Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:36
1/P1
Data: 19-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - P1 RMK 5 letnich, elim MPMK z oceną stylu konia
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1L'COLANTOS (159)MalwinaURBAŃSKA8,590,97
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009661580811 / gniada / Cola/Contender / Lotta/Levantos I
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2OLIMPIC STAR (64)TomaszKUCZERAWY8,389,01
   DS / GER / Ogier / 2011 / - / Siwa / Odermus R / Landra/Levisto
   Hans Adolf Lembke / Gillmaier
bpk
3DARING QUEEN (141)MichałTYSZKO8,290,81
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
4FENIKS (146)MichałTYSZKO8,291,37
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
TKJ Garbówek
5FIBONACCI S (239)MałgorzataKOSZUCKA8,184,37
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Cita II/Candillo
   Dr Peter Pongs, Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
6WHOOPY BOY (226)MarekGARUS8,086,93
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
7GIRL RV (107)JoannaPOMIANKOWSKA7,985,03
   KWPN / POL / Klacz / 2011 / 528003201105142 / gniada / Quality time / cottica II RV
   Stoeterij Renken / Joanna pomiankowska
KS Stangret Kielce
8MELLOW CATOKI (158)MalwinaURBAŃSKA7,992,08
   MACKL / GER / Ogier / 2011 / - / gniada / Canoso / Modesta / Morgan
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
9CAREWICZ (82)JacekBOBIK7,883,05
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009640003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Cyranka / Cavalliero
   SK Nowielice / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
10STOCK (51)PiotrMORSZTYN7,887,25
   Oldenburska / GER / Ogier / 2011 / - / - / STALYPSO / MANDY
   HEINRICH HOEFFER / WOJCIECH CIEŚLARCZYK
KJ Osadkowski
11CALICOR (151)JakubKRZYŻOSIAK7,887,33
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Calido/Cantus / Jasmina I/Cor de Bryere
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/Jakub Krzyżosiak
Klub Sportowy Small Cherry
12GIBANTA (258)ŁukaszAPPEL7,188,21
   KWPN / Holandia / Klacz / 2011 / - / Gniada / Harley VDL / Zibanta/Namelus R
   E. Kuijer / E. Kuijer
Dom Koni Lazar
13CATARINA 216 (204)ZofiaDZIEWOLSKA6,1102,74
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
560
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:36
2/N
Data: 19-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - N 120 Mała Runda, zwykły art.238.2.1
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOLA (248)MateuszTYSZKO064,92400 PLN
   Sp / Polska / Wałach / 2009 / - / C.gniada
   
Tuszyński KJ Garbówek
2HATOKI (46)DawidRAKOCZY067,91300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610072909 / gniada / Catoki / Cambridge / Hiszpanka / Contendus
   Stefan Rakoczy / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
3VALI D'ISA (256)ŁukaszAPPEL068,40180 PLN
   Selle Francais / Francja / - / 2009 / - / Kasztan / Miami De Semilly / Hulahop De Puits/Nidor Platier
   - / Paweł Bado
Dom Koni Lazar
4CANTURANO LAD (150)BartoszHUMPICH070,61120 PLN
   ISH / POL / Wałach / 2008 / 372414005378838 / ciemnogniada / Canturano / Canturo / Croisson / Sunny Boy
   Ailbhe Martin / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
5T STAR Z (148)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)071,13100 PLN
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
6CONTRA MELLONI (114)HubertPOLOWCZYK072,0750 PLN
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
BPK
7FARGITA (66) OlgaSOROKINA072,1950 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
8CLIFFHANGER 3 (126)TomaszKLEIN072,7050 PLN
   Holsteiner Warmblut / GER / Wałach / 2009 / - / - / CASSINI I / IMMORTELLE
   MEID KARL / MARC IDELMANN
JKS Przybyszewo
9EDESSO (97)Ewa AleksandraDYŻEWSKA (Mł.2015)072,8820 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2009 / - / - / Zahros R / Adesi
   A.De Gorter / Ewa Aleksandra Dyzewska
Stajnia Sportowa EquiRex
10EUREKA (206)AgnieszkaLUKSA074,1020 PLN
   SP / POL / Klacz / 1998 / 09223 / kasztanowata / ELVIS / ZARINA
   DREI W STUD FARMS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
11REXONEA P (220)MateuszTYSZKO075,8620 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610239410 104XA65 / gniada / Contendor/ Contendro / Rebella/ Landos
   Witold Polowczyk / Mateusz Wichrowski
Tuszyński KJ Garbówek
12GOLDEN BOY (224)MateuszTYSZKO079,0220 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
Tuszyński KJ Garbówek
13LARIFARI (231)PiotrSAWICKI080,3220 PLN
   Hol / Niemcy / Ogier / 2009 / - / Gniada / Larimar / Shacira/Carolus I
   Knickrehm Leon / -
KJ okoły
14CHACCOS BOY (63)TomaszKUCZERAWY080,7420 PLN
   BAYER / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Chacco Blue / Rendezvous
   L.Gillmaier / L.Gillmaier
bpk
15ENDLESS LOVE (118)AdriannaOSTROWSKA080,9720 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200905392 / ciemnogniada / Warrant / Numero Uno / Ajelsinaa / Burggraaf
   - / Adrianna ostrowska
SJ Napoleońska Zagroda
16COCA SZUMAWA (89)BeataSZUMIŃSKA082,4420 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
17CASTELLO BRANCO (79)JacekBOBIK082,79
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418181202208 / gniada / Cassin / Cassini I / Politese d`Ete / Italic des Salines
   
LKS Dragon Nowielice
18CHERRY BOY (249)MichałTYSZKO083,31
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / TJungske/ Carthago Z / Chanel/ El Bundy
   Stadnina Koni Racot / Paweł Szlafka
TKJ Garbówek
19BURBON (199)PiotrSAWICKI083,63
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
KJ okoły
20BOCCACCIO (230)PiotrSAWICKI084,52
   Hol / Polska / Ogier / 2010 / - / Gniada / Baloubet D.Ro / Pretty Queen/Quidamerevel
   Roma Kosicka / -
KJ okoły
21ORINOKO W (95)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)085,65
   SP. / POL / Wałach / 2000 / POL009630017100 / kasztanowata / Leandro / Ossa
   Stadnina Koni Stubno / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
22ELBERO H (117)AdriannaOSTROWSKA086,54
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200908142 / siwa / Odermus R / Calido / Niporto / Libero H
   - / SO Bogusławice
SJ Napoleońska Zagroda
23DEXTER (156)MalwinaZDRZALIK086,77
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / gniada / Warrant kwpn / Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Galop Kozienice
24RUTYNA (161)HannaCZEKAŁA (J.1999)086,96
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 / POL007611110804 / ciemnogniada / Rycerz/Lombardo/Quidam de Revel / Rata/Orkisz
   Stanisław Grygier / Magdalena Czekała
KJ Jeziorki-Osieczna
25CALOTTA (122)DeclanMC PARLAND087,18
   OLD / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Calido / Alizee
   Niemcy / Karolina Kasner
26EAZY BOY (98)Ewa AleksandraDYŻEWSKA (Mł.2015)088,48
   KWPN / NLD / Ogier / 2009 / - / siwa / Eurocommerce Zurich / Veroniek
   D.Veldhoen-Plas / Stajnia Sportowa EquiRex
Stajnia Sportowa EquiRex
27PRINCVERO P (109)TomaszGAŁCZYŃSKI089,65
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL 009 61 02077 07 / siwa / Avero / Princessa
   Witold Polowczyk / Elwira Metner
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
28COUGAR (113)HubertPOLOWCZYK089,74
   HOL / GER / Ogier / 2008 / - / Gniada / Carthago / T-Calazia/Calato
   Leuken Floris G. Van / Pro Fur Farm Equipment
BPK
29PERŁA "R" (120)DeclanMC PARLAND090,04
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Fair Play Coudreau / Persefona " R"
   Romuald Hałabuda / Karolina Kasner
30ELEONALDA G (247)AleksandraCEBULAK090,05
   KWPN / Holandia / Klacz / 2009 / - / Gniada / Vigaro / Leonalda/G. Ramiro Z
   
KS Stangret Kielce
31CONCERTO (181)AgnieszkaNURKOWSKA090,24
   OLD / GER / Wałach / 2005 / DE433330418705 / gniada / Concetto / Caletto I / Los Angeles / Levantos I
   - / Zbigniew Nurkowski
KJ Avanti
32CARLA 113 (178)KlaudiaSIARKIEWICZ090,76
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / siwa / Elvis / Candy / Goldschlager
   Drei W Stud Farm / Klaudia Siarkiewicz
Stowarzyszenie Warszawski KJ
33CHIMEQULE (186)AleksandraBOLKO (JM.2001)092,05
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
CH Jaszkowo
34SIR KISSOVO (168)KamilGRZELCZYK092,07
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123508 / gniada / Kissovo / Salwa
   SK Ochaby / Kamil Grzelczyk
Bogusławicki KJ
35SATINO (52)PiotrMORSZTYN092,49
   Oldenburska / POL / Wałach / 2009 / - / - / SINGULORD JOTER / BALISTA
   ZUTCHOF ZELICHOF / ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
KJ Osadkowski
36BAILANDO (213)JuliaMIESZCZAK092,87
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / - / - / Aravell II / Bossa Nova
   Krzysztof Lik / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
37ERICSSON (215)MichalinaSZMYTKA (J.1998)193,73
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009590176106 / ciemnogniada / Erebus / Contender / Gibsy Lady / Faust Z
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
38KASHMIR (183)GabrielaBIEDKA194,78
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / Siwa / Bajou du Rouet / Katrina/Cantanis
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
39AFTER MIDNIGHT (157)JarosławPŁATOS195,93
   WLKP. / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Bajou Du Rouet hol. / Almeria wlkp/Anapolis wlkp
   Alicja Hadryś / Jarosław Płatos
KJ Galop Kozienice
40NICKY DES BRUYERES (255)LadaSAVICH2100,43
   - / - / Ogier / - / - / Gniada / Carthago / Volka Des Bruyeres/Jalisco B
   Mme Claudine Francisco / -
41COFERTINA (140)MichałTYSZKO467,36
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
TKJ Garbówek
42L-KARAT LINETTE (58)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)468,18
   HAN / GER / Klacz / 1997 / POL014681011397 / kasztanowata / Lincolm L / Landadel / Wiener Stern / Wienerwald
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
43CORNVILLE (180)AgnieszkaNURKOWSKA476,32
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJ Avanti
44BALOU (225)LudwikaHRABSKA (JM.2001)481,92
   KWPN / NLD / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora / Lincoln
   brak / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
45HANGA (25)JacekBOBIK483,10
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610038508 / gniada / Correro / Claudio / Hańcza / Rabiato Turbud Z
   Kazimierz Bartkowiak / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
46CALYDOR (160)MalwinaURBAŃSKA485,14
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411623810 / gniada / Carlo Grande/Carlos DZ / Panja/Poet
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
47PATAGONIA (33)AnnaMIŚKIEWICZ485,49
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
48ELWICA DN (73)GabrielaBADO (JM.2001)486,36
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200906544 / siwa / Cardento / Capitol I / Wica Van De Hermitage / Ahorn
   - / Paweł Bado
bpk
49GLADIATOR (125)KatarzynaSZYMKÓW486,48
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092407 / siwa / Cottonclub / Cantus / Gloria / Lambado
   Stanislaw Jasiński / Katarzyna Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
50QUI GIGI. (252)JanCHRZANOWSKI489,60
   old / Niemcy / wałach / 2007 / - / gniada / QUIDAMS RUBIN / HAGRANJA
   - / Andrzej Błażejewski
KJ ŚLĘŹA
51CYNIKA (116)AdriannaOSTROWSKA490,49
   SF / POL / Klacz / 2008 / DE456579010208 / gniada / Con Sherry / Contendro / Cyntia / Elliot
   SK Bielin / SO Bogusławice
SJ Napoleońska Zagroda
52DIABLO (38)BartoszGOSZCZYŃSKI490,56
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / inna / - / -
   - / -
KJ Sielanka Warka
53BOX OFFICE (149)BartoszHUMPICH492,24
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414004933184 / siwa / Chacoa / Conteder / Coney Island Cruise / Cruising
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
54EAGAN BLUE (164)EwaKOCON492,96
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / siwa / Mr. Blue / Hayla
   R. DE Vlieger / Barbara Jankowska-Kocon
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
55ABRAXIS IV REX Z (176)BartoszGROSZ595,16
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Rex Z / Abraxa Lady
   A. Szumlakowska / Zygfryd Grosz
LKJ Moszna
56BIANCO (240)TomaszKLEIN699,41
   
   
JKS Przybyszewo
57TABUN WM (169)KamilGRZELCZYK877,17
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek/ / Twarda WM/
   - / Patrycja Biernacka
Bogusławicki KJ
58RUBIN (259)DamianRYTYCH882,92
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Kasztan / Imequyl / Rudzianka/Arcus
   
Bogusławicki KJ
59WHOOPY BOY (226)MarekGARUS887,05
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
60PACINO (139)AgnieszkaSOSNOWSKA13128,02
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
 VIVE LE ROI (260)DominikSŁODCZYK REZ
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
540
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
93 s
Startowało koni
61
Ukończyło koni
60
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:38
3/CC
Data: 19-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - CC 140, Duża Runda, dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ALVARO (237)MałgorzataKOSZUCKA056,92027,571100 PLN
   Holsztyńska / GER / Stallion / 2007 / - / Gniada / Ahorn Z / po Cagliostro
   GER / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
2SANCZO (44)DawidRAKOCZY056,65028,86700 PLN
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730829405 / ciemnogniada / Chello I / Contender / Sunny / San Juan
   Fredrich Fundis / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
3CHARMANTE Z (138)BeataSZUBER054,52029,53500 PLN
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 / - / siwa / Chippendale Z / Ugini
   Zangersheide / Beata Szuber
KJ Bachmat
4WINCHESTER (192)DariaKOBIERNIK056,28030,49450 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Qulester/ / Winona/ Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
5CAVARELLI (134)JanCHRZANOWSKI055,13032,64300 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2007 / - / - / COUPE DE COEUR / LAVARELL
   SPREHE / ANDRZEJ BŁAŻEJEWSKI/JAN CHRZANOWSKI
KJ ŚLĘŹA
6BANGKOK GN (219)WojciechPAŻUCHA058,94034,07140 PLN
   OLD / GER / Ogier / 2006 / DE433330309506 / gniada / Balou Du Rouet/ / Ashley/ Athlet Z
   Bernd Hoerner / Bernd Hoerner
KJ Metpol Grodziec
7WELTDAME (229)PiotrSAWICKI059,26034,88130 PLN
   Holst / GER / Mare / 2006 / - / Bay / Contender / Grappa/Lord
   Tilo Dennsterdt / Wioletta Kosicka
KJ okoły
8JURANDA (54)PiotrMORSZTYN056,27035,0770 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / ENDOS / -
   STANISŁAW PROCAJŁO / ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
KJ Osadkowski
9WIBARO (170)KamilGRZELCZYK057,20426,9460 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009540151507 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Wiagra / Graf Quidam
   Marian Skop / Bogdan Kuchejda
Bogusławicki KJ
10GRAND ROBIN (127)TomaszKLEIN057,50428,58
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
11PEARL 80 (177)KlaudiaSIARKIEWICZ057,19429,06
   REN / DEU / Klacz / 2005 / - / siwa / Prado / Piroschka / Phantom
   Gunter Mulder / Klaudia Siarkiewicz
Stowarzyszenie Warszawski KJ
12OSADKOWSKI BORODIN (87)AgnieszkaOLSZEWSKA057,70434,29
   KWPN / NLD / Wałach / 2006 / - / siwa / KING KOLIBRI / RENETTE
   J.W.GREVE / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
13ACHILEUS (84)JacekBOBIK056,21829,85
   - / GER / Wałach / 2005 / - / - / nn/nn / nn/nn
   - / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
14PIEROT (108)JoannaPOMIANKOWSKA060,77836,93
   Westfalska / POL / Wałach / 2007 / DE441411573907 / kasztanowata / piano II / tu tuut
   niemcy / krzysztof pomiankowski
KS Stangret Kielce
15UNIQUE (137)BeataSZUBER058,201234,77
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Guffi / Uroda
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat
16COCO CHANEL K (96)JacekKUŚNIERCZAK061,84eli
   SP / POL / Klacz / 2006 / K010806 / gniada / CONTENDUS / CZUNITA
   ANDRZEJ KRAMER / JACEK KUŚNIERCZAK
JUKS MIECZEWO
17SEAQUEST (172)DominikSŁODCZYK451,79
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123208 / gniada / Qulester / Quinar / Seniora Carnute / Carnute
   Stadnina Koni Ochaby Sp. z o. o. / Iwona Robotycka-Leńczuk
KJ Zbrosławice
18SAGA (133)JanCHRZANOWSKI457,51
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
KJ ŚLĘŹA
19PERŁA "R" (120)DeclanMC PARLAND457,61
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Fair Play Coudreau / Persefona " R"
   Romuald Hałabuda / Karolina Kasner
20AL GRAN LAND P (115)HubertPOLOWCZYK458,80
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009610152706 / gniada / Landos II/ Lord / Aloette P/ Grandioso
   Polowczyk Witold / Polowczyk Hubert
BPK
21SURRIMO (250)MichałTYSZKO459,32
   Han / Niemcy / Ogier / 2007 / - / Kasztan / Stakkato/Spartan / Amici/Argentinus
   
TKJ Garbówek
22CAPRINI 3 (179)KlaudiaSIARKIEWICZ460,23
   Zweibrucker / GER / Wałach / 2001 / GER45286 / gniada / Cento / Lalic / Lord Calando
   Horst Karcher / Gestut Dobels
Stowarzyszenie Warszawski KJ
23CAREWICZ (69) AndreiSHALOHIN460,91
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo / Cascavelle / Cyntia / Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
24CALIPSO DU MESNIL (212)JuliaMIESZCZAK461,38
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Galisco Du Mesnil / Caramba
   - / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
25FIDELIO (103)MateuszTYSZKO462,77
   HAN / GER / Wałach / 2008 / - / - / For Edition / Forsyth / Escalora / Escudo I
   niemcy / Gabriela Sampol
Tuszyński KJ Garbówek
26RISOTTO (131)DamianRYTYCH464,17
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590047507 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
Bogusławicki KJ
27REWIZJON (68) AndreiSHALOHIN466,47
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
28FULL PLEASURE (208)KatarzynaBAWŁOWICZ857,85
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
29QUEEN (85)AgnieszkaOLSZEWSKA858,74
   HOL / GER / Klacz / 2006 / - / gniada / QUIDAM DE REVEL / JASMIN VI
   HANS OTTO KROHN / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
30CASSIUS 76 (198)PiotrSAWICKI860,62
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
KJ okoły
31HANDY (251)MichałTYSZKO861,12
   
   
TKJ Garbówek
32ATIQUA (214)JakubKRZYŻOSIAK863,49
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Quantum/ / Ola Primavera/
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski
Klub Sportowy Small Cherry
33WALKOVER (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)1261,62
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140/140
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
410/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
71/47 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:38
1 ZR/L
Data: 19-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 ZR - L 100, treningowy dla koni 4 letnich, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No 1 ZR)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
560
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
96 s
Startowało koni
0
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:39
2 ZR/L
Data: 19-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 ZR - L 100, eliminacje MPMK 4 letnich z oceną stylu konia art.7 (RRZK)
(Competition No 2 ZR)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HIGHCLASS CAVALLO H (75)ŁukaszAPPEL8,493,86
   KWPN / NLD / Ogier / 2012 / 5280032201203437 / siwa / Corland/ Cor de la Bryere / Lena/ Wellington
   H. Peereboom / H. Peereboom
Dom Koni Lazar
2CAN YA MECAN (257)ŁukaszAPPEL8,389,78
   Hol / Niemcy / Ogier / 2012 / - / Siwa / Corrado I / Ronja/Cassini I
   Bahr Uwe / Yasser Hemi
Dom Koni Lazar
3COUNTDOWN (236)MałgorzataKOSZUCKA8,297,47
   Holst / Niemcy / Ogier / 2012 / - / Gniada / Canstanno / Lea III/Acobat II
   Hell Dirk / Wechta Sp.z o.o.
Klub Jeździecki Wechta
4CROSSBAR MELLONI (111)HubertPOLOWCZYK8,089,21
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / CASALL / R-CATCH ME/Coronado
   Markussen Kirsten / Pro Fur Farm Equpment
BPK
5CHAMPAGNE DE TALMA (144)MichałTYSZKO8,096,55
   SF / FRA / Wałach / 2012 / - / gniada / Canturo / Quinta de Pivoine
   M. Jaques Bonnet / Makrum Jumping Team
TKJ Garbówek
6ARBUZIA (241)TomaszKLEIN8,099,02
   SP / Polska / Klacz / 2012 / - / C.gniada / Grandioso / Anja/Voltaire
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
7HEARTCOR F (76)ŁukaszAPPEL7,988,82
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / 528003201200970 / siwa / Corland/ Cor de la Bryere / Cornville F / Heartbreaker
   G.J.B. Fikken / Wanda Szmyt
Dom Koni Lazar
8ONE WAY MELLONI (4)HubertPOLOWCZYK7,888,61
   HOL / GER / Klacz / 2012 / - / Gniada / CLEARWAY / PERLE IX/Caretino
   Gerken Hans-Joachim / PRO FUR FARM EQUPMENT
BPK
9GOLDEN DE LA VAULX (166)KamilGRZELCZYK7,691,84
   SF / BEL / Klacz / 2012 / 056007000G53043 / kasztanowata / Canabis / / Tackel Chavannaise /
   - / Sylwia Grzegorzewska
Bogusławicki KJ
10M.BLUE'S BOY Z (253)HubertPOLOWCZYK7,586,73
   Zang / Belgia / Klacz / 2012 / - / Siwa / Mr.Blue / Henna/Contact vd Heffinck
   Spruyt Adelheid / Katarzyna Bawłowicz
BPK
11ELIS DE REVEL (145)MichałTYSZKO7,592,99
   HOL / DEU / Klacz / 2012 / - / siwa / Corrado I / Zauberin de R
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
12NTENDER (106)AlanKINAS7,5100,20
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / gniada / Contender / Nimba
   Alan Kinas / Alan Kinas
Bez przynależności klubowej
13CALIDANOS (83)JacekBOBIK7,494,03
   Oldenburski Sportowy / GER / Ogier / 2012 / - / Gniada / Calido / Lobelia/Lordanos
   Marten Hillmann / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
14NAOMI (205)AgnieszkaLUKSA7,385,78
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009690079212 / gniada / CASSILIO / NORMA
   WIOLETTA PAWELUS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
15LORDANOS PS (182)JoannaPAWLAK7,187,95
   DSP / GER / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / Lordanos / Landra/Levisto Z
   Hans-Adolf Lembke / Miroslaw Stanisz
KJ Jaroszówka
16MEADOW (13)JanCHRZANOWSKI7,188,97
   BWP / BEL / Klacz / 2012 / - / ciemnogniada / HORION DE LIBERSART / ISCHA
   BELGIA / ANNA CHRZANOWSKA JAN CHRZANOWSKI
KJ ŚLĘŹA
17HAPPY SINA (167)KamilGRZELCZYK7,196,52
   KWPN / NED / Klacz / 2012 / - / gniada / Unaniem / / Be Lucky Sina / Lucky Boy
   - / Sylwia Grzegorzewska
Bogusławicki KJ
18CALIHALL (235)MałgorzataKOSZUCKA6,993,10
   Holst / Niemcy / Ogier / 2012 / - / C.gniads / Casall / Malve I/Heraldik
   Petersen Hans Peter / Wechta Sp. zo.o.
Klub Jeździecki Wechta
19NEMO (154)KatarzynaKAŹMIERCZAK6,994,52
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / Cruzeiro L / Carpaccio / Nenya / Carry Son
   -- / Konrad Stefański
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
20IL DE FONSE (165)KamilGRZELCZYK6,894,00
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corrado Boy / Iliada
   Katarzyna Bawłowicz / Aneta Klawe
Bogusławicki KJ
21DRAKO (171)DominikSŁODCZYK6,792,76
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / DIARADO / DELAVITA
   Czuchryta Maria / Czuchryta Maria Słodczyk Manfred
KJ Zbrosławice
22ESCADO (110)TomaszGAŁCZYŃSKI4,6111,82
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Chacco Fly / Eneida
   Marta Gryglak / Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
600
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
103 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:39
ZR/L
Data: 20-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr ZR - L 100, Finał Rundy Młodych Koni 4-letnich z oceną stylu konia art.7 (RRZK)
(Competition No ZR)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HIGHCLASS CAVALLO H (75)ŁukaszAPPEL8,397,73
   KWPN / NLD / Ogier / 2012 / 5280032201203437 / siwa / Corland/ Cor de la Bryere / Lena/ Wellington
   H. Peereboom / H. Peereboom
Dom Koni Lazar
2CROSSBAR MELLONI (111)HubertPOLOWCZYK8,2102,81
   HOL. / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / CASALL / R-CATCH ME/Coronado
   Markussen Kirsten / Pro Fur Farm Equpment
BPK
3ARBUZIA (241)TomaszKLEIN8,2103,04
   SP / Polska / Klacz / 2012 / - / C.gniada / Grandioso / Anja/Voltaire
   Jan Sołtysiak / Jan Sołtysiak
JKS Przybyszewo
4M.BLUE'S BOY Z (253)HubertPOLOWCZYK8,1100,16
   Zang / Belgia / Klacz / 2012 / - / Siwa / Mr.Blue / Henna/Contact vd Heffinck
   Spruyt Adelheid / Katarzyna Bawłowicz
BPK
5CHAMPAGNE DE TALMA (144)MichałTYSZKO8,1104,18
   SF / FRA / Wałach / 2012 / - / gniada / Canturo / Quinta de Pivoine
   M. Jaques Bonnet / Makrum Jumping Team
TKJ Garbówek
6HEARTCOR F (76)ŁukaszAPPEL8,096,91
   KWPN / NED / Ogier / 2012 / 528003201200970 / siwa / Corland/ Cor de la Bryere / Cornville F / Heartbreaker
   G.J.B. Fikken / Wanda Szmyt
Dom Koni Lazar
7ELIS DE REVEL (145)MichałTYSZKO8,099,75
   HOL / DEU / Klacz / 2012 / - / siwa / Corrado I / Zauberin de R
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
8CALIDANOS (83)JacekBOBIK7,990,87
   Oldenburski Sportowy / GER / Ogier / 2012 / - / Gniada / Calido / Lobelia/Lordanos
   Marten Hillmann / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
9NEMO (154)KatarzynaKAŹMIERCZAK7,896,19
   WLKP / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / Cruzeiro L / Carpaccio / Nenya / Carry Son
   -- / Konrad Stefański
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
10CALIHALL (235)MałgorzataKOSZUCKA7,897,30
   Holst / Niemcy / Ogier / 2012 / - / C.gniads / Casall / Malve I/Heraldik
   Petersen Hans Peter / Wechta Sp. zo.o.
Klub Jeździecki Wechta
11CAN YA MECAN (257)ŁukaszAPPEL7,897,54
   Hol / Niemcy / Ogier / 2012 / - / Siwa / Corrado I / Ronja/Cassini I
   Bahr Uwe / Yasser Hemi
Dom Koni Lazar
12MEADOW (13)JanCHRZANOWSKI7,898,81
   BWP / BEL / Klacz / 2012 / - / ciemnogniada / HORION DE LIBERSART / ISCHA
   BELGIA / ANNA CHRZANOWSKA JAN CHRZANOWSKI
KJ ŚLĘŹA
13ESCADO (110)TomaszGAŁCZYŃSKI7,5102,76
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Chacco Fly / Eneida
   Marta Gryglak / Marta Gryglak
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
14HAPPY SINA (167)KamilGRZELCZYK7,4105,78
   KWPN / NED / Klacz / 2012 / - / gniada / Unaniem / / Be Lucky Sina / Lucky Boy
   - / Sylwia Grzegorzewska
Bogusławicki KJ
15LORDANOS PS (182)JoannaPAWLAK7,3105,97
   DSP / GER / Ogier / 2012 / - / kasztanowata / Lordanos / Landra/Levisto Z
   Hans-Adolf Lembke / Miroslaw Stanisz
KJ Jaroszówka
16IL DE FONSE (165)KamilGRZELCZYK6,7100,76
   SP / POL / Klacz / 2012 / - / - / Corrado Boy / Iliada
   Katarzyna Bawłowicz / Aneta Klawe
Bogusławicki KJ
17NAOMI (205)AgnieszkaLUKSA6,697,58
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009690079212 / gniada / CASSILIO / NORMA
   WIOLETTA PAWELUS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
18COUNTDOWN (236)MałgorzataKOSZUCKA6,0117,81
   Holst / Niemcy / Ogier / 2012 / - / Gniada / Canstanno / Lea III/Acobat II
   Hell Dirk / Wechta Sp.z o.o.
Klub Jeździecki Wechta
19DRAKO (171)DominikSŁODCZYK5,897,54
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / DIARADO / DELAVITA
   Czuchryta Maria / Czuchryta Maria Słodczyk Manfred
KJ Zbrosławice
20GOLDEN DE LA VAULX (166)KamilGRZELCZYK5,097,63
   SF / BEL / Klacz / 2012 / 056007000G53043 / kasztanowata / Canabis / / Tackel Chavannaise /
   - / Sylwia Grzegorzewska
Bogusławicki KJ
21ONE WAY MELLONI (4)HubertPOLOWCZYK5,0119,28
   HOL / GER / Klacz / 2012 / - / Gniada / CLEARWAY / PERLE IX/Caretino
   Gerken Hans-Joachim / PRO FUR FARM EQUPMENT
BPK
 NTENDER (106)AlanKINAS-0,4163,99
   SP / POL / Ogier / 2012 / - / gniada / Contender / Nimba
   Alan Kinas / Alan Kinas
Bez przynależności klubowej

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
630
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
108 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:40
4/P1
Data: 20-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P1 115, RMK 5 letnich, elim MPMK z oceną stylu konia
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DARING QUEEN (141)MichałTYSZKO8,499,31
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
2FIBONACCI S (239)MałgorzataKOSZUCKA8,291,03
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Cita II/Candillo
   Dr Peter Pongs, Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
3OLIMPIC STAR (64)TomaszKUCZERAWY8,298,76
   DS / GER / Ogier / 2011 / - / Siwa / Odermus R / Landra/Levisto
   Hans Adolf Lembke / Gillmaier
bpk
4L'COLANTOS (159)MalwinaURBAŃSKA8,1103,02
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009661580811 / gniada / Cola/Contender / Lotta/Levantos I
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
5STOCK (51)PiotrMORSZTYN8,093,02
   Oldenburska / GER / Ogier / 2011 / - / - / STALYPSO / MANDY
   HEINRICH HOEFFER / WOJCIECH CIEŚLARCZYK
KJ Osadkowski
6MELLOW CATOKI (158)MalwinaURBAŃSKA8,097,38
   MACKL / GER / Ogier / 2011 / - / gniada / Canoso / Modesta / Morgan
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
7CAREWICZ (82)JacekBOBIK7,987,70
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009640003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Cyranka / Cavalliero
   SK Nowielice / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
8WHOOPY BOY (226)MarekGARUS7,993,58
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
9GIRL RV (107)JoannaPOMIANKOWSKA7,994,38
   KWPN / POL / Klacz / 2011 / 528003201105142 / gniada / Quality time / cottica II RV
   Stoeterij Renken / Joanna pomiankowska
KS Stangret Kielce
10FENIKS (146)MichałTYSZKO6,9106,57
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
TKJ Garbówek
11GIBANTA (258)ŁukaszAPPEL6,197,41
   KWPN / Holandia / Klacz / 2011 / - / Gniada / Harley VDL / Zibanta/Namelus R
   E. Kuijer / E. Kuijer
Dom Koni Lazar
12CALICOR (151)JakubKRZYŻOSIAK5,2113,39
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Calido/Cantus / Jasmina I/Cor de Bryere
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/Jakub Krzyżosiak
Klub Sportowy Small Cherry
 CATARINA 216 (204)ZofiaDZIEWOLSKADYS
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
580
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
100 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:41
5A/C
Data: 20-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5A - C 130 Średnia Runda, seria A dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 5A)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1DARCO MELLONI (77)ŁukaszAPPEL062,17030,36450 PLN
   ZANG / BEL / Ogier / 2010 / 056015Z55708210 / ciemnogniada / Darco/ Lugano van la Roche / Ferline/ Romino
   Lenaerts G / Robert Mieleńczuk
Dom Koni Lazar
2ASKADOR MELLONI (3)HubertPOLOWCZYK061,86031,34350 PLN
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / Gniada / ASKARI / FRANSIS/Freshman
   Marko Koppen / Grzegorz Robert Mieleńczuk
BPK
3NUMERUS (45)DawidRAKOCZY064,20031,52200 PLN
   WESTF / POL / Ogier / 2009 / DE441411588810 / gniada / Numero Uno / Achill-Libero H / Cogge / Castillo
   Montis Sp. z o. o. / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
4CREDENDO (222)MateuszTYSZKO061,44031,62150 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2009 / DE421000609709 / siwa / Clarimo / Clearway / Stella III / Counter
   Peter Fiege / Anna Tyszko
Tuszyński KJ Garbówek
5COCO CHANEL K (96)JacekKUŚNIERCZAK063,89032,36100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2006 / K010806 / gniada / CONTENDUS / CZUNITA
   ANDRZEJ KRAMER / JACEK KUŚNIERCZAK
JUKS MIECZEWO
6CANTURANO LAD (150)BartoszHUMPICH064,52033,4150 PLN
   ISH / POL / Wałach / 2008 / 372414005378838 / ciemnogniada / Canturano / Canturo / Croisson / Sunny Boy
   Ailbhe Martin / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
7ORINOKO W (95)JuliaKUŚNIERCZAK (JM.2001)062,08033,8350 PLN
   SP. / POL / Wałach / 2000 / POL009630017100 / kasztanowata / Leandro / Ossa
   Stadnina Koni Stubno / Jacek Kuśnierczak
JUKS Mieczewo
8EDESSO (97)Ewa AleksandraDYŻEWSKA (Mł.2015)064,76034,5650 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2009 / - / - / Zahros R / Adesi
   A.De Gorter / Ewa Aleksandra Dyzewska
Stajnia Sportowa EquiRex
9COURTNEY 11 (209)KatarzynaBAWŁOWICZ064,16035,7530 PLN
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
10EUREKA (206)AgnieszkaLUKSA057,39036,3530 PLN
   SP / POL / Klacz / 1998 / 09223 / kasztanowata / ELVIS / ZARINA
   DREI W STUD FARMS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
11CASQUIN (55)PiotrMORSZTYN062,47038,4530 PLN
   Holsztyńsksa / POL / Ogier / 2009 / - / - / CASSINI II / V-QUETTA
   MAŁGORZATA SIERGIEJ / STANISŁAW PROCAJŁO
KJ Osadkowski
12SUNRISE (99)WeronikaSOŁTYSIAK066,61040,6530 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / Kasztan / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / Jan Sołtysiak
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
13VIVE LE ROI (260)DominikSŁODCZYK065,63428,6730 PLN
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
KJ Zbrosławice
14RICO (232)IzabelaMATYSIAK062,62434,35
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
15COCA SZUMAWA (89)BeataSZUMIŃSKA059,42434,87
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
16UITMUNTEND K (153)MartaSAWICKA (J.1999)064,04435,17
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / POL 40376 / gniada / Cruising / Nathalie
   Holandia / Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
SKJ Kietlów
17JOLLY (188)AgnieszkaCEBULAK (J.2000)064,95435,38
   OLD / POL / Klacz / 2006 / DE418180566606 / gniada / Luxious / Jessy
   Kostrzewski / Janusz Cebulak
KS Stangret Kielce
18ESPRIT (217)IzabelaMATYSIAK061,86442,83
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
19KASHMIR (183)GabrielaBIEDKA065,95444,35
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / Siwa / Bajou du Rouet / Katrina/Cantanis
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
20MAIK K (202)JanKUREK061,54830,41
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel / K. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna
21CASTELLO BRANCO (79)JacekBOBIK060,63833,53
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418181202208 / gniada / Cassin / Cassini I / Politese d`Ete / Italic des Salines
   
LKS Dragon Nowielice
22CORIS (233)MałgorzataKOSZUCKA063,06834,74
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Carry Girl po Czandor
   Karol Gmyrek / Małgorzata Koszucka
Klub Jeździecki Wechta
23CONRALDIK IV (47)DawidRAKOCZY066,00 ELI
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000248909 / siwa / Corrado I / Cor de la Bryere / Nerina IV / Heraldik
   Piening Thies / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
24CLIFFHANGER 3 (126)TomaszKLEIN170,18
   Holsteiner Warmblut / GER / Wałach / 2009 / - / - / CASSINI I / IMMORTELLE
   MEID KARL / MARC IDELMANN
JKS Przybyszewo
25BAILANDO (213)JuliaMIESZCZAK171,24
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / - / - / Aravell II / Bossa Nova
   Krzysztof Lik / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
26TOULOUSE SAINT AMOUR (72)GabrielaBADO (JM.2001)273,55
   SF / FRA / Ogier / 2007 / 25000107395345F / gniada / Toulon / Heartbreaker / Iretha / Damiro
   - / Paweł Bado
bpk
27CORINA (67) OlgaSOROKINA459,69
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
28NICKY DES BRUYERES (255)LadaSAVICH460,45
   - / - / Ogier / - / - / Gniada / Carthago / Volka Des Bruyeres/Jalisco B
   Mme Claudine Francisco / -
29CARTIER (135)IzabelaGROCHOWINA460,92
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Fair Play Coudreau / Casablanca
   Joanna Czaja / Sylwester Grochowina
UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE
30BURBON (199)PiotrSAWICKI461,47
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
KJ okoły
31ISELINE VAN DORPERHEIDE (207)KatarzynaBAWŁOWICZ461,49
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
32CALOTTA (122)DeclanMC PARLAND462,00
   OLD / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Calido / Alizee
   Niemcy / Karolina Kasner
33VALI D'ISA (256)ŁukaszAPPEL462,27
   Selle Francais / Francja / - / 2009 / - / Kasztan / Miami De Semilly / Hulahop De Puits/Nidor Platier
   - / Paweł Bado
Dom Koni Lazar
34KONSTELACJA (210)MartynaKOWALAK (J.1998)463,15
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610268207 / gniada / Landjonker S / Kropla
   Trusiewicz Zbigniew / Magdalena Kowalak
LKS Cwał Poznań
35CALYDOR (160)MalwinaURBAŃSKA463,42
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411623810 / gniada / Carlo Grande/Carlos DZ / Panja/Poet
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
36AFIRA Z (39)BartoszGOSZCZYŃSKI463,50
   ZANG / POL / Klacz / 2009 / - / - / Ami Z / Air Jordan / Chanel Z / Cupido Flamingo Z
   - / -
KJ Sielanka Warka
37GLORIA (49)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)463,79
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
38CHIMEQULE (186)AleksandraBOLKO (JM.2001)466,41
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
CH Jaszkowo
39COFERTINA (140)MichałTYSZKO466,42
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
TKJ Garbówek
40COMET 235 (216)MichalinaSZMYTKA (J.1998)466,61
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE433330404808 / gniada / Contendro I / Contender / Aribeska / Acord II
   Christina Schneider / Joanna Małuszyńska
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
41FARGITA (66) OlgaSOROKINA570,29
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
42CHERRY BOY (249)MichałTYSZKO570,86
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / TJungske/ Carthago Z / Chanel/ El Bundy
   Stadnina Koni Racot / Paweł Szlafka
TKJ Garbówek
43PRINCVERO P (109)TomaszGAŁCZYŃSKI572,09
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL 009 61 02077 07 / siwa / Avero / Princessa
   Witold Polowczyk / Elwira Metner
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
44ELEONALDA G (247)AleksandraCEBULAK778,51
   KWPN / Holandia / Klacz / 2009 / - / Gniada / Vigaro / Leonalda/G. Ramiro Z
   
KS Stangret Kielce
45CHACCOS BOY (63)TomaszKUCZERAWY866,38
   BAYER / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Chacco Blue / Rendezvous
   L.Gillmaier / L.Gillmaier
bpk
46BOX OFFICE (149)BartoszHUMPICH1074,27
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414004933184 / siwa / Chacoa / Conteder / Coney Island Cruise / Cruising
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
47RUBIN (259)DamianRYTYCH1075,87
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Kasztan / Imequyl / Rudzianka/Arcus
   
Bogusławicki KJ
48HANGA (25)JacekBOBIK1261,65
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610038508 / gniada / Correro / Claudio / Hańcza / Rabiato Turbud Z
   Kazimierz Bartkowiak / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
49GLADIATOR (125)KatarzynaSZYMKÓW1266,95
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092407 / siwa / Cottonclub / Cantus / Gloria / Lambado
   Stanislaw Jasiński / Katarzyna Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
50LASER (244)ŁukaszPIKSA1369,32
   
   
LKS CWAŁ
 EAZY BOY (98)Ewa AleksandraDYŻEWSKA (Mł.2015) REZ
   KWPN / NLD / Ogier / 2009 / - / siwa / Eurocommerce Zurich / Veroniek
   D.Veldhoen-Plas / Stajnia Sportowa EquiRex
Stajnia Sportowa EquiRex

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
400/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
69/47 s
Startowało koni
51
Ukończyło koni
50
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:42
5B/C1
Data: 20-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5B - C1 135 Średnia Runda, seria B dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 5B)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BIANCO (240)TomaszKLEIN064,63032,18500 PLN
   
   
JKS Przybyszewo
2CORIS (233)MałgorzataKOSZUCKA066,75036,37400 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Carry Girl po Czandor
   Karol Gmyrek / Małgorzata Koszucka
Klub Jeździecki Wechta
3COMET 235 (216)MichalinaSZMYTKA (J.1998)065,77037,63250 PLN
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE433330404808 / gniada / Contendro I / Contender / Aribeska / Acord II
   Christina Schneider / Joanna Małuszyńska
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
4NEXICA (62)TomaszKUCZERAWY064,21037,94200 PLN
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Alcatraz / Neksja sp
   Polska / Kuczerawy
bpk
5ZAPATERO (101)WeronikaSOŁTYSIAK066,80038,96140 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / - / Karandasj / Taira
   - / Jan Sołtysiak
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
6SUNRISE (99)WeronikaSOŁTYSIAK068,46040,7380 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / Kasztan / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / Jan Sołtysiak
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
7CASSIUS 76 (198)PiotrSAWICKI062,59430,8970 PLN
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
KJ okoły
8CORINA (67) OlgaSOROKINA060,53431,2860 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
9COURTNEY 11 (209)KatarzynaBAWŁOWICZ063,15437,26
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
10WERS (184)GabrielaBIEDKA061,19437,75
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
11LASER (244)ŁukaszPIKSA064,06835,80
   
   
LKS CWAŁ
12LA CASA (243)ŁukaszPIKSA066,48 REZ
   SP / POL / Mare / 2009 / - / Gniada / Clinton / La Paloma/Palegro
   Eco Abi E.Fabinska / Eco Abi E.Fabinska
LKS CWAŁ
13WALKOVER (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)460,88
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
14UNIQUE (137)BeataSZUBER463,70
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Guffi / Uroda
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat
15HANDY (251)MichałTYSZKO465,39
   
   
TKJ Garbówek
16RICO (232)IzabelaMATYSIAK860,70
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
17BRANDO (163)EwaKOCON866,55
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocon
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
18ESPRIT (217)IzabelaMATYSIAK1263,35
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
 CHARMANTE Z (138)BeataSZUBER REZ
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 / - / siwa / Chippendale Z / Ugini
   Zangersheide / Beata Szuber
KJ Bachmat

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
400/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
69/47 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:43
6/CC
Data: 20-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - CC 140 Duża Runda, zwykły art.238.2.1
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FULL PLEASURE (208)KatarzynaBAWŁOWICZ067,941100 PLN
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE431316627904 / kasztanowata / Full House/ Dashing Blade / Fritzi/For Pleasure
   Niemcy / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
2CAREWICZ (69) AndreiSHALOHIN068,97700 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640061707 / ciemnogniada / Carinjo / Cascavelle / Cyntia / Elliot
   SK Bielin / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
3GRAND ROBIN (127)TomaszKLEIN069,88500 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009610187305 / gniada / Nurjev / Guidam / Gracja / Robin Z
   Michał Rynowiecki / Michał Rynowiecki
JKS Przybyszewo
4ASKADOR MELLONI (3)HubertPOLOWCZYK070,78450 PLN
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / Gniada / ASKARI / FRANSIS/Freshman
   Marko Koppen / Grzegorz Robert Mieleńczuk
BPK
5SURRIMO (250)MichałTYSZKO071,93350 PLN
   Han / Niemcy / Ogier / 2007 / - / Kasztan / Stakkato/Spartan / Amici/Argentinus
   
TKJ Garbówek
6AL GRAN LAND P (115)HubertPOLOWCZYK072,67150 PLN
   SP / POL / Ogier / 2006 / POL009610152706 / gniada / Landos II/ Lord / Aloette P/ Grandioso
   Polowczyk Witold / Polowczyk Hubert
BPK
7QUEEN (85)AgnieszkaOLSZEWSKA075,21130 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2006 / - / gniada / QUIDAM DE REVEL / JASMIN VI
   HANS OTTO KROHN / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
8WIBARO (170)KamilGRZELCZYK084,5770 PLN
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009540151507 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Wiagra / Graf Quidam
   Marian Skop / Bogdan Kuchejda
Bogusławicki KJ
9LA CASA (243)ŁukaszPIKSA084,96
   SP / POL / Mare / 2009 / - / Gniada / Clinton / La Paloma/Palegro
   Eco Abi E.Fabinska / Eco Abi E.Fabinska
LKS CWAŁ
10WELTDAME (229)PiotrSAWICKI085,34
   Holst / GER / Mare / 2006 / - / Bay / Contender / Grappa/Lord
   Tilo Dennsterdt / Wioletta Kosicka
KJ okoły
11RISOTTO (131)DamianRYTYCH085,90
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009590047507 / kasztanowata / Imequyl / Luron / Rudzianka / Arcus
   Jacek Jagieliński / Jacek Jagieliński
Bogusławicki KJ
12FIDELIO (103)MateuszTYSZKO086,81
   HAN / GER / Wałach / 2008 / - / - / For Edition / Forsyth / Escalora / Escudo I
   niemcy / Gabriela Sampol
Tuszyński KJ Garbówek
13ALVARO (237)MałgorzataKOSZUCKA088,81
   Holsztyńska / GER / Stallion / 2007 / - / Gniada / Ahorn Z / po Cagliostro
   GER / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
14ZAPATERO (101)WeronikaSOŁTYSIAK092,66
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / - / Karandasj / Taira
   - / Jan Sołtysiak
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
15CAPRINI 3 (179)KlaudiaSIARKIEWICZ093,84
   Zweibrucker / GER / Wałach / 2001 / GER45286 / gniada / Cento / Lalic / Lord Calando
   Horst Karcher / Gestut Dobels
Stowarzyszenie Warszawski KJ
16SANCZO (44)DawidRAKOCZY472,68
   WURT. / GER / Wałach / 2005 / DE473730829405 / ciemnogniada / Chello I / Contender / Sunny / San Juan
   Fredrich Fundis / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
17WINCHESTER (192)DariaKOBIERNIK477,61
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Qulester/ / Winona/ Nobody
   SK Prudnik / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
18PEARL 80 (177)KlaudiaSIARKIEWICZ480,08
   REN / DEU / Klacz / 2005 / - / siwa / Prado / Piroschka / Phantom
   Gunter Mulder / Klaudia Siarkiewicz
Stowarzyszenie Warszawski KJ
19SAGA (133)JanCHRZANOWSKI481,46
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / - / fly high / salwa
   Hubert Kierznowski / Jan Chrzanowski
KJ ŚLĘŹA
20BANGKOK GN (219)WojciechPAŻUCHA482,44
   OLD / GER / Ogier / 2006 / DE433330309506 / gniada / Balou Du Rouet/ / Ashley/ Athlet Z
   Bernd Hoerner / Bernd Hoerner
KJ Metpol Grodziec
21REWIZJON (68) AndreiSHALOHIN484,79
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
22PERŁA "R" (120)DeclanMC PARLAND484,86
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Fair Play Coudreau / Persefona " R"
   Romuald Hałabuda / Karolina Kasner
23PIEROT (108)JoannaPOMIANKOWSKA486,16
   Westfalska / POL / Wałach / 2007 / DE441411573907 / kasztanowata / piano II / tu tuut
   niemcy / krzysztof pomiankowski
KS Stangret Kielce
24BRANDO (163)EwaKOCON492,46
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocon
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
25CALIPSO DU MESNIL (212)JuliaMIESZCZAK494,41
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / - / Galisco Du Mesnil / Caramba
   - / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
26SEAQUEST (172)DominikSŁODCZYK871,72
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123208 / gniada / Qulester / Quinar / Seniora Carnute / Carnute
   Stadnina Koni Ochaby Sp. z o. o. / Iwona Robotycka-Leńczuk
KJ Zbrosławice
27UNIQUE (137)BeataSZUBER878,70
   SP / POL / Ogier / 2007 / - / - / Guffi / Uroda
   Beata Szuber / Beata Szuber
KJ Bachmat
28HANDY (251)MichałTYSZKO892,63
   
   
TKJ Garbówek
 ATIQUA (214)JakubKRZYŻOSIAK REZ
   HOL / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Quantum/ / Ola Primavera/
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski
Klub Sportowy Small Cherry
 CHARMANTE Z (138)BeataSZUBEReli
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 / - / siwa / Chippendale Z / Ugini
   Zangersheide / Beata Szuber
KJ Bachmat

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
140
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
570
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
98 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:43
ZR 3/L
Data: 20-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr ZR 3 - L 100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No ZR 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHOCOLATE BLUE (1)WojciechKUKOWSKI077,57
   OS / GER / Klacz / 2010 / - / gniada / CHACCO BLUE / CAROUSA
   - / -
1CELEBRITY (9)AgnieszkaOLSZEWSKA078,70
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1HALIPSA BELLE FAMME (191)DariaKOBIERNIK087,13
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Hansela Jolly Queen po Casaretto L
   Anita Nowakowska / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
1KWDRAUDHETTAWE (37)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)071,47
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
1CANTINO (19)OliwiaKOSMOL (JM.2003)083,65
   OLDBG / POL / Wałach / 2007 / DE433330528507 / kasztanowata / Calido hol. / Jamira westf./Julio Mariner xx
   Mateusz Tyszko / Roland Kosmol
bpk
1CANTINO (19)OliwiaKOSMOL (JM.2003)085,28
   OLDBG / POL / Wałach / 2007 / DE433330528507 / kasztanowata / Calido hol. / Jamira westf./Julio Mariner xx
   Mateusz Tyszko / Roland Kosmol
bpk
1PARYS (30)AnielaSZLUFIK (JM.2002)072,53
   Małopolak / POL / Wałach / 2005 / POL 006580197705 / kasztanowata / EFEKT/KWARTET / PALESTRA/MODERN
   MIEDZIAK ROMAN / SYLWIA SZLUFIK
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
1HENDIKAP (36)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)068,95
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
1BEL DE JOURE (262)DeclanMC PARLAND084,41
   
   
1LALKA-W (26)EwelinaBORUCH (J.1998)075,02
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
1MISS LOXGRAFINA (228)LenaŻYGADŁO (JM.2001)078,53
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
1LALKA-W (26)EwelinaBORUCH (J.1998)071,37
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
1CATAMARAN (80)JacekBOBIK080,26
   HOL / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
1ARIA (263)DeclanMC PARLAND079,26
   
   
1QUANTICO (31)AnielaSZLUFIK (JM.2002)072,30
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
1BAGIER III (15)MariaADAMIETZ (JM.2003)084,09
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1FIOYALINE (17)MartynaKOWALAK (J.1998)071,66
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
1APERITIF (18)OliwiaKOSMOL (JM.2003)076,61
   Małopolska / POL / Ogier / 2006 / - / siwa / Fusain du Defey / Auforta
   SK Ochaby / Roland Kosmol
bpk
1FIGARO (14)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)087,32
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1ROCOCO L (41)JustynaMACIEJEWSKA086,74
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / kara / Caschman / Ravallo's Princess
   Jan Ludwiczak / Justyna Maciejewska
KJ KORYS Przygorzele
1ANTARI (246)DariaKOBIERNIK077,11
   
   
ZKJ Przylep
1LCC COMANCHE (5)BartoszHUMPICH078,06
   ISH / IRL / Wałach / 2010 / 372414003221377 / siwa / Corland HOL/ / Dollar Lady ISH/Clover Hill
   Linda Courtney Cadam / Linda Courtney Cadam
LKS Cwał Poznań
1FREYA (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)072,49
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
1LAMIROS (78)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)077,95
   SP / POL / Wałach / 2009 / POL009580197709 / ciemnogniada / Chardonnay L / Cintender / Lizystrata L / Player
   
LKS Dragon Nowielice
1CELEBRITY (9)AgnieszkaOLSZEWSKA082,63
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1U-COFFI (23)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)071,50
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
1KATRONA (12)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)089,83
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
1PTYŚ (24)KlaudiaBEGIER (J.1999)081,22
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
1JUSTE MILIEU (43)SandraPAWLAK073,19
   SP / POL / Klacz / 1999 / - / - / Marino / Jugosławia
   Krzysztof Ferenstein / Katarzyna Kasprzak
BPK
1CHUPALINO (238)MałgorzataKOSZUCKA085,13
   - / - / Ogier / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
1CHUPALINO (238)MałgorzataKOSZUCKA084,50
   - / - / Ogier / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
1FIOYALINE (17)MartynaKOWALAK (J.1998)073,20
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
33CUMA (32)JulitaPOPŁAWSKA190,52
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
34ERA (29)AngelikaSKIBA (J.1999)296,19
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 / POL007590065805 / inna / Ramon / Etiuda
   Kaczmarek Tadeusz / Skiba Łukasz
bpk
35CHAMPION CHACCO BLUE (124)KatarzynaSZYMKÓW481,19
   HAN / GER / Klacz / 2009 / DE431316869509 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Wonder Mickey / Wanderbursch II
    Mickey Wonder / Henryk Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
35NOTA (35)MonikaKŁAPIŃSKA467,04
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
35MISS LOXGRAFINA (228)LenaŻYGADŁO (JM.2001)479,73
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009670098711 / gniada / LUCKY LORD-LOXGRAF II / MISSY QUIN
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
35PAVAROTTI (42)AnettaKUCHARSKA481,69
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
35EVITTO I (261)TomaszGAŁCZYŃSKI481,97
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
35ORLANDO (11)JakubCZARNOTA (Mł.2017)481,97
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Roland / Orgia III
   Amanda Pietrzak / Jakub Czarnota
BPK
35ERA (29)AngelikaSKIBA (J.1999)488,59
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 / POL007590065805 / inna / Ramon / Etiuda
   Kaczmarek Tadeusz / Skiba Łukasz
bpk
35ANTARI (246)DariaKOBIERNIK480,05
   
   
ZKJ Przylep
43BAGIER III (15)MariaADAMIETZ (JM.2003)799,39
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
44EMILLA (40)KajaSABOK882,29
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / siwa / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
44ALL NIGHT (8)AgnieszkaOLSZEWSKA883,21
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Nightcarry / Aida HL
   Agnieszka Olszewska / Agnieszka Olszewska
KJ Osadkowski sp.z o.o
44ALL NIGHT (8)AgnieszkaOLSZEWSKA885,73
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Nightcarry / Aida HL
   Agnieszka Olszewska / Agnieszka Olszewska
KJ Osadkowski sp.z o.o
47EMILLA (40)KajaSABOK990,36
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / siwa / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
47CATARINA 216 (204)ZofiaDZIEWOLSKA9108,73
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
49ROCOCO L (41)JustynaMACIEJEWSKA1287,42
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / kara / Caschman / Ravallo's Princess
   Jan Ludwiczak / Justyna Maciejewska
KJ KORYS Przygorzele
49BAZALT (227)MajaKLUKA (JM.2001)1268,91
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
49BAZALT (227)MajaKLUKA (JM.2001)1272,03
   SP / POL / Klacz / 2003 / - / - / Mabant/ / Balanga/
   Anna Miśkiewicz / Anna Miśkiewicz
KJ VOLTA
 HALIPSA BELLE FAMME (191)DariaKOBIERNIK REZ
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Hansela Jolly Queen po Casaretto L
   Anita Nowakowska / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90 s
Startowało koni
52
Ukończyło koni
51
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:45
ZR 4/P
Data: 20-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr ZR 4 - P 110, zwykły art.238.2.1
(Competition No ZR 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GOLDIKA (59)PatrykMODELEWSKI (J.1999)052,09
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Gobi / Banita
   SK Ochaby / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
2HENDIKAP (36)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)054,46
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
3BELLONA (136)IzabelaGROCHOWINA054,75
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Aprizzo / Britanika
   Roman Drabiński / Marek Kaźmierczak
UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE
4CATAMARAN (80)JacekBOBIK056,72
   HOL / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
5LAMIROS (78)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)060,21
   SP / POL / Wałach / 2009 / POL009580197709 / ciemnogniada / Chardonnay L / Cintender / Lizystrata L / Player
   
LKS Dragon Nowielice
6ZALAMERO (100)WeronikaSOŁTYSIAK060,24
   KWPN / POL / Wałach / 2004 / - / - / Cobra / Carthago / Zwiggy / Nimmerdor
   _____ / ____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
7U-COFFI (23)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)061,96
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
8PTYŚ (24)KlaudiaBEGIER (J.1999)063,32
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
9NOTA (35)MonikaKŁAPIŃSKA067,88
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
10PARYS (30)AnielaSZLUFIK (JM.2002)067,98
   Małopolak / POL / Wałach / 2005 / POL 006580197705 / kasztanowata / EFEKT/KWARTET / PALESTRA/MODERN
   MIEDZIAK ROMAN / SYLWIA SZLUFIK
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
11AFTER MIDNIGHT (157)JarosławPŁATOS068,25
   WLKP. / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Bajou Du Rouet hol. / Almeria wlkp/Anapolis wlkp
   Alicja Hadryś / Jarosław Płatos
KJ Galop Kozienice
12CUMA (32)JulitaPOPŁAWSKA068,95
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
13QUANTICO (31)AnielaSZLUFIK (JM.2002)072,77
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
14JUSTE MILIEU (43)SandraPAWLAK073,62
   SP / POL / Klacz / 1999 / - / - / Marino / Jugosławia
   Krzysztof Ferenstein / Katarzyna Kasprzak
BPK
15DEXTER (156)MalwinaZDRZALIK073,78
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / gniada / Warrant kwpn / Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Galop Kozienice
16ORLANDO (11)JakubCZARNOTA (Mł.2017)075,15
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Roland / Orgia III
   Amanda Pietrzak / Jakub Czarnota
BPK
17LCC COMANCHE (5)BartoszHUMPICH078,74
   ISH / IRL / Wałach / 2010 / 372414003221377 / siwa / Corland HOL/ / Dollar Lady ISH/Clover Hill
   Linda Courtney Cadam / Linda Courtney Cadam
LKS Cwał Poznań
18URACA II (61)TomaszKUCZERAWY080,72
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Baloussini / Uptown Girl
   Kuczerawy / Kuczerawy
bpk
19APERITIF (18)OliwiaKOSMOL (JM.2003)080,75
   Małopolska / POL / Ogier / 2006 / - / siwa / Fusain du Defey / Auforta
   SK Ochaby / Roland Kosmol
bpk
20BEL DE JOURE (262)DeclanMC PARLAND080,84
   
   
21KATRONA (12)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)083,12
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
22KWDRAUDHETTAWE (37)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)456,86
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
23C-KARAT CARTE DOR (57)WiktoriaLACHOWICZ - WOŁOSZYN (J.2000)459,04
   SP / POL / Wałach / 2001 / 616009670000501 / ciemnogniada / Nameless / Nimrod B / Czelari / Saphir
   Stefan Kierznowski / -
KJ Stajnia Modelewscy
24L-KARAT LINETTE (58)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)462,43
   HAN / GER / Klacz / 1997 / POL014681011397 / kasztanowata / Lincolm L / Landadel / Wiener Stern / Wienerwald
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
25FREYA (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)471,84
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
26CANALETTO II (152)NataliaSAWICKA (JM.2002)473,71
   SP / POL / Wałach / 2001 / 08763 / siwa / Celiik / Carmen
   Stanisław Jasiński / Marta Sawicka
SKJ Kietlów
27EVITTO I (261)TomaszGAŁCZYŃSKI474,41
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
28GOLDEN BOY (224)LudwikaHRABSKA (JM.2001)476,50
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
29WILKE (65)GabrielaBADO (JM.2001)477,65
   KWPN / NED / Klacz / 2003 / 5280030301627 / gniada / No Limit / Indoctro / Rimolga S / Kroongraaf
   - / Paweł Bado
bpk
30CHOCOLATE BLUE (1)WojciechKUKOWSKI478,18
   OS / GER / Klacz / 2010 / - / gniada / CHACCO BLUE / CAROUSA
   - / -
31CHAMPION CHACCO BLUE (124)KatarzynaSZYMKÓW479,44
   HAN / GER / Klacz / 2009 / DE431316869509 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Wonder Mickey / Wanderbursch II
    Mickey Wonder / Henryk Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
32LEGOLAS V (81)JacekMURACZEWSKI481,78
   Oldemburg / GER / Wałach / 2001 / - / gniada / Lord Pezi / Freya
   Niemcy / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
33ARIA (263)DeclanMC PARLAND875,13
   
   
34CABORA (56)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)876,55
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
35SCADA (6)AgnieszkaOLSZEWSKA1274,42
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
 PACINO (139)AgnieszkaSOSNOWSKA ELI
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
bpk
 FIGARO (14)BarbaraADAMIETZ (JM.2001) REZ
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:46
ZR 6/L
Data: 21-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr ZR 6 - L 100, dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No ZR 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BEL DE JOURE (262)DeclanMC PARLAND077,32
   
   
1ALL NIGHT (8)AgnieszkaOLSZEWSKA078,50
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Nightcarry / Aida HL
   Agnieszka Olszewska / Agnieszka Olszewska
KJ Osadkowski sp.z o.o
1CELEBRITY (9)AgnieszkaOLSZEWSKA079,90
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
1FIGARO (14)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)078,00
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
1APERITIF (18)OliwiaKOSMOL (JM.2003)074,72
   Małopolska / POL / Ogier / 2006 / - / siwa / Fusain du Defey / Auforta
   SK Ochaby / Roland Kosmol
bpk
1DOLORES (16)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)083,56
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
1FIOYALINE (17)MartynaKOWALAK (J.1998)073,04
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
1LALKA-W (26)EwelinaBORUCH (J.1998)074,17
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
1LCC COMANCHE (5)BartoszHUMPICH080,48
   ISH / IRL / Wałach / 2010 / 372414003221377 / siwa / Corland HOL/ / Dollar Lady ISH/Clover Hill
   Linda Courtney Cadam / Linda Courtney Cadam
LKS Cwał Poznań
1ALL NIGHT (8)AgnieszkaOLSZEWSKA075,15
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / - / Nightcarry / Aida HL
   Agnieszka Olszewska / Agnieszka Olszewska
KJ Osadkowski sp.z o.o
1DRAKO (171)DominikSŁODCZYK075,84
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / DIARADO / DELAVITA
   Czuchryta Maria / Czuchryta Maria Słodczyk Manfred
KJ Zbrosławice
1ALINA (264)DeclanMC PARLAND064,90
   
   
1CHAMPION CHACCO BLUE (124)KatarzynaSZYMKÓW070,84
   HAN / GER / Klacz / 2009 / DE431316869509 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Wonder Mickey / Wanderbursch II
    Mickey Wonder / Henryk Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
1CHOCOLATE BLUE (1)WojciechKUKOWSKI076,53
   OS / GER / Klacz / 2010 / - / gniada / CHACCO BLUE / CAROUSA
   - / -
1ORLANDO (11)JakubCZARNOTA (Mł.2017)070,84
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Roland / Orgia III
   Amanda Pietrzak / Jakub Czarnota
BPK
1CUMA (32)JulitaPOPŁAWSKA070,25
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
1ERA (29)PatrycjaSKIBA (JM.2003)079,73
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 / POL007590065805 / inna / Ramon / Etiuda
   Kaczmarek Tadeusz / Skiba Łukasz
bpk
1ANTARI (246)DariaKOBIERNIK082,25
   
   
ZKJ Przylep
1ARIA (263)DeclanMC PARLAND078,85
   
   
1CANTINO (19)OliwiaKOSMOL (JM.2003)070,65
   OLDBG / POL / Wałach / 2007 / DE433330528507 / kasztanowata / Calido hol. / Jamira westf./Julio Mariner xx
   Mateusz Tyszko / Roland Kosmol
bpk
1BAGIER III (15)MariaADAMIETZ (JM.2003)082,14
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
22EMILLA (40)KajaSABOK184,57
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / siwa / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
22PAVAROTTI (42)AnettaKUCHARSKA185,40
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
24DOLORES (16)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)288,42
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
25HALIPSA BELLE FAMME (191)DariaKOBIERNIK394,39
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Hansela Jolly Queen po Casaretto L
   Anita Nowakowska / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
26BAGIER III (15)MariaADAMIETZ (JM.2003)480,04
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
26PTYŚ (24)KlaudiaBEGIER (J.1999)476,17
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
26ROCOCO L (41)JustynaMACIEJEWSKA476,43
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / kara / Caschman / Ravallo's Princess
   Jan Ludwiczak / Justyna Maciejewska
KJ KORYS Przygorzele
26ICE COFFEE (10)EwaKEMPIŃSKA473,27
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Conus B / Izera
   Lucjan Hilla / Ewa Kempińska
BPK
26U-COFFI (23)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)465,26
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
26PARYS (30)AnielaSZLUFIK (JM.2002)474,94
   Małopolak / POL / Wałach / 2005 / POL 006580197705 / kasztanowata / EFEKT/KWARTET / PALESTRA/MODERN
   MIEDZIAK ROMAN / SYLWIA SZLUFIK
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
26CHARLOTA (27)MartaWYLĘGA481,36
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Liberatto P / Chanel
   Romuald Dolata / Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
26CELEBRITY (9)AgnieszkaOLSZEWSKA482,65
   OLD / POL / Wałach / 2011 / - / - / COSIMO / BAVARIA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
34FREYA (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)587,91
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
34ROCOCO L (41)JustynaMACIEJEWSKA584,90
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / kara / Caschman / Ravallo's Princess
   Jan Ludwiczak / Justyna Maciejewska
KJ KORYS Przygorzele
36CHARLOTA (27)MartaWYLĘGA688,94
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Liberatto P / Chanel
   Romuald Dolata / Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
36KATRONA (12)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)689,15
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
38EMILLA (40)KajaSABOK897,77
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / siwa / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
39AŻUR (265)LadaSAVICH15110,39
   
   
 NOTA (35)MonikaKŁAPIŃSKA ELI
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
 ERA (29)PatrycjaSKIBA (JM.2003) ELI
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 / POL007590065805 / inna / Ramon / Etiuda
   Kaczmarek Tadeusz / Skiba Łukasz
bpk
 DRAKO (171)DominikSŁODCZYK REZ
   SP / POL / Wałach / 2012 / - / ciemnogniada / DIARADO / DELAVITA
   Czuchryta Maria / Czuchryta Maria Słodczyk Manfred
KJ Zbrosławice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
490
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:47
ZR 7/P
Data: 21-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr ZR 7 - P 110, zwykły art.238.2.1
(Competition No ZR 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HENDIKAP (36)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)047,16
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
2GOLDIKA (59)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)048,94
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Gobi / Banita
   SK Ochaby / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
3FREYA (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)051,19
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
4KWDRAUDHETTAWE (37)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)055,99
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
5CATAMARAN (80)JacekBOBIK058,36
   HOL / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
6JUSTE MILIEU (43)SandraPAWLAK061,89
   SP / POL / Klacz / 1999 / - / - / Marino / Jugosławia
   Krzysztof Ferenstein / Katarzyna Kasprzak
BPK
7WILKE (65)GabrielaBADO (JM.2001)063,93
   KWPN / NED / Klacz / 2003 / 5280030301627 / gniada / No Limit / Indoctro / Rimolga S / Kroongraaf
   - / Paweł Bado
bpk
8APERITIF (18)OliwiaKOSMOL (JM.2003)065,71
   Małopolska / POL / Ogier / 2006 / - / siwa / Fusain du Defey / Auforta
   SK Ochaby / Roland Kosmol
bpk
9LCC COMANCHE (5)BartoszHUMPICH065,80
   ISH / IRL / Wałach / 2010 / 372414003221377 / siwa / Corland HOL/ / Dollar Lady ISH/Clover Hill
   Linda Courtney Cadam / Linda Courtney Cadam
LKS Cwał Poznań
10NOTA (35)MonikaKŁAPIŃSKA067,55
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
11CANTINO (19)OliwiaKOSMOL (JM.2003)067,87
   OLDBG / POL / Wałach / 2007 / DE433330528507 / kasztanowata / Calido hol. / Jamira westf./Julio Mariner xx
   Mateusz Tyszko / Roland Kosmol
bpk
12CABORA (56)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)068,02
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
13QUANTICO (31)AnielaSZLUFIK (JM.2002)069,02
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
14LEGOLAS V (81)JacekMURACZEWSKI071,23
   Oldemburg / GER / Wałach / 2001 / - / gniada / Lord Pezi / Freya
   Niemcy / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
15AŻUR (265)LadaSAVICH072,47
   
   
16SCADA (6)AgnieszkaOLSZEWSKA072,56
   OLD / GER / Klacz / 2011 / - / gniada / CADENSKY / SILVIOS LINDA
   MAŁGORZATA & TOMASZ SERGIEJ / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
KJ Osadkowski sp.z o.o
17ANTARI (246)DariaKOBIERNIK074,31
   
   
ZKJ Przylep
18URACA II (61)TomaszKUCZERAWY074,32
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Baloussini / Uptown Girl
   Kuczerawy / Kuczerawy
bpk
19ICE COFFEE (10)EwaKEMPIŃSKA075,77
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Conus B / Izera
   Lucjan Hilla / Ewa Kempińska
BPK
20FIOYALINE (17)MartynaKOWALAK (J.1998)077,93
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
21KATRONA (12)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)080,75
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża
22CHUPALINO (238)MałgorzataKOSZUCKA184,62
   - / - / Ogier / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
23L-KARAT LINETTE (58)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)450,41
   HAN / GER / Klacz / 1997 / POL014681011397 / kasztanowata / Lincolm L / Landadel / Wiener Stern / Wienerwald
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
24C-KARAT CARTE DOR (57)WiktoriaLACHOWICZ - WOŁOSZYN (J.2000)457,47
   SP / POL / Wałach / 2001 / 616009670000501 / ciemnogniada / Nameless / Nimrod B / Czelari / Saphir
   Stefan Kierznowski / -
KJ Stajnia Modelewscy
25U-COFFI (23)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)458,53
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
26EVITTO I (261)TomaszGAŁCZYŃSKI462,59
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
27LAMIROS (78)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)463,42
   SP / POL / Wałach / 2009 / POL009580197709 / ciemnogniada / Chardonnay L / Cintender / Lizystrata L / Player
   
LKS Dragon Nowielice
28CUMA (32)JulitaPOPŁAWSKA465,45
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
29ORLANDO (11)JakubCZARNOTA (Mł.2017)465,91
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Roland / Orgia III
   Amanda Pietrzak / Jakub Czarnota
BPK
30GOLDEN BOY (224)LudwikaHRABSKA (JM.2001)468,43
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
31CHAMPION CHACCO BLUE (124)KatarzynaSZYMKÓW473,00
   HAN / GER / Klacz / 2009 / DE431316869509 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Wonder Mickey / Wanderbursch II
    Mickey Wonder / Henryk Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
32LALKA-W (26)EwelinaBORUCH (J.1998)475,23
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
33FIGARO (14)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)477,36
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
34CHOCOLATE BLUE (1)WojciechKUKOWSKI479,72
   OS / GER / Klacz / 2010 / - / gniada / CHACCO BLUE / CAROUSA
   - / -
35ALINA (264)DeclanMC PARLAND868,35
   
   
36PTYŚ (24)KlaudiaBEGIER (J.1999)883,64
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
 PARYS (30)AnielaSZLUFIK (JM.2002)ELI
   Małopolak / POL / Wałach / 2005 / POL 006580197705 / kasztanowata / EFEKT/KWARTET / PALESTRA/MODERN
   MIEDZIAK ROMAN / SYLWIA SZLUFIK
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
36
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:47
7/N
Data: 21-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - N 120 Finał RMK 5 letnich, Elim MPMK z oceną stylu konia
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1OLIMPIC STAR (64)TomaszKUCZERAWY8,377,04
   DS / GER / Ogier / 2011 / - / Siwa / Odermus R / Landra/Levisto
   Hans Adolf Lembke / Gillmaier
bpk
2FIBONACCI S (239)MałgorzataKOSZUCKA8,275,57
   Badeńsko Wirtemberska / POL / Ogier / 2011 / - / gniada / Flipper D'Elle / Cita II/Candillo
   Dr Peter Pongs, Niemcy / Firma Wechta
Klub Jeździecki Wechta
3CAREWICZ (82)JacekBOBIK8,171,60
   SP / POL / Wałach / 2011 / 616009640003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Cyranka / Cavalliero
   SK Nowielice / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
4DARING QUEEN (141)MichałTYSZKO8,182,63
   HOLST / POL / Klacz / 2011 / 421000691211 / siwa / Cassini I/ / Pretty Queen/ Quidamderevel
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
5GIRL RV (107)JoannaPOMIANKOWSKA8,072,39
   KWPN / POL / Klacz / 2011 / 528003201105142 / gniada / Quality time / cottica II RV
   Stoeterij Renken / Joanna pomiankowska
KS Stangret Kielce
6GIBANTA (258)ŁukaszAPPEL7,776,46
   KWPN / Holandia / Klacz / 2011 / - / Gniada / Harley VDL / Zibanta/Namelus R
   E. Kuijer / E. Kuijer
Dom Koni Lazar
7CALICOR (151)JakubKRZYŻOSIAK7,674,12
   HOL / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Calido/Cantus / Jasmina I/Cor de Bryere
   Wojciech Kasperski / Wojciech Kasperski/Jakub Krzyżosiak
Klub Sportowy Small Cherry
8L'COLANTOS (159)MalwinaURBAŃSKA7,482,08
   SP / POL / Ogier / 2011 / 616009661580811 / gniada / Cola/Contender / Lotta/Levantos I
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
9WHOOPY BOY (226)MarekGARUS7,379,45
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
10MELLOW CATOKI (158)MalwinaURBAŃSKA6,983,04
   MACKL / GER / Ogier / 2011 / - / gniada / Canoso / Modesta / Morgan
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
11FENIKS (146)MichałTYSZKO6,189,82
   SP / POL / Ogier / 2011 / - / - / Che Quevara / Fiona
   Dawid Wojciechowski / Sylwia Pawelczak
TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
510
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
88 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:48
8/N
Data: 21-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - N 120 Mała Runda dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GLORIA (49)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)049,86028,77400 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
2CONTRA MELLONI (114)HubertPOLOWCZYK050,76029,78300 PLN
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
BPK
3GOLDIKA (59)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)050,85029,87180 PLN
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Gobi / Banita
   SK Ochaby / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
4LOMBIQUEEN (50)NataliaNABIAŁCZYK (J.1999)053,83030,07120 PLN
   OS / POL / Klacz / 2008 / - / - / Contendro I / Contender / Granada / Graf Grannus
   Ostroga / Tomasz Nabiałczyk
KJ VOLTA
5KOLA (248)MateuszTYSZKO052,11030,37100 PLN
   Sp / Polska / Wałach / 2009 / - / C.gniada
   
Tuszyński KJ Garbówek
6HATOKI (46)DawidRAKOCZY053,46030,7280 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610072909 / gniada / Catoki / Cambridge / Hiszpanka / Contendus
   Stefan Rakoczy / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
7BOCCACCIO (230)PiotrSAWICKI054,64032,2470 PLN
   Hol / Polska / Ogier / 2010 / - / Gniada / Baloubet D.Ro / Pretty Queen/Quidamerevel
   Roma Kosicka / -
KJ okoły
8ERICSSON (215)MichalinaSZMYTKA (J.1998)057,95032,8460 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009590176106 / ciemnogniada / Erebus / Contender / Gibsy Lady / Faust Z
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
9COUGAR (113)HubertPOLOWCZYK056,77033,0350 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2008 / - / Gniada / Carthago / T-Calazia/Calato
   Leuken Floris G. Van / Pro Fur Farm Equipment
BPK
10BALOU (225)LudwikaHRABSKA (JM.2001)052,46034,2540 PLN
   KWPN / NLD / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora / Lincoln
   brak / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
11SIR KISSOVO (168)KamilGRZELCZYK061,77036,50
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123508 / gniada / Kissovo / Salwa
   SK Ochaby / Kamil Grzelczyk
Bogusławicki KJ
12CARLA 113 (178)KlaudiaSIARKIEWICZ057,60036,93
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / siwa / Elvis / Candy / Goldschlager
   Drei W Stud Farm / Klaudia Siarkiewicz
Stowarzyszenie Warszawski KJ
13EAGAN BLUE (164)EwaKOCON058,49038,43
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / siwa / Mr. Blue / Hayla
   R. DE Vlieger / Barbara Jankowska-Kocon
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
14C-KARAT CARTE DOR (57)WiktoriaLACHOWICZ - WOŁOSZYN (J.2000)052,26428,99
   SP / POL / Wałach / 2001 / 616009670000501 / ciemnogniada / Nameless / Nimrod B / Czelari / Saphir
   Stefan Kierznowski / -
KJ Stajnia Modelewscy
15FARGITA (66) OlgaSOROKINA053,69431,33
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
16REXONEA P (220)MateuszTYSZKO053,74433,03
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610239410 104XA65 / gniada / Contendor/ Contendro / Rebella/ Landos
   Witold Polowczyk / Mateusz Wichrowski
Tuszyński KJ Garbówek
17BOX OFFICE (149)BartoszHUMPICH058,44433,81
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414004933184 / siwa / Chacoa / Conteder / Coney Island Cruise / Cruising
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
18RUTYNA (161)HannaCZEKAŁA (J.1999)049,55436,73
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 / POL007611110804 / ciemnogniada / Rycerz/Lombardo/Quidam de Revel / Rata/Orkisz
   Stanisław Grygier / Magdalena Czekała
KJ Jeziorki-Osieczna
19ZALAMERO (100)WeronikaSOŁTYSIAK055,99438,15
   KWPN / POL / Wałach / 2004 / - / - / Cobra / Carthago / Zwiggy / Nimmerdor
   _____ / ____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
20ABRAXIS IV REX Z (176)BartoszGROSZ053,87548,06
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Rex Z / Abraxa Lady
   A. Szumlakowska / Zygfryd Grosz
LKJ Moszna
21VIVE LE ROI (260)DominikSŁODCZYK058,92827,60
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
KJ Zbrosławice
22BELLONA (136)IzabelaGROCHOWINA052,74830,89
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Aprizzo / Britanika
   Roman Drabiński / Marek Kaźmierczak
UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE
23CORNVILLE (180)AgnieszkaNURKOWSKA055,42834,02
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJ Avanti
24QUI GIGI. (252)JanCHRZANOWSKI055,571153,82
   old / Niemcy / wałach / 2007 / - / gniada / QUIDAMS RUBIN / HAGRANJA
   - / Andrzej Błażejewski
KJ ŚLĘŹA
25DIABLO (38)BartoszGOSZCZYŃSKI056,651154,67
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / inna / - / -
   - / -
KJ Sielanka Warka
26AFTER MIDNIGHT (157)JarosławPŁATOS056,97 REZ
   WLKP. / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Bajou Du Rouet hol. / Almeria wlkp/Anapolis wlkp
   Alicja Hadryś / Jarosław Płatos
KJ Galop Kozienice
27L-KARAT LINETTE (58)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)453,04
   HAN / GER / Klacz / 1997 / POL014681011397 / kasztanowata / Lincolm L / Landadel / Wiener Stern / Wienerwald
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
28QUANTICO (31)AnielaSZLUFIK (JM.2002)453,60
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
29LAMIROS (78)AleksandraZYBAŁA (JM.2002)457,62
   SP / POL / Wałach / 2009 / POL009580197709 / ciemnogniada / Chardonnay L / Cintender / Lizystrata L / Player
   
LKS Dragon Nowielice
30PATAGONIA (33)AnnaMIŚKIEWICZ460,75
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
31PACINO (139)ŁukaszPIKSA462,58
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
LKS CWAŁ
32WHOOPY BOY (226)MarekGARUS465,33
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy
   Władysław Giza / Władysław Giza
LKJ Moszna
33CASTELLO BRANCO (79)JacekBOBIK776,97
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418181202208 / gniada / Cassin / Cassini I / Politese d`Ete / Italic des Salines
   
LKS Dragon Nowielice
34T STAR Z (148)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)852,55
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
35GOLDEN BOY (224)LudwikaHRABSKA (JM.2001)853,94
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
36ELWICA DN (73)GabrielaBADO (JM.2001)1175,71
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200906544 / siwa / Cardento / Capitol I / Wica Van De Hermitage / Ahorn
   - / Paweł Bado
bpk
37DAMA BANKIETOWA N (175)ŁukaszWYLĘGA1253,30
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Bankiet / Donna Louisa P
   Katarzyna Niedźwiecka / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
38DEXTER (156)MalwinaZDRZALIK1681,27
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / gniada / Warrant kwpn / Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Galop Kozienice
 CABORA (56)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000) ELI
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/5
Dystans (m)
380/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
66/45 s
Startowało koni
39
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:49
9A/C
Data: 21-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9A - C 130 Średnia Runda seria A zwykły art.238.2.1
(Competition No 9A)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WALKOVER (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)068,12450 PLN
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
2DARCO MELLONI (77)ŁukaszAPPEL070,09350 PLN
   ZANG / BEL / Ogier / 2010 / 056015Z55708210 / ciemnogniada / Darco/ Lugano van la Roche / Ferline/ Romino
   Lenaerts G / Robert Mieleńczuk
Dom Koni Lazar
3LIBERATTO P (174)ŁukaszWYLĘGA071,77200 PLN
   SP / POL / Ogier / 2002 / - / kara / Corofini / Loretta
   Witold Polowczyk / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
4AFIRA Z (39)BartoszGOSZCZYŃSKI072,24150 PLN
   ZANG / POL / Klacz / 2009 / - / - / Ami Z / Air Jordan / Chanel Z / Cupido Flamingo Z
   - / -
KJ Sielanka Warka
5JOLLY (188)AgnieszkaCEBULAK (J.2000)073,98100 PLN
   OLD / POL / Klacz / 2006 / DE418180566606 / gniada / Luxious / Jessy
   Kostrzewski / Janusz Cebulak
KS Stangret Kielce
6CHACCOS BOY (63)TomaszKUCZERAWY076,9580 PLN
   BAYER / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Chacco Blue / Rendezvous
   L.Gillmaier / L.Gillmaier
bpk
7CARTIER (135)IzabelaGROCHOWINA079,1470 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Fair Play Coudreau / Casablanca
   Joanna Czaja / Sylwester Grochowina
UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE
8EAZY BOY (98)Ewa AleksandraDYŻEWSKA (Mł.2015)080,0460 PLN
   KWPN / NLD / Ogier / 2009 / - / siwa / Eurocommerce Zurich / Veroniek
   D.Veldhoen-Plas / Stajnia Sportowa EquiRex
Stajnia Sportowa EquiRex
9BRANDO (163)EwaKOCON083,0450 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / - / - / Leo / Barinella
   - / Ewa Kocon
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
10SUNRISE (99)WeronikaSOŁTYSIAK087,3640 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / Kasztan / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / Jan Sołtysiak
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
11CREDENDO (222)MateuszTYSZKO463,26
   HOL / GER / Wałach / 2009 / DE421000609709 / siwa / Clarimo / Clearway / Stella III / Counter
   Peter Fiege / Anna Tyszko
Tuszyński KJ Garbówek
12NUMERUS (45)DawidRAKOCZY467,93
   WESTF / POL / Ogier / 2009 / DE441411588810 / gniada / Numero Uno / Achill-Libero H / Cogge / Castillo
   Montis Sp. z o. o. / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
13ERICSSON (215)MichalinaSZMYTKA (J.1998)476,45
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009590176106 / ciemnogniada / Erebus / Contender / Gibsy Lady / Faust Z
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
14COFERTINA (140)MichałTYSZKO476,80
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
TKJ Garbówek
15LASER (244)ŁukaszPIKSA480,79
   
   
LKS CWAŁ
16CHERRY BOY (249)MichałTYSZKO481,57
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / TJungske/ Carthago Z / Chanel/ El Bundy
   Stadnina Koni Racot / Paweł Szlafka
TKJ Garbówek
17ELBERO H (117)AdriannaOSTROWSKA481,59
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200908142 / siwa / Odermus R / Calido / Niporto / Libero H
   - / SO Bogusławice
SJ Napoleońska Zagroda
18PRINCVERO P (109)TomaszGAŁCZYŃSKI481,86
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL 009 61 02077 07 / siwa / Avero / Princessa
   Witold Polowczyk / Elwira Metner
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
19BURBON (199)PiotrSAWICKI870,35
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
KJ okoły
20BOX OFFICE (149)BartoszHUMPICH872,39
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414004933184 / siwa / Chacoa / Conteder / Coney Island Cruise / Cruising
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
21FARGITA (66) OlgaSOROKINA880,78
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
22CHIMEQULE (186)AleksandraBOLKO (JM.2001)883,11
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
CH Jaszkowo
23BAILANDO (213)JuliaMIESZCZAK886,45
   WLKP / POL / Ogier / 2008 / - / - / Aravell II / Bossa Nova
   Krzysztof Lik / Małgorzata Machnio- Mieszczak
bpk
24GLORIA (49)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)1263,40
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
25ELEONALDA G (247)AleksandraCEBULAK1277,74
   KWPN / Holandia / Klacz / 2009 / - / Gniada / Vigaro / Leonalda/G. Ramiro Z
   
KS Stangret Kielce
26CYNIKA (116)AdriannaOSTROWSKA1280,09
   SF / POL / Klacz / 2008 / DE456579010208 / gniada / Con Sherry / Contendro / Cyntia / Elliot
   SK Bielin / SO Bogusławice
SJ Napoleońska Zagroda
27RICO (232)IzabelaMATYSIAK1281,45
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
28CORNVILLE (180)AgnieszkaNURKOWSKA1281,80
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJ Avanti
29TABUN WM (169)KamilGRZELCZYK1497,80
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek/ / Twarda WM/
   - / Patrycja Biernacka
Bogusławicki KJ
30EAGAN BLUE (164)EwaKOCON1683,80
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / siwa / Mr. Blue / Hayla
   R. DE Vlieger / Barbara Jankowska-Kocon
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
31ENDLESS LOVE (118)AdriannaOSTROWSKA17108,72
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / 528003200905392 / ciemnogniada / Warrant / Numero Uno / Ajelsinaa / Burggraaf
   - / Adrianna ostrowska
SJ Napoleońska Zagroda
32GLADIATOR (125)KatarzynaSZYMKÓW2078,04
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092407 / siwa / Cottonclub / Cantus / Gloria / Lambado
   Stanislaw Jasiński / Katarzyna Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
33BELLONA (136)IzabelaGROCHOWINA2082,56
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Aprizzo / Britanika
   Roman Drabiński / Marek Kaźmierczak
UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE
 ABRAXIS IV REX Z (176)BartoszGROSZ ELI
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Rex Z / Abraxa Lady
   A. Szumlakowska / Zygfryd Grosz
LKJ Moszna
 ISELINE VAN DORPERHEIDE (207)KatarzynaBAWŁOWICZ ELI
   BWP / BEL / Klacz / 2008 / 056002W00271099 / siwa / Cabrio vd Heffinck/ Cassini I / Romina.C/ Darco
   Ludo Philippaerts / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
 VIVE LE ROI (260)DominikSŁODCZYK REZ
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
KJ Zbrosławice
 VALI D'ISA (256)ŁukaszAPPEL REZ
   Selle Francais / Francja / - / 2009 / - / Kasztan / Miami De Semilly / Hulahop De Puits/Nidor Platier
   - / Paweł Bado
Dom Koni Lazar

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:50
9B/C1
Data: 21-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9B - C1 135 Średnia Runda seria B zwykły art.238.2.1
(Competition No 9B)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CANTURANO LAD (150)BartoszHUMPICH068,96500 PLN
   ISH / POL / Wałach / 2008 / 372414005378838 / ciemnogniada / Canturano / Canturo / Croisson / Sunny Boy
   Ailbhe Martin / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
2CORINA (67) OlgaSOROKINA069,50400 PLN
   WESTF / GER / Klacz / 2008 / DE441410650408 / gniada / Cosmo-Pilot / Co-Pilot / La Donna / Lancer III
   Franz-Jozef Gilsbah / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
3JURANDA (54)PiotrMORSZTYN071,68250 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / ENDOS / -
   STANISŁAW PROCAJŁO / ATTIS PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNICZEJ SP. Z O.O.
KJ Osadkowski
4CONRALDIK IV (47)DawidRAKOCZY073,14200 PLN
   HOLST / GER / Wałach / 2009 / DE421000248909 / siwa / Corrado I / Cor de la Bryere / Nerina IV / Heraldik
   Piening Thies / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
5ZAPATERO (101)WeronikaSOŁTYSIAK074,99140 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / - / Karandasj / Taira
   - / Jan Sołtysiak
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
6LASER (244)ŁukaszPIKSA077,9770 PLN
   
   
LKS CWAŁ
7SUNRISE (99)WeronikaSOŁTYSIAK082,3970 PLN
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / Kasztan / Santos / Guidam / Victoria / Fanimo
   ______ / Jan Sołtysiak
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
8TOULOUSE SAINT AMOUR (72)GabrielaBADO (JM.2001)082,6070 PLN
   SF / FRA / Ogier / 2007 / 25000107395345F / gniada / Toulon / Heartbreaker / Iretha / Damiro
   - / Paweł Bado
bpk
9UITMUNTEND K (153)MartaSAWICKA (J.1999)082,72
   KWPN / NLD / Wałach / 2001 / POL 40376 / gniada / Cruising / Nathalie
   Holandia / Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
SKJ Kietlów
10WALKOVER (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)468,06
   MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Walkiria/ El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
11HANDY (251)MichałTYSZKO473,21
   
   
TKJ Garbówek
12CASSIUS 76 (198)PiotrSAWICKI473,27
   Z / GER / Wałach / 2006 / - / - / Brak / Brak
   Brak / Brak
KJ okoły
13ESPRIT (217)IzabelaMATYSIAK476,25
   HANN / DEU / Wałach / 2003 / - / siwa / Espri/Eiger I / Silver Dream/ Singular Joter
   Emiliano Lonzi / Jakub Winter
KJ Jeziorki-Osieczna
14WERS (184)GabrielaBIEDKA476,31
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Szron / Wenera
   SK Ochaby / Paweł Biedka
bpk
15KONSTELACJA (210)MartynaKOWALAK (J.1998)477,13
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610268207 / gniada / Landjonker S / Kropla
   Trusiewicz Zbigniew / Magdalena Kowalak
LKS Cwał Poznań
16COCO CHANEL K (96)JacekKUŚNIERCZAK477,44
   SP / POL / Klacz / 2006 / K010806 / gniada / CONTENDUS / CZUNITA
   ANDRZEJ KRAMER / JACEK KUŚNIERCZAK
JUKS MIECZEWO
17COMET 235 (216)MichalinaSZMYTKA (J.1998)478,76
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE433330404808 / gniada / Contendro I / Contender / Aribeska / Acord II
   Christina Schneider / Joanna Małuszyńska
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
18CARTIER (135)IzabelaGROCHOWINA479,43
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / - / Fair Play Coudreau / Casablanca
   Joanna Czaja / Sylwester Grochowina
UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE
19CORIS (233)MałgorzataKOSZUCKA480,18
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Guffi / Carry Girl po Czandor
   Karol Gmyrek / Małgorzata Koszucka
Klub Jeździecki Wechta
20EDESSO (97)Ewa AleksandraDYŻEWSKA (Mł.2015)1095,84
   KWPN / NLD / Wałach / 2009 / - / - / Zahros R / Adesi
   A.De Gorter / Ewa Aleksandra Dyzewska
Stajnia Sportowa EquiRex
 COURTNEY 11 (209)KatarzynaBAWŁOWICZ ELI
   OLDBG / GER / Klacz / 2009 / DE433330177309 / ciemnogniada / Chacco Blue/ Chambertin / Lambada/ Laurin
   Gerd Wieker / Katarzyna Bawłowicz
KS Cortina Kaczenice
 CHARMANTE Z (138)BeataSZUBER ELI
   ZANG / BEL / Klacz / 2005 / - / siwa / Chippendale Z / Ugini
   Zangersheide / Beata Szuber
KJ Bachmat
 MAIK K (202)JanKUREK REZ
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel / K. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:51
10/
Data: 21-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - od 150, Konkurs Sześciu Barier art.262.3
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
KonkursRozgrywkiNagroda
Prize
Punktypkt.Ipkt.IIpkt.IIIpkt.IV
1OSADKOWSKI BORODIN (87)AgnieszkaOLSZEWSKA000002000 PLN
   KWPN / NLD / Wałach / 2006 / - / siwa / KING KOLIBRI / RENETTE
   J.W.GREVE / MONIKA MORSZTYN
KJ Osadkowski sp.z o.o
2ASKADOR MELLONI (3)HubertPOLOWCZYK000041500 PLN
   Niem.sport. / GER / Wałach / 2007 / - / Gniada / ASKARI / FRANSIS/Freshman
   Marko Koppen / Grzegorz Robert Mieleńczuk
BPK
3ACHILEUS (84)JacekBOBIK0004750 PLN
   - / GER / Wałach / 2005 / - / - / nn/nn / nn/nn
   - / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
3BIANCO (240)TomaszKLEIN0004750 PLN
   
   
JKS Przybyszewo
5SEAQUEST (172)DominikSŁODCZYK04100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123208 / gniada / Qulester / Quinar / Seniora Carnute / Carnute
   Stadnina Koni Ochaby Sp. z o. o. / Iwona Robotycka-Leńczuk
KJ Zbrosławice
6TABUN WM (169)KamilGRZELCZYK4100 PLN
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek/ / Twarda WM/
   - / Patrycja Biernacka
Bogusławicki KJ
6REWIZJON (68) AndreiSHALOHIN4100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 / POL009610099507 / srokata / Wizjoner / Rytm / Rozeta / Limaryn
   Jan Krzyżoszczak / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
8VALI D'ISA (256)ŁukaszAPPEL850 PLN
   Selle Francais / Francja / - / 2009 / - / Kasztan / Miami De Semilly / Hulahop De Puits/Nidor Platier
   - / Paweł Bado
Dom Koni Lazar
8DIABLO (38)BartoszGOSZCZYŃSKI850 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / inna / - / -
   - / -
KJ Sielanka Warka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
od 145
Liczba przeszkód (Obstacles)
6
Liczba skoków (Jumps)
6
Dystans (m)
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:51
ZR 8/L
Data: 22-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr ZR 8 - L 100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
(Competition No ZR 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHAMPAGNE DE TALMA (144)MichałTYSZKO085,65
   SF / FRA / Wałach / 2012 / - / gniada / Canturo / Quinta de Pivoine
   M. Jaques Bonnet / Makrum Jumping Team
TKJ Garbówek
1PAVAROTTI (42)AnettaKUCHARSKA072,86
   Czeski Goracokrwisty / CZE / Wałach / 2007 / - / - / Lordano / Pamina
   Anetta Kucharska / Anetta Kucharska
BPK
1NAOMI (205)AgnieszkaLUKSA074,27
   SP / POL / Klacz / 2012 / 616009690079212 / gniada / CASSILIO / NORMA
   WIOLETTA PAWELUS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
1DOLORES (16)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)082,96
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
1ELIS DE REVEL (145)MichałTYSZKO079,53
   HOL / DEU / Klacz / 2012 / - / siwa / Corrado I / Zauberin de R
   Roma Kosicka / Roma Kosicka
TKJ Garbówek
1EMILLA (40)KajaSABOK080,60
   SP / POL / Klacz / 27.03.2004 / - / siwa / Correro / Enigma
   Urszula Farysej / Kaja Sabok
KJ KORYS Przygorzele
1AŻUR (265)LadaSAVICH075,04
   
   
8BAGIER III (15)MariaADAMIETZ (JM.2003)593,21
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
9MEADOW (13)JanCHRZANOWSKI874,12
   BWP / BEL / Klacz / 2012 / - / ciemnogniada / HORION DE LIBERSART / ISCHA
   BELGIA / ANNA CHRZANOWSKA JAN CHRZANOWSKI
KJ ŚLĘŹA
10HALIPSA BELLE FAMME (191)DariaKOBIERNIK9106,63
   SP / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Contendor / Hansela Jolly Queen po Casaretto L
   Anita Nowakowska / Daria Kobiernik
ZKJ Przylep
11ROCOCO L (41)JustynaMACIEJEWSKA12104,09
   SP / POL / Ogier / 2010 / - / kara / Caschman / Ravallo's Princess
   Jan Ludwiczak / Justyna Maciejewska
KJ KORYS Przygorzele
 ERA (29)AngelikaSKIBA (J.1999) ELI
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 / POL007590065805 / inna / Ramon / Etiuda
   Kaczmarek Tadeusz / Skiba Łukasz
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
520
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
90 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:51
ZR 9/P
Data: 22-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr ZR 9 - P 110, zwykły art.238.2.1
(Competition No ZR 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HENDIKAP (36)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)049,85
   SP / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / - / -
   - / Monika Kłapińska
Klub Sportowy Small Cherry
2KWDRAUDHETTAWE (37)LauraKŁAPIŃSKA (JM.2003)050,47
   PONY / POL / Klacz / 2006 / - / - / - / -
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
3U-COFFI (23)HannaROMANKIEWICZ (JM.2002)053,64
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
4FREYA (22)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)054,73
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
5PATAGONIA (33)AnnaMIŚKIEWICZ055,48
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007670117910 / gniada / Abraxis-Z-Plus-S / PLATYNA
   ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
KJ VOLTA
6JUSTE MILIEU (43)SandraPAWLAK058,43
   SP / POL / Klacz / 1999 / - / - / Marino / Jugosławia
   Krzysztof Ferenstein / Katarzyna Kasprzak
BPK
7QUANTICO (31)AnielaSZLUFIK (JM.2002)059,44
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
8NOTA (35)MonikaKŁAPIŃSKA061,31
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / CONTENDER SON / NITOLMA
   - / Monika Kłapinska
Klub Sportowy Small Cherry
9ORLANDO (11)JakubCZARNOTA (Mł.2017)061,57
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Roland / Orgia III
   Amanda Pietrzak / Jakub Czarnota
BPK
10PARYS (30)AnielaSZLUFIK (JM.2002)061,67
   Małopolak / POL / Wałach / 2005 / POL 006580197705 / kasztanowata / EFEKT/KWARTET / PALESTRA/MODERN
   MIEDZIAK ROMAN / SYLWIA SZLUFIK
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
11PTYŚ (24)KlaudiaBEGIER (J.1999)066,17
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / POL 009530160006 / kasztanowata / Song / Plamka
   Ewa Kulawik-Rudzińska / Sławomir Begier
BPK
12FIGARO (14)BarbaraADAMIETZ (JM.2001)066,72
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
13URACA II (61)TomaszKUCZERAWY068,95
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / Baloussini / Uptown Girl
   Kuczerawy / Kuczerawy
bpk
14CHOCOLATE BLUE (1)WojciechKUKOWSKI069,50
   OS / GER / Klacz / 2010 / - / gniada / CHACCO BLUE / CAROUSA
   - / -
15FIOYALINE (17)MartynaKOWALAK (J.1998)070,77
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / - / siwa / Gentle-S D'09 / Ioyaline
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
16LALKA-W (26)EwelinaBORUCH (J.1998)072,33
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / kara / Qumball / Lotty
   Marek Rosiak / Marek Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
17CATARINA 216 (204)ZofiaDZIEWOLSKA074,15
   Oldenburska / GER / Klacz / 2011 / - / - / Cartoon / Fatendra
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
18CHAMPION CHACCO BLUE (124)KatarzynaSZYMKÓW076,74
   HAN / GER / Klacz / 2009 / DE431316869509 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Wonder Mickey / Wanderbursch II
    Mickey Wonder / Henryk Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
19CHUPALINO (238)MałgorzataKOSZUCKA079,83
   - / - / Ogier / - / - / -
   
Klub Jeździecki Wechta
20ANTARI (246)DariaKOBIERNIK465,52
   
   
ZKJ Przylep
21LCC COMANCHE (5)BartoszHUMPICH466,06
   ISH / IRL / Wałach / 2010 / 372414003221377 / siwa / Corland HOL/ / Dollar Lady ISH/Clover Hill
   Linda Courtney Cadam / Linda Courtney Cadam
LKS Cwał Poznań
22CATAMARAN (80)JacekBOBIK470,29
   HOL / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
23CUMA (32)JulitaPOPŁAWSKA791,07
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009530066108 / siwa / Chellanos's Boy / / Czanda / Lavendel
   Mieczysław Chomiak / Cezary Popławski
JKS HANNA
24LEGOLAS V (81)JacekMURACZEWSKI793,01
   Oldemburg / GER / Wałach / 2001 / - / gniada / Lord Pezi / Freya
   Niemcy / Jacek Muraczewski
LKS Cwał
25EVITTO I (261)TomaszGAŁCZYŃSKI870,14
   SP / POL / Wałach / 2010 / - / gniada / CONUS B / EMMILY
   ATTIS P.P.ROL SP.ZO.O / ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica
26KATRONA (12)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000)1087,53
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / - / Bambino Van't Zorgvliet / Katania
   Michalski / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
83 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:52
11/N1
Data: 22-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N1 125 Finał Małej Rundy zwykły art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HATOKI (46)DawidRAKOCZY058,27550 PLN
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610072909 / gniada / Catoki / Cambridge / Hiszpanka / Contendus
   Stefan Rakoczy / Jerzy Cerba
KJ Profil Piła
2GLORIA (49)KarolinaFEDOROWICZ (J.2000)058,44450 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009690013308 / gniada / Grando old. / Gaja sp
   Agnieszka Łuczak / Katarzyna Szydłowska
KJ Korys Przygorzele
3GOLDIKA (59)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)058,60350 PLN
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Gobi / Banita
   SK Ochaby / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
4CONTRA MELLONI (114)HubertPOLOWCZYK058,93250 PLN
   Westf. / GER / Klacz / 2009 / - / - / Contendro I / Cikillis
   0 / 0
BPK
5REXONEA P (220)MateuszTYSZKO058,94100 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610239410 104XA65 / gniada / Contendor/ Contendro / Rebella/ Landos
   Witold Polowczyk / Mateusz Wichrowski
Tuszyński KJ Garbówek
6L-KARAT LINETTE (58)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)058,9650 PLN
   HAN / GER / Klacz / 1997 / POL014681011397 / kasztanowata / Lincolm L / Landadel / Wiener Stern / Wienerwald
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
7SIR KISSOVO (168)KamilGRZELCZYK060,4350 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009540123508 / gniada / Kissovo / Salwa
   SK Ochaby / Kamil Grzelczyk
Bogusławicki KJ
8EUREKA (206)AgnieszkaLUKSA060,7850 PLN
   SP / POL / Klacz / 1998 / 09223 / kasztanowata / ELVIS / ZARINA
   DREI W STUD FARMS / AGNIESZKA LUKSA
KJ OKOŁY
9KOLA (248)MateuszTYSZKO061,1840 PLN
   Sp / Polska / Wałach / 2009 / - / C.gniada
   
Tuszyński KJ Garbówek
10ERICSSON (215)MichalinaSZMYTKA (J.1998)061,2640 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 / POL009590176106 / ciemnogniada / Erebus / Contender / Gibsy Lady / Faust Z
   Marcelina Budziarska / Michalina Szmytka
Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki
11CHIMEQULE (186)AleksandraBOLKO (JM.2001)064,2040 PLN
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / imequl / o
   nn / bolko paweł
CH Jaszkowo
12BOX OFFICE (149)BartoszHUMPICH064,9140 PLN
   ISH / IRL / Wałach / 2008 / 372414004933184 / siwa / Chacoa / Conteder / Coney Island Cruise / Cruising
   - / Bartosz Humpich
LKS Cwał Poznań
13CHACCOS BOY (63)TomaszKUCZERAWY066,04
   BAYER / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Chacco Blue / Rendezvous
   L.Gillmaier / L.Gillmaier
bpk
14COUGAR (113)HubertPOLOWCZYK066,10
   HOL / GER / Ogier / 2008 / - / Gniada / Carthago / T-Calazia/Calato
   Leuken Floris G. Van / Pro Fur Farm Equipment
BPK
15BALOU (225)LudwikaHRABSKA (JM.2001)067,08
   KWPN / NLD / Klacz / 2006 / 5280030606180 / gniada / Sarantos / Pandora / Lincoln
   brak / Jacek Hrabski
JKS Salio Besiekierz Rudny
16CARLA 113 (178)KlaudiaSIARKIEWICZ068,93
   SP / POL / Klacz / 2002 / - / siwa / Elvis / Candy / Goldschlager
   Drei W Stud Farm / Klaudia Siarkiewicz
Stowarzyszenie Warszawski KJ
17ELWICA DN (73)GabrielaBADO (JM.2001)070,89
   KWPN / NED / Klacz / 2009 / 528003200906544 / siwa / Cardento / Capitol I / Wica Van De Hermitage / Ahorn
   - / Paweł Bado
bpk
18ZALAMERO (100)WeronikaSOŁTYSIAK071,26
   KWPN / POL / Wałach / 2004 / - / - / Cobra / Carthago / Zwiggy / Nimmerdor
   _____ / ____
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
19RUTYNA (161)HannaCZEKAŁA (J.1999)073,26
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 / POL007611110804 / ciemnogniada / Rycerz/Lombardo/Quidam de Revel / Rata/Orkisz
   Stanisław Grygier / Magdalena Czekała
KJ Jeziorki-Osieczna
20GOLDEN BOY (224)MateuszTYSZKO074,75
   SP / POL / Wałach / 2010 / 616009610060510 / siwa / Tjungske / Grenada / Caletto's Son
   SK Racot / Jacek Hrabski
Tuszyński KJ Garbówek
21AFTER MIDNIGHT (157)JarosławPŁATOS075,02
   WLKP. / POL / Wałach / 2009 / - / gniada / Bajou Du Rouet hol. / Almeria wlkp/Anapolis wlkp
   Alicja Hadryś / Jarosław Płatos
KJ Galop Kozienice
22ABRAXIS IV REX Z (176)BartoszGROSZ075,39
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Rex Z / Abraxa Lady
   A. Szumlakowska / Zygfryd Grosz
LKJ Moszna
23BURBON (199)PiotrSAWICKI075,81
   Eesti Sporthobune / BEL / Wałach / 2007 / - / - / A Big Boi esh 24 / Statuetka
   Brak / Beata Czuba
KJ okoły
24MAIK K (202)JanKUREK078,42
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja vh Scheef Kasteel / K. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna
25EAGAN BLUE (164)EwaKOCON078,97
   KWPN / NED / Wałach / 2009 / - / siwa / Mr. Blue / Hayla
   R. DE Vlieger / Barbara Jankowska-Kocon
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub jeździecki
26ELEONALDA G (247)AleksandraCEBULAK079,76
   KWPN / Holandia / Klacz / 2009 / - / Gniada / Vigaro / Leonalda/G. Ramiro Z
   
KS Stangret Kielce
27EAZY BOY (98)Ewa AleksandraDYŻEWSKA (Mł.2015)081,00
   KWPN / NLD / Ogier / 2009 / - / siwa / Eurocommerce Zurich / Veroniek
   D.Veldhoen-Plas / Stajnia Sportowa EquiRex
Stajnia Sportowa EquiRex
28HANGA (25)JacekBOBIK456,29
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610038508 / gniada / Correro / Claudio / Hańcza / Rabiato Turbud Z
   Kazimierz Bartkowiak / Jacek Bobik
LKS Dragon Nowielice
29BELLONA (136)IzabelaGROCHOWINA460,38
   Małopolska / POL / Klacz / 2005 / - / - / Aprizzo / Britanika
   Roman Drabiński / Marek Kaźmierczak
UKS KJK STARY MŁYN WILCZKOWICE
30NICKY DES BRUYERES (255)LadaSAVICH464,03
   - / - / Ogier / - / - / Gniada / Carthago / Volka Des Bruyeres/Jalisco B
   Mme Claudine Francisco / -
31CORNVILLE (180)AgnieszkaNURKOWSKA466,16
   HOL / GER / Ogier / 2006 / DE421000402006 / gniada / Contender / Calypso II / S-Landdiva / Landjunge
   - / Tomasz Mikołajczyk
KJ Avanti
32DAMA BANKIETOWA N (175)ŁukaszWYLĘGA474,73
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Bankiet / Donna Louisa P
   Katarzyna Niedźwiecka / Łukasz Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
33TABUN WM (169)KamilGRZELCZYK474,84
   Niemiecki Wierzchowy / POL / Wałach / 2004 / DE498871421004 / gniada / Landcordek/ / Twarda WM/
   - / Patrycja Biernacka
Bogusławicki KJ
34RICO (232)IzabelaMATYSIAK477,26
   SP / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / Cantanis/ Cantus / Riviera/ Courage
   M. Janowski / Izabela Matysiak
KJ Jeziorki-Osieczna
35BOCCACCIO (230)PiotrSAWICKI478,80
   Hol / Polska / Ogier / 2010 / - / Gniada / Baloubet D.Ro / Pretty Queen/Quidamerevel
   Roma Kosicka / -
KJ okoły
36VIVE LE ROI (260)DominikSŁODCZYK859,96
   SP / Polska / Ogier / 2009 / 616009670139509 / Gniada / Vandame kwpn / Vamelia HBC kwpn
   
KJ Zbrosławice
37RUBIN (259)DamianRYTYCH871,66
   SP / Polska / Wałach / 2008 / - / Kasztan / Imequyl / Rudzianka/Arcus
   
Bogusławicki KJ
38CYNIKA (116)AdriannaOSTROWSKA873,05
   SF / POL / Klacz / 2008 / DE456579010208 / gniada / Con Sherry / Contendro / Cyntia / Elliot
   SK Bielin / SO Bogusławice
SJ Napoleońska Zagroda
39DIABLO (38)BartoszGOSZCZYŃSKI882,58
   KWPN / NED / Wałach / 2008 / - / inna / - / -
   - / -
KJ Sielanka Warka
40QUI GIGI. (252)JanCHRZANOWSKI882,96
   old / Niemcy / wałach / 2007 / - / gniada / QUIDAMS RUBIN / HAGRANJA
   - / Andrzej Błażejewski
KJ ŚLĘŹA
41DEXTER (156)MalwinaZDRZALIK992,25
   KWPN / NLD / Wałach / 2008 / - / gniada / Warrant kwpn / Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
   Holandia / Robert Stasiuk
KJ Galop Kozienice
42CASTELLO BRANCO (79)JacekBOBIK9107,77
   OLD / POL / Wałach / 2008 / DE418181202208 / gniada / Cassin / Cassini I / Politese d`Ete / Italic des Salines
   
LKS Dragon Nowielice
43PACINO (139)ŁukaszPIKSA1098,15
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL009510208408 / gniada / Charisma 115 / Calido I / Pacynka / Czakamar
   Fabińska Ewa / Agnieszka Sosnowska
LKS CWAŁ
44GLADIATOR (125)KatarzynaSZYMKÓW1277,37
   SP / POL / Wałach / 2007 / 616009640092407 / siwa / Cottonclub / Cantus / Gloria / Lambado
   Stanislaw Jasiński / Katarzyna Szymków
LKS Dragon w Nowielicach
45T STAR Z (148)AdriannaJENDROŚKA (J.2000)1282,82
   Zangersheide / BEL / Wałach / 2001 / - / siwa / Tornado / Quick Star Girl
   Zangersheide / TFC Paweł Jendrośka
JKS Przybyszewo
46C-KARAT CARTE DOR (57)WiktoriaLACHOWICZ - WOŁOSZYN (J.2000)19102,59
   SP / POL / Wałach / 2001 / 616009670000501 / ciemnogniada / Nameless / Nimrod B / Czelari / Saphir
   Stefan Kierznowski / -
KJ Stajnia Modelewscy
 LAMIROS (78)AleksandraZYBAŁA (JM.2002) ELI
   SP / POL / Wałach / 2009 / POL009580197709 / ciemnogniada / Chardonnay L / Cintender / Lizystrata L / Player
   
LKS Dragon Nowielice
 CABORA (56)WeronikaFRĄCKOWIAK (J.2000) ELI
   SP / POL / Klacz / 2004 / - / gniada / Quamiro / Carrera
   Wechta S.A. / Piotr Frąckowiak
KJ Ślęża

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
530
Tempo (m/min)
350
Norma czasu (Time allowed)
91 s
Startowało koni
48
Ukończyło koni
46
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:53
12/C
Data: 22-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C 130 Finał dla koni 6 letnich dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CALYDOR (160)MalwinaURBAŃSKA049,73027,09450 PLN
   WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411623810 / gniada / Carlo Grande/Carlos DZ / Panja/Poet
   Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2DARCO MELLONI (77)ŁukaszAPPEL050,24028,06300 PLN
   ZANG / BEL / Ogier / 2010 / 056015Z55708210 / ciemnogniada / Darco/ Lugano van la Roche / Ferline/ Romino
   Lenaerts G / Robert Mieleńczuk
Dom Koni Lazar
3CHERRY BOY (249)MichałTYSZKO051,18032,38200 PLN
   SP / Polska / Wałach / 2010 / - / Gniada / TJungske/ Carthago Z / Chanel/ El Bundy
   Stadnina Koni Racot / Paweł Szlafka
TKJ Garbówek
4FARGITA (66) OlgaSOROKINA048,62035,63100 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 / 528003201011252 / kasztanowata / Afellay / Guidam / Urgita / Pierrot
   Hendrix Stal / Zbigniew Kruk
FKJ Zbyszko
5KASHMIR (183)GabrielaBIEDKA051,03838,28100 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2010 / - / Siwa / Bajou du Rouet / Katrina/Cantanis
   Mateusz Michalski / Przedsiębiorstwo Medium Iga Biedka
bpk
6COCA SZUMAWA (89)BeataSZUMIŃSKA447,5550 PLN
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / gniada / Cola / Lotte
   Adam Sosnowski / Krzysztof Szumiński
KJ Szumawa Bobrowiec
7COFERTINA (140)MichałTYSZKO449,1550 PLN
   HOLST / POL / Klacz / 2010 / 421000504910 / gniada / Lordanos / Nefertina/ Baldini I
   Hodowla Koni Kosiccy / R. Kosicka
TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/130
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
320/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
55/47 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Elżbieta Strzeszewska
 Gospodarz toru:


Łukasz Jankowski

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* (CSN) Eliminacje MPMK+ Zawody Regionalne, elim. MPMK Konie 4 letnie

Jakubowice, 19.05-22.05.2016
Wydruk: 22-05-2016 16:49:54
13/C1
Data: 22-05-2016
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - C1 135 Finał Średniej Rundy dwufazowy art.274.5.3
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CREDENDO (222)MateuszTYSZKO049,89029,921000 PLN