HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:50
1/L
Data: 03-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALGARY PJ (19)IlonaTUROWSKA073,61
   Hanoverian / GER / Klacz / 2008 / - / - / Calme / Gardefee
   Pferdezucht Dr. Jacobs / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec
1STACCOLUE (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,83
   Oldenburg / POL / Wałach / 2008 / - / - / stakkatol / quasandra
   Gestut Lewitz / Krzysztof Dyrek & Gestut Lewitz
KJ Agro-Handel Śrem
3CHELSEA'S SON (23)PaulinaKOZA177,91
   Oldenburg / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / Centadel / Chelsea Blue ex Cobesse
   Gestut Lewitz / Tadeusz Koza
KJ Trachy Gliwice
3STACCOLUE (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI174,41
   Oldenburg / POL / Wałach / 2008 / - / - / stakkatol / quasandra
   Gestut Lewitz / Krzysztof Dyrek & Gestut Lewitz
KJ Agro-Handel Śrem
3ZULINE (8)JacekMURACZEWSKI177,96
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / - / gniada / Phin Phin / Juline/ Burggaaf
   Berger / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
6CHICALIDA (28)AgnieszkaOLSZEWSKA472,71
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
6CHELSEA'S SON (23)PaulinaKOZA472,65
   Oldenburg / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / Centadel / Chelsea Blue ex Cobesse
   Gestut Lewitz / Tadeusz Koza
KJ Trachy Gliwice
8QUICKLY (18)ŁukaszWASILEWSKI576,73
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Quinto/Quidam de Revel / m/Nabur
   holandia / Bogna Sasiadek i łukasz Wasilewski
KJ Canexdog Przybyszewo
9EVITTO I (27)PaulinaWESKA678,08
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
10QUICKLY (18)ŁukaszWASILEWSKI783,09
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Quinto/Quidam de Revel / m/Nabur
   holandia / Bogna Sasiadek i łukasz Wasilewski
KJ Canexdog Przybyszewo
11CALGARY PJ (19)IlonaTUROWSKA887,52
   Hanoverian / GER / Klacz / 2008 / - / - / Calme / Gardefee
   Pferdezucht Dr. Jacobs / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec
11WIGO (11)KrzysztofMAZUR873,72
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
13CHICALIDA (28)AgnieszkaOLSZEWSKA1286,78
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
14EVITTO I (27)PaulinaWESKA1377,16
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:51
2/L
Data: 04-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHICALIDA (28)AgnieszkaOLSZEWSKA070,27
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1BAIKA COT CHAT (25)WiesławNOWAK066,31
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / 25000111532839E / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
1DOMINO (7)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)064,73
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 / 616007611608404 / kasztanowata / EREBUS / DIADORA
   FRANKOWSKI MAREK / MALEPSZY JOANNA
KJ Agro-Handel Śrem
1GALOUBET (33)KrzysztofMAZUR073,50
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
1CHAMBERLINE (35)MałgorzataCISZEK-LEWICKA071,87
   - / - / - / 2011 / - / -
   
KJ Czahary Pogorzelica
1GUARANA (35)ŁukaszPIKSA074,19
   
   
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1BOCARDIA (5)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)064,57
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
1CHUCK NORRIS (4)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)071,37
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
1ZULINE (8)JacekMURACZEWSKI063,02
   KWPN / NED / Klacz / 2004 / - / gniada / Phin Phin / Juline/ Burggaaf
   Berger / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
1CHAMBERLINE (35)MałgorzataCISZEK-LEWICKA073,01
   - / - / - / 2011 / - / -
   
KJ Czahary Pogorzelica
1CHICALIDA (28)AgnieszkaOLSZEWSKA071,13
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1STACCOLUE (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI066,72
   Oldenburg / POL / Wałach / 2008 / - / - / stakkatol / quasandra
   Gestut Lewitz / Krzysztof Dyrek & Gestut Lewitz
KJ Agro-Handel Śrem
1GUARANA (35)ŁukaszPIKSA072,70
   
   
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1STACCOLUE (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI070,46
   Oldenburg / POL / Wałach / 2008 / - / - / stakkatol / quasandra
   Gestut Lewitz / Krzysztof Dyrek & Gestut Lewitz
KJ Agro-Handel Śrem
15CASUS BELLI (24)WiesławNOWAK284,43
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
16CALGARY PJ (19)IlonaTUROWSKA467,05
   Hanoverian / GER / Klacz / 2008 / - / - / Calme / Gardefee
   Pferdezucht Dr. Jacobs / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec
16CALGARY PJ (19)IlonaTUROWSKA467,93
   Hanoverian / GER / Klacz / 2008 / - / - / Calme / Gardefee
   Pferdezucht Dr. Jacobs / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec
16BOCARDIA (5)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)463,39
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
16CROS BLUE (34)KrzysztofMAZUR470,48
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
16DOMINO (7)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)466,47
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 / 616007611608404 / kasztanowata / EREBUS / DIADORA
   FRANKOWSKI MAREK / MALEPSZY JOANNA
KJ Agro-Handel Śrem
16O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL477,02
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
22O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL581,42
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
23CHUCK NORRIS (4)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)875,29
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
24NADRUK (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)2390,06
   KUC / POL / Ogier / 2000 / 66013660600800 / tarantowata / NADAR / SKANIA
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
 NADRUK (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Ogier / 2000 / 66013660600800 / tarantowata / NADAR / SKANIA
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:52
3/LL
Data: 05-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HUSH HUSH (36)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)067,35
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica
1HUSH HUSH (36)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)068,45
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:53
4/L
Data: 05-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTI (32)KseniaDANIŁOWICZ (J.2000)069,45
   Holsztyński / GER / Ogier / 2009 / - / - / Corrado I / Ultra IV
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa
1CHUCK NORRIS (4)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)071,80
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
1DOMINO (7)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)066,57
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 / 616007611608404 / kasztanowata / EREBUS / DIADORA
   FRANKOWSKI MAREK / MALEPSZY JOANNA
KJ Agro-Handel Śrem
1BAIKA COT CHAT (25)WiesławNOWAK068,06
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / 25000111532839E / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
1CHICALIDA (28)AgnieszkaOLSZEWSKA067,18
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
6QUICKLY (18)ŁukaszWASILEWSKI471,32
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Quinto/Quidam de Revel / m/Nabur
   holandia / Bogna Sasiadek i łukasz Wasilewski
KJ Canexdog Przybyszewo
7ETOILE (30)JanŻUROWSKI787,73
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
8NADRUK (6)DajanaPAWLICKA (J.1998)868,38
   KUC / POL / Ogier / 2000 / 66013660600800 / tarantowata / NADAR / SKANIA
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
9BOCARDIA (5)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)1186,01
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
10QUICKLY (18)BognaSĄSIADEK1779,18
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Quinto/Quidam de Revel / m/Nabur
   holandia / Bogna Sasiadek i łukasz Wasilewski
KJ Canex Dog Przybyszewo
11NADRUK (6)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)27118,15
   KUC / POL / Ogier / 2000 / 66013660600800 / tarantowata / NADAR / SKANIA
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:54
5/L1
Data: 05-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOKAINA (20)JoannaJANKOWSKA063,71
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1CASUS BELLI (24)WiesławNOWAK066,68
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
1CONTI (32)KseniaDANIŁOWICZ (J.2000)070,83
   Holsztyński / GER / Ogier / 2009 / - / - / Corrado I / Ultra IV
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa
1BOCARDIA (5)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)064,21
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
1CHUCK NORRIS (4)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)068,20
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
1EKWADOR (21)JoannaJANKOWSKA058,61
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1WIGO (11)KrzysztofMAZUR073,99
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
1CONCETTA MK (3)MściwojKIECOŃ072,69
   OLD / DEU / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / cartoon / cha-cha z
   gestute lewitz / kiecon rinaldo artur moksiewicz
Agro-Handel
1STACCOLUE (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI069,20
   Oldenburg / POL / Wałach / 2008 / - / - / stakkatol / quasandra
   Gestut Lewitz / Krzysztof Dyrek & Gestut Lewitz
KJ Agro-Handel Śrem
1PTYŚ (40)KlaudiaBEGIER069,61
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
1CHELSEA'S SON (23)PaulinaKOZA071,31
   Oldenburg / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / Centadel / Chelsea Blue ex Cobesse
   Gestut Lewitz / Tadeusz Koza
KJ Trachy Gliwice
1ANCONA (37)DominikaGARDAS067,51
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
13O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL281,83
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
14LAURUS (2)CelinaPYTEL (JM.2001)470,12
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
14GOBLIN (37)ŁukaszWASILEWSKI471,26
   
   
KJ Canexdog Przybyszewo
14EVITTO I (27)PaulinaWESKA470,20
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
14CORJANO (38)ŁukaszWASILEWSKI475,82
   
   
KJ Canexdog Przybyszewo
14ZANDO M (39)ArturMOKSIEWICZ473,92
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido/KWPN / Należyte/KWPN
   Artur Moksiewicz / Artur Moksiewi
LUKS Nysa Gubin
19CALGARY PJ (19)IlonaTUROWSKA870,09
   Hanoverian / GER / Klacz / 2008 / - / - / Calme / Gardefee
   Pferdezucht Dr. Jacobs / Ilona Turowska
EquiClub Zamłyniec
20GUARANA (35)ŁukaszPIKSA1184,56
   
   
Ludowy Klub Sportowy Cwał
21EVENTING DREAM (29)JacekKOWERSKI1268,40
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / EKWADOR / RATINA A
   KATARZYNA MILCZAREK / JACEK KOWERSKI
DAKO GALANT SKIBNO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:56
6/P
Data: 05-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EKWADOR (21)JoannaJANKOWSKA061,76150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
2STACCOLUE (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI063,48125 PLN
   Oldenburg / POL / Wałach / 2008 / - / - / stakkatol / quasandra
   Gestut Lewitz / Krzysztof Dyrek & Gestut Lewitz
KJ Agro-Handel Śrem
3CASUS BELLI (24)WiesławNOWAK066,9650 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
4ANCONA (37)DominikaGARDAS073,5525 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
5CONCETTA MK (3)MściwojKIECOŃ077,71
   OLD / DEU / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / cartoon / cha-cha z
   gestute lewitz / kiecon rinaldo artur moksiewicz
Agro-Handel
6LAURUS (2)CelinaPYTEL (JM.2001)081,47
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
7CHELSEA'S SON (23)PaulinaKOZA082,38
   Oldenburg / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / Centadel / Chelsea Blue ex Cobesse
   Gestut Lewitz / Tadeusz Koza
KJ Trachy Gliwice
8CHAMBERLINE (35)MałgorzataCISZEK-LEWICKA082,47
   - / - / - / 2011 / - / -
   
KJ Czahary Pogorzelica
9PTYŚ (40)KlaudiaBEGIER083,57
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
10GUARANA (35)ŁukaszPIKSA188,31
   
   
Ludowy Klub Sportowy Cwał
11KOKAINA (20)JoannaJANKOWSKA465,52
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
12BAIKA COT CHAT (25)WiesławNOWAK467,71
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / 25000111532839E / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
13GALOUBET (33)KrzysztofMAZUR483,00
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
14O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL692,58
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
15CORJANO (38)ŁukaszWASILEWSKI795,14
   
   
KJ Canexdog Przybyszewo
16ETOILE (30)JanŻUROWSKI868,22
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
17ZANDO M (39)ArturMOKSIEWICZ986,85
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido/KWPN / Należyte/KWPN
   Artur Moksiewicz / Artur Moksiewi
LUKS Nysa Gubin
18EVITTO I (27)PaulinaWESKA987,41
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
19GOBLIN (37)ŁukaszWASILEWSKI987,66
   
   
KJ Canexdog Przybyszewo
20CROS BLUE (34)KrzysztofMAZUR10106,72
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
21EVENTING DREAM (29)JacekKOWERSKI1683,32
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / EKWADOR / RATINA A
   KATARZYNA MILCZAREK / JACEK KOWERSKI
DAKO GALANT SKIBNO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:57
7/LL
Data: 06-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ODESSA PROFI (15)LidiaBIENIEK059,77
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Vandamme / Orgia Profi
   Szczykała Leszek / Lidia Bieniek
bpk
2B CATILLIA (14)JarosławPORĘBA462,18
   KWPN / POL / Klacz / 2007 / - / - / Berlin / Patillia
   . / Jarosław Poręba
Karkonoski KJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:58
8/L
Data: 06-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DOMINO (7)MatyldaMALEPSZY (JM.2003)057,42
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 / 616007611608404 / kasztanowata / EREBUS / DIADORA
   FRANKOWSKI MAREK / MALEPSZY JOANNA
KJ Agro-Handel Śrem
1B CATILLIA (14)JarosławPORĘBA061,65
   KWPN / POL / Klacz / 2007 / - / - / Berlin / Patillia
   . / Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
1CHELSEA'S SON (23)PaulinaKOZA069,30
   Oldenburg / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / Centadel / Chelsea Blue ex Cobesse
   Gestut Lewitz / Tadeusz Koza
KJ Trachy Gliwice
1CASUS BELLI (24)WiesławNOWAK063,86
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
1ETOILE (30)JanŻUROWSKI063,20
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
 ODESSA PROFI (15)LidiaBIENIEK ELI
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Vandamme / Orgia Profi
   Szczykała Leszek / Lidia Bieniek
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:33:59
9/L1
Data: 06-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WIGO (11)KrzysztofMAZUR070,18
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / DENAR / WERBA
   NITKA JAN / BATALION REPREZENTACYJNY WP
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
1NADRUK (6)DajanaPAWLICKA (J.1998)062,86
   KUC / POL / Ogier / 2000 / 66013660600800 / tarantowata / NADAR / SKANIA
   PIOTR PAWLICKI / PIOTR PAWLICKI
KJ Agro-Handel Śrem
1ANCONA (37)DominikaGARDAS059,75
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
1PTYŚ (40)KlaudiaBEGIER064,73
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
1BAIKA COT CHAT (25)WiesławNOWAK062,07
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / 25000111532839E / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
6CHUCK NORRIS (4)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)471,97
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
6LAURUS (2)CelinaPYTEL (JM.2001)467,35
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
6ZANDO M (39)ArturMOKSIEWICZ462,45
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido/KWPN / Należyte/KWPN
   Artur Moksiewicz / Artur Moksiewi
LUKS Nysa Gubin
6TELMA (12)JarosławPORĘBA468,59
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / w / m
   KS nad Wigrami / Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
6GALION (13)JarosławPORĘBA467,16
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / -
   
Karkonoski KJ
6O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL476,24
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
 BOCARDIA (5)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 3-6 marzec 2016
Wydruk: 08-03-2016 12:34:00
10/P
Data: 06-03-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BAIKA COT CHAT (25)WiesławNOWAK061,55150 PLN
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / 25000111532839E / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
2CONCETTA MK (3)MściwojKIECOŃ065,65125 PLN
   OLD / DEU / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / cartoon / cha-cha z
   gestute lewitz / kiecon rinaldo artur moksiewicz
Agro-Handel
3ANCONA (37)DominikaGARDAS066,4350 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / ciemnogniada / Santos / Anja
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS FER Więckowice
4ETOILE (30)JanŻUROWSKI066,8425 PLN
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
5CHAMBERLINE (35)MałgorzataCISZEK-LEWICKA070,70
   - / - / - / 2011 / - / -
   
KJ Czahary Pogorzelica
6TELMA (12)JarosławPORĘBA070,78
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / w / m
   KS nad Wigrami / Jarosław Poręba
Karkonoski KJ
7PTYŚ (40)KlaudiaBEGIER072,33
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
8CHELSEA'S SON (23)PaulinaKOZA073,27
   Oldenburg / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / Centadel / Chelsea Blue ex Cobesse
   Gestut Lewitz / Tadeusz Koza
KJ Trachy Gliwice
9GALOUBET (33)KrzysztofMAZUR077,20
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201110003 / kasztanowata / Diamant de Semilly/ / Ulmerette/
   Holandia / Zdzisław Urban
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
10CROS BLUE (34)KrzysztofMAZUR077,79
   Oldenburska / GER / Ogier / 2009 / - / - / Chacco-Blue / Quoldas Girl
   Niemcy / Krzysztof Ludwiczak
STOWARZYSZENIE "KLUB JEŹDZIECKI LEGIA KOZIELSKA"
11CASUS BELLI (24)WiesławNOWAK462,96
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
12GALION (13)JarosławPORĘBA471,31
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / -
   
Karkonoski KJ
13O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL482,14
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
14ZANDO M (39)ArturMOKSIEWICZ869,23
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido/KWPN / Należyte/KWPN
   Artur Moksiewicz / Artur Moksiewi
LUKS Nysa Gubin
15LAURUS (2)CelinaPYTEL (JM.2001)876,28
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
16EVITTO I (27)PaulinaWESKA1283,61
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
 CONTI (32)KseniaDANIŁOWICZ (J.2000) REZ
   Holsztyński / GER / Ogier / 2009 / - / - / Corrado I / Ultra IV
   Hennings Detlef / Bożena Daniłowicz
KJ Legia Kozielska W-wa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com