Place rider
country  FEIID  
[No.]horse name, FEIID   dressagejumpscrosssum
% points
[p-ce]
jumpstimetime pointssum
[p-ce]
jumpstimetime pointssum
[p-ce]
points
 1  Helena Zagała(J00)
 POL - SKJ Beckersport
 [415] Contendro Lady70.43
44.4
[5]
072.90
0.00.0
[16]
005:20-12s
0.00.0
[5]
44.4
 2  Agnieszka Zuchniak(J99)
 POL - KJ Szwadron Jazdy RP
 [424] Astera70.22
44.7
[6]
068.23
0.00.0
[14]
005:15-17s
0.00.0
[12]
44.7
 3  Dominik Pieniaszek(J99)
 POL - KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
 [403] Pavius69.78
45.3
[8]
070.48
0.00.0
[18]
005:19-13s
0.00.0
[6]
45.3
 4  Wiktoria Knap(J99)
 POL - ZKS Drzonków
10093859
 [420] Quintus68.70
46.9
[12]
073.06
0.00.0
[5]
005:26-6s
0.00.0
[3]
46.9
 5  Aurelia Drywa(J00)
 POL - JKS Dako-Galant
 [441] Serafin69.13
46.3
[10]
067.80
0.00.0
[13]
005:34+2s
0.80.8
[16]
47.1
 6  Anna-Liisa Raudsepp(YR96)
 EST - Estonia
10086500
 [448] Felix 105DH1167.83
48.3
[18]
080.52
0.00.0
[26]
005:15-17s
0.00.0
[12]
48.3
 7  Natalia Klebba(J99)
 POL - bez przyn. klubowej
 [404] Oktawa68.04
47.9
[17]
069.27
0.00.0
[3]
005:36+4s
1.61.6
[17]
49.5
 8  Jan Piasecki
 POL - KJ Facimiech
 [423] Quiletta69.57
45.6
[9]
466.50
0.04.0
[32]
005:19-13s
0.00.0
[6]
49.6
 9  Katarzyna Dulian
 POL - Pomorska Liga Jeździecka
 [408] Gypsy67.83
48.3
[18]
088.07
2.02.0
[27]
005:27-5s
0.00.0
[1]
50.3
 10  Saara Latomaki
 FIN - Finland
10116067
 [501] Bijou du Bois68.91
46.6
[11]
069.63
0.00.0
[22]
005:42+10s
4.04.0
[18]
50.6
 11  Dagmara Wilczewska
 POL - GTH Gdynia
10112165
 [407] Largo 104NO9168.48
47.3
[15]
070.75
0.00.0
[20]
005:43+11s
4.44.4
[21]
51.7
 12  Klara Liden Kiraly(YR97)
 SWE - Sweden
10097008
 [439] Sgt. Pepper 1009700866.74
49.9
[21]
480.82
0.04.0
[33]
005:17-15s
0.00.0
[10]
53.9
 13  Sylwia Zarzycka-Cybulska
 POL - JKS Sokóle
 [416] Ramzes66.74
49.9
[21]
485.32
0.04.0
[31]
005:15-17s
0.00.0
[12]
53.9
 14  Julia Sopińska(J99)
 POL - KJ Dziecinów
10121043
 [411] Orieska63.48
54.8
[32]
069.18
0.00.0
[9]
005:27-5s
0.00.0
[1]
54.8
 15  Robert Pokorny
 CZE - Czech Republic
10060211
 [434] Floor66.74
49.9
[21]
076.97
0.00.0
[19]
005:06-26s
6.06.0
[23]
55.9
 16  Jagoda Turczyńska
 POL - KJ Facimiech
 [427] Awa 104KD5765.22
52.2
[26]
471.39
0.04.0
[28]
005:12-20s
0.00.0
[15]
56.2
 17  Mateusz Kiempa
 POL - SCSJ Coval-Biały Bór
10063864
 [430] Waterloo67.83
48.3
[18]
880.55
0.08.0
[37]
005:19-13s
0.00.0
[6]
56.3
 18  Dominika Dymińska
 POL - KJ Szwadron Jazdy RP
10038796
 [409] Bandita61.96
57.1
[36]
071.44
0.00.0
[15]
005:21-11s
0.00.0
[4]
57.1
 19  Tomasz Olszewski
 POL - KSK Stare Babice
10092290
 [402] Bakalia63.48
54.8
[32]
075.30
0.00.0
[25]
005:42+10s
4.04.0
[18]
58.8
 20  Malin Josefsson
 SWE - Sweden
10029426
 [440] Agaton V 1002942668.70
46.9
[12]
071.86
0.00.0
[12]
005:00-32s
12.012.0
[26]
58.9
 21  Franziska Gillmaier(J98)
 POL - bez przyn. klubowej
10109509
 [437] Rarashek 104YN6372.52
41.2
[1]
074.22
0.00.0
[21]
2005:30-2s
0.020.0
[27]
61.2
 22  Dangis Rakauskas
 LTU - Lithuania
10034158
 [425] Chelsea - S59.57
60.6
[38]
068.97
0.00.0
[17]
005:08-24s
4.04.0
[20]
64.6
 23  Zbigniew Witczak
 POL - WKJ Gabon
 [406] Baszta56.74
64.9
[41]
068.11
0.00.0
[24]
005:18-14s
0.00.0
[9]
64.9
 24  Zydrunas Noreika
 LTU - Lithuania
 [426] Titanas59.57
60.6
[38]
077.49
0.00.0
[11]
005:44+12s
4.84.8
[22]
65.4
 25  Marek Wajda
 POL - KJ Dworek Okuniew
 [413] Meqini65.87
51.2
[24]
478.96
0.04.0
[30]
006:01+29s
11.611.6
[24]
66.8
 26  Julia Gillmaier(J00)
 POL - bez przyn. klubowej
 [444] Quinton65.22
52.2
[26]
474.40
0.04.0
[35]
006:01+29s
11.611.6
[24]
67.8
 27  Patrycja Zubko
 POL - SJ Baborówko
 [414] Cyklon60.87
58.7
[37]
1277.41
0.012.0
[38]
005:17-15s
0.00.0
[10]
70.7
 28  Agnieszka Kopka
 POL - KJ Aromer Józefin
 [446] Bazylia62.17
56.7
[35]
077.17
0.00.0
[10]
006:22+50s
20.020.0
[28]
76.7
 29  Żaneta Niczyporuk-Trela
 POL - JKS Dako-Galant
10110369
 [442] Szejk68.48
47.3
[15]
874.32
0.08.0
[36]
2005:36+4s
1.621.6
[30]
76.9
 30  Agata Błaszczuk
 POL - KJ Strzała Krubiczew
 [433] Sion II68.70
46.9
[12]
077.22
0.00.0
[4]
2005:57+25s
10.030.0
[32]
76.9
 31  Anna Sobańska
 POL - SJ Baborówko
 [431] Florentina64.57
53.1
[29]
074.66
0.00.0
[6]
2005:45+13s
5.225.2
[31]
78.3
 32  Agnieszka Rąbca
 POL - AKJ Trójmiasto
 [400] Ca Irah56.09
65.9
[42]
069.21
0.00.0
[7]
004:51-41s
21.021.0
[29]
86.9
 33  Juula Reiuunagi
 EST - Estonia
 [502] Eis Reuue70.87
43.7
[4]
074.03
0.00.0
[23]
4006:05+33s
13.253.2
[33]
96.9
 34  Michał Knap
 POL - ZKS Drzonków
10047003
 [419] Valando 2 105DZ5465.22
52.2
[26]
470.59
0.04.0
[29]
2007:02+90s
36.056.0
[34]
112.2
 35  Piotr Piasecki
 POL - KJ Aromer Józefin
10005248
 [417] Desert General71.74
42.4
[2]
081.62
0.00.0
[2]
6006:17+45s
18.078.0
[35]
120.4
 -  Piotr Piasecki
 POL - KJ Aromer Józefin
10005248
 [418] Domena70.00
45.0
[7]
476.97
0.04.0
[34]
elimination
elimination
 -  Magdalena Sobczyńska-Wołejszo
 POL - KJ Rakowiec-Kwidzyn
10110168
 [432] Ingana 104LO9465.87
51.2
[24]
075.64
0.00.0
[8]
elimination
elimination
 -  Tomasz Olszewski
 POL - KSK Stare Babice
10092290
 [401] Juliusz Cezar63.91
54.1
[31]
066.52
0.00.0
[1]
elimination
elimination
 -  Łukasz Kaźmierczak
 POL - Sopocki Klub Jeździecki
10007294
 [445] Portos71.09
43.4
[3]
899.61
13.021.0
[40]
elimination
elimination
 -  Marta Orłowska
 POL - Sopocki Klub Jeździecki
10085829
 [421] Aztec63.48
54.8
[32]
898.23
12.020.0
[39]
withdrawn
withdrawn
 -  Antoni Baran(YJ02)
 POL - KJ Aromer Józefin
 [436] Ohara59.13
61.3
[40]
elimination
  
 -  Agata Ciszek(J98)
 POL - Sopocki Klub Jeździecki
10114786
 [435] Ostler64.35
53.5
[30]
withdrawn
  
1r=1 refusal, 2r=2 refusals, 3r=3 refusals, bfd=Breaking a frangible obstacle/device, fR=fall rider, fH=fall horse, dr=dangerous riding, rt=retired, el=eliminated, dq=disqualified, wd=widthdrawn, fd=fence down