II Eliminacje V Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 21-22.11.2015

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (21-11-2015)
    Różnica
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasdo normyNagroda
1MAGADIForemny PawełKJ Łańsk056,740,74
2CLOSE OF SILVERGguzauskaite EmilijaKauno rajono057,281,28
3ORANGE GIRLUrbonas ValdasLankupiai057,421,42
4PIACCADobrzyńska Martabez przynależności klubowej054,451,55
5CANTURA MBłaszczak JuliaJks u Robsonów057,841,84
6NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów058,162,16
7PISTACJAWaszczak WiktoriaSKJ u Robsonów058,362,36
8BOSTONRulyte SandraLankupiai058,662,66
9ASZANTIBłaszczak JuliaJks u Robsonów053,222,78
10W LRačkus IgnasLankupiai052,953,05
11LIKIERRaczyńska Paulinabpk059,563,56
12BOLEROPieczkowska IgaAZS UWM Olsztyn059,593,59
13WAITAKIAdamiak DominikaJKS u Robsonów052,273,73
14BOHEMATurowski Pawełbpk059,963,96
15PRADOWojciechowski RemigiuszBPK060,964,96
16CYPRYSChełchowska WiktoriaJKS u Robsonów061,055,05
17HORTENSJA FSTSKsiążek EsteraKJ AZ Miedna061,485,48
18VIGORGajewska EwaBpk062,416,41
19TIMUR EWITADąbrowska MagdalenaBPK046,659,35
20ROXARO WAROMarzec ŁucjaŁebski Klub Jeździecki067,4711,47
21ARKONIARzepecka JuliaKlub Jeździecki Kaczmarczyk160,584,58
22LUSTIGZbrojkiewicz JoannaBPK162,286,28
23BY THE WAYGórecka KajaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów162,886,88
24ALUZALizer MariaKJ Galiny255,370,63
25LONDYNWyszomirski PawełBPK255,060,94
26PolidionPawluczuk MarekJKS u Robsonów259,753,75
27ARAMISJelińska DominikaJks u Robsonów261,765,76
28MARMURKsiążczak PiotrKJ Łańsk271,7515,75
29SZALEMŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyn357,281,28
30CONTHAGRAKaim Katarzynakj bracia romanowscy683,6827,68
31POWER BOYWojciechowski RemigiuszBPK777,6821,68
32HAWANAForemny PawełKJ Łańsk780,7024,7
33INDIRogulski MarekJKS U Robsonów781,4225,42
 BORUCIżyłowska PatrycjaKJ Łańskelim
 POWER BOYWojciechowski RemigiuszBPKelim
 PRADOWojciechowski RemigiuszBPKmin795,4139,41
 CANTURA MBłaszczak JuliaJks u Robsonówtren/055,300,7
 MARMURKsiążczak PiotrKJ Łańsktren/056,950,95
 NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonówtren/057,791,79
 BORUCIżyłowska PatrycjaKJ Łańsktren/054,171,83
 ORANGE GIRLUrbonas ValdasLankupiaitren/058,672,67
 BOHEMATurowski Pawełbpktren/059,703,7
 LONDYNWyszomirski PawełBPKtren/060,644,64
 LUSTIGZbrojkiewicz JoannaBPKtren/064,058,05
 ARKONIARzepecka JuliaKlub Jeździecki Kaczmarczyktren/064,468,46
 VIGORGajewska EwaBpktren/158,022,02
 SZALEMŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyntren/158,622,62
 HAWANAForemny PawełKJ Łańsktren/159,793,79
 HORTENSJA FSTSKsiążek EsteraKJ AZ Miednatren/151,394,61
 PolidionPawluczuk MarekJKS u Robsonówtren/162,536,53
 CONTHAGRAKaim Katarzynakj bracia romanowscytren/164,338,33
 INDIRogulski MarekJKS U Robsonówtren/279,5523,55


2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1QualumosJonszkis Edgaras049,05025,28
2SANTANAJasas ZigmantasBartas042,23025,37
3WATRACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek045,93025,84
4KEMENTARI DKajko MartynaKJ Palmowski043,66026,27
5RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie051,60026,39
6Salmina WWilczewska WeronikaNarew Różan045,80026,72
7PLENTY DLewko KlaudiaKS AZS UWM Olsztyn051,16026,92
8FUGAPaulauskiene KristinaVsI"Convivo laisvalaikio centras"045,79027,22
9PENETOSAWojciechowski RemigiuszBPK048,31027,32
10GEJSZAChojnowska PaulinaSKJ Zastawno048,55027,55
11ELBEGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas053,35027,89
12SONICAPawluczuk MarekJKS u Robsonów051,16028,06
13MAESTROPasik MonikaLKJ Gałkowo055,04028,15
14FERREIRALizer MariaKJ Galiny045,54028,42
15NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk047,96030,2
16CANDIDA Q7Kaim Katarzynakj bracia romanowscy047,00030,72
17RALPH LAURENŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyn046,04031,06
18DONRębisz AnnaLKJ Gałkowo054,97031,64
19WAITAKIAdamiak DominikaJKS u Robsonów048,18032,16
20NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów051,14032,34
21MAGADIForemny PawełKJ Łańsk052,06032,92
22NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga053,22033,26
23ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR056,59033,96
24LAMBI IIRębisz AnnaLKJ Gałkowo059,13034,17
25GALEAOprus MałgorzataJKS U Robsonów053,00034,92
26CHICCOZbrojkiewicz JoannaBPK054,86035,20
27WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"055,08035,86
 FURORAKrawczyk MagdalenaJKS u Robsonówtren/850,230
29CHACCO ONECzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek054,56136,23
30KantosFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów051,91137,98
31ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów059,65138,90
32POLONEZASŽukauskaite DagneLankupiai052,12139,04
33KOLIBRIES-COLEURPaulauskaite MonikaVsI Convivo laisvalaikio centras052,19240,31
34CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek054,93240,60
35ELUE VAN T&LStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczew057,20240,83
36LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOFStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczew059,41241,06
37TAMIZATretiakas TadeušasBartas050,93428,56
38FREJKAKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk046,41429,39
39JOHNNY CASH GTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew050,26429,43
40BOSTONRulyte SandraLankupiai055,86431,58
41CLOSE OF SILVERGguzauskaite EmilijaKauno rajono056,87536,38
42FINLANDIAKołtusz MartynaLKJ Liski055,83747,12
43ChetaPuodżiute EmilijaUBA Pajurio Żyrginas043,38elim
44CIROBANTAWilczewska WeronikaNarew Różan048,57rez
 NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyktren/049,94rez
 APOLLOPawluczuk MarekJKS u Robsonówtren/055,43tren/029,36
 LAMBI IIRębisz AnnaLKJ Gałkowotren/052,66tren/029,76
 DONRębisz AnnaLKJ Gałkowotren/056,38tren/031,84
 GALEAOprus MałgorzataJKS U Robsonówtren/047,20tren/032,51
 BARRICHELLOSuminska EwaKLUB JE?DZIECKI "MŁYŃSKA STRUGA"tren/051,66tren/033,16
 KantosFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonówtren/050,79tren/035,22
 WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"tren/053,98tren/035,90
 CHICCOZbrojkiewicz JoannaBPKtren/056,10tren/136,36
 KEMENTARI DKajko MartynaKJ Palmowskitren/049,81tren/136,42
 CON PASSIONEKurp AleksandraJKS U Robsonówtren/051,36tren/136,59
 NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Strugatren/050,73tren/138,49
 ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonówtren/056,88tren/139,39
 ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZARtren/057,64tren/240,45
 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOFStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczewtren/057,46tren/240,58
 Light BlueZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyntren/055,01tren/449,54
61CARLZbrojkiewicz JoannaBPK160,35
62EDVINNTretiakas TadeušasBartas449,43
63PISTACJAWaszczak WiktoriaSKJ u Robsonów449,91
64NEMOPanek KatarzynaLKJ Gakowo450,00
65VELVETUrbonas ValdasLankupiai452,06
66ALUZALizer MariaKJ Galiny452,31
67W LRačkus IgnasLankupiai452,62
68BARRICHELLOSuminska EwaKLUB JE?DZIECKI "MŁYŃSKA STRUGA"453,52
69CON PASSIONEKurp AleksandraJKS U Robsonów454,51
70CHATANGABurzyńska AgnieszkaSKJ Zastawno458,07
71CONTHARGOS BLUEMikenas ErlandasVedautos sporto klubas458,76
72LIKIERRaczyńska Paulinabpk459,11
73FISTON VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew459,50
74TIMUR EWITADąbrowska MagdalenaBPK844,79
75CYPRYSChełchowska WiktoriaJKS u Robsonów851,88
76FURORAKrawczyk MagdalenaJKS u Robsonów852,83
77APOLLOPawluczuk MarekJKS u Robsonów856,72
78BY THE WAYGórecka KajaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów857,74
79REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"858,15
80Light BlueZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn1082,91
81INDIRogulski MarekJKS U Robsonów1272,92
 FISTON VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczewtren/1257,63
 MAGADIForemny PawełKJ Łańsktren/449,31
 MAESTROPasik MonikaLKJ Gałkowotren/454,69
 CARLZbrojkiewicz JoannaBPKtren/455,71
 CYPRYSChełchowska WiktoriaJKS u Robsonówtren/855,74


3 - P - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ESTERAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas052,59
2CORMINT DE LUXEReciunaite JustinaTandemas052,69
3FUGAPaulauskiene KristinaVsI"Convivo laisvalaikio centras"053,15
4QualumosJonszkis Edgaras053,23
5LUISIANAWiśniewska WeronikaMKJ Nenia Pasłęk053,42
6PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar053,57
7EL GRECCOPawluczuk MarekJKS u Robsonów053,95
8SAKE JMoździara KarolinaAZS UWM Olsztyn054,84
9DARTAGO ZWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga055,58
10ABSYNTBancewicz IzabelaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego056,08
11IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów056,47
12PESSAROPiotrowicz LauraKlub Jeździecki Kamińskich057,58
13SAKOWrótna JustynaMKJ Nenia Pasłęk057,72
14FERREIRALizer MariaKJ Galiny057,97
15FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo058,00
16WIED?MINKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk058,78
17SONICAPawluczuk MarekJKS u Robsonów058,87
18LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk060,12
19TAMIZATretiakas TadeušasBartas060,21
20POLONEZASŽukauskaite DagneLankupiai061,60
21ŁYŻWIARZLewko KlaudiaKS AZS UWM Olsztyn062,49
22GRANADACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek063,77
23TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonów065,28
24SAN WITOHestkowski RobertJKS u Robsonów067,86
25HISZPANKuptel MałgorzataLudowy Klub Jeździecki w Galkowie070,31
26HYDRONCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek070,41
27PAOLLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga070,44
28MAGNATKoper PiotrLKS Nadwislanin Kwidzyn070,85
29WALIAŁapińska AleksandraJKS Tornado Szczecin171,44
30ELUE VAN T&LStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczew171,76
31LANAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn172,07
32CHATANGABurzyńska AgnieszkaSKJ Zastawno172,99
33DALASASJasas StasysBartas447,86
34RivjeraMilkintas PranasJSK Ties Baltija451,38
35LEDUKASMikelskas PovilasLazdiju SC455,15
36Salmina WWilczewska WeronikaNarew Różan455,17
37ELBEGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas455,40
38ChamonixPawluczuk MajaJKS U robsonów456,08
39WATRACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek456,19
40CATELLINO-STARPaulauskas RolandasVsI"Convivo laisvalaikio centras"457,53
41HAWANAŚwierczyńska AgataWolta459,70
42BERNESTINAZbrojkiewicz JoannaBPK464,25
43JOHNNY CASH GTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew467,36
44CANDIDA Q7Kaim Katarzynakj bracia romanowscy467,70
45CLAIRE DE LUNE 21Timofejev AleksiejHobby Horse468,11
46COCAINMakarauskene ElenaBartas469,45
47CHACCO ONECzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek470,47
48LORDANIRulyte SandraLankupiai572,15
49CONTHARGOS BLUEMikenas ErlandasVedautos sporto klubas573,92
50VELVETUrbonas ValdasLankupiai574,64
51PENETOSAWojciechowski RemigiuszBPK675,36
52KOLIBRIES-COLEURPaulauskaite MonikaVsI Convivo laisvalaikio centras677,44
53EDVINNTretiakas TadeušasBartas862,42
54NEMOPanek KatarzynaLKJ Gakowo862,94
55Kaspian BHSzmidt EwaETJ KJ Hadrian863,39
56FINLANDIAKołtusz MartynaLKJ Liski865,70
57ALMERAŚwiniarski ZbigniewDziałdowskie Towarzystwo Jeździeckie865,77
58ChampierPawluczuk MajaJKS U robsonów866,07
59JULIO PALEGROPasik MonikaLKJ Gałkowo868,34
60PLENTY DLewko KlaudiaKS AZS UWM Olsztyn869,71
61REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"1075,03
62FREJKAKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk1075,65
63CASHTIMEZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn1179,60
64ChetaPuodżiute EmilijaUBA Pajurio Żyrginas1262,65
65RALPH LAURENŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyn1265,85
66RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie2397,36
67CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów23112,97
 GEJSZAChojnowska PaulinaSKJ Zastawnoelim
 CIROBANTAWilczewska WeronikaNarew Różanelim
 La CruzaZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzynrez
 LACETAMikelskas PovilasLazdiju SCrez


4 - N - Dwufazowy art. 274.5.3 (21-11-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1HAKASŠeškas TadasZigmo zirgai049,39028,23
2Lapis G-TZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn050,72028,78
3RivjeraMilkintas PranasJSK Ties Baltija047,04029,97
4Ninto ChicoKubiak DawidSobieski Jumping Team052,44030,54
5AnastazjaKubiak DawidSobieski Jumping Team052,23030,93
6ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR051,88030,96
7EverdiKubiak DawidSobieski Jumping Team053,47030,96
8LUISIANAWiśniewska WeronikaMKJ Nenia Pasłęk044,36032,15
9ChesterfieldZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn051,86032,24
10CORMINT DE LUXEReciunaite JustinaTandemas045,69032,51
11CASHTIMEZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn051,04033,24
12ERISLendo InezKJ Liski045,34034,91
13NAUTIKAKopcych AnnaKlub Jeździecki Bracia Romanowscy046,51036,22
14CATELLINO-STARPaulauskas RolandasVsI"Convivo laisvalaikio centras"049,73036,34
15BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew053,41036,62
16WIED?MINKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk046,27036,69
17RICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy052,14041,49
18Le PardueKubiak DawidSobieski Jumping Team052,47143,13
19LEDUKASMikelskas PovilasLazdiju SC046,33428,09
20GRENOBLISNavickaite ViktorijaBartas053,82436,87
21ERTHINAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas049,67438,10
22AvonKubiak DawidSobieski Jumping Team050,88754,50
23BERNESTINAZbrojkiewicz JoannaBPK054,741048,18
24IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów051,441064,32
25FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo049,40elim
26LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk050,14elim
27MAGNATKoper PiotrLKS Nadwislanin Kwidzyn053,43rez
28ESTERAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas444,03
29ZEDMikenas ErlandasVedautos sporto klubas444,44
30ABSYNTBancewicz IzabelaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego445,29
31WALIAŁapińska AleksandraJKS Tornado Szczecin448,60
32DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo449,32
33EL GRECCOPawluczuk MarekJKS u Robsonów450,17
34TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonów450,48
35ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo450,76
36Kaspian BHSzmidt EwaETJ KJ Hadrian450,77
37SICILIJA HOMJasas StasysBartas451,08
38HAWANAŚwierczyńska AgataWolta451,25
39PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar452,05
40GRANADACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek452,91
41KarmenaMilkintas PranasJSK Ties Baltija453,76
42SAKOWrótna JustynaMKJ Nenia Pasłęk456,03
43ZHIN ZHINPawluczuk MarekJKS u Robsonów845,01
44LACETAMikelskas PovilasLazdiju SC845,25
45SAKE JMoździara KarolinaAZS UWM Olsztyn845,48
46ALMERAŚwiniarski ZbigniewDziałdowskie Towarzystwo Jeździeckie847,70
47SMARTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów849,28
48SAN WITOHestkowski RobertJKS u Robsonów851,46
49CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz852,34
50PAOLLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga857,14
51LANAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn858,46
52DARTAGO ZWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga1247,77
53JULIO PALEGROPasik MonikaLKJ Gałkowo1464,40
54LORDANIRulyte SandraLankupiai1654,17
 CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonówelim
 FANTASTMakarauskene ElenaBartaselim
 BATERFLAYŠeškas TadasZigmo zirgairez


5 - C - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SANTANAJasas StasysBartas053,79
2ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo054,80
3CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz059,34
4ZEDMikenas ErlandasVedautos sporto klubas060,86
5JERICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy062,36
6ERTHINAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas064,42
7GLAMOUR FOR EVERGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas066,33
8RICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy066,80
9HIPOIDASHestkowski RobertJKS u Robsonów072,70
10BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew073,41
11AvonKubiak DawidSobieski Jumping Team454,88
12LORDANOS ASPaulauskaite MonikaHobby Horse456,48
13Ninto ChicoKubiak DawidSobieski Jumping Team457,30
14PILIGRIMASŻukauskas ValdemarasLietuvos Żirgynas457,53
15ChesterfieldZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn458,90
16DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo458,94
17ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR463,44
18Le PardueKubiak DawidSobieski Jumping Team465,18
19BEBEJasas StasysBartas854,47
20NAUTIKAKopcych AnnaKlub Jeździecki Bracia Romanowscy858,18
21ALADINASŻukauskas ValdemarasLietuvos Żirgynas869,63
22KarmenaMilkintas PranasJSK Ties Baltija1079,24
23EverdiKubiak DawidSobieski Jumping Team1262,24
24FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo28103,27
 Lapis G-TZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzynelim
 DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowoelim
 ZHIN ZHINPawluczuk MarekJKS u Robsonówrez
 BATERFLAYŠeškas TadasZigmo zirgairez
 HAKASŠeškas TadasZigmo zirgairez


7 - LL - Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski (22-11-2015)
    Różnica
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasdo normyNagroda
1RINGO STARUjazdowska Michalinanie zrzeszona047,570,57
2MARMURKsiążczak PiotrKJ Łańsk048,061,06
3ORANGE GIRLUrbonas ValdasLankupiai045,181,82
3PolidionPawluczuk MarekJKS u Robsonów045,181,82
5MAGADIForemny PawełKJ Łańsk045,031,97
6LUSTIGZbrojkiewicz JoannaBPK049,602,6
7CLOSE OF SILVERGguzauskaite EmilijaKauno rajono043,863,14
8BOHEMATurowski Pawełbpk043,433,57
9CANTURA MBłaszczak JuliaJks u Robsonów043,343,66
10ARAMISJelińska DominikaJks u Robsonów043,313,69
11ARKONIARzepecka JuliaKlub Jeździecki Kaczmarczyk041,505,5
12PRADOWojciechowski RemigiuszBPK146,180,82
13ROXARO WAROMarzec ŁucjaŁebski Klub Jeździecki146,070,93
14W LRačkus IgnasLankupiai145,881,12
15HAWANAForemny PawełKJ Łańsk144,812,19
16ASZANTIBłaszczak JuliaJks u Robsonów144,302,7
17SZALEMŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyn140,386,62
18LONDYNWyszomirski PawełBPK246,590,41
19INDIRogulski MarekJKS U Robsonów248,791,79
20BORUCIżyłowska PatrycjaKJ Łańsk254,887,88
21POWER BOYWojciechowski RemigiuszBPK262,8315,83
22CONTHAGRAKaim Katarzynakj bracia romanowscy268,4821,48
23BOSTONRulyte SandraLankupiai677,5530,55
 LUSTIGZbrojkiewicz JoannaBPKtren/047,370,37
 ARKONIARzepecka JuliaKlub Jeździecki Kaczmarczyktren/045,161,84
 RINGO STARUjazdowska Michalinanie zrzeszonatren/043,763,24
 BORUCIżyłowska PatrycjaKJ Łańsktren/042,924,08
 BOHEMATurowski Pawełbpktren/042,664,34
 POWER BOYWojciechowski RemigiuszBPKtren/041,825,18
 HAWANAForemny PawełKJ Łańsktren/041,685,32
 CANTURA MBłaszczak JuliaJks u Robsonówtren/039,747,26
 MARMURKsiążczak PiotrKJ Łańsktren/145,481,52
 CONTHAGRAKaim Katarzynakj bracia romanowscytren/149,212,21
 PolidionPawluczuk MarekJKS u Robsonówtren/246,300,7
 LONDYNWyszomirski PawełBPKtren/242,514,49
 SZALEMŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyntren/240,486,52
 ASZANTIBłaszczak JuliaJks u Robsonówtren/257,3610,36
 PRADOWojciechowski RemigiuszBPKtren/344,212,79


8 - L1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1TAMIZATretiakas TadeušasBartas041,64022,97
2CIROBANTAWilczewska WeronikaNarew Różan032,19024,09
3Light BlueZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn044,02024,43
4QualumosJonszkis Edgaras037,93024,45
5FERREIRALizer MariaKJ Galiny036,91025,68
6La CruzaZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn038,88026,17
7SANTANAJasas ZigmantasBartas036,92026,67
8ELBEGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas040,52026,71
9EDVINNTretiakas TadeušasBartas036,83027,45
10FUGAPaulauskiene KristinaVsI"Convivo laisvalaikio centras"035,43027,50
11PLENTY DLewko KlaudiaKS AZS UWM Olsztyn037,12028,47
12LAMBI IIRębisz AnnaLKJ Gałkowo040,91028,57
13PENETOSAWojciechowski RemigiuszBPK04136028,93
14WAITAKIAdamiak DominikaJKS u Robsonów040,53028,96
15VELVETUrbonas ValdasLankupiai041,58029,08
16DONRębisz AnnaLKJ Gałkowo041,40029,94
17NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk036,15030,16
18ORANGE GIRLUrbonas ValdasLankupiai041,70030,65
19CHICCOZbrojkiewicz JoannaBPK043,63031,09
20ALUZALizer MariaKJ Galiny039,57031,56
21POLONEZASŽukauskaite DagneLankupiai038,56031,68
 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOFStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczewtren/042,17032,28
23NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga044,94032,47
24PISTACJAWaszczak WiktoriaSKJ u Robsonów038,46032,64
25APOLLOPawluczuk MarekJKS u Robsonów040,43032,72
26ELUE VAN T&LStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczew041,10032,72
27NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów036,66033,33
28CANDIDA Q7Kaim Katarzynakj bracia romanowscy042,33034,19
29Diarado OneOberlan IwonaPKJ Bracia Romanowscy041,41036,58
30CHACCO ONECzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek041,31137,17
31ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR041,00137,42
32CARLZbrojkiewicz JoannaBPK043,27137,42
33ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów039,36137,55
34LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOFStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczew041,28140,32
35CLOSE OF SILVERGguzauskaite EmilijaKauno rajono042,80140,53
 La CruzaZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyntren\039,91242,44
37CYRANKAMackiewicz MarcinJKS U Robsonów036,71428,52
38MAESTROPasik MonikaLKJ Gałkowo040,22429,16
39CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów034,59430,06
40W LRačkus IgnasLankupiai038,60641,84
41KantosFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów037,93642,46
42RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie035,41827,52
43BY THE WAYGórecka KajaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów037,67836,96
 APOLLOPawluczuk MarekJKS u Robsonówtren/040,12938,40
45INDIRogulski MarekJKS U Robsonów040,761460,69
 INDIRogulski MarekJKS U Robsonówtren/041,04elim
 MAGADIForemny PawełKJ Łańsktren/037,47rez
 LIKIERGórecka KajaJeździecki Klub Sportowy u Robsonówtren/037,54tren/029,10
 DONRębisz AnnaLKJ Gałkowotren/040,73tren/029,68
 KEMENTARI DKajko MartynaKJ Palmowskitren/035,23tren/032,04
 LAMBI IIRębisz AnnaLKJ Gałkowotren/041,77tren/033,76
 TAVIANOOlszewski MateuszJKS Rywal Grudziądztren/038,00tren/034,36
 GALEAOprus MałgorzataJKS U Robsonówtren/039,09tren/036,49
 CON PASSIONEKurp AleksandraJKS U Robsonówtren/040,28tren/140,72
 CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinektren/045,52tren/241,14
 MAESTROPasik MonikaLKJ Gałkowotren/042,93tren/429,14
57ChetaPuodżiute EmilijaUBA Pajurio Żyrginas435,65
58FINLANDIAKołtusz MartynaLKJ Liski437,12
59GEJSZAChojnowska PaulinaSKJ Zastawno437,16
60TAVIANOOlszewski MateuszJKS Rywal Grudziądz437,69
61Salmina WWilczewska WeronikaNarew Różan437,76
62MAGADIForemny PawełKJ Łańsk437,95
63TIMUR EWITADąbrowska MagdalenaBPK438,02
64FREJKAKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk438,10
65DYSTRYKTKlimek PaulinaMKJ Nenia Pasłęk438,77
66WATRACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek438,81
67CHATANGABurzyńska AgnieszkaSKJ Zastawno439,32
68JOHNNY CASH GTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew439,43
69FISTON VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew440,06
70ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR440,18
71Light BlueZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn441,03
72CONTHARGOS BLUEMikenas ErlandasVedautos sporto klubas442,73
73REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"443,11
74NEMOPanek KatarzynaLKJ Gakowo450,46
75KEMENTARI DKajko MartynaKJ Palmowski552,77
76CHICCOZbrojkiewicz JoannaBPK554,94
77WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"656,01
78CON PASSIONEKurp AleksandraJKS U Robsonów659,86
79ARKONIARzepecka JuliaKlub Jeździecki Kaczmarczyk836,62
80BARRICHELLOSuminska EwaKLUB JE?DZIECKI "MŁYŃSKA STRUGA"840,57
81KOLIBRIES-COLEURPaulauskaite MonikaVsI Convivo laisvalaikio centras840.64
82BOSTONRulyte SandraLankupiai848,79
83GALEAOprus MałgorzataJKS U Robsonów867,38
84LIKIERGórecka KajaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów952,25
 CYPRYSChełchowska WiktoriaJKS u Robsonówelim
 CHIN CHAMPERCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinekelim
 Silvana FlyOberlan IwonaPKJ Bracia Romanowscyelim
 CARLZbrojkiewicz JoannaBPKtren/1562,36
 CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonówtren/437,32
 KantosFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonówtren/437,99
 ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonówtren/439,70
 Silvana FlyOberlan IwonaPKJ Bracia Romanowscytren/439,91
 FISTON VAN T&LMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczewtren/442,18
 NICKY BOYWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Strugatren/444,81
 CYPRYSChełchowska WiktoriaJKS u Robsonówtren/449,05
 Diarado OneOberlan IwonaPKJ Bracia Romanowscytren/41,45
 BY THE WAYGórecka KajaJeździecki Klub Sportowy u Robsonówtren/840,30


9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1LACETAMikelskas PovilasLazdiju SC048,66
2RivjeraMilkintas PranasJSK Ties Baltija052,01
3SAKE JMoździara KarolinaAZS UWM Olsztyn054,68
4LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk055,08
5NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk055,51
6ELBEGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas055,69
7ABSYNTBancewicz IzabelaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego055,72
8ChamonixPawluczuk MajaJKS U robsonów056,21
9POLONEZASŽukauskaite DagneLankupiai058,22
10ŁYŻWIARZLewko KlaudiaKS AZS UWM Olsztyn059,26
11CATELLINO-STARPaulauskas RolandasVsI"Convivo laisvalaikio centras"060,16
12IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów061,24
13PENETOSAWojciechowski RemigiuszBPK063,75
14Kaspian BHSzmidt EwaETJ KJ Hadrian065,90
15PLENTY DLewko KlaudiaKS AZS UWM Olsztyn065,97
16FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo067,23
17SAN WITOHestkowski RobertJKS u Robsonów067,67
18MAGNATKoper PiotrLKS Nadwislanin Kwidzyn067,71
19WALIAŁapińska AleksandraJKS Tornado Szczecin067,80
20JOHNNY CASH GTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew068,83
21CHATANGABurzyńska AgnieszkaSKJ Zastawno068,99
22CHACCO ONECzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek072,02
23HYDRONCzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek073,69
24Salmina WWilczewska WeronikaNarew Różan452,50
25EDVINNTretiakas TadeušasBartas455,77
26EL GRECCOPawluczuk MarekJKS u Robsonów455,97
27WIED?MINKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk456,08
28FUGAPaulauskiene KristinaVsI"Convivo laisvalaikio centras"457,50
29WAITAKIAdamiak DominikaJKS u Robsonów457,66
30FREJKAKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk458,57
31LORDANIRulyte SandraLankupiai460,33
32GRANADACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek461,74
33HAWANAŚwierczyńska AgataWolta461,99
34GEJSZAChojnowska PaulinaSKJ Zastawno462,43
35CANDIDA Q7Kaim Katarzynakj bracia romanowscy463,16
36SONICAPawluczuk MarekJKS u Robsonów463,47
37JULIO PALEGROPasik MonikaLKJ Gałkowo463,58
38WATRACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek467,03
39CLAIRE DE LUNE 21Timofejev AleksiejHobby Horse467,70
40ZHIN ZHINPawluczuk MarekJKS u Robsonów468,60
41ELUE VAN T&LStrzałkowski AntoniKJ Strzała Krubiczew469,62
42KOLIBRIES-COLEURPaulauskaite MonikaVsI Convivo laisvalaikio centras470,38
43FANTASTMakarauskene ElenaBartas470,61
44CONTHARGOS BLUEMikenas ErlandasVedautos sporto klubas475,19
45FERREIRALizer MariaKJ Galiny851,11
46CIROBANTAWilczewska WeronikaNarew Różan853,90
47PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar857,54
48CYRANKAMackiewicz MarcinJKS U Robsonów857,87
49ChetaPuodżiute EmilijaUBA Pajurio Żyrginas863,55
50WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"867,95
51HISZPANKuptel MałgorzataLudowy Klub Jeździecki w Galkowie868,30
52BARRICHELLOSuminska EwaKLUB JE?DZIECKI "MŁYŃSKA STRUGA"869,34
53ALMERAŚwiniarski ZbigniewDziałdowskie Towarzystwo Jeździeckie1259,22
54PAOLLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga1271,83
55NEMOPanek KatarzynaLKJ Gakowo1275,65
56FINLANDIAKołtusz MartynaLKJ Liski1379,95
57RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie1481,08
58REMIMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"1883,71
59PESSAROPiotrowicz LauraKlub Jeździecki Kamińskich1984,29
60NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów2088,98
 PISTACJAWaszczak WiktoriaSKJ u Robsonówelim
 ChampierPawluczuk MajaJKS U robsonówelim
 TAMIZATretiakas TadeušasBartaselim
 DYSTRYKTKlimek PaulinaMKJ Nenia Pasłękelim
 LEDUKASMikelskas PovilasLazdiju SCrez


10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (22-11-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1BATERFLAYŠeškas TadasZigmo zirgai049,26
2ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo049,62
3NAUTIKAKopcych AnnaKlub Jeździecki Bracia Romanowscy050,14
4ERISLendo InezKJ Liski051,02
5HAKASŠeškas TadasZigmo zirgai051,39
6ZEDMikenas ErlandasVedautos sporto klubas053,70
7FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo053,94
8ERTHINAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas054,02
9ESTERAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas055,06
10SAKE JMoździara KarolinaAZS UWM Olsztyn055,66
11AnastazjaKubiak DawidSobieski Jumping Team059,76
12KarmenaMilkintas PranasJSK Ties Baltija060,35
13WIED?MINKaczmarczyk MaciejKlub Jeździecki Kaczmarczyk060,57
14TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonów060,72
15AvonKubiak DawidSobieski Jumping Team061,72
16IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów061,84
17ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR063,84
18GRENOBLISNavickaite ViktorijaBartas063,97
19CLAIRE DE LUNE 21Timofejev AleksiejHobby Horse066,44
20BERNESTINAZbrojkiewicz JoannaBPK066,83
21BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew066,94
22PAOLLA SWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga067,19
23LANAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn070,41
24LACETAMikelskas PovilasLazdiju SC446,94
25DALASASJasas StasysBartas447,89
26CORMINT DE LUXEReciunaite JustinaTandemas451,95
27SICILIJA HOMJasas StasysBartas452,17
28PASTORAŁKAElminowski PiotrDom Koni Lazar454,43
29RivjeraMilkintas PranasJSK Ties Baltija457,25
30LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk460,13
31HAWANAŚwierczyńska AgataWolta463,20
32DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo463,39
33GRANADACzarnecki DawidKJ Contendros Barlinek464,52
34SAN WITOHestkowski RobertJKS u Robsonów467,67
35EL GRECCOPawluczuk MarekJKS u Robsonów472,83
36LORDANIRulyte SandraLankupiai784,61
37ZHIN ZHINPawluczuk MarekJKS u Robsonów856,68
38ABSYNTBancewicz IzabelaKlub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego857,08
39SMARTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów858,36
40ChamonixPawluczuk MajaJKS U robsonów859,11
41FANTASTMakarauskene ElenaBartas862,48
42CASHTIMEZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn862,64
43HISZPANKuptel MałgorzataLudowy Klub Jeździecki w Galkowie1264,58
44Kaspian BHSzmidt EwaETJ KJ Hadrian1264,72
45EDVINNJasas StasysBartas1264,82
46COCAINMakarauskene ElenaBartas1265,08
47SONICAPawluczuk MarekJKS u Robsonów1267,98
48JULIO PALEGROPasik MonikaLKJ Gałkowo1271,22
49LEDUKASMikelskas PovilasLazdiju SC1665,06
50DARTAGO ZWłodarski BartłomiejKJ Młyńska Struga2064,70
 WALIAŁapińska AleksandraJKS Tornado Szczecinelim
 Lapis G-TZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzynrez


11 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SANTANAJasas StasysBartas051,93027,85
2GLAMOUR FOR EVERGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas051,94029,51
3EverdiKubiak DawidSobieski Jumping Team052,85029,95
4CASQUELLOjczenasz AngelikaKujawsko-Pomorski KJ Budgoszcz051,02030,61
5CIN CIN'PGChentkowski TomaszKJ Welt Opypy049,49030,84
6ESTERAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas050,44031,31
7Le PardueKubiak DawidSobieski Jumping Team051,46032,98
8STAKKATO TOPChentkowski TomaszKJ Welt Opypy052,36033,44
9BLANTMazurowska EwaKJ Strzała Krubiczew060,04035,81
10RICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy054,15040,24
11TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonów053,41434,67
12LANAZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn057,81829,51
13DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo055,241047,08
14NAUTIKAKopcych AnnaKlub Jeździecki Bracia Romanowscy450,52
15Ninto ChicoKubiak DawidSobieski Jumping Team451,32
16ERTHINAKavaliauskaite RasaVedautos sporto klubas451,96
17DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo455,91
18ChesterfieldZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn456,45
19ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR855,95
20KarmenaMilkintas PranasJSK Ties Baltija858,77
21FIOLKARębisz AnnaLKJ Gałkowo1071,75
 ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowoelim
 HAKASŠeškas TadasZigmo zirgaielim
 ZEDMikenas ErlandasVedautos sporto klubasrez


6 - CC - Zwykły art. 238.2.1 (21-11-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1JERICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy063,61
2GLAMOUR FOR EVERGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas064,85
3La PazKubiak DawidSobieski Jumping Team454,84
4ALADINASŻukauskas ValdemarasLietuvos Żirgynas467,18
5PILIGRIMASŻukauskas ValdemarasLietuvos Żirgynas469,22
6DOLLAR DE NUEVOPasik MonikaLKJ Gałkowo1190,76
7GOEJE VRIJDAGPaulauskaite MonikaHobby Horse1263,40
8HIPOIDASHestkowski RobertJKS u Robsonów1266,02
9CAZINO CASHJasas StasysBartas1266,72


12 - CC - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-11-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1PILIGRIMASŻukauskas ValdemarasLietuvos Żirgynas051,06029,07
2Ninto ChicoKubiak DawidSobieski Jumping Team052,27029,08
3ChesterfieldZagor JacekLKS Nadwiślanin Kwidzyn056,73029,62
4JERICOMarcinkowski MichałKJ Welt Opypy055,27030,94
5STAKKATO TOPChentkowski TomaszKJ Welt Opypy054,86034,36
6BEBEJasas StasysBartas051,62429,94
7CIN CIN'PGChentkowski TomaszKJ Welt Opypy051,555
8La PazKubiak DawidSobieski Jumping Team452,2729,08
9GLAMOUR FOR EVERGrikienis IrmantasŽirginio sporto klubas452,31
10LORDANOS ASPaulauskaite MonikaHobby Horse453,79
11GOEJE VRIJDAGPaulauskaite MonikaHobby Horse454,52
12CAZINO CASHJasas StasysBartas458,86
13HIPOIDASHestkowski RobertJKS u Robsonów567,39
14ALADINASŻukauskas ValdemarasLietuvos Żirgynas1658,45



HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com