Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:15
1/50
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 50 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 1)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1IGIEŁKA (43)DominikaHENZEL (Mł.2004)2,041,56
   - / - / M / 2001 / - / kara / Candy Man / Ilka Von Mildedamm
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
2DOMINA (87)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)2,567,35
   
   
   [] KJ Zbyszko
3--4INDIANEK (4)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)3,054,53
   - / POL / G / - / - / sk.gn.
   - / Sylwester Kosiński
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
3--4POKER (54)MaggieMISZTAL (Mł.2006)3,056,50
   KUC WAL / POL / S / 1998 / - / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Anna Misztal
   [] BPK
 ELIF (53)HannaBASZNIAKbo43,32
   
   
   [] OSK Michalscy
 FERRARI (73)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)bo51,84
   KUC / NED / G / 2003 / - / - / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
   [A1] KJ Zbyszko
 TAJGA (5)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)bo52,64
   
   
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
 ANAPON SORENTA (11)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)bo53,24
   KUC WAL / POL / M / 2008 / - / siwa / Jula Peace Of Gold / Jula Sweet Petal
   - / A. Roganowska
   [A1] KJ Kaja Grzybowo
 ELIF (53)HannaBASZNIAKbo77,07
   
   
   [] OSK Michalscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:16
2/60
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 60 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 2)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2BELLO (44)DominikaHENZEL (Mł.2004)2,565,02
   KUC / - / G / 2003 / - / c.kaszt. / Amor / Blanca
   - / Iwona Henzel
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
1--2POKER (54)MaggieMISZTAL (Mł.2006)2,572,83
   KUC WAL / POL / S / 1998 / - / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Anna Misztal
   [] BPK
3ALF (39)AleksandraOSUCH (Mł.2004)3,066,36
   KUC / POL / S / 1996 / - / izabel. / NN / NN
   - / Katarzyna Stołowska
   [A1] KJ Podkowa Gruszczyn
4--5DOMINA (87)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)3,564,90
   
   
   [] KJ Zbyszko
4--5INDIANEK (4)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)3,569,98
   - / POL / G / - / - / sk.gn.
   - / Sylwester Kosiński
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
 FERRARI (73)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)bo61,39
   KUC / NED / G / 2003 / - / - / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
   [A1] KJ Zbyszko
 BYRON EX BARONG (52)GabryielaRATAJSKA (Mł.2005)bo69,05
   KUC / POL / G / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   [] BPK
 IGIEŁKA (43)DominikaHENZEL (Mł.2004)bo69,41
   - / - / M / 2001 / - / kara / Candy Man / Ilka Von Mildedamm
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 ANAPON SORENTA (11)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)bo69,69
   KUC WAL / POL / M / 2008 / - / siwa / Jula Peace Of Gold / Jula Sweet Petal
   - / A. Roganowska
   [A1] KJ Kaja Grzybowo
 CHESTER (70)JuliaWITKOWSKA (Mł.2005)bo74,44
   DRP / GER / G / 2000 / - / gn. / Cocky Man / Dorina
   - / Eliza Witkowska
   [] Becksport
 HORNMOOR'S JASPER (10)AnielaZIÓŁKOWSKA (Mł.2005)bo77,00
   KUC WAL / NED / G / 1996 / - / buł. / Cusop Steward / Hornmoor's Shella
   - / Małgorzata Ziółkowska
   [] KJ AS Dream
 TAJGA (5)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)bo79,18
   
   
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
 TUTTI FRUTTI (33)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)bo83,08
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Andrzej Kozioł
   [] TKJ Garbówek
 CAJERO (19)ZofiaKUBACKA (Mł.2004)eli
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
82 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:17
3/70
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 70 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 3)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2BELLINI (83)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)2,061,03
   
   
   [] TKJ Garbówek
1--2CAJERO (19)ZofiaKUBACKA (Mł.2004)2,070,58
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
3GARBONOS (76)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)2,563,87
   KUC / SWE / G / 1994 / - / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A1] KJ CH Jaszkowo
4BELLO (44)DominikaHENZEL (Mł.2004)3,066,01
   KUC / - / G / 2003 / - / c.kaszt. / Amor / Blanca
   - / Iwona Henzel
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
5MAZGAJ (55)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)3,563,87
   KUC / - / - / - / - / -
   
   [B] Stajnia Modelewscy
 SULIMA (40)AleksandraOSUCH (Mł.2004)bo59,12
   KUC / POL / M / 1995 / - / kara / Suseł / Płocha
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 CHESTER (70)JuliaWITKOWSKA (Mł.2005)bo63,60
   DRP / GER / G / 2000 / - / gn. / Cocky Man / Dorina
   - / Eliza Witkowska
   [] Becksport
 ALF (39)AleksandraOSUCH (Mł.2004)bo65,17
   KUC / POL / S / 1996 / - / izabel. / NN / NN
   - / Katarzyna Stołowska
   [A1] KJ Podkowa Gruszczyn
 BYRON EX BARONG (52)GabryielaRATAJSKA (Mł.2005)bo74,78
   KUC / POL / G / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   [] BPK
 TUTTI FRUTTI (33)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)bo75,05
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Andrzej Kozioł
   [] TKJ Garbówek
 HICO BOY (30)WiktoriaBEDYŃSKAbo92,44
   KUC / POL / G / 2010 / - / gn. / Linde Hoeve's Optimist / Hunta
   - / Stanisław Marchwicki
   [B] Fundacja KJ Zbyszko
 HICO BOY (30)WiktoriaBEDYŃSKAbo120,87
   KUC / POL / G / 2010 / - / gn. / Linde Hoeve's Optimist / Hunta
   - / Stanisław Marchwicki
   [B] Fundacja KJ Zbyszko
 HORNMOOR'S JASPER (10)AnielaZIÓŁKOWSKA (Mł.2005)eli
   KUC WAL / NED / G / 1996 / - / buł. / Cusop Steward / Hornmoor's Shella
   - / Małgorzata Ziółkowska
   [] KJ AS Dream
 BE MY (46)GabrielaKOZŁOWSKA (Mł.2004)eli
   KUC / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Bolero / Banitka
   - / Dorota Kowala
   [B] SKJ Fer Więckowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:18
4/80
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 80 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 4)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3MON CHERI PP (12)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)2,065,28
   KUC / POL / M / 2003 / - / sk.gn. / Prinz / Wiloway Miss Minx
   - / Agnieszka Roganowska
   [A2] KJ Kaja Grzybowo
1--3GALA GB (51)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)2,069,67
   KUC / POL / M / 2004 / - / c. gn. / Gargamel GB / Galaktyka GB
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
1--3EQUIN (50)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)2,071,19
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
4--5LUBASZKA (38)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)3,059,18
   
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
4--5SULIMA (40)AleksandraOSUCH (Mł.2004)3,060,23
   KUC / POL / M / 1995 / - / kara / Suseł / Płocha
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
6--7GARBONOS (76)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)3,562,65
   KUC / SWE / G / 1994 / - / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A1] KJ CH Jaszkowo
6--7PRIMA (37)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)3,569,30
   KUC / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Yekus / Perła
   - / Wiktoria Głowacka
   [] TKJ Garbówek
 MAZGAJ (55)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)bo62,53
   KUC / - / - / - / - / -
   
   [B] Stajnia Modelewscy
 BIRMA (65)AleksandraSYPNIEWSKA (JM.2000)bo63,72
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn. / Durello Top / Banitka
   - / Grzegorz Sypniewski
   [] BPK
 BE MY (46)GabrielaKOZŁOWSKA (Mł.2004)bo64,62
   KUC / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Bolero / Banitka
   - / Dorota Kowala
   [B] SKJ Fer Więckowice
 SZOGUN (42)MajaHENDRYS (JM.2003)bo68,69
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / Angelo / Szampanka
   - / Alicja Hendrys
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 CHAMPION FOREST (61)OliwiaNIEWIADOMSKAbo70,33
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Nur / Chanell
   
   [] JKS Tornado Szczecin
 ORIG (3)WeronikaRĄBCA (JM.2000)bo75,73
   KUC / POL / S / 2011 / - / gn. / Mercurius / Odessa
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
 KHAMARO I (49)MagdalenaWCISŁO (Mł.2004)bo76,43
   PONY / GER / S / 1998 / - / kaszt. / Khamaro / Sandra
   - / Aneta Lis
   [A2] KJ Largo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:19
5/90
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 90 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 5)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--3SPENCER (41)MajaHENDRYS (JM.2003)2,561,69
   KUC / GER / G / 2003 / - / siwa / NN / NN
   - / Stefan Stołowski
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
1--3EQUIN (50)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)2,568,22
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
1--3WAGABUNDA PONY SPORT (36)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)2,569,22
   KUC / - / G / - / - / -
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
4--5CHAMPION FOREST (61)OliwiaNIEWIADOMSKA3,063,39
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Nur / Chanell
   
   [] JKS Tornado Szczecin
4--5GALA GB (51)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)3,064,68
   KUC / POL / M / 2004 / - / c. gn. / Gargamel GB / Galaktyka GB
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
6TAMBURYNEK (18)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)3,567,76
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Bolero / Tina
   - / Radosław Wojciechowski
   [] JKS Amico Mołdawin
 SPENCER (41)MajaHENDRYS (JM.2003)bo59,67
   KUC / GER / G / 2003 / - / siwa / NN / NN
   - / Stefan Stołowski
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 MON CHERI PP (12)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)bo61,99
   KUC / POL / M / 2003 / - / sk.gn. / Prinz / Wiloway Miss Minx
   - / Agnieszka Roganowska
   [A2] KJ Kaja Grzybowo
 NEMO (92)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)bo65,42
   
   
   [] KJ CH Jaszkowo
 ATLANTIC MAGIC (45)KatarzynaHAŁOŃbo66,23
   KUC CONN / IRL / S / 2004 / - / siwa / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Danuta Hałoń
   [C] BPK
 BIRMA (65)AleksandraSYPNIEWSKA (JM.2000)bo66,27
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn. / Durello Top / Banitka
   - / Grzegorz Sypniewski
   [] BPK
 NEMO (92)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)bo67,86
   
   
   [] KJ CH Jaszkowo
 LUBASZKA (38)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)bo68,74
   
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
 PRIMA (37)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)bo69,89
   KUC / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Yekus / Perła
   - / Wiktoria Głowacka
   [] TKJ Garbówek
 ORIG (3)WeronikaRĄBCA (JM.2000)bo70,63
   KUC / POL / S / 2011 / - / gn. / Mercurius / Odessa
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
 SZOGUN (42)MajaHENDRYS (JM.2003)bo70,90
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / Angelo / Szampanka
   - / Alicja Hendrys
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 EL MARIACHI (88)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)bo72,54
   
   
   [D] LKJ Abaria Iwno

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:19
6/100
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 100 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 6)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2EL MARIACHI (88)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)3,554,66
   
   
   [D] LKJ Abaria Iwno
1--2TAMBURYNEK (18)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)3,565,83
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Bolero / Tina
   - / Radosław Wojciechowski
   [] JKS Amico Mołdawin
 ROXANA (75)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)bo62,74
   SP / POL / M / 2007 / - / kara / Rammstein / Marchen D
   - / Jan Walczak
   [] CH Jaszkowo
 ATLANTIC MAGIC (45)KatarzynaHAŁOŃbo65,22
   KUC CONN / IRL / S / 2004 / - / siwa / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Danuta Hałoń
   [C] BPK
 ANTONY HOPKINS (25)MariaBAEHR (JM.2002)bo70,07
   DRP / GER / G / 2007 / - / c.gn. / Apslau / Candy
   - / Jan Baehr
   [D] KJ Agro-Handel Śrem
 WAGABUNDA PONY SPORT (36)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)bo70,41
   KUC / - / G / - / - / -
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
 ISGAAR (64)NicoleSTEFAŃSKA (JM.2001)bo82,47
   KUC / GER / M / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   - / Dominika Stefańska
   [D] JKS DiM Sp. z o.o.
 ANTONY HOPKINS (25)MariaBAEHR (JM.2002)eli
   DRP / GER / G / 2007 / - / c.gn. / Apslau / Candy
   - / Jan Baehr
   [D] KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:20
7/110
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 110 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 7)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LEJGA KG (28)ZofiaBAEHR (J.1998)2,064,39
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Campari M / Larysa K
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem
2--3RAMON (29)WiktoriaBEDYŃSKA2,565,67
   KUC / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
   [D] Fundacja KJ Zbyszko
2--3ISGAAR (64)NicoleSTEFAŃSKA (JM.2001)2,573,05
   KUC / GER / M / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   - / Dominika Stefańska
   [D] JKS DiM Sp. z o.o.
4ARTEDEUSZ (17)WiktoriaDZIUBA (JM.2000)3,563,58
   WLKP / POL / G / 2002 / - / kaszt. / Dłużnik / Artedora
   - / Mieczysław Dziuba
   [E] JKS Amico Mołdawin
 ROXANA (75)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)bo62,57
   SP / POL / M / 2007 / - / kara / Rammstein / Marchen D
   - / Jan Walczak
   [] CH Jaszkowo
 LEJGA KG (28)ZofiaBAEHR (J.1998)bo66,55
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Campari M / Larysa K
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:21
8/120
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 120 z oceną stylu jeźdźca
(Competition No 8)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 ARTEDEUSZ (17)WiktoriaDZIUBA (JM.2000)bo61,71
   WLKP / POL / G / 2002 / - / kaszt. / Dłużnik / Artedora
   - / Mieczysław Dziuba
   [E] JKS Amico Mołdawin
 RAMON (29)WiktoriaBEDYŃSKAbo65,14
   KUC / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
   [D] Fundacja KJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:21
9/L
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - L DK dokładności art.238.1.1
(Competition No 9)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--16KARAT CARTE D'OR (57)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (JM.2000)057,67
   SP / POL / G / 2001 / - / - / Nameless / Czeladź/Saphir
   - / Janusz Wargala
   [] Stajnia Modelewscy
1--16WERBEL (66)MajaSZEWCZYK (JM.2002)058,17
   SP / POL / G / 2003 / - / c. gn. / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
   [] KJ Metpol Grodziec
1--16CALIPPA (89)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)058,32
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
   [] LKJ Abaria Iwno
1--16CANALETTO II (13)NataliaSAWICKA (JM.2002)058,44
   SP / POL / S / 2001 / - / siwy / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
   [] BPK
1--16JURAJSKA WODA (14)PatrycjaSOKÓŁ062,11
   MŁP. / POL / M / 2005 / - / siwa / Corde / Jurata
   - / Elżbieta Sokół
   [E] LKJ Abaria Iwno
1--16KARAT LINETTE (56)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)062,33
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
1--16SHAKIRA L (27)ZofiaBAEHR (J.1998)064,09
   SP / POL / M / 2003 / - / gn. / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem
1--16GOLDIKA (58)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)064,34
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
1--16DORADO (8)FilipBABIAK (JM.2001)064,70
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Cancoon / Diablica
   - / Joanna Babiak
   [] BPK
1--16WENDHETTA (1)AlicjaROTTER (JM.2001)065,15
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Malmo / Werona
   - / Magdalena Rotter
   [] AKJ Trójmiasto
1--16AKORD (34)PaulaGRZESIEK (JM.2000)065,45
   SP / POL / G / - / - / kaszt. / Imequyl / -
   - / Andrzej Głoskowski
   [] TKJ Garbówek
1--16AKORD (34)PaulaGRZESIEK (JM.2000)065,85
   SP / POL / G / - / - / kaszt. / Imequyl / -
   - / Andrzej Głoskowski
   [] TKJ Garbówek
1--16CLARABELLA COLE (47)WeronikaROGALSKA (JM.2003)067,16
   KWPN / NED / M / 2004 / - / kaszt. / Nassav / Parysa
   - / Julia Zawada
   [] KJ Largo
1--16SZOGUN (9)FilipBABIAK (JM.2001)067,93
   WLKP / POL / G / 2008 / - / gn. / Siquest / Kaja
   - / Joanna Babiak
   [] BPK
1--16KURTYNIA HAVBEK (48)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)068,19
   TRAK / POL / M / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   - / Agata Makowska
   [] KJ Largo
1--16CLARABELLA COLE (47)WeronikaROGALSKA (JM.2003)068,21
   KWPN / NED / M / 2004 / - / kaszt. / Nassav / Parysa
   - / Julia Zawada
   [] KJ Largo
17--19NORMAN (85)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)462,15
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Turbud Quirinus / Niagara
   - / Dariusz Gronowski
   [] SKJ Gronówka
17--19KURTYNIA HAVBEK (48)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)467,67
   TRAK / POL / M / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   - / Agata Makowska
   [] KJ Largo
17--19KARINO (91)IgaTOKARSKA469,71
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
20COUNTESS OF HIGHFIELDS (68)HelenaZAGAŁA (JM.2000)786,00
   HANN / GBR / M / 2007 / - / siwa / Cockpit / Dinca
   - / Sven Zagała
   []
21CALIPPA (89)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)857,32
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
   [] LKJ Abaria Iwno
22CHIRON (2)AlicjaROTTER (JM.2001)1187,28
   TRAK / POL / G / 2008 / - / gn. / Malmo / Cypia
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:22
10/P
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - P DK zwykły - art.238.2.1
(Competition No 10)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DAVINCI (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)053,76
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
2GOLDIKA (58)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)055,21
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
3KARAT LINETTE (56)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)055,87
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
4WENDHETTA (1)AlicjaROTTER (JM.2001)056,42
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Malmo / Werona
   - / Magdalena Rotter
   [] AKJ Trójmiasto
5LAMBADA (80)DaliaLEHMANN (JM.2001)062,87
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G/Capitol I
   - / Joanna Lehmann
   [] Lehmann Sport Horses
6NORMAN (85)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)063,17
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Turbud Quirinus / Niagara
   - / Dariusz Gronowski
   [] SKJ Gronówka
7JURAJSKA WODA (14)PatrycjaSOKÓŁ063,31
   MŁP. / POL / M / 2005 / - / siwa / Corde / Jurata
   - / Elżbieta Sokół
   [E] LKJ Abaria Iwno
8COS I CAN (79)DaliaLEHMANN (JM.2001)063,86
   
   
   [] Lehmann Sport Horses
9SHAKIRA L (27)ZofiaBAEHR (J.1998)063,97
   SP / POL / M / 2003 / - / gn. / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem
10AROMAT (82)KlaudiaBULZACKA (J.1998)064,48
   
   
   []
11SINDBAD (24)MariaBAEHR (JM.2002)065,86
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Banita / Sisi Queen
   - / Jan Baehr
   [E] KJ Agro-Handel Śrem
12CONTENDRO LADY (67)HelenaZAGAŁA (JM.2000)066,70
   WESTF / POL / M / 2008 / - / sk.gn. / Contendro I / Rubin Lady
   - / Sven Zagała
   []
13TAVIANO (74)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)458,43
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Awero / Tanita
   - / Paulina Kucharska
   [] CH Jaszkowo
14DORADO (8)FilipBABIAK (JM.2001)461,21
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Cancoon / Diablica
   - / Joanna Babiak
   [] BPK
15FLORENCJA (15)PatrycjaSOKÓŁ465,77
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / In Camera / Fryga
   - / Elżbieta Sokół
   [] LKJ Abaria Iwno
16CHIRON (2)AlicjaROTTER (JM.2001)468,69
   TRAK / POL / G / 2008 / - / gn. / Malmo / Cypia
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
17LASSINI 2 (62)AntoniaPRZEDPEŁSKA (JM.2000)469,14
   - / - / G / - / - / -
   
   []
18COUNTESS OF HIGHFIELDS (68)HelenaZAGAŁA (JM.2000)867,04
   HANN / GBR / M / 2007 / - / siwa / Cockpit / Dinca
   - / Sven Zagała
   []
19CHECKPOINT CHARLIE 6 (63)SophieVON WERNER (JM.2001)1275,43
   - / GER / G / 2007 / - / gn.
   - / Thomas Von Werner
   [] Aldragho Piaseczno
20KARINO (91)IgaTOKARSKA1984,95
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
21BAMBER - LOXLEY (69)WiktoriaJADCZAK (JM.2001)41109,09
   SP / POL / G / 2002 / - / gn. / Loxley / Blanka
   - / Iwona Jadczak
   []
 KARAT CARTE D'OR (57)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (JM.2000)eli
   SP / POL / G / 2001 / - / - / Nameless / Czeladź/Saphir
   - / Janusz Wargala
   [] Stajnia Modelewscy
 CANALETTO II (13)NataliaSAWICKA (JM.2002)eli
   SP / POL / S / 2001 / - / siwy / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
   [] BPK
 WERBEL (66)MajaSZEWCZYK (JM.2002)eli
   SP / POL / G / 2003 / - / c. gn. / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
   [] KJ Metpol Grodziec

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:23
11/N
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - N DK zwykły - art.238.2.1
(Competition No 11)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAMBADA (80)DaliaLEHMANN (JM.2001)062,72
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G/Capitol I
   - / Joanna Lehmann
   [] Lehmann Sport Horses
2QUITOKI (81)DaliaLEHMANN (JM.2001)063,16
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Catoki / Taquitta
   - / Joanna Lehmann
   [] Lehmann Sport Horses
3CAPPONE (32)KarolinaGODOŚ (J.1997)065,10
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Untouchable / L.Coradin/Corrado I
   - / Iwona Kraszewska-Godos
   [] KJ Royal Opole
4QUITY (71)AleksandraBOLKO (JM.2001)065,17
   HANN / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidams Rubin / Freggie/Fashion King
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo
5DRAGON (72)AleksandraBOLKO (JM.2001)067,58
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Elvis / Dygresja/Kasjan
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo
6UITMUNTEND K (86)MartaSAWICKA (J.1999)071,11
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
   [] BPK
7LIZBONA (16)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)454,96
   SP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Almetto P / Lama
   - / Drążkiewicz
   [] LKJ Abaria Iwno
8URODA (22)IgaTOKARSKA462,34
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
9AROMAT (82)KlaudiaBULZACKA (J.1998)463,21
   
   
   []
10FLORENCJA (15)PatrycjaSOKÓŁ464,11
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / In Camera / Fryga
   - / Elżbieta Sokół
   [] LKJ Abaria Iwno
11ROYBOSS (31)KarolinaGODOŚ (J.1997)464,38
   WESTF / POL / G / 2006 / - / gn. / Rabiatos Z / Dalmina
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [] KJ Royal Opole
12LA STRADA L (26)MariaBAEHR (JM.2002)465,82
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
   [] KJ Agro-Handel Śrem
13CONTENDRO LADY (67)HelenaZAGAŁA (JM.2000)467,57
   WESTF / POL / M / 2008 / - / sk.gn. / Contendro I / Rubin Lady
   - / Sven Zagała
   []
14BRONCO VAN DE VELDMOLEN (84)MaciejCHARLIŃSKI468,81
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
   [] LKJ "Abaria" Iwno
15U-COFFE (59)PatrykMODELEWSKI (J.1999)852,95
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
16DAVINCI (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)1268,69
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
17LASSINI 2 (62)AntoniaPRZEDPEŁSKA (JM.2000)1272,55
   - / - / G / - / - / -
   
   []
18TAVIANO (74)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)1669,89
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Awero / Tanita
   - / Paulina Kucharska
   [] CH Jaszkowo
19CHECKPOINT CHARLIE 6 (63)SophieVON WERNER (JM.2001)1690,65
   - / GER / G / 2007 / - / gn.
   - / Thomas Von Werner
   [] Aldragho Piaseczno
 BAMBER - LOXLEY (69)WiktoriaJADCZAK (JM.2001)eli
   SP / POL / G / 2002 / - / gn. / Loxley / Blanka
   - / Iwona Jadczak
   []

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:24
12/C
Data: 20-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - C DK zwykły - art.238.2.1
(Competition No 12)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1URODA (22)IgaTOKARSKA063,98
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
2QUITY (71)AleksandraBOLKO (JM.2001)070,38
   HANN / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidams Rubin / Freggie/Fashion King
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo
3LIZBONA (16)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)460,70
   SP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Almetto P / Lama
   - / Drążkiewicz
   [] LKJ Abaria Iwno
4BRONCO VAN DE VELDMOLEN (84)MaciejCHARLIŃSKI465,06
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
   [] LKJ "Abaria" Iwno
5DRAGON (72)AleksandraBOLKO (JM.2001)865,38
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Elvis / Dygresja/Kasjan
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo
6UITMUNTEND K (86)MartaSAWICKA (J.1999)1290,10
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
   [] BPK
7U-COFFE (59)PatrykMODELEWSKI (J.1999)1667,01
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
8ROYBOSS (31)KarolinaGODOŚ (J.1997)2053,00
   WESTF / POL / G / 2006 / - / gn. / Rabiatos Z / Dalmina
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [] KJ Royal Opole
9CAPPONE (32)KarolinaGODOŚ (J.1997)2091,15
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Untouchable / L.Coradin/Corrado I
   - / Iwona Kraszewska-Godos
   [] KJ Royal Opole

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:25
13/50
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 50 dokładności - art.238.1.1
(Competition No 13)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
 IGIEŁKA (43)DominikaHENZEL (Mł.2004)eli
   - / - / M / 2001 / - / kara / Candy Man / Ilka Von Mildedamm
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
50
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:25
14/60
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 60 dokładności - art.238.1.1
(Competition No 14)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--9BELLO (44)DominikaHENZEL (Mł.2004)048,58
   KUC / - / G / 2003 / - / c.kaszt. / Amor / Blanca
   - / Iwona Henzel
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
1--9FERRARI (73)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)050,61
   KUC / NED / G / 2003 / - / - / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
   [A1] KJ Zbyszko
1--9CAJERO (19)ZofiaKUBACKA (Mł.2004)052,62
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
1--9ALF (39)AleksandraOSUCH (Mł.2004)052,72
   KUC / POL / S / 1996 / - / izabel. / NN / NN
   - / Katarzyna Stołowska
   [A1] KJ Podkowa Gruszczyn
1--9ANAPON SORENTA (11)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)054,10
   KUC WAL / POL / M / 2008 / - / siwa / Jula Peace Of Gold / Jula Sweet Petal
   - / A. Roganowska
   [A1] KJ Kaja Grzybowo
1--9ELIF (53)HannaBASZNIAK054,70
   
   
   [] OSK Michalscy
1--9IGIEŁKA (43)DominikaHENZEL (Mł.2004)056,44
   - / - / M / 2001 / - / kara / Candy Man / Ilka Von Mildedamm
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
1--9BYRON EX BARONG (52)GabryielaRATAJSKA (Mł.2005)057,69
   KUC / POL / G / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   [] BPK
1--9HORNMOOR'S JASPER (10)AnielaZIÓŁKOWSKA (Mł.2005)058,79
   KUC WAL / NED / G / 1996 / - / buł. / Cusop Steward / Hornmoor's Shella
   - / Małgorzata Ziółkowska
   [] KJ AS Dream
10--11POKER (54)MaggieMISZTAL (Mł.2006)473,11
   KUC WAL / POL / S / 1998 / - / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Anna Misztal
   [] BPK
10--11ELIF (53)HannaBASZNIAK476,66
   
   
   [] OSK Michalscy
 DOMINA (87)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)eli
   
   
   [] KJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
60
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:26
15/70
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 70 dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 15)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1SULIMA (40)AleksandraOSUCH (Mł.2004)037,43023,99
   KUC / POL / M / 1995 / - / kara / Suseł / Płocha
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
2MON CHERI PP (12)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)040,15024,49
   KUC / POL / M / 2003 / - / sk.gn. / Prinz / Wiloway Miss Minx
   - / Agnieszka Roganowska
   [A2] KJ Kaja Grzybowo
3MAZGAJ (55)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)043,12025,44
   KUC / - / - / - / - / -
   
   [B] Stajnia Modelewscy
4TAJGA (5)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)042,86028,83
   
   
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
5CHESTER (70)JuliaWITKOWSKA (Mł.2005)046,70030,02
   DRP / GER / G / 2000 / - / gn. / Cocky Man / Dorina
   - / Eliza Witkowska
   [] Becksport
6BELLO (44)DominikaHENZEL (Mł.2004)039,13433,61
   KUC / - / G / 2003 / - / c.kaszt. / Amor / Blanca
   - / Iwona Henzel
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
7INDIANEK (4)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)044,23eli
   - / POL / G / - / - / sk.gn.
   - / Sylwester Kosiński
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
8POKER (54)MaggieMISZTAL (Mł.2006)044,25eli
   KUC WAL / POL / S / 1998 / - / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Anna Misztal
   [] BPK
9FERRARI (73)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)442,06
   KUC / NED / G / 2003 / - / - / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
   [A1] KJ Zbyszko
10ALF (39)AleksandraOSUCH (Mł.2004)446,00
   KUC / POL / S / 1996 / - / izabel. / NN / NN
   - / Katarzyna Stołowska
   [A1] KJ Podkowa Gruszczyn
11BE MY (46)GabrielaKOZŁOWSKA (Mł.2004)452,24
   KUC / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Bolero / Banitka
   - / Dorota Kowala
   [B] SKJ Fer Więckowice
12HORNMOOR'S JASPER (10)AnielaZIÓŁKOWSKA (Mł.2005)453,44
   KUC WAL / NED / G / 1996 / - / buł. / Cusop Steward / Hornmoor's Shella
   - / Małgorzata Ziółkowska
   [] KJ AS Dream
13CAJERO (19)ZofiaKUBACKA (Mł.2004)1879,80
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
 DOMINA (87)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)eli
   
   
   [] KJ Zbyszko
 BYRON EX BARONG (52)GabryielaRATAJSKA (Mł.2005)eli
   KUC / POL / G / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   [] BPK
 TUTTI FRUTTI (33)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)eli
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Andrzej Kozioł
   [] TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/43 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:27
16/80
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 80 dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 16)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1MON CHERI PP (12)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)036,81023,30
   KUC / POL / M / 2003 / - / sk.gn. / Prinz / Wiloway Miss Minx
   - / Agnieszka Roganowska
   [A2] KJ Kaja Grzybowo
2SULIMA (40)AleksandraOSUCH (Mł.2004)034,73023,76
   KUC / POL / M / 1995 / - / kara / Suseł / Płocha
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
3KHAMARO I (49)MagdalenaWCISŁO (Mł.2004)044,24026,67
   PONY / GER / S / 1998 / - / kaszt. / Khamaro / Sandra
   - / Aneta Lis
   [A2] KJ Largo
4LUBASZKA (38)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)040,93026,86
   
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
5NANDO SUPER (90)ZosiaDUDKIEWICZ (JM.2003)045,90028,88
   - / - / S / - / - / -
   
   []
6HICO BOY (30)WiktoriaBEDYŃSKA049,49033,16
   KUC / POL / G / 2010 / - / gn. / Linde Hoeve's Optimist / Hunta
   - / Stanisław Marchwicki
   [B] Fundacja KJ Zbyszko
7INDIANEK (4)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)042,33035,85
   - / POL / G / - / - / sk.gn.
   - / Sylwester Kosiński
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
8BIRMA (65)AleksandraSYPNIEWSKA (JM.2000)042,31425,55
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn. / Durello Top / Banitka
   - / Grzegorz Sypniewski
   [] BPK
9BE MY (46)GabrielaKOZŁOWSKA (Mł.2004)440,95
   KUC / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Bolero / Banitka
   - / Dorota Kowala
   [B] SKJ Fer Więckowice
10TAJGA (5)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)441,22
   
   
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
11CHESTER (70)JuliaWITKOWSKA (Mł.2005)442,99
   DRP / GER / G / 2000 / - / gn. / Cocky Man / Dorina
   - / Eliza Witkowska
   [] Becksport
12BELLINI (83)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)766,58
   
   
   [] TKJ Garbówek
13MAZGAJ (55)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)841,96
   KUC / - / - / - / - / -
   
   [B] Stajnia Modelewscy
14ORIG (3)WeronikaRĄBCA (JM.2000)959,87
   KUC / POL / S / 2011 / - / gn. / Mercurius / Odessa
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
 TUTTI FRUTTI (33)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)eli
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Andrzej Kozioł
   [] TKJ Garbówek
 GARBONOS (76)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)eli
   KUC / SWE / G / 1994 / - / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A1] KJ CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/43 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:28
17/90
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 90 dwufazowy - art.274.5.3
(Competition No 17)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KHAMARO I (49)MagdalenaWCISŁO (Mł.2004)042,35026,64
   PONY / GER / S / 1998 / - / kaszt. / Khamaro / Sandra
   - / Aneta Lis
   [A2] KJ Largo
2WAGABUNDA PONY SPORT (36)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)047,13027,83
   KUC / - / G / - / - / -
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
3ATLANTIC MAGIC (45)KatarzynaHAŁOŃ041,31028,82
   KUC CONN / IRL / S / 2004 / - / siwa / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Danuta Hałoń
   [C] BPK
4SZOGUN (42)MajaHENDRYS (JM.2003)044,67031,17
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / Angelo / Szampanka
   - / Alicja Hendrys
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
5SPENCER (41)MajaHENDRYS (JM.2003)040,94427,49
   KUC / GER / G / 2003 / - / siwa / NN / NN
   - / Stefan Stołowski
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
6EQUIN (50)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)046,00430,00
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
7FAZA AS (7)AnnaRUIZ MALCZYK (JM.2001)048,90433,29
   KUC FEL / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Mariusz Szęszoł
   [] BPK
8TAMBURYNEK (18)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)041,12839,01
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Bolero / Tina
   - / Radosław Wojciechowski
   [] JKS Amico Mołdawin
9PRIMA (37)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)043,02eli
   KUC / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Yekus / Perła
   - / Wiktoria Głowacka
   [] TKJ Garbówek
10NANDO SUPER (90)ZosiaDUDKIEWICZ (JM.2003)443,51
   - / - / S / - / - / -
   
   []
11GALA GB (51)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)452,83
   KUC / POL / M / 2004 / - / c. gn. / Gargamel GB / Galaktyka GB
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
12EL MARIACHI (88)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)454,36
   
   
   [D] LKJ Abaria Iwno
13ANTONY HOPKINS (25)MariaBAEHR (JM.2002)454,67
   DRP / GER / G / 2007 / - / c.gn. / Apslau / Candy
   - / Jan Baehr
   [D] KJ Agro-Handel Śrem
14BIRMA (65)AleksandraSYPNIEWSKA (JM.2000)843,26
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn. / Durello Top / Banitka
   - / Grzegorz Sypniewski
   [] BPK
15CHAMPION FOREST (61)OliwiaNIEWIADOMSKA846,02
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Nur / Chanell
   
   [] JKS Tornado Szczecin
16LUBASZKA (38)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)847,94
   
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
17ORIG (3)WeronikaRĄBCA (JM.2000)2158,12
   KUC / POL / S / 2011 / - / gn. / Mercurius / Odessa
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
8/5
Liczba skoków (Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
56/43 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:29
18/100
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 100 zwykły - art.238.2.1
(Competition No 18)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TAMBURYNEK (18)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)058,49
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Bolero / Tina
   - / Radosław Wojciechowski
   [] JKS Amico Mołdawin
2WAGABUNDA PONY SPORT (36)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)059,03
   KUC / - / G / - / - / -
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
3ISGAAR (64)NicoleSTEFAŃSKA (JM.2001)461,53
   KUC / GER / M / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   - / Dominika Stefańska
   [D] JKS DiM Sp. z o.o.
4FAZA AS (7)AnnaRUIZ MALCZYK (JM.2001)463,32
   KUC FEL / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Mariusz Szęszoł
   [] BPK
5EL MARIACHI (88)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)464,50
   
   
   [D] LKJ Abaria Iwno
6NEMO (92)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)468,30
   
   
   [] KJ CH Jaszkowo
7ATLANTIC MAGIC (45)KatarzynaHAŁOŃ476,15
   KUC CONN / IRL / S / 2004 / - / siwa / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Danuta Hałoń
   [C] BPK
8GALA GB (51)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)874,89
   KUC / POL / M / 2004 / - / c. gn. / Gargamel GB / Galaktyka GB
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
9CHAMPION FOREST (61)OliwiaNIEWIADOMSKA1272,52
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Nur / Chanell
   
   [] JKS Tornado Szczecin
10ANTONY HOPKINS (25)MariaBAEHR (JM.2002)2093,20
   DRP / GER / G / 2007 / - / c.gn. / Apslau / Candy
   - / Jan Baehr
   [D] KJ Agro-Handel Śrem
 SPENCER (41)MajaHENDRYS (JM.2003)eli
   KUC / GER / G / 2003 / - / siwa / NN / NN
   - / Stefan Stołowski
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 SZOGUN (42)MajaHENDRYS (JM.2003)eli
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / Angelo / Szampanka
   - / Alicja Hendrys
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 EQUIN (50)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)eli
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:30
19/110
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 110 zwykły - art.238.2.1
(Competition No 19)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ISGAAR (64)NicoleSTEFAŃSKA (JM.2001)063,14
   KUC / GER / M / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   - / Dominika Stefańska
   [D] JKS DiM Sp. z o.o.
2ROXANA (75)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)064,16
   SP / POL / M / 2007 / - / kara / Rammstein / Marchen D
   - / Jan Walczak
   [] CH Jaszkowo
3ARTEDEUSZ (17)WiktoriaDZIUBA (JM.2000)1266,32
   WLKP / POL / G / 2002 / - / kaszt. / Dłużnik / Artedora
   - / Mieczysław Dziuba
   [E] JKS Amico Mołdawin
 RAMON (29)WiktoriaBEDYŃSKAeli
   KUC / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
   [D] Fundacja KJ Zbyszko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:30
20/120
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 20 - 120 zwykły - art.238.2.1
(Competition No 20)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RAMON (29)WiktoriaBEDYŃSKA464,48
   KUC / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
   [D] Fundacja KJ Zbyszko
2ARTEDEUSZ (17)WiktoriaDZIUBA (JM.2000)1666,60
   WLKP / POL / G / 2002 / - / kaszt. / Dłużnik / Artedora
   - / Mieczysław Dziuba
   [E] JKS Amico Mołdawin
3ROXANA (75)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)2074,35
   SP / POL / M / 2007 / - / kara / Rammstein / Marchen D
   - / Jan Walczak
   [] CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
11
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
80 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:31
21/L
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 21 - L DK na styl jeźdźca
(Competition No 21)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CANALETTO II (13)NataliaSAWICKA (JM.2002)1,557,11
   SP / POL / S / 2001 / - / siwy / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
   [] BPK
2--3JURAJSKA WODA (14)PatrycjaSOKÓŁ2,057,40
   MŁP. / POL / M / 2005 / - / siwa / Corde / Jurata
   - / Elżbieta Sokół
   [E] LKJ Abaria Iwno
2--3CLARABELLA COLE (47)WeronikaROGALSKA (JM.2003)2,059,06
   KWPN / NED / M / 2004 / - / kaszt. / Nassav / Parysa
   - / Julia Zawada
   [] KJ Largo
4CLARABELLA COLE (47)WeronikaROGALSKA (JM.2003)2,561,43
   KWPN / NED / M / 2004 / - / kaszt. / Nassav / Parysa
   - / Julia Zawada
   [] KJ Largo
5--6CHIRON (2)AlicjaROTTER (JM.2001)3,059,11
   TRAK / POL / G / 2008 / - / gn. / Malmo / Cypia
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
5--6WENDHETTA (1)AlicjaROTTER (JM.2001)3,064,25
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Malmo / Werona
   - / Magdalena Rotter
   [] AKJ Trójmiasto
7--12KARAT LINETTE (56)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)3,554,75
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
7--12KARAT CARTE D'OR (57)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (JM.2000)3,556,70
   SP / POL / G / 2001 / - / - / Nameless / Czeladź/Saphir
   - / Janusz Wargala
   [] Stajnia Modelewscy
7--12WERBEL (66)MajaSZEWCZYK (JM.2002)3,558,07
   SP / POL / G / 2003 / - / c. gn. / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
   [] KJ Metpol Grodziec
7--12KURTYNIA HAVBEK (48)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)3,559,94
   TRAK / POL / M / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   - / Agata Makowska
   [] KJ Largo
7--12COUNTESS OF HIGHFIELDS (68)HelenaZAGAŁA (JM.2000)3,560,58
   HANN / GBR / M / 2007 / - / siwa / Cockpit / Dinca
   - / Sven Zagała
   []
7--12GOLDIKA (58)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)3,561,31
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
 CALIPPA (89)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)bo53,73
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
   [] LKJ Abaria Iwno
 BUGI (94)PaulinaKOZAKIEWICZbo58,61
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   []
 IZOLLA (93)IzabelaOPALSKAbo58,65
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
   [] BPK
 KURTYNIA HAVBEK (48)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)bo59,26
   TRAK / POL / M / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   - / Agata Makowska
   [] KJ Largo
 SZOGUN (9)FilipBABIAK (JM.2001)bo60,72
   WLKP / POL / G / 2008 / - / gn. / Siquest / Kaja
   - / Joanna Babiak
   [] BPK
 KARINO (91)IgaTOKARSKAbo61,21
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
 AKORD (34)PaulaGRZESIEK (JM.2000)bo63,01
   SP / POL / G / - / - / kaszt. / Imequyl / -
   - / Andrzej Głoskowski
   [] TKJ Garbówek
 BAMBER - LOXLEY (69)WiktoriaJADCZAK (JM.2001)bo76,41
   SP / POL / G / 2002 / - / gn. / Loxley / Blanka
   - / Iwona Jadczak
   []
 DORADO (8)FilipBABIAK (JM.2001)bo81,94
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Cancoon / Diablica
   - / Joanna Babiak
   [] BPK
 AKORD (34)PaulaGRZESIEK (JM.2000)bo90,00
   SP / POL / G / - / - / kaszt. / Imequyl / -
   - / Andrzej Głoskowski
   [] TKJ Garbówek
 SHAKIRA L (27)ZofiaBAEHR (J.1998)bo91,48
   SP / POL / M / 2003 / - / gn. / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem
 BUGI (94)PaulinaKOZAKIEWICZbo105,58
   SP / POL / G / 2004 / - / kaszt. / Tajpan / Balladyna
   - / Marzena Kozakiewicz
   []
 BAMBER - LOXLEY (69)WiktoriaJADCZAK (JM.2001)eli
   SP / POL / G / 2002 / - / gn. / Loxley / Blanka
   - / Iwona Jadczak
   []
 IZOLLA (93)IzabelaOPALSKAeli
   SP / POL / M / 2002 / - / gniada / Power Prince / Izabella
   - / Stanisław Bielski
   [] BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:32
22/P
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 22 - P DK na styl jeźdźca
(Competition No 22)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LAMBADA (80)DaliaLEHMANN (JM.2001)1,058,44
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G/Capitol I
   - / Joanna Lehmann
   [] Lehmann Sport Horses
2AROMAT (82)KlaudiaBULZACKA (J.1998)2,558,88
   
   
   []
3WERBEL (66)MajaSZEWCZYK (JM.2002)2,559,29
   SP / POL / G / 2003 / - / c. gn. / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
   [] KJ Metpol Grodziec
4TAVIANO (74)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)2,563,75
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Awero / Tanita
   - / Paulina Kucharska
   [] CH Jaszkowo
5CHECKPOINT CHARLIE 6 (63)SophieVON WERNER (JM.2001)2,569,36
   - / GER / G / 2007 / - / gn.
   - / Thomas Von Werner
   [] Aldragho Piaseczno
6COS I CAN (79)DaliaLEHMANN (JM.2001)3,059,07
   
   
   [] Lehmann Sport Horses
7DAVINCI (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)3,059,75
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
8CALIPPA (89)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)3,551,99
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
   [] LKJ Abaria Iwno
9CONTENDRO LADY (67)HelenaZAGAŁA (JM.2000)3,555,45
   WESTF / POL / M / 2008 / - / sk.gn. / Contendro I / Rubin Lady
   - / Sven Zagała
   []
10KARAT CARTE D'OR (57)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (JM.2000)3,558,09
   SP / POL / G / 2001 / - / - / Nameless / Czeladź/Saphir
   - / Janusz Wargala
   [] Stajnia Modelewscy
11NORMAN (85)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)3,558,48
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Turbud Quirinus / Niagara
   - / Dariusz Gronowski
   [] SKJ Gronówka
12SHAKIRA L (27)ZofiaBAEHR (J.1998)3,564,81
   SP / POL / M / 2003 / - / gn. / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem
 COUNTESS OF HIGHFIELDS (68)HelenaZAGAŁA (JM.2000)bo57,47
   HANN / GBR / M / 2007 / - / siwa / Cockpit / Dinca
   - / Sven Zagała
   []
 JURAJSKA WODA (14)PatrycjaSOKÓŁbo59,30
   MŁP. / POL / M / 2005 / - / siwa / Corde / Jurata
   - / Elżbieta Sokół
   [E] LKJ Abaria Iwno
 GOLDIKA (58)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)bo60,90
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
 WENDHETTA (1)AlicjaROTTER (JM.2001)bo61,83
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Malmo / Werona
   - / Magdalena Rotter
   [] AKJ Trójmiasto
 CANALETTO II (13)NataliaSAWICKA (JM.2002)bo62,66
   SP / POL / S / 2001 / - / siwy / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
   [] BPK
 KARINO (91)IgaTOKARSKAbo62,95
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
 FLORENCJA (15)PatrycjaSOKÓŁbo66,99
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / In Camera / Fryga
   - / Elżbieta Sokół
   [] LKJ Abaria Iwno
 CHIRON (2)AlicjaROTTER (JM.2001)bo74,01
   TRAK / POL / G / 2008 / - / gn. / Malmo / Cypia
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
 SINDBAD (24)MariaBAEHR (JM.2002)bo74,43
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Banita / Sisi Queen
   - / Jan Baehr
   [E] KJ Agro-Handel Śrem
 KARAT LINETTE (56)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)bo79,62
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
 LEJGA KG (28)ZofiaBAEHR (J.1998)bo96,63
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Campari M / Larysa K
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:33
23/N
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 23 - N DK na styl jeźdźca
(Competition No 23)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2U-COFFE (59)PatrykMODELEWSKI (J.1999)2,058,18
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
1--2CAPPONE (32)KarolinaGODOŚ (J.1997)2,065,67
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Untouchable / L.Coradin/Corrado I
   - / Iwona Kraszewska-Godos
   [] KJ Royal Opole
3--4BRONCO VAN DE VELDMOLEN (84)MaciejCHARLIŃSKI2,566,35
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
   [] LKJ "Abaria" Iwno
3--4UITMUNTEND K (86)MartaSAWICKA (J.1999)2,567,77
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
   [] BPK
5--8AROMAT (82)KlaudiaBULZACKA (J.1998)3,059,13
   
   
   []
5--8QUITOKI (81)DaliaLEHMANN (JM.2001)3,059,43
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Catoki / Taquitta
   - / Joanna Lehmann
   [] Lehmann Sport Horses
5--8DAVINCI (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)3,059,72
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
5--8LA STRADA L (26)MariaBAEHR (JM.2002)3,060,50
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
   [] KJ Agro-Handel Śrem
9--11LA STRADA L (26)MariaBAEHR (JM.2002)3,558,85
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
   [] KJ Agro-Handel Śrem
9--11LIZBONA (16)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)3,562,92
   SP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Almetto P / Lama
   - / Drążkiewicz
   [] LKJ Abaria Iwno
9--11ROYBOSS (31)KarolinaGODOŚ (J.1997)3,564,84
   WESTF / POL / G / 2006 / - / gn. / Rabiatos Z / Dalmina
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [] KJ Royal Opole
 CONTENDRO LADY (67)HelenaZAGAŁA (JM.2000)bo59,03
   WESTF / POL / M / 2008 / - / sk.gn. / Contendro I / Rubin Lady
   - / Sven Zagała
   []
 NORMAN (85)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)bo59,77
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Turbud Quirinus / Niagara
   - / Dariusz Gronowski
   [] SKJ Gronówka
 FLORENCJA (15)PatrycjaSOKÓŁbo63,06
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / In Camera / Fryga
   - / Elżbieta Sokół
   [] LKJ Abaria Iwno
 CHECKPOINT CHARLIE 6 (63)SophieVON WERNER (JM.2001)bo68,15
   - / GER / G / 2007 / - / gn.
   - / Thomas Von Werner
   [] Aldragho Piaseczno
 LASSINI 2 (62)AntoniaPRZEDPEŁSKA (JM.2000)bo72,83
   - / - / G / - / - / -
   
   []
 TAVIANO (74)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)bo83,06
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Awero / Tanita
   - / Paulina Kucharska
   [] CH Jaszkowo
 LEJGA KG (28)ZofiaBAEHR (J.1998)eli
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Campari M / Larysa K
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:34
24/C
Data: 21-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 24 - C DK na styl jeźdźca
(Competition No 24)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1UITMUNTEND K (86)MartaSAWICKA (J.1999)2,065,42
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
   [] BPK
2BRONCO VAN DE VELDMOLEN (84)MaciejCHARLIŃSKI2,565,94
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
   [] LKJ "Abaria" Iwno
3QUITY (71)AleksandraBOLKO (JM.2001)3,066,15
   HANN / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidams Rubin / Freggie/Fashion King
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo
4LIZBONA (16)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)3,560,82
   SP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Almetto P / Lama
   - / Drążkiewicz
   [] LKJ Abaria Iwno
 U-COFFE (59)PatrykMODELEWSKI (J.1999)bo55,86
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
 URODA (22)IgaTOKARSKAbo60,70
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
 LASSINI 2 (62)AntoniaPRZEDPEŁSKA (JM.2000)bo84,04
   - / - / G / - / - / -
   
   []
 DRAGON (72)AleksandraBOLKO (JM.2001)rez
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Elvis / Dygresja/Kasjan
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak


Sędzia oceniający styl:

Stanisław Helak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:34
25/A1
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 25 - A1 Finał gr. A-1 65 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 25)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1BELLO (44)DominikaHENZEL (Mł.2004)062,89028,82
   KUC / - / G / 2003 / - / c.kaszt. / Amor / Blanca
   - / Iwona Henzel
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
2TAJGA (5)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)062,17029,01
   
   
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
3ALF (39)AleksandraOSUCH (Mł.2004)059,84029,14
   KUC / POL / S / 1996 / - / izabel. / NN / NN
   - / Katarzyna Stołowska
   [A1] KJ Podkowa Gruszczyn
4IGIEŁKA (43)DominikaHENZEL (Mł.2004)068,91031,14
   - / - / M / 2001 / - / kara / Candy Man / Ilka Von Mildedamm
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
5FERRARI (73)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)060,73033,16
   KUC / NED / G / 2003 / - / - / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
   [A1] KJ Zbyszko
6INDIANEK (4)WeronikaKOSIŃSKA (Mł.2005)062,84033,96
   - / POL / G / - / - / sk.gn.
   - / Sylwester Kosiński
   [] SKJ Tradycja Siedlnica
7CAJERO (19)ZofiaKUBACKA (Mł.2004)060,69035,45
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
8HORNMOOR'S JASPER (10)AnielaZIÓŁKOWSKA (Mł.2005)065,54045,03
   KUC WAL / NED / G / 1996 / - / buł. / Cusop Steward / Hornmoor's Shella
   - / Małgorzata Ziółkowska
   [] KJ AS Dream
9ANAPON SORENTA (11)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)1292,85
   KUC WAL / POL / M / 2008 / - / siwa / Jula Peace Of Gold / Jula Sweet Petal
   - / A. Roganowska
   [A1] KJ Kaja Grzybowo
 DOMINA (87)ElizaZAWADZKA (Mł.2006)eli
   
   
   [] KJ Zbyszko
 POKER (54)MaggieMISZTAL (Mł.2006)eli
   KUC WAL / POL / S / 1998 / - / siwa / Folkert / Gemstone Philadelphia
   - / Anna Misztal
   [] BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
390/240
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
78/48 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:35
26/B
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 26 - B Finał gr. B 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 26)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1BELLINI (83)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)067,72031,31
   
   
   [] TKJ Garbówek
2HICO BOY (30)WiktoriaBEDYŃSKA074,44034,25
   KUC / POL / G / 2010 / - / gn. / Linde Hoeve's Optimist / Hunta
   - / Stanisław Marchwicki
   [B] Fundacja KJ Zbyszko
3GARBONOS (76)JakubSTRÓŻYŃSKI (JM.2003)870,60
   KUC / SWE / G / 1994 / - / kaszt. / NN / NN
   - / Antoni Chłapowski
   [A1] KJ CH Jaszkowo
 MAZGAJ (55)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)eli
   KUC / - / - / - / - / -
   
   [B] Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
390/240
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
78/48 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:36
27/A2
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 27 - A2 Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 27)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1SULIMA (40)AleksandraOSUCH (Mł.2004)054,51027,75
   KUC / POL / M / 1995 / - / kara / Suseł / Płocha
   
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
2KHAMARO I (49)MagdalenaWCISŁO (Mł.2004)063,89030,62
   PONY / GER / S / 1998 / - / kaszt. / Khamaro / Sandra
   - / Aneta Lis
   [A2] KJ Largo
3BE MY (46)GabrielaKOZŁOWSKA (Mł.2004)057,77031,21
   KUC / POL / M / 2009 / - / kaszt. / Bolero / Banitka
   - / Dorota Kowala
   [B] SKJ Fer Więckowice
4--5LUBASZKA (38)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)061,52eli
   
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
4--5PRIMA (37)LauraBARAŃSKA (Mł.2004)064,70eli
   KUC / POL / M / 2004 / - / kaszt. / Yekus / Perła
   - / Wiktoria Głowacka
   [] TKJ Garbówek
6CHESTER (70)JuliaWITKOWSKA (Mł.2005)458,41
   DRP / GER / G / 2000 / - / gn. / Cocky Man / Dorina
   - / Eliza Witkowska
   [] Becksport
 MON CHERI PP (12)OliwiaROGANOWSKA (Mł.2005)eli
   KUC / POL / M / 2003 / - / sk.gn. / Prinz / Wiloway Miss Minx
   - / Agnieszka Roganowska
   [A2] KJ Kaja Grzybowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
390/240
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu (Time allowed)
78/48 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:36
28/C
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 28 - C Finał gr. C 100 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 28)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ATLANTIC MAGIC (45)KatarzynaHAŁOŃ441,16
   KUC CONN / IRL / S / 2004 / - / siwa / Royal Atlantic Star / Atlantic Queen of Peace
   - / Danuta Hałoń
   [C] BPK
2NANDO SUPER (90)ZosiaDUDKIEWICZ (JM.2003)975,87
   - / - / S / - / - / -
   
   []
 FAZA AS (7)AnnaRUIZ MALCZYK (JM.2001)eli
   KUC FEL / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Mariusz Szęszoł
   [] BPK
 GALA GB (51)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)eli
   KUC / POL / M / 2004 / - / c. gn. / Gargamel GB / Galaktyka GB
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK
 BIRMA (65)AleksandraSYPNIEWSKA (JM.2000)eli
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn. / Durello Top / Banitka
   - / Grzegorz Sypniewski
   [] BPK
 SZOGUN (42)MajaHENDRYS (JM.2003)eli
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / Angelo / Szampanka
   - / Alicja Hendrys
   [] KJ Podkowa Gruszczyn
 SPENCER (41)MajaHENDRYS (JM.2003)eli
   KUC / GER / G / 2003 / - / siwa / NN / NN
   - / Stefan Stołowski
   [] KJ Podkowa Gruszczyn

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
13/7
Dystans (m)
390/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
72/45 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:37
29/D bis
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 29 - D bis Finał grupy D bis zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 105 cm
(Competition No 29)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ISGAAR (64)NicoleSTEFAŃSKA (JM.2001)064,72032,68
   KUC / GER / M / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   - / Dominika Stefańska
   [D] JKS DiM Sp. z o.o.
2WAGABUNDA PONY SPORT (36)MikołajBARAŃSKI (JM.2003)066,86033,53
   KUC / - / G / - / - / -
   - / Lidia Barańska
   [] TKJ Garbówek
3EL MARIACHI (88)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)459,18
   
   
   [D] LKJ Abaria Iwno
4TAMBURYNEK (18)MagdalenaWOJCIECHOWSKA (JM.2003)860,29
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Bolero / Tina
   - / Radosław Wojciechowski
   [] JKS Amico Mołdawin
5CHAMPION FOREST (61)OliwiaNIEWIADOMSKA872,85
   KUC / POL / G / 2004 / - / gn. / Nur / Chanell
   
   [] JKS Tornado Szczecin
6NEMO (92)NataliaSTRÓŻYŃSKA (JM.2000)1288,80
   
   
   [] KJ CH Jaszkowo
 EQUIN (50)KarolinaŁASZKIEWICZ (JM.2003)eli
   KUC / POL / G / 2004 / - / siwa / NN / NN
   - / Joanna Łaszkiewicz
   [] BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
410/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
76/45 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:38
30/
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 30 - Finał Dzieci II 110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 30)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1COS I CAN (79)DaliaLEHMANN (JM.2001)058,65030,61
   
   
   [] Lehmann Sport Horses
2CLARABELLA COLE (47)WeronikaROGALSKA (JM.2003)067,93031,02
   KWPN / NED / M / 2004 / - / kaszt. / Nassav / Parysa
   - / Julia Zawada
   [] KJ Largo
3CHIRON (2)AlicjaROTTER (JM.2001)057,76032,92
   TRAK / POL / G / 2008 / - / gn. / Malmo / Cypia
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
4CANALETTO II (13)NataliaSAWICKA (JM.2002)061,10034,43
   SP / POL / S / 2001 / - / siwy / Celtik / Carmen
   - / Marta Sawicka
   [] BPK
5WENDHETTA (1)AlicjaROTTER (JM.2001)056,04429,20
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / Malmo / Werona
   - / Magdalena Rotter
   [] AKJ Trójmiasto
6SINDBAD (24)MariaBAEHR (JM.2002)065,16eli
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Banita / Sisi Queen
   - / Jan Baehr
   [E] KJ Agro-Handel Śrem
7CALIPPA (89)ZofiaFLERKOWSKA (JM.2002)455,33
   SP / POL / M / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Justyna Witczak
   [] LKJ Abaria Iwno
8KARAT LINETTE (56)JuliaZAGDAŃSKA (JM.2001)460,58
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
9WERBEL (66)MajaSZEWCZYK (JM.2002)475,74
   SP / POL / G / 2003 / - / c. gn. / Walim / Werka
   - / Monika Szewczyk
   [] KJ Metpol Grodziec
10KURTYNIA HAVBEK (48)MartynaMAKOWSKA (JM.2002)862,49
   TRAK / POL / M / 2006 / - / kara / Havbek / Kubatura
   - / Agata Makowska
   [] KJ Largo
11DORADO (8)FilipBABIAK (JM.2001)864,13
   SP / POL / G / 2009 / - / gn. / Cancoon / Diablica
   - / Joanna Babiak
   [] BPK
12SZOGUN (9)FilipBABIAK (JM.2001)2073,67
   WLKP / POL / G / 2008 / - / gn. / Siquest / Kaja
   - / Joanna Babiak
   [] BPK
 GOLDIKA (58)OlimpiaFILIPOWSKA (JM.2002)eli
   
   
   [] Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/14
Liczba skoków (Jumps)
6/7
Dystans (m)
410/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
76/45 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:38
31/
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 31 - Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
(Competition No 31)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1RAMON (29)WiktoriaBEDYŃSKA1259,53
   KUC / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Eindershof Jamai / Tazita C
   - / Dariusz Bedyński
   [D] Fundacja KJ Zbyszko
 ROXANA (75)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)eli
   SP / POL / M / 2007 / - / kara / Rammstein / Marchen D
   - / Jan Walczak
   [] CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
105
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
390/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
72/43 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:39
32/
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 32 - Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
(Competition No 32)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1LA STRADA L (26)MariaBAEHR (JM.2002)063,68
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Bishof L / La Paloma L
   - / Jarosław Poręba
   [] KJ Agro-Handel Śrem
2LAMBADA (80)DaliaLEHMANN (JM.2001)457,50
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gniada / Lancer II / Haskia G/Capitol I
   - / Joanna Lehmann
   [] Lehmann Sport Horses
3CHECKPOINT CHARLIE 6 (63)SophieVON WERNER (JM.2001)463,64
   - / GER / G / 2007 / - / gn.
   - / Thomas Von Werner
   [] Aldragho Piaseczno
4QUITY (71)AleksandraBOLKO (JM.2001)1581,02
   HANN / GER / M / 2006 / - / gn. / Quidams Rubin / Freggie/Fashion King
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
125
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
390/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
72/43 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:40
33/
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 33 - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2
(Competition No 33)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaWysokośćNagroda
Prize
PunktyCzas
1QUITOKI (81)DaliaLEHMANN (JM.2001)058,47033,29130
   HOLST / GER / M / 2008 / - / gn. / Catoki / Taquitta
   - / Joanna Lehmann
   [] Lehmann Sport Horses
2BRONCO VAN DE VELDMOLEN (84)MaciejCHARLIŃSKI061,34834,75135
   BWP / BEL / G / 2001 / - / gn. / Kashmir Van Schuttershof / Scarlet Van De Zuuthoeve
   - / Marek Charliński
   [] LKJ "Abaria" Iwno
3U-COFFE (59)PatrykMODELEWSKI (J.1999)455,86130
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
4UITMUNTEND K (86)MartaSAWICKA (J.1999)462,77135
   KWPN / NED / G / 2001 / - / gn. / Cruising / Nathalie/Contender
   - / Przemysław Sawicki
   [] BPK
5CAPPONE (32)KarolinaGODOŚ (J.1997)463,82135
   KWPN / NED / G / 2007 / - / kaszt. / Untouchable / L.Coradin/Corrado I
   - / Iwona Kraszewska-Godos
   [] KJ Royal Opole
6DRAGON (72)AleksandraBOLKO (JM.2001)572,66130
   SP / POL / G / 2001 / - / gn. / Elvis / Dygresja/Kasjan
   - / Paweł Bolko
   [] CH Jaszkowo
7LIZBONA (16)KorneliaDRĄŻKIEWICZ (J.1998)858,62130
   SP / POL / M / 2006 / - / kaszt. / Almetto P / Lama
   - / Drążkiewicz
   [] LKJ Abaria Iwno
 LASSINI 2 (62)AntoniaPRZEDPEŁSKA (JM.2000)eli130
   - / - / G / - / - / -
   
   []
 ROYBOSS (31)KarolinaGODOŚ (J.1997)eli130
   WESTF / POL / G / 2006 / - / gn. / Rabiatos Z / Dalmina
   - / Iwona Kraszewska-Godoś
   [] KJ Royal Opole
 URODA (22)IgaTOKARSKArez135
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
130/135
Liczba przeszkód (Obstacles)
11/6
Liczba skoków (Jumps)
14/7
Dystans (m)
390/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
72/43 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:40
34/
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 34 - 50/60/70 cm dokładności art.238.1.1
(Competition No 34)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BYRON EX BARONG (52)GabryielaRATAJSKA (Mł.2005)059,29
   KUC / POL / G / 2001 / - / bułana / Mister Man / Bourette
   - / Karolina Ratajska
   [] BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
70
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
60 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:41
35/L
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 35 - L DK dokładności art.238.1.1
(Competition No 35)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--2SHAKIRA L (27)ZofiaBAEHR (J.1998)054,80
   SP / POL / M / 2003 / - / gn. / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem
1--2AKORD (34)PaulaGRZESIEK (JM.2000)065,60
   SP / POL / G / - / - / kaszt. / Imequyl / -
   - / Andrzej Głoskowski
   [] TKJ Garbówek

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
9
Liczba skoków (Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
67 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:41
36/
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 36 - 80/90/100/110 cm wzrast. st. trud. art. 269.1.5. zwykły
(Competition No 36)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ORIG (3)WeronikaRĄBCA (JM.2000)3654,1980 cm
   KUC / POL / S / 2011 / - / gn. / Mercurius / Odessa
   - / Agnieszka Rąbca
   [] AKJ Trójmiasto
2LEJGA KG (28)ZofiaBAEHR (J.1998)3050,15100 cm
   SP / POL / M / 2005 / - / sk.gn. / Campari M / Larysa K
   - / Grażyna Baehr
   [] KJ Agro-Handel Śrem
 TUTTI FRUTTI (33)KlaraKOZIOŁ (Mł.2005)eli80 cm
   KUC / POL / M / 2007 / - / gn.
   - / Andrzej Kozioł
   [] TKJ Garbówek
 ARTEDEUSZ (17)WiktoriaDZIUBA (JM.2000)eli110 cm
   WLKP / POL / G / 2002 / - / kaszt. / Dłużnik / Artedora
   - / Mieczysław Dziuba
   [E] JKS Amico Mołdawin

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80-110
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



WYNIKI
Halowe Zawody Ogólnopolskie HZODiM-B

Leszno, 20–22 luty 2015
Wydruk: 22-02-2015 14:23:42
37/
Data: 22-02-2015
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 37 - P/N DK wzrast. st. trud. art. 269.1.5. zwykły
(Competition No 37)

M-ce
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CONTENDRO LADY (67)HelenaZAGAŁA (JM.2000)4245,84N
   WESTF / POL / M / 2008 / - / sk.gn. / Contendro I / Rubin Lady
   - / Sven Zagała
   []
2KARAT CARTE D'OR (57)WiktoriaLACHOWICZ WOŁOSZYN (JM.2000)4041,21P
   SP / POL / G / 2001 / - / - / Nameless / Czeladź/Saphir
   - / Janusz Wargala
   [] Stajnia Modelewscy
3NORMAN (85)BarbaraGRONOWSKA (J.1998)4045,89P
   SP / POL / G / 2008 / - / gn. / Turbud Quirinus / Niagara
   - / Dariusz Gronowski
   [] SKJ Gronówka
4AROMAT (82)KlaudiaBULZACKA (J.1998)3645,44N
   
   
   []
5FLORENCJA (15)PatrycjaSOKÓŁ3648,33N
   WLKP / POL / M / 2008 / - / gn. / In Camera / Fryga
   - / Elżbieta Sokół
   [] LKJ Abaria Iwno
6COUNTESS OF HIGHFIELDS (68)HelenaZAGAŁA (JM.2000)1242,83P
   HANN / GBR / M / 2007 / - / siwa / Cockpit / Dinca
   - / Sven Zagała
   []
7KARINO (91)IgaTOKARSKA749,53P
   
   
   [] KJ Bachmat Wrocław
8JURAJSKA WODA (14)PatrycjaSOKÓŁ657,33P
   MŁP. / POL / M / 2005 / - / siwa / Corde / Jurata
   - / Elżbieta Sokół
   [E] LKJ Abaria Iwno
 DAVINCI (60)PatrykMODELEWSKI (J.1999)-243,94N
   
   
   [] Stajnia Modelewscy
 TAVIANO (74)WiktoriaSTANISŁAWSKA (J.1998)-269,58P
   SP / POL / G / 2004 / - / gn. / Awero / Tanita
   - / Paulina Kucharska
   [] CH Jaszkowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110/120
Liczba przeszkód (Obstacles)
8
Liczba skoków (Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
56 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Roman Sobkowiak

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com