Regionalne oraz Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody - "Zakończenie Wakacji 2014"
Siedlnica k/Wschowy, 31 sierpnia 2014

WYNIKI KOŃCOWE

1 - ZT - Mini LL - Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (31-08-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--12KajzerCzechowska KlaudiaSKJ Tradycja Siedlnica056,51
1--12IndianekKosińska WeronikaSKJ Tradycja Siedlnica049,64
1--12AresJagielska KlaudiaBpk047,98
1--12SemRadomska MartynaBpk059,55
1--12AresJagielska KlaudiaBpk050,85
1--12SemRadomska MartynaBpk052,45
1--12HubalKosińska WeronikaSKJ Tradycja Siedlnica054,17
1--12SaliwanStarke MariaSKJ Tradycja Siedlnica061,23
1--12La MadalenaTryler JakubOSKiH Sobin051,80
1--12SaliwanStarke MariaSKJ Tradycja Siedlnica058,49
1--12SpinkaGrabara AleksandraBpk044,99
1--12FokusMichalska OlgaSKJ Tradycja Siedlnica047,71
13RamirezMirecki RobertBpk450,16


2 - ZT - LL - Z trafieniem w normę czasu (31-08-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasróżnica do normyNagroda
1MatrixRaniś RoksanaKU AZS Uniwersytet Zielonogórski059,700,30
2LexusJagielska KlaudiaBpk058,691,31
3JakuzaJanczyn MartaSKJ Tradycja Siedlnica061,411,41
4SaliwanStarke MariaSKJ Tradycja Siedlnica058,101,90
5BoliwiaRadzijewska AleksandraSKJ Tradycja Siedlnica061,971,97
6DromedosBączek WiktoriaBpk056,943,06
7CarycaBortlisz WłodzimierzKS Centaurus063,223,22
8FalangaKubiak AnnaSKJ Tradycja Siedlnica054,505,50
9La MadalenaTryler JakubOSKiH Sobin053,976,03
10BajkaKubiak AnnaSKJ Tradycja Siedlnica053,666,34
11HubalKosińska WeronikaSKJ Tradycja Siedlnica053,196,81
12WiwaroPerek KarolinaPosadowskie Tow, Jeździeckie052,427,58
13RamirezMirecki RobertBpk051,928,08
14FokusMichalska OlgaSKJ Tradycja Siedlnica050,399,61
15SantiKosińska MartaSKJ Tradycja Siedlnica049,7810,22
16SpinkaGrabara AleksandraBpk049,4910,51
17BeradaWoźniak WiktoriaKKJ160,020,02
18IndianekKosińska WeronikaSKJ Tradycja Siedlnica156,303,70
19La MadalenaTryler JakubOSKiH Sobin151,938,07
20Quest ZFrącz OlgaBpk270,6310,63
21DromedosBączek WiktoriaBpk0T52,257,75
22SpinkaGrabara AleksandraBpk0T45,1814,88
23SaliwanStarke MariaSKJ Tradycja Siedlnica1T59,160,84
24WiwaroPerek KarolinaPosadowskie Tow, Jeździeckie2T66,536,53
25CarycaBortlisz WłodzimierzKS Centaurus2T81,8821,88
 FokusMichalska OlgaSKJ Tradycja SiedlnicaElim


3 - ZT - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (31-08-2014)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BakłajKozak JacekKJ Jeziorki - Osieczna044,85026,67
2Hannibal LecterKowalczyk NataliaBM Kobylin044,24027,93
3FalangaKubiak AnnaSKJ Tradycja Siedlnica054,32131.51
4RafkaTomaszyk SylwiaBpk041,81423,11
5EliotSebastian KatarzynaBpk045,35423,66
6ChimeraSawicki NorbertKJ Jeziorki-Osieczna044,05427,45
7BajkaKubiak AnnaSKJ Tradycja Siedlnica049,59429,30
8Quest ZFrącz OlgaBpk049,95946,84
9BonaMirecki RobertBpk053,391661,62
10LexusJagielska KlaudiaBpk442,83
11ChimeraSawicki NorbertKJ Jeziorki-Osieczna765,75
12SantiKosińska MartaSKJ Tradycja Siedlnica844,92
13BeradaWoźniak WiktoriaKKJ845,72
14BoliwiaRadzijewska AleksandraSKJ Tradycja Siedlnica845,75
15BeradaWoźniak WiktoriaKKJ959,07
 Quest ZFrącz OlgaBpkelim
 Kashmir Vh MeierhofBortlisz WłodzimierzKS Centauruselim
 SantiKosińska MartaSKJ Tradycja Siedlnicaelim
 MatrixRaniś RoksanaKU AZS Uniwersytet Zielonogórskielim
 LexusJagielska KlaudiaBpkelim


4 - ZR - L - Licencyjny (31-08-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
 BonaMirecki RobertBpka. próba zaliczona
Wiktoria KGWawrzyniak OliwiaKJ Jeziorki-OsiecznaBO
KalinaIwaszkiewicz RochBpkBO
Wiktoria KGWawrzyniak OliwiaKJ Jeziorki-OsiecznaBO
BonaMirecki RobertBpkBO
 KalinaIwaszkiewicz RochBpkelim


5 - ZR - L - Zwykły art. 238.2.1 (31-08-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1HubalJanczyn MartaSKJ Tradycja Siedlnica056,37
2LedaJóskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlinica057,09
3SzantiJóskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlinica062,04
4Good LuckŁozowska WiktoriaSKJ Tradycja Siedlnica452,00
5SalvadorJezior Monika (J.1996)OSK Sobin459,76
7QuintellaFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka571,05
8Jordan VRuciński PatrykBM Kobylin779,87
9EtiolaSawicki NorbertKJ Jeziorki-Osieczna860,98
10Be Mine bo SonOlejnicki JacekKJ Gołębin Stary1090,55
11Silver ShineFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka1180,55
12KonorHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem1282,20
13Kashmir Vh MeierhofBortlisz WłodzimierzKS Centaurus21103,11
14CastellaFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka2467,58
15Be Mine bo SonOlejnicki JacekKJ Gołębin Stary0T63,00
16CastellaFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka20T65,05
17Jordan VRuciński PatrykBM Kobylin8T66,35
 ImbirPerek KarolinaPosadowskie Tow, Jeździeckieelim
 Hannibal LecterKowalczyk NataliaBM Kobylinelim


6 - ZR - P - O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 (31-08-2014)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CarreraKulpińska KatarzynaSKJ Tradycja Siedlnica4444,71400 zł PLN
2EliotSebastian KatarzynaBpk4454,87200 zł PLN
3SzantiJóskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlinica4156,20100 zł PLN
4Lucky LuckHryciuk KarolinaJKS Jaroszówka4053,67
5Kolia JKOlejnicki JacekKJ Gołębin Stary3851,83
6Good LuckŁozowska WiktoriaSKJ Tradycja Siedlnica3066,39
7Silver ShineFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka2562,84
8KonorHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem2154,85
9ImbirPerek KarolinaPosadowskie Tow, Jeździeckie2072,68
10Casilion BFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka1246,15
11SabatŁozowska WiktoriaSKJ Tradycja Siedlnica1248,52
12GileaPoręba JarosławOSK Sobin1252,36
13KarusoStabiszewski MateuszJKS Przybyszewo1254,84
14QuintellaFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka1255,32
15EtiolaSawicki NorbertKJ Jeziorki-Osieczna850,57
16MontanaKulpińska KatarzynaSKJ Tradycja Siedlnica853,89
17ZendieNowakowski StanisławSKJ Tradycja Siedlnica644,14
18LedaJóskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlinica645,21
19ImperialJóskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlinica652,18
20HalimeroNowakowski StanisławSKJ Tradycja Siedlnica653,73
21SalvadorJezior Monika (J.1996)OSK Sobin558,39
 BakłajKozak JacekKJ Jeziorki - Osieczna-248,61
 P-HomarOlejnicki JacekKJ Gołębin StaryElim
 ChanteliFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór PakówkaRezyg


7 - ZR - N - Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 (31-08-2014)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Kolia JKOlejnicki JacekKJ Gołębin Stary071,25032,02600 zł PLN
2Casilion BFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka068,75032,74400 zł PLN
3CarreraKulpińska KatarzynaSKJ Tradycja Siedlnica063,17431,93200 zł PLN
4KarusoStabiszewski MateuszJKS Przybyszewo075,03432,74
5SabatŁozowska WiktoriaSKJ Tradycja Siedlnica067,611444,19
6ImperialJóskowiak MichałSKJ Tradycja Siedlinica685,71
7GileaPoręba JarosławOSK Sobin872,14
8ZendieNowakowski StanisławSKJ Tradycja Siedlnica1266,39
 ChanteliFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówkaelim



Obsługa komputerowa, elektroniczny pomiar czasu, nagłośnienie: Tomasz Szymoniak tel. 601 624 797 www.zmierzczas.pl - HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com