trojańczyk
SKJ Bobrowy Staw
 ZALVO (80)WitoldBIENIEK ELI
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / Phin Phin/ / Sarina/
   Holandia / Trax Sp z o.o.
KJ Jantar Stryków
 KOSOW CANMORE (20)AnnaKOSOW REZ
   HOL / GER / Wałach / 2005 / DE421000321805 / siwa / Colman / E-Fan
   Hol / Jacek Kosow
MUKJ kosówka
 LUCKY HORSE (112)ŁukaszPIKSA REZ
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Bajou Du Ruet / Layla A
   Stanisław Hartman / Julia Pytel
Ludowy Klub Sportowy Cwał

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:16
11/N
Data: 21-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N Mała Runda – zwykły art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BARTINO (163)DajanaPAWLICKA (J.1998)053,22350 PLN
   KWPN / NED / M / 2006 / - / gniada / Ultimo / N.Jtriomf/Julius
   - / Przemysław Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
2TREZOR (64)ŁukaszJOŃCZYK055,34300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
3CONTRA MELLONI (90)HubertPOLOWCZYK059,93250 PLN
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
JKS Salio
4CANDY S (88)MagdalenaMAJDAN060,03200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092107 / ciemnogniada / Cottonclub / Carmen
   Stanisław Jasiński / Majdan Magdalena
KS Cortina Kaczenice
5CORINA (51) OlgaSOROKINA060,99150 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
6ILOTTA (153)PiotrFRAGSTEIN061,04100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009690134609 / kasztanowata / otill / iluzja
   s.k .prudnik / piotr fragstein
uks podkowa moryn
7EVISTO 2 (21)IzabelaOPALSKA062,0250 PLN
   HAN / GER / Ogier / 1998 / - / - / Escudo / Championara
   Sprehe / Sprehe
Klub Jeździecki Ślęża
8IMPERIAL (58)MichałJÓSKOWIAK062,0950 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
9AIRON BH (29)NinaJANUSZKIEWICZ062,39
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / posejdon / Ajka
   Bogna Hupa / Januszkiewicz
BPK Maz
10BALOU (33)LudwikaHRABSKA062,55
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora
   Holandia / Jacek Hrabski
JKS Salio
11ZALAMERO (4)WeronikaSOŁTYSIAK062,83
   KWPN / POL / Wałach / 2004 / - / - / Cobra / Carthago / Zwiggy / Nimmerdor
   _____ / ____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
12LUCILLA (118)AnnaKASPRZAK063,50
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Lwówek / Lakonia
   Paprocki Stanisław / Renata Kasprzak
KJ Facimiech
13VIVA (114)HannaROSZKIEWICZ064,60
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318309109 / ciemnogniada / Now Or Never M/Voltaire / Caprise/Carbid/Sao Paulo
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
LKS Sokół Kunowo
14CORTAS L (82)WitoldBIENIEK065,28
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Cornado/ / Pina/
   Hermann Wieseler / Trax Sp. z o.o.
KJ Jantar Stryków
15CINCENATI VDL (5)StanisławPRZEDPEŁSKI069,98
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000707600 / gniada / Indoctro / Capitol I / Uopera VDL / Raphael
   2 / 1
JKS DiM Sp. z o.o.
16CHACCO DOR (43)PiotrKALISZUK073,09
   OLDBG / GER / Ogier / 2010 / 418184074310 / gniada / Chacco Blue / Ethylari
   Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH / ZKJ / Piotr Kaliszuk
ZKJ Przylep
17KENIA (28)WeronikaKORZENIOWSKA454,09
   WLKP / POL / Klacz / 2002 / - / - / MABANT / KARIMA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.zo.o
18QUICKY DU VERGER (38)KacperMOKSIEWICZ461,72
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
19FIDELIO (119)GabrielaSOMPOL463,97
   HAN / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / For Edition / Escalora
   Niemcy / Katarzyna Sompol
BPK
20ATŁAS (139)KrzysztofMAZUR468,84
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / - / Luron/ / Alga/
   Aldona Jabłońska-Klimczak / Aldona Jabłońska-Klimczak
KJ Legia Kozielska
21QUINTUS (140)KrzysztofMAZUR473,09
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Quidam de Revel / Jung Pampona
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
KJ Legia Kozielska
22THE NEIGHBOUR (62)AgataLACH575,53
   KWPN / NED / Wałach / 2000 / - / - / Madison / Nelissa
   brak / Barbara Dzikowska-Lach
BPK
23REWIZJON (53) AndreiSHALOHIN974,56
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
24OUANTONO (127)PiotrSAWICKI974,87
   S P / POL / Klacz / 2008 / - / - / Candiavolo / Ouitti De schoenefeld
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
BPK
25ELDORADOS (154)KarolinaFRAGSTEIN1079,87
   Malopolska / POL / Wałach / 2008 / 12493 / siwa / drops / eureka
   jan zuber / karolina fragstein
uks podkowa moryn
26DANCING SONG VD CUMUL (165)SzymonNAJDZIONEK1894,54
   BWP / BEL / Klacz / 2003 / W219296BWP / gniada / Denver / Parel Van De Cumul
   Kempeneers Marc / Agnieszka Najdzionek
KJ Facimiech
 KAMELOT (30)KatarzynaTROJAŃCZYK REZ
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Campari M / Katoda
   Kamila Sitak / Katarzyna Trojańczyk
SKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:19
12/N1
Data: 21-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - N1 Eliminacja HPL 5 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KENTUCKY'S PICOBELLO (103)JoannaROSICKA068,53182 PLN
   BWP / BEL / Ogier / 2010 / 056002W00296046 / siwa / Mr Blue/ Couperus / Copy Picobello Z/ Carthago Z
   Picobello stables / Joanna Rosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1COCA SZUMAWA (56)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,98182 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Agro-Handel Śrem
1CASALLETTO (15)ŁukaszBRZÓSKA069,96182 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2010 / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   Niemcy / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
1BOCCACCIO (124)MieszkoDĄBROWSKI067,81182 PLN
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
1CHOCO LADY (54) AndreiSHALOHIN070,33182 PLN
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1FARGITA (50) OlgaSOROKINA065,22182 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay/ Guidam / Urgita/ Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
1COLIN CASSAL A (135)MarekLEWICKI071,80182 PLN
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Casquetto/ / Winthera/
   ... / Józef Walat
KJ Czahary Pogorzelica
1SARCUS (19)GrzegorzKUBIAK071,66182 PLN
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / Arcus xx / Cross xx / Skania Robinia sp / Robin II Z
   SK Ochaby / SO Łąck
Sobieski Jumping Team
1RODRIGO CASSIN (85)JakubPODGÓRNY068,78182 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / 616007640081610 / gniada / Quaide Cassin / Cassini I / Rewia / Majdan
   Janusz Skorupa / Bartosz Skorupa
KJ Czahary Pogorzelica
1WESTFALIA (13)ŁukaszBRZÓSKA065,97182 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616 009 64 00200 10 / - / Quaide Cassin po Cassini I / Wisła po Izjum
   Sławomir Łagun / Sławomir Łagun
KJ Miralex Jakubowo
1CHERRY BOY (106)JoannaROSICKA070,05182 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske / Chanel
   Sk Racot / Agnieszka Nowak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
12MARIKA (99)JoannaMACZUGA462,38
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cantanis / Milady
   SK Walewice / Joanna Maczuga
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
12QUVEE PRESTIGE (72)MałgorzataKOSZUCKA470,95
   HOL. / POL / Ogier / 2010 / - / - / Quidam de Revel / Jalisco B / U2 II / Cento
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
12QUITE (93)DominikaLUTY471,17
   Westf. / GER / Wałach / 2010 / - / - / QUITE CAPITOL / LADY JUMP II
   MONTIS SP. Z O.O. / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
12CARMEN P (75)DajanaPAWLICKA469,62
   HOLST / GER / Klacz / 2010 / DE 421000114210 / kasztanowata / Cascavello/ Carolus I / Riana/ Colman
   Piotr Pawlicki / Piotr Pawlicki
KJ Agro-Handel Śrem
16COFERTINA (105)JoannaROSICKA867,62
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
17PERFECTO (142)KrzysztofMAZUR1272,83
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009520004510 / gniada / Domel/ Lagrain / Progis/ Grand Amour
   Zenon Brzozowski / Zenon Brzozowski/ Krzysztof Mazur
KJ Legia Kozielska
 LORDANZ (107)IlonaTUROWSKA REZ
   HANN / POL / Wałach / 2010 / DE431316959810 / gniada / Lordanos/ Landos / Gundi/ Goodman
   Ilona Turowska / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:21
13/C1
Data: 21-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - C1 Eliminacja HPL 6 lat – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SILVER HINE (46)JarosławSKRZYCZYŃSKI074,44333 PLN
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / - / - / CALIFAX / AGRONDA
   Gestut Lewitz / IZABELA DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
1LARIFARI (123)MieszkoDĄBROWSKI072,23333 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
1CASSIA DE LYS L (48)JarosławSKRZYCZYŃSKI075,04333 PLN
   Westfale / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHAMPION DE CORD / AL ITALIA
   JOSEF SIMON / JAN LUDWICZAK
KJ Agro-Handel Śrem
1VANILLA (147)JanVINCKIER072,91333 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318307409 / gniada / Now or NeverM / Voltaire / Cualite/ Calido
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
KJ Wechta
1CHACCLANA (47)JarosławSKRZYCZYŃSKI073,87333 PLN
   Oldenburg / POL / Klacz / 2009 / - / - / CHACCO-BLUE / RAMILANA
   Gestut Lewitz / KRZYSZTOF DYREK
KJ Agro-Handel Śrem
1CARETINA SHOSTAKOV (49)JarosławSKRZYCZYŃSKI072,98333 PLN
   Holsteiner / POL / Klacz / 2009 / - / - / CARETINO / HEISSA
   DIRK HOTZE / JOANNA LEHMANN
KJ Agro-Handel Śrem
7QUINTMAN (70)MałgorzataKOSZUCKA476,51
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Quintero / po Lordano
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
7NUMBER ONE 28 (71)MałgorzataKOSZUCKA472,52
   HOL. / POL / Ogier / 2009 / - / - / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   brak / Wechta
Klub Jeździecki Wechta
9CAMPINO 467 (122)MagdalenaMATUSZEWSKA878,11
   WESTF / POL / Wałach / 2009 / DE441411197109 / gniada / Contendro I / Kampina de Acord / Acord II
   Montis Sp z o.o / Matuszewski Dariusz
KJ Partynice
9ELANO (141)KrzysztofMAZUR873,53
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200907210 / kasztanowata / Zavall VDL/ Casall / Violet/ Lester
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Legia Kozielska
9CHAMP DE LUX (116)AgataSTUDENCKA874,97
   Holsztyn / POL / Wałach / 2009 / - / - / Larimar / Hallo I
   Niemcy / Agata Studencka
Kj Facimiech Wielkie Drogi
9ALANIA (84)JakubPODGÓRNY877,37
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / - / CONTENDRO I / ATLANTA
   MALGORZATA SIERGIEJ / ANGELIKI PODGÓRNA
KJ Czahary Pogorzelica
 MAIK K (57)JanKUREKeli
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610201809 / siwa / Bajou du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:27
14/C
Data: 21-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - C Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WANNEBE 2 (161)StanislawPRZEDPELSKI060,08450 PLN
   HOLST / GER / Mare / 2006 / DE 421000130906 / Other / Quick Nick / Evita VI/Lord Calando
   Franck, Hermann / BVH Sp. z o.o.
POL
2ZALVO (80)WitoldBIENIEK061,90350 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / Phin Phin/ / Sarina/
   Holandia / Trax Sp z o.o.
KJ Jantar Stryków
3LA VAWETTA (63)ŁukaszJOŃCZYK066,97300 PLN
   Olderburska / POL / Klacz / 2007 / - / - / Ludwig von Bayern / Bavaria
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Agata Lach
bpk
4INTUICJA-KOPACZ (145)PaulinaKOPACZ067,00250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Turbud Elwis I / Elvis / Irlandia / Inkinatus
   Rinaldo Kiecoń / Piotr Kopacz
LUKS Nysa Gubin
5QUICK SIGHTED (11)Grzegorz A.KUBIAK071,69200 PLN
   OLD. / DEU / Wałach / 2005 / DE433300404105 / kasztanowata / Quidams Rubin / Kira Luna
   Niemcy / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
6OSADKOWSKI KEY LEENA (1)PiotrMORSZTYN072,49150 PLN
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lasko / Lennon / Kolonia / Le Bon
   ____ / _____
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
7CORINA (51) OlgaSOROKINA073,76100 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
8BURBON (126)PiotrSAWICKI073,8250 PLN
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
BPK
9BALOUCA DU ROUET Z (45)MarcinPAKUŁA076,48
   Z / POL / Wałach / 2007 / - / - / Baloubet du Rouet Z / po Hanno
   Holandia / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
10COULTHARD K (39)MarekZIOMEK464,34
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / gniada / Chacco-Blue / Loreley
   Friedrich Kuhlmann / Friedrich Kuhlmann
KJ Agro-Handel Śrem
11ISELINE VAN DORPERHEIDE (101)KatarzynaBAWŁOWICZ464,52
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
12CORIS (68)MałgorzataKOSZUCKA465,93
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Carry Girl po Czandor
   Karol Gmyrek / Małgorzata Koszucka
Klub Jeździecki Wechta
13EPOKA (52) OlgaSOROKINA466,62
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Diades/Le Voltaire / Epika/Blask
   RSP Kotlin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
14KONNEKT (17)GrzegorzKUBIAK470,68
   OLD / DEU / Wałach / 2004 / - / kara / Kannan KWPN / Voltaire KWPN / Silvitaire old / Silvio I old
   Niemcy / Thomas von Werner
Sobieski Jumping Team
15DIRTY HARRY (96)JuliaMICHALSKA470,80
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lord Z / Wilanda
   KWPN / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
16C ALPACZINO Z (7)Grzegorz A.KUBIAK473,90
   Z / POL / Ogier / 2008 / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Abraxa-Lady-Plus
   pol / Zdzisław Wojtera
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
17CHRAM (120)JacekPOLIKOWSKI583,32
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Baju de Rouet / Chmura
   Stadnina Koni Racot / Sławomir Polikowski
JKS Agro-Pol Trzebiatów
18HOLLYWOOD STAR "W" (94)DominikaKISZKURNO868,30
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Eskudo / Harfa
   Rinaldo Kiecoń / Dominika Kiszkurno
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
19CASTELLA (77)MonikaBECKER873,11
   Deutsches Sportpferd / DEU / Klacz / 2009 / - / - / Colorit / Graefin
   Reinhard Dame / Uwe Becker
SKJ Beckerposrt
20CRAZY RAY (121)MonikaMATUSZEWSKA873,38
   OLDBG / GER / Wałach / 2004 / DE 418 180102704 / gniada / Gesmaray / Capella
   Lewitz Gestuet / Dariusz Matuszewski
KJ Partynice
21CLEVER CHAP (83)JakubPODGÓRNY873,89
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
KJ Czahary Pogorzelica
22KOSOW CANMORE (20)AnnaKOSOW874,43
   HOL / GER / Wałach / 2005 / DE421000321805 / siwa / Colman / E-Fan
   Hol / Jacek Kosow
MUKJ kosówka
23KENIA (28)WeronikaKORZENIOWSKA1259,16
   WLKP / POL / Klacz / 2002 / - / - / MABANT / KARIMA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.zo.o
24APOLLO S (16)GrzegorzKUBIAK1263,47
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro KWPN / Capitol I hol / Ratharina KWPN / Libero H hol
   Holandia / Karolina Sękalska
Sobieski Jumping Team
25ELDORADOS (154)KarolinaFRAGSTEIN1267,42
   Malopolska / POL / Wałach / 2008 / 12493 / siwa / drops / eureka
   jan zuber / karolina fragstein
uks podkowa moryn
26AKIRA (132)PatrykWŁODARCZYK1271,27
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030504893 / ciemnogniada / Namelus R / Hedwig
   Tom Rijken / Patryk Włodarczyk
TKJ Garbówek
27ONCE AGAIN (157)PiotrMORSZTYN1295,57
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Oder / Espadron / Karin / Burggraaf
   ____ / _____
KJ Osadkowski
28CANDY S (88)MagdalenaMAJDAN1383,61
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092107 / ciemnogniada / Cottonclub / Carmen
   Stanisław Jasiński / Majdan Magdalena
KS Cortina Kaczenice
29LADYKRACHER 8 (32)MarcelinaMATYSZCZAK1667,52
   HAN / POL / Ogier / 2002 / - / - / landclassix / berrsina
   , / ,
Dworek Okuniew
30PEGAS (31)MarcelinaMATYSZCZAK2066,79
   Ukr.wierzch / POL / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   . / ,
Dworek Okuniew
 ILOTTA (153)PiotrFRAGSTEIN ELI
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009690134609 / kasztanowata / otill / iluzja
   s.k .prudnik / piotr fragstein
uks podkowa moryn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:30
15/C1
Data: 21-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - C1 Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZIMOWA DAMA (98)ArkadiuszFIMMEL064,891000 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Calico / Zicora/Calamillor
   Brak / Adam Jarmuszczak
KJ Agro-Handel Śrem
2JEEFREY (113)JuliaPOSCHAUKO069,92800 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
3HABANERO (76)RadosławZALEWSKI070,24600 PLN
   Holsztyn / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Carinjo / Helen II
   Petersen Peter Martin / ABC International Sp z oo
SKJ Beckersport
4TALOUSIMONICA K Z (44)MarcinPAKUŁA072,43400 PLN
   Z / POL / Klacz / 2006 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi
   Holandia / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
5OSADKOWSKI BORODIN (26)AgnieszkaOLSZEWSKA072,95350 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2006 / - / siwa / KING KOLIBRI / RENETTE
   J.W.GREVE / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
6DANTOS (35)MściwojKIECOŃ462,49250 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / Tomke H
   Ned / Mściwoj Kiecoń
Agro-Handel
7POLKA (129)WiesławNOWAK463,17150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009670057805 / siwa / Walor / Polana/Poncz
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS Stragona
8LOLIPOP (131)JakubWINTER468,08100 PLN
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
9EPOKA (52) OlgaSOROKINA470,35
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Diades/Le Voltaire / Epika/Blask
   RSP Kotlin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
10NAKITA (87)MałgorzataCISZEK-LEWICKA471,62
   BAW / GER / Klacz / 2008 / DE481810035408 / gniada / Nintender/ / La Traviata/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
11DA VINCI (10)Grzegorz A.KUBIAK472,72
   SP / POL / Ogier / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
12CRONOS (36)MściwojKIECOŃ475,32
   Oldenburg / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Contrndro 1 / Aleska
   Ger / Mściwoj Kiecoń& Michał Knap
Agro-Handel
13LUCKY HORSE (112)ŁukaszPIKSA477,62
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Bajou Du Ruet / Layla A
   Stanisław Hartman / Julia Pytel
Ludowy Klub Sportowy Cwał
14ASKADOR MELLONI (91)HubertPOLOWCZYK872,01
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / - / ASKARI / FRANSIS
   0 / 0
JKS Salio
15DARIETE Z (160)StanislawPRZEDPELSKI872,18
   ZANG / BEL / Mare / 2007 / Z-513807 / Bay / Douglas / Jariete/Grannus
   Zangersheide / BVH Sp. z o.o.
POL
16OSADKOWSKI DARPOL (25)AgnieszkaOLSZEWSKA877,22
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / CAPRIOLAND / DAMY SOBIE RADE
   POLSKA / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
17HOLLYWOOD STAR "W" (94)DominikaKISZKURNO1268,59
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Eskudo / Harfa
   Rinaldo Kiecoń / Dominika Kiszkurno
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
18ROVETTO (81)WitoldBIENIEK1270,04
   Oldenburska / GER / Ogier / 2002 / - / - / RADIATOR / SEMIRAMIS
   NIEMCY / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
19SUNRISE (3)WeronikaSOŁTYSIAK1382,04
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / _____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
20JURANDA (2)PiotrMORSZTYN1395,13
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Endos / Elvis / Jurata / Grin
   ____ / ____
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
21MALBRON (59)AgataSTRYJKOWSKA1668,23
   WLKP / POL / Ogier / 2004 / 616007660031204 / gniada / Luron / Mantyla
   zgodnie z rejestracją w PZJ / Agata Stryjkowska
KU AZS PW

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:46
16/CC/CC/CC1
Data: 21-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - CC/CC/CC1 Duża Runda – dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CONTI (42)JarosławSKRZYCZYŃSKI045,25030,113000 PLN
   Holsteiner / POL / Wałach / 2006 / - / - / contender / patina
   brak / brak
KJ Agro-Handel Śrem
2FULL PLEASURE (100)KatarzynaBAWŁOWICZ042,13031,902000 PLN
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
3CON JUAN (108)PiotrKALISZUK043,91034,121500 PLN
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730842305 / ciemnogniada / Cor De Brillant / Zara
   Jo-L / ZKJ / Piotr Kaliszuk
ZKJ Przylep
4CAREWICZ (55) AndreiSHALOHIN043,23034,361000 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo/Cascavelle / Cyntia/Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
5CAVARELLI (65)JanCHRZANOWSKI044,59035,56800 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2007 / - / - / COUPE DE COEUR / LAVARELL
   SPREHE / ANDRZEJ BŁAŻEJEWSKI/JAN CHRZANOWSKI
BPK
6ARES (40)JarosławSKRZYCZYŃSKI043,45428,67700 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Cantanis / Arak
   Brak / Henryk Eron
Agro-Handel
7ZIMOWA DAMA (98)ArkadiuszFIMMEL043,18429,84400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Calico / Zicora/Calamillor
   Brak / Adam Jarmuszczak
KJ Agro-Handel Śrem
8CRONOS (36)MściwojKIECOŃ044,97431,04200 PLN
   Oldenburg / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Contrndro 1 / Aleska
   Ger / Mściwoj Kiecoń& Michał Knap
Agro-Handel
9LIMTENDER (69)MałgorzataKOSZUCKA044,17834,41
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2008 / - / - / Limtender / po Contender
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
10WELTDAME (37)MściwojKIECOŃ148,93
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / - / - / Contender / Grappa
   Ger / Wioletta Kosicka
Agro-Handel
11SAGA (66)JanCHRZANOWSKI443,04
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
BPK
12ZAZOU SZUMAWA (157)JarosławSKRZYCZYŃSKI443,22
   KWPN / POL / Gelding / 2004 / 528003 04.03262 / Bay / Cantos / Tomke H/Nairobi
   H.B.C. STAL BV, NOORDWOLDE FR (NL) / Krzysztof Szuminski
KJ Agro-Handel Śrem
13ALLILAH (143)KrzysztofMAZUR444,72
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
KJ Legia Kozielska
14ROMINA L (162)MściwojKIECOŃ445,34
   WEST / GER / M / 2008 / - / siwa / Potential / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
15SURRIMO (61)MichałTYSZKO445,95
   HANN / GER / Ogier / 2007 / DE431318800707 / kasztanowata / Stakkato / Spartan / Amici / Argentinus
   Elke u. Claudia Tegtmayer / Anna Tyszko
TKJ Garbówek
16CORRADO X (136)MałgorzataCISZEK-LEWICKA446,81
   HOL / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Corrado I/ / Baroness X/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
17CALISTA 28 (9)StanisławPRZEDPEŁSKI843,07
   BAW. / POL / Klacz / 2005 / - / - / Que Sera / Quattro B / Castella / Weltrang L
   ___ / BVH sp. z o.o.
JKS DiM Sp. z o.o.
18DIGITAL (155)BartoszSZEWCZYK844,78
   Szlachetna Półkrew / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden Boy / Dekalina
   KJ Rzeczna / Robert Gawałkiewicz
KJ Strzała Krubiczew
19CHASSOT (152)TomaszKLEIN847,80
   Westfale / POL / Ogier / 2005 / - / - / Chacco-Blue / Pilot's Rendezvous
   Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft
JKS Przybyszewo
20POLANSKY (151)TomaszKLEIN951,07
   ___ / POL / Wałach / 0000 / - / - / ____ / ____
   ____ / Sprehe Gestuet
JKS Przybyszewo
21TZIGANE DE LA COUR (60)MichałTYSZKO1247,62
   SF / FRA / Wałach / 2007 / - / - / Helios De La Cour / Idane De La Cour
   francja / Rafał Jerzy
TKJ Garbówek
22CHRAM (120)JacekPOLIKOWSKI1365,33
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Baju de Rouet / Chmura
   Stadnina Koni Racot / Sławomir Polikowski
JKS Agro-Pol Trzebiatów
 CASSIUS 76 (128)PiotrSAWICKI ELI
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
260/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
48/41 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:53
17/N1
Data: 22-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - N1 Finał Małej Rundy – dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LARIFARI (123)MieszkoDĄBROWSKI045,79023,87450 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000404109 / gniada / Larimar/ Lavall II / Shacira/ Carolus I
   Dr. Andreas Kosicki / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
2QUICKY DU VERGER (38)KacperMOKSIEWICZ044,60026,18350 PLN
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
3CINCENATI VDL (5)StanisławPRZEDPEŁSKI052,37027,06300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000707600 / gniada / Indoctro / Capitol I / Uopera VDL / Raphael
   2 / 1
JKS DiM Sp. z o.o.
4CONTRA MELLONI (90)HubertPOLOWCZYK046,21027,95250 PLN
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
JKS Salio
5VIVA (114)HannaROSZKIEWICZ044,85028,49200 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2009 / DE431318309109 / ciemnogniada / Now Or Never M/Voltaire / Caprise/Carbid/Sao Paulo
   Roman Roszkiewicz / Roman Roszkiewicz
LKS Sokół Kunowo
6CHOCO LADY (54) AndreiSHALOHIN048,24030,36150 PLN
   Deutsch Sport / POL / Klacz / 2010 / DE456570343810 / kasztanowata / Chap/ Cellestial / Cyrena/ Barsac
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
7ZALAMERO (4)WeronikaSOŁTYSIAK043,03030,74100 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2004 / - / - / Cobra / Carthago / Zwiggy / Nimmerdor
   _____ / ____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
8QUINTUS (140)KrzysztofMAZUR051,35033,4850 PLN
   Westfalska / GER / Wałach / 2009 / - / - / Quidam de Revel / Jung Pampona
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
KJ Legia Kozielska
9TREZOR (64)ŁukaszJOŃCZYK045,72424,71
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
10BALOU (33)LudwikaHRABSKA042,66427,89
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora
   Holandia / Jacek Hrabski
JKS Salio
11CORTAS L (82)WitoldBIENIEK044,65430,19
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Cornado/ / Pina/
   Hermann Wieseler / Trax Sp. z o.o.
KJ Jantar Stryków
12APOLLO S (16)KarolinaSĘKALSKA043,48430,40
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro KWPN / Capitol I hol / Ratharina KWPN / Libero H hol
   Holandia / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
13ILOTTA (153)PiotrFRAGSTEIN047,60431,92
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009690134609 / kasztanowata / otill / iluzja
   s.k .prudnik / piotr fragstein
uks podkowa moryn
14DOLLAR DU ALME (110)OskarMURAWSKI047,61825,76
   Westfalska / GER / Wałach / 2008 / - / - / Dollar Du Mulier / Lady Ship
    N / Agnieszka
ZKJ Przylep - Lotnisko
15LUCILLA (118)AnnaKASPRZAK043,77 REZ
   WLKP / POL / Klacz / 2006 / - / - / Lwówek / Lakonia
   Paprocki Stanisław / Renata Kasprzak
KJ Facimiech
16KENIA (28)WeronikaKORZENIOWSKA440,43
   WLKP / POL / Klacz / 2002 / - / - / MABANT / KARIMA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.zo.o
17THE NEIGHBOUR (62)AgataLACH443,73
   KWPN / NED / Wałach / 2000 / - / - / Madison / Nelissa
   brak / Barbara Dzikowska-Lach
BPK
18FIDELIO (119)GabrielaSOMPOL443,95
   HAN / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / For Edition / Escalora
   Niemcy / Katarzyna Sompol
BPK
19BOCCACCIO (124)MieszkoDĄBROWSKI446,09
   HOLST / GER / Ogier / 2010 / DE421000147310 / gniada / Baloubet du Rouet / Galoubet A / Pretty Queen / Quida de Revel
   Roma Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
KJ BM Kobylin
20ATŁAS (139)KrzysztofMAZUR448,23
   SP / POL / Ogier / 2004 / - / - / Luron/ / Alga/
   Aldona Jabłońska-Klimczak / Aldona Jabłońska-Klimczak
KJ Legia Kozielska
21CHACCO DOR (43)PiotrKALISZUK449,79
   OLDBG / GER / Ogier / 2010 / 418184074310 / gniada / Chacco Blue / Ethylari
   Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH / ZKJ / Piotr Kaliszuk
ZKJ Przylep
22REWIZJON (53) AndreiSHALOHIN449,84
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Wizjoner / Rozeta
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
23IMPERIAL (58)MichałJÓSKOWIAK767,03
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
24ELDORADOS (154)KarolinaFRAGSTEIN846,21
   Malopolska / POL / Wałach / 2008 / 12493 / siwa / drops / eureka
   jan zuber / karolina fragstein
uks podkowa moryn
25OUANTONO (127)PiotrSAWICKI1252,27
   S P / POL / Klacz / 2008 / - / - / Candiavolo / Ouitti De schoenefeld
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
BPK
26AIRON BH (29)NinaJANUSZKIEWICZ1357,95
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / posejdon / Ajka
   Bogna Hupa / Januszkiewicz
BPK Maz
27CANDY S (88)MagdalenaMAJDAN2262,42
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092107 / ciemnogniada / Cottonclub / Carmen
   Stanisław Jasiński / Majdan Magdalena
KS Cortina Kaczenice
 EVISTO 2 (21)IzabelaOPALSKA ELI
   HAN / GER / Ogier / 1998 / - / - / Escudo / Championara
   Sprehe / Sprehe
Klub Jeździecki Ślęża
 DANCING SONG VD CUMUL (165)SzymonNAJDZIONEK ELI
   BWP / BEL / Klacz / 2003 / W219296BWP / gniada / Denver / Parel Van De Cumul
   Kempeneers Marc / Agnieszka Najdzionek
KJ Facimiech

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125/125
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/39 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:55
18/L1
Data: 22-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L1 Eliminacja HPL 4 lata – dokł. bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1G-STAR (133)MarekLEWICKI066,27285 PLN
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 528003201102716 / kara / Indoctro / Zolinda
   ... / Witold Dzik
KJ Czahary Pogorzelica
1PHILADELPHIA (134)MarekLEWICKI064,31285 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2011 / - / - / PERIGUEUX / CHAREN
   G.Gerken / Carla Bianchi
KJ Czahary Pogorzelica
1ALEX (73)MałgorzataKOSZUCKA066,78285 PLN
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1CAIERO (74)DajanaPAWLICKA067,36285 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Agro-Handel Śrem
1CASUS BELLI (130)WiesławNOWAK063,03285 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
1QUENTIN TARANTINO AB (67)JanCHRZANOWSKI068,96285 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2011 / - / - / Canoso / Mia I
   SPREHE / Andrzej Błażejewski
BPK
1QANTAS (149)MichałKLATKIEWICZ064,26285 PLN
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Quintender/ / Carmaniola/Calido/
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
8TULLAMORE DEW (86)JakubPODGÓRNY468,29
   OS / GER / Wałach / 2011 / 418180224911 / kasztanowata / Tangelo van de Zoothoeve/ / Foria/
   Małgorzata Siergiej / Jakub Podgórny
KJ Czahary Pogorzelica
8DIAVISTO (125)MieszkoDĄBROWSKI467,85
   HOLST / GER / Ogier / 2011 / DE421000402411 / ciemnogniada / Diarado/ Diamant D.SE. / Urte/ Levisto
   Dr. Andreas Kosicki / Wojciech Matyla
KJ BM Kobylin
8QUICKLENSKY (14)ŁukaszBRZÓSKA468,91
   WESTF / GER / Wałach / 2011 / DE441410603511 / gniada / Quick Fire/ Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
8CASSILIASS (146)PaulinaKOPACZ470,18
   Holsteiner / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cassiano / Ratina V
   Zenon Koziorzębski / Donata Kopacz
LUKS Nysa Gubin
8VINCI (148)MichałKLATKIEWICZ464,50
   HANN / POL / Wałach / 2011 / - / - / Now or Never/ / Loree/Laurion/Wandervogel
   Marta Roszkiewicz-Heizer / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
8CELTIC BOY (156)MałgorzataKOSZUCKA470,79
   SP / POL / S / 2011 / - / gn. / Alvaro / Bajou du Rouet
   - / Damian Wechta
Klub Jeździecki Wechta
14DARING QUEEN (104)JoannaROSICKA571,86
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
15GALOUBET (138)KrzysztofMAZUR1371,11
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
KJ Legia Kozielska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:38:57
19/C
Data: 22-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - C Średnia Runda 1 (130) – zwykły art.238.2.1
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LA DIVA F (89)HubertPOLOWCZYK063,56750 PLN
   Niem.sport. / POL / Klacz / 2008 / - / - / Le Co Q As / Destemona
   0 / 0
JKS Salio
2WANNEBE 2 (161)StanislawPRZEDPELSKI064,80550 PLN
   HOLST / GER / Mare / 2006 / DE 421000130906 / Other / Quick Nick / Evita VI/Lord Calando
   Franck, Hermann / BVH Sp. z o.o.
POL
3QUICK SIGHTED (11)Grzegorz A.KUBIAK065,12450 PLN
   OLD. / DEU / Wałach / 2005 / DE433300404105 / kasztanowata / Quidams Rubin / Kira Luna
   Niemcy / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
4COURTNEY 11 (102)KatarzynaBAWŁOWICZ066,43350 PLN
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
5ISELINE VAN DORPERHEIDE (101)KatarzynaBAWŁOWICZ066,62250 PLN
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
6ASKADOR MELLONI (91)HubertPOLOWCZYK463,71150 PLN
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / - / ASKARI / FRANSIS
   0 / 0
JKS Salio
7LA VAWETTA (63)ŁukaszJOŃCZYK464,58100 PLN
   Olderburska / POL / Klacz / 2007 / - / - / Ludwig von Bayern / Bavaria
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Agata Lach
bpk
8OSADKOWSKI KEY LEENA (1)PiotrMORSZTYN465,58100 PLN
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lasko / Lennon / Kolonia / Le Bon
   ____ / _____
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
9HOLLYWOOD STAR "W" (94)DominikaKISZKURNO466,09
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Eskudo / Harfa
   Rinaldo Kiecoń / Dominika Kiszkurno
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
10KOSOW CANMORE (20)AnnaKOSOW467,36
   HOL / GER / Wałach / 2005 / DE421000321805 / siwa / Colman / E-Fan
   Hol / Jacek Kosow
MUKJ kosówka
11CORINA (51) OlgaSOROKINA467,57
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot/Co-Pilot / La Donna/Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
12OSADKOWSKI DARPOL (25)AgnieszkaOLSZEWSKA472,30
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / CAPRIOLAND / DAMY SOBIE RADE
   POLSKA / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
13CRAZY RAY (121)MonikaMATUSZEWSKA475,06
   OLDBG / GER / Wałach / 2004 / DE 418 180102704 / gniada / Gesmaray / Capella
   Lewitz Gestuet / Dariusz Matuszewski
KJ Partynice
14LA STRADA L (115)MariaBAEHR578,60
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   Elizówka / Grażyna Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
15CLEVER CHAP (83)JakubPODGÓRNY683,00
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
KJ Czahary Pogorzelica
16PEGAS (31)MarcelinaMATYSZCZAK856,64
   Ukr.wierzch / POL / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   . / ,
Dworek Okuniew
17SKARBIEC (23)AgnieszkaOLSZEWSKA865,22
   SP / POL / Wałach / 2004 / 10023 / kasztanowata / LANDO / SIEJKA
   SK UDÓRZ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
18KONNEKT (17)GrzegorzKUBIAK869,59
   OLD / DEU / Wałach / 2004 / - / kara / Kannan KWPN / Voltaire KWPN / Silvitaire old / Silvio I old
   Niemcy / Thomas von Werner
Sobieski Jumping Team
19GRAND LEVISTO F (159)ArkadiuszFIMMEL871,24
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610091909 / gniada / Leonadro/Loxgraf Go/Landgraf I / Grand Lady/Lambada/Landgraf I
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
KJ Agro-Handel Śrem
20C ALPACZINO Z (7)Grzegorz A.KUBIAK874,36
   Z / POL / Ogier / 2008 / 056015Z55702808 / siwa / Capalino Z / Abraxa-Lady-Plus
   pol / Zdzisław Wojtera
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
21ZALVO (80)WitoldBIENIEK875,57
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / Phin Phin/ / Sarina/
   Holandia / Trax Sp z o.o.
KJ Jantar Stryków
22CASTELLA (77)MonikaBECKER1265,50
   Deutsches Sportpferd / DEU / Klacz / 2009 / - / - / Colorit / Graefin
   Reinhard Dame / Uwe Becker
SKJ Beckerposrt
23CORIS (68)MałgorzataKOSZUCKA1266,33
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Carry Girl po Czandor
   Karol Gmyrek / Małgorzata Koszucka
Klub Jeździecki Wechta
24ONCE AGAIN (157)PiotrMORSZTYN1267,43
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Oder / Espadron / Karin / Burggraaf
   ____ / _____
KJ Osadkowski
25BURBON (126)PiotrSAWICKI1271,23
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
BPK
26BALOUCA DU ROUET Z (45)MarcinPAKUŁA1276,57
   Z / POL / Wałach / 2007 / - / - / Baloubet du Rouet Z / po Hanno
   Holandia / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
27AKIRA (132)PatrykWŁODARCZYK1674,17
   KWPN / NLD / Klacz / 2005 / 5280030504893 / ciemnogniada / Namelus R / Hedwig
   Tom Rijken / Patryk Włodarczyk
TKJ Garbówek
 COULTHARD K (39)MarekZIOMEK REZ
   OLD / GER / Wałach / 2008 / - / gniada / Chacco-Blue / Loreley
   Friedrich Kuhlmann / Friedrich Kuhlmann
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:39:00
20/C1
Data: 22-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - C1 Średnia Runda 2 (135) – zwykły art.238.2.1
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROMINA L (162)MściwojKIECOŃ050,881500 PLN
   WEST / GER / M / 2008 / - / siwa / Potential / Romira/Grossadmiral
   - / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
2ZAZOU SZUMAWA (157)JarosławSKRZYCZYŃSKI052,261200 PLN
   KWPN / POL / Gelding / 2004 / 528003 04.03262 / Bay / Cantos / Tomke H/Nairobi
   H.B.C. STAL BV, NOORDWOLDE FR (NL) / Krzysztof Szuminski
KJ Agro-Handel Śrem
3DANTOS (35)MściwojKIECOŃ055,361000 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / - / Cantos / Tomke H
   Ned / Mściwoj Kiecoń
Agro-Handel
4LUCKY HORSE (112)ŁukaszPIKSA058,16700 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Bajou Du Ruet / Layla A
   Stanisław Hartman / Julia Pytel
Ludowy Klub Sportowy Cwał
5OSADKOWSKI BORODIN (26)AgnieszkaOLSZEWSKA058,85500 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2006 / - / siwa / KING KOLIBRI / RENETTE
   J.W.GREVE / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
6INTUICJA-KOPACZ (145)PaulinaKOPACZ059,30400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Turbud Elwis I / Elvis / Irlandia / Inkinatus
   Rinaldo Kiecoń / Piotr Kopacz
LUKS Nysa Gubin
7CASSIUS 76 (128)PiotrSAWICKI062,79200 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
BPK
8TALOUSIMONICA K Z (44)MarcinPAKUŁA064,16100 PLN
   Z / POL / Klacz / 2006 / - / - / Taloubet K / po Hors la loi
   Holandia / Marcin Pakuła
KS Cortina Kaczenice
9DARIETE Z (160)StanislawPRZEDPELSKI065,78
   ZANG / BEL / Mare / 2007 / Z-513807 / Bay / Douglas / Jariete/Grannus
   Zangersheide / BVH Sp. z o.o.
POL
10CHRAM (120)JacekPOLIKOWSKI069,06
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Baju de Rouet / Chmura
   Stadnina Koni Racot / Sławomir Polikowski
JKS Agro-Pol Trzebiatów
11JURANDA (2)PiotrMORSZTYN459,32
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Endos / Elvis / Jurata / Grin
   ____ / ____
Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o.
12QUEEN (24)AgnieszkaOLSZEWSKA459,73
   HOL / GER / Klacz / 2006 / - / gniada / QUIDAM DE REVEL / JASMIN VI
   HANS OTTO KROHN / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
13MALBRON (59)AgataSTRYJKOWSKA459,82
   WLKP / POL / Ogier / 2004 / 616007660031204 / gniada / Luron / Mantyla
   zgodnie z rejestracją w PZJ / Agata Stryjkowska
KU AZS PW
14EPOKA (52) OlgaSOROKINA462,16
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Diades/Le Voltaire / Epika/Blask
   RSP Kotlin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
15POLKA (129)WiesławNOWAK853,14
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009670057805 / siwa / Walor / Polana/Poncz
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS Stragona
16HABANERO (76)RadosławZALEWSKI858,40
   Holsztyn / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Carinjo / Helen II
   Petersen Peter Martin / ABC International Sp z oo
SKJ Beckersport
17JEEFREY (113)JuliaPOSCHAUKO864,20
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
18DIRTY HARRY (96)JuliaMICHALSKA865,82
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lord Z / Wilanda
   KWPN / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
19NAKITA (87)MałgorzataCISZEK-LEWICKA866,86
   BAW / GER / Klacz / 2008 / DE481810035408 / gniada / Nintender/ / La Traviata/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
20LA DAME BLANCHE (97)ArkadiuszFIMMEL1264,33
   HOLST / GER / Klacz / 2009 / DE421000301509 / siwa / Casiano/Cassini I/Capitol I / A-Larika/Lagos/Ladykiller
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
21INTRYGA (144)OskarMURAWSKI1268,45
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / Iluzjon / Luron / Pretty Centa / Cento
   Stadnina Koni Galiny / Donata Kopacz
ZKJ Przylep - Lotnisko
22ROVETTO (81)WitoldBIENIEK1657,00
   Oldenburska / GER / Ogier / 2002 / - / - / RADIATOR / SEMIRAMIS
   NIEMCY / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
 LOLIPOP (131)JakubWINTER ELI
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
 DA VINCI (10)Grzegorz A.KUBIAK ELI
   SP / POL / Ogier / 2005 / 10520 / siwa / Corde / Drosella
   Piotr Wiese / Piotr Wiese
Klub Jeździecki Uniglob Gozdów
 SUNRISE (3)WeronikaSOŁTYSIAK REZ
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / _____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
VII Halowy Puchar Leszna Młodych Koni - Finał oraz Halowy Puchar Leszna HZO-B3*

Leszno, 19-22 listopad 2015
Wydruk: 22-11-2015 15:39:02
21/CC1/CC1/CS
Data: 22-11-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - CC1/CC1/CS GRAND PRIX – zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ARES (40)JarosławSKRZYCZYŃSKI062,23435,495500 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Cantanis / Arak
   Brak / Henryk Eron
Agro-Handel
2CRONOS (36)MściwojKIECOŃ065,64438,644000 PLN
   Oldenburg / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Contrndro 1 / Aleska
   Ger / Mściwoj Kiecoń& Michał Knap
Agro-Handel
3FULL PLEASURE (100)KatarzynaBAWŁOWICZ461,453000 PLN
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
4CONTI (42)JarosławSKRZYCZYŃSKI461,542500 PLN
   Holsteiner / POL / Wałach / 2006 / - / - / contender / patina
   brak / brak
KJ Agro-Handel Śrem
5CALISTA 28 (9)StanisławPRZEDPEŁSKI461,602000 PLN
   BAW. / POL / Klacz / 2005 / - / - / Que Sera / Quattro B / Castella / Weltrang L
   ___ / BVH sp. z o.o.
JKS DiM Sp. z o.o.
6AL GRAN LAND P (92)HubertPOLOWCZYK463,761500 PLN
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009610152706 / gniada / Landos II/ Lord / Aloette P/ Grandioso
   0 / 0
JKS Salio
7CAREWICZ (55) AndreiSHALOHIN464,83800 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo/Cascavelle / Cyntia/Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
8CON JUAN (108)PiotrKALISZUK465,57700 PLN
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730842305 / ciemnogniada / Cor De Brillant / Zara
   Jo-L / ZKJ / Piotr Kaliszuk
ZKJ Przylep
9ELEAR (18)GrzegorzKUBIAK465,91
   SP / POL / Ogier / 2005 / 616009660340405 / gniada / Nabucco ex Nulan sp / Czad sp / Elba sp / Elvis sf
   Ryszard Łagowski / Anna Jones
Sobieski Jumping Team
10SURRIMO (61)MichałTYSZKO468,25
   HANN / GER / Ogier / 2007 / DE431318800707 / kasztanowata / Stakkato / Spartan / Amici / Argentinus
   Elke u. Claudia Tegtmayer / Anna Tyszko
TKJ Garbówek
11ARDITO W (117)KrzysztofWÓJCIK469,49
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / - / Lancelot/ / Mirea Fortuna/
   Holandia / Agata Studencka
KJ Facimiech Wielkie Drogi
12SAGA (66)JanCHRZANOWSKI866,16
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
BPK
13ZIMOWA DAMA (98)ArkadiuszFIMMEL866,23
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Calico / Zicora/Calamillor
   Brak / Adam Jarmuszczak
KJ Agro-Handel Śrem
14ALLILAH (143)KrzysztofMAZUR867,18
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009660048206 / gniada / Ever for Pleasure/ Espri / Astra/ Roland
   Remigiusz Mkowski / Remigiusz Mkowski
KJ Legia Kozielska
15CAVARELLI (65)JanCHRZANOWSKI867,90
   OLD / POL / Wałach / 2007 / - / - / COUPE DE COEUR / LAVARELL
   SPREHE / ANDRZEJ BŁAŻEJEWSKI/JAN CHRZANOWSKI
BPK
16CHASSOT (152)TomaszKLEIN871,05
   Westfale / POL / Ogier / 2005 / - / - / Chacco-Blue / Pilot's Rendezvous
   Zuchtgemeinschaft / Zuchtgemeinschaft
JKS Przybyszewo
17CORRADO X (136)MałgorzataCISZEK-LEWICKA871,50
   HOL / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Corrado I/ / Baroness X/
   ... / Marek Lewicki
KJ Czahary Pogorzelica
18WELTDAME (37)MściwojKIECOŃ1265,07
   HOLST / GER / Klacz / 2006 / - / - / Contender / Grappa
   Ger / Wioletta Kosicka
Agro-Handel
19FOCUS (111)ŁukaszPIKSA1267,16
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Cantanis / Fuzja
   - / -
Ludowy Klub Sportowy Cwał
20TZIGANE DE LA COUR (60)MichałTYSZKO1288,00
   SF / FRA / Wałach / 2007 / - / - / Helios De La Cour / Idane De La Cour
   francja / Rafał Jerzy
TKJ Garbówek
21LIMTENDER (69)MałgorzataKOSZUCKA1664,18
   Holsztyńska / GER / Ogier / 2008 / - / - / Limtender / po Contender
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
 DIGITAL (155)BartoszSZEWCZYK ELI
   Szlachetna Półkrew / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden Boy / Dekalina
   KJ Rzeczna / Robert Gawałkiewicz
KJ Strzała Krubiczew
 POLANSKY (151)TomaszKLEIN REZ
   ___ / POL / Wałach / 0000 / - / - / ____ / ____
   ____ / Sprehe Gestuet
JKS Przybyszewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
145/145
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/7
Liczba skoków (Jumps)
14/8
Dystans (m)
420/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
72/48 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Adam Galuba

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com