IV Eliminacje Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 13-14 lutego 2016

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - Z trafieniem w normę czasu S1 - towarzyski (2016-02-13)
    Różnica
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasdo normyNagroda
1JUTAStonkute Amelija (Mł.2005)Zigmo zirgai053,961,04
2CHIDALGOKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk056,611,61
3CHAMPIERPawluczuk Karolina (J.1998)JKS u ROBSONÓW053,211,79
3HUNCWOTPawluczuk MarekJKS u Robsonów053,211,79
5KARDROCK VAN NAVAGNEStańczak ArturU ROBSONOW052,892,11
6SONICAJonak SabinaBPK052,572,43
7SANREMOFiodorovaite Laura (Mł.2005)Zigmo zirgai052,342,66
8ANTYGRAVITYZawada Marta (JM.2002)KJ Aldragho051,733,27
9ARKONIARzepecka Julia (J.2000)Klub Jeździecki Kaczmarczyk051,193,81
10FISTON VAN T&LMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"051,043,96
11LAVERMirosz MagdaSKJ Beckersport050,884,12
12JEZZIGospodarczyk MichałKowmar Barczewko050,874,13
13MADAME TUSSAUDSJelińska Dominika (J.2000)Jks u Robsonów050,074,93
14HOLMDobrzyńska Marta (J.1998)bez przynależności klubowej049,695,31
15CORRADOKozińksa Barbara (JM.2001)bez przynależności klubowej049,375,63
16NAKONKiluk Justynabpk048,576,43
17KRUSZYNKARozbiewska Weronika (JM.2003)bpk maz047,987,02
18FURORAKrawczyk MagdalenaJKS u Robsonów047,008
19ALUZJAWiśniewski PiotrBPK046,848,16
20GREJSADabioch MartaŁódzki Klub Jeździecki046,118,89
21NOBELChwietczuk Aleksandra (J.1998)JKS "U Robsonów"046,058,95
22CANTURA MBłaszczak Julia (JM.2001)Jks u Robsonów045,979,03
23KOZAKWiśniewska Karolina (J.1998)BPK045,559,45
24MgiełkaTelej MarcelKJ Bertyn Pasłęk044,6310,37
25DALIANowakowska Michalina (JM.2003)LKJ W GAŁKOWIE044,4110,59
26PISTACJAMichalak Monika (JM.2001)Bpk043,5711,43
27CALETTO RAdamiak DominikaJKS u Robsonów154,780,22
28Sexy MKBurzyńska AgataBPK150,624,38
29LIKIERRaczyńska PaulinaJKS u Robsonów149,605,4
30SZALEMŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyn148,416,59
31CZIKITAGodek TomaszLKJ W GAŁKOWIE260,175,17
32GoliatKluczek WojciechBPK260,365,36
33FEUERFEE 15Adamiak DominikaJKS u Robsonów269,7314,73
34PoloniaMorawski MaksymilianBPK269,9914,99
35TIMIANRode JacekKlub Jeździecki " Białystok "274,4419,44
36NORBISamsel Justynalkj Galkowo361,816,81
 GRANNUS LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZARelim
 Just BeKozań MalwinaBPKelim
 PRESJAWyszomirski PawełBPKelim
 DASZYNAWójcik Aleksandra (Mł.2013)KJ Aldraghoelim
 CHAMPIERPawluczuk Karolina (J.1998)JKS u ROBSONÓWtren/054,940,06
 ARKONIARzepecka Julia (J.2000)Klub Jeździecki Kaczmarczyktren/052,062,94
 FEUERFEE 15Adamiak DominikaJKS u Robsonówtren/050,744,26
 HUNCWOTPawluczuk MarekJKS u Robsonówtren/050,544,46
 GoliatKluczek WojciechBPKtren/059,754,75
 CZIKITAGodek TomaszLKJ W GAŁKOWIEtren/050,044,96
 NORBISamsel Justynalkj Galkowotren/050,005
 DALIANowakowska Michalina (JM.2003)LKJ W GAŁKOWIEtren/049,825,18
 ALUZJAWiśniewski PiotrBPKtren/049,355,65
 PoloniaMorawski MaksymilianBPKtren/048,336,67
 PISTACJAMichalak Monika (JM.2001)Bpktren/048,066,94
 MgiełkaTelej MarcelKJ Bertyn Pasłęktren/047,707,3
 GRANNUS LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZARtren/047,167,84
 NAKONKiluk Justynabpktren/046,208,8
 NOBELChwietczuk Aleksandra (J.1998)JKS "U Robsonów"tren/044,1410,86
 CHIDALGOKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyktren/155,340,34
 Just BeKozań MalwinaBPKtren/150,404,6
 HOLMDobrzyńska Marta (J.1998)bez przynależności klubowejtren/149,925,08
 DASZYNAWójcik Aleksandra (Mł.2013)KJ Aldraghotren/149,555,45
 KOZAKWiśniewska Karolina (J.1998)BPKtren/146,548,46
 Sexy MKBurzyńska AgataBPKtren/146,009
 SZALEMŁastówka MałgorzataKlub Jeździecki Stado Kętrzyntren/145,949,06
 KRUSZYNKARozbiewska Weronika (JM.2003)bpk maztren/145,569,44
 CALETTO RAdamiak DominikaJKS u Robsonówtren/280,7125,71
 JEZZIGospodarczyk MichałKowmar Barczewkotren/351,233,77
 PRESJAWyszomirski PawełBPKtren/elim


2 - L - Dwufazowy art. 274.5.3 (2016-02-13)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SAN WITOTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów047,42020,65
2TAMIZATretiakas Tadeušas (J.1999)Bartas047,65020,89
3ŁYŻWIARZLewko Klaudia (J.1998)KS AZS UWM Olsztyn046,29021,10
4EDVINNTretiakas Tadeušas (J.1999)Bartas045,80021,31
5ANTYGRAVITYZawada Marta (JM.2002)KJ Aldragho052,96022,87
6Salmina WWilczewska WeronikaNarew Różan047,28023,12
7RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie042,20023,60
8PLENTY DLewko Klaudia (J.1998)KS AZS UWM Olsztyn044,39023,64
9CIROBANTAWilczewska WeronikaNarew Różan044,16023,98
10BEGONIAGórecka Kaja (J.1998)Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów047,32024,24
11FREJKAKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk044,58024,25
12ALMERAŚwiniarski ZbigniewDziałdowskie Towarzystwo Jeździeckie047,35024,72
13AZAMIRPleskacz KamilaJeździecki Klub Sportowy Equita042,00026,42
14SACRAMENTOWyszkowska Maja (J.2000)Klub Jeździecki Białystok047,14027,15
15WAITAKICichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów052,46027,16
16KACPERŚwierczyńska MartynaKS AZS UWM Olsztyn042,19027,21
17FINLANDIAKołtusz Martyna (JM.2001)JKS u Robsonów046,66027,25
18ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR049,16027,55
19DAMAIPleskacz KamilaJeździecki Klub Sportowy Equita047,48027,56
20CelparAnaczkowski MirosławKJ BLG Consulting045,81028,34
21SONICAJonak SabinaBPK052,26028,79
22CORRADOKozińksa Barbara (JM.2001)bez przynależności klubowej045,63029,28
23GANGASWojciechowska Agnieszkabez przynależności054,81031,15
24CAMAROPondo BarbaraKJ Strzała Krubiczew047,35031,73
25KARDROCK VAN NAVAGNEStańczak ArturU ROBSONOW050,22133,09
26Tachini ZKluczek WojciechBPK056,54134,59
27SANTANAJasas Zigmantas (JM.2003)Bartas044,25420,80
28SANREMOFiodoroviene MonikaZigmo zirgai040,84423,53
29FURORAKrawczyk MagdalenaJKS u Robsonów044,31430,24
30NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów045,94432,00
31ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów047,21742,19
 CANTURA MBłaszczak Julia (JM.2001)Jks u Robsonówtren/045,73tren/023,68
 LAVERMirosz MagdaSKJ Beckersporttren/048,89tren/024,44
 KARDROCK VAN NAVAGNEStańczak ArturU ROBSONOWtren/049,33tren/132,08
 TIMIANRode JacekKlub Jeździecki " Białystok "tren/055,63tren/236,55
 MERCUCCIOŻaczek WiktoriaKS AZS UWM Olsztyntren/046,10tren/431,64
37CANTURA MBłaszczak Julia (JM.2001)Jks u Robsonów443,93
38JUPITERGospodarczyk MichałKowmar Barczewko447,35
39MADAME TUSSAUDSJelińska Dominika (J.2000)Jks u Robsonów448,61
40ARKONIARzepecka Julia (J.2000)Klub Jeździecki Kaczmarczyk448,63
41SEPHORACichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów449,22
42LAVERMirosz MagdaSKJ Beckersport450,13
43FISTON VAN T&LMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"451,22
44PISTACJAFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów562,74
45CHAMPIERPawluczuk Karolina (J.1998)JKS u ROBSONÓW769,45
46LIKIERRaczyńska PaulinaJKS u Robsonów844,36
47TIMIANRode JacekKlub Jeździecki " Białystok "1379,25
48MERCUCCIOŻaczek WiktoriaKS AZS UWM Olsztyn1882,87
 PISTACJAFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonówtren/1246,68
 ANTYGRAVITYZawada Marta (JM.2002)KJ Aldraghotren/454,63
 SEPHORACichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonówtren/847,54


3 - P - Dwufazowy art. 274.5.3 (2016-02-13)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ZAVIRA AElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar045,21018,94
2LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk042,76019,08
3ALMERAŚwiniarski ZbigniewDziałdowskie Towarzystwo Jeździeckie043,40021,56
4DOLARWiśniewska Julia (J.2000)BPK042,16023,87
5ŁYŻWIARZLewko Klaudia (J.1998)KS AZS UWM Olsztyn036,42023,90
6ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR044,88023,90
7TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonów042,44025,68
8Tachini ZKluczek WojciechBPK049,49132,43
9ABSYNTBancewicz Izabela (J.2000)AZS UWM Olsztyn039,45420,18
10TAMIZATretiakas Tadeušas (J.1999)Bartas044,29420,37
11JUTAŠeškas TadasZigmo zirgai041,92423,13
12PESSAROPiotrowicz Laura (J.2000)Klub Jeździecki Kamińskich042,45423,46
13CAMAROPondo BarbaraKJ Strzała Krubiczew042,56424,42
14JUPITERGospodarczyk MichałKowmar Barczewko046,48425,33
15ASTERIXHestkowski RobertJKS u Robsonów043,73426,02
16SMARTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów042,441035,36
17FINLANDIAKołtusz Martyna (JM.2001)JKS u Robsonów045,031139,24
18NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów043,461850,20
19SAKE JMoździara KarolinaAZS UWM Olsztyn438,82
20PLENTY DLewko Klaudia (J.1998)KS AZS UWM Olsztyn439,73
21WIEDŹMINKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk441,14
22SACRAMENTOWyszkowska Maja (J.2000)Klub Jeździecki Białystok441,35
23BEGONIAGórecka Kaja (J.1998)Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów441,37
24NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk442,25
25FREJKAKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk442,43
26FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo444,17
27Contenanse AWarnel OliwiaAromer447,00
28PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar448,42
29WAITAKICichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów665,46
30CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów771,11
31AZAMIRPleskacz KamilaJeździecki Klub Sportowy Equita840,64
32AMADEUSZGospodarczyk MichałKowmar Barczewko1066,21
33CelparAnaczkowski MirosławKJ BLG Consulting1644,08
34DRYFWojciechowska Agnieszkabez przynależności1647,82
35SAN WITOTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów2194,36
36ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów3880,31
 KACPERŚwierczyńska MartynaKS AZS UWM Olsztynelim
 RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckieelim


4 - N - Zwykły art. 238.2.1 (2016-02-13)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo046,75
2BATERFLAYŠeškas TadasZigmo zirgai047,85
3CONTENDRO LADYZagała Helena (J.2000)SKJ Beckersport048,56
4NAUTIKAKopcych AnnaKlub Jeździecki Bracia Romanowscy049,93
5COUNTESS OF HIGHFIELDSZagała Helena (J.2000)SKJ Beckersport050,44
6LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo050,60
7SICILIJA HOMJasas StasysBartas050,93
8ABSYNTBancewicz Izabela (J.2000)AZS UWM Olsztyn053,95
9CIWALDAŠeškas TadasZigmo zirgai055,92
10ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR056,13
11WIEDŹMINKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk056,53
12ZHIN ZHINPawluczuk Mareku Robsonów058,12
13NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk058,18
14IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów060,48
15TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonów060,49
16FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo061,74
17ASTERIXHestkowski RobertJKS u Robsonów062,64
18PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar065,95
19SANTANAJasas StasysBartas449,66
20HAKASŠeškas TadasZigmo zirgai449,70
21CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów456,66
22SAKE JMoździara KarolinaAZS UWM Olsztyn457,04
23WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"457,76
24LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk460,37
25AMADEUSZGospodarczyk MichałKowmar Barczewko463,42
26GRENOBLISNavickaite ViktorijaBartas972,17
 GREYTarnowski LucjanJKS "U Robsonów"elim


5 - C - Dwufazowy art. 274.5.3 (2016-02-13)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1COUNTESS OF HIGHFIELDSZagała Helena (J.2000)SKJ Beckersport042,62021,05
2HAKASŠeškas TadasZigmo zirgai043,49025,46
3LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo049,81026,69
4IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów044,59028,54
5SICILIJA HOMJasas StasysBartas046,35422,40
6EDVINNJasas StasysBartas048,51422,83
7ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR047,021543,80
8CONTENDRO LADYZagała Helena (J.2000)SKJ Beckersport441,54
9CIWALDAŠeškas TadasZigmo zirgai442,63
10WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"443,48
11DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo445,14
12NELARynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ Gałkowo446,84


6 - CC - Dwufazowy art. 274.5.3 (2016-02-13)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1HIPOIDASHestkowski RobertJKS u Robsonów051,00030,50
2NELARynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ Gałkowo443,62
3DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo446,58


7 - LL - Z trafieniem w normę czasu S1 - towarzyski (2016-02-14)
    Różnica
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasdo normyNagroda
1JUTAStonkute Amelija (Mł.2005)Zigmo zirgai053,590,41
2SANREMOFiodorovaite Laura (Mł.2005)Zigmo zirgai051,862,14
3HUNCWOTPawluczuk MarekJKS u Robsonów051,542,46
4DALIANowakowska Michalina (JM.2003)LKJ W GAŁKOWIE051,122,88
5ARKONIARzepecka Julia (J.2000)Klub Jeździecki Kaczmarczyk051,112,89
6CHIDALGOKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk051,092,91
7SONICAJonak SabinaBPK050,463,54
8FEUERFEE 15Adamiak DominikaJKS u Robsonów049,354,65
9CORRADOKozińksa Barbara (JM.2001)bez przynależności klubowej049,254,75
10GRANNUS LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR049,234,77
11NORBISamsel Justynalkj Galkowo049,194,81
12CALETTO RAdamiak DominikaJKS u Robsonów047,486,52
13CHAMPIERPawluczuk Karolina (J.1998)JKS u ROBSONÓW046,277,73
14ALUZJAWiśniewski PiotrBPK045,558,45
15CANTURA MBłaszczak Julia (JM.2001)Jks u Robsonów044,599,41
16HOLMDobrzyńska Marta (J.1998)bez przynależności klubowej044,549,46
17PRESJAWyszomirski PawełBPK043,7610,24
18KOZAKWiśniewska Karolina (J.1998)BPK042,6111,39
19GoliatKluczek WojciechBPK157,183,18
20PoloniaMorawski MaksymilianBPK147,686,32
21MADAME TUSSAUDSJelińska Dominika (J.2000)Jks u Robsonów255,091,09
22WESTAPaszek Katarzynabrak259,465,46
23DIDOGospodarczyk MichałKowmar Barczewko265,9911,99
24FISTON VAN T&LMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"349,614,39
25FURORAKrawczyk MagdalenaJKS u Robsonów358,424,42
26CZIKITAGodek TomaszLKJ W GAŁKOWIE383,1229,12
 DRYFWojciechowska Agnieszkabez przynależnościelim
 CHIDALGOKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyktren/052,361,64
 DALIANowakowska Michalina (JM.2003)LKJ W GAŁKOWIEtren/051,022,98
 DRYFWojciechowska Agnieszkabez przynależnościtren/049,564,44
 HUNCWOTPawluczuk MarekJKS u Robsonówtren/049,474,53
 PoloniaMorawski MaksymilianBPKtren/049,374,63
 DIDOGospodarczyk MichałKowmar Barczewkotren/049,124,88
 FEUERFEE 15Adamiak DominikaJKS u Robsonówtren/049,104,9
 NORBISamsel Justynalkj Galkowotren/048,895,11
 CHAMPIERPawluczuk Karolina (J.1998)JKS u ROBSONÓWtren/047,976,03
 CALETTO RAdamiak DominikaJKS u Robsonówtren/047,866,14
 ALUZJAWiśniewski PiotrBPKtren/045,208,8
 PRESJAWyszomirski PawełBPKtren/043,6210,38
 CANTURA MBłaszczak Julia (JM.2001)Jks u Robsonówtren/043,5610,44
 KOZAKWiśniewska Karolina (J.1998)BPKtren/043,5410,46
 CZIKITAGodek TomaszLKJ W GAŁKOWIEtren/150,073,93
 GRANNUS LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZARtren/148,805,2
 WESTAPaszek Katarzynabraktren/147,296,71
 GoliatKluczek WojciechBPKtren/elim
 FISTON VAN T&LMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"tren/rez


8 - L 1 - Dwufazowy art. 274.5.3 (2016-02-14)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1WAITAKICichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów048,11027,33
2PLENTY DLewko Klaudia (J.1998)KS AZS UWM Olsztyn037,68027,90
3RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie039,10028,14
4KOZAKWiśniewska Karolina (J.1998)BPK040,77028,19
5KARDROCK VAN NAVAGNEStańczak ArturU ROBSONOW047,37032,93
6Salmina WWilczewska WeronikaNarew Różan041,59424,65
7NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów041,73425,12
8SANTANAJasas Zigmantas (JM.2003)Bartas040,11425,97
9ALUZJAWiśniewski PiotrBPK039,78427,08
10FREJKAKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk038,24428,54
11MADAME TUSSAUDSJelińska Dominika (J.2000)Jks u Robsonów045,62638,69
12BEGONIAGórecka Kaja (J.1998)Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów042,78825,37
13EDVINNTretiakas Tadeušas (J.1999)Bartas043,98827,58
14ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR044,72951,11
15SANREMOFiodoroviene MonikaZigmo zirgai039,491225,65
16SAN WITOTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów042,041351,70
 DAMAIPleskacz KamilaJeździecki Klub Sportowy Equitatren/044,52tren/030,27
 HOLMDobrzyńska Marta (J.1998)bez przynależności klubowejtren/041,57tren/elim
19ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów439,00
20SACRAMENTOWyszkowska Maja (J.2000)Klub Jeździecki Białystok440,83
21PISTACJAFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów441,36
22FURORAKrawczyk MagdalenaJKS u Robsonów441,63
23DAMAIPleskacz KamilaJeździecki Klub Sportowy Equita441,88
24GANGASWojciechowska Agnieszkabez przynależności442,70
25ALMERAŚwiniarski ZbigniewDziałdowskie Towarzystwo Jeździeckie443,52
26SEPHORACichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów445,13
27TIMIANRode JacekKlub Jeździecki " Białystok "445,29
28SONICAJonak SabinaBPK446,70
29HOLMDobrzyńska Marta (J.1998)bez przynależności klubowej842,23
30ARKONIARzepecka Julia (J.2000)Klub Jeździecki Kaczmarczyk842,76
31CIROBANTAWilczewska WeronikaNarew Różan1074,85
32CORRADOKozińksa Barbara (JM.2001)bez przynależności klubowej1562,95
33CHAMPIERPawluczuk Karolina (J.1998)JKS u ROBSONÓW1772,93
34KACPERŚwierczyńska MartynaKS AZS UWM Olsztyn1963,11
 CANTURA MBłaszczak Julia (JM.2001)Jks u Robsonówelim
 KARDROCK VAN NAVAGNEStańczak ArturU ROBSONOWtren/1060,18
 PISTACJAFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonówtren/441,29
 SEPHORACichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonówtren/443,56
 TIMIANRode JacekKlub Jeździecki " Białystok "tren/849,15
 ARONFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonówtren/rez


9 - P - Zwykły art. 238.2.1 (2016-02-14)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1ZAVIRA AElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar045,21
2NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk047,76
3ABSYNTBancewicz Izabela (J.2000)AZS UWM Olsztyn048,51
4ALMERAŚwiniarski ZbigniewDziałdowskie Towarzystwo Jeździeckie048,79
5JUTAŠeškas TadasZigmo zirgai049,11
6PLENTY DLewko Klaudia (J.1998)KS AZS UWM Olsztyn049,15
7LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk049,46
8DOLARWiśniewska Julia (J.2000)BPK051,03
9CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów051,95
10TAMIZATretiakas Tadeušas (J.1999)Bartas052,30
11JUPITERGospodarczyk MichałKowmar Barczewko052,64
12WIEDŹMINKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk052,65
13ANKA LAZARAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR053,89
14CAMAROPondo BarbaraKJ Strzała Krubiczew056,47
15WAITAKICichanowicz AgnieszkaJeździecki Klub Sportowy u Robsonów056,52
16FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo056,63
17SACRAMENTOWyszkowska Maja (J.2000)Klub Jeździecki Białystok059,64
18Tachini ZKluczek WojciechBPK163,01
19FREJKAKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk448,09
20ŁYŻWIARZLewko Klaudia (J.1998)KS AZS UWM Olsztyn449,21
21SANREMOFiodoroviene MonikaZigmo zirgai449,33
22SMARTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów452,31
23AZAMIRPleskacz KamilaJeździecki Klub Sportowy Equita452,82
24BEGONIAGórecka Kaja (J.1998)Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów454,54
25NOTARISTomaszewska PaulinaJKS U Robsonów455,31
26FINLANDIAKołtusz Martyna (JM.2001)JKS u Robsonów455,94
27IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów665,98
28PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar666,65
29PESSAROPiotrowicz Laura (J.2000)Klub Jeździecki Kamińskich855,14
30RAGAZZAOrzechowski JózefDziałdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie858,89
31GANGASWojciechowska Agnieszkabez przynależności1259,73
 SAN WITOTomaszewska PaulinaJKS U Robsonówelim


10 - N - Zwykły art. 238.2.1 (2016-02-14)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NUBISKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk053,59
2LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo054,37
3SANTANAJasas StasysBartas055,10
4NAUTIKAKopcych AnnaKlub Jeździecki Bracia Romanowscy055,66
5ZAVIRA AElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar055,71
6SICILIJA HOMJasas StasysBartas056,63
7CIWALDAŠeškas TadasZigmo zirgai059,84
8WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"060,04
9ABSYNTBancewicz Izabela (J.2000)AZS UWM Olsztyn061,26
10GRENOBLISNavickaite ViktorijaBartas062,61
11ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR069,99
12IRGIZFabisiewicz PaulinaJKS U Robsonów171,20
13ASTERIXHestkowski RobertJKS u Robsonów172,98
14TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonów173,82
15ANTA MONIKAPasik MonikaLKJ Gałkowo452,59
16LIMONKAKaczmarczyk DagmaraKlub Jeździecki Kaczmarczyk456,77
17TAMIZAJasas StasysBartas459,32
18WIEDŹMINKaczmarczyk Maciej (JM.2001)Klub Jeździecki Kaczmarczyk463,19
19FONTBRUNE CAROLINEPasik MonikaLKJ Gałkowo467,78
20PASTORAŁKAElminowski Piotr (J.1998)Dom Koni Lazar468,64
21JUPITERGospodarczyk MichałKowmar Barczewko469,77
22AMADEUSZGospodarczyk MichałKowmar Barczewko573,13
23CAMAROPondo BarbaraKJ Strzała Krubiczew778,80
24ZHIN ZHINPawluczuk Mareku Robsonów860,13
25Tachini ZKluczek WojciechBPK1178,16
26FINLANDIAKołtusz Martyna (JM.2001)JKS u Robsonów1266,20
27CONTIAdamiak DominikaJKS u Robsonów32117,78
 HAKASŠeškas TadasZigmo zirgairez
 GREYTarnowski LucjanJKS "U Robsonów"rez
 BATERFLAYŠeškas TadasZigmo zirgairez


11 - C - Zwykły art. 238.2.1 (2016-02-14)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NIRMETTERynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ Gałkowo061,58
2LUKIERPasik MonikaLKJ Gałkowo065,18
3ANGELA DE LA CRUZAndruchów SławomirDOM KONI LAZAR065,39
4GRENOBLISNavickaite ViktorijaBartas066,33
5NELARynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ Gałkowo460,30
6HAKASŠeškas TadasZigmo zirgai463,18
7DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo463,31
8EDVINNJasas StasysBartas466,29
9CIWALDAŠeškas TadasZigmo zirgai468,27
10ASTERIXHestkowski RobertJKS u Robsonów470,35
11BATERFLAYŠeškas TadasZigmo zirgai866,27
12NAUTIKAKopcych AnnaKlub Jeździecki Bracia Romanowscy869,44
13AMADEUSZGospodarczyk MichałKowmar Barczewko1774,69
14WEIDAMinkiewicz WeronikaJKS "U Robsonów"1892,21
 TINTAHestkowski RobertJKS u Robsonówelim


12 - CC - Zwykły art. 238.2.1 (2016-02-14)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1SICILIJA HOMJasas StasysBartas173,46
2HIPOIDASHestkowski RobertJKS u Robsonów175,29
3NIRMETTERynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ Gałkowo466,40
4NELARynkiewicz Martyna (J.1999)LKJ Gałkowo1668,34
5DON ESPADRONPasik MonikaLKJ Gałkowo2868,47



HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com