ZOB1* (CSN) i ZR Grand Prix ZM Agro-Handel
Olsza, 01-02.08.2015

WYNIKI KOŃCOWE

1R - L - art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 100 cm) (01-08-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CALIPPAFlerkowska Zofia KatarzynaLKJ Abaria Iwno065,37023,35500 PLN
2CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem068,35023,59300 PLN
3C-KARAT CARTE DORLachowicz Wołoszyn WiktoriaSTAJNIA MODELEWSCY060,07023,63200 PLN
4MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice064,33024,98100 PLN
5FINEZJAKurek JanFundacja Kaczyna067,37025,77100 PLN
6FLATTERYRutkowska KatarzynaSJ Baborówko068,12026,70
7DOMINOMalepszy MatyldaKJ Agro-Handel Śrem060,92027,05
8DAINABado GabrielaKS Stangret Kielce067,87027,13
9RODEZJAMishlanava MaryanaPomorska Liga Jeździecka064,69028,22
10VOLTAIRE DES MOITIERSPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem063,53029,19
11BISCAYADąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin065,17029,48
12ROMANIAStanisławiak MichałKJ Agro-Handel Śrem069,85030,01
13CAROLINA 42Bogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo065,02030,19
14ATOMIUM LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem065,53030,23
15SANTORINI LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem066,76030,43
16HOSTELFlerkowska Zofia KatarzynaLKJ Abaria Iwno065,18030,86
17PICO DEL TEIDE LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem066,01031,34
18SAMSO LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem067,24031,46
19CHESTER VEN`T GOORT ZLemański AndrzejJKS Jantar Stryków065,70031,61
20CORVETTE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem068,52031,78
21GIRALDO LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem068,34032,18
22LANZAROTE LGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem068,96032,43
23KREONZasadziński ŁukaszKopras Sp. z o.o.069,96034,15
24POKEMONKaczmarek NataliaCentrum Hipiki Jaszkowo066,51427,24
25MARYLIN 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem067,97431,06
26SELENAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped063,40439,69
27ALOUBETTAKaczmarek NataliaCentrum Hipiki Jaszkowo064,59543,48
28COCO LADYKurek JanFundacja Kaczyna171,84
29FRAPANTKowala MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem171,87
30KOPEZielińska PaulinaLKJ Cwał Poznań276,00
31ASCONIAŚmigielski Piotrbpk461,41
32SPARTAKUS LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem463,53
33FIGARONowakowska ZuzannaStowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka465,18
34SIMEQUYLKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica465,19
35CESOTHOBabiak FilipBpk466,28
36LAST MINUTE LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem467,85
37ORAWAFrąckowiak WiktoriaBPK470,11
38CAJEROPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem571,52
39CRATERNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol573,94
40DOMINIKANA TLachowicz Wołoszyn WiktoriaSTAJNIA MODELEWSCY853,50
 COLONELSkąpska AleksandraJKS Elcon Szczecin ELI
 DOMINIKANA TRomankiewicz HannaStajnia Modelewscy ELI
 KONORHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem ELI
 AMARILLUSSzała WiktorKJ Agro-Handel Śrem ELI
 SAPHIRKurek JanFundacja Kaczyna ELI
 AMARILLUSSzała WiktorKJ Agro-Handel Śremt061,48
 FIGARONowakowska ZuzannaStowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówkat063,36
 CAJEROPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śremt065,27
 COCO LADYKurek JanFundacja Kaczynat065,46
 BISCAYADąbrowski MieszkoKJ BM Kobylint065,66
 CHESTER VEN`T GOORT ZLemański AndrzejJKS Jantar Strykówt066,02
 SIMEQUYLKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownicat066,04
 SAPHIRKurek JanFundacja Kaczynat066,36
 ATOMIUM LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremt066,52
 HOSTELFlerkowska Zofia KatarzynaLKJ Abaria Iwnot066,74
 SANTORINI LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremt067,12
 SAMSO LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śremt067,70
 CORVETTE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śremt068,88
 COLONELSkąpska AleksandraJKS Elcon Szczecint068,91
 LANZAROTE LGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śremt069,13
 GIRALDO LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śremt069,17
 LAST MINUTE LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremt1268,36
 ORAWAFrąckowiak WiktoriaBPKt1270,53
 ASCONIAŚmigielski Piotrbpkt461,71
 FLATTERYRutkowska KatarzynaSJ Baborówkot468,32
 POKEMONKaczmarek NataliaCentrum Hipiki Jaszkowot468,83
 KOPEZielińska PaulinaLKJ Cwał Poznańt573,07
 CRATERNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Polt573,84
 MARYLIN 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śremt870,34


2R - P - art. 238.2.1 zwykły (wys. 110 cm) (01-08-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1TISSOTGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem054,18
2CALINKAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem055,13
3CARMENDąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin056,83
4JAMAYKAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped060,84
5REASY EASYNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol061,83
6CZUDYNO DE REM ZKurek JanFundacja Kaczyna062,55
7FUN RISK LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem064,12
8PACYFIKSzała WiktorKJ Agro-Handel Śrem064,31
9I-CANARI-ASWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem067,53
10BOSSKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica071,49
11QUICKY DU VERGERMoksiewicz KacperLUKS Nysa Gubin072,19
12DURAVELLARękosiewicz AleksandraFundacja Kaczyna075,43
13FERRERORutkowska KatarzynaSJ Baborówko077,58
14ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin078,57
15MAGNUMBondziul AnnaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.079,74
16DOLORES MDmyszewicz JaśminaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.080,67
17MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice082,48
18TENERIFE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem084,28
19CHATEAU PSzeląg EsteraBPK084,41
20COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek084,72
21WISARDAGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice085,33
22ALOUBETTAKaczmarek NataliaCentrum Hipiki Jaszkowo187,52
23CHAMPION CHACCO BLUESzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach187,67
24GRAND CARISMOFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem188,60
25QUANTUM OF LOVEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem293,71
26HATONNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol395,84
27BAD BOYGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice458,83
28ARIUSKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem462,78
29L-KARAT LINETTEZagdańska JuliaStajnia Modelewscy462,90
30CASILION BFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka463,43
31FINEZJAKurek JanFundacja Kaczyna466,24
32APPLENicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol466,40
33GOLDIKAFilipowska OlimpiaStajnia Modelewscy473,81
34U-COFFIModelewski Patryk STAJNIA MODELEWSCY478,60
35VOLTAIRE DES MOITIERSPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem478,80
36WILKEBado GabrielaKS Stangret Kielce480,72
37SINBADBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem484,23
38LIZBONAStefański KonradKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.484,33
39SHAKIRABaehr ZofiaKJ Agro-Handel Śrem484,48
40SPARTAKUS LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem587,24
41CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem692,41
42ROMANIAStanisławiak MichałKJ Agro-Handel Śrem693,10
43--44LATINAWygrała MagdalenaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.794,19
43--44CAROLINA 42Bogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo794,19
45FRAPANTKowala MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem794,81
46DAINABado GabrielaKS Stangret Kielce796,76
47RODEZJAMishlanava MaryanaPomorska Liga Jeździecka885,72
48C-KARAT CARTE DORLachowicz Wołoszyn WiktoriaSTAJNIA MODELEWSCY1281,42
49CESOTHOBabiak FilipBpk1282,06
50SELENAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped1387,62
51DAVINCIModelewski MarekSTAJNIA MODELEWSCY1389,61
52BELLISSIMA LKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem16101,04
53AMORBorowiak NataliaKJ Michałówka22107,08


3R - N - art. 269.5 z jokerem (wys. 120 cm) (01-08-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MONTANA CGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem6553,91
2ARIUSKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem6554,46
3NASHVILLEJasiński TomaszBpk6556,68
4BAD BOYGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice6556,80
5GOLDIKAFilipowska OlimpiaStajnia Modelewscy6557,32
6FUN RISK LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6559,20
7BOSSKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica6559,85
8SINBADBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem6563,49
9BELLISSIMA LKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem6563,67
10EVISTO 2Opalska IzabelaKJ Ślęża6564,14
11ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin6565,24
12WILKEBado GabrielaKS Stangret Kielce6568,42
13L-KARAT LINETTEZagdańska JuliaStajnia Modelewscy6463,84
14CHAMPION CHACCO BLUESzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach6469,07
15GRAND CARISMOFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem6373,97
16JAMAYKAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped6256,75
17ORINOKO WKuśnierczak JuliaJUKS Mieczewo6266,59
18DURAVELLARękosiewicz AleksandraFundacja Kaczyna6160,96
19PACYFIKSzała WiktorKJ Agro-Handel Śrem6064,90
20MAGNUMBondziul AnnaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.6075,57
21SHAKIRABaehr ZofiaKJ Agro-Handel Śrem5975,07
22LANDOS 0027Szała WiktorKJ Agro-Handel Śrem5856,77
23U-COFFIModelewski Patryk STAJNIA MODELEWSCY5866,78
24CARMENDąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin5754,62
25OLLINODąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin5352,69
26ARPEGGIO II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem5374,39
27I-CANARI-ASWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem5374,78
28CHATEAU PSzeląg EsteraBPK5375,94
29CALA MILLORKopeć AnnaBpk5270,60
30HATONNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol5182,11
31QUANTUM OF LOVEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem4977,94
32APPLENicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol4794,44
33REASY EASYNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol44102,96
34TENERIFE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem4398,39
35QUICKY DU VERGERMoksiewicz KacperLUKS Nysa Gubin4176,14
36FERRERORutkowska KatarzynaSJ Baborówko4075,88
37LATINAKlein TomaszJKS Przybyszewo3294,61
38CZUDYNO DE REM ZKurek JanFundacja Kaczyna2553,87
39WISARDAGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice2565,58
40DOLORES MDmyszewicz JaśminaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.2568,90
41CASILION BFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka2070,41
42DAVINCIModelewski MarekSTAJNIA MODELEWSCY1974,67
43AMORBorowiak NataliaKJ Michałówka1471,87
44LIZBONAStefański KonradKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.1063,88


1 - N1 - art. 274.5.3 dwufazowy MR (wys. 125 cm) (01-08-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1COLLYGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem057,17028,72700 PLN
2ORINOKO WKuśnierczak JuliaJUKS Mieczewo056,45029,28500 PLN
3ICARUS DE BEAUTYGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem055,59030,79400 PLN
4TOLA ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem055,63031,29300 PLN
5BARTINOPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem052,40031,74200 PLN
6EVISTO 2Opalska IzabelaKJ Ślęża055,33036,95100 PLN
7ISELINE VAN DORPERHEIDEBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice058,20040,96100 PLN
8LA STRADA LBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem056,92430,22100 PLN
9CARMEN PPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem054,16432,92
10BISOUDrzymała MartaZielonogórski Klub Sportowy059,20436,72
11LEDANAJA II "W"Pęciak AnnaKJ Hipodrom Five Oaks054,98438,02
12CONFUSION 2Lemański AndrzejJKS Jantar Stryków058,81439,59
13MAIK KKurek JanFundacja Kaczyna056,99439,93
14GRAND LEVISTO FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem060,02836,19
15SAKECharliński MaciejLKJ Abaria Iwno057,671454,20
16COLINA LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem056,96 ELI
17COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice061,07 REZ
18KENZO LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem455,02
19CAMPARIKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem457,44
20GLADIATORSzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach459,85
21COCO CHANEL KKuśnierczak JacekJUKS MIECZEWO466,23
22CALA MILLORKopeć AnnaBpk1261,65
23COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek1659,94
 HERMAKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica REZ


2 - C - art. 238.2.1 zwykły ŚR (wys. 130 cm) (01-08-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1OKARINOGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki057,87900 PLN
2BARTINOPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem060,90700 PLN
3MAIK KKurek JanFundacja Kaczyna066,73500 PLN
4COCO CHANEL KKuśnierczak JacekJUKS MIECZEWO066,86300 PLN
5SURRIMOTyszko MichałTKJ Garbówek068,53250 PLN
6ICARUS DE BEAUTYGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem068,59200 PLN
7TOLA ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem069,00100 PLN
8CAMPARIKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem070,86100 PLN
9SIROKOKorbalewska KajaKJ Olmet Ost-Sped Ostrów072,05
10BRONCO VAN DE VELDMOLENCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno073,54
11CONTENDROSOstręga DamianKJ Contendros Barlinek080,63
12SIR KISSOVOGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice081,84
13CONFUSION 2Lemański AndrzejJKS Jantar Stryków083,07
14FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice083,16
15CASABLANCAGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki187,36
16KANELLE ZGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki462,41
17COLLYGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem477,04
18ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem481,43
19ISELINE VAN DORPERHEIDEBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice482,52
20COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice585,25
21NASHVILLEJasiński TomaszBpk878,45
22SANTA BAJOU KDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica881,42
23BALDESSARINIBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem882,30
24SAKECharliński MaciejLKJ Abaria Iwno882,70
25BISOUDrzymała MartaZielonogórski Klub Sportowy883,17
26CASTA DIVA 4Klein TomaszJKS Przybyszewo1088,38
27LEDANAJA II "W"Pęciak AnnaKJ Hipodrom Five Oaks1278,71
28LA STRADA LBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem1384,34
29TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Garbówek1682,49
 HERMADąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica ELI
 ZAZOU SZUMAWASzumińska BeataKj Szumawa Bobrowiec REZ
 COLINA LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem REZ


3 - CC - art.274.5.5 dwufazowy DR (wys. 140 cm) (01-08-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasCzasBłędyNagroda
1OKARINOGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki051,7726,1201300 PLN
2CASINO LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem055,6028,0501000 PLN
3ROMEO DES VAUXGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem054,3729,333800 PLN
4SURRIMOTyszko MichałTKJ Garbówek056,9030,830500 PLN
5BADORETTEGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem052,7331,406400 PLN
6FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice052,3933,213200 PLN
7TORPEDO DES FORETSGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki058,8540,850100 PLN
8SANTA BAJOU KDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica057,2144,556100 PLN
9BRONCO VAN DE VELDMOLENCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno451,79
10ZAZOU SZUMAWASzumińska BeataKj Szumawa Bobrowiec456,30
11CHE GUEVARA LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem457,28
12CHASSOTKlein TomaszJKS Przybyszewo458,23
13CENTROPLAST DINARGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem458,63
14ANNCHEN 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary672,33
15CORTAS LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem856,06
16TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Garbówek857,46
 WIBAROGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice ELI


4R - L - art. 238.2.1 zwykły (wys. 100 cm) (02-08-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1C-KARAT CARTE DORLachowicz Wołoszyn WiktoriaSTAJNIA MODELEWSCY047,05500 PLN
2BELLISSIMA LKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem047,07300 PLN
3CALIPPAFlerkowska Zofia KatarzynaLKJ Abaria Iwno051,75200 PLN
4AMARILLUSSzała WiktorKJ Agro-Handel Śrem056,53100 PLN
5MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice057,09100 PLN
6DAINABado GabrielaKS Stangret Kielce057,64
7SHAKIRABaehr ZofiaKJ Agro-Handel Śrem060,99
8HESTERSorel Agatabpk061,66
9POKEMONKaczmarek NataliaCentrum Hipiki Jaszkowo061,82
10ASCONIACepa AnnaKS Idmar Krajkowo061,91
11RODEZJAMishlanava MaryanaPomorska Liga Jeździecka062,66
12COCO LADYKurek JanFundacja Kaczyna063,55
13VOLTAIRE DES MOITIERSPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem064,53
14FIGARONowakowska ZuzannaStowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka065,46
15CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem067,84
16PICO DEL TEIDE LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem068,19
17BISCAYADąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin068,53
18SAPHIRKurek JanFundacja Kaczyna068,80
19CESOTHOBabiak FilipBpk069,10
20MARYLIN 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem069,22
21SPARTAKUS LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem069,76
22SIMEQUYLKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica070,09
23LAST MINUTE LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem070,70
24CORVETTE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem071,07
25ATOMIUM LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem071,21
26SAMSO LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem071,41
27GIRALDO LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem071,63
28CASABLANCA LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem072,11
29KOPEZielińska PaulinaLKJ Cwał Poznań073,70
30CONAYERO NFRogowski WaldemarKJ HEAA Turek074,74
31LANZAROTE LGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem074,94
32CRATERNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol075,14
33SELENAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped461,52
34HOSTELFlerkowska Zofia KatarzynaLKJ Abaria Iwno462,61
35FRAPANTKowala MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem463,85
36DOMINOMalepszy MatyldaKJ Agro-Handel Śrem467,45
37CAROLINA 42Bogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo469,62
38ROMANIAStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem472,54
39KOPEZielińska PaulinaLKJ Cwał Poznań473,94
40BENGRAFRogowski WaldemarKJ HEAA Turek683,21
41COLONELSkąpska AleksandraJKS Elcon Szczecin685,09
42ORAWAFrąckowiak WiktoriaBPK867,21
43CAJEROPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem870,18
44FINEZJAKurek JanFundacja Kaczyna874,54
45OrlandoWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śrem1588,87
46DOMINIKANA TLachowicz Wołoszyn WiktoriaSTAJNIA MODELEWSCY1677,96
 DOMINIKANA TRomankiewicz HannaStajnia Modelewscy ELI
 CALINKAFrąckowiak WiktoriaBPK ELI
 ASCONIACepa AnnaKS Idmar Krajkowot061,44
 PICO DEL TEIDE LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremt065,21
 FIGARONowakowska ZuzannaStowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówkat067,34
 SIMEQUYLKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownicat070,10
 BENGRAFRogowski WaldemarKJ HEAA Turekt071,40
 ATOMIUM LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremt072,12
 CORVETTE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śremt072,39
 CAJEROPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śremt072,91
 SAPHIRKurek JanFundacja Kaczynat073,47
 CASABLANCA LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremt074,91
 CONAYERO NFRogowski WaldemarKJ HEAA Turekt075,32
 COLONELSkąpska AleksandraJKS Elcon Szczecint1083,88
 MARYLIN 281Pietrowski HubertKJ Agro-Handel Śremt1670,49
 OrlandoWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śremt471,54
 CRATERNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Polt476,75
 COCO LADYKurek JanFundacja Kaczynat477,22
 LAST MINUTE LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremt870,07
 CALINKAFrąckowiak WiktoriaBPKt870,13
 GIRALDO LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śremt874,83
 ORAWAFrąckowiak WiktoriaBPKtELI


5R - P - art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 110 cm) (02-08-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1REASY EASYNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol062,64017,48
2OLLINODąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin064,40017,85
3AMARILLUSSzała WiktorKJ Agro-Handel Śrem055,59018,18
4CALINKAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem058,95018,62
5MONTANA CGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem061,52019,16
6GOLDIKAFilipowska OlimpiaStajnia Modelewscy059,13019,31
7CALIPPAFlerkowska Zofia KatarzynaLKJ Abaria Iwno062,54019,63
8FUN RISK LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem065,38019,71
9WISARDAGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice065,34019,80
10BAD BOYGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice060,92019,87
11DAVINCIModelewski MarekSTAJNIA MODELEWSCY064,99019,91
12CASILION BFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka065,14019,95
13APPLENicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol063,13020,05
14SHAKIRABaehr ZofiaKJ Agro-Handel Śrem061,69020,23
15HERMAKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica065,93020,45
16TENERIFE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem065,33020,71
17DURAVELLARękosiewicz AleksandraFundacja Kaczyna059,68021,15
18QUICKY DU VERGERMoksiewicz KacperLUKS Nysa Gubin059,69021,37
19MARIKAMaczuga JoannaKlub Sportowy Cortina Kaczenice057,98021,46
20HOSTELFlerkowska Zofia KatarzynaLKJ Abaria Iwno056,01021,97
21CAROLINA 42Bogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo065,69025,18
22CHANTILLYKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem065,04025,70
23I-CANARI-ASWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem068,81026,16
24FRAPANTKowala MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem066,82027,82
25SINBADBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem061,88418,37
26JAMAYKAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped058,19419,84
27COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek060,70420,76
28DAINABado GabrielaKS Stangret Kielce064,11421,42
29MAGNUMBondziul AnnaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.059,66422,08
30GRAND CARISMOFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem067,49422,20
31ALOUBETTAKaczmarek NataliaCentrum Hipiki Jaszkowo062,07422,32
32BELLISSIMA LKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem058,19422,45
33HESTERSorel Agatabpk060,34422,67
34SPARTAKUS LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem064,59422,96
35FINEZJAKurek JanFundacja Kaczyna061,76429,51
36BOSSKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica060,39439,28
37WILKEBado GabrielaKS Stangret Kielce057,82821,01
38CESOTHOBabiak FilipBpk066,86826,10
39DOLORES MDmyszewicz JaśminaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.059,34830,90
40CHAMPION CHACCO BLUESzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach169,32
41CHATEAU PSzeląg EsteraBPK169,55
42HATONNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol172,06
43LATINAWygrała MagdalenaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.273,68
44U-COFFIModelewski Patryk STAJNIA MODELEWSCY455,92
45RODEZJAMishlanava MaryanaPomorska Liga Jeździecka462,28
46VOLTAIRE DES MOITIERSPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem462,59
47CARMENDąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin463,23
48ROMANIAStanisławiak MariaAgro-Handel Śrem465,81
49LIZBONAStefański KonradKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.466,53
50BISCAYADąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin467,22
51QUANTUM OF LOVEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem572,21
52AMORBorowiak NataliaKJ Michałówka676,18
53CZUDYNO DE REM ZKurek JanFundacja Kaczyna861,33
54L-KARAT LINETTEZagdańska JuliaStajnia Modelewscy988,62
55C-KARAT CARTE DORLachowicz Wołoszyn WiktoriaSTAJNIA MODELEWSCY1076,04
 ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin ELI
 SELENAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped REZ


6R - N - art. 274.5.3 dwufazowy (wys. 120 cm) (02-08-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1OLLINODąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin055,92025,48
2PACYFIKSzała WiktorKJ Agro-Handel Śrem050,31027,34
3JAMAYKAGórczyńska KlaudiaKJ Olmet OstSped054,99028,70
4LATINAKlein TomaszJKS Przybyszewo062,82029,43
5DOMINOPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem052,23029,46
6ZANDO MMoksiewicz ArturLUKS Nysa Gubin051,49029,99
7CASILION BFrąckowiak MiłoszUKJ Leśny Dwór Pakówka058,55030,15
8CAMPARIKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem055,78030,68
9ARPEGGIO II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem053,42030,80
10HATONNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol060,52034,77
11KENZO LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem054,26034,89
12TENERIFE LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem055,46035,98
13ORINOKO WKuśnierczak JuliaJUKS Mieczewo051,90036,38
14I-CANARI-ASWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem056,56038,48
15MONTANA CGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem053,68424,55
16APPLENicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol056,36427,09
17REASY EASYNicpoń AdamJeździecki Klub Sportowy Agro-Pol053,59428,14
18CARMENDąbrowski MieszkoKJ BM Kobylin053,83429,05
19COFERTINATyszko MichałTKJ Garbówek057,45429,76
20HERMAKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica053,90432,05
21GOLDIKAFilipowska OlimpiaStajnia Modelewscy450,81
22QUICKY DU VERGERMoksiewicz KacperLUKS Nysa Gubin450,95
23CHATEAU PSzeląg EsteraBPK452,73
24BAD BOYGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice453,31
25BOSSKoczorowska JudytaLKJ przy SK Mieczownica459,74
26ARIUSKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem463,98
27SINBADBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem672,47
28CZUDYNO DE REM ZKurek JanFundacja Kaczyna852,67
29FUN RISK LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem857,71
30DAVINCIModelewski MarekSTAJNIA MODELEWSCY860,21
31MAGNUMBondziul AnnaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.967,35
32GRAND CARISMOFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem1366,84
33CHAMPION CHACCO BLUESzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach1784,27
34WILKEBado GabrielaKS Stangret Kielce2199,79
35QUANTUM OF LOVEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem24110,33
 DURAVELLARękosiewicz AleksandraFundacja Kaczyna ELI
 DOLORES MDmyszewicz JaśminaKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. ELI
 AMORBorowiak NataliaKJ Michałówka ELI
 COLINA LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem REZ
 WISARDAGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice REZ
 L-KARAT LINETTEZagdańska JuliaStajnia Modelewscy REZ
 TISSOTGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem REZ
 CALINKAKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem REZ
 LANDOS 0027Szała WiktorKJ Agro-Handel Śrem REZ


4 - N1 - art. 238.2.1 zwykły MR (wys. 125 cm) (02-08-2015)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CARMEN PPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem058,411000 PLN
2COCO CHANEL KKuśnierczak JacekJUKS MIECZEWO063,61700 PLN
3MAIK KKurek JanFundacja Kaczyna066,65500 PLN
4LA STRADA LBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem075,57300 PLN
5SAKECharliński MaciejLKJ Abaria Iwno580,79200 PLN
6KENZO LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem581,12100 PLN
7GRAND LEVISTO FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem685,99100 PLN
8CALA MILLORKopeć AnnaBpk790,41100 PLN
9COLLYGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem1083,63
10ARIUSKrajewski RafałKJ Agro-Handel Śrem1085,66
11EVISTO 2Opalska IzabelaKJ Ślęża10103,00
12U-COFFIModelewski Patryk STAJNIA MODELEWSCY1275,61
13VERSACE LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem12110,52
14GLADIATORSzymków KatarzynaLKS Dragon w Nowielicach1380,26


6 - CC - art. 273.2.2 & 273.3.3.1 & 273.4.3 Grand Prix dwunawrotowy (wys. 140 cm) (02-08-2015)
    I NawrótI NawrótII NawrótII Nawrót
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Pkt.CzasPkt.CzasSumaNagroda
1CASINO LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem078,64043,7006000 PLN
2BADORETTEGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem075,35043,9304000 PLN
3BARTINOPawlicka DajanaKJ Agro-Handel Śrem075,19445,6042000 PLN
4A QUITEDahlke WojciechBudzyński KS Kłos078,95446,7541000 PLN
5CORBIEREDahlke WojciechBudzyński KS Kłos079,42447,364700 PLN
6FULL PLEASUREBawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice075,23448,474600 PLN
7CHASSOTKlein TomaszJKS Przybyszewo078,84449,884300 PLN
8ZIMOWA DAMAFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem180,23555,366300 PLN
9CASABLANCAGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki074,61843,788
10CENTROPLAST DINARGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem078,631252,1212
11TORPEDO DES FORETSGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki180,23WYC
12ROMEO DES VAUXGłoskowski AndrzejKJ Agro Handel Śrem180,73
13CHE GUEVARA LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem478,45
14CORTAS LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem877,63
15TZIGANE DE LA COURTyszko MichałTKJ Garbówek1085,02
16BRONCO VAN DE VELDMOLENCharliński MaciejLKJ Abaria Iwno1085,19
17SURRIMOTyszko MichałTKJ Garbówek12109,29
 WIBAROGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice ELI
 VANDAMMEDahlke AgataBudzyński KS Kłos ELI
 SANTA BAJOU KDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica ELI
 ANNCHEN 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary ELI
 ZAZOU SZUMAWASzumińska BeataKj Szumawa Bobrowiec REZ


5 - C - art. 274.5.3 dwufazowy ŚR (wys. 130 cm) (02-08-2015)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1OKARINOGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki048,62029,971400 PLN
2KANELLE ZGrzegorzewski AdamStowarzyszenie Agro Aves Gajewniki046,94430,05800 PLN
3TOLA ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem047,36430,62600 PLN
4NASHVILLEJasiński TomaszBpk049,24432,80400 PLN
5LA DAME BLANCHEFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem050,09859,78300 PLN
6LA STRADA LBaehr MariaKJ Agro-Handel Śrem446,87200 PLN
7ULIVANDahlke AgataBudzyński KS Kłos449,44100 PLN
8ICARUS DE BEAUTYGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem450,39100 PLN
9ELVISDahlke WojciechBudzyński KS Kłos457,60
10ORINOKO WKuśnierczak JuliaJUKS Mieczewo567,79
11SANTA BAJOU KDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica848,82
12SAKECharliński MaciejLKJ Abaria Iwno849,50
13MAIK KKurek JanFundacja Kaczyna1248,50
14CONTENDROSOstręga DamianKJ Contendros Barlinek1659,79
 SIROKOKorbalewska KajaKJ Olmet Ost-Sped Ostrów ELI
 LEDANAJA II "W"Pęciak AnnaKJ Hipodrom Five Oaks ELI
 SIR KISSOVOGrzelczyk KamilBKJ Bogusławice ELI
 COCO CHANEL KKuśnierczak JacekJUKS MIECZEWO ELI
 CASTA DIVA 4Klein TomaszJKS Przybyszewo ELI
 COURTNEY 11Bawłowicz KatarzynaKS Cortina Kaczenice REZ
 BISOUDrzymała MartaZielonogórski Klub Sportowy REZ
 ZULINEKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem REZ



HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com