Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:03
1/OPEN - towarzyski
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - OPEN - towarzyski 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3DELANA VAN TER MOUDE (76)MaciejPEKANIEC058,38
   - / Belgia / klacz / 2009 / - / - / Cashman / Nurielle van Ter Moude
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--3JUNIOR (37)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)058,49
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio
1--3DELANA VAN TER MOUDE (76)MaciejPEKANIEC060,12
   - / Belgia / klacz / 2009 / - / - / Cashman / Nurielle van Ter Moude
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4JUNIOR (37)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)468,47
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio
5GANGSTER (1)JoannaKRAJEWSKA1686,26
   Huculska / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Prut / Gardenia
   Konkol Leonard / Bartosz Dolny
    Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie Wola Kazubowa
 GANGSTER (1)JoannaKRAJEWSKAELIM
   Huculska / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Prut / Gardenia
   Konkol Leonard / Bartosz Dolny
    Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie Wola Kazubowa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:04
2/OPEN - towarzyski
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - OPEN - towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżncaPunktyNagroda
Prize
1RUCZAJ (24)AgataMARSZAŁEK63,73minus1,270
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Czuwaj / Rozeta
   Paweł Podedworny / Paweł Podedworny
    bpk
2TANGO (36)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)62,00minus3,000
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
3TANGO (40)ZofiaRACZYŃSKA (JM.2002)61,33minus3,670
   PKSPK / POL / Wałach / 1998 / POL 009 59 00053 98 / gniada / Caletto's Son / Tanecznica
   SK Racot / Beata Glista-Piwko
    bez przynależności klubowej
4KASKADERKA (73)MaciejPEKANIEC60,72minus4,280
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5MILAN (56)ZuzannaNAWROT (J.1998)60,28minus4,720
   Haflinger / POL / Wałach / 2007 / POL013680037507 / izabelowata / Adonis / Marika
   Mukoid Andrzej / Agnieszka Nawrot
    BPK
6KAMELIA (72)MaciejPEKANIEC60,11minus4,890
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
7ORLEAN (25)KajetanPODEDWORNY65,94plus0,941
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / - / - / Okruch / Osnowa
   Harms Małgorzata / Paweł Podedworny
    ŁKJ
8EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (JM.2000)56,74minus8,261
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:05
3/LL - towarzyski
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL - towarzyski 90 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--15JASKIER (60)KarolinaSTATKIEWICZ042,52
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
1--15W-CORINA (66)JoannaPASOŃ-WOZCZYNA043,96
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2006 / DE421000179306 / - / Colman / Sigrid
   Magens Michel / Joanna Pasoń-Woszczyna
    BPK
1--15KANON (28)DariuszCHOBER044,34
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
    KJ Janowice
1--15EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (JM.2000)045,91
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
1--15KANON (28)DariuszCHOBER047,33
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / nn / nn
   nn / Dariusz Chober
    KJ Janowice
1--15MILAN (56)ZuzannaNAWROT (J.1998)048,15
   Haflinger / POL / Wałach / 2007 / POL013680037507 / izabelowata / Adonis / Marika
   Mukoid Andrzej / Agnieszka Nawrot
    BPK
1--15CYPRYS (45)MagdalenaPOLCZYK048,69
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa / - / -
   - / Magdalena Polczyk
    TKJ Garbówek
1--15ROLEX 2 (46)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)050,29
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
    TKJ Garbówek
1--15BELLA DONNA (74)MaciejPEKANIEC050,70
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--15PRIMA (15)AdamGRZEGORZEWSKI050,78
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki
1--15E-MAIL (42)VickyZYCH (J.1999)051,32
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
    BPK
1--15ESTIM (59)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)052,38
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves
1--15PRIMA (15)AdamGRZEGORZEWSKI052,88
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 09901 / kasztanowata / Yekus / Perła
   Jerzy Gorzyński / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki
1--15LEONARDO ZOF (69)KrzysztofMIKOŁAJCZYK053,14
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--15ORLEAN (25)KajetanPODEDWORNY055,64
   WLKP / POL / Ogier / 2006 / - / - / Okruch / Osnowa
   Harms Małgorzata / Paweł Podedworny
    ŁKJ
16--17ANCZA (65)AlicjaWĘGRZYN (JM.2002)448,47
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2001 / - / kasztanowata / Czaravich / Angola
   Janiszewski Jacek / Renata Węgrzyn
    Bpk
16--17BELLA DONNA (74)MaciejPEKANIEC451,76
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
18EQUUS (47)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)875,76
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
    TKJ Garbówek
 MEBORA (67)AmeliaKRYWULT (Mł.2004)ELIM
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610203208 / izabelowata / Bonsun / Meduza
   Jan Gawron / Aleksandra Sosnowska-Krywult
    BPK
 MEBORA (67)AmeliaKRYWULT (Mł.2004)ELIM
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610203208 / izabelowata / Bonsun / Meduza
   Jan Gawron / Aleksandra Sosnowska-Krywult
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:06
4/L
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L dokładności art.238.1.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--21ATOS (50)MartaNAROLSKA043,54
   NN / POL / Wałach / 2004 / - / - / nn / Ariadna
   --- / Tomasz Zalasa
    kj janowice
1--21ESTIM (59)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)044,01
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves
1--21ALL INCLUSIVE (54)JuliaROZPONDEK (JM.2001)044,01
   BAYER / GER / Klacz / 2000 / - / siwa / Acorado / Landjuwel
   Hans Schlachter / Marzena Rozpondek
    BPK
1--21W-CORINA (66)JoannaPASOŃ-WOZCZYNA044,78
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2006 / DE421000179306 / - / Colman / Sigrid
   Magens Michel / Joanna Pasoń-Woszczyna
    BPK
1--21JASKIER (60)KarolinaSTATKIEWICZ045,18
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
1--21ZINA (8)EwaSTRZECHOWSKA045,24
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
1--21JAZZ (39)KrzysztofWITKOWSKI045,85
   SP / POL / Wałach / 2007 / 11665 / gniada / Pink Floyd H L / Jemioła
   - / Krzysztof Witkowski
    BPK
1--21SANTINO (49)NataliaRYMARCZYK045,87
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Santiego / Symfonia
   Natalia Rymarczyk / Natalia Rymarczyk
    KJ Janowice
1--21RATINO (38)PatrycjaBIERNACKA046,60
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / La Voltaire / Roksana
   Zbigniew Kowalewski / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
1--21TOSKA (62)MariuszSTATKIEWICZ047,75
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
1--21RAPHAELLA P (34)KatarzynaTARNAWSKA048,03
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009 61 00103 08 / siwa / Correro / Rebella
   Polowczyk Witold / Polowczyk Witold
    JKS Salio
1--21SUITA (41)MirosławPIWKO048,06
   MŁP / POL / Klacz / 2011 / 616 006 59 01102 11 / gniada / Dionizos / Subiekcja
   Beata Glista-Piwko / Beata Glista-Piwko
    Bogusławicki Klub Jeździecki
1--21EQUUS (47)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)048,31
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
    TKJ Garbówek
1--21PUERTO RICO (68)MałgorzataSZKUDLAREK (J.1997)048,38
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
1--21ROLEX 2 (46)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)048,85
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
    TKJ Garbówek
1--21EQUUS (47)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)049,07
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
    TKJ Garbówek
1--21LEONARDO ZOF (69)KrzysztofMIKOŁAJCZYK050,56
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--21HUSARIA (21)AleksandraKRAWCZYK050,56
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Carlon / Hipika
   Adam Berkowicz / Adam Berkowicz
    Bractwo Konne Św. Marcina
1--21DAKOTA (35)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK052,98
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
1--21WAGABUNDA PONY SPORT (13)AdamGRZEGORZEWSKI053,62
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki
1--21WAGABUNDA PONY SPORT (13)AdamGRZEGORZEWSKI057,81
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki
22--27IKAR (51)AnnaWOŹNA445,98
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
22--27EQUERCUS (5)ZuzannaWĘDZIK (JM.2001)447,58
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
22--27CYPRYS (45)MagdalenaPOLCZYK448,40
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa / - / -
   - / Magdalena Polczyk
    TKJ Garbówek
22--27FIGO (61)MariuszSTATKIEWICZ448,53
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Diafon / Fairy Twing
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
22--27ROLEX 2 (46)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)450,70
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
    TKJ Garbówek
22--27E-MAIL (42)VickyZYCH (J.1999)459,24
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
    BPK
28BACHELOR RAD (22)KlaudiaBULZACKA668,74
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / - / - / Ars Vivendi / Tullahyland Lyllie
   irl / Cecuga Mirosław
    TKJ Garbówek
29CYPRYS (45)MagdalenaPOLCZYK770,31
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa / - / -
   - / Magdalena Polczyk
    TKJ Garbówek
30SUITA (41)MirosławPIWKO857,84
   MŁP / POL / Klacz / 2011 / 616 006 59 01102 11 / gniada / Dionizos / Subiekcja
   Beata Glista-Piwko / Beata Glista-Piwko
    Bogusławicki Klub Jeździecki
31SAJGON (63)AleksandraORGAN1170,71
   SP / POL / Wałach / 1999 / - / - / Jim / Sawanna
   Tadeusz Czajka / Dariusz Donderowicz
    bez przynależności
32ALL INCLUSIVE (54)JuliaROZPONDEK (JM.2001)1777,60
   BAYER / GER / Klacz / 2000 / - / siwa / Acorado / Landjuwel
   Hans Schlachter / Marzena Rozpondek
    BPK
 MEBORA (67)AmeliaKRYWULT (Mł.2004)ELIM
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610203208 / izabelowata / Bonsun / Meduza
   Jan Gawron / Aleksandra Sosnowska-Krywult
    BPK
 ANCZA (65)AlicjaWĘGRZYN (JM.2002)ELIM
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2001 / - / kasztanowata / Czaravich / Angola
   Janiszewski Jacek / Renata Węgrzyn
    Bpk
 ANCZA (65)AlicjaWĘGRZYN (JM.2002)ELIM
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2001 / - / kasztanowata / Czaravich / Angola
   Janiszewski Jacek / Renata Węgrzyn
    Bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
35
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:08
5/P
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WISARDA (11)KamilGRZELCZYK048,64034,50250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
2ZUZOU (9)PawełSTRZECHOWSKI047,02037,54150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
3CALINA (4)MyrzatSABITOV050,97040,59120 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
4AROMAT (48)KlaudiaBULZACKA043,11041,45100 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis / Adina
   - / Klaudia Bulzacka
    TKJ Garbówek
5RAPHAELLA P (34)KatarzynaTARNAWSKA046,69045,5980 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009 61 00103 08 / siwa / Correro / Rebella
   Polowczyk Witold / Polowczyk Witold
    JKS Salio
6GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA051,33048,9450 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
    BKJ
7ARABESQUE DE REVEL (6)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)052,20049,5050 PLN
   SF / POL / Klacz / 2010 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
8BACHELOR RAD (22)KlaudiaBULZACKA047,34051,4850 PLN
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / - / - / Ars Vivendi / Tullahyland Lyllie
   irl / Cecuga Mirosław
    TKJ Garbówek
9ARON (44)KlaudiaBULZACKA047,09444,73
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Imequyl / Ambrozja
   Krzysztof Kluzowski / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek
10SANTINO (49)NataliaRYMARCZYK044,86446,75
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Santiego / Symfonia
   Natalia Rymarczyk / Natalia Rymarczyk
    KJ Janowice
11TABUN WM (10)KamilGRZELCZYK054,36448,12
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice
12SALVATOR M (57)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)043,55449,50
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
13ATOS (50)MartaNAROLSKA043,36557,51
   NN / POL / Wałach / 2004 / - / - / nn / Ariadna
   --- / Tomasz Zalasa
    kj janowice
14ZINA (8)EwaSTRZECHOWSKA444,10
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
15BIZU BIZU (7)PawełSTRZECHOWSKI444,80
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
16PUERTO RICO (68)MałgorzataSZKUDLAREK (J.1997)446,01
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
17AKORD (43)PaulaGRZESIEK (JM.2000)446,99
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Imequyl / Armenia
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
    TKJ Garbówek
18--19RATINO (38)PatrycjaBIERNACKA447,54
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / La Voltaire / Roksana
   Zbigniew Kowalewski / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
18--19SAJGON (63)AleksandraORGAN447,54
   SP / POL / Wałach / 1999 / - / - / Jim / Sawanna
   Tadeusz Czajka / Dariusz Donderowicz
    bez przynależności
20GERONIMO (27)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)449,50
   SP / POL / Ogier / 2004 / 999590507804 / ciemnogniada / NN / NN
   - / Paweł Binek
    BKJ
21DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI450,02
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
22FALCON (14)MaciejPEKANIEC450,96
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
23UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (16)MichalinaSZMYTKA (J.1998)664,24
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento lano / Atoucha vant zorgvielt
   - / Antoni Szmytka
    Agro aves
24IKAR (51)AnnaWOŹNA843,63
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 61 01706 09 / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   Jan Binkiewicz / Anna Woźna
    kj janowice
25EQUERCUS (5)ZuzannaWĘDZIK (JM.2001)845,59
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL009660202003 / siwa / Vector / Etyka
   brak / Zuzanna Wędzik
    KJ Janowice
26JAZZ (39)KrzysztofWITKOWSKI853,93
   SP / POL / Wałach / 2007 / 11665 / gniada / Pink Floyd H L / Jemioła
   - / Krzysztof Witkowski
    BPK
27DAKOTA (35)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK1243,53
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
28FIGO (61)MariuszSTATKIEWICZ1256,97
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Diafon / Fairy Twing
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
29TOSKA (62)MariuszSTATKIEWICZ1360,33
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
30HUSARIA (21)AleksandraKRAWCZYK1376,47
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Carlon / Hipika
   Adam Berkowicz / Adam Berkowicz
    Bractwo Konne Św. Marcina
 SLOGAN (55)AgataRECHA (J.1998)elim
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / Lactat / Szarotka
   Kloc Edmund / Aleksandra Szczepańska
    BPK
 HARNAŚ (64)TomaszPARADOWSKIrez
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    SKJ HORSEPROFI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
315/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
59/56 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:10
6/N
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZUZOU (9)PawełSTRZECHOWSKI054,77300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
2CHRZEŚNIAK (20)AgnieszkaBROŻYNA059,42200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
3GOSTERA (58)TomaszKUMOREK062,75170 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
4CALINA (4)MyrzatSABITOV063,42140 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610164306 / gniada / Day Dream II"S" / Callie Z
   brak / brak
    KJ Janowice
5ARON (44)KlaudiaBULZACKA069,47100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Imequyl / Ambrozja
   Krzysztof Kluzowski / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek
6SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)069,5170 PLN
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
7AKORD (43)PaulaGRZESIEK (JM.2000)070,7250 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Imequyl / Armenia
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
    TKJ Garbówek
8ARABESQUE DE REVEL (6)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)078,09
   SF / POL / Klacz / 2010 / - / - / Crusador / Salome de revel
   Francja / Damien Manitta
    St. Agro Aves Gajewniki
9RUBIN (53)DamianRYTYCH457,05
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Imequyl / Rudzianka
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
    BKJ
10CORJANA P (32)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK467,58
   SP / POL / Klacz / 2008 / 009610010408 / siwa / Correro / Calippa
   Polowczyk Witold / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
11TABUN WM (10)KamilGRZELCZYK468,82
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice
12JAMAL VAN ORTI (33)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK471,24
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056 002 W00293017 / - / Toulon / Beau Reve Van Orti
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
13SALVATOR M (57)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)476,40
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
14SLOGAN (55)AgataRECHA (J.1998)862,59
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / Lactat / Szarotka
   Kloc Edmund / Aleksandra Szczepańska
    BPK
15DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI866,54
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
16FALCON (14)MaciejPEKANIEC871,31
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
17GWINEA BISSAU (52)DamianRYTYCH873,63
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / NN / NN
   NN / R.Jagieliński
    BKJ
18BIZU BIZU (7)PawełSTRZECHOWSKI876,32
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
19AROMAT (48)KlaudiaBULZACKA878,07
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis / Adina
   - / Klaudia Bulzacka
    TKJ Garbówek
20GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA11105,96
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
    BKJ
21WISARDA (11)KamilGRZELCZYK1380,63
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
22GERONIMO (27)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)1398,54
   SP / POL / Ogier / 2004 / 999590507804 / ciemnogniada / NN / NN
   - / Paweł Binek
    BKJ
 UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (16)MichalinaSZMYTKA (J.1998)elim
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento lano / Atoucha vant zorgvielt
   - / Antoni Szmytka
    Agro aves
 HARNAŚ (64)TomaszPARADOWSKIelim
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    SKJ HORSEPROFI
 BAD BOY (12)KamilGRZELCZYKelim
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:11
7/N1
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N1 zwykły art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CORJANA P (32)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK067,75400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 009610010408 / siwa / Correro / Calippa
   Polowczyk Witold / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
2BAD BOY (12)KamilGRZELCZYK075,33300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
3SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)686,82
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
4ERICSSON (17)MichalinaSZMYTKA (J.1998)791,18
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Erebus / Gibsy Lady
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
    Agro aves
5CHRZEŚNIAK (20)AgnieszkaBROŻYNA862,30
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
6CHANNEL VAN TER MOUDE (19)MichalinaSZMYTKA (J.1998)868,56
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves
7RUBIN (53)DamianRYTYCH873,46
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Imequyl / Rudzianka
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
    BKJ
8GWINEA BISSAU (52)DamianRYTYCH877,20
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / NN / NN
   NN / R.Jagieliński
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:12
8/C
Data: 19-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1COMET 235 (18)MichalinaSZMYTKA (J.1998)465,47500 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE433330404808 / gniada / Contendro I/ Contender / Aribeska/ Acord II
   Christina Schneider / Joanna Małuszyńska
    Agro aves
2JAMAL VAN ORTI (33)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK571,61
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056 002 W00293017 / - / Toulon / Beau Reve Van Orti
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
3CHANNEL VAN TER MOUDE (19)MichalinaSZMYTKA (J.1998)864,03
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Agro aves

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/52 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:12
9/OPEN - towarzyski
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - OPEN - towarzyski 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JUNIOR (37)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)988,92
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio
2JUNIOR (37)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)1790,10
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
    JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:13
10/OPEN - towarzyski
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - OPEN - towarzyski 80 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9PAŹ (26)JoannaJÓŹWIK (JM.2001)060,59
   KUC / POL / Ogier / 2001 / - / - / Jantar / Pestka
   Plękity / Paweł Podedworny
    bpk
1--9TANGO (40)KarinaDYCHTO (JM.2000)060,95
   PKSPK / POL / Wałach / 1998 / POL 009 59 00053 98 / gniada / Caletto's Son / Tanecznica
   SK Racot / Beata Glista-Piwko
    bez przynależności klubowej
1--9EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (JM.2000)060,98
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
1--9KAMELIA (72)MaciejPEKANIEC064,24
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--9TANGO (36)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)065,21
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
1--9TANGO (40)KarinaDYCHTO (JM.2000)066,72
   PKSPK / POL / Wałach / 1998 / POL 009 59 00053 98 / gniada / Caletto's Son / Tanecznica
   SK Racot / Beata Glista-Piwko
    bez przynależności klubowej
1--9DELANA VAN TER MOUDE (76)MaciejPEKANIEC067,60
   - / Belgia / klacz / 2009 / - / - / Cashman / Nurielle van Ter Moude
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--9DELANA VAN TER MOUDE (76)MaciejPEKANIEC069,12
   - / Belgia / klacz / 2009 / - / - / Cashman / Nurielle van Ter Moude
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--9BONPARIS (23)KajetanPODEDWORNY069,56
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Quito MB / Bonet
   Wąsiakowska Katarzyna / Paweł Podedworny
    ŁKJ
10MEBORA (67)AmeliaKRYWULT (Mł.2004)461,51
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610203208 / izabelowata / Bonsun / Meduza
   Jan Gawron / Aleksandra Sosnowska-Krywult
    BPK
11BONPARIS (23)KajetanPODEDWORNY572,73
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Quito MB / Bonet
   Wąsiakowska Katarzyna / Paweł Podedworny
    ŁKJ
12KAMELIA (72)MaciejPEKANIEC863,40
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / kannele z
   xxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:13
11/LL - towarzyski
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL - towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplu/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1TAURUS (71)MarekMURLIKIEWICZ65,14plus0,140
   SP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2PAŹ (26)JoannaJÓŹWIK (JM.2001)64,34minus0,660
   KUC / POL / Ogier / 2001 / - / - / Jantar / Pestka
   Plękity / Paweł Podedworny
    bpk
3ESTIM (59)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)64,21minus0,790
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves
4MILAN (56)ZuzannaNAWROT (J.1998)65,87plus0,870
   Haflinger / POL / Wałach / 2007 / POL013680037507 / izabelowata / Adonis / Marika
   Mukoid Andrzej / Agnieszka Nawrot
    BPK
5EQUUS (47)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)66,27plus1,270
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
    TKJ Garbówek
6CYPRYS (45)MagdalenaPOLCZYK63,31minus1,690
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa / - / -
   - / Magdalena Polczyk
    TKJ Garbówek
7MEBORA (67)AmeliaKRYWULT (Mł.2004)62,66minus2,340
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610203208 / izabelowata / Bonsun / Meduza
   Jan Gawron / Aleksandra Sosnowska-Krywult
    BPK
8E-MAIL (42)VickyZYCH (J.1999)68,21plus3,210
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
    BPK
9W-CORINA (66)JoannaPASOŃ-WOZCZYNA68,66plus3,660
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2006 / DE421000179306 / - / Colman / Sigrid
   Magens Michel / Joanna Pasoń-Woszczyna
    BPK
10EARTHQUAKE V.D.SCHIMMELSTAL (3)AleksandraCZYZ (JM.2000)68,75plus3,750
   NRPS / NED / Wałach / 2011 / - / siwa / Epris d"Azur / Burundi
   J.A van Hout / Aleksandra Czyz
    BKJ BOGUSŁAWICE
11TANGO (36)AleksandraPLIEM-PERKA (Mł.2006)72,64plus7,640
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
    JKS Salio
12ELLE QUIDAM (31)OliwiaPŁATEK (Mł.2004)56,96minus8,040
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009550058810 / kasztanowata / Graf Quidam / Emmy
   Justyna Płatek / Justyna Płatek
    Kielecki Klub Jeździecki
13KASKADERKA (73)MaciejPEKANIEC70,28plus5,281
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / frazes / kaskada
   xxxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
14BELLA DONNA (74)MaciejPEKANIEC71,62plus6,621
   Anglo European Studbook / POL / Klacz / 2011 / - / - / arko III / bella canta r
   xxxx / xxxx
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15ALL INCLUSIVE (54)JuliaROZPONDEK (JM.2001)78,34plus13,342
   BAYER / GER / Klacz / 2000 / - / siwa / Acorado / Landjuwel
   Hans Schlachter / Marzena Rozpondek
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:14
12/L
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - L zwykły art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZINA (8)EwaSTRZECHOWSKA047,80
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
2PUERTO RICO (68)MałgorzataSZKUDLAREK (J.1997)049,71
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
3ROLEX 2 (46)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)051,70
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
    TKJ Garbówek
4JASKIER (60)KarolinaSTATKIEWICZ051,97
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
5CYPRYS (45)MagdalenaPOLCZYK054,73
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa / - / -
   - / Magdalena Polczyk
    TKJ Garbówek
6W-CORINA (66)JoannaPASOŃ-WOZCZYNA055,71
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2006 / DE421000179306 / - / Colman / Sigrid
   Magens Michel / Joanna Pasoń-Woszczyna
    BPK
7ALL INCLUSIVE (54)JuliaROZPONDEK (JM.2001)058,99
   BAYER / GER / Klacz / 2000 / - / siwa / Acorado / Landjuwel
   Hans Schlachter / Marzena Rozpondek
    BPK
8FIGO L (77)AnetaKLAWE062,34
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Escudero L / Fiona L
   x / S
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9CYPRYS (45)MagdalenaPOLCZYK064,34
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / siwa / - / -
   - / Magdalena Polczyk
    TKJ Garbówek
10E-MAIL (42)VickyZYCH (J.1999)068,78
   SP / POL / Wałach / 2000 / 08017 / siwa / LEANDRO / EMIZA
   Janusz Strzechowski / Paweł Strzechowski
    BPK
11SAJGON (63)AleksandraORGAN070,88
   SP / POL / Wałach / 1999 / - / - / Jim / Sawanna
   Tadeusz Czajka / Dariusz Donderowicz
    bez przynależności
12DIONIZOS (75)MaciejPEKANIEC276,03
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
13ESTIM (59)FilipMAŃKOWSKI (J.1999)449,43
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Imequyl / Estella
   xx / Rafał Mańkowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves
14FIGO (61)MariuszSTATKIEWICZ454,31
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Diafon / Fairy Twing
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
15ELLE QUIDAM (31)OliwiaPŁATEK (Mł.2004)458,49
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009550058810 / kasztanowata / Graf Quidam / Emmy
   Justyna Płatek / Justyna Płatek
    Kielecki Klub Jeździecki
16HEAWY METAL (30)RafałPŁATEK (Mł.2015)459,87
   SP / POL / Wałach / 2007 / 12430 / ciemnogniada / Baskir / Hana
   nn / Rafał Płatek
    Kielecki Klub Jeździecki
17EQUUS (47)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)466,10
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
    TKJ Garbówek
18TOSKA (62)MariuszSTATKIEWICZ675,47
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
19ALL INCLUSIVE (54)JuliaROZPONDEK (JM.2001)868,81
   BAYER / GER / Klacz / 2000 / - / siwa / Acorado / Landjuwel
   Hans Schlachter / Marzena Rozpondek
    BPK
20LEONARDO ZOF (69)KrzysztofMIKOŁAJCZYK883,26
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
21TAURUS (71)MarekMURLIKIEWICZ1284,04
   SP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
22DIONIZOS (75)MaciejPEKANIEC1299,28
   M / POL / Ogier / 2006 / - / - / Frazes / DIDA
   SK Walewice / Stowarzyszenie Agro_aves
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
23EQUUS (47)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)1699,91
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:16
13/P
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - P zwykły art. 238.2.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BAD BOY (12)KamilGRZELCZYK052,96200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590088207 / siwa / Maram / Bornea
   Sławomir Grzelczyk / Sławomir Wilmański
    BKJ Bogusławice
2ZINA (8)EwaSTRZECHOWSKA055,21150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Kaliniec / Zyrikana
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
3BIZU BIZU (7)PawełSTRZECHOWSKI055,93100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
4SLOGAN (55)AgataRECHA (J.1998)057,7480 PLN
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / Lactat / Szarotka
   Kloc Edmund / Aleksandra Szczepańska
    BPK
5DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI059,0650 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
6AKORD (43)PaulaGRZESIEK (JM.2000)060,4550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Imequyl / Armenia
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
    TKJ Garbówek
7EL-DŻAMARA (78)JakubKUBIAK (JM.2000)061,4050 PLN
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / kasztanowata / Luron / -
   
    BKJ
8RAPHAELLA P (34)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK063,25
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009 61 00103 08 / siwa / Correro / Rebella
   Polowczyk Witold / Polowczyk Witold
    JKS Salio
9UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (16)MaciejPEKANIEC064,40
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento lano / Atoucha vant zorgvielt
   - / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
10AROMAT (48)KlaudiaBULZACKA067,04
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis / Adina
   - / Klaudia Bulzacka
    TKJ Garbówek
11GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA069,50
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
    BKJ
12HEAWY METAL (30)RafałPŁATEK (Mł.2015)070,22
   SP / POL / Wałach / 2007 / 12430 / ciemnogniada / Baskir / Hana
   nn / Rafał Płatek
    Kielecki Klub Jeździecki
13SAJGON (63)AleksandraORGAN070,49
   SP / POL / Wałach / 1999 / - / - / Jim / Sawanna
   Tadeusz Czajka / Dariusz Donderowicz
    bez przynależności
14WISARDA (11)KamilGRZELCZYK073,30
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
15DAKOTA (35)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK283,30
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
16HARNAŚ (64)JuliaPARADOWSKA (J.1999)454,72
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
17ARON (44)KlaudiaBULZACKA462,06
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Imequyl / Ambrozja
   Krzysztof Kluzowski / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek
18FIGO (61)MariuszSTATKIEWICZ462,29
   Małopolska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Diafon / Fairy Twing
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
19RATINO (38)PatrycjaBIERNACKA463,71
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / La Voltaire / Roksana
   Zbigniew Kowalewski / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
20FIGO L (77)AnetaKLAWE475,02
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Escudero L / Fiona L
   x / S
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
21PUERTO RICO (68)MałgorzataSZKUDLAREK (J.1997)576,01
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Antek / P-Marika
   Sławomir Słupiński / Grzegorz Szkudlarek
    Bogusławicki Klub Jeździecki
22SALVATOR M (57)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)868,37
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
23GERONIMO (27)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)870,57
   SP / POL / Ogier / 2004 / 999590507804 / ciemnogniada / NN / NN
   - / Paweł Binek
    BKJ
24JASKIER (60)KarolinaSTATKIEWICZ872,54
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Olivion / Juma
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves
25LEONARDO ZOF (69)KrzysztofMIKOŁAJCZYK890,34
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 BACHELOR RAD (22)KlaudiaBULZACKAelim
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / - / - / Ars Vivendi / Tullahyland Lyllie
   irl / Cecuga Mirosław
    TKJ Garbówek
 TOSKA (62)MariuszSTATKIEWICZelim
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza / Caletto s Son
   xx / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:17
14/N
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - N dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GOSTERA (58)TomaszKUMOREK048,86032,74250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / QULESTER / GODELLA
   SK PRUDNIK / HENRYK BARDA
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2CORJANA P (32)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK048,30036,42200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 009610010408 / siwa / Correro / Calippa
   Polowczyk Witold / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
3WISARDA (11)KamilGRZELCZYK051,40432,75150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690090408 / kara / Sword / Wizna
   SK Prudnik / Kamil Grzelczyk
    BKJ Bogusławice
4ZUZOU (9)PawełSTRZECHOWSKI047,22434,74100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
5UTOUCHA VAN DE DWERSE HAGEN (16)MaciejPEKANIEC045,46435,7480 PLN
   Belgijski Koń Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2004 / - / - / Cento lano / Atoucha vant zorgvielt
   - / Antoni Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6AROMAT (48)KlaudiaBULZACKA044,71951,8060 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / Helanis / Adina
   - / Klaudia Bulzacka
    TKJ Garbówek
7SALVATOR M (57)ZuzannaKUMOREK (JM.2002)447,16
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Sokrates / Samarkanda
   SK MOSZNA / Joanna Skibińska
    KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
8AKORD (43)PaulaGRZESIEK (JM.2000)448,46
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Imequyl / Armenia
   Krzysztof Kluzowski / Beata Grzesiek
    TKJ Garbówek
9EL-DŻAMARA (78)JakubKUBIAK (JM.2000)448,66
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / kasztanowata / Luron / -
   
    BKJ
10DONNER (2)SylwesterJANUSZEWSKI448,67
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / - / Zapatero Vdl / Sabien
   B / Anna Miszczak
    BKJ BOGUSŁAWICE
11BIZU BIZU (7)PawełSTRZECHOWSKI448,94
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Nobody / Bretania
   Paweł Strzechowski / Paweł Strzechowski
    JKS Salio
12CHRZEŚNIAK (20)AgnieszkaBROŻYNA452,06
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
13GWINEA BISSAU (52)DamianRYTYCH452,47
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / NN / NN
   NN / R.Jagieliński
    BKJ
14RUBIN (53)DamianRYTYCH452,94
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Imequyl / Rudzianka
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
    BKJ
15GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA452,95
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Qumball / Guera
   Władysław Łopuszyński / Paweł Binek
    BKJ
16BACHELOR RAD (22)KlaudiaBULZACKA663,99
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / - / - / Ars Vivendi / Tullahyland Lyllie
   irl / Cecuga Mirosław
    TKJ Garbówek
17SLOGAN (55)AgataRECHA (J.1998)852,55
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / Lactat / Szarotka
   Kloc Edmund / Aleksandra Szczepańska
    BPK
18GERONIMO (27)MarcelinaJAROSZCZYK (J.1998)853,76
   SP / POL / Ogier / 2004 / 999590507804 / ciemnogniada / NN / NN
   - / Paweł Binek
    BKJ
19RATINO (38)PatrycjaBIERNACKA1063,72
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / La Voltaire / Roksana
   Zbigniew Kowalewski / Patrycja Biernacka
    TKJ Garbówek
20TABUN WM (10)KamilGRZELCZYK1076,07
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice
21SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)1166,79
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
22HARNAŚ (64)JuliaPARADOWSKA (J.1999)1242,67
   MŁP / POL / Wałach / 2005 / POL006590182505 / gniada / TOP GUN / HARDA
   SK Walewice / Tomasz Paradowski
    Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
23DAKOTA (35)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK1269,43
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / 528003000808119 / siwa / Zurich / Irma Donna
   J.W.& A.P. Jurrius / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
24ARON (44)KlaudiaBULZACKA2172,25
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Imequyl / Ambrozja
   Krzysztof Kluzowski / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/6
Liczba skoków (Jumps)
9/7
Dystans (m)
300/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/48 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:18
15/N1
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N1 zwykły art.238.2.1
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZUZOU (9)PawełSTRZECHOWSKI055,51350 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Marino / Zizou
   Pawel Strzechowski / Pawel Strzechowski
    JKS Salio
2CHANNEL VAN TER MOUDE (19)MaciejPEKANIEC060,13280 PLN
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3SINEY (70)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)061,39
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
4TABUN WM (10)KamilGRZELCZYK069,67
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek / Twarda-WM
   Nieznany / Patrycja Biernacka
    BKJ Bogusławice
5JAMAL VAN ORTI (33)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK464,29
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056 002 W00293017 / - / Toulon / Beau Reve Van Orti
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
6GWINEA BISSAU (52)DamianRYTYCH464,36
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / NN / NN
   NN / R.Jagieliński
    BKJ
7RUBIN (53)DamianRYTYCH472,22
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Imequyl / Rudzianka
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
    BKJ
8CHRZEŚNIAK (20)AgnieszkaBROŻYNA859,44
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL999590302907 / siwa / Quite Last / Qumbal / Chrastava / Calderon
   Mirosław Kaczor / Agnieszka Brożyna
    Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 19-20.12.2015
Wydruk: 20-12-2015 16:29:19
16/C
Data: 20-12-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1JAMAL VAN ORTI (33)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK464,28450 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / 056 002 W00293017 / - / Toulon / Beau Reve Van Orti
   Johan Van Oost / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
2CORJANA P (32)LudmiłaSIERGIEJ-KRYSZTOFIAK860,41
   SP / POL / Klacz / 2008 / 009610010408 / siwa / Correro / Calippa
   Polowczyk Witold / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
3CHANNEL VAN TER MOUDE (19)MaciejPEKANIEC1256,80
   Holsztyńska / BEL / Klacz / 2005 / - / - / Caretino / Madame III
   Demets / Joanna małuszyńska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/5
Liczba skoków (Jumps)
11/6
Dystans (m)
400/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/43 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Franciszek Szymanowski
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com