ZR Majowy Laur Olszy
Olsza, 23-24 maja 2015

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - art. 238.1.1 dokładności (23-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--21AplaWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem051,26
1--21Mon AmieWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem052,66
1--21Mon AmieWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem053,29
1--21AplaWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem055,97
1--21Santorini LGramza LeszekKJ Agro-Handel055,98
1--21QuamarKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo056,78
1--21Calido COrłowska WeronikaKJ Atrium Swarzędz057,39
1--21CarmenKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem058,19
1--21Last Minute LGramza LeszekKJ Agro-Handel058,62
1--21TerynaJędrzejczak JulitaKJ Dżamajka058,66
1--21Last Minute LGramza LeszekKJ Agro-Handel059,03
1--21Pico del Teide LGramza LeszekKJ Agro-Handel059,17
1--21Samso LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem061,10
1--21Rumo Lump KGFabiszewska SoniaLKS Cwał Poznań063,91
1--21ConcertoPrzezak KatarzynaCH Jaszkowo064,15
1--21VinciKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo065,48
1--21LeksykaKozak JacekKJ Jeziorki-Osieczna065,50
1--21ConcertoPrzezak KatarzynaCH Jaszkowo065,68
1--21QantasRoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo065,83
1--21OtamendiStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.066,87
1--21GromZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem067,01
22--28AsconiaCepa AnnaKS Idmar456,20
22--28CentkaŚmigielski Piotr (J.1999)bpk458,27
22--28Santorini LGramza LeszekKJ Agro-Handel460,19
22--28Corvette LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem461,77
22--28JareckiKozak JacekKJ Jeziorki-Osieczna465,37
22--28LeksykaKozak JacekKJ Jeziorki-Osieczna468,26
22--28VinciKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo472,42
29--30QuamarKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo855,83
29--30CarmenKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem872,39
31Rumo Lump KGFabiszewska SoniaLKS Cwał Poznań1081,35
32Bunga- Bunga LKrajewski RafalKJ Morena Sieraków1257,72
33Bunga- Bunga LKrajewski RafalKJ Morena Sieraków1583,24
34LeoMishlanava MaryanaPLJ Dziemiany1998,69
 Pico del Teide LGramza LeszekKJ Agro-Handel ELI
 TerynaJędrzejczak JulitaKJ Dżamajka ELI


2 - L - art. 238.1.1 dokładności (23-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--7Marylin 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem057,57
1--7Spartakus LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem058,10
1--7Balade ZBorysow Łukaszbpk059,37
1--7DollyDziałakiewicz MartaKJ Zagórów059,68
1--7Corvette LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem061,45
1--7LeoMishlanava MaryanaPLJ Dziemiany062,11
1--7ValenziaKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo063,88
8Calido COrłowska WeronikaKJ Atrium Swarzędz172,45
9--17Marylin 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem457,79
9--17Spartakus LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem457,96
9--17Czadis TMPietrowicz MartynaKJ Zagórów458,66
9--17Samso LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem459,25
9--17CentkaŚmigielski Piotr (J.1999)bpk460,22
9--17ValenziaKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo463,78
9--17Quo VadisKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo464,82
9--17QantasRoszkiewicz HannaLKS Sokół Kunowo465,98
9--17OtamendiStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.466,90
18--19GromZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem863,77
18--19G -CenturionKwaśniewska MarikaKJ Zagórów864,81
20RodezjaMishlanava AnhelikaPLJ Dziemiany1177,01
21ThorBroniarczyk WeronikaKJ Zagórów1892,25
 Craysi 1Mishlanava AnhelikaPLJ Dziemiany ELI
 ThorBroniarczyk WeronikaKJ Zagórów ELI


3 - L - art. 274.5.3 dwufazowy (23-05-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1KaniaStachowiak EwaKJ Michałówka050,42029,70
2MagikCieślińska KatarzynaLKS Cwał Poznań054,78030,09
3KEC chiliZgrabka MichałPosadowskie TJ048,59030,52
4Balade ZBorysow Łukaszbpk053,59031,32
5OtelloKos AgnieszkaJKS Moskit055,83031,84
6JareckiKozak JacekKJ Jeziorki-Osieczna053,06034,13
7VitesseKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo055,04035,63
8CasaroKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo055,46036,11
9Tullamore Dew 1Mishlanava MaryanaPLJ Dziemiany058,73039,76
10G -CenturionKwaśniewska MarikaKJ Zagórów053,05444,36
11RealiaMielcarek DominikaKJ Zagórow051,41444,79
 Czadis TMPietrowicz MartynaKJ ZagórówA051,10 AREZ
12For EverStrzyz MarekKJ Olmet - Ostped051,97 REZ
 Wiktoria KGWawrzyniak OliwiabpkA053,10A037,62
13AsconiaCepa AnnaKS Idmar448,96
14Czadis TMPietrowicz MartynaKJ Zagórów451,12
15DollyDziałakiewicz MartaKJ Zagórów451,45
16NagarBroniarczyk WeronikaKJ Zagórów452,99
17Quo VadisKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo454,56
18MustangKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem456,26
19Craysi 1Mishlanava AnhelikaPLJ Dziemiany464,94
20RodezjaMishlanava AnhelikaPLJ Dziemiany569,24
21Wiktoria KGWawrzyniak Oliwiabpk969,80
22ImbirPerek KarolinaPosadowskie Towarzystwo Jeździeckie1386,03
 Centimo DHumpich BartoszLKS Cwał Poznań AELI
 Centimo DHumpich BartoszLKS Cwał Poznań ELI
 ThorBroniarczyk WeronikaKJ Zagórów ELI


4 - P - art. 269.5 z jokerem (23-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Bellissima LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6548,31500 PLN
2Landos 0027Szała WiktorKJ Agro-Handel Śrem6548,32300 PLN
3CalinkaKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo6548,51200 PLN
4Just Do ItWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem6550,01100 PLN
5DuganoKwaśniewska MarikaKJ Zagórów6550,60100 PLN
6Einstein LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem6552,93
7WalorKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem6553,27
8ImperialJóskowiak MichałKJ 'Tradycja' Siedlnica6553,69
9Fun Risk LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6554,07
10Coulthard KZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem6555,04
11MustangKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem6555,94
12Kolia JKOlejnicki JacekKJ Gołębin Stary6556,50
13SonetHumpich BartoszLKS Cwał Poznań6558,57
14Afira ZGoszczyński BartoszStow. Sielanka Warka6559,44
15MagikCieślińska KatarzynaLKS Cwał Poznań6559,87
16Icarus De BeautyGramza LeszekKJ Agro-Handel6561,23
17NagarBroniarczyk WeronikaKJ Zagórów6260,81
18Andreadoria PSierakowaki PatrykKJ Jeziorki-Osieczna5849,36
19PacyfikBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem5855,46
20CasaroKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo5161,25
21Tullamore Dew 1Mishlanava MaryanaPLJ Dziemiany5171,55
22SantiHeintze SylwiaKJ 'Tradycja' Siedlnica5070,13
23KartoucheŚliwińska ZuzannaKJ Zagórów4972,83
24Tenerife LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem4857,65
25De LunaRatajczak RobertJKS Fer Więckowice4875,21
26VitesseKlatkiewicz MichałLKS Sokół Kunowo4758,57
27PuszatkaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem4373,99
28WitoPrzybecki MichałKJ Michałówka3468,19
29For EverStrzyz MarekKJ Olmet - Ostped3259,42
30Ecce LampoPrzybecki MichałKJ Michałówka2552,24
31DiadentoBańczerowska AlicjaLotus Poznań2554,00
 KEC chiliZgrabka MichałPosadowskie TJ ELI
 OtelloKos AgnieszkaJKS Moskit ELI
 RealiaMielcarek DominikaKJ Zagórow ELI
 ImbirPerek KarolinaPosadowskie Towarzystwo Jeździeckie ELI


5 - N - art. 274.5.3 dwufazowy (23-05-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Nicolette LStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.056,22026,84800 PLN
2Einstein LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem050,49028,07600 PLN
3SonetHumpich BartoszLKS Cwał Poznań056,32030,05400 PLN
4DuganoKwaśniewska MarikaKJ Zagórów050,88030,48300 PLN
5Box OfficeHumpich BartoszLKS Cwał Poznań062,18031,19200 PLN
6Ave LuronGoszczyński BartoszStow. Sielanka Warka056,83033,60
7DiadentoBańczerowska AlicjaLotus Poznań054,21035,61
8Colina LGramza LeszekKJ Agro-Handel052,42036,71
9CollinoDahlke AgataBKS Kłos Budzyń056,33037,21
10ElvisDahlke WojciechBKS Kłos Budzyń058,25037,28
11Tenerife LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem055,20037,49
12Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel057,46037,74
13Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem056,08037,83
14UlivanDahlke AgataBKS Kłos Budzyń057,85038,08
15Fun Risk LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem057,40038,32
16Afira ZGoszczyński BartoszStow. Sielanka Warka057,13039,20
17PacyfikBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem052,28041,32
18TypierDahlke AgataBKS Kłos Budzyń053,44432,07
19Kolia JKOlejnicki JacekKJ Gołębin Stary052,88433,49
20CalinkaKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo053,55435,05
21Landos 0027Szała WiktorKJ Agro-Handel Śrem052,81438,51
22Just Do ItWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem055,11548,08
23Canturano LadHumpich BartoszLKS Cwał Poznań055,86549,27
24PuszatkaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem059,14827,70
25Bellissima LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem049,01834,63
26Coulthard KZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem054,59 REZ
27GavrocheWesoły MarcinPosadowskie Towarzystwo Jeździeckie451,25
28ImperialJóskowiak MichałKJ 'Tradycja' Siedlnica452,94
29Ecce LampoPrzybecki MichałKJ Michałówka453,33
30WalorKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem453,39
31De LunaRatajczak RobertJKS Fer Więckowice453,53
32PengoWesoły MarcinPosadowskie Towarzystwo Jeździeckie454,38
33Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem455,63
34Andreadoria PSierakowaki PatrykKJ Jeziorki-Osieczna455,79
35NavaroSzefler SaraKJ Gronówka456,27
36SantiHeintze SylwiaKJ 'Tradycja' Siedlnica853,87
37LegolasDahlke WojciechBKS Kłos Budzyń982,50
38WitoPrzybecki MichałKJ Michałówka2285,79
 KartoucheŚliwińska ZuzannaKJ Zagórów ELI


6 - C - art. 274.5.3 dwufazowy (23-05-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem048,53029,281000 PLN
2Versace LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem047,09031,09800 PLN
3UlivanDahlke AgataBKS Kłos Budzyń050,99034,75500 PLN
4ElvisDahlke WojciechBKS Kłos Budzyń052,70432,51300 PLN
5Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel448,79200 PLN
6TypierDahlke AgataBKS Kłos Budzyń449,89
7Canturano LadHumpich BartoszLKS Cwał Poznań451,88
8Box OfficeHumpich BartoszLKS Cwał Poznań453,15
9CollinoDahlke AgataBKS Kłos Budzyń453,73
10Christiano I LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem562,18
11Nicolette LStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.852,08
12LegolasDahlke WojciechBKS Kłos Budzyń1275,65
 CampariKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem ELI


7 - LL - art. 238.1.1 dokładności (24-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--15Mon AmieWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem055,56
1--15Mon AmieWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem055,59
1--15TerynaJędrzejczak JulitaKJ Dżamajka056,41
1--15AsconiaSzydłowski IgorKS Idmar057,25
1--15AplaWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem058,61
1--15Santorini LGramza LeszekKJ Agro-Handel059,52
1--15Last Minute LGramza LeszekKJ Agro-Handel059,55
1--15Last Minute LGramza LeszekKJ Agro-Handel060,54
1--15QuamarKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo061,32
1--15AplaWozniak HubertKJ Agro-Handel Śrem061,61
1--15Santorini LGramza LeszekKJ Agro-Handel061,73
1--15CarmenKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem062,44
1--15Rumo Lump KGFabiszewska SoniaLKS Cwał Poznań063,44
1--15Rumo Lump KGFabiszewska SoniaLKS Cwał Poznań065,61
1--15ConcertoPrzezak KatarzynaCH Jaszkowo066,45
16--17Bunga- Bunga LKrajewski RafalKJ Morena Sieraków463,10
16--17CarmenKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem475,27
18--19Pico del Teide LGramza LeszekKJ Agro-Handel682,63
18--19CentkaAdamczak Romanbpk683,08
20Bunga- Bunga LKrajewski RafalKJ Morena Sieraków861,67
 CentkaAdamczak Romanbpk ELI


8 - L - art. 238.1.1 dokładności (24-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--14El MariachiFlerkowska Zofia Katarzyna (JM.2002)LKJ Abaria Iwno057,45
1--14Top Farms RelaxBultrowicz MajaKJ Gołębin Stary059,86
1--14Kadryl B.Kaniewska MajaKJ Gołębin Stary060,02
1--14Avero Boy MMurawska MagdalenaKJ Zagórów061,34
1--14Samso LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem062,89
1--14ConcertoPrzezak KatarzynaCH Jaszkowo063,48
1--14Corvette LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem063,74
1--14OtamendiStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.064,51
1--14Samso LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem064,59
1--14GromZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem064,91
1--14CantKostrzewska KlaudiaSJ Baborówko065,49
1--14Corvette LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem066,32
1--14Dansa VittoriaRolewska KlaudiaKJ Gołębin Stary068,81
1--14LeoMishlanava MaryanaPLJ Dziemiany069,62
15--23TerynaJędrzejczak JulitaKJ Dżamajka454,53
15--23Marylin 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem457,43
15--23Marylin 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem457,62
15--23Pico del Teide LGramza LeszekKJ Agro-Handel461,68
15--23QuamarKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo461,71
15--23Spartakus LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem464,49
15--23GromZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem465,13
15--23Spartakus LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem466,97
15--23El MariachiFlerkowska Zofia Katarzyna (JM.2002)LKJ Abaria Iwno470,39
24ConcertoPrzezak KatarzynaCH Jaszkowo679,82
25Craysi 1Mishlanava AnhelikaPLJ Dziemiany781,91
 Craysi 1Mishlanava AnhelikaPLJ Dziemiany ELI


9 - L - art. 274.5.3 dwufazowy (24-05-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1DimoZielińska MartaKJ Zagórów050,77022,77
2MagikCieślińska KatarzynaLKS Cwał Poznań055,96024,71
3AsconiaSzydłowski IgorKS Idmar054,12030,18
4Dansa VittoriaRolewska KlaudiaKJ Gołębin Stary063,95030,76
5LexusKurpiński DanielKJ Dako Galant Skibno063,18035,93
6Tullamore Dew 1Mishlanava MaryanaPLJ Dziemiany061,43035,98
7For EverStrzyz MarekKJ Olmet - Ostped056,17431,80
8CalippaFlerkowska Zofia Katarzyna (JM.2002)LKJ Abaria Iwno054,44436,73
9Avero Boy MMurawska MagdalenaKJ Zagórów059,41441,21
10Top Farms RelaxBultrowicz MajaKJ Gołębin Stary052,01442,07
11CasaroKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo057,89832,90
12OtelloKos AgnieszkaJKS Moskit060,98 ELI
 LexusKurpiński DanielKJ Dako Galant SkibnoA061,88A032,99
 ImbirPerek KarolinaPosadowskie Towarzystwo JeździeckieA049,12A426,54
13CantKostrzewska KlaudiaSJ Baborówko455,44
14RodezjaMishlanava AnhelikaPLJ Dziemiany456,32
15KonorHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem457,35
16LeoMishlanava MaryanaPLJ Dziemiany463,12
17Kadryl B.Kaniewska MajaKJ Gołębin Stary466,56
18OtamendiStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.860,70
 Tuhaj-BejSadzki TomaszKJ BM Kobylin ELI
 ImbirPerek KarolinaPosadowskie Towarzystwo Jeździeckie REZ
 Tuhaj-BejSadzki TomaszKJ BM KobylinAELI


10 - P - art. 274.5.3 dwufazowy (24-05-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CalinkaKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo056,39029,36500 PLN
2Fun Risk LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem058,26031,16300 PLN
3Lizander HABChoynowski RafałKJ Gołębin Stary058,28031,43200 PLN
4Icarus De BeautyGramza LeszekKJ Agro-Handel055,42031,87100 PLN
5MonogrammKurpiński DanielKJ Dako Galant Skibno052,88033,23100 PLN
6MustangKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem056,92033,98
7Coulthard KZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem057,45036,38
8OtelloKos AgnieszkaJKS Moskit058,40038,70
9CalippaFlerkowska Zofia Katarzyna (JM.2002)LKJ Abaria Iwno052,23437,60
10Tullamore Dew 1Mishlanava MaryanaPLJ Dziemiany056,51840,23
11Tenerife LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem057,601866,29
12DimoZielińska MartaKJ Zagórów450,40
13Bellissima LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem451,89
14MagikCieślińska KatarzynaLKS Cwał Poznań455,08
15CasaroKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo459,78
16BraminChoynowski RafałKJ Gołębin Stary569,46
17For EverStrzyz MarekKJ Olmet - Ostped863,11
18KonorHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem1072,15
19PuszatkaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem21100,37
20De LunaRatajczak RobertJKS Fer Więckowice22103,57


11 - N - art. 269.5 z jokerem (24-05-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Annchen 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary6553,68800 PLN
2--3EspritMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna6556,76500 PLN
2--3CalinkaKrajewski RafałKJ Morena Sieraków Galowo6556,76500 PLN
4Fun Risk LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6556,86300 PLN
5Canturano LadHumpich BartoszLKS Cwał Poznań6557,64200 PLN
6Icarus De BeautyGramza LeszekKJ Agro-Handel6557,65
7Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel6557,72
8Lili MarleneKlinge JuliaKJ Podkowa Gruszczyn6558,53
9WalorKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem6559,64
10Box OfficeHumpich BartoszLKS Cwał Poznań6560,44
11Coulthard KZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem6561,61
12Lizander HABChoynowski RafałKJ Gołębin Stary6364,34
13Alexis NZielińska MartaKJ Zagórów6057,52
14De LunaRatajczak RobertJKS Fer Więckowice5565,27
15MonogrammKurpiński DanielKJ Dako Galant Skibno5268,46
16Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem52107,79
17PuszatkaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem5075,73
18Tenerife LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem4372,98
19Bellissima LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem2553,95
20Nicolette LStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.2555,33
21RicoMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna2565,98
22CollinoDahlke AgataBKS Kłos Budzyń2566,33
23BraminChoynowski RafałKJ Gołębin Stary23113,66
24PacyfikBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem1957,64
25DiadentoBańczerowska AlicjaLotus Poznań1664,88
 LegolasDahlke WojciechBKS Kłos Budzyń-3111,85


12 - C - art. 238.2.2 Grand Prix Majowy Laur Olszy (24-05-2015)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Colina LGramza LeszekKJ Agro-Handel064,64036,831500 PLN
2ZulineKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem067,98037,801000 PLN
3Nicolette LStasiak Szymon (J.1998)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.070,84043,13800 PLN
4LegolasDahlke WojciechBKS Kłos Budzyń070,76043,77500 PLN
5Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem069,19437,17300 PLN
6UlivanDahlke AgataBKS Kłos Budzyń068,56446,38
7Christiano I LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem072,25752,76
8Box OfficeHumpich BartoszLKS Cwał Poznań070,29843,59
9Annchen 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary064,27950,36
10Versace LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem465,81
11Lili MarleneKlinge JuliaKJ Podkowa Gruszczyn465,94
12Canturano LadHumpich BartoszLKS Cwał Poznań473,53
13ElvisDahlke WojciechBKS Kłos Budzyń489,62
14CampariKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem787,27
15Verona LGramza LeszekKJ Agro-Handel869,34
16Alexis NZielińska MartaKJ Zagórów874,40
17TypierDahlke AgataBKS Kłos Budzyń875,45
18RicoMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna1265,42
19EspritMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna1665,12
 CollinoDahlke AgataBKS Kłos Budzyń ELI



TarnatEvents.pl - HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com