ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:30
1R/LL
Data: 2015-09-18
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1R - LL art. 238.2.1 zwykły (wys. 90 cm)
(Competition No 1R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EMZET (115)MarzennaSKOWRON063,75
   
   
JKS Stajnia po Skowronkiem
2A'LUMINAR MF (65)MichałWIERUSZ-KOWALSKI071,54
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Larimar / A.
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
3DORADO (123)RadosławZALEWSKI072,00
   - / - / - / 2009 / - / -
   
SKJ Beckersport
4TEKSAS (3)MajaGRONOWSKA075,98
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
5MISTER STAKKATO S (45)DawidKUBIAK1084,64
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / - / - / STAKKATO GOLD / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team
 HARLEY (108)MajaŻEWŁAKOW ELI
   NN / POL / Wałach / 2005 / - / srokata / NN / NN
   NN / Agata Ślepowrońska
SKJ Bobrowy Staw
 HARLEY (108)MajaŻEWŁAKOWT053,92
   NN / POL / Wałach / 2005 / - / srokata / NN / NN
   NN / Agata Ślepowrońska
SKJ Bobrowy Staw
 TEKSAS (3)MajaGRONOWSKAT066,71
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
 DORADO (123)RadosławZALEWSKIT069,63
   - / - / - / 2009 / - / -
   
SKJ Beckersport
 A'LUMINAR MF (65)MichałWIERUSZ-KOWALSKIT073,01
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Larimar / A.
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
 MISTER STAKKATO S (45)DawidKUBIAKT467,26
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / - / - / STAKKATO GOLD / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:31
2R/L
Data: 2015-09-18
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2R - L art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm)
(Competition No 2R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KAMIKAZE (109)KatarzynaHALTER053,06
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Rugby / Karioka
   Monika Zalewska / Izabela Halter
SKJ Bobrowy Staw
2CARLOS (2)HelenaGRABOWSKA057,25
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Ever For Pleasure / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Grabowska Helena
KJ Legia Kozielska W-wa
3ARION BH (119)KatarzynaTROJAŃCZYK057,78
   
   
SKJ Bobrowy Staw
4CLANDOR (19)NataliaGIERSZEWSKA059,95
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche
   Małgorzata Siergiej / Małgorzata Siergiej
KJ Aromer
5MILIN (66)MichałWIERUSZ-KOWALSKI061,59
   WKLP / POL / Wałach / 2009 / 616007610235609 / - / Faust Z/ Furioso II / Maquita K/ Amor Quintus
   Małgorzata Staszczak / Rafał Kowalski
SKF KS Master Film
6CLARABELLA COLE (74)WeronikaROGALSKA066,31
   KWPN / POL / Klacz / 2004 / 5280030410512 / - / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   Hodowca / Julia Zawada
Largo S.A.
7SWEET NOISE-M (113)MajaFRIEDMAN067,90
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
BPK
8VOL DE NUIT DU BATUT (56)WitoldBIENIEK068,00
   SF / POL / Ogier / 2009 / - / gniada / QUITE EASY / HOTESSE DU MESLIER
   DU BATUT / WITOLD BIENIEK
KJ Jantar Stryków
9CASHTIME (22)JacekZAGOR072,09
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE433330644810 / kasztanowata / Cashmoaker/ Calido / Cleopatra / Corofino
   Sprehe / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
10CONELLA I (129)JacekZAGOR073,42
   
   
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
11DIASSINI (10)RobertWILCZEWSKI074,27
   HOL. / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Diamant d. Se. / U-Cascada
   Ehlers Arndt / Michał Szadkowski
BPK MAZ
12NOVELLA PP (32)AlicjaTOMASZEWICZ450,65
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / cocky dundee / nasma pp
   - / -
BPK MAZ
13DIOMEDES (67)MichałWIERUSZ-KOWALSKI460,95
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600304307 / gniada / Dionizos / Elwis / Diuna / Rabiatos Z
   - / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
14TEKSAS (3)MajaGRONOWSKA462,59
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
15EMZET (115)MarzennaSKOWRON463,85
   
   
JKS Stajnia po Skowronkiem
16FREZJA (39)KseniaDANIŁOWICZ467,41
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa
 HARLEY (108)MajaŻEWŁAKOW ELI
   NN / POL / Wałach / 2005 / - / srokata / NN / NN
   NN / Agata Ślepowrońska
SKJ Bobrowy Staw
 VOL DE NUIT DU BATUT (56)WitoldBIENIEK TELI
   SF / POL / Ogier / 2009 / - / gniada / QUITE EASY / HOTESSE DU MESLIER
   DU BATUT / WITOLD BIENIEK
KJ Jantar Stryków
 CLARABELLA COLE (74)WeronikaROGALSKAT054,71
   KWPN / POL / Klacz / 2004 / 5280030410512 / - / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   Hodowca / Julia Zawada
Largo S.A.
 NOVELLA PP (32)AlicjaTOMASZEWICZT457,95
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / cocky dundee / nasma pp
   - / -
BPK MAZ
 FREZJA (39)KseniaDANIŁOWICZT865,98
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:33
3R/P
Data: 2015-09-18
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3R - P art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm)
(Competition No 3R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TREZOR (42)ŁukaszJOŃCZYK049,26
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
2CARLOS (2)HelenaGRABOWSKA051,83
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Ever For Pleasure / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Grabowska Helena
KJ Legia Kozielska W-wa
3ASESOR (34)KarolinaSZYCHULSKA052,69
   SP / POL / Wałach / 2005 / x / gniada / Almanzor L / Asturia
   x / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
4JUPITER (25)JacekZAGOR053,05
   TRAK / POL / Wałach / 2007 / - / - / Impuls / Jamajka
   Zbigniew Kowalewski / Zbigniew Kowalewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
5AL AWAR (83)MonikaBALCER053,44
   Hanowerska / POL / Ogier / 2007 / - / - / Contendro I / Fair Lady
   bark / Edyta Balcer
KJ Aromer Józefin
6MARAVEL (20)NataliaZIMNOWODZKA056,61
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / - / Aravel / Makabi
   Jończyk / Zimnowodzka Sylwia
KJ Aromer Józefin
7KURTYNIA HAVBEK (73)MartynaMAKOWSKA057,92
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
8M CANTORI S (46)DawidKUBIAK058,44
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CAMPARI M / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team
9ZENDER (107)KamilaDERLATKA058,57
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 5280030408450 / - / Calvados / Lorien
   Holandia / Paweł Derlatka
KJ Aldragho Piaseczno
10ARON (112)AlicjaCIARCZYŃSKA060,29
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Imequyl / Aronia
   Anna Tyszko / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
11CASTELLA (38)MonikaBECKER062,32
   Deutsches Sportpferd / DEU / Klacz / 2009 / - / - / Colorit / Graefin
   Reinhard Dame / Uwe Becker
SKJ Beckerposrt
12GOTHICA G (102)SophieVON WERNER062,83
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Czarownik / Glima
   . / Sophie Von Werner
KJ Aldragho
13PROMETHEUS (60)NataliaPAWLICKA064,24
   Typ Szlachetny / POL / Ogier / 2005 / 12032 / - / NN / NN
   NN / Monika Skarzyńska
JKS Wyręba
14I AM YOURS (11)IwonaWILCZEWSKA065,04
   OLD. / GER / Wałach / 2000 / - / gniada / I need you / Almera
   Kuipers Ulrich / Robert Wilczewski
BPK MAZ
15STREISAND (28)RobertWILCZEWSKI066,21
   OLD / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / Silhouette
   John Gillen / Michał Szadkowski
BPK MAZ
16SWEET NOISE-M (113)MajaFRIEDMAN067,87
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
BPK
17AFGHAN (29)RobertWILCZEWSKI068,71
   Westf. / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Arpeggio / Whitney
   Klaus Scherenberg / Michał Szadkowski
BPK MAZ
18JANE VON ROCHERATH (44)AleksandraWIĘCKOWSKA068,73
   BEL / BEL / Klacz / 2009 / - / - / CICERO / GINA VON ROCHERATH
   BEL / GRZEGORZ KUBIAK
AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
19BANDOLIENE (101)ZuzannaNOWAKOWSKA069,76
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / - / gniada / Carolus II / Najadiene
   Holandia / SAE sp. z o.o.
Klub Sportowy Centurion
20CARTREE Z (95)AnnaSEROKA071,04
   Zangersheide / GER / Ogier / 1999 / - / - / Caretano Z / Peach Tree Z
   Zangersheide / Joanna Jaworska
KJ Aldragho Piaseczno
21ŁAWNIK (40)KatarzynaTROJAŃCZYK071,16
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 / - / - / Huzar / łysica
   Stadnina Koni Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
SKJ Bobrowy Staw
22CHEKKER "W" (4)GloriaCIBA448,16
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Grandie / Chałtura
   Rinaldo Kiecoń / Danuta Ciba
KJ Aromer Józefin
23CASHTIME (22)JacekZAGOR452,97
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE433330644810 / kasztanowata / Cashmoaker/ Calido / Cleopatra / Corofino
   Sprehe / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
24HABANERO (37)MonikaBECKER457,35
   Holsztyn / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Carinjo / Helen II
   Petersen Peter Martin / ABC International Sp z oo
SKJ Beckerposrt
25ARION BH (119)KatarzynaTROJAŃCZYK461,12
   
   
SKJ Bobrowy Staw
26MILIN (66)MichałWIERUSZ-KOWALSKI465,92
   WKLP / POL / Wałach / 2009 / 616007610235609 / - / Faust Z/ Furioso II / Maquita K/ Amor Quintus
   Małgorzata Staszczak / Rafał Kowalski
SKF KS Master Film
27FIDELIO (97)GabrielaSOMPOL466,51
   HAN / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / For Edition / Escalora
   Niemcy / Katarzyna Sompol
BPK
28LA CORRADA5 (61)NataliaPAWLICKA466,73
   Oldenburg / GER / Klacz / 2007 / - / gniada / Lucordo / Hauptstutbuch
   Nn / Jarosław Skarzyński
JKS Wyręba
29CLICQUOT (47)DawidKUBIAK467,39
   Deutsches Sportpferde / GER / Ogier / 2010 / - / - / CANDIAVOLO / ABRAXIS
   WALDEMAR KALUZA / Sławomir Miąsko
Sobieski Jumping Team
30CLANDOR (19)NataliaGIERSZEWSKA475,24
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche
   Małgorzata Siergiej / Małgorzata Siergiej
KJ Aromer
31DIOMEDES (67)MichałWIERUSZ-KOWALSKI863,26
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600304307 / gniada / Dionizos / Elwis / Diuna / Rabiatos Z
   - / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
32KAMIKAZE (109)KatarzynaHALTER866,69
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Rugby / Karioka
   Monika Zalewska / Izabela Halter
SKJ Bobrowy Staw
33CONELLA I (129)JacekZAGOR11103,99
   
   
LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:36
4R/N
Data: 2015-09-18
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4R - N art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm)
(Competition No 4R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LA VAWETTA (82)ŁukaszJOŃCZYK059,52
   Olderburska / POL / Klacz / 2007 / - / - / Ludwig von Bayern / Bavaria
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Agata Lach
bpk
2LAPIS (21)JacekZAGOR060,33
   OLD / GER / Ogier / 2008 / - / - / Stakkato Gold / old
   Niemcy / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
3AL AWAR (83)MonikaBALCER061,09
   Hanowerska / POL / Ogier / 2007 / - / - / Contendro I / Fair Lady
   bark / Edyta Balcer
KJ Aromer Józefin
4DISCOVER-S (7)UrszulaKALICIŃSKA062,16
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Zacharov / Zally
   Holandia / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
5ARON (112)AlicjaCIARCZYŃSKA062,91
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Imequyl / Aronia
   Anna Tyszko / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
6CABALLO (35)KarolinaSZYCHULSKA065,73
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
7GOTHICA G (102)SophieVON WERNER069,35
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Czarownik / Glima
   . / Sophie Von Werner
KJ Aldragho
8RICO (69)MichałMARCINKOWSKI069,91
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cin cin' pg / Redina
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
9AVON (13)DawidKUBIAK073,14
   SP / POL / Ogier / 2008 / - / - / Baldini I I / Bachus / Aneline / Adlantus As
   brak / SŁAWOMIR MIĄSKO
Sobieski Jumping Team
10GOT TO BE GOLDEN Z (84)JuliaOSTROWSKA074,10
   Zangersheide / POL / Wałach / 2009 / - / - / Griseldi / Prestige Z
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
Polski Polo Klub
11BELLA-CONTENDRA (91)CezaryKALINOWSKI074,13
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Contender Son / Bella Astra
   Marcin Zając / Marcin Zając
Klub Jeździecki Strzała
12CLICQUOT (47)DawidKUBIAK075,30
   Deutsches Sportpferde / GER / Ogier / 2010 / - / - / CANDIAVOLO / ABRAXIS
   WALDEMAR KALUZA / Sławomir Miąsko
Sobieski Jumping Team
13PROMETHEUS (60)NataliaPAWLICKA076,35
   Typ Szlachetny / POL / Ogier / 2005 / 12032 / - / NN / NN
   NN / Monika Skarzyńska
JKS Wyręba
14M CANTORI S (46)DawidKUBIAK076,63
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CAMPARI M / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team
15LADYKRACHER 8 (92)MarcelinaMATYSZCZAK078,44
   HAN / GER / Ogier / 2002 / - / - / Landclassic / Beresina
   Niemcy / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
16CARTREE Z (95)AnnaSEROKA080,18
   Zangersheide / GER / Ogier / 1999 / - / - / Caretano Z / Peach Tree Z
   Zangersheide / Joanna Jaworska
KJ Aldragho Piaseczno
17CALERO Z (87)AleksandraKOZANECKA080,89
   Zangersheide / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Cicero Van Paemel / Shanon
   Zangersheide / Paweł Kozanecki
KJ Szumawa Bobrowiec
18BANDOLIENE (101)ZuzannaNOWAKOWSKA082,11
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / - / gniada / Carolus II / Najadiene
   Holandia / SAE sp. z o.o.
Klub Sportowy Centurion
19JANE VON ROCHERATH (44)AleksandraWIĘCKOWSKA183,27
   BEL / BEL / Klacz / 2009 / - / - / CICERO / GINA VON ROCHERATH
   BEL / GRZEGORZ KUBIAK
AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
20HALIFAX VAN DE HEFFINCK (100)ZuzannaNOWAKOWSKA287,54
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / - / siwa / Cabrio van de Heffinck / Wiewie van de Heffinck
   Van de Heffinck Stud / Makrum Jumping Team
Klub Sportowy Centurion
21LOVE AFFAIR (68)MichałMARCINKOWSKI463,64
   HAN / GER / Ogier / 2000 / - / - / Lauries Crusador / Armona
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
22STAVROS (114)MichałMARCINKOWSKI464,35
   HAN / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Stakkato/Spartan / Zora/Zuenftiger
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
23BASTION (77)AgataFLUDRA466,85
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Silver Dream / Barwa
   Polska / Agata Fludra
KJ Legia Kozielska W-wa
24CHEKKER "W" (4)GloriaCIBA469,40
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Grandie / Chałtura
   Rinaldo Kiecoń / Danuta Ciba
KJ Aromer Józefin
25ASESOR (34)KarolinaSZYCHULSKA470,85
   SP / POL / Wałach / 2005 / x / gniada / Almanzor L / Asturia
   x / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
26ZENDER (107)KamilaDERLATKA471,25
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 5280030408450 / - / Calvados / Lorien
   Holandia / Paweł Derlatka
KJ Aldragho Piaseczno
27ALPENLERCHE (75)ZuzannaKOBIERSKA476,80
   Olderburska / POL / Klacz / 2004 / - / - / Albatros / Amelie
   Wiebke Wulff / Zuzanna Kobierska
KS Garo
28HABANERO (37)MonikaBECKER477,24
   Holsztyn / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Carinjo / Helen II
   Petersen Peter Martin / ABC International Sp z oo
SKJ Beckerposrt
29LA CORRADA5 (61)NataliaPAWLICKA477,58
   Oldenburg / GER / Klacz / 2007 / - / gniada / Lucordo / Hauptstutbuch
   Nn / Jarosław Skarzyński
JKS Wyręba
30LACROSSE (9)RobertWILCZEWSKI481,89
   HOL / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Contender / La belle I
   Johannsen Arnold / Michał Szadkowski
BPK MAZ
31JUPITER (25)JacekZAGOR482,69
   TRAK / POL / Wałach / 2007 / - / - / Impuls / Jamajka
   Zbigniew Kowalewski / Zbigniew Kowalewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
32GIACOMO (27)PrzemysławWÓJCIK861,44
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Garibaldi / Arabesque
   Gruber-Plotkowiak Ywonne / Gruber-Plotkowiak Ywonne
Soymax HORSE Team
33TREZOR (42)ŁukaszJOŃCZYK865,69
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
34LORD ODER II (110)AlicjaCIARCZYŃSKA868,17
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / - / - / Oder / Lebioda
   Michał Trzopek / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
35FIDELIO (97)GabrielaSOMPOL879,03
   HAN / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / For Edition / Escalora
   Niemcy / Katarzyna Sompol
BPK
36CASTELLA (38)MonikaBECKER879,21
   Deutsches Sportpferd / DEU / Klacz / 2009 / - / - / Colorit / Graefin
   Reinhard Dame / Uwe Becker
SKJ Beckerposrt
37DIRTY HARRY (62)JuliaMICHALSKA985,83
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lord Z / Wilanda
   KWPN / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
38ŁAWNIK (40)KatarzynaTROJAŃCZYK1087,25
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 / - / - / Huzar / łysica
   Stadnina Koni Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
SKJ Bobrowy Staw
39PEGAS (93)MarcelinaMATYSZCZAK10105,35
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
40CALABRIA (63)JuliaMICHALSKA12111,73
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Landacord / Catosale
   SK nad Wigrami / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
41KURTYNIA HAVBEK (73)MartynaMAKOWSKA1670,65
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
42CASSIO (78)AnnaMAŁKOWSKA17100,74
   HOL / GER / Wałach / 2005 / - / - / Cassiano / Panka
   Niemcy / TBM Telekom
KJ Legia Kozielska W-wa
 ATLANTA (103)MartaGRUDZIEŃ ELI
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Calvados / Sarina B
   . / Agnieszka Martyka-Grudzień
WKJ Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
43
Ukończyło koni
42
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:39
1/C
Data: 2015-09-18
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - C art. 274.5.3 dwufazowy Średnia Runda (wys. 130 cm)
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1VIGOR (23)JacekZAGOR057,56023,28500 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / kasztanowata / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Varia/Purist
   Zbigniew Kowalewski / Zbigniew Kowalewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2LA VAWETTA (82)ŁukaszJOŃCZYK061,30024,90400 PLN
   Olderburska / POL / Klacz / 2007 / - / - / Ludwig von Bayern / Bavaria
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Agata Lach
bpk
3SUEDWINDS AMANDA (86)AleksandraKOZANECKA053,73026,42300 PLN
   Holsteiner / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cassini II / Perlmutt I
   brak / Cezary Kozanecki
KJ Szumawa Bobrowiec
4THE NEIGHBOUR (124)ŁukaszJOŃCZYK060,44027,02200 PLN
   KWPN / NED / G / 2000 / - / Chestnut / Madison/Guidam / Nelissa/Burggraaf
   J M F. Baack / Barbara Dzikowska-Lach
bpk
5DETROIT CL (8)UrszulaKALICIŃSKA056,94028,4275 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Douglas / Lantessa
   Holandia / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
6CARANDO 3 (94)JoannaCZYŻ058,18030,2775 PLN
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carano / Gina
   - / Andrzej Czyż
Largo Sp.z.o.o
7ALPENLERCHE (75)ZuzannaKOBIERSKA059,76030,6075 PLN
   Olderburska / POL / Klacz / 2004 / - / - / Albatros / Amelie
   Wiebke Wulff / Zuzanna Kobierska
KS Garo
8HALIFAX VAN DE HEFFINCK (100)ZuzannaNOWAKOWSKA061,41031,3275 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / - / siwa / Cabrio van de Heffinck / Wiewie van de Heffinck
   Van de Heffinck Stud / Makrum Jumping Team
Klub Sportowy Centurion
9CAPTAIN (98)ZuzannaGOWIN059,66031,83
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Unaniem / Symphonie
   H. de Roover / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
10EMPERIO VAN'T ROOSAKKER (59)ZuzannaGOWIN057,05033,78
   BWP / BEL / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Nabab de Reve / Usha van't Roosakker
   Marc Kluskens / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
11SPARTAN L (80)ŁukaszJOŃCZYK058,68424,21
   Westfalska / POL / Wałach / 2007 / - / - / Stakkato Gold / Ramira
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
bpk
12EMAR (96)AnnaSEROKA057,13426,85
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Maram / Ethel
   Jończyk Justyna / Krzysztof Seroka
KJ Aldragho Piaseczno
13CASPAR MS (31)RobertWILCZEWSKI058,43427,06
   HOL / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carpaccio / Paloma R
   Schulz Monika / Michał Szadkowski
BPK MAZ
14ZALVO (57)WitoldBIENIEK052,351058,30
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / PHIN PHIN / SARINA
   HOLANDIA / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
15ROBESPIERE (72)PaulinaSKWARA058,56
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Ever For Pleasure/Espri / Rock And Roll/Rhytmus S
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
16LAPIS (21)JacekZAGOR270,67
   OLD / GER / Ogier / 2008 / - / - / Stakkato Gold / old
   Niemcy / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
17CLAYTON (48)JaninaSTRZAŁKOWSKA453,21
   BWB / POL / Klacz / 2002 / - / - / Clinton / Orleen van't Vuverbos
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
18RICO (69)MichałMARCINKOWSKI453,92
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cin cin' pg / Redina
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
19CABALLO (35)KarolinaSZYCHULSKA454,99
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
20GIACOMO (27)PrzemysławWÓJCIK456,24
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Garibaldi / Arabesque
   Gruber-Plotkowiak Ywonne / Gruber-Plotkowiak Ywonne
Soymax HORSE Team
21TOKAJER 8 (33)AleksandraDĄBKOWSKA457,36
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Tinka's Boy/Zuidpool / Axina/Acord II
   Reiner Hassman / Jacek Kosow
AZS Politechniki Warszawskiej
22CALERO Z (87)AleksandraKOZANECKA458,98
   Zangersheide / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Cicero Van Paemel / Shanon
   Zangersheide / Paweł Kozanecki
KJ Szumawa Bobrowiec
23BELLA-CONTENDRA (91)CezaryKALINOWSKI458,99
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Contender Son / Bella Astra
   Marcin Zając / Marcin Zając
Klub Jeździecki Strzała
24LADYKRACHER 8 (92)MarcelinaMATYSZCZAK459,43
   HAN / GER / Ogier / 2002 / - / - / Landclassic / Beresina
   Niemcy / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
25CUERLY SUE (30)RobertWILCZEWSKI462,61
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
BPK MAZ
26PEGAS (93)MarcelinaMATYSZCZAK775,75
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
27ROVETTO (58)WitoldBIENIEK853,47
   Oldenburska / GER / Ogier / 2002 / - / - / RADIATOR / SEMIRAMIS
   NIEMCY / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
28STAVROS (114)MichałMARCINKOWSKI854,17
   HAN / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Stakkato/Spartan / Zora/Zuenftiger
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
29ENDEMIT (111)AlicjaCIARCZYŃSKA855,81
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Nurjev / Egida
   - / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
30DIRTY HARRY (62)JuliaMICHALSKA860,34
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lord Z / Wilanda
   KWPN / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
31ATLANTA (103)MartaGRUDZIEŃ862,16
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Calvados / Sarina B
   . / Agnieszka Martyka-Grudzień
WKJ Warszawa
32LOVE AFFAIR (68)MichałMARCINKOWSKI1256,45
   HAN / GER / Ogier / 2000 / - / - / Lauries Crusador / Armona
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
 CASSIO (78)AnnaMAŁKOWSKA ELI
   HOL / GER / Wałach / 2005 / - / - / Cassiano / Panka
   Niemcy / TBM Telekom
KJ Legia Kozielska W-wa
 DIGITAL (53)BartoszSZEWCZYK REZ
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden boy / dekalina
   rzeczna / Robert Gawalkiewicz
KJ Strzała Krubiczew

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
9/4
Liczba skoków (Jumps)
10/5
Dystans (m)
395/220
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
68/38 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:42
2/C1
Data: 2015-09-18
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - C1 art. 238.2.1 zwykły Duża Runda (wys. 135 cm)
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POTOMAK (6)UrszulaKALICIŃSKA061,22700 PLN
   OLD / POL / Wałach / 1996 / - / - / Grundsteins Erbe / Parcia
   Niemcy / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
2CASPAR MS (31)RobertWILCZEWSKI067,96500 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carpaccio / Paloma R
   Schulz Monika / Michał Szadkowski
BPK MAZ
3GREAT PLEASURE II (71)PaulinaSKWARA069,79400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure/Espri / Grace/Graf Grannus
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
4JEEFREY (106)JuliaPOSCHAUKO070,05200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
5TOKAJER 8 (33)AleksandraDĄBKOWSKA070,99125 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Tinka's Boy/Zuidpool / Axina/Acord II
   Reiner Hassman / Jacek Kosow
AZS Politechniki Warszawskiej
6DIGITAL (53)BartoszSZEWCZYK074,25100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden boy / dekalina
   rzeczna / Robert Gawalkiewicz
KJ Strzała Krubiczew
7SPARTAN L (80)ŁukaszJOŃCZYK463,7975 PLN
   Westfalska / POL / Wałach / 2007 / - / - / Stakkato Gold / Ramira
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
bpk
8JERICO (70)MichałMARCINKOWSKI465,2650 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / - / siwa / Wieland/Werenfels / Jennifer/Ever For Pleasure
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
9CAPTAIN (98)ZuzannaGOWIN467,25
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Unaniem / Symphonie
   H. de Roover / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
10ROVETTO (58)WitoldBIENIEK864,30
   Oldenburska / GER / Ogier / 2002 / - / - / RADIATOR / SEMIRAMIS
   NIEMCY / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
11CARPEDIEM (85)JuliaOSTROWSKA870,19
   Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola
   xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska
Polski Polo Klub
 KAMELOT (41)KatarzynaTROJAŃCZYK ELI
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Campari M / Katoda
   Kamila Sitak / Katarzyna Trojańczyk
SKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:44
5R/LL
Data: 2015-09-19
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5R - LL art. 238.2.1 zwykły (wys. 90 cm)
(Competition No 5R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SANGAL (122)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)049,52
   KUC / POL / G / 2004 / - / - / Sanwan/Navajo / Gala/Darino
   
KJ Aromer Józefin
2TEKSAS (3)MajaGRONOWSKA059,88
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
3DORADO (123)RadosławZALEWSKI072,28
   - / - / - / 2009 / - / -
   
SKJ Beckersport
4MISTER HANEK (14)AleksandraWISZOWATY073,16
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / - / Durello Top / Maskotka
   x / Alina Zagrodzka-Kulczyk
BPK
5DENZEL WASHINGTON (5)MonikaPOWROZNIK075,46
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Bajou du rouet / Dosia
   Monika pasik / Monika powroznik
LKJ Gałkowo
6HARLEY (108)MajaŻEWŁAKOW461,74
   NN / POL / Wałach / 2005 / - / srokata / NN / NN
   NN / Agata Ślepowrońska
SKJ Bobrowy Staw
7MISTER STAKKATO S (45)DawidKUBIAK468,67
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / - / - / STAKKATO GOLD / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team
8A'LUMINAR MF (65)MichałWIERUSZ-KOWALSKI475,61
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Larimar / A.
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
 DENZEL WASHINGTON (5)MonikaPOWROZNIKT072,10
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Bajou du rouet / Dosia
   Monika pasik / Monika powroznik
LKJ Gałkowo
 A'LUMINAR MF (65)MichałWIERUSZ-KOWALSKIT179,56
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Larimar / A.
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
 MISTER STAKKATO S (45)DawidKUBIAKT471,75
   WLKP / POL / Ogier / 2011 / - / - / STAKKATO GOLD / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:46
6R/L
Data: 2015-09-19
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6R - L art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 100 cm)
(Competition No 6R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1NOVELLA PP (32)AlicjaTOMASZEWICZ056,45020,18
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / cocky dundee / nasma pp
   - / -
BPK MAZ
2KAMIKAZE (109)KatarzynaHALTER057,08021,19
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Rugby / Karioka
   Monika Zalewska / Izabela Halter
SKJ Bobrowy Staw
3MILIN (66)MichałWIERUSZ-KOWALSKI057,43021,86
   WKLP / POL / Wałach / 2009 / 616007610235609 / - / Faust Z/ Furioso II / Maquita K/ Amor Quintus
   Małgorzata Staszczak / Rafał Kowalski
SKF KS Master Film
4PRINZ PATTON (105)AgnieszkaKOTWA-GRUDZIŃSKA063,05022,66
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cotton Club/ Cantus / Pretty Women
   Jan Szpak / Agnieszka Kotwa-Grudzińska
BPK MAZ
5SANGAL (122)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)052,01022,87
   KUC / POL / G / 2004 / - / - / Sanwan/Navajo / Gala/Darino
   
KJ Aromer Józefin
6DIOMEDES (67)MichałWIERUSZ-KOWALSKI059,29022,88
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600304307 / gniada / Dionizos / Elwis / Diuna / Rabiatos Z
   - / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
7ARION BH (119)NinaJANUSZKIEWICZ (J.1998)055,87023,60
   
   
bpk
8EMZET (115)MarzennaSKOWRON054,63024,61
   
   
JKS Stajnia po Skowronkiem
9CALL ME 7 (127)RafałJANUSZ059,71025,21
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000214009 / siwa / Contact Me / Carthago / Fire Girl / Calvin
   Niemcy / Rafał JANUSZ
KS Garo
10SWEET NOISE-M (113)MajaFRIEDMAN063,62030,05
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
BPK
11DIASSINI (10)RobertWILCZEWSKI063,84030,12
   HOL. / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Diamant d. Se. / U-Cascada
   Ehlers Arndt / Michał Szadkowski
BPK MAZ
12ELUE VAN T&L (51)EwaMAZUROWSKA065,72030,43
   - / BEL / Klacz / 2010 / - / - / Beliau's Think Big / Champi
   - / T&L
KJ Strzała Krubiczew
13DORADO (123)RadosławZALEWSKI065,63033,12
   - / - / - / 2009 / - / -
   
SKJ Beckersport
14CLANDOR (19)NataliaGIERSZEWSKA061,86422,48
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche
   Małgorzata Siergiej / Małgorzata Siergiej
KJ Aromer
15JOHNNY CASH GT (50)EwaMAZUROWSKA062,69427,66
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cashmoaker/Calido / Lou-Lou/Concorde
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
16AL BAJOU (104)EwaBINKOWSKA062,991758,90
   WLKAP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet / Baloubet / Almeria / Anapolis
   Roman Siwek / Ewa Binkowska
KJ Hippica Polonia
 NOVELLA PP (32)AlicjaTOMASZEWICZT056,21 TREZ
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / cocky dundee / nasma pp
   - / -
BPK MAZ
 EMZET (115)MarzennaSKOWRONT055,98T026,58
   
   
JKS Stajnia po Skowronkiem
 HARVARD (55)BarbaraŚLIWOWSKAT063,73T753,87
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Landjonker S old. / Havana sp.
   - / Barbara Śliwowska
KU AZS Warszawa
20FREZJA (39)KseniaDANIŁOWICZ166,06
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa
21GREY GRANNUS (125)JacekZAGOR167,01
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 52800320110339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
   KWPN / Krzysztof Maik
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
22U CAN'T LOSE (64)OliwiaGRABOWSKA169,11
   KWPN / NED / Ogier / 2001 / - / - / Nothing To Lose / Enjolie
   H.Van Kalsbeek / Leszek Sasinowski
LUKS Nysa Gubin
23CARLOS (2)HelenaGRABOWSKA452,57
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Ever For Pleasure / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Grabowska Helena
KJ Legia Kozielska W-wa
24CLARABELLA COLE (74)WeronikaROGALSKA456,82
   KWPN / POL / Klacz / 2004 / 5280030410512 / - / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   Hodowca / Julia Zawada
Largo S.A.
25TEKSAS (3)MajaGRONOWSKA458,88
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
26WIGO (88)MarcinSZABLUK464,12
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
27MONTE CASSINO (49)EwaMAZUROWSKA465,57
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / - / Clintord I / Contessa
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
28HARVARD (55)BarbaraŚLIWOWSKA774,61
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Landjonker S old. / Havana sp.
   - / Barbara Śliwowska
KU AZS Warszawa
29MISTER HANEK (14)AleksandraWISZOWATY984,90
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / - / Durello Top / Maskotka
   x / Alina Zagrodzka-Kulczyk
BPK
 HARLEY (108)MajaŻEWŁAKOW ELI
   NN / POL / Wałach / 2005 / - / srokata / NN / NN
   NN / Agata Ślepowrońska
SKJ Bobrowy Staw
 GONG (90)KarolinaWOŹNIAKOWSKA ELI
   M / POL / Ogier / 2001 / - / - / Empik / Gratka
   nz / Joanna Knieć
KU AZS UW
 WIGO (88)MarcinSZABLUK TELI
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
 MONTE CASSINO (49)EwaMAZUROWSKAT273,11
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / - / Clintord I / Contessa
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
 GREY GRANNUS (125)JacekZAGORT567,22
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 52800320110339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
   KWPN / Krzysztof Maik
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 TEKSAS (3)MajaGRONOWSKAT672,51
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
 FREZJA (39)KseniaDANIŁOWICZT859,28
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
380/240
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
66/42 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:48
7R/P
Data: 2015-09-19
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7R - P art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm)
(Competition No 7R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1TREZOR (42)ŁukaszJOŃCZYK056,77019,43
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
2LORD ODER II (110)AlicjaCIARCZYŃSKA055,28019,87
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / - / - / Oder / Lebioda
   Michał Trzopek / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
3CHEKKER "W" (4)GloriaCIBA058,85019,99
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Grandie / Chałtura
   Rinaldo Kiecoń / Danuta Ciba
KJ Aromer Józefin
4ASESOR (34)KarolinaSZYCHULSKA060,72020,09
   SP / POL / Wałach / 2005 / x / gniada / Almanzor L / Asturia
   x / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
5EVER FOR EVER (12)MarekURBANIAK053,77021,89
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Marek Urbaniak
BPK, MAZ
6HABANERO (37)MonikaBECKER065,28022,19
   Holsztyn / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Carinjo / Helen II
   Petersen Peter Martin / ABC International Sp z oo
SKJ Beckerposrt
7CARLOS (2)HelenaGRABOWSKA048,80022,90
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Ever For Pleasure / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Grabowska Helena
KJ Legia Kozielska W-wa
8CLICQUOT (47)DawidKUBIAK061,61023,19
   Deutsches Sportpferde / GER / Ogier / 2010 / - / - / CANDIAVOLO / ABRAXIS
   WALDEMAR KALUZA / Sławomir Miąsko
Sobieski Jumping Team
9RIVALDO KG (54)MałgorzataGAWRYLUK065,81024,42
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / 616009610254406 / gniada / Landjonker S / Rosocha
   Grzegorz Komin / Paweł Gawryluk
KJ Aldragho Piaseczno
10CALL ME 7 (127)RafałJANUSZ060,63025,38
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000214009 / siwa / Contact Me / Carthago / Fire Girl / Calvin
   Niemcy / Rafał JANUSZ
KS Garo
11DIOMEDES (67)MichałWIERUSZ-KOWALSKI058,06025,55
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600304307 / gniada / Dionizos / Elwis / Diuna / Rabiatos Z
   - / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
12MILIN (66)MichałWIERUSZ-KOWALSKI058,45025,80
   WKLP / POL / Wałach / 2009 / 616007610235609 / - / Faust Z/ Furioso II / Maquita K/ Amor Quintus
   Małgorzata Staszczak / Rafał Kowalski
SKF KS Master Film
13KALINA (120)ZofiaJUSZKIEWICZ (J.1998)063,32025,87
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Leandro/Lenz / Kalla/Wind Sof Light
   - / Anna Głębocka-Juszkiewicz
SKJ Trawers Warszawa
14I AM YOURS (11)IwonaWILCZEWSKA054,48025,92
   OLD. / GER / Wałach / 2000 / - / gniada / I need you / Almera
   Kuipers Ulrich / Robert Wilczewski
BPK MAZ
15FIDELIO (97)GabrielaSOMPOL057,89026,20
   HAN / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / For Edition / Escalora
   Niemcy / Katarzyna Sompol
BPK
16JOHNNY CASH GT (50)EwaMAZUROWSKA067,18027,61
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cashmoaker/Calido / Lou-Lou/Concorde
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
17SWEET NOISE-M (113)MajaFRIEDMAN063,03027,69
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
BPK
18AFGHAN (29)RobertWILCZEWSKI065,44031,22
   Westf. / POL / Wałach / 2010 / - / kasztanowata / Arpeggio / Whitney
   Klaus Scherenberg / Michał Szadkowski
BPK MAZ
19PRINZ PATTON (105)AgnieszkaKOTWA-GRUDZIŃSKA061,7540,00
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cotton Club/ Cantus / Pretty Women
   Jan Szpak / Agnieszka Kotwa-Grudzińska
BPK MAZ
20VOL DE NUIT DU BATUT (56)WitoldBIENIEK058,21424,15
   SF / POL / Ogier / 2009 / - / gniada / QUITE EASY / HOTESSE DU MESLIER
   DU BATUT / WITOLD BIENIEK
KJ Jantar Stryków
21CLANDOR (19)NataliaGIERSZEWSKA062,39428,26
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche
   Małgorzata Siergiej / Małgorzata Siergiej
KJ Aromer
22ŁAWNIK (40)KatarzynaTROJAŃCZYK065,63428,74
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 / - / - / Huzar / łysica
   Stadnina Koni Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
SKJ Bobrowy Staw
23CLARABELLA COLE (74)WeronikaROGALSKA056,13 ELI
   KWPN / POL / Klacz / 2004 / 5280030410512 / - / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   Hodowca / Julia Zawada
Largo S.A.
24JANE VON ROCHERATH (44)AleksandraWIĘCKOWSKA170,41
   BEL / BEL / Klacz / 2009 / - / - / CICERO / GINA VON ROCHERATH
   BEL / GRZEGORZ KUBIAK
AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
25ZENDER (107)KamilaDERLATKA453,76
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 5280030408450 / - / Calvados / Lorien
   Holandia / Paweł Derlatka
KJ Aldragho Piaseczno
26KURTYNIA HAVBEK (73)MartynaMAKOWSKA458,26
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
27KAMIKAZE (109)KatarzynaHALTER459,52
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Rugby / Karioka
   Monika Zalewska / Izabela Halter
SKJ Bobrowy Staw
28ARION BH (119)NinaJANUSZKIEWICZ (J.1998)459,85
   
   
bpk
29MARAVEL (20)NataliaZIMNOWODZKA460,18
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / - / Aravel / Makabi
   Jończyk / Zimnowodzka Sylwia
KJ Aromer Józefin
30ELUE VAN T&L (51)EwaMAZUROWSKA464,04
   - / BEL / Klacz / 2010 / - / - / Beliau's Think Big / Champi
   - / T&L
KJ Strzała Krubiczew
31STREISAND (28)RobertWILCZEWSKI464,27
   OLD / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / Silhouette
   John Gillen / Michał Szadkowski
BPK MAZ
32M CANTORI S (46)DawidKUBIAK465,35
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CAMPARI M / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team
33CASHTIME (22)JacekZAGOR465,88
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE433330644810 / kasztanowata / Cashmoaker/ Calido / Cleopatra / Corofino
   Sprehe / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
34CASTELLA (38)MonikaBECKER466,33
   Deutsches Sportpferd / DEU / Klacz / 2009 / - / - / Colorit / Graefin
   Reinhard Dame / Uwe Becker
SKJ Beckerposrt
35U CAN'T LOSE (64)OliwiaGRABOWSKA467,23
   KWPN / NED / Ogier / 2001 / - / - / Nothing To Lose / Enjolie
   H.Van Kalsbeek / Leszek Sasinowski
LUKS Nysa Gubin
36CONELLA I (129)JacekZAGOR675,87
   
   
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
37AL BAJOU (104)EwaBINKOWSKA778,10
   WLKAP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet / Baloubet / Almeria / Anapolis
   Roman Siwek / Ewa Binkowska
KJ Hippica Polonia
38LA CORRADA5 (61)NataliaPAWLICKA865,13
   Oldenburg / GER / Klacz / 2007 / - / gniada / Lucordo / Hauptstutbuch
   Nn / Jarosław Skarzyński
JKS Wyręba
39DOBRANOCKA (116)MałgorzataSKOWRON - SUCHODOLSKA969,50
   
   
JKS Stajnia po Skowronkiem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/4
Dystans (m)
400/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
69/48 s
Startowało koni
39
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:51
8R/N
Data: 2015-09-19
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8R - N art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm)
(Competition No 8R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LACROSSE (9)RobertWILCZEWSKI055,24032,37
   HOL / POL / Wałach / 2006 / - / gniada / Contender / La belle I
   Johannsen Arnold / Michał Szadkowski
BPK MAZ
2BANDOLIENE (101)ZuzannaNOWAKOWSKA054,67034,17
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / - / gniada / Carolus II / Najadiene
   Holandia / SAE sp. z o.o.
Klub Sportowy Centurion
3M CANTORI S (46)DawidKUBIAK054,88035,55
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CAMPARI M / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team
4GOT TO BE GOLDEN Z (84)JuliaOSTROWSKA054,98036,34
   Zangersheide / POL / Wałach / 2009 / - / - / Griseldi / Prestige Z
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
Polski Polo Klub
5THE NEIGHBOUR (81)AgataLACH053,46036,50
   KWPN / NED / Wałach / 2000 / - / - / Madison / Nelissa
   brak / Barbara Dzikowska-Lach
BPK
6PEGAS (93)MarcelinaMATYSZCZAK056,58044,18
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
7NINTO CHICO (118)DawidKUBIAK052,11431,11
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / - / - / Nintender / Namelus R / Charmon / Chacco-Blue
   brak / SŁAWOMIR MIĄSKO
Sobieski Jumping Team
8CHEKKER "W" (4)GloriaCIBA050,16431,56
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Grandie / Chałtura
   Rinaldo Kiecoń / Danuta Ciba
KJ Aromer Józefin
9GOTHICA G (102)SophieVON WERNER051,98432,20
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Czarownik / Glima
   . / Sophie Von Werner
KJ Aldragho
10LADYKRACHER 8 (92)MarcelinaMATYSZCZAK057,28436,97
   HAN / GER / Ogier / 2002 / - / - / Landclassic / Beresina
   Niemcy / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
11ARON (112)AlicjaCIARCZYŃSKA047,72441,47
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Imequyl / Aronia
   Anna Tyszko / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
12CASSIO (78)AnnaMAŁKOWSKA045,98545,85
   HOL / GER / Wałach / 2005 / - / - / Cassiano / Panka
   Niemcy / TBM Telekom
KJ Legia Kozielska W-wa
13GIACOMO (27)PrzemysławWÓJCIK055,56834,75
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Garibaldi / Arabesque
   Gruber-Plotkowiak Ywonne / Gruber-Plotkowiak Ywonne
Soymax HORSE Team
14CALABRIA (63)JuliaMICHALSKA055,04839,13
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Landacord / Catosale
   SK nad Wigrami / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
15ZENDER (107)KamilaDERLATKA448,30
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 5280030408450 / - / Calvados / Lorien
   Holandia / Paweł Derlatka
KJ Aldragho Piaseczno
16TREZOR (42)ŁukaszJOŃCZYK449,50
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
17EVER FOR EVER (12)MarekURBANIAK449,85
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Marek Urbaniak
BPK, MAZ
18AL AWAR (83)MonikaBALCER451,84
   Hanowerska / POL / Ogier / 2007 / - / - / Contendro I / Fair Lady
   bark / Edyta Balcer
KJ Aromer Józefin
19FIDELIO (97)GabrielaSOMPOL452,05
   HAN / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / For Edition / Escalora
   Niemcy / Katarzyna Sompol
BPK
20ASESOR (34)KarolinaSZYCHULSKA452,79
   SP / POL / Wałach / 2005 / x / gniada / Almanzor L / Asturia
   x / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
21KALINA (120)ZofiaJUSZKIEWICZ (J.1998)453,71
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Leandro/Lenz / Kalla/Wind Sof Light
   - / Anna Głębocka-Juszkiewicz
SKJ Trawers Warszawa
22CASTELLA (38)MonikaBECKER454,53
   Deutsches Sportpferd / DEU / Klacz / 2009 / - / - / Colorit / Graefin
   Reinhard Dame / Uwe Becker
SKJ Beckerposrt
23CLICQUOT (47)DawidKUBIAK455,20
   Deutsches Sportpferde / GER / Ogier / 2010 / - / - / CANDIAVOLO / ABRAXIS
   WALDEMAR KALUZA / Sławomir Miąsko
Sobieski Jumping Team
24JANE VON ROCHERATH (44)AleksandraWIĘCKOWSKA456,85
   BEL / BEL / Klacz / 2009 / - / - / CICERO / GINA VON ROCHERATH
   BEL / GRZEGORZ KUBIAK
AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
25ALPENLERCHE (75)ZuzannaKOBIERSKA458,38
   Olderburska / POL / Klacz / 2004 / - / - / Albatros / Amelie
   Wiebke Wulff / Zuzanna Kobierska
KS Garo
26CARTREE Z (95)AnnaSEROKA853,41
   Zangersheide / GER / Ogier / 1999 / - / - / Caretano Z / Peach Tree Z
   Zangersheide / Joanna Jaworska
KJ Aldragho Piaseczno
27LA CORRADA5 (61)NataliaPAWLICKA857,30
   Oldenburg / GER / Klacz / 2007 / - / gniada / Lucordo / Hauptstutbuch
   Nn / Jarosław Skarzyński
JKS Wyręba
28ŁAWNIK (40)KatarzynaTROJAŃCZYK859,32
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 / - / - / Huzar / łysica
   Stadnina Koni Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
SKJ Bobrowy Staw
29PROMETHEUS (60)NataliaPAWLICKA1252,62
   Typ Szlachetny / POL / Ogier / 2005 / 12032 / - / NN / NN
   NN / Monika Skarzyńska
JKS Wyręba
30HABANERO (37)MonikaBECKER1255,36
   Holsztyn / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Carinjo / Helen II
   Petersen Peter Martin / ABC International Sp z oo
SKJ Beckerposrt
31KURTYNIA HAVBEK (73)MartynaMAKOWSKA1473,52
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
32RIVALDO KG (54)MałgorzataGAWRYLUK1652,15
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / 616009610254406 / gniada / Landjonker S / Rosocha
   Grzegorz Komin / Paweł Gawryluk
KJ Aldragho Piaseczno
33CASHTIME (22)JacekZAGOR1679,80
   OLD / GER / Wałach / 2010 / DE433330644810 / kasztanowata / Cashmoaker/ Calido / Cleopatra / Corofino
   Sprehe / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
380/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
66/45 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:54
3/C
Data: 2015-09-19
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - C art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm)
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EMPERIO VAN'T ROOSAKKER (59)ZuzannaGOWIN062,88700 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Nabab de Reve / Usha van't Roosakker
   Marc Kluskens / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
2SPARTAN L (80)ŁukaszJOŃCZYK063,06500 PLN
   Westfalska / POL / Wałach / 2007 / - / - / Stakkato Gold / Ramira
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
bpk
3CUERLY SUE (30)RobertWILCZEWSKI066,96350 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
BPK MAZ
4DIGITAL (53)BartoszSZEWCZYK186,14200 PLN
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden boy / dekalina
   rzeczna / Robert Gawalkiewicz
KJ Strzała Krubiczew
5BELLA-CONTENDRA (91)CezaryKALINOWSKI468,13125 PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Contender Son / Bella Astra
   Marcin Zając / Marcin Zając
Klub Jeździecki Strzała
6LA VAWETTA (82)ŁukaszJOŃCZYK470,32125 PLN
   Olderburska / POL / Klacz / 2007 / - / - / Ludwig von Bayern / Bavaria
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Agata Lach
bpk
7HALIFAX VAN DE HEFFINCK (100)ZuzannaNOWAKOWSKA583,9575 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / - / siwa / Cabrio van de Heffinck / Wiewie van de Heffinck
   Van de Heffinck Stud / Makrum Jumping Team
Klub Sportowy Centurion
8CARTREE Z (95)AnnaSEROKA688,0275 PLN
   Zangersheide / GER / Ogier / 1999 / - / - / Caretano Z / Peach Tree Z
   Zangersheide / Joanna Jaworska
KJ Aldragho Piaseczno
9CLAYTON (48)JaninaSTRZAŁKOWSKA870,50
   BWB / POL / Klacz / 2002 / - / - / Clinton / Orleen van't Vuverbos
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
10DIRTY HARRY (62)JuliaMICHALSKA875,29
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lord Z / Wilanda
   KWPN / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
11CALERO Z (87)AleksandraKOZANECKA875,74
   Zangersheide / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Cicero Van Paemel / Shanon
   Zangersheide / Paweł Kozanecki
KJ Szumawa Bobrowiec
12STAVROS (114)MichałMARCINKOWSKI876,18
   HAN / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Stakkato/Spartan / Zora/Zuenftiger
   - / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
13DISCOVER-S (7)UrszulaKALICIŃSKA9101,65
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Zacharov / Zally
   Holandia / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
14LADYKRACHER 8 (92)MarcelinaMATYSZCZAK9102,16
   HAN / GER / Ogier / 2002 / - / - / Landclassic / Beresina
   Niemcy / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
15RICO (69)MichałMARCINKOWSKI9102,77
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cin cin' pg / Redina
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
16CABALLO (35)KarolinaSZYCHULSKA1088,43
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
17ROVETTO (58)WitoldBIENIEK1270,69
   Oldenburska / GER / Ogier / 2002 / - / - / RADIATOR / SEMIRAMIS
   NIEMCY / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
18NINTO CHICO (118)DawidKUBIAK1271,15
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / - / - / Nintender / Namelus R / Charmon / Chacco-Blue
   brak / SŁAWOMIR MIĄSKO
Sobieski Jumping Team
19LAPIS (21)JacekZAGOR13116,81
   OLD / GER / Ogier / 2008 / - / - / Stakkato Gold / old
   Niemcy / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
20ENDEMIT (111)AlicjaCIARCZYŃSKA1670,52
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Nurjev / Egida
   - / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
21ROBESPIERE (72)PaulinaSKWARA1677,37
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Ever For Pleasure/Espri / Rock And Roll/Rhytmus S
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
22GIACOMO (27)PrzemysławWÓJCIK2072,06
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Garibaldi / Arabesque
   Gruber-Plotkowiak Ywonne / Gruber-Plotkowiak Ywonne
Soymax HORSE Team
23ALPENLERCHE (75)ZuzannaKOBIERSKA2074,10
   Olderburska / POL / Klacz / 2004 / - / - / Albatros / Amelie
   Wiebke Wulff / Zuzanna Kobierska
KS Garo
24LOVE AFFAIR (68)MichałMARCINKOWSKI2077,37
   HAN / GER / Ogier / 2000 / - / - / Lauries Crusador / Armona
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
 CASSIO (78)AnnaMAŁKOWSKA ELI
   HOL / GER / Wałach / 2005 / - / - / Cassiano / Panka
   Niemcy / TBM Telekom
KJ Legia Kozielska W-wa
 BANDOLIENE (101)ZuzannaNOWAKOWSKA ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / - / gniada / Carolus II / Najadiene
   Holandia / SAE sp. z o.o.
Klub Sportowy Centurion
 PEGAS (93)MarcelinaMATYSZCZAK ELI
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
 ATLANTA (103)MartaGRUDZIEŃ ELI
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Calvados / Sarina B
   . / Agnieszka Martyka-Grudzień
WKJ Warszawa
 CENTUCKY 2 (16)AleksandraKAUTE REZ
   Oldenburska / GER / Klacz / 2002 / - / - / Captain Paul/Contender / Landgirl/Landjunge
   Niemcy / Aleksandra Kaute/Andrzej Waś
JKS Karolina
 KAMELOT (41)KatarzynaTROJAŃCZYK REZ
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Campari M / Katoda
   Kamila Sitak / Katarzyna Trojańczyk
SKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:56
4/C1
Data: 2015-09-19
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - C1 art. 274.5.3 dwufazowy Duża Runda (wys. 135 cm)
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KEMBALL (128)CezaryKALINOWSKI052,76028,43800 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / - / ciemnogniada / Qumball/Kimball / Karbana/Carbano
   Jan Kalinowski / Piotr Kalinowski
Klub Jeździecki Strzała
2CASPAR MS (31)RobertWILCZEWSKI051,63030,85600 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carpaccio / Paloma R
   Schulz Monika / Michał Szadkowski
BPK MAZ
3ZALVO (57)WitoldBIENIEK049,92034,89500 PLN
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / PHIN PHIN / SARINA
   HOLANDIA / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
4CAPTAIN (98)ZuzannaGOWIN053,67035,61300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Unaniem / Symphonie
   H. de Roover / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
5TOKAJER 8 (33)AleksandraDĄBKOWSKA054,96036,04225 PLN
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Tinka's Boy/Zuidpool / Axina/Acord II
   Reiner Hassman / Jacek Kosow
AZS Politechniki Warszawskiej
6JERICO (70)MichałMARCINKOWSKI052,84433,37125 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / - / siwa / Wieland/Werenfels / Jennifer/Ever For Pleasure
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
7GREAT PLEASURE II (71)PaulinaSKWARA052,60437,1875 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure/Espri / Grace/Graf Grannus
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
8JEEFREY (106)JuliaPOSCHAUKO053,18443,3875 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa
9CLAYTON (48)JaninaSTRZAŁKOWSKA048,82831,89
   BWB / POL / Klacz / 2002 / - / - / Clinton / Orleen van't Vuverbos
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
10KAMELOT (41)KatarzynaTROJAŃCZYK448,87
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Campari M / Katoda
   Kamila Sitak / Katarzyna Trojańczyk
SKJ Bobrowy Staw
11SPARTAN L (80)ŁukaszJOŃCZYK452,95
   Westfalska / POL / Wałach / 2007 / - / - / Stakkato Gold / Ramira
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
bpk
12EMAR (96)AnnaSEROKA453,24
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Maram / Ethel
   Jończyk Justyna / Krzysztof Seroka
KJ Aldragho Piaseczno
13CARPEDIEM (85)JuliaOSTROWSKA456,39
   Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola
   xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska
Polski Polo Klub
14CUIDAM DE VRENDT (126)JacekZAGOR851,94
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Chestnut / Quidam De Revel/ / Visinaa/Lux
   J. Lutke Willink / PUH Hetman Janusz Branicki
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15ATLANTA (103)MartaGRUDZIEŃ852,65
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Calvados / Sarina B
   . / Agnieszka Martyka-Grudzień
WKJ Warszawa
16CARANDO 3 (94)JoannaCZYŻ854,26
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carano / Gina
   - / Andrzej Czyż
Largo Sp.z.o.o
17VIGOR (23)JacekZAGOR858,04
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / kasztanowata / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Varia/Purist
   Zbigniew Kowalewski / Zbigniew Kowalewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
18DETROIT CL (8)UrszulaKALICIŃSKA1249,66
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Douglas / Lantessa
   Holandia / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
 SUEDWINDS AMANDA (86)AleksandraKOZANECKA ELI
   Holsteiner / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cassini II / Perlmutt I
   brak / Cezary Kozanecki
KJ Szumawa Bobrowiec
 DIGITAL (53)BartoszSZEWCZYK REZ
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden boy / dekalina
   rzeczna / Robert Gawalkiewicz
KJ Strzała Krubiczew

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
370/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
64/45 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:42:58
5/C
Data: 2015-09-20
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C art. 238.2.1 zwykły Średnia Runda (wys. 130 cm) Konkurs pocieszenia
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BANDOLIENE (101)ZuzannaNOWAKOWSKA467,45
   KWPN / NED / Klacz / 2006 / - / gniada / Carolus II / Najadiene
   Holandia / SAE sp. z o.o.
Klub Sportowy Centurion
2GOT TO BE GOLDEN Z (84)JuliaOSTROWSKA862,09
   Zangersheide / POL / Wałach / 2009 / - / - / Griseldi / Prestige Z
   Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska
Polski Polo Klub
3CENTUCKY 2 (16)AleksandraKAUTE862,66
   Oldenburska / GER / Klacz / 2002 / - / - / Captain Paul/Contender / Landgirl/Landjunge
   Niemcy / Aleksandra Kaute/Andrzej Waś
JKS Karolina
4ROBESPIERE (72)PaulinaSKWARA871,71
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Ever For Pleasure/Espri / Rock And Roll/Rhytmus S
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
5ALPENLERCHE (75)ZuzannaKOBIERSKA873,04
   Olderburska / POL / Klacz / 2004 / - / - / Albatros / Amelie
   Wiebke Wulff / Zuzanna Kobierska
KS Garo
6DISCOVER-S (7)UrszulaKALICIŃSKA1265,65
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Zacharov / Zally
   Holandia / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
7RICO (69)MichałMARCINKOWSKI1267,98
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cin cin' pg / Redina
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
 ATLANTA (103)MartaGRUDZIEŃ ELI
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Calvados / Sarina B
   . / Agnieszka Martyka-Grudzień
WKJ Warszawa
 CALABRIA (63)JuliaMICHALSKA REZ
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Landacord / Catosale
   SK nad Wigrami / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
 CARTREE Z (95)AnnaSEROKA REZ
   Zangersheide / GER / Ogier / 1999 / - / - / Caretano Z / Peach Tree Z
   Zangersheide / Joanna Jaworska
KJ Aldragho Piaseczno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:43:00
6/C1
Data: 2015-09-20
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C1 art. 238.2.1 zwykły Finał Średniej Rundy (wys. 135 cm)
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SUEDWINDS AMANDA (86)AleksandraKOZANECKA060,241025 PLN
   Holsteiner / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Cassini II / Perlmutt I
   brak / Cezary Kozanecki
KJ Szumawa Bobrowiec
2CUERLY SUE (30)RobertWILCZEWSKI060,71725 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2004 / - / gniada / Contender / Hanaria
   Bayer Gaby / Michał Szadkowski
BPK MAZ
3DETROIT CL (8)UrszulaKALICIŃSKA062,03575 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Douglas / Lantessa
   Holandia / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
4LA VAWETTA (82)ŁukaszJOŃCZYK063,75425 PLN
   Olderburska / POL / Klacz / 2007 / - / - / Ludwig von Bayern / Bavaria
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Agata Lach
bpk
5CABALLO (35)KarolinaSZYCHULSKA069,25225 PLN
   KWPN / NLD / Ogier / 2007 / 5280030000711104 / kasztanowata / Ukato / Winadja
   E. Schep / Tomasz Szychulski
JKS-R Michelin Włocławek
6HALIFAX VAN DE HEFFINCK (100)ZuzannaNOWAKOWSKA071,36125 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2007 / - / siwa / Cabrio van de Heffinck / Wiewie van de Heffinck
   Van de Heffinck Stud / Makrum Jumping Team
Klub Sportowy Centurion
7CUIDAM DE VRENDT (126)JacekZAGOR448,47125 PLN
   KWPN / NED / G / 2007 / - / Chestnut / Quidam De Revel/ / Visinaa/Lux
   J. Lutke Willink / PUH Hetman Janusz Branicki
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
8LAPIS (21)JacekZAGOR454,9675 PLN
   OLD / GER / Ogier / 2008 / - / - / Stakkato Gold / old
   Niemcy / Piotr Strzałkowski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
9CALERO Z (87)AleksandraKOZANECKA461,13
   Zangersheide / NED / Wałach / 2009 / - / gniada / Cicero Van Paemel / Shanon
   Zangersheide / Paweł Kozanecki
KJ Szumawa Bobrowiec
10BELLA-CONTENDRA (91)CezaryKALINOWSKI461,99
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Contender Son / Bella Astra
   Marcin Zając / Marcin Zając
Klub Jeździecki Strzała
11TOKAJER 8 (33)AleksandraDĄBKOWSKA462,62
   OLD / GER / Klacz / 2008 / - / gniada / Tinka's Boy/Zuidpool / Axina/Acord II
   Reiner Hassman / Jacek Kosow
AZS Politechniki Warszawskiej
12DIRTY HARRY (62)JuliaMICHALSKA471,84
   KWPN / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lord Z / Wilanda
   KWPN / Tomasz Michalska
BPK, MAZ
13CARANDO 3 (94)JoannaCZYŻ788,02
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carano / Gina
   - / Andrzej Czyż
Largo Sp.z.o.o
14ENDEMIT (111)AlicjaCIARCZYŃSKA1266,06
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Nurjev / Egida
   - / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
15ROVETTO (58)WitoldBIENIEK1266,92
   Oldenburska / GER / Ogier / 2002 / - / - / RADIATOR / SEMIRAMIS
   NIEMCY / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
16EMAR (96)AnnaSEROKA1268,08
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Maram / Ethel
   Jończyk Justyna / Krzysztof Seroka
KJ Aldragho Piaseczno
17GIACOMO (27)PrzemysławWÓJCIK1669,76
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Garibaldi / Arabesque
   Gruber-Plotkowiak Ywonne / Gruber-Plotkowiak Ywonne
Soymax HORSE Team
18KAMELOT (41)KatarzynaTROJAŃCZYK2058,37
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Campari M / Katoda
   Kamila Sitak / Katarzyna Trojańczyk
SKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:43:05
8/CC
Data: 2015-09-20
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - CC art. 238.2.2 zwykły z rozgrywką Grand Prix Finał Dużej Rundy (wys. 140 cm)
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1SPARTAN L (80)ŁukaszJOŃCZYK073,23049,372500 PLN
   Westfalska / POL / Wałach / 2007 / - / - / Stakkato Gold / Ramira
   Theo Lohmann / Jan Ludwiczak
bpk
2GREAT PLEASURE II (71)PaulinaSKWARA071,42352,662000 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Ever For Pleasure/Espri / Grace/Graf Grannus
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
3CARPEDIEM (85)JuliaOSTROWSKA073,421646,671500 PLN
   Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola
   xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska
Polski Polo Klub
4CASPAR MS (31)RobertWILCZEWSKI469,121000 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2004 / - / gniada / Carpaccio / Paloma R
   Schulz Monika / Michał Szadkowski
BPK MAZ
5VIGOR (23)JacekZAGOR469,44400 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / kasztanowata / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Varia/Purist
   Zbigniew Kowalewski / Zbigniew Kowalewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
5CLAYTON (48)JaninaSTRZAŁKOWSKA469,44400 PLN
   BWB / POL / Klacz / 2002 / - / - / Clinton / Orleen van't Vuverbos
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
7KEMBALL (128)CezaryKALINOWSKI470,82100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 / - / ciemnogniada / Qumball/Kimball / Karbana/Carbano
   Jan Kalinowski / Piotr Kalinowski
Klub Jeździecki Strzała
8JERICO (70)MichałMARCINKOWSKI474,18100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / - / siwa / Wieland/Werenfels / Jennifer/Ever For Pleasure
   Remigiusz Makowski / Remigiusz Makowski
KJ Welt Opypy
9ZALVO (57)WitoldBIENIEK867,81
   KWPN / NED / Ogier / 2004 / - / - / PHIN PHIN / SARINA
   HOLANDIA / TRAX SP.Z O.O.
KJ Jantar Stryków
10CAPTAIN (98)ZuzannaGOWIN872,18
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Unaniem / Symphonie
   H. de Roover / Zuzanna Gowin
KJ Metpol Grodziec
11POTOMAK (6)UrszulaKALICIŃSKA1269,27
   OLD / POL / Wałach / 1996 / - / - / Grundsteins Erbe / Parcia
   Niemcy / Piotr Kaliciński
WKJ Warszawa
12DIGITAL (53)BartoszSZEWCZYK1270,67
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Golden boy / dekalina
   rzeczna / Robert Gawalkiewicz
KJ Strzała Krubiczew
 JEEFREY (106)JuliaPOSCHAUKO ELI
   SP / POL / Wałach / 2006 / 11791 / gniada / Day Dream II 'S' / Jennifer
   Renata Marocka / Monika Popławska
KJ Legia Kozielska W-wa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/7
Liczba skoków (Jumps)
15/8
Dystans (m)
500/310
Tempo (m/min)
375/375
Norma czasu (Time allowed)
80/50 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:43:07
12R/LL
Data: 2015-09-20
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12R - LL art. 238.2.1 zwykły (wys. 90 cm)
(Competition No 12R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SANGAL (122)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)042,64
   KUC / POL / G / 2004 / - / - / Sanwan/Navajo / Gala/Darino
   
KJ Aromer Józefin
2TEKSAS (3)MajaGRONOWSKA050,75
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
3HARLEY (108)MajaŻEWŁAKOW054,28
   NN / POL / Wałach / 2005 / - / srokata / NN / NN
   NN / Agata Ślepowrońska
SKJ Bobrowy Staw
4A'LUMINAR MF (65)MichałWIERUSZ-KOWALSKI069,07
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Larimar / A.
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
5MISTER HANEK (14)AleksandraWISZOWATY465,77
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / - / Durello Top / Maskotka
   x / Alina Zagrodzka-Kulczyk
BPK
6DUCATI (26)SalihBARLAS862,80
   Oldenburska / DEU / Wałach / 2010 / - / ciemnogniada / DIARADO / Loreley
   Niemcy / Salih Barlas
BPK
 DENZEL WASHINGTON (5)MonikaPOWROZNIK ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Bajou du rouet / Dosia
   Monika pasik / Monika powroznik
LKJ Gałkowo
 DENZEL WASHINGTON (5)MonikaPOWROZNIKT063,13
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Bajou du rouet / Dosia
   Monika pasik / Monika powroznik
LKJ Gałkowo
 A'LUMINAR MF (65)MichałWIERUSZ-KOWALSKIT069,67
   HOL / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Larimar / A.
   Małgorzata Siergiej / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
 DUCATI (26)SalihBARLAST070,89
   Oldenburska / DEU / Wałach / 2010 / - / ciemnogniada / DIARADO / Loreley
   Niemcy / Salih Barlas
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
435
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
75 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:43:09
11R/L
Data: 2015-09-20
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11R - L art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm)
(Competition No 11R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PRINZ PATTON (105)AgnieszkaKOTWA-GRUDZIŃSKA056,42
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cotton Club/ Cantus / Pretty Women
   Jan Szpak / Agnieszka Kotwa-Grudzińska
BPK MAZ
2EMZET (115)MałgorzataSKOWRON - SUCHODOLSKA057,65
   
   
JKS Stajnia po Skowronkiem
3DIOMEDES (67)MichałWIERUSZ-KOWALSKI058,58
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600304307 / gniada / Dionizos / Elwis / Diuna / Rabiatos Z
   - / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
4AL BAJOU (104)EwaBINKOWSKA059,99
   WLKAP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet / Baloubet / Almeria / Anapolis
   Roman Siwek / Ewa Binkowska
KJ Hippica Polonia
5JOHNNY CASH GT (50)EwaMAZUROWSKA065,96
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cashmoaker/Calido / Lou-Lou/Concorde
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
6DORADO (123)RadosławZALEWSKI068,20
   - / - / - / 2009 / - / -
   
SKJ Beckersport
7NOVELLA PP (32)AlicjaTOMASZEWICZ451,88
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / cocky dundee / nasma pp
   - / -
BPK MAZ
8SANGAL (122)ŻanetaZWIERZYŃSKA (JM.2002)455,38
   KUC / POL / G / 2004 / - / - / Sanwan/Navajo / Gala/Darino
   
KJ Aromer Józefin
9MILIN (66)MichałWIERUSZ-KOWALSKI463,53
   WKLP / POL / Wałach / 2009 / 616007610235609 / - / Faust Z/ Furioso II / Maquita K/ Amor Quintus
   Małgorzata Staszczak / Rafał Kowalski
SKF KS Master Film
10TEKSAS (3)MajaGRONOWSKA465,34
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013580117405 / siwa / Wersal / Tasmania
   Wolanin / Ryszard
WKJ Lublin
11COLORADO (1)ZofiaOKUŁA466,36
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / MADISON / CAROLA
   POLSKA / JACEK OKUŁA
BPK
12GREY GRANNUS (125)JacekZAGOR469,50
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 52800320110339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
   KWPN / Krzysztof Maik
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
13MONTE CASSINO (49)EwaMAZUROWSKA472,95
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / - / Clintord I / Contessa
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
14HARVARD (55)BarbaraŚLIWOWSKA474,11
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Landjonker S old. / Havana sp.
   - / Barbara Śliwowska
KU AZS Warszawa
15MISTER HANEK (14)AleksandraWISZOWATY2192,94
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / - / Durello Top / Maskotka
   x / Alina Zagrodzka-Kulczyk
BPK
 NOVELLA PP (32)AlicjaTOMASZEWICZT050,03
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / cocky dundee / nasma pp
   - / -
BPK MAZ
 COLORADO (1)ZofiaOKUŁAT060,89
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / MADISON / CAROLA
   POLSKA / JACEK OKUŁA
BPK
 DORADO (123)RadosławZALEWSKIT067,93
   - / - / - / 2009 / - / -
   
SKJ Beckersport
 GREY GRANNUS (125)JacekZAGORT072,88
   KWPN / POL / Ogier / 2011 / 52800320110339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
   KWPN / Krzysztof Maik
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
 MONTE CASSINO (49)EwaMAZUROWSKAT975,08
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / - / Clintord I / Contessa
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
435
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
75 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:43:10
10R/P
Data: 2015-09-20
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10R - P art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm)
(Competition No 10R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARAVEL (20)NataliaZIMNOWODZKA050,24
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / - / Aravel / Makabi
   Jończyk / Zimnowodzka Sylwia
KJ Aromer Józefin
2BASTION (77)AgataFLUDRA054,24
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Silver Dream / Barwa
   Polska / Agata Fludra
KJ Legia Kozielska W-wa
3ARION BH (119)NinaJANUSZKIEWICZ (J.1998)055,56
   
   
bpk
4KURTYNIA HAVBEK (73)MartynaMAKOWSKA057,01
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
5JUPITER (25)JacekZAGOR057,57
   TRAK / POL / Wałach / 2007 / - / - / Impuls / Jamajka
   Zbigniew Kowalewski / Zbigniew Kowalewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
6PRINZ PATTON (105)AgnieszkaKOTWA-GRUDZIŃSKA062,23
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / Cotton Club/ Cantus / Pretty Women
   Jan Szpak / Agnieszka Kotwa-Grudzińska
BPK MAZ
7PROMETHEUS (60)NataliaPAWLICKA063,21
   Typ Szlachetny / POL / Ogier / 2005 / 12032 / - / NN / NN
   NN / Monika Skarzyńska
JKS Wyręba
8CALL ME 7 (127)RafałJANUSZ063,60
   HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000214009 / siwa / Contact Me / Carthago / Fire Girl / Calvin
   Niemcy / Rafał JANUSZ
KS Garo
9LA CORRADA5 (61)NataliaPAWLICKA063,67
   Oldenburg / GER / Klacz / 2007 / - / gniada / Lucordo / Hauptstutbuch
   Nn / Jarosław Skarzyński
JKS Wyręba
10EVER FOR EVER (12)MarekURBANIAK448,83
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Marek Urbaniak
BPK, MAZ
11AL BAJOU (104)EwaBINKOWSKA461,64
   WLKAP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou Du Rouet / Baloubet / Almeria / Anapolis
   Roman Siwek / Ewa Binkowska
KJ Hippica Polonia
12ELUE VAN T&L (51)EwaMAZUROWSKA464,32
   - / BEL / Klacz / 2010 / - / - / Beliau's Think Big / Champi
   - / T&L
KJ Strzała Krubiczew
13VOL DE NUIT DU BATUT (56)WitoldBIENIEK464,58
   SF / POL / Ogier / 2009 / - / gniada / QUITE EASY / HOTESSE DU MESLIER
   DU BATUT / WITOLD BIENIEK
KJ Jantar Stryków
14CLARABELLA COLE (74)WeronikaROGALSKA464,88
   KWPN / POL / Klacz / 2004 / 5280030410512 / - / Nassau / Indoctro / Parysa / Jonker
   Hodowca / Julia Zawada
Largo S.A.
15SWEET NOISE-M (113)MajaFRIEDMAN465,85
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Sedapura
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
BPK
16JOHNNY CASH GT (50)EwaMAZUROWSKA465,94
   OS / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cashmoaker/Calido / Lou-Lou/Concorde
   - / Strzałkowski Piotr
KJ Strzała Krubiczew
17STAVROS (114)RafałJANUSZ466,68
   HAN / GER / Wałach / 2008 / - / ciemnogniada / Stakkato/Spartan / Zora/Zuenftiger
   - / Remigiusz Makowski
KS Garo
18RIVALDO KG (54)MałgorzataGAWRYLUK864,20
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / 616009610254406 / gniada / Landjonker S / Rosocha
   Grzegorz Komin / Paweł Gawryluk
KJ Aldragho Piaseczno
19KALINA (120)ZofiaJUSZKIEWICZ (J.1998)866,89
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Leandro/Lenz / Kalla/Wind Sof Light
   - / Anna Głębocka-Juszkiewicz
SKJ Trawers Warszawa
20U CAN'T LOSE (64)OliwiaGRABOWSKA869,38
   KWPN / NED / Ogier / 2001 / - / - / Nothing To Lose / Enjolie
   H.Van Kalsbeek / Leszek Sasinowski
LUKS Nysa Gubin
21CONELLA I (129)JacekZAGOR877,72
   
   
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
22CARLOS (2)HelenaGRABOWSKA1261,66
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Ever For Pleasure / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Grabowska Helena
KJ Legia Kozielska W-wa
23MILIN (66)MichałWIERUSZ-KOWALSKI1266,68
   WKLP / POL / Wałach / 2009 / 616007610235609 / - / Faust Z/ Furioso II / Maquita K/ Amor Quintus
   Małgorzata Staszczak / Rafał Kowalski
SKF KS Master Film
24DIOMEDES (67)MichałWIERUSZ-KOWALSKI1381,89
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600304307 / gniada / Dionizos / Elwis / Diuna / Rabiatos Z
   - / Michał Wierusz-Kowalski
SKF KS Master Film
25FREZJA (39)KseniaDANIŁOWICZ1676,43
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Contender Son / Freska
   - / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa
26EMZET (115)MałgorzataSKOWRON - SUCHODOLSKA1780,52
   
   
JKS Stajnia po Skowronkiem
27HARVARD (55)BarbaraŚLIWOWSKA2492,64
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Landjonker S old. / Havana sp.
   - / Barbara Śliwowska
KU AZS Warszawa
 KAMIKAZE (109)KatarzynaHALTER REZ
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Rugby / Karioka
   Monika Zalewska / Izabela Halter
SKJ Bobrowy Staw

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
ZO-B1* (CSN) i ZR Stajnia Bobrowy Staw

Sowia Wola, 18-20.09.2015
Wydruk: 2015-09-20 16:43:12
9R/N
Data: 2015-09-20
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9R - N art. 238.2.1 zwykły (wys. 120 cm)
(Competition No 9R)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TREZOR (42)ŁukaszJOŃCZYK055,31
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Colox Cup / Temke
   Stajnia koni Rzeczna sp. z.o.o / Łukasz Jończyk
bpk
2LORD ODER II (110)AlicjaCIARCZYŃSKA055,32
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / - / - / Oder / Lebioda
   Michał Trzopek / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
3THE NEIGHBOUR (81)AgataLACH058,25
   KWPN / NED / Wałach / 2000 / - / - / Madison / Nelissa
   brak / Barbara Dzikowska-Lach
BPK
4CARTREE Z (95)AnnaSEROKA064,58
   Zangersheide / GER / Ogier / 1999 / - / - / Caretano Z / Peach Tree Z
   Zangersheide / Joanna Jaworska
KJ Aldragho Piaseczno
5NINTO CHICO (118)DawidKUBIAK065,45
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / - / - / Nintender / Namelus R / Charmon / Chacco-Blue
   brak / SŁAWOMIR MIĄSKO
Sobieski Jumping Team
6M CANTORI S (46)DawidKUBIAK067,31
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / - / CAMPARI M / MAGIA
   JADWIGA ŁOŚ / JADWIGA ŁOŚ
Sobieski Jumping Team
7FIDELIO (97)GabrielaSOMPOL071,03
   HAN / DEU / Wałach / 2008 / - / gniada / For Edition / Escalora
   Niemcy / Katarzyna Sompol
BPK
8ŁAWNIK (40)KatarzynaTROJAŃCZYK072,27
   Małopolska / POL / Wałach / 2010 / - / - / Huzar / łysica
   Stadnina Koni Walewice / Agnieszka Polityło-Aluwihare
SKJ Bobrowy Staw
9CLANDOR (19)NataliaGIERSZEWSKA074,27
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / siwa / Clearway / Alpenlerche
   Małgorzata Siergiej / Małgorzata Siergiej
KJ Aromer
10LADYKRACHER 8 (92)MarcelinaMATYSZCZAK076,71
   HAN / GER / Ogier / 2002 / - / - / Landclassic / Beresina
   Niemcy / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
11EVER FOR EVER (12)MarekURBANIAK455,76
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Diatermia
   Andrzej Lemański / Marek Urbaniak
BPK, MAZ
12LOVE AFFAIR (68)MichałMARCINKOWSKI464,81
   HAN / GER / Ogier / 2000 / - / - / Lauries Crusador / Armona
   R.Makowski / R.Makowski
KJ Welt Opypy
13BASTION (77)AgataFLUDRA464,95
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Silver Dream / Barwa
   Polska / Agata Fludra
KJ Legia Kozielska W-wa
14PROMETHEUS (60)NataliaPAWLICKA467,19
   Typ Szlachetny / POL / Ogier / 2005 / 12032 / - / NN / NN
   NN / Monika Skarzyńska
JKS Wyręba
15CLICQUOT (47)DawidKUBIAK468,93
   Deutsches Sportpferde / GER / Ogier / 2010 / - / - / CANDIAVOLO / ABRAXIS
   WALDEMAR KALUZA / Sławomir Miąsko
Sobieski Jumping Team
16KALINA (120)ZofiaJUSZKIEWICZ (J.1998)471,66
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Leandro/Lenz / Kalla/Wind Sof Light
   - / Anna Głębocka-Juszkiewicz
SKJ Trawers Warszawa
17LA CORRADA5 (61)NataliaPAWLICKA475,42
   Oldenburg / GER / Klacz / 2007 / - / gniada / Lucordo / Hauptstutbuch
   Nn / Jarosław Skarzyński
JKS Wyręba
18ARON (112)AlicjaCIARCZYŃSKA477,33
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / ciemnogniada / Imequyl / Aronia
   Anna Tyszko / Joanna Ciarczyńska
SKJ Bobrowy Staw
19PEGAS (93)MarcelinaMATYSZCZAK478,63
   Ukr. Wierzch. / UKR / Wałach / 2001 / - / - / Glamur / Professia
   - / Magdalena Matyszczak
KJ Dworek
20CHEKKER "W" (4)GloriaCIBA864,74
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Grandie / Chałtura
   Rinaldo Kiecoń / Danuta Ciba
KJ Aromer Józefin
21CARLOS (2)HelenaGRABOWSKA865,36
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Ever For Pleasure / Charly / Chairman
   Remigiusz Makowski / Grabowska Helena
KJ Legia Kozielska W-wa
22GOTHICA G (102)SophieVON WERNER867,93
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Czarownik / Glima
   . / Sophie Von Werner
KJ Aldragho
23CASSIO (78)AnnaMAŁKOWSKA875,84
   HOL / GER / Wałach / 2005 / - / - / Cassiano / Panka
   Niemcy / TBM Telekom
KJ Legia Kozielska W-wa
24RIVALDO KG (54)MałgorzataGAWRYLUK1269,10
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / 616009610254406 / gniada / Landjonker S / Rosocha
   Grzegorz Komin / Paweł Gawryluk
KJ Aldragho Piaseczno
25JANE VON ROCHERATH (44)AleksandraWIĘCKOWSKA1397,82
   BEL / BEL / Klacz / 2009 / - / - / CICERO / GINA VON ROCHERATH
   BEL / GRZEGORZ KUBIAK
AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
 AL AWAR (83)MonikaBALCER ELI
   Hanowerska / POL / Ogier / 2007 / - / - / Contendro I / Fair Lady
   bark / Edyta Balcer
KJ Aromer Józefin
 ZENDER (107)KamilaDERLATKA ELI
   KWPN / NLD / Wałach / 2004 / 5280030408450 / - / Calvados / Lorien
   Holandia / Paweł Derlatka
KJ Aldragho Piaseczno
 JUPITER (25)JacekZAGOR REZ
   TRAK / POL / Wałach / 2007 / - / - / Impuls / Jamajka
   Zbigniew Kowalewski / Zbigniew Kowalewski
LKS Nadwiślanin Kwidzyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
81 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anetta Orlicka
 Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com