Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:24
1/LL
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CORIWAY (136)AgataBRONIECKA072,56
   
   
2CORIWAY (136)AgataBRONIECKA074,55
   
   
3AQ CANCAN F (47)ArkadiuszFIMMEL076,55
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Awenida Q
   Marek Fimmel / Arkadiusz Fimmel, Małgorzata Kowala
KJ Agro-Handel Śrem
4G- BISCUIT (97)PaulinaBYLIŃSKA081,99
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
JKS Jantar Stryków
5FANTAZY L (121)JudytaKOCZOROWSKA465,50
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
6QUINTELLO (2)PaulinaPIERZYŃSKA477,74
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS FER Więckowice
7LUPUS L (122)JudytaKOCZOROWSKA478,48
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
8QUINTELLO (2)PaulinaPIERZYŃSKA478,81
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS FER Więckowice
9LUPUS L (122)JudytaKOCZOROWSKA865,97
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
10FANTAZY L (121)JudytaKOCZOROWSKA879,41
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
11RAJCZA (10)MonikaPEŁKA998,16
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Czarownik / Freedom's Choice / Rala po Lombardo
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
12AQ CANCAN F (47)ArkadiuszFIMMEL9101,84
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Awenida Q
   Marek Fimmel / Arkadiusz Fimmel, Małgorzata Kowala
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:25
2/L
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HANDICAP (132)MonikaKŁAPIŃSKA064,78
   
   
bpk
2ISKRA (9)ŁukaszSMOCZYK069,25
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Czarownik / Freedoms Choice / Isaura / Cottonclub
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
3CAYENNE F (30)JanKUREK069,89
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Leonardo / Carmen
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
4FINEZJA (31)JanKUREK070,19
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Emar / Fantazja
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna
5FABRIS (107)ŁukaszWASILEWSKI071,37
   - / - / G / 2010 / - / gn.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
6FABIAN (106)ŁukaszWASILEWSKI071,67
   - / - / G / 2010 / - / gn.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
7MISS DIOR (118)KrzysztofTARASEK072,68
   
   
KJ Koncepta Szczecin
8URMEL 104 (94)AlisaSHTREVENSKAYA073,03
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / CAPITOL 3 / WEGA I
   INGARDIA SERAFINO / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
9DIASSINI (57)IwonaWILCZEWSKA073,16
   HOL. / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Diamant d. Se. / U-Cascada
   Ehlers Arndt / Michał Szadkowski
BPK MAZ
10WIGO (89)MarcinSZABLUK073,56
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
11HACKMAN (20)RobertWILCZEWSKI073,92
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / - / gniada / Hickstead / Aida
   xxx / Michał Szadkowski
BPK MAZ
12FABRIS (107)ŁukaszWASILEWSKI074,20
   - / - / G / 2010 / - / gn.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
13LASER (54)ŁukaszPIKSA075,49
   . / POL / Wałach / 0000 / - / - / . / .
   . / .
.
13G- BISCUIT (97)PaulinaBYLIŃSKA075,49
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
JKS Jantar Stryków
15FABIAN (106)ŁukaszWASILEWSKI075,69
   - / - / G / 2010 / - / gn.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
16LUCAS (85)KatarzynaLASKOWSKA077,19
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cartier II / Lantana
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
17ARABESQUE DE REVEL (45)AdamGRZEGORZEWSKI077,68
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
18CROS BLUE (91)KrzysztofMAZUR079,15
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
KJ Legia Kozielska
19COCO ALBORADA (140)PaulinaKOZAKIEWICZ079,25
   
   
20LUCAS (85)KatarzynaLASKOWSKA286,69
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cartier II / Lantana
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
21ROSSMARY (63)MonikaKŁAPIŃSKA463,15
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk
22BIRKE- K (33)MałgorzataPIĘTA470,65
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Sir Neel / Britney
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
23RAJCZA (10)MonikaPEŁKA472,85
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Czarownik / Freedom's Choice / Rala po Lombardo
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
24SYLVIUSZ M (110)KarolinaWALIGÓRA472,97
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
25BABY BALOU (81)JakubPODGÓRNY473,30
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Balou du Rouet/ / Mila/
   Niemcy / Stanisław Fabianczyk
KJ Czahary Pogorzelica
26SAN DIEGO (119)KrzysztofTARASEK474,25
   
   
KJ Koncepta Szczecin
27ARABESQUE DE REVEL (45)AdamGRZEGORZEWSKI582,06
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
28CAYENNE F (30)JanKUREK872,77
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Leonardo / Carmen
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
29HACKMAN (20)RobertWILCZEWSKI877,90
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / - / gniada / Hickstead / Aida
   xxx / Michał Szadkowski
BPK MAZ
30LA LOXLEY L (96)PaulinaBYLIŃSKA1275,91
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:27
3/L1
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HANDICAP (132)MonikaKŁAPIŃSKA063,19
   
   
bpk
2ROSSMARY (63)MonikaKŁAPIŃSKA063,31
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk
3CHIVAS REGAL (64)KarolinaIDZIKOWSKA067,43
   KWPN / POL / Klacz / 2007 / - / - / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazzely
   - / Karolina Idzikowska
bpk
4CRUELLA DE MON (71)AgataRAKOWSKA067,81
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
5COCO (129)KarolinaKUFLIŃSKA067,84
   Holsztyn / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
6PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ069,80
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
7HARDON (90)MarcinSZABLUK070,04
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Harwest / Donna
   Polska / Brepr WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
8ARAGOR (8)ŁukaszSMOCZYK070,93
   WLKP. / POL / Wałach / 2008 / - / - / Contendor / Arabeska / Czynel
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
9CORNET'S COUP MELLONI (125)HubertPOLOWCZYK071,98
   OLD / GER / Klacz / 2010 / - / siwa / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Gina
   0 / 0
JKS Salio
10FOR CASPARO 2 (61)JakubKRZYŻOSIAK072,92
   HAN / GER / Wałach / 2010 / - / - / For Edition / Zyrana
   Agnieszka Gaborska / Agnieszka Gaborska
bpk
11ISKRA (9)ŁukaszSMOCZYK072,94
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Czarownik / Freedoms Choice / Isaura / Cottonclub
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
12COCO LADY (34)JanKUREK074,52
   HOL. / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cancara / Lassandra
   ... / Łukasz Pięta
Klub Fundacja Kaczyna
13CHESTER VEN`T GOORT Z (98)PaulinaBYLIŃSKA074,88
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
14SYLVIUSZ M (110)KarolinaWALIGÓRA075,10
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
15QUINAR II (126)DominikKRAWCZYK075,47
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
16VITESSE (78)MichałKLATKIEWICZ076,61
   HANN / POL / Klacz / 2010 / DE431318311710 / ciemnogniada / Now or Never/ / Grace/Graf Grannus/Lacros
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
17CHIVAS MELLONI (124)HubertPOLOWCZYK078,28
   - / Ger / G / 2010 / - / gniady
   
JKS Salio
18DIARCO BLUE (83)SławomirKLÓSKA182,11
   OLDBG / DEU / Wałach / 2010 / - / siwa / Diarado / Winday
   Paul Schockemohle / Paul Schockemohle
SG Nickel
19E-ACTION B (42)JanVINCKIER185,60
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Action-Breaker / Oderna po Animo/ Kibrahim
   Holandia / Jan Vinckier
KJ Wechta
20PILOT (1)JagodaPAPROCKA465,72
   Małopolska / POL / Wałach / 2005 / - / - / Vis Versa / Płataria
   Bogdan Palkowski / Jagoda Paprocka
KJ Jeziorki - Osieczna
21QUINAR II (126)DominikKRAWCZYK473,95
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
22COCO ALBORADA (140)PaulinaKOZAKIEWICZ476,97
   
   
23LA LOXLEY L (96)PaulinaBYLIŃSKA477,46
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
24FREZJA (130)KrzysztofMAZUR478,84
   SP / POL / - / - / - / - / Fred / Freja/Foljo
   - / Edward Parzych
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
25DIARCO BLUE (83)SławomirKLÓSKA479,11
   OLDBG / DEU / Wałach / 2010 / - / siwa / Diarado / Winday
   Paul Schockemohle / Paul Schockemohle
SG Nickel
26B.Z.N (84)LiwiaWOJDYŁO689,99
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Cantos / Contender / Telrite / Lux
   ---------------------- / Przemysław Wojdyło
Agro-Handel Śrem
27BABY BALOU (81)JakubPODGÓRNY879,63
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Balou du Rouet/ / Mila/
   Niemcy / Stanisław Fabianczyk
KJ Czahary Pogorzelica
28EAGAN BLUE (65)EwaKOCON11106,25
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / - / - / Mr Blue / Hayla
   - / Ewa Kocon
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
29CATOKIS (26)BartoszGOSZCZYŃSKI1888,96
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CATOKI / INA IV
   ROMAN SIWEK / ROMAN SIWEK
Stow. Sielanka Warka
 ATILAN (62)KarolinaKACZOR ELI
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Eskudo / Aida
   . / Karolina Kaczor
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:29
4/P
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CLARUS (32)JanKUREK056,39300 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2005 / - / - / Contender / E - Larissa
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
2FLOYD (108)ŁukaszWASILEWSKI058,65250 PLN
   - / - / G / 2010 / - / kaszt.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
3CORNET'S COUP MELLONI (125)HubertPOLOWCZYK062,72100 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2010 / - / siwa / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Gina
   0 / 0
JKS Salio
4QUICKY DU VERGER (135)KacperMOKSIEWICZ062,7950 PLN
   SF / FRA / G / 2004 / - / bay / Kannan / Vicky PFS/Olvic
   - / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
5ZANDO M (141)KacperMOKSIEWICZ063,57
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
6RODEZJA (7)ŁukaszSMOCZYK067,71
   Wlkp. / POL / Klacz / 2009 / - / - / Cantanis / Cantus / Rogatywka / Landos
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
7COCO LADY (34)JanKUREK068,01
   HOL. / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cancara / Lassandra
   ... / Łukasz Pięta
Klub Fundacja Kaczyna
8FINEZJA (31)JanKUREK068,03
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Emar / Fantazja
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna
9ATILAN (62)KarolinaKACZOR068,52
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Eskudo / Aida
   . / Karolina Kaczor
bpk
10MISS DIOR (118)KrzysztofTARASEK069,00
   
   
KJ Koncepta Szczecin
11CHIVAS MELLONI (124)HubertPOLOWCZYK070,60
   - / Ger / G / 2010 / - / gniady
   
JKS Salio
12CRUELLA DE MON (71)AgataRAKOWSKA071,33
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
13CHIVAS REGAL (64)KarolinaIDZIKOWSKA072,41
   KWPN / POL / Klacz / 2007 / - / - / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazzely
   - / Karolina Idzikowska
bpk
14VITESSE (78)MichałKLATKIEWICZ072,56
   HANN / POL / Klacz / 2010 / DE431318311710 / ciemnogniada / Now or Never/ / Grace/Graf Grannus/Lacros
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
15RAMZES (111)KarolinaWALIGÓRA073,08
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
JKS Przybyszewo
16PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ073,10
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
17SHAKIRA L (49)ArkadiuszFIMMEL076,59
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
18SAN DIEGO (119)KrzysztofTARASEK077,20
   
   
KJ Koncepta Szczecin
19ARAGOR (8)ŁukaszSMOCZYK077,23
   WLKP. / POL / Wałach / 2008 / - / - / Contendor / Arabeska / Czynel
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
20EAGAN BLUE (65)EwaKOCON078,97
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / - / - / Mr Blue / Hayla
   - / Ewa Kocon
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
21VERSACE H (6)PiotrKALISZUK081,18
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
22E-ACTION B (42)JanVINCKIER081,68
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Action-Breaker / Oderna po Animo/ Kibrahim
   Holandia / Jan Vinckier
KJ Wechta
23FOR CASPARO 2 (61)JakubKRZYŻOSIAK182,91
   HAN / GER / Wałach / 2010 / - / - / For Edition / Zyrana
   Agnieszka Gaborska / Agnieszka Gaborska
bpk
23CHESTER VEN`T GOORT Z (98)PaulinaBYLIŃSKA182,91
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
25GRAND CARISMO (53)ArkadiuszFIMMEL183,43
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lorenso / Grand Lady
   Brak / Natalia Jablonska
KJ Agro-Handel Śrem
26LASER (54)ŁukaszPIKSA183,53
   . / POL / Wałach / 0000 / - / - / . / .
   . / .
.
27QUANTUM OF LOVE (116)ArkadiuszFIMMEL183,91
   - / - / G / 2009 / - / sk.gn.
   - / Marek Fimmel
KJ Agro-Handel Śrem
28CLEVER CHAP (80)JakubPODGÓRNY185,68
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
KJ Czahary Pogorzelica
29FRAPANT (48)MałgorzataKOWALA286,80
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / - / - / Unaniem / .
   . / Dorota Kowala
Agro-Handel Śrem
30URMEL 104 (94)AlisaSHTREVENSKAYA286,99
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / CAPITOL 3 / WEGA I
   INGARDIA SERAFINO / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
31LASER (128)MonikaJOHN469,67
   SP / POL / G / 2003 / - / gniada / Lider / Izi
   - / Szymon John
KJ Kalumet Boszkowo
32B.Z.N (84)LiwiaWOJDYŁO472,12
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Cantos / Contender / Telrite / Lux
   ---------------------- / Przemysław Wojdyło
Agro-Handel Śrem
33COS I CAN (134)DaliaLEHMANN (JM.2001)477,57
   - / GER / M / 2009 / - / gn. / Casall / Maja VIII
   - / Joanna Lehmann
Lehmann Sport Horses
34CONGO AK (19)DariaURBANIAK477,83
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CONTENDUS / CZUNITA K
   Andrzej Kramer / Daria Urbaniak
SKJ Kietlów
35BIRKE- K (33)MałgorzataPIĘTA478,09
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Sir Neel / Britney
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
36CLIMAX (120)KrzysztofTARASEK480,54
   
   
KJ Koncepta Szczecin
37ALVARO DE CASTRO (95)AlisaSHTREVENSKAYA481,25
   Wurttemberger / GER / Wałach / 2007 / - / - / ACOLORD / CARISMA
   FRANZ KOHLER / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
38ESCORIAL (27)AgataFLORKIEWICZ481,96
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clinton/Corrado I / Espoir/Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
KS Chojnów
39QUINTUS (133)KrzysztofMAZUR582,30
   WEST / POL / G / 2009 / - / siwa / Quidam de Ravel / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
40CATOKIS (26)BartoszGOSZCZYŃSKI582,31
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CATOKI / INA IV
   ROMAN SIWEK / ROMAN SIWEK
Stow. Sielanka Warka
41LADY CANTA (138)ŁukaszBRZÓSKA687,25
   SP / POL / M / 2009 / - / gn. / Cantanis / Lady Brand
   - / Grzegorz Kubiak
KJ Miralex Jakubowo
42COMPASS (127)DominikKRAWCZYK9101,60
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
43PILOT (1)JagodaPAPROCKA22119,65
   Małopolska / POL / Wałach / 2005 / - / - / Vis Versa / Płataria
   Bogdan Palkowski / Jagoda Paprocka
KJ Jeziorki - Osieczna
 BOCARDIA (99)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) REZ
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Cordial / Bojana De Guidam
   - / Julia Bułkowska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
44
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:31
5/N
Data: 09-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CLARUS (32)JanKUREK057,64400 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2005 / - / - / Contender / E - Larissa
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
2GRAND LEVISTO F (52)ArkadiuszFIMMEL064,28300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610091909 / gniada / Leonadro/Loxgraf Go/Landgraf I / Grand Lady/Lambada/Landgraf I
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
KJ Agro-Handel Śrem
3WOLF (37)ŁukaszBRZÓSKA064,92200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009661639607 / kara / Rubin / Wiolina
   POL / Radosław Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
4VERSACE H (6)PiotrKALISZUK068,93100 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
5IMPERIAL (139)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)069,02
   WLKP / POL / G / 2009 / - / gn. / Quamiro / Izana
   - / Zbigniew Kosiński
SKJ Tradycja Siedlnica
6RAMZES (111)KarolinaWALIGÓRA073,10
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
JKS Przybyszewo
7BARBADOS (88)AnnaMIŚKIEWICZ073,50
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
8CONGO AK (19)DariaURBANIAK075,63
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CONTENDUS / CZUNITA K
   Andrzej Kramer / Daria Urbaniak
SKJ Kietlów
9CLIMAX (120)KrzysztofTARASEK077,50
   
   
KJ Koncepta Szczecin
10RODEZJA (7)ŁukaszSMOCZYK077,62
   Wlkp. / POL / Klacz / 2009 / - / - / Cantanis / Cantus / Rogatywka / Landos
   S.K. Racot / S.K. Racot
Racocki Klub Jeździecki
11ULYSSE DE GRANDERIE (137)ŁukaszBRZÓSKA078,31
   
   
KJ Miralex Jakubowo
12ESCORIAL (27)AgataFLORKIEWICZ079,83
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clinton/Corrado I / Espoir/Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
KS Chojnów
13ALANIA (79)JakubPODGÓRNY081,90
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / - / CONTENDRO I / ATLANTA
   MALGORZATA SIERGIEJ / ANGELIKI PODGÓRNA
KJ Czahary Pogorzelica
13STACHATO (75)JanCHRZANOWSKI081,90
   BAYER / GER / Ogier / 2010 / - / - / STALYPSO / GEORGINA
   SPREHE / STANISŁAW BIELSKI
BPK
15GRAND CARISMO (53)ArkadiuszFIMMEL182,86
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lorenso / Grand Lady
   Brak / Natalia Jablonska
KJ Agro-Handel Śrem
16CLEVER CHAP (80)JakubPODGÓRNY183,04
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
KJ Czahary Pogorzelica
17FRAPANT (48)MałgorzataKOWALA183,65
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / - / - / Unaniem / .
   . / Dorota Kowala
Agro-Handel Śrem
18LUCKY HORSE (146)ŁukaszPIKSA289,88
   - / - / - / 2008 / - / -
   
LKJ Cwał Poznań
19PUERTO RICO (87)AnnaMIŚKIEWICZ470,84
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
20ANACONDA C.C. (131)AnitaHUMINIŁOWICZ475,50
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gniada / Aralimbo / Kathleen/Kanudos
   - / Monika Huminiłowicz
KJ Czahary Pogorzelica
21ALVARO DE CASTRO (95)AlisaSHTREVENSKAYA477,20
   Wurttemberger / GER / Wałach / 2007 / - / - / ACOLORD / CARISMA
   FRANZ KOHLER / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
22COMPASS (127)DominikKRAWCZYK583,05
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
23FLOYD (108)ŁukaszWASILEWSKI863,31
   - / - / G / 2010 / - / kaszt.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
24COSTA DIVA 4 (123)AdriannaJENDROSKA870,14
   
   
JKS Przybyszewo
25LASER (128)MonikaJOHN879,43
   SP / POL / G / 2003 / - / gniada / Lider / Izi
   - / Szymon John
KJ Kalumet Boszkowo
26LA DAME BLANCHE (50)ArkadiuszFIMMEL896,35
   HOLST / GER / Klacz / 2009 / DE421000301509 / siwa / Casiano/Cassini I/Capitol I / A-Larika/Lagos/Ladykiller
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
27QUANTUM OF LOVE (116)ArkadiuszFIMMEL14118,22
   - / - / G / 2009 / - / sk.gn.
   - / Marek Fimmel
KJ Agro-Handel Śrem
28BOCARDIA (99)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)35123,44
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Cordial / Bojana De Guidam
   - / Julia Bułkowska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:33
6/LL
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FANTAZY L (121)JudytaKOCZOROWSKA068,66
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
2LEXUS I (113)GabrielaBIEDKA073,95
   HOLST / POL / G / 2011 / - / siwa / Limbus / N-Kithara/Corrado I
   - / Infra Sp. z o.o.
BPK
3G- BISCUIT (97)PaulinaBYLIŃSKA074,48
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
JKS Jantar Stryków
4QUINTELLO (2)PaulinaPIERZYŃSKA077,19
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS FER Więckowice
5AQ CANCAN F (47)ArkadiuszFIMMEL077,21
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Awenida Q
   Marek Fimmel / Arkadiusz Fimmel, Małgorzata Kowala
KJ Agro-Handel Śrem
6BRETON (23)JuliaBROCKA079,36
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Krater / Brenda
   Golejewko / Brocka Marta
UKJ Leśny Dwór Pakówka
7DASTIFF (68)MartynaFRĄCKOWIAK470,03
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
BPK
8LEXUS I (113)GabrielaBIEDKA474,33
   HOLST / POL / G / 2011 / - / siwa / Limbus / N-Kithara/Corrado I
   - / Infra Sp. z o.o.
BPK
9FANTAZY L (121)JudytaKOCZOROWSKA687,15
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
10ESTRADA (104)KatarzynaCIEŚLA987,43
   - / - / M / - / - / -
   
11ESTRADA (104)KatarzynaCIEŚLA9100,09
   - / - / M / - / - / -
   
12AARON (72)JoannaURBAŃSKA1275,50
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / HARWEST / ARAMIRA SAFL
   ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ / ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ
LKS ORZEŁ LIZAWICE
13AARON (72)JoannaURBAŃSKA1385,50
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / HARWEST / ARAMIRA SAFL
   ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ / ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ
LKS ORZEŁ LIZAWICE
14QUINTELLO (2)PaulinaPIERZYŃSKA13101,50
   X / POL / Klacz / 0000 / - / - / x / x
   x / x
JKS FER Więckowice
 SHIRI (152)VanessaNOWACZYK ELI
   
   
KJ Jeziorki Osieczna
 SHIRI (152)VanessaNOWACZYK ELI
   
   
KJ Jeziorki Osieczna
 CAYENNE F (30)JoannaZARAŚ ELI
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Leonardo / Carmen
   ... / ...
LKJ Abaria Iwno
 CAYENNE F (30)JoannaZARAŚ REZ
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Leonardo / Carmen
   ... / ...
LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:34
7/L
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HANDICAP (132)MonikaKŁAPIŃSKA060,66
   
   
bpk
2ATILAN (62)KarolinaKACZOR065,08
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Eskudo / Aida
   . / Karolina Kaczor
bpk
3URMEL 104 (94)AlisaSHTREVENSKAYA067,93
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / CAPITOL 3 / WEGA I
   INGARDIA SERAFINO / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
4LUPUS L (122)JudytaKOCZOROWSKA068,36
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
5GOLD QUATERBACK (164)JakubSZELANGIEWICZ068,69
   
   
KJ Cwał Poznań
6ENDURO M (74)AnnaBIAŁEK070,48
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / SO IN LOVE / ENTROPIA M
   SK MOSZNA / ANNA BIAŁEK
Klub Jeżdziecki Slęża
7FLOYD (108)ŁukaszWASILEWSKI075,76
   - / - / G / 2010 / - / kaszt.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
8CORIWAY (136)AgataBRONIECKA076,28
   
   
9AQ CANCAN F (47)ArkadiuszFIMMEL076,94
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Cancoon / Awenida Q
   Marek Fimmel / Arkadiusz Fimmel, Małgorzata Kowala
KJ Agro-Handel Śrem
10CASCARETTO (117)MartaDĄBROWSKA077,26
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Cascari / Havima
   - / M. i T. SIergiej
Lotus Poznań
11CORIWAY (136)AgataBRONIECKA078,27
   
   
12DIARCO BLUE (83)SławomirKLÓSKA078,72
   OLDBG / DEU / Wałach / 2010 / - / siwa / Diarado / Winday
   Paul Schockemohle / Paul Schockemohle
SG Nickel
13QUAMAR (142)JakubSZELANGIEWICZ079,20
   HAN. / GER / Klacz / 2011 / - / - / Quaid / Luzy
   - / -
KJ Cwał Poznań
14FOR CASPARO 2 (61)AgnieszkaGABORSKA081,31
   HAN / GER / Wałach / 2010 / - / - / For Edition / Zyrana
   Agnieszka Gaborska / Agnieszka Gaborska
BPK
15DIARCO BLUE (83)SławomirKLÓSKA183,51
   OLDBG / DEU / Wałach / 2010 / - / siwa / Diarado / Winday
   Paul Schockemohle / Paul Schockemohle
SG Nickel
16ROBIN (105)AgnieszkaKRZYSTYNIAK184,45
   - / SWE / G / 1997 / - / - / Robin Z / -
   - / Marek Lewicki
KJ Kalumet Boszkowo
17TINA (12)AleksanderDUR458,20
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Dream / Talia
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
18ROSSMARY (63)MonikaKŁAPIŃSKA464,17
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk
19DASTIFF (68)MartynaFRĄCKOWIAK464,20
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
BPK
20COCO (129)KarolinaKUFLIŃSKA467,78
   Holsztyn / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
21G- BISCUIT (97)PaulinaBYLIŃSKA471,92
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
JKS Jantar Stryków
22FABRIS (107)ŁukaszWASILEWSKI474,56
   - / - / G / 2010 / - / gn.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
23WIGO (89)MarcinSZABLUK475,19
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
24COCO ALBORADA (140)PaulinaKOZAKIEWICZ476,01
   
   
25ROBIN (105)AgnieszkaKRZYSTYNIAK480,88
   - / SWE / G / 1997 / - / - / Robin Z / -
   - / Marek Lewicki
KJ Kalumet Boszkowo
26LUPUS L (122)JudytaKOCZOROWSKA869,35
   
   
LKJ przy SK Mieczownica
27FABRIS (107)ŁukaszWASILEWSKI870,96
   - / - / G / 2010 / - / gn.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
28GOLD QUATERBACK (164)JakubSZELANGIEWICZ982,26
   
   
KJ Cwał Poznań
29FLOYD (108)ŁukaszWASILEWSKI983,69
   - / - / G / 2010 / - / kaszt.
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
30DASTIFF (68)MartynaFRĄCKOWIAK1258,43
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
BPK
31SANDRA BLUE (4)WaldemarROGOWSKI1275,80
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
32ESTRADA (104)KatarzynaCIEŚLA24113,18
   - / - / M / - / - / -
   
33SINGLE (58)IzabelaOPALSKA27124,48
   Holsteiner Warmblut / GER / Wałach / 2009 / DE421000178309 / gniada / SINGULORD JOT / KAMPONE
   VASCOTTO VLADIMIR RÓB. DR / Izabela Opalska
Klub Jeździecki Ślęża
 BRETON (23)JuliaBROCKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Krater / Brenda
   Golejewko / Brocka Marta
UKJ Leśny Dwór Pakówka
 KOKAINA (151)JoannaJANKOWSKA ELI
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
 KOKAINA (151)JoannaJANKOWSKA ELI
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:36
8/L1
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZENDIE (103)StanisławNOWAKOWSKI061,08
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Hemmingway / Larissa
   - / Stanisław Nowakowski
SKJ Tradycja Siedlnica
2BIRKE- K (33)MałgorzataPIĘTA062,56
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Sir Neel / Britney
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
3ROSSMARY (63)MonikaKŁAPIŃSKA064,34
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk
4CHARYZMA (150)KamilNIESTRAWSKI068,68
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
5REWIA (149)KamilNIESTRAWSKI069,89
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
6HARDON (90)MarcinSZABLUK070,53
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Harwest / Donna
   Polska / Brepr WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
7CALANTINO (158)AleksandraMUDRY070,99
   
   
KJ Hubertus Lusowo
8CHIVAS REGAL (64)KarolinaIDZIKOWSKA072,66
   KWPN / POL / Klacz / 2007 / - / - / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazzely
   - / Karolina Idzikowska
bpk
9COCO (129)KarolinaKUFLIŃSKA073,28
   Holsztyn / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
10PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ073,77
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
11QUINAR II (126)DominikKRAWCZYK074,87
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
12CABORA (67)WeronikaFRĄCKOWIAK075,25
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
JKS Hanna
13MISS DIOR (118)KrzysztofTARASEK075,48
   
   
KJ Koncepta Szczecin
14SYLVIUSZ M (110)KarolinaWALIGÓRA075,62
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
15SAN DIEGO (119)KrzysztofTARASEK076,08
   
   
KJ Koncepta Szczecin
16COCO LADY (34)JanKUREK078,51
   HOL. / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cancara / Lassandra
   ... / Łukasz Pięta
Klub Fundacja Kaczyna
17SANDRA BLUE (4)WaldemarROGOWSKI079,03
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
18CHESTER VEN`T GOORT Z (98)PaulinaBYLIŃSKA081,34
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
19LUCAS (85)KatarzynaLASKOWSKA081,54
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cartier II / Lantana
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
20COCO ALBORADA (140)PaulinaKOZAKIEWICZ182,54
   
   
21ARABESQUE DE REVEL (45)AdamGRZEGORZEWSKI185,00
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
22DAVIDE (109)BognaSĄSIADEK394,28
   KWPN / NED / G / 2008 / - / grey / Colman / Zafnalita/Voltaire
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
23TINA (12)AleksanderDUR465,21
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Dream / Talia
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
24BOCARDIA (99)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)465,43
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Cordial / Bojana De Guidam
   - / Julia Bułkowska
BPK
25DURAVELLA (159)AleksandraRĘKOSIEWICZ469,92
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Aravel 2 / Durette Z
   - / Barbara Rękosiewicz
CH Jaszkowo
26EAGAN BLUE (65)EwaKOCON470,53
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / - / - / Mr Blue / Hayla
   - / Ewa Kocon
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
27ORAWA (155)EwaNIESTRAWSKA471,91
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Luppe / Orgia/Genius
   - / Wiktoria Frąckowiak
KJ Jeziorki Osieczna
28BISHAMON (69)WeronikaFRĄCKOWIAK472,42
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
29BABY BALOU (81)JakubPODGÓRNY474,34
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Balou du Rouet/ / Mila/
   Niemcy / Stanisław Fabianczyk
KJ Czahary Pogorzelica
30CIRA W (36)PaulinaPAWELCZAK478,45
   Deutches Reitpferd / GER / Klacz / 2005 / - / - / CARRY GOLD / CLASSIC GIRL PO CLASSIC MAN
   brak / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
31QUAMAR (142)JakubSZELANGIEWICZ478,69
   HAN. / GER / Klacz / 2011 / - / - / Quaid / Luzy
   - / -
KJ Cwał Poznań
32ARABESQUE DE REVEL (45)AdamGRZEGORZEWSKI480,57
   SF / POL / Klacz / 2000 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
Agro aves gajewniki
33CONTI F (22)JuliaJAKUBOWSKA480,92
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Quidam F / Carmen
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
BPK
34LUCAS (85)KatarzynaLASKOWSKA585,05
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cartier II / Lantana
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
35CROS BLUE (91)KrzysztofMAZUR585,91
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
KJ Legia Kozielska
36B.Z.N (84)LiwiaWOJDYŁO872,93
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Cantos / Contender / Telrite / Lux
   ---------------------- / Przemysław Wojdyło
Agro-Handel Śrem
37LA LOXLEY L (96)PaulinaBYLIŃSKA999,10
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
38FREZJA (29)KseniaDANIŁOWICZ14104,74
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa
39ALOUBETTA (166)NataliaKACZMAREK22105,04
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Arlin/Aloube Z
   - / Wechta SA
CH Jaszkowo
 KARINO (11)AdriannaWIŚNIEWSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Qumball / Iskra
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
 HALIMERO (102)StanisławNOWAKOWSKI REZ
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Castilio / Heroina
   - / Stanisław Nowakowski
SKJ Tradycja Siedlnica
 CASCARETTO (117)MartaDĄBROWSKAeli
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Cascari / Havima
   - / M. i T. SIergiej
Lotus Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:39
9/P
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FINEZJA (31)JanKUREK065,55300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Emar / Fantazja
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna
2CORNET'S COUP MELLONI (125)HubertPOLOWCZYK066,53250 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2010 / - / siwa / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Gina
   0 / 0
JKS Salio
3CARRERA (101)KatarzynaKULPIŃSKA067,50100 PLN
   HOLST / GER / M / 2006 / - / - / Colman / Genoveva/Alasca
   - / Katarzyna Kulpińska
SKJ Tradycja Siedlnica
4VITESSE (78)MichałKLATKIEWICZ070,7350 PLN
   HANN / POL / Klacz / 2010 / DE431318311710 / ciemnogniada / Now or Never/ / Grace/Graf Grannus/Lacros
   Roman Roszkiewicz / Marta Roszkiewicz-Heizer
LKS Sokół Kunowo
5REWIA (149)KamilNIESTRAWSKI071,35
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Chellano's Boy DZ / Rafula/Contas
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
6URMEL 104 (94)AlisaSHTREVENSKAYA071,44
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / CAPITOL 3 / WEGA I
   INGARDIA SERAFINO / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
7HANDICAP (132)MonikaKŁAPIŃSKA071,96
   
   
bpk
8RUTYNA (24)HannaCZEKAŁA074,56
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 / 12195 / ciemnogniada / Rycerz / Rata
   Ewa Niestrawska / Magdalena Czekała
KJ Jeziorki-Osieczna
9BUTTERFLY (114)GabrielaBIEDKA075,05
   HOL / GER / M / 2008 / - / gn. / Lancer II / Kyra XXIII/Condrieu
   - / Estera Szeląg i "Infra" Sp. z o.o.
BPK
10DORIS DAY (41)AnnaBONDZIUL077,43
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Dilmar / Doris
   Adam Maras / Anna Bondziul
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
11ENDO (100)KatarzynaKULPIŃSKA077,50
   SP / POL / G / 2008 / - / gniada / Placido / Enigma/Le Voltaire
   - / Ewa Niestrawska
SKJ Tradycja Siedlnica
12COS I CAN (134)DaliaLEHMANN (JM.2001)077,57
   - / GER / M / 2009 / - / gn. / Casall / Maja VIII
   - / Joanna Lehmann
Lehmann Sport Horses
13DIGISPORT SATISFACTION (163)MściwojKIECOŃ078,32
   
   
KJ Agro-Handel Śrem
14KARINO (11)AdriannaWIŚNIEWSKA078,84
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Qumball / Iskra
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
15BIRKE- K (33)MałgorzataPIĘTA080,54
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Sir Neel / Britney
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
16DOLORES M (40)JaśminaDMYSZEWICZ081,31
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Le Voltaire / Darda
   Adam Maras / Jaśmina Dmyszewicz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
17CARMEN (156)DariaWICHOWSKA081,41
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Wojciech Strzębała
BPK
18GRAND CARISMO (53)ArkadiuszFIMMEL081,52
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lorenso / Grand Lady
   Brak / Natalia Jablonska
KJ Agro-Handel Śrem
19COCO LADY (34)JanKUREK083,68
   HOL. / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cancara / Lassandra
   ... / Łukasz Pięta
Klub Fundacja Kaczyna
20ATILAN (62)KarolinaKACZOR083,79
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Eskudo / Aida
   . / Karolina Kaczor
bpk
21QUINAR II (126)DominikKRAWCZYK083,96
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
22ORAWA (155)EwaNIESTRAWSKA084,51
   SP / POL / M / 2000 / - / gn. / Luppe / Orgia/Genius
   - / Wiktoria Frąckowiak
KJ Jeziorki Osieczna
23COMPASS (127)DominikKRAWCZYK084,55
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
24LASER (54)ŁukaszPIKSA084,76
   . / POL / Wałach / 0000 / - / - / . / .
   . / .
.
25BOCARDIA (99)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)084,87
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Cordial / Bojana De Guidam
   - / Julia Bułkowska
BPK
26QUEEN LA BOULE (3)WaldemarROGOWSKI085,28
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
27CLIMAX (120)KrzysztofTARASEK086,07
   
   
KJ Koncepta Szczecin
28ESCORIAL (27)AgataFLORKIEWICZ088,65
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clinton/Corrado I / Espoir/Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
KS Chojnów
29KATRONA (73)DariaWICHOWSKA090,25
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / BAMBINO / KATALONIA
   M.MICHALSKI / KATARZYNA FRĄCKOWIAK
Klub Jeżdziecki Slęża
30E-ACTION B (42)JanVINCKIER090,53
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Action-Breaker / Oderna po Animo/ Kibrahim
   Holandia / Jan Vinckier
KJ Wechta
31FRAPANT (48)MałgorzataKOWALA092,22
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / - / - / Unaniem / .
   . / Dorota Kowala
Agro-Handel Śrem
32QUINTUS (133)KrzysztofMAZUR092,74
   WEST / POL / G / 2009 / - / siwa / Quidam de Ravel / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
33DIASSINI (57)RobertWILCZEWSKI093,84
   HOL. / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Diamant d. Se. / U-Cascada
   Ehlers Arndt / Michał Szadkowski
BPK MAZ
34QUANTUM OF LOVE (116)ArkadiuszFIMMEL094,29
   - / - / G / 2009 / - / sk.gn.
   - / Marek Fimmel
KJ Agro-Handel Śrem
35FOR CASPARO 2 (61)AgnieszkaGABORSKA195,24
   HAN / GER / Wałach / 2010 / - / - / For Edition / Zyrana
   Agnieszka Gaborska / Agnieszka Gaborska
BPK
36LA DAME BLANCHE (50)ArkadiuszFIMMEL299,41
   HOLST / GER / Klacz / 2009 / DE421000301509 / siwa / Casiano/Cassini I/Capitol I / A-Larika/Lagos/Ladykiller
   Henrike Feldhaus / Jan Ludwiczak
KJ Agro-Handel Śrem
37ALOUBETTA (166)NataliaKACZMAREK466,37
   SP / POL / M / 2007 / - / siwa / Bajou Du Rouet / Arlin/Aloube Z
   - / Wechta SA
CH Jaszkowo
38CIRA W (36)PaulinaPAWELCZAK472,42
   Deutches Reitpferd / GER / Klacz / 2005 / - / - / CARRY GOLD / CLASSIC GIRL PO CLASSIC MAN
   brak / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
39PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ472,69
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
40CALUETTE (143)JakubSZELANGIEWICZ475,67
   
   
KJ Cwał Poznań
41DURAVELLA (159)AleksandraRĘKOSIEWICZ475.86
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Aravel 2 / Durette Z
   - / Barbara Rękosiewicz
CH Jaszkowo
42CRUELLA DE MON (71)AgataRAKOWSKA477,16
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
43CAYENNE (162)MściwojKIECOŃ477,30
   HOLST / GER / M / 2003 / - / gn. / Cashman / Lilly
   - / Anna Kuzynin
KJ Agro-Handel Śrem
44CHIVAS MELLONI (124)HubertPOLOWCZYK477,34
   - / Ger / G / 2010 / - / gniady
   
JKS Salio
45LASER (128)MonikaJOHN478,45
   SP / POL / G / 2003 / - / gniada / Lider / Izi
   - / Szymon John
KJ Kalumet Boszkowo
46CABORA (67)WeronikaFRĄCKOWIAK479,20
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
JKS Hanna
47CHIVAS REGAL (64)KarolinaIDZIKOWSKA482,35
   KWPN / POL / Klacz / 2007 / - / - / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazzely
   - / Karolina Idzikowska
bpk
48SAN DIEGO (119)KrzysztofTARASEK483,51
   
   
KJ Koncepta Szczecin
49EAGAN BLUE (65)EwaKOCON484,11
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / - / - / Mr Blue / Hayla
   - / Ewa Kocon
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
50ZENDIE (103)StanisławNOWAKOWSKI485,18
   KWPN / NED / M / 2004 / - / gn. / Hemmingway / Larissa
   - / Stanisław Nowakowski
SKJ Tradycja Siedlnica
51ENDURO M (74)AnnaBIAŁEK486,45
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / SO IN LOVE / ENTROPIA M
   SK MOSZNA / ANNA BIAŁEK
Klub Jeżdziecki Slęża
52ALVARO DE CASTRO (95)AlisaSHTREVENSKAYA488,45
   Wurttemberger / GER / Wałach / 2007 / - / - / ACOLORD / CARISMA
   FRANZ KOHLER / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
53HACKMAN (20)RobertWILCZEWSKI489,93
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / - / gniada / Hickstead / Aida
   xxx / Michał Szadkowski
BPK MAZ
54LA LOXLEY L (96)PaulinaBYLIŃSKA490,11
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
55CHESTER VEN`T GOORT Z (98)PaulinaBYLIŃSKA492,33
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
56CONTI F (22)JuliaJAKUBOWSKA6100,30
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Quidam F / Carmen
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
BPK
57CLARUS (32)JanKUREK871,20
   HOL. / POL / Ogier / 2005 / - / - / Contender / E - Larissa
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
58BISHAMON (69)WeronikaFRĄCKOWIAK882,27
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
59BABY BALOU (81)JakubPODGÓRNY884,96
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Balou du Rouet/ / Mila/
   Niemcy / Stanisław Fabianczyk
KJ Czahary Pogorzelica
60SIENA (13)JoannaOLEJNICZAK885,19
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Placido / Segowia
   SK IWNO / Joanna Olejniczak
WTK Hermanów
61SINGLE (58)IzabelaOPALSKA889,27
   Holsteiner Warmblut / GER / Wałach / 2009 / DE421000178309 / gniada / SINGULORD JOT / KAMPONE
   VASCOTTO VLADIMIR RÓB. DR / Izabela Opalska
Klub Jeździecki Ślęża
62MISS DIOR (118)KrzysztofTARASEK891,27
   
   
KJ Koncepta Szczecin
63VERSACE H (6)PiotrKALISZUK8108,48
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
64HARDON (90)MarcinSZABLUK996,81
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Harwest / Donna
   Polska / Brepr WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
65SHAKIRA L (49)ArkadiuszFIMMEL10115,03
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
66CHARYZMA (150)KamilNIESTRAWSKI11104,92
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
67CALANTINO (158)AleksandraMUDRY1283,75
   
   
KJ Hubertus Lusowo
68SYLVIUSZ M (110)KarolinaWALIGÓRA15104,95
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
69DREAM OF LOVE (148)KamilNIESTRAWSKI19104,05
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
70HALIMERO (102)StanisławNOWAKOWSKI2094,63
   SP / POL / S / 2008 / - / siwa / Castilio / Heroina
   - / Stanisław Nowakowski
SKJ Tradycja Siedlnica
 B.Z.N (84)LiwiaWOJDYŁO ELI
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Cantos / Contender / Telrite / Lux
   ---------------------- / Przemysław Wojdyło
Agro-Handel Śrem
 DAVIDE (109)BognaSĄSIADEK REZ
   KWPN / NED / G / 2008 / - / grey / Colman / Zafnalita/Voltaire
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
 FREZJA (29)KseniaDANIŁOWICZeli
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95 s
Startowało koni
73
Ukończyło koni
70
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:41
10/N
Data: 10-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIGISPORT SATISFACTION (163)MściwojKIECOŃ064,70400 PLN
   
   
KJ Agro-Handel Śrem
2CLARUS (32)JanKUREK071,06300 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2005 / - / - / Contender / E - Larissa
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
3LASER (128)MonikaJOHN076,90200 PLN
   SP / POL / G / 2003 / - / gniada / Lider / Izi
   - / Szymon John
KJ Kalumet Boszkowo
4ANACONDA C.C. (131)AnitaHUMINIŁOWICZ076,93100 PLN
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gniada / Aralimbo / Kathleen/Kanudos
   - / Monika Huminiłowicz
KJ Czahary Pogorzelica
5ALANIA (79)JakubPODGÓRNY078,47
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / - / CONTENDRO I / ATLANTA
   MALGORZATA SIERGIEJ / ANGELIKI PODGÓRNA
KJ Czahary Pogorzelica
6CANALETTO II (70)NataliaSAWICKA078,92
   SP / POL / Wałach / 2001 / 08763 / siwa / Celiik / Carmen
   Stanisław Jasiński / Marta Sawicka
SKJ Kietlów
7QUEEN LA BOULE (3)WaldemarROGOWSKI084,06
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
8CLIMAX (120)KrzysztofTARASEK086,26
   
   
KJ Koncepta Szczecin
9LASER (54)ŁukaszPIKSA086,69
   . / POL / Wałach / 0000 / - / - / . / .
   . / .
.
10CAYENNE (162)MściwojKIECOŃ086,80
   HOLST / GER / M / 2003 / - / gn. / Cashman / Lilly
   - / Anna Kuzynin
KJ Agro-Handel Śrem
11IRYDION L (161)HelenaORKISZ087,73
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / gniada / Castiglione L / Ida L
   KJ Alexander-Elizówka / Jacek Orkisz
Polski Polo Klub
12FRAPANT (48)MałgorzataKOWALA090,02
   KWPN / POL / Wałach / 2010 / - / - / Unaniem / .
   . / Dorota Kowala
Agro-Handel Śrem
13E-ACTION B (42)JanVINCKIER093,35
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Action-Breaker / Oderna po Animo/ Kibrahim
   Holandia / Jan Vinckier
KJ Wechta
14QUICKY DU VERGER (135)KacperMOKSIEWICZ468,75
   SF / FRA / G / 2004 / - / bay / Kannan / Vicky PFS/Olvic
   - / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
15WOLF (37)ŁukaszBRZÓSKA469,83
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009661639607 / kara / Rubin / Wiolina
   POL / Radosław Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
16ZANDO M (141)KacperMOKSIEWICZ471,39
   KWPN / NED / G / 2004 / - / gn. / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
17COS I CAN (134)DaliaLEHMANN (JM.2001)476,76
   - / GER / M / 2009 / - / gn. / Casall / Maja VIII
   - / Joanna Lehmann
Lehmann Sport Horses
18DORIS DAY (41)AnnaBONDZIUL478,75
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Dilmar / Doris
   Adam Maras / Anna Bondziul
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
19RAMZES (111)KarolinaWALIGÓRA479,97
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
JKS Przybyszewo
20VERSACE H (6)PiotrKALISZUK480,24
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
21PUERTO RICO (87)AnnaMIŚKIEWICZ481,39
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
22DOLORES M (40)JaśminaDMYSZEWICZ482,46
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Le Voltaire / Darda
   Adam Maras / Jaśmina Dmyszewicz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
23ALVARO DE CASTRO (95)AlisaSHTREVENSKAYA484,38
   Wurttemberger / GER / Wałach / 2007 / - / - / ACOLORD / CARISMA
   FRANZ KOHLER / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
24KATRONA (73)DariaWICHOWSKA485,02
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / BAMBINO / KATALONIA
   M.MICHALSKI / KATARZYNA FRĄCKOWIAK
Klub Jeżdziecki Slęża
25CARMEN (156)DariaWICHOWSKA485,32
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Wojciech Strzębała
BPK
26ESCORIAL (27)AgataFLORKIEWICZ486,06
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clinton/Corrado I / Espoir/Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
KS Chojnów
27COMPASS (127)DominikKRAWCZYK487,30
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
28CLEVER CHAP (80)JakubPODGÓRNY487,31
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
KJ Czahary Pogorzelica
29ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (77)MikołajKOWNACKI876,17
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / CANTANIS / Abraxa Z Ariadna plus S
   Z. Szumlakowski / Anna Chrzanowska
BPK
30DREAM OF LOVE (148)KamilNIESTRAWSKI878,14
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
31BARBADOS (88)AnnaMIŚKIEWICZ880,28
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
32SIENA (13)JoannaOLEJNICZAK882,09
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Placido / Segowia
   SK IWNO / Joanna Olejniczak
WTK Hermanów
33ENDO (100)KatarzynaKULPIŃSKA882,14
   SP / POL / G / 2008 / - / gniada / Placido / Enigma/Le Voltaire
   - / Ewa Niestrawska
SKJ Tradycja Siedlnica
34COSTA DIVA 4 (123)AdriannaJENDROSKA887,72
   
   
JKS Przybyszewo
35RUTYNA (24)HannaCZEKAŁA890,38
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 / 12195 / ciemnogniada / Rycerz / Rata
   Ewa Niestrawska / Magdalena Czekała
KJ Jeziorki-Osieczna
36STACHATO (75)JanCHRZANOWSKI894,75
   BAYER / GER / Ogier / 2010 / - / - / STALYPSO / GEORGINA
   SPREHE / STANISŁAW BIELSKI
BPK
37CARRERA (101)KatarzynaKULPIŃSKA1283,91
   HOLST / GER / M / 2006 / - / - / Colman / Genoveva/Alasca
   - / Katarzyna Kulpińska
SKJ Tradycja Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:43
11/LL
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1I LOVE YOU (21)ZofiaREROŃ048,88
   Budionowska / UKR / Wałach / 2001 / - / kasztanowata / Belick / Burka
   Ukraina / Zofia Reroń
Bpk
2KOKAINA (151)JoannaJANKOWSKA447,00
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
3DASTIFF (68)MartynaFRĄCKOWIAK452,86
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
BPK
4KOKAINA (151)JoannaJANKOWSKA468,34
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
5I LOVE YOU (21)ZofiaREROŃ1580,19
   Budionowska / UKR / Wałach / 2001 / - / kasztanowata / Belick / Burka
   Ukraina / Zofia Reroń
Bpk
6AARON (72)JoannaURBAŃSKA1877,72
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / HARWEST / ARAMIRA SAFL
   ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ / ZŁOTOGÓRSKI MACIEJ
LKS ORZEŁ LIZAWICE

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:44
12/L
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DASTIFF (68)MartynaFRĄCKOWIAK051,16
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
BPK
2SANDRA BLUE (4)WaldemarROGOWSKI053,95
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
3G- BISCUIT (97)PaulinaBYLIŃSKA060,05
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / BISCHOF L / GIBSY LADY
   ANDRZEJ LEMAŃSKI / MILENA TYBULCZUK
JKS Jantar Stryków
4I LOVE YOU (21)ZofiaREROŃ448,85
   Budionowska / UKR / Wałach / 2001 / - / kasztanowata / Belick / Burka
   Ukraina / Zofia Reroń
Bpk
5CAYENNE F (30)JanKUREK451,37
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Leonardo / Carmen
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
6CASCARETTO (117)MartaDĄBROWSKA781,67
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Cascari / Havima
   - / M. i T. SIergiej
Lotus Poznań
7KOKAINA (151)JoannaJANKOWSKA847,73
   WLKP. / POL / Klacz / 2007 / - / - / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
8DASTIFF (68)MartynaFRĄCKOWIAK851,97
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
BPK
9CORIWAY (136)AgataBRONIECKA21103,56
   
   
 FREZJA (29)KseniaDANIŁOWICZ ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:46
13/L1
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TINA (12)AleksanderDUR045,34
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Dream / Talia
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
2ROSSMARY (63)MonikaKŁAPIŃSKA046,91
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk
3CIRA W (36)PaulinaPAWELCZAK048,68
   Deutches Reitpferd / GER / Klacz / 2005 / - / - / CARRY GOLD / CLASSIC GIRL PO CLASSIC MAN
   brak / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
4SYLVIUSZ M (110)KarolinaWALIGÓRA053,03
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Sokrates / Sylwia/Fanimo
   - / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
5CAROSA Z (167)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)053,28
   Zangershide / GER / Klacz / 2009 / - / - / CARVALO Z / Quicosse
   PAUL SCHOCKOEMOLE / HUBERT KIERZNOWSKI
KJ Kietlów
6SANDRA BLUE (4)WaldemarROGOWSKI054,79
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
7CHARYZMA (150)KamilNIESTRAWSKI054,98
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
8MISS DIOR (118)KrzysztofTARASEK057,71
   
   
KJ Koncepta Szczecin
9KASHMIR (115)TomaszKLEIN058,31
   WLKP / POL / S / - / - / - / Bajou du Rouet / Kartina/Cantanis
   M. Michalski / Paweł Biedka
JKS Przybyszewo
10CROS BLUE (91)KrzysztofMAZUR062,85
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
KJ Legia Kozielska
11LANOSO (169)HubertKIERZNOWSKI063,85
   
   
KJ Kietlów
12CABORA (67)WeronikaFRĄCKOWIAK449,70
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
JKS Hanna
13SINGLE (58)IzabelaOPALSKA453,24
   Holsteiner Warmblut / GER / Wałach / 2009 / DE421000178309 / gniada / SINGULORD JOT / KAMPONE
   VASCOTTO VLADIMIR RÓB. DR / Izabela Opalska
Klub Jeździecki Ślęża
14AMIGO (112)PaulaKORTYLEWSKA454,30
   OLDEN / GER / S / 2001 / - / - / Aston / Hauptstutbuch Cocktail
   - / Stald Cassoe
KJ Jeziorki Osieczna
15CALANTINO (158)AleksandraMUDRY455,52
   
   
KJ Hubertus Lusowo
16COCO ALBORADA (140)PaulinaKOZAKIEWICZ455,87
   
   
17CASCARETTO (117)MartaDĄBROWSKA460,19
   OS / POL / S / 2009 / - / gn. / Cascari / Havima
   - / M. i T. SIergiej
Lotus Poznań
18IMBIR (66)KarolinaPEREK846,27
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009610017308 / gniada / Scherif D'elle/ Jalisco / Ijinska/
   Janina Tyszkiewicz-Łącka / Karolina Perek
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
19WIGO (89)MarcinSZABLUK851,87
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
20BISHAMON (69)WeronikaFRĄCKOWIAK854,47
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:47
14/P
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JASMINA (18)DariaURBANIAK046,58300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kara / CZAD / JOLKA
   DARIA URBANIAK / Daria Urbaniak
SKJ Kietlów
2CORNET'S COUP MELLONI (125)HubertPOLOWCZYK048,03250 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2010 / - / siwa / Cornet's Prinz / Cornet Obolensky / Gina
   0 / 0
JKS Salio
3HANDICAP (132)MonikaKŁAPIŃSKA048,44100 PLN
   
   
bpk
4CRUELLA DE MON (71)AgataRAKOWSKA049,9650 PLN
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
5CAROSA Z (167)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)050,68
   Zangershide / GER / Klacz / 2009 / - / - / CARVALO Z / Quicosse
   PAUL SCHOCKOEMOLE / HUBERT KIERZNOWSKI
KJ Kietlów
6DURAVELLA (159)AleksandraRĘKOSIEWICZ052,11
   SP / POL / M / 2008 / - / gn. / Aravel 2 / Durette Z
   - / Barbara Rękosiewicz
CH Jaszkowo
7CHIVAS REGAL (64)KarolinaIDZIKOWSKA052,38
   KWPN / POL / Klacz / 2007 / - / - / Tangelo van de Zuuthoeve / Jazzely
   - / Karolina Idzikowska
bpk
8KASHMIR (115)TomaszKLEIN053,03
   WLKP / POL / S / - / - / - / Bajou du Rouet / Kartina/Cantanis
   M. Michalski / Paweł Biedka
JKS Przybyszewo
9LA DIVA F (144)JakubSZALANGIEWICZ053,34
   Niem.sport / POL / Klacz / 2008 / - / - / Le Co Q As / Lentini / Destemona / Dispondeus
   brak / zawodnik
JKS Fer Więckowice
10DORIS DAY (41)AnnaBONDZIUL054,33
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Dilmar / Doris
   Adam Maras / Anna Bondziul
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
11CHARYZMA (150)KamilNIESTRAWSKI055,79
   SP / POL / M / 2010 / - / gn. / Marino / Czarnuszka/Royal Court
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
12CHIVAS MELLONI (124)HubertPOLOWCZYK056,13
   - / Ger / G / 2010 / - / gniady
   
JKS Salio
13HARDON (90)MarcinSZABLUK056,46
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Harwest / Donna
   Polska / Brepr WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
14BIRKE- K (33)MałgorzataPIĘTA057,07
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Sir Neel / Britney
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
15EAGAN BLUE (65)EwaKOCON057,13
   KWPN / POL / Wałach / 2009 / - / - / Mr Blue / Hayla
   - / Ewa Kocon
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
16DOLORES M (40)JaśminaDMYSZEWICZ057,39
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Le Voltaire / Darda
   Adam Maras / Jaśmina Dmyszewicz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
17B.Z.N (84)LiwiaWOJDYŁO057,64
   KWPN / NED / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Cantos / Contender / Telrite / Lux
   ---------------------- / Przemysław Wojdyło
Agro-Handel Śrem
18CABORA (67)WeronikaFRĄCKOWIAK058,00
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
JKS Hanna
19HACKMAN (20)RobertWILCZEWSKI058,48
   OLD. / GER / Ogier / 2010 / - / gniada / Hickstead / Aida
   xxx / Michał Szadkowski
BPK MAZ
20URMEL 104 (94)AlisaSHTREVENSKAYA059,13
   HOL / GER / Klacz / 2005 / - / - / CAPITOL 3 / WEGA I
   INGARDIA SERAFINO / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
21QUEEN LA BOULE (3)WaldemarROGOWSKI059,65
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
22DARINOSSA (172)HubertKIERZNOWSKI060,67
   
   
KJ Kietlów
23COCO LADY (34)JanKUREK062,67
   HOL. / POL / Klacz / 2010 / - / - / Cancara / Lassandra
   ... / Łukasz Pięta
Klub Fundacja Kaczyna
24SIENA (13)JoannaOLEJNICZAK449,57
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Placido / Segowia
   SK IWNO / Joanna Olejniczak
WTK Hermanów
25CIRA W (36)PaulinaPAWELCZAK450,94
   Deutches Reitpferd / GER / Klacz / 2005 / - / - / CARRY GOLD / CLASSIC GIRL PO CLASSIC MAN
   brak / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
26DREAM OF LOVE (148)KamilNIESTRAWSKI453,53
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
27VALENCIA (168)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)453,71
   KWPN / NED / M / 2002 / - / - / Voltaire / Remember Me/Burggraaf
   - / G.A. Sterenberg + J. Vrieling
KJ Kietlów
28FINEZJA (31)JanKUREK454,62
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Emar / Fantazja
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna
29DIASSINI (57)RobertWILCZEWSKI457,72
   HOL. / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Diamant d. Se. / U-Cascada
   Ehlers Arndt / Michał Szadkowski
BPK MAZ
30BISHAMON (69)WeronikaFRĄCKOWIAK458,23
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
31ENDURO M (74)AnnaBIAŁEK458,36
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / SO IN LOVE / ENTROPIA M
   SK MOSZNA / ANNA BIAŁEK
Klub Jeżdziecki Slęża
32CATOKIS (26)WojciechKUKOWSKI458,89
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CATOKI / INA IV
   ROMAN SIWEK / ROMAN SIWEK
Equus Szczecin
33SAN DIEGO (119)KrzysztofTARASEK459,08
   
   
KJ Koncepta Szczecin
34CALANTINO (158)AleksandraMUDRY459,71
   
   
KJ Hubertus Lusowo
35BABY BALOU (81)JakubPODGÓRNY460,05
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Balou du Rouet/ / Mila/
   Niemcy / Stanisław Fabianczyk
KJ Czahary Pogorzelica
36FOR CASPARO 2 (61)AgnieszkaGABORSKA460,68
   HAN / GER / Wałach / 2010 / - / - / For Edition / Zyrana
   Agnieszka Gaborska / Agnieszka Gaborska
BPK
37QUINTUS (133)KrzysztofMAZUR462,55
   WEST / POL / G / 2009 / - / siwa / Quidam de Ravel / Jung Pampona/Lancer III
   - / Krzysztof Ludwiczak
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
38LANOSO (169)HubertKIERZNOWSKI462,84
   
   
KJ Kietlów
39ATILAN (62)KarolinaKACZOR853,80
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Eskudo / Aida
   . / Karolina Kaczor
bpk
40TINA (12)AleksanderDUR858,49
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Silver Dream / Talia
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
41AMIGO (112)PaulaKORTYLEWSKA859,90
   OLDEN / GER / S / 2001 / - / - / Aston / Hauptstutbuch Cocktail
   - / Stald Cassoe
KJ Jeziorki Osieczna
42CHESTER VEN`T GOORT Z (98)PaulinaBYLIŃSKA865,20
   Z / POL / Wałach / 2010 / - / - / Chellano Z / Kessy II
   Zangersheide / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
43KARINO (11)AdriannaWIŚNIEWSKA869,07
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Qumball / Iskra
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
44LA LOXLEY L (96)PaulinaBYLIŃSKA1185,21
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / BISCHOF L / LA PALOMA L
   KJ ALEXANDER / Andrzej Lemański
JKS Jantar Stryków
45LUCAS (85)KatarzynaLASKOWSKA1288,52
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cartier II / Lantana
   Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska
KJ Korona Wałcz
46BOCARDIA (99)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)1374,89
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Cordial / Bojana De Guidam
   - / Julia Bułkowska
BPK
47SINGLE (58)IzabelaOPALSKA1657,80
   Holsteiner Warmblut / GER / Wałach / 2009 / DE421000178309 / gniada / SINGULORD JOT / KAMPONE
   VASCOTTO VLADIMIR RÓB. DR / Izabela Opalska
Klub Jeździecki Ślęża
48IMBIR (66)KarolinaPEREK2046,38
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009610017308 / gniada / Scherif D'elle/ Jalisco / Ijinska/
   Janina Tyszkiewicz-Łącka / Karolina Perek
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
 PATAGONIA (86)AnnaMIŚKIEWICZ ELI
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
49
Ukończyło koni
48
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Regionalne (przy HPLMK - HZO-B3*)

Leszno, 9-11 październik 2015
Wydruk: 11-10-2015 16:53:50
15/N
Data: 11-10-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CLARUS (32)JanKUREK050,18400 PLN
   HOL. / POL / Ogier / 2005 / - / - / Contender / E - Larissa
   ... / ...
Fundacja Kaczyna
2LA DIVA F (144)JakubSZALANGIEWICZ053,18300 PLN
   Niem.sport / POL / Klacz / 2008 / - / - / Le Co Q As / Lentini / Destemona / Dispondeus
   brak / zawodnik
JKS Fer Więckowice
3ANACONDA C.C. (131)AnitaHUMINIŁOWICZ053,88200 PLN
   OLDEN / GER / M / 2007 / - / gniada / Aralimbo / Kathleen/Kanudos
   - / Monika Huminiłowicz
KJ Czahary Pogorzelica
4CARMEN (156)DariaWICHOWSKA056,08100 PLN
   SP / POL / M / 2008 / - / siwa / Helanis / Calida
   - / Wojciech Strzębała
BPK
5VALENCIA (168)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)056,86
   KWPN / NED / M / 2002 / - / - / Voltaire / Remember Me/Burggraaf
   - / G.A. Sterenberg + J. Vrieling
KJ Kietlów
6COS I CAN (134)DaliaLEHMANN (JM.2001)056,92
   - / GER / M / 2009 / - / gn. / Casall / Maja VIII
   - / Joanna Lehmann
Lehmann Sport Horses
7ALANIA (79)JakubPODGÓRNY057,29
   OS / POL / Klacz / 2009 / - / - / CONTENDRO I / ATLANTA
   MALGORZATA SIERGIEJ / ANGELIKI PODGÓRNA
KJ Czahary Pogorzelica
8QUEEN LA BOULE (3)WaldemarROGOWSKI057,35
   X / POL / Klacz / 1111 / - / - / x / x
   x / x
Klub Jeździecki HEAA
9KATRONA (73)DariaWICHOWSKA057,83
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / BAMBINO / KATALONIA
   M.MICHALSKI / KATARZYNA FRĄCKOWIAK
Klub Jeżdziecki Slęża
10CLIMAX (120)KrzysztofTARASEK058,30
   
   
KJ Koncepta Szczecin
11CLEVER CHAP (80)JakubPODGÓRNY059,25
   HOL / GER / Wałach / 2008 / - / - / CRISTO / TABBI
   NIEMCY / FLISIAK JACEK
KJ Czahary Pogorzelica
12LASER (54)ŁukaszPIKSA062,07
   . / POL / Wałach / 0000 / - / - / . / .
   . / .
.
13WOLF (37)ŁukaszBRZÓSKA452,16
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009661639607 / kara / Rubin / Wiolina
   POL / Radosław Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
14RAMZES (111)KarolinaWALIGÓRA455,97
   - / POL / G / 2003 / - / -
   - / Waldemar Chudzik
JKS Przybyszewo
15DORIS DAY (41)AnnaBONDZIUL456,25
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Dilmar / Doris
   Adam Maras / Anna Bondziul
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
16ESCORIAL (27)AgataFLORKIEWICZ461,55
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clinton/Corrado I / Espoir/Espri
   SK Nad Wigrami / Dagmara Florkiewicz
KS Chojnów
17DOLORES M (40)JaśminaDMYSZEWICZ468,02
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Le Voltaire / Darda
   Adam Maras / Jaśmina Dmyszewicz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
18DARINOSSA (172)HubertKIERZNOWSKI468,12
   
   
KJ Kietlów
19VERSACE H (6)PiotrKALISZUK678,67
   KWPN / NED / Klacz / 2002 / - / siwa / Orame / Nightingale
   W. van Hedel / Karolina Osieka
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep
20SILVER STAR (171)DaliaLEHMANN (JM.2001)851,69
   HOLST / GER / M / 2010 / - / siwa / Legolas / /Carano
   - / Maciej Lehmann
Lehmann Sport Horses
21SIENA (13)JoannaOLEJNICZAK851,90
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Placido / Segowia
   SK IWNO / Joanna Olejniczak
WTK Hermanów
22JASMINA (18)DariaURBANIAK854,88
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kara / CZAD / JOLKA
   DARIA URBANIAK / Daria Urbaniak
SKJ Kietlów
23BARBADOS (88)AnnaMIŚKIEWICZ855,38
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670128609 / kasztanowata / WEST / BALANGA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR
24ALVARO DE CASTRO (95)AlisaSHTREVENSKAYA859,48
   Wurttemberger / GER / Wałach / 2007 / - / - / ACOLORD / CARISMA
   FRANZ KOHLER / ALISA SHTREVENSKAYA
KJ JANTAR STRYKÓW
25E-ACTION B (42)JanVINCKIER887,94
   KWPN / NLD / Klacz / 2009 / - / - / Action-Breaker / Oderna po Animo/ Kibrahim
   Holandia / Jan Vinckier
KJ Wechta
26DREAM OF LOVE (148)KamilNIESTRAWSKI1255,89
   SP / POL / G / 2007 / - / gniada / Acorino / Dusza Alba/Davidoff
   - / Ewa Niestrawska
KJ Jeziorki-Osieczna
27ABRAXA Z MERCEDES PLUS S (77)MikołajKOWNACKI1655,26
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / CANTANIS / Abraxa Z Ariadna plus S
   Z. Szumlakowski / Anna Chrzanowska
BPK
 KARINO (11)AdriannaWIŚNIEWSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Qumball / Iskra
   brak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
 PUERTO RICO (87)AnnaMIŚKIEWICZ REZ
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ PICADOR

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com