HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:27
1/L
Data: 11-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DARK (36)JuliaSZUT (J.2000)064,44
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Qumball / Dracena
   nn / Julia Szut
bpk
1CRUELLA DE MON (58)AgataRAKOWSKA060,72
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
1CORRADINO (73)WitoldBIENIEK066,54
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
KJ Jantar Stryków
1CHERRY TANIA (74)WiesławNOWAK064,39
   Niemiecka Sportowa / GER / Klacz / 2010 / DE456571006510 / kasztanowata / Cellestial / Con Tania/Con Capitol
   Niemcy / Nicolaas Maria Nouwen
LKS Stragona Strzagom
1QUINTELLO (4)PaulinaPIERZYŃSKA068,79
   Holsztyńska / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Quidam de Revel / Tonia I
   Otto Kohr / Paulina Pierzyńska
KJ Miralex Jakubowo
1SCADA (2)AgnieszkaOLSZEWSKA065,64
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1CHICALIDA (3)AgnieszkaOLSZEWSKA064,72
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1CALICOR (51)JakubKRZYŻOSIAK069,42
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / -
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
1CHUPALINO (71)MałgorzataKOSZUCKA073,66
   - / - / S / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
1CHUPALINO (71)MałgorzataKOSZUCKA071,03
   - / - / S / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
1CHICALIDA (3)AgnieszkaOLSZEWSKA065,09
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1FIOYALINE (37)MartynaKOWALAK (J.1998)062,21
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
1CALICOR (51)JakubKRZYŻOSIAK075,28
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / -
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
14FENIKS (57)JoannaROSICKA467,53
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
14QUINTELLO (4)PaulinaPIERZYŃSKA467,24
   Holsztyńska / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Quidam de Revel / Tonia I
   Otto Kohr / Paulina Pierzyńska
KJ Miralex Jakubowo
14SCADA (2)AgnieszkaOLSZEWSKA463,29
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
14ALEX (62)MałgorzataKOSZUCKA475,38
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
14CHUCK NORRIS (5)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)467,49
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
19ALEX (62)MałgorzataKOSZUCKA1098,43
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
20CHUCK NORRIS (5)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)1288,30
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
21FIOYALINE (37)MartynaKOWALAK (J.1998)1690,27
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:29
2/L
Data: 12-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1COCO (70)KarolinaKUFLIŃSKA063,21
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
1CORDELLA (75)DominikaPALIWODA062,25
   Badeńsko- Wirtemberska / POL / Klacz / 2008 / DE 473730707008 / gniada / Corofino II / Laika
   Klaus Muller / Dominika Paliwoda
SKJ Beckersport
1CLEAN PLEASURE (73)DaliaLEHMANN064,91
   
   
LEHMANN SPORT HORSES
1DASTIFF (27)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)068,61
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
1SCADA (2)AgnieszkaOLSZEWSKA068,59
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1DASTIFF (27)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)067,17
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
1SONET (38)AmeliaMOKRZYCKA (JM.2002)068,61
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2005 / - / - / Bujak / Safari
   Sylwester Kosiński / Ewelina Mokrzycka
LKS Stragona
1SONET (38)AmeliaMOKRZYCKA (JM.2002)068,72
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2005 / - / - / Bujak / Safari
   Sylwester Kosiński / Ewelina Mokrzycka
LKS Stragona
1DZIERLATKA (40)AleksandraBENC (J.2000)060,06
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / - / Azarro / Działosza
   Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o. / Marcin Konarski
LKS Stragona
1JAREMA (39)AleksandraŚLIWIŃSKA071,66
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Ogier / 2008 / - / - / Maram / Jarmila
   Stadnina Koni Prudnik / Wojciech Śliwiński
LKS Stragona
1FIBONACCI S (61)MałgorzataKOSZUCKA070,05
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Po Candillo
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
1OTAMENDI (52)SzymonSTASIAK (J.1998)071,68
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610099611 / gniada / Corrado Son/ Corrado I / Oberża/ Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped
1LUCKY STAR (7)JakubSZELANGIEWICZ072,03
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
1CORRADINO (73)SewerynMURDZIA073,02
   Holsteiner / GER / Ogier / 2007 / - / - / CORRADO / P-LEONIE
   SCHOCKEMOEHLE PAUL / ZBIGNIEW KOSTRZEWSKI
Fundacja KJ Zbyszko
1CABORA (26)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)065,90
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
1BAIKA COT CHAT (67)WiesławNOWAK071,69
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / - / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
1QUINTELLO (32)PaulinaPIERZYŃSKA067,97
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2011 / - / siwa / Quidam de Revel / Tonia I
   Hans Otto Krohn / Paulina Pierzyńska
KJ Miralex Jakubowo
1ETOILE (64)JanŻUROWSKI072,41
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
1QUINTELLO (32)PaulinaPIERZYŃSKA065,67
   Holsztyńska / GER / Wałach / 2011 / - / siwa / Quidam de Revel / Tonia I
   Hans Otto Krohn / Paulina Pierzyńska
KJ Miralex Jakubowo
1FIOYALINE (37)MartynaKOWALAK (J.1998)060,77
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
1CASUS BELLI (65)WiesławNOWAK067,22
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
22O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL176,32
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
22ALEX (62)MałgorzataKOSZUCKA174,14
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
24CASSANDRA (54)MichałTYSZKO279,78
   HOL / DEU / Klacz / 2010 / - / - / Lasino / I-Cassana
   niemcy / Jarosław Sekułą
TKJ Garbówek
24SHAKIRA L (30)ZofiaBAEHR (J.1999)278,07
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
Agro Handel Srem
24MJT CONTHARGOS (72)MichałTYSZKO279,86
   OLD / GER / S / 2011 / - / Skar / Conthargos / -
   
TKJ Garbówek
27LUCKY STAR (7)JakubSZELANGIEWICZ471,45
   Holsteiner / POL / Wałach / 2012 / - / - / LARCON / RANIA II
   BRUHN UWE / IZABELA DYREK
Ludowy Klub Sportowy Cwał
27FIBONACCI S (61)MałgorzataKOSZUCKA471,48
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Po Candillo
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
27SCADA (2)AgnieszkaOLSZEWSKA469,65
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
27MARKIZA (42)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)472,99
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Cyborg / Marka
   Małgorzata Lepper / Agnieszka Nawrot
LKS Stragona
27CHICALIDA (3)AgnieszkaOLSZEWSKA470,13
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
27CABORA (26)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)465,73
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
27BISHAMON (28)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)473,20
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
27COCO (70)KarolinaKUFLIŃSKA463,16
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
27CRUELLA DE MON (58)AgataRAKOWSKA468,56
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
36CASSANDRA (54)MichałTYSZKO576,53
   HOL / DEU / Klacz / 2010 / - / - / Lasino / I-Cassana
   niemcy / Jarosław Sekułą
TKJ Garbówek
37DARING QUEEN (55)MichałTYSZKO678,19
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
38GUSTAW (29)ZofiaBAEHR (J.1999)785,41
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / . / .
   Jarosław Poreba / Jarosław Poreba
Agro Handel Srem
38BISHAMON (28)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)786,00
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
40CHUCK NORRIS (5)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)871,99
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
40DARK (36)JuliaSZUT (J.2000)868,34
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Qumball / Dracena
   nn / Julia Szut
bpk
40CHUCK NORRIS (5)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)872,91
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
40DZIERLATKA (40)AleksandraBENC (J.2000)858,92
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / - / Azarro / Działosza
   Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o. / Marcin Konarski
LKS Stragona
44DARING QUEEN (55)MichałTYSZKO10112,34
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
45JAREMA (39)AleksandraŚLIWIŃSKA1199,60
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Ogier / 2008 / - / - / Maram / Jarmila
   Stadnina Koni Prudnik / Wojciech Śliwiński
LKS Stragona
46ALEX (62)MałgorzataKOSZUCKA1376,01
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
47MJT CONTHARGOS (72)MichałTYSZKO15100,33
   OLD / GER / S / 2011 / - / Skar / Conthargos / -
   
TKJ Garbówek
48BURBON (9)JakubSZELANGIEWICZ1669,46
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
49WILD HUNTER (8)JakubSZELANGIEWICZ19101,26
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
50CHICALIDA (3)AgnieszkaOLSZEWSKA24118,73
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
51BURBON (9)JakubSZELANGIEWICZ2990,41
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / BERNINI / POLITESSE D'ETE
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
52WILD HUNTER (8)JakubSZELANGIEWICZ3097,56
   Oldenburg / POL / Wałach / 2012 / - / - / WARRANT / HAVIMA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
Ludowy Klub Sportowy Cwał
53MARKIZA (42)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)41107,97
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Cyborg / Marka
   Małgorzata Lepper / Agnieszka Nawrot
LKS Stragona
 FIOYALINE (37)MartynaKOWALAK (J.1998) ELI
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
 LA SCALA (6)WiktoriaŁOZOWSKA ELI
   Oldenburg / POL / Klacz / 2011 / - / - / CANABIS / LA VAWETTA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
TRADYCJA SIEDLNICA
 LA SCALA (6)WiktoriaŁOZOWSKA ELI
   Oldenburg / POL / Klacz / 2011 / - / - / CANABIS / LA VAWETTA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
TRADYCJA SIEDLNICA

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
56
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:31
3/LL
Data: 13-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PATAGONIA WN (21)AleksandraZIELIŃSKA (JM.2001)066,73
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CWAŁ / PUMA/ZULUS
   PIOTR BRODZIAK / WIESŁAW ZIELIŃSKI
KJ Jeziorki-Osieczna
1ENIGMA (20)MonikaBAJSERT (JM.2002)065,32
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2002 / - / kasztanowata / LE VOLTAIRE / ELENA/ ELTOR
   MACIEJ GRYGIER / MARTA JANKOWIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
1NESMA (22)NicoleSZPONARSKA (JM.2002)060,25
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / 616009690135409 / kasztanowata / MARAM / NEWIS
   SK PRUDNIK / TOMASZ SZPONARSKI
KJ Jeziorki-Osieczna
1SHIRI (19)VanessaNOWACZYK (JM.2002)060,95
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / BARD / SHANTI KIN/LANDOS
   NATALIA CEGIEŁKA / KAMILA nOWACZYK
KJ Jeziorki-Osieczna
1RUGIA (41)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)067,96
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / - / - / Strayer's Samson / Marjac's Rianne
   Zdzisław Śniegucki / Anna Paździora
LKS Stragona
1PIROMAN (23)Kamil NIESTRAWSKI069,26
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1KRUTYNIA (35)AleksandraKINECKA063,62
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Landjonker S / Kurlandia
   Mieczysław Chomiak / Ewa Kinecka
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
1OBRA AL (18)AlicjaCZARNECKA062,04
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / CARETINO K / OLILIE/SIRDE VERNEUIL
   KINAS ALAN / SANDRA OLICHWER
KJ Jeziorki-Osieczna
9RUGIA (41)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)469,31
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / - / - / Strayer's Samson / Marjac's Rianne
   Zdzisław Śniegucki / Anna Paździora
LKS Stragona
9OBRA AL (18)AlicjaCZARNECKA460,18
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / CARETINO K / OLILIE/SIRDE VERNEUIL
   KINAS ALAN / SANDRA OLICHWER
KJ Jeziorki-Osieczna
9PIROMAN (23)Kamil NIESTRAWSKI471,10
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
9NESMA (22)NicoleSZPONARSKA (JM.2002)457,28
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / 616009690135409 / kasztanowata / MARAM / NEWIS
   SK PRUDNIK / TOMASZ SZPONARSKI
KJ Jeziorki-Osieczna
9PATAGONIA WN (21)AleksandraZIELIŃSKA (JM.2001)463,14
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CWAŁ / PUMA/ZULUS
   PIOTR BRODZIAK / WIESŁAW ZIELIŃSKI
KJ Jeziorki-Osieczna
14ONDIN'E (24)Kamil NIESTRAWSKI679,04
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
15SHIRI (19)VanessaNOWACZYK (JM.2002)974,74
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / BARD / SHANTI KIN/LANDOS
   NATALIA CEGIEŁKA / KAMILA nOWACZYK
KJ Jeziorki-Osieczna
 LUCKY LUKE (17)KarolinaGRZEGORZ (JM.2004) ELI
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki-Osieczna
 ENIGMA (20)MonikaBAJSERT (JM.2002) ELI
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2002 / - / kasztanowata / LE VOLTAIRE / ELENA/ ELTOR
   MACIEJ GRYGIER / MARTA JANKOWIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
 CORIANA (43)OlaBREJ (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corvallo / Coco
   Ola Brej / Ola Brej
KJ Ślęza
 LUCKY LUKE (17)KarolinaGRZEGORZ (JM.2004) ELI
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki-Osieczna
 CORIANA (43)OlaBREJ (JM.2002) ELI
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corvallo / Coco
   Ola Brej / Ola Brej
KJ Ślęza

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:32
4/L
Data: 13-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SONET (38)AmeliaMOKRZYCKA (JM.2002)063,48
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2005 / - / - / Bujak / Safari
   Sylwester Kosiński / Ewelina Mokrzycka
LKS Stragona
1HENDICAP (49)MonikaKŁAPIŃSKA061,70
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
bpk
1COCO (70)KarolinaKUFLIŃSKA062,23
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
1CAIRO (14)JacekKUŚNIERCZAK070,42
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / EPSOM GESMARAY / COCO CHANEL
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS MIECZEWO
1CALICOR (51)JakubKRZYŻOSIAK069,66
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / -
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
1CALICOR (51)JakubKRZYŻOSIAK071,65
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / -
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
1NESMA (22)NicoleSZPONARSKA (JM.2002)059,82
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / 616009690135409 / kasztanowata / MARAM / NEWIS
   SK PRUDNIK / TOMASZ SZPONARSKI
KJ Jeziorki-Osieczna
1ONDIN'E (24)Kamil NIESTRAWSKI069,53
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1EKWADOR (25)JoannaJANKOWSKA058,66
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1ROSSMARY (50)MonikaKŁAPIŃSKA057,87
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk
1BISHAMON (28)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)065,82
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
1MARKIZA (42)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)068,70
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Cyborg / Marka
   Małgorzata Lepper / Agnieszka Nawrot
LKS Stragona
1CHICALIDA (3)AgnieszkaOLSZEWSKA066,47
   WESTF / POL / Klacz / 2009 / - / - / CALIDO i / MAKSYMA
   MONTIS SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1DZIERLATKA (40)AleksandraBENC (J.2000)058,18
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / - / Azarro / Działosza
   Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o. / Marcin Konarski
LKS Stragona
15KRUTYNIA (35)AleksandraKINECKA463,92
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Landjonker S / Kurlandia
   Mieczysław Chomiak / Ewa Kinecka
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
15BAIKA COT CHAT (67)WiesławNOWAK464,94
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / - / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
15KRUTYNIA (35)AleksandraKINECKA461,98
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Landjonker S / Kurlandia
   Mieczysław Chomiak / Ewa Kinecka
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
15FIOYALINE (37)MartynaKOWALAK (J.1998)473,69
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
15BACARDI VEL BALIA (34)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)473,31
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / LARGO / BAJKA po Borodino
   - / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
15CORAL (59)PaulinaLATUS (J.2000)457,65
   SP / POL / Wałach / 2006 / 12142 / gniada / Walor / Celesta/Life and Liberty
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS STRAGONA STRZEGOM
15SHIRI (19)VanessaNOWACZYK (JM.2002)463,20
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 / - / gniada / BARD / SHANTI KIN/LANDOS
   NATALIA CEGIEŁKA / KAMILA nOWACZYK
KJ Jeziorki-Osieczna
22FIOYALINE (37)MartynaKOWALAK (J.1998)574,94
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
22DARING QUEEN (55)MichałTYSZKO576,70
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
22MJT CONTHARGOS (72)MichałTYSZKO575,58
   OLD / GER / S / 2011 / - / Skar / Conthargos / -
   
TKJ Garbówek
25SONET (38)AmeliaMOKRZYCKA (JM.2002)862,51
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2005 / - / - / Bujak / Safari
   Sylwester Kosiński / Ewelina Mokrzycka
LKS Stragona
25DZIERLATKA (40)AleksandraBENC (J.2000)857,43
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / - / Azarro / Działosza
   Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o. / Marcin Konarski
LKS Stragona
25BOLD PRINZ (15)PatrycjaOSIECKA859,55
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cornet's Prinz / Balencja
   Stachowiak / Patrycja Osiecka
LKS Cwał Poznań
28OBRA AL (18)AlicjaCZARNECKA974,09
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / CARETINO K / OLILIE/SIRDE VERNEUIL
   KINAS ALAN / SANDRA OLICHWER
KJ Jeziorki-Osieczna
29FENIKS (57)JoannaROSICKA1080,47
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
30MARKIZA (42)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)1269,37
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Cyborg / Marka
   Małgorzata Lepper / Agnieszka Nawrot
LKS Stragona
31ROSSMARY (50)MonikaKŁAPIŃSKA17108,87
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:33
5/L1
Data: 13-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EKWADOR (25)JoannaJANKOWSKA056,68
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1CALANTINO (53)AleksandraMUDRY064,99
   Holsztyński / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cardino / Kismet
   Linse Burkhardt / Aleksandra Mudry
KJ Hubertus w Lusowie
1CHUPALINO (71)MałgorzataKOSZUCKA072,82
   - / - / S / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
1KOKAINA (69)JoannaJANKOWSKA059,50
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1ANBAJ DE ROUET (13)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)065,52
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du rouet / Andora
   Michał Rynowiecki / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
1FENIKS (57)JoannaROSICKA071,27
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1BOLD PRINZ (15)PatrycjaOSIECKA063,22
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cornet's Prinz / Balencja
   Stachowiak / Patrycja Osiecka
LKS Cwał Poznań
1CORAL (59)PaulinaLATUS (J.2000)060,19
   SP / POL / Wałach / 2006 / 12142 / gniada / Walor / Celesta/Life and Liberty
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS STRAGONA STRZEGOM
9COCO (70)KarolinaKUFLIŃSKA461,93
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
9BISHAMON (28)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)465,41
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
9EKWADOR (25)JoannaJANKOWSKA457,47
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Cajero / Enigma
   Maciej Grygier / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
9BACARDI VEL BALIA (34)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)461,09
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / LARGO / BAJKA po Borodino
   - / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
9OTAMENDI (52)SzymonSTASIAK (J.1998)468,81
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610099611 / gniada / Corrado Son/ Corrado I / Oberża/ Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped
9SCADA (2)AgnieszkaOLSZEWSKA464,56
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
9KASANDRA (47)KingaKUNEFAŁ (J.1999)458,85
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Grandioso/ / Kieta/
   Ryszard Smykał / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
9CLEAN PLEASURE (73)DaliaLEHMANN462,89
   
   
LEHMANN SPORT HORSES
9DASTIFF (27)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)461,89
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
9CASUS BELLI (65)WiesławNOWAK465,82
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
9FOCUS (33)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)461,90
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Cantanis / Fuzja po Landos
   - / -
JUKS Mieczewo Borkowice
20SHAKIRA L (30)ZofiaBAEHR (J.1999)679,96
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
Agro Handel Srem
20CASSANDRA (54)MichałTYSZKO680,08
   HOL / DEU / Klacz / 2010 / - / - / Lasino / I-Cassana
   niemcy / Jarosław Sekułą
TKJ Garbówek
22O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL871,99
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
22ETOILE (64)JanŻUROWSKI888,29
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
24BENEFIS (48)WłodzimierzBORTLISZ1080,62
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Turbud Quirinus/ / Benares/
   Stadnina Koni Racot Sp. z o.o. / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
24GUSTAW (29)ZofiaBAEHR (J.1999)1078,43
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / . / .
   Jarosław Poreba / Jarosław Poreba
Agro Handel Srem
26HISTAMINA (44)BartoszJANKOWSKI (J.1999)1259,82
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Corde / Hipnoza
   Stadnina koni Walewice / Maciej Błażejewski
Klub Sportowy Centaurus
27LAURUS (12)CelinaPYTEL (JM.2001)1376,68
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
28JAREMA (39)AleksandraŚLIWIŃSKA2384,62
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Ogier / 2008 / - / - / Maram / Jarmila
   Stadnina Koni Prudnik / Wojciech Śliwiński
LKS Stragona
29CAIRO (14)JacekKUŚNIERCZAK31117,16
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / EPSOM GESMARAY / COCO CHANEL
   Andrzej Kramer / Jacek Kuśnierczak
JUKS MIECZEWO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:35
6/P
Data: 13-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FOCUS (33)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)061,35150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Cantanis / Fuzja po Landos
   - / -
JUKS Mieczewo Borkowice
2BAIKA COT CHAT (67)WiesławNOWAK066,30125 PLN
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / - / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
3ANBAJ DE ROUET (13)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)066,7750 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Bajou du rouet / Andora
   Michał Rynowiecki / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
4CABORA (26)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)066,8325 PLN
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
5OTAMENDI (52)SzymonSTASIAK (J.1998)071,87
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610099611 / gniada / Corrado Son/ Corrado I / Oberża/ Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped
6CASSANDRA (54)MichałTYSZKO278,29
   HOL / DEU / Klacz / 2010 / - / - / Lasino / I-Cassana
   niemcy / Jarosław Sekułą
TKJ Garbówek
7BENEFIS (48)WłodzimierzBORTLISZ458,06
   WLKP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Turbud Quirinus/ / Benares/
   Stadnina Koni Racot Sp. z o.o. / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
8HENDICAP (49)MonikaKŁAPIŃSKA459,28
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
bpk
9CALANTINO (53)AleksandraMUDRY462,69
   Holsztyński / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cardino / Kismet
   Linse Burkhardt / Aleksandra Mudry
KJ Hubertus w Lusowie
10REWERS (45)WłodzimierzBORTLISZ463,40
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Tjungske/ / Rubież/
   Stadnina Koni Racot Sp. z o.o. / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
11DARK (36)JuliaSZUT (J.2000)463,55
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Qumball / Dracena
   nn / Julia Szut
bpk
12CLEAN PLEASURE (73)DaliaLEHMANN464,87
   
   
LEHMANN SPORT HORSES
13CASUS BELLI (65)WiesławNOWAK468,55
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
14ALEX (62)MałgorzataKOSZUCKA473,73
   Holsztyńska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Acodetto / Po Leonid
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
15O'DE CORB (31)ArkadiuszFIMMEL473,99
   KWPN / NED / Klacz / 2007 / - / - / Flipper / .
   . / Jan Baehr
KJ Agro-Handel Śrem
16DARING QUEEN (55)MichałTYSZKO576,64
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
17FIBONACCI S (61)MałgorzataKOSZUCKA782,48
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Po Candillo
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
18CRUELLA DE MON (58)AgataRAKOWSKA861,46
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
19JAREMA (39)AleksandraŚLIWIŃSKA864,12
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Ogier / 2008 / - / - / Maram / Jarmila
   Stadnina Koni Prudnik / Wojciech Śliwiński
LKS Stragona
20HISTAMINA (44)BartoszJANKOWSKI (J.1999)865,15
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Corde / Hipnoza
   Stadnina koni Walewice / Maciej Błażejewski
Klub Sportowy Centaurus
21LAURUS (12)CelinaPYTEL (JM.2001)869,15
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
22MJT CONTHARGOS (72)MichałTYSZKO1080,62
   OLD / GER / S / 2011 / - / Skar / Conthargos / -
   
TKJ Garbówek
23KOKAINA (69)JoannaJANKOWSKA1260,92
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
24DASTIFF (27)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)1688,80
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
25ETOILE (64)JanŻUROWSKI26110,20
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
 KASHMIR VH MEIERHOF (46)WłodzimierzBORTLISZ ELI
   BWP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Berlin/ ex Caspar / Romy/
   ADON BVBA / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
 SHAKIRA L (30)ZofiaBAEHR (J.1999) REZ
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009580085803 09247 / gniada / Lansier/ Linaro/ Landgarf I / Sumka/ King of Carelshof/ Primo Des Bruyers
   K.J.Aleksander / Jan Baehr
Agro Handel Srem
 GUSTAW (29)ZofiaBAEHR (J.1999) REZ
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / . / .
   Jarosław Poreba / Jarosław Poreba
Agro Handel Srem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:36
7/LL
Data: 14-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PIROMAN (23)Kamil NIESTRAWSKI060,80
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1RUGIA (41)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)065,18
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / - / - / Strayer's Samson / Marjac's Rianne
   Zdzisław Śniegucki / Anna Paździora
LKS Stragona
1CORIANA (43)JanCHRZANOWSKI059,72
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corvallo / Coco
   Ola Brej / Ola Brej
BPK
1RUGIA (41)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)063,72
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / - / - / Strayer's Samson / Marjac's Rianne
   Zdzisław Śniegucki / Anna Paździora
LKS Stragona
5PIROMAN (23)Kamil NIESTRAWSKI463,39
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / TURBUD QUIRINUS / PIROGA/CZYNEL
   SK RACOT / Kamil NIestrawski
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
5ONDIN'E (24)Kamil NIESTRAWSKI459,35
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
7LUCKY LUKE (17)EwaNIESTRAWSKA1093,19
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki Osieczna
8CORIANA (43)JanCHRZANOWSKI1284,43
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corvallo / Coco
   Ola Brej / Ola Brej
BPK
 LUCKY LUKE (17)EwaNIESTRAWSKA ELI
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / NN / NN
   MAREK SULIGA / ALEKSANDER KONOWALCZYK
KJ Jeziorki Osieczna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:37
8/L
Data: 14-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOLD PRINZ (15)PatrycjaOSIECKA061,62
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cornet's Prinz / Balencja
   Stachowiak / Patrycja Osiecka
LKS Cwał Poznań
1CORAL (59)PaulinaLATUS (J.2000)058,56
   SP / POL / Wałach / 2006 / 12142 / gniada / Walor / Celesta/Life and Liberty
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS STRAGONA STRZEGOM
1BACARDI VEL BALIA (34)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)057,04
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / LARGO / BAJKA po Borodino
   - / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
1SONET (38)AmeliaMOKRZYCKA (JM.2002)058,92
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2005 / - / - / Bujak / Safari
   Sylwester Kosiński / Ewelina Mokrzycka
LKS Stragona
1KATRONA (79)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)061,22
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / BAMBINO / KATALONIA
   M.MICHALSKI / KATARZYNA FRĄCKOWIAK
KJ Ślęża
1DZIERLATKA (40)AleksandraBENC (J.2000)057,27
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / - / Azarro / Działosza
   Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o. / Marcin Konarski
LKS Stragona
1CERES (76)KamilNIESTRAWSKI058,39
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / brak / gniada / Marino / Czarnuszka/ Royal Court
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1MARKIZA (42)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)061,07
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Cyborg / Marka
   Małgorzata Lepper / Agnieszka Nawrot
LKS Stragona
1MARKIZA (42)OliwiaPAŹDZIORA (JM.2002)061,20
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Cyborg / Marka
   Małgorzata Lepper / Agnieszka Nawrot
LKS Stragona
1KRUTYNIA (35)AleksandraKINECKA062,96
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Landjonker S / Kurlandia
   Mieczysław Chomiak / Ewa Kinecka
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
11DZIERLATKA (40)AleksandraBENC (J.2000)456,89
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2002 / - / - / Azarro / Działosza
   Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o. / Marcin Konarski
LKS Stragona
11CHUCK NORRIS (5)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)468,38
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
11BAIKA COT CHAT (67)WiesławNOWAK462,25
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / - / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
11SONET (38)AmeliaMOKRZYCKA (JM.2002)458,33
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2005 / - / - / Bujak / Safari
   Sylwester Kosiński / Ewelina Mokrzycka
LKS Stragona
15ONDIN'E (24)Kamil NIESTRAWSKI574,03
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / CHE GUEVARA L / Opcja/ Cabrol
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
16KRUTYNIA (35)AleksandraKINECKA859,99
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Landjonker S / Kurlandia
   Mieczysław Chomiak / Ewa Kinecka
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:38
9/L1
Data: 14-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L1 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1JAREMA (39)AleksandraŚLIWIŃSKA063,55
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Ogier / 2008 / - / - / Maram / Jarmila
   Stadnina Koni Prudnik / Wojciech Śliwiński
LKS Stragona
1CLEAN PLEASURE (73)DaliaLEHMANN060,41
   
   
LEHMANN SPORT HORSES
1FENIKS (57)JoannaROSICKA068,59
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1BACARDI VEL BALIA (34)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)058,85
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / LARGO / BAJKA po Borodino
   - / SYLWIA PAWELCZAK
JUKS Mieczewo Borkowice
1CERES (76)KamilNIESTRAWSKI062,63
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 / brak / gniada / Marino / Czarnuszka/ Royal Court
   Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1CHUCK NORRIS (5)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)071,09
   Hannoveraner / GER / Wałach / 2011 / - / - / CARRICO / GERONA
   Dr. Hartmut Schulte-Wiese 58840 Plettenberg / OLIMPIA BEMBENIK
Agro-Handel Śrem
1KOKAINA (69)JoannaJANKOWSKA055,08
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
1DASTIFF (27)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)058,70
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
1CALANTINO (53)AleksandraMUDRY062,58
   Holsztyński / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cardino / Kismet
   Linse Burkhardt / Aleksandra Mudry
KJ Hubertus w Lusowie
1CASUS BELLI (65)WiesławNOWAK064,22
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
1ETOILE (64)JanŻUROWSKI062,12
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
1CALICOR (51)JakubKRZYŻOSIAK068,06
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / -
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
1ROSSMARY (50)MonikaKŁAPIŃSKA053,65
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk
14MJT CONTHARGOS (72)MichałTYSZKO172,84
   OLD / GER / S / 2011 / - / Skar / Conthargos / -
   
TKJ Garbówek
15BISHAMON (28)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)464,31
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
15COCO (70)KarolinaKUFLIŃSKA457,40
   HOLST / GER / Klacz / 2011 / - / - / Contendro I / R-Corinna
   Niemcy / Karolina Kuflińska
KJ Lansada
15BOLD PRINZ (15)PatrycjaOSIECKA460,98
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cornet's Prinz / Balencja
   Stachowiak / Patrycja Osiecka
LKS Cwał Poznań
15GOLD QUATERBACK (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI465,37
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2003 / - / - / QUATERMAN / GRACJA
   STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA / STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA
KJ Agro-Handel Śrem
15KATRONA (79)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)464,82
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / BAMBINO / KATALONIA
   M.MICHALSKI / KATARZYNA FRĄCKOWIAK
KJ Ślęża
15LAURUS (12)CelinaPYTEL (JM.2001)462,91
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
15HENDICAP (49)MonikaKŁAPIŃSKA457,93
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
bpk
15FENIKS (57)JoannaROSICKA468,57
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
23HANTA (11)JarosławSKRZYCZYŃSKI782,29
   Oldenburg / POL / Klacz / 2010 / - / - / COULEUR ROUGE / HATARIA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
KJ Agro-Handel Śrem
24GUSTAW (29)ZofiaBAEHR (J.1999)1268,61
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / . / .
   Jarosław Poreba / Jarosław Poreba
Agro Handel Srem
24ROSSMARY (50)MonikaKŁAPIŃSKA1254,96
   OLD / POL / Klacz / 2003 / - / - / Rubicell / Inschira
   Monika Kłapinska / Monika Kłapińska
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
72 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
HZR (przy - Halowy Puchar Leszna HZO-B1*)

Leszno, 11-14 luty 2016
Wydruk: 14-02-2016 15:29:39
10/P
Data: 14-02-2016
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P zwykły art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CABORA (26)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)053,88150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
2HENDICAP (49)MonikaKŁAPIŃSKA055,01125 PLN
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
bpk
3CRUELLA DE MON (58)AgataRAKOWSKA056,0250 PLN
   HOL. / DEU / Klacz / 2006 / - / - / Cristo / Romina II / Quinar
   Niemcy / Joanna Rakowska
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
4BAIKA COT CHAT (67)WiesławNOWAK056,9025 PLN
   Selle Francais / FRA / Klacz / 2011 / - / gniada / DIAMANT DE SEMILLY / NACRE DE PRESLE
   COT CHAT / NIKOLAAS NOUWEN
LKS Stragona
5FOCUS (33)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)057,47
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Cantanis / Fuzja po Landos
   - / -
JUKS Mieczewo Borkowice
6CORAL (59)PaulinaLATUS (J.2000)058,21
   SP / POL / Wałach / 2006 / 12142 / gniada / Walor / Celesta/Life and Liberty
   Krystyna Nowak / Krystyna Nowak
LKS STRAGONA STRZEGOM
7CONCETTA (77)MściwojKIECOŃ058,95
   - / - / M / 2004 / - / -
   
Agro-Handel
8ETOILE (64)JanŻUROWSKI059,07
   Hanowerska / POL / Klacz / 2007 / - / kasztanowata / Escudo II / Grandessa/Graf Top
   Niemcy / 0
LKS Stragona
9CLEAN PLEASURE (73)DaliaLEHMANN059,57
   
   
LEHMANN SPORT HORSES
10HANTA (11)JarosławSKRZYCZYŃSKI060,17
   Oldenburg / POL / Klacz / 2010 / - / - / COULEUR ROUGE / HATARIA
   MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ / MAŁGORZTA & TOMASZ SIERGIEJ
KJ Agro-Handel Śrem
11OTAMENDI (52)SzymonSTASIAK (J.1998)065,33
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009610099611 / gniada / Corrado Son/ Corrado I / Oberża/ Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped
12CASSANDRA (54)MichałTYSZKO069,73
   HOL / DEU / Klacz / 2010 / - / - / Lasino / I-Cassana
   niemcy / Jarosław Sekułą
TKJ Garbówek
13DARING QUEEN (55)MichałTYSZKO174,39
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
14KOKAINA (69)JoannaJANKOWSKA455,53
   WLKP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Lider / Korrida
   Zbigniew Głuszek / Joanna Jankowska
KJ Jeziorki Osieczna
15CASUS BELLI (65)WiesławNOWAK456,52
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2011 / DE455878144611 / gniada / Casdorff / L-Carisma/Cola
   Niemcy / Jarosław Brzuzko
LKS Stragona
16BALTAZAR DU ROUET (78)MaciejŻOŁĄDKIEWICZ (J.1998)458,22
    OLD. / POL / Wałach / 2003 / - / - / Baloubet Du Rouet / Cozette Z
   J.Skrzyczyński / Olimpia Bembenik
KJ Bonin
17JAREMA (39)AleksandraŚLIWIŃSKA861,18
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Ogier / 2008 / - / - / Maram / Jarmila
   Stadnina Koni Prudnik / Wojciech Śliwiński
LKS Stragona
18GOLD QUATERBACK (10)JarosławSKRZYCZYŃSKI862,14
   Wielkopolska / POL / Ogier / 2003 / - / - / QUATERMAN / GRACJA
   STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA / STADNINA KONI DĘBNO SPÓŁKA JAWNA
KJ Agro-Handel Śrem
19DASTIFF (27)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)863,31
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Power Prince / Doryda
   Sławomir Stanisławski / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
20FIBONACCI S (61)MałgorzataKOSZUCKA976,67
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Po Candillo
   Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
21CALICOR (51)JakubKRZYŻOSIAK1289,62
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / - / Calido / -
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/ Jakub Krzyzosiak
bpk
22GUSTAW (29)ZofiaBAEHR (J.1999)1667,19
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / . / .
   Jarosław Poreba / Jarosław Poreba
Agro Handel Srem
23LAURUS (12)CelinaPYTEL (JM.2001)1670,12
   Oldenburska / POL / Wałach / 2008 / - / - / Lordanos / Sarah
   Jobst Hartmann / Celina Pytel
CH Jaszkowo
24BISHAMON (28)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)2088,04
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / gniada / Fellogen / Bona Dea
   Bogdan Jarząbek / Katarzyna Frąckowiak
KJ Ślęża
 CALANTINO (53)AleksandraMUDRY ELI
   Holsztyński / GER / Wałach / 2010 / - / siwa / Cardino / Kismet
   Linse Burkhardt / Aleksandra Mudry
KJ Hubertus w Lusowie

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Andrzej Cieślak
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com