V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:30
1/LL
Data: 07-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AKWEDUKT (5)InezLENDO00,04
   Trak / Polska / W / 2010 / - / GN / Czarczaf / Asta/Hamlet Go
   SK Liski / SK Liski
    LKJ Liski
2LACKY LUCK 328 (54)JustynaGO?DZIEJEWSKA00,58
   
   
    JKS U Robsonów
3GAIRANAS (35)AleksandraKURP00,92
   
   
    JKS U Robsonów
4CATHLEEN (82)DominikaJELIŃSKA01,16
   
   
    JKS U Robsonów
5GWARDIA (32)ZuzannaŚLED?01,29
   wlkp / Polska / K / 2005 / - / Kaszt / Cent/Dryl / Grosetta/Rytm
   - / Kinga Pasturska
    BPK
6GWARDIA (32)ZuzannaŚLED?01,86
   wlkp / Polska / K / 2005 / - / Kaszt / Cent/Dryl / Grosetta/Rytm
   - / Kinga Pasturska
    BPK
7PUNSZ (81)AgnieszkaBIEDRZYCKA02,28
   
   
    KJ Palmowski
8GAIRANAS (35)AleksandraKURP02,53
   
   
    JKS U Robsonów
9SEKUNDA (47)PaulinaKULON02,64
   
   
    AZS UWM Olsztyn
10PUNSZ (81)AgnieszkaBIEDRZYCKA02,86
   
   
    KJ Palmowski
11JURA (75)KatarzynaSTAŃCZAK02,99
   
   
    JKS U Robsonów
12LACKY LUCK 328 (54)JustynaGO?DZIEJEWSKA03,02
   
   
    JKS U Robsonów
13TREASURE QUEEN Z (96)AdamNICPOŃ04,80
   
   
    Agro-Pol Trzebiatów
14SEKUNDA (47)PaulinaKULON05,05
   
   
    AZS UWM Olsztyn
15TREASURE QUEEN Z (96)AdamNICPOŃ05,27
   
   
    Agro-Pol Trzebiatów
16CZUBAJKA (37)DominikaADAMIAK05,98
   
   
    JKS U Robsonów
17CZUBAJKA (37)DominikaADAMIAK06,58
   
   
    JKS U Robsonów
18PLENTY D (30)AnnaKOPCYCH06,59
   NRSP / Holandia / W / 2009 / - / GN / Pierrot / Pieta D
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    PKJ Bracia Romanowscy
19LINKOLNAS (3)DovileJAKUBAUSKAITE06,96
   LT / Litwa / - / 2010 / - / - / Lavell / Laralle
   - / G. Juknis
    Lazdiju Sporto Centras
20TUNDRA (76)ArturSTAŃCZAK07,96
   
   
    JKS U Robsonów
21ATOM (56)PaulaFELKA08,37
   
   
    Narew Różan
22LINKOLNAS (3)DovileJAKUBAUSKAITE09,03
   LT / Litwa / - / 2010 / - / - / Lavell / Laralle
   - / G. Juknis
    Lazdiju Sporto Centras
23TUNDRA (76)ArturSTAŃCZAK012,08
   
   
    JKS U Robsonów
24CATHLEEN (82)DominikaJELIŃSKA11,43
   
   
    JKS U Robsonów
25MONTE CASINO (67)CezaryKALINOWSKI13,42
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew
26PLENTY D (30)AnnaKOPCYCH15,33
   NRSP / Holandia / W / 2009 / - / GN / Pierrot / Pieta D
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    PKJ Bracia Romanowscy
27JURA (75)KatarzynaSTAŃCZAK16,91
   
   
    JKS U Robsonów
28SONICA (55)PaulaFELKA22,87
   
   
    Narew Różan
29LIKIER (83)PaulinaRACZYŃSKA25,97
   
   
    BPK
30PIACCA (10)MartaDOBRZYŃSKA39,10
   
   
    BPK
31LIKIER (83)PaulinaRACZYŃSKA310,77
   
   
    BPK
32MONTE CASINO (67)CezaryKALINOWSKI727,81
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew
 PIACCA (10)MartaDOBRZYŃSKAelim
   
   
    BPK
 SONICA (55)PaulaFELKAelim
   
   
    Narew Różan

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowa3o koni
34
Ukończy3o koni
32
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:32
2/L
Data: 07-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L Dwufazowy art. 274.5.3 (towarzyski)
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CONI (80)HenrykSOBOŃ051,51032,97
   
   
    LKJ Ga3kowo
2SMARTI (39)DominikaADAMIAK046,50033,18
   
   
    JKS U Robsonów
3NEMO (73)AdrianSTYPUŁKOWSKI054,27033,91
   Typ szlachetny / Polska / W / 2006 / - / GN / Noel / Baśka/NN
   - / Jan K3osek
    LKJ Ga3kowo
4ŁY ?WIARZ (9)KlaudiaLEWKO (J.1998)050,17034,12
   
   
    AZS UWM Olsztyn
5IBIZA (25)MilenaLISIŃSKA049,50034,14
   wlkp / Polska / K / 2008 / - / GN / Niels / Isia/Duch Asty
   - / Milena Lisińska
    JKS Rywal Grudzi1dz
6CHENET (90)NerijusSIPAILA057,10034,73
   Hol / Niemcy / W / 2010 / - / - / Cosido / Cassini I
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
7NADIR (74)AdrianSTYPUŁKOWSKI059,17034,99
   
   
    LKJ Ga3kowo
8FONTBRUNE CAROLINE (11)MonikaPASIK051,96035,36
   - / - / W / - / - / -
   
    LKJ Ga3kowo
9CANDY (57)MartaHEJGER051,24035,75
   
   
    JKS Narew Różan
10IRGIZ (24)PaulinaFABISIEWICZ052,32036,53
   SP / Polska / O / 2007 / - / - / Indoctro / Irosa
   
    JKS U robsonów
11WEIDA (53)WeronikaMINKIEWICZ052,70036,53
   
   
    JKS U robsonów
12CLARITY (93)KarolinaSALCIUTE051,86036,65
   Hol / Niemcy / W / 2007 / - / - / Clarimo / Cash and Carry
   - / Nerijus Sipaila
    Sport Club Tandemas
13SAKO (45)JustynaWRÓTNA054,70037,05
   
   
    MKJ Nenia
14BENEDETTO (29)Ma3gorzataGUŚLAKOW051,55037,55
   
   
    JKS Kierzbuń
15BA CARDY (28)Ma3gorzataGUŚLAKOW049,76037,67
   - / - / O / - / - / -
   
    JKS Kierzbuń
16LINKOLNAS (3)DovileJAKUBAUSKAITE050,89040,47
   LT / Litwa / - / 2010 / - / - / Lavell / Laralle
   - / G. Juknis
    Lazdiju Sporto Centras
17ABSYNT (20)IzabelaBANCEWICZ (JM.2000)050,02141,05
   
   
    AZS UWM Olsztyn
18ELUE VAN T&L (66)CezaryKALINOWSKI057,96141,92
   bwp / Belgia / K / 2010 / - / Kasztan / Beaulieu's Think Big / Champi
   - / T&L
    KJ Strza3a Krubiczew
19AKWEDUKT (5)InezLENDO053,38141,95
   Trak / Polska / W / 2010 / - / GN / Czarczaf / Asta/Hamlet Go
   SK Liski / SK Liski
    LKJ Liski
20CARAMBA (89)NerijusSIPAILA058,93142,40
   Hol / Niemcy / O / 2010 / - / - / Cosido / Clear Way
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
21WIED?MIN (49)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)056,13245,37
   WLKP / Polska / O / 2001 / - / - / Hamlet Go / Weimutka/Ogar
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
22SUKCES (8)AleksandraHUBAR056,13349,38
   
   
    ETJ Hadrian
23EL GRECCO (40)RobertHESTKOWSKI053,13434,29
   SP / Polska / O / 2005 / - / GN / Avero / Echeveria/Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
    JKS U robsonów
24HARMONIA (31)AnnaKOPCYCH054,47434,90
   - / - / K / - / - / -
   
    PKJ Bracia Romanowscy
25BE GREAT (36)AleksandraKURP049,17435,36
   
   
    JKS U Robsonów
26LEDUKAS (2)PovilasMIKELSKAS048,99437,20
   trak / Litwa / O / 2010 / - / - / Charonas / Eisfraund
   - / Povilas Mikelskas
    Lazdiju Sporto Centras
27TRACY (44)JustynaWRÓTNA056,59440,16
   
   
    MKJ Nenia
28POKUSA (7)AleksandraSAWICKA053,51541,65
   
   
    SKJ Poczernin
29CONTI (38)DominikaADAMIAK055,09646,99
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Dionizos / Contendra
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
30GACEK (48)JacekRODE060,161255,57
   SP / Polska / W / 2003 / - / GN / Demetrios / Godilo
   
    KJ Bia3ystok
31ATOM (56)PaulaFELKA048,86elim
   
   
    Narew Różan
 EL GRECCO (40)RobertHESTKOWSKItren/054,03tren/033,27
   SP / Polska / O / 2005 / - / GN / Avero / Echeveria/Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
    JKS U robsonów
 SMARTI (39)DominikaADAMIAKtren/043,82tren/033,56
   
   
    JKS U Robsonów
 CONTI (38)DominikaADAMIAKtren/054,38tren/351,61
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Dionizos / Contendra
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
35SAKE J (19)KarolinaMO?DZIARA447,46
   
   
    AZS UWM Olsztyn
36PUNSZ (81)AgnieszkaBIEDRZYCKA453,30
   
   
    KJ Palmowski
37WENDY (26)MilenaLISIŃSKA454,41
   SP / Polska / K / 2005 / - / Siwa / Ever For Pleasure / Waikiki/Whoopee
   - / Lisińska Milena
    JKS Rywal Grudzi1dz
38DALIA (12)MonikaPASIK456,82
   SP / Polska / K / 2000 / - / - / Bolero de Ravel / Dawinia xx
   - / Edward Korzeniowski
    LKJ Ga3kowo
39JOHNNY CASH GT (64)JaninaSTRZAŁKOWSKA457,69
   Old / Niemcy / W / 2010 / - / Siwa / Cashmoaker / Lou-Lou
   - / Piotr Strza3kowski
    KJ Strza3a Krubiczew
40NEZIG (6)Dariusz ?MIJEWSKI460,08
   WLKP / Polska / W / 2000 / - / - / Igen / Nowina/Nafar
   - / S3awomir Mi1sko
    Ciechanowski Klub Jeździecki
41PLENTY D (30)AnnaKOPCYCH864,64
   NRSP / Holandia / W / 2009 / - / GN / Pierrot / Pieta D
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    PKJ Bracia Romanowscy
42DEMETER D (91)NerijusSIPAILA882,44
   DGK / Dania / W / 2009 / - / - / Diamant de Revel / Loretin I
   - / Karolina Salciute
    Litwa
43CHAMPION CHACCO LUUE (97)AdamNICPOŃ1682,26
   
   
    Agro-Pol Trzebiatów
 ATOM (56)PaulaFELKAtren/450,22
   
   
    Narew Różan
 FONTBRUNE CAROLINE (11)MonikaPASIKtren/450,93
   - / - / W / - / - / -
   
    LKJ Ga3kowo
 CONI (80)HenrykSOBOŃtren/455,62
   
   
    LKJ Ga3kowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100/100
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
340/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
63/41 s
Startowa3o koni
46
Ukończy3o koni
40
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:34
3/P
Data: 07-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - P Zwyk3y art. 238.2.1
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NIRMETTE (79)MartynaRYNKIEWICZ046,79
   SP / Polska / K / 2008 / - / GN / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKS Ga3kowo
2CIROBANTA (58)MartaHEJGER048,23
   
   
    JKS Narew Różan
3ZAVIRA A (34)PiotrELMINOWSKI048,90
   Han / Niemcy / K / 2003 / - / Kaszt / Zacharias / Diamond
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
4DON ESPADRON (13)MonikaPASIK049,70
   Trak / Polska / W / 2009 / - / Kaszt / Lord Oder I / Danija
   - / Maciej Pietras
    LKJ Ga3kowo
5CARLEONE (87)NerijusSIPAILA050,35
   Hol / Niemcy / W / 2009 / - / - / Caretino / Coriander
   - / Nerjus Sipaila
    Litwa
6LEDUKAS (2)PovilasMIKELSKAS051,79
   trak / Litwa / O / 2010 / - / - / Charonas / Eisfraund
   - / Povilas Mikelskas
    Lazdiju Sporto Centras
7CANDIDA Q 7 (52)KatarzynaKAIM055,61
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
8CARAMBA (89)NerijusSIPAILA056,51
   Hol / Niemcy / O / 2010 / - / - / Cosido / Clear Way
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
9PESSARO (84)LauraPIOTROWICZ058,14
   
   
    KJ Kamińskich
10POKUSA (7)AleksandraSAWICKA059,31
   
   
    SKJ Poczernin
11JASPER (65)JaninaSTRZAŁKOWSKA059,40
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew
12BEGONIA (27)KajaGÓRECKA060,52
   SP / Polska / K / 2006 / - / GN / Niels / Bianka
   - / Magdalena Górecka
    JKS U Robsonów
13LUKA (100)AnnaRĘBISZ061,07
   SP / Polska / W / 2009 / - / GN / Karbon / Luanda
   - / Andrzej Felski
    BPK
14PASTORAŁKA (33)PiotrELMINOWSKI061,23
   WLKP / Polska / K / 2006 / - / Siwa / Helanis / Pika/Pigmalion
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
15FURST VON METTERNICH 2 (46)MariuszŚMIGLA061,82
   
   
    BPK
16LIMONKA (50)DagmaraKACZMARCZYK062,28
   Trak / Polska / K / 2006 / - / kaszt / Grey / Legumina
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
17CELTIC (72)AngelikaOJCZENASZ062,54
   
   
    BPK
18REAST EAISY (71)AngelikaOJCZENASZ064,19
   
   
    BPK
19SUKCES (8)AleksandraHUBAR064,95
   
   
    ETJ Hadrian
20IRGIZ (24)PaulinaFABISIEWICZ065,34
   SP / Polska / O / 2007 / - / - / Indoctro / Irosa
   
    JKS U robsonów
21JOHNNY CASH GT (64)JaninaSTRZAŁKOWSKA069,20
   Old / Niemcy / W / 2010 / - / Siwa / Cashmoaker / Lou-Lou
   - / Piotr Strza3kowski
    KJ Strza3a Krubiczew
22SCARLET (99)AnnaELBL072,14
   
   
    Tonowo Koński Raj
23LEOCAVALLO L (85)Aleksandra ?MIJEWSKA452,40
   - / - / W / - / - / GN
   - / Dariusz ?mijewski
    Ciechanowski Klub Jeździecki
24NEZIG (6)Aleksandra ?MIJEWSKA455,92
   WLKP / Polska / W / 2000 / - / - / Igen / Nowina/Nafar
   - / S3awomir Mi1sko
    Ciechanowski Klub Jeździecki
25ABSYNT (20)IzabelaBANCEWICZ (JM.2000)458,59
   
   
    AZS UWM Olsztyn
26CHENET (90)NerijusSIPAILA459,37
   Hol / Niemcy / W / 2010 / - / - / Cosido / Cassini I
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
27CLARITY (93)KarolinaSALCIUTE462,31
   Hol / Niemcy / W / 2007 / - / - / Clarimo / Cash and Carry
   - / Nerijus Sipaila
    Sport Club Tandemas
28SAKO (45)JustynaWRÓTNA463,14
   
   
    MKJ Nenia
29WENDY (26)MilenaLISIŃSKA463,64
   SP / Polska / K / 2005 / - / Siwa / Ever For Pleasure / Waikiki/Whoopee
   - / Lisińska Milena
    JKS Rywal Grudzi1dz
30ŁY ?WIARZ (9)KlaudiaLEWKO (J.1998)466,85
   
   
    AZS UWM Olsztyn
31DEMETER D (91)NerijusSIPAILA467,59
   DGK / Dania / W / 2009 / - / - / Diamant de Revel / Loretin I
   - / Karolina Salciute
    Litwa
32TINTA (41)RobertHESTKOWSKI471,56
   SP / Polska / K / 2000 / - / GN / Elwis / Tina/Tin Rocco
   - / Robert hestkowski
    JKS U robsonów
33CHAMPIER (61)MarekPAWLUCZUK472,72
   
   
    JKS U Robsonów
35BLANT (68)CezaryKALINOWSKI474,31
   Old / Niemcy / W / 2009 / - / GN / Balou du Rouet / Part de Reve
   - / Piotr Strza3kowski
    KJ Strza3a Krubiczew
36BUNT (70)AgnieszkaULJANOWSKA577,30
   - / - / W / - / - / GN
   
    KJ Strza3a Krubiczew
37WEIDA (53)WeronikaMINKIEWICZ859,51
   
   
    JKS U robsonów
38SAKE J (19)KarolinaMO?DZIARA861,81
   
   
    AZS UWM Olsztyn
39WIED?MIN (49)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)866,27
   WLKP / Polska / O / 2001 / - / - / Hamlet Go / Weimutka/Ogar
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
40ELUE VAN T&L (66)CezaryKALINOWSKI867,24
   bwp / Belgia / K / 2010 / - / Kasztan / Beaulieu's Think Big / Champi
   - / T&L
    KJ Strza3a Krubiczew
41DALIA (12)MonikaPASIK870,81
   SP / Polska / K / 2000 / - / - / Bolero de Ravel / Dawinia xx
   - / Edward Korzeniowski
    LKJ Ga3kowo
42BE GREAT (36)AleksandraKURP871,48
   
   
    JKS U Robsonów
43GLADIATOR (98)KatarzynaSZYMKÓW1186,43
   
   
    Dragon Nowielice
45HARMONIA (31)AnnaKOPCYCH1584,37
   - / - / K / - / - / -
   
    PKJ Bracia Romanowscy
46CHAMPION CHACCO LUUE (97)AdamNICPOŃ2074,85
   
   
    Agro-Pol Trzebiatów
 TRACY (44)JustynaWRÓTNAelim
   
   
    MKJ Nenia
 GACEK (48)JacekRODEelim
   SP / Polska / W / 2003 / - / GN / Demetrios / Godilo
   
    KJ Bia3ystok
 CANDY (57)MartaHEJGERelim
   
   
    JKS Narew Różan

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowa3o koni
47
Ukończy3o koni
44
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:36
4/N
Data: 07-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - N Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CIROBANTA (58)MartaHEJGER037,42019,26
   
   
    JKS Narew Różan
2BARBI (62)MarekPAWLUCZUK040,98020,29
   SP / Polska / K / 2004 / - / CGN / NN / NN
   
    JKS U Robsonów
3CHAMPIER (61)MarekPAWLUCZUK039,13020,73
   
   
    JKS U Robsonów
4LUKIER (17)MonikaPASIK040,69021,02
   SP / Polska / W / 2008 / - / GN / Iloczyn / Lambada
   - / Karolina Ferenstein Kraśko
    LKJ Ga3kowo
5NIRMETTE (79)MartynaRYNKIEWICZ041,16021,22
   SP / Polska / K / 2008 / - / GN / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKS Ga3kowo
6DOLLAR DE NUEVO (16)MonikaPASIK040,54022,05
   West / Polska / W / 2008 / - / GN / Dollar Du Murier / Lola II
   - / Aneta Kucharska
    LKJ Ga3kowo
7NUBIS (51)DagmaraKACZMARCZYK035,44022,06
   WLKP / Polska / W / 2003 / - / Kaszt / Barasz / Nikandra/Dixieland
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
8DON ESPADRON (13)MonikaPASIK041,81022,16
   Trak / Polska / W / 2009 / - / Kaszt / Lord Oder I / Danija
   - / Maciej Pietras
    LKJ Ga3kowo
9ERIS (4)InezLENDO034,11022,57
   SP / Polska / K / 2007 / - / Siwa / Bajou du Rouet hol. / Ex Lady/Cooper hol.
   - / Inez Lendo
    LKJ Liski
10PASTORAŁKA (33)PiotrELMINOWSKI043,48024,82
   WLKP / Polska / K / 2006 / - / Siwa / Helanis / Pika/Pigmalion
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
11CELTIC (72)AngelikaOJCZENASZ041,16028,66
   
   
    BPK
12BLANT (68)CezaryKALINOWSKI042,66031,01
   Old / Niemcy / W / 2009 / - / GN / Balou du Rouet / Part de Reve
   - / Piotr Strza3kowski
    KJ Strza3a Krubiczew
13DAN (15)MonikaPASIK041,53421,52
   SP / Polska / O / 2002 / - / Kaszt / Luron / Drama
   - / Maciej Zaj1c
    LKJ Ga3kowo
14CELIC (95)MonikaVALUNATITE039,54422,23
   DCK / Dania / W / 2007 / - / Siwa / Camelot / -
   - / Monika Valunatite
    Sports Club Tandemas
15NEED FOR SPIED (88)NerijusSIPAILA041,29422,50
   Hol / Niemcy / W / 2009 / - / kara / Nekton / -
   - / Monika Linkute
    Litwa
16DRAGON (21)JoannaBEMBENEK034,28423,69
   WLKP / Polska / O / 2003 / - / - / Ignam / Darling/Huk
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
17CANDIDA Q 7 (52)KatarzynaKAIM041,12429,18
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
18TINTA (41)RobertHESTKOWSKI042,25429,56
   SP / Polska / K / 2000 / - / GN / Elwis / Tina/Tin Rocco
   - / Robert hestkowski
    JKS U robsonów
19LUKA (100)AnnaRĘBISZ041,07828,10
   SP / Polska / W / 2009 / - / GN / Karbon / Luanda
   - / Andrzej Felski
    BPK
20GLADIATOR (98)KatarzynaSZYMKÓW040,10828,75
   
   
    Dragon Nowielice
21CHAMONIX (60)MarekPAWLUCZUK436,10
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Alcado / Coul Girl
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
22LIMONKA (50)DagmaraKACZMARCZYK437,47
   Trak / Polska / K / 2006 / - / kaszt / Grey / Legumina
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
23SCARLET (99)AnnaELBL438,93
   
   
    Tonowo Koński Raj
24BUNT (70)AgnieszkaULJANOWSKA439,53
   - / - / W / - / - / GN
   
    KJ Strza3a Krubiczew
25CARLEONE (87)NerijusSIPAILA444,88
   Hol / Niemcy / W / 2009 / - / - / Caretino / Coriander
   - / Nerjus Sipaila
    Litwa
26LEOCAVALLO L (85)Aleksandra ?MIJEWSKA446,62
   - / - / W / - / - / GN
   - / Dariusz ?mijewski
    Ciechanowski Klub Jeździecki
27REAST EAISY (71)AngelikaOJCZENASZ552,61
   
   
    BPK
28NOTARIS (42)RobertHESTKOWSKI840,42
   SP / Polska / W / 1998 / - / GN / Turbud Quirinus / Nelba
   - / Robert Hestkowski
    JKS U robsonów
29JASPER (65)JaninaSTRZAŁKOWSKA863,37
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew
30ANTA MONIKA (14)MonikaPASIK1264,10
   wlkp / Polska / K / 2005 / - / Siwa / Pink Floyd / Ada Sara
   - / Karolina Ferenstein Kraśko
    LKJ Ga3kowo
31BEGONIA (27)KajaGÓRECKA1454,42
   SP / Polska / K / 2006 / - / GN / Niels / Bianka
   - / Magdalena Górecka
    JKS U Robsonów
 FURST VON METTERNICH 2 (46)MariuszŚMIGLAelim
   
   
    BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
7/4
Liczba skoków (Jumps)
8/5
Dystans (m)
270/190
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
50/36 s
Startowa3o koni
32
Ukończy3o koni
31
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:37
5/C
Data: 07-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - C Zwyk3y art. 238.2.1
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KEMBALL (69)CezaryKALINOWSKI058,03
   - / - / O / - / - / -
   
    KJ Strza3a Krubiczew
2NEED FOR SPIED (88)NerijusSIPAILA063,09
   Hol / Niemcy / W / 2009 / - / kara / Nekton / -
   - / Monika Linkute
    Litwa
3SKYLINE (63)JaninaSTRZAŁKOWSKA073,39
   - / - / K / - / - / -
   
    KJ Strza3a Krubiczew
4CHAMONIX (60)MarekPAWLUCZUK463,06
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Alcado / Coul Girl
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
5DAN (15)MonikaPASIK464,07
   SP / Polska / O / 2002 / - / Kaszt / Luron / Drama
   - / Maciej Zaj1c
    LKJ Ga3kowo
6LIFE IS LIFE (94)MonikaVALUNATITE466,29
   DCK / Dania / W / 2007 / - / - / Linardo / -
   - / Monika Valunatite
    Sports Club Tandemas
7DOLLAR DE NUEVO (16)MonikaPASIK467,19
   West / Polska / W / 2008 / - / GN / Dollar Du Murier / Lola II
   - / Aneta Kucharska
    LKJ Ga3kowo
8CALDERO (86)NerijusSIPAILA467,37
   Hol / Niemcy / W / 2008 / - / - / Crawford / Cornetto
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
9CELIC (95)MonikaVALUNATITE467,48
   DCK / Dania / W / 2007 / - / Siwa / Camelot / -
   - / Monika Valunatite
    Sports Club Tandemas
10LUKIER (17)MonikaPASIK468,98
   SP / Polska / W / 2008 / - / GN / Iloczyn / Lambada
   - / Karolina Ferenstein Kraśko
    LKJ Ga3kowo
11NUBIS (51)DagmaraKACZMARCZYK473,77
   WLKP / Polska / W / 2003 / - / Kaszt / Barasz / Nikandra/Dixieland
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
12NOTARIS (42)RobertHESTKOWSKI474,23
   SP / Polska / W / 1998 / - / GN / Turbud Quirinus / Nelba
   - / Robert Hestkowski
    JKS U robsonów
13ZAVIRA A (34)PiotrELMINOWSKI477,42
   Han / Niemcy / K / 2003 / - / Kaszt / Zacharias / Diamond
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
14ANTA MONIKA (14)MonikaPASIK1260,51
   wlkp / Polska / K / 2005 / - / Siwa / Pink Floyd / Ada Sara
   - / Karolina Ferenstein Kraśko
    LKJ Ga3kowo
15DRAGON (21)JoannaBEMBENEK1263,80
   WLKP / Polska / O / 2003 / - / - / Ignam / Darling/Huk
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
16ARMANI (22)GrzegorzPSIUK1669,88
   
   
    Sobieski Jumping Team
17CASATO (23)GrzegorzPSIUK18102,61
   
   
    Sobieski Jumping Team
18CASTELINO (92)NerijusSIPAILA2072,09
   
   
    Litwa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowa3o koni
18
Ukończy3o koni
18
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:38
6/CC
Data: 07-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BARBI (62)MarekPAWLUCZUK468,77
   SP / Polska / K / 2004 / - / CGN / NN / NN
   
    JKS U Robsonów
2CASATO (23)GrzegorzPSIUK473,31
   
   
    Sobieski Jumping Team
3KEMBALL (69)CezaryKALINOWSKI864,13
   - / - / O / - / - / -
   
    KJ Strza3a Krubiczew
4SKYLINE (63)JaninaSTRZAŁKOWSKA869,34
   - / - / K / - / - / -
   
    KJ Strza3a Krubiczew
5CASTELINO (92)NerijusSIPAILA874,99
   
   
    Litwa
6LIFE IS LIFE (94)MonikaVALUNATITE1263,00
   DCK / Dania / W / 2007 / - / - / Linardo / -
   - / Monika Valunatite
    Sports Club Tandemas
7CALDERO (86)NerijusSIPAILA1269,37
   Hol / Niemcy / W / 2008 / - / - / Crawford / Cornetto
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
 ARMANI (22)GrzegorzPSIUKelim
   
   
    Sobieski Jumping Team

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
s
Startowa3o koni
8
Ukończy3o koni
7
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:39
7/LL
Data: 08-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - LL Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JACKPOT VAN'T ZONNEVELD (78)NataliaASCHMUTAT00,80
   
   
    BPK
2LACKY LUCK 328 (54)JustynaGO?DZIEJEWSKA00,89
   
   
    JKS U Robsonów
3PIACCA (10)MartaDOBRZYŃSKA01,20
   
   
    BPK
4LACKY LUCK 328 (54)JustynaGO?DZIEJEWSKA01,24
   
   
    JKS U Robsonów
5JACKPOT VAN'T ZONNEVELD (78)NataliaASCHMUTAT01,69
   
   
    BPK
6PUNSZ (81)AgnieszkaBIEDRZYCKA02,25
   
   
    KJ Palmowski
7PUNSZ (81)AgnieszkaBIEDRZYCKA02,30
   
   
    KJ Palmowski
8CZUBAJKA (37)DominikaADAMIAK02,46
   
   
    JKS U Robsonów
9MONTE CASINO (67)CezaryKALINOWSKI02,72
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew
10SONICA (55)PaulaFELKA04,27
   
   
    Narew Różan
11TREASURE QUEEN Z (96)AdamNICPOŃ05,16
   
   
    Agro-Pol Trzebiatów
12JEGOCIN (77)NataliaASCHMUTAT05,25
   SP / Polska / W / 2010 / - / GN / Carlo Grande / Jemio3a/Marino
   - / Jaros3aw Ko3akowski
    BPK
13GAIRANAS (35)AleksandraKURP06,22
   
   
    JKS U Robsonów
14LIKIER (83)PaulinaRACZYŃSKA06,30
   
   
    BPK
15TREASURE QUEEN Z (96)AdamNICPOŃ08,20
   
   
    Agro-Pol Trzebiatów
16TUNDRA (76)ArturSTAŃCZAK08,83
   
   
    JKS U Robsonów
17LIKIER (83)PaulinaRACZYŃSKA10,38
   
   
    BPK
18JURA (75)KatarzynaSTAŃCZAK10,45
   
   
    JKS U Robsonów
19CATHLEEN (82)DominikaJELIŃSKA11,18
   
   
    JKS U Robsonów
20CATHLEEN (82)DominikaJELIŃSKA11,33
   
   
    JKS U Robsonów
21MONTE CASINO (67)CezaryKALINOWSKI11,35
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew
22SONICA (55)PaulaFELKA11,49
   
   
    Narew Różan
23PIACCA (10)MartaDOBRZYŃSKA12,33
   
   
    BPK
24JEGOCIN (77)NataliaASCHMUTAT12,81
   SP / Polska / W / 2010 / - / GN / Carlo Grande / Jemio3a/Marino
   - / Jaros3aw Ko3akowski
    BPK
25PLENTY D (30)AnnaKOPCYCH13,46
   NRSP / Holandia / W / 2009 / - / GN / Pierrot / Pieta D
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    PKJ Bracia Romanowscy
26CZUBAJKA (37)DominikaADAMIAK14,12
   
   
    JKS U Robsonów
27JURA (75)KatarzynaSTAŃCZAK16,41
   
   
    JKS U Robsonów
28TUNDRA (76)ArturSTAŃCZAK16,96
   
   
    JKS U Robsonów
29PLENTY D (30)AnnaKOPCYCH20,24
   NRSP / Holandia / W / 2009 / - / GN / Pierrot / Pieta D
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    PKJ Bracia Romanowscy
30GAIRANAS (35)AleksandraKURP35,18
   
   
    JKS U Robsonów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
325
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60 s
Startowa3o koni
30
Ukończy3o koni
30
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:40
8/L-1
Data: 08-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L-1 Dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ŁY ?WIARZ (9)KlaudiaLEWKO (J.1998)049,63021,04
   
   
    AZS UWM Olsztyn
2DEMETER D (91)NerijusSIPAILA059,21021,85
   DGK / Dania / W / 2009 / - / - / Diamant de Revel / Loretin I
   - / Karolina Salciute
    Litwa
3CONI (80)HenrykSOBOŃ051,46022,17
   
   
    LKJ Ga3kowo
4--5ABSYNT (20)IzabelaBANCEWICZ (JM.2000)052,05023,53
   
   
    AZS UWM Olsztyn
4--5FONTBRUNE CAROLINE (11)MonikaPASIK053,92023,53
   - / - / W / - / - / -
   
    LKJ Ga3kowo
6EL GRECCO (40)RobertHESTKOWSKI054,94023,53
   SP / Polska / O / 2005 / - / GN / Avero / Echeveria/Landos
   Urszula Farysej / Dominika Adamiak
    JKS U robsonów
7AKWEDUKT (5)InezLENDO054,35024,38
   Trak / Polska / W / 2010 / - / GN / Czarczaf / Asta/Hamlet Go
   SK Liski / SK Liski
    LKJ Liski
8REMI (101)WeronikaMINKIEWICZ059,01026,47
   
   
    JKS U robsonów
9JOHNNY CASH GT (64)JaninaSTRZAŁKOWSKA050,77027,76
   Old / Niemcy / W / 2010 / - / Siwa / Cashmoaker / Lou-Lou
   - / Piotr Strza3kowski
    KJ Strza3a Krubiczew
10LEDUKAS (2)PovilasMIKELSKAS052,34420,65
   trak / Litwa / O / 2010 / - / - / Charonas / Eisfraund
   - / Povilas Mikelskas
    Lazdiju Sporto Centras
11NADIR (74)AdrianSTYPUŁKOWSKI054,39423,67
   
   
    LKJ Ga3kowo
12ELUE VAN T&L (66)CezaryKALINOWSKI054,37427,84
   bwp / Belgia / K / 2010 / - / Kasztan / Beaulieu's Think Big / Champi
   - / T&L
    KJ Strza3a Krubiczew
13SUKCES (8)AleksandraHUBAR053,28428,78
   
   
    ETJ Hadrian
 AKWEDUKT (5)InezLENDOtren/053,30rez
   Trak / Polska / W / 2010 / - / GN / Czarczaf / Asta/Hamlet Go
   SK Liski / SK Liski
    LKJ Liski
 CONI (80)HenrykSOBOŃtren/054,15rez
   
   
    LKJ Ga3kowo
 SMARTI (39)DominikaADAMIAKtren/052,65tren/420,58
   
   
    JKS U Robsonów
 CANDY (57)MartaHEJGERtren/052,84tren/423,45
   
   
    JKS Narew Różan
18LINKOLNAS (3)DovileJAKUBAUSKAITE446,19
   LT / Litwa / - / 2010 / - / - / Lavell / Laralle
   - / G. Juknis
    Lazdiju Sporto Centras
19HARMONIA (31)AnnaKOPCYCH447,71
   - / - / K / - / - / -
   
    PKJ Bracia Romanowscy
20BE GREAT (36)AleksandraKURP448,23
   
   
    JKS U Robsonów
21PUNSZ (81)AgnieszkaBIEDRZYCKA450,78
   
   
    KJ Palmowski
22SAKE J (19)KarolinaMO?DZIARA451,93
   
   
    AZS UWM Olsztyn
23CONTI (38)DominikaADAMIAK452,27
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Dionizos / Contendra
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów
24GACEK (48)JacekRODE453,17
   SP / Polska / W / 2003 / - / GN / Demetrios / Godilo
   
    KJ Bia3ystok
25DALIA (12)MonikaPASIK456,40
   SP / Polska / K / 2000 / - / - / Bolero de Ravel / Dawinia xx
   - / Edward Korzeniowski
    LKJ Ga3kowo
26JACKPOT VAN'T ZONNEVELD (78)NataliaASCHMUTAT458,19
   
   
    BPK
27NEZIG (6)Dariusz ?MIJEWSKI769,48
   WLKP / Polska / W / 2000 / - / - / Igen / Nowina/Nafar
   - / S3awomir Mi1sko
    Ciechanowski Klub Jeździecki
28SMARTI (39)DominikaADAMIAK849,37
   
   
    JKS U Robsonów
29BA CARDY (28)Ma3gorzataGUŚLAKOW851,83
   - / - / O / - / - / -
   
    JKS Kierzbuń
30PLENTY D (30)AnnaKOPCYCH857,99
   NRSP / Holandia / W / 2009 / - / GN / Pierrot / Pieta D
   - / Agnieszka Kwiatkowska
    PKJ Bracia Romanowscy
31NEMO (73)AdrianSTYPUŁKOWSKI1467,13
   Typ szlachetny / Polska / W / 2006 / - / GN / Noel / Baśka/NN
   - / Jan K3osek
    LKJ Ga3kowo
32WIED?MIN (49)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)2089,84
   WLKP / Polska / O / 2001 / - / - / Hamlet Go / Weimutka/Ogar
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
33CANDY (57)MartaHEJGER2595,48
   
   
    JKS Narew Różan
 GWARDIA (32)JoannaBEMBENEKelim
   wlkp / Polska / K / 2005 / - / Kaszt / Cent/Dryl / Grosetta/Rytm
   - / Kinga Pasturska
    AZS UWM Olsztyn
 CYRANKA (43)MarcinMACKIEWICZelim
   
   
    JKS U Robsonów
 BENEDETTO (29)Ma3gorzataGUŚLAKOWrez
   
   
    JKS Kierzbuń
 CONTI (38)DominikaADAMIAKtren/451,45
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Dionizos / Contendra
   - / Robert Hestkowski
    JKS U Robsonów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/4
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
330/160
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
61/30 s
Startowa3o koni
37
Ukończy3o koni
29
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:42
9/P
Data: 08-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - P Zwyk3y art.238.2.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NIRMETTE (79)MartynaRYNKIEWICZ049,32
   SP / Polska / K / 2008 / - / GN / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKS Ga3kowo
2CHAMPIER (61)MarekPAWLUCZUK050,96
   
   
    JKS U Robsonów
3ZAVIRA A (34)PiotrELMINOWSKI051,16
   Han / Niemcy / K / 2003 / - / Kaszt / Zacharias / Diamond
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
4PASTORAŁKA (33)PiotrELMINOWSKI054,15
   WLKP / Polska / K / 2006 / - / Siwa / Helanis / Pika/Pigmalion
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
5CHENET (90)NerijusSIPAILA055,15
   Hol / Niemcy / W / 2010 / - / - / Cosido / Cassini I
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
6PESSARO (84)LauraPIOTROWICZ061,78
   
   
    KJ Kamińskich
7CANDIDA Q 7 (52)KatarzynaKAIM061,86
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
8DEMETER D (91)NerijusSIPAILA062,02
   DGK / Dania / W / 2009 / - / - / Diamant de Revel / Loretin I
   - / Karolina Salciute
    Litwa
9LIMONKA (50)DagmaraKACZMARCZYK062,26
   Trak / Polska / K / 2006 / - / kaszt / Grey / Legumina
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
10WEIDA (53)WeronikaMINKIEWICZ062,86
   
   
    JKS U robsonów
11LUKA (100)AnnaRĘBISZ063,74
   SP / Polska / W / 2009 / - / GN / Karbon / Luanda
   - / Andrzej Felski
    BPK
12TINTA (41)RobertHESTKOWSKI064,14
   SP / Polska / K / 2000 / - / GN / Elwis / Tina/Tin Rocco
   - / Robert hestkowski
    JKS U robsonów
13IRGIZ (24)PaulinaFABISIEWICZ065,31
   SP / Polska / O / 2007 / - / - / Indoctro / Irosa
   
    JKS U robsonów
14POKUSA (7)AleksandraSAWICKA066,51
   
   
    SKJ Poczernin
15WIED?MIN (49)MaciejKACZMARCZYK (JM.2001)067,26
   WLKP / Polska / O / 2001 / - / - / Hamlet Go / Weimutka/Ogar
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
16REMI (101)WeronikaMINKIEWICZ067,52
   
   
    JKS U robsonów
17SCARLET (99)AnnaELBL068,07
   
   
    Tonowo Koński Raj
18REAST EAISY (71)AngelikaOJCZENASZ069,86
   
   
    BPK
19FONTBRUNE CAROLINE (11)MonikaPASIK072,78
   - / - / W / - / - / -
   
    LKJ Ga3kowo
20GLADIATOR (98)KatarzynaSZYMKÓW073,77
   
   
    Dragon Nowielice
21BLANT (68)CezaryKALINOWSKI278,33
   Old / Niemcy / W / 2009 / - / GN / Balou du Rouet / Part de Reve
   - / Piotr Strza3kowski
    KJ Strza3a Krubiczew
22BEGONIA (27)KajaGÓRECKA456,43
   SP / Polska / K / 2006 / - / GN / Niels / Bianka
   - / Magdalena Górecka
    JKS U Robsonów
23CARAMBA (89)NerijusSIPAILA458,81
   Hol / Niemcy / O / 2010 / - / - / Cosido / Clear Way
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
24ŁY ?WIARZ (9)KlaudiaLEWKO (J.1998)462,20
   
   
    AZS UWM Olsztyn
25DON ESPADRON (13)MonikaPASIK462,53
   Trak / Polska / W / 2009 / - / Kaszt / Lord Oder I / Danija
   - / Maciej Pietras
    LKJ Ga3kowo
26LINKOLNAS (3)DovileJAKUBAUSKAITE462,68
   LT / Litwa / - / 2010 / - / - / Lavell / Laralle
   - / G. Juknis
    Lazdiju Sporto Centras
27ABSYNT (20)IzabelaBANCEWICZ (JM.2000)466,73
   
   
    AZS UWM Olsztyn
28BUNT (70)AgnieszkaULJANOWSKA469,07
   - / - / W / - / - / GN
   
    KJ Strza3a Krubiczew
30LEDUKAS (2)PovilasMIKELSKAS470,41
   trak / Litwa / O / 2010 / - / - / Charonas / Eisfraund
   - / Povilas Mikelskas
    Lazdiju Sporto Centras
32LEOCAVALLO L (85)Aleksandra ?MIJEWSKA866,30
   - / - / W / - / - / GN
   - / Dariusz ?mijewski
    Ciechanowski Klub Jeździecki
33HARMONIA (31)AnnaKOPCYCH867,12
   - / - / K / - / - / -
   
    PKJ Bracia Romanowscy
34SAKE J (19)KarolinaMO?DZIARA870,16
   
   
    AZS UWM Olsztyn
35ELUE VAN T&L (66)CezaryKALINOWSKI871,83
   bwp / Belgia / K / 2010 / - / Kasztan / Beaulieu's Think Big / Champi
   - / T&L
    KJ Strza3a Krubiczew
36DALIA (12)MonikaPASIK977,50
   SP / Polska / K / 2000 / - / - / Bolero de Ravel / Dawinia xx
   - / Edward Korzeniowski
    LKJ Ga3kowo
37FURST VON METTERNICH 2 (46)MariuszŚMIGLA1081,64
   
   
    BPK
38JASPER (65)JaninaSTRZAŁKOWSKA11101,01
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew
39BE GREAT (36)AleksandraKURP1261,98
   
   
    JKS U Robsonów
40CLARITY (93)KarolinaSALCIUTE1268,43
   Hol / Niemcy / W / 2007 / - / - / Clarimo / Cash and Carry
   - / Nerijus Sipaila
    Sport Club Tandemas
42NEZIG (6)Dariusz ?MIJEWSKI12103,92
   WLKP / Polska / W / 2000 / - / - / Igen / Nowina/Nafar
   - / S3awomir Mi1sko
    Ciechanowski Klub Jeździecki
43SUKCES (8)AleksandraHUBAR19101,12
   
   
    ETJ Hadrian
44GACEK (48)JacekRODE25106,80
   SP / Polska / W / 2003 / - / GN / Demetrios / Godilo
   
    KJ Bia3ystok
 CYRANKA (43)MarcinMACKIEWICZelim
   
   
    JKS U Robsonów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowa3o koni
42
Ukończy3o koni
41
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:43
10/N
Data: 08-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - N Zwyk3y art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LUKIER (17)MonikaPASIK048,84
   SP / Polska / W / 2008 / - / GN / Iloczyn / Lambada
   - / Karolina Ferenstein Kraśko
    LKJ Ga3kowo
2BARBI (62)MarekPAWLUCZUK049,00
   SP / Polska / K / 2004 / - / CGN / NN / NN
   
    JKS U Robsonów
3NIRMETTE (79)MartynaRYNKIEWICZ050,11
   SP / Polska / K / 2008 / - / GN / Hetman / Nagari
   - / Wojciech Rynkiewicz
    LKS Ga3kowo
4DOLLAR DE NUEVO (16)MonikaPASIK050,93
   West / Polska / W / 2008 / - / GN / Dollar Du Murier / Lola II
   - / Aneta Kucharska
    LKJ Ga3kowo
5CHAMPIER (61)MarekPAWLUCZUK051,82
   
   
    JKS U Robsonów
6PASTORAŁKA (33)PiotrELMINOWSKI052,06
   WLKP / Polska / K / 2006 / - / Siwa / Helanis / Pika/Pigmalion
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
7NEED FOR SPIED (88)NerijusSIPAILA052,15
   Hol / Niemcy / W / 2009 / - / kara / Nekton / -
   - / Monika Linkute
    Litwa
8DON ESPADRON (13)MonikaPASIK052,71
   Trak / Polska / W / 2009 / - / Kaszt / Lord Oder I / Danija
   - / Maciej Pietras
    LKJ Ga3kowo
9TINTA (41)RobertHESTKOWSKI053,68
   SP / Polska / K / 2000 / - / GN / Elwis / Tina/Tin Rocco
   - / Robert hestkowski
    JKS U robsonów
10LIMONKA (50)DagmaraKACZMARCZYK056,18
   Trak / Polska / K / 2006 / - / kaszt / Grey / Legumina
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
11CANDIDA Q 7 (52)KatarzynaKAIM057,55
   
   
    PKJ Bracia Romanowscy
12CARLEONE (87)NerijusSIPAILA057,64
   Hol / Niemcy / W / 2009 / - / - / Caretino / Coriander
   - / Nerjus Sipaila
    Litwa
13WEIDA (53)WeronikaMINKIEWICZ057,66
   
   
    JKS U robsonów
14POKUSA (7)AleksandraSAWICKA062,22
   
   
    SKJ Poczernin
15CELTIC (72)AngelikaOJCZENASZ063,20
   
   
    BPK
16IRGIZ (24)PaulinaFABISIEWICZ066,90
   SP / Polska / O / 2007 / - / - / Indoctro / Irosa
   
    JKS U robsonów
17BUNT (70)AgnieszkaULJANOWSKA068,50
   - / - / W / - / - / GN
   
    KJ Strza3a Krubiczew
18BLANT (68)CezaryKALINOWSKI172,08
   Old / Niemcy / W / 2009 / - / GN / Balou du Rouet / Part de Reve
   - / Piotr Strza3kowski
    KJ Strza3a Krubiczew
19REAST EAISY (71)AngelikaOJCZENASZ174,11
   
   
    BPK
20NUBIS (51)DagmaraKACZMARCZYK449,90
   WLKP / Polska / W / 2003 / - / Kaszt / Barasz / Nikandra/Dixieland
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
21ERIS (4)InezLENDO450,41
   SP / Polska / K / 2007 / - / Siwa / Bajou du Rouet hol. / Ex Lady/Cooper hol.
   - / Inez Lendo
    LKJ Liski
22NOTARIS (42)RobertHESTKOWSKI453,25
   SP / Polska / W / 1998 / - / GN / Turbud Quirinus / Nelba
   - / Robert Hestkowski
    JKS U robsonów
23GLADIATOR (98)KatarzynaSZYMKÓW467,24
   
   
    Dragon Nowielice
24CHAMONIX (60)MarekPAWLUCZUK850,23
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Alcado / Coul Girl
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
25CIROBANTA (58)MartaHEJGER856,52
   
   
    JKS Narew Różan
26LUKA (100)AnnaRĘBISZ862,64
   SP / Polska / W / 2009 / - / GN / Karbon / Luanda
   - / Andrzej Felski
    BPK
27LEOCAVALLO L (85)Aleksandra ?MIJEWSKA862,95
   - / - / W / - / - / GN
   - / Dariusz ?mijewski
    Ciechanowski Klub Jeździecki
28DRAGON (21)JoannaBEMBENEK863,22
   WLKP / Polska / O / 2003 / - / - / Ignam / Darling/Huk
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
29BEGONIA (27)KajaGÓRECKA1257,20
   SP / Polska / K / 2006 / - / GN / Niels / Bianka
   - / Magdalena Górecka
    JKS U Robsonów
30FURST VON METTERNICH 2 (46)MariuszŚMIGLA1257,34
   
   
    BPK
31SCARLET (99)AnnaELBL1265,62
   
   
    Tonowo Koński Raj
32CLARITY (93)KarolinaSALCIUTE1267,32
   Hol / Niemcy / W / 2007 / - / - / Clarimo / Cash and Carry
   - / Nerijus Sipaila
    Sport Club Tandemas
 DAN (15)MonikaPASIKelim
   SP / Polska / O / 2002 / - / Kaszt / Luron / Drama
   - / Maciej Zaj1c
    LKJ Ga3kowo
 JASPER (65)JaninaSTRZAŁKOWSKAelim
   
   
    KJ Strza3a Krubiczew

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowa3o koni
34
Ukończy3o koni
32
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:45
11/C
Data: 08-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - C O wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASATO (23)GrzegorzPSIUK4440,83
   
   
    Sobieski Jumping Team
2ANTA MONIKA (14)MonikaPASIK4442,15
   wlkp / Polska / K / 2005 / - / Siwa / Pink Floyd / Ada Sara
   - / Karolina Ferenstein Kraśko
    LKJ Ga3kowo
3NOTARIS (42)RobertHESTKOWSKI4450,03
   SP / Polska / W / 1998 / - / GN / Turbud Quirinus / Nelba
   - / Robert Hestkowski
    JKS U robsonów
4CIROBANTA (58)MartaHEJGER4044,66
   
   
    JKS Narew Różan
5CASTELINO (92)NerijusSIPAILA3843,18
   
   
    Litwa
6DOLLAR DE NUEVO (16)MonikaPASIK3747,48
   West / Polska / W / 2008 / - / GN / Dollar Du Murier / Lola II
   - / Aneta Kucharska
    LKJ Ga3kowo
7LUKIER (17)MonikaPASIK3650,03
   SP / Polska / W / 2008 / - / GN / Iloczyn / Lambada
   - / Karolina Ferenstein Kraśko
    LKJ Ga3kowo
8ZAVIRA A (34)PiotrELMINOWSKI3545,41
   Han / Niemcy / K / 2003 / - / Kaszt / Zacharias / Diamond
   - / Edmund Lazarewicz
    Dom Koni Lazar
9ARMANI (22)GrzegorzPSIUK3259,44
   
   
    Sobieski Jumping Team
10CHAMONIX (60)MarekPAWLUCZUK3143,47
   SP / Polska / K / 2007 / - / GN / Alcado / Coul Girl
   - / Katarzyna Pawluczuk
    JKS U Robsonów
11NUBIS (51)DagmaraKACZMARCZYK1745,54
   WLKP / Polska / W / 2003 / - / Kaszt / Barasz / Nikandra/Dixieland
   - / S3awomir Kaczmarczyk
    KJ Kaczmarczyk
12ERIS (4)InezLENDO1242,76
   SP / Polska / K / 2007 / - / Siwa / Bajou du Rouet hol. / Ex Lady/Cooper hol.
   - / Inez Lendo
    LKJ Liski
13CELIC (95)MonikaVALUNATITE1244,69
   DCK / Dania / W / 2007 / - / Siwa / Camelot / -
   - / Monika Valunatite
    Sports Club Tandemas
14DRAGON (21)JoannaBEMBENEK1045,90
   WLKP / Polska / O / 2003 / - / - / Ignam / Darling/Huk
   - / AZS UWM Olsztyn
    AZS UWM Olsztyn
 NEED FOR SPIED (88)NerijusSIPAILArez
   Hol / Niemcy / W / 2009 / - / kara / Nekton / -
   - / Monika Linkute
    Litwa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
290
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
54 s
Startowa3o koni
15
Ukończy3o koni
14
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



V Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur

D1brówka Ma3a, 7-8 marca 2015
Wydruk: 08-03-2015 16:40:45
12/CC
Data: 08-03-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - CC Zwyk3y art. 238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./P3eć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/W3aściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIFE IS LIFE (94)MonikaVALUNATITE066,13
   DCK / Dania / W / 2007 / - / - / Linardo / -
   - / Monika Valunatite
    Sports Club Tandemas
2KEMBALL (69)CezaryKALINOWSKI467,18
   - / - / O / - / - / -
   
    KJ Strza3a Krubiczew
3CALDERO (86)NerijusSIPAILA865,81
   Hol / Niemcy / W / 2008 / - / - / Crawford / Cornetto
   - / Nerijus Sipaila
    Litwa
4CASATO (23)GrzegorzPSIUK1259,87
   
   
    Sobieski Jumping Team
5SKYLINE (63)JaninaSTRZAŁKOWSKA1668,91
   - / - / K / - / - / -
   
    KJ Strza3a Krubiczew
6BARBI (62)MarekPAWLUCZUK2083,44
   SP / Polska / K / 2004 / - / CGN / NN / NN
   
    JKS U Robsonów
 ARMANI (22)GrzegorzPSIUKelim
   
   
    Sobieski Jumping Team

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowa3o koni
7
Ukończy3o koni
6
 
 Sędzia g3ówny
(President of Ground Jury):


Antoni Pacyski
 Gospodarz toru:


Arkadiusz Weckwert

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obs3ugi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com