ZO1* Strzegom
Strzegom, 15-17.04.2016

WYNIKI KOŃCOWE

1 - 5-latki - Runda Młodych Koni 5-latki wys. 115 cm (art. 7 reg. skoki) (2016-04-15)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta08,38,372,75
2CANTO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice08,18,166,43
3BAIKA COT CHATNowak WiesławLKS Stragona08,08,069,40
4CALICORKrzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry08,08,074,19
5DARING QUEENTyszko MichałTKJ Garbówek07,87,878,64
6FENIKSTyszko MichałTKJ Garbówek0,27,97,780,67
7CASUS BELLINowak WiesławLKS Stragona0,57,97,468,16
8AREBUSBobik JanLKS Dragon Nowielice0,57,87,367,89
9OLIMPIC STARKuczerawy Tomaszbpk0,57,77,274,29
10ALEXKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta0,57,46,978,21
11CAREWICZBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE1,97,15,287,28
12STOCKMorsztyn PiotrKJ Osadkowski3,47,23,8102,51
OLIMP FLYBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE0ELI73,47


2 - 6-latki - Runda Młodych Koni 6-latki wys. 125 cm (art. 7 reg. skoki) (2016-04-15)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1CHERRY TANIANowak WiesławLKS Stragona08,38,372,96
2CHICKA BAYSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem08,28,273,87
3CHERRY BOYTyszko MichałTKJ Garbówek08,28,275,24
4CLASSIC DREAMNowak WiesławLKS Stragona08,08,067,43
5ICE ICE BABYKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice08,08,073,68
6LANOSSOKierznowski HubertSKJ KIETLÓW08,08,075,02
7COCA SZUMAWASzumińska BeataKJ Szumawa Bobrowiec07,87,863,16
8 BEAU DU SANCYGrutza GerardKJ Zbrosławice07,87,873,32
9KENTUCKY'S PICOBELLOTyszko MichałTKJ Garbówek07,87,874,28
10ONASISBobik JanLKS Dragon Nowielice0,57,97,471,29
11COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek17,66,676,72
12MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice1,56,75,267,22
13QUVEE PRESTIGEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta2,26,84.685,81


3 - N - Mała Runda, konkurs dwufazowy wys. 120 cm (art. 274.5.3) (2016-04-15)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1OSTIANAKawa Aleksandra (JM.2001)KJ Facimiech059,22029,23300 PLN
2EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo059,59029,35200 PLN
3CERWERONAPoręba JarosławKarkonoski KJ056,56030,10100 PLN
4DIOR V.Kierznowska Aleksandra (JM.2003)SKJ KIETLÓW057,68032,22100 PLN
5CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice061,41032,9250 PLN
6NEXICAKuczerawy Tomaszbpk058,30033,9250 PLN
7FLOYDWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo061,24429,6850 PLN
8FELLOW 137Krzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry162,3350 PLN
9QUAIDOBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE162,4217 PLN
10HANDYTyszko MichałTKJ Garbówek163,1017 PLN
11CARMENWichowska DariaKJ Ślęza165,2617 PLN
12LANOSSOKierznowski HubertSKJ KIETLÓW165,9117 PLN
13ACIONVinckier JanKJ Wechta268,4217 PLN
14Abraxis I V Rex- Z- Plus- SGrosz BartoszLKJ Moszna268,9417 PLN
15MEGIŁyś Karolina (JM.2002)KJ Facimiech451,02
16CANDY SMajdan MagdalenaKS Cortina Kaczenice454,84
17DILONANowak WiesławLKS Stragona455,50
18MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice457,74
19CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem457,93
20GRAND CORIDANagórka KatarzynaKJ TRACHY458,27
21ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy459,53
22T STAR ZJendrośka Adrianna (J.2000)JKS Przybyszewo459,86
23CAMPINO 467Matuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy460,30
24ONCE AGAINMorsztyn PiotrKJ Osadkowski460,45
25LEGIONWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski Klub Jeździecki460,60
26CLARAPoręba JarosławKarkonoski KJ460,66
27AUGUSTSąsiadek BognaKJ Canex Dog Przybyszewo460,83
28SOPRANParkitny MaximilianKKJ564,25
29ICEBERG STKierznowski HubertSKJ KIETLÓW666,01
30NEVER MIND 22Kierznowska Aleksandra (JM.2003)SKJ KIETLÓW855,01
31HANGABobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE857,62
32CONDIKierznowski HubertSKJ KIETLÓW962,32
33ISELINE VAN DORPERHEIDEBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice962,42
34BAILANDOMieszczak Juliabpk963,05
35CAVALLISzuber BeataKJ Bachmat963,49
36MARIKOSAChrzanowski JanKJ Ślęza963,81
37SILVER SHINESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem980,54
38GOLDIKAFilipowska Olimpia (JM.2002)Stajnia Modelewscy1257,13
39C-KARAT CARTE DORLachowicz Wołoszyn Wiktoria (J.2000)Stajnia Modelewscy1276,37
40NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta1292,12
41CARINTENDERKoziarowski JarosławWLKS Krakus1468,91
42EAGAN BLUEKocon EwaStowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki1483,33
43CZAKIR-LPMajchrzak MagdalenaSopocki Klub Jeździecki1654,45
44SALLUST-SZielinska MartynaKS Pegaz Chwałowice1675,44
45ROMANagórka Kevin (J.2000)KJ TRACHY1778,97
46CARTINA LŁukasik Sandra (J.1998)ZIelonogórski Klub Sportowy Zielona Góra1781,29
47CASQUINMorsztyn MonikaKJ Osadkowski2699,29
 ARTINUSWołoszyn Hanna (J.1998)LKJ Hippologia Strzegom ELI
 CHELSEA'S SONKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice ELI
 LOLITAKrzemień MichałKJ Facimiech ELI
 ELIOTSebastian Katarzyna (J.1999)SKJ Tradycja Siedlnica REZ
 QUITYKrzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry REZ
 L-KARAT LINETTEZagdańska Julia (JM.2001)Stajnia Modelewscy REZ
 KATRONAWichowska DariaKJ Ślęza REZ
 GOOD BOYKrzemień MichałKJ Facimiech REZ


4 - C - Średnia Runda, konkurs zwykły wys. 130 cm (art. 238.2.1) (2016-04-15)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem059,47600 PLN
2SILVER SHINESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem059,92400 PLN
3CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat060,32200 PLN
4CHACCLANASkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem060,58150 PLN
5FELLOW 137Krzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry060,75150 PLN
6CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus061,29150 PLN
7COCAINE BLUERajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o061,98100 PLN
8FLOYDWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo062,07100 PLN
9GRAND ROBINKlein TomaszJKS Przybyszewo063,1550 PLN
10SURRIMOTyszko MichałTKJ Garbówek065,2650 PLN
11QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice065,8250 PLN
12DILONANowak WiesławLKS Stragona065,9050 PLN
13WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep066,82
14NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta066,89
15CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem069,13
16JURANDAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski069,80
17OSADKOWSKI KEY LEENAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski069,93
18ICEBERG STKierznowski HubertSKJ KIETLÓW071,25
19INTUICJA-KOPACZKopacz Paulina (J.1998)LUKS Nysa Gubin071,73
20QUAIDOBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE071,78
21INTRYGAMurawski OskarZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko072,02
22CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice280,27
23CHARLENEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta461,73
24UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat467,21
25ISELINE VAN DORPERHEIDEBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice469,88
26ABISAL-BSSkaziak BogumiłJeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce470,70
27TIRAMISUKobiernik DariaZKJ Przylep471,80
28CANDY SMajdan MagdalenaKS Cortina Kaczenice471,81
29CAMPINO 467Matuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy472,01
30ABEL TASMANPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy Trzebnica473,35
31COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice473,82
32SINGULORD SAPHIRKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta574,96
33CASSIA DE LYS LSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem575,86
34LIBELIUSMurawski OskarZKJ Przylep Lotnisko575,88
35CABALTICAKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice576,24
36EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo678,87
37EAGAN BLUEKocon EwaStowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki679,45
38SANTIAGORajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o866,78
39WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)Stajnia Modelewscy869,45
40URODATokarska IgaKJ Bachmat870,38
41FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice871,98
42BAILANDOMieszczak Juliabpk1078,15
43AUGUSTSąsiadek BognaKJ Canex Dog Przybyszewo1269,59
44HANDYTyszko MichałTKJ Garbówek1270,89
45CAVALLISzuber BeataKJ Bachmat1272,00
46DARINOSA CKierznowski HubertSKJ KIETLÓW1392,34
47CALIPSO DU MESNILMieszczak Juliabpk1478,12
48ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy1598,76


5 - CC - Duża Runda, konkurs zwykły wys. 140 cm (art. 238.2.1) (2016-04-15)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice056,20900 PLN
2CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus060,25600 PLN
3GRAND ROBINKlein TomaszJKS Przybyszewo060,49350 PLN
4ATIQUAKrzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry061,07250 PLN
5QUINCHELLAWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta061,83200 PLN
6LIBELIUSMurawski OskarZKJ Przylep Lotnisko062,78150 PLN
7FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice064,33150 PLN
8TIRAMISUKobiernik DariaZKJ Przylep065,11100 PLN
9SURRIMOTyszko MichałTKJ Garbówek065,14
10COCAINE BLUERajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o069,23
11WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)Stajnia Modelewscy071,04
12SAGAChrzanowski JanKJ Ślęza072,10
13UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat072,23
14CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęza072,32
15CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice072,43
16CHARLENEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta073,53
17DARINOSA CKierznowski HubertSKJ KIETLÓW073,57
18CABALTICAKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice175,20
19TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Garbówek279,75
20CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem457,59
21SANTIAGORajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o470,08
22INTUICJA-KOPACZKopacz Paulina (J.1998)LUKS Nysa Gubin473,88
23ABEL TASMANPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy Trzebnica575,43
24LIMTENDERKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta576,33
25WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep576,91
26QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice869,92
27SINGULORD SAPHIRKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta977,65
28CALIPSO DU MESNILMieszczak Juliabpk1478,95
 FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice REZ
 URODATokarska IgaKJ Bachmat REZ
 CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat REZ


6 - 5-latki - Runda Młodych Koni 5-latki wys. 115 cm (art. 7 reg. skoki) (2016-04-16)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1CANTO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice08,18,169,63
2OLIMPIC STARKuczerawy Tomaszbpk08,18,174,60
3CASUS BELLINowak WiesławLKS Stragona08,08,071,68
4BAIKA COT CHATNowak WiesławLKS Stragona07,97,969,43
5DARING QUEENTyszko MichałTKJ Garbówek07,97,978,22
6CALICORKrzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry07,87,875,03
7ALEXKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta07,87,878,38
8FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta0,58,07,570,25
9CAREWICZBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE0,57,87,370,39
10STOCKMorsztyn PiotrKJ Osadkowski0,57,77,277,77
11FENIKSTyszko MichałTKJ Garbówek17,86,883,50
12OLIMP FLYBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE1,56,75,273,54
13AREBUSBobik JanLKS Dragon Nowielice26,24,268,40


7 - 6-latki - Runda Młodych Koni 6-latki wys. 125 cm (art. 7 reg. skoki) (2016-04-16)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1QUVEE PRESTIGEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta08,28,271,52
2CHERRY TANIANowak WiesławLKS Stragona08,28,273,46
3ICE ICE BABYKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice08,18,175,02
4CHERRY BOYTyszko MichałTKJ Garbówek08,08,078,83
5CLASSIC DREAMNowak WiesławLKS Stragona07,97,968,97
6 BEAU DU SANCYGrutza GerardKJ Zbrosławice07,67,673,37
7ONASISBobik JanLKS Dragon Nowielice0,58,07,571,09
8CHICKA BAYSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem0,58,07,575,92
9LANOSSOKierznowski HubertSKJ KIETLÓW0,58,07,577,05
10MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice0,57,67,170.83
11COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek0,57,67,176.90
12COCA SZUMAWASzumińska BeataKJ Szumawa Bobrowiec3bobo98,90


8 - N - Mała Runda konkurs zwykły 120 cm (art. 238.2.1) (2016-04-16)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SILVER SHINESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem061,14300 PLN
2QUAIDOBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE067,13200 PLN
3DILONANowak WiesławLKS Stragona067,95100 PLN
4COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek068,96100 PLN
5CARINTENDERKoziarowski JarosławWLKS Krakus070,2650 PLN
6LOLITAKrzemień MichałKJ Facimiech071,4250 PLN
7T STAR ZJendrośka Adrianna (J.2000)JKS Przybyszewo071,9350 PLN
8ONCE AGAINMorsztyn PiotrKJ Osadkowski074,0150 PLN
9EAGAN BLUEKocon EwaStowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki178,5525 PLN
10NEVER MIND 22Kierznowska Aleksandra (JM.2003)SKJ KIETLÓW462,2025 PLN
11URODATokarska IgaKJ Bachmat463,0225 PLN
12ERICEWągrodzka Róża (JM.2002)KJ Chrobry463,5125 PLN
13HANGABobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE463,52
14CERWERONAPoręba JarosławKarkonoski KJ468,27
15LEGIONWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski Klub Jeździecki472,15
16CZAKIR-LPMajchrzak MagdalenaSopocki Klub Jeździecki472,19
17EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo474,01
18MEGIŁyś Karolina (JM.2002)KJ Facimiech474,88
19CASQUINMorsztyn MonikaKJ Osadkowski579,36
20CARMENWichowska DariaKJ Ślęza681,37
21ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy681,73
22C-KARAT CARTE DORLachowicz Wołoszyn Wiktoria (J.2000)Stajnia Modelewscy858,71
23OSTIANAKawa Aleksandra (JM.2001)KJ Facimiech868,47
24SOPRANParkitny MaximilianKKJ872,40
25TIRAMISUZapotoczna GabrielaSKJ Tradycja874,17
26CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem890,47
27COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice992,51
28GOLDIKAFilipowska Olimpia (JM.2002)Stajnia Modelewscy1082,00
29CLARAPoręba JarosławKarkonoski KJ1271,43
30CAVALLISzuber BeataKJ Bachmat1271,82
31CABORAFrąckowiak Weronikabpk1274,50
32MARIKOSAChrzanowski JanKJ Ślęza1275,34
33DIOR V.Kierznowska Aleksandra (JM.2003)SKJ KIETLÓW1290,57
34ARTINUSWołoszyn Hanna (J.1998)LKJ Hippologia Strzegom1483,69
35ACIONVinckier JanKJ Wechta15102,72
36MANILLADziemidowicz Wiktor (J.1999)LUKS Nysa Gubin1668,38
37GRAND CORIDANagórka KatarzynaKJ TRACHY1794,70
38L-KARAT LINETTEZagdańska Julia (JM.2001)Stajnia Modelewscy2063,69
39SATINOMorsztyn PiotrKJ Osadkowski22113,37
40ROMANagórka Kevin (J.2000)KJ TRACHY24104,14
 CANALETTO IISawicka Natalia (JM.2002)SKJ Kietlów ELI
 GOOD BOYKrzemień MichałKJ Facimiech ELI
 CARTINA LŁukasik Sandra (J.1998)ZIelonogórski Klub Sportowy Zielona Góra ELI
 CANDY SMajdan MagdalenaKS Cortina Kaczenice REZ
 ELIOTSebastian Katarzyna (J.1999)SKJ Tradycja Siedlnica REZ
 CONDIKierznowski HubertSKJ KIETLÓW REZ


9 - C - Średnia Runda konkurs dwufazowy 130 cm (art. 274.5.3) (2016-04-16)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CASSIA DE LYS LSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem045,91035,46622 PLN
2SILVER SHINESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem047,48036,18422 PLN
3ICEBERG STKierznowski HubertSKJ KIETLÓW047,31040,36200 PLN
4JURANDAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski044,54040,81172 PLN
5NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta048,11042,00172 PLN
6CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice048,64042,36122 PLN
7ISELINE VAN DORPERHEIDEBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice047,63042,37122 PLN
8KENTUCKY'S PICOBELLOTyszko MichałTKJ Garbówek048,03044,34122 PLN
9ACIONVinckier JanKJ Wechta048,26045,6022 PLN
10ABISAL-BSSkaziak BogumiłJeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce047,46045,92
11DILONANowak WiesławLKS Stragona046,06046,60
12INTRYGAMurawski OskarZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko046,49048,19
13OSADKOWSKI KEY LEENAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski049,48048,70
14COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice050,78153,72
15CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat039,75439,51
16FELLOW 137Krzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry046,52440,39
17TIRAMISUKobiernik DariaZKJ Przylep044,23447,26
18AUGUSTSąsiadek BognaKJ Canex Dog Przybyszewo045,06449,47
19NEXICAKuczerawy Tomaszbpk046,59847,96
20EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo047,39848,16
21CAVALLISzuber BeataKJ Bachmat046,32950,59
22ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy049,191157,69
23QUAIDOBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE445,87
24UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat446,54
25EAGAN BLUEKocon EwaStowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki447,13
26WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)Stajnia Modelewscy447,88
27CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem450,69
28NEVER MIND 22Kierznowska Aleksandra (JM.2003)SKJ KIETLÓW843,64
29CANDY SMajdan MagdalenaKS Cortina Kaczenice844,32
30HANDYTyszko MichałTKJ Garbówek846,30
31FLOYDWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo847,74
32CALIPSO DU MESNILMieszczak Juliabpk847,79
33URODATokarska IgaKJ Bachmat1244,30
 BAILANDOMieszczak Juliabpk ELI


10 - CC - Duża Runda konkurs zwykły 140 cm (art. 238.2.1) (2016-04-16)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem071,42900 PLN
2SANTIAGORajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o075,25600 PLN
3COCAINE BLUERajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o075,67350 PLN
4CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęza081,12250 PLN
5HANDYTyszko MichałTKJ Garbówek184,93200 PLN
6ABEL TASMANPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy Trzebnica185,77150 PLN
7SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice468,77150 PLN
8CHARLENEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta475,86100 PLN
9ATIQUAKrzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry477,30
10SAGAChrzanowski JanKJ Ślęza477,34
11INTUICJA-KOPACZKopacz Paulina (J.1998)LUKS Nysa Gubin479,83
12WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep480,35
13FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice480,77
14CABALTICAKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice483,64
15CHACCLANASkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem584,30
16QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice585,30
17SINGULORD SAPHIRKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta585,39
18TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Garbówek792,58
19DARINOSA CKierznowski HubertSKJ KIETLÓW794,50
20CELTIAWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta872,89
21CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus875,47
22LIMTENDERKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta987,39
23LIBELIUSMurawski OskarZKJ Przylep Lotnisko1089,27
24QUINCHELLAWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta1091,67
25FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice1281,24
26CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice1384,83
27CALIPSO DU MESNILMieszczak Juliabpk1488,25
28WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)Stajnia Modelewscy2585,14
 UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat REZ
 GRAND ROBINKlein TomaszJKS Przybyszewo REZ


11 - 5-latki - Finał Rundy Młodych Koni 5-latki; wys. 120 cm (art. 7 reg. skoki) (2016-04-17)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1CANTO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice08,18,173,31
2OLIMPIC STARKuczerawy Tomaszbpk08,18,180,41
3CASUS BELLINowak WiesławLKS Stragona07,97,977,44
4FENIKSTyszko MichałTKJ Garbówek0,18,07,983,85
5BAIKA COT CHATNowak WiesławLKS Stragona07,87,875,51
6CAREWICZBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE07,87,879,19
7CALICORKrzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry07,57,577,95
8AREBUSBobik JanLKS Dragon Nowielice0,57,77,271,99
9FIBONACCI SKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta1,77,96,289,68
10ALEXKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta2,87,74,9100,71
11OLIMP FLYBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE2,15,73,683,83


12 - 6-latki - Finał Rundy Młodych Koni 6-latki; wys. 130 cm (art. 7 reg. skoki) (2016-04-17)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1KENTUCKY'S PICOBELLOTyszko MichałTKJ Garbówek057,18029,42500 PLN
2CHICKA BAYSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem058,83029,43350 PLN
3CLASSIC DREAMNowak WiesławLKS Stragona053,35029,66200 PLN
4LANOSSOKierznowski HubertSKJ KIETLÓW061,17426,69100 PLN
5CHERRY TANIANowak WiesławLKS Stragona054,90428,86100 PLN
6CHERRY BOYTyszko MichałTKJ Garbówek058,30432,1650 PLN
7ONASISBobik JanLKS Dragon Nowielice055,63829,3650 PLN
8 BEAU DU SANCYGrutza GerardKJ Zbrosławice455,4650 PLN
9ICE ICE BABYKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice457,42
10COCA SZUMAWASzumińska BeataKJ Szumawa Bobrowiec850,46
11QUVEE PRESTIGEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta1486,58


13 - N1 - Finał Małej Rundy konkurs dwufazowy wys. 125 (art. 274.5.3) (2016-04-17)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem057,67027,17812 PLN
2HANGABobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE055,99028,99512 PLN
3NEVER MIND 22Kierznowska Aleksandra (JM.2003)SKJ KIETLÓW056,43426,46362 PLN
4FLOYDWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo054,13427,83262 PLN
5CONDIKierznowski HubertSKJ KIETLÓW057,84833,99212 PLN
6C-KARAT CARTE DORLachowicz Wołoszyn Wiktoria (J.2000)Stajnia Modelewscy449,11112 PLN
7T STAR ZJendrośka Adrianna (J.2000)JKS Przybyszewo449,95112 PLN
8OSTIANAKawa Aleksandra (JM.2001)KJ Facimiech450,83112 PLN
9L-KARAT LINETTEZagdańska Julia (JM.2001)Stajnia Modelewscy452,13
10GOLDIKAFilipowska Olimpia (JM.2002)Stajnia Modelewscy452,89
11CAVALLISzuber BeataKJ Bachmat454,48
12DIOR V.Kierznowska Aleksandra (JM.2003)SKJ KIETLÓW454,83
13ONCE AGAINMorsztyn PiotrKJ Osadkowski455,63
14BAILANDOMieszczak Juliabpk456,08
15MARIKOSAChrzanowski JanKJ Ślęza456,40
16CASQUINMorsztyn MonikaKJ Osadkowski456,62
17ARCHIMEDESLuty DominikaStadnina Koni Kruszyńscy457,03
18CERWERONAPoręba JarosławKarkonoski KJ457,05
19COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek457,33
20CLARAPoręba JarosławKarkonoski KJ459,26
21MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice772,37
22CANDY SMajdan MagdalenaKS Cortina Kaczenice849,77
23CARINTENDERKoziarowski JarosławWLKS Krakus851,49
24URODATokarska IgaKJ Bachmat852,02
25SOPRANParkitny MaximilianKKJ855,55
26LEGIONWoźniak Wiktoria (JM.2002)Karkonoski Klub Jeździecki858,59
27GOOD BOYKrzemień MichałKJ Facimiech1678,62
28CASTELLO BRANCOZybała Aleksandra (JM.2002)LKS Dragon Nowielice2092,74
29ARTINUSWołoszyn Hanna (J.1998)LKJ Hippologia Strzegom3087,41
 EAGAN BLUEKocon EwaStowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki ELI


14 - C1 - Finał Średniej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką wys. 135 (art. 238.2.2) (2016-04-17)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CASSIA DE LYS LSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem076,41032,621512 PLN
2FELLOW 137Krzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry074,76034,691112 PLN
3NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta078,37035,56812 PLN
4ICEBERG STKierznowski HubertSKJ KIETLÓW074,53036,30612 PLN
5CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice069,63036,67412 PLN
6SILVER SHINESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem073,29434,09212 PLN
7HANDYTyszko MichałTKJ Garbówek072,12436,91212 PLN
8CHARLENEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta068,83438,43212 PLN
9TIRAMISUKobiernik DariaZKJ Przylep468,16
10DILONANowak WiesławLKS Stragona471,07
11ISELINE VAN DORPERHEIDEBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice471,91
12INTRYGAMurawski OskarZielonogórski KJ Przylep-Lotnisko477,07
13OSADKOWSKI KEY LEENAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski579,77
14CALIPSO DU MESNILMieszczak Juliabpk582,38
15UITMUNTEND KSawicka Marta (J.1999)SKJ Kietlów870,59
16WALKOVERModelewski Patryk (J.1999)Stajnia Modelewscy871,16
17JURANDAMorsztyn PiotrKJ Osadkowski872,77
18UNIQUESzuber BeataKJ Bachmat874,31
19AUGUSTSąsiadek BognaKJ Canex Dog Przybyszewo875,15
20INTUICJA-KOPACZKopacz Paulina (J.1998)LUKS Nysa Gubin877,83
21CARENZAGrutza GerardKJ Zbrosławice979,68
22COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice1084,89
23CAMPINO 467Matuszewska Magdalena (J.1999)OSK Michalscy1274,19
24QUAIDOBobik JacekLKS DRAGON NOWIELICE1676,20
25EL QUANDOWasilewski ŁukaszKJ Canex Dog Przybyszewo2072,38
26ABISAL-BSSkaziak BogumiłJeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce2182,43
 ACIONVinckier JanKJ Wechta ELI


15 - CC - Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką wys. 140 (art. 238.2.2) (2016-04-17)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1QUINCHELLAWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta073,87037,411612 PLN
2SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice072,94038,331612 PLN
3FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice078,85043,971212 PLN
4CHACCLANASkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem076,83436,65912 PLN
5LIBELIUSMurawski OskarZKJ Przylep Lotnisko080,46438,25712 PLN
6FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice076,54439,75762 PLN
7ATIQUAKrzyżosiak JakubKlub Sportowy Small Cherry079,87446,28412 PLN
8COCAINE BLUERajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o477,41262 PLN
9WINCHESTERKobiernik DariaZKJ Przylep478,04
10QUITA DU DOMAINE ZGrutza GerardKJ Zbrosławice478,17
11CELTIAWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta478,29
12CABALTICAKoza ŁukaszKJ Trachy Gliwice479,31
13LIMTENDERKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta480,58
14GRAND ROBINKlein TomaszJKS Przybyszewo481,86
15TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Garbówek482,48
16SAGAChrzanowski JanKJ Ślęza880,20
17CAVARELLIChrzanowski JanKJ Ślęza984,44
18CHENETKoziarowski JarosławWLKS Krakus1274,61
19SANTIAGORajtar-Wojciechowska KlaudiaKJ Avanti Sp z o .o1491,20
20SINGULORD SAPHIRKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta1683,47
 CHARMANTE ZSzuber BeataKJ Bachmat REZ
 CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem REZ
 DARINOSA CKierznowski HubertSKJ KIETLÓW REZ
 ABEL TASMANPociecha-Ochab JoannaOSK Michalscy Trzebnica REZ



HUBERTUS 2.1.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com