ZO1*, Elim MPMK oraz ZR
Kobylarnia, 13-15 maja 2016

WYNIKI KOŃCOWE

1R - L/100 - konkurs zwykły art. 238.2.1 (13.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BELCANTOJoppek MarcinJKS Rywal Grudziądz045,57
2ERRATASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz047,79
3VISAGEWróblewski Daniel (J.2000)LKS Nadwiślanin Kwidzyn048,73
4WESTAWróblewska Dagmara (J.1998)LKS Nadwiślanin Kwidzyn048,81
5ERA L.Joppek MarcinJKS Rywal Grudziądz048,82
6LANDOSKA AWalczak MagdalenaKJ Atrium Swarzędz049,51
7WESTAMeger RomanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy050,11
8CHOOPER'S CREEKBuzała Maria (J.2000)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy050,27
9DEKOKopania JoannaKJ Rancho Poznań050,36
10CZAKOHadrysiak AnnaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy050,91
11KOBIJoachimiak Paula (J.1999)SKJ Gronówka051,05
12DRZEWIECWróblewska Dagmara (J.1998)LKS Nadwiślanin Kwidzyn052,88
13AVINELLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga053,03
14CREOVILLE SGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych053,11
15San SebastianKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec053,27
16ORACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach053,30
17MAXIMUS GPudełek KrzysztofKJ Dilmar053,74
18LA SCALAWiśniewska MarcjannaKJ Dilmar054,16
19ELEANOR RIGBYPietroń MartynaSopocki KJ054,34
20ZOLTANMeger RomanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy054,42
21FERREROĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych055,34
22HINEADAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem055,49
23CONCORD DE COEURWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar056,08
24FAIR DEAL LRakoczy DawidKJ Profil Piła056,58
25Bae BalouLusina AleksandraKJ Bonin056,69
25TREASURE QUEEN ZKopeć AnnaKJ Bonin056,69
27EMYWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo056,72
28PRADOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn057,24
28QUINTMANKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta057,24
30HAGIRIACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach057,31
31BORN FREEBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin057,48
32QUINTANARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń057,56
33CEVILLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga057,74
34RAPSODIAPietroń MartynaSopocki KJ057,95
35Golden BoyHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec058,76
36KONCERTEwald KarolinaKJ Dilmar058,96
37NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga059,26
38CHOCCOLISSIMO GOLDWołodkowicz Olimpia (J.1999)bpk059,56
39CHEPETTANOKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta059,75
40BE BALOURuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń059,80
41NIRGUN SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga061,64
42TINKA'S BOYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn061,67
43DEEJAYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn063,25
44SCARLETKowalska Zofia SewerynaKJ Stajnia Jarużyn452,82
45CADILLACZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn456,88
46SCARLETKowalska Zofia SewerynaKJ Stajnia Jarużyn457,86
47COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta458,13
48TINKA'S BOYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn458,91
49WARSJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo461,44
50NIRGUN SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga461,53
51MOJA KSIĘŻNICZKAOlszanowska Oliwia (JM.2002)KJ Stajnia Jarużyn466,72
52DOMINATORKopania JoannaKJ Rancho Poznań466,87
53CALIHALLKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta470,41
54CASIMAMatelski MarcinKJ Dilmar672,42
55KRONOSWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar852,98
56FUNNY KGCzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach855,45
57Cristall MLusina AleksandraKJ Bonin856,38
58CONI I GGużkowski MaciejKJ Bonin859,43
59CONCORD DE COEURWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar1258,38
 DONHUANRamczyk Emilia (JM.2002)JKS Senny ELI
 CRAXBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo ELI
 EMICABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo ELI
 AVATARWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar ELI
 AVATARWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar REZ
 DONHUANRamczyk Emilia (JM.2002)JKS Sennya050,08
 MOJA KSIĘŻNICZKAOlszanowska Oliwia (JM.2002)KJ Stajnia Jarużyna050,16
 ORACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianacha053,02
 CREOVILLE SGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnycha054,36
 Cristall MLusina AleksandraKJ Bonina055,57
 FUNNY KGCzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianacha055,98
 KRONOSWójcik-Matelska RenataKJ Dilmara057,46
 FAIR DEAL LRakoczy DawidKJ Profil Piłaa058,33
 NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Strugaa059,19
 Bae BalouLusina AleksandraKJ Bonina059,58
 CONI I GGużkowski MaciejKJ Bonina062,24
 KOBIJoachimiak Paula (J.1999)SKJ Gronówkaa448,24
 WESTAMeger RomanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczya451,44
 VISAGEWróblewski Daniel (J.2000)LKS Nadwiślanin Kwidzyna451,66
 FERREROĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnycha454,57
 Golden BoyHartman SławomirKJ Lotar Biskupieca457,16
 COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechtaa459,30
 BORN FREEBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecina460,45
 KONCERTEwald KarolinaKJ Dilmara465,81
 CASIMAMatelski MarcinKJ Dilmara851,40
 LA SCALAWiśniewska MarcjannaKJ Dilmara855,18
 HINEADAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrema858,14


2R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 (13.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FLY AWAYĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych046,08
2CHOOPER'S CREEKBuzała Maria (J.2000)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy047,34
3CHARIENSzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz047,78
4ODYSEJASkotarczak JuliaKJ Dilmar048,16
5ZOLTANMeger RomanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy048,71
6KMICICRakowska Luiza (J.1999)St. KJ Gronówka048,76
7GRADŁopato JustynaKJ Dilmar049,26
8DOMINOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem049,35
9WATRACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański050,00
10J-LAWINATwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn050,55
10CERTINAĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych050,55
12CALIFRakoczy DawidKJ Profil Piła050,88
13Quintana 20Matelski MarcinKJ Dilmar051,76
14AMORADOKopeć AnnaKJ Bonin051,91
15ELEANOR RIGBYPietroń MartynaSopocki KJ052,25
16RUGBY BSGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych052,56
16GRASSIGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach052,56
18AVINELLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga052,66
19DEKOKopania JoannaKJ Rancho Poznań052,95
20MAXIMUS GPudełek KrzysztofKJ Dilmar053,04
21GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar053,06
22ASHLEY SWróblewski Daniel (J.2000)LKS Nadwiślanin Kwidzyn053,70
23CLEARLIGHT 2Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem053,81
24LAMBADAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn054,10
25FANTAZJACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański054,45
26GOLDMAN SHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec055,76
27San SebastianKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec055,86
28CAMBEL I G (EX CANDEL I G)Lusina AleksandraKJ Bonin056,05
29DE LUNAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem056,12
30CELTIC BOYWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta056,18
31CEVILLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga056,36
32BARDASZMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn056,83
33PLATONBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin057,20
34CONCENTO ZRakoczy DawidKJ Profil Piła057,27
35IZAURABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo057,45
36QUINTMANKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta057,49
37HantaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem057,50
38BE BALOURuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń058,59
39CHOCCOLISSIMO GOLDWołodkowicz Olimpia (J.1999)bpk058,73
39ALEXWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta058,73
41STACCOLUESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem058,79
42ONLY YOUMiszewski RafałKJ Sokół Damasławek059,46
43QUENTIN ZLusina AleksandraKJ Bonin061,85
44BELCANTOJoppek MarcinJKS Rywal Grudziądz447,55
45WESTAWróblewska Dagmara (J.1998)LKS Nadwiślanin Kwidzyn449,04
46CZAKOHadrysiak AnnaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy449,96
47BIANCA WKaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar450,68
48LANDOSKA AWalczak MagdalenaKJ Atrium Swarzędz451,48
49ERRATASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz451,57
50TREASURE QUEEN ZKopeć AnnaKJ Bonin455,05
51RAPSODIAPietroń MartynaSopocki KJ455,90
52HAGIRIACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach456,72
53QUINTANARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń457,42
54IsztarKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec463,71
54BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)KJ Młyńska Struga463,71
56ERA L.Joppek MarcinJKS Rywal Grudziądz848,69
57DRZEWIECWróblewska Dagmara (J.1998)LKS Nadwiślanin Kwidzyn853,03
58SUMMER DREAMWielicka Roksana (JM.2001)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczu853,90
59C VALAZQUEZJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo858,98
60DOMINATORKopania JoannaKJ Rancho Poznań1991,53
 KIAVOJMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI
 KARTAGINA JDur Katarzyna (JM.2001)JUKS Mieczewo ELI


3R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 (13.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DOMINOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem047,33
2KARTAGINA JBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo048,15
3CHARIENSzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz049,75
4KMICICRakowska Luiza (J.1999)St. KJ Gronówka051,94
5GRADŁopato JustynaKJ Dilmar052,35
6J-LAWINATwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn052,55
7IsztarKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec054,53
8BIANCA WKaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar054,65
9GRAFFASkotnicka Nicole (J.2000)KJ Dilmar055,62
10ONLY YOUMiszewski RafałKJ Sokół Damasławek056,58
11FANTAZJACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański058,65
12Quintana 20Matelski MarcinKJ Dilmar059,48
13QUVEE PRESTIGEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta059,84
14ARNATGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach451,71
15FLOMMY FLYElbl Anna (J.1998)KJ Koński Gaj Tanowo453,62
16ZET-ŻĄDŁOGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach454,83
17GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar455,66
18IZAURABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo456,14
19RUGBY BSGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych457,34
20KIAVOJMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn458,64
21SUMMER DREAMWielicka Roksana (JM.2001)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczu463,94
22ASHLEY SWróblewski Daniel (J.2000)LKS Nadwiślanin Kwidzyn853,81
23DORADOBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin855,39
24BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)KJ Młyńska Struga856,99
25PLATONBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin861,17
26ODYSEJASkotarczak JuliaKJ Dilmar1253,13
27CLEARLIGHT 2Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem1254,85
28ULANOSTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek1367,72
29EROTYKJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo1382,55
30INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek1385,46
 CHICA'S BOY ZWaligórska Karolina (J.1998)LKS Cwał Poznań ELI


1 - P1 - 5 latki - konkurs na styl konia (13.05.2016)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1ALMQUISTTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,38,369,32
2ARAMISMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn08,18,167,39
3ANKA LAZARAndruchów SławomirDom Koni Lazar08,08,067,69
4BASTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,08,069,70
5LASSINI NKałabun JanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy07,97,963,95
6CAMBEL I G (EX CANDEL I G)Lusina AleksandraKJ Bonin07,97,965,53
7CRISTIANOPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk07,97,965,79
8CORIWAYLaskowski FilipLKJ Abaria Iwno07,97,966,08
9E GINEKETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,967,99
10CERTINAĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych07,87,864,73
11CELTIC BOYWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta07,87,867,58
12DENZEL SONNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów07,67,671,20
13LAMPEDUSARegucka Julia (JM.2001)KS Nad Wigrami Mikołajewo0,57,67,168,21
14ALEXWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta0,57,5767,01
15CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański0,77,36,773,80
16C UTOPIAWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo17,66,668,30
17QUENTIN ZLusina AleksandraKJ Bonin17,16,170,24


2 - N1 - 6 latki - konkurs na styl konia (13.05.2016)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1DARTAGO ZWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga08,58,565,74
2HantaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem08,38,368,98
3QUVEE PRESTIGEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta08,28,263,91
4FEMME WVMatelski MarcinKJ Dilmar08,28,265,59
5COLUMBIAJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo08,28,266,61
6ULANOSTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek08,28,269,76
7TENORJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo08,18,164,87
8FLASHKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem08,18,166,66
9CHICA BAYLehmann DaliaLEHMANN SPORT HORSES08,18,170,96
10INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek08,08,066,97
11GRANADACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański08,08,067,53
12VENUSTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka07,87,863,52
13ANINJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo07,87,864,49
14CALIFRakoczy DawidKJ Profil Piła07,67,670,85
15ONASISBobik JanLKS Dragon Nowielice0,58,07,563,66
16FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo0,58,07,564,23
17HAJDAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn0,58,07,571,06
18FOR VITOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn0,57,87,368,39
19FLY AWAYĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych0,57,67,158,66
20ALCARINA IITomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka0,57,67,169,30
21ARNATGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach0,57,57,064,17
22CARDHUŚwiątkowska OlgaLKS Nadwiślanin Kwidzyn0,57,57,067,73
23LE CORBUSIEREJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo0,57,46,967,36
24ZET-ŻĄDŁOGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach0,57,26,764,53


3 - N/120 - Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (13.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CARMENOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy051,74300 PLN
2ROSA BELLABach DominikaSopocki KJ052,66200 PLN
3ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem053,27150 PLN
4LUCY MANTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek053,89100 PLN
5LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki KJ056,4550 PLN
6DAY DREAM II "S"Kaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar057,1450 PLN
7COS I CANLehmann DaliaLEHMANN SPORT HORSES057,8250 PLN
8CALLAHAN 2Szczepańska Oliwia (J.2000)KJ Dilmar058,8910 PLN
9BOTTICELLISzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek060,1010 PLN
10LAMBADAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn060,1310 PLN
11CHICA'S BOY ZWaligórska Karolina (J.1998)LKS Cwał Poznań060,8010 PLN
12FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo061,0310 PLN
13SCARLETTElbl Anna (J.1998)KJ Koński Gaj Tanowo061,15
14CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy061,81
15SIR ALVAREZTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka062,34
16LE COU COUPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk062,99
17BARDASZMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn064,25
18CORISKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta064,72
19TANGO RMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn065,28
20ITALIANKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem065,51
21CONTENDRO WORLDTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka166,96
22NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta167,22
23ARPEGGIOGietka AgataKJ Młyńska Struga270,86
24CHACCO ONECzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański272,49
25ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo450,54
26DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo451,21
27C.FOREVER CLINTONTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek451,67
28QUALIDAMZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn452,56
29DE LUNAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem453,67
30GRAFFASkotnicka Nicole (J.2000)KJ Dilmar456,01
31CORVUS ZTwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn456,15
32GRASSIGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach460,65
33CALA MILLORKopeć AnnaKJ Bonin461,02
34CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem461,61
35CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem462,23
36STACCOLUESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem464,98
37PRETTY CENTOŁopato JustynaKJ Dilmar465,31
38PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar479,99
39SAZU 3Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem775,96
40AMORADOKopeć AnnaKJ Bonin861,50
41NUMERUSRakoczy DawidKJ Profil Piła862,41
42CIVISMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn865,44
43JOGI GOZDAWASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz1174,93
44REASY EASYNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów1576,33
45EINSTEINLusina AleksandraKJ Bonin1990,71
 DORADOBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin ELI
 PILLKALLEN HAVBEKWróblewski BogdanSt. VitaSport Brachlewo ELI
 NEMOGietka AgataKJ Młyńska Struga ELI


4 - C/130 - Średnia Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (13.05.2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CHACCLANASkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem048,76022,00600 PLN
2DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach039,96022,92400 PLN
3CASSIA DE LYS LSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem044,93022,99200 PLN
4LIONBach DominikaSopocki KJ046,02023,03200 PLN
5NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta044,73023,91100 PLN
6LINUS 217Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem045,13023,96100 PLN
7NUMERUSRakoczy DawidKJ Profil Piła046,11024,1650 PLN
8ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem043,68024,1950 PLN
9SILVANAKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór047,43024,4720 PLN
10C.FOREVER CLINTONTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek046,95024,6920 PLN
11CATLINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo047,97024,9620 PLN
12TANGO RMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn044,29025,0020 PLN
13LUCY MANTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek043,76025,2520 PLN
14CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy045,35025,4920 PLN
15JOGI GOZDAWASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz045,01025,5220 PLN
16COS I CANLehmann DaliaLEHMANN SPORT HORSES043,33026,06
17ITONBobik JanLKS Dragon Nowielice042,86026,33
18ClaviusLusina AleksandraKJ Bonin047,39026,98
19CABALLOSzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek047,86027,22
20CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem045,27027,28
21GALSandomierska Weronika (J.1998)KJ Młyńska Struga044,51027,37
22JALANDAHARKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór047,74027,82
23DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo044,08027,97
24ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDom Koni Lazar057,26028,65
25LA CALIDADWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta045,68028,75
26EINSTEINLusina AleksandraKJ Bonin049,18029,30
27CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem045,29029,84
28COLTRANETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo047,90030,84
29HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem045,41030,88
30CHATAROMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn048,49031,81
31LUNA POlszewski TomaszKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy039,82424,71
32ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo040,67424,82
33Chacco Amicor ZMBobik JanLKS Dragon Nowielice043,37426,11
34DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo040,56427,65
35LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki KJ041,01428,76
36CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem046,70429,97
37SAZU 3Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem043,20439,76
38QUALIDAMZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn044,41649,43
39CARMENOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy041,74825,87
40CORISKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta043,781672,25
41ITALIANKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem443,01
42SZAFIR "M"Bogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie TH444,32
43REASY EASYNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów444,60
44DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec445,65
45COXTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka447,15
46CALA MILLORKopeć AnnaKJ Bonin448,98
47CHACCO ONECzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański449,39
48PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar451,75
49WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team557,06
50LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo845,10
51DAY DREAM II "S"Kaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar854,14
52ROSA BELLABach DominikaSopocki KJ972,90
53ASESORSzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek1165,76
 LAMBIBach DominikaSopocki KJ ELI
 CalientaLusina AleksandraKJ Bonin ELI


5 - CC/140 - Duża Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (13.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn056,63750 PLN
2DILMARWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar063,38500 PLN
3HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem069,95300 PLN
4WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team070,14200 PLN
5SILVANAKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór070,73150 PLN
6ASERBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie TH071,33100 PLN
7DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo072,74100 PLN
8CHATAROMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn073,14100 PLN
9CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice073,30
10CHACCLANASkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem456,42
11DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach458,81
12FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice459,27
13SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice459,46
14ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDom Koni Lazar469,07
15CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem471,27
16JALANDAHARKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór875,90
17DUKETomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka889,87
18DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo1082,89
19LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo1274,79
 LIONBach DominikaSopocki KJ ELI
 LAMBIBach DominikaSopocki KJ REZ
 DOLOMITZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn REZ


4R - L/100 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (14.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BELCANTOJoppek MarcinJKS Rywal Grudziądz047,64
2VISAGEWróblewski Daniel (J.2000)LKS Nadwiślanin Kwidzyn049,05
3WESTAWróblewska Dagmara (J.1998)LKS Nadwiślanin Kwidzyn049,44
4DONHUANRamczyk Emilia (JM.2002)JKS Senny052,35
5DEKOKopania JoannaKJ Rancho Poznań053,29
6ZORBAPodlawska Karolina (J.1998)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy053,89
7HOSSAPasiut Oliwia (J.2000)Kujawsko-pomorski KJ055,56
8LAJERO KGBrand JuliaSCSJ Coval Biały Bór056,09
9TREASURE QUEEN ZKopeć AnnaKJ Bonin058,57
10ASPENAPutz Wiktoria (J.1999)KJ Oxer Inowrocław059,07
11AVINELLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga059,34
12HAGIRIACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach060,37
13NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga060,93
14TORASmolarska Roksana (JM.2001)Pomorska LJ w Dziemianach062,33
15Cristall MLusina AleksandraKJ Bonin062,48
16CEVILLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga062,60
17KONCERTEwald KarolinaKJ Dilmar062,93
18Bae BalouLusina AleksandraKJ Bonin063,34
19FAIR DEAL LRakoczy DawidKJ Profil Piła064,44
20San SebastianKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec065,28
21CONI I GGużkowski MaciejKJ Bonin065,45
22COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta065,82
23TINKA'S BOYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn067,15
24BE BALOURuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń067,51
25ERA L.Joppek MarcinJKS Rywal Grudziądz452,00
26BISKWITPuszkiewicz NataliaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy455,60
27MOJA KSIĘŻNICZKAOlszanowska Oliwia (JM.2002)KJ Stajnia Jarużyn456,00
28WESTAMeger RomanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy456,32
29GENESISRogińska ZuzannaKJ Młyńska Struga457,22
30HOSSAPasiut Oliwia (J.2000)Kujawsko-pomorski KJ458,22
31BORN FREEBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin466,38
32QUINTANARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń673,12
33CREOVILLE SGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych673,32
34ORACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach860,82
35MAROCCOKras Karolina (J.1999)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy865,87
36FUNNY KGCzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach1267,55
37SCARLETKowalska Zofia SewerynaKJ Stajnia Jarużyn1659,60
 ZORBAPodlawska Karolina (J.1998)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczya055,18
 GENESISRogińska ZuzannaKJ Młyńska Strugaa058,60
 BISKWITPuszkiewicz NataliaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczya452,92
 MAROCCOKras Karolina (J.1999)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczya453,57
 CONI I GGużkowski MaciejKJ Bonina464,05
 BORN FREEBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecina465,22
 Bae BalouLusina AleksandraKJ Bonina569,70
 KONCERTEwald KarolinaKJ Dilmara570,96
 DONHUANRamczyk Emilia (JM.2002)JKS Sennya853,66
 ASPENAPutz Wiktoria (J.1999)KJ Oxer Inowrocława856,69


5R - L - 4 latki - Konkurs dla koni 4 letnich - kwalifikacja do MPMK (14.05.2016)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1ESSEXTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,38,373,68
2CHEPETTANOKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta08,28,272,21
3NIRGUN SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga08,28,273,58
4CRAXBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo08,18,172,21
5COLINEROMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn08,18,173,45
6WARSJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo08,18,175,76
7SZABLONMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,97,967,27
8ALHAMBRAWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,969,10
9Cristall MLusina AleksandraKJ Bonin07,97,970,11
10TRAJANJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,970,92
11FERREROĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych07,87,864,56
12CADILLACZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,87,867,40
13VERONAJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo07,87,868,27
14PRADOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,87,870,12
15FAIR DEAL LRakoczy DawidKJ Profil Piła07,87,872,42
16CALIHALLKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta07,87,873,53
17DEEJAYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,67,666,57
18CASIMAMatelski MarcinKJ Dilmar07,67,667,35
19COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta0,58,07,570,56
20CORDOBATroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo0,58,07,575,49
21CREOVILLE SGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych07,47,467,03
22EMICABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo0,57,87,371,17
23HINEADAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0,57,87,371,60
24KRONOSWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar0,57,57,067,71
25DASSILIOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn0,57,57,070,58
26GANGESTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo0,57,57,072,84
27ORACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach2,47,04,689,33


6R - P/110 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (14.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DOMINOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem049,67
2AMORADOKopeć AnnaKJ Bonin052,35
3WATRACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański054,56
4CHOOPER'S CREEKBuzała Maria (J.2000)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy054,82
5KARTAGINA JBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo054,96
6CHARIENSzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz055,02
7WESTAWróblewska Dagmara (J.1998)LKS Nadwiślanin Kwidzyn056,14
8TREASURE QUEEN ZKopeć AnnaKJ Bonin059,16
9LASSINI NKałabun JanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy060,77
10HAGIRIACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach062,20
11LAJERO KGBrand JuliaSCSJ Coval Biały Bór062,51
12RUGBY BSGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych063,25
13ERRATASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz063,65
14CZAKOHadrysiak AnnaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy063,68
15BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)KJ Młyńska Struga064,36
16KOBIBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo065,26
17GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar065,47
18KIAVOJMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn065,73
19IsztarKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec066,61
20TORASmolarska Roksana (JM.2001)Pomorska LJ w Dziemianach067,16
21AVINELLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga067,78
22LAMPEDUSARegucka Julia (JM.2001)KS Nad Wigrami Mikołajewo069,51
23ONLY YOUMiszewski RafałKJ Sokół Damasławek069,58
24RAPSODIAPietroń MartynaSopocki KJ069,99
25San SebastianKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec070,49
26CONCENTO ZRakoczy DawidKJ Profil Piła070,83
27Golden BoyHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec070,90
28EMYWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo071,10
29PLATONBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin071,18
30QUINTMANKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta071,35
31CHOCCOLISSIMO GOLDWołodkowicz Olimpia (J.1999)bpk071,95
32TINKA'S BOYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn172,40
33C VALAZQUEZJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo172,62
34QUINTANARuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń175,32
35ODYSEJASkotarczak JuliaKJ Dilmar453,47
36CLEARLIGHT 2Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem456,67
37BELCANTOJoppek MarcinJKS Rywal Grudziądz457,65
38MOJA KSIĘŻNICZKAOlszanowska Oliwia (JM.2002)KJ Stajnia Jarużyn458,27
39DOMINATORBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo458,51
40ERA L.Joppek MarcinJKS Rywal Grudziądz460,29
41ELEANOR RIGBYPietroń MartynaSopocki KJ464,22
42ASHLEY SWróblewski Daniel (J.2000)LKS Nadwiślanin Kwidzyn466,25
43CEVILLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga466,94
44FUNNY KGCzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach467,16
45MAXIMUS GPudełek KrzysztofKJ Dilmar467,37
46CAMBEL I G (EX CANDEL I G)Lusina AleksandraKJ Bonin468,94
47NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga468,98
48EROTYKJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo471,92
49BE BALOURuskowski MateuszLKS Nadwiślanin Kwidzyń574,58
50J-LAWINATwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn780,66
51WESTAMeger RomanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy861,06
52LANDOSKA AWalczak MagdalenaKJ Atrium Swarzędz864,24
53SUMMER DREAMWielicka Roksana (JM.2001)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczu865,59
54DRZEWIECWróblewska Dagmara (J.1998)LKS Nadwiślanin Kwidzyn1260,18
55SCARLETKowalska Zofia SewerynaKJ Stajnia Jarużyn1668,55
56CONCORD DE COEURWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar25105,46
 DEKOKopania JoannaKJ Rancho Poznań ELI


7R - N/120 - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (14.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ZET-ŻĄDŁOGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach056,25
2CalientaLusina AleksandraKJ Bonin056,49
3GRAFFASkotnicka Nicole (J.2000)KJ Dilmar062,34
4CHARIENSzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz062,59
5GRASSIGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach064,35
6FLOMMY FLYElbl Anna (J.1998)KJ Koński Gaj Tanowo065,19
7GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar065,25
8BARDASZMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn067,71
9KIAVOJMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn067,84
10INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek068,31
11ASHLEY SWróblewski Daniel (J.2000)LKS Nadwiślanin Kwidzyn068,37
12RAPSODIANicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów070,12
13QUINTMANKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta071,62
14ULANOSTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek071,70
15STACCOLUESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem172,49
16EROTYKJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo173,43
17DOMINOKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem451,29
18ARNATGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach459,85
19CLEARLIGHT 2Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem460,34
20RUGBY BSGauza BartoszPałucki KJ w Górkach Zagajnych460,45
21BIANCA WKaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar462,31
22IsztarKiesiński HubertKJ Młyńska Struga Grabowiec463,35
23ERRATASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz465,29
24ONLY YOUMiszewski RafałKJ Sokół Damasławek465,43
25Quintana 20Matelski MarcinKJ Dilmar468,21
26IZAURABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo573,27
27DORADOBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin678,16
28BARRICHELLOSumińska Ewa (JM.2001)KJ Młyńska Struga862,39
29GOLDMAN SHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec870,56
30J-LAWINATwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn1263,93
31ELEANOR RIGBYNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów1267,40
32GRADŁopato JustynaKJ Dilmar1482,94
33SUMMER DREAMWielicka Roksana (JM.2001)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczu1666,06
34PLATONBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin2068,10
 KARTAGINA JDur Katarzyna (JM.2001)JUKS Mieczewo ELI


6 - P1 - 5 latki - Konkurs na styl konia (14.05.2016)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1E GINEKETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,28,274,23
2CERTINAĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych08,18,165,66
3ARAMISMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn08,18,169,17
4ANKA LAZARAndruchów SławomirDom Koni Lazar08,18,169,59
5ALMQUISTTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,18,172,93
6CAMBEL I G (EX CANDEL I G)Lusina AleksandraKJ Bonin08,08,069,45
7QUENTIN ZLusina AleksandraKJ Bonin08,08,074,56
8CORIWAYLaskowski FilipLKJ Abaria Iwno07,97,964,29
9CRISTIANOPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk07,97,968,66
10CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański07,97,972,90
11ALEXWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta07,87,872,81
12DENZEL SONNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów07,87,873,97
13BASTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo07,87,874,23
14CELTIC BOYWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta0,57,46,968,28
15C UTOPIAWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo1,37,86,578,26


7 - N1 - 6 latki - Konkurs na styl konia (14.05.2016)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1HantaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem08,38,371,95
2ONASISBobik JanLKS Dragon Nowielice08,28,267,84
3DARTAGO ZWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga08,28,269,61
4CHICA BAYLehmann DaliaLEHMANN SPORT HORSES08,28,273,51
5FLASHKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem08,28,273,79
6FLY AWAYĆwik MagdalenaPałucki KJ w Górkach Zagajnych08,18,163,69
7FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo08,18,167,19
8QUVEE PRESTIGEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta08,18,168,11
9FOR VITOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn08,18,172,08
10HAJDAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn08,18,173,51
11COLUMBIAJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo08,08,066,22
12ALCARINA IITomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka08,08,072,86
13TENORJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,968,92
14ZET-ŻĄDŁOGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach07,87,866,06
15VENUSTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka07,87,868,80
16CALIFRakoczy DawidKJ Profil Piła07,87,874,04
17FEMME WVMatelski MarcinKJ Dilmar0,57,87,369,95
18ULANOSTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek0,57,87,372,19
19GRANADACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański0,57,67,170,04
20INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek0,57,67,170,62
21CARDHUŚwiątkowska OlgaLKS Nadwiślanin Kwidzyn17,66,680,03
22LE CORBUSIEREJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo16,85,872,33
23ANINJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo2,17,45,386,52
24ARNATGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach2BOBO68,22


8 - N/120 - Mała Runda, konkurs dwufazowy ar. 274.5.3 (14.05.2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo046,84030,25300 PLN
2ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo046,27030,61200 PLN
3CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem049,61031,99150 PLN
4PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar048,59034,48100 PLN
5CalientaLusina AleksandraKJ Bonin049,36035,7050 PLN
6REASY EASYNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów047,46036,6150 PLN
7ITALIANKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem051,74037,2650 PLN
8GRAFFASkotnicka Nicole (J.2000)KJ Dilmar047,85037,8050 PLN
9EINSTEINLusina AleksandraKJ Bonin052,42039,5225 PLN
10JOGI GOZDAWASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz050,72039,8525 PLN
11FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo049,67039,93
12LAMBIBach DominikaSopocki KJ048,99040,57
13BOTTICELLISzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek050,42040,91
14STACCOLUESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem051,89041,28
15PRETTY CENTOŁopato JustynaKJ Dilmar047,04043,72
16PILLKALLEN HAVBEKHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec051,17045,14
17DUKETomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka051,51045,54
18LIONBach DominikaSopocki KJ051,95046,09
19HantaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem052,92046,23
20SIR ALVAREZTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka049,51046,81
21CONTENDRO WORLDTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka052,78048,43
22CIVISMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn049,07048,66
23C.FOREVER CLINTONTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek052,28049,93
24CORVUS ZTwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn045,77442,64
25FANTAZJACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański051,99447,78
26DE LUNAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem053,31553,25
27BIANCA WKaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar445,25
28LAMBADAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn445,36
29CALLAHAN 2Szczepańska Oliwia (J.2000)KJ Dilmar447,24
30SCARLETTElbl Anna (J.1998)KJ Koński Gaj Tanowo449,45
31GRASSIGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach450,01
32CHACCO ONECzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański452,80
33CALA MILLORKopeć AnnaKJ Bonin554,87
34ARPEGGIOGietka AgataKJ Młyńska Struga557,12
35CHICA'S BOY ZWaligórska Karolina (J.1998)LKS Cwał Poznań846,30
36AMORADOKopeć AnnaKJ Bonin848,90
 FLOMMY FLYElbl Anna (J.1998)KJ Koński Gaj Tanowo ELI
 DORADOBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin ELI


9 - C/130 - Średnia Runda, konkurs zwykły 238.2.1 (14.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach051,69600 PLN
2CASSIA DE LYS LSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem054,81400 PLN
3ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo056,15200 PLN
4CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy060,64200 PLN
5Chacco Amicor ZMBobik JanLKS Dragon Nowielice061,89100 PLN
6LAMBADAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn062,00100 PLN
7DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo062,5550 PLN
8PRETTY CENTOŁopato JustynaKJ Dilmar062,6550 PLN
9GALSandomierska Weronika (J.1998)KJ Młyńska Struga063,4220 PLN
10CABALLOSzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek064,6320 PLN
11ASESORSzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek064,6820 PLN
12QUALIDAMZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn065,3320 PLN
13CHACCO ONECzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański065,5620 PLN
14ITALIANKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem065,69
15NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta166,33
16CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem166,47
17LA CALIDADWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta166,75
18C.FOREVER CLINTONTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek167,18
19CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem167,56
20LINUS 217Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem168,02
21CHACCLANASkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem273,10
22COLTRANETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo374,36
23DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo456,72
24CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn457,16
25LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki KJ459,16
26CARMENOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy460,27
27COS I CANLehmann DaliaLEHMANN SPORT HORSES461,84
28SAZU 3Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem462,17
29PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar462,49
30LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo462,63
31SIR ALVAREZTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka463,43
32CORVUS ZTwardowska Zuzanna (J.1999)LKS Nadwiślanin Kwidzyn464,33
33ITONBobik JanLKS Dragon Nowielice465,28
34CORISKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta465,37
35PILLKALLEN HAVBEKHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec566,30
36JOGI GOZDAWASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz566,94
37COXTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka569,08
38EINSTEINLusina AleksandraKJ Bonin670,39
39LAMBIBach DominikaSopocki KJ861,93
40BARDASZMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn966,73
41LE COU COUPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk967,46
42CALA MILLORKopeć AnnaKJ Bonin968,10
43LUCY MANTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek1175,64
44DAY DREAM II "S"Kaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar1264,99
45DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec1265,25
 LIONBach DominikaSopocki KJ ELI
 ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem ELI
 EDJINHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec REZ
 REASY EASYNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów REZ
 NASHVILLEJasiński TomaszKSJ Zagozd REZ
 ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDom Koni Lazar REZ


10 - CC/140 - Duża Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.5 (14.05.2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasCzasBłędyNagroda
1NASHVILLEJasiński TomaszKSJ Zagozd042,6632,160750 PLN
2SILVANAKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór043,1733,230500 PLN
3JALANDAHARKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór044,7535,333300 PLN
4CATLINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo046,1035,790200 PLN
5ROSA BELLABach DominikaSopocki KJ045,4737,033150 PLN
6NUMERUSRakoczy DawidKJ Profil Piła046,1638,080100 PLN
7HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem044,9339,170100 PLN
8ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDom Koni Lazar043,8239,193100 PLN
9DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo044,1139,840100 PLN
10DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo048,9840,430
11ASERBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie TH045,5340,700
12ClaviusLusina AleksandraKJ Bonin047,6041,363
13CARMENOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy042,3553,113
14LUNA POlszewski TomaszKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy040,5667,300
15LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki KJ041,78 ELI
16CHATAROMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn046,55 ELI
17CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice444,39
18CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem446,77
19DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach840,08
20WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team846,90
 TANGO RMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI
 GALSandomierska Weronika (J.1998)KJ Młyńska Struga ELI


9R - L- 4 latki - konkurs na styl konia (15.05.2016)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1CHEPETTANOKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta08,58,569,36
2ESSEXTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,48,470,89
3COUNTDOWNKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta08,38,369,57
4CRAXBrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo08,18,166,49
5Cristall MLusina AleksandraKJ Bonin08,08,067,32
6CORDOBATroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,08,071,94
7DASSILIOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,97,966,97
8TRAJANJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,967,18
9PRADOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,97,968,30
10COLINEROMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,97,971,34
11ORACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach07,87,863,58
12VERONAJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo07,87,864,30
13ALHAMBRAWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo07,87,865,86
14DEEJAYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn07,67,665,75
15GANGESTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo0,58.07,570,91
16KRONOSWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar0,57,67,167,68
17NIRGUN SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga0,57,67,169,54
18EMICABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo0,57,57,065,41
19CALIHALLKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta0,57,57,071,75
20SZABLONMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn0,57,36,868,66
21WARSJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo0,57,36,871,55
22FAIR DEAL LRakoczy DawidKJ Profil Piła16,95,968,27
23CADILLACZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn16,85,865,92
24CASIMAMatelski MarcinKJ Dilmar1,76,54,879,24
25HINEADAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem2,67,04,488,45


11 - N - 5 latki - Konkurs na styl konia (15.05.2016)
    PunktyPunktyPunkty
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub SkokiStylRAZEMCzasNagroda
1E GINEKETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,28,268,31
2QUENTIN ZLusina AleksandraKJ Bonin08,18,173,38
3ARAMISMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn08,08,066,25
4ANKA LAZARAndruchów SławomirDom Koni Lazar08,08,067,36
5ALMQUISTTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo08,08,069,17
6CORIWAYLaskowski FilipLKJ Abaria Iwno07,97,965,28
7CELTIC BOYWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta07,97,965,53
8ALEXWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta07,97,966,90
9BASTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo07,97,971,75
10CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański07,87,865,98
11DENZEL SONNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów07,87,867,00
12CAMBEL I G (EX CANDEL I G)Lusina AleksandraKJ Bonin0,57,67,167,77
13CRISTIANOPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk0,57,57,066,32


12 - C- 6 latki - Finał 6-latków, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (15.05.2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1HantaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem048,12024,90700 PLN
2HAJDAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn051,77026,70450 PLN
3ONASISBobik JanLKS Dragon Nowielice046,96027,56200 PLN
4DARTAGO ZWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga047,52029,18200 PLN
5FLASHKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem049,77029,59100 PLN
6CALIFRakoczy DawidKJ Profil Piła051,87032,96100 PLN
7FOR VITOMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn047,89425,61100 PLN
8INTELIGOTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek046,86425,84100 PLN
9FEMME WVMatelski MarcinKJ Dilmar045,63426,62
10COLUMBIAJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo044,11426,70
11GRANADACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański045,11426,88
12VENUSTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka446,33
13CHICA BAYLehmann DaliaLEHMANN SPORT HORSES451,51
14ULANOSTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek661,48
15QUVEE PRESTIGEWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta661,81
16TENORJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo1247,19


13 - N/120 - Mała Runda, konkurs zwykły art. 238.2.1 (15.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CalientaLusina AleksandraKJ Bonin049,51700 PLN
2LAMBADAMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn051,99450 PLN
3REASY EASYNicpoń AdamJKS Agro-Pol Trzebiatów052,43200 PLN
4CALLAHAN 2Szczepańska Oliwia (J.2000)KJ Dilmar053,69200 PLN
5ALCARINA IITomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka053,89100 PLN
6COXTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka054,37100 PLN
7FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo054,74100 PLN
8ZET-ŻĄDŁOGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach055,56100 PLN
9CHICA'S BOY ZWaligórska Karolina (J.1998)LKS Cwał Poznań055,5850 PLN
10FANTAZJACzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański055,89
11SCARLETTElbl Anna (J.1998)KJ Koński Gaj Tanowo056,58
12BARDASZMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn057,60
13KIAVOJMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn057,75
14CARDHUŚwiątkowska OlgaLKS Nadwiślanin Kwidzyn057,81
15GALSandomierska Weronika (J.1998)KJ Młyńska Struga058,80
16LE CORBUSIEREJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo062,20
17CHACCO ONECzarnecki DawidKJ SO Starogard Gdański062,64
18CIVISMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn063,31
19ARPEGGIOGietka AgataKJ Młyńska Struga063,49
20ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem066,67
21AMORADOKopeć AnnaKJ Bonin450,43
22ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo450,87
23DAY DREAM II "S"Kaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar451,27
24BIANCA WKaniewska Weronika (JM.2001)KJ Dilmar451,53
25COS I CANLehmann DaliaLEHMANN SPORT HORSES451,69
26CALA MILLORKopeć AnnaKJ Bonin455,39
27ARNATGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach456,54
28PRETTY CENTOŁopato JustynaKJ Dilmar459,05
29GRAFFASkotnicka Nicole (J.2000)KJ Dilmar459,36
30ANINJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo459,68
31EDJINHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec464,17
32STACCOLUESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem464,59
33EROTYKJarecki JakubKS Nad Wigrami Mikołajewo465,54
34GRASSIGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach862,21
35DE LUNAKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1088,20
 PILLKALLEN HAVBEKHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec ELI
 FLOMMY FLYElbl Anna (J.1998)KJ Koński Gaj Tanowo ELI


14 - C1/135 - Średnia Runda, konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (15.05.2016)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CASSIA DE LYS LSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem044,68024,811400 PLN
2ROSA BELLABach DominikaSopocki KJ043,77025,44900 PLN
3LUNA POlszewski TomaszKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy039,31026,30400 PLN
4NUMBER ONEKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta045,09027,27400 PLN
5QUALIDAMZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn043,77027,29200 PLN
6C.FOREVER CLINTONTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek044,11028,21200 PLN
7LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo044,68028,31200 PLN
8DREAM ONHartman SławomirKJ Lotar Biskupiec045,05028,39200 PLN
9ASESORSzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek045,33032,53
10CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem043,66035,26
11SIR ALVAREZTomaszewski BeniaminKJ Leśna Podkowa Damaszka042,61035,68
12CALUETTESkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem044,62036,67
13Chacco Amicor ZMBobik JanLKS Dragon Nowielice041,59425,78
14SILVANAKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór043,56426,48
15CHACCO AMICORBobik JanLKS Dragon Nowielice043,06428,94
16LAMBIBach DominikaSopocki KJ043,79430,88
17PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar042,31431,68
18CORISKoszucka MałgorzataKlub Jeździecki Wechta043,43434,34
19ITONBobik JanLKS Dragon Nowielice043,05435,19
20COLTRANETroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo047,19436,96
21TANGO RMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn042,94846,04
22CUIDAM DE VRENDTZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn044,151225,87
23LE COU COUPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk044,051233,22
24DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo442,04
25SAZU 3Krajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem443,20
26LUPINO 17Twerdochlib IdaSopocki KJ444,25
27CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy444,68
28CARMENOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy445,24
29CABALLOSzychulska Karolina (J.1998)JK SR Michelin Włocławek446,08
30EINSTEINLusina AleksandraKJ Bonin446,44
31ASERBogalecka Julia (J.1998)Gdyńskie TH447,42
32LINUS 217Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem447,73
33LUCY MANTęcza SzymonKJ Sokół Damasławek560,47
34ITALIANKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem847,23
35JOGI GOZDAWASzrejder ZbigniewJKS Rywal Grudziądz1244,48
36LA CALIDADWechta Maksymilian (Mł.2015)Klub Jeździecki Wechta1272,15


15 - CC/140 - Grand Priix zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2) (15.05.2016)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SANTISABobik JanLKS Dragon Nowielice060,41033,453500 PLN
2CHACCLANASkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem065,25035,592500 PLN
3DJARVI BTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo066,11037,511500 PLN
4DORAVELLAGrzywacz JacekPomorska LJ w Dziemianach055,11434,301000 PLN
5NASHVILLEJasiński TomaszKSJ Zagozd060,30440,20500 PLN
6WINNIE THE POOH RKrzanowska AdriannaSoymax Horse Team064,67445,68400 PLN
7FARMERBobik JanLKS Dragon Nowielice461,41200 PLN
8ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDom Koni Lazar461,55200 PLN
9DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo464,52
10CATLINTroszczyński ŁukaszKS Nad Wigrami Mikołajewo465,21
11A QUITEDahlke WojciechBudzyński KS Kłos466,29
12ClaviusLusina AleksandraKJ Bonin466,93
13CHALLENGERSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem579,94
14DILMARWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar861,07
15JALANDAHARKiempa MateuszSCSJ Coval Biały Bór863,22
16CORBIEREDahlke WojciechBudzyński KS Kłos865,91
 VANDAMMEDahlke AgataBudzyński KS Kłos ELI
 HENYA DE L'ESPOIRKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem REZ


8R - L/100 - konkurs zwykły art. 238.2.1 (15.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DONHUANRamczyk Emilia (JM.2002)JKS Senny051,09
2ZORBAPodlawska Karolina (J.1998)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy053,17
3CONI I GGużkowski MaciejKJ Bonin061,66
4Bae BalouLusina AleksandraKJ Bonin169,08
5MOJA KSIĘŻNICZKAOlszanowska Oliwia (JM.2002)KJ Stajnia Jarużyn450,98
6KONCERTEwald KarolinaKJ Dilmar461,41
7LA SCALAWiśniewska MarcjannaKJ Dilmar462,55
 ASPENAPutz Wiktoria (J.1999)KJ Oxer Inowrocław ELI


10R - P/110 - konkurs zwykły art. 238.2.1 (15.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ODYSEJASkotarczak JuliaKJ Dilmar045,48
2ELEANOR RIGBYPietroń MartynaSopocki KJ050,81
3TREASURE QUEEN ZKopeć AnnaKJ Bonin051,51
4ERA L.Joppek MarcinJKS Rywal Grudziądz053,06
5HAGIRIACzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach053,20
6MAXIMUS GPudełek KrzysztofKJ Dilmar054,18
7RAPSODIAPietroń MartynaSopocki KJ057,10
8C UTOPIAWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo059,51
9TORASmolarska Roksana (JM.2001)Pomorska LJ w Dziemianach059,57
10BORN FREEBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin061,90
11TINKA'S BOYMiśkiewicz TomaszLKS Nadwiślanin Kwidzyn065,05
12LANDOSKA AWalczak MagdalenaKJ Atrium Swarzędz451,10
13CHOOPER'S CREEKBuzała Maria (J.2000)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy453,57
14ZOLTANMeger RomanKujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy454,32
15CONCORD DE COEURWójcik-Matelska RenataKJ Dilmar462,25
16BELCANTOJoppek MarcinJKS Rywal Grudziądz850,34
17LAMPEDUSARegucka Julia (JM.2001)KS Nad Wigrami Mikołajewo859,27
18EMYWierzbicki KrzysztofKS Nad Wigrami Mikołajewo1259,92
19KARTAGINA JDur Katarzyna (JM.2001)JUKS Mieczewo1573,58
20FUNNY KGCzarnecka WeronikaPomorska LJ w Dziemianach2395,91
 SCARLETKowalska Zofia SewerynaKJ Stajnia Jarużyn ELI


11R - N/120 - konkurs zwykły art. 238.2.1 (15.05.2016)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1DORADOBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin052,06
2Quintana 20Matelski MarcinKJ Dilmar052,22
3KMICICRakowska Luiza (J.1999)St. KJ Gronówka053,25
4SUMMER DREAMWielicka Roksana (JM.2001)Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczu055,98
5GINGER 827Łopato WeronikaKJ Dilmar056,84
6IZAURABrzóska ŁukaszKJ Miralex Jakubowo060,00
7GRADŁopato JustynaKJ Dilmar570,02
8PLATONBabiak Filip (JM.2001)JKS Elcon Szczecin862,74
9ONLY YOUMiszewski RafałKJ Sokół Damasławek22106,70



HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com