Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:49
1/OPEN - towarzyski
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - OPEN - towarzyski 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)038,28
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
1--5LAZUR (8)MariaRZEPKOWSKA040,31
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--5ELISE (21)AnnaKOŁDON040,96
   - / Polska / klacz / 2009 / - / c.gniada / NN / NN
   - / Kołdon Anna
    BPK
1--5TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)041,08
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
1--5NIUNIA (2)JoannaKRAJEWSKA044,33
   kuc / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / NN / NN
   - / Bartosz Dolny
   
6--7NIUNIA (2)JoannaKRAJEWSKA442,51
   kuc / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / NN / NN
   - / Bartosz Dolny
   
6--7ELISE (21)WiktoriaKOWALCZYK (JM.2001)443,03
   - / Polska / klacz / 2009 / - / c.gniada / NN / NN
   - / Kołdon Anna
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:50
2/OPEN - towarzyski
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - OPEN - towarzyski 80 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5BONA (7)AleksandraLOTA039,40
   Kuc / Polska / klacz / 2001 / - / siwa / Walor / Balerina
   - / ŁKJ
    ŁKJ
1--5TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)041,29
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
1--5TITO (35)AgataMINIAS (JM.2000)043,09
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
   
1--5TITO (35)AgataMINIAS (JM.2000)044,17
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
   
1--5KRYPTON (3)PaulinaLEWANDOWSKA047,04
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
6TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)442,57
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
7ARCAN (4)JagodaJAWORSKA559,42
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ
 LAZUR (8)MariaRZEPKOWSKAelim
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
 TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)elim
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:50
3/LL - towarzyski
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL - towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1ARCAN (4)JagodaJAWORSKA43,15minus1,850
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ
2ELDORADO (1)SoniaŚWIDEREK42,55minus2,450
   - / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Manhattan Project / Elmoda
   - / BOMADOL Sp.z o.o.
   
3KRYPTON (3)PaulinaLEWANDOWSKA41,86minus3,140
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
4BONA (7)AleksandraLOTA39,63minus5,370
   Kuc / Polska / klacz / 2001 / - / siwa / Walor / Balerina
   - / ŁKJ
    ŁKJ
5CYPRIANO (39)MaciejPEKANIEC45,42plus0,421
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)elim
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
240
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
45 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:51
4/LL
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1IKAR (9)AnnaWOŹNA55,71minus0,290
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
2LEONARDO ZOF (47)KrzysztofMIKOŁAJCZYK58,60plus2,600
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3FIGO L (51)AnetaKLAWE61,10plus5,100
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Escudero L / Fiona L
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4EQUERCUS (12)ZuzannaWĘDZIK61,58plus5,580
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
5JEREMIASZ (44)KamilGRZELCZYK66,29plus10,290
   XO / Polska / ogier / 2010 / - / kasztanowata / Top Gun / -
   
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:51
5/L
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1GRANDA (10)MyrzatSABITOV02266,31
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
2--7IKAR (9)AnnaWOŹNA0,522,557,92
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
2--7KARTEL (18)MateuszLESZCZYŃSKI02,52,558,00
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ
2--7JEREMIASZ (44)KamilGRZELCZYK02,52,559,18
   XO / Polska / ogier / 2010 / - / kasztanowata / Top Gun / -
   
    BKJ
2--7HARCOWNIK (26)MartaGREBER02,52,559,45
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
2--7LEONARDO ZOF (47)KrzysztofMIKOŁAJCZYK02,52,562,01
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2--7JEREMIASZ (44)KamilGRZELCZYK02,52,562,44
   XO / Polska / ogier / 2010 / - / kasztanowata / Top Gun / -
   
    BKJ
8CORJANA P (24)LudmiłaSIERGIEJ12,53,567,85
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Correro / Calippa
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
9--11FIGO L (51)AnetaKLAWE0,544,555,94
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Escudero L / Fiona L
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9--11IKAR (9)AnnaWOŹNA13,54,556,20
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
9--11EQUERCUS (12)ZuzannaWĘDZIK13,54,565,65
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
12--14FRASUNEK (5)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)05561,80
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
12--14MONSUN (15)MariaMROZOWSKA (J.1997)0,54,5561,82
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniada / Rumianek / Majka
   - / Maria Mrozowska
    KJ Janowice
12--14CORJANA P (24)LudmiłaSIERGIEJ14567,84
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Correro / Calippa
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
15MONSUN (15)MariaMROZOWSKA (J.1997)0,55,5662,29
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniada / Rumianek / Majka
   - / Maria Mrozowska
    KJ Janowice
16ONTARIO (38)MaciejPEKANIEC07763,71
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
17SINEY (6)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)09952,45
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:52
6/P
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - P dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ERINA (27)LudmiłaSIERGIEJ042,10033,64200 PLN
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
2CALINA (14)MyrzatSABITOV049,54037,01150 PLN
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Day Dream II / Callie Z
   - / Dorota Brzezińska-Grabarczyk
    KJ Janowice
3GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA052,47039,95100 PLN
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Qumball / Guera
   - / Paweł Binek
    BKJ
4BORNEO (40)MaciejPEKANIEC042,72437,2150 PLN
   - / Polska / ogier / 2009 / - / gniady / Placido / Baronese Picadilly
   - / Witold Szydełko
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5ONTARIO (38)MaciejPEKANIEC046,19443,04
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6BAD BOY (43)KamilGRZELCZYK048,90546,89
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Maram / Bornea
   
    BKJ
7HARCOWNIK (26)MartaGREBER443,99
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
8KARTEL (18)MateuszLESZCZYŃSKI448,40
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ
9ERICSSON (33)MichalinaSZMYTKA (J.1998)452,24
   - / Polska / wałach / 2006 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
10GRANDA (10)MyrzatSABITOV453,14
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
11COMET 235 (32)MichalinaSZMYTKA (J.1998)561,24
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
12SINEY (6)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)563,96
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
13FRASUNEK (5)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)665,32
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
14DONNER (37)MaciejPEKANIEC842,19
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15QUATTRO M (42)TadeuszSZUTTENBACH848,91
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / kasztan / Tores / -
   - / Jarek Maciołek
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
320/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/45 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:53
7/N
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N zwykły art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASCAL S (25)LudmiłaSIERGIEJ052,07250 PLN
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / gniada / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
2BAD BOY (43)KamilGRZELCZYK054,09200 PLN
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Maram / Bornea
   
    BKJ
3ERICSSON (33)MichalinaSZMYTKA (J.1998)056,26
   - / Polska / wałach / 2006 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4CALINA (14)MyrzatSABITOV059,02
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Day Dream II / Callie Z
   - / Dorota Brzezińska-Grabarczyk
    KJ Janowice
5COMET 235 (32)MichalinaSZMYTKA (J.1998)062,94
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6QUATTRO M (42)TadeuszSZUTTENBACH066,31
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / kasztan / Tores / -
   - / Jarek Maciołek
    BKJ
7GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA067,65
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Qumball / Guera
   - / Paweł Binek
    BKJ
8ERINA (27)LudmiłaSIERGIEJ860,86
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:53
8/C
Data: 11-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C zwykły art.238.2.1
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASCAL S (25)LudmiłaSIERGIEJ455,61300 PLN
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / gniada / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:53
9/OPEN - towarzyskie
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - OPEN - towarzyskie 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5IWA (30)JuliaBURNOS066,56
   SP / Polska / klacz / 2003 / - / kasztanowata / Wisol / Irka
   - / Mateusz Kroc
    CSJ Equestro
1--5TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)067,52
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
1--5FRYKAS (50)MateuszMAJDZIŃSKI068,40
   kuc / Polska / wałach / 2005 / - / - / - / Firma
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
1--5NIUNIA (2)JoannaKRAJEWSKA068,60
   kuc / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / NN / NN
   - / Bartosz Dolny
   
1--5LAZUR (8)MariaRZEPKOWSKA070,11
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:54
10/OPEN - towarzyskie
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - OPEN - towarzyskie 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicaPunktyNagroda
Prize
1TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)68,23minus0,770
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
2ARCAN (4)JagodaJAWORSKA68,21minus0,790
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ
3IWA (30)JuliaBURNOS65,83minus3,170
   SP / Polska / klacz / 2003 / - / kasztanowata / Wisol / Irka
   - / Mateusz Kroc
    CSJ Equestro
4PANDORA (23)PaulinaLEE73,16plus4,160
   SP / Polska / klacz / 1999 / - / gniada / Kanion / Programa
   - / Tomasz Czarnecki
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
5KRYPTON (3)PaulinaLEWANDOWSKA64,47minus4,530
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
6FRYKAS (50)MateuszMAJDZIŃSKI64,18minus4,820
   kuc / Polska / wałach / 2005 / - / - / - / Firma
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
7TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)62,88minus6,120
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
8GAJA (31)WeronikaBYKOWSKA62,10minus6,900
   Wlkp / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Eskudo / Gajsa
   - / Justyna Kroc
    CSJ Equestro
9BONA (7)AleksandraLOTA61,39minus7,610
   Kuc / Polska / klacz / 2001 / - / siwa / Walor / Balerina
   - / ŁKJ
    ŁKJ
10NIUNIA (2)JoannaKRAJEWSKA73,83plus4,831
   kuc / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / NN / NN
   - / Bartosz Dolny
   
11LAZUR (8)MariaRZEPKOWSKA67,64minus1,362
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
12TITO (35)AgataMINIAS (JM.2000)74,45plus5,452
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
   
13ELDORADO (1)SoniaŚWIDEREK78,12plus9,122
   - / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Manhattan Project / Elmoda
   - / BOMADOL Sp.z o.o.
   
14TAURUS (28)MarekMURLIKIEWICZ85,19plus16,192
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:55
11/LL - towarzyskie
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL - towarzyskie 90 cm z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1--2KRYPTON (3)PaulinaLEWANDOWSKA002,567,06
   MŁP / Polska / wałach / 1996 / - / siwa / Berberys / Krajka
   - / ŁKJ
    ŁKJ
1--2CYPRIANO (39)MaciejPEKANIEC02,52,570,97
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3--4ARCAN (4)JagodaJAWORSKA0,52,5370,16
   SP / Polska / wałach / 2000 / - / kasztan / Lambado / Arabela
   - / Tomasz Cajdler
    ŁKJ
3--4CYPRIANO (39)MaciejPEKANIEC0,52,5373,39
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5--6BONA (7)AleksandraLOTA0,544,560,74
   Kuc / Polska / klacz / 2001 / - / siwa / Walor / Balerina
   - / ŁKJ
    ŁKJ
5--6ELDORADO (1)SoniaŚWIDEREK04,54,571,42
   - / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Manhattan Project / Elmoda
   - / BOMADOL Sp.z o.o.
   
7TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)05,55,566,92
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
8TITO (35)AgataMINIAS (JM.2000)06670,79
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
   
9TAVANTA (55)ZuzannaBALD (J.1998)06,56,566,63
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    BPK
10PANDORA (23)PaulinaLEE26878,95
   SP / Polska / klacz / 1999 / - / gniada / Kanion / Programa
   - / Tomasz Czarnecki
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
 LAZUR (8)MariaRZEPKOWSKAelim
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:55
12/LL
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - LL dokładności art.238.1.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8GAJA (31)WeronikaBYKOWSKA063,00
   Wlkp / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Eskudo / Gajsa
   - / Justyna Kroc
    CSJ Equestro
1--8EQUERCUS (12)ZuzannaWĘDZIK063,18
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
1--8GAJA (31)WeronikaBYKOWSKA063,22
   Wlkp / Polska / klacz / 2002 / - / gniada / Eskudo / Gajsa
   - / Justyna Kroc
    CSJ Equestro
1--8JAMAJKA (41)PaulaKRAJEWSKA068,38
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / kasztanowata / Kanon / Jacquelin
   - / Paula Krajewska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--8FIGO L (51)AnetaKLAWE068,46
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Escudero L / Fiona L
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--8TAURUS (28)MarekMURLIKIEWICZ072,01
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--8LEONARDO ZOF (47)KrzysztofMIKOŁAJCZYK073,18
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--8FIGO (54)MariuszSTATKIEWICZ073,44
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Diafon / Fairy Twing
   - / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9FAIRY TWING (17)KingaŁASZCZUK868,00
   PKAng / Polska / klacz / 2004 / - / ciemnogniada / Enjoy Plan / Fairy Tale
   - / Kinga Łaszczuk
    BKJ
 JAMAJKA (41)PaulaKRAJEWSKAelim
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / kasztanowata / Kanon / Jacquelin
   - / Paula Krajewska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:56
13/L
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
czasplus/minusróżnicaPunktyNagroda
Prize
1HARCOWNIK (26)MartaGREBER70,80minus0,200
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
2FRASUNEK (5)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)71,53plus0,530
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
3FIGO (54)MariuszSTATKIEWICZ72,39plus1,390
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Diafon / Fairy Twing
   - / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4FAIRY TWING (17)KingaŁASZCZUK73,55plus2,550
   PKAng / Polska / klacz / 2004 / - / ciemnogniada / Enjoy Plan / Fairy Tale
   - / Kinga Łaszczuk
    BKJ
5ONTARIO (38)MaciejPEKANIEC75,50plus4,500
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6SINEY (6)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)77,65plus6,650
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
7JEREMIASZ (44)KamilGRZELCZYK84,68plus13,680
   XO / Polska / ogier / 2010 / - / kasztanowata / Top Gun / -
   
    BKJ
8CORJANA P (24)LudmiłaSIERGIEJ80,67plus9,671
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Correro / Calippa
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
9DUBAJLLA (46)FelixKRUPPA84,94plus13,941
   OLD / - / klacz / 2010 / - / kasztanowata / Detroit / Coquette
   
    FKJ Zbyszko
10LEONARDO ZOF (47)KrzysztofMIKOŁAJCZYK89,68plus18,684
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
11NOVITA (22)RafałSNYCERZ94,66plus23,664
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Lober Boy / New Star
   - / Wieslaw Leszczyński
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
12KARTEL (18)MateuszLESZCZYŃSKI107,53plus36,534
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:56
14/L
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - L licencyjny art.6 reg.PZJ
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
wynikNagroda
Prize
 TOSKA (52)KarolinaSTATKIEWICZniezaliczony
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza
   - / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 EQUERCUS (12)ZuzannaWĘDZIKzaliczony
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
 JASKIER (53)MariuszSTATKIEWICZzaliczony
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / c.gniady / Olivion / Juma
   Sławomir Grzelczyk / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 FIGO L (51)AnetaKLAWEzaliczony
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Escudero L / Fiona L
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:57
15/P
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - P zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1DONNER (37)MaciejPEKANIEC058,47026,82300 PLN
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2BAD BOY (43)KamilGRZELCZYK061,37027,84200 PLN
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Maram / Bornea
   
    BKJ
3GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA064,83028,46120 PLN
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Qumball / Guera
   - / Paweł Binek
    BKJ
4CORJANA P (24)LudmiłaSIERGIEJ062,02030,7970 PLN
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Correro / Calippa
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
5JEREMIASZ (44)KamilGRZELCZYK063,25031,01
   XO / Polska / ogier / 2010 / - / kasztanowata / Top Gun / -
   
    BKJ
6DUBAJLLA (46)FelixKRUPPA058,77031,07
   OLD / - / klacz / 2010 / - / kasztanowata / Detroit / Coquette
   
    FKJ Zbyszko
7NOVITA (22)RafałSNYCERZ062,18038,92
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Lober Boy / New Star
   - / Wieslaw Leszczyński
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
8ERINA (27)LudmiłaSIERGIEJ055,72429,30
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
9SINEY (6)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)060,951549,87
   OLD / Polska / klacz / 2001 / - / gniada / Quincy / Hauptstutbuch Santal
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
10FRASUNEK (5)JuliaDURKIEWICZ (J.1999)458,73
   Małopolska / Polska / wałach / 2001 / - / C.Gniada / Divisor / Farsa
   - / ŁKJ
    ŁKJ
11TAVANTA (55)SylwesterMAJDZIŃSKI459,77
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
12HARCOWNIK (26)MartaGREBER852,35
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
13QUATTRO M (42)TadeuszSZUTTENBACH861,55
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / kasztan / Tores / -
   - / Jarek Maciołek
    BKJ
14ONTARIO (38)MaciejPEKANIEC971,43
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15KARTEL (18)MateuszLESZCZYŃSKI1178,63
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ
16KARMELOWY KRÓL (48)SylwesterMAJDZIŃSKI2083,66
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / kasztan / Love Affair / Kaloe
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/5
Liczba skoków (Jumps)
10/6
Dystans (m)
370/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
69/47 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:57
16/N
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - N dwufazowy art.274.5.2
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PASCAL S (25)LudmiłaSIERGIEJ048,19033,01350 PLN
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / gniada / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
2BORNEO (40)MaciejPEKANIEC046,78034,25250 PLN
   - / Polska / ogier / 2009 / - / gniady / Placido / Baronese Picadilly
   - / Witold Szydełko
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3ERICSSON (33)MichalinaSZMYTKA (J.1998)051,06036,25140 PLN
   - / Polska / wałach / 2006 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4HAJDA (45)FelixKRUPPA051,17037,68
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / siwa / Cantanis / Harda Dusza
   
    FKJ Zbyszko
5GENEO (29)JudytaZIÓŁKOWSKA051,85040,46
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Qumball / Guera
   - / Paweł Binek
    BKJ
6ERINA (27)LudmiłaSIERGIEJ048,97434,66
   KWPN / HOL / klacz / 2009 / - / gniada / Van Gogh / Sarina
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
7COMET 235 (32)MichalinaSZMYTKA (J.1998)050,22442,85
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8QUATTRO M (42)TadeuszSZUTTENBACH054,61652,48
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / kasztan / Tores / -
   - / Jarek Maciołek
    BKJ
 BAD BOY (43)KamilGRZELCZYKrez
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Maram / Bornea
   
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
330/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/48 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 11-12.04.2015
Wydruk: 12-04-2015 16:15:58
17/C
Data: 12-04-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ERICSSON (33)MichalinaSZMYTKA (J.1998)1679,45400 PLN
   - / Polska / wałach / 2006 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 PASCAL S (25)LudmiłaSIERGIEJelim
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / gniada / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
 COMET 235 (32)MichalinaSZMYTKA (J.1998)elim
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com