Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Barber – golibroda czy fryzjer?

Lena Dąbrowska 2018-12-25 0 komentarzy
Barber – golibroda czy fryzjer?

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na wizytę u barbera. Czy profesjonalny barber lepiej zadba o męskie włosy niż tradycyjny fryzjer? Pytanie to postawił sobie zapewne niejeden mężczyzna. Niewątpliwym faktem jest to, że w ostatnich czasach panowie zaczęli przywiązywać większą uwagę do stylizacji swoich włosów i zarostu. Zadbane fryzury i brody to bezsprzecznie zasługa wizyt w barber shopach.

Kim właściwie jest barber i czym zajmuje się osoba wykonująca jego zawód? Czy jego usługi dedykowane są właśnie Tobie? Na pewno tak, jeśli pragniesz, by ktoś profesjonalny zadbał o Twój wygląd. Barber to fryzjer męski, który strzyże i stylizuje zarówno włosy, jak i zarost. Ma specjalistyczną wiedzę z zakresu anatomii męskiego włosa, sposobów jego „zachowania się” pod ostrzami nożyc, maszynki czy brzytwy, a także metod pielęgnacji, które zapewniają fryzurze i zarostowi zadbany wygląd. Korzystając z usług barbera, możesz mieć pewność, że fryzjer ten nie bazuje wyłącznie na uniwersalnych technikach strzyżenia, ale wykorzystuje specjalistyczne metody dedykowane właśnie włosom męskim.

O rosnącej popularności barber shopów świadczy m.in. fakt, że takich miejsc powstaje coraz więcej. Beard Hunter’s Barber Shop’n’Bar to fryzjer męski w Katowicach w centrum, w którym masz szansę trafić pod ostrza jednych z najlepszych barberów w mieście. Pracujący w salonie specjaliści są znawcami profesjonalnych technik strzyżenia i golenia męskiego. Odpowiednio zadbają o Twoje włosy i zarost. Katalog oferowanych przez nich fryzur to najmodniejsze cięcia męskie o zdecydowanej stylizacji. Jeśli chcesz być posiadaczem idealnie wypielęgnowanej i przystrzyżonej brody, wizyta w tym barber shop również będzie doskonałym wyborem. By dowiedzieć się więcej o usługach salonu, odwiedź stronę beard-hunters.pl.

Skomentuj wpis