HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 08.04.2016 15:43:28
1/LL
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TOPSYTURVY D (43)AgataCHRUSZCZ070,83
   KWPN / NED / Klacz / 2000 / - / - / Lancelot / Othily
   C.BOS / Izabela Serówka-Janasik
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej-Ośrodek Jeździecki Lukasyna
1QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)075,36
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo
1CARLASS I (13)EsteraSZELĄG076,93
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
1TOPSYTURVY D (43)AgataCHRUSZCZ071,71
   KWPN / NED / Klacz / 2000 / - / - / Lancelot / Othily
   C.BOS / Izabela Serówka-Janasik
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej-Ośrodek Jeździecki Lukasyna
5CARLASS I (13)EsteraSZELĄG475,82
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
5JESI (4)DagmaraGODZIĄTKOWSKA464,84
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Winston / Jakuzetta
   Dominik Dąbrowski / Jurand Goszczyński
Pomorska Liga Jezdziecka
7QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)1696,90
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 08.04.2016 15:43:29
2/L
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA068,58
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
1G-CARES (52)ŁukaszKOZA075,85
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
3CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)183,71
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
4FAYETTE (71)IwonaSITOWSKA473,86
   
   
KJ Lotus Poznań
5COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)791,72
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
6KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)1799,20
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 08.04.2016 15:43:30
3/L1
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOKAINA (29)JoannaJANKOWSKA071,24
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA072,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
1EKWADOR (30)JoannaJANKOWSKA068,91
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
4CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)288,34
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
5FAYETTE (71)IwonaSITOWSKA471,45
   
   
KJ Lotus Poznań
6BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)689,86
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
6COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)686,64
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
 BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 08.04.2016 15:43:33
5/P
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P zwykły
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)057,55150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
2CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)057,79125 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
3COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA059,7250 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
4COMBAS MOSELY (57)MałgorzataFLIS059,8125 PLN
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
5APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA061,15
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
6JULIEN (42)SandraSOŁTYS061,36
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Landino / Josephine
   polska / Sandra Sołtys
WLKS Krakus
7WERS (55)GabrielaBIEDKA063,54
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
8NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)064,48
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
9ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)065,90
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
10PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA065,99
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
11GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA066,95
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
12ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA067,84
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
13CHIMEQUYL (69)AleksandraBOLKO (JM.2001)071,70
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
SK Ciekocinko
14COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)072,98
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
15PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ459,01
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
16KOKAINA (29)JoannaJANKOWSKA459,75
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
17LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA464,43
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
18AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA468,22
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
19GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA473,86
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
20GROM (33)MarekZIOMEK864,07
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
21G-CARES (52)ŁukaszKOZA866,46
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
 BRITAN LAN GO (58)MonikaKOŁODZIEJ ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landor / Brandy
   Edward Goliński / Anna Makowska
KJ Trachy Gliwice
 EKWADOR (30)JoannaJANKOWSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 08.04.2016 15:43:34
6/N
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N zwykły
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)062,57200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
2KASANDRA MS (67)DobrosławaJANASIK063,65150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2003 / 09817 / - / Santiego / Katalonia
   Mariusz Szerszeń / Marek Romanowski
KJ Trachy Gliwice
3NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)065,28100 PLN
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
4ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA067,6650 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
5DRAGON (70)AleksandraBOLKO (JM.2001)069,95
   RKM / POL / G / 1998 / - / - / Tag / Drwęca
   - / Antoni Cwajda
SK Ciekocinko
6PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ462,85
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
7KASHMIR (54)GabrielaBIEDKA467,74
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
8RAMZES (66)KarolinaWALIGÓRA470,83
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
JKS Przybyszewo
9COMPASS (10)DominikKRAWCZYK471,82
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA862,01
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
11CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)863,22
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
12PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA866,44
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
13AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA866,86
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
14LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA867,06
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
15COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)889,92
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
16GROM (33)MarekZIOMEK2064,54
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
 LASER (11)MonikaJOHN REZ
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 08.04.2016 15:43:35
7/C
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C zwykły
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COMPASS (10)DominikKRAWCZYK071,87250 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
2BUTTERFLY (56)GabrielaBIEDKA865,85175 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:05
1/LL
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TOPSYTURVY D (43)AgataCHRUSZCZ070,83
   KWPN / NED / Klacz / 2000 / - / - / Lancelot / Othily
   C.BOS / Izabela Serówka-Janasik
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej-Ośrodek Jeździecki Lukasyna
1QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)075,36
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo
1CARLASS I (13)EsteraSZELĄG076,93
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
1TOPSYTURVY D (43)AgataCHRUSZCZ071,71
   KWPN / NED / Klacz / 2000 / - / - / Lancelot / Othily
   C.BOS / Izabela Serówka-Janasik
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej-Ośrodek Jeździecki Lukasyna
5CARLASS I (13)EsteraSZELĄG475,82
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
5JESI (4)DagmaraGODZIĄTKOWSKA464,84
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Winston / Jakuzetta
   Dominik Dąbrowski / Jurand Goszczyński
Pomorska Liga Jezdziecka
7QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)1696,90
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:06
2/L
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA068,58
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
1G-CARES (52)ŁukaszKOZA075,85
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
3CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)183,71
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
4FAYETTE (71)IwonaSITOWSKA473,86
   
   
KJ Lotus Poznań
5COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)791,72
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
6KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)1799,20
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:07
3/L1
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOKAINA (29)JoannaJANKOWSKA071,24
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA072,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
1EKWADOR (30)JoannaJANKOWSKA068,91
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
4CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)288,34
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
5FAYETTE (71)IwonaSITOWSKA471,45
   
   
KJ Lotus Poznań
6BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)689,86
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
6COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)686,64
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
 BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:10
5/P
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P zwykły
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)057,55150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
2CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)057,79125 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
3COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA059,7250 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
4COMBAS MOSELY (57)MałgorzataFLIS059,8125 PLN
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
5APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA061,15
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
6JULIEN (42)SandraSOŁTYS061,36
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Landino / Josephine
   polska / Sandra Sołtys
WLKS Krakus
7WERS (55)GabrielaBIEDKA063,54
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
8NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)064,48
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
9ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)065,90
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
10PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA065,99
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
11GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA066,95
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
12ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA067,84
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
13CHIMEQUYL (69)AleksandraBOLKO (JM.2001)071,70
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
SK Ciekocinko
14COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)072,98
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
15PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ459,01
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
16KOKAINA (29)JoannaJANKOWSKA459,75
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
17LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA464,43
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
18AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA468,22
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
19GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA473,86
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
20GROM (33)MarekZIOMEK864,07
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
21G-CARES (52)ŁukaszKOZA866,46
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
 BRITAN LAN GO (58)MonikaKOŁODZIEJ ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landor / Brandy
   Edward Goliński / Anna Makowska
KJ Trachy Gliwice
 EKWADOR (30)JoannaJANKOWSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:11
6/N
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N zwykły
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)062,57200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
2KASANDRA MS (67)DobrosławaJANASIK063,65150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2003 / 09817 / - / Santiego / Katalonia
   Mariusz Szerszeń / Marek Romanowski
KJ Trachy Gliwice
3NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)065,28100 PLN
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
4ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA067,6650 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
5DRAGON (70)AleksandraBOLKO (JM.2001)069,95
   RKM / POL / G / 1998 / - / - / Tag / Drwęca
   - / Antoni Cwajda
SK Ciekocinko
6PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ462,85
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
7KASHMIR (54)GabrielaBIEDKA467,74
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
8RAMZES (66)KarolinaWALIGÓRA470,83
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
JKS Przybyszewo
9COMPASS (10)DominikKRAWCZYK471,82
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA862,01
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
11CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)863,22
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
12PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA866,44
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
13AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA866,86
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
14LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA867,06
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
15COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)889,92
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
16GROM (33)MarekZIOMEK2064,54
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
 LASER (11)MonikaJOHN REZ
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:12
7/C
Data: 08.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C zwykły
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COMPASS (10)DominikKRAWCZYK071,87250 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
2BUTTERFLY (56)GabrielaBIEDKA865,85175 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:13
8/LL
Data: 09.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)066,84
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo
1ZOYA LADY J (12)SzymonTAMBORSKI059,98
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
1DONALD Z (49)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)066,63
   Zangersheide / NED / Ogier / 2012 / - / - / DIAMANT DE SEMILLY / Cori
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
4ZOYA LADY J (12)SzymonTAMBORSKI460,11
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
4DONALD Z (49)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)465,89
   Zangersheide / NED / Ogier / 2012 / - / - / DIAMANT DE SEMILLY / Cori
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
4CARLASS I (13)EsteraSZELĄG467,84
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
4CARLASS I (13)EsteraSZELĄG466,81
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
 QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000) ELI
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:14
9/L
Data: 09.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HUSH HUSH (48)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)067,18
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica
1BRITAN LAN GO (58)MonikaKOŁODZIEJ066,30
   WLKP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landor / Brandy
   Edward Goliński / Anna Makowska
KJ Trachy Gliwice
1G-CARES (52)ŁukaszKOZA067,75
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
1COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)060,04
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
1CORTAS L (74)TomaszOLSZEWSKI069,48
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Cornado/ / Pina/
   Hermann Wieseler / Trax Sp. z o.o.
Kujawsko-Pomorski KJ
6CORTAS L (74)TomaszOLSZEWSKI471,19
   WESTF / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Cornado/ / Pina/
   Hermann Wieseler / Trax Sp. z o.o.
Kujawsko-Pomorski KJ
6TORNADO (16)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001)473,23
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Torado II / Nicol
   Krzyzosiak Jakub / Szychowiak Julia
niezrzeszony
6HUSH HUSH (48)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)466,37
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica
 BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
 TORNADO (16)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Torado II / Nicol
   Krzyzosiak Jakub / Szychowiak Julia
niezrzeszony
 BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) REZ
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:15
10/L1
Data: 09.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)184,38
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
2G-CARES (52)ŁukaszKOZA481,33
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
3CASILON B (23)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)584,45
   Oldenburg / GER / Ogier / 2008 / - / - / Casiro I / May
   Andreas Fischer / Paweł Frąckowiak
LUKS Nysa Gubin
3MARKIZA (2)BłażejSUCH584,74
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
5COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)882,28
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
6CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)984,94
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
7MARKIZA (2)BłażejSUCH1091,58
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:16
11/L
Data: 09.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 DRACENA (72)KatarzynaPIAŚCIK ELI
   SP / POL / M / 1996 / - / - / Orkisz / Irama
   - / SK Nowa Wioska Ewa Janiak
KJ Pegaz Reda
 OLANDI (31)ZiemowitNOWICKI (J.2000) REZ
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / - / gniada / Landos/ / Opozycja/
   Urszula Farysej / Ziemek Nowicki
SKJ Gronówka
 OLANDI (31)ZiemowitNOWICKI (J.2000) REZ
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / - / gniada / Landos/ / Opozycja/
   Urszula Farysej / Ziemek Nowicki
SKJ Gronówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:17
12/P
Data: 09.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - P zwykły
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA062,63150 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
2BRONISZ (24)KrystianSTARKOWSKI069,56125 PLN
   M / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Diabełek / Bonita
   ....... / Milena Utracik
LKS Błyskawica Pakosław
3COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA070,0550 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
4GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA070,8525 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
5LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA073,15
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
6ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)074,55
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
7CHIMEQUYL (69)AleksandraBOLKO (JM.2001)076,39
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
SK Ciekocinko
8NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)082,13
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
9LASER (11)MonikaJOHN475,92
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)477,42
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
11AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA478,78
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
12PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA479,06
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
13PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ480,23
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
14KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)484,51
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
15GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA867,53
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
16COMBAS MOSELY (57)MałgorzataFLIS876,74
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
17CASILON B (23)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)880,52
   Oldenburg / GER / Ogier / 2008 / - / - / Casiro I / May
   Andreas Fischer / Paweł Frąckowiak
LUKS Nysa Gubin
18EL-SAHARA (73)ŁukaszBRZÓSKA1390,82
   Czysta Krew Arabska / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Celsjusz/ / Eusara/
   Wojciech Martyniuk / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
 GROM (33)MarekZIOMEK REZ
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:18
13/N
Data: 09.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - N zwykły
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SULLIVAN 54 (40)AdriannaWIŚNIEWSKA065,98200 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
2LUNA P (37)TomaszOLSZEWSKI067,55150 PLN
   Niem.sport. / GER / Klacz / 2008 / - / - / Ludwigs As / Bailey P
   Niemcy / Adam Olszewski
Kujawsko-Pomorski KJ
3LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA072,41100 PLN
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
4ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA074,7550 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
5RAMZES (66)KarolinaWALIGÓRA074,83
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
JKS Przybyszewo
6DRAGON (70)AleksandraBOLKO (JM.2001)080,40
   RKM / POL / G / 1998 / - / - / Tag / Drwęca
   - / Antoni Cwajda
SK Ciekocinko
7KASHMIR (54)GabrielaBIEDKA080,45
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
8COMPASS (10)DominikKRAWCZYK080,53
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
9LASER (11)MonikaJOHN465,08
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)475,17
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
11COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)477,96
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
12NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)479,05
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
13APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA869,72
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
14GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA872,98
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
15BRONISZ (24)KrystianSTARKOWSKI873,31
   M / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Diabełek / Bonita
   ....... / Milena Utracik
LKS Błyskawica Pakosław
16PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ874,73
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
17AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA1277,42
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
18PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA1390,09
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
19JULIEN (42)SandraSOŁTYS1676,59
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Landino / Josephine
   polska / Sandra Sołtys
WLKS Krakus
 KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
 GROM (33)MarekZIOMEK REZ
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 09.04.2016 15:31:19
14/C
Data: 09.04.2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - C zwykły
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BUTTERFLY (56)GabrielaBIEDKA073,31250 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk
2COMPASS (10)DominikKRAWCZYK081,30175 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
3LUNA P (37)TomaszOLSZEWSKI467,89100 PLN
   Niem.sport. / GER / Klacz / 2008 / - / - / Ludwigs As / Bailey P
   Niemcy / Adam Olszewski
Kujawsko-Pomorski KJ
4ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA479,1450 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:09
1/LL
Data: 08-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TOPSYTURVY D (43)AgataCHRUSZCZ070,83
   KWPN / NED / Klacz / 2000 / - / - / Lancelot / Othily
   C.BOS / Izabela Serówka-Janasik
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej-Ośrodek Jeździecki Lukasyna
1QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)075,36
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo
1CARLASS I (13)EsteraSZELĄG076,93
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
1TOPSYTURVY D (43)AgataCHRUSZCZ071,71
   KWPN / NED / Klacz / 2000 / - / - / Lancelot / Othily
   C.BOS / Izabela Serówka-Janasik
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej-Ośrodek Jeździecki Lukasyna
5CARLASS I (13)EsteraSZELĄG475,82
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
5JESI (4)DagmaraGODZIĄTKOWSKA464,84
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Winston / Jakuzetta
   Dominik Dąbrowski / Jurand Goszczyński
Pomorska Liga Jezdziecka
7QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)1696,90
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:10
2/L
Data: 08-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA068,58
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
1G-CARES (52)ŁukaszKOZA075,85
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
3CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)183,71
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
4FAYETTE (71)IwonaSITOWSKA473,86
   
   
KJ Lotus Poznań
5COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)791,72
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
6KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)1799,20
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:11
3/L1
Data: 08-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOKAINA (29)JoannaJANKOWSKA071,24
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA072,31
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
1EKWADOR (30)JoannaJANKOWSKA068,91
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
4CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)288,34
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
5FAYETTE (71)IwonaSITOWSKA471,45
   
   
KJ Lotus Poznań
6BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998)689,86
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
6COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)686,64
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
 BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:14
5/P
Data: 08-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P zwykły
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)057,55150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
2CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)057,79125 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
3COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA059,7250 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
4COMBAS MOSELY (57)MałgorzataFLIS059,8125 PLN
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
5APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA061,15
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
6JULIEN (42)SandraSOŁTYS061,36
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Landino / Josephine
   polska / Sandra Sołtys
WLKS Krakus
7WERS (55)GabrielaBIEDKA063,54
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
8NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)064,48
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
9ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)065,90
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
10PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA065,99
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
11GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA066,95
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
12ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA067,84
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
13CHIMEQUYL (69)AleksandraBOLKO (JM.2001)071,70
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
SK Ciekocinko
14COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)072,98
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
15PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ459,01
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
16KOKAINA (29)JoannaJANKOWSKA459,75
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
17LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA464,43
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
18AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA468,22
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
19GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA473,86
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
20GROM (33)MarekZIOMEK864,07
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
21G-CARES (52)ŁukaszKOZA866,46
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
 BRITAN LAN GO (58)MonikaKOŁODZIEJ ELI
   WLKP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landor / Brandy
   Edward Goliński / Anna Makowska
KJ Trachy Gliwice
 EKWADOR (30)JoannaJANKOWSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:16
6/N
Data: 08-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - N zwykły
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)062,57200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
2KASANDRA MS (67)DobrosławaJANASIK063,65150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2003 / 09817 / - / Santiego / Katalonia
   Mariusz Szerszeń / Marek Romanowski
KJ Trachy Gliwice
3NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)065,28100 PLN
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
4ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA067,6650 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
5DRAGON (70)AleksandraBOLKO (JM.2001)069,95
   RKM / POL / G / 1998 / - / - / Tag / Drwęca
   - / Antoni Cwajda
SK Ciekocinko
6PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ462,85
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
7KASHMIR (54)GabrielaBIEDKA467,74
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
8RAMZES (66)KarolinaWALIGÓRA470,83
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
JKS Przybyszewo
9COMPASS (10)DominikKRAWCZYK471,82
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA862,01
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
11CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)863,22
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
12PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA866,44
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
13AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA866,86
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
14LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA867,06
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
15COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)889,92
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
16GROM (33)MarekZIOMEK2064,54
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem
 LASER (11)MonikaJOHN REZ
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:17
7/C
Data: 08-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - C zwykły
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COMPASS (10)DominikKRAWCZYK071,87250 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
2BUTTERFLY (56)GabrielaBIEDKA865,85175 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:18
8/LL
Data: 09-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000)066,84
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo
1ZOYA LADY J (12)SzymonTAMBORSKI059,98
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
1DONALD Z (49)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)066,63
   Zangersheide / NED / Ogier / 2012 / - / - / DIAMANT DE SEMILLY / Cori
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
4ZOYA LADY J (12)SzymonTAMBORSKI460,11
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
4DONALD Z (49)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)465,89
   Zangersheide / NED / Ogier / 2012 / - / - / DIAMANT DE SEMILLY / Cori
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
4CARLASS I (13)EsteraSZELĄG467,84
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
4CARLASS I (13)EsteraSZELĄG466,81
   HOL / POL / Wałach / 2012 / DE421000582712 / ciemnogniada / Carlos DZ / Cantus / Pergola / Lascadell
   Waldemar Kasperski / PIB INFRA Sp. z o. o.
bpk
 QUINAR II (9)WiktoriaKURPISZ (J.2000) ELI
   Westf. / POL / Wałach / 2009 / - / - / QUINAR / EMILKA
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET"Boszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:19
9/L
Data: 09-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HUSH HUSH (48)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)067,18
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica
1BRITAN LAN GO (58)MonikaKOŁODZIEJ066,30
   WLKP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Landor / Brandy
   Edward Goliński / Anna Makowska
KJ Trachy Gliwice
1G-CARES (52)ŁukaszKOZA067,75
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
1COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)060,04
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
1CORTEZ (79)TomaszOLSZEWSKI069,48
   WLKP / POL / G / 2010 / - / GN / Nightcarry / Celinka
   - / Tomasz Olszewski
Kujawsko-Pomorski KJ
6CORTEZ (79)TomaszOLSZEWSKI471,19
   WLKP / POL / G / 2010 / - / GN / Nightcarry / Celinka
   - / Tomasz Olszewski
Kujawsko-Pomorski KJ
6TORNADO (16)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001)473,23
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Torado II / Nicol
   Krzyzosiak Jakub / Szychowiak Julia
niezrzeszony
6HUSH HUSH (48)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)466,37
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / - / - / ECHO VAN'T SPIEVEDL / ITAQUINE DE ROLL
   //// / Sylwester Kosiński
KJ 'Tradycja' Siedlnica
 BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK
 TORNADO (16)JuliaSZYCHOWIAK (JM.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Torado II / Nicol
   Krzyzosiak Jakub / Szychowiak Julia
niezrzeszony
 BOCARDIA (14)JuliaBUŁKOWSKA (J.1998) REZ
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:20
10/L1
Data: 09-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)184,38
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
2G-CARES (52)ŁukaszKOZA481,33
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
3CASILON B (23)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)584,45
   Oldenburg / GER / Ogier / 2008 / - / - / Casiro I / May
   Andreas Fischer / Paweł Frąckowiak
LUKS Nysa Gubin
3MARKIZA (2)BłażejSUCH584,74
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony
5COLONEL (38)AleksandraSKĄPSKA (J.2000)882,28
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Sir Neel / Colonna
   Sk Nowielice / Skąpska Sylwia
JKS Elcon Szczecin
6CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)984,94
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
7MARKIZA (2)BłażejSUCH1091,58
   WLKP / POL / Klacz / 2008 / POL007610130608 / gniada / Mywill / Mara
   Kaczmarek Jan / Błażej Such
niezrzeszony

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:20
11/L
Data: 09-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 DRACENA (72)KatarzynaPIAŚCIK ELI
   SP / POL / M / 1996 / - / - / Orkisz / Irama
   - / SK Nowa Wioska Ewa Janiak
KJ Pegaz Reda
 OLANDI (31)ZiemowitNOWICKI (J.2000) REZ
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / - / gniada / Landos/ / Opozycja/
   Urszula Farysej / Ziemek Nowicki
SKJ Gronówka
 OLANDI (31)ZiemowitNOWICKI (J.2000) REZ
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / - / gniada / Landos/ / Opozycja/
   Urszula Farysej / Ziemek Nowicki
SKJ Gronówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:21
12/P
Data: 09-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - P zwykły
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA062,63150 PLN
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
2BRONISZ (24)KrystianSTARKOWSKI069,56125 PLN
   M / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Diabełek / Bonita
   ....... / Milena Utracik
LKS Błyskawica Pakosław
3COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA070,0550 PLN
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
4GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA070,8525 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
5LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA073,15
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
6ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)074,55
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
7CHIMEQUYL (69)AleksandraBOLKO (JM.2001)076,39
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
SK Ciekocinko
8NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)082,13
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
9LASER (11)MonikaJOHN475,92
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)477,42
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
11AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA478,78
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
12PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA479,06
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
13PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ480,23
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
14KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)484,51
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
15GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA867,53
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
16COMBAS MOSELY (57)MałgorzataFLIS876,74
   DWB / DEN / Wałach / 2002 / 208333200200669 / gniada / Come Back II / Lanita Mosely
   xxxxxxx / Cezary Flis
sks Arkadia
17CASILON B (23)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)880,52
   Oldenburg / GER / Ogier / 2008 / - / - / Casiro I / May
   Andreas Fischer / Paweł Frąckowiak
LUKS Nysa Gubin
18EL-SAHARA (73)ŁukaszBRZÓSKA1390,82
   Czysta Krew Arabska / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Celsjusz/ / Eusara/
   Wojciech Martyniuk / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
 GROM (33)MarekZIOMEK REZ
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:23
13/N
Data: 09-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - N zwykły
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SULLIVAN 54 (40)AdriannaWIŚNIEWSKA065,98200 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
2LUNA P (37)TomaszOLSZEWSKI067,55150 PLN
   Niem.sport. / GER / Klacz / 2008 / - / - / Ludwigs As / Bailey P
   Niemcy / Adam Olszewski
Kujawsko-Pomorski KJ
3LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA072,41100 PLN
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
4ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA074,7550 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
5RAMZES (66)KarolinaWALIGÓRA074,83
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
JKS Przybyszewo
6DRAGON (70)AleksandraBOLKO (JM.2001)080,40
   RKM / POL / G / 1998 / - / - / Tag / Drwęca
   - / Antoni Cwajda
SK Ciekocinko
7KASHMIR (54)GabrielaBIEDKA080,45
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
8COMPASS (10)DominikKRAWCZYK080,53
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
9LASER (11)MonikaJOHN465,08
   SP / POL / Wałach / 2003 / POL 009611280303 / gniada / LIDER / IZI
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
10ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)475,17
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
11COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)477,96
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
12NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)479,05
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
13APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA869,72
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
14GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA872,98
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
15BRONISZ (24)KrystianSTARKOWSKI873,31
   M / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Diabełek / Bonita
   ....... / Milena Utracik
LKS Błyskawica Pakosław
16PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ874,73
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
17AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA1277,42
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
18PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA1390,09
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
19JULIEN (42)SandraSOŁTYS1676,59
   SP / POL / Ogier / 2003 / - / - / Landino / Josephine
   polska / Sandra Sołtys
WLKS Krakus
 KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
 GROM (33)MarekZIOMEK REZ
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Chef Supreme / Grota
   SK Racot / Marek Ziomek
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:24
14/C
Data: 09-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - C zwykły
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BUTTERFLY (56)GabrielaBIEDKA073,31250 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk
2COMPASS (10)DominikKRAWCZYK081,30175 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2008 / DE441411363708 / gniada / CAVALIER / LA BONNE II
   SZYMON JOHN / SZYMON JOHN
KJ "KALUMET" BOSZKOWO
3LUNA P (37)TomaszOLSZEWSKI467,89100 PLN
   Niem.sport. / GER / Klacz / 2008 / - / - / Ludwigs As / Bailey P
   Niemcy / Adam Olszewski
Kujawsko-Pomorski KJ
4ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA479,1450 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:25
15/LL
Data: 10-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - LL dokładności bez rozgrywki
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SPEED (25)WiktoriaANDRZEJEWSKA (JM.2002)083,81
   Koń Maly / POL / Wałach / 2009 / 616013610222909 / srokata / St Spanish springer / jolka
   Pietrzyk Marek / Lidia Andrzejewska
bpk
1VENTURA (26)OliwiaWERBLINSKA (JM.2001)080,54
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / ARACONIT / VENUS
   JÓŻWIAKOWSKI STANISLAW / ANDRZEJ WIRA
bpk
1AMANT (27)OliwiaWERBLINSKA (JM.2001)085,58
   Małopolska / POL / Wałach / 1998 / POL 006 57 00196 98 / kasztanowata / Junak / Amanda
   Kluk Jarosław / Robert Ostrowski
bpk
1YOUNG BOY (28)WiktoriaANDRZEJEWSKA (JM.2002)080,61
   XX / POL / Wałach / 1997 / Pol970000003922 / kasztanowata / Five Star Camp / Young girl
   SK Strzegom / Robert Ostrowski
bpk
5CONTACT ME (5)JustynaWALCZAK17113,89
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Catoki / Vinzenta M
   Joerg Martens / Justyna Walczak
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:26
16/L
Data: 10-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - L dokładności bez rozgrywki
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FARAON (41)DominikaZIENIEWICZ (JM.2004)081,70
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009530114605 / kara / Jegier / Fasa
   Slawomir Zieniewicz / Slawomir Zieniewicz
KJ w Zagórowie
1SPEED (25)WiktoriaANDRZEJEWSKA (JM.2002)076,19
   Koń Maly / POL / Wałach / 2009 / 616013610222909 / srokata / St Spanish springer / jolka
   Pietrzyk Marek / Lidia Andrzejewska
bpk
3AMANT (27)OliwiaWERBLINSKA (JM.2001)481,62
   Małopolska / POL / Wałach / 1998 / POL 006 57 00196 98 / kasztanowata / Junak / Amanda
   Kluk Jarosław / Robert Ostrowski
bpk
3BOCARDIA (14)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)487,02
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
Agro-Handel Śrem
3ZOYA LADY J (12)SzymonTAMBORSKI477,77
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
6ZOYA LADY J (12)SzymonTAMBORSKI879,46
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Quamiro/Quidam de Revel / Zafira/Cassino
   Jarmuszczak Adam / PIB "INFRA" Sp. z o.o.
bpk
7YOUNG BOY (28)WiktoriaANDRZEJEWSKA (JM.2002)1677,51
   XX / POL / Wałach / 1997 / Pol970000003922 / kasztanowata / Five Star Camp / Young girl
   SK Strzegom / Robert Ostrowski
bpk
 BOCARDIA (14)OlimpiaBEMBENIK (J.1998) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530168708 104ON37 / gniada / Cordial / Colorado / Bojana De Guidam / Guidam De Henry
   SK Nowa Wioska / Bułkowska Julia
Agro-Handel Śrem
 VENTURA (26)OliwiaWERBLINSKA (JM.2001) ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / ARACONIT / VENUS
   JÓŻWIAKOWSKI STANISLAW / ANDRZEJ WIRA
bpk
 CONTACT ME (5)JustynaWALCZAK ELI
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Catoki / Vinzenta M
   Joerg Martens / Justyna Walczak
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:27
17/L1
Data: 10-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - L1 dokładności bez rozgrywki
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GIGOLO (46)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)080,15
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / ARIZONA / LITTLE DREAM
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
2GUELTY CL (47)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)487,56
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / BALTIC VDL / CHADULLAH C.L.
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
2CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)485,30
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
4TOPAZ (1)ŻanetaCIELUCH8109,77
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Turkus / Iskra
   Żaneta Cieluch / Żaneta Cieluch
Korys Przygorzele
5AZARRO (77)MariaSUSKIEWICZ1281,10
   Hanowerska / POL / Ogier / 1997 / - / - / ACORD II / SIGRUN
   Rolf Deecke / Martyna Katarzyna Więckowska
KJ Wiktorowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:28
18/L
Data: 10-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - L licencyjny na styl jeźdźca
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 FARAON (41)DominikaZIENIEWICZ (JM.2004)zal75,98
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009530114605 / kara / Jegier / Fasa
   Slawomir Zieniewicz / Slawomir Zieniewicz
KJ w Zagórowie

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
95 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:28
19/P
Data: 10-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - P zwykły
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)073,86150 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
2ICE ICE BABY (53)ŁukaszKOZA075,59125 PLN
   Hanowerska / GER / Klacz / 2010 / - / - / Periguex / Chakira
   Brak / Kuba Lis
KJ Trachy Gliwice
3EL-SAHARA (73)ŁukaszBRZÓSKA080,3250 PLN
   Czysta Krew Arabska / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Celsjusz/ / Eusara/
   Wojciech Martyniuk / Anna Słodkiewicz
KJ Miralex Jakubowo
4G-CARES (52)ŁukaszKOZA089,7625 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / - / Cartouche / Gini
   V / Agnieszka Gruca
KJ Trachy Gliwice
5SULLIVAN 54 (40)AdriannaWIŚNIEWSKA470,38
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
6COCO (59)KarolinaKUFLIŃSKA473,81
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
7GRANDO (60)KarolinaKUFLIŃSKA474,01
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du Rouet / Georgika
   Jolanta Kuflińska / Jolanta Kuflińska
KJ Lansada
8CHIMEQUYL (69)AleksandraBOLKO (JM.2001)490,11
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Imequyl/ / Czana/ Balon
   Jacek Bondaruk / Bartłomiej Woźniak i Daria Kobiernik
SK Ciekocinko
9GUELTY CL (47)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)490,22
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / BALTIC VDL / CHADULLAH C.L.
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
10FLORENCJA (78)PatrycjaSOKÓŁ491,16
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / 616007610184808 / gniada / In Camera / Sadler's Wells / Fryga / Saphir
   SK Iwno / Elżbieta Sokół
LKJ Abaria Iwno
11CHUCK NORRIS (18)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)493,02
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
12CORTEZ L (76)TomaszOLSZEWSKI598,69
   
   
Kujawsko-Pomorski KJ
13AZARRO (77)MariaSUSKIEWICZ877,30
   Hanowerska / POL / Ogier / 1997 / - / - / ACORD II / SIGRUN
   Rolf Deecke / Martyna Katarzyna Więckowska
KJ Wiktorowo
14GIGOLO (46)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)1294,58
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / - / - / ARIZONA / LITTLE DREAM
   //// / ////
KJ 'Tradycja' Siedlnica
15KARTAGINA J (15)KatarzynaDUR (JM.2001)15105,28
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
16TOPAZ (1)ŻanetaCIELUCH1684,04
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Turkus / Iskra
   Żaneta Cieluch / Żaneta Cieluch
Korys Przygorzele
 POKEMON (74)NataliaKACZMAREK REZ
   HOL / POL / Wałach / 2003 / - / gniada / Paramount / Classic
   - / E. Gładecka
CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:30
20/N
Data: 10-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - N zwykły
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROMA (6)KevinNAGÓRKA (J.2000)076,72200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
2CONCERTO R.Z. (65)AntoninaMISIEWICZ (J.1999)085,36150 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / - / gniada / Vittorio / N
   Holandia / Anna Pustelnik -misiewicz
Centrum Hipiki Jaszkowo
3DRAGON (70)AleksandraBOLKO (JM.2001)093,76100 PLN
   RKM / POL / G / 1998 / - / - / Tag / Drwęca
   - / Antoni Cwajda
SK Ciekocinko
4KARTAGINA J (15)ŁukaszBRZÓSKA481,4750 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / 616009610157908 / gniada / Lacoste De La Cour / Apache Du Plant / Kriszuna / Kokoschka
   Adam Jarmuszczak / Aleksander Dur
KJ Miralex Jakubowo
5COCORRADO (45)MartynaKAŁDONEK (J.2000)482,49
   OS / DEU / Wałach / 2007 / - / - / Corrado 1 / Cina Z
   tadeusz koza / sylwia dziubińska
KJ Trachy Gliwice
6CHACCO DOR (75)PiotrKALISZUK483,66
   OLDBG / GER / Ogier / 2010 / 418184074310 / gniada / Chacco Blue / Ethylari
   Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH / ZKJ / Piotr Kaliszuk
ZKJ Przylep Lotnisko
7WERS (55)GabrielaBIEDKA486,30
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
8KASHMIR (54)GabrielaBIEDKA487,28
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
9PACINO (7)AgnieszkaSOSNOWSKA493,14
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
10NARCOTIN (17)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)494,66
   Holsztyn / GER / Wałach / 2009 / - / - / NEKTON / V-ARCADIA
   THORMAEHLEN HARM SELKWEG 4, 25377 KOLLMAR/LANGENHALS / Bembenik Wiktoria
Agro-Handel Śrem
11SULLIVAN 54 (40)AdriannaWIŚNIEWSKA874,59
   OLD / GER / Wałach / 2003 / - / - / Sandro Hit / Hauptetutbuch
   Hans Jurgen / Aleksander Dur
JUKS Mieczewo
12KASANDRA MS (67)DobrosławaJANASIK875,78
   SP / POL / Klacz / 2003 / 09817 / - / Santiego / Katalonia
   Mariusz Szerszeń / Marek Romanowski
KJ Trachy Gliwice
13RAMZES (66)KarolinaWALIGÓRA882,25
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligóra
JKS Przybyszewo
14LANA MAYAMI (39)MagdalenaKOWALSKA997,42
   WESTF / POL / Klacz / 2010 / DE441411588610 / gniada / Lancer III / Caibuttas
   --- / Mayami Magdalena Kowalska
Klub Jeździecki "Trachy" Gliwice
15APOLLO S (68)KarolinaSĘKALSKA1283,92
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Indoctro / Ratharina
   . / Karolina Sękalska
KJ Strzała Krubiczew
16GRAND CORIDA (34)KatarzynaNAGÓRKA1286,27
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
17AMIGO L (32)PaulaKORTYLEWSKA1291,79
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / - / gniada / Tangelo van de Zuuthoeve / Gold Lady L
   Leszek Adamowicz / Paula Kortylewska
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
18PATAGONIA (35)AnnaMIŚKIEWICZ1396,80
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy XII HAMP)

Leszno, 8-10 kwiecień 2016
Wydruk: 10-04-2016 15:42:31
21/C
Data: 10-04-2016
HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - C zwykły
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BUTTERFLY (56)GabrielaBIEDKA082,36250 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk
2LUNA P (37)TomaszOLSZEWSKI882,90175 PLN
   Niem.sport. / GER / Klacz / 2008 / - / - / Ludwigs As / Bailey P
   Niemcy / Adam Olszewski
Kujawsko-Pomorski KJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com