HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:45
1/50 cm
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 cm na styl jeźdźca
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAZGAJ (39)PatrykMODELEWSKI (J.1999)3,561,11
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
KJ Stajnia Modelewscy
2HELGA (77)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)3,565,28
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
 CALINECZKA (80)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)bo64,16
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
 MARKUS (81)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)bo89,12
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:46
2/60 cm
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 cm na styl jeźdźca
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAZGAJ (39)PatrykMODELEWSKI (J.1999)2,558,47
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
KJ Stajnia Modelewscy
2KIDNEY (63)JuliaADAMCZEWSKA (Mł.2006)3,060,52
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / - / Nn / Nn
   Nn / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Moldawin
3MIDORI (34)NataliaSYDOW (Mł.2005)3,064,07
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
4TOUAREG (69)DariaSOWA (JM.2001)3,070,12
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
5BRANKA (36)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)3,555,99
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
 BRANKA (36)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)bo60,27
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
 CALINECZKA (80)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)bo61,04
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
 KAR LIVIA B (75)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)bo64,32
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
 PASJONATA LOTAR (76)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)bo65,03
   KUC / POL / Wałach / 2009 / brak / B / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT
   Karolina Ratajska / S LAVENDEL
BPK
 HELGA (77)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)bo65,72
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
 ROYAL (37)HubertCHRZANOWSKI (Mł.2005)bo76,16
   KUC / POL / Wałach / 1999 / - / - / NN / NN
   NN / ANNA CHRZANOWSKA
KJ ŚLĘŹA
 MARKUS (81)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)bo100,92
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
 BONI (17)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)ELI
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / - / - / Faust / Batida
   brak / Sylwia Pawelczak
bpk
 ROYAL (37)HubertCHRZANOWSKI (Mł.2005)ELI
   KUC / POL / Wałach / 1999 / - / - / NN / NN
   NN / ANNA CHRZANOWSKA
KJ ŚLĘŹA
 PEPA (26)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)ELI
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:47
3/70 cm
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 cm na styl jeźdźca
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TOUAREG (69)DariaSOWA (JM.2001)2,067,32
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
2SULAATIK'S CINNAMON RJT (5)JuliaJABŁOŃSKA (Mł.2005)2,556,01
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051373 / gniada / Wyland Cranberry / Sulaatik's Moment
   Holandia / Julia Jabłońska
JKS Mieczewo
3KIDNEY (63)JuliaADAMCZEWSKA (Mł.2006)3,060,47
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / - / Nn / Nn
   Nn / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Moldawin
4PEPA (26)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)3,063,73
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
5KAR LIVIA B (75)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)3,559,30
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
6PASJONATA LOTAR (76)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)3,571,50
   KUC / POL / Wałach / 2009 / brak / B / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT
   Karolina Ratajska / S LAVENDEL
BPK
 AWRIL RJT (4)JuliaMALICKA (JM.2003) bo55,03
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616999670178308 / - / NN / NN
   Asenkowicz Dawid / Julia Malicka
LKJ Cwał Poznań
 AWRIL RJT (4)JuliaMALICKA (JM.2003) bo55,77
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616999670178308 / - / NN / NN
   Asenkowicz Dawid / Julia Malicka
LKJ Cwał Poznań
 SULAATIK'S CINNAMON RJT (5)JuliaJABŁOŃSKA (Mł.2005) bo58,18
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051373 / gniada / Wyland Cranberry / Sulaatik's Moment
   Holandia / Julia Jabłońska
JKS Mieczewo
 MIDORI (34)NataliaSYDOW (Mł.2005) bo60,65
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
 MIRAŻ (30)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003) bo69,31
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL01361008490512446 / siwa / Angelo / Mina
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
 BONI (17)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005) ELI
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / - / - / Faust / Batida
   brak / Sylwia Pawelczak
bpk
 CAIERO (85)ZofiaKUBACKA (JM.2004) ELI
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:48
4/80 cm
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 cm na styl jeźdźca
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GARBONOS (6)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)2,560,07
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
2BABET (8)MajaROŚ (JM.2001)2,561,39
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
3CAIERO (85)ZofiaKUBACKA (JM.2004)3,058,91
   HOLST / GER / Wałach / 2011 / DE421000127611 / gniada / Connor/ Casall / Nusella/ Carpaccio
   Piotr Pawlicki / Dajana Pawlicka
KJ Bachmat Wrocław
4AGADIR (73)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)3,059,30
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo
5ATLANTIC MAGIC (68)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,565,39
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
 BABET (8)MajaROŚ (JM.2001) bo
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 MIRAŻ (30)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003) bo
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL01361008490512446 / siwa / Angelo / Mina
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
 OSUMI (24)AntoninaURBANEK (JM.2002) bo
   KUC / POL / Klacz / 1999 / - / - / Dethmer / Oosterduinen Jorike
   Iwona Kruszyńska / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
 MON CHERIE PP (74)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005) bo
   DRP / POL / Klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Prinz / Willoway Miss Minx
   Procima Sp. z o.o. / Agnieszka Roganowska
KJ Kaja Grzybowo
 DONNA EWITA (49)MatyldaDUBINIAK (JM.2003) bo
   Kuc D Grupa / POL / Klacz / 2006 / - / - / VIP ewita / Dalli
   Wiesław apanasewicz / Wiesław apanasewicz
JKS Jaroszówka
 OSUMI (24)AntoninaURBANEK (JM.2002) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1999 / - / - / Dethmer / Oosterduinen Jorike
   Iwona Kruszyńska / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:49
5/90 cm
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 cm na styl jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIESTA EWITA (47)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)2,557,15
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
2AROGANT (66)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)2,560,38
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
3SHADOW KUC (71)MaximilianPARKITNY2,560,93
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
4BIRMA (72)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000)3,558,39
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
5ATLANTIC MAGIC (68)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)3,559,86
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
 DONNA EWITA (49)MatyldaDUBINIAK (JM.2003) bo57,53
   Kuc D Grupa / POL / Klacz / 2006 / - / - / VIP ewita / Dalli
   Wiesław apanasewicz / Wiesław apanasewicz
JKS Jaroszówka
 CHAGAL (13)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002) bo83,04
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
 MAKUBA 21 (51)OliwiaPŁATEK (JM.2004)bo58,05
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE 435350017509 / gniada / MACHNO CARWYN / SCHONE MAID
   XX / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:50
6/100 cm
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 100 cm na styl jeźdźca
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SHADOW KUC (71)MaximilianPARKITNY2,061,65
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
2FIESTA EWITA (47)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)2,557,42
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
3MAKUBA 21 (51)OliwiaPŁATEK (JM.2004)2,557,71
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE 435350017509 / gniada / MACHNO CARWYN / SCHONE MAID
   XX / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
 DOMINIKANA T (43)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000) bo55,29
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
 TORERO (14)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002) bo56,94
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 NEMO (7)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000) bo70,76
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
 BEN HUR (16)JuliaSZOPA (JM.2003) bo71,07
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 NEMO (7)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000) bo81,49
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
 BEN HUR (16)JuliaSZOPA (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:51
7/110 cm
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 110 cm na styl jeźdźca
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TAMBURYNEK (64)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)2,557,62
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
2HARRON (65)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)3,555,63
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
 DOMINIKANA T (43)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000) bo56,08
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:54
9/L
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L DK dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1U-COFFI (41)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)055,20
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
1BAGIER III (19)MariaADAMIETZ (JM.2003)065,82
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1SOPRAN (70)MaximilianPARKITNY062,43
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
1DAKAR B. (48)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)059,25
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbo Elwis I / Turbud de Qualitete
   Buchowiecki Wiesław / Apanasewicz Tomasz
JKS Jaroszówka
1FREYA (86)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)058,15
   
   
Stajnia Modelewscy
1VYKARLOS (21)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)066,93
   KWPN / POL / Wałach / 2002 / - / - / Numer Un / Nykarla
   R.Giempas / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
1CONTENDROS LIVE (35)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)060,71
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
1HIPPIS (25)MartynaGERKE (JM.2003)062,50
   SP / POL / G / 2000 / - / - / Glimmerman / Hłoja
   Polska / Marcin Gerke
JKS Rywal Grudziądz
1FIGARO (31)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)057,57
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
1CSAKO (61)PaulinaJANISZEWSKA (JM.2001)058,48
   Węgierska Półkrew / HUN / Wałach / 2010 / - / - / Dalton Des Malais / Qredo De Paulstra / Csinzano / Lord Major
   Węgry / Agata Janiszewska
KJ Picador
11SHAKIRA L (23)MariaBAEHR (JM.2002)462,33
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
11FIGARO (31)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)470,60
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
11WILIANA (29)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)454,56
   SP / POL / Klacz / 2010 / paszport: 616007520000310 / ciemnogniada / Landor / Wizja
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
11CAVALLO 71 (32)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)457,48
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
11BAGIER III (19)MariaADAMIETZ (JM.2003)461,91
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
11SOPRAN (70)MaximilianPARKITNY461,35
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
11FIGARO (18)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)462,26
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
11DOLORES (20)MariaADAMIETZ (JM.2003)471,98
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
19VYKARLOS (21)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)574,22
   KWPN / POL / Wałach / 2002 / - / - / Numer Un / Nykarla
   R.Giempas / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
20KARMEN (78)MariaGONCIAREK (JM.2002)862,31
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
21SWEET NOISE-M (83)MajaFRIEDMAN (JM.2003)1582,59
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cento Sohn / Sedapura
   - / Friedman
BPK
 PUERTO RICO (62)MajaKLUKA (JM.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:55
10/P
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1L-KARAT LINETTE (40)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)051,05
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy
2WILIANA (29)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)058,64
   SP / POL / Klacz / 2010 / paszport: 616007520000310 / ciemnogniada / Landor / Wizja
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
3ERICE (15)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)060,70
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
4FREYA (86)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)061,72
   
   
Stajnia Modelewscy
5LOMBIQUEEN (60)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)062,35
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Contendro I / Contender / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ Picador
6DAKAR B. (48)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)062,97
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbo Elwis I / Turbud de Qualitete
   Buchowiecki Wiesław / Apanasewicz Tomasz
JKS Jaroszówka
7KARMEN (78)MariaGONCIAREK (JM.2002)064,12
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
8QUICKY DU VERGER (11)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)066,97
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
9CALIPPA (50)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)070,36
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
10SHAKIRA L (23)MariaBAEHR (JM.2002)072,11
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
11PUSZTA (10)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)073,06
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2004 / 11157 / siwa / NN / Polana
   Stadnina koni Kietlów / Agnieszka Przeździęg
ZKJ Przylep
12HIPPIS (25)MartynaGERKE (JM.2003)456,24
   SP / POL / G / 2000 / - / - / Glimmerman / Hłoja
   Polska / Marcin Gerke
JKS Rywal Grudziądz
13GOLDIKA (45)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)462,24
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
14SWEET NOISE-M (83)MajaFRIEDMAN (JM.2003)678,99
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cento Sohn / Sedapura
   - / Friedman
BPK
15C-KARAT CARTE DOR (44)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)863,20
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
16BARADA (54)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)869,47
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / PZJ12482 / gniada / FRED / BIAFRA
   SK PĘPOWO / WOŹNIAK ANNA
Karkonoski Klub Jeździecki
17CONTENDROS LIVE (35)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)1265,08
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
18FIGARO (18)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)26112,20
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
 DOLORES (20)MariaADAMIETZ (JM.2003) ELI
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
 U-COFFI (41)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
 BAZALT (59)LenaŻYGADŁO (JM.2001) ELI
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:56
11/N
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KURTYNIA HAVBEK (12)MartynaMAKOWSKA (Mł.2015)057,68
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   Lidia Chomentowska / Agata Makowska
KJ Largo
2LOMBIQUEEN (60)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)059,03
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Contendro I / Contender / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ Picador
3KONSTELACJA (79)MartynaKOWALAK (J.1998)059,56
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610268207 / gniada / Landjonker S / Kropla
   Trusiewicz Zbigniew / Magdalena Kowalak
LKS Cwał Poznań
4WALKOVER (42)PatrykMODELEWSKI (J.1999)062,94
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
5QUICKY DU VERGER (11)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)065,99
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
6IMPERIAL (9)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)068,44
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
7PUSZTA (10)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)069,43
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2004 / 11157 / siwa / NN / Polana
   Stadnina koni Kietlów / Agnieszka Przeździęg
ZKJ Przylep
8CALIPPA (50)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)069,70
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
9LEGION (53)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)466,10
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
10LA STRADA L (22)MariaBAEHR (JM.2002)467,71
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009580227505 12182 / ciemnogniada / Bischof L/Bachus/Bajar / La paloma L/ Lord Kemn/ Landadel
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
11GOLDIKA (45)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)471,95
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
12C-KARAT CARTE DOR (44)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)1184,61
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
13BAZALT (59)LenaŻYGADŁO (JM.2001)1260,94
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ Picador
14L-KARAT LINETTE (40)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)1662,49
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:57
12/C
Data: 26-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C DK zwykły art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KONSTELACJA (79)MartynaKOWALAK (J.1998)059,16
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610268207 / gniada / Landjonker S / Kropla
   Trusiewicz Zbigniew / Magdalena Kowalak
LKS Cwał Poznań
2WALKOVER (42)PatrykMODELEWSKI (J.1999)063,00
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
3LA STRADA L (22)MariaBAEHR (JM.2002)465,43
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009580227505 12182 / ciemnogniada / Bischof L/Bachus/Bajar / La paloma L/ Lord Kemn/ Landadel
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
4IMPERIAL (9)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)471,13
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:58
13/L
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - L DK na styl jeźdźca
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTENDROS LIVE (35)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)1,565,37
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
2DOLORES (20)MariaADAMIETZ (JM.2003)1,566,88
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
3ERICE (15)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)1,567,25
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
4KATRONA (55)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)2,567,61
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
5HIPPIS (25)MartynaGERKE (JM.2003)2,569,51
   SP / POL / G / 2000 / - / - / Glimmerman / Hłoja
   Polska / Marcin Gerke
JKS Rywal Grudziądz
6SWEET NOISE-M (83)MajaFRIEDMAN (JM.2003)2,570,32
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cento Sohn / Sedapura
   - / Friedman
BPK
7PUERTO RICO (62)MajaKLUKA (JM.2001)3,057,44
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ Picador
8SOPRAN (70)MaximilianPARKITNY3,070,26
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
9FREYA (86)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)3,563,65
   
   
Stajnia Modelewscy
10VYKARLOS (21)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)3,567,43
   KWPN / POL / Wałach / 2002 / - / - / Numer Un / Nykarla
   R.Giempas / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
11DOLORES (20)MariaADAMIETZ (JM.2003)3,567,53
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
12FIGARO (18)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)3,568,33
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
 U-COFFI (41)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002) bo60,73
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
 FIGARO (31)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002) bo61,13
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
 DAKAR B. (48)MatyldaDUBINIAK (JM.2003) bo62,37
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbo Elwis I / Turbud de Qualitete
   Buchowiecki Wiesław / Apanasewicz Tomasz
JKS Jaroszówka
 BAGIER III (19)MariaADAMIETZ (JM.2003) bo70,41
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
 BARADA (54)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002) bo71,37
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / PZJ12482 / gniada / FRED / BIAFRA
   SK PĘPOWO / WOŹNIAK ANNA
Karkonoski Klub Jeździecki
 BAGIER III (19)MariaADAMIETZ (JM.2003) bo91,95
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
 PUERTO RICO (62)MajaKLUKA (JM.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ Picador
 CSAKO (61)PaulinaJANISZEWSKA (JM.2001) ELI
   Węgierska Półkrew / HUN / Wałach / 2010 / - / - / Dalton Des Malais / Qredo De Paulstra / Csinzano / Lord Major
   Węgry / Agata Janiszewska
KJ Picador
 DASTIFF (56)MartynaFRĄCKOWIAK (JM.2003) ELI
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
 CSAKO (61)PaulinaJANISZEWSKA (JM.2001) REZ
   Węgierska Półkrew / HUN / Wałach / 2010 / - / - / Dalton Des Malais / Qredo De Paulstra / Csinzano / Lord Major
   Węgry / Agata Janiszewska
KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:10:59
14/P
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - P DK na styl jeźdźca
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIOR V (82)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)2,061,92
   KWPN / NED / S / 2008 / - / c. gn. / Indoctro / Leslie/Garanco
   - / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
2SHAKIRA L (23)MariaBAEHR (JM.2002)2,569,40
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
3SWEET NOISE-M (83)MajaFRIEDMAN (JM.2003)3,543,00
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cento Sohn / Sedapura
   - / Friedman
BPK
4FOCUS (86)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)3,563,63
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Cantanis / Fuzja
   - / Roman Siwek
JUKS Mieczewo Borkowice
5QUICKY DU VERGER (11)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)3,565,18
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
6FIGARO (18)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)3,566,70
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
 BAZALT (59)LenaŻYGADŁO (JM.2001) bo60,46
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ Picador
 CONTENDROS LIVE (35)HubertWOJNOWSKI (JM.2001) bo62,98
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
 LOMBIQUEEN (60)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999) bo63,72
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Contendro I / Contender / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ Picador
 FREYA (86)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001) bo67,31
   
   
Stajnia Modelewscy
 HIPPIS (25)MartynaGERKE (JM.2003) bo71,87
   SP / POL / G / 2000 / - / - / Glimmerman / Hłoja
   Polska / Marcin Gerke
JKS Rywal Grudziądz
 DAKAR B. (48)MatyldaDUBINIAK (JM.2003) bo73,01
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbo Elwis I / Turbud de Qualitete
   Buchowiecki Wiesław / Apanasewicz Tomasz
JKS Jaroszówka
 JANGCY L (88)PaulinaMACIEJEWSKA bo77,07
   WESTF / GER / M / 2009 / - / gn. / Pontifex / Ponita/Polydor
   - / Olimpia Maciejewska
ZKS Drzonków
 FIGARO (31)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002) bo78,72
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
 KARMEN (78)MariaGONCIAREK (JM.2002) bo79,02
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
 SOPRAN (70)MaximilianPARKITNY bo89,18
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
 KATRONA (55)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000) ELI
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
 CAVALLO 71 (32)BarbaraGRONOWSKA (J.1998) ELI
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
 VYKARLOS (21)BarbaraADAMIETZ (JM.2001) ELI
   KWPN / POL / Wałach / 2002 / - / - / Numer Un / Nykarla
   R.Giempas / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
 U-COFFI (41)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
 KARMEN (78)MariaGONCIAREK (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:01
15/N
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - N DK na styl jeźdźca
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIOR V (82)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)2,069,88
   KWPN / NED / S / 2008 / - / c. gn. / Indoctro / Leslie/Garanco
   - / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
2LA STRADA L (22)MariaBAEHR (JM.2002)2,074,24
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009580227505 12182 / ciemnogniada / Bischof L/Bachus/Bajar / La paloma L/ Lord Kemn/ Landadel
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
3CALIPPA (50)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)2,566,88
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
4PUSZTA (10)JuliaPRZEŹDZIĘG (J.2000)2,579,88
   Typ Szlach. / POL / Klacz / 2004 / 11157 / siwa / NN / Polana
   Stadnina koni Kietlów / Agnieszka Przeździęg
ZKJ Przylep
5JANGCY L (88)PaulinaMACIEJEWSKA3,071,75
   WESTF / GER / M / 2009 / - / gn. / Pontifex / Ponita/Polydor
   - / Olimpia Maciejewska
ZKS Drzonków
6C-KARAT CARTE DOR (44)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)3,560,40
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
7KURTYNIA HAVBEK (12)MartynaMAKOWSKA (Mł.2015)3,560,52
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   Lidia Chomentowska / Agata Makowska
KJ Largo
8FOCUS (86)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)3,570,00
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Cantanis / Fuzja
   - / Roman Siwek
JUKS Mieczewo Borkowice
 BAZALT (59)LenaŻYGADŁO (JM.2001) bo66,98
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ Picador
 L-KARAT LINETTE (40)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001) bo68,83
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy
 LOMBIQUEEN (60)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999) bo70,01
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Contendro I / Contender / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ Picador
 LEGION (53)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002) bo83,17
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
 CAVALLO 71 (32)BarbaraGRONOWSKA (J.1998) bo86,02
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2003 / - / gniada / CASSINI I / GOLIA
   * / DARIUSZ GRONOWSKI
SKJ GRONÓWKA
 QUICKY DU VERGER (11)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002) bo94,91
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
 GOLDIKA (45)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002) bo109,63
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
 SHAKIRA L (23)MariaBAEHR (JM.2002)bo73,34
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:02
16/C
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - C DK na styl jeźdźca
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1IMPERIAL (9)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)3,073,70
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica
 KONSTELACJA (79)MartynaKOWALAK (J.1998) bo63,12
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610268207 / gniada / Landjonker S / Kropla
   Trusiewicz Zbigniew / Magdalena Kowalak
LKS Cwał Poznań
 WALKOVER (42)PatrykMODELEWSKI (J.1999) bo90,84
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
 LA STRADA L (22)MariaBAEHR (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009580227505 12182 / ciemnogniada / Bischof L/Bachus/Bajar / La paloma L/ Lord Kemn/ Landadel
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:03
17/50 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 50 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HELGA (77)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)067,43
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
1MAZGAJ (39)MarcelMODELEWSKI058,89
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
3BONI (17)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)471,89
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / - / - / Faust / Batida
   brak / Sylwia Pawelczak
bpk
 CALINECZKA (80)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005) ELI
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:03
18/60 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 60 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARKUS (81)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)063,76
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
1BONI (17)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)058,85
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / - / - / Faust / Batida
   brak / Sylwia Pawelczak
bpk
1MAZGAJ (39)MarcelMODELEWSKI059,66
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
1PASJONATA LOTAR (76)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)072,60
   KUC / POL / Wałach / 2009 / brak / B / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT
   Karolina Ratajska / S LAVENDEL
BPK
1PEPA (26)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)071,07
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
1ROYAL (37)HubertCHRZANOWSKI (Mł.2005)069,07
   KUC / POL / Wałach / 1999 / - / - / NN / NN
   NN / ANNA CHRZANOWSKA
KJ ŚLĘŹA
1BRANKA (36)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)066,02
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
8HELGA (77)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)470,40
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
9CALINECZKA (80)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)874,12
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:04
19/70 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 70 cm dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1MARKUS (81)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)046,49033,90
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
2BRANKA (36)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)045,61038,56
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
3SULAATIK'S CINNAMON RJT (5)JuliaJABŁOŃSKA (Mł.2005)050,45142,10
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051373 / gniada / Wyland Cranberry / Sulaatik's Moment
   Holandia / Julia Jabłońska
JKS Mieczewo
4AWRIL RJT (4)JuliaMALICKA (JM.2003)044,231878,44
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616999670178308 / - / NN / NN
   Asenkowicz Dawid / Julia Malicka
LKJ Cwał Poznań
5DONNA EWITA (49)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)046,12 ELI
   Kuc D Grupa / POL / Klacz / 2006 / - / - / VIP ewita / Dalli
   Wiesław apanasewicz / Wiesław apanasewicz
JKS Jaroszówka
6MIDORI (34)NataliaSYDOW (Mł.2005)447,50
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
7PASJONATA LOTAR (76)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)452,78
   KUC / POL / Wałach / 2009 / brak / B / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT
   Karolina Ratajska / S LAVENDEL
BPK
8CAJERO (89)ZofiaKUBACKA (JM.2004)1477,89
   HOLST / GER / S / 2000 / - / - / Caretino / El-Acara
   - / HBC Stal
KJ Bachmat Wrocław
9PEPA (26)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)1491,14
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
 KIDNEY (63)JuliaADAMCZEWSKA (Mł.2006) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / - / Nn / Nn
   Nn / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Moldawin
 KAR LIVIA B (75)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
 ROYAL (37)HubertCHRZANOWSKI (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 1999 / - / - / NN / NN
   NN / ANNA CHRZANOWSKA
KJ ŚLĘŹA

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70/70
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/205
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
70/41 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:05
20/80 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 80 cm dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 20)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1AGADIR (73)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)045,88037,65
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo
2MON CHERIE PP (74)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)051,94428,15
   DRP / POL / Klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Prinz / Willoway Miss Minx
   Procima Sp. z o.o. / Agnieszka Roganowska
KJ Kaja Grzybowo
3EROIKA (67)MartynaFEDEŃCZAK (Mł.2005)049,00431,83
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
4ATLANTIC MAGIC (68)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)044,59432,78
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
5SULAATIK'S CINNAMON RJT (5)JuliaJABŁOŃSKA (Mł.2005)450,04
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051373 / gniada / Wyland Cranberry / Sulaatik's Moment
   Holandia / Julia Jabłońska
JKS Mieczewo
6DONNA EWITA (49)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)960,79
   Kuc D Grupa / POL / Klacz / 2006 / - / - / VIP ewita / Dalli
   Wiesław apanasewicz / Wiesław apanasewicz
JKS Jaroszówka
7TOUAREG (69)DariaSOWA (JM.2001)1083,45
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
8GARBONOS (6)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)1672,15
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
9MIDORI (34)NataliaSYDOW (Mł.2005)1673,00
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
10KIDNEY (63)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)1779,37
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / - / Nn / Nn
   Nn / Elżbieta Sobczak
AMICO Moldawin
 CAJERO (89)ZofiaKUBACKA (JM.2004) ELI
   HOLST / GER / S / 2000 / - / - / Caretino / El-Acara
   - / HBC Stal
KJ Bachmat Wrocław
 KAR LIVIA B (75)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
 AWRIL RJT (4)JuliaMALICKA (JM.2003) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616999670178308 / - / NN / NN
   Asenkowicz Dawid / Julia Malicka
LKJ Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80/80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/205
Tempo (m/min)
325/300
Norma czasu (Time allowed)
65/41 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:07
21/90 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - 90 cm dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 21)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ATLANTIC MAGIC (68)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)045,33030,96
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
2EROIKA (67)MartynaFEDEŃCZAK (Mł.2005)045,75033,02
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
3FIESTA EWITA (47)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)043,80034,71
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
4AGADIR (73)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)045,23433,79
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo
5AROGANT (66)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)452,91
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
6MAKUBA 21 (51)OliwiaPŁATEK (JM.2004)455,65
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE 435350017509 / gniada / MACHNO CARWYN / SCHONE MAID
   XX / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
7TOUAREG (69)DariaSOWA (JM.2001)843,23
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
8MIRAŻ (30)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)1870,03
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL01361008490512446 / siwa / Angelo / Mina
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
9BABET (8)MajaROŚ (JM.2001)2791,82
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 BIRMA (72)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000) ELI
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
 AMON (87)AleksandraJĘDRYCHOWSKA (JM.2003) ELI
   KUC / - / - / - / - / -
   
Zielonogórski Klub Sportowy
 OSUMI (24)AntoninaURBANEK (JM.2002) ELI
   KUC / POL / Klacz / 1999 / - / - / Dethmer / Oosterduinen Jorike
   Iwona Kruszyńska / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90/90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
350/300
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
65/56 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:08
22/100 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - 100 cm zwykły art.238.2.1
(Competition No 22)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIESTA EWITA (47)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)056,53
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
2ARTEDEUSZ (1)WiktoriaDZIUBA (J.2000)072,99
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
3SHADOW KUC (71)MaximilianPARKITNY174,86
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
4MIRAŻ (30)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)460,49
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL01361008490512446 / siwa / Angelo / Mina
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
5MAKUBA 21 (51)OliwiaPŁATEK (JM.2004)465,73
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE 435350017509 / gniada / MACHNO CARWYN / SCHONE MAID
   XX / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
6AROGANT (66)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)861,69
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
7NEMO (7)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000)867,08
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
8BEN HUR (16)JuliaSZOPA (JM.2003)1185,36
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
 DOMINIKANA T (43)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
 AMON (87)AleksandraJĘDRYCHOWSKA (JM.2003) REZ
   KUC / - / - / - / - / -
   
Zielonogórski Klub Sportowy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:08
23/110 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - 110 cm zwykły art.238.2.1
(Competition No 23)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TAMBURYNEK (64)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)058,76
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
2HARRON (65)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)459,13
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
3SHADOW KUC (71)MaximilianPARKITNY470,60
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
4ARTEDEUSZ (1)WiktoriaDZIUBA (J.2000)471,34
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
5TORERO (14)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)2279,09
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
6DOMINIKANA T (43)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)2574,84
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:09
24/120 cm
Data: 27-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - 120 cm zwykły art.238.2.1
(Competition No 24)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HARRON (65)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)1259,22
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
 TAMBURYNEK (64)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003) REZ
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:10
25/65 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 25 - 65 cm Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 25)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1PEPA (26)OlgaTULISZKIEWICZ (Mł.2006)068,13032,67
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
2ROYAL (37)HubertCHRZANOWSKI (Mł.2005)070,61033,94
   KUC / POL / Wałach / 1999 / - / - / NN / NN
   NN / ANNA CHRZANOWSKA
KJ ŚLĘŹA
3MAZGAJ (39)MarcelMODELEWSKI059,22429,85
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
4CALINECZKA (80)WeronikaKNAJDEK (Mł.2005)466,31
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
5HELGA (77)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005)467,23
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65/65
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
440/220
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
88/44 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:11
26/85 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 26 - 85 cm Finał gr. B 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 26)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1GARBONOS (6)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)063,95
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
 CAJERO (89)ZofiaKUBACKA (JM.2004) ELI
   HOLST / GER / S / 2000 / - / - / Caretino / El-Acara
   - / HBC Stal
KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85/85
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
440/220
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
88/44 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:12
27/85 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 27 - 85 cm Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 27)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1MON CHERIE PP (74)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)063,25
   DRP / POL / Klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Prinz / Willoway Miss Minx
   Procima Sp. z o.o. / Agnieszka Roganowska
KJ Kaja Grzybowo
2AGADIR (73)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)063,43
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo
3SULAATIK'S CINNAMON RJT (5)JuliaJABŁOŃSKA (Mł.2005)464,36
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051373 / gniada / Wyland Cranberry / Sulaatik's Moment
   Holandia / Julia Jabłońska
JKS Mieczewo
 PASJONATA LOTAR (76)GabrielaRATAJSKA (Mł.2005) ELI
   KUC / POL / Wałach / 2009 / brak / B / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT
   Karolina Ratajska / S LAVENDEL
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85/85
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
440/220
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
88/44 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:13
28/95 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 28 - 95 cm Finał gr. C 95cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 28)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ATLANTIC MAGIC (68)KatarzynaHAŁOŃ (JM.2002)073,18425,61
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
2BABET (8)MajaROŚ (JM.2001)072,94839,45
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
3EROIKA (67)MartynaFEDEŃCZAK (Mł.2005)469,93
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
4BIRMA (72)AleksandraSYPNIEWSKA (J.2000)477,57
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95/95
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
460/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
85/45 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:14
29/105 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 29 - 105 cm Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
(Competition No 29)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1SHADOW KUC (71)MaximilianPARKITNY074,83
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
2TAMBURYNEK (64)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)462,89
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
3FIESTA EWITA (47)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)465,91
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka
4TORERO (14)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)467,44
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
5AROGANT (66)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)482,56
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
6MIRAŻ (30)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)867,92
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL01361008490512446 / siwa / Angelo / Mina
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
7MAKUBA 21 (51)OliwiaPŁATEK (JM.2004)869,80
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE 435350017509 / gniada / MACHNO CARWYN / SCHONE MAID
   XX / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
8NEMO (7)NataliaSTRÓŻYŃSKA (J.2000)881,18
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
9BEN HUR (16)JuliaSZOPA (JM.2003)988,77
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
10CHAGAL (13)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)1090,62
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105/105
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
460/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
85/45 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:15
30/110 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 30 - 110 cm Finał Dzieci II 110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 30)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ERICE (15)RóżaWĄGRODZKA (JM.2002)074,91035,17
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
2GOLDIKA (45)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)064,38428,38
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
3WILIANA (29)Matylda OlgaWRZOSEK (JM.2003)459,23
   SP / POL / Klacz / 2010 / paszport: 616007520000310 / ciemnogniada / Landor / Wizja
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
LKS Cwał
4HIPPIS (25)MartynaGERKE (JM.2003)472,83
   SP / POL / G / 2000 / - / - / Glimmerman / Hłoja
   Polska / Marcin Gerke
JKS Rywal Grudziądz
5SWEET NOISE-M (83)MajaFRIEDMAN (JM.2003)473,47
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cento Sohn / Sedapura
   - / Friedman
BPK
6SOPRAN (70)MaximilianPARKITNY480,97
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
7BAZALT (59)LenaŻYGADŁO (JM.2001)865,91
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ Picador
8KARMEN (78)MariaGONCIAREK (JM.2002)869,97
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
9FIGARO (31)ZuzannaNOWAKOWSKA (JM.2002)1279,44
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
 BARADA (54)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002) ELI
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / PZJ12482 / gniada / FRED / BIAFRA
   SK PĘPOWO / WOŹNIAK ANNA
Karkonoski Klub Jeździecki
 DAKAR B. (48)MatyldaDUBINIAK (JM.2003) ELI
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbo Elwis I / Turbud de Qualitete
   Buchowiecki Wiesław / Apanasewicz Tomasz
JKS Jaroszówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/110
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
460/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
85/45 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:16
31/120 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 31 - 120 cm Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 31)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1HARRON (65)AdriannaŁOPUCKA (JM.2002)466,81
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
450/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
84/43 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:16
32/125 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 32 - 125 cm Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
(Competition No 32)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CALIPPA (50)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)072,00033,34
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
2DIOR V (82)AleksandraKIERZNOWSKA (JM.2003)075,25430,62
   KWPN / NED / S / 2008 / - / c. gn. / Indoctro / Leslie/Garanco
   - / Hubert Kierznowski
KJ Kietlów
3QUICKY DU VERGER (11)KacperMOKSIEWICZ (JM.2002)470,87
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
4KURTYNIA HAVBEK (12)MartynaMAKOWSKA (Mł.2015)865,85
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   Lidia Chomentowska / Agata Makowska
KJ Largo
5LEGION (53)WiktoriaWOŹNIAK (JM.2002)867,88
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125/125
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
450/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
84/43 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:17
33/130/135 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 33 - 130/135 cm Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
(Competition No 33)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KONSTELACJA (79)MartynaKOWALAK (J.1998)466,75135 cm PLN
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610268207 / gniada / Landjonker S / Kropla
   Trusiewicz Zbigniew / Magdalena Kowalak
LKS Cwał Poznań
2WALKOVER (42)PatrykMODELEWSKI (J.1999)1675,31135 cm PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
3IMPERIAL (9)MichałJÓSKOWIAK (J.1998)1678,07130 cm PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2009 / 616007610220809 / gniada / Quamiro/ Quidam De Revel / Izana/ Alkierz
   Stadnina Koni Racot Sp. z o,o. / Kosiński Zbigniew
KJ 'Tradycja' Siedlnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/135/130/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
450/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
84/43 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:18
34/50/60/70 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 34 - 50/60/70 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 34)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MARKUS (81)PatrycjaMARKIEWICZ (JM.2003)058,6470 cm PLN
   KUC / POL / Wałach / 2000 / - / - / ARCUS / MAGGI
   TYSZKO / KAROLINA MARKIEWICZ
KJ JANTAR STRYKÓW
2KIDNEY (63)JuliaADAMCZEWSKA (Mł.2006)457,0260 cm PLN
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / - / Nn / Nn
   Nn / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Moldawin
2KAR LIVIA B (75)MariaKOZŁOWSKA (JM.2004)471,1960 cm PLN
   KUC / POL / Klacz / 2003 / POL013520135703 / kasztanowata / Falk / Karmalita Lovlely Lolita
   Urszula i Zbigniew Bedlińscy / Ewa Kozłowska
KJ Cavallino
2OSUMI (24)AntoninaURBANEK (JM.2002)462,6170 cm PLN
   KUC / POL / Klacz / 1999 / - / - / Dethmer / Oosterduinen Jorike
   Iwona Kruszyńska / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
 AWRIL RJT (4)JuliaMALICKA (JM.2003) ELI70 cm PLN
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616999670178308 / - / NN / NN
   Asenkowicz Dawid / Julia Malicka
LKJ Cwał Poznań
 BONI (17)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005) ELI60 cm PLN
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / - / - / Faust / Batida
   brak / Sylwia Pawelczak
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50/60/70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:19
35/L
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 35 - L DK dokładności art.238.1.1
(Competition No 35)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KATRONA (55)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)059,61
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
1VYKARLOS (21)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)062,18
   KWPN / POL / Wałach / 2002 / - / - / Numer Un / Nykarla
   R.Giempas / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
1BAGIER III (19)MariaADAMIETZ (JM.2003)054,80
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1BANYME (33)AleksanderLIBERA064,33
   Oldenburska / GER / Wałach / 2005 / DE433331020305 / kasztanowata / BALOU DU ROUET / FRANCESCA
   KARLA ROUENHOFF / DARIUSZ GRONOWSKI
KJ Cwał Poznań
1DASTIFF (56)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)060,28
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
BPK
1BOCARDI VEL BALIA (91)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)057,88
   
   
JUKS Mieczewo Borkowice
1GRAND CARISMO RJT (92)JuliaJABŁOŃSKA058,02
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610092009 / kasztanowata / Leonardo/Loxgraf Go / Glorin F/Lorenso
   - / RJT Horses
JKS Mieczewo
8CARGO (93)JuliaMALICKA (JM.2003)452,45
   HANN / POL / Wałach / 2005 / DE431316567405 / gniada / Cashman / Glasnost
   Roman Roszkiewicz / ...
LKJ Cwał Poznań
9PUERTO RICO (62)MajaKLUKA (JM.2001)570,59
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616 007 67 01288 09 / gniada / LE VOLTAIRE / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
69 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:20
36/80/90/100/110 cm
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 36 - 80/90/100/110 cm wzrast. st. trud. art. 269.1
(Competition No 36)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DONNA EWITA (49)MatyldaDUBINIAK (JM.2003)4447,1380 cm PLN
   Kuc D Grupa / POL / Klacz / 2006 / - / - / VIP ewita / Dalli
   Wiesław apanasewicz / Wiesław apanasewicz
JKS Jaroszówka
2BRANKA (36)KarolCHRZANOWSKI (JM.2003)4447,9980 cm PLN
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / NN / NN
   POLSKA / KRYSTYNA POPKOWSKA
KJ ŚLĘŹA
3TOUAREG (69)DariaSOWA (JM.2001)4450,8280 cm PLN
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
4ARTEDEUSZ (1)WiktoriaDZIUBA (J.2000)3844,60110 cm PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
5MIDORI (34)NataliaSYDOW (Mł.2005)3847,7580 cm PLN
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
6DOMINIKANA T (43)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)2863,08100 cm PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80/90/100/110/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZO DiM-B

Leszno, 26-28 luty 2016
Wydruk: 28-02-2016 14:11:21
37/P/N
Data: 28-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 37 - P/N DK wzrast. st. trud. art. 269.1.5.
(Competition No 37)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LOMBIQUEEN (60)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)4441,95N PLN
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Contendro I / Contender / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ Picador
2C-KARAT CARTE DOR (44)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000)4446,36N PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Nameless / Czelari/ Saphir xx
   Stefan Kierznowski / Karat
Stajnia Modelewscy
3CIRA W (90)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)4447,07P PLN
   DSH / GER / Klacz / 2005 / - / - / Carry Gold/ / Classic Girl/ Classic Man
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
4FOCUS (86)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)4448,72N PLN
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Cantanis / Fuzja
   - / Roman Siwek
JUKS Mieczewo Borkowice
5CABORA (52)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)4142,58P PLN
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
BPK
6CONTENDROS LIVE (35)HubertWOJNOWSKI (JM.2001)3951,54N PLN
   HANN / GER / Wałach / 2002 / DE 431 314413902 / ciemnogniada / Contendro / Dynamo Queen
   Dr. Dieter Burfeindt / Marek Wojnowski
bpk
7DOLORES (20)MariaADAMIETZ (JM.2003)3654,93P PLN
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
8L-KARAT LINETTE (40)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)3655,98N PLN
   HAN / GER / Klacz / 1997 / - / kasztanowata / Lincolm L/ / Wiener Stern/
   Niemcy / Andrzej Zagdański
Stajnia Modelewscy
9FIGARO (18)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)3246,86P PLN
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
10FREYA (86)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)1251,17P PLN
   
   
Stajnia Modelewscy
 U-COFFI (41)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002) ELIP PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
63 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com