Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:21
1/OPEN
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6LAZUR (4)MariaRZEPKOWSKA058,02
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--6ONTARIO (23)MaciejPEKANIEC060,08
   - / - / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--6NIGATA (59)OliwiaNIWINSKA061,01
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
1--6NIGATA (59)OliwiaNIWINSKA064,26
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
1--6BYRON EX BARONG (16)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)064,90
   kuc / Polska / wałach / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   
1--6BYRON EX BARONG (16)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)065,09
   kuc / Polska / wałach / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   
7CYPRIANO (24)MaciejPEKANIEC682,37
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:21
2/OPEN
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - OPEN 80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8LAZUR (4)MariaRZEPKOWSKA054,94
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--8LAZUR (4)MariaRZEPKOWSKA055,12
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--8EQUINE (14)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)062,99
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK
1--8ONTARIO (23)MaciejPEKANIEC063,67
   - / - / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--8IKAR (22)AnnaWOŹNA065,82
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
1--8GALA GB (15)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)067,49
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK
1--8BYRON EX BARONG (16)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)068,22
   kuc / Polska / wałach / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   
1--8MICHAIŁ (2)AleksandraKWIATKOWSKA072,29
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / NN / NN
   - / Zbigniew Kawecki
    LKJ Ochaby
9CIAPKA (5)MariaRZEPKOWSKA467,40
   kuc / Polska / klacz / 1995 / - / srokata / NN / NN
   - / ŁKJ
    ŁKJ
10CYPRIANO (24)MaciejPEKANIEC24104,61
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:22
3/LL
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1GALA GB (15)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)67,16plus0,160
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK
2KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL (34)GrażynaBORKOWSKA70,98plus3,980
   Belgijska Gorącokrwista / Belgia / wałach / 2010 / - / gniada / Boris van het Kluizebos / Valelaika vd Noordheuvel
   - / Grażyna Borkowska
    KJ Uniglob Gozdów
3EQUINE (14)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)59,89minus7,110
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK
4TITO (31)AnetaKLAWE59,41minus7,590
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5ELDORADO (1)SoniaŚWIDEREK59,28minus7,720
   - / Polska / - / 2004 / - / - / Manhattan Project / Elmoda
   - / BOMADOL Sp.z o.o.
   
6WINER AA (3)AleksandraBARTOSIK (J.1998)54,86minus12,140
   AA / Polska / ogier / 1998 / - / kasztanowata / Empik / Werwa
   - / Paweł Szczerba
    BPK
7BARAŻ (25)MaciejPEKANIEC64,94minus2,061
   - / - / ogier / 2010 / - / gniada / Dresk / Beta
   - / SK Kalników
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8HASZYSZ (42)SylwesterJANUSZEWSKI71,40plus4,401
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    BKJ
9MICHAIŁ (2)AleksandraKWIATKOWSKA72,53plus5,531
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / NN / NN
   - / Zbigniew Kawecki
    LKJ Ochaby
10BARAŻ (25)MaciejPEKANIEC66,96minus0,042
   - / - / ogier / 2010 / - / gniada / Dresk / Beta
   - / SK Kalników
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
11FIGO L (32)AnetaKLAWE87,20plus20,206
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Escudero L / Fiona L
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 IKAR (22)AnnaWOŹNAelim
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
 CIAPKA (5)MariaRZEPKOWSKAelim
   kuc / Polska / klacz / 1995 / - / srokata / NN / NN
   - / ŁKJ
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:22
4/LL
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1EQUERCUS (43)ZuzannaWĘDZIK67,19plus0,190
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
2COMANECCI L (37)OliwiaPAŁKA (J.1999)66,02minus0,980
   SP / Polska / klacz / 2004 / - / siwa / Lascatraz L / Contessa L
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
3EXODUS-W (58)AleksandraCZYŻ (JM.2000)64,99minus2,010
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
4ATOS (44)MartaNAROLSKA64,39minus2,610
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / gniada / nn / Ariadna
   - / Tomasz Zalasa
    KJ Janowice
5KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL (34)GrażynaBORKOWSKA63,45minus3,550
   Belgijska Gorącokrwista / Belgia / wałach / 2010 / - / gniada / Boris van het Kluizebos / Valelaika vd Noordheuvel
   - / Grażyna Borkowska
    KJ Uniglob Gozdów
6SABAT (21)HannaKLIMCZYK52,53minus14,470
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / Balisco II / Salwa
   - / Ilianna Klimczyk
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
7WANESSA (46)JuliaGAŃCZYK (J.1998)52,17minus14,830
   SP / Polska / klacz / 2008 / 616999590342408 / siwa / NN / Warna
   - / Julia Gańczyk
    BKJ
8CORJANA P (20)LudmiłaSIERGIEJ71,89plus4,891
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Correro / Calippa
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
9LEONARDO ZOF (56)KrzysztofMIKOŁAJCZYK81,69plus14,693
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:23
5/L
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L dokładności art.238.1.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9ATOS (44)MartaNAROLSKA066,14
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / gniada / nn / Ariadna
   - / Tomasz Zalasa
    KJ Janowice
1--9DUMA (57)AleksandraCZYŻ (JM.2000)067,52
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
1--9ATOS (44)MartaNAROLSKA068,18
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / gniada / nn / Ariadna
   - / Tomasz Zalasa
    KJ Janowice
1--9TAIBELLE DOUZE (28)KarolinaPASICH070,14
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--9LEONARDO ZOF (56)KrzysztofMIKOŁAJCZYK071,11
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--9ARABESQUE DE REVEL (30)KarolinaPASICH074,47
   SF / - / klacz / 2010 / - / siwa / Crusador / Salome de Ravel
   - / St.Agro-Aves Gajewniki
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--9EXODUS-W (58)AleksandraCZYŻ (JM.2000)074,60
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
1--9KOLA (33)KatarzynaMACHERZYŃSKA075,27
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   
    TKJ Garbówek
1--9KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL (34)GrażynaBORKOWSKA077,22
   Belgijska Gorącokrwista / Belgia / wałach / 2010 / - / gniada / Boris van het Kluizebos / Valelaika vd Noordheuvel
   - / Grażyna Borkowska
    KJ Uniglob Gozdów
10--15EQUERCUS (43)ZuzannaWĘDZIK461,32
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
10--15COMANECCI L (37)OliwiaPAŁKA (J.1999)469,80
   SP / Polska / klacz / 2004 / - / siwa / Lascatraz L / Contessa L
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
10--15EXODUS-W (58)AleksandraCZYŻ (JM.2000)471,03
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
10--15CORJANA P (20)LudmiłaSIERGIEJ478,56
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Correro / Calippa
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
10--15ARABESQUE DE REVEL (30)KarolinaPASICH479,04
   SF / - / klacz / 2010 / - / siwa / Crusador / Salome de Ravel
   - / St.Agro-Aves Gajewniki
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
10--15HARNAŚ (17)TomaszPARADOWSKI482,40
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    KJ Horseprofi
16ODRECKA (27)KarolinaPASICH1265,85
   - / - / klacz / 2007 / - / kara / Fred / Odra
   - / Karolina Pasich
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
17ODRECKA (27)KarolinaPASICH18106,27
   - / - / klacz / 2007 / - / kara / Fred / Odra
   - / Karolina Pasich
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 DUMA (57)AleksandraCZYŻ (JM.2000)elim
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:24
6/L
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - L szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1ERINA (19)LudmiłaSIERGIEJ01175,96
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
2TAURUS (55)SylwesterJANUSZEWSKI02277,73
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    BKJ
3ARKADIA (62)JanKREISCHE (J.1997)02,52,576,57
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / - / skarogniada / Czad / Arka
   - / Aneta Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
4--5HARCOWNIK (18)MartaGREBER03368,81
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
4--5TAURUS (55)SylwesterJANUSZEWSKI03375,45
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    BKJ
6SABAT (21)HannaKLIMCZYK05559,70
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / Balisco II / Salwa
   - / Ilianna Klimczyk
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
7--8SABAT (21)HannaKLIMCZYK05,55,559,51
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / Balisco II / Salwa
   - / Ilianna Klimczyk
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
7--8EQUERCUS (43)ZuzannaWĘDZIK0,555,576,46
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
9ENDLESS LOVE (49)AdriannaOSTROWSKA06,56,572,58
   SP / HOL / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Warrant / Ajelsinaa
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
10WANESSA (46)JuliaGAŃCZYK (J.1998)155,520,5130,61
   SP / Polska / klacz / 2008 / 616999590342408 / siwa / NN / Warna
   - / Julia Gańczyk
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:24
7/P
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - P dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ARKADIA (62)JanKREISCHE (J.1997)053,08028,34250 PLN
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / - / skarogniada / Czad / Arka
   - / Aneta Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2BECIA (48)AdriannaOSTROWSKA046,72028,97150 PLN
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / skarogniada / Sontender / Bellona Z
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
3LUKRECJA (36)KarinaWOŹNIAK (J.1999)046,97030,19100 PLN
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Divisor / Legumina
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
4ERINA (19)LudmiłaSIERGIEJ050,20032,8650 PLN
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
5KANNELLE Z (29)KarolinaPASICH049,56033,41
   Z / - / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6ENDLESS LOVE (49)AdriannaOSTROWSKA051,41033,47
   SP / HOL / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Warrant / Ajelsinaa
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
7SIR LURON (53)JanKREISCHE (J.1997)049,77034,74
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / kasztanowata / Luron / Salwa
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
8TAIBELLE DOUZE (28)KarolinaPASICH049,27035,22
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9VITALIS (6)NinaMILCZAREK (JM.2000)048,32037,68
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda
10KOLA (33)KatarzynaMACHERZYŃSKA047,94042,94
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   
    TKJ Garbówek
11CORRINA (38)AndreiSHALOHIN053,36047,37
   westf / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot / La-Donna
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
12ALCES (35)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)043,96429,28
   MŁP / Polska / wałach / 2002 / POL 006 55 00336 02 / gniady / Boliwar / Awia
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
13DONNER (26)MaciejPEKANIEC049,02434,73
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
14HARNAŚ (17)TomaszPARADOWSKI047,58435,18
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    KJ Horseprofi
15HARCOWNIK (18)MartaGREBER044,741453,77
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
16REGIEL (9)PatrykMORDAKA (JM.2000)457,16
   XO / Polska / ogier / 1998 / - / gniada / Arcus / Rea
   - / Patryk Mordaka
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
330/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/48 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:25
8/N
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AZALIA (50)JanKREISCHE (J.1997)047,80300 PLN
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / Gniada / Regiel / Ambrozja
   - / Aneta Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2WELTHY (13)DamianRYTYCH050,92180 PLN
   - / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Modest / Wadera
   - / Jacek Jagieliński
    BKJ
3RISOTTO (12)DamianRYTYCH051,84120 PLN
   - / Polska / wałach / 2007 / - / kasztan / Imequil / Rudzianka
   - / Jacek Jagieliński
    BKJ
4EPOKA (40)OlgaSOROKINA054,7470 PLN
   wlkp / Polska / klacz / 2003 / - / c.kasztan / Diades / Epika
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
5CHIN CHIN 25 (54)JanKREISCHE (J.1997)069,0050 PLN
   KWPN / - / wałach / 2001 / - / kasztan / Phin Phin / Liomf
   - / Jan Kreische
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
6ONBEKEND (41)OlgaSOROKINA074,17
   westf / Holandia / ogier / 2007 / - / skarogniada / Caratello B / La Toya
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
7SIR LURON (53)JanKREISCHE (J.1997)074,94
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / kasztanowata / Luron / Salwa
   - / SO Bogusławice
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
8BECIA (48)AdriannaOSTROWSKA446,45
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / skarogniada / Sontender / Bellona Z
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
9JUDSON (47)AdriannaOSTROWSKA455,06
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Saganek / Judyta
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
10CYANDRA (7)NinaMILCZAREK (JM.2000)457,57
   HOL / Polska / klacz / 2004 / - / skarogniada / Contender / P-Lyandra
   - / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
11VITALIS (6)NinaMILCZAREK (JM.2000)470,33
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda
12QUITANA (11)PatrykMORDAKA (JM.2000)476,32
   OLD / Niemcy / klacz / 2007 / - / gniada / Cola / Quanta
   - / Kazimierz Mordaka
    BKJ
13CORRINA (38)AndreiSHALOHIN477,05
   westf / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Cosmo-Pilot / La-Donna
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
14REGIEL (9)PatrykMORDAKA (JM.2000)587,25
   XO / Polska / ogier / 1998 / - / gniada / Arcus / Rea
   - / Patryk Mordaka
    BKJ
15LUKRECJA (36)KarinaWOŹNIAK (J.1999)861,43
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Divisor / Legumina
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
16KANNELLE Z (29)KarolinaPASICH875,53
   Z / - / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
17BORA (10)PatrykMORDAKA (JM.2000)878,48
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / bułana / Liberatto P / Bossa
   - / Kazimierz Mordaka
    BKJ
18ALCES (35)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)1260,00
   MŁP / Polska / wałach / 2002 / POL 006 55 00336 02 / gniady / Boliwar / Awia
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
19DŻIHAD (51)JanKREISCHE (J.1997)1279,44
   Małopolska / Polska / ogier / 2007 / - / Siwa / Diabełek / Dżonka
   - / Stado Ogierów Bogusławice
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:26
9/C
Data: 2015-02-14
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CAREWICZ (39)AndreiSHALOHIN079,34030,80360 PLN
   sp / Polska / ogier / 2007 / - / skarogniada / Carinjo / Cyntia
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
2RISOTTO (12)DamianRYTYCH079,36427,32200 PLN
   - / Polska / wałach / 2007 / - / kasztan / Imequil / Rudzianka
   - / Jacek Jagieliński
    BKJ
3AZALIA (50)JanKREISCHE (J.1997)071,66828,86130 PLN
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / Gniada / Regiel / Ambrozja
   - / Aneta Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
4JUDSON (47)AdriannaOSTROWSKA459,65
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Saganek / Judyta
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
5ONBEKEND (41)OlgaSOROKINA479,53
   westf / Holandia / ogier / 2007 / - / skarogniada / Caratello B / La Toya
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
6CHIN CHIN 25 (54)JanKREISCHE (J.1997)871,15
   KWPN / - / wałach / 2001 / - / kasztan / Phin Phin / Liomf
   - / Jan Kreische
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
7CYANDRA (7)NinaMILCZAREK (JM.2000)875,35
   HOL / Polska / klacz / 2004 / - / skarogniada / Contender / P-Lyandra
   - / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
8WELTHY (13)DamianRYTYCH985,69
   - / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Modest / Wadera
   - / Jacek Jagieliński
    BKJ
 BORA (10)PatrykMORDAKA (JM.2000)elim
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / bułana / Liberatto P / Bossa
   - / Kazimierz Mordaka
    BKJ
 QUITANA (11)PatrykMORDAKA (JM.2000)elim
   OLD / Niemcy / klacz / 2007 / - / gniada / Cola / Quanta
   - / Kazimierz Mordaka
    BKJ
 DŻIHAD (51)JanKREISCHE (J.1997)rez
   Małopolska / Polska / ogier / 2007 / - / Siwa / Diabełek / Dżonka
   - / Stado Ogierów Bogusławice
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/5
Liczba skoków (Jumps)
11/6
Dystans (m)
460/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
85/52 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:26
10/OPEN
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - OPEN 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--4NIGATA (59)OliwiaNIWINSKA057,06
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
1--4LAZUR (4)MariaRZEPKOWSKA057,19
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--4NIGATA (59)OliwiaNIWINSKA057,67
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
1--4DONNER (26)AnnaMISZCZAK059,90
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:27
11/OPEN
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - OPEN 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1HASZYSZ (42)KamilaSMODEREK62,66minus0,340
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2TAURUS (55)MarekMURLIKIEWICZ63,82plus0,820
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3HASZYSZ (42)SylwesterJANUSZEWSKI64,79plus1,790
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    BKJ
4LAZUR (4)MariaRZEPKOWSKA59,96minus3,040
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
5DONNER (26)AnnaMISZCZAK59,23minus3,770
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
   
6DRUID (61)AleksandraKAŹMIERCZAK57,34minus5,660
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwy / Armani / Diana V
   
    BPK
7ONTARIO (23)MaciejPEKANIEC64,19plus1,191
   - / - / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8CYPRIANO (24)MaciejPEKANIEC64,57plus1,571
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9CIAPKA (5)MariaRZEPKOWSKA66,58plus3,582
   kuc / Polska / klacz / 1995 / - / srokata / NN / NN
   - / ŁKJ
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:27
12/LL
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - LL szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca - towarzyski
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1CIAPKA (5)MariaRZEPKOWSKA02255,86
   kuc / Polska / klacz / 1995 / - / srokata / NN / NN
   - / ŁKJ
    ŁKJ
2BARAŻ (25)MaciejPEKANIEC03368,75
   - / - / ogier / 2010 / - / gniada / Dresk / Beta
   - / SK Kalników
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3BARAŻ (25)MaciejPEKANIEC0,533,569,13
   - / - / ogier / 2010 / - / gniada / Dresk / Beta
   - / SK Kalników
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4DRUID (61)AleksandraKAŹMIERCZAK05559,38
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwy / Armani / Diana V
   
    BPK
5TITO (31)AnetaKLAWE0,55,5666,84
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6EXODUS-W (58)AleksandraCZYŻ (JM.2000)34780,32
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
7TAURUS (55)MarekMURLIKIEWICZ761393,00
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:28
12a/LL
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12a - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 12a)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3SABAT (21)HannaKLIMCZYK052,21
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / Balisco II / Salwa
   - / Ilianna Klimczyk
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
1--3EQUERCUS (43)ZuzannaWĘDZIK054,29
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
1--3DUMA (57)AleksandraCZYŻ (JM.2000)061,66
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
4--5LEONARDO ZOF (56)KrzysztofMIKOŁAJCZYK458,74
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4--5TITO (31)AnetaKLAWE465,26
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 TAURUS (55)MarekMURLIKIEWICZelim
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
Liczba skoków (Jumps)
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:28
13/L
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusRóżnicaPunktyNagroda
Prize
1AURIS (60)SylwesterJANUSZEWSKI69,68plus0,680
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    BKJ
2LEONARDO ZOF (56)KrzysztofMIKOŁAJCZYK68,28minus0,720
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3HARNAŚ (17)TomaszPARADOWSKI67,19minus1,810
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    KJ Horseprofi
4ARABESQUE DE REVEL (30)KarolinaPASICH73,26plus4,260
   SF / - / klacz / 2010 / - / siwa / Crusador / Salome de Ravel
   - / St.Agro-Aves Gajewniki
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5ERINA (19)LudmiłaSIERGIEJ82,74plus13,740
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
6HARCOWNIK (18)MartaGREBER65,28minus3,721
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
7SABAT (21)HannaKLIMCZYK67,06minus1,942
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / Balisco II / Salwa
   - / Ilianna Klimczyk
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
8EQUERCUS (43)ZuzannaWĘDZIK71,33plus2,332
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
9CORJANA P (20)LudmiłaSIERGIEJ73,18plus4,182
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Correro / Calippa
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
10DUMA (57)AleksandraCZYŻ (JM.2000)109,83plus40,836
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:29
14/L
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - L licencyjny art.6 reg.PZJ
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik egzaminuCzasNagroda
Prize
1EXODUS-W (58)AleksandraCZYŻ (JM.2000)73,18
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:29
15/P
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AURIS (60)SylwesterJANUSZEWSKI060,61240 PLN
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    BKJ
2VITALIS (6)NinaMILCZAREK (JM.2000)066,27150 PLN
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda
3REGIEL (9)PatrykMORDAKA (JM.2000)066,5350 PLN
   XO / Polska / ogier / 1998 / - / gniada / Arcus / Rea
   - / Patryk Mordaka
    BKJ
4KOLA (33)KatarzynaMACHERZYŃSKA071,87
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   
    TKJ Garbówek
5KANNELLE Z (29)KarolinaPASICH076,48
   Z / - / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6HARNAŚ (17)TomaszPARADOWSKI456,01
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    KJ Horseprofi
7ERINA (19)LudmiłaSIERGIEJ467,90
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
8TAIBELLE DOUZE (28)KarolinaPASICH474,22
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9HARCOWNIK (18)MartaGREBER862,78
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 14-15.02.2015
Wydruk: 2015-02-15 15:29:29
16/N
Data: 2015-02-15
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - N zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KOLA (33)KatarzynaMACHERZYŃSKA081,79280 PLN
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / Kolia
   
    TKJ Garbówek
2VITALIS (6)NinaMILCZAREK (JM.2000)471,43120 PLN
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda
3QUITANA (11)PatrykMORDAKA (JM.2000)484,98
   OLD / Niemcy / klacz / 2007 / - / gniada / Cola / Quanta
   - / Kazimierz Mordaka
    BKJ
4TAIBELLE DOUZE (28)KarolinaPASICH878,53
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5KANNELLE Z (29)KarolinaPASICH880,27
   Z / - / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6BORA (10)PatrykMORDAKA (JM.2000)885,66
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / bułana / Liberatto P / Bossa
   - / Kazimierz Mordaka
    BKJ
 REGIEL (9)PatrykMORDAKA (JM.2000)elim
   XO / Polska / ogier / 1998 / - / gniada / Arcus / Rea
   - / Patryk Mordaka
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/5
Liczba skoków (Jumps)
11/6
Dystans (m)
490/270
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
91/50 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Barbara Kaźmierczak
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com