Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:09
1 - Open
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - Open 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--4ARVENA (7)DorotaANSZPERGIER057,03
   SP / Polska / klacz / 2003 / - / siwa / Bar / Arka
   - / Dorota Anszpergier
   
1--4SAVINA (11)KatarzynaMACHERZYŃSKA060,56
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Hetman / Savona
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
1--4SAVINA (11)KatarzynaMACHERZYŃSKA061,39
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Hetman / Savona
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
1--4ALABAMA (10)JustynaGÓRAK061,78
   Małopolska / Polska / klacz / 1998 / POL 006 59 00010 98 / Gniada / Empik / Alba
   - / Marcin Libich
   
5ARVENA (7)DorotaANSZPERGIER872,61
   SP / Polska / klacz / 2003 / - / siwa / Bar / Arka
   - / Dorota Anszpergier
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:09
2 - Open
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - Open 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1GALA GB (9)KarolinaŁASZKIEWICZ59,81minus1,190
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
2HASZYSZ (30)KamilaSMODEREK59,34minus1,660
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Agro-Aves Gajewniki
3FIGO (55)AnetaKLAWE58,49minus2,510
   
   
    Agro-Aves Gajewniki
4ALABAMA (10)JustynaGÓRAK64,26plus3,260
   Małopolska / Polska / klacz / 1998 / POL 006 59 00010 98 / Gniada / Empik / Alba
   - / Marcin Libich
   
5EXODUS-W (43)AleksandraCZYŻ (JM.2000)64,27plus3,270
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
6KANION (42)NataliaDOBRZYŃSKA57,13minus3,870
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / kara
   - / Janusz Dobrzyński
    BKJ
7ARAMIS (1)DorotaBRZEZIŃSKA56,38minus4,620
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Ludger / Artemida
   - / Dorota Brzezińska
    KJ Janowice
8ARVENA (7)DorotaANSZPERGIER56,29minus4,710
   SP / Polska / klacz / 2003 / - / siwa / Bar / Arka
   - / Dorota Anszpergier
   
9FIGO (40)MariuszSTATKIEWICZ66,60plus5,600
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Diafon / Fairy Twing
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:10
3 - LL
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL 90 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--11TITO (34)AnetaKLAWE053,14
   
   
    Agro-Aves Gajewniki
1--11TITO (34)AnetaKLAWE054,19
   
   
    Agro-Aves Gajewniki
1--11ARAMIS (1)DorotaBRZEZIŃSKA055,34
   SP / Polska / wałach / 2006 / - / gniada / Ludger / Artemida
   - / Dorota Brzezińska
    KJ Janowice
1--11HARNAŚ (54)JuliaPARADOWSKA (JM.1999)055,72
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    KJ Horseprofi
1--11EQUINE (8)KarolinaŁASZKIEWICZ056,07
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
1--11KANION (42)NataliaDOBRZYŃSKA056,53
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / kara
   - / Janusz Dobrzyński
    BKJ
1--11OTELLO (24)AgnieszkaKOS057,59
   SP / Polska / wałach / 2010 / - / c.gniady / Quamiro / Olcza
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
    JKS Moskit Kalisz
1--11BARAŻ (38)MaciejPEKANIEC060,10
   
   
    AGRO-AVES Gajewniki
1--11GALA GB (9)KarolinaŁASZKIEWICZ060,13
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
1--11FIGO (40)MariuszSTATKIEWICZ060,31
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Diafon / Fairy Twing
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki
1--11SAVINA (11)KatarzynaMACHERZYŃSKA061,68
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Hetman / Savona
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
12--16DUMA (44)AleksandraCZYŻ (JM.2000)454,89
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
12--16JASKIER (41)MariuszSTATKIEWICZ455,79
   SP / Polska / wałach / 2004 / POL 009 59 00069 04 / ciemnogniada / Olivion / Juma
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki
12--16HASZYSZ (30)KamilaSMODEREK458,00
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Agro-Aves Gajewniki
12--16BARAŻ (38)MaciejPEKANIEC464,53
   
   
    AGRO-AVES Gajewniki
12--16LEONARDO ZOF (29)KrzysztofMIKOŁAJCZYK468,19
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    AGRO-AVES Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:12
4 - L
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L dokładności art.238.1.1
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8HARCOWNIK (53)MartaGREBER060,21
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
1--8DUMA (44)AleksandraCZYŻ (JM.2000)064,05
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
1--8OTELLO (24)AgnieszkaKOS064,62
   SP / Polska / wałach / 2010 / - / c.gniady / Quamiro / Olcza
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
    JKS Moskit Kalisz
1--8ARABESQUE DE REVEL (37)MaciejPEKANIEC064,65
   SF / - / klacz / 2010 / - / siwa / Crusador / Salome de Ravel
   
    AGRO-AVES Gajewniki
1--8EQUINE (8)KarolinaŁASZKIEWICZ064,79
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
1--8JASKIER (41)MariuszSTATKIEWICZ065,30
   SP / Polska / wałach / 2004 / POL 009 59 00069 04 / ciemnogniada / Olivion / Juma
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki
1--8RUBI I (19)AgnieszkaBROŻYNA067,24
   WLKP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Correro / Rosiczka
   - / Anna Narodzonek
    Belchatowski Klub Lekkoatletyczny
1--8SAVONA (12)KatarzynaMACHERZYŃSKA068,92
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
9--14HARNAŚ (54)JuliaPARADOWSKA (JM.1999)460,93
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    KJ Horseprofi
9--14RUBI I (19)AgnieszkaBROŻYNA464,24
   WLKP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Correro / Rosiczka
   - / Anna Narodzonek
    Belchatowski Klub Lekkoatletyczny
9--14HARNAŚ (54)TomaszPARADOWSKI465,18
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    BPK
9--14DAKOTA (27)LudmiłaSIERGIEJ470,26
   KWPN / Holandia / wałach / 2008 / - / siwa / Zurich / Irma Donna
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
9--14DAKOTA (27)LudmiłaSIERGIEJ474,31
   KWPN / Holandia / wałach / 2008 / - / siwa / Zurich / Irma Donna
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
9--14LEONARDO ZOF (29)KrzysztofMIKOŁAJCZYK478,73
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    AGRO-AVES Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:13
5 - P
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHRZEŚNIAK (18)AgnieszkaBROŻYNA049,7890 PLN
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Quite Last / Chrastava
   - / Agnieszka Brożyna
    Belchatowski Klub Lekkoatletyczny
2PASCAL S (28)LudmiłaSIERGIEJ051,7560 PLN
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / gniada / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
3ERICSSON (31)MichalinaSZMYTKA (J.1998)066,13
   - / Polska / wałach / 2007 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    AGRO-AVES Gajewniki
4SAVONA (12)KatarzynaMACHERZYŃSKA069,99
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
5HARCOWNIK (53)MartaGREBER466,60
   Młp / Polska / wałach / 2004 / - / gniady / Emetyt / Hetka
   - / Artur Greber
    JKS Salio
6TABUN WM (32)PatrycjaBIERNACKA477,82
   Niem Sport. / - / wałach / 2004 / - / gniady / Landcordek / Twarda W M
   
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:13
6 - N
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CHRZEŚNIAK (18)AgnieszkaBROŻYNA065,59037,66140 PLN
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Quite Last / Chrastava
   - / Agnieszka Brożyna
    Belchatowski Klub Lekkoatletyczny
2RATINO (33)PatrycjaBIERNACKA061,94043,50100 PLN
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    TKJ Garbówek
3ELIXIR DE LA ESPERANCE (39)MaciejPEKANIEC053,92436,46
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    AGRO-AVES Gajewniki
4ERICSSON (31)MichalinaSZMYTKA (J.1998)071,731478,66
   - / Polska / wałach / 2007 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    AGRO-AVES Gajewniki
5BORNEO (36)MaciejPEKANIEC459,39
   - / Polska / ogier / 2009 / - / gniady / Placido / Baronese Picadilly
   - / Witold Szydełko
    AGRO-AVES Gajewniki
6PASCAL S (28)LudmiłaSIERGIEJ459,52
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / gniada / Qulester / Pasja
   - / Kamil Suskiewicz
    JKS Salio
7TABUN WM (32)PatrycjaBIERNACKA469,09
   Niem Sport. / - / wałach / 2004 / - / gniady / Landcordek / Twarda W M
   
    TKJ Garbówek
 BASTYLIA (25)MarekSTRZYŻelim
   SP / Polska / klacz / 2000 / - / c.gniada / Carolus I / Brenna
   Miroslaw Stasiak / Marek Strzyż
    Olmet-Ost

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
450/400
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
84/74
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:14
7 - N1
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N1 zwykły art.238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RATINO (33)PatrycjaBIERNACKA071,4090 PLN
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    TKJ Garbówek
2CALIDOS (26)LudmiłaSIERGIEJ481,70
   HOL / Niemcy / ogier / 2008 / - / siwa / Calido I / Komtess VI
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
 BASTYLIA (25)MarekSTRZYŻrez
   SP / Polska / klacz / 2000 / - / c.gniada / Carolus I / Brenna
   Miroslaw Stasiak / Marek Strzyż
    Olmet-Ost

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95
Startowało koni
3
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:14
8 - C
Data: 2014-10-25
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C o wzrastającym stopniu trudności art.269
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALIDOS (26)LudmiłaSIERGIEJ4449,8780 PLN
   HOL / Niemcy / ogier / 2008 / - / siwa / Calido I / Komtess VI
   - / Łukasz Wyszkowski
    JKS Salio
 ELIXIR DE LA ESPERANCE (39)MaciejPEKANIECelim
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    AGRO-AVES Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76
Startowało koni
2
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:15
9 - Open
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - Open 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--5ARVENA (7)DorotaANSZPERGIER067,20
   SP / Polska / klacz / 2003 / - / siwa / Bar / Arka
   - / Dorota Anszpergier
   
1--5SZAROTKA (56)JoannaGUT (JM.2001)070,35
   - / - / - / 2010 / - / -
   
   
1--5DONNER (35)AnnaMISZCZAK073,32
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   
   
1--5SAVINA (11)KatarzynaMACHERZYŃSKA076,31
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Hetman / Savona
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
1--5DONNER (35)AnnaMISZCZAK077,11
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   
   
6--7SZAROTKA (56)JoannaGUT (JM.2001)470,11
   - / - / - / 2010 / - / -
   
   
6--7MARKUS (46)PatrycjaMARKIEWICZ (Mł.2003)473,80
   KUC / Polska / wałach / 2000 / - / gniada w siwiźnie / Arcus / Maggi
   - / Karolina Markiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
 NOWIA (51)KatarzynaFERETelim
   Wlkp / Polska / klacz / 2000 / - / siwa / Wiking / Noc
   - / Krzysztof Snycerz
    Stowarzyszenie"Ranczo w Dolinie"
 NOWIA (51)KatarzynaFERETelim
   Wlkp / Polska / klacz / 2000 / - / siwa / Wiking / Noc
   - / Krzysztof Snycerz
    Stowarzyszenie"Ranczo w Dolinie"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
9
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:16
10 - Open
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - Open 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1ALABAMA (10)JustynaGÓRAK70,15minus3,850
   Małopolska / Polska / klacz / 1998 / POL 006 59 00010 98 / Gniada / Empik / Alba
   - / Marcin Libich
   
2ARVENA (7)DorotaANSZPERGIER69,34minus4,660
   SP / Polska / klacz / 2003 / - / siwa / Bar / Arka
   - / Dorota Anszpergier
   
3MARKUS (46)PatrycjaMARKIEWICZ (Mł.2003)68,63minus5,370
   KUC / Polska / wałach / 2000 / - / gniada w siwiźnie / Arcus / Maggi
   - / Karolina Markiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
4HASZYSZ (30)KamilaSMODEREK83,22plus9,222
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Agro-Aves Gajewniki
5RASTY (50)DariuszCHOBER91,83plus17,833
   HAN / Niemcy / wałach / 1996 / - / gniady / Ramiro's Son II / Wendy
   - / Krzysztof Snycerz
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:18
11 - LL
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL dokładności art.238.1.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9TITO (34)AnetaKLAWE062,68
   
   
    Agro-Aves Gajewniki
1--9CALINA (2)DorotaBRZEZIŃSKA064,47
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Day Dream II / Callie Z
   - / Dorota Brzezińska-Grabarczyk
    KJ Janowice
1--9EQUINE (8)KarolinaŁASZKIEWICZ064,61
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
1--9FIGO (55)AnetaKLAWE065,21
   
   
    Agro-Aves Gajewniki
1--9SAVINA (11)KatarzynaMACHERZYŃSKA070,62
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Hetman / Savona
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
1--9EXODUS-W (43)AleksandraCZYŻ (JM.2000)071,07
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
1--9KARTEL (16)MateuszLESZCZYŃSKI072,43
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ
1--9HASZYSZ (30)KamilaSMODEREK072,91
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Agro-Aves Gajewniki
1--9ALABAMA (10)JustynaGÓRAK073,93
   Małopolska / Polska / klacz / 1998 / POL 006 59 00010 98 / Gniada / Empik / Alba
   - / Marcin Libich
   
10--12FIGO (40)MariuszSTATKIEWICZ467,84
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Diafon / Fairy Twing
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki
10--12GALA GB (9)KarolinaŁASZKIEWICZ470,15
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
10--12RASTY (50)DariuszCHOBER471,31
   HAN / Niemcy / wałach / 1996 / - / gniady / Ramiro's Son II / Wendy
   - / Krzysztof Snycerz
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
13TAURUS (15)MarekMURLIKIEWICZ790,15
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
14--15BARAŻ (38)MaciejPEKANIEC872,59
   
   
    AGRO-AVES Gajewniki
14--15RASTY (50)DariuszCHOBER880,04
   HAN / Niemcy / wałach / 1996 / - / gniady / Ramiro's Son II / Wendy
   - / Krzysztof Snycerz
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
 SAVINA (11)KatarzynaMACHERZYŃSKAelim
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Hetman / Savona
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:20
12 - LL
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - LL 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S1 - Puchar Gajewnik
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1JASKIER (41)MariuszSTATKIEWICZ74,80plus0,800
   SP / Polska / wałach / 2004 / POL 009 59 00069 04 / ciemnogniada / Olivion / Juma
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki
2HARNAŚ (54)JuliaPARADOWSKA (JM.1999)75,07plus1,070
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    KJ Horseprofi
3TAURUS (15)MarekMURLIKIEWICZ69,76minus4,240
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
4MARKUS (46)PatrycjaMARKIEWICZ (Mł.2003)69,00minus5,000
   KUC / Polska / wałach / 2000 / - / gniada w siwiźnie / Arcus / Maggi
   - / Karolina Markiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
5SANTINO (52)NataliaRYMARCZYK65,59minus8,410
   SP / Polska / wałąch / 2007 / - / gniady / Santiego / Symfonia
   - / Anna Rymarczyk
    KJ Janowice
6KANION (42)NataliaDOBRZYŃSKA64,56minus9,440
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / kara
   - / Janusz Dobrzyński
    BKJ
7EXODUS-W (43)AleksandraCZYŻ (JM.2000)71,57minus2,431
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
8FIGO (40)MariuszSTATKIEWICZ71,38minus2,621
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Diafon / Fairy Twing
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki
9CALINA (2)DorotaBRZEZIŃSKA80,54plus6,543
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Day Dream II / Callie Z
   - / Dorota Brzezińska-Grabarczyk
    KJ Janowice
10HASZYSZ (30)KamilaSMODEREK99,18plus25,186
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:22
13 - L
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1HARNAŚ (54)TomaszPARADOWSKI053,76024,84
   MŁP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Top Gun / Harda
   - / Tomasz Paradowski
    BPK
2ARABESQUE DE REVEL (37)MaciejPEKANIEC054,78037,94
   SF / - / klacz / 2010 / - / siwa / Crusador / Salome de Ravel
   
    AGRO-AVES Gajewniki
3GALA GB (9)KarolinaŁASZKIEWICZ060,98041,89
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
4LEONARDO ZOF (29)KrzysztofMIKOŁAJCZYK057,97elim
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    AGRO-AVES Gajewniki
5EQUINE (8)KarolinaŁASZKIEWICZ452,24
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    Bractwo Konne Św.Marcina
6DUMA (44)AleksandraCZYŻ (JM.2000)454,00
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
7JASKIER (41)MariuszSTATKIEWICZ456,07
   SP / Polska / wałach / 2004 / POL 009 59 00069 04 / ciemnogniada / Olivion / Juma
   - / Dominika Statkiewicz
    AgroAves Gajewniki
8GRANDA (3)AnnaWOŹNA460,72
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   - / Anna Woźna
    Bractwo Konne Św.Marcina
9KARTEL (16)MateuszLESZCZYŃSKI461,53
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ
10ATOS (4)MartaNAROLSKA577,83
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / gniada / nn / Ariadna
   - / Tomasz Zalasa
    KJ Janowice
11SAVONA (12)KatarzynaMACHERZYŃSKA889,61
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek
12NOVITA (47)RafałSNYCERZ1250,25
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Lober Boy / New Star
   - / Wieslaw Leszczyński
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
13SANTINO (52)NataliaRYMARCZYK1252,11
   SP / Polska / wałąch / 2007 / - / gniady / Santiego / Symfonia
   - / Anna Rymarczyk
    KJ Janowice
14RUBI I (19)AgnieszkaBROŻYNA1263,42
   WLKP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Correro / Rosiczka
   - / Anna Narodzonek
    Belchatowski Klub Lekkoatletyczny
15KANION (42)NataliaDOBRZYŃSKA2086,67
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / kara
   - / Janusz Dobrzyński
    BKJ
 WERONA J (48)RafałSNYCERZelim
   SP / Polska / klacz / 2004 / - / kasztan / Konig Sobieski / Warna
   - / Krzysztof Snycerz
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
400/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/56
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:25
14 - P
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ŁYSKACZ (13)JacekLASOTA044,42036,5290 PLN
   MŁP / Polska / ogier / 1998 / - / cienmogniada / Sebastian / Łada
   - / Jacek Lasota
    SJ "Napoleońska Zagroda"
2NOVITA (47)RafałSNYCERZ047,45040,9560 PLN
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Lober Boy / New Star
   - / Wieslaw Leszczyński
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
3SELENA (5)ElizaSTARCZAK052,05435,77
   SP / - / - / 2006 / - / - / Land Jonker's / Saxon Way
   - / Jerzy Jakubczak
    KJ Olmet-OstSped
4INDIANA UWE (14)JacekLASOTA447,21
   SP / Polska / wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequil / Irlandia
   - / Jacek Lasota
    SJ "Napoleońska Zagroda"
5TABUN WM (32)PatrycjaBIERNACKA560,88
   Niem Sport. / - / wałach / 2004 / - / gniady / Landcordek / Twarda W M
   
    TKJ Garbówek
6SAVONA (12)KatarzynaMACHERZYŃSKA1570,17
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / c.gniada / Cordial / Sumienna
   - / Andrzej Pytlarz
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/6
Liczba skoków (Jumps)
8/6
Dystans (m)
320/260
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/48
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:26
14a - P
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14a - P zwykły art.238.2.1. - eliminacje do Pucharu Gajewnik
(Competition No 14a)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BORNEO (36)MaciejPEKANIEC060,15
   - / Polska / ogier / 2009 / - / gniady / Placido / Baronese Picadilly
   - / Witold Szydełko
    AGRO-AVES Gajewniki
2ERICSSON (31)MichalinaSZMYTKA (J.1998)465,92
   - / Polska / wałach / 2007 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    AGRO-AVES Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:28
15 - N
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N dwufazowy art.274.5.5
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasCzasBłędy
1BORNEO (36)MaciejPEKANIEC039,6526,270150 PLN
   - / Polska / ogier / 2009 / - / gniady / Placido / Baronese Picadilly
   - / Witold Szydełko
    AGRO-AVES Gajewniki
2ELIXIR DE LA ESPERANCE (39)MaciejPEKANIEC042,1126,37090 PLN
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    AGRO-AVES Gajewniki
3KASHMIR DE REVE (17)MateuszLESZCZYŃSKI046,9926,70060 PLN
   SP / NIemcy / wałach / 2001 / - / gniada / Kashmir van't Shuttershof / Doxanna
   - / Wieslaw Leszczyński
    ŁKJ
4BASTYLIA (25)MarekSTRZYŻ044,9730,360
   SP / Polska / klacz / 2000 / - / c.gniada / Carolus I / Brenna
   Miroslaw Stasiak / Marek Strzyż
    Olmet-Ost
5TABUN WM (32)PatrycjaBIERNACKA043,8532,121
   Niem Sport. / - / wałach / 2004 / - / gniady / Landcordek / Twarda W M
   
    TKJ Garbówek
6ŁYSKACZ (13)JacekLASOTA439,76
   MŁP / Polska / ogier / 1998 / - / cienmogniada / Sebastian / Łada
   - / Jacek Lasota
    SJ "Napoleońska Zagroda"
7RATINO (33)PatrycjaBIERNACKA840,59
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    TKJ Garbówek
8SELENA (5)ElizaSTARCZAK844,50
   SP / - / - / 2006 / - / - / Land Jonker's / Saxon Way
   - / Jerzy Jakubczak
    KJ Olmet-OstSped
9CHRZEŚNIAK (18)AgnieszkaBROŻYNA850,52
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Quite Last / Chrastava
   - / Agnieszka Brożyna
    Belchatowski Klub Lekkoatletyczny
 INDIANA UWE (14)JacekLASOTAelim
   SP / Polska / wałach / 2008 / POL009590074608 / kasztanowata / Imequil / Irlandia
   - / Jacek Lasota
    SJ "Napoleońska Zagroda"

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/9
Liczba skoków (Jumps)
5/5
Dystans (m)
320/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
60/37
Startowało koni
10
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:30
16 - N1
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - N1 zwykły art.238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ERICSSON (31)MichalinaSZMYTKA (J.1998)477,5790 PLN
   - / Polska / wałach / 2007 / - / gniady / Erebus / Gibsy Lady
   - / Michalina Szmytka
    AGRO-AVES Gajewniki
2JAMAYKA (6)PiotrNAWROCKI874,45
   SP / - / - / 2005 / - / - / Land Jonker's / Joy
   - / Jerzy Jakubczak
    KJ Olmet-OstSped
3CHRZEŚNIAK (18)AgnieszkaBROŻYNA878,13
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Quite Last / Chrastava
   - / Agnieszka Brożyna
    Belchatowski Klub Lekkoatletyczny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
93
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody - VII Eliminacje do Pucharu Gajewnik

Gajewniki, 25-26.10.2014
Wydruk: 2014-10-26 14:55:30
17 - C
Data: 2014-10-26
HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - C zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1RATINO (33)PatrycjaBIERNACKA071,74160 PLN
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    TKJ Garbówek
2ELIXIR DE LA ESPERANCE (39)MaciejPEKANIEC1272,28
   HOL / - / ogier / 2004 / - / gniady / Ephebe F.Ever / Noblesse XXII
   
    AGRO-AVES Gajewniki
3KASHMIR DE REVE (17)MateuszLESZCZYŃSKI1685,13
   SP / NIemcy / wałach / 2001 / - / gniada / Kashmir van't Shuttershof / Doxanna
   - / Wieslaw Leszczyński
    ŁKJ
4JAMAYKA (6)PiotrNAWROCKI1793,08
   SP / - / - / 2005 / - / - / Land Jonker's / Joy
   - / Jerzy Jakubczak
    KJ Olmet-OstSped

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
93
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Małgorzata Kasińska
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl