Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:44
1/Open
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - Open 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--6LAZUR (1)MariaRZEPKOWSKA054,18
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--6BED BOY (19)KatarzynaSENDALSKA054,59
   OLD / - / wałach / 2009 / - / siwa / Burberry / Dreau
   - / Katarzyna Sendalska
    TKJ Garbówek
1--6NIGATA (37)OliwiaNIWINSKA056,61
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
1--6TUTTI-FRUTTI (18)KlaraKOZIOŁ056,98
   kuc / Polska / klacz / 2007 / - / gniada
   
    TKJ Garbówek
1--6ERMONA (5)ZuzannaBALD (J.1998)057,61
   PKSP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Erebus / Inbra
   - / Anna Bald
   
1--6NIGATA (37)OliwiaNIWINSKA057,72
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
 ERMONA (5)ZuzannaBALD (J.1998)rez
   PKSP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Erebus / Inbra
   - / Anna Bald
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:45
2/Open
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - Open 80 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--13LAZUR (1)MariaRZEPKOWSKA050,14
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--13LAZUR (1)MariaRZEPKOWSKA051,04
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
1--13ENI (44)AgataMINIAS (JM.2000)054,73
   
   
   
1--13BED BOY (19)KatarzynaSENDALSKA055,06
   OLD / - / wałach / 2009 / - / siwa / Burberry / Dreau
   - / Katarzyna Sendalska
    TKJ Garbówek
1--13ENI (44)AgataMINIAS (JM.2000)055,67
   
   
   
1--13BED BOY (19)KatarzynaSENDALSKA055,74
   OLD / - / wałach / 2009 / - / siwa / Burberry / Dreau
   - / Katarzyna Sendalska
    TKJ Garbówek
1--13CYPRIANO (47)MaciejPEKANIEC057,15
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--13HASZYSZ (36)KamilaSMODEREK057,30
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--13WESTA (24)KarolinaSMERECZAŃSKA058,46
   - / - / klacz / - / - / gniada
   - / Karolina Smereczańska
   
1--13TUTTI-FRUTTI (18)KlaraKOZIOŁ059,07
   kuc / Polska / klacz / 2007 / - / gniada
   
    TKJ Garbówek
1--13CYPRIANO (47)MaciejPEKANIEC059,94
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
1--13TUTTI-FRUTTI (18)KlaraKOZIOŁ060,66
   kuc / Polska / klacz / 2007 / - / gniada
   
    TKJ Garbówek
1--13HASZYSZ (36)SylwesterJANUSZEWSKI064,12
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    BKJ
14ERMONA (5)ZuzannaBALD (J.1998)461,01
   PKSP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Erebus / Inbra
   - / Anna Bald
   
 DONNER (42)AnnaMISZCZAKelim
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:46
3/LL
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL 90 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1WESTA (24)KarolinaSMERECZAŃSKA57,97minus2,030
   - / - / klacz / - / - / gniada
   - / Karolina Smereczańska
   
2ONTARIO (43)MaciejPEKANIEC63,16plus3,160
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3DONNER (42)AnnaMISZCZAK54,20minus5,800
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
   
4DUMA (34)AleksandraCZYŻ (JM.2000)53,64minus6,360
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
5EQUERCUS (9)ZuzannaWĘDZIK58,49minus1,511
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
6OTAMENDI (14)SzymonSTASIAK78,54plus18,544
   SP / Polska / klacz / 2011 / - / gniada / Corrado Son / Oberża
   - / Konrad Stasiak
    OLMET-OSPED

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:46
4/LL
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - LL z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1IKAR (6)AnnaWOŹNA59,84minus0,160
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
2EQUERCUS (9)ZuzannaWĘDZIK58,68minus1,320
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
3OTAMENDI (14)SzymonSTASIAK61,37plus1,370
   SP / Polska / klacz / 2011 / - / gniada / Corrado Son / Oberża
   - / Konrad Stasiak
    OLMET-OSPED
4LEONARDO ZOF (33)KrzysztofMIKOŁAJCZYK62,77plus2,770
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5GALA GB (31)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)56,73minus3,270
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK
6BOLIWIA (29)MarcelHOFMAN63,53plus3,530
   Młp / Polska / klacz / 1999 / - / gniada / Ros / Bastylia
   - / Karina Hofman
    KJ Wolica
7AKORD (20)PaulaGRZESIEK56,16minus3,840
   SP / Polska / wałach / 2010 / - / kasztan / Imequyl / Armenia
   - / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek
8EQUINE (30)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)55,33minus4,670
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK
9JAMAJKA (3)PaulaKRAJEWSKA51,73minus8,270
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / kasztanowata / Kanon / Jacquelin
   - / Paula Krajewska
    Agro-Aves Gajewniki
10EXODUS-W (35)AleksandraCZYŻ (JM.2000)60,05plus0,051
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
11COMANECCI L (50)OliwiaPAŁKA (J.1999)62,14plus2,141
   SP / Polska / klacz / 2004 / - / siwa / Lascatraz L / Contessa L
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:47
5/L
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L szkoleniowy z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1PAOLLA S (21)AndrzejGŁOSKOWSKI00,50,562,37
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Leoville / Promessa
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
    KJ Agro-Handel Śrem
2GRACJA (4)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)01,51,559,12
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
3MONTANA C (22)AndrzejGŁOSKOWSKI0,511,565,62
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Landrover / Manga
   - / Aleksandra Matusiak
    KJ Agro-Handel Śrem
4--5CATANIA LP (12)AnnaSTASIAK02257,48
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / skarogniada / Corofini / Czubatka
   - / Mirosław Stasiak
    OLMET-OSPED
4--5CATANIA LP (12)AnnaSTASIAK02258,00
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / skarogniada / Corofini / Czubatka
   - / Mirosław Stasiak
    OLMET-OSPED
6--7ATOS (7)MartaNAROLSKA02,52,555,53
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / gniada / nn / Ariadna
   - / Tomasz Zalasa
    KJ Janowice
6--7KARTEL (62)MateuszLESZCZYŃSKI02,52,558,64
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ
8CORRIDA J (52)KarinaWOŹNIAK (J.1999)03357,24
   SP / Polska / klacz / 2004 / - / siwa / Lord Star / Corrina L
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
9BOLIWIA (29)MarcelHOFMAN0,52,5358,95
   Młp / Polska / klacz / 1999 / - / gniada / Ros / Bastylia
   - / Karina Hofman
    KJ Wolica
10--11EXODUS-W (35)AleksandraCZYŻ (JM.2000)03359,18
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
10--11AKORD (20)PaulaGRZESIEK03363,36
   SP / Polska / wałach / 2010 / - / kasztan / Imequyl / Armenia
   - / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek
12--13EQUERCUS (9)ZuzannaWĘDZIK03,53,556,44
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
12--13IKAR (6)AnnaWOŹNA03,53,557,78
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
14LEONARDO ZOF (33)KrzysztofMIKOŁAJCZYK0,53,5462,51
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15NIRVANA (2)KatarzynaKAPSZEWICZ04463,34
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
    ŁKJ
16SANTINO (8)NataliaRYMARCZYK0,544,559,39
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / gniady / Santiego / Symfonia
   - / Anna Rymarczyk
    KJ Janowice
17FUKSJA (51)OliwiaPAŁKA (J.1999)05557,08
   SP / Polska / klacz / 2006 / POL 009 59 02412 06 / ciemnogniada / Elf / Fenicja
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
18IKAR (6)AnnaWOŹNA14557,90
   WLKP / Polska / wałach / 2009 / - / kasztanowata / Faust Z / Ipsara
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
19--20GRANDA (10)AnnaWOŹNA05562,61
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
19--20NIRVANA (2)KatarzynaKAPSZEWICZ05564,01
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
    ŁKJ
21DUMA (34)AleksandraCZYŻ (JM.2000)05,55,554,97
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
22--23FUKSJA (51)OliwiaPAŁKA (J.1999)0,555,557,00
   SP / Polska / klacz / 2006 / POL 009 59 02412 06 / ciemnogniada / Elf / Fenicja
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
22--23COMANECCI L (50)OliwiaPAŁKA (J.1999)0,555,563,39
   SP / Polska / klacz / 2004 / - / siwa / Lascatraz L / Contessa L
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
24ONTARIO (43)MaciejPEKANIEC0,577,560,75
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
25ARABESQUE DE REVEL (40)KarolinaPASICH53884,17
   SF / - / klacz / 2010 / - / siwa / Crusador / Salome de Ravel
   - / St.Agro-Aves Gajewniki
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
26TAURUS (32)SylwesterJANUSZEWSKI5,538,582,99
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    BKJ
27GALA GB (31)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)1051594,32
   kuc / Polska / klacz / 2004 / - / c.gniada / Gargamel / Galaktyka
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK
 EQUINE (30)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)elim
   kuc / Polska / wałach / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:48
6/P
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - P dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ATOS (7)MartaNAROLSKA049,88037,51300 PLN
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / gniada / nn / Ariadna
   - / Tomasz Zalasa
    KJ Janowice
2ENDLESS LOVE (17)AdriannaOSTROWSKA057,84038,40150 PLN
   SP / HOL / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Warrant / Ajelsinaa
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
3CORRIDA J (52)KarinaWOŹNIAK (J.1999)054,57040,44100 PLN
   SP / Polska / klacz / 2004 / - / siwa / Lord Star / Corrina L
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
4PALOMA (13)SzymonSTASIAK056,71434,4790 PLN
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Bankiet / Panama
   - / Robert Cofalski
    OLMET-OSPED
5LUKRECJA (49)KarinaWOŹNIAK (J.1999)051,21435,4770 PLN
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Divisor / Legumina
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
6PAOLLA S (21)AndrzejGŁOSKOWSKI058,87437,43
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Leoville / Promessa
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
    KJ Agro-Handel Śrem
7TAIBELLE DOUZE (41)KarolinaPASICH052,49439,71
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8GARSON (61)SzymonSTASIAK051,78443,66
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Faust Z / Gejasa
   
    OLMET-OSPED
9COMET 235 (63)MichalinaSZMYTKA (J.1998)057,55elim
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
10ALCES (48)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)453,24
   MŁP / Polska / wałach / 2002 / POL 006 55 00336 02 / gniady / Boliwar / Awia
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
11GRACJA (4)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)455,10
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
12TAURUS (32)SylwesterJANUSZEWSKI456,79
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    BKJ
13VITALIS (15)NinaMILCZAREK (JM.2000)459,52
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda
14KARTEL (62)MateuszLESZCZYŃSKI855,11
   Młp / Polska / wałach / 2007 / - / kasztanowaty / Top Gun / Kalina
   - / Wiesław Leszczyński
    ŁKJ
15BAD BOY (53)KamilGRZELCZYK1179,31
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Maram / Bornea
   
    BKJ
16RATINO (59)PatrycjaBIERNACKA1579,47
   SP / Polska / ogier / 2006 / - / c.gniady / La Voltaire / Roksana
   
    TKJ Garbówek
 SANTINO (8)NataliaRYMARCZYKelim
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / gniady / Santiego / Symfonia
   - / Anna Rymarczyk
    KJ Janowice
 MONTANA C (22)AndrzejGŁOSKOWSKIelim
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Landrover / Manga
   - / Aleksandra Matusiak
    KJ Agro-Handel Śrem
 GRANDA (10)AnnaWOŹNArez
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / siwa / Konig Sobieski / Grandessa
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
380/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
71/52 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:49
7/N
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N zwykły art. 238.2.1
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PALOMA (13)SzymonSTASIAK070,34300 PLN
   SP / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / Bankiet / Panama
   - / Robert Cofalski
    OLMET-OSPED
2LUKRECJA (49)KarinaWOŹNIAK (J.1999)071,85200 PLN
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Divisor / Legumina
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko
3COMET 235 (63)MichalinaSZMYTKA (J.1998)078,11120 PLN
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4CYANDRA (16)NinaMILCZAREK (JM.2000)466,96
   HOL / Polska / klacz / 2004 / - / skarogniada / Contender / P-Lyandra
   - / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
5GARSON (61)SzymonSTASIAK470,00
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Faust Z / Gejasa
   
    OLMET-OSPED
6VITALIS (15)NinaMILCZAREK (JM.2000)476,09
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda
7TAIBELLE DOUZE (41)KarolinaPASICH481,13
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8ENDLESS LOVE (17)AdriannaOSTROWSKA6101,55
   SP / HOL / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Warrant / Ajelsinaa
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
9ALCES (48)AnnaLIPIŃSKA (J.1998)1281,08
   MŁP / Polska / wałach / 2002 / POL 006 55 00336 02 / gniady / Boliwar / Awia
   - / Zbigniew Kruk
    FKJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:50
8/C
Data: 2015-03-07
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - C zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KANNELLE Z (23)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)080,19036,25585 PLN
   Z / - / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
2CYANDRA (16)NinaMILCZAREK (JM.2000)075,08437,98
   HOL / Polska / klacz / 2004 / - / skarogniada / Contender / P-Lyandra
   - / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
3ROMEO DES VAUX (58)AndrzejGŁOSKOWSKI184,00
   SF / Francja / ogier / 2005 / - / kasztan / Qredo de Paulstra / Gloria des Vaux
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/5
Liczba skoków (Jumps)
11/6
Dystans (m)
440/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
82/56 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:50
9/Open
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - Open 60 cm dokładności art.238.1.1 - towarzyski
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FRYKAS (25)MateuszMAJDZIŃSKI052,741-6 PLN
   kuc / Polska / wałach / 2005 / - / - / - / Firma
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
2LAZUR (1)MariaRZEPKOWSKA054,091-6 PLN
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
3FRYKAS (25)MateuszMAJDZIŃSKI057,501-6 PLN
   kuc / Polska / wałach / 2005 / - / - / - / Firma
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
4ERMONA (5)ZuzannaBALD (J.1998)060,781-6 PLN
   PKSP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Erebus / Inbra
   - / Anna Bald
   
5JAGA (64)MariuszSTATKIEWICZ064,181-6 PLN
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztanowata / Pigmalion / Julka
   - / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6JAGA (64)MariuszSTATKIEWICZ069,221-6 PLN
   wlkp / Polska / klacz / 2007 / - / kasztanowata / Pigmalion / Julka
   - / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
7NIGATA (37)OliwiaNIWINSKA678,76
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
8TUTTI-FRUTTI (18)KlaraKOZIOŁ988,25
   kuc / Polska / klacz / 2007 / - / gniada
   
    TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:51
10/Open
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - Open 80 cm z trafieniem w normę czasu dodatek S - towarzyski
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1HASZYSZ (36)KamilaSMODEREK61,64plus0,640
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2HASZYSZ (36)SylwesterJANUSZEWSKI61,68plus0,680
   SP / Polska / wałach / 2009 / - / gniady / Czynel / Heroina
   - / Kamila Smoderek
    BKJ
3TUTTI-FRUTTI (18)KlaraKOZIOŁ61,88plus0,880
   kuc / Polska / klacz / 2007 / - / gniada
   
    TKJ Garbówek
4DONNER (42)AnnaMISZCZAK59,75minus1,250
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
   
5TAURUS (32)MarekMURLIKIEWICZ62,87plus1,870
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
6NIGATA (37)OliwiaNIWINSKA63,45plus2,450
   XX / Polska / klacz / 2002 / - / gniada
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
7KASHMIR DE REVE (55)DagmaraANTCZAK64,23plus3,230
   SP / NIemcy / wałach / 2001 / - / gniada / Kashmir van't Shuttershof / Doxanna
   - / Wieslaw Leszczyński
    KJ Janowice
8BED BOY (19)KatarzynaSENDALSKA56,68minus4,320
   OLD / - / wałach / 2009 / - / siwa / Burberry / Dreau
   - / Katarzyna Sendalska
    TKJ Garbówek
9ENI (44)AgataMINIAS (JM.2000)56,29minus4,710
   
   
   
10WESTA (24)KarolinaSMERECZAŃSKA59,62minus1,381
   - / - / klacz / - / - / gniada
   - / Karolina Smereczańska
   
11CYPRIANO (47)MaciejPEKANIEC63,54plus2,541
   - / - / ogier / 2011 / - / kara / Alvarez 17 / Ceramika
   - / Gizela Laskowska
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
12ERMONA (5)ZuzannaBALD (J.1998)63,70plus2,701
   PKSP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Erebus / Inbra
   - / Anna Bald
   
13LAZUR (1)MariaRZEPKOWSKA58,24minus2,761
   kuc / Polska / wałach / 2008 / - / kasztan / Dacapo 154 / Landman' S Samanta
   - / Mirosław Janik
    ŁKJ
14DRUID (38)AleksandraKAŹMIERCZAK65,72plus4,722
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwy / Armani / Diana V
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:51
11/LL
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - LL 90 cm z oceną stylu jeźdźca - towarzyski
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRAZEM
1TOSKA (65)KarolinaSTATKIEWICZ02263,56
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza
   - / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2BED BOY (19)KatarzynaSENDALSKA02,52,559,40
   OLD / - / wałach / 2009 / - / siwa / Burberry / Dreau
   - / Katarzyna Sendalska
    TKJ Garbówek
3--4FIGO L (46)AnetaKLAWE03,53,558,70
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Escudero L / Fiona L
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
3--4EXODUS-W (35)AleksandraCZYŻ (JM.2000)03,53,560,40
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ
5AKORD (20)PaulaGRZESIEK04459,60
   SP / Polska / wałach / 2010 / - / kasztan / Imequyl / Armenia
   - / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek
6WESTA (24)KarolinaSMERECZAŃSKA05,55,561,75
   - / - / klacz / - / - / gniada
   - / Karolina Smereczańska
   
7DRUID (38)AleksandraKAŹMIERCZAK07762,64
   SP / Polska / wałach / 2004 / - / siwy / Armani / Diana V
   
    BPK
8BLUE BERRY (11)AdriannaWIECZOREK4,559,581,04
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Liwiec / Baszara
   - / Adrianna Wieczorek
    ŁKJ
9KANON (57)DariuszCHOBER1,58,51071,67
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / NN / NN
   - / Dariusz Chober
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
 KANON (57)DariuszCHOBERelim
   SP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / NN / NN
   - / Dariusz Chober
    Stowarzyszenie "Ranczo w Dolinie"
 DONNER (42)AnnaMISZCZAKrez
   KWPN / - / wałach / 2008 / - / gniada / Zapatero Vdl / Sabien
   - / Anna Miszczak
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk


Sędzia oceniający styl:

Dorota Marchwicka

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:52
12/LL
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - LL dokładności art.238.1.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3EQUERCUS (9)ZuzannaWĘDZIK053,14
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
1--3DUMA (34)AleksandraCZYŻ (JM.2000)055,47
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
1--3TAURUS (32)MarekMURLIKIEWICZ058,20
   WLKP / Polska / wałach / 2007 / POL 007520096007 / gniady / Giacomo / Talia
   - / Marek Murlikiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4BLUE BERRY (11)AdriannaWIECZOREK460,52
   Młp / Polska / wałach / 2008 / - / gniada / Liwiec / Baszara
   - / Adrianna Wieczorek
    ŁKJ
 TITO (45)AnetaKLAWEelim
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
 JAMAJKA (3)PaulaKRAJEWSKAelim
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / kasztanowata / Kanon / Jacquelin
   - / Paula Krajewska
    Agro-Aves Gajewniki
 JAMAJKA (3)PaulaKRAJEWSKAelim
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / kasztanowata / Kanon / Jacquelin
   - / Paula Krajewska
    Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:52
13/L
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L z trafieniem w normę czasu dodatek S
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Czasplus/minusróżnicapunktyNagroda
Prize
1MONTANA C (22)AndrzejGŁOSKOWSKI62,32plus1,320
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Landrover / Manga
   - / Aleksandra Matusiak
    KJ Agro-Handel Śrem
2NIRVANA (2)KatarzynaKAPSZEWICZ62,95plus1,950
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
    ŁKJ
3PAOLLA S (21)AndrzejGŁOSKOWSKI63,24plus2,240
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Leoville / Promessa
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
    KJ Agro-Handel Śrem
4NOVITA (56)RafałSNYCERZ63,35plus2,350
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Lober Boy / New Star
   - / Wieslaw Leszczyński
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
5AKORD (20)PaulaGRZESIEK64,51plus3,510
   SP / Polska / wałach / 2010 / - / kasztan / Imequyl / Armenia
   - / Andrzej Głoskowski
    TKJ Garbówek
6TOSKA (65)KarolinaSTATKIEWICZ56,97minus4,030
   SP / Polska / klacz / 2007 / - / gniada / Cottonclub / Tuluza
   - / Dominika Statkiewicz
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
7FIGO L (46)AnetaKLAWE56,95minus4,050
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / gniada / Escudero L / Fiona L
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
8GRACJA (4)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)58,74minus2,261
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
9DUMA (34)AleksandraCZYŻ (JM.2000)57,27minus3,731
   Sp / Polska / klacz / 2009 / - / kasztan
   - / Ewelina Męczyńska
    BKJ
10AURIS (39)SylwesterJANUSZEWSKI54,06minus6,941
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    BKJ
11EQUERCUS (9)ZuzannaWĘDZIK55,33minus5,672
   SP / Polska / wałach / 2003 / - / siwa / Vector / Etyka
   - / Anna Woźna
    KJ Janowice
12TITO (45)AnetaKLAWE68,23plus7,232
   - / - / wałach / 2007 / - / skarogniada / Imequyl / Terakota
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
13LEONARDO ZOF (33)KrzysztofMIKOŁAJCZYK69,04plus8,043
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
14ONTARIO (43)MaciejPEKANIEC92,50plus31,506
   SP / Polska / ogier / 2009 / - / izabelowata / Faust Z / Omega-K
   - / Robert Wachowski
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
15EXODUS-W (35)AleksandraCZYŻ (JM.2000)103,04plus42,046
   SP / Polska / ogier / 2003 / - / siwa / Gluckspilz / Endywia
   - / Sylwester Januszewski
    BKJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
61 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:53
14/P
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P zwykły z rozgrywką art.238.2.2
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1MONTANA C (22)AndrzejGŁOSKOWSKI059,93032,57260 PLN
   SP / Polska / klacz / 2005 / - / gniada / Landrover / Manga
   - / Aleksandra Matusiak
    KJ Agro-Handel Śrem
2PAOLLA S (21)AndrzejGŁOSKOWSKI062,39034,35200 PLN
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / siwa / Leoville / Promessa
   Stanisław Szurik / Stanisław Szurik
    KJ Agro-Handel Śrem
3AURIS (39)SylwesterJANUSZEWSKI056,54036,52135 PLN
   WLKP / Polska / klacz / 2007 / POL 007520096107 / gniada / Giacomo / Agrafa
   - / Iwona Murlikiewicz
    BKJ
4COMET 235 (63)MichalinaSZMYTKA (J.1998)063,32039,42
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5GRACJA (4)BarbaraRAKOWSKA (JM.2000)061,54441,41
   Typ gorącokrwisty / Polska / klacz / 2004 / - / gniada / NN / NN
   - / Barbara Rakowska
    ŁKJ
6ENDLESS LOVE (17)AdriannaOSTROWSKA059,88444,46
   SP / HOL / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Warrant / Ajelsinaa
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
7BAD BOY (53)KamilGRZELCZYK454,98
   SP / Polska / wałach / 2007 / - / siwa / Maram / Bornea
   
    BKJ
8VITALIS (15)NinaMILCZAREK (JM.2000)457,71
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda
9NOVITA (56)RafałSNYCERZ459,66
   SP / Polska / klacz / 2006 / - / gniada / Lober Boy / New Star
   - / Wieslaw Leszczyński
    Stowarzyszenie "Ranczo w dolinie"
10KARMELOWY KRÓL (27)SylwesterMAJDZIŃSKI473,28
   SP / Polska / wałach / 2005 / - / kasztan / Love Affair / Kaloe
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
11TAVANTA (28)SylwesterMAJDZIŃSKI678,38
   KWPN / Holandia / klacz / 2000 / - / skarogniada / Burggraff / Ifanta
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
12LEONARDO ZOF (33)KrzysztofMIKOŁAJCZYK680,27
   MŁP / Polska / wałach / 2008 / - / gniady / Diabełek / Lady
   - / Krzysztof Mikołajczyk
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
13TAIBELLE DOUZE (41)KarolinaPASICH858,81
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
14NIRVANA (2)KatarzynaKAPSZEWICZ864,11
   SP / Polska / klacz / 2008 / - / gniada / Lover Boy / New Star
   - / Aneta Ostrowska
    ŁKJ
15FOKUS (26)SylwesterMAJDZIŃSKI864,34
   WLKP / Polska / wałach / 2002 / - / skarogniada / Harwest / Flora
   - / Sylwester Majdziński
    TKJ Garbówek
 ARABESQUE DE REVEL (40)KarolinaPASICHrez
   SF / - / klacz / 2010 / - / siwa / Crusador / Salome de Ravel
   - / St.Agro-Aves Gajewniki
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10/5
Liczba skoków (Jumps)
11/6
Dystans (m)
400/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
74/56 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:54
15/N
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N dwufazowy art.274.5.2
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1COMET 235 (63)MichalinaSZMYTKA (J.1998)048,04037,24360 PLN
   OLD / Polska / ogier / 2008 / - / gniady / Contendro I / Aribeska
   
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
2ENDLESS LOVE (17)AdriannaOSTROWSKA046,56434,33230 PLN
   SP / HOL / wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Warrant / Ajelsinaa
   - / Adrianna Ostrowska
    Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
3CYANDRA (16)NinaMILCZAREK (JM.2000)043,23434,84
   HOL / Polska / klacz / 2004 / - / skarogniada / Contender / P-Lyandra
   - / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda
4TAIBELLE DOUZE (41)KarolinaPASICH842,77
   s.f. / - / klacz / 2007 / - / gniada / Flipper D Elle / Fouine De La Bride
   - / Andrzej Kubik
    Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
5VITALIS (15)NinaMILCZAREK (JM.2000)848,82
   SP / Polska / ogier / 2007 / - / siwa / Imequyl / Vicky
   
    SJ Napoleońska Zagroda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/55
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
330/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/52 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Regionalne Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Gajewniki, 7-8.03.2015
Wydruk: 2015-03-08 15:18:54
16/C
Data: 2015-03-08
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - C zwykły art.238.2.1
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KANNELLE Z (23)AdamGRZEGORZEWSKI (J.1998)047,18520 PLN
   Z / - / klacz / 2002 / - / gniada / Kannan / Signora
   - / Andrzej Kubik
    Agro-Aves Gajewniki
2ROMEO DES VAUX (58)AndrzejGŁOSKOWSKI051,32
   SF / Francja / ogier / 2005 / - / kasztan / Qredo de Paulstra / Gloria des Vaux
   - / Andrzej Kramer
    KJ Agro-Handel Śrem
3CYANDRA (16)NinaMILCZAREK (JM.2000)855,21
   HOL / Polska / klacz / 2004 / - / skarogniada / Contender / P-Lyandra
   - / Tomasz Milczarek
    SJ Napoleońska Zagroda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Dudek
 Gospodarz toru:


Bartosz Skrzypczyk

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com