ZT i ZR XIII Święto Konia Pałac Mierzęcin
Mierzęcin, 31 maja 2015

WYNIKI KOŃCOWE

1T - mLL - art. 238.1.1 dokładności bez rozgrywki (31-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--10HumorekŚlusarska KarolinaKJ Herbowa044,42
1--10OpalKomorowski NikolasRancho Frontczaka047,40
1--10AliMalicka JuliaLKS Cwał Poznań048,39
1--10TradycjaŁakomy KatarzynaLKS Cwał Poznań049,78
1--10LirKomorowska MartaStadnina Jutrzenka050,69
1--10LirKomorowska MartaStadnina Jutrzenka051,54
1--10JagienkaOlijarczyk Joannabpk051,56
1--10Czarny KońTobys Wiktoria052,33
1--10LinkolnKrupińska Juliabpk055,25
1--10BaskalaLeśniewicz Martabpk064,71
11KaszmiraKomorowski NikolasRancho Frontczaka458,04
12AliMalicka JuliaLKS Cwał Poznań572,21
 Czarny KońTobys Wiktoria ELI


2T - LL - art. 238.1.1 dokładności bez rozgrywki (31-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--20HumorekŚlusarska KarolinaKJ Herbowa042,65
1--20KiraKomorowska JessicaRancho Kimana045,98
1--20LirKomorowska MartaStadnina Jutrzenka047,27
1--20TradycjaŁakomy KatarzynaLKS Cwał Poznań047,40
1--20TuzŻurakowska-Krzywonos AlicjaKJ "Leśna Podkowa"047,65
1--20Lolita 179Stawasz JoannaStajnia Kuźnik048,10
1--20TradycjaŁakomy KatarzynaLKS Cwał Poznań048,47
1--20LinkolnKrupińska Juliabpk049,46
1--20RuczajMiszczyszyn JuliaLKS Cwał Poznań050,75
1--20CorridaStawasz JoannaStajnia Kuźnik051,29
1--20DemonaMikicin Alicjabpk051,39
1--20JagienkaOlijarczyk Joannabpk051,64
1--20KaszmiraKomorowski NikolasRancho Frontczaka052,67
1--20RomulusMikołajczyk MateuszKJ Herbowa053,45
1--20Gran TorinoKnypińska NataliaLKS Cwał Poznań053,80
1--20DemonaMikicin Alicjabpk054,16
1--20MikaKałużny ZbigniewStajnia Dolina Drawno054,61
1--20Ve-ToPrzyborek JoannaKJ SK Zamęcin056,28
1--20PianosaJagiełło Hannabpk056,53
1--20BaskalaLeśniewicz Martabpk057,23
21--32OpalKomorowski NikolasRancho Frontczaka446,41
21--32TuzŻurakowska-Krzywonos AlicjaKJ "Leśna Podkowa"449,08
21--32VivienaPolańska Annabpk450,57
21--32Cenna-ToCzarnecki AdrianKJ SK Zamęcin451,97
21--32RuczajMiszczyszyn JuliaLKS Cwał Poznań452,01
21--32LinkolnKrupińska Juliabpk452,20
21--32Clarissima SBrzozowska DagmaraLKJ Hubal457,62
21--32Czarny KońKliszcz Szymon (J.1999)458,66
21--32PianosaJagiełło Hannabpk460,97
21--32BaskalaLeśniewicz Martabpk462,37
21--32OptimaPawlik MalwinaStajnia Pszczew468,27
21--32Lajero KGKociałkowska Olgabrak469,28
 JagienkaOlijarczyk Joannabpk ELI
 Lajero KGKociałkowska Olgabrak ELI


3T - L - art. 238.2.1 zwykły (31-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1JokastaOgrodowczyk Annabpk043,47
2Gran TorinoKnypińska NataliaLKS Cwał Poznań045,37
3Lolita 179Stawasz JoannaStajnia Kuźnik049,06
4AlexanderKliszcz Szymonbpk050,37
5NajkaTalmon AdrianaŁKS Hubal Łobez448,42
6OptimaPawlik MalwinaStajnia Pszczew449,69
7VivienaPolańska Annabpk449,93
8QuestOlejnik PrzemysławStadnina Koni Gościmiec450,07
9CorridaStawasz JoannaStajnia Kuźnik451,27
10Cenna-ToCzarnecki AdrianKJ SK Zamęcin451,54
11RomulusMikołajczyk MateuszKJ Herbowa453,16
12Clarissima SBrzozowska DagmaraLKJ Hubal455,19
13MikaKałużny ZbigniewStajnia Dolina Drawno850,02
14HumorekŚlusarska KarolinaKJ Herbowa851,01
15MikaKałużny ZbigniewStajnia Dolina Drawno854,16
16KapelloKrzywonos KarolinaKJ "Leśna Podkowa"1248,47
17Ve-ToPrzyborek JoannaKJ SK Zamęcin1257,16
 KaszmiraKomorowski NikolasRancho Frontczaka ELI
 KiraKomorowska JessicaRancho Kimana ELI
 OpalKomorowski NikolasRancho Frontczaka REZ
 JokastaOgrodowczyk AnnabpkA048,34
 KapelloKrzywonos KarolinaKJ "Leśna Podkowa"A1249,52
 RomulusMikołajczyk MateuszKJ HerbowaA1255,98
 Lolita 179Stawasz JoannaStajnia KuźnikA1257,71
 Gran TorinoKnypińska NataliaLKS Cwał PoznańA451,62
 QuestOlejnik PrzemysławStadnina Koni GościmiecA455,07
 CorridaStawasz JoannaStajnia KuźnikAREZ


1R - L - art. 274.5.3 dwufazowy (31-05-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CersaniaStrzałkowska BeataKJ Cavallo Szczecin039,36033,32
2AlcatrazMaszczyk IzabelaKJ Cavallo Szczecin039,21033,94
3DominoLiszczak Majabpk040,17035,28
4AlexanderKliszcz Szymonbpk040,65040,56
5ExpertGarbacz NataliaKJ Korona Wałcz044,56042,59
6Prima AprilisKrzyzostaniak JoannaSKJ Leśna Podkowa041,25044,05
7RebusMaslana AlicjaSKJ Leśna Podkowa037,52429,86
 Prima AprilisKrzyzostaniak JoannaSKJ Leśna PodkowaA040,78 REZ
8GasparPrzybyszewski KrzysztofJKS Rafi438,39
9NajkaTalmon AdrianaŁKS Hubal Łobez439,60
10BenefisBortlisz WłodzimierzKS Centaurus442,52
11JumperPrzybyszewska AgataJKS Rafi443,47
12GoliatRóżańska KarolinaJKS Rafi Gorzów558,58
13MagikCieślińska KatarzynaLKS Cwał Poznań840,77
14BawarczykOstańska ZuzannaLKS Cwał Poznań841,56
15BawarczykOstańska ZuzannaLKS Cwał Poznań844,07


2R - P - art. 269.5 o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (31-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BergStrzałkowska BeataKJ Cavallo Szczecin4439,98200 PLN
2RebusMaslana AlicjaSKJ Leśna Podkowa4440,79150 PLN
3EschnapurKrzyzostaniak JoannaSKJ Leśna Podkowa4447,1250 PLN
4BenefisBortlisz WłodzimierzKS Centaurus4244,21
5ExpertGarbacz NataliaKJ Korona Wałcz4247,65
6MagikCieślińska KatarzynaLKS Cwał Poznań3751,00
7CatrickCelmerowska Alinabpk3652,07
8AlcatrazMaszczyk IzabelaKJ Cavallo Szczecin3454,34
9GoliatRóżańska KarolinaJKS Rafi Gorzów3455,32
10CebrinaCelmerowska Alinabpk3051,48
11DominoLiszczak Majabpk1964,27
12Kashmir VH MeierhofBortlisz WłodzimierzKS Centaurus1146,69
13LimarKrzyzostaniak JoannaSKJ Leśna Podkowa950,28
 GasparPrzybyszewski KrzysztofJKS Rafi ELI
 JumperPrzybyszewska AgataJKS Rafi ELI
 CalipsoStrzałkowska BeataKJ Cavallo Szczecin ELI
 CersaniaStrzałkowska BeataKJ Cavallo Szczecin REZ


3R - N - art. 238.2.2 Grand Prix (31-05-2015)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1--2CebrinaCelmerowska Alinabpk050,42250 PLN
1--2CatrickCelmerowska Alinabpk054,25250 PLN
3BergStrzałkowska BeataKJ Cavallo Szczecin453,69100 PLN
4GavrocheWesoły MarcinPosadowskie TJ454,78
5EschnapurKrzyzostaniak JoannaSKJ Leśna Podkowa457,91
6LimarKrzyzostaniak JoannaSKJ Leśna Podkowa461,73
7Kashmir VH MeierhofBortlisz WłodzimierzKS Centaurus461,89
8PengoWesoły MarcinPosadowskie TJ856,13
9CalipsoStrzałkowska BeataKJ Cavallo Szczecin861,61


ZA - Konkurs zaprzęgów (31-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Barquero 56Szczepaniak Jakub60,803
2ElegantGórska Karolina69,799
3Nikson i PardukGawroński Dawid71,9112
4BorsukOwsiany Dariusz72,3015
5Lasal i KonturGórski Wiesław72,4712
6Amir i AdmirałJęśkowiak Marcin73,079
7PlutoJanczak Zbigniew76,609
8Jack Daniell'sKowalski Bartosz77,5718
9Maestoso Semira i Pluto EroldSzczepaniak Krzysztof77,7512



HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com