Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:06
1/mini LL
Data: 29-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - mini LL do 60, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RINGO (49)MartynaHILLA (Mł.2005)048,75
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 013690065405 / srokata / kapsel / Tamiza Rumba
   Kornelia Pryszcz / Lucjan Hilla
okoły
1RINGO (49)MartynaHILLA (Mł.2005)048,52
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 013690065405 / srokata / kapsel / Tamiza Rumba
   Kornelia Pryszcz / Lucjan Hilla
okoły
1BONI (61)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)045,83
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1LUNA (156)NataliaGARBOWSKA (JM.2004)046,46
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Nico-k / Lukka Ponysport
   Anna Zalewska / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga Opole
1BONI (61)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)037,80
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1MONZA (186)WiktoriaSZYMKOWICZ056,17
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bienis / Mirabella
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
1ELIF (137)HannaBASZNIAK (JM.2004)045,05
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
1GOLDEN STAR (50)MartynaHILLA (Mł.2005)049,87
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616616690044810 / - / Khamaro I / Glory
   Iwona Kraszewska / Lucjan Hilla
okoły
1ELIF (137)HannaBASZNIAK (JM.2004)045,35
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
1KORAB (116)AleksandraZACHARA052,86
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / Rammstein / Katania
   Jan Tomasz Procajło / Aleksandra Zachara
OSK Michalscy Trzebnica
1INOWADI (93)AleksandraZACHARA055,59
   Szlachetny Półkrew / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Endos / Iza-Boo
   J. Szczuka / -
OSK Michalscy Trzebnica
1PRIMA APRILIS W (40)KlaraGIEREK (Mł.2005)057,19
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
1INOWADI (93)AleksandraZACHARA058,92
   Szlachetny Półkrew / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Endos / Iza-Boo
   J. Szczuka / -
OSK Michalscy Trzebnica
1MILKA (215)OlafRYNOWIECKI058,09
   
   
Olmet Ostsped Ostrów
1DREAMS (190)AleksandraJACKIEWICZ (J.1998)043,46
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616999670075810 / ciemnogniada / - / -
   - / Ewa Jackiewicz
JKS "W siodle"
1MILKA (215)OlafRYNOWIECKI045,40
   
   
Olmet Ostsped Ostrów
1DREAMS (190)AleksandraJACKIEWICZ (J.1998)047,07
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616999670075810 / ciemnogniada / - / -
   - / Ewa Jackiewicz
JKS "W siodle"
1DARLING Z (71)AleksandraKISILEWICZ062,32
   Z / POL / Wałach / 2010 / 056015Z55605910 / - / Diamant Z / Nimf 2
   Z / Kisilewicz Andrzej
klub Jeździecki PICADOR
1WILLY WONKA (228)JoannaPOCIECHA-OCHAB054,08
   
   
OSK Michalscy Trzebnica
1GOLDEN STAR (50)MartynaHILLA (Mł.2005)048,08
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616616690044810 / - / Khamaro I / Glory
   Iwona Kraszewska / Lucjan Hilla
okoły
1WILLY WONKA (228)JoannaPOCIECHA-OCHAB054,50
   
   
OSK Michalscy Trzebnica
1PEGAZ (5)MirellaRUCZKA052,67
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / x / x
   x / x
KJ "Turbud" Brzeg
23LUNA (156)NataliaGARBOWSKA (JM.2004)446,17
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Nico-k / Lukka Ponysport
   Anna Zalewska / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga Opole
24BRIAN (48)OliwiaZIĘTARA846,69
   Tinker / NED / Wałach / 2009 / - / -
   
BPK
24DARLING Z (71)AleksandraKISILEWICZ862,60
   Z / POL / Wałach / 2010 / 056015Z55605910 / - / Diamant Z / Nimf 2
   Z / Kisilewicz Andrzej
klub Jeździecki PICADOR
26BRIAN (48)OliwiaZIĘTARA1251,61
   Tinker / NED / Wałach / 2009 / - / -
   
BPK
 ARTBEJ (187)AnnaPODCZASZYŃSKA ELI
   Małopolska / POL / Wałach / 2001 / - / - / Brokat bej / Arkadia
   j.w / Anetta Kucharska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
325
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
65 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:07
2/ LL
Data: 29-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - LL do 90, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FRANKENHOEH'S MY LORD (168)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)044,23
   Kuc Wal / POL / Ogier / 2004 / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
1PAVAROTTI (189)AnettaKUCHARSKA046,32
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1BIBA (128)ZosiaPACHURA (JM.2003)042,55
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
1PAVAROTTI (189)AnettaKUCHARSKA050,38
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1GRANDIOS (11)KarolinaGODOŚ050,64
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009690138811 / ciemnogniada / Candiavolo / Gariba
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1ALL NIGHT (26)AgnieszkaOLSZEWSKA051,71
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Nightcarry / Aida HL
   Agnieszka Olszewska / Agnieszka Olszewska
KJ Osadkowski sp.z o.o
1GRANDIOS (11)KarolinaGODOŚ047,97
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009690138811 / ciemnogniada / Candiavolo / Gariba
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1CELEBRITY (27)AgnieszkaOLSZEWSKA050,70
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1BAZALT (28)MajaKLUKA (JM.2001)053,76
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
1CIRA W (62)SylwiaPAWELCZAK045,06
   DSH / GER / Klacz / 2005 / - / gniada / Carry Gold / Carry / Classic Girl / Classic Man
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1PRIMA APRILIS W (40)KlaraGIEREK (Mł.2005)045,39
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
1SCARLET (46)KrzysztofGOZDEK053,76
   Hannover / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / El-Vita
   Sławomir Olesiński / Krzysztof Ludwiczak
BPK
1BELLA (174)AleksandraGABOR (J.1998)051,58
   Deutsches Pferd / GER / Klacz / 2010 / DE40101232410 / ciemnogniada / BANGKOK GN / BALOU DU ROUET / ANNELIE / ARGENTINUS
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Picador
1CORNVILLE (153)ArethaKOŁODZIEJCZYK047,25
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJK Szary Michałowice
1ARTBEJ (187)NataliaMAJEWSKA (J.2000)054,79
   Małopolska / POL / Wałach / 2001 / - / - / Brokat bej / Arkadia
   j.w / Anetta Kucharska
BPK
1CORNVILLE (153)ArethaKOŁODZIEJCZYK047,33
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJK Szary Michałowice
1SYCYLIA (6)IwonaROBOTYCKA-LENCZUK044,79
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690051110 / gniada / So In Love KWPN / Sorbona sp
   Dorota Hamarowska-Wypych / Iwona Robotycka-Lenczuk
LKJ Olimp Prudnik
1MONZA (186)ZuzannaMAJEWSKA (J.2000)044,78
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bienis / Mirabella
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1PEGAZ (5)MirellaRUCZKA050,44
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / x / x
   x / x
KJ "Turbud" Brzeg
1ESCADO (165)TomaszGAŁCZYŃSKI051,23
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Chacco Fly / Eneida
   Marta Gryglak / Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1ARTEMIDA L (12)AgnieszkaOSIŃSKA (J.1999)044,08
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Lansjer L / Alexiana L
   KJ Aleksander Elizówka, 21-003 Ciecierzyn / Tomasz Osiński
KJ ROYAL
1MARPHY M (154)AnnaBAŁUT048,19
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009540058807 / gniada / Landcordek / Lavall I / Milka / Mindanao
   Magda Kamińska / Anna Bałut
KJK Szary Michałowice
1MARPHY M (154)AnnaBAŁUT051,10
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009540058807 / gniada / Landcordek / Lavall I / Milka / Mindanao
   Magda Kamińska / Anna Bałut
KJK Szary Michałowice
1EMILLA (9)KajaSABOK044,82
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / - / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
1FREE STAR (75)JuliaCIEŚLAR049,21
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Nintender / Farina
   Aleksandra Staniek / -
KJK Elizar
1EMILLA (9)KajaSABOK046,35
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / - / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
1FREE STAR (75)JuliaCIEŚLAR047,57
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Nintender / Farina
   Aleksandra Staniek / -
KJK Elizar
1COSIMA (10)KarolinaGODOŚ046,71
   Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2011 / DE 498-8703330-11 / siwa / nn / Cosa Che
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1MISS LOXGRAFINA (29)LenaŻYGADŁO (JM.2001)046,13
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
1DOLORES (81)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)051,91
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
1WISH W (203)DominikaKSIĄŻEK047,70
   sp / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / ALVAREZ 17 / WOLTA
   - / Marek Rosiak
KJ Picador
1PENSYLWANIA (30)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)047,81
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Bajou Du Rouet / Matka: Pensacola / O'Key
   Platan / Paula Janowska-Kiełkiewicz
KJ VOLTA
1WISH W (203)DominikaKSIĄŻEK045,98
   sp / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / ALVAREZ 17 / WOLTA
   - / Marek Rosiak
KJ Picador
1NAOMI (131)AgnieszkaLUKSA053,15
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009690079212 / gniada / CASSILIO / NORMA
   WIOLETTA PAWELUS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
1ACHILLES (226)AndrzejKISILEWICZ047,57
   
   
KJ PICADOR
1NAOMI (131)AgnieszkaLUKSA049,11
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009690079212 / gniada / CASSILIO / NORMA
   WIOLETTA PAWELUS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
37KORAB (116)AleksandraZACHARA157,47
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / Rammstein / Katania
   Jan Tomasz Procajło / Aleksandra Zachara
OSK Michalscy Trzebnica
38COBERLINA (129)WeronikaKOROBLOWSKA (JM.2003)366,65
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo / Verina/ Coriander
   Holandia / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Przybylscy
38CAESAR (134)WojciechPAŻUCHA363,00
   Deutsches Pferd / GER / Wałach / 2010 / DE410101232510 / kasztanowata / CAT BALOU / BALOU DU ROUET / AMADEA / RUBINSTEIN I
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Metpol Grodziec
38SCARLET (46)KrzysztofGOZDEK364,75
   Hannover / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / El-Vita
   Sławomir Olesiński / Krzysztof Ludwiczak
BPK
41BRANDY (147)MagdaKAMIŃSKA452,50
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Burberry / Melody M
   Kamińska Magda / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
41CIRA W (62)SylwiaPAWELCZAK447,54
   DSH / GER / Klacz / 2005 / - / gniada / Carry Gold / Carry / Classic Girl / Classic Man
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
41ESCADO (165)TomaszGAŁCZYŃSKI451,41
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Chacco Fly / Eneida
   Marta Gryglak / Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
41BELLA (174)AleksandraGABOR (J.1998)450,42
   Deutsches Pferd / GER / Klacz / 2010 / DE40101232410 / ciemnogniada / BANGKOK GN / BALOU DU ROUET / ANNELIE / ARGENTINUS
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Picador
41ALL NIGHT (26)AgnieszkaOLSZEWSKA452,81
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Nightcarry / Aida HL
   Agnieszka Olszewska / Agnieszka Olszewska
KJ Osadkowski sp.z o.o
46DOLORES (81)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)557,25
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
47CAESAR (134)WojciechPAŻUCHA20103,96
   Deutsches Pferd / GER / Wałach / 2010 / DE410101232510 / kasztanowata / CAT BALOU / BALOU DU ROUET / AMADEA / RUBINSTEIN I
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Metpol Grodziec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
325
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
47
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:08
3/ L
Data: 29-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - L 100 dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CELEBRITY (27)AgnieszkaOLSZEWSKA059,15
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1COSIMA (10)KarolinaGODOŚ057,58
   Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2011 / DE 498-8703330-11 / siwa / nn / Cosa Che
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1HENDIKAP (169)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)056,25
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
1BRANDY (147)MagdaKAMIŃSKA064,52
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Burberry / Melody M
   Kamińska Magda / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
1HENDIKAP (169)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)056,46
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
1LALKA-W (80)EwelinaBORUCH (J.1998)057,57
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
1COPACABANA K (200)JoannaMARCINIAK064,51
   
   
KJ Metpol Grodziec
1LALKA-W (80)EwelinaBORUCH (J.1998)058,88
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
1TORNADO II (177)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)057,42
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
1QUITE LASSY (88)MonikaMATUSZEWSKA064,86
   Westfalska / POL / Klacz / 2010 / DE 441411588410 / gniada / QUITE CAPITOL / LASSY
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
OSK Michalscy
1SCADA (99)AgnieszkaOLSZEWSKA058,91
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1MALAQUIDA (145)MonikaJENDRO (J.1999)058,45
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Lando / Mantyla
   Polska / Jendro Elżbieta
Bez przynależność klubowej
1LEGOLAS V (91)JacekMURACZEWSKI056,78
   Oldemburg / GER / Wałach / 2001 / - / gniada / Lord Pezi / Freya
   Niemcy / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
1GARTON (73)JacekGURBIEL066,58
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009670088610 / siwa / Voltaire / Golanda
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ PICADOR
1CORNEL (227)JacekMURACZEWSKI064,56
   
   
LKS Cwał
1CLINTELLA (151)DominikaLUTY062,99
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411196509 / siwa / Clinton / / Marena / Jaguar
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
1ACHILLES (226)AndrzejKISILEWICZ055,32
   
   
KJ PICADOR
1LAVITA-L (23)AgnieszkaMIERZWIŃSKA062,30
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Jan Liberski / Jan Liberski
KS Pegaz Chwałowice
1COBERLINA (129)WeronikaKOROBLOWSKA (JM.2003)063,67
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo / Verina/ Coriander
   Holandia / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Przybylscy
1BAZALT (28)MajaKLUKA (JM.2001)057,54
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
1CASPIAN (89)MonikaMATUSZEWSKA065,64
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
OSK Michalscy
1QUANTITA (32)DamianOSTRĘGA067,96
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Quindora Z
   Krzysztof Jonik / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
1DREAMY M (148)MagdaKAMIŃSKA063,50
   SP / POL / Klacz / 2000 / - / - / NN / NN
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
1ALGIDA (127)MateuszŚWISZCZ058,33
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616007610053509 / gniada / Samba Hit / Alaska
   pl / Mateusz Świszcz
KJ Biały Las Przybylscy
1GAŁGANEK (193)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)063,09
   Małopolska / POL / Wałach / 2005 / POL006540116605 / ciemnogniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
BPK
1DARK (194)JuliaSZUT (J.2000)063,41
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590194608 / kasztanowata / Qumball / Kimball / Dracena / Konsul
   - / Julia Szut
JKS Hanna
1BINGO (181)JuliaCIEŚLAR055,75
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Marek Szweda / Bartosz Bugla
KJK Elizar
1FIGARO (83)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)061,75
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1EVITTO I (103)PaulinaWESKA061,93
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1NIKIDAM DU CHATEAU (31)PrzemysławCZEKAJ (JM.2002)062,34
   Selle France / FRA / Ogier / 2001 / - / gniada / Quidam de revel / Sophie du Chateau
   Franc / PIAFF AGNIESZKA CZEKAJ
KJ OKOŁY
1EVITTO I (103)PaulinaWESKA061,91
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1NIKIDAM DU CHATEAU (31)PrzemysławCZEKAJ (JM.2002)060,48
   Selle France / FRA / Ogier / 2001 / - / gniada / Quidam de revel / Sophie du Chateau
   Franc / PIAFF AGNIESZKA CZEKAJ
KJ OKOŁY
1PENSYLWANIA (30)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)056,27
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Bajou Du Rouet / Matka: Pensacola / O'Key
   Platan / Paula Janowska-Kiełkiewicz
KJ VOLTA
1BAJKA (118)JustynaGACZKOWSKA (JM.2003)055,62
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009670022904 / siwa / Basior / Branka
   Agata Plewka / Ryszard Gaczkowski
KJ Royal
1CUMA (139)JulitaPOPŁAWSKA065,84
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
1ARTEMIDA L (12)AgnieszkaOSIŃSKA (J.1999)055,03
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Lansjer L / Alexiana L
   KJ Aleksander Elizówka, 21-003 Ciecierzyn / Tomasz Osiński
KJ ROYAL
1FOUR ROSES (176)ZuzannaPAWŁOWSKA (JM.2002)053,63
   Czeski Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2003 / - / gniada / Silvio II / Runa
   - / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
1KWD RAUDHETTA WE (21)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)054,59
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
1FOUR ROSES (176)ZuzannaPAWŁOWSKA (JM.2002)053,99
   Czeski Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2003 / - / gniada / Silvio II / Runa
   - / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
1LIBELLO-STAR (155)OliwiaŚMIGIEL (JM.2003)057,73
   HAN. / GER / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Litas - Star / Amazone
   brak / Anna Śmigiel
LKJ Ostroga Opole
1VOLT (25)MartynaZIELIŃSKA (JM.2002)064,94
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600187209 / gniada / Cajero / Vamelia HBC
   Andrzej Zieliński / Andrzej Zieliński
KS "PEGAZ"
1VOLT (25)MartynaZIELIŃSKA (JM.2002)059,02
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009600187209 / gniada / Cajero / Vamelia HBC
   Andrzej Zieliński / Andrzej Zieliński
KS "PEGAZ"
1JUSTE MILIEU (188)SandraPAWLAK055,02
   SP / POL / Klacz / 1999 / - / - / Marino / Jugosławia
   Krzysztof Ferenstein / Katarzyna Kasprzak
BPK
1KRUTYNIA (225)AleksandraKINECKA065,40
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
1JUSTE MILIEU (188)SandraPAWLAK051,86
   SP / POL / Klacz / 1999 / - / - / Marino / Jugosławia
   Krzysztof Ferenstein / Katarzyna Kasprzak
BPK
1KRUTYNIA (225)AleksandraKINECKA058,89
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
1CHUCK NORRIS (2)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)066,67
   Holsztynski / DEU / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Carrico / Gerona
   - / Olimpia Bembenik
Agro Handel
1CALL OF DUTY ,, M'' (76)JoannaMARCINIAK065,05
   Oldenburg / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
1GOLDEN BOY (183)LudwikaHRABSKA (JM.2001)063,70
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
1LEDA NAJA W (39)PaulinaMUSIAŁ (JM.2002)057,35
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
1NOTA (15)MonikaKŁAPIŃSKA053,30
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
1MADAM W (41)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)053,99
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
1ERUDYTA (45)KrzysztofGOZDEK066,56
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Equesta Chariee SJ
   Zygmunt Kutnik / Zygmunt Kutnik
BPK
1BOLD PRINZ (59)PatrycjaOSIECKA056,65
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / - / -
   - / -
Cwał Poznań
1FIRST ONE (202)OlafKLEIN (J.1999)067,85
   
   
JKS Przybyszewo
1LIMBO (124)WeronikaROGALSKA (JM.2003)055,46
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
1KASTOR (133)KonradSTEFANSKI058,29
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / PERES / KORA
   DARIUSZ WITKOWSKI / KONRAD STEFANSKI
OLMET-OSPET OSTROW WLKP
1BAGATELA (142)AleksandraSKIBA (J.1999)067,21
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Pegasus HB / Bakalia
   Polska / Kolano Adam
BPK
1GIORDINA (144)HannaPIEŚNIAK (JM.2001)059,69
   Niem.sport. / POL / Klacz / 2004 / - / - / Chacon / Grace
   Niemcy / Skwara Monika
Bez przynależność klubowej
60OMAR (143)MonikaTROMPETA169,93
   KWPN / POL / Wałach / 2006 / - / - / Animo / Fiallita
   Holandia / Trompeta Monika
Bez przynależność klubowej
60CUMA (139)JulitaPOPŁAWSKA170,88
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
60FIGARO (83)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)169,69
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
60CELADINE (150)DominikaLUTY168,40
   WESTF / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Contendro II / / Callas / Castillo
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
60COPACABANA K (200)JoannaMARCINIAK168,92
   
   
KJ Metpol Grodziec
60WALENCJA (136)JoannaPOCIECHA-OCHAB168,39
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
60BINGO (210)ZuzannaJAROCKA (JM.2003)168,73
   
   
KJ Trachy Gliwice
67JUNIOR (117)ArturDAWIDOWICZ275,97
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / ELMAN / JAGIENKA
   HDSGD / JOANNA KONIECZNA
JKS HANNA
67GAŁGANEK (193)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)273,33
   Małopolska / POL / Wałach / 2005 / POL006540116605 / ciemnogniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
BPK
69PRINCESSA II W (42)MagdalenaPINOCY457,28
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
69MISS LOXGRAFINA (29)LenaŻYGADŁO (JM.2001)457,79
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
69BAJKA (118)JustynaGACZKOWSKA (JM.2003)456,34
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009670022904 / siwa / Basior / Branka
   Agata Plewka / Ryszard Gaczkowski
KJ Royal
69KWD RAUDHETTA WE (21)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)451,68
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
69GARTON (73)JacekGURBIEL467,10
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009670088610 / siwa / Voltaire / Golanda
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ PICADOR
69ALGIDA (127)MateuszŚWISZCZ461,78
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616007610053509 / gniada / Samba Hit / Alaska
   pl / Mateusz Świszcz
KJ Biały Las Przybylscy
69BIBA (128)ZosiaPACHURA (JM.2003)455,25
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
76CELADINE (150)DominikaLUTY568,78
   WESTF / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Contendro II / / Callas / Castillo
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
77DALTON (37)MałgorzataDUDA (J.2000)675,45
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL 009 69 01046 06 / kasztanowata / Turbud Alino / Dedra
   Nowotny Bernard / Elżbieta Podejko Duda
KJ Royal
78SONNY BOY ,,M'' (77)JoannaMARCINIAK1298,15
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / DE433330462909 / kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   Sonnhard u. Iris Hierse / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
79LIBELLO-STAR (155)OliwiaŚMIGIEL (JM.2003)1370,72
   HAN. / GER / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Litas - Star / Amazone
   brak / Anna Śmigiel
LKJ Ostroga Opole
80CORNEL (227)JacekMURACZEWSKI2186,62
   
   
LKS Cwał
 SYCYLIA (6)IwonaROBOTYCKA-LENCZUK ELI
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690051110 / gniada / So In Love KWPN / Sorbona sp
   Dorota Hamarowska-Wypych / Iwona Robotycka-Lenczuk
LKJ Olimp Prudnik

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
394
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
68 s
Startowało koni
81
Ukończyło koni
80
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:10
4/ P
Data: 29-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P 110 zwykły art.238.2.1
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LADY-S (179)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)049,55200 PLN
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
2CORCOVADO (205)TomaszGAŁCZYŃSKI050,28130 PLN
   
   
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
3BINGO (181)JuliaCIEŚLAR051,0080 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Marek Szweda / Bartosz Bugla
KJK Elizar
4KASTOR (133)KonradSTEFANSKI051,9050 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / PERES / KORA
   DARIUSZ WITKOWSKI / KONRAD STEFANSKI
OLMET-OSPET OSTROW WLKP
5MADAM W (41)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)052,23
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
6ERGOS G (173)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)052,57
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / Maram / Eurydyka G
   Jerzy Gaszka / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
7CHAMPERELLE M (79)KrzysztofGOZDEK052,62
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE418180168010 / kasztanowata / Canto / Canturo / Havima / Nurjev
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
8OSADKOWSKI ASHVILLE (101)PaulinaWESKA052,77
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / - / Lando/ / TTaylor O/
   Jam van Oers / ATTIS P.P.ROL. SP.Z O.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
9CLINTARA (204)TomaszGAŁCZYŃSKI053,72
   
   
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
10ZGODA (172)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)053,97
   SP / POL / Klacz / 1997 / POL009600025697 / gniada / Sofix / Fanimo / Zaduma / Ali Bej
   
KJK Elizar
11T STAR Z (3)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)054,09
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / Tomasz Klein
JKS Przybyszewo
12TORNADO II (177)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)054,14
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
13DORIS DAY (132)AnnaBONDZIUL054,56
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Dilmar / Doris
   Renata Wójcik / Anna Bondziul
Olmet Ostsped
14AMETYS (158)JuliaCICHECKA054,68
   CS / CZE / Klacz / 2005 / 203010237360105 / kasztanowata / Arras aust.gorac. / Amareta Zw
   Pavel Kondziolka / Marek Cichecki
LKJ Ostroga
15LEDA NAJA W (39)PaulinaMUSIAŁ (JM.2002)054,93
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
16NOTA (15)MonikaKŁAPIŃSKA055,73
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
17GOTHICA G (18)SophieVON WERNER (JM.2001)055,89
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Czarownik / Gilda
   ND / von Werner
KJ Aldragho Piaseczno
17CHACCOS BOY (216)TomaszKUCZERAWY055,89
   bayer / Niemcy / Wałach / 2009 / - / Gniada / Chacco Blue / Rendezvous/ Sandro
   Niemcy / L.Gillmaier
BPK
19CHICA'S BOY Z (16)KarolinaWALIGÓRSKA (J.1998)056,33
   Zangersheide / POL / Wałach / 2006 / Z546806 / ciemnogniada / Chicago I Z / Namira Z
   Zangersheide / Małgorzata Waligórska
Ludowy Klub Sportowy Cwał
20LOMBIQUEEN (112)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)058,08
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Qumbal / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
21PATAGONIA (111)AnnaMIŚKIEWICZ058,20
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
22COSA CHE (14)KarolinaGODOŚ058,40
   Warmblut / AUT / Klacz / 2006 / 040018710006506 / ciemnogniada / Caretello B / Caretino / Gariba / Garibaldi
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
23JODIE (56)PiotrMORSZTYN058,84
   XX / POL / Klacz / 2006 / - / - / SORBIE TOUFR / JESSICA
   - / ANDRZEJ CHMIELOWSKI
KJ Osadkowski
24LIMBO (124)WeronikaROGALSKA (JM.2003)058,94
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
25MALAQUIDA (145)MonikaJENDRO (J.1999)059,90
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Lando / Mantyla
   Polska / Jendro Elżbieta
Bez przynależność klubowej
26BILLY BOY (163)ZuzannaPISARSKA (J.2000)060,24
   SP / POL / Wałach / 2005 / 12360 / gniada / Analog / Bila
   Bober Artur / Pisarska Edyta
KJ Partynice
27OLIMPIC STAR (219)TomaszKUCZERAWY060,83
   niemiecki koń sport. / Niemcy / Ogier / 2011 / - / Siwa / Olympic Fire / Landra/Levisto
   Niemcy / E.Kryczka Gillmaier
BPK
28CHIMEQUYL (47)AleksandraBOLKO (JM.2001)060,98
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
SK Ciekocinko
29BINGO (210)ZuzannaJAROCKA (JM.2003)061,06
   
   
KJ Trachy Gliwice
30FOCUS (63)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)061,08
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009640056906 / gniada / Cantanis / Cantus / Fuzja / Landos
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
31KASHMIR (104)GabrielaBIEDKA061,32
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
32NARCOTIN (1)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)061,47
   Holsztynski / GER / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Nekton / V-Arcadia
   - / Wiktoria Bembenik
Agro Handel
33DREAMY M (148)MagdaKAMIŃSKA063,28
   SP / POL / Klacz / 2000 / - / - / NN / NN
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
34LAVITA-L (23)AgnieszkaMIERZWIŃSKA063,56
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Jan Liberski / Jan Liberski
KS Pegaz Chwałowice
35VITALIS (60)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)063,62
   SP / POL / Ogier / 2007 / 11933 / siwa / IMEQUYL / VICKY
   Tadeusz Złotowski / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
36COCORRADO (208)MartynaKAŁDONEK063,89
   
   
37BOLD PRINZ (59)PatrycjaOSIECKA064,41
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / - / -
   - / -
Cwał Poznań
38ERUDYTA (45)KrzysztofGOZDEK064,46
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Equesta Chariee SJ
   Zygmunt Kutnik / Zygmunt Kutnik
BPK
39GIORDINA (144)HannaPIEŚNIAK (JM.2001)064,54
   Niem.sport. / POL / Klacz / 2004 / - / - / Chacon / Grace
   Niemcy / Skwara Monika
Bez przynależność klubowej
40CASPIAN (89)MonikaMATUSZEWSKA064,58
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
OSK Michalscy
41DARK (194)JuliaSZUT (J.2000)064,79
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590194608 / kasztanowata / Qumball / Kimball / Dracena / Konsul
   - / Julia Szut
JKS Hanna
42VYKARLOS (43)ArturDAWIDOWICZ064,94
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / - / - / Numero Uno / Nykarla
   HOLANDIA / ARTUR DAWIDOWICZ
JKS HANNA
43STOCK (52)PiotrMORSZTYN065,61
   Oldenburska / GER / Ogier / 2011 / - / - / STALYPSO / MANDY
   HEINRICH HOEFFER / WOJCIECH CIEŚLARCZYK
KJ Osadkowski
44CASH S (19)JasminaDMYSZEWICZ (J.2000)066,15
   Rheinlander / POL / Wałach / 2001 / DE443430499101 / gniada / Charisma / Calido / Prestige / Pageno
   Rheinisches Pferdestammbuch E.V. / Michal Rynowiecki
olmet ostsped
45CALL OF DUTY ,, M'' (76)JoannaMARCINIAK066,86
   Oldenburg / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
46CLINTELLA (151)DominikaLUTY067,65
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411196509 / siwa / Clinton / / Marena / Jaguar
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
47CHUCK NORRIS (2)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)067,97
   Holsztynski / DEU / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Carrico / Gerona
   - / Olimpia Bembenik
Agro Handel
48ABRAXIS 4 REX Z (211)BartoszGROSZ068,33
   SP / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniady / Rex Z/Rebel II Z / Abraxa LadyPlus / Elvis
   - / Zygfryd Grosz
LKJ Moszna
49QUE SERANDO (146)MagdaKAMIŃSKA068,99
   Oldenburg / GER / Wałach / 2005 / - / - / Quidams Rubin / Arilena
   Niemcy / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
50BAGATELA (142)AleksandraSKIBA (J.1999)069,61
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Pegasus HB / Bakalia
   Polska / Kolano Adam
BPK
51TRINITI (157)MartaGARBOWSKA (J.2000)069,79
   SP / POL / Klacz / 2008 / DE455870362908 / gniada / Candiavolo hol. / Trixi de Schoenefeld belg.gorac.
   SK Okoły / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga
52WALENCJA (136)JoannaPOCIECHA-OCHAB070,21
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
53QUANTITA (32)DamianOSTRĘGA174,10
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Quindora Z
   Krzysztof Jonik / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
54WHOOPY BOY (115)MarekGARUS276,72
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
55GRANVILLE K (86)WiktoriaLIS458,24
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610090709 / ciemnogniada / Camirez / Grenada
   . / Wiktoria Lis
BPK SLA
56STENTOR D (171)StanisławaGAWAŁEK458,98
   KWPN / NED / Wałach / 1999 / - / - / Great Pleasure / Helleminka
   - / Stanisława Gawałek
KJK Elizar
57FIRST ONE (202)OlafKLEIN (J.1999)460,61
   
   
JKS Przybyszewo
58GRAND CORIDA (126)KatarzynaNAGÓRKA461,10
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
59CLINTORD'S SON M (78)KrzysztofGOZDEK461,79
   OLD / POL / Wałach / 2010 / DE418180166510 / gniada / Clintord I / Clinton I / Politesse d'Ete / Italic Des Salines
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
60SONNY BOY ,,M'' (77)JoannaMARCINIAK463,09
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / DE433330462909 / kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   Sonnhard u. Iris Hierse / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
61SCADA (99)AgnieszkaOLSZEWSKA463,38
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
62BRITAN LAN GO (209)MonikaKOŁODZIEJ463,53
   
   
63CLIFFHANGER 3 (201)TomaszKLEIN465,39
   
   
JKS Przybyszewo
64RAMZES (4)KarolinaWALIGÓRA468,82
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia/Ramalgo Z
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligora
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
65AKBAR ANGEL (35)DamianOSTRĘGA470,01
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Arlin / Aloube Z
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
66OMAR (143)MonikaTROMPETA572,38
   KWPN / POL / Wałach / 2006 / - / - / Animo / Fiallita
   Holandia / Trompeta Monika
Bez przynależność klubowej
67TURBUD ALL RISK (17)ArturDAWIDOWICZ574,14
   KWPN / BEL / Ogier / 2005 / - / kara / Cartier Van De Heffinck / / Raphaela Ross / Lancelot
   - / Artur Dawidowicz
JKS HANNA
68ROMA (125)KevinNAGÓRKA (J.2000)675,48
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
69CAPPONE (13)KarolinaGODOŚ781,33
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000705369 / kasztanowata / Untouchable/ / L. Coradin/
   Comb. Aldering Swelhaim / Iwona Kraszewska-Godoś
KJ Royal
70LORD II W (38)WaldemarWOJTYCZKA850,79
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
71DALTON (37)MałgorzataDUDA (J.2000)859,99
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL 009 69 01046 06 / kasztanowata / Turbud Alino / Dedra
   Nowotny Bernard / Elżbieta Podejko Duda
KJ Royal
72URACA II (217)TomaszKUCZERAWY867,20
   SP / Polska / Klacz / 2010 / - / - / Baloussini / Uptown Girl
   Kuczerawy / Kuczerawy
BPK
73CONCERTO (8)AgnieszkaNURKOWSKA883,40
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330418705 / gniada / Concetto / Caletto I / Los Angeles / Levantos I
   - / Zbigniew Nurkowski
KJ Avanti
74JUNIOR (117)ArturDAWIDOWICZ973,99
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / ELMAN / JAGIENKA
   HDSGD / JOANNA KONIECZNA
JKS HANNA
75PRINCESSA II W (42)MagdalenaPINOCY1258,33
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
76NAPAPIJRI 2 (69)OlafKLEIN (J.1999)1595,25
   Zweibrucker / POL / Wałach / 2008 / - / - / Numero Uno / Dorly
   Gestut Sprehe GmbH / Gestut Sprehe GmbH
JKS Przybyszewo
77GOLDEN BOY (183)LudwikaHRABSKA (JM.2001)1787,92
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
414
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
77
Ukończyło koni
77
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:11
5/ N
Data: 29-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - N 120 dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1LOLIPOP (191)JakubWINTER060,47029,75400 PLN
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
2BUTTERFLY (106)GabrielaBIEDKA052,79029,78250 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk
3TAROLA D (178)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)047,28029,96100 PLN
   KWPN / CZE / Klacz / 2000 / 0002366 / ciemnogniada / Salamon / Darco / Karola / Bernstein
   - / Skrzypiec Iwona
KJK Elizar
4CANASTER (58)PawełCHUDZIAK052,32030,4170 PLN
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / - / - / -
   - / -
WTH Hermanów
5STENTOR D (171)StanisławaGAWAŁEK045,85032,28
   KWPN / NED / Wałach / 1999 / - / - / Great Pleasure / Helleminka
   - / Stanisława Gawałek
KJK Elizar
6AKTIW (95)AgnieszkaOLSZEWSKA056,54034,85
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Lider/ / Austria/
   Karol Gmyrek / ATTIS P.P.ROL.SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
7CAPPONE (13)KarolinaGODOŚ054,02035,16
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000705369 / kasztanowata / Untouchable/ / L. Coradin/
   Comb. Aldering Swelhaim / Iwona Kraszewska-Godoś
KJ Royal
8ASHFORD 4 (223)MariuszKĄKOL058,63035,28
   Old / GER / Stallion / 2004 / - / Other/Dark bay / Ars vivendi / Hapsptstutbuch/Coupon
   Gruener, Ewald / Mariusz Kąkol
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
9SAVOY 51 (224)MariuszKĄKOL063,62035,86
   
   
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
10COSA CHE (14)KarolinaGODOŚ051,96036,17
   Warmblut / AUT / Klacz / 2006 / 040018710006506 / ciemnogniada / Caretello B / Caretino / Gariba / Garibaldi
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
11CASQUIN (57)PiotrMORSZTYN053,30036,98
   Holsztyńsksa / POL / Ogier / 2009 / - / - / CASSINI II / V-QUETTA
   MAŁGORZATA SIERGIEJ / STANISŁAW PROCAJŁO
KJ Osadkowski
12NARCOTIN (1)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)055,32037,92
   Holsztynski / GER / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Nekton / V-Arcadia
   - / Wiktoria Bembenik
Agro Handel
13POETIN (180)JuliaCIEŚLAR049,88038,41
   WESTF / POL / Klacz / 2008 / DE441410972208 / gniada / Piano II / Pilot / Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
   - / Jan Cieślar
KJK Elizar
14KASHMIR (104)GabrielaBIEDKA056,56039,27
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
15CRAZY RAY (33)DamianOSTRĘGA062,94051,94
   Oldenburska / POL / Wałach / 2004 / - / - / Epsom Gesmeray / Capella
   Paul Schockemohle / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
16JUST AN HERO (44)KrzysztofGOZDEK065,50057,79
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / - / - / Erco Van't Roosaker / Nimfe de la Pomme
   Luc Henry / Firma Sezam-Instal Sp.j.
BPK
17GOTHICA G (18)SophieVON WERNER (JM.2001)050,28431,20
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Czarownik / Gilda
   ND / von Werner
KJ Aldragho Piaseczno
18GLORIA (196)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)047,07432,42
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
19TRINITI (157)MartaGARBOWSKA (J.2000)059,00436,97
   SP / POL / Klacz / 2008 / DE455870362908 / gniada / Candiavolo hol. / Trixi de Schoenefeld belg.gorac.
   SK Okoły / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga
20NAPAPIJRI 2 (69)OlafKLEIN (J.1999)057,63436,98
   Zweibrucker / POL / Wałach / 2008 / - / - / Numero Uno / Dorly
   Gestut Sprehe GmbH / Gestut Sprehe GmbH
JKS Przybyszewo
21CLIFFHANGER 3 (201)TomaszKLEIN059,00438,34
   
   
JKS Przybyszewo
22CLINTORD'S SON M (78)KrzysztofGOZDEK064,36443,34
   OLD / POL / Wałach / 2010 / DE418180166510 / gniada / Clintord I / Clinton I / Politesse d'Ete / Italic Des Salines
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
23WHOOPY BOY (115)MarekGARUS052,03444,04
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
24AMETYS (158)JuliaCICHECKA053,21445,15
   CS / CZE / Klacz / 2005 / 203010237360105 / kasztanowata / Arras aust.gorac. / Amareta Zw
   Pavel Kondziolka / Marek Cichecki
LKJ Ostroga
25BALOU (184)LudwikaHRABSKA (JM.2001)050,06454,20
   KWPN / NLD / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora / Lincoln
   brak / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
26CONCERTO (8)AgnieszkaNURKOWSKA064,34457,01
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330418705 / gniada / Concetto / Caletto I / Los Angeles / Levantos I
   - / Zbigniew Nurkowski
KJ Avanti
27ABRAXIS 4 REX Z (211)BartoszGROSZ060,71663,77
   SP / Polska / Wałach / 2005 / - / Gniady / Rex Z/Rebel II Z / Abraxa LadyPlus / Elvis
   - / Zygfryd Grosz
LKJ Moszna
28ONCE AGAIN (55)PiotrMORSZTYN052,00837,36
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / ODER / KARIN
   MICHAŁ WOŹNIAK / WACŁAW PRZYSADA
KJ Osadkowski
29CHICA'S BOY Z (16)KarolinaWALIGÓRSKA (J.1998)048,55839,23
   Zangersheide / POL / Wałach / 2006 / Z546806 / ciemnogniada / Chicago I Z / Namira Z
   Zangersheide / Małgorzata Waligórska
Ludowy Klub Sportowy Cwał
30OSADKOWSKI ASHVILLE (101)PaulinaWESKA050,42 ELI
   KWPN / POL / Wałach / 2005 / - / - / Lando/ / TTaylor O/
   Jam van Oers / ATTIS P.P.ROL. SP.Z O.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
31CASH S (19)JasminaDMYSZEWICZ (J.2000)052,96 REZ
   Rheinlander / POL / Wałach / 2001 / DE443430499101 / gniada / Charisma / Calido / Prestige / Pageno
   Rheinisches Pferdestammbuch E.V. / Michal Rynowiecki
olmet ostsped
32COCORRADO (208)MartynaKAŁDONEK055,24 REZ
   
   
33GRAND CORIDA (126)KatarzynaNAGÓRKA056,46 REZ
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
34VYKARLOS (43)ArturDAWIDOWICZ063,98 REZ
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / - / - / Numero Uno / Nykarla
   HOLANDIA / ARTUR DAWIDOWICZ
JKS HANNA
35DORIS DAY (132)AnnaBONDZIUL450,70
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Dilmar / Doris
   Renata Wójcik / Anna Bondziul
Olmet Ostsped
36CHAMPERELLE M (79)KrzysztofGOZDEK453,40
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE418180168010 / kasztanowata / Canto / Canturo / Havima / Nurjev
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
37RICO (192)IzabelaMATYSIAK453,60
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
38WAT NU (22)MirellaRUCZKA453,62
   OLD / POL / Wałach / 1996 / - / - / Welt Hit / Gloriane
   niemcy / Bernard Ruczka
KJ "Turbud" Brzeg
39ROMA (125)KevinNAGÓRKA (J.2000)454,36
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
40CHIMEQUYL (47)AleksandraBOLKO (JM.2001)456,93
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
SK Ciekocinko
41VITALIS (60)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)457,74
   SP / POL / Ogier / 2007 / 11933 / siwa / IMEQUYL / VICKY
   Tadeusz Złotowski / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
42CORCOVADO (205)TomaszGAŁCZYŃSKI457,98
   
   
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
43LOMBIQUEEN (112)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)458,15
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Qumbal / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
44AKBAR ANGEL (35)DamianOSTRĘGA458,61
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Arlin / Aloube Z
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
45CLINTARA (204)TomaszGAŁCZYŃSKI459,16
   
   
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
46QUE SERANDO (146)MagdaKAMIŃSKA459,50
   Oldenburg / GER / Wałach / 2005 / - / - / Quidams Rubin / Arilena
   Niemcy / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
47ELKANAN (74)MałgorzataBRODZIAK461,57
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / - / Voltaire / Elba
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ Picador
48BILLY BOY (163)ZuzannaPISARSKA (J.2000)467,62
   SP / POL / Wałach / 2005 / 12360 / gniada / Analog / Bila
   Bober Artur / Pisarska Edyta
KJ Partynice
49T STAR Z (3)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)847,26
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / Tomasz Klein
JKS Przybyszewo
50LADY-S (179)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)847,82
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
51PATAGONIA (111)AnnaMIŚKIEWICZ853,81
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
52LECHITA (85)WiktoriaLIS853,95
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540074301 / siwa / Renommee / Lady
   . / Wiktoria LIs
BPK SLA
53RAMZES (4)KarolinaWALIGÓRA857,90
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia/Ramalgo Z
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligora
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
54TURBUD ALL RISK (17)ArturDAWIDOWICZ865,10
   KWPN / BEL / Ogier / 2005 / - / kara / Cartier Van De Heffinck / / Raphaela Ross / Lancelot
   - / Artur Dawidowicz
JKS HANNA
55ARCHIMEDES (149)DominikaLUTY868,63
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / - / - / TJUNSKE / URELLA
   HOLANDIA / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy
56SATINO (53)PiotrMORSZTYN2098,21
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / - / SINGULORD JOTER / BALISTA
   ZUTCHOF ZELICHOF / ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
KJ Osadkowski
 ERGOS G (173)JuliaGAWAŁEK (JM.2001) ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / Maram / Eurydyka G
   Jerzy Gaszka / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
 BRITAN LAN GO (209)MonikaKOŁODZIEJ ELI
   
   
 LORD II W (38)WaldemarWOJTYCZKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
397/340
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
69/59 s
Startowało koni
59
Ukończyło koni
56
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:13
6/ C
Data: 29-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - C 130 dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GRAND ROBIN (67)TomaszKLEIN051,14029,77500 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
2EQUANDO (213)ŁukaszWASILEWSKI047,00031,42350 PLN
   
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
3JURANDA (51)PiotrMORSZTYN044,34031,66150 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / ENDOS / -
   STANISŁAW PROCAJŁO / ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
KJ Osadkowski
4BUTTERFLY (106)GabrielaBIEDKA047,28031,85100 PLN
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / - / Lancer II / Kyra XXIII
   Mohr Carl- Martin / Przedsiębiorstwo inżynieryjno- budowlane INFRA sp z o. o.
bpk
5AUGUST (162)BognaSĄSIADEK046,59031,98
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
6OSADKOWSKI KEY LEENA (54)PiotrMORSZTYN047,34035,90
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / LASKO / -
   - / ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
KJ Osadkowski
7ABEL TASMAN (135)JoannaPOCIECHA-OCHAB047,34037,72
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030508357 / kasztanowata / Tenerife VDL / Nibalia/Nimmerdor
   Holandia / Tomasz Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
8WERS (105)GabrielaBIEDKA046,94041,56
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
9TAROLA D (178)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)043,94430,96
   KWPN / CZE / Klacz / 2000 / 0002366 / ciemnogniada / Salamon / Darco / Karola / Bernstein
   - / Skrzypiec Iwona
KJK Elizar
10POETIN (180)JuliaCIEŚLAR045,03433,39
   WESTF / POL / Klacz / 2008 / DE441410972208 / gniada / Piano II / Pilot / Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
   - / Jan Cieślar
KJK Elizar
11GLORIA (196)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)048,29437,56
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
12AKTIW (95)AgnieszkaOLSZEWSKA047,76438,77
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Lider/ / Austria/
   Karol Gmyrek / ATTIS P.P.ROL.SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
13CRAZY RAY (33)DamianOSTRĘGA052,25444,54
   Oldenburska / POL / Wałach / 2004 / - / - / Epsom Gesmeray / Capella
   Paul Schockemohle / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
14FLOYD (160)ŁukaszWASILEWSKI053,59844,28
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / 528003201003444 / kasztanowata / Casall / Caretino / Texas M / Indoctro
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Canex Dog Przybyszewo
15CANASTER (58)PawełCHUDZIAK043,271238,40
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / - / - / -
   - / -
WTH Hermanów
16SAVOY 51 (224)MariuszKĄKOL450,04
   
   
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
17ASHFORD 4 (223)MariuszKĄKOL451,07
   Old / GER / Stallion / 2004 / - / Other/Dark bay / Ars vivendi / Hapsptstutbuch/Coupon
   Gruener, Ewald / Mariusz Kąkol
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
18ARCHIMEDES (149)DominikaLUTY451,50
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / - / - / TJUNSKE / URELLA
   HOLANDIA / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy
19NEXICA (218)TomaszKUCZERAWY456,59
   SP / - / Klacz / 2003 / - / C.gniada / Alcatraz/Acord II / Neksja/Turbud Quirinus
   
BPK
20JUST AN HERO (44)KrzysztofGOZDEK669,29
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / - / - / Erco Van't Roosaker / Nimfe de la Pomme
   Luc Henry / Firma Sezam-Instal Sp.j.
BPK
21BANGKOK GN (36)WojciechPAŻUCHA771,70
   OLD / GER / Ogier / 2006 / DE433330309506 / gniada / Balou Du Rouet/ / Ashley/
   Bernd Hoerner / Bernd Hoerner
KJ Metpol Grodziec
22LOLIPOP (191)JakubWINTER843,81
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
23RICO (192)IzabelaMATYSIAK1250,01
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
24ELKANAN (74)MałgorzataBRODZIAK1779,00
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / - / Voltaire / Elba
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ Picador

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
364/308
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
63/53 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:13
7/mini LL
Data: 30-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - mini LL do 60, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ELIF (137)HannaBASZNIAK (JM.2004)047,09
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
1INOWADI (93)WiktoriaSTRAŻYŃSKA (J.1999)062,51
   Szlachetny Półkrew / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Endos / Iza-Boo
   J. Szczuka / -
bpk
1RINGO (49)MartynaHILLA (Mł.2005)052,89
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 013690065405 / srokata / kapsel / Tamiza Rumba
   Kornelia Pryszcz / Lucjan Hilla
okoły
1LUNA (156)NataliaGARBOWSKA (JM.2004)052,13
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Nico-k / Lukka Ponysport
   Anna Zalewska / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga Opole
1DREAMS (190)AleksandraJACKIEWICZ (J.1998)050,48
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616999670075810 / ciemnogniada / - / -
   - / Ewa Jackiewicz
JKS "W siodle"
1LUNA (156)NataliaGARBOWSKA (JM.2004)055,73
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Nico-k / Lukka Ponysport
   Anna Zalewska / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga Opole
1GOLDEN STAR (50)MartynaHILLA (Mł.2005)048,38
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616616690044810 / - / Khamaro I / Glory
   Iwona Kraszewska / Lucjan Hilla
okoły
1BONI (61)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)043,75
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1BONI (61)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)038,11
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1GOLDEN STAR (50)MartynaHILLA (Mł.2005)050,74
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616616690044810 / - / Khamaro I / Glory
   Iwona Kraszewska / Lucjan Hilla
okoły
11BRIAN (48)OliwiaZIĘTARA452,07
   Tinker / NED / Wałach / 2009 / - / -
   
BPK
11RINGO (49)MartynaHILLA (Mł.2005)452,85
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 013690065405 / srokata / kapsel / Tamiza Rumba
   Kornelia Pryszcz / Lucjan Hilla
okoły
11FREE STAR (75)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)449,02
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Nintender / Farina
   Aleksandra Staniek / -
KJK Elizar
11ARTBEJ (187)AnnaPODCZASZYŃSKA450,10
   Małopolska / POL / Wałach / 2001 / - / - / Brokat bej / Arkadia
   j.w / Anetta Kucharska
BPK
11CAYENNE (34)DamianOSTRĘGA465,56
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Bajou du Rouet / Carrera
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
11CAYENNE (34)DamianOSTRĘGA464,96
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Bajou du Rouet / Carrera
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
17BRIAN (48)OliwiaZIĘTARA851,75
   Tinker / NED / Wałach / 2009 / - / -
   
BPK
18ARIAN (230)VictoriaKOŁODZIEJCZYK1785,12
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
 DARLING Z (71)AleksandraKISILEWICZeli
   Z / POL / Wałach / 2010 / 056015Z55605910 / - / Diamant Z / Nimf 2
   Z / Kisilewicz Andrzej
klub Jeździecki PICADOR

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
329
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
66 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:14
8/LL
Data: 30-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - LL do 90, towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1INOWADI (93)WiktoriaSTRAŻYŃSKA (J.1999)056,00
   Szlachetny Półkrew / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Endos / Iza-Boo
   J. Szczuka / -
bpk
1ELIF (137)HannaBASZNIAK (JM.2004)047,46
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
1GRANDIOS (11)KarolinaGODOŚ052,16
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009690138811 / ciemnogniada / Candiavolo / Gariba
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1ARTBEJ (187)NataliaMAJEWSKA (J.2000)051,94
   Małopolska / POL / Wałach / 2001 / - / - / Brokat bej / Arkadia
   j.w / Anetta Kucharska
BPK
1FREE STAR (75)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)047,77
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Nintender / Farina
   Aleksandra Staniek / -
KJK Elizar
1DREAMS (190)AleksandraJACKIEWICZ (J.1998)047,85
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616999670075810 / ciemnogniada / - / -
   - / Ewa Jackiewicz
JKS "W siodle"
1CAESAR (134)WojciechPAŻUCHA00,00
   Deutsches Pferd / GER / Wałach / 2010 / DE410101232510 / kasztanowata / CAT BALOU / BALOU DU ROUET / AMADEA / RUBINSTEIN I
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Metpol Grodziec
1SAURON (114)JuliaTOMCZYK056,02
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Lasko / Sarna
   Wechta Rosnowko / Ola Maziarz
Small Cherry
1MONZA (186)ZuzannaMAJEWSKA (J.2000)046,89
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bienis / Mirabella
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1COSIMA (10)KarolinaGODOŚ047,07
   Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2011 / DE 498-8703330-11 / siwa / nn / Cosa Che
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1SYCYLIA (6)MarekGARUS053,89
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690051110 / gniada / So In Love KWPN / Sorbona sp
   Dorota Hamarowska-Wypych / Iwona Robotycka-Lenczuk
LKJ Moszna
1PIPI (231)AleksandraWISNIEWSKA049,69
   
   
KJ Picador
1RENOMA (107)MartaOLSZEWSKA (JM.2001)048,13
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
   Justyna Wiese / Przemysław Olszewski
KJ Wolica Kalisz
1CIRA W (62)SylwiaPAWELCZAK047,61
   DSH / GER / Klacz / 2005 / - / gniada / Carry Gold / Carry / Classic Girl / Classic Man
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1CIRA W (62)SylwiaPAWELCZAK046,32
   DSH / GER / Klacz / 2005 / - / gniada / Carry Gold / Carry / Classic Girl / Classic Man
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1EMILLA (9)KajaSABOK052,58
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / - / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
1PEGAZ (5)MirellaRUCZKA053,47
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / x / x
   x / x
KJ "Turbud" Brzeg
1CORNVILLE (153)ArethaKOŁODZIEJCZYK053,55
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJK Szary Michałowice
1ESCADO (165)TomaszGAŁCZYŃSKI052,70
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Chacco Fly / Eneida
   Marta Gryglak / Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1BELLA (174)AleksandraGABOR (J.1998)052,33
   Deutsches Pferd / GER / Klacz / 2010 / DE40101232410 / ciemnogniada / BANGKOK GN / BALOU DU ROUET / ANNELIE / ARGENTINUS
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Picador
1PEGAZ (5)MirellaRUCZKA051,06
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / x / x
   x / x
KJ "Turbud" Brzeg
1MONZA (186)ZuzannaMAJEWSKA (J.2000)048,25
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bienis / Mirabella
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1CITIZEN (7)MichalinaSZMUC (JM.2003)052,65
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000562908 / gniada / CONTENDER / ISA III
   Albers Jens / Rafał Szmuc
KJ KORYS Przygorzele
1NAOMI (131)AgnieszkaLUKSA055,40
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009690079212 / gniada / CASSILIO / NORMA
   WIOLETTA PAWELUS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
1WISH W (203)DominikaKSIĄŻEK051,24
   sp / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / ALVAREZ 17 / WOLTA
   - / Marek Rosiak
KJ Picador
1PRIMA APRILIS W (40)KlaraGIEREK (Mł.2005)049,27
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
27MARPHY M (154)AnnaBAŁUT158,91
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009540058807 / gniada / Landcordek / Lavall I / Milka / Mindanao
   Magda Kamińska / Anna Bałut
KJK Szary Michałowice
27MARPHY M (154)AnnaBAŁUT157,83
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009540058807 / gniada / Landcordek / Lavall I / Milka / Mindanao
   Magda Kamińska / Anna Bałut
KJK Szary Michałowice
27ORVALLO (110)HalinaREMISZ157,61
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Don Cavallo / Orla
   SK Prudnik / Halina Remisz
KJ ROYAL
27ESCADO (165)TomaszGAŁCZYŃSKI157,60
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Chacco Fly / Eneida
   Marta Gryglak / Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
27CORNVILLE (153)ArethaKOŁODZIEJCZYK157,67
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJK Szary Michałowice
27PAVAROTTI (189)AnettaKUCHARSKA157,58
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
27ACARENZA (130)JuliaSZMUC (JM.2001)158,78
   OLD / DEU / Klacz / 2008 / DE433330996308 / gniada / Carenzo / Amazing Chica
   Jutta u. Joseph Junker / Rafał Szmuc
KJ KORYS Przygorzele
34WILLY WONKA (228)JoannaPOCIECHA-OCHAB265,69
   
   
OSK Michalscy Trzebnica
35CITIZEN (7)MichalinaSZMUC (JM.2003)450,15
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000562908 / gniada / CONTENDER / ISA III
   Albers Jens / Rafał Szmuc
KJ KORYS Przygorzele
35WISH W (203)DominikaKSIĄŻEK455,41
   sp / Polska / klacz / 2010 / - / gniada / ALVAREZ 17 / WOLTA
   - / Marek Rosiak
KJ Picador
35DOLORES (81)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)456,95
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
35PIPI (231)AleksandraWISNIEWSKA451,00
   
   
KJ Picador
35ARIAN (230)VictoriaKOŁODZIEJCZYK449,37
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
35CAESAR (134)WojciechPAŻUCHA469,68
   Deutsches Pferd / GER / Wałach / 2010 / DE410101232510 / kasztanowata / CAT BALOU / BALOU DU ROUET / AMADEA / RUBINSTEIN I
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Metpol Grodziec
41KENIA (113)MartynaWALKÓW558,66
   MŁP / POL / Klacz / 2009 / POL 006 58 00826 09 / siwa / JURAND / KOLEKCJA
   Andrzej Omański / Martyna Walków
KJ VOLTA
42PAVAROTTI (189)AnettaKUCHARSKA664,00
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
43KORAB (116)AleksandraZACHARA872,17
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / Rammstein / Katania
   Jan Tomasz Procajło / Aleksandra Zachara
OSK Michalscy Trzebnica
43DOLORES (81)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)870,52
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
45ORVALLO (110)HalinaREMISZ1167,27
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Don Cavallo / Orla
   SK Prudnik / Halina Remisz
KJ ROYAL
45DARLING Z (71)AleksandraKISILEWICZ1182,25
   Z / POL / Wałach / 2010 / 056015Z55605910 / - / Diamant Z / Nimf 2
   Z / Kisilewicz Andrzej
klub Jeździecki PICADOR
47ACARENZA (130)JuliaSZMUC (JM.2001)23100,21
   OLD / DEU / Klacz / 2008 / DE433330996308 / gniada / Carenzo / Amazing Chica
   Jutta u. Joseph Junker / Rafał Szmuc
KJ KORYS Przygorzele
 JANOSIK (108)ZuzannaMIELCAREK (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Homerus / Jarota
   Andrzej Kuświk / Andrzej Kuświk
KJ WOLICA
 WILLY WONKA (228)JoannaPOCIECHA-OCHABeli
   
   
OSK Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
329
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
57 s
Startowało koni
49
Ukończyło koni
47
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:15
9/L
Data: 30-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L 100 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1QUIDAM DE HENRY (222)AndreaKREUTZER051,32
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
1FRANKENHOEH'S MY LORD (168)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)053,63
   Kuc Wal / POL / Ogier / 2004 / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
1MADAM W (41)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)051,68
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
1KWD RAUDHETTA WE (21)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)052,55
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
1COSIMA (10)KarolinaGODOŚ054,51
   Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2011 / DE 498-8703330-11 / siwa / nn / Cosa Che
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1SCARLET (46)KrzysztofGOZDEK062,15
   Hannover / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / El-Vita
   Sławomir Olesiński / Krzysztof Ludwiczak
BPK
1CELADINE (150)DominikaLUTY063,73
   WESTF / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Contendro II / / Callas / Castillo
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
1NIKIDAM DU CHATEAU (31)PrzemysławCZEKAJ (JM.2002)053,55
   Selle France / FRA / Ogier / 2001 / - / gniada / Quidam de revel / Sophie du Chateau
   Franc / PIAFF AGNIESZKA CZEKAJ
KJ OKOŁY
1CELADINE (150)DominikaLUTY062,91
   WESTF / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Contendro II / / Callas / Castillo
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
1PRINCESSA II W (42)MagdalenaPINOCY056,35
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
1RENOMA (107)MartaOLSZEWSKA (JM.2001)056,99
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
   Justyna Wiese / Przemysław Olszewski
KJ Wolica Kalisz
1SYCYLIA (6)MarekGARUS053,99
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690051110 / gniada / So In Love KWPN / Sorbona sp
   Dorota Hamarowska-Wypych / Iwona Robotycka-Lenczuk
LKJ Moszna
1KASTOR (133)KonradSTEFANSKI054,01
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / PERES / KORA
   DARIUSZ WITKOWSKI / KONRAD STEFANSKI
OLMET-OSPET OSTROW WLKP
1BELLA (174)AleksandraGABOR (J.1998)059,49
   Deutsches Pferd / GER / Klacz / 2010 / DE40101232410 / ciemnogniada / BANGKOK GN / BALOU DU ROUET / ANNELIE / ARGENTINUS
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Picador
1GOLDEN BOY (183)LudwikaHRABSKA (JM.2001)057,96
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
1KENIA (113)MartynaWALKÓW053,56
   MŁP / POL / Klacz / 2009 / POL 006 58 00826 09 / siwa / JURAND / KOLEKCJA
   Andrzej Omański / Martyna Walków
KJ VOLTA
1JANOSIK (108)ZuzannaMIELCAREK (JM.2002)050,18
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Homerus / Jarota
   Andrzej Kuświk / Andrzej Kuświk
KJ WOLICA
1COBERLINA (129)WeronikaKOROBLOWSKA (JM.2003)062,11
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo / Verina/ Coriander
   Holandia / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Przybylscy
1KRUTYNIA (225)AleksandraKINECKA059,38
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
1GARSON (229)MarcelHOFMAN055,86
   
   
1KRUTYNIA (225)AleksandraKINECKA057,99
   SP / Polska / Klacz / 2004 / - / Siwa / Landjonker S / Kurlandia
   - / Ewa Kinecka
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
1LEDA NAJA W (39)PaulinaMUSIAŁ (JM.2002)059,95
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
1LIBELLO-STAR (155)OliwiaŚMIGIEL (JM.2003)056,63
   HAN. / GER / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Litas - Star / Amazone
   brak / Anna Śmigiel
LKJ Ostroga Opole
1GAŁGANEK (193)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)057,52
   Małopolska / POL / Wałach / 2005 / POL006540116605 / ciemnogniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
BPK
1LIBELLO-STAR (155)OliwiaŚMIGIEL (JM.2003)058,24
   HAN. / GER / Wałach / 2004 / - / kasztanowata / Litas - Star / Amazone
   brak / Anna Śmigiel
LKJ Ostroga Opole
1MISS LOXGRAFINA (29)LenaŻYGADŁO (JM.2001)054,89
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
1BIBA (128)ZosiaPACHURA (JM.2003)052,23
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
1NIKIDAM DU CHATEAU (31)PrzemysławCZEKAJ (JM.2002)058,55
   Selle France / FRA / Ogier / 2001 / - / gniada / Quidam de revel / Sophie du Chateau
   Franc / PIAFF AGNIESZKA CZEKAJ
KJ OKOŁY
1BIBA (128)ZosiaPACHURA (JM.2003)051,01
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
1ALGIDA (127)MateuszŚWISZCZ056,27
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616007610053509 / gniada / Samba Hit / Alaska
   pl / Mateusz Świszcz
KJ Biały Las Przybylscy
1CELEBRITY (27)AgnieszkaOLSZEWSKA059,14
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1BINGO (181)BartoszBUGLA053,57
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Marek Szweda / Bartosz Bugla
KJK Elizar
1JUNIOR (117)ArturDAWIDOWICZ062,95
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / ELMAN / JAGIENKA
   HDSGD / JOANNA KONIECZNA
JKS HANNA
1GRANDIOS (11)KarolinaGODOŚ056,86
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009690138811 / ciemnogniada / Candiavolo / Gariba
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1PENSYLWANIA (30)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)056,80
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Bajou Du Rouet / Matka: Pensacola / O'Key
   Platan / Paula Janowska-Kiełkiewicz
KJ VOLTA
1CLINTELLA (151)DominikaLUTY060,62
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411196509 / siwa / Clinton / / Marena / Jaguar
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
1PENSYLWANIA (30)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)055,92
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Bajou Du Rouet / Matka: Pensacola / O'Key
   Platan / Paula Janowska-Kiełkiewicz
KJ VOLTA
1LALKA-W (80)EwelinaBORUCH (J.1998)056,60
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
1GAUST (109)MartynaGRZESIAK (J.2000)055,61
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Faust Z / Furioso II / Galena / Lais
   Bogumił Józefowski / Daniel Grzesiak
KJ Wolica Kalisz
1LALKA-W (80)EwelinaBORUCH (J.1998)055,64
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
1FIGARO (83)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)061,69
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1BAJKA (118)JustynaGACZKOWSKA (JM.2003)050,51
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009670022904 / siwa / Basior / Branka
   Agata Plewka / Ryszard Gaczkowski
KJ Royal
1BINGO (210)ZuzannaJAROCKA (JM.2003)058,42
   
   
KJ Trachy Gliwice
1GARTON (73)JacekGURBIEL063,40
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009670088610 / siwa / Voltaire / Golanda
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ PICADOR
1CHARLOTA (120)MartaWYLĘGA062,39
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Liberatto P / Chanel
   Romuald Dolata / Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
1BAZALT (28)MajaKLUKA (JM.2001)054,19
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
1TEXAS (20)AlicjaCOPPIN (JM.2002)052,62
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL 999 67 00 719 02 / kasztanowata / NN / NN
   . / .
Klub jeździecki Royal
1BAZALT (28)MajaKLUKA (JM.2001)054,96
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
1BRANDY (147)MagdaKAMIŃSKA060,96
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Burberry / Melody M
   Kamińska Magda / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
1CORNEL (227)JacekMURACZEWSKI058,96
   
   
LKS Cwał
1BOLD PRINZ (59)PatrycjaOSIECKA057,83
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / - / -
   - / -
Cwał Poznań
1DALTON (37)MałgorzataDUDA (J.2000)059,18
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL 009 69 01046 06 / kasztanowata / Turbud Alino / Dedra
   Nowotny Bernard / Elżbieta Podejko Duda
KJ Royal
1HENDIKAP (169)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)054,48
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
1ARTEMIDA L (12)AgnieszkaOSIŃSKA (J.1999)052,53
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Lansjer L / Alexiana L
   KJ Aleksander Elizówka, 21-003 Ciecierzyn / Tomasz Osiński
KJ ROYAL
1LUCYFER (221)JoannaSTASIAK055,82
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
1SALLUST-S (24)MartynaZIELIŃSKA (JM.2002)053,42
   SP / POL / Wałach / 2000 / 616009670031200 / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwiński
KS "PEGAZ"
1LUCYFER (221)JoannaSTASIAK058,77
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
58WALENCJA (136)JoannaPOCIECHA-OCHAB167,14
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
58BRANDY (147)MagdaKAMIŃSKA164,04
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Burberry / Melody M
   Kamińska Magda / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
58CUMA (139)JulitaPOPŁAWSKA166,63
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
58FIGARO (83)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)164,97
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
58CHUCK NORRIS (2)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)164,42
   Holsztynski / DEU / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Carrico / Gerona
   - / Olimpia Bembenik
Agro Handel
58SONNY BOY ,,M'' (77)JoannaMARCINIAK164,09
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / DE433330462909 / kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   Sonnhard u. Iris Hierse / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
64GAŁGANEK (193)OlgaSKRZYPIŃSKA (JM.2001)271,99
   Małopolska / POL / Wałach / 2005 / POL006540116605 / ciemnogniada / Banita / Giga
   - / Monika Kwil-Skrzypińska
BPK
64NAOMI (131)AgnieszkaLUKSA268,27
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009690079212 / gniada / CASSILIO / NORMA
   WIOLETTA PAWELUS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
64COPACABANA K (200)JoannaMARCINIAK269,15
   
   
KJ Metpol Grodziec
64CHARLOTA (120)MartaWYLĘGA269,22
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Liberatto P / Chanel
   Romuald Dolata / Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
68ERUDYTA (45)KrzysztofGOZDEK372,36
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Equesta Chariee SJ
   Zygmunt Kutnik / Zygmunt Kutnik
BPK
69FOUR ROSES (176)ZuzannaPAWŁOWSKA (JM.2002)453,41
   Czeski Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2003 / - / gniada / Silvio II / Runa
   - / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
69BAJKA (118)JustynaGACZKOWSKA (JM.2003)448,93
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009670022904 / siwa / Basior / Branka
   Agata Plewka / Ryszard Gaczkowski
KJ Royal
69ALGIDA (127)MateuszŚWISZCZ455,62
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616007610053509 / gniada / Samba Hit / Alaska
   pl / Mateusz Świszcz
KJ Biały Las Przybylscy
69MISTER ULCO (140)LauraKOSTEK (J.2000)457,10
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Ulco / Missy Quin
   Gmyrek Karol / Paweł Kostek
BKP
69COBERLINA (129)WeronikaKOROBLOWSKA (JM.2003)459,43
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo / Verina/ Coriander
   Holandia / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Przybylscy
69EMILLA (9)KajaSABOK456,84
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / - / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
69SAURON (114)JuliaTOMCZYK462,11
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Lasko / Sarna
   Wechta Rosnowko / Ola Maziarz
Small Cherry
76SCARLET (46)KrzysztofGOZDEK670,01
   Hannover / POL / Klacz / 2010 / - / - / Stakkato / El-Vita
   Sławomir Olesiński / Krzysztof Ludwiczak
BPK
77NOTA (15)MonikaKŁAPIŃSKA858,46
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
77ARTEMIDA L (12)AgnieszkaOSIŃSKA (J.1999)854,60
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Lansjer L / Alexiana L
   KJ Aleksander Elizówka, 21-003 Ciecierzyn / Tomasz Osiński
KJ ROYAL
77CELEBRITY (27)AgnieszkaOLSZEWSKA863,59
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
77FOUR ROSES (176)ZuzannaPAWŁOWSKA (JM.2002)855,25
   Czeski Gorącokrwisty / POL / Klacz / 2003 / - / gniada / Silvio II / Runa
   - / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
77MISS LOXGRAFINA (29)LenaŻYGADŁO (JM.2001)854,02
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
82KORAB (116)AleksandraZACHARA1276,78
   SP / POL / Ogier / 2006 / - / ciemnogniada / Rammstein / Katania
   Jan Tomasz Procajło / Aleksandra Zachara
OSK Michalscy Trzebnica
83GERA-S (121)ŁukaszWYLĘGA1765,12
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Le Mistral / Galette
   Roman Stodolny / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
84JOHNY THIVIO (214)SaraGLONEK1988,77
   
   
85GERA-S (121)ŁukaszWYLĘGA2459,54
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Le Mistral / Galette
   Roman Stodolny / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
86CORNEL (227)JacekMURACZEWSKI2597,05
   
   
LKS Cwał
 PRIMA APRILIS W (40)KlaraGIEREK (Mł.2005) ELI
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy DESANT

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
368
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
64 s
Startowało koni
87
Ukończyło koni
86
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:17
10/P
Data: 30-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P 110 o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MADAM W (41)MajaBROMBOSZCZ (JM.2004)4439,54200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2KASTOR (133)KonradSTEFANSKI4439,84130 PLN
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / PERES / KORA
   DARIUSZ WITKOWSKI / KONRAD STEFANSKI
OLMET-OSPET OSTROW WLKP
3STENTOR D (171)StanisławaGAWAŁEK4440,0680 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 1999 / - / - / Great Pleasure / Helleminka
   - / Stanisława Gawałek
KJK Elizar
4TORNADO II (177)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)4440,1350 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
5BINGO (181)BartoszBUGLA4441,31
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Marek Szweda / Bartosz Bugla
KJK Elizar
5T STAR Z (3)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)4441,31
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / Tomasz Klein
JKS Przybyszewo
7HENDIKAP (169)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)4441,68
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
8CORCOVADO (205)TomaszGAŁCZYŃSKI4442,10
   
   
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
9GRANVILLE K (86)WiktoriaLIS4442,17
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610090709 / ciemnogniada / Camirez / Grenada
   . / Wiktoria Lis
BPK SLA
10LEDA NAJA W (39)PaulinaMUSIAŁ (JM.2002)4443,05
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
11NARCOTIN (1)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)4443,21
   Holsztynski / GER / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Nekton / V-Arcadia
   - / Wiktoria Bembenik
Agro Handel
12CLIFFHANGER 3 (201)TomaszKLEIN4443,23
   
   
JKS Przybyszewo
13GRAND CORIDA (126)KatarzynaNAGÓRKA4445,80
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
14GARSON (229)MarcelHOFMAN4446,14
   
   
15LIMBO (124)WeronikaROGALSKA (JM.2003)4446,55
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
16DORIS DAY (132)AnnaBONDZIUL4446,99
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Dilmar / Doris
   Renata Wójcik / Anna Bondziul
Olmet Ostsped
17JUSTE MILIEU (188)SandraPAWLAK4447,01
   SP / POL / Klacz / 1999 / - / - / Marino / Jugosławia
   Krzysztof Ferenstein / Katarzyna Kasprzak
BPK
18DAMA BANKIETOWA N (122)ŁukaszWYLĘGA4447,14
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Bankiet / Donna Louisa P
   Katarzyna Niedźwiecka / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
19VITALIS (60)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)4447,27
   SP / POL / Ogier / 2007 / 11933 / siwa / IMEQUYL / VICKY
   Tadeusz Złotowski / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
20WHOOPY BOY (115)MarekGARUS4450,64
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
21TRINITI (157)MartaGARBOWSKA (J.2000)4452,55
   SP / POL / Klacz / 2008 / DE455870362908 / gniada / Candiavolo hol. / Trixi de Schoenefeld belg.gorac.
   SK Okoły / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga
22ERUDYTA (45)KrzysztofGOZDEK4452,81
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Erebus / Equesta Chariee SJ
   Zygmunt Kutnik / Zygmunt Kutnik
BPK
23BRITAN LAN GO (209)MonikaKOŁODZIEJ4452,90
   
   
24URACA II (217)TomaszKUCZERAWY4453,05
   SP / Polska / Klacz / 2010 / - / - / Baloussini / Uptown Girl
   Kuczerawy / Kuczerawy
BPK
25OLIMPIC STAR (219)TomaszKUCZERAWY4453,36
   niemiecki koń sport. / Niemcy / Ogier / 2011 / - / Siwa / Olympic Fire / Landra/Levisto
   Niemcy / E.Kryczka Gillmaier
BPK
26CLINTELLA (151)DominikaLUTY4453,93
   WESTF / GER / Klacz / 2009 / DE441411196509 / siwa / Clinton / / Marena / Jaguar
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
27CHIMEQUYL (47)AleksandraBOLKO (JM.2001)4454,36
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
SK Ciekocinko
28CALL OF DUTY ,, M'' (76)JoannaMARCINIAK4454,61
   Oldenburg / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
29CHUCK NORRIS (2)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)4456,48
   Holsztynski / DEU / Wałach / 2001 / - / ciemnogniada / Carrico / Gerona
   - / Olimpia Bembenik
Agro Handel
30CUMA (139)JulitaPOPŁAWSKA4457,45
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
31SONNY BOY ,,M'' (77)JoannaMARCINIAK4458,53
   Oldenburg / POL / Wałach / 2009 / DE433330462909 / kara / Sandro Boy Junior / SH Latina
   Sonnhard u. Iris Hierse / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
32GARTON (73)JacekGURBIEL4461,85
   SP / POL / Ogier / 2010 / 616009670088610 / siwa / Voltaire / Golanda
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ PICADOR
33GAUST (109)MartynaGRZESIAK (J.2000)4346,42
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Faust Z / Furioso II / Galena / Lais
   Bogumił Józefowski / Daniel Grzesiak
KJ Wolica Kalisz
34COPACABANA K (200)JoannaMARCINIAK4363,81
   
   
KJ Metpol Grodziec
35PATAGONIA (111)AnnaMIŚKIEWICZ4150,70
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
36BOLD PRINZ (59)PatrycjaOSIECKA4155,49
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / - / -
   - / -
Cwał Poznań
37TURBUD ALL RISK (17)ArturDAWIDOWICZ4157,76
   KWPN / BEL / Ogier / 2005 / - / kara / Cartier Van De Heffinck / / Raphaela Ross / Lancelot
   - / Artur Dawidowicz
JKS HANNA
38STOCK (52)PiotrMORSZTYN4160,05
   Oldenburska / GER / Ogier / 2011 / - / - / STALYPSO / MANDY
   HEINRICH HOEFFER / WOJCIECH CIEŚLARCZYK
KJ Osadkowski
39GOLDEN BOY (183)LudwikaHRABSKA (JM.2001)4050,93
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
40DREAMY M (148)MagdaKAMIŃSKA4058,45
   SP / POL / Klacz / 2000 / - / - / NN / NN
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
41FIRST ONE (202)OlafKLEIN (J.1999)3949,32
   
   
JKS Przybyszewo
42AMETYS (158)JuliaCICHECKA3963,60
   CS / CZE / Klacz / 2005 / 203010237360105 / kasztanowata / Arras aust.gorac. / Amareta Zw
   Pavel Kondziolka / Marek Cichecki
LKJ Ostroga
43MISTER ULCO (140)LauraKOSTEK (J.2000)3849,44
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Ulco / Missy Quin
   Gmyrek Karol / Paweł Kostek
BKP
44ELKANAN (74)MałgorzataBRODZIAK3859,40
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / - / Voltaire / Elba
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ Picador
45ROMA (125)KevinNAGÓRKA (J.2000)3867,40
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
46BAGATELA (142)AleksandraSKIBA (J.1999)3869,63
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / - / Pegasus HB / Bakalia
   Polska / Kolano Adam
BPK
47MALAQUIDA (145)MonikaJENDRO (J.1999)3869,64
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Lando / Mantyla
   Polska / Jendro Elżbieta
Bez przynależność klubowej
48KWD RAUDHETTA WE (21)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)3746,41
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
49CASPIAN (89)MonikaMATUSZEWSKA3656,33
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
OSK Michalscy
50PRINCESSA II W (42)MagdalenaPINOCY3657,97
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
51WALENCJA (136)JoannaPOCIECHA-OCHAB3060,19
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Samba Hit II / Wiena/Conteur
   Piotr Mazurek / Piotr Mazurek
OSK Michalscy Trzebnica
52SCADA (99)AgnieszkaOLSZEWSKA2953,47
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
53NAPAPIJRI 2 (69)OlafKLEIN (J.1999)2348,32
   Zweibrucker / POL / Wałach / 2008 / - / - / Numero Uno / Dorly
   Gestut Sprehe GmbH / Gestut Sprehe GmbH
JKS Przybyszewo
54QUIDAM DE HENRY (222)AndreaKREUTZER1243,14
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
55LOMBIQUEEN (112)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)1244,08
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Qumbal / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
56ERGOS G (173)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)1244,72
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / Maram / Eurydyka G
   Jerzy Gaszka / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
57NOTA (15)MonikaKŁAPIŃSKA1246,24
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
58COCORRADO (208)MartynaKAŁDONEK1250,59
   
   
59GIORDINA (144)HannaPIEŚNIAK (JM.2001)1251,34
   Niem.sport. / POL / Klacz / 2004 / - / - / Chacon / Grace
   Niemcy / Skwara Monika
Bez przynależność klubowej
60DARK (194)JuliaSZUT (J.2000)1258,81
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590194608 / kasztanowata / Qumball / Kimball / Dracena / Konsul
   - / Julia Szut
JKS Hanna
60VYKARLOS (43)ArturDAWIDOWICZ1258,81
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / - / - / Numero Uno / Nykarla
   HOLANDIA / ARTUR DAWIDOWICZ
JKS HANNA
62DALTON (37)MałgorzataDUDA (J.2000)954,94
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL 009 69 01046 06 / kasztanowata / Turbud Alino / Dedra
   Nowotny Bernard / Elżbieta Podejko Duda
KJ Royal
63BINGO (210)ZuzannaJAROCKA (JM.2003)667,15
   
   
KJ Trachy Gliwice
64JUNIOR (117)ArturDAWIDOWICZ554,19
   SP / POL / Wałach / 2002 / - / - / ELMAN / JAGIENKA
   HDSGD / JOANNA KONIECZNA
JKS HANNA
65LORD II W (38)WaldemarWOJTYCZKA342,36
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
66TEXAS (20)AlicjaCOPPIN (JM.2002)350,58
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL 999 67 00 719 02 / kasztanowata / NN / NN
   . / .
Klub jeździecki Royal
67LECHITA (85)WiktoriaLIS040,38
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540074301 / siwa / Renommee / Lady
   . / Wiktoria LIs
BPK SLA
 SALLUST-S (24)MartynaZIELIŃSKA (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2000 / 616009670031200 / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwiński
KS "PEGAZ"
 JOHNY THIVIO (214)SaraGLONEK REZ
   
   

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
62 s
Startowało koni
69
Ukończyło koni
67
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:19
11/N
Data: 30-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N 120 zwykły art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POETIN (180)JuliaCIEŚLAR054,96450 PLN
   WESTF / POL / Klacz / 2008 / DE441410972208 / gniada / Piano II / Pilot / Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
   - / Jan Cieślar
KJK Elizar
2STENTOR D (171)StanisławaGAWAŁEK059,61300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 1999 / - / - / Great Pleasure / Helleminka
   - / Stanisława Gawałek
KJK Elizar
3T STAR Z (3)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)063,25150 PLN
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / Tomasz Klein
JKS Przybyszewo
4COSA CHE (14)KarolinaGODOŚ064,14100 PLN
   Warmblut / AUT / Klacz / 2006 / 040018710006506 / ciemnogniada / Caretello B / Caretino / Gariba / Garibaldi
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
5BALOU (184)LudwikaHRABSKA (JM.2001)065,26
   KWPN / NLD / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora / Lincoln
   brak / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
6LIMBO (124)WeronikaROGALSKA (JM.2003)065,72
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
7AMETYS (158)JuliaCICHECKA066,02
   CS / CZE / Klacz / 2005 / 203010237360105 / kasztanowata / Arras aust.gorac. / Amareta Zw
   Pavel Kondziolka / Marek Cichecki
LKJ Ostroga
8TORNADO II (177)AnnaSTĘCHŁY (J.1999)066,38
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590162207 / gniada / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool
   - / Anna Stęchły
KJK Elizar
9LAVITA-L (23)AgnieszkaMIERZWIŃSKA066,39
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Alvarez 17 / Lawa
   Jan Liberski / Jan Liberski
KS Pegaz Chwałowice
10JUST AN HERO (44)KrzysztofGOZDEK067,38
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / - / - / Erco Van't Roosaker / Nimfe de la Pomme
   Luc Henry / Firma Sezam-Instal Sp.j.
BPK
11PATAGONIA (111)AnnaMIŚKIEWICZ068,04
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
12CLINTORD'S SON M (78)KrzysztofGOZDEK068,36
   OLD / POL / Wałach / 2010 / DE418180166510 / gniada / Clintord I / Clinton I / Politesse d'Ete / Italic Des Salines
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
13KASHMIR (104)GabrielaBIEDKA070,30
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / - / Bajou du Rouet / Katrina
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
14CHIMEQUYL (47)AleksandraBOLKO (JM.2001)070,73
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
SK Ciekocinko
15DARK (194)JuliaSZUT (J.2000)071,08
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009590194608 / kasztanowata / Qumball / Kimball / Dracena / Konsul
   - / Julia Szut
JKS Hanna
16CALL OF DUTY ,, M'' (76)JoannaMARCINIAK071,23
   Oldenburg / POL / Wałach / 2010 / DE418180207710 / siwa / Calido / Fatima
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
KJ Metpol Grodziec
17NARCOTIN (1)OlimpiaBEMBENIK (J.1998)071,85
   Holsztynski / GER / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Nekton / V-Arcadia
   - / Wiktoria Bembenik
Agro Handel
18QUE SERANDO (146)MagdaKAMIŃSKA072,58
   Oldenburg / GER / Wałach / 2005 / - / - / Quidams Rubin / Arilena
   Niemcy / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
19ELKANAN (74)MałgorzataBRODZIAK074,98
   SP / POL / Ogier / 2009 / - / - / Voltaire / Elba
   Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
KJ Picador
20FLOYD (160)ŁukaszWASILEWSKI075,01
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / 528003201003444 / kasztanowata / Casall / Caretino / Texas M / Indoctro
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Canex Dog Przybyszewo
21VYKARLOS (43)ArturDAWIDOWICZ075,42
   KWPN / NLD / Wałach / 2002 / - / - / Numero Uno / Nykarla
   HOLANDIA / ARTUR DAWIDOWICZ
JKS HANNA
22CONCERTO (8)AgnieszkaNURKOWSKA179,81
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330418705 / gniada / Concetto / Caletto I / Los Angeles / Levantos I
   - / Zbigniew Nurkowski
KJ Avanti
23ONCE AGAIN (55)PiotrMORSZTYN180,27
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / ODER / KARIN
   MICHAŁ WOŹNIAK / WACŁAW PRZYSADA
KJ Osadkowski
24LADY-S (179)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)451,35
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
25GLORIA (196)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)456,52
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
26LECHITA (85)WiktoriaLIS457,84
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540074301 / siwa / Renommee / Lady
   . / Wiktoria LIs
BPK SLA
27CANASTER (58)PawełCHUDZIAK461,94
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / - / - / -
   - / -
WTH Hermanów
28CHAMPERELLE M (79)KrzysztofGOZDEK463,73
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE418180168010 / kasztanowata / Canto / Canturo / Havima / Nurjev
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
29CASH S (19)JasminaDMYSZEWICZ (J.2000)464,88
   Rheinlander / POL / Wałach / 2001 / DE443430499101 / gniada / Charisma / Calido / Prestige / Pageno
   Rheinisches Pferdestammbuch E.V. / Michal Rynowiecki
olmet ostsped
30BILLY BOY (163)ZuzannaPISARSKA (J.2000)465,07
   SP / POL / Wałach / 2005 / 12360 / gniada / Analog / Bila
   Bober Artur / Pisarska Edyta
KJ Partynice
31CHACCOS BOY (216)TomaszKUCZERAWY465,72
   bayer / Niemcy / Wałach / 2009 / - / Gniada / Chacco Blue / Rendezvous/ Sandro
   Niemcy / L.Gillmaier
BPK
32DORIS DAY (132)AnnaBONDZIUL465,99
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Dilmar / Doris
   Renata Wójcik / Anna Bondziul
Olmet Ostsped
33GRAND CORIDA (126)KatarzynaNAGÓRKA466,92
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CORLEONE Z / GARDA
   JAN CHRZANOWSKI / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
34DAMA BANKIETOWA N (122)ŁukaszWYLĘGA467,05
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Bankiet / Donna Louisa P
   Katarzyna Niedźwiecka / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
35CLINTARA (204)TomaszGAŁCZYŃSKI469,11
   
   
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
36BANGKOK GN (36)WojciechPAŻUCHA470,56
   OLD / GER / Ogier / 2006 / DE433330309506 / gniada / Balou Du Rouet/ / Ashley/
   Bernd Hoerner / Bernd Hoerner
KJ Metpol Grodziec
37CORCOVADO (205)TomaszGAŁCZYŃSKI470,59
   
   
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
38CASPIAN (89)MonikaMATUSZEWSKA578,43
   Westfalska / POL / Wałach / 2010 / DE 441411205110 / siwa / C-TRENTON Z / LADY AMOUR
   MONTIS SP. Z O.O. / MATUSZEWSKI DARIUSZ
OSK Michalscy
39NAPAPIJRI 2 (69)OlafKLEIN (J.1999)579,77
   Zweibrucker / POL / Wałach / 2008 / - / - / Numero Uno / Dorly
   Gestut Sprehe GmbH / Gestut Sprehe GmbH
JKS Przybyszewo
40CAPPONE (13)KarolinaGODOŚ683,83
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000705369 / kasztanowata / Untouchable/ / L. Coradin/
   Comb. Aldering Swelhaim / Iwona Kraszewska-Godoś
KJ Royal
41ZGODA (172)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)860,10
   SP / POL / Klacz / 1997 / POL009600025697 / gniada / Sofix / Fanimo / Zaduma / Ali Bej
   
KJK Elizar
42ARCHIMEDES (149)DominikaLUTY867,17
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / - / - / TJUNSKE / URELLA
   HOLANDIA / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy
43VITALIS (60)PaulinaPAWELCZAK (JM.2001)868,44
   SP / POL / Ogier / 2007 / 11933 / siwa / IMEQUYL / VICKY
   Tadeusz Złotowski / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
44RICO (192)IzabelaMATYSIAK871,68
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
45LOMBIQUEEN (112)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)874,45
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Qumbal / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
46TURBUD ALL RISK (17)ArturDAWIDOWICZ876,77
   KWPN / BEL / Ogier / 2005 / - / kara / Cartier Van De Heffinck / / Raphaela Ross / Lancelot
   - / Artur Dawidowicz
JKS HANNA
47CHICA'S BOY Z (16)KarolinaWALIGÓRSKA (J.1998)877,61
   Zangersheide / POL / Wałach / 2006 / Z546806 / ciemnogniada / Chicago I Z / Namira Z
   Zangersheide / Małgorzata Waligórska
Ludowy Klub Sportowy Cwał
48BRITAN LAN GO (209)MonikaKOŁODZIEJ979,61
   
   
49WHOOPY BOY (115)MarekGARUS996,65
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
50COCORRADO (208)MartynaKAŁDONEK1084,48
   
   
51QUANTITA (32)DamianOSTRĘGA10101,36
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Guffi / Quindora Z
   Krzysztof Jonik / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
52ROMA (125)KevinNAGÓRKA (J.2000)1268,09
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / LANDINO / RARISSA
   JACEK WÓJTOWICZ / KATARZYNA NAGÓRKA
KJ TRACHY
53CLIFFHANGER 3 (201)TomaszKLEIN1268,80
   
   
JKS Przybyszewo
54RAMZES (4)KarolinaWALIGÓRA1270,09
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Spartakus / Rapsodia/Ramalgo Z
   Stanisław Kurkowski / Małgorzata Waligora
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
55TRINITI (157)MartaGARBOWSKA (J.2000)1273,23
   SP / POL / Klacz / 2008 / DE455870362908 / gniada / Candiavolo hol. / Trixi de Schoenefeld belg.gorac.
   SK Okoły / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga
56ERGOS G (173)JuliaGAWAŁEK (JM.2001)1273,99
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / siwa / Maram / Eurydyka G
   Jerzy Gaszka / Andrzej Gawałek
KJK Elizar
57AKBAR ANGEL (35)DamianOSTRĘGA1672,59
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Arlin / Aloube Z
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
58LORD II W (38)WaldemarWOJTYCZKA2067,98
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
 JODIE (56)PiotrMORSZTYN REZ
   XX / POL / Klacz / 2006 / - / - / SORBIE TOUFR / JESSICA
   - / ANDRZEJ CHMIELOWSKI
KJ Osadkowski

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
452
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
59
Ukończyło koni
58
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:20
12/C
Data: 30-04-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C 130 z wyboru trasy art.271
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
CzasBłędyNagroda
Prize
1POETIN (180)JuliaCIEŚLAR58,400700 PLN
   WESTF / POL / Klacz / 2008 / DE441410972208 / gniada / Piano II / Pilot / Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
   - / Jan Cieślar
KJK Elizar
2EQUANDO (213)ŁukaszWASILEWSKI59,230450 PLN
   
   
KJ Canex Dog Przybyszewo
3GLORIA (196)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)60,294350 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
4AUGUST (162)BognaSĄSIADEK60,480200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
5FLOYD (160)ŁukaszWASILEWSKI62,600
   KWPN / NED / Wałach / 2010 / 528003201003444 / kasztanowata / Casall / Caretino / Texas M / Indoctro
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Canex Dog Przybyszewo
6COSA CHE (14)KarolinaGODOŚ65,600
   Warmblut / AUT / Klacz / 2006 / 040018710006506 / ciemnogniada / Caretello B / Caretino / Gariba / Garibaldi
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
7ABEL TASMAN (135)JoannaPOCIECHA-OCHAB66,480
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / 5280030508357 / kasztanowata / Tenerife VDL / Nibalia/Nimmerdor
   Holandia / Tomasz Ochab
OSK Michalscy Trzebnica
8LOLIPOP (191)JakubWINTER68,144
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / gniada / Landjager G / Guinnes
   . / WINTER JAKUB
KJ JEZIORKI-OSIECZNA
9TAROLA D (178)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)68,224
   KWPN / CZE / Klacz / 2000 / 0002366 / ciemnogniada / Salamon / Darco / Karola / Bernstein
   - / Skrzypiec Iwona
KJK Elizar
10ARCHIMEDES (149)DominikaLUTY69,890
   KWPN / NLD / Wałach / 2005 / - / - / TJUNSKE / URELLA
   HOLANDIA / IWONA KRUSZYŃSKA
Stadnina Koni Kruszyńscy
11CRAZY RAY (33)DamianOSTRĘGA70,520
   Oldenburska / POL / Wałach / 2004 / - / - / Epsom Gesmeray / Capella
   Paul Schockemohle / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
12CAPPONE (13)KarolinaGODOŚ71,060
   KWPN / NED / Wałach / 2007 / 528003000705369 / kasztanowata / Untouchable/ / L. Coradin/
   Comb. Aldering Swelhaim / Iwona Kraszewska-Godoś
KJ Royal
13LADY-S (179)AgataSKRZYPIEC (JM.2001)71,7712
   Słowacki Gorącokrwisty / SVK / Klacz / 2005 / 703001702142005 / gniada / Lady's Lower / Lord / Sisi / Aldamit
   - / Iwona Skrzypiec
KJK Elizar
14GOTHICA G (18)SophieVON WERNER (JM.2001)75,334
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / - / Czarownik / Gilda
   ND / von Werner
KJ Aldragho Piaseczno
15WERS (105)GabrielaBIEDKA76,150
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
16AKTIW (95)AgnieszkaOLSZEWSKA76,2412
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / - / - / Lider/ / Austria/
   Karol Gmyrek / ATTIS P.P.ROL.SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
17CANASTER (58)PawełCHUDZIAK77,090
   SP / POL / Wałach / 0000 / - / - / - / -
   - / -
WTH Hermanów
18ASHFORD 4 (223)MariuszKĄKOL79,098
   Old / GER / Stallion / 2004 / - / Other/Dark bay / Ars vivendi / Hapsptstutbuch/Coupon
   Gruener, Ewald / Mariusz Kąkol
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
19BANGKOK GN (36)WojciechPAŻUCHA81,798
   OLD / GER / Ogier / 2006 / DE433330309506 / gniada / Balou Du Rouet/ / Ashley/
   Bernd Hoerner / Bernd Hoerner
KJ Metpol Grodziec
20JUST AN HERO (44)KrzysztofGOZDEK82,694
   BWP / BEL / Wałach / 2009 / - / - / Erco Van't Roosaker / Nimfe de la Pomme
   Luc Henry / Firma Sezam-Instal Sp.j.
BPK
21SAVOY 51 (224)MariuszKĄKOL83,444
   
   
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
22RICO (192)IzabelaMATYSIAK93,150
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
23CHAMPERELLE M (79)KrzysztofGOZDEK93,410
   OLD / POL / Klacz / 2010 / DE418180168010 / kasztanowata / Canto / Canturo / Havima / Nurjev
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
24CLINTORD'S SON M (78)KrzysztofGOZDEK94,844
   OLD / POL / Wałach / 2010 / DE418180166510 / gniada / Clintord I / Clinton I / Politesse d'Ete / Italic Des Salines
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Józef Marciniak
bpk
25LIBERATTO P (123)ŁukaszWYLĘGA94,9912
   SP / POL / Ogier / 2002 / - / kara / Corofini / Loretta
   Witold Polowczyk / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
26WAT NU (22)MirellaRUCZKA95,5116
   OLD / POL / Wałach / 1996 / - / - / Welt Hit / Gloriane
   niemcy / Bernard Ruczka
KJ "Turbud" Brzeg

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu (Time allowed)
120 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:21
13/mini LL
Data: 01-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - mini LL do 60 towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RINGO (49)MartynaHILLA (Mł.2005)060,35
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 013690065405 / srokata / kapsel / Tamiza Rumba
   Kornelia Pryszcz / Lucjan Hilla
okoły
1MILKA (215)OlafRYNOWIECKI056,35
   
   
Olmet Ostsped Ostrów
1MILKA (215)OlafRYNOWIECKI056,23
   
   
Olmet Ostsped Ostrów
1LUNA (156)NataliaGARBOWSKA (JM.2004)056,44
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / kara / Nico-k / Lukka Ponysport
   Anna Zalewska / Wioletta Garbowska
LKJ Ostroga Opole
1BONI (61)ZofiaPAWELCZAK (Mł.2005)041,22
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2004 / POL013640011904 / izabelowata / Faust / Partner / Batida / Cord
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1GOLDEN STAR (50)MartynaHILLA (Mł.2005)051,51
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616616690044810 / - / Khamaro I / Glory
   Iwona Kraszewska / Lucjan Hilla
okoły
7ARTBEJ (187)AnnaPODCZASZYŃSKA1582,06
   Małopolska / POL / Wałach / 2001 / - / - / Brokat bej / Arkadia
   j.w / Anetta Kucharska
BPK
 BRIAN (48)OliwiaZIĘTARA ELI
   Tinker / NED / Wałach / 2009 / - / -
   
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
423
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
73 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:21
14/LL
Data: 01-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - LL do 90 towarzyski, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ELIF (137)HannaBASZNIAK (JM.2004)056,14
   OO / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Imrah / Dhamma Kazrosa / Kerak Ibn Khashil
   Wlk Brytania / Monika Baszniak
OSK Michalscy Trzebnica
1ESCADO (165)TomaszGAŁCZYŃSKI063,56
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Chacco Fly / Eneida
   Marta Gryglak / Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1MONZA (186)ZuzannaMAJEWSKA (J.2000)054,68
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bienis / Mirabella
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1SAURON (114)JuliaTOMCZYK065,84
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / - / Lasko / Sarna
   Wechta Rosnowko / Ola Maziarz
Small Cherry
1PIPI (231)AleksandraWISNIEWSKA056,50
   
   
KJ Picador
1ANIMUSZ (235)MagdalenaKONIECZNA067,87
   
   
SJK Jakubus
1DALLARA (84)AgnieszkaSZLACHTA055,95
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 / - / - / Iterb / Dahara
   Górecka Agnieszka / Agnieszka Szlachta
Jeziorki Osieczna
1PAVAROTTI (189)AnettaKUCHARSKA061,02
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1ORVALLO (110)HalinaREMISZ059,24
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Don Cavallo / Orla
   SK Prudnik / Halina Remisz
KJ ROYAL
1CITIZEN (7)MichalinaSZMUC (JM.2003)057,31
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000562908 / gniada / CONTENDER / ISA III
   Albers Jens / Rafał Szmuc
KJ KORYS Przygorzele
1DREAMS (190)AleksandraJACKIEWICZ (J.1998)054,42
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616999670075810 / ciemnogniada / - / -
   - / Ewa Jackiewicz
JKS "W siodle"
1DARLING Z (71)AleksandraKISILEWICZ056,06
   Z / POL / Wałach / 2010 / 056015Z55605910 / - / Diamant Z / Nimf 2
   Z / Kisilewicz Andrzej
klub Jeździecki PICADOR
1CORNVILLE (153)ArethaKOŁODZIEJCZYK056,81
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJK Szary Michałowice
1PRIMA APRILIS W (40)KlaraGIEREK (Mł.2005)056,62
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
1CIRA W (62)SylwiaPAWELCZAK053,00
   DSH / GER / Klacz / 2005 / - / gniada / Carry Gold / Carry / Classic Girl / Classic Man
   - / Sylwia Pawelczak
JUKS Mieczewo Borkowice
1FREE STAR (75)JuliaCIEŚLAR057,56
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / ciemnogniada / Nintender / Farina
   Aleksandra Staniek / -
KJK Elizar
1ANIMUSZ (235)MagdalenaKONIECZNA064,89
   
   
SJK Jakubus
18CAESAR (134)WojciechPAŻUCHA381,06
   Deutsches Pferd / GER / Wałach / 2010 / DE410101232510 / kasztanowata / CAT BALOU / BALOU DU ROUET / AMADEA / RUBINSTEIN I
   BERND HOERNER / BERND HOERNER
KJ Metpol Grodziec
19MARPHY M (154)AnnaBAŁUT459,81
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009540058807 / gniada / Landcordek / Lavall I / Milka / Mindanao
   Magda Kamińska / Anna Bałut
KJK Szary Michałowice
19CITIZEN (7)MichalinaSZMUC (JM.2003)458,10
   HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000562908 / gniada / CONTENDER / ISA III
   Albers Jens / Rafał Szmuc
KJ KORYS Przygorzele
19ORVALLO (110)HalinaREMISZ468,36
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Don Cavallo / Orla
   SK Prudnik / Halina Remisz
KJ ROYAL
19ARIAN (230)VictoriaKOŁODZIEJCZYK462,37
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
23CAYENNE (34)DamianOSTRĘGA680,77
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Bajou du Rouet / Carrera
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
24INOWADI (93)WiktoriaSTRAŻYŃSKA (J.1999)1184,06
   Szlachetny Półkrew / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Endos / Iza-Boo
   J. Szczuka / -
bpk
25ACARENZA (130)JuliaSZMUC (JM.2001)2487,56
   OLD / DEU / Klacz / 2008 / DE433330996308 / gniada / Carenzo / Amazing Chica
   Jutta u. Joseph Junker / Rafał Szmuc
KJ KORYS Przygorzele
 TYRKONIA K (65)AleksandraKRAWCZYK ELI
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Alamos / Traviata
   Marek Kubacki / Aleksandra Krawczyk
Foran Club Kalisz
 ARIAN (230)VictoriaKOŁODZIEJCZYK ELI
   
   
KJ Stajnia Bukowiec
 CAYENNE (34)DamianOSTRĘGA ELI
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / - / Bajou du Rouet / Carrera
   Mateusz Michalski / Mateusz Michalski
OSK Michalscy
 BOSS (64)SaraWRÓBEL (JM.2001) ELI
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 1997 / POL009610020397 / kasztanowata / WIELAND / BASSA
   Stadnina Koni Posadowo / Sara Wróbel
FORAN CLUB KALISZ
 WILLY WONKA (228)JoannaPOCIECHA-OCHAB ELI
   
   
OSK Michalscy Trzebnica
 ODENVILLE (233)ŁukaszWYLĘGA ELI
   
   
KJ Jumping Team Brynica
 BOSS (64)SaraWRÓBEL (JM.2001) ELI
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 1997 / POL009610020397 / kasztanowata / WIELAND / BASSA
   Stadnina Koni Posadowo / Sara Wróbel
FORAN CLUB KALISZ
 ODENVILLE (233)ŁukaszWYLĘGA REZ
   
   
KJ Jumping Team Brynica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
9
Dystans (m)
423
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
73 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Natalia Gruszka
 Gospodarz toru:


Marek Cichecki

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody

Jakubowice, 29.04-01.05.2016
Wydruk: 01-05-2016 17:38:22
15/L
Data: 01-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - L 100 dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CELEBRITY (27)AgnieszkaOLSZEWSKA078,54
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1FIGARO (83)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)076,16
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1GARSON (229)MarcelHOFMAN067,95
   
   
1GRANDIOS (11)KarolinaGODOŚ071,25
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009690138811 / ciemnogniada / Candiavolo / Gariba
   Rudiger Wassibauer / Rudiger Wassibauer
KJ Royal
1BAZALT (28)MajaKLUKA (JM.2001)065,63
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
1LEGOLAS V (91)JacekMURACZEWSKI072,00
   Oldemburg / GER / Wałach / 2001 / - / gniada / Lord Pezi / Freya
   Niemcy / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
1CONCORDIA J (232)TomaszGAŁCZYŃSKI075,10
   sp / - / klacz / 2007 / - / gniada / Con Capitol/Contender / Pepita/ Popcorn Pilot
   - / Jadwiga Jung
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
1MISTER ULCO (140)LauraKOSTEK (J.2000)074,21
   Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Ulco / Missy Quin
   Gmyrek Karol / Paweł Kostek
BKP
1GAUST (109)MartynaGRZESIAK (J.2000)067,97
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / kasztanowata / Faust Z / Furioso II / Galena / Lais
   Bogumił Józefowski / Daniel Grzesiak
KJ Wolica Kalisz
1BRANDY (147)MagdaKAMIŃSKA076,78
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Burberry / Melody M
   Kamińska Magda / Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
1RENOMA (107)MartaOLSZEWSKA (JM.2001)070,18
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
   Justyna Wiese / Przemysław Olszewski
KJ Wolica Kalisz
1SYCYLIA (6)MarekGARUS070,88
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009690051110 / gniada / So In Love KWPN / Sorbona sp
   Dorota Hamarowska-Wypych / Iwona Robotycka-Lenczuk
LKJ Moszna
1PRINCESSA II W (42)MagdalenaPINOCY071,32
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Desant / Prunelka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
1CHARLOTA (120)MartaWYLĘGA077,72
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Liberatto P / Chanel
   Romuald Dolata / Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
1ACHILLES (226)AndrzejKISILEWICZ067,57
   
   
KJ PICADOR
1CELADINE (150)DominikaLUTY078,83
   WESTF / GER / Klacz / 2011 / - / siwa / Contendro II / / Callas / Castillo
   MONTIS Sp. z o. o. / Iwona Kruszyńska
Stadnina Koni Kruszyńscy
1ACHILLES (226)AndrzejKISILEWICZ069,11
   
   
KJ PICADOR
1BIBA (128)ZosiaPACHURA (JM.2003)062,71
   KUC / POL / Klacz / 2010 / - / - / Ludger / Bajka
   pl / Kamila Tymoczko
KJ Bialy Las
1JANOSIK (108)ZuzannaMIELCAREK (JM.2002)066,60
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Homerus / Jarota
   Andrzej Kuświk / Andrzej Kuświk
KJ WOLICA
1ARTEMIDA L (12)AgnieszkaOSIŃSKA (J.1999)071,38
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Lansjer L / Alexiana L
   KJ Aleksander Elizówka, 21-003 Ciecierzyn / Tomasz Osiński
KJ ROYAL
1PENSYLWANIA (30)NataliaWŁODARCZYK (JM.2001)